کامپیوتر و تجهیزات جانبی

راهنمای خرید انواع منبع تغذیه کامپیوتر psu حرفه‌ای و ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر باید به آن ها توجه داشته باشید.

منبع تغذیه کامپیوتر(psu) یکی از اجزای مهم و ضروری در رایانه است. شاید در نگاه اول فکر کنید که کامپیوتر شما با برق مستقیم شهری کار می‌کند اما این یک ذهنیت کاملا نادرست می‌باشد. در واقع مادربرد و سایر قطعات سیستم شما برای روشن شدن نیاز به جریان Dc دارند، در صورتی که برق شهری جریان متناوب Ac است. بنابراین نیاز به وسیله‌ای داریم که به وسیله آن جریان متناوب برق شهری را به جریان مستقیم قابل نیاز قطعات تبدیل کند نام این قطعه منبع تغذیه کامپیوتر می‌باشد. البته هر سیستم با مشخصات خاص یک منبع تغذیه خاص نیاز دارد که توان تامین برق مورد نیاز برای تمام قطعات سیستم شما را داشته باشد. بنابراین اگر در انتخاب این قطعه مهم اشتباه کنیم باعث آسیب زدن به قطعات زیادی از کامپیوتر می‌شویم. این‌جاست که اهمیت این قطعه به خوبی مشخص می‌شود. در بیشتر مواقع خرابی هارد دیسک‌های ظرفیت بالا مربوط به ضعیف بودن منبع تغذیه است، همیشه هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر به ظرفیت و تعداد هارد دیسک‌هایی که روی سیستم شما نصب شده یا در آینده قرار است، نصب نمایید توجه کنید.

بنابراین شما در همان لحظه اول باید با توجه به میزان قدرت cpu ، تعداد رم، حافظه کارت گرافیکی و سایر حافظه‌ها میزان توان مصرفی سیستم خود را محاسبه کرده و با توجه به توان مصرفی دستگاه، نوع منبع تغذیه آن را مشخص کنید. اگر سیستم را برای کارهای خانگی مانند تماشای فیلم و جستجو در اینترنت می‌خواهید، یک پاور معمولی هم کار شما را راه می‌اندازد، اما اگر سیستمی را که قرار است خریداری نمایید، برای کارهای گرافیکی سنگین مانند بندر کردن ویدیو و ماین کردن ارزهای دیجیتال می‌خواهید، بهتر است به سراغ منبع تعذیه‌های وات بالا و ماژولار بروید زیرا یک پاور معمولی کار شما را راه نمی‌اندازد. بنابراین نوع سخت افزار و استفاده شماست که مشخص می‌کند چه نوع منبع تعذیه‌ای مناسب سیستم شما است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید منبع تغذیه کامپیوتر را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این محصول به مشکل برخورد کرده‌اید، اصلا نگران نباشید ما در این مطلب شما را با انواع پاور کامپیوتر آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر باید به آن توجه داشته باشید را می‌آموزیم.

منبع‌تغذیه‌کامپیوتر یا پاور چیست؟

پاور (Power Supply Unit) قطعه‌ای است که برق مورد نیاز برای تامین قطعات مختلف کامپیوتر را مهیا می‌سازد. همان طور که می‌دانید برق شهری دارای جریان متناوب Ac است، اما برای تامین برق قطعات کامپیوتر نیاز به جریان مستقیم Dc می‌باشد. وظیفه پاور دقیقا همین کار است، یعنی تبدیل جریان Ac برق شهری به جریان Dc مورد نیاز رایانه به همین علت کامپیوتر هم مانند سایر وسایل الکترونیکی برقی به منبع تغذیه نیاز دارد.

انواع منبع تغذیه کامپیوتر:

 • پاور معمولی: این نوع پاور دارای تعداد مشخصی سوکت برای اتصال به قطعات مختلف رایانه است. بیشتر برای سیستم‌های معمولی خانگی که دارای قطعات مشخصی هستند و قرار نیست در آینده به آن‌ها زیاد اصافه شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پاور نیمه ماژولار: دقیقا از نظر ظاهری شبیه به پاورهای معمولی هستند، با این تفاوت که میزان قدرت بیشتری دارند، یعنی در صورت نیاز می‌توانید به آن‌ها تبدیل زده و قطعات بیشتری را به آن متصل کنید. البته این کار هم یک سقف استفاده دارد. این پاورها برای سیستم‌های متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • پاور ماژولار: این پاور‌ها مناسب کسانی هستند که از سیستم خود حرفه‌ای استفاده می‌کنند. مانند گیمر‌ها و کسانی که مشغول کارهای گرافیکی سنگین و تولید ارزهای دیجیتال هستند. این افراد معمولا سخت افزار قوی انتخاب می‌کنند طبیعی است که نیاز به برق بالاتری هم دارند. داخل جعبه این پاور‌ها تعدادی سوکت اضافی وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید.

اطلاعاتی در مورد ریل منبع تغذیه کامپیوتر:

منبع تغذیه کامپیوترها معمولا دارای یک یا چند سوکت اتصال ۱۲ ولتی هستند. برخی دارای یک ریل می‌باشند که به آن‌ها منبع تغذیه تک ریلی می‌گویند و برخی که دارای چند عدد ریل ۱۲ ولتی هستند به آن‌ها منبع تغذیه چند ریلی گفته می شود.

وظیفه اصلی منبع تغذیه کامپیوتر:

این قطعه وظیفه دارد انرژی الکترونیکی مورد نیاز برای قطعات مختلف کامپیوتر را به صورت مستقیم تامین کند. همان گونه که گفته شد برق شهری دارای جریان متناوب چیزی در حدود ۱۱۰ تا ۲۴۰ ولت است و دائما در حالت نوسان می‌باشد. قطعات کامپیوتر نیاز به یک ولتاژ ثابت دارند، پاور این ولتاژها که در محدوده ۳.۳ ولت، ۵ ولت و ۱۲ ولت هستند که ولتاژ ۱۲ بیشتر برای به حرکت در آوردن موتور الکتریکی هارد‌دیسک، دی‌وی دی رام و فن‌ها را برعهده دارد.

واحد اندازه‌گیری قدرت منبع تغذیه کامپیوتر:

قدرت این دستگاه هم مانند سایر وسایل برقی بر حسب وات wat سنجیده می‌شود. هر پاور دو عدد میزان وات است، یکی توان مصرفی معمولی پاور در شرایط عادی و دیگری حداکثر توانی که پاور در شرایط اضطراری می‌تواند تامین کند. اگر پاور شما قادر به تولید وات مصرفی مورد نیاز قطعات نباشد در اولین مرحله به خودش و در مرحله بعدی به سایر قطعات مانند هارد دیسک و مادربرد آسیب می زند.

نحوه محاسبه میزان وات مصرفی قطعات کامپیوتر برای خرید پاور:

برای این کار کافی است میزان وات مصرفی هر قطعه را از روی آن بخوانیم، اگر این عدد روی قطعه نبود می‌توانید به دفترچه داخل جعبه هر قطعه مراجعه کرده و میزان وات مصرفی آن را یادداشت کنید. در نهایت می‌توانید این اعداد را با هم جمع زده و عدد بدست آمده را در یک ضریب مورد اطمینان ضرب کرده و توان مصرفی دستگاه خود را بدست آوردید. همچنین می‌توانید به یک سری سایت‌ها مراجعه کرده و لیست پیشنهادی قطعات با پاور استاندارد آن را بدست آورید.

مزایای استفاده از پاور متناسب با سیستم:

 • زمانی که پاور شما با سخت افزار مطابقت کامل دارد، در بهترین حالت ممکن ولتاژ میان قطعات تقسیم شده و طول عمر قطعات شما چند برابر می شود.
 • زمانی که پاور شما متناسب با سخت افزار انتخاب می‌شود، پاور در محدوده ۲۰ تا ۸۰ درصد توان مصرفی خود نوسان می‌کند، همین امر سبب می‌شود مصرف برق شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.
 • زمانی که شما یک پاور را متناسب با قطعات خود انتخاب می‌کنید، دست شما در آینده برای ارتقای قطعات بازتر خواهد بود در نتیجه با امنیت بیشتر و بالاتری قادر به ارتقای سیستم مورد نظر خود خواهید بود.

انواع کابل در منبع تغذیه کامپیوترها:

 • کابل ۲۴ پین مادربرد: بزرگترین نوع کابل در پاور است که دارای خروجی ۲۴ پین می‌باشد. این کابل معمولا روی مادربرد قرار می‌گیرد و مسئول تامین برق مادربرد است.
 • کابل ۴ پین مادربرد: علاوه بر کابل ۲۴ پینی که در بالا به شما توضیح داده شد، یک عدد کابل ۴ پین هم روی پاورها وجود دارد که می‌توانید آن را روی مادربرد متصل نمایید. روش اتصال ان دقیقا شبیه به کابل ۲۴ پین است.
 • کابل برق فن پردازنده: هر منبع تغذیه کامپیوتر دارای یک یا چند خروجی برق برای فن cpu هستند. این کابل ها معمولا دارای ۴، ۶ و ۸ دندانه هستند که شما با توجه به مدل فن پردازنده خود می‌توانید آن را متصل کنید.
 • کابل گرافیکی یا GPU: در کارت گرافیک‌های پیشرفته جدید که به منظور کارهای گرافیکی سنگین و پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند، یک سوکت برای تامین برق از پاور به صورت جداگانه قرار گرفته است. این کابل مسئول برق رسانی به آن قسمت می‌باشد.

علائم و نشانه‌های خرابی منبع تعذیه کامپیوتر:

 1. سیستم بعد خاموش شده و اصلا روشن نمی‌شود.
 2. سیستم شما ویروسی نیست و مدام ریست شده و راه اندازی می شود.
 3. رم‌ها سالم، سیستم ویروسی نیست ولی مدام هنگ می‌کند.
 4. سیستم شما کند شده و مانند سابق کارایی لازم را ندارد، ویندوز و سایر قطعات سالم و بدون مشکل هستند.
 5. سیستم بعد از مدتی خود به خود خاموش شده و برخی مواقع خود به خود روشن می‌شود.

هنگام خرید پاور کامپیوتر به این نکات توجه کنید:

 • قیمت پاور: قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید پاور را مشخص کنید. زمانی که میزان بودجه تعیین شود، خود به خود خیلی از مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 • نوع پاور: پاورها انواع مختلفی دارند، از پاورهای معمولی گرفته تا نیمه ماژولار و ماژولار که بسته به کار خود باید نوع آن را مشخص کنید. برای سیستم‌های خانگی که نیاز به پردازش بالایی ندارند، پاورهای معمولی و برای سیستم‌های نیمه حرفه‌ای پاور نیمه ماژولار و برای سیستم های گیمینگ و حرفه‌ای پاور ماژولار خریداری نمایید.
 • توان مصرفی: توان مصرفی پاور برحسب وات سنجیده می‌شود. هر چه میزان وات پاور بیشتر باشد، پاور قدرتمند‌تر بوده و برق بیشتری مصرف می‌کند و هرچه توان آن کمتر باشد، ضعیف‌تر و مصرف برق کمتری دارد. شما باید بر اساس حداکثر توان مصرفی سیستم خود توان پاور را مشخص نمایید. برای یک سیستم معمولی یک پاور ۴۰۰ وات واقعی نیاز است و برای سیستم‌های حرفه‌ای‌تر به توان بیشتری نیاز دارند.
 • قدرت خنک کنندگی: طبیعی است که هرچه قدرت خنک کنندگی منبع تعذیه بیشتر باشد، گرمای کمتری تولید کرده و طول عمر آن بیشتر می‌شود. بنابراین به سراغ پاورهایی بروید که دارای فن‌های ۱۲ تا ۱۴ سانتی‌متری هستند. زیرا بیشتر از پاورهایی که دارای فن معمولی می‌باشند، خنک می‌شوند.
 • تعداد سیستم‌ها: یکی از عمده‌ترین دلایل خراب شدن پاور کامپیوتر نوسان برق است. بنابراین اگر از چند سیستم کنار هم استفاده می‌کنید، نوسان در برق شدید می‌شود. پس اگر می‌خواهید سیستم شما با اختلال رو‌به‌رو نشود، پیشنهاد می‌کنم پاور‌های PFC و Active PFC استفاده کنید.
 • نوع و تعداد سوکت: شما با توجه به نوع مادربرد خود باید نوع سوکت پاور خود را انتخاب کنید. برای مثال برخی مادربردها به یک سوکت ۲۴ پین نیاز دارند و برخی علاوه بر ۲۴ پین به یک سوکت ۴ پایه هم نیاز دارند. با توجه به تعداد فن، حافظه و سایر لوازمی که قرار است روی آن نصب نمایید باید تعداد سوکت را مشخص کنید.
 • گارانتی و خدمات: بهتر است به سراغ برندهایی بروید که دارای ضمانت نامه هستند، معمولا شرکت‌هایی جنس خود را گارانتی می‌کنند که اجناس آن‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر جنس بی کیفیت را ضمانت کنند، هزینه‌های سنگینی را برای شرکت به همراه خواهد داشت. پس می‌توان نتیجه گرفت قطعاتی که دارای ضمانت نامه هستند، از کیفیت بالایی هم برخوردار می‌باشند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید منبع تغذیه کامپیوتر مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های منبع تغذیه کامپیوتر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶ * ۱۵۰ * ۱۴۰ میلیمتر میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  حداکثر توان ۵۵۰ وات پیوسته
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ! وات
 • بازده
  عمر مفید(MTBF) 100.000 ساعت
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶x150x140 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۴۰۰ وات
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ منبع تغذیه سوییچینگ مدل power120

منبع تغذیه سوییچینگ مدل power120

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰*۱۰*۵ میلی‌متر
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  پنج عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰ میلی‌متر
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۵۸۰ وات
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ منبع تغذیه کامپیوتر رد مدل RAIDER

منبع تغذیه کامپیوتر رد مدل RAIDER

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x85 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ندارد
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۲۳۰ وات
 • بازده
  ۴A
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • توان خروجی
  ۸۰۰ وات
 • بازده
  ۸۰۰
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ منبع تغذیه HM مدل power1015

منبع تغذیه HM مدل power1015

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰× ۲۵۰ میلی‌متر
 • توان خروجی
  ۱۸۰ وات
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  سه عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DE600 V2

منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DE600 V2

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۴۵۰ وات
 • بازده
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ منبع تغذیه کامپیوتر ایواسکای مدل ۶۰۰W-ADC

منبع تغذیه کامپیوتر ایواسکای مدل 600W-ADC

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۶۰x150x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • توان خروجی
  ۶۰۰ وات
 • بازده
  ۹۰%
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۳۰۰ وات
 • بازده
  ۳۰۰
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ منبع تغذیه ۱۲ ولت ۳۰ آمپر پرایم مدل PRA30

منبع تغذیه 12 ولت 30 آمپر پرایم مدل PRA30

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰×۲۰×۱۰ میلی‌متر
 • توان خروجی
  ۲۰ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ منبع تغذیه کامپیوتر سایلنت مدل SL-1000

منبع تغذیه کامپیوتر سایلنت مدل SL-1000

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x150x80 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ۲۳۰V-5A
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۲۳۰ وات
 • بازده
  نامشخص
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO

منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶x 150 x 140 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۴۰۰ وات
 • بازده
  ۸۵%
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶x140x150 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۵۳۰ وات
 • بازده
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل sp-230

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل sp-230

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۵x150x85 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX 12W
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۲۳۰ وات
 • بازده
  عالی
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۴۰۰ وات
 • بازده
  ۴۰۰
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ منبع تغذیه گرین مدل GP500A-UK PLUS

منبع تغذیه گرین مدل GP500A-UK PLUS

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶ * ۱۴۰ * ۱۵۰ میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۵۰۰ وات
 • بازده
  ۹۱%
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • توان خروجی
  ۷۰۰ وات
 • بازده
  ۷۰۰
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ منبع تغذیه ریدمکس مدل RX-230AI

منبع تغذیه ریدمکس مدل RX-230AI

مشخصات کلی

 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۲۳۰ وات
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۴۰ * ۱۵۰ * ۸۶ میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۷۵۰ وات
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰ میلی‌متر
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۳۳۰ وات
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰ میلی‌متر
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۳۸۰ وات
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

مشخصات کلی

 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۳۵۰ وات
 • بازده
  نامشخص
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  دو عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ منبع تغذیه گرین مدل GP600B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP600B-HP EVO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • توان خروجی
  ۶۰۰ وات
 • بازده
  ۶۰۰
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP300A-ECO

منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP300A-ECO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶x150x140 میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۳۰۰ وات
 • بازده
  ۸۵%
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ منبع تغذیه کامپیوتر تانوس مدل ۶۰۰W-P4

منبع تغذیه کامپیوتر تانوس مدل 600W-P4

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰×۱۴۰×۹۰ میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۷۰۰ وات
 • بازده
  نامشخص
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۶*۱۴۰*۱۵۰ میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۴۰۰ وات
 • بازده
  ۷۵%
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۸ × ۱۴۰ × ۱۵۰ میلی‌متر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۲۵۰ وات
 • بازده
  نامشخص
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  ندارد
 • قابلیت Active PFC
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۵×۱۵۰×۸۵ میلی‌متر
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • توان خروجی
  ۱۳۰۰ وات
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • قابلیت Active PFC
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ منبع تغذیه ۱۲ ولت ۲ آمپر مدل PH-12V2000-1212

منبع تغذیه 12 ولت 2 آمپر مدل PH-12V2000-1212

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۸۵×۴۵×۳۰ میلی‌متر
 • توان خروجی
  ۲۴ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید پاور کامپیوتر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هدفون بی‌سیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا