کامپیوتر و تجهیزات جانبی

راهنمای خرید انواع منبع تغذیه کامپیوتر psu حرفه‌ای و ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر باید به آن ها توجه داشته باشید.

منبع تغذیه کامپیوتر(psu) یکی از اجزای مهم و ضروری در رایانه است. شاید در نگاه اول فکر کنید که کامپیوتر شما با برق مستقیم شهری کار می‌کند اما این یک ذهنیت کاملا نادرست می‌باشد. در واقع مادربرد و سایر قطعات سیستم شما برای روشن شدن نیاز به جریان Dc دارند، در صورتی که برق شهری جریان متناوب Ac است. بنابراین نیاز به وسیله‌ای داریم که به وسیله آن جریان متناوب برق شهری را به جریان مستقیم قابل نیاز قطعات تبدیل کند نام این قطعه منبع تغذیه کامپیوتر می‌باشد. البته هر سیستم با مشخصات خاص یک منبع تغذیه خاص نیاز دارد که توان تامین برق مورد نیاز برای تمام قطعات سیستم شما را داشته باشد. بنابراین اگر در انتخاب این قطعه مهم اشتباه کنیم باعث آسیب زدن به قطعات زیادی از کامپیوتر می‌شویم. این‌جاست که اهمیت این قطعه به خوبی مشخص می‌شود. در بیشتر مواقع خرابی هارد دیسک‌های ظرفیت بالا مربوط به ضعیف بودن منبع تغذیه است، همیشه هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر به ظرفیت و تعداد هارد دیسک‌هایی که روی سیستم شما نصب شده یا در آینده قرار است، نصب نمایید توجه کنید.

بنابراین شما در همان لحظه اول باید با توجه به میزان قدرت cpu ، تعداد رم، حافظه کارت گرافیکی و سایر حافظه‌ها میزان توان مصرفی سیستم خود را محاسبه کرده و با توجه به توان مصرفی دستگاه، نوع منبع تغذیه آن را مشخص کنید. اگر سیستم را برای کارهای خانگی مانند تماشای فیلم و جستجو در اینترنت می‌خواهید، یک پاور معمولی هم کار شما را راه می‌اندازد، اما اگر سیستمی را که قرار است خریداری نمایید، برای کارهای گرافیکی سنگین مانند بندر کردن ویدیو و ماین کردن ارزهای دیجیتال می‌خواهید، بهتر است به سراغ منبع تعذیه‌های وات بالا و ماژولار بروید زیرا یک پاور معمولی کار شما را راه نمی‌اندازد. بنابراین نوع سخت افزار و استفاده شماست که مشخص می‌کند چه نوع منبع تعذیه‌ای مناسب سیستم شما است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید منبع تغذیه کامپیوتر را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این محصول به مشکل برخورد کرده‌اید، اصلا نگران نباشید ما در این مطلب شما را با انواع پاور کامپیوتر آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید منبع تغذیه کامپیوتر باید به آن توجه داشته باشید را می‌آموزیم.

منبع‌تغذیه‌کامپیوتر یا پاور چیست؟

پاور (Power Supply Unit) قطعه‌ای است که برق مورد نیاز برای تامین قطعات مختلف کامپیوتر را مهیا می‌سازد. همان طور که می‌دانید برق شهری دارای جریان متناوب Ac است، اما برای تامین برق قطعات کامپیوتر نیاز به جریان مستقیم Dc می‌باشد. وظیفه پاور دقیقا همین کار است، یعنی تبدیل جریان Ac برق شهری به جریان Dc مورد نیاز رایانه به همین علت کامپیوتر هم مانند سایر وسایل الکترونیکی برقی به منبع تغذیه نیاز دارد.

انواع منبع تغذیه کامپیوتر:

 • پاور معمولی: این نوع پاور دارای تعداد مشخصی سوکت برای اتصال به قطعات مختلف رایانه است. بیشتر برای سیستم‌های معمولی خانگی که دارای قطعات مشخصی هستند و قرار نیست در آینده به آن‌ها زیاد اصافه شود مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • پاور نیمه ماژولار: دقیقا از نظر ظاهری شبیه به پاورهای معمولی هستند، با این تفاوت که میزان قدرت بیشتری دارند، یعنی در صورت نیاز می‌توانید به آن‌ها تبدیل زده و قطعات بیشتری را به آن متصل کنید. البته این کار هم یک سقف استفاده دارد. این پاورها برای سیستم‌های متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • پاور ماژولار: این پاور‌ها مناسب کسانی هستند که از سیستم خود حرفه‌ای استفاده می‌کنند. مانند گیمر‌ها و کسانی که مشغول کارهای گرافیکی سنگین و تولید ارزهای دیجیتال هستند. این افراد معمولا سخت افزار قوی انتخاب می‌کنند طبیعی است که نیاز به برق بالاتری هم دارند. داخل جعبه این پاور‌ها تعدادی سوکت اضافی وجود دارد که در صورت نیاز می‌توانید آن‌ها را اضافه کنید.

اطلاعاتی در مورد ریل منبع تغذیه کامپیوتر:

منبع تغذیه کامپیوترها معمولا دارای یک یا چند سوکت اتصال ۱۲ ولتی هستند. برخی دارای یک ریل می‌باشند که به آن‌ها منبع تغذیه تک ریلی می‌گویند و برخی که دارای چند عدد ریل ۱۲ ولتی هستند به آن‌ها منبع تغذیه چند ریلی گفته می شود.

وظیفه اصلی منبع تغذیه کامپیوتر:

این قطعه وظیفه دارد انرژی الکترونیکی مورد نیاز برای قطعات مختلف کامپیوتر را به صورت مستقیم تامین کند. همان گونه که گفته شد برق شهری دارای جریان متناوب چیزی در حدود ۱۱۰ تا ۲۴۰ ولت است و دائما در حالت نوسان می‌باشد. قطعات کامپیوتر نیاز به یک ولتاژ ثابت دارند، پاور این ولتاژها که در محدوده ۳.۳ ولت، ۵ ولت و ۱۲ ولت هستند که ولتاژ ۱۲ بیشتر برای به حرکت در آوردن موتور الکتریکی هارد‌دیسک، دی‌وی دی رام و فن‌ها را برعهده دارد.

واحد اندازه‌گیری قدرت منبع تغذیه کامپیوتر:

قدرت این دستگاه هم مانند سایر وسایل برقی بر حسب وات wat سنجیده می‌شود. هر پاور دو عدد میزان وات است، یکی توان مصرفی معمولی پاور در شرایط عادی و دیگری حداکثر توانی که پاور در شرایط اضطراری می‌تواند تامین کند. اگر پاور شما قادر به تولید وات مصرفی مورد نیاز قطعات نباشد در اولین مرحله به خودش و در مرحله بعدی به سایر قطعات مانند هارد دیسک و مادربرد آسیب می زند.

نحوه محاسبه میزان وات مصرفی قطعات کامپیوتر برای خرید پاور:

برای این کار کافی است میزان وات مصرفی هر قطعه را از روی آن بخوانیم، اگر این عدد روی قطعه نبود می‌توانید به دفترچه داخل جعبه هر قطعه مراجعه کرده و میزان وات مصرفی آن را یادداشت کنید. در نهایت می‌توانید این اعداد را با هم جمع زده و عدد بدست آمده را در یک ضریب مورد اطمینان ضرب کرده و توان مصرفی دستگاه خود را بدست آوردید. همچنین می‌توانید به یک سری سایت‌ها مراجعه کرده و لیست پیشنهادی قطعات با پاور استاندارد آن را بدست آورید.

مزایای استفاده از پاور متناسب با سیستم:

 • زمانی که پاور شما با سخت افزار مطابقت کامل دارد، در بهترین حالت ممکن ولتاژ میان قطعات تقسیم شده و طول عمر قطعات شما چند برابر می شود.
 • زمانی که پاور شما متناسب با سخت افزار انتخاب می‌شود، پاور در محدوده ۲۰ تا ۸۰ درصد توان مصرفی خود نوسان می‌کند، همین امر سبب می‌شود مصرف برق شما به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند.
 • زمانی که شما یک پاور را متناسب با قطعات خود انتخاب می‌کنید، دست شما در آینده برای ارتقای قطعات بازتر خواهد بود در نتیجه با امنیت بیشتر و بالاتری قادر به ارتقای سیستم مورد نظر خود خواهید بود.

انواع کابل در منبع تغذیه کامپیوترها:

 • کابل ۲۴ پین مادربرد: بزرگترین نوع کابل در پاور است که دارای خروجی ۲۴ پین می‌باشد. این کابل معمولا روی مادربرد قرار می‌گیرد و مسئول تامین برق مادربرد است.
 • کابل ۴ پین مادربرد: علاوه بر کابل ۲۴ پینی که در بالا به شما توضیح داده شد، یک عدد کابل ۴ پین هم روی پاورها وجود دارد که می‌توانید آن را روی مادربرد متصل نمایید. روش اتصال ان دقیقا شبیه به کابل ۲۴ پین است.
 • کابل برق فن پردازنده: هر منبع تغذیه کامپیوتر دارای یک یا چند خروجی برق برای فن cpu هستند. این کابل ها معمولا دارای ۴، ۶ و ۸ دندانه هستند که شما با توجه به مدل فن پردازنده خود می‌توانید آن را متصل کنید.
 • کابل گرافیکی یا GPU: در کارت گرافیک‌های پیشرفته جدید که به منظور کارهای گرافیکی سنگین و پیشرفته مورد استفاده قرار می‌گیرند، یک سوکت برای تامین برق از پاور به صورت جداگانه قرار گرفته است. این کابل مسئول برق رسانی به آن قسمت می‌باشد.

علائم و نشانه‌های خرابی منبع تعذیه کامپیوتر:

 1. سیستم بعد خاموش شده و اصلا روشن نمی‌شود.
 2. سیستم شما ویروسی نیست و مدام ریست شده و راه اندازی می شود.
 3. رم‌ها سالم، سیستم ویروسی نیست ولی مدام هنگ می‌کند.
 4. سیستم شما کند شده و مانند سابق کارایی لازم را ندارد، ویندوز و سایر قطعات سالم و بدون مشکل هستند.
 5. سیستم بعد از مدتی خود به خود خاموش شده و برخی مواقع خود به خود روشن می‌شود.

هنگام خرید پاور کامپیوتر به این نکات توجه کنید:

 • قیمت پاور: قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید پاور را مشخص کنید. زمانی که میزان بودجه تعیین شود، خود به خود خیلی از مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 • نوع پاور: پاورها انواع مختلفی دارند، از پاورهای معمولی گرفته تا نیمه ماژولار و ماژولار که بسته به کار خود باید نوع آن را مشخص کنید. برای سیستم‌های خانگی که نیاز به پردازش بالایی ندارند، پاورهای معمولی و برای سیستم‌های نیمه حرفه‌ای پاور نیمه ماژولار و برای سیستم های گیمینگ و حرفه‌ای پاور ماژولار خریداری نمایید.
 • توان مصرفی: توان مصرفی پاور برحسب وات سنجیده می‌شود. هر چه میزان وات پاور بیشتر باشد، پاور قدرتمند‌تر بوده و برق بیشتری مصرف می‌کند و هرچه توان آن کمتر باشد، ضعیف‌تر و مصرف برق کمتری دارد. شما باید بر اساس حداکثر توان مصرفی سیستم خود توان پاور را مشخص نمایید. برای یک سیستم معمولی یک پاور ۴۰۰ وات واقعی نیاز است و برای سیستم‌های حرفه‌ای‌تر به توان بیشتری نیاز دارند.
 • قدرت خنک کنندگی: طبیعی است که هرچه قدرت خنک کنندگی منبع تعذیه بیشتر باشد، گرمای کمتری تولید کرده و طول عمر آن بیشتر می‌شود. بنابراین به سراغ پاورهایی بروید که دارای فن‌های ۱۲ تا ۱۴ سانتی‌متری هستند. زیرا بیشتر از پاورهایی که دارای فن معمولی می‌باشند، خنک می‌شوند.
 • تعداد سیستم‌ها: یکی از عمده‌ترین دلایل خراب شدن پاور کامپیوتر نوسان برق است. بنابراین اگر از چند سیستم کنار هم استفاده می‌کنید، نوسان در برق شدید می‌شود. پس اگر می‌خواهید سیستم شما با اختلال رو‌به‌رو نشود، پیشنهاد می‌کنم پاور‌های PFC و Active PFC استفاده کنید.
 • نوع و تعداد سوکت: شما با توجه به نوع مادربرد خود باید نوع سوکت پاور خود را انتخاب کنید. برای مثال برخی مادربردها به یک سوکت ۲۴ پین نیاز دارند و برخی علاوه بر ۲۴ پین به یک سوکت ۴ پایه هم نیاز دارند. با توجه به تعداد فن، حافظه و سایر لوازمی که قرار است روی آن نصب نمایید باید تعداد سوکت را مشخص کنید.
 • گارانتی و خدمات: بهتر است به سراغ برندهایی بروید که دارای ضمانت نامه هستند، معمولا شرکت‌هایی جنس خود را گارانتی می‌کنند که اجناس آن‌ها از کیفیت بالایی برخوردار است. اگر جنس بی کیفیت را ضمانت کنند، هزینه‌های سنگینی را برای شرکت به همراه خواهد داشت. پس می‌توان نتیجه گرفت قطعاتی که دارای ضمانت نامه هستند، از کیفیت بالایی هم برخوردار می‌باشند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید منبع تغذیه کامپیوتر مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های منبع تغذیه کامپیوتر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

مشخصات

 • بازده
  ۸۰۰
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  نه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۸۰۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۸۰۰ ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۸۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP850B-OCPT

منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP850B-OCPT

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۵۰ × ۱۸۰
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  سه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۴ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۷۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP
 • استانداردهای حفاظتی
  FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  سه عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Platinum
 • محدوده جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۸۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  GP500A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای حفاظتی
  دارد
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  ۵۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP380A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۱.۶ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۳۸۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ منبع تغذیه ریدمکس مدل RX-230AI

منبع تغذیه ریدمکس مدل RX-230AI

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۲ آمپر
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دو عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۹ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۷ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۱۰ تا ۲۲۰ ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  SCP, OVP, OPP
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  ۸ تا ۱۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۲۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ منبع تغذیه گرین مدل GP350A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه گرین مدل GP350A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۱۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۶ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • بازده
  ۱۰۳
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷ – ۶۳ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۳.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ – ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۳۱۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ منبع تغذیه کامپیوتر گریت وال مدل GW-EPS2000bl(90+)

منبع تغذیه کامپیوتر گریت وال مدل GW-EPS2000bl(90+)

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۳۰ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • اقلام همراه
  ۱۸ قطعه کابل ماژولار جهت خروجی ها
 • ۱ عدد کابل برق پاور
 • ۱ عدد چمدان سامسونت مطابق تصویر
 • ابعاد
  ۱۷۵x150x90
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  شش عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  شش عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  پانزده عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۶ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۷۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۳۰ آمپر
 • بازده
  ۲۰۰۰
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • سایز فن
  ۱۳۵ میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP , OPP , OLP , NLO , SCP , SIP , OTP , UVP , OVP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  شانزده عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • مشخصات تکمیلی
  با استفاده از این پاور قدرتمند می توان به راحتی علاوه بر مادربورد و قطعات اصلی سیستم تعداد ۱۴ عدد کارت گرافیک حرفه ای را برق رسانی کرد.
 • محدوده جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ولت
 • توان خروجی
  ۲۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-ESD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  سه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۷.۵ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۳۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • فرم فاکتور
  GP450A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  ۱۴۰x150x86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUP, CB, FCC,CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۴۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP300A-ECO

منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP300A-ECO

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  ۸۶x150x140
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۳ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • بازده
  ۸۵%
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷ تا ۶۳ هرتز
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۳ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۳۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP650B-OCPT

منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP650B-OCPT

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۵۰ × ۱۸۰
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  سه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۴ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۴.۲ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای عمومی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP
 • استانداردهای حفاظتی
  FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Platinum
 • محدوده جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۶۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO

منبع تعذیه کامپیوتر مدل GP400A-ECO

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  ۸۶x 150 x 140
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۳۰ آمپر
 • بازده
  ۸۵%
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷ تا ۶۳ هرتز
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۴ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • ابعاد
  ۸۶*۱۴۰*۱۵۰
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲.۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • بازده
  ۷۵%
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, OPP, OTP, SCP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۸ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  ۴ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰تا۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP530A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
 • ابعاد
  ۸۶x140x150
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۴.۱ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • بازده
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • محدوده جریان ورودی
  آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۵۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE white 550

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  حداکثر توان ۵۵۰ وات پیوسته
 • ابعاد
  ۸۶ * ۱۵۰ * ۱۴۰ میلیمتر
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۲ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۷ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  ۸۰PLUS
 • بازده
  عمر مفید(MTBF) 100.000 ساعت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP / OPP / OTP / SCP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰-۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  !

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • بازده
  ۳۰۰
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۶۳ – ۴۷ هرتز
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ – ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۳.۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۳۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ منبع تغذیه BTCO مدل power1030

منبع تغذیه BTCO مدل power1030

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۲۰ ولت
 • مشخصات تکمیلی
  مناسب برای انواع مصرف کننده های ۱۲ ولت ۳۰ آمپر اعم از انواع دوربین مداربسته ، دستگاه های DVR، روشنایی ( ریسه خطی ، ریسه نواری ، چراغ های استخری و لامپ های ۱۲ ولت ) ، تابلو های روشنایی ، تابلوهای صنعتی و …
 • استانداردهای عمومی
  CE – FC – RoHS – IP20
 • سایز فن
  ۶۰ میلی‌متری
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۰ آمپر
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  چهار عدد
 • ابعاد
  ۱۱۴× ۲۱۵
 • توان خروجی
  ۳۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 650 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 650 White

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۹ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۱۴۰ x 150 x 86
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۵۴ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۹ آمپر
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,OTP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۵ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰تا۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۶۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP400A-ECO

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۳ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • ابعاد
  ۸۶x150x140
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت دوم
  ۲۳
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  ۳ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰تا۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۵.۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۸ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۴۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۸.۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۵۸۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DE600 V2

منبع تغذیه کامپیوتر دیپ کول مدل DE600 V2

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۴ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • بازده
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP / UVP / SCP / OPP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  سه عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • مشخصات تکمیلی
  حداکثر توان خروجی ۶۰۰ وات
 • دارای فن PWM با سایز ۱۲۰ میلی متر
 • خروجی تک کاناله ۱۲ ولت
 • دارای کابل های بلند
 • پشتیبانی از پردازنده های مرکزی اینتل Core i5 و Core i7 – ای ام دی Phenom و Athlon
 • دمای عملکرد ۰ تا ۴۰ درجه سانتیگراد
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۰ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۶۴ – ۱۶۰ ولت
 • توان خروجی
  ۴۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۶۳ – ۴۷ هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۳۶۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۱ آمپر
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • بازده
  ۴۰۰
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۴.۰ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۴۰ ۲۰۰ ولت
 • توان خروجی
  ۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP330

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX ۱۲V V2.31
 • ابعاد
  ۱۵۰x150x80
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  دو عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۵ آمپر
 • بازده
  ۹۱ درصد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL, UL
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP, OVP, UVP, SCP, OCP, OTP
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  ۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۸۰-۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۲۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۶۲ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  ۱۴۰ * ۱۵۰ * ۸۶
 • کانکتور ۸ پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت دوم
  ۶۲
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • بازده
  ۸۰PLUS
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,OTP
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  ۶ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰تا۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۷۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

مشخصات

 • بازده
  ۷۰۰
 • جریان ۵+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x86
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  نه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۷۰۰ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۴۷-۶۳ هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  ۱۰ آمپر
 • توان خروجی
  ۷۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ منبع تغذیه ۱۲ ولت ۲ آمپر مدل PH-12V2000-1212

منبع تغذیه 12 ولت 2 آمپر مدل PH-12V2000-1212

مشخصات

 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۰۰-۲۴۰ ولت
 • مشخصات تکمیلی
  دارای قطع جریان برای جریان های بالاتر از حد توان
 • آمپر دهی واقعی بیشتر از مشخصات درج شده
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰-۶۰ هرتز
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲ آمپر
 • ابعاد
  ۸۵×۴۵×۳۰
 • توان خروجی
  ۲۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP330A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ هرتز
 • ابعاد
  ۸۶ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  سه عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۷.۵ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۱۶ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ تا ۲۴۰ ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: ۱۰۰,۰۰۰ ساعت
 • دامنه دمای محیط کاری: ۰ تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد
 • تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
 • پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
 • طول کابل های اصلی خروجی: ۴۵ سانتی‌متر
 • نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
 • کابل‌های اصلی از نوع تخت
 • پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  ۳۳۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • ابعاد
  ۸۸ × ۱۴۰ × ۱۵۰
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • جریان ۱۲+ ولت دوم
  تعریف نشده
 • کانکتور ۴ پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  چهار عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۲.۵ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۵ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۲۰ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۱۷.۵ آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۵۰ تا ۶۰ هرتز
 • بازده
  نامشخص
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۶ پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیه
 • دارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  ۶ تا ۱۲ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۱۸۰ تا ۲۴۵ ولت
 • توان خروجی
  ۲۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ منبع تغذیه گرین مدل GP550A-UK PLUS

منبع تغذیه گرین مدل GP550A-UK PLUS

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  ۶۳ – ۴۷ هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  ۴ عدد پیچ مخصوص نسب
 • دفترچه راهنما
 • بست کمربندی جهت مدیریت کابل کشی
 • ابعاد
  ۸۶ * ۱۴۰ * ۱۵۰
 • تعداد ریل ۱۲ ولت
  یک عدد
 • کانکتور ۴ پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور ۱۵ پین SATA
  شش عدد
 • جریان ۵+ ولت استندبای
  ۳ آمپر
 • جریان ۱۲- ولت
  ۰.۳ آمپر
 • جریان ۱۲+ ولت اول
  ۴۵.۸ آمپر
 • جریان ۵+ ولت
  ۳ آمپر
 • جریان ۳.۳+ ولت
  ۲۰ آمپر
 • سایز فن
  ۱۲۰ میلی‌متری
 • بازده
  ۹۱%
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور ۴ پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور ۲+۶ پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور ۴+۴ پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  ۲۰+۴ پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه ۸۰PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  ۵.۰ آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  ۲۰۰ – ۲۴۰ ولت
 • توان خروجی
  ۵۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید پاور کامپیوتر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هدفون بی‌سیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا