شرایط استفاده از مطالب

محتوای منتشر شده در کیمیک با صرف هزینه و زمان تهیه می شود. ما برای تهیه مطالب و گردآوری جزئیات از منابع مختلف، هزینه و وقت زیادی صرف می کنیم. بنابراین تمام حقوق نشر، بازنشر و چاپ این مطالب اعم از کامل (تکی، مجموعه ای) یا درج نقل قولی از آنها در سایر رسانه ها (چاپی، دیجیتال)، متعلق به کیمیک است.

شرایط و ضوابط استفاده از مطالب به شرح زیر می‌باشد:

  • استفاده از مطالب وب‌سایت فقط برای مقاصد غیرتجاری، با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله وب‌سایت کیمیک مجاز است (توجه: این لینک باید follow باشد).
  • استفاده از قسمتی از مطالب یک مقاله یا محتوا فقط با ذکر منبع و لینک مستقیم به مقاله اصلی وب‌سایت کیمیک (حتما به صورت follow) امکان پذیر است.
  • هر نوع بازنویسی مطالب تنها با کسب اجازه قبلی و درج لینک مستقیم به مطلب اصلی مجاز است.
  • انتشار مطالب وب‌سایت کیمیک در رسانه های چاپی، فقط با کسب اجازه و توافق درباره جزئیات نحوه انتشار امکان‌پذیر است. برای این منظور لطفا با ما تماس بگیرید. بازنشر بدون هماهنگی، مشمول پیگیری می شود.

هرگونه کپی‌برداری بدون لینک مستقیم به مقاله وب‌سایت کیمیک ، پیگرد قانونی دارد و وب‌سایت شما بلافاصله به گوگل گزارش خواهد شد. مطمئنا وب‌سایت‌های حرفه‌ای مانند وب‌سایت شما بخش بزرگی از ترافیک خود را از موتورهای جستجو دریافت می‌کنند و هرگونه آسیب به این ترافیک می‌تواند زیان‌های بزرگ و غیرقابل جبرانی به موفقیت وب‌سایت شما چه در کوتاه‌مدت و چه در بلندمدت وارد نماید.

در صورت داشتن هر گونه سوال، با ما تماس بگیرید.

دکمه بازگشت به بالا