دوچرخهلوازم ورزشیملزومات گردش و سفر

کیف دوچرخه، راهنمای خرید انواع کیف دوچرخه روی فرمان و خورجینی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کیف دوچرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های دوچرخه سواران حرفه‌ای حمل یک سری ابزار و وسایل برای تعمیر دوچرخه در شرایط اضطراری است. بهترین وسیله برای این کار کیف دوچرخه می‌باشد. این وسیله به شما کمک می‌کند تا وسایل مورد نیاز خود را همیشه در دسترس داشته باشید و در مواردی حتی بدون توقف و در حال حرکت از آن‌ها استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های جالب توجه کیف دوچرخه این است که به راحتی می‌توانید آن را از روی دوچرخه باز کرده و به یک کیف کمری یا دوشی تبدیل کنید. این ویژگی زمانی به کار شما می‌آید که بخواهید دوچرخه خود را در مکانی پارک کرده و نگران به سرقت رفتن لوازم داخل کیف دوچرخه خود باشید. البته این وسیله فقط مخصوص نگهداری و حمل ابزار نیست، بلکه شما به راحتی می‌توانید مواد غذایی و اسناد مهم خود مثل کارت شناسایی و بانکی خود را درون آن نگهداری کنید.

کیف دوچرخه یک وسیله ارزان و در عین حال کاربردی است که باعث می‌شود وسایل خود را در بین راه گم نکنید و به راحتی آن‌ها را حمل کنید. این کیف تقریبا نقش یک جعبه ابزار را ایفا می‌کند، مدل‌هایی وجود دارد که دارای قسمت‌های مختلفی هستند، یعنی شما در یک قسمت می‌توانید ابزار و در قسمت دیگر مواد غذایی و یا اسناد با ارزش خود را نگهداری کنید. کیف دوچرخه معمولا در قسمتی نصب می‌شود که اختلالی در رکاب زدن شما ایجاد نکند و همیشه در دسترس شما باشند حتی در حین حرکت با دوچرخه به راحتی بتوانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید. وسایل مختلفی برای این کار به وجود آمده‌اند، اما بدون شک کیف دوچرخه یکی از بهترین‌های این محصول است. توصیه می‌کنم اگر به صورت حرفه‌ای دوچرخه سواری می‌کنید، حتما برای خود یک کیف دوچرخه خریداری کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که همیشه مسافت زیادی را با دوچرخه طی می‌کنید و برای حمل وسایل خود قصد خرید کیف دوچرخه را دارید. اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع کیف دوچرخه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید کیف دوچرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

کیف‌دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع نوعی کیف که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به کیف‌های معمولی دارد و روی بدنه دوچرخه شما نصب می‌شود. از این وسیله به منظور قرار دادن ابزار و وسایل ضروری درون آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله به شما این امکان را می‌دهد تا به ابزاری را که همیشه به آن‌ها نیاز دارید را حتی در حین حرکت و بدون توقف هم در دسترس داشته باشید. این وسیله مدل‌های مختلفی دارد که تفاوت اصلی آن‌ها در اندازه و محل نصب آن‌ها می‌باشد. در ادامه مطلب تک تک مدل‌های این محصول را معرفی کرده و مورد بررسی قرار می‌دهیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تلمبه دوچرخه

انواع کیف‌دوچرخه موجود در بازار ایران:

 1. کیف مدل خورجینی: این مدل به علت اینکه دارای دو عدد کیف است که روی تنه دوچرخه قرار می‌گیرد و هر کیف به یک طرف آویزان می‌شود به آن کیف خورجینی گفته می‌شود. این کیف با یک یا چند کمربند روی میله دوچرخه نصب می‌شود و بهترین محل برای دسترسی به مواد غذایی می‌باشد. اگر به دنبال مدلی هستید که علاوه بر اندازه بزرگ و جادار بودن دسترسی به وسایل داخل آن هم آسان باشد، بدون شک همین نمونه است.
 2. کیف قابل نصب روی سبد: این مدل را می‌توان کوچک‌ترین نمونه کیف دانست، اندازه آن به گونه‌ای است که به راحتی روی سبد جلوی فرمان دوچرخه نصب می‌شود. از مهم‌ترین ویزگی‌های این محصول می‌توان به دسترسی خیلی سریع به تجهیزات داخل آن اشاره کرد. به دلیل اندازه کوچکی که دارد شما می‌توانی کیف پول، عینک آفتابی یا تلفن همراه خود را درون آن نگهداری کنید. هر چند اندازه کوچکی دارد اما برای نگهداری وسایل با ارزش گزینه مناسبی است.
 3. کیف قابل نصب زیر زین دوچرخه: اگر به صورت حرفه‌ای دوچرخه سواری می‌کنید و مسافت زیادی را بیرون از شهر رکاب می‌زنید، بهتر است از نمونه زیر زین استفاده کنید. تا همیشه وسایل لازم برای پنچری و تعمیر دوچرخه را در دسترس داشته باشید. توجه به ارتفاع این کیف از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا اگر بیش از اندازه بلند باشد به احتمال خیلی زیاد جلوی رکاب زدن شما را گرفته و شما را اذیت خواهد کرد.
 4. کیف قابل نصب روی فرمان دوچرخه: تنها مدلی که دسترسی به بست‌های اتصال کیف به راحتی امکان پذیر است. این نمونه هم مانند مدل نصب روی سبد در ابعاد و اندازه‌های کوچک ساخته می‌شود و نباید انتظار قرار دادن وسایل زیاد درون آن را داشته باشید. یکی از ویژگی‌های قابل توجه در این مدل دسترسی آسان به محتویات داخلی کیف می‌باشد. شما حتی اگر در حال رکاب زدن هم باشید، می‌توانید بدون کوچکترین توقفی حتی در حال حرکت به وسایل داخل آن دسترسی داشته باشید.

بهترین مارک کیف دوچرخه:

هیچ گاه شخصی نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک کیف‌دوچرخه به شما معرفی کند. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. اگر شخصی چنین کاری را انجام دهد به احتمال خیلی زیاد تبلیغ یک برند خاص را می‌کند و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای کیف مخصوص دوچرخه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • کیف مخصوص دوچرخه اکوییپمنت
 • کیف مخصوص دوچرخه نیاز شاپ
 • کیف مخصوص دوچرخه بی تی بی
 • کیف مخصوص دوچرخه گارد
 • کیف مخصوص دوچرخه راچینا
 • کیف مخصوص دوچرخه گرانیت
 • کیف مخصوص دوچرخه شیمانو
 • کیف مخصوص دوچرخه دیوتر
 • کیف مخصوص دوچرخه راچینا
 • کیف مخصوص دوچرخه بایک

کیف دوچرخه از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های مختلفی برای خرید این وسیله وجود دارد که شما از هر روشی که راحت‌تر باشد، می‌توانید این کار را انجام دهید. هیچ قاعده و قانونی وجود ندارد که به وسیله آن روشی برای خرید خود انتخاب کنید و یک روش کاملا دلخواه است. اما از آنجایی که دو روش از بقیه روش‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. اولین روش خرید از فروشگاه لوازم دوچرخه است که معمولا تنوع محصول زیادی ندارند و جنس فروخته شده هرگز تعویض یا پس گرفته نمی‌شود. روش بعدی خرید اینترنتی بوده که در این روش تنوع محصولات زیاد است و در صورت عدم رضایت از جنس خریداری شده تا هفت روز می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید عینک دوچرخه سواری

نکات مهم هنگام خرید کیف دوچرخه:

 1. قیمت محصول: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید کیف دوچرخه قیمت آن می‌باشد، قیمت نقش خیلی مهمی در انتخاب شما ایفا می‌کند. قبل از هر کاری شما باید میزان بودجه برای خرید کیف را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند.
 2. نوع محصول: همان طور که در ابتدای همین مطلب گفته شد، کیف‌دوچرخه انواع مختلفی دارد که تفاوت اصلی بیشتر این مدل‌ها با یکدیگر در اندازه و محل نصب آن‌ها می‌باشد. در واقع این خود شما هستید که با توجه به حجم وسایل خود و محل نصب در نقطه دلخواه باید یکی از مدل‌ها را خریداری کنید. اگر وسایل زیادی ندارید و در حد عینک و کیف پول است یک نمونه کوچک روی فرمانی بخرید در غیر این صورت باید به سراغ مدل خورجینی بروید، زیرا اندازه بزرگی دارند.
 3. جنس کیف: خوشبختانه تنوع جنس این محصول به حدی زیاد است که شما به راحتی می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را خریداری کنید. البته یک سری نکات مشترک که هنگام خرید هر جنسی باید به ان توجه داشته باشید مقاومت بالای جنس و مقاوم در برابر گرد و غبار و ضد آب بودن محصول مورد نظر شما است. همان طور که می‌دانید این کیف همیشه برای نگهداری و حمل ابزار استفاده نمی‌شود و در مواردی برای نگهداری مواد غذایی و اشیا با ارزش مثل جواهرات و تلفن همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 4. نصب و حمل آسان: به دلیل اینکه شما در مواردی مجبور به قفل کردن دوچرخه در نقطه‌ای خاص و رها کردن آن می‌باشید. عقلانی به نظر نمی‌رسد که این وسیله را با وسایل داخل به امان خدا بسپارید. بنابراین اگر این وسیله به راحتی باز و بسته شود می‌توانید آن را باز کرده و همراه خود ببرید. برای حمل آسان برخی مدل‌ها را می‌توان روی کمر بست و برخی مدل‌ها را هم علاوه بر کمر می‌توانید به عنوان کیف دوشی حمل کنید.
 5. مکانیسم باز و بسته شدن: مکانیسم‌های مختلفی برای باز و بسته کردن درب این وسیله وجود دارد. یا به صورت بندی درب آن‌ها باز و بسته می‌شود و یا به صورت دکمه‌ای و حتی قفلی که هر چه این مکانیسم سخت‌تر باز و بسته شود خیال شما بابت گم شدن اشیا داخل کیف بیشتر راحت می‌شود. البته این نکته را هم فراموش نکنید که هر چه درب کیف راحت‌تر باز و بسته شود، شما دسترسی راحت‌تری به وسایل خود دارید و در مواردی حتی در حال حرکت می‌توانید وسایل خود را از داخل آن خارج کنید.
 6. برند محصول: اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد باز هم با خرید این وسیله مشکل دارید و احساس می‌کنید، اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نکرده‌اید. بهتر است برندهای معروف و شناخته شده را خریداری کنید. این محصولات معمولا از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. از طرفی تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از کیف دوچرخه:

 • از قرار دادن اجسام خیلی سنگین درون کیف جدا خودداری کنید، زیرا به مرور زمان باعث سوراخ یا پاره شدن محصول مورد نظر شما می‌شوند.
 • هرگز نباید محلول‌های اسیدی و شیمیایی خطرناک را درون این کیف نگهداری کنید. زیرا دچار از بین رفتن پارچه کیف می‌شود.
 • هرگز دوچرخه را با کیف جلوی نور مستقیم خورشید و یا بارش باران قرار ندهید، در صورتی که مجبور به این کار شدید کیف را جدا کرده و به منزل ببرید.
 • وسایلی را که مدام به آن‌ها احتیاج دارید را نباید درون کیف قرار دهید، زیرا باز و بسته کردن مداوم درب کیف باعث آسیب به زیپ یا قفل آن می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کیف دوچرخه مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برند‌های کیف دوچرخه جدید، ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کیف عقب دوچرخه بی تی بی کد MG25

کیف عقب دوچرخه بی تی بی کد MG25

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷ × ۲۰ × ۲۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون
 • تودوزی
  دارد
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • دسته
  دارد
 • توضیحات دسته
  – قابلیت حمل بصورت دوشی و دستی
 • جیب
  دارد
 • توضیحات جیب
  – دارای چندین جیب خارجی و داخلی جهت قرار قمقمه آب و سایر وسایل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کیف زیر زین دوچرخه مدل p99

کیف زیر زین دوچرخه مدل p99

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x14x20 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۵ لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  چرم
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کیف تنه دوچرخه تاپیک کد MG38

کیف تنه دوچرخه تاپیک کد MG38

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x7x13 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۵ گرم
 • گنجایش
  ۱ لیتر
 • جنس رویه
  پلی‌استر , پلی‌آمید
 • تودوزی
  دارد
 • جنس تودوزی
  پلی‌استر
 • دسته
  ندارد
 • جیب
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کیف زیر زین دوچرخه مدل W400 غیر اصل

کیف زیر زین دوچرخه مدل W400 غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x14x20 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۵ لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  چرم
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کیف خورجینی دوچرخه مدل باز شو کد MG11

کیف خورجینی دوچرخه مدل باز شو کد MG11

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸*۲۴*۲۳ سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  دارای چندین جیب خارجی و داخلی جهت قرار قمقمه آب و سایر وسایل
 • توضیحات دسته
  قابلیت حمل بصورت دوشی و دستی را دارد
 • وزن
  ۱۲۱۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  نایلون
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NP2021

کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NP2021

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید شده از برزنت درجه یک
 • جنس ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت
 • دوخت عالی و درجه یک
 • دارای جای موبایل و صفحه حساس به تاچ
 • مناسب برای قراردادن انواع لوازم از قبیل ابزار، لباس، خوراکی، بطری آب و…
 • قابل استفاده به عنوان کیف رودوشی
 • مناسب برای انواع دوچرخه ها با هر نوع سایز
 • ابعاد
  ۲۹x15x17 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  دارای جیب مخصوص و صفحه حساس به تاچ برای قرار دادن موبایل تا سایز ۶.۵ اینچی
 • توضیحات دسته
  دارای دسته رودوشی
 • گنجایش
  ۷ لیتر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس تودوزی
  پلی‌‎اورتان
 • جنس رویه
  نخ , پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کیف خورجینی دوچرخه مدل MG05

کیف خورجینی دوچرخه مدل MG05

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰*۳۴*۱۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کیف دوچرخه بی تی بی کد MG27

کیف دوچرخه بی تی بی کد MG27

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶*۳۳*۳۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون
 • تودوزی
  دارد
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • دسته
  ندارد
 • جیب
  دارد
 • توضیحات جیب
  دارای چندین جیب خارجی و داخلی جهت قرار قمقمه آب و سایر وسایل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کیف دوچرخه مدل ۰۱ غیر اصل

کیف دوچرخه مدل 01 غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x10x5 سانتی‌متر
 • توضیحات دسته
  زیر زین دوچرخه نصب می شود
 • گنجایش
  ۰.۴ لیتر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  پلی‌استر
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کیف زیر زین دوچرخه مدل MG02

کیف زیر زین دوچرخه مدل MG02

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x9x9 سانتی‌متر
 • گنجایش
  – لیتر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  پلی‌استر , نایلون
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کیف دوچرخه مدل ساده کد MG12

کیف دوچرخه مدل ساده کد MG12

مشخصات

 • سایر توضیحات
  محلی برای قرار گیری موبایل
 • ابعاد
  ۲۱*۱۰*۱۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  نایلون
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کیف جلوی فرمان دوچرخه بی سول مدل B one

کیف جلوی فرمان دوچرخه بی سول مدل B one

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸.۵×۹.۵×۸.۵ سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۱ لیتر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس تودوزی
  پلی‌استر
 • جنس رویه
  پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کیف دوچرخه مدل Jack Bike کد Bcl3490

کیف دوچرخه مدل Jack Bike کد Bcl3490

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از برزنت مقاوم
 • رویه ضد آب
 • دارای ۳ گیره اتصال
 • وزن سبک (حدود ۱۱۰ گرم)
 • مناسب برای اتصال به زیر تنه دوچرخه
 • فضای زیاد و جادار
 • قابل استفاده برای ابزار دوچرخه، موبایل، خوراکی و…
 • ابعاد
  ۷ × ۱۶ × ۲۳ سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  یک عدد جیب در جلوی کیف
 • گنجایش
  ۱.۵ لیتر
 • وزن
  ۱۱۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کیف روی فرمان دوچرخه کد MG29

کیف روی فرمان دوچرخه کد MG29

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x10x10 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۳ لیتر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کیف زیر تنه دوچرخه طرح سه گوش کد MG17 سایز بزرگ

کیف زیر تنه دوچرخه طرح سه گوش کد MG17 سایز بزرگ

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x23x7 سانتی‌متر
 • گنجایش
  – لیتر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  نایلون
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کیف جلوی فرمان دوچرخه گرانیت اکوییپمنت مدل شیمانو

کیف جلوی فرمان دوچرخه گرانیت اکوییپمنت مدل شیمانو

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x11x11 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  دارای یک جیب اصلی
 • توضیحات دسته
  دارای یک دسته در بالای کیف جهت حمل آسان و یک بند بلند شانه ای که قابلیت استفاده به صورت کیف کمری و یا کیف یک طرفه هم به شما میدهد.
 • گنجایش
  ۲ لیتر
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس تودوزی
  پلی‌استر
 • جنس رویه
  پلی‌استر
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کیف دوچرخه نوین مدل KD 01

کیف دوچرخه نوین مدل KD 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کیف روی تنه و پشت فرمان
 • فضای اختصاصی موبایل
 • تاچ موبایل دارد
 • ابعاد
  ۱۹x9x9 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۰.۵ لیتر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کیف دوچرخه نیازشاپ  کد ۳۴۸۸

کیف دوچرخه نیازشاپ  کد 3488

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از برزنت مقاوم
 • رویه ضد آب و ضد خش
 • دارای ۳ گیره اتصال مقاوم سازی شده جهت اتصال محکم تر و کج نشدن در پیچ ها
 • وزن سبک (حدود ۱۱۰ گرم)
 • مناسب برای اتصال به زیر تنه دوچرخه
 • فضای زیاد و جادار
 • قابل استفاده برای ابزار دوچرخه، گوشی موبایل، خوراکی و…
 • ابعاد
  ۲۵x18x7 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  یک عدد جیب بیرونی جهت قرار دادن لوازم مورد نیاز مانند گوشی موبایل و…
 • گنجایش
  ۱.۵ لیتر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کیف خورجینی دوچرخه مدل sh07 غیر اصل

کیف خورجینی دوچرخه مدل sh07 غیر اصل

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۳ عدد جیب
 • جای موبایل که روکش شیشه‌ای دارد.
 • ابعاد جای موبایل : ۱۷.۴×۸.۳ سانتی‌متر
 • ابعاد
  ۱۸x17x9 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۱.۷ لیتر
 • وزن
  ۲۱۵ گرم
 • جنس رویه
  پلی‌استر , نخ , نایلون
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کیف جلوی فرمان دوچرخه مدل N2000

کیف جلوی فرمان دوچرخه مدل N2000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید شده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب
 • دارای قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه
 • دارای صفحه حساس به تاچ موبایل
 • مناسب برای انواع گوشی های هوشمند
 • قبلیت تنظیم و قابل نصب برای روی انواع فرمان دوچرخه با هر قطر
 • ابعاد
  ۲۵x15x8 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۱ لیتر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس رویه
  پلی‌اورتان , پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کیف جلوی فرمان دوچرخه نوین مدل SH 03 غیر اصل

کیف جلوی فرمان دوچرخه نوین مدل SH 03 غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x14x14 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۴ لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کیف دوچرخه مدل fg

کیف دوچرخه مدل fg

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x10x8 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  یک جای مخصوص برای موبایل دارد.
 • توضیحات دسته
  به راحتی بر روی دوچرخه نصب میشود
 • گنجایش
  ۱ لیتر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون , پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کیف زین دوچرخه مدل MG02

کیف زین دوچرخه مدل MG02

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹*۹*۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس رویه
  نایلون , چرم
 • تودوزی
  دارد
 • جنس تودوزی
  پلی‌استر
 • دسته
  ندارد
 • جیب
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کیف دوچرخه کد ۲۴۲

کیف دوچرخه کد ۲۴۲

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x15 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۳ لیتر
 • وزن
  ۷۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس رویه
  پلی‌استر , نخ , پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NS9090

کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NS9090

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید شده از برزنت درجه یک ضد آب
 • دارای تودوزی مجزا و مقاوم
 • دارای لایه های ضد ضربه در دیواره ها
 • محفظه موبایل سازگار با تاچ انواع گوشی ها
 • دراای درگاه خروج هندزفری
 • مناسب برای قرار دادن لوازم، مدارک، لباس، خوراکی، ابزار و…
 • ابعاد
  ۲۷x12x14 سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۴ لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس تودوزی
  پلی‌‎اورتان
 • جنس رویه
  پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NP9898

کیف دوچرخه نیازشاپ مدل NP9898

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید شده از برزنت ضد آب و درجه یک و مقاوم در برابر رطوبت
 • کاملا آستر دوزی شده
 • جنس مقاوم با دوام طولانی مدت
 • مناسب برای قراردادن لباس، ابزار، خوراکی، کفش، اسناد و مدارک، گوشی موبایل و…
 • طراحی شیک و متفاوت
 • کارایی چند کاره و استفاده به عنوان کیف اداری و دستی
 • وسیله بسیار کاربردی برای دوچرخه سواران
 • ابعاد
  ۳۰x12x30 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  یک جیب کناری برای قراردادن لوازم دم دستی مانند بطری آب و…
 • یک جیب بیرونی بزرگ جهت قراردادن لوازم ضروری مانند کتاب، اسناد و مدارک، موبایل و…
 • توضیحات دسته
  یک دسته جهت حمل دستی و یک بند جهت حمل رودوشی
 • گنجایش
  ۹.۵ لیتر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • امکانات همراه
  دستگیره
 • جنس تودوزی
  پلی‌استر
 • جنس رویه
  نخ , پلی‌آمید , پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کیف موبایل دوچرخه مدل B.K 22

کیف موبایل دوچرخه مدل B.K 22

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x4x29 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • گنجایش
  ۱ لیتر
 • جنس رویه
  پارچه
 • تودوزی
  دارد
 • دسته
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کیف دوچرخه راچینا مدل RCH700

کیف دوچرخه راچینا مدل RCH700

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید شده از برزنت نرم و درجه یک
 • کاملا ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت
 • مناسب برای قراردادن انواع لوازم مورد نیاز هنگام دوچرخه سواری
 • نصب و جداسازی سریع و آسان
 • دارای ۳ عدد بست ریگلاژدار منطبق با هر اندازه قطر تنه دوچرخه
 • طراحی فانتزی و شیک
 • باعث جلوه و جذابیت بیشتر دوچرخه
 • ابعاد
  ۲۵x10x15 سانتی‌متر
 • توضیحات جیب
  یک عدد جیب بیرونی جهت قراردادن لوازم ضروری و دم دستی
 • گنجایش
  ۳ لیتر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس رویه
  پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کیف زیر زین دوچرخه مدل Gi غیر اصل

کیف زیر زین دوچرخه مدل Gi غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷×۸.۵×۷ سانتی‌متر
 • گنجایش
  ۰.۴ لیتر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس رویه
  پلی‌استر , نخ , پارچه
 • محفظه
  جیب داخلی
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کیف دوچرخه مدل K-1

کیف دوچرخه مدل K-1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کیف روی تنه و پشت فرمان
 • فضای اختصاصی موبایل
 • تاچ موبایل دارد
 • شبرنگ نواری دارد
 • ابعاد
  ۲۰x10x8 سانتی‌متر
 • توضیحات دسته
 • گنجایش
  ۰.۵ لیتر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس تودوزی
  نایلون
 • جنس رویه
  پارچه
 • مشخصات ظاهری
  تودوزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کیف‌دوچرخه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ظرف نان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا