سرگرمی و آموزشی

راکر کودک، راهنمای خرید انواع راکر یا الاکلنگ کودک زیبا و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید راکر کودک باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل سرگرمی مورد علاقه دختر بچه و پسر بچه‌ها راکر کودک می‌باشد. راکر در واقع همان الاکلنگ است که کودک با انجام تکنیک‌های تعادلی مدت‌ها با این وسیله در گرم می‌شود. این وسیله همانند الاکلنگ نیاز به دو نفر برای بازی ندارد و به صورت تک نفری هم می‌توان با آن بازی کرد. راکر کودک از نظر ساختاری شباهت زیادی به صندلی راکر دارد، زیرا دارای یک سطح تماس منحنی شکل با زمین می‌باشند که مدام به طرف جلو و عقب حرکت می‌کند. اما از نظر شکل ظاهری شبیه به صندلی نبوده و بیشتر به شکل یک شخصیت کارتونی ساخته می‌شوند. علم ثابت کردن که تکان خوردن باعث آرامش و القای یک حس خوب در کودک می‌شود. پس شما می‌توانید برای ایجاد شادی و داشتن یک حس خوب در فرزند خود برای او یک راکر کودک را خریداری کنید.

راکر کودک یا همان وسیله گهواره‌ای یک وسیله بازی جدید نیست و قدمت آن به قرن هفدهم میلادی می‌رسد. در گذشته این وسیله برای سرگرم کردن فرزندان شوالیه‌ها، اعیان و شاهان ساخته می‌شد و مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد فرهنگی هر خانواده‌ای می‌تواند برای فرزند خوب یک راکر کودک خریداری‌ کند. بر اساس شکل و شواهد موجود می‌توان به این نتیجه رسید که راکرهای امروزی همان راکرهای گذشته هستند و تفاوت عمده آن‌ها فقط جنس ماده‌ای است که از آن ساخته می‌شوند. از گذشته تا به امروز تکان دادن کودک یک حس غریزی برای آرام کردن کودک بوده و به نسل‌های امروزی انتقال داده شده است. بعد از گهواره و کریر راکر کودک یک وسیله خیلی خوب برای تکان دادن و ساکت کردن کودک می‌باشد.

منظور از راکر کودک‌ چیست و چه کاربردی دارد؟

راکر یا همان الاکلنگ یک وسیله جذاب و دوست داشتنی برای سرگرم کردن کودک‌های چند ماهه تا دو ساله می‌باشد. این وسیله با ایجاد تکان و حرکت کودک به قسمت جلو و عقب باعث ایجاد یک حس خوب در کودک شما می‌شود. این وسیله در شکل حیوانات مختلف تولید شده و شما می‌توانید، طرح حیوان مورد علاقه فرزند خود را خریداری کنید. نوزاد از زمان تولد هر روز به سرعت رشد می‌کند و تا چشم به هم بزنید نیاز به یک وسیله بازی و سرگرمی دارد به همین جهت پیشنهاد می‌کنم به همراه سیسمونی کودک یک راکر هم خریداری کنید. اهمیت این وسیله بازی در آینده مشخص می‌شود و خواهید دید که کودک شما با چه شوق و زوقی با آن بازی می‌کند و خوشحال می‌شود.

تاریخچه استفاده از راکر اسباب بازی کودک:

هر چند که شواهد تاریخی زیادی وجود دارد که در قرون وسطی از این وسیله مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما قدمت این وسیله را به بعد از قرن هفده میلادی نسبت داده‌اند. این وسیله در ابتدا برای آموزش مبارزه شوالیه‌ها روی اسب مورد استفاده قرار می‌گرفت و وسیله بازی کودک نبود. اما از قرن نوزدهم میلادی به این طرف راکر به عنوان اسباب بازی برای بازی‌ کودکان مورد استفاده قرار گرفت. البته این یک وسیله بازی برای تمام افراد جامعه نبود و فقط فرزند شاهان از این وسیله برای بازی استفاده می‌کردند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید گهواره نوزاد

انواع راکر بازی کودک موجود در بازار:

 1. راکر بازی چوبی: چوب یکی از جنس‌هایی است که به فراوانی یافت می‌شود، از زمان‌های گذشته تا به امروز بیشتر اسباب بازی‌های کودکان از چوب ساخته می‌شوند. زیرا چوب به خوبی به شکل‌های مختلف در می‌آید و در برابر وزن و فشار هم مقاومت بالایی دارد. در اوایل قرن هفدهم میلادی اکثر راکرها از جنس چوب تهیه می‌شدند. این راکرها معمولا به شکل صندلی و حیوانات مختلف ساخته می‌شدند.
 2. راکر بازی پلاستیکی: با اختراع پلاستیک صنعت ساخت اسباب بازی به طرف مواد پلاستیکی رفت. زیرا علاوه بر وزن کم از مقاومت بالایی هم برخوردار بودند و به هر شکل و رنگی که می‌خواستند در می‌آمد. پلاستیک یک ماده ارزان و قابل بازیافت است که از مواد نفتی تهیه می‌شود و برای کودک کمترین اثرات منفی را دارد. راکرهای ساخته شده از جنس پلاستیک هم دارای نمونه موزیکال و هم نمونه معمولی می‌باشند.
 3. راکرهای اسکلت چوبی: برای اینکه راکر مورد نظر شما به حیوان مورد علاقه کودک نزدیک‌تر باشد، معمولا با استفاده از پارچه مخمل و الیاف ساخته می‌شوند. به دلیل اینکه پارچه و الیاف شکل پذیری ندارند، معمولا اسکلت داخلی این وسیله از چوب ساخته می‌شود، تا وسیله فرم خود را حفظ کرده و با نشستن کودک روی آن حالت یک حیوان واقعی را داشته باشد. فریم این مدل هم از جنس چوب ساخته می‌شود.
 4. راکرهای اسکلت فلزی: علاوه بر چوب برای ساخت بدنه راکرها از فلز هم استفاده می‌شود. فلز نسبت به چوب مقاومت بالاتری دارد و برای ساخت این وسایل دیگر نیازی به قطع کردن درخت نخواهد بود. امروزه اکثر راکرهایی را که در بازار مشاهده می‌کنید دارای بدنه و فریم فلزی می‌باشند. اگر کودک شما وزن بالایی دارد به شما پیشنهاد می‌کنم راکر اسکلت فلزی را خریداری کنید. این مدل هم مانند نمونه قبلی در دو نوع موزیکال و غیر موزیکال موجود می‌باشد. این وسیله از پارچه مخمل قابل شستشو تهیه می‌شود.

مزایای استفاده از راکر کودک:

 • این دستگاه حرکت خود را از طریق انتقال نیرو به وسیله ماهیچه‌های پای کودک به دست می‌آورد و باعث بهبود تعادل و تحرک کودک شما حین بازی می‌شود.
 • حرکت به صورت تکان خوردن سبب افزایش آرامش در کودک و درو شدن استرس در او می‌شود و به کودک کمک می‌کند احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشد.
 • کودک شما هنگام سوار شدن بر این وسیله در تخیل خود را یک گاوچران سوار بر اسب که به دنبال قرار می‌رود و یا یک خلبان سوار بر هواپیما تصور می‌کند که باعث افزایش خلاقیت در کودک شما می‌شود.
 • این وسیله نسبت به سایر وسایل بازی کودک مانند ماشین شارژی از قیمت کمتری برخوردار است، بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند.

ثبت راکر کودک در کتاب رکورد گینس:

در سال ۲۰۰۰ میلادی بزرگترین راکر بازی برای کودک ساخته شد که در کتاب گینس به ثبت رسید. این راکر در کالیفرنیا قرار دارد و وزنی در حدود ۵۰۰ کیلوگرم و ارتفاعی در حدود ۲ متر و نیم دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این وسیله می‌توان به اندازه آن اشاره کرد به طوری که سه فرد بزرگسال و یا چهار تا پنج کودک می‌توانند بر آن سوار شوند. کوچکترین فردی که سوار آن شده یک نوزاد ۶ هفته‌ای و پیرترین فردی هم که بر آن سوار شده یک پیرمرد ۹۴ ساله بوده است.

بهترین مارک راکر کودک:

کار آسانی نیست که بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک راکر بازی به شما معرفی کنیم، زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای راکر را به شما معرفی می‌کنیم.

 • راکر اسباب بازی پارسیان تولز
 • راکر اسبای بازی هانی ناز
 • راکر اسباب بازی هوم کت
 • راکر اسباب بازی شون کیدز
 • راکر اسباب بازی سی بن
 • راکر اسباب بازی پیتکو
 • راکر اسباب بازی یانیک
 • راکر اسباب بازی پونیزا
 • راکر اسباب بازی چوبین هنر

راکر اسباب بازی از کجا بخریم؟

امروزه روش‌های زیادی برای خرید این وسیله وجود دارند که شما از طریق هر کدام از روش‌ها می‌توانید راکر اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری کنید. اما از آنجایی که معرفی کردن تمام روش‌ها یک کار زمان‌بر بوده و شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد در ادامه به شما دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها برای خرید این وسیله مورد استفاده قرار می‌گیرد را معرفی می‌کنیم.

 1. خرید راکر از اسباب بازی فروشی: یکی از قدیمی‌ترین روش‌های خرید در جهان می‌باشد. در این روش شما حتما باید از منزل و محل کار خود خارج شده و یک اسباب بازی فروشی مراجعه کنید و از میان تعداد اندکی از مدل‌ها راکر اسباب بازی خود را خریداری کنید. در این روش باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی راکر اسباب بازی: در این روش شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید. تنها باید به اینترنت دسترسی داشته و از طریق یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان تنوع زیادی از مدل‌ها اقدام به خرید این وسیله کنید. در این روش نیاز به نگرانی خاصی وجود ندارد، زیرا شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین شارژی

نکات مهم هنگام خرید راکر کودک:

 1. قیمت راکر: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید راکر قیمت آن می‌باشد. در واقع می‌توان گفت قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید راکر اسباب بازی را مشخص کنید. با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. جنس راکر: همان طور که می‌دانید این وسیله هم مانند سایر اسباب بازی‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. این شما هستید که باید مشخص کنید که چه جنسی برای کودک شما مناسب‌تر است. راکر چوبی بسیار سبک و مقاوم بوده اما نشیمن گاه راحتی ندارد. نمونه‌های پلاستیکی علاوه بر مقاومت بالا دارای قیمت مناسبی هم هستند. گران‌ترین نمونه این وسیله اسکلت چوبی و فلزی می‌باشد که دارای روکش مخمل ضد حساسیت هستند.
 3. ظرفیت وزنی: همیشه با توجه به وزن کودک خود اقدام به خرید این وسیله کنید. در واقع می‌توان گفت که این وسیله هم دارای مقادیر تحمل وزن متفاوت می‌باشد. در واقع این شما هستید که با توجه به وزن کودک خود باید بهترین نمونه را برای او خریداری کنید. نمونه‌های پلاستیکی وزن زیادی را تحمل نمی‌کنند، بنابراین اگر کودک شما سنگین وزن است، باید بی‌خیال نمونه پلاستیکی شوید و به فکر خرید نمونه چوبی یا فلزی باشید.
 4. شکل ظاهری: راکرهای کودک در طرح‌ها و شکل ‌های متنوع ساخته می‌شوند، زیرا سلیقه کودک‌ها با هم متفاوت است. بعد از ساخته شدن به شکل ماشین، هواپیما و موتور این وسیله معمولا به شکل حیوانات مختلف ساخته می‌شود. اگر کودک شما به حیوان اسب علاقه دارد، می‌توانید یک راکر طرح اسب را خریداری کنید. از این بابت دست شما کاملا باز بوده و اگر به صورت اینترنتی خرید کنید با حجم زیادی از مدل‌ها برخورد می‌کنید که انتخاب را برای شما آسان می‌کند.
 5. نوع نشیمنگاه: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید راکر اسباب بازی همین نکته باشد. اگر راکر مورد نظر شما نشیمنگاه نرم و راحتی نداشته باشد، خیلی سریع کودک با نشستن روی آن خسته شده و شاید دیگر از این وسیله استفاده نکند. پس حتما همیشه موقع خرید لین وسیله با فشار دست روی قسمت نشیمنگاه از نرم و راحت بودن آن اطمینان حاصل کنید. زیرا اگر دارای نشیمنگاه نرم و راحتی نباشد، کودک شما احساس خوبی در مورد آن نخواهد داشت.
 6. نوع پایه: به پایه‌های راکر توجه ویژه‌ای داشته باشید، هر چه پایه‌های این وسیله پهن‌تر باشد، کودک شما روی این وسیله تعادل بیشتری خواهد داشت. در واقع هر چه پایه‌ها پهن‌تر باشند، امکان افتادن و صدمه دیدن کودک شما هم کمتر می‌شود. پس با خرید یک راکر اسباب بازی با پایه‌های پهن سلامت و امنیت کودک خود را هنگام استفاده از این محصول تضمین کنید.
 7. شستشوی آسان: در نگاه اول به سراغ مدل‌هایی بروید که قابلیت شستشو دارند. یعنی در صورت کثیف شدن می‌توان آن‌ها را شستشو داد، بدون اینکه به محصول شما آسیب وارد شود. وسایل کودک به دلیل استفاده از مواد غذایی هنگام بازی بیشتر کثیف شده و نیاز به شستشوی بیشتری دارند. پس هر چه شستشوی آسان‌تری داشته باشند، شما بهتر و راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را شستشو دهید.

روش نگهداری از راکر کودک:

 • همیشه این وسیله را در مکانی به دور از رطوبت نگهداری کنید، رطوبت می‌تواند به فلز یا چوب این محصول آسیب جدی وارد کند.
 • نمونه‌های اسکلت چوبی و پلاستیکی را به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید، زیرا نور خورشید باعث تغییر رنگ و حالت در این محصولات می‌شود.
 • اگر این وسیله بعد از چند بار استفاده کثیف شد، اگر قابلیت شستشو دارد با توجه به توصیه شرکت سازنده آن را شستشو دهید تا آسیب کمتری ببیند.
 • اگر بچه دیگری قصد استفاده از این وسیله را داشته باشد، حتما قبل از سوار شدن به این وسیله از ظرفیت وزنی آن اطمینان حاصل کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید راکر کودک مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین مدل‌های راکر کودک ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ راکر کودک طرح خرس کد ۲

راکر کودک طرح خرس کد 2

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۷x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ صندلی راکر کودک کد ۱۱۶

صندلی راکر کودک کد 116

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۴x30x38 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۲۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  زیر ۹ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  بدون باتری نیز تمام قابلیتهای صندلی راکر و صندلی معمولی را بدون موزیک و چراغ دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ راکر کودک مدل یونیکورن Un

راکر کودک مدل یونیکورن Un

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x35x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  اسفنج
 • رده سنی
  ۰ تا ۲۴ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ صندلی راکر کودک هوم کت کد ۰۲

صندلی راکر کودک هوم کت کد 02

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x64x68 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۸
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به ابزار برای سرهم بندی
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای سرگرمی و شادابی کودکان- مناسب برای هدیه دادن به کودکان دلبندتان- با رنگ‌های بسیار شاد و جذاب برای کودکان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۰x60x57 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱ ماه تا ۴ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ راکر کودک مدل موتورپایی ۳۶۰-Speedy

راکر کودک مدل موتورپایی 360-Speedy

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۲x34x38.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۷ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  • هدیه ایی بسیار جذاب برای کودکان ۲ تا ۶ سال• تنوع رنگی فوق العاده و مناسب برای دختران و پسران• حداکثر تحمل وزن ۵۰ کیلوگرم• دارای چرخ‌های پهن برای تعادل بهتر• موتور تعادلی اسباب بازی جذابی است که با ایجاد تحرک، تقویت عضلات و بهبود در تناسب اندام کودکان را به ارمغان می آورد.• این اسباب بازی، با هدف افزایش اعتماد بنفس، تقویت حس استقلال، تمرکز و تعادل کودک، طراحی و تولید شده است.• موتور تعادلی به کودک شما کمک می کند در شروع دوچرخه سواری نیاز به چرخ های کمکی نداشته باشد.• این اسباب بازی در تخلیه انرژی و کاهش استرس کودک بسیار موثر می باشد.این محصول ایمن، فاقد لبه های تیز است و قابل استفاده در منزل و فضای باز می باشد.• ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا و فاقد مواد سمی میباشد.• این محصول فاقد هرگونه وسایل اضافی برای حرکت کردن است و همین ویژگی باعث شده تا ایمنی بالاتری نسبت به سایر اسباب بازی های هم رده خود داشته باشد.چرا که عدم وجود پدال یا پایه‌های اضافی از زخمی شدن پای کودک شما جلوگیری می‌کند.• دارای ۵ رنگ در ۳ طرح بتمن و پلیس و بن تن• راهنمای انتخاب رنگ بندی : بتمن ( رنگ زرد ) ، بن تن ( رنگ سبز) ، پلیس ( دارای ۳ رنگ قرمز ، صورتی و مشکی)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ راکر کودک مدل Bernald

راکر کودک مدل Bernald

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x40x52 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۴۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  راکر دو کاره برنارد محصولی با طراحی و ظرافت بالامناسب سن ۱ سال به بالا تا ۴ سالگیراکر برنارد شامل یک کفی راکر و یک ماشین چهار چرخ است.با اتصال کفی به چرخ های ماشین این وسیله به الاکلنگ یا راکر تبدیل می شود.تعادلی برنارد به جهت ایمنی بیشتر برای کودک با ارتفاع کم و مناسب تولید شده تا کودک هنگام پایین آمدن از آن آسیب نبیند.این محصول به دلیل داشتن چرخ های با کیفیت در هنگام حرکت نرم و بی خطر می باشد.هدیه ایی بسیار ارزشمند برای کودکانراکر کودک Bernald از دیگر محصولات پلی اتیلن که پخش الماس آنرا به بازار ارایه می دهد بسیار زیبا و محکم می باشد که بسیار در رشد عضلانی و ایجاد تحرک در کودک مفید می باشدراهنما رنگ بندی محصول اصل که تنها توسط پخش الماس ارایه می شود : دو رنگ سبز دریایی و صورتی می باشدهدیه ایی فوق العاده دوست داشتنی برای کودکان و دارای رنگ بندی بسیار جذاب و جدید و مطابق با سرسرهای روز دنیا ارایه ان توسط پخش الماس می باشداین محصول تنها با لیبل پخش نمایندگی الماس معتبر می باشد و کالای اصلی می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ راکر کودک طرح فیل مدل Ayr28

 راکر کودک طرح فیل مدل Ayr28

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x35x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x25x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۳۵۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  ابعاد: طول ۸۰ سانتیمتر ، عرض ۲۵ سانتیمتر ، ارتفاع تا نشیمن ۲۰ سانتیمتردارای دسته نگهدارنده برای حفظ تعادل کودک در هنگام بازیتحمل وزن تا ۲۰ کیلوگرمقابل استفاده در فضای داخل و خارج منزلهدیه ای جذاب به کودکان کودکان علاقمند به حرکات پاندولی هستند و از بازی با هر وسیله ای که این حس را به آنها بدهد لذت میبرندالاکلنگ های تک نفره با ظاهری زیبا و بدنه پلی اتیلن براحتی قابل جابجایی در منزل هستندو کودکان میتوانند در هر فضایی بازی کنند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ راکر کودک مدل اسب تک شاخ

راکر کودک مدل اسب تک شاخ

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x34x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱ تا ۷ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ راکر کودک طرح خرس تدی مدل ES1

راکر کودک طرح خرس تدی مدل ES1

مشخصات

 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  تا ۲۵ کیلو
 • جنس
  پلاستیک و پارچه
 • رده سنی
  ۰ تا ۱۲ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  جنس پارچه مخمل نانو ضد حساسیت به پوست کودکپایه چوب درجه یک پر شده با الیاف قابل شستشوپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ راکر کودک مدل Headphone Duck

راکر کودک مدل Headphone Duck

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۱۰ × ۳۵۰ × ۴۶۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به ابزار برای سرهم بندی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان ۱۲ تا ۱۸ ماه- دارای ۱۰ موزیک متنوع- دارای دکمه ی خاموش و روشن- قابلیت استفاده به دو صورت با دکمه ی خاموش و روشن و یک زبانه در قسمت بالایی اسباب بازی- نیاز به دو باتری قلمی- بسته فاقد باتری- پایه های آن با قابلیت جداسازی و تبدیل به ماشین به شکل اردک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ راکر کودک مدل M-F

راکر کودک مدل M-F

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰×۴۰.۵×۳۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۷ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • سایر توضیحات
  چند کاره• هدیه ای بسیار ارزشمند• مناسب دختران و پسران• روش استفاده اول (صندلی الاکلنگی) :قسمت اول این محصول راکر است که یک اسباب بازی تعادلی برای کودکان است که باعث تقویت عضلات و بهبود در توانایی حفظ تعادل کودک میشود• روش استفاده دوم (صندلی کودک) :قسمت دوم این محصول صندلی راحتی است که کودک میتوانند به راحتی بروی آن بشیند و لذت ببرد.• روش استفاده سوم (صندلی غذاخوری کودک) :قسمت سوم این محصول جذاب قسمت صندلی غذاخوری است که میتوانید با پایین آوردن سینی که بروی صندلی طراحی شده است فضای مناسبی برای تغذیه کودک دلبندتان فراهم کنید• ساخته شده از پلاستیک مرغوب و کاملاً بهداشتی (Food Grade)، با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ راکر کودک طرح خرس کد ۳

راکر کودک طرح خرس کد 3

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ راکر کودک هانی ناز مدل SH003

راکر کودک هانی ناز مدل SH003

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x50x39 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۶ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  فلز
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ راکر کودک مدل ماهی بدون سقف ۵۰۰۳

راکر کودک مدل ماهی بدون سقف 5003

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۵×۲۰×۵۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  راکر با طراحی زیبا شبیه به ماهینشیمن راحت وطراحی جای پای کودکتحمل وزن بالا مناسب برای کودکانجنس این راکر پلی اتیلنی (پلاستیک نشکن) سبک و قابل حمل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ راکر اسب کودک کد ۴۵۱۰

راکر اسب کودک کد 4510

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶x28x44 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۹ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۴۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x29x44 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به ابزار برای سرهم بندی
 • سایر توضیحات
  محصول تولید ایران می باشدسرهم بندی پیچ گوشتی نیاز دارداستاندارد رنگ en71-3 می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ راکر کودک طرح اسب

راکر کودک طرح اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۲x52x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  پارچه
 • رده سنی
  ۶ تا ۳۶ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ راکر کودک مدل ماهی سقف دار ۵۰۰۲

راکر کودک مدل ماهی سقف دار 5002

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۵x20x80 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  راکر با طراحی زیبا شبیه به ماهینشیمن راحت وطراحی جای پای کودکتحمل وزن بالایی مناسب برای مهدکودک ها،منازل و مینی پارک ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  موارد استفاده از اسب تعادلی:به دلیل سبکی و کم جا بودن آن برای منازل، نیز بسیار مناسب و کودک را ساعت ها به خود مشغول می کند.رده سنی : به دلیل اندازه مناسب از ۱۸ ماهگی با کمک بزرگتر و از ۲ تا ۵ سالگی به تنهایی می توانند بر روی آن خود را تکان بدهد و بازی کند.رنگ محصول چند رنگ می باشد و با توجه به تولید روز کارخانه میتواند جای رنگها با هم جا به جا و و حتی رنگ متفاوت به روز باشند. فواید بازی های تعادلی: بازی با اسب تعادلی برای حفظ و تقویت حس تعادل مناسب است و مچ دست کودک با گرفتن دسته الاکلنگ تقویت گشته و با دقت برای حفظ تعادل ، تمرکزش را افزایش می دهد .بهترین هدیه برای کودکان با رنگ فوق العاده جذاب و خاص ( بسته بندی این محصول به دلیل بزرگ بودن راکر، داخل نایلن ضخیم می باشد )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ راکر کودک هانی ناز مدل T001

راکر کودک هانی ناز مدل T001

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x45x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  اسکلت داخلی فلزی محکمپارچه نانو ضد حساسیتموزیکال داردپایه های چوبی مقاومرنگ بندی متنوعدارای کمربند ایمنیدارای پشتی صندلی نرمقابل استفاده از ۸ ماه تا ۳۶ ماه بستگی به جسه کودک داردو تا ۳.۵ سال هم میتواند استفاده کند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۵x60x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰
 • جنس
  پارچه
 • رده سنی
  ۶ ماه به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ راکر کودک مدل ماهی کد Lk980

راکر کودک مدل ماهی کد Lk980

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ راکر کودک مدل پونی

راکر کودک مدل پونی

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x34x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱ تا ۷ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ راکر کودک مدل موتور M360

راکر کودک مدل موتور M360

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۲x34x38.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  • موتور تعادلی اسباب بازی جذابی است که با ایجاد تحرک، تقویت عضلات و بهبود در تناسب اندام کودکان را به ارمغان می آورد.• تنوع رنگی فوق العاده و مناسب برای دختران و پسران• حداکثر تحمل وزن ۵۰ کیلوگرم• دارای چرخ‌های پهن برای تعادل بهتر• هدیه ایی بسیار جذاب برای کودکان ۲ تا ۶ سال• این اسباب بازی، با هدف افزایش اعتماد بنفس، تقویت حس استقلال، تمرکز و تعادل کودک، طراحی و تولید شده است.• موتور تعادلی به کودک شما کمک می کند در شروع دوچرخه سواری نیاز به چرخ های کمکی نداشته باشد.• این اسباب بازی در تخلیه انرژی و کاهش استرس کودک بسیار موثر می باشد.این محصول ایمن، فاقد لبه های تیز است و قابل استفاده در منزل و فضای باز می باشد.• ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا و فاقد مواد سمی میباشد.• این محصول فاقد هرگونه وسایل اضافی برای حرکت کردن است و همین ویژگی باعث شده تا ایمنی بالاتری نسبت به سایر اسباب بازی های هم رده خود داشته باشد.چرا که عدم وجود پدال یا پایه‌های اضافی از زخمی شدن پای کودک شما جلوگیری می‌کند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ صندلی راکر کودک هوم کت کد ۰۳

صندلی راکر کودک هوم کت کد 03

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x64x68 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱.۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۸
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به ابزار برای سرهم بندی
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای سرگرمی و شادابی کودکان- مناسب برای هدیه دادن به کودکان دلبندتان- با رنگ‌های بسیار شاد و جذاب برای کودکان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ راکر کودک مدل ToyCity

راکر کودک مدل ToyCity

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۴۰x300x380 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۲۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  زیر ۹ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  بدون باتری نیز تمام قابلیتهای صندلی راکر و صندلی معمولی را بدون موزیک و چراغ دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ راکر کودک مدل خرس کد ۴

راکر کودک مدل خرس کد 4

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ راکر کودک شون کیدز مدل Giraffe

راکر کودک شون کیدز مدل Giraffe

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹ × ۵۰ ×۶۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۲۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  ابعاد بسته‌بندی ۵۴ × ۳۹ × ۹۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید راکر کودک در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا