سرگرمی و آموزشی

راکر کودک، راهنمای خرید انواع راکر یا الاکلنگ کودک زیبا و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید راکر کودک باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل سرگرمی مورد علاقه دختر بچه و پسر بچه‌ها راکر کودک می‌باشد. راکر در واقع همان الاکلنگ است که کودک با انجام تکنیک‌های تعادلی مدت‌ها با این وسیله در گرم می‌شود. این وسیله همانند الاکلنگ نیاز به دو نفر برای بازی ندارد و به صورت تک نفری هم می‌توان با آن بازی کرد. راکر کودک از نظر ساختاری شباهت زیادی به صندلی راکر دارد، زیرا دارای یک سطح تماس منحنی شکل با زمین می‌باشند که مدام به طرف جلو و عقب حرکت می‌کند. اما از نظر شکل ظاهری شبیه به صندلی نبوده و بیشتر به شکل یک شخصیت کارتونی ساخته می‌شوند. علم ثابت کردن که تکان خوردن باعث آرامش و القای یک حس خوب در کودک می‌شود. پس شما می‌توانید برای ایجاد شادی و داشتن یک حس خوب در فرزند خود برای او یک راکر کودک را خریداری کنید.

راکر کودک یا همان وسیله گهواره‌ای یک وسیله بازی جدید نیست و قدمت آن به قرن هفدهم میلادی می‌رسد. در گذشته این وسیله برای سرگرم کردن فرزندان شوالیه‌ها، اعیان و شاهان ساخته می‌شد و مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و رشد فرهنگی هر خانواده‌ای می‌تواند برای فرزند خوب یک راکر کودک خریداری‌ کند. بر اساس شکل و شواهد موجود می‌توان به این نتیجه رسید که راکرهای امروزی همان راکرهای گذشته هستند و تفاوت عمده آن‌ها فقط جنس ماده‌ای است که از آن ساخته می‌شوند. از گذشته تا به امروز تکان دادن کودک یک حس غریزی برای آرام کردن کودک بوده و به نسل‌های امروزی انتقال داده شده است. بعد از گهواره و کریر راکر کودک یک وسیله خیلی خوب برای تکان دادن و ساکت کردن کودک می‌باشد.

منظور از راکر کودک‌ چیست و چه کاربردی دارد؟

راکر یا همان الاکلنگ یک وسیله جذاب و دوست داشتنی برای سرگرم کردن کودک‌های چند ماهه تا دو ساله می‌باشد. این وسیله با ایجاد تکان و حرکت کودک به قسمت جلو و عقب باعث ایجاد یک حس خوب در کودک شما می‌شود. این وسیله در شکل حیوانات مختلف تولید شده و شما می‌توانید، طرح حیوان مورد علاقه فرزند خود را خریداری کنید. نوزاد از زمان تولد هر روز به سرعت رشد می‌کند و تا چشم به هم بزنید نیاز به یک وسیله بازی و سرگرمی دارد به همین جهت پیشنهاد می‌کنم به همراه سیسمونی کودک یک راکر هم خریداری کنید. اهمیت این وسیله بازی در آینده مشخص می‌شود و خواهید دید که کودک شما با چه شوق و زوقی با آن بازی می‌کند و خوشحال می‌شود.

تاریخچه استفاده از راکر اسباب بازی کودک:

هر چند که شواهد تاریخی زیادی وجود دارد که در قرون وسطی از این وسیله مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما قدمت این وسیله را به بعد از قرن هفده میلادی نسبت داده‌اند. این وسیله در ابتدا برای آموزش مبارزه شوالیه‌ها روی اسب مورد استفاده قرار می‌گرفت و وسیله بازی کودک نبود. اما از قرن نوزدهم میلادی به این طرف راکر به عنوان اسباب بازی برای بازی‌ کودکان مورد استفاده قرار گرفت. البته این یک وسیله بازی برای تمام افراد جامعه نبود و فقط فرزند شاهان از این وسیله برای بازی استفاده می‌کردند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید گهواره نوزاد

انواع راکر بازی کودک موجود در بازار:

 1. راکر بازی چوبی: چوب یکی از جنس‌هایی است که به فراوانی یافت می‌شود، از زمان‌های گذشته تا به امروز بیشتر اسباب بازی‌های کودکان از چوب ساخته می‌شوند. زیرا چوب به خوبی به شکل‌های مختلف در می‌آید و در برابر وزن و فشار هم مقاومت بالایی دارد. در اوایل قرن هفدهم میلادی اکثر راکرها از جنس چوب تهیه می‌شدند. این راکرها معمولا به شکل صندلی و حیوانات مختلف ساخته می‌شدند.
 2. راکر بازی پلاستیکی: با اختراع پلاستیک صنعت ساخت اسباب بازی به طرف مواد پلاستیکی رفت. زیرا علاوه بر وزن کم از مقاومت بالایی هم برخوردار بودند و به هر شکل و رنگی که می‌خواستند در می‌آمد. پلاستیک یک ماده ارزان و قابل بازیافت است که از مواد نفتی تهیه می‌شود و برای کودک کمترین اثرات منفی را دارد. راکرهای ساخته شده از جنس پلاستیک هم دارای نمونه موزیکال و هم نمونه معمولی می‌باشند.
 3. راکرهای اسکلت چوبی: برای اینکه راکر مورد نظر شما به حیوان مورد علاقه کودک نزدیک‌تر باشد، معمولا با استفاده از پارچه مخمل و الیاف ساخته می‌شوند. به دلیل اینکه پارچه و الیاف شکل پذیری ندارند، معمولا اسکلت داخلی این وسیله از چوب ساخته می‌شود، تا وسیله فرم خود را حفظ کرده و با نشستن کودک روی آن حالت یک حیوان واقعی را داشته باشد. فریم این مدل هم از جنس چوب ساخته می‌شود.
 4. راکرهای اسکلت فلزی: علاوه بر چوب برای ساخت بدنه راکرها از فلز هم استفاده می‌شود. فلز نسبت به چوب مقاومت بالاتری دارد و برای ساخت این وسایل دیگر نیازی به قطع کردن درخت نخواهد بود. امروزه اکثر راکرهایی را که در بازار مشاهده می‌کنید دارای بدنه و فریم فلزی می‌باشند. اگر کودک شما وزن بالایی دارد به شما پیشنهاد می‌کنم راکر اسکلت فلزی را خریداری کنید. این مدل هم مانند نمونه قبلی در دو نوع موزیکال و غیر موزیکال موجود می‌باشد. این وسیله از پارچه مخمل قابل شستشو تهیه می‌شود.

مزایای استفاده از راکر کودک:

 • این دستگاه حرکت خود را از طریق انتقال نیرو به وسیله ماهیچه‌های پای کودک به دست می‌آورد و باعث بهبود تعادل و تحرک کودک شما حین بازی می‌شود.
 • حرکت به صورت تکان خوردن سبب افزایش آرامش در کودک و درو شدن استرس در او می‌شود و به کودک کمک می‌کند احساس امنیت و آرامش بیشتری داشته باشد.
 • کودک شما هنگام سوار شدن بر این وسیله در تخیل خود را یک گاوچران سوار بر اسب که به دنبال قرار می‌رود و یا یک خلبان سوار بر هواپیما تصور می‌کند که باعث افزایش خلاقیت در کودک شما می‌شود.
 • این وسیله نسبت به سایر وسایل بازی کودک مانند ماشین شارژی از قیمت کمتری برخوردار است، بنابراین می‌توان به این نتیجه رسید که از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند.

ثبت راکر کودک در کتاب رکورد گینس:

در سال ۲۰۰۰ میلادی بزرگترین راکر بازی برای کودک ساخته شد که در کتاب گینس به ثبت رسید. این راکر در کالیفرنیا قرار دارد و وزنی در حدود ۵۰۰ کیلوگرم و ارتفاعی در حدود ۲ متر و نیم دارد. از مهم‌ترین ویژگی‌های این وسیله می‌توان به اندازه آن اشاره کرد به طوری که سه فرد بزرگسال و یا چهار تا پنج کودک می‌توانند بر آن سوار شوند. کوچکترین فردی که سوار آن شده یک نوزاد ۶ هفته‌ای و پیرترین فردی هم که بر آن سوار شده یک پیرمرد ۹۴ ساله بوده است.

بهترین مارک راکر کودک:

کار آسانی نیست که بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک راکر بازی به شما معرفی کنیم، زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای راکر را به شما معرفی می‌کنیم.

 • راکر اسباب بازی پارسیان تولز
 • راکر اسبای بازی هانی ناز
 • راکر اسباب بازی هوم کت
 • راکر اسباب بازی شون کیدز
 • راکر اسباب بازی سی بن
 • راکر اسباب بازی پیتکو
 • راکر اسباب بازی یانیک
 • راکر اسباب بازی پونیزا
 • راکر اسباب بازی چوبین هنر

راکر اسباب بازی از کجا بخریم؟

امروزه روش‌های زیادی برای خرید این وسیله وجود دارند که شما از طریق هر کدام از روش‌ها می‌توانید راکر اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری کنید. اما از آنجایی که معرفی کردن تمام روش‌ها یک کار زمان‌بر بوده و شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد در ادامه به شما دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها برای خرید این وسیله مورد استفاده قرار می‌گیرد را معرفی می‌کنیم.

 1. خرید راکر از اسباب بازی فروشی: یکی از قدیمی‌ترین روش‌های خرید در جهان می‌باشد. در این روش شما حتما باید از منزل و محل کار خود خارج شده و یک اسباب بازی فروشی مراجعه کنید و از میان تعداد اندکی از مدل‌ها راکر اسباب بازی خود را خریداری کنید. در این روش باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی راکر اسباب بازی: در این روش شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید. تنها باید به اینترنت دسترسی داشته و از طریق یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان تنوع زیادی از مدل‌ها اقدام به خرید این وسیله کنید. در این روش نیاز به نگرانی خاصی وجود ندارد، زیرا شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین شارژی

نکات مهم هنگام خرید راکر کودک:

 1. قیمت راکر: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید راکر قیمت آن می‌باشد. در واقع می‌توان گفت قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید راکر اسباب بازی را مشخص کنید. با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. جنس راکر: همان طور که می‌دانید این وسیله هم مانند سایر اسباب بازی‌ها از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. این شما هستید که باید مشخص کنید که چه جنسی برای کودک شما مناسب‌تر است. راکر چوبی بسیار سبک و مقاوم بوده اما نشیمن گاه راحتی ندارد. نمونه‌های پلاستیکی علاوه بر مقاومت بالا دارای قیمت مناسبی هم هستند. گران‌ترین نمونه این وسیله اسکلت چوبی و فلزی می‌باشد که دارای روکش مخمل ضد حساسیت هستند.
 3. ظرفیت وزنی: همیشه با توجه به وزن کودک خود اقدام به خرید این وسیله کنید. در واقع می‌توان گفت که این وسیله هم دارای مقادیر تحمل وزن متفاوت می‌باشد. در واقع این شما هستید که با توجه به وزن کودک خود باید بهترین نمونه را برای او خریداری کنید. نمونه‌های پلاستیکی وزن زیادی را تحمل نمی‌کنند، بنابراین اگر کودک شما سنگین وزن است، باید بی‌خیال نمونه پلاستیکی شوید و به فکر خرید نمونه چوبی یا فلزی باشید.
 4. شکل ظاهری: راکرهای کودک در طرح‌ها و شکل ‌های متنوع ساخته می‌شوند، زیرا سلیقه کودک‌ها با هم متفاوت است. بعد از ساخته شدن به شکل ماشین، هواپیما و موتور این وسیله معمولا به شکل حیوانات مختلف ساخته می‌شود. اگر کودک شما به حیوان اسب علاقه دارد، می‌توانید یک راکر طرح اسب را خریداری کنید. از این بابت دست شما کاملا باز بوده و اگر به صورت اینترنتی خرید کنید با حجم زیادی از مدل‌ها برخورد می‌کنید که انتخاب را برای شما آسان می‌کند.
 5. نوع نشیمنگاه: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید راکر اسباب بازی همین نکته باشد. اگر راکر مورد نظر شما نشیمنگاه نرم و راحتی نداشته باشد، خیلی سریع کودک با نشستن روی آن خسته شده و شاید دیگر از این وسیله استفاده نکند. پس حتما همیشه موقع خرید لین وسیله با فشار دست روی قسمت نشیمنگاه از نرم و راحت بودن آن اطمینان حاصل کنید. زیرا اگر دارای نشیمنگاه نرم و راحتی نباشد، کودک شما احساس خوبی در مورد آن نخواهد داشت.
 6. نوع پایه: به پایه‌های راکر توجه ویژه‌ای داشته باشید، هر چه پایه‌های این وسیله پهن‌تر باشد، کودک شما روی این وسیله تعادل بیشتری خواهد داشت. در واقع هر چه پایه‌ها پهن‌تر باشند، امکان افتادن و صدمه دیدن کودک شما هم کمتر می‌شود. پس با خرید یک راکر اسباب بازی با پایه‌های پهن سلامت و امنیت کودک خود را هنگام استفاده از این محصول تضمین کنید.
 7. شستشوی آسان: در نگاه اول به سراغ مدل‌هایی بروید که قابلیت شستشو دارند. یعنی در صورت کثیف شدن می‌توان آن‌ها را شستشو داد، بدون اینکه به محصول شما آسیب وارد شود. وسایل کودک به دلیل استفاده از مواد غذایی هنگام بازی بیشتر کثیف شده و نیاز به شستشوی بیشتری دارند. پس هر چه شستشوی آسان‌تری داشته باشند، شما بهتر و راحت‌تر می‌توانید آن‌ها را شستشو دهید.

روش نگهداری از راکر کودک:

 • همیشه این وسیله را در مکانی به دور از رطوبت نگهداری کنید، رطوبت می‌تواند به فلز یا چوب این محصول آسیب جدی وارد کند.
 • نمونه‌های اسکلت چوبی و پلاستیکی را به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید، زیرا نور خورشید باعث تغییر رنگ و حالت در این محصولات می‌شود.
 • اگر این وسیله بعد از چند بار استفاده کثیف شد، اگر قابلیت شستشو دارد با توجه به توصیه شرکت سازنده آن را شستشو دهید تا آسیب کمتری ببیند.
 • اگر بچه دیگری قصد استفاده از این وسیله را داشته باشد، حتما قبل از سوار شدن به این وسیله از ظرفیت وزنی آن اطمینان حاصل کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید راکر کودک مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین مدل‌های راکر کودک ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ راکر کودک طرح خرس ۰۰۱

راکر کودک طرح خرس 001

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x50x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳
 • جنس
  پشم و پنبه
 • رده سنی
  ۰ تا ۲۴ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ راکر کودک ببتو مدل فیل

راکر کودک ببتو مدل فیل

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱x34x38 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  تا ۲ سال
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ راکر کودک مدل غاز

راکر کودک مدل غاز

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x50x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۸۰۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰۰۰۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  تا ۲ سال
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ راکر کودک طرح خرس کد ۲

راکر کودک طرح خرس کد 2

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۷x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ راکر کودک شون کیدز مدل Elephant

راکر کودک شون کیدز مدل Elephant

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴(عرض)×۴۳(ارتفاع)×۶۳(طول) سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  ابعاد بسته‌بندی ۵۴ × ۳۹ × ۹۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ راکر کودک مدل پرشی

راکر کودک مدل پرشی

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x30x50 سانتی متر سانتی‌متر
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۶ ماه تا ۴ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  مناسب برای استفاده در منزل . مهدکودک . باشگاه . شهربازی و…

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ راکر کودک اسب شادلی مدل بارلی

راکر کودک اسب شادلی مدل بارلی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۳x36x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰.۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰ کیلوگرم
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ راکر کودک شون کیدز مدل Firefly

راکر کودک شون کیدز مدل Firefly

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹(عرض)×۵۰(ارتفاع)×۶۸(طول) سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۲۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  ابعاد بسته‌بندی ۵۴ × ۳۹ × ۹۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ راکر کودک شون کیدز مدل Parrot

راکر کودک شون کیدز مدل Parrot

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹(عرض)×۵۰(ارتفاع)×۶۸(طول) سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵۰
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  ابعاد بسته‌بندی ۵۴ × ۳۹ × ۸۵سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ راکر کودک ولگرو مدل Ayıcık

راکر کودک ولگرو مدل Ayıcık

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۱x32x52 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۴۰ کیلوگرم
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۰ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  – جدیدترین مدل ۲۰۲۴ راکر خرس ولگرو – ساخت ولگرو ترکیه – دارای استانداردهای ایمنی و سلامت کودکان از اروپا را دارا می باشد. – ظرفیت تحمل وزنی : ۴۰ کیلوگرم – مناسب رده سنی کودکان ۱۰ تا ۳۶ ماه – مواد و ساختار محصول: فلز و چوب – جنس پارچه: پلی استر – اندازه محصول : طول = ۶۱ سانتی متر، عرض = ۳۲ سانتی متر، ارتفاع = ۵۲ سانتی متر – ارتفاع صندلی: ۲۵ سانتی متر – ارتفاع پشت: ۲۲ سانتی متر – وزن محصول : ۳ کیلوگرم – با پارچه مخملی باکیفیت و پایه های چوبی طبیعی مخصوص طراحی شده است. – دارای پایه و دسته چوبی – دارای کمربند ایمنی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ راکر کودک مدل Maneli360

راکر کودک مدل Maneli360

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۹x30x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  زیر ۹ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  طراحی دقیق و زیبادارای مقاومت و دوام بالانشیمن ارگونومیک و راحت لبه‌های گرد جهت جلوگیری از آسیب رساندن به کودکسبک در عین حال فوق العاد محکم ( تحمل وزن بالا)قابل شستشورنگ بندی مناسب کودکانطراحی مینیمال و مدرن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ راکر کودک مدل آراد

راکر کودک مدل آراد

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۵x36x65 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۱۰کیلوگرم
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۰ تا ۶ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ راکر کودک مدل Headphone Duck

راکر کودک مدل Headphone Duck

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۱۰ × ۳۵۰ × ۴۶۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت وزنی
  ۳۰
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به ابزار برای سرهم بندی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان ۱۲ تا ۱۸ ماه- دارای ۱۰ موزیک متنوع- دارای دکمه ی خاموش و روشن- قابلیت استفاده به دو صورت با دکمه ی خاموش و روشن و یک زبانه در قسمت بالایی اسباب بازی- نیاز به دو باتری قلمی- بسته فاقد باتری- پایه های آن با قابلیت جداسازی و تبدیل به ماشین به شکل اردک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ راکر کودک مدل خرس کد ۴

راکر کودک مدل خرس کد 4

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ راکر کودک مدل کمان

راکر کودک مدل کمان

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۰x62x64 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  یک سال به بالا
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ راکر کودک مدل اسب

راکر کودک مدل اسب

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳x41x65 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰ کیلو
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • قابلیت‌های نصب و استفاده
  نیاز به سرهم بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ راکر کودک مدل خرس کد ۲۲

راکر کودک مدل خرس کد 22

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ راکر کودک مدل خرگوش کد bbm1

راکر کودک مدل خرگوش کد bbm1

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x40x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴.۵۰۰ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۰ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ راکر کودک مدل جاذبه کد ۱۰۱

راکر کودک مدل جاذبه کد 101

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x35x51 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۶۰
 • جنس
  پلاستیک سخت
 • رده سنی
  کودک
 • سایر توضیحات
  مهره و آچار مربوطه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ راکر کودک مدل اسب تکشاخ پونی

راکر کودک مدل اسب تکشاخ پونی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x35x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۵
 • جنس
  فلز
 • رده سنی
  تا ۲ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  اسکلت داخلی فلزی مستحکمپارچه خمل نانو ضد حساسیتپایه های چوبی مقاوم با روکش رنگدارای کمربند ایمنیدارای پشتی صندلی نرمقابل استفاده از ۶ ماه به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ راکر کودک مدل خرس نانان

راکر کودک مدل خرس نانان

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۵
 • جنس
  پولیشی
 • رده سنی
  ۳ ماه به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ راکر اسب کودک کد ۴۵۱۰

راکر اسب کودک کد 4510

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶x28x44 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۹ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۴۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲ تا ۶ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ راکر کودک مدل چندکاره

راکر کودک مدل چندکاره

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x50x52 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷.۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  تا ۸۰ کیلوگرم
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  از بدو تولد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ راکر کودک مدل یونیکورن

راکر کودک مدل یونیکورن

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۸x40x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  تا ۲ سال
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  – دارای پایه و دسته چوبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ راکر کودک مدل گاو

راکر کودک مدل گاو

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x40x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۰۴۵ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۶ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  – قابلیت جدا شدن پایه از بدنه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ راکر کودک مدل فیل کد ۲۲

راکر کودک مدل فیل کد 22

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ راکر کودک مدل خرس کد ۲۰۰

راکر کودک مدل خرس کد 200

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۲x34x42 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۳۶ ماهگی
 • نوع محصول
  راکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ راکر کودک طرح زرافه

راکر کودک طرح زرافه

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x20x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۲۰
 • جنس
  پلاستیک
 • رده سنی
  ۲۴ ماه و بالاتر
 • نوع محصول
  راکر
 • سایر توضیحات
  هدیه ای جذاب به کودکان این محصول دارای رنگ های ترکیب رنگهای متنوع و شاد می باشد ترکیب رنگی این محصول شامل رنگهای آبی با صورتی تیره، زرد ، قرمز و یا سبز می باشد.ابعاد: طول ۷۵ سانتیمتر عرض ۲۰ سانتیمتر ارتفاع تا نشیمن ۳۰ سانتیمتردارای دسته نگهدارنده برای حفظ تعادل کودک در هنگام بازیتحمل وزن تا ۲۰کیلوگرمگروه سنی بالای ۱۸ ماهقابل استفاده در فضای داخل و خارج منزلکودکان علاقمند به حرکات پاندولی هستند و از بازی با هر وسیله ای که این حس را به آنها بدهد لذت میبرندالاکلنگ های تک نفره با ظاهری زیبا و بدنه پلی اتیلن براحتی قابل جابجایی در منزل هستندو کودکان میتوانند در هر فضایی بازی کنندهنگام حرکت، به پهلو برنمی‌گردد و استفاده از آن خطری برای کودک شما ندارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ راکر کودک مدل سلنا

راکر کودک مدل سلنا

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۵x36x65 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۰۰
 • جنس
  چوب
 • رده سنی
  ۰ تا ۶ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ راکر کودک مدل زرافه کد ۳۳

راکر کودک مدل زرافه کد 33

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۸x30x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • ظرفیت وزنی
  ۱۵
 • جنس
  ام دی اف
 • رده سنی
  ۱۲ تا ۲۴ ماهگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید راکر کودک در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا