لوازم حیوانات خانگی

ماشین اصلاح موی حیوانات، راهنمای خرید بهترین ماشین اصلاح موی حیوانات ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ماشین اصلاح موی حیوانات باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری برای کسانی که حیوان خانگی پرورش می‌دهند، ماشین اصلاح موی حیوانات است. حیوانات نیز مانند انسان‌ها برای رعایت مسائل بهداشتی نیاز به اصلاح موی بدن دارد برای این منظور قیچی یک وسیله خطرناک است و هنگام استفاده از قیچی امکان صدمه زدن به حیوان وجود دارد. از این رو بهترین کار استفاده از ماشین اصلاح موی حیوانات است. با این دستگاه موهای بدن حیوان شما به طور یکدست کوتاه می‌شود و جلوه زیبایی به حیوان شما می‌دهد. تفاوتی نمی‌کند که شما در منزل خود چه حیوانی را نگهدارید می‌کنید، زیرا هر حیوانی به مراقبت نیاز دارد.

تنها تفاوت اصلی آن در نوع ماشین اصلاح موی حیوانات می‌باشد. برای اصلاح موی بدن حیوان بزرگ جسه‌ای مانند اسب شما به یک ماشین اصلاح با سری بزرگ نیاز دارید که با هر سری حرکت ماشین روی بدن حیوان حجم زیادی از موهای بدن اسب خود را کوتاه کنید. با این کار هم سرعت اصلاح مو افزایش پیدا می‌کند و هم فشار کمتری به ماشین اصلاح موی حیوانات شما وارد می‌شود. برخی ماشین‌ها صدای زیادی تولید می‌کنند و برای برخی حیوانات مانند سگ مناسب نیستند، زیرا هنگام استفاده صدای دستگاه ممکن است، حیوان خانگی شما را بترساند. از این رو باید با توجه به نوع حیوان خانگی خود نوع ماشین اصلاح موی حیوانات خود را انتخاب و خریداری کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید ماشین اصلاح موی حیوانات را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع ماشین اصلاح موی حیوانات آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ماشین اصلاح موی حیوانات باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

ماشین اصلاح موی حیوانات چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که می‌دانید موی بدن حیوانات هم مانند انسان به شدت رشد می‌کند، بنابراین حین شستشوی حیوان موی بلند می‌تواند مانع از شستشوی درست حیوان شود. در صورتی که حیوان خانگی شما به خوبی شسته نشود ممکن است دچار بیماری‌های پوستی شود، بنابراین شما به یک ماشین اصلاح موی حیوانات نیاز دارید. این دستگاه به منظور کوتاه نمودن مو و پشم بدن حیوانات خانگی نظیر اسب، بز، گوسفند، سگ، گربه و هر حیوان خانگی دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه در دو نوع برقی و دستی در بازار وجود دارد که در ادامه به توضیح تک تک آن‌ها می‌پردازیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ناخن گیر سگ و گربه

انواع ماشین اصلاح موی حیوانات:

 1. ماشین اصلاح موی حیوان با مکانیسم دستی: شاید این مدل را بتوان اولین و قدیمی‌ترین نمونه ماشین اصلاح حیوان دانست. درست زمانی که الکتریسیته به وجود نیامده بود از این ماشین برای اصلاح موی حیوانات استفاده می‌شد. مکانیسم تیغه‌ها در این مدل دقیقا همین مدل‌های امروزی است، تفاوت اصلی ماشین اصلاح مکانیکی در تامین انرژی برای به حرکت در آوردن تیغه‌ها می‌باشد. در این نمونه با انرژی مکانیکی دست تیغه‌ها به حرکت در می‌آیند به همین دلیل به آن ماشین اصلاح دستی می‌گویند.
 2. ماشین اصلاح موی حیوان با مکانیسم برقی: این نمونه بعد از اختراع الکتریسیته به وجود آمد. این مدل را می‌توان نمونه توسعه یافته ماشین اصلاح مکانیکی یا دستی دانست. زیرا به جای انرژی مکانیکی حرکت تیغه‌ها به وسیله انرژی الکتریکی صورت می‌گیرد. امروزه تقریبا هر نمونه‌ای که در بازار دیده می‌شود برقی است و تقریبا می‌توان نمونه دستی را منسوخ شده دانست. طیف وسیعی از ماشین‌های اصلاح موی حیوانات برقی وجود دارد که در ادامه تک تک آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

انواع ماشین‌های برقی اصلاح موی حیوانات:

 • ماشین‌اصلاح مو حیوان با سری بزرگ: اگر حیوانات قوی جسه‌ای مثل اسب را در منزل خود نگهداری می‌کنید، یک ماشین اصلاح کوچک جوابگوی نیاز شما نخواهد بود به همین علت شما به یک ماشین اصلاح با سری بزرگ نیاز دارید که با هر بار حرکت روی بدن حیوان قسمت زیادی از موها را اصلاح کند. این ویژگی علاوه بر بالا بردن سرعت اصلاح موجب مصرف برق کمتر و افزایش طول عمر ماشین اصلاح می‌شود.
 • ماشین اصلاح مو حیوان با سری متوسط: هر چه اندازه ماشین اصلاح بزرگ می‌شود به طبع آن وزن دستگاه هم افزایش پیدا می‌کند. این وزن زیاد سبب خسته شدن دست شما خواهد شد، پس اگر حیوان شما اندازه بزرگی ندارد و یک ماشین اصلاح کوچک هم مناسب آن نیست باید از یک ماشین اصلاح با سری متوسط استفاده کنید. در واقع برای حیوانات کوچکتر از اسب و بزرگتر از گربه می‌توانید از ماشین اصلاح با سری متوسط استفاده کنید. زیرا وزن آن‌ها از ماشین‌های بزرگ کمتر بوده و نسبت به ماشین‌های کوچک کار شما را در مدت زمان کوتاه‌تری انجام می‌دهند.
 • ماشین اصلاح مو حیوان با سری کوچک: این نمونه را می‌توان سبک‌ترین مدل ماشین اصلاح حیوانات دانست. به علت داشتن اندازه کوچک و وزن کوچکتر هنگام استفاده دست شما کمتر احساس خستگی می‌کند. از طرفی یک دستگاه با سری کوچک‌تر صدای کمتری نسبت به نمونه‌ای با اندازه بزرگ‌ ایجاد می‌کند. پس اگر حیوان شما نسبت به صدای ماشین اصلاح واکنش نشان می‌دهد و برای اصلاح موها به مانور بیشتری احتیاج دارید، حتما یک ماشین اصلاح با سری کوچک را خریداری کنید.

مزایای استفاده از ماشین اصلاح موی حیوانات:

 • با کوتاه نمودن موهای بدن حیوان باعث استحمام راحت‌تر حیوان خانگی خود می‌شوید.
 • همان طور که می‌دانید عامل اصلی بسیاری از بیماری‌های پوستی حیوانات بلند بودن موهای بدن حیوان است.
 • موی بدن حیوان هم همانند انسان به شدت رشد می‌کند و در فصل گرم سال مانند تابستان سبب ناراحتی حیوان شما می‌شود.
 • اگر برای حیوان خانگی خود مانند سگ از جلیقه و لباس استفاده می‌کنید، موهای بلند مشکل ایجاد کرده و سبب ناراحتی حیوان شما می‌شود.

بهترین مارک ماشین اصلاح موی حیوانات:

هیچ وقت شما شخصی را پیدا نمی‌کنید که با اطمینان کامل بتواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ماشین‌اصلاح حیوانات را به شما معرفی کند. اگر شخصی چنین ادعایی داشته باشد، مطمئن باشید که یک برند خاص را تبلیغ می‌کند. از آنجایی که برندهای باکیفیت زیادی وجود دارد و معرفی یک محصول خاص به عنوان بهترین مارک ماشین اصلاح بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص به همین دلیل در ادامه لیستی از بهترین برندهای ماشین‌اصلاح موی حیوانات را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات جیمی
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات کیمی
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات موزر
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات وال
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات وی جی آر
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات زوفاری
 • ماشین‌اصلاح موی حیوانات هوهان

ماشین اصلاح موی حیوانات از کجا بخرم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این محصول وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید این محصول را خریداری کنید. از آنجایی که دو روش یعنی خرید حضوری و خرید اینترنتی بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می گیرند در ادامه این دو روش را به شما به طور کامل معرفی می‌کنیم.

 1. خرید حضوری: یکی از قدیمی‌ترین روش‌های خرید در جهان می‌باشد. در این روش شما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم حیوانات خانگی مراجعه کرده و از میان مدل‌های موجود ماشین‌اصلاح موی حیوان مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش نهایت دقت را داشته باشید، زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یکی از جدیدترین روش‌های خرید در جهان می‌باشد. در این روش شما نیازی به خروج از منزل و محل کار خود را نخواهید داشت. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان انبوهی از مدل‌ها ماشین اصلاح موی حیوان مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید جنس مورد نظر خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید غذای گربه

نکات مهم هنگام خرید ماشین اصلاح موی حیوانات:

 1. قیمت ماشین اصلاح حیوانات: اولین و مهمترین نکته‌ای که هنگام خرید ماشین اصلاح مو حیوان باید به آن توجه داشته باشید، قیمت محصول می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید ماشین اصلاح را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ماشین اصلاح حیوان: با توجه به اینکه برای هر حیوان خاص نوع خاصی از ماشین اصلاح وجود دارد به همین دلیل باید به نوع ماشین اصلاح توجه خاصی داشته باشید. همان طور که گفته شد، ماشین اصلاح اسب مکانیسم متفاوتی با ماشین اصلاح سگ و گربه دارد به همین علت هنگام خرید این وسیله باید با توجه به نوع حیوان خانگی خود نوع ماشین اصلاح را مشخص کنید.
 3. نمونه باسیم یا بدون سیم: همان طور که می‌دانید ماشین اصلاح مو حیوان دارای مدل‌های مختلفی است، به طور کلی یا با سیم هستند یا بدون سیم و شارژی که ما به شما توصیه می‌کنیم که نمونه بی سیم را خریداری کنید. زیرا برای حیوان خانگی قابل فهم نیست که ثابت یک جا بماند تا موهای آن را اصلاح کنید به همین علت نمونه بی‌سیم بهتر از نمونه برقی است. البته برای کارایی مناسب دستگاه شما همیشه باید شارژ کامل باشد.
 4. وزن ماشین اصلاح حیوان: کوتاه کردن موی حیوانات کاری حساس است و نیاز به توجه و دقت بالایی دارد. بهتر است وزن ماشین اصلاح حیوان شما زیاد نباشد، زیرا سبب خسته شدن دست شما حین استفاده شده و باعث می‌شود، تمرکز خود را از دست بدهید و خدایی نکرده به حیوان خود صدمه وارد کنید. وزن کمتر سبب می‌شود شما تسلط بیشتری روی اصلاح داشته باشید.
 5. توجه به تیغه‌های ماشین اصلاح: جنس تیغه ماشین اصلاح ارتباط مستقیمی با طول عمر دستگاه دارد. شاید مهمترین نکته‌ای که هنگام خرید ماشین اصلاح باید به آن توجه داشته باشید، جنس تیغه دستگاه است. بهتر است به سراغ مدل‌هایی بروید که جنس تیغه آن‌ها از استیل ضد زنگ می‌باشد، این مدل‌ها بعد از چند بار استفاده دچار زنگ زدگی نمی‌شوند. البته به این نکته هم توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها از مدل‌های دیگر مقداری گران‌تر است.
 6. سرعت دستگاه و میزان صدای تولیدی: این دستگاه هم مانند ماشین اصلاح موی انسان دارای سرعت‌های مختلفی است. هر چه سرعت دستگاه شما بیشتر باشد، صدای بیشتری هم تولید می‌کند. توجه داشته باشید که اصلاح موی هر حیوان نیاز به نوع خاصی از دستگاه دارد. البته مدل‌هایی هم وجود دارند که سرعت آن‌ها قابل تنظیم است و شما با آن می‌توانید موی حیوانات مختلف را اصلاح کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید ماشین اصلاح موی حیوانات مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه ماشین اصلاح حیوانات ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل CP-6800

ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل CP-6800

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x21x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ماشین اصلاح موی حیوانات جیمی مدل ۶۰۶۳

ماشین اصلاح موی حیوانات جیمی مدل 6063

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x18x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۷۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  ۴ عدد شانه به سایز های ۳ -۶ – ۹ – ۱۲ میباشد همچنین در داخل جعبه ناخن گیر و سوهان ناخن و روغن و برس تمیز کننده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ماشین اصلاح حیوانات خانگی لانگبا مدل pet clipper

ماشین اصلاح حیوانات خانگی لانگبا مدل pet clipper

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x2x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  محصول دارای باتری با ظرفیت ۱۰۰۰میلی آمپر با ولتاژ۳.۷ولت.مدت زمان شارژ دهی در حالت استند بای ۳ساعت می باشد.مدت زمان شارژ شدن ۳ساعت است.دارای ۴شانه ۳mm,6mm,9mm,12mmمی باشد.دارای استند و هنگام شارژ شدن ماشین اصلاح را روی استند می گذاریم.و دارای کابل usbو برس تمیز کننده.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ماشین اصلاح حیوانات خانگی نکاسا مدل P2 Pro

ماشین اصلاح حیوانات خانگی نکاسا مدل P2 Pro

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x21x27 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  ست نظافت حیوانات خانگی NEAKASA مدل P2 Pro :دارای ۵ ابزار پرکاربرد ، دارای مخزن با قابلیت جداسازی راحت کیت همه کاره و حرفه ای ۵ در ۱ ، مناسب برای سگ، گربه و سایر حیوانات خانگی ، ابزار جداسازی موها ، برس تمیز کننده ، برس نظافت ، جارو و وکیوم قوی ، ماشین اصلاح حیوانات ، منبع تغذیه برق شهری ، توان ۴۰۰ وات ، حداکثر قدرت مکش ۱۰۵۰۰pa, 35 وات ، ظرفیت مخزن ۲ لیتر ، طول لوله خرطومی ۱.۵ متر ، سطح صدا ۵۲-۶۰ dBA ، مکش ۹۹% موهای حیوانات خانگی ، دارای یک فیلتر HEPA، توری فلزی و یک فیلتر اسفنجی ، ۳ مرحله فیلتراسیون موثر ، طراحی قابل حمل ، شیلنگ جدا شدنی تقویت شده ۱.۵ متری ، سیم برق ۲.۵ متری ، Neakasa P2 Pro یک کیت ابزار نظافت یکپارچه است که استفاده از آن ساده، موثر و مقرون به صرفه است. جاروبرقی که مخصوص حیوانات خانگی طراحی شده است، ذرات مضر را از نظافت جمع می کند.پنج ابزار حرفه ای نظافت دریک دستگاه : Neakasa P2 Pro پنج ابزار نظافتی اثبات شده را ارائه می دهد و ۹۹٪ موهای حیوانات خانگی را با جاروبرقی داخلی جمع می کند. دارای یک سیستم جاروبرقی قدرتمند است که نظافت شما را به سطح بعدی می رساند.۲ لیتر ظرفیت مخزن دستگاه :کیت جاروبرقی نظافت حیوانات خانگی مجهز به یک فنجان گرد و غبار ۲ لیتری است که به اندازه کافی بزرگ است تا موهای حیوان خانگی بیشتری را در خود جای دهد و نیازی به تخلیه مکرر آن در حین نظافت نیست.۳ مرحله فیلتراسیون موثر :جاروبرقی از یک فیلتر HEPA، توری فلزی و یک فیلتر اسفنجی تشکیل شده است تا جاروبرقی را قادر می سازد تا ۹۹.۹۷ درصد گرد و غبار ریز، مو یا هر چیز دیگری را که برای تمیز کردن نیاز دارید جمع آوری کند.مدل مویی را که دوست دارید برای حیوان خانگی خود انتخاب کنید استفاده از این گیره برقی حیوان خانگی بسیار آسان است و دارای ۵ شانه محافظ راحتی با طول های مختلف است. با استفاده از شانه لیمیت گارد قابل جدا شدن می توانید طول موهای حیوان خانگی خود را با توجه به ظاهر آن کنترل کنید. بی صداترین ۵۲ دسی بل : کیت نظافت سگ حرفه ای Neakasa کمترین صدای خلاء ۵۲ دسی بل را در حالت اکو ارائه می دهد و به توله سگ شما اجازه می دهد آرامش داشته باشد و تجربه نظافت منزل راحت تری را نسبت به همیشه ارائه می دهد.طراحی شیلنگ جداشدنی ، شیلنگ جداشدنی تقویت شده ۵۹ اینچی و سیم برق ۸.۲ فوتی به شما این امکان را می دهد که به راحتی در موقعیت های مختلف قرار بگیرید و حیوان خانگی خود را از موتور دورتر کنید و آن را برای حیوانات خانگی حساس یا بزرگتر مناسب تر می کند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ماشین اصلاح موی حیوانات جیمی مدل ۶۰۶۳ به همراه تیغ یدک

ماشین اصلاح موی حیوانات جیمی مدل 6063 به همراه تیغ یدک

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x18x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۷۰ گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • سایر توضیحات
  دارای تیغ یدک سایز شانه به سایز های ۳ – ۶ – ۹ – ۱۲ و همچنین داخل جعبه ناخن گیر و سوهان ناخن و روغن و برس تمیز کننده نیز وجود دارد .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ تیغه ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل Kp 3000 مناسب برای ماشین اصلاح کودوس

تیغه ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل Kp 3000 مناسب برای ماشین اصلاح کودوس

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x5x2.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ماشین اصلاح حیوانات زوفاری مدل DC-13

ماشین اصلاح حیوانات زوفاری مدل DC-13

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x6x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل KP-3000

ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل KP-3000

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x4x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ماشین اصلاح حیوانات خانگی لانگبا مدل professional pet clipper

ماشین اصلاح حیوانات خانگی لانگبا مدل professional pet clipper

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x2x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  محصول دارای باتری‌ای با ظرفیت ۱۰۰۰mAh و با ولتاژ ۳.۷ ولت کار می‌کند.مدت زمان پر شدن باتری سه ساعت و همچنین مدت زمان ماندن در حالت استند بای نیز سه ساعت است.پکیج شامل چار شانه به اندازه های سه، شش، نه، دوازده میلیمتر، برس تمیز کننده و سیم شارژر میباشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ماشین اصلاح حیوانات موزر مدل Animal Clipper REX

ماشین اصلاح حیوانات موزر مدل Animal Clipper REX

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  آلمان
 • سایر توضیحات
  لوازم جانبی شامل :۲ شانه برای اصلاح ۶ میلی متر و ۹ میلی مترمحافظت تیغهبرس تمیز کردنبطری روغنتیغه استیل ضد زنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ماشین اصلاح حیوانات خانگی بائورن کد ۰۱۰۰

ماشین اصلاح حیوانات خانگی بائورن کد 0100

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x4x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • سایر توضیحات
  ماشین اصلاح حیوانات خانگی Baorunقابلیت شارژدرجه قابل تنظیم ارتفاع۴ عدد شانه سایز مختلفسایلنت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-7800

ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-7800

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  دارای شارژر، شانه موپران، سری های متعدد باشماره بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ تیغه یدک ماشین اصلاح حیوانات مدل چند منظوره c6

تیغه یدک ماشین اصلاح حیوانات مدل چند منظوره c6

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x5x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ماشین اصلاح موی حیوانات کیمی مدل KM-CW10

ماشین اصلاح موی حیوانات کیمی مدل KM-CW10

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • سایر توضیحات
  کلید دو سرعته حالت متوسط و حالت توربو دارای باتری قدرتمند قابل شارژ لیتیوم کبالتدارای ۶ عدد شانه برای اصلاح در اندازه های متفاوتمدت زمان شارژ کامل ۱۲۰ دقیقهمدت زمان استفاده بعد از شارژ کامل ۱۲۰ دقیقهطول تیغه اصلاح ۴.۵ سانتیمتردارای سیم شارژر TYPE-C

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ماشین اصلاح حیوانات مدل c5

ماشین اصلاح حیوانات مدل c5

مشخصات

 • ابعاد
  ۴x17x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  مدت زمان شارژ شدن ۲الی ۳ساعت است.ولتاژ ۳ولت و یک آمپرباتری ۱۲۰۰mAشارژ دهی حدود یک الی دو ساعتدارای ۴عدد شانه ۳mmو۶mmو۹mmو۱۲mmاست.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ماشین اصلاح موی حیوانات جی تی اس مدل ۸۸۸

ماشین اصلاح موی حیوانات جی تی اس مدل 888

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ماشین اصلاح حیوانات خانگی باوران مدل P7

ماشین اصلاح حیوانات خانگی باوران مدل P7

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x25x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ماشین اصلاح حیوانات خوانگی باوران مذل animal

ماشین اصلاح حیوانات خوانگی باوران مذل animal

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  اسب
 • سایر توضیحات
  【محتوای جعبه: ۱ عدد برس تمیز کننده، ۴ عدد لوازم جانبی شانه، ۱ عدد دفترچه راهنمای کاربر، ۱ عدد منبع تغذیه (شاخه استاندارد اتحادیه اروپا)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-6800

ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-6800

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ تیغه ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل ۹۶۰۰ cp مناسب برای ماشین کودوس

تیغه ماشین اصلاح حیوانات خانگی مدل 9600 cp مناسب برای ماشین کودوس

مشخصات

 • ابعاد
  ۴.۵×۴.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷ گرم
 • گونه حیوان
  اسب
 • کشور سازنده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ماشین اصلاح پشم حیوانات دیوالت مدل گوسفندی کد DW750

ماشین اصلاح پشم حیوانات دیوالت مدل گوسفندی کد DW750

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x8x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گوسفند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ماشین اصلاح موی حیوانات تیتان پرو مدل TT-828

ماشین اصلاح موی حیوانات تیتان پرو مدل TT-828

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x10x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  گوسفند
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  اقلام همراه: – جعبه حمل – تیغه – پیچ گوشتی مخصوص – جای روغن – دفترچه راهنما قدرت ۶۹۰ وات برق مناسب ۲۲۰ تا ۲۳۰ ولت – یک عدد پیچ گوشتی فایو استار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ماشین اصلاح مو حیوانات خانگی مدل c6

ماشین اصلاح مو حیوانات خانگی مدل c6

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x3x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • گونه حیوان
  سگ
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  مدت زمان شارژ شدن ۴ساعت و مدت زمان شارژ دادن آن ۲ساعت می باشد.باتری ان ۱۲۰۰میلی آمپر است.رنگ گلد می باشد.دارای ۴عدد شانه در سایز ۳mm، ۶mm،۹mm ،۱۲mm می باشد.کابل usb میخورد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ماشین اصلاح حیوانات دیوالت مدل max el

ماشین اصلاح حیوانات دیوالت مدل max el

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x25x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  اسب
 • سایر توضیحات
  اقلام همراه: روغندان- پیچ گوشتی تیغه و متعلقات اصلاح یدکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ماشین اصلاح موی حیوانات کیمی مدل KM-CW12

ماشین اصلاح موی حیوانات کیمی مدل KM-CW12

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x15x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  اقلام همراه : ۴ عدد شانه/برس تمیزکننده/روغن روان کننده/کابل شارژر/دارای صفحه نشان دهنده میزان درصد شارژ/مدت زمان لازم برای شارژ ۲.۵ ساعت/زمان شارژدهی ۱۵۰ دقیقه/دارای باتری ۱۲۰۰ میلی آمپر ساعتی/تیغه از جنس استیل ضدزنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-9600

ماشین اصلاح حیوانات کودوس مدل CP-9600

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • گونه حیوان
  جونده
 • کشور سازنده
  چین
 • سایر توضیحات
  دارای شارژر، شانه موپران، سری های متعدد باشماره بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ماشین اصلاح مو حیوانات مدل DW750Watt

ماشین اصلاح مو حیوانات مدل DW750Watt

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x8x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گوسفند
 • سایر توضیحات
  دارای دو تیغ یدکی / ساخت چین به سفارش شرکت دیوالت آمریکا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ماشین اصلاح موی حیوانات ترایو مدل THRIVE 808.2

ماشین اصلاح موی حیوانات ترایو مدل THRIVE 808.2

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  برق خانگیتیغه قدرتمند استیل ضد زنگدارای ۲ عدد تیغهبرس تمیز کنندهروغن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ماشین اصلاح موی حیوانات وی جی آر مدل V-208

ماشین اصلاح موی حیوانات وی جی آر مدل V-208

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  . صفحه نمایش LED، نمایش قدرت باتری / وضعیت شارژ / قفل ایمنی و غیره۲. موتور ۱۰W با قدرت بالا برای برش سریع۳. تیغه از جنس استنلس استیل، ایمن و بدون آسیب به دست۴. لرزش کم و طراحی کم سر و صدا۵. رابط USB، می تواند برای شارژ یا اتصال مستقیم استفاده شودپارامتر۱. جنس تیغه: فولاد ضد زنگ سرامیکی۲. قدرت: ۱۰ وات۳. روش تمیز کردن: شستشوی تیغه ها با آب۳. ظرفیت باتری : ۲۰۰۰mAh4. زمان استفاده: ۹۰ min5. روش شارژ: USB6. لوازم جانبی: ۶ شانه راهنما، برس تمیز کردن، شانه حیوانات خانگی، کابل شارژ USB، دفترچه راهنمای کاربرجنس تیغه فولاد ضد زنگ ارتقا یافته این ماشین اصلاح حیوانات برای محافظت از حیوان خانگی مورد علاقه شما در برابر آسیب بسیار ایمن است.حتی اگر مبتدی هستید، می توانید با خیال راحت حیوان خانگی خود را اصلاح کنید.صدای کم و قدرت قوی ماشین اصلاح vgr v-208 حیوانات خانگی با موتور ۱۰ وات، لرزش کم و طراحی فوق‌العاده بی‌صدا، به اندازه کافی قدرتمند میباشد برای اصلاح  موهای ظریف، کوتاه و درشت.صدای کار کمتر از ۵۰ دسی بل است، حیوانات خانگی دیگر از اصلاح نمی ترسند.تجربه بی سیم : باتری لیتیوم یونی با ظرفیت ۲۰۰۰ میلی آمپر، که می تواند ۱.۵ ساعت با یک بار شارژ دوام بیاورد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ماشین اصلاح موی حیوانات نیکای مدل NK-2262

ماشین اصلاح موی حیوانات نیکای مدل NK-2262

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x5x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • گونه حیوان
  گربه
 • سایر توضیحات
  چهار عدد شانه سایزهای ۳و۶و۹و۱۲ میلیمترروغندفترچه راهنمافرچه نظافت کوچکدارای نمایشگر میزان شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ماشین اصلاح موی حیوانات در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شامپو کارواش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا