لوازم جانبی خودرو

کروز کنترل خودرو، راهنمای خرید کروز کنترل پژو ۲۰۶، سمند، تیبا

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کروز کنترل خودرو باید به آن ها توجه داشته باشید.

امروزه با پیشرفت فراوان در صنعت خودرو سازی شاهد تولید خودروهایی با شتاب و سرعت بالا هستیم. این امر شاید در نگاه اول خیلی خوب به نظر برسد اما ممکن است باعث جریمه شدن شما شود. بنابراین شما مجبور به استفاده از کروز کنترل می شوید. متاسفانه با پیشرفته شدن خودروها جاده های کشور پیشرفت چندانی ندارند و شما با هر نوع خودرویی فقط مجاز به رانندگی با یک سرعت خاص هستید که ممکن است توان خودرو شما چند برابر بالاتر از این مقدار باشد. اما چاره چیست که جریمه نشوید.

اگر خودرو شما قابلیت استفاده از کروز کنترل را داشته باشد می توانید به راحتی با نصب این قطعه با کمترین هزینه ممکن از جریمه شدن های پی در پی جلوگیری به عمل آورید. نصب این قطعه در مدت زمان کوتاهی صورت می گیرد. شما می توانید سرعت خودرو خود را روی یک مقدار خاص تنظیم کنید و با یک سرعت یکنواخت به حرکت خود ادامه دهید. این قطعه از افزایش سرعت ناگهانی خودرو جلوگیری می کند.

اگر شما هم قصد خرید کروز کنترل دارید اما با توجه به تنوع مدل ها در خرید این وسیله با مشکل مواجه شده‌اید اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب نکات مهمی که موقع خرید کروز کنترل باید با آن ها آشنا شوید را می آموزیم و شما بعد از مطالعه این مطلب می توانید به راحتی کروز کنترل مورد نظر خود را خریداری نمایید.

کروزکنترل چیست و چگونه کار می کند؟

در خودروهایی که دارای دریچه گاز برقی هستند، زمانی که شما مقداری پدال گاز را فشار می دهید بدون دخالت سیم یک سنسور میزان فشاری که به پدال گاز را وارد می کنید به سیستم کنترل مرکزی یا ای سی یو ارسال کرده و ای سی یو میزان را به دریچه گاز ارسال می کند. دریچه گاز هم به همان اندازه باز می شود. در این خودرو ها می توان از طریق یک کنترل که اطلاعات سرعت را به ecu ارسال می کند به نام کروزکنترل استفاده کنید. اگر شما با کروز کنترل به ecu سرعت ۹۰ کیلومتر بر ساعت را تنظیم نمایید ای سی یو به دریچه گاز اجازه باز شدن به این میزان را صادر می کند نه کمتر و نه بیشتر. در این شرایط بدون نیاز به فشار دادن پدال خودرو شما با سرعت مورد نظر حرکت می کند.

لیمیتر چیست و چه تفاوتی با کروزکنترل دارد؟

لیمیتر هم دقیقا مانند یک کروز کنترل عمل می کند با این تفاوت که محدود کننده سرعت است. یعنی اگر سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت را روی آن ست کنید اگر پدال گاز را تا آخر هم فشار دهید خودرو شما با سرعتی بیشتر از ۸۰ کیلومتر بر ساعت حرکت نمی کند. شاید شما ترجیح بدهید به جای اینه پا را از روی گاز بردارید، بخواهید مقداری گاز بدهید اما جریمه نشوید، می توانید لیمیتر را روی حداکثر سرعت مجاز در جاده ست کنید در این شرایط خودرو شما از آن سرعت ست شده بیشتر نمی رود حتی اگر پدال گاز را تا آخر فشار دهید.

مزایای استفاده از کروز کنترل:

 • قیمت مناسب و نصب آسان یکی از ویژگی های این وسیله است. در بیشتر خودروها مانند پژو ۲۰۶ کروز کنترل به صورت فابریک وجود دارد فقط نیاز به یک دسته دارد که به آن کروز کنترل گفته می شود.
 • اگر قرار است مسافت طولانی را با خودرو خود طی کنید ممکن است مجبور شوید ساعت ها پدال گاز را فشار دهید و سرعت را با کم و زیاد کردن فشار به پدال متعادل نگهدارید. این کار باعث خسته شدن پای شما می شود شما می توانید با ست کردن سرعت پا را از روی پدال گاز برداشته و از رانندگی بدون فشار دادن پدال لذت ببرید.
 • اگر شما از مسیر A به طرف مسیر B با یک سرعت ثابت حرکت کنید نسبت به زمانی که با سرعت متغییر حرکت می کنید سوخت کمتری مصرف می کنید. داشتن کروز کنترل یعنی مصرف سوخت کمتر.
 • استفاده از کروز کنترل باعث می شود سرعت شما از حد مجاز عبور نکند و شما با جریمه شدن خداحافظی کنید.

روش استفاده از کروز کنترل و لیمیتر:

قبل از استفاده از کروز کنترل بهتر است با قسمت های مختلف آن آشنا شوید که در این مقاله به صورت تصویری به شما آموزش داده می شود.

همان گونه که در عکس بالا مشاهده می کنید داری یک غربالک است که دارای سه قسمت است یعنی limit عدد صفر در وسط و cruise در قسمت پایین. در قسمت سمت چپ این غربالک دو دکمه که در قسمت زیری کلید بالا عبارت set /+ و در بالای دکمه پایینی عبارت set/- نوشته شده است. در قسمت انتهایی دسته هم یک دکمه تریپ وجود دارد که با علامت ” مشخص می شود. حال که با قسمت های این دستگاه اشنا شدید بهتر است به سراغ آموزش استفاده از کروز کنترل و لیمیتر برویم.

آموزش استفاده از کروز کنترل:

قبل از استفاده از کروزکنترل به دو نکته مهم توجه داشته باشید:

 1. همیشه از کروزکنترل فقط از دنده ۴ به بالا می توان استفاده نمود یعنی برای دنده کمتر از ۴ نمی توان از آن استفاده کرد.
 2. حداقل سرعت برای استفاده از کروز سرعت بالای ۷۰ کیلومتر بر ساعت است و برای سرعت های کمتر نمی توان از آن استفاده کرد.

حال به سراغ استفاده از آن برویم زمانی که دو نکته بالا را رعایت کردید. غربالک روی دسته را به سمت پایین حرکت دهید یعنی عبارت cruise سپس پدال گاز را طوری فشار دهید تا سرعت به حد دلخواه شما برسد سپس کلید تریپ ” را به داخل فشار دهید. با این کار علامت کروز پشت آمپر ظاهر می شود و سرعت در قسمت دیجیتال کیلومتر شمار نمایش داده می شود. حال می توانید پا را از روی پدال گاز بردارید. اگر سرعتی که در کیلومتر شمار دیده می شود سرعت مورد نظر شما نیست می توانید با کلید set/- آن را کمتر و با کلید set/+ به آن اضافه کنید. با گرفتن چند ثانیه هر کلید مقدار سرعت ۵ تایی کم یا زیاد می شود و با یک تک فشار به صورت یکی یکی. با ترمز کردن و یا تعویض دنده خودرو از حالت کروز خارج می شود و باید مجدد آن را ست نمایید. بعد از پایان استفاده غربالک را روی حالت وسط یا صفر قرار دهید تا کروز خاموش شود.

آموزش استفاده از لیمیتر:

برای این کار نیازی به قوانین بالا وجود ندارد و حتی با دنده ۱ هم می توانید آن را فعال کنید. لیمیتر بیشتر برای جاده های درون شهری استفاده می شود. برای فعال کردن لیمیتر غربالک روی دسته را به طرف بالا یعنی حرف limit حرکت دهید و دکمه تریپ ” را فشار دهید در قسمت کیلومتر شمار هم علامت limit نمایش داده می شود. حال با دکمه های بالا و پایین set/- و set/+ می توانید یک سرعت برای خودرو تعیین کنید. توجه کنید این سرعت حداکثر سرعتی است که به خودرو خود اجازه می دهید با آن حرکت کند. بر خلاف کروزکنترل با ترمز گرفتن و تعویض دنده غیر فعال نمی شود برای غیر فعال کردن این قابلیت حتما باید غربالک را روی حالت صفر قرار دهید.

آیا کروز کنترل روی هر خودرویی نصب می شود؟

خیر، کروز کنترل فقط برای خودروهایی استفاده می شود که دارای سیستم برقی مولتی‌پلکس هستند. مانند: پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ که دارای دریچه گاز فلزی برقی هستند، یعنی مدل های ۱۳۹۱ به پایین نصب می شود. پس برای خودروهایی که دریچه گاز سیمی دارند غیر قابل استفاده است. یعنی مدل های ۹۱ به بعد نصب نمی شود. البته نگران نباشید بعد از تحریم صنعت خودرو سازی شرکت های سازنده خودرو دست به کار شدند و با یک ترفند کروزکنترل را برای تمامی خودروها حتی مدل های دریچه گاز سیمی امکان پذیر کردند اما با قیمت بیشتر. حتی شما روی پراید هم می توانید کروزکنترل داشته باشید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کروزکنترل مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۴۰ نمونه کروزکنترل و لیمیتر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کروز کنترل مدل TC100 مناسب تویوتا کمری

کروز کنترل مدل TC100 مناسب تویوتا کمری

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا کمری
 • سایر توضیحات
  دربرگیرنده کلید اهرمی کروز، دسته سیم و گردگیر مرتبط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کروز کنترل خودرو مدل …. مناسب برای جیلی امگرند

کروز کنترل خودرو مدل .... مناسب برای جیلی امگرند

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – کلیدهای فابریک قابل نصب بر روی غربیلک فرمان- همراه با دسته سیم مرتبط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای رانا

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای رانا

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رانا
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر- برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم- دارای قابلیت دزدگیر کدینگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کروز کنترل نوتاش مدل ۷.۴.۹ مناسب برای سمند

کروز کنترل نوتاش مدل 7.4.9 مناسب برای سمند

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو ۱۶۰۰
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعتدارای دو حافظه دایم با قابلیت تنظیمسیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعتدسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای برلیانس

کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای برلیانس

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر کروز و لیمیتر داخل کلیدها– برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز بر روی غربیلک فرمان – افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری- دارای بک لایت نارنجی استاندارد جهت کلیدها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کروز کنترل مدل PRW مناسب برای مزدا ۳

کروز کنترل مدل PRW مناسب برای مزدا 3

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  مزدا ۳
 • سایر توضیحات
  مجموعه کلیدهای کروز و غربیلک فرمان مزدا ۳ به همراه استپشن ترمز و سایر قطعات جانبی جهت فعال سازی کروز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کروز کنترل نوتاش مدل NEW FACE مناسب برای خودرو لیفان X60 اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل NEW FACE مناسب برای خودرو لیفان X60 اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان X60
 • سایر توضیحات
  کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کروز کنترل نوتاش مدل AT مناسب برای ام وی ام ۵۵۰

کروز کنترل نوتاش مدل AT مناسب برای ام وی ام 550

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۵۵۰
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر- برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم- دارای قابلیت دزدگیر کدینگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کروز کنترل نوتاش مدل Gharb Steel – New Face مناسب برای پژو ۲۰۶

کروز کنترل نوتاش مدل Gharb Steel - New Face مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  جهت خودروهای ۲۰۶ جدید با ECU شرکت غرب استیل دارای پدال گاز چهار سیم کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیم قابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب برای ام وی ام ۵۳۰

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب برای ام وی ام 530

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۵۳۰
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر- برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم- دارای قابلیت دزدگیر کدینگ- تنها جهت استفاده MVM530 دنده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کروز کنترل نوتاش مدل Z300 مناسب خودرو آریو

کروز کنترل نوتاش مدل Z300 مناسب خودرو آریو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سایپا آریو Z300
 • سایر توضیحات
  – دارای کلیدهای نیوفیس کروز ، لیمیتر سرعت و مالتی مدیا بر روی غربیلک فرمان- برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت- کیفیت عملکردی عالی- دارای دزدگیر کدینگ جهت ارتقای ایمنی خودرو- دارای کلیدهای بک لایت دار با نور سفید- نرم افزار بهینه شده ۲۰۱۹- قابلیت شناسایی انحصاری- عدم خدشه در درخت سیم خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کروز کنترل نوتاش مدل MT-2300cc مناسب برای سانگ یانگ موسو

کروز کنترل نوتاش مدل MT-2300cc مناسب برای سانگ یانگ موسو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سانگ یانگ موسو
 • اقلام همراه
  – یونیت کروز کنترل- دسته سیم پدال گاز- دسته سیم عمومی- کلید اهرمی کنترل کروز نیوفیس
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید– برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت مدل نیوفیس– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن- دسته سیم فابریک– قابلیت شناسایی انحصاری- اتصال به شبکه CAN خودرو- مناسب خودرو سانگ یانگ موسو ۴ سیلندر دنده با موتور ۲۳۰۰ سی سی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کروز کنترل نوتاش مناسب سوزوکی ۲۴۰۰

کروز کنترل نوتاش مناسب سوزوکی ۲۴۰۰

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سوزوکی ویتارا
 • سایر توضیحات
  کیفیت عملکردی عالیکلیدهای غربیلک فرمانبدون خدشه در درخت سیم خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کروز کنترل نوتاش مدل NSA-MGF مناسب برای ام جی ۳۶۰

کروز کنترل نوتاش مدل NSA-MGF مناسب برای ام جی 360

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام جی ۳۶۰
 • سایر توضیحات
  برخورداری از کلیدهای فابریک بر روی غربیلک فرمان افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالابهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر قابلیت شناسایی انحصاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای خودرو برلیانس سری ۳۰۰ اتومات ۱۶۵۰ سی سی

کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای خودرو برلیانس سری ۳۰۰ اتومات ۱۶۵۰ سی سی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر کروز و لیمیتر داخل کلیدها– برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان – افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری- مناسب برای خودرو برلیانس سری ۳۰۰ اتومات با بک لایت نارنجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب خودرو جک S5 دنده ای

کروز کنترل نوتاش مدل MT مناسب خودرو جک S5 دنده ای

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک S5
 • سایر توضیحات
  کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا کلید مستقل لیمیتر سرعتکلیدهای روتاری (چرخنده) غربیلک فرمان با زائده ارگونومیکیقابلیت بینظیر دزدگیر کدینگ عملکرد عالی کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها آپشن لیمیتر سرعت با کلید مستقل قابلیت شناسایی انحصاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای آریو Z300

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای آریو Z300

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سایپا آریو Z300
 • سایر توضیحات
  – دارای رابط کاربری Eagle Eyes تحت بلوتوث برای موبایل های اندروید- برخوردار از آپشن ریموت هوشمند پارکینگ- قابلیت آموزش ۴ ریموت و هر ریموت سه کلید با فرکانس های ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز- دارای رابط کاربری Eagle Eyes تحت بلوتوث- دارای اپلیکیشن با قابلیت نصب بر روی موبایلهای اندروید- دارای دسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو- تعویض دو سمت کلیدهای غربیلک فرمان- دارای لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ- کلیدها با بک لایت سفید و بدون پاک شدن نوشتار روی آن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کروز کنترل نوتاش مدل NT35 مناسب ساندرو و تندر اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل NT35 مناسب ساندرو و تندر اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو تندر پلاس
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر کروز و لیمیتر داخل کلید – افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری- قابلیت دریافت سیگنال سرعت هم بصورت آنالوگ و هم تحت شبکه ISO

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای برلیانس سری ۳۰۰ موتور ۱۵۰۰ سی سی اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای برلیانس سری ۳۰۰ موتور ۱۵۰۰ سی سی اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330
 • سایر توضیحات
  نمایشگر کروز و لیمیتر داخل کلیدهابرخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود عملکرد آپشن لیمیتر سرعت قابلیت شناسایی انحصاریمناسب برای خودرو برلیانس سری ۳۰۰ اتومات (موتور ۱۵۰۰ سی سی) با بک لایت نارنجی کلیدها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کروز کنترل نوتاش مدل TP2007-4 Cylinder مناسب برای تویوتا پرادو

کروز کنترل نوتاش مدل TP2007-4 Cylinder مناسب برای تویوتا پرادو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا پرادو
 • سایر توضیحات
  برخوردار از کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگدسته کنترل کروز اهرمی فابریکنمایشگر در جلوآمپربدون خدشه در درخت سیم خودرومناسب برای تویوتا پرداوهای مدل ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ چهار سیلندر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دسته کروز کنترل مدل NEW FACE مناسب برای پژو ۲۰۶

دسته کروز کنترل مدل NEW FACE مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  -دارای کلید لیمیتر مستقل- نصب فابریک- سرعت عمل در نصب (کمتر از ده دقیقه)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کروز کنترل نوتاش مدل Blue BackLight مناسب جیلی اکسلنت GC6

کروز کنترل نوتاش مدل Blue BackLight مناسب جیلی اکسلنت GC6

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جیلی GC6
 • سایر توضیحات
  – دارای دسته سیم سوکت فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو- برخوردار از سیستم لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ- بهینه سازی عملکرد کروز کنترل و تعویض دنده ها- کلیدهای غربیلک فرمان با بک لایت آبی- عملکرد تحت شبکه CAN خودرو- قابلیت شناسایی انحصاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کروز کنترل نوتاش مدل NF11 مناسب برای خودرو پژو ۴۰۵SLX

کروز کنترل نوتاش مدل NF11 مناسب برای خودرو پژو 405SLX

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها – بدون هیچگونه قطع شدگی دسته سیم و کاملا سوکت فابریک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کروز کنترل نوتاش مدل ECO-MT مناسب برای ام وی ام ۵۵۰

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-MT مناسب برای ام وی ام 550

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۵۵۰
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر روی کلید برخورداری از کلید مستقل لیمیتر برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم دارای قابلیت دزدگیر کدینگدسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرودارای دسته کنترلی نیوفیس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کروز کنترل نوتاش مدل H220-230 NF مناسب برلیانس اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل H220-230 NF مناسب برلیانس اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H230
 • سایر توضیحات
  کلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کروز کنترل نوتاش مدل AT-New Face مناسب خودرو جک جی ۵ اتومات

کروز کنترل نوتاش مدل AT-New Face مناسب خودرو جک جی ۵ اتومات

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J5
 • سایر توضیحات
  – برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان شرکت جک موتورز با بهینه سازی و لحاظ نمودن مباحث ارگونومی در کلیدهای یاد شده– افزوده شدن کلید فعال سازی آپشن لیمیتر سرعت بعنوان یک کلید مستقل– انجام تغییرات در کلیدهای روتاری(چرخنده) غربیلک فرمان– افزوده شدن سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت با کیفیت عملکردی فوق العاده و قابلیت اطمینان بالا– بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت، تعویض دنده ها و بهبود فوق العاده عملکرد آپشن لیمیتر سرعت آپشن– قابلیت شناسایی انحصاری- کلیدهای بک لایت دار دیمری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کروز کنترل نوتاش مدل Easy.U.2.8 مناسب برای سمند

کروز کنترل نوتاش مدل Easy.U.2.8 مناسب برای سمند

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو ۱۶۰۰
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر روی کلید دسته اهرمی برخورداری از کلید مستقل لیمیتر برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم دارای قابلیت دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو بدون خدشه در درخت سیم خودروبهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعتنصب فابریکمناسب خودرو سمند EF7 دریچه گاز برقی ECU-Continental Easy.U.2.8-EU4

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دسته کروز کنترل مدل A1327 مناسب برای پژو ۲۰۶

دسته کروز کنترل مدل A1327 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  مناسب برای ۲۰۶ تا سال ۹۱ دارای کلید لیمیتر مستقل سرعت عمل در نصب(کمتر از ده دقیقه)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کروز کنترل نوتاش مدل ECO-Plus مناسب برای تندر ۹۰

کروز کنترل نوتاش مدل ECO-Plus مناسب برای تندر 90

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • سایر توضیحات
  برخوردار از لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگدارای دسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرودارای مجموعه کلیدهای روی غربیلک فرمانبدون هیچ گونه اتصال با پیچ یا چسب به غربیلک فرمانتعویض فنر ساعتی خودروکلیدهای دارای بک لایت و بدون پاک شدن نوشتار روی آندارای دو کلید حافظه دایم برای کروز و لیمیترسرعتدارای کلید مستقل لیمیتر سرعتنصب فابریک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کروز کنترل نوتاش مدل NRF مناسب برای پژو پارس

کروز کنترل نوتاش مدل NRF مناسب برای پژو پارس

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو پارس
 • سایر توضیحات
  – دارا بودن نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ کروز کنترل نوتاش مدل TURBO مناسب برای سمند

کروز کنترل نوتاش مدل TURBO مناسب برای سمند

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سمند سورن
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای لیفان X50

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب برای لیفان X50

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان X50
 • سایر توضیحات
  – نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر داخل کلید – برخورداری از کلید مستقل لیمیتر سرعت– برخورداری از دو حافظه دایم با قابلیت تنظیم– سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو – بهینه سازی عملکرد کروز کنترل در تثبیت سرعت- نصب فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ کروز کنترل نواک مدل ۲۱۱ مناسب برای پژو ۲۰۶

کروز کنترل نواک مدل 211 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  مناسب برای ۲۰۶ تا سال ۹۱ میباشد. مناسب برای گیربکس دنده ای و اتومات.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک جی ۵

کروز کنترل نوتاش مدل Eagle Eyes مناسب برای جک جی 5

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  جک J5
 • سایر توضیحات
  – برخوردار از آپشن ریموت هوشمند پارکینگ- قابلیت آموزش ۴ ریموت و هر ریموت سه کلید با فرکانس های ۳۱۵ و ۴۳۳ مگاهرتز- دارای رابط کاربری Eagle Eyes تحت بلوتوث- دارای اپلیکیشن با قابلیت نصب بر روی موبایلهای اندروید- دارای دسته سیم فابریک و بدون خدشه در درخت سیم خودرو- بدون تعویض فنر ساعتی خودرو- تعویض دو سمت کلیدهای غربیلک فرمان- دارای لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگ- کلیدها با بک لایت آبی و بدون پاک شدن نوشتار روی آن- دارای کلید مستقل لیمیتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ کروز کنترل نوتاش مدل TP2005-4 Cylinder مناسب برای تویوتا پرادو

کروز کنترل نوتاش مدل TP2005-4 Cylinder مناسب برای تویوتا پرادو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تویوتا پرادو
 • سایر توضیحات
  برخوردار از کروز کنترل، لیمیتر سرعت و دزدگیر کدینگدسته کنترل کروز اهرمی فابریکنمایشگر در جلوآمپربدون خدشه در درخت سیم خودرومناسب برای تویوتا پرادو مدل ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ چهار سیلندر اتومات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب پژو ۲۰۶

کروز کنترل نوتاش مدل NF مناسب پژو ۲۰۶

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  سازگار با خودروهای ۲۰۶ جدید با ECU تولید شده توسط شرکت کروز و دارای پدال گاز شش سیمکلید مستقل لیمیتر سرعتدو حافظه دائم با قابلیت تنظیمقابلیت سیستم دزدگیر کدینگ قابلیت شناسایی انحصاریاتصال به شبکه CAN خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ کروز کنترل نوتاش مدل EXCELLENT مناسب برای جیلی GC6

کروز کنترل نوتاش مدل EXCELLENT مناسب برای جیلی GC6

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سیستم دزدگیر کدینگ بهینه سازی عملکرد کروز کنترلقابلیت شناسایی انحصاریعملکرد تحت شبکه CAN

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ کروز کنترل نوتاش مدل ECO6-TU5 مناسب برای پژو ۴۰۵

کروز کنترل نوتاش مدل ECO6-TU5 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • سایر توضیحات
  نمایشگر زیبای کروز و لیمیتر روی کلید دسته اهرمی برخورداری از کلید مستقل لیمیتر برخورداری از دو حافظه دائم با قابلیت تنظیم دارای قابلیت دزدگیر کدینگ بدون خدشه در درخت سیم خودرونصب فابریک مناسب خودرو پژو ۴۰۵ دنده با موتور TU5 و ECU بوش ۷.۴.۴ و پدال گاز ۶ سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ کروز کنترل مدل GWALL-11 مناسب خودرو گریت وال سابرینا

کروز کنترل مدل GWALL-11 مناسب خودرو گریت وال سابرینا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – امکان فعال سازی نمایشگر کروز در جلوآمپر- فاقد لیمیتر و حافظه دائم- دارای حافظه RESIUM- نصب سریع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای خودرو برلیانس ۱۶۵۰ سی سی دنده

کروز کنترل نوتاش مدل H320-330 مناسب برای خودرو برلیانس ۱۶۵۰ سی سی دنده

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330
 • سایر توضیحات
  قابل استفاده جهت برلیانس سری ۳۰۰ دنده دارای نمایشگر کروز و لیمیتر داخل کلیدها برخورداری از کلیدهای طرح جدید مالتی مدیا و کروز غربیلک فرمان سیستم دزدگیر کدینگ جهت افزایش ضریب ایمنی خودرو شما در مواجهه با سرقت قابلیت شناسایی انحصاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کروزکنترل در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ردیاب خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا