آشپزخانه

نمک ماشین ظرفشویی، راهنمای خرید اینترنتی نمک ماشین ظرفشویی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید نمک ماشین ظرفشویی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

نمک ماشین ظرفشویی کلرید سدیم است، همان ماده شیمیایی که نمک‌های سفره و دریا را می‌سازد. شما نباید از نمک خوراکی استفاده کنید زیرا بسیار ریزتر است و می‌تواند ماشین ظرفشویی شما را مسدود کرده و به آن آسیب برساند. اندازه گرانول نمک ماشین ظرفشویی بزرگتر است و تضمین می‌کند که نمک کندتر حل می.شود، بدون اینکه واحد نرم کننده مسدود شود. نمک ماشین ظرفشویی در واقع وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود، بلکه قبل از تخلیه با فاضلاب از طریق واحد نرم کننده جریان می‌یابد.

روشی که نمک ماشین ظرفشویی از آن استفاده می‌کند، تامین سدیم برای “رزین.های تبادل یونی” ماشین ظرفشویی است که در نرم کننده قرار دارند. هنگامی که توسط سدیم بازسازی می‌شوند، یون‌های منیزیم و کلسیم را که باعث آب سخت می‌شوند، جذب و به دام می‌اندازند. نمک ماشین ظرفشویی دارای دانه‌های بسیار بزرگ‌تری نسبت به نمک معمولی است تا به حل شدن آن‌ها بدون خطر ایجاد انسداد کمک کند که منجر به خراب شدن واحد نرم کننده شود. برای نمک ریز خطر واقعی است!

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید نمک ماشین ظرفشویی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این محصول ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع نمک ماشین ظرفشویی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم که هنگام خرید نمک ماشین ظرفشویی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش خواهیم داد.

نمک ماشین ظرفشویی چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که از نام آن پیداست، به آب‌کشی ظروف و لیوان‌های شما کمک می‌کند. این کار را با کاهش کشش سطحی آب انجام می‌دهد، به این معنی که به راحتی به سطوح می‌چسبد و می‌تواند تخلیه و تبخیر شود. از این رو، از لکه‌های آب جلوگیری می‌کند و به شیشه های شما کمک خواهد کرد تا درخشان و شفاف شوند. اگر می.خواهید نتایج خشک کردن عالی داشته باشید، کمک آبکشی کلیدی است، اگرچه به اندازه نمک ظرفشویی برای نگهداری عمومی اساسی نیست. سدیم موجود در نمک ظرفشویی با گلوله‌های رزین در عملکرد ماشین ظرفشویی شما ترکیب می‌شود تا سختی آب را جذب کند. گلوله‌های رزین دارای بار اتمی منفی و نمک ماشین ظرفشویی دارای بار اتمی مثبت هستند. کلسیم و منیزیم با یون‌های سدیم تعویض می‌شوند و «سختی» را از بین می‌برند و آب را نرم می‌کنند. وقتی ذخایر سدیم گلوله‌های رزین تمام شد، افزودن نمک ماشین ظرفشویی آن‌ها را دوباره تنظیم می‌کند، بنابراین می‌توانند بیشتر جذب شوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین ظرفشویی

چند نوع نمک ماشین ظرفشویی وجود دارد و کدام یک برای من مناسب است؟

از آنجایی که نمک ماشین ظرفشویی صرف نظر از سازنده یا محصول، همیشه کلرید سدیم خالص است، اساساً هیچ تفاوتی بین پیشنهادات وجود ندارد. فقط اندازه دانه برخی از نمک‌های ظرفشویی متفاوت است.

بنابراین، یک تمایز اساسی بین دو نوع نمک ظرفشویی زیر وجود دارد:

 • نمک ماشین ظرفشویی ریز دانه: نمک ریزدانه ظرفشویی از نظر ظاهری یادآور نمک خوراکی است. به دلیل ساختار ظریفی که دارد در مخزن نمک پر از آب دستگاه ظرفشویی بهتر حل می‌شود، اما سریعتر نیز مصرف خواهد شد. با این حال، ساختار ظریف آن را آسان می‌کند تا مخزن را حتی بدون کمک قیف پر کنید.

مزایا:

 • حلالیت خوب
 • آسان برای پر کردن

معایب:

 • مصرف سریع
 • نمک ماشین ظرفشویی دانه درشت: نمک دانه درشت دستگاه ظرفشویی شبیه سنگ ساختمانی ریز است. به دلیل ساختار درشت تر، کندتر حل می‌شود. با این حال، این بدان معناست که طول می‌کشد تا نمک موجود در مخزن به طور کامل مصرف شود. استفاده از نمک درشت ظرفشویی تا حدودی دشوارتر از نمک ظرفشویی خوب است. هنگام پر کردن، تک تک دانه‌ها سریعتر به اطراف می‌پرند و گاهی اوقات روی کف ماشین ظرفشویی می‌افتند. اما پس از پر شدن، می‌توان این دانه‌ها را دوباره با دست یا با دستمال به سرعت جمع آوری کرد.

مزایا:

 • به سرعت مصرف نمی‌شود.

معایب:

 • کندتر حل می‌شود.
 • هنگام پر کردن مشکل ایجاد می‌کند.

آیا استفاده از نمک در ماشین ظرفشویی ضروری است؟

نمک ظرفشویی به دو دلیل مهم است:

 1. مواد شوینده دستگاه ظرفشویی در آب نرم بهترین عملکرد را دارد، بنابراین نمک می‌تواند به تمیز کردن بهتر ظروف شما کمک کند.
 2. آب سخت می‌تواند به مرور زمان باعث کدر شدن لیوان‌ها شود و همچنین داخل ماشین ظرفشویی شما را با رسوب آهک مسدود کند.

نمک ماشین ظرفشویی را کجا و به چه مقدار به دستگاه اضافه کنیم؟

 • مخزن نمک را باز کنید: در اکثر ماشین‌های ظرفشویی خانگی، مخزن نمک در پایین دستگاه ظرفشویی قرار دارد. این قسمت معمولاً با یک درپوش پیچ باز می‌شود. برای دسترسی بهتر به درپوش مخزن نمک، ابتدا سبد پایینی دستگاه ظرفشویی را کاملا بیرون بکشید.
 • مخزن نمک ظرفشویی را پر کنید: با استفاده از قیف، نمک ظرفشویی را در دهانه آن بریزید تا بتوانید نمک داخل آب را ببینید. نگران آب داخل ظرف نباشید. نمک در آن حل می‌شود تا تبادل یونی نرم کننده آب که در بالا ذکر شد را تحریک کند.
 • مخزن نمک را ببندید: مخزن را تا جایی پر کنید که بتوانید به راحتی درپوش پیچ را ببندید. شما باید به اندازه یک انگشت فضای زیر لبه داشته باشید. مقدار نمکی که باید پر کنید البته به اندازه مخزن بستگی دارد که بسته به سازنده آن می‌تواند متفاوت باشد.

چه جایگزین‌هایی برای نمک ماشین ظرفشویی وجود دارد؟

هیچ جایگزین واقعی برای نمک ظرفشویی وجود ندارد. قرص‌های به اصطلاح چند منظوره‌ای وجود دارد که نمک ظرفشویی را با مواد شوینده ترکیب می‌کند. با این حال، اکثر تولیدکنندگان ماشین ظرفشویی توصیه می‌کنند از این موارد اجتناب کنید، زیرا آن‌ها همیشه با مشخصات دوز دستگاه مطابقت ندارند. تفاوتی بین نمک ظرفشویی، نمک احیا یا نمک مخصوص نیست! برخی از تولیدکنندگان نیز از نمک ظرفشویی خود به عنوان نمک احیا یا نمک مخصوص یاد می.کنند. اجازه ندهید این موضوع شما را گیج کند، تنها ماده موجود در اینجا نیز کلرید سدیم است. بنابراین هر سه نام دقیقاً به یک معنا هستند.

اما مراقب باشید! هرگز از نمک سفره یا نمک دریا به عنوان جایگزین نمک ظرفشویی استفاده نکنید. افزودنی‌های موجود در نمک خوراکی می‌تواند باعث جمع شدن نمک در کنار هم شود و به دستگاه ظرفشویی شما آسیب دائمی برساند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ماشین لباسشویی

حقایقی که ارزش دانستن در مورد نمک ماشین ظرفشویی را دارد؟

چه زمانی باید مخزن نمک ماشین ظرفشویی را پر کنم؟

بیشتر ماشین‌ها دارای نشانگر هستند که به محض اینکه نیاز به پر کردن نمک ظرفشویی باشد روشن می‌شود. به محض چشمک زدن چراغ اخطار دستگاه ظرفشویی، باید نمک ظرفشویی را دوباره پر کنید. تیرگی سفید روی لیوان‌ها یا لکه‌های آهک روی ظروف یا کارد و چنگال نیز نشانه‌های واضحی از مصرف ناکافی نمک هستند.

هر چند وقت یکبار باید نمک ظرفشویی را پر کنیم؟

 • اینکه چند وقت یک‌بار باید نمک ظرفشویی را دوباره پر کنید، البته در درجه اول به تعداد دفعات استفاده از دستگاه ظرفشویی شما بستگی دارد. در یک خانواده چهار نفره، این به طور طبیعی بیشتر از یک خانواده مجرد خواهد بود. اما سختی آب نیز تأثیر مستقیمی بر مصرف نمک دستگاه شما دارد. هر چه آب لوله‌کشی شما سخت‌تر باشد، نیاز ماشین شما به نمک بیشتر است. از طرف دیگر، اگر آب لوله‌کشی در منطقه شما بسیار نرم است، یعنی حاوی آهک کمی است، باید نمک ظرفشویی را کمتر پر کنید.
 • می‌توانید در دستورالعمل‌های دستگاه خود نحوه تنظیم دستگاه خود را با سطوح مختلف سختی آب لوله کشی در منطقه خود بخوانید. این به شما کمک می‌کند تا از مصرف بیش از حد نمک و هزینه‌های غیر ضروری جلوگیری کنید. از طرف دیگر، اگر مقدار نمک خیلی کم باشد، دستگاه شما نمی‌تواند ظروف را به طور رضایت بخشی تمیز کند.

عواقب زیست محیطی استفاده از نمک ظرفشویی چیست؟

 • برای حفظ محیط زیست و کیف پول خود، همیشه باید از تنظیم صحیح میزان مصرف نمک اطمینان حاصل کنید. بدون نمک ظرفشویی، لوله‌ها و عملکرد داخلی دستگاه شما کلسیفیک می‌شود و در نتیجه مصرف انرژی بیشتر می‌شود. تنظیم صحیح مصرف نمک در دستگاه نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه‌ها می‌شود، بلکه از بار نمک زیاد غیرضروری در فاضلاب نیز جلوگیری می‌کند.
 • به منظور حفظ محیط زیست، نباید از نمک ظرفشویی برای پخش بر روی پیاده روهای لغزنده در زمستان استفاده کرد. از یک طرف، همان هدف نمک معمولی جاده را دارد و تضمین می‌کند که مسیرهای پیاده رو به سرعت یخ زدایی می‌شوند. از سوی دیگر، پخش نمک به گیاهان آسیب می‌رساند و به همین دلیل هم‌اکنون در بسیاری از شهرداری‌ها ممنوع شده است.

اگر نمک ظرفشویی روی ظروف ریخته شود یا حتی خورده شود (مثلاً توسط یک نوزاد) چه اتفاقی می‌افتد؟

همانطور که یاد گرفتیم نمک ظرفشویی یک نمک خوراکی بی‌ضرر است. بنابراین نمک ظرفشویی به هیچ وجه برای سلامتی مضر نیست. اگر هنگام پر کردن مجدد مقداری نمک در کنار دهانه پر بریزید، ممکن است بعد از شستشوی بعدی طعم ظروف و کارد و چنگال کمی شبیه نمک باشد. برای جلوگیری از این امر، می‌توانید دستگاه را با یک پارچه تمیز کنید یا پس از خالی شدن آن را روشن کنید. با این وجود، نمک ظرفشویی نباید به عنوان جایگزین نمک خوراکی استفاده شود. غلظت بالای نمک می‌تواند تعادل آب بدن را به ویژه در نوزادان و کودکان خردسال بر هم بزند.

آیا نمک ماشین ظرفشویی باعث شور شدن ظروف من می‌شود؟

نگران نباشید – ظروف شما با طعم شور از ماشین ظرفشویی خارج نمی‌شوند. آن‌ها فقط تمیزتر بیرون می‌آیند، نقطه آب نرم شده نه تنها برای ظروف شما خوب است، بلکه برای ماشین ظرفشویی شما نیز مفید است. یک نرم کننده آب از رسوب آهک – رسوبات معدنی سفید و گچی که آب سخت در لوله کشی از خود بر جای می‌گذارد – در دستگاه شما جمع شده و آن را مسدود می‌کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید نمک ظرفشویی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه نمک ظرفشویی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه‌ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ نمک ماشین ظرفشویی کلین لند مدل کریستال وزن ۱۵۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی کلین لند مدل کریستال وزن 1500 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۲۱/۱۷۲۲۳
 • امکانات شوینده ظروف
  تقویت عملکرد شوینده
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ پودر و نمک و مایع شفاف کننده ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدل ۲۰۰a مجموعه ۳ عددی

پودر و نمک و مایع شفاف کننده ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدل 200a مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • حجم
  ۳ میلی لیتر
 • شماره مجوز
  ۵۵۲۶
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • نوع رایحه
  اقیانوس
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی
  بدون بو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ نمک ماشین ظرفشویی هپی وایت مدل Processed Salt وزن ۱.۵ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی هپی وایت مدل Processed Salt وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • حجم
  ۱۵۰۰ میلی لیتر
 • شماره مجوز
  ۵۶/ظ/۱۱۹۶۱
 • امکانات شوینده ظروف
  لکه زدایی
 • نوع رایحه
  بدون رایحه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ نمک ماشین ظرفشویی پروشاین مدل HIGH PERFORMANCE FORMULA وزن ۲۰۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی پروشاین مدل HIGH PERFORMANCE FORMULA وزن 2000 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۷۴۹۴/ظ/۵۶
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی
 • نوع رایحه
  بدون رایحه
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – کاهش سختی آب- بهبود عملکرد شوینده- جلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی- افزایش طول عمر قطعات ماشین ظرفشویی- درخشندگی بیشتر ظروف- ایمن برای انواع ماشین ظرفشویی- جلوگیری از ایجاد لکه آب روی ظروف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ نمک ماشین ظرفشویی مدل کالگونیت وزن ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل کالگونیت وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • حجم
  ۲۰۰۰ میلی لیتر
 • شماره مجوز
  ۱۱۵۶۸۹۸۷۲۴۸۲۴
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Ozel Tuz وزن ۱۵۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Ozel Tuz وزن 1500 گرم

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۱۵۶۲۳۲۳۱۴۴۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ نمک ماشین ظرفشویی بینگو مدل ۷x Performance وزن ۲۰۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی بینگو مدل 7x Performance وزن 2000 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۱۳۰۶
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – محافظ در مقابل رسوبات آهکی- از بین برنده سختی آب- تقویت عملکرد سختی آب- جلوگیری از ایجاد لکه آب بر بروی ظروف- افزایش دوام عمر ماشین ظرفشویی- درخشندگی بیشتر ظروف- انحلال مناسب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ نمک ماشین ظرفشویی نت پلاس مدل Net Plus حجم ۱۲۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی نت پلاس مدل Net Plus حجم 1200 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۳/۱۱۵۹۰
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ نمک ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدل AL22 وزن ۱.۲۰۰ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدل AL22 وزن 1.200 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • حجم
  ۱ میلی لیتر
 • شماره مجوز
  ۵۵۲۶
 • امکانات شوینده ظروف
  لکه زدایی
 • نوع رایحه
  اقیانوس
 • ویژگی
  بدون بو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ نمک ماشین ظرفشویی هوم پلاس کد ۰۱ وزن ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی هوم پلاس کد 01 وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۱۳۰۶
 • امکانات شوینده ظروف
  براق کنندگی
 • سایر توضیحات
  در زمان پر کردن محفظه نرم کننده دستگاه با نمک ظرفشویی، هدف شما تهیه یک محلول آب نمک است. بنابراین نباید آن‌قدر نمک ریخته شود که آب درون محفظه سرریز کند.بعد از پر کردن مخزن با نمک ظرفشویی، واحد نرم کننده دستگاه شما باید همیشه مقدار کمی آب داشته باشد تا شما نیازی به پر کردن مجدد آن نداشته باشید.در منطقه‌ای دارای آب سخت زندگی می‌کنید، و مرتبا از ماشین ظرفشویی استفاده می‌کنید، ممکن است مجبور شوید هر ماه مخزن نرم کننده را با نمک ظرفشویی پر کنید. اما اگر مشاهده می‌کنید که ماشین ظرفشویی مرتبا درخواست پر کردن مخزن را می‌کند، می‌توانید تنظیمات سختی آب ماشین ظرفشویی خود را کاهش دهید.نمک ظرفشویی را دور از دسترس کودکان قرار دهید.نمک ظرفشویی را در جای خشک و خنک نگهداری کنید.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل easy pour and estorage وزن ۶ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل easy pour and estorage وزن 6 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۴۹۸۷۵۹۵۲۷۵۲۶۴
 • امکانات شوینده ظروف
  لکه زدایی
 • نوع رایحه
  ساده
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • ویژگی
  فعال در آب سرد
 • سایر توضیحات
  نرم کننده آب سختمانع از ایجاد جرم و رسوبجلوگیری از ایجاد خش و لکه های آب در ظرف های شیشه ایافزایش طول عمر مفید دستگاهاز بین برنده رسوبات آهکیمحافظت از ظروف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ نمک ماشین ظرفشویی فینیش Spezial-Salz وزن ۱۲۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی فینیش Spezial-Salz وزن 1200 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۶۲۲۴۱۱۲
 • امکانات شوینده ظروف
  تقویت عملکرد شوینده
 • نوع رایحه
  بدون رایحه
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ نمک ماشین ظرفشویی مدل Calgonit وزن ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل Calgonit وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۴۱۲۰۰۳۴۳۸۸۲۸۵۱۸۶۸۱۴
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مایع براق کننده ماشین ظرفشویی کلین لند مدل Lemon حجم ۵۰۰ میلی لیتر به همراه نمک ماشین ظرفشویی

مایع براق کننده ماشین ظرفشویی کلین لند مدل Lemon حجم 500 میلی لیتر به همراه نمک ماشین ظرفشویی

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۲۱/۱۸۷۶۳
 • امکانات شوینده ظروف
  براق کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • ویژگی
  دارای رایحه
 • سایر توضیحات
  نمک ماشین ظرفشویی کلین لند مدل Classic وزن ۱۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ نمک ماشین ظرفشویی فدیشه مقدار ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی فدیشه مقدار 2 کیلوگرم

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۳۱۶۱
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  مقدار ۲ کیلوگرم- نمک فعال کننده ماشین ظرفشویی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ نمک ماشین ظرفشویی پوش کد ۳ وزن ۲ کیلوگرم بسته ۲ عددی

نمک ماشین ظرفشویی پوش کد 3 وزن 2 کیلوگرم بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۲۲/۱۰۱۵۸
 • امکانات شوینده ظروف
  براق کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  قابلیت فعال کردن سیستم سختی گیر درون ماشین ظرفشویی جهت جلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی روی قطعات فلزی دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Ozel Tuz وزن ۱۵۰۰ گرم

نمک ماشین ظرفشویی فینیش مدل Ozel Tuz وزن 1500 گرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۸۶۹۰۵۷۰۵۳۵۷۱۶
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مایع شفاف کننده، نمک و پودر ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدلD02

مایع شفاف کننده، نمک و پودر ماشین ظرفشویی الوند پاکیزه مدلD02

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • حجم
  ۳۰۰۰ میلی لیتر
 • شماره مجوز
  ۵۵۲۶
 • امکانات شوینده ظروف
  سفید کنندگی
 • نوع رایحه
  لیمو
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ نمک ماشین ظرفشویی ناتار اکتیو شده بسته ۲ کیلوگرمی

نمک ماشین ظرفشویی ناتار اکتیو شده بسته 2 کیلوگرمی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۳/۱۱۵۹۰
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ نمک ماشین ظرفشویی مدل easy pour and estorage وزن ۹ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل easy pour and estorage وزن 9 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۹۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۲۶۴غ۴۹۸۷۵۹۵۲۷
 • امکانات شوینده ظروف
  سفید کنندگی
 • نوع رایحه
  ساده
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  برطرف کننده سختی آب در تمامی مناطقسازگار با انواع دستگاههای ظرفشوییجلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی در نقاط مختلف دستگاهساخت کشور بلژیکدارای قدرت بالا در برطرف کردن سختی آبدارای خاصیت درخشان کننده و براق کنندگی ظروف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ نمک ماشین ظرفشویی بسته ۲ کیلوگرمی

نمک ماشین ظرفشویی بسته ۲ کیلوگرمی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۰۸۰۷۴۵۶۵۴۶۷۹۸۷۷
 • امکانات شوینده ظروف
  براق کنندگی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ نمک ماشین ظرفشویی مدل MACHINE PROTECTION وزن ۶ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل MACHINE PROTECTION وزن ۶ کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۰۸۶۹۰۵۷۰۵۳۰۳۵۳
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  رطرف کننده سختی آب در تمامی مناطقسازگار با انواع دستگاههای ظرفشوییجلوگیری از ایجاد رسوبات آهکی در نقاط مختلف دستگاهساخت کشور بلژیکدارای قدرت بالا در برطرف کردن سختی آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ پودر ماشین ظرفشویی کلین لند مدل Classic وزن ۱ کیلوگرم به همراه نمک ماشین ظرفشویی

پودر ماشین ظرفشویی کلین لند مدل Classic وزن 1 کیلوگرم به همراه نمک ماشین ظرفشویی

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۲۱/۱۷۲۲۴
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  نمک ظرفشویی مدل Classic وزن ۱۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ نمک ظرفشویی کلارو مدل Alpen Salz مفدار ۱.۵ کیلوگرم

نمک ظرفشویی کلارو مدل Alpen Salz مفدار 1.5 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۷۷۸۷۴۶۲۸۳۲۷۷۲۸۵۳
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ نمک ماشین ظرفشویی نت پلاس کد ۰۱ مقدار ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی نت پلاس کد 01 مقدار 2 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۰۵۵/ظ/۱۳
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ نمک ماشین ظرفشویی مدل استار وزن ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل استار وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • شماره مجوز
  ۱۶۸۵۳۸۷۸۶۳۴۷۳
 • امکانات شوینده ظروف
  براق کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ نمک ماشین ظرفشویی فست دراپ مدل Special وزن ۱.۵ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی فست دراپ مدل Special وزن 1.5 کیلوگرم

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۱۰۰/۱/۴۵۹۱۱۵
 • امکانات شوینده ظروف
  جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرفشویی
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  کنترل کننده سختی آب ورودی به ماشین ظرفشوییاز بین برنده رسوبات آهکی آبافزایش عمر مفید دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ نمک ماشین ظرفشویی مدل استار وزن ۲ کیلوگرم

نمک ماشین ظرفشویی مدل استار وزن 2 کیلوگرم

مشخصات

 • شماره مجوز
  ۱۴۱۲۰۰۳۴۳۸۸۲۸۵۱۸۶۸۱۴
 • امکانات شوینده ظروف
  تمیز کنندگی
 • کشور مبدا برند
  ترکیه
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید نمک ظرفشویی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: حتما بخوانید: راهنمای خرید سیم لحیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا