تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دستگاه حضور و غیاب، راهنمای خرید انواع دستگاه حضور غیاب جدید و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری در ادارات، شرکت‌ها و موسساتی که کارمندهای زیادی دارند دستگاه حضور غیاب است. این وسیله لحظه ورود و خروج کارکنان را از طریق کشیدن کارت و در برخی مدل‌ها اثر انگشت در حافظه خود ثبت می‌کند. با این دستگاه شما می‌توانید، متوجه شوید که کدام یک از کارمندهای شما همیشه به موقع در شرکت حاضر و به موقع خارج می‌شوند. همین طور هم متوجه کم کاری برخی از کارمندان خود می‌شوید و در آخر ماه می‌توانید از حقوق و دست مزد آن‌ها به دلیل کم کاری کم کنید. دستگاه حضور و غیاب طوری ساخته شده که امکان تخلف و فریب دادن آن وجود ندارد و می‌تواند ورود و خروج‌های شما را کنترل کند. برخی از مدل‌های این دستگاه تحت شبکه هستند، یعنی شما از طریق شبکه جهانی اینترنت می‌توانید از وضعیت حضور یا غیاب کارمندان خود اطلاع پیدا کنید.

دستگاه حضور و غیاب یک وسیله کاملا مطمئن است، یعنی اگر کارمند شما با حراست رابطه خیلی خوبی هم داشته باشد، هیچ راهی برای دور زدن شما وجود ندارد و دقیقا لحظه ورود یا خروج کارمند شما در دستگاه ثبت می‌شود. این دستگاه بسیار هوشمند بوده و اثر انگشت‌هایی را که از قبل برای آن تعریف شده را به خوبی شناسایی می‌کند و امکان فریب دادن دستگاه با یک اثر انگشت دیگر وجود ندارد و هر اثر انگشت به نام آن شخص در سیستم ثبت شده است. دقت دستگاه‌های اثر انگشتی از نمونه کارتی بالاتر می‌باشد، زیرا اگر از دستگاه حضور و غیاب کارتی استفاده کنید، می‌توانید کارت خود را به همکار خود دهید و هنگام خروج یا ورود آن را به جای شما روی دستگاه بکشد، اما نمونه اثر انگشتی فقط باید خود شخص حضور داشته باشد و امکان دور زدن قانون وجود ندارد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید برای محل کار خود یک دستگاه حضور و غیاب خریداری کنید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه حضور و غیاب آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

دستگاه‌حضور و غیاب چیست و چه کاربردی دارد؟

این دستگاه در واقع همان دستگاه کنترل ورود و خروج می‌باشد، این دستگاه معمولا در قسمت ورودی محل کار نصب شده و تایم دقیق ورود یا خروج پرسنل یک شرکت یا اداره را از طریق اثر انگشت یا تشخیص چهره ثبت می‌کند. این دستگاه به مدیران میزان کارکرد واقعی کارکنان را نمایش داده و با توجه به این میزان حقوق آن‌ها واریز می‌شود. تفاوت زیادی بین یک کارمند وجود دارد که همیشه با نیم ساعت تاخیر به محل کار رسیده و نیم ساعت زودتر هم از محل کار خارج می‌شود. این فرد در هفته هفت ساعت کار نمی‌کند و مدیر ممکن است، حقوق یک روز آن را کسر کند. در زمان‌های گذشته که این دستگاه وجود نداشت، کارکنان ساعت ورود و خروج خود را در دفتر نوشته و کنار آن را امضاء می‌کردند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید آیفون تصویری

انواع دستگاه‌حضور غیاب موجود در بازار:

 1. دستگاه مجهز به کارت ‌خوان: این دستگاه با دو نوع کارت بارکد خوان و مغناطیسی در بازار موجود است. در مدل بارکد دستگاه از طریق خواندن بارکد اطلاعات شخص را در سیستم پیدا می‌کند. کارتهای مغناطیسی را فقط کافی است به دستگاه نزدیک کنید تا اطلاعات شخص مورد نظر را در سیستم شناسایی کند. یکی از معایب این مدل این است که شما نیاز به یک نیرو برای نظارت بر کار دارید، زیرا شخص مورد نظر می‌تواند کارت خود را به شخص دیگری بدهد و بدون حضور شخص برای او حاضری زده شود.
 2. دستگاه مجهز به سنسور اثر انگشت: اساس کار این دستگاه با ثبت اثر انگشت پرسنل می‌باشد. بر این اساس هر یک از پرسنل باید اثر انگشت خود را در حافظه دستگاه ثبت کنند. برای هر کارمند می‌توان اثر چند انگشت را ثبت کرد تا در صورت ناخوانا بودن یک انگشت از انگشت دیگری استفاده کنند. در این دستگاه ضریب خطا صفر است، یعنی به هیچ عنوان شخص دیگری نمی‌تواند برای شما حضوری بزند. از نقاط ضعف این دستگاه از نظر بهداشتی می‌توان اشاره کرد، زیرا دست افراد مختلف با آن مدام در تماس می‌باشد. به همین علت می‌تواند عامل انتقال بیماری برای شما و دیگران باشد.
 3. دستگاه مجهز به سنسور تشخیص چهره: اساس کار ثبت چهره افراد بر پایه بیومتریک می‌باشد. یعنی دستگاه قسمت‌هایی از چهره فرد را شناسایی می‌کند که قابل تغییر نیست. مثل: فاصله بین دو چشم، نقاط مشخصی از پیشانی و حتی فرم بینی شخص را در حافظه خود ذخیره می‌کند. برای شناسایی اولین مرحله شما برای اسکن چهره شخص باید ۱۵ تا ۳۰ ثانیه به دستگاه فرصت دهید، تا چهره هر یک از پرسنل شما را ذخیره کند، بعد از ثبت برای حضور غیاب روزانه تنها یک ثانیه برای هر فرد لازم است که در مقابل دستگاه قرار بگیرد. یکی از بهترین ویژگی‌های این دستگاه قدرت تشخیص بالا و ضریب خطای کم آن‌ها است و در زمان بیماری کرونا بهترین وسیله به شمار می‌روند زیرا نیاز به لمس ندارند.
 4. دستگاه مجهز به سنسور تشخیص خطوط کف دست: همان طور که می‌دانید خطوط کف دست افراد هم مانند اثر انگشت با یکدیگر متفاوت است. در این سنسور علاوه بر کف دست اثر انگشت پنج انگشت در دستگاه ذخیره می‌شود که امکان خطا را به حداقل می‌رساند. برای ثبت خطوط کف دست پرسنل کافی است، برای اولین بار کف دست خود را به مدت ۱۵ تا ۳۰ ثانیه روی دستگاه قرار دهند تا اسکن کف دست آن‌ها در دستگاه ثبت شود. از نقاط وقت این دستگاه می‌توان به قدرت تشخیص سریع و درصد خطای پایین اشاره کرد. نقاط قوت آن هم به دلیل لمس سطح باعث انتقال ویروس می‌شوند.

مزایای استفاده از دستگاه حضور و غیاب:

 • مدیر شرکت یا اداره می‌تواند اطلاع درستی از زمان ورود و خروج کارمندان خود در شرکت یا موسسه را داشته باشد.
 • با این دستگاه مدیر مجموعه کنترل دقیقی روی اضافه کار و کسر از حقوق کارکنان خود دارد و حق کسی ضایع نمی‌شود.
 • این دستگاه آرشیو کاملی از ورود و خروج کارکنان تهیه می‌کند و هر زمان که به آن نیاز داشته باشند، در دسترس است.
 • سهولت در محاسبه حقوق کارکنان، همان طور که می‌دانید در گذشته یک شخص از روی دفتر حضور و غیاب به صورت دستی این کار را انجام می‌داد که درصد خطای زیادی داشت.

بهترین مارک دستگاه حضور و غیاب:

در واقع شما هیچ شخصی را پیدا نخواهید کرد که با اطمینان کامل یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه حاضر غایب الکترونیکی به شما معرفی کند. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این وسیله فعالیت می‌کنند و معرفی کردن یک برند به عنوان بهترین مارک بیشتر سک کار تبلیغاتی است و نه معرفی محصول و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای دستگاه حاضر غایب را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دستگاه کنترل تردد فرا افزار
 • دستگاه کنترل تردد زد کی تی اکو
 • دستگاه کنترل تردد پی اچ
 • دستگاه کنترل تردد ویردی
 • دستگاه کنترل تردد تیک باکس
 • دستگاه کنترل تردد کارابان
 • دستگاه کنترل تردد فراتکنو
 • دستگاه کنترل تردد دینگ
 • دستگاه کنترل تردد تایگر
 • دستگاه کنترل تردد زمان پرداز
 • دستگاه کنترل تردد فینگرتک
 • دستگاه کنترل تردد تایمکس
 • دستگاه کنترل تردد پیشگامان عصر ارتباطات

دستگاه حضور و غیاب از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این وسیله وجود دارد و شما از طریق هر یک از روش‌ها می‌توانید این کار را انجام دهید. در واقع می‌توان گفت یک موضوع کاملا شخصی و دلخواه است. از طرفی اگر بخواهیم تک تک روش‌ها را به شما معرفی کنیم به یک مقاله جداگانه نیاز است به همین دلیل در ادامه دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌رود را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید از فروشگاه تجهیزات تردد و امنیت: در این روش شما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و با مراجعه حضوری به یکی از فروشگاه‌های تجهیزات تردد و امنیت اقدام به خرید این وسیله کنید. شما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید، زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید از فروشگاه اینترنتی معتبر: در این روش شما نیازی به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و فقط کافی است به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان تنوع زیادی از محصولات جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. نگران نباشید، شما در این روش هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چشمی درب دیجیتال

نکات مهم هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب:

 1. قیمت دستگاه: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید دستگاه کنترل تردد قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید دستگاه را مشخص کنید. زیرا با مشخص شدن میزان بودجه مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما خارج شده و خرید برای شما تا حدی آسان می‌شود.
 2. نوع دستگاه: در واقع این شما هستید که باید مشخص کنید، دقیقا از چه دستگاهی قرار است استفاده نمائید. ساده‌ترین نمونه دستگاه کارت‌خوان دارند و برای هر فرد یک کارت تعریف می‌شود. نمونه پیشرفته‌تر دارای حسگر اثر انگشت می‌باشد و اثر انگشت هر شخص از قبل برای آن تعریف می‌شود. پیشرفته‌ترین آن‌ها دارای حسگر تشخیص چهره و سنسور تشخیص خطوط کف دست می‌باشند که نسبت به نمونه‌های قبلی دقت بالاتری دارند.
 3. ظرفیت دستگاه: این دستگاه در واقع دو پارامتر مهم را مورد بررسی قرار می‌دهد، یکی تعداد عبور و مرور افراد و دیگری تشخیص اطلاعات هویتی و ثبت زمان ورود و خروج پرسنل، این ویژگی در میان اکثر دستگاه‌ها یکسان بوده و میزان حافظه ذخیره سازی این اطلاعات است که دستگاه‌ها را از هم متمایز می‌کند. هر چه حافظه دستگاهی بیشتر باشد، حجم بیشتری از اطلاعات را در خود ذخیره می‌کند و قیمت بالاتری دارد.
 4. سرعت دستگاه: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید دستگاه کنترل تردد سرعت آن باشد که بستگی به قدرت CPU دستگاه دارد. هر چه سرعت پردازنده دستگاه بیشتر باشد، سرعت بالاتری دارد. این امر در مورد این دستگاه اهمیت زیادی دارد، زیرا اگر دستگاه برای ثبت ورود و خروج هر یک از پرسنل زمان زیادی را مکث کند، مدت زمان بیشتری طول می‌کشد که کارکنان وارد محل کار شده و شروع به کار کنند. حتی در مواردی دستگاه هنگ کرده و به ضرر کارفرما می‌باشد.
 5. نوع برقراری ارتباط: این شما هستید که مشخص می‌کنید، دستگاه شما اطلاعات را از طریق کارت حافظه ذخیره کند یا آن‌ها را روی شبکه ارسال کند. اینکه کدام نمونه را خریداری کنید، ارتباط مستقیمی با نحوه کار و محیط کاری شما دارد. اگر دوست دارید در هر کجا که هستید از وضعیت حضور و غیاب پرسنل خود مطلع شوید، حتما نمونه قابل اتصال به شبکه را خریداری کنید. البته قیمت این مدل‌ها مقداری از نمونه حافظه‌دار گران‌تر است.
 6. روش شناسایی فرد: این دستگاه‌ها به طور کلی یا شامل الگوریتم کارتخوان هستند و یا دارای حسگر اثر انگشت می‌باشند. البته مدل‌هایی هم وجود دارند که از طریق خطوط کف دست و چهره افراد هویت آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهند. این دستگاه‌ها دقت بیشتری نسبت به نمونه کارت‌خوان دارند. انتخاب اینکه دستگاه شما از چه طریقی هویت کارکنان شما را مورد بررسی قرار دهد، بستگی به سلیقه شما دارد و اینکه تا چه حد دقت دستگاه برای شما با اهمیت باشد.

روش نگهداری از دستگاه حضور و غیاب:

 • همیشه برای وصل کردن دستگاه به برق از محافظ ولتاژ استفاده کنید، زیرا نوسان برق می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی وارد کند.
 • دستگاه را در قسمتی نصب کنید که سایه بان داشته باشد، نفوذ آب به دستگاه و تماس نور مستقیم خورشید می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی بزند.
 • بهتر است زمانی که محل کار تعطیل می‌شود، دستگاه را تا زمان باز شدن محل کار خاموش کنید. این کار سبب افزایش طول عمر دستگاه می‌شود.
 • هر چند روز یک بار دستگاه را گردگیری کنید، بهتر است قسمت‌هایی را که با چربی دست در تماس هستند، مثل حسگر اثر انگشت را با پد الکلی تمیز کنید. هرگز الکل را روی دستگاه اسپری نکنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه کنترل تردد مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه دستگاه حضور و غیاب ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38321

دستگاه حضور و غیاب تایگر مدل T-38321

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷ گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت ثبت ۱۰۰۰ اثر انگشت
 • قابلیت ثبت ۱۰۰۰ کارت
 • قابلیت ثبت ۸۰۰۰۰ تردد
 • صفحه نمایش رنگی ۲.۸ اینچی
 • پردازنده Multi-Bio CPU 336 MHz
 • پروتکل ارتباطی TCP/IP, USB Host
 • حافظه ۱۲۸M Flash, 8/16M RAM
 • منبع تغذیه DC 12V 1.5A
 • دمای عملیاتی ۴۵-۰ درجه
 • رطوبت ۸۰%-۲۰%
 • اکسس کنترل ساده
 • دارای باطری پشتیبان داخلی
 • قابلیت‌های اختیاری Mifare Card
 • دارای سنسور نوری ضد خش
 • امکان نمایش اثر انگشت قرار داده شده روی سنسور برروی نمایشگر دستگاه
 • قابلیت‌های استاندارد Work Code, SMS, DST, Scheduled-bell, Self-Service Query, Automatic Status Switch, Photo ID, T9 Input, Built-in Battery
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش رنگی ۲.۸ اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  پروتکل ارتباطی USB Host
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۸۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  بله
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دستگاه حضور و غیاب انویز   مدل W1

دستگاه حضور و غیاب انویز   مدل W1

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۲.۸ اینچی تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP, Mini USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت کارت
  ۳۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان مدل KTA-3350

دستگاه حضور و غیاب و کنترل تردد کارابان مدل KTA-3350

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷ گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی
 • نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل ۲۰ نفر رایگان
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پایه
 • تخلیه اطلاعات از طریق USB
 • امکان تعریف ۱۰ اثرانگشت برای هر نفر
 • قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت
 • امکان اتصال سنسور دوم (KFR-5000) جهت ورود و خروج دو طرفه
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۳۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  دستگاه و نرم افزار
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  ۵۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دستگاه حضور و غیاب  نانو تایم مدل Nano Slim 110

دستگاه حضور و غیاب  نانو تایم مدل Nano Slim 110

مشخصات

 • وزن
  ۰.۱۷۱ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۲.۴inch TFT LCD Color Screen
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB & LAN & WiFi
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۵۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  سیستمی و دستی
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  ۱
 • ظرفیت کارت
  ۵۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستگاه حضور و غیاب شرکت کامپیوتری علم و صنعت نوید مدل p220

دستگاه حضور و غیاب شرکت کامپیوتری علم و صنعت نوید مدل p220

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تعریف ۶۰۰ الگوی کف دست
 • رله درب بازکن
 • باتری پشتیبان – آلارم _ پورت R232 برای چاپگر –
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایشگر رنگی ۲/۸ اینچی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  WiFi – USB Host – TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  شناسایی الگوی کف دست و اثر انگشت
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستگاه حضور و غیاب انویز مدل W1

دستگاه حضور و غیاب انویز مدل W1

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۲.۸ اینچی تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP, Mini USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت کارت
  ۳۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل F400

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل F400

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷۵ گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی ، منوی فارسی
 • قابلیت تعریف ۱۰ اثر انگشت برای هر نفر
 • نرم افزار حضور و غیاب (شیفت ثابت) و نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان
 • کارت از نوع ۱۲۵KH بدون تماس
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از ۱ ثانیه
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰۰ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دستگاه حضور و غیاب مدل NP395

دستگاه حضور و غیاب مدل NP395

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵۶۵ گرم
 • سایر مشخصات
  نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد سطح یک- رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  WIFI , LAN , USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۲۰۰.۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۱۰.۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۱۰۰۰
 • زمان شناسایی
  ۰.۱
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 200 S

دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 200 S

مشخصات

 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۲۰۰
 • زمان شناسایی
  ۰.۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دستگاه حضور و غیاب تایمکس مدل Tx9

دستگاه حضور و غیاب تایمکس مدل Tx9

مشخصات

 • وزن
  ۶ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستگاه حضور و غیاب درسا پردازنده پارس مدل TFM20N

دستگاه حضور و غیاب درسا پردازنده پارس مدل TFM20N

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  LAN – WIFI – RS232
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۹۰۰۰
 • زبان
  فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستگاه حضور و غیاب پیشگامان عصر ارتباطات مدل ASR-FRB100

دستگاه حضور و غیاب پیشگامان عصر ارتباطات مدل ASR-FRB100

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحـه نمـایش تمـام رنگـی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه – USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۲۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۱۰۰۰
 • زمان شناسایی
  ۱
 • ظرفیت کارت
  ۵۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستگاه حضور و غیاب مدل NF50

دستگاه حضور و غیاب مدل NF50

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷۵ گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی ، منوی فارسی
 • خروجی رله (درب باز کن)
 • نرم افزار حضور و غیاب (شیفت ثابت) و نرم افزار حقوق و دستمزد رایگان
 • کارت از نوع ۱۲۵KH بدون تماس
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه لمسی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP | USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۲۰۰۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۳۰۰
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  ۳۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-630

دستگاه حضور و غیاب کارابان مدل KTA-630

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵ گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی
 • نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل ۲۰ نفر رایگان
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پایه
 • تخلیه اطلاعات از طریق USB
 • امکان تعریف ۱۰ اثرانگشت برای هر نفر
 • قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت
 • امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی
 • امکان نمایش تصاویر به صورت اسلاید
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  شبکه
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۸۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار – دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۵۰۰
 • زمان شناسایی
  کمتر از ۱ ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دستگاه حضور و غیاب انویز مدل W1

دستگاه حضور و غیاب انویز مدل W1

مشخصات

 • وزن
  ۰.۲ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۲.۸″ Color Screen HD
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP – Mini USB Slave,USB flash Drive Host
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت کارت
  ۲۸۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دستگاه حضور و غیاب تایمکس مدل Tx2-b

دستگاه حضور و غیاب تایمکس مدل Tx2-b

مشخصات

 • وزن
  ۶ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX15

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX15

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۸ اینچی میلی متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • رزولوشن صفحه نمایش
  ۸۰۰ × ۴۸۰ پیکسل
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  سخن گو
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۵۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰
 • زبان
  انگلیسی , فارسی
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دستگاه حضور و غیاب مدل Dm200

دستگاه حضور و غیاب مدل Dm200

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  نا محدود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دستگاه حضور و غیاب انویز  مدل W1

دستگاه حضور و غیاب انویز  مدل W1

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۲.۸ اینچی تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  TCP/IP – Mini USB ,USB flash Drive Host
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت کارت
  ۳۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX140

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل LX140

مشخصات

 • سایر مشخصات
  نسخه الگوریتم: ZkFinger VX 10.0
 • ارتباطات: USB Host/Client
 • توابع استاندارد: schedule-bell, SSR Recorder, 9 digit user ID, T9 input, Record
 • منبع تغذیه: ۵V 800mA
 • توضیحات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۲.۸ اینچی از نوع TFT
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۵۰.۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دستگاه دستگاه حضور و غیاب مدل NP567

دستگاه دستگاه حضور و غیاب مدل NP567

مشخصات

 • وزن
  ۰.۳۴۵ گرم
 • سایر مشخصات
  نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد سطح یک – رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  LAN , USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , کف دست
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۲۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۳۰۰۰
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۱۰۰۰
 • زمان شناسایی
  ۰.۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دستگاه حضور و غیاب پیشگامان عصر ارتباطات مدل ASR-TA200S

دستگاه حضور و غیاب پیشگامان عصر ارتباطات مدل ASR-TA200S

مشخصات

 • وزن
  ۱.۶ گرم
 • سایر مشخصات
  دارای ماژول وب سرویس (امکان تنظیم کردن دستگاه از طریق مرورگرهای اینترنتی)
 • توضیحات صفحه نمایش
  نمایشگر ۴.۳ اینچ تمام رنگی
 • صفحه نمایش تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • قابلیت‌های اتصال
  اتصال مستقیم به پرینتر
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۱۰۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  ۰.۵
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 201 G

دستگاه حضور و غیاب نانوتایم مدل MB 201 G

مشخصات

 • وزن
  ۰.۳۴۵ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۱۰ اثرانگشت برای هر فرد
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۳۰۰
 • زمان شناسایی
  ۱
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

دستگاه حضور و غیاب زد کی تی اکو مدل UF100

مشخصات

 • وزن
  ۰.۷ گرم
 • سایر مشخصات
  ظرفیت اثرانگشت ۱۰۰۰
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۲.۸ اینچ تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB – TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  دارد
 • نحوه برنامه ریزی
  دستی توسط کاربر و انلاین توسط نرم افزار
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۵۰۰
 • زمان شناسایی
  یک
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل VF600-wifi

دستگاه حضور و غیاب پالیز افزار مدل VF600-wifi

مشخصات

 • وزن
  ۵ گرم
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , کارت , کلمه عبور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل ZUA200-B

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل ZUA200-B

مشخصات

 • وزن
  ۰.۸ گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تعریف ۱۰ نمونه اثر انگشت برای هر نفر
 • منبع تغذیه: ۵v DC 2A
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۲.۸ اینچ تمام رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB – TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۸۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۲۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  منو-دستگاه-نرم افزار
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • زمان شناسایی
  ۰.۸
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل (+ZUF200+ ( MB20

دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز مدل (+ZUF200+ ( MB20

مشخصات

 • وزن
  ۰.۸ گرم
 • سایر مشخصات
  دارای یک نسخه نرم افزار پایه حضور و غیاب و حقوق و دستمزد زمان پرداز به صورت رایگان
 • درای یک عدد کارت +آدابتور+پایه+پیچ و رول پلاک و…
 • توضیحات صفحه نمایش
  رنگی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  کابل شبکه و فلش مموری
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۲۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۲۰۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  لینوکس
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۴۰۰
 • زمان شناسایی
  ۰.۷
 • ظرفیت کارت
  ۱۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دستگاه حضور و غیاب تیمی مدل MD40

دستگاه حضور و غیاب تیمی مدل MD40

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵ گرم
 • سایر مشخصات
  Simple access control function for door open/close control/ Electric Lock
 • توضیحات صفحه نمایش
  ۲.۸ TFT Color Screen
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  Lan/ usb
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کارت
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۳۰۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۱۰۰۰
 • زمان شناسایی
  کمتر از یک ثانیه
 • ظرفیت کارت
  ۵۰۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و اثرانگشتی کارابان مدل KTA-630

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵ گرم
 • سایر مشخصات
  سخنگوی فارسی
 • نرم افزار حضور و غیاب با پرسنل ۲۰ نفر رایگان
 • نرم افزار حقوق و دستمزد پایه
 • تخلیه اطلاعات از طریق USB
 • امکان تعریف ۱۰ اثرانگشت برای هر نفر
 • قابلیت تنظیم سطح حساسیت سنسور اثرانگشت
 • امکان نمایش پیامهای شخصی، عمومی
 • امکان نمایش تصاویر به صورت اسلاید
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  USB – TCP/IP
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره , اثر انگشت , کلمه عبور
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۸۰۰۰۰
 • امکان تعریف اثر انگشت
  ۵۰۰
 • نحوه برنامه ریزی
  نرم افزار – دستگاه
 • زبان
  فارسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۴۰۰
 • زمان شناسایی
  کمتر از ۱ ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ دستگاه حضور و غیاب مدل NP566

دستگاه حضور و غیاب مدل NP566

مشخصات

 • وزن
  ۰.۳۴۵ گرم
 • سایر مشخصات
  نرم افزار حضور و غیاب و حقوق و دستمزد سطح یک- رایگان
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • اتصال دهنده
  LAN و USB
 • قابلیت‌های دستگاه
  قابلیت شبکه
 • نحوه ثبت تردد
  تشخیص چهره
 • ظرفیت ثبت تردد
  ۱۶۰۰۰۰
 • زبان
  فارسی , انگلیسی
 • ظرفیت حافظه ذخیره چهره
  ۳۰۰
 • زمان شناسایی
  ۰.۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه حضور غیاب در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید رادیاتور خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا