کوه‌نوردی و کمپینگملزومات گردش و سفر

چراغ اضطراری، راهنمای خرید انواع چراغ اضطراری همه کاره ارزان و کم‌مصرف

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید چراغ اضطراری باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم مهم و ضروری در خانه و محل کار چراغ اضطراری است. در شرایط اضطراری که برق شهری قطع می‌شود، بدون داشتن این وسیله در تاریکی خواهید ماند و تا زمان وصل شدن برق هیچ کاری را نمی‌توانید انجام دهید. چراغ اضطراری به شما کمک می‌کند تا زمان قطع برق از روشنایی لازم برخوردار باشید. البته روش‌های دیگری هم برای جلوگیری از خاموشی وجود دارد اما هزینه آن‌ها چند برابر خرید چراغ اضطراری است. این وسیله در اندازه‌های مختلف با توان متفاوت وجود دارد، شما باید با توجه به اندازه مکانی که قرار است چراغ را در آنجا استفاده کنید، اندازه دستگاه خود را مشخص نمائید. در واقع هر چه چراغ اضطراری شما بزرگتر باشد، نور بیشتری تولید می‌کند.

محل استفاده از چراغ اضطراری هم اهمیت زیادی دارد. شما برای راهرو و آسانسور می‌توانید از چراغ اضطراری طرح کلید استفاده کنید. این مدل از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به کلید برق رو کار دارد. زمان فشار دادن کلید به جای روشن کردن چراغ در جای دیگر خود کلید روشن می‌شود و نقش چراغ اضطراری را ایفا می‌کند.نمونه‌های دیگر هم به صورت دیواری هستند که روی دیوار نصب شده و بعد از قطع شدن برق بدون وقفه روشن می‌شوند. شما می‌توانید از چراغ‌های اضطراری پرتابل هم استفاده کنید. این مدل به راحتی در جیب جا می‌شود و می‌توان آن را حمل کرد و در هر جایی از آن استفاده کرد. چراغ اضطراری قابل شارژ است یعنی می‌توان باتری آن‌ها را شارژ کرده و دوباره استفاده کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با قطعی برق شبانه زیاد سرو کار دارید و می‌خواهید که در تاریکی نمانید به شما توصیه می‌کنم، حتما برای خود یک چراغ اضطراری را خریداری کنید. ممکن است برای این کار به بازار رفته باشید و با سیل عظیمی از مدل‌ها و قیمت‌ها مواجه شده باشید و در انتخاب این محصول با مشکل مواجه شده باشید. اما اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع چراغ اضطراری آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید چراغ اضطراری باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

چراغ‌اضطراری چیست و در کجا استفاده می‌شود؟

یک چراغ قابل شارژ با نور دهی مناسب که در زمان قطع برق به منظور روشن کردن فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله در شرایط عادی کاربردی ندارد و فقط در شرایط اضطراری مثل زمان قطع برق مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل به آن چراغ اضطراری گفته می‌شود. بسته به نوع باتری مدت زمان نگهداری شارژ و روشن ماندن چراغ مشخص می‌شود. همیشه قبل از خرید چراغ به این نکته حتما توجه خاصی داشته باشید. این دستگاه مدل‌های مختلفی دارد که تفاوت اصلی آن‌ها در مدت نگهداری شارژ و نوع لامپ است که در ادامه تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مجموعه ظروف سفری

انواع چراغ‌اضطراری بر اساس نوع لامپ:

 1. لامپ اضطراری رشته‌ای: این مدل در واقع قدیمی‌ترین و پر مصرف‌ترین نمونه چراغ می‌باشد. لامپ به کار رفته در این مدل رشته‌ای بوده که نور زرد رنگ دارد و باتری زیادی هم مصرف می‌کند. با گرمایی که زمان روشن بودن تولید می‌کنند، نباید انتظار داشته باشید که زمان زیادی روشن بمانند.
 2. لامپ اضطراری مهتابی: بعد از لامپ‌های رشته‌ای نسل جدیدتری روی کار آمد. این مدل با داشتن لامپ مهتابی در دو نوع نور سفید و نور آفتابی تحول عظیمی در این چراغ‌ها ایجاد کرد. برخلاف نمونه قبلی مصرف باتری خیلی کمی‌ دارند و گرمای زیادی تولید نمی‌کنند. شما با خرید این مدل می‌توانید نسبت به نمونه قبلی مدت زمان بیشتری استفاده کنید و چند ساعت کمتر در تاریکی بمانید.
 3. لامپ اضطراری ال ای دی: نسل جدیدی از لامپ که به علت مصرف کمتر و نور بیشتر خیلی سریع جای لامپ‌های مهتابی را گرفتند، این چراغ‌ها با بهره‌گیری از لامپ‌های ال ای دی مدت زمان بیشتری روشن می‌مانند. اگر شما هم زمان از دو چراغ با سخت افزار مشابه یکی با لامپ مهتابی و دیگری با لامپ ال ای دی استفاده کنید، خواهید دیده که چراغ ال ای دی دو برابر مدت زمان چراغ مهتابی روشن می‌ماند.
 4. لامپ اضطراری اس ام دی: بعد از روی کار آمدن قطعات اس ام دی در الکترونیک نوع جدیدی از لامپ ال ای دی موسوم به اس ام دی روی کار آمدند. از نظر طول نور دهی و مصرف انرژی خیلی نسبت به ال ای دی‌های معمولی بهتر عمل می‌کند. تنها ایرادی که به این لامپ‌ها وارد می‌شود طول عمر پایین آن‌ها است. لامپ‌های اس ام دی از نظر اندازه خیلی کوچک هستند و باعث کاهش حجم چراغ‌های اضطراری بدون کاهش نور دهی می‌شوند.
 5. لامپ اضطراری سی او بی: اگر به دنبال یک چراغ پر نور هستید و مصرف انرژی زیاد برایتان مهم نیست، پیشنهاد می‌کنم، حتما مدل‌های سی او بی را انتخاب کنید. این مدل در واقع پر نورترین چراغی است که در بازار می‌توانید پیدا کنید. این مدل مصرف بیشتری نسبت به ال ای دی و اس ام دی ولی کمتر از مهتابی دارند و با توجه به اندازه کوچک و نوری که تولید می‌کنند از ارزش خرید بالایی برخوردار هستند.

مزایای استفاده از چراغ اضطراری:

 • با خرید این دستگاه همیشه بعد از قطع برق روشنایی در دسترس دارید و هیچ وقت در تاریکی نمی‌مانید.
 • قیمت آن در مقایسه با دستگاه‌های مشابه مانند دستگاه برق اضطراری ارزان‌تر بوده بنابراین ارزش خرید بالایی دارند.
 • نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارند و در صورت خراب شدن باتری و لامپ آن‌ها در بازار فراوان است و به راحتی تعمیر می‌شوند.
 • در برخی مدل‌ها به حدی نور دهی قابل قبول است که شما با روشن کردن آن روشنایی کامل دارید مثل موقعی که برق قطع نشده است.
 • در مدل‌های سقفی و دیواری فرایند شارژ شدن باتری خودکار است. یعنی با قطع شدن برق شهری از باتری استفاده می‌کنند و بلافاصله بعد از وصل شدن برق شروع به شارژ شدن می‌کنند.
 • برخی مدل‌ها دارای سلول خورشیدی هستند، یعنی در مکان‌هایی که امکان دسترسی به برق وجود ندارد می‌توانید آن‌ها را با نور خورشید شارژ نمائید.

بهترین مارک چراغ اضطراری:

برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید چراغ فعالیت می‌کنند، بنابراین نمی‌توان تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک چراغ اضطراری معرفی کرد زیرا این کار بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای چراغ اضطراری را به شما معرفی می‌کنیم.

 • چراغ‌اضطراری ویداسی
 • چراغ‌اضطراری کیانگ
 • چراغ‌اضطراری دی پی
 • چراغ‌اضطراری فیرست
 • چراغ‌اضطراری شانشی
 • چراغ‌اضطراری باسئوس
 • چراغ‌اضطراری کامی سیف
 • چراغ‌اضطراری نامین نور
 • چراغ‌اضطراری هاری بولت
 • چراغ‌اضطراری دیپ کینگ

انواع چراغ اضطراری بر اساس نوع استفاده:

 1. چراغ دیواری: این مدل معمولا روی دیوار و سقف نصب می‌شود، برای شارژ کردن نیاز به جا‌به‌جایی ندارند زیرا در همان محل نصب به برق متصل می‌شوند، زمانی که برق وصل است، شروع به شارژ شدن کرده و زمان قطع برق از باتری برق روشنایی را تامین می‌کنند.
 2. چراغ راهرو: شما در نگاه اول یک کلید برق معمولی را می‌بینید که با فشار دادن آن به جای اینکه لامپی در نقطه دیگر روشن شود، خود کلید روشن شده و نقش چراغ را خود کلید ایفا می‌کند. به دلیل کوچک، ارزان و کم مصرف بودن معمولا درون جاهای کوچک مانند راهرو و آسانسور مورداستفاده قرار می‌گیرد.
 3. چراغ پرتابل: همیشه شما برای استفاده از چراغ جای ثابتی ندارید به همین دلیل می‌توانید چراغ قابل حمل را انتخاب کنید. اندازه این چراغ‌ها به حدی کوچک و سبک است که آن را به راحتی می‌توانید با خود به هر نقطه‌ای ببرید. توجه داشته باشید این مدل مستقیم با برق در تماس نیست و فقط زمان تمام شدن باتری باید آن را به برق متصل کنید. پس مواظب باشید که به علت شارژ نداشتن دستگاه در تاریکی نمانید.
 4. چراغ آویز: به این مدل چراغ سقف چادر مسافرتی هم گفته می‌شود، در واقع می‌توان آن را در دسته چراغ‌های پرتال جا داد، زیرا به صورت دائم با برق در تماس نیستند و تنها زمان تمام شدن شارژ باتری به برق متصل می‌شوند. از نظر اندازه مقداری از نمونه پرتابل بزرگتر هستند. در قسمت بالا یک قلاب دارند که به منطور آویز کردن چراغ روی سقف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چراغ اضطراری از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید چراغ وجود دارد که اگر بخواهیم همه آن‌ها را به شما توضیح دهیم شاید یک مقاله هم کافی نباشد به همین علت از بین تمام روش‌ها دو مورد که از همه بیشتر استفاده می‌شود و رایج‌تر است را به شما معرفی می‌کنیم.

 • خرید حضوری: یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها برای خرید در کشور ایران است که همچنان هم مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش شما حتما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم کوهنوردی مراجعه کنید. در این روش تنوع محصولات خیلی کم و جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود پس در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید.
 • خرید اینترنتی: یکی از جدیدترین روش‌های خرید در کشور ایران می‌باشد که به تازگی بیشتر جا افتاده و مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش شما نیاز به مراجعه حضوری ندارید و در منزل یا محل کار خود می‌توانید به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کرده و از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. لازم به ذکر است، در این روش بر خلاف روش قبلی شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه برق اضطراری

نکات مهم هنگام خرید چراغ اضطراری:

 1. قیمت چراغ: مهم‌ترین نکته در مورد خرید چراغ قیمت آن می‌باشد. در واقع قیمت است که مشخص می‌کند که کدام مدل را خریداری نمائید. با مشخص کردن میزان بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب را برایتان آسان می‌کند.
 2. نوع چراغ: همان طور که می‌دانید این مدل چراغ انواع مختلفی دارد. این سلیقه و محل استفاده شما است که مشخص می‌کند چه مدلی را خریداری کنید. برای جاهایی که چراغ جا به جا نمی‌شود و همیشه جای ثابتی دارد، پیشنهاد می‌کنم همیشه مدل‌های دیواری و سقفی را انتخاب کنید زیرا مستقیم به برق وصل شده و نیاز به شارژ کردن ندارند. برای راهرو و شبگردی هم نمونه‌های پرتال و برای درون چادر مسافرتی و خودرو هم نمونه آویز را انتخاب کنید.
 3. نوع لامپ: تفاوت اصلی چراغ‌ها بعد از اندازه و باتری در نوع لامپ به کار رفته در چراغ می‌باشد. اولین نمونه لامپ به کار رفته در این چراغ‌ها که تقریبا منسوخ هم شده‌اند لامپ رشته‌ای است این مدل نور زرد و مصرف بالایی دارند. نمونه بعدی لامپ مهتابی است که معمولا در کنار ال ای دی استفاده می‌شود. این لامپ به مصرف برق پایین و نور زیاد معروف است. به تازگی نمونه‌های اس ام دی آن هم وارد بازار شده‌اند، نمونه بعدی cob است که مقداری از ال ای دی پرمصرف‌تر اما پر نور تر می‌باشد.
 4. اندازه چراغ: شما باید با توجه به حجم اتاق و میزان نوری که می‌خواهید باید اندازه چراغ را مشخص کنید. همیشه چراغ‌های بزرگتر نور بیشتری تولید می‌کنند و برای فضاهای بزرگ مناسب می‌باشند، فراموش نکنید که هر چه اندازه چراغ بزرگتر باشد قیمت آن هم گران‌تر است. انتخاب سایز چراغ متناسب با نیاز شما یک مزیت مهم در انتخاب می‌باشد پس باید به این نکته توجه خاصی داشته باشید.
 5. نوع باتری: ظرفیت باتری‌ها بر حسب میلی آمپر سنجیده می‌شود، در واقع هر چه میزان ظرفیت باتری شما بالاتر باشد، شارژ را بیشتر نگهداری می‌کند و دیر‌تر خاموش می‌شوند. البته باتری به کار رفته در این چراغ‌ها در دو نوع اسید سرب و لیتیوم یون می‌باشد، اسید سرب طول عمر کمتری دارد اما شما می‌توانید دفعات زیادی مدل لیتیوم یون را شارژ کنید.
 6. برند محصول: همیشه برند‌های معروف و شناخته شده را خریداری کنید زیرا اکثر آن‌ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می‌باشند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد که از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید، زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و بودجه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از چراغ اضطراری:

 • هرگز چراغ را در محل خیس و مرطوب نگهداری نکنید، زیرا رطوبت به این وسایل آسیب جدی وارد می‌کند.
 • همیشه تا زمانی که شارژ دستگاه تا آخر به پایان نرسیده آن را شارژ دوباره نکنید، زیرا به باتری دستگاه باد می‌کند و دیگر قادر به استفاده از آن نخواهید بود.
 • این وسیله را روی میز و در دسترس کودکان قرار ندهید، زیرا امکان سقوط کردن آن به دور از انتظار نیست و امکان برق گرفتگی وجود دارد.
 • این دستگاه را در جلوی نور مستقیم خورشید و جاهای خیلی گرم قرار ندهید به خصوص اگر باتری آن اسید سرب باشد، چون گرما به اصطلاح آب باتری را خشک می‌کند و باعث تغییر شکل در قسمت‌های پلاستیکی می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید چراغ اضطراری مورد نظر خود را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین مدل‌های چراغ اضطراری ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک کردن روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ چراغ اضطراری مدل ۷۶۷۷-HG

چراغ اضطراری مدل 7677-HG

مشخصات

 • سایر توضیحات
  چراغ قوه اضطراری
 • قابلیت شارژ با برق
 • دارای دو چراغ در بغل و قسمت سر
 • برد بالا و نور مهتابی
 • ابعاد
  ۱۲۰x40x20 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۴۳.۲۷ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی
 • نوع باتری
  قلمی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ چراغ اضطراری کیانگ مدل KY- 718

چراغ اضطراری کیانگ مدل KY- 718

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – نور عالی
 • – دارای دو حالت روشنایی(نور کم،نور زیاد)
 • – قابلیت نصب روی دیوار
 • – شارژ با برق شهری
 • – طول عمر بالای باتری
 • – مدت زمان کارکرد چراغ : بالای ۵ ساعت
 • ابعاد
  ۶۰ * ۹۰ * ۲۵۰ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۳۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  Lead Acid قابل شارژ
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ چراغ اضطراری طرح کلیدی مدل ۰۵

چراغ اضطراری طرح کلیدی مدل 05

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای مگنت در پشت برای چسباندن به سطوح فلزی
 • بسیار شیک و کاربردی
 • نوردهی عالی به مدت زمان بیش از ۸ ساعت
 • ابعاد
  ۸*۱۰*۳ میلی‌متر
 • برد
  ۵۰ ۱۶۰۴۱
 • تعداد باتری
  ۴
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  نیم قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-839T

چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-839T

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای پیچ تنظیم میزان روشنایی
 • – شار نوری بالا
 • – دارای یک دسته برای حمل
 • – دارای یک قلاب در قسمت بالایی دسته برای آویزان کردن
 • – قابلیت نصب بر روی دیوار
 • – دارای سیم اتصال به پریز برق
 • – حداکثر زمان روشنایی ۱۵ ساعت
 • ابعاد
  ۴۳۰ × ۷۰× ۵۰ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۸۴ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • میزان روشنایی
  ۱۶۰۰ لومن
 • وزن
  ۸۷۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  Lead Acid قابل شارژ
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-809T

چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-809T

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x5 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۴۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۲۴۶ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ چراغ اضطراری مدل K-8058

چراغ اضطراری مدل K-8058

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای چسب و آهنربا در پشت
 • ابعاد
  ۸۶x86x29 میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۳
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی
 • نوع باتری
  نیم قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ چراغ اضطراری کامی سیف مدل ۷۶۷۱

چراغ اضطراری کامی سیف مدل 7671

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x90x90 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۱۰۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک ABS
 • وزن
  ۸۱۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ چراغ اضطراری کامی سیف مدل KM-7760

چراغ اضطراری کامی سیف مدل KM-7760

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای ۲۰ لامپ SMD و یک عدد LED
 • – دو حالت پخش نور
 • – سبک و کم حجم
 • – ظرفیت باتری داخلی: ۱۵۰۰ میلی آمپر ساعت
 • – به همراه کابل برق
 • -امکان اضافه کردن بند نگهدارنده
 • -باتری لیتیومی درون دستگاه
 • ابعاد
  ۱۵۵x48x48 میلی‌متر
 • برد
  ۲۰۰ ۱۶۰۴۱
 • تعداد باتری
  ۱
 • تعداد لامپ
  ۲۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک فشرده
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ چراغ اضطراری دی پی مدل DP-7161

چراغ اضطراری دی پی مدل DP-7161

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x50x270 میلی‌متر
 • برد
  ۲۵ ۱۶۰۴۱
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک فشرده
 • میزان روشنایی
  ۶۵۰ لومن
 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی
 • ویژگی‌های نوری
  چشمک‌زن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ چراغ اضطراری ویداسی کد WD-307

چراغ اضطراری ویداسی کد WD-307

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فقط در حالت خاموش شارژ شود.
 • ابعاد
  ۴۵*۶۰*۲۷۵ میلی‌متر
 • برد
  ۳۰ ۱۶۰۴۱
 • تعداد باتری
  ۱
 • تعداد لامپ
  ۲۵ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • میزان روشنایی
  ۳۰ لومن
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع
  SMD
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ چراغ اضطراری باسئوس مدل CRYJD01-A02

چراغ اضطراری باسئوس مدل CRYJD01-A02

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای خاصیت مگنتی
 • ۴ حالت نوردهی، از جمله نوردهی S.O.S
 • باتری ۵۰۰ میلی‌امپر ساعتی
 • مدت زمان شارژدهی باتری : حدود ۲.۵ ساعت
 • ابعاد
  ۶۴x64x135 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک + Silica Gel
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ چراغ اضطراری کیانگ کد KY- 722

چراغ اضطراری کیانگ کد KY- 722

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -دارای کابل شارژی ۶۰ سانتیمتری
 • -قابلیت نصب روی دیوار
 • -شارژ با برق شهری
 • -دارای باتری ۴ ولت
 • -طول عمر بالای باتری
 • -مدت زمان مورد نیاز جهت شارژ ۱۲ ساعت
 • -مدت زمان کارکرد چراغ ۵ ساعت
 • -دارای بند روشن /خاموش
 • ابعاد
  ۴۰۰×۷۰ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۶۰ عدد
 • جنس
  پلاستیکی
 • میزان روشنایی
  ۳۴۰ لومن
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-883

چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-883

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت شارژ از طریق کابل برق و دارای یک خروجی شارژ خورشیدی برای شارژ دستگاه
 • تامین انرژی از طریق باتری داخلی با حداکثر سه ساعت نوردهی
 • قابلیت تنظیم حالت نوردهی بین نور قوی و ضعیف و قابلیت نصب چراغ روی دیوار
 • بدنه ای از جنس پلاستیک و تعداد ۶۰ لامپ SMD LED
 • مجهز به دسته برای حمل آسان و آویز
 • ابعاد
  ۴۴۰x70x40 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۶۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۷۹۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ چراغ اضطراری کیانگ مدل KY-718

چراغ اضطراری کیانگ مدل KY-718

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x40x240 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۳۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  آویزی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-843

چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-843

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – زمان استفاده: ۱۵ ساعت
 • – زمان شارژ: ۱۲ ساعت
 • – ظرفیت باتری: ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت
 • – نوع لامپ:LED
 • – میزان SMD: پنجاه و شش عدد
 • ابعاد
  ۶x8x36 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  Lead Acid قابل شارژ
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ چراغ اضطراری دیواری مدل Kelid WW

چراغ اضطراری دیواری مدل Kelid WW

مشخصات

 • ابعاد
  ۸*۸ میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۳
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • میزان روشنایی
  ۱۰ لومن
 • وزن
  ۵۵ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع باتری
  نیم قلمی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ چراغ اضطراری دی پی مدل DP-7133

چراغ اضطراری دی پی مدل DP-7133

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای پایه پلاستیکی
 • – دارای آویز پلاستیکی
 • -ظزفیت باتری: ۲۶۰۰ میلی آمپر ساعت
 • – هر تیوب شامل ۶۰ لامپ SMD
 • – قابلیت روشن کردن ۱ یا ۲ تیوب
 • – قابلیت تنظیم شدت نور توسط دیمر
 • – توان: ۱۲ وات
 • ابعاد
  ۵۰ × ۷۵ × ۳۷۰ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۱۲۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  داخلی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ چراغ اضطراری دیپ کینگ مدل DK-740

چراغ اضطراری دیپ کینگ مدل DK-740

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۳x52x36 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۱۸+۱ عدد
 • جنس
  پلاستیکی
 • وزن
  ۸۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-823A

چراغ اضطراری ویداسی مدل WD-823A

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴۰x60x30 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۳۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ چراغ اضطراری مدل ویداسی

چراغ اضطراری مدل ویداسی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x30x240 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۳۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ چراغ اضطراری مدل MAB.7000

چراغ اضطراری مدل MAB.7000

مشخصات

 • سایر توضیحات
  همراه با ۴ عدد باتری نیم قلمی
 • دارای آهنربا برای اتصال
 • مجهز به جای آویختن
 • ابعاد
  ۱۱۳x70x22 میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۴
 • تعداد لامپ
  ۴ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  نیم قلمی
 • ویژگی باتری
  باتری در بسته‌بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ چراغ اضطراری دی پی کدDP-720B

چراغ اضطراری دی پی کدDP-720B

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابل نصب روی دیوار
 • دارای پایه
 • دارای ۲ حالت نورپایین و نوربالا
 • دارای کابل شارژ ۰.۵ متری
 • تعداد لامپ
  ۶۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نحوه حمل
  آویزی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ چراغ اضطراری مدل MAB.10008

چراغ اضطراری مدل MAB.10008

مشخصات

 • سایر توضیحات
  همراه با ۴ عدد باتری قلمی
 • دارای آهنربا برای اتصال
 • مجهز به جای آویز
 • ابعاد
  ۱۲۰x94x22 میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۴
 • تعداد لامپ
  ۴ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ چراغ اضطراری پاناسونیک مدل SQT710

چراغ اضطراری پاناسونیک مدل SQT710

مشخصات

 • سایر توضیحات
  پیش از استفاده برای اولین بار لطفا حداقل آن را ۱۰ ساعت در شارژ بگذارید.
 • ابعاد
  ۱۳۵x100x295 میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۱
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی
 • نوع باتری
  Lead Acid قابل شارژ
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ چراغ اضطراری دو کاره کامی سیف مدل KM-7677

چراغ اضطراری دو کاره کامی سیف مدل KM-7677

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای ۱۱ لامپ SMD LED
 • – دو حالت پخش نور
 • – سبک و کم حجم
 • – ظرفیت باتری داخلی: ۹۰۰ میلی آمپر ساعت
 • – به همراه کابل برق
 • ابعاد
  ۳۵ × ۵۳ × ۱۳۰ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۱۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۴۵ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ چراغ اضطراری قابل شارژ دی پی ال ای دی مدل ۷۱۲۸

چراغ اضطراری قابل شارژ دی پی ال ای دی مدل 7128

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – رابط شارژ انرژی خورشیدی
 • – نوردهی فوق العاده
 • – ظرفیت بالای باتری
 • – ۸۸ عدد SMD با پوشش یکپارچه
 • – دارای پیچ تنظیم میزان روشنایی
 • – شار نوری بالا
 • – دارای یک دسته برای حمل
 • – دارای یک قلاب در قسمت بالایی دسته برای آویزان کردن
 • – دارای باتری داخلی قابل شارژ ۲۸۰۰ میلی‌آمپری
 • – دارای سیم اتصال به پریز برق
 • – زمان مورد نیاز برای شارژ ۱۵ ساعت
 • – مدت زمان نوردهی چراغ ۴ ساعت
 • ابعاد
  ۱۰×۱۵×۲۵ میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۸۸ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع باتری
  داخلی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ چراغ اضطراری قابل شارژ دی پی ال ای دی مدل ۷۱۰۹

چراغ اضطراری قابل شارژ دی پی ال ای دی مدل 7109

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سوئیچ لمسی
 • پانل شارژ خورشیدی
 • نور ملایم
 • ظرفیت بالای باتری
 • ابعاد
  ۳۲۰× ۱۲۰× ۱۲۰ میلی‌متر
 • تعداد باتری
  ۱
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ چراغ اضطراری کیانگ مدل ۷۲۲A

چراغ اضطراری کیانگ مدل 722A

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵۰x80x50 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۶۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ چراغ اضطراری دی پی مدل SMD-LED کد ۷۱۱۱B

چراغ اضطراری دی پی مدل SMD-LED کد 7111B

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ۲ عدد SMD با پوشش یکپارچه
 • – دارای پیچ تنظیم میزان روشنایی
 • – شار نوری بالا
 • – دارای یک دسته برای حمل
 • – دارای یک قلاب در قسمت بالایی دسته برای آویزان کردن
 • – قابلیت نصب بر روی دیوار
 • – دارای باتری داخلی قابل شارژ ۲۶۰۰ میلی‌آمپری
 • – دارای سیم اتصال به پریز برق
 • – زمان مورد نیاز برای شارژ ۱۴ ساعت
 • – مدت زمان نوردهی چراغ ۳ ساعت
 • ابعاد
  ۸۰x60x320 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • نوع باتری
  داخلی
 • ویژگی باتری
  منبع تغذیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ چراغ اضطراری کیانگ مدل KY722

چراغ اضطراری کیانگ مدل KY722

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰۰x70x70 میلی‌متر
 • تعداد لامپ
  ۶۰ عدد
 • جنس
  پلاستیک
 • میزان روشنایی
  ۳۴۰ لومن
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • رنگ نور
  مهتابی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • نگهدارنده و متصل‌کننده
  بند
 • ویژگی باتری
  باتری داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید چراغ اضطراری در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید چراغ قوه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا