ابزار برقیابزار غیر برقی

منگنه کوب، راهنمای خرید انواع منگنه زن دستی، برقی و بادی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید منگنه کوب باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات کارگاهی پر کاربرد در کارگاه‌های نجاری و ام دی اف دستگاه منگنه کوب می‌باشد. این وسیله کاربرد‌های مختلفی دارد حتی برای منگنه کردن کتاب هم از این وسیله استفاده می‌شود. منگنه کوب جایگزین مناسبی برای میخ است شما به جای استفاده از دستگاه میخ کوب می‌توانید از این وسیله استفاده کنید. این دستگاه سرعت کار شما را چند برابر می‌کند، کمتر کسی پیدا می‌شود که با این دستگاه کار نکرده باشد و یا آن را از نزدیک ندیده و یا نام آن را نشنیده باشد. منگنه کوب نسبت به دستگاه‌های مشابه قیمت ارزان‌تری دارد به همین دلیل بیشتر مورد توجه فنی کارها قرار می‌گیرد. این وسیله یک دستگاه بی‌خطر هم به حساب می‌آید که این امر محبوبیت آن را بیشتر می‌کند.

زمانی که شما برای منگنه کردن یک جنس محکم نمی‌توانید از منگنه معمولی استفاده کنید، یعنی منگنه درون کار فرو نمی‌رود باید از دستگاه منگنه کوب استفاده کنید زیرا عمل منگنه کردن را با فشار و قدرت بالایی انجام می‌دهد. یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای وصل کردن دو قطعه مثل چوب و توری روی یکدیگر استفاده از دستگاه منگنه کوب است. این وسیله در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد یعنی شما می‌توانید با پرداخت کم‌ترین هزینه برای خود یک دستگاه منگنه کوب خریداری کنید. استفاده از این دستگاه به حدی ساده است که حتی یک کودک هم به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. پس هیچ جای نگرانی برای کار با این دستگاه نداشته باشید.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در شغل‌های کارگاهی مشغول فعالیت می‌باشید و برای کارگاه خود قصد خرید دستگاه منگنه کوب را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار ضروری به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع منگنه کوب آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید منگنه کوب باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

منگنه زن چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقعی منگنه زن یکی از ابزارهای مهم و ضروری در یک کارگاه نجاری است که از آن برای اتصال دادن دو قطعه چوبی کنار یکدیگر و یا چسباندن پارچه یا چرم روی چوب استفاده می‌شود. هر چند که از منگنه زن برای منگنه کردن کتاب و جزوه هم استفاده می‌شود اما در کل بیشتر برای مشاغلی که با چوب سرو کار دارند، مثل کارگاه‌های تولید مبلمان خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برای منگنه کردن نیاز به خوراک دارد که خوراک آن در اندازه‌های مختلف موجود است. شما می‌توانید با توجه به ضخامت چوب و نوع کار خوراک استاندارد خود را تهیه کنید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه منگنه کوب:

 • اهرم ضربه: این قسمت در واقع همان چکشی است که روی خوراک یا سوزن ضربه می‌زند. در واقع به صورت مستقیم با فشار باد در نمونه بادی و در نمونه دستی با فنر ضربه در تماس است و آن را می‌توان مهم‌ترین قسمت منگنه زن دانست.
 • پیچ تنظیم ضامن: قدرت ضربه زدن به میخ را با این پیچ می‌توان تغییر داد، زیرا برای هر میخ با سایز متفاوت نیاز به ضربه متفاوتی داریم. هر چه طول میخ شما بزرگتر‌ باشد شما باید پیچ را طوری تنظیم کنید که ضربه محکم‌تر وارد شود.
 • اهرم وارد کردن فشار: در واقع این قسمت فنری شکل باعث می‌شود میخ‌ها از محل خوراک خارج شده و به سمت اهرم ضربه بروند. در واقع وظیفه اصلی این دستگاه جایگزین کردن یک سوزن جای سوزنی است که از دستگاه خارج می‌شود.
 • جای منگنه: در واقع سوزن یا همان خوراک دستگاه درون این قسمت قرار می‌گیرد و از قیمت عقب به صورت کشویی وارد دستگاه می‌شود. به عبارت ساده حکم خشاب برای یک تفنگ را دارد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تراز لیزری

انواع دستگاه منگنه زن موجود در بازار:

 1. منگنه زن دستی: این مدل یکی از ارزان‌ترین مدل‌های منگنه می‌باشد، زیرا نیاز به پمپ باد و تجهیزات دیگر ندارد، این دستگاه تمام قدرت خود را برای منگنه کردن از بک فنر و فشار فیزیکی دست دریافت می‌کند. این مدل بیشتر استفاده خانگی دارد اما با این حال در کارگاه هم می‌توان از آن استفاده کرد. از این وسیله برای پشت کوبی و رویه کوبی کمد و کابینت، گوشه‌های فارسی را ثابت نگه می‌دارد.
 2. منگنه زن برقی: این دستگاه انرژی و قدرت لازم جهت منگنه کردن را از برق به دست می‌آورد و نیاز به وارد کردن نیروی فیزیکی توسط شخص ندارد. پس می‌توان آن را یک دستگاه راحت برای منگنه کردن دانست. متاسفانه قدرت چندان بالایی ندارد و چیزی در حدود یک نمونه دستی قدرت دارد. از این دستگاه برای جلوگیری از جدا شدن قطعات از جای خود استفاده می‌شود، پیشنهاد می‌کنم این وسیله را برای قسمت‌های زیر کار استفاده کنید که کمتر جلوی چشم قرار دارند.
 3. منگنه زن بادی: به این مدل منگنه زن پنوماتیک هم گفته می‌شود. زیرا برای استفاده از آن باید یک پمپ باد داشته باشید و به تنهایی قابل استفاده نیست، قدرت این دستگاه به حدی زباد است که میخ‌های با ضخامت ۸ میلی‌متر را درون کار فرو می‌کنم. قدرت لازم برای استفاده از این وسیله باد می‌باشد، هوا از پمپ باد به وسیله شیلنگ تلفنی به منگنه زن منتقل می‌شود. این دستگاه برای استفاده خانگی توصیه نمی‌شود زیرا حجم زیادی از منزل شما را اشغال می‌کند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پمپ باد فندکی خودرو

مزایای استفاده از دستگاه منگنه کوب:

 • در مقایسه با کوبیدن میخ با چکش هنگام کار با این وسیله سرعت کار شما را چند برابر افزایش می‌دهد‌.
 • نسبت به محصولات مشابه قیمت کمتری دارد پس می‌توان به این نتیجه رسید که ارزش خرید بالایی دارد.
 • اندازه آن بسیار کوچک است به طوری که به راحتی می‌توان آن را جا‌به‌جا نمود. داخل جعبه ابزار شما به راحتی جا می‌شود.
 • کار با این وسیله خیلی ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، یعنی شما هنگام خرید این وسیله نباید نگران استفاده از آن باشید.
 • قیمت خوراک یا همان سوزن آن خیلی از میخ معمولی ارزان‌تر است و شما با خرید این وسیله می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

بهترین مارک دستگاه منگنه کوب:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه منگنه زن به شما معرفی کنیم، شاید در حق خیلی از برندهای با کیفیت بازار کم لطفی کرده باشیم و از آنجایی که معرفی کردن یک برند خاص تا حدی تبلیغ محسوب می‌شود در ادامه لیستی از چند برند با کیفیت موجود در بازار را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

 • منگنه زن رونیکس
 • منگنه زن نووا
 • منگنه زن آنکور
 • منگنه زن هوبی
 • منگنه زن گان پاور
 • منگنه زن واستر
 • منگنه زن توسن
 • منگنه زن جیت
 • منگنه زن راپید
 • منگنه زن پوکا

دستگاه منگنه کوب از کجا بخریم؟

روش‌های زیادی برای خرید منگنه زن وجود اما و شما از تمام روش‌ها می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. از آنجایی که معرفی تمام روش‌ها کاری زمان‌بر بوده و نیاز به توضیح در یک مقاله جداگانه دارد، در ادامه دو روش معروف را که از همه بیشتر استفاده می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید حتما از منزل یا محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه ابزار فروشی مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را از میان تعداد کمی محصول انتخاب و خریداری کنید. از آنجایی که جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود در انتخاب خود حتما نهایت دقت را داشته باشید.
 2. خرید اینترنتی: یکی از جدیدترین روش‌های خرید در کشور ایران می‌باشد، این روش به دلیل اینکه نیاز به خروج از منزل و محل کار ندارد، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. تنوع محصول در این روش زیاد بوده و هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید جنس مورد نظر خود را مرجوع نمائید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چکش

نکات مهم هنگام خرید دستگاه منگنه کوب:

 1. قیمت محصول: مهم‌ترین نکته در مورد خرید دستگاه منگنه زن قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید دستگاه منگنه زن را مشخص کنید با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: این وسیله هم مانند سایر ابزار کارگاهی مدل‌های مختلفی دارد، شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر این وسیله را برای استفاده خانگی می‌خواهید یک منگنه زن دستی کار شما را انجام می‌دهد، البته اگر می‌خواهید بدون فشار دست این کار را انجام دهید، می‌توانید از منگنه زن برقی استفاده کنید. در صورت نیاز به دستگاه پرقدرت می‌توانید از منگنه زن بادی بهره ببرید.
 3. مکانیسم ضربه: این دستگاه از طریق ضربه میخ یا سوزن مخصوص را وارد سطح مورد نظر شما می‌کند. اگر در جایی هستید که به برق دسترسی ندارید بهتر است قید مدل‌های برقی و بادی را بزنید، زیرا برای شما بلا استفاده هستند. پس باید مدل دستی را انتخاب کنید به دلیل اینکه مکانیسم ضربه آن‌ها فنر می‌باشد. حتی اگر به برق هم دسترسی داشته باشید بدون پمپ باد نمی‌توانید از نمونه بادی استفاده کنید چون پمپ باد هم باید داشته باشید.
 4. قدرت ضربه: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید منگنه زن قدرت دستگاه باشد، شما باید با توجه به نوع چوب و ضخامت میخ قدرت دستگاه را مشخص کنید. اگر قرار است از میخ‌های با ضخامت تا ۶ میلی‌متر استفاده کنید، مدل‌های دستی و برقی برای شما مناسب می‌باشند، زیرا قدرت ضربه زنی آن‌ها یکسان بوده اما اگر میخ با ضخامت بیش از ۸ میلی‌متر استفاده می‌کنید، حتما نمونه بادی را خریداری کنید، زیرا قدرت بالایی دارد.
 5. خوش دست بودن: شاید این موضوع برای شما در نگاه اول اهمیت زیادی نداشته باشد، اما یک نکته مهم محسوب می‌شود. اگر منگنه زن شما خوش دست نباشد خیلی زود از کار کردن با آن خسته می‌شوید. البته در کنار خوش دست بودن بد نیست به وزن آن هم توجه داشته باشید یک منگنه زن سبک وزن دست شما را کمتر خسته می‌کند. پس همیشه هنگام خرید این دستگاه به خوش دست بودن و وزن وسیله را مورد برسی قرار دهید.
 6. برند محصول: همیشه برند‌های معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند. زیرا این محصولات قبلا تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید برندهای ناشناخته بازار را خریداری کنید. زیرا معمولا فاقد کیفیت هستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از دستگاه منگنه کوب:

 • همیشه از این دستگاه به اندازه قدرت آن استفاده کنید، مثلا هیچ وقت تلاش نکنید تا یک چوب محکم را با آن منگنه کنید وقتی اطمینان دارید که دستگاه شما قدرت این کار را ندارد.
 • به دلیل اینکه قطعات داخلی این دستگاه معمولا فلزی و از جنس آهن هستند، هرگز نباید آن‌ها را در محیط مرطوب نگهداری کنید. زیرا زنگ زدن این قطعات باعث خراب شدن دستگاه می‌شود.
 • همیشه منگنه زن را در جای مطمئن نگهداری کنید، نباید آن را در جایی قرار دهید که امکان سقوط آن وجود دارد، در صورت افتادن به شدت آسیب می‌بیند.
 • به سایز خوراک آن توجه کنید، نباید از خوراک اشتباه استفاده نمائید. اگر حداکثر سایز میخ دستگاه شما ۶ میلی‌متر است، نباید میخ با سایز ۸ میلی‌متر را درون آن قرار دهید، در صورتی که این کار را انجام دهید دستگاه آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه منگنه کوب مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برند‌های دستگاه منگنه کوب جدید، ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ منگنه کوب رونیکس مدل RON-4804

منگنه کوب رونیکس مدل RON-4804

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای بدنه ‌ای از جنس استیل ضد زنگ با نیروی محرکه قابل تنظیم و عملکردی سریع و دقیق
 • – این منگنه ‌کوب دستی قادر است سوزن منگنه‌ هایی در طول ۴ الی ۱۴ میلی ‌متر را سریع، حرفه ‌ای و منظم بر قطعه کار متصل کند
 • – ایده‌آل برای کار بر سطح پلاستیک، مقوا، فوم، چوب نرم و تخته سه لا
 • – دارای قابلیت کار با منگنه تاج تخت، منگنه تاج گرد و میخ
 • ابعاد
  ۲۰x14x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۸ ۱۰ ۱۲
 • وزن
  ۶۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ منگنه کوب نووا کد ۱۱۷۲

منگنه کوب نووا کد 1172

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دارای سه عدد خشاب
 • سایر توضیحات
  – دارای بدنه از جنس استیل با روکش کروم برای دوام بیشتر
 • – مخصوص سوزن‌های سایز ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • – مناسب برای تمامی انواع منگنه‌ی موجود در بازار از جمله KWB, RAPID, ARROW, ESCO
 • – قابلیت پرتاب سوزن های به پهنای ۱۰.۶ و ۱۱.۳ و ۱۲.۷ میلیمتر
 • – عرض سوزن منگنه : ۰.۷ میلی متر
 • – ظرفیت مخزن : ۵۰×۲ منگنه
 • – دارای فشار کوبش قوی
 • – قابلیت تنظیم آسان شدت کوبش
 • – مخصوص کاربردهای سنگین و طولانی مدت
 • – باردهی از کف، برای کارایی و تمیز کاری راحت و سریع
 • – مناسب برای منگنه‌کاری بر سطح پارچه، منسوجات و چوب
 • – دارای دسته‌ی ارگونومیک و راحت
 • – به همراه سه خشاب ۵۰ عددی منگنه
 • – دارای قفل دستگیره برای نگهداری و حمل آسان
 • وزن ابزار : ۶۱۵ گرم
 • دارای استاندارد GS اروپا
 • ساخت کشور تایوان
 • ابعاد
  ۱۶.۸×۱۰.۵×۲.۵ سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۲۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

مشخصات

 • اقلام همراه
  شیلنگ
 • ۶۰۰ عدد میخ منگنه
 • ۲ عدد آلن با سایز های ۳ و ۴
 • ظرف روغن کوچک
 • عینک
 • ۱ عدد کوپلینگ
 • سایر توضیحات
  حداکثر فشار باد مجاز :۱۲۰psi یا ۸.۳bar
 • سبک و پرقدرت با طراحی حرفه ای
 • مجهز به سنبه سخت کاری شده
 • سرعت منگنه کوبی بالا
 • مجهز به دماغه نازک و منحصربفرد به منظور کوبش دقیق و آسان منگنه
 • قابلیت پر کردن سریع و آسان خشاب با ظرفیت ۱۰۰ منگنه
 • طراحی ضامن خشاب از داخل به منظور استفاده از ابزار با یک دست
 • قابلیت منگنه گذاری از زیر به منظور جلوگیری از گیر کردن منگنه
 • مجهز به نشانگر مقدار منگنه موجود در خشاب ابزار
 • دسته ارگونومیک با پوشش ضدتعریق
 • قابلیت استفاده از منگنه سری ۸۰
 • دارای شیلنگ فنری ۵ متری با کیفیت به همراه ابزار
 • دارای دو عدد کوپلینگ اتصال نری
 • دارای بدنه مقاوم و با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
 • مجهز به ضامن ایمنی ماشه با طراحی منحصر بفرد به منظور جلوگیری از عملکرد ناخواسته ابزار
 • دارای یک بسته منگنه همراه ابزار
 • دارای قطعات با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
 • ابعاد
  ۲۲x4x16 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰ عدد منگنه
 • فشار باد مورد نیاز
  ۴.۵ الی ۷.۵ بار
 • نوع سوزن
  ۸۰
 • وزن
  ۸۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ منگنه کوب مدل بلک بول YP-TAIWAN4-14MM

منگنه کوب مدل بلک بول YP-TAIWAN4-14MM

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱۰۰ عدد سوزن ۶ و ۸ میلیمتر شامل:
 • ۵۰ عدد سوزن ۸ میلیمتر
 • ۵۰ عدد سوزن ۶ میلیمتر
 • سایر توضیحات
  – منگنه کوب مدل بلک بول
 • – ساخت تایوان
 • – دارای ۱۰۰ عدد سوزن ۶ و ۸ میلیمتر شامل:
 • ۵۰ عدد سوزن ۸ میلیمتر
 • ۵۰ عدد سوزن ۶ میلیمتر
 • – دارای پیچ تنظیم کننده قدرت
 • – سایز سوزن منگنه : ۴ تا ۱۴ میلیمتر (۴ . ۶ . ۸ . ۱۰ . ۱۲ . ۱۴) میلیمتر
 • ابعاد
  ۱۶×۱۰.۵×۲.۵ سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلیمتر
 • وزن
  ۵۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ منگنه کوب نکستول گروپ مدل ۸۱۸۶

منگنه کوب نکستول گروپ مدل 8186

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای خشاب کشویی
 • دارای خشاب کشویی
 • بدنه تمام استیل Staniless Steel
 • • دارای دسته با روکش نرم و ضد عرق نمودن دست
 • دارای تقویت و سخت‌کاری شده جهت افزایش عمر دستگاه
 • مجهز به پیچ تنظیم کننده برای کنترل قدرت ضربه جهت سهولت کار کاربر
 • دارای استانداردهای بین المللی ISO9001:2000، SGS ، CE ، GS وTUV جهت افزایش اطمینان کاربر
 • ساخت تایوان
 • ابعاد
  ۱۵x3x11 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰ عدد
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌ متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ منگنه کوب بادی آروا مدل ۳۳۰۱

منگنه کوب بادی آروا مدل 3301

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲ عدد آلن با سایز های ۳ و ۴
 • ظرف روغن کوچک
 • ۱ عدد کوپلینگ
 • سایر توضیحات
  حداکثر فشار باد مجاز :۱۲۰psi یا ۸.۳bar
 • سبک و پرقدرت با طراحی حرفه ای
 • مجهز به سنبه سخت کاری شده
 • سرعت منگنه کوبی بالا
 • مجهز به دماغه نازک و منحصربفرد به منظور کوبش دقیق و آسان منگنه
 • قابلیت پر کردن سریع و آسان خشاب با ظرفیت ۱۰۰ منگنه
 • طراحی ضامن خشاب از داخل به منظور استفاده از ابزار با یک دست
 • قابلیت منگنه گذاری از زیر به منظور جلوگیری از گیر کردن منگنه
 • دسته ارگونومیک با پوشش ضدتعریق
 • قابلیت استفاده از منگنه سری ۸۰
 • دارای شیلنگ فنری با کیفیت به همراه ابزار
 • ابعاد
  ۲۱x5x15 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۸بار
 • نوع سوزن
  ۸۰
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ منگنه کوب نارکو مدل انبری ۲۴-۸/۶

منگنه کوب نارکو مدل انبری 24-8/6

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x6 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  سوزن منگنه ۲۴-۸ یا ۲۴-۶
 • وزن
  ۴۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ منگنه کوب دستی واستر مدل VC005

منگنه کوب دستی واستر مدل VC005

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶*۱۱*۳ سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  سوزن‌های معمولی، U شکل و سرتخت
 • وزن
  ۶۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ منگنه کوب هوبی مدل H-250002

منگنه کوب هوبی مدل H-250002

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بدنه‌ی استیل
 • – مناسب برای سوزن ها با سایز های ۱۴-۴ ، ۱۲-۱۰ ،۱۴-۱۰
 • ابعاد
  ۱۵x13x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ منگنه کوب رونیکس مدل ۴۸۰۴

منگنه کوب رونیکس مدل 4804

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x11x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۸, ۱۰, ۱۲
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ منگنه کوب دستی نارکو کد ۱۳۲۳۵۳

منگنه کوب دستی نارکو کد 132353

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x2x8 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  سوزن منگنه ۵۳۰، منگنه ۱۳، منگنه ۲۳ و اکثر منگنه های موجود در بازار با پهنایی بین ۱۰٫۶ الی ۱۳ میلیمتر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ منگنه کوب شارژی تروتک مدل PTNS 10-3.6V

منگنه کوب شارژی تروتک مدل PTNS 10-3.6V

مشخصات

 • اقلام همراه
  سوزن منگنه نوع ۵۳ با طول ۶ میلی متر : ۱۰۰۰ عدد
 • سوزن منگنه نوع ۵۳ با طول ۸ میلی متر : ۱۰۰۰ عدد
 • میخ نوع ۴۷ با طول ۱۰ میلی متر : ۵۰۰ عدد
 • سایر توضیحات
  باتری قدرتمند لیتیوم یون ۳.۶ ولت (۱.۵ آمپر ساعت)
 • استفاده راحت و آسان برای تمامی کاربران به دلیل ابعاد کوچک و طراحی ارگونومیک
 • تعبیه سیستم ایمنی در قسمت خروجی سوزن و میخ جهت افزایش ایمنی در زمان استفاده
 • استفاده از لاستیک نرم بر روی دستگیره برای جلوگیری از خستگی ناشی از کار مداوم
 • امکان مشاهده تعداد سوزن یا میخ های موجود در خشاب دستگاه
 • مجهز به دو چراغ نشانگر میزان شارژ باتری
 • ابعاد
  ۱۸x4x15 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  تعداد بارگذاری سوزن منگنه نوع ۵۳ : ۱۰۰ / تعداد بارگذاری میخ نوع ۴۷ : ۵۰
 • نوع سوزن
  نوع سوزن منگنه : ۵۳ / طول سوزن : ۱۰ – ۴ میلی متر / عرض سوزن : ۱۱.۴ میلی متر / ضخامت سوزن : ۰.۷۴ میلی متر / نوع میخ : ۴۷ / طول میخ : ۱۰ میلی متر / عرض میخ : ۱.۸ میلی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ منگنه کوب رویبات مدل ۹۰۰

منگنه کوب رویبات مدل 900

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدنه فلزی سخت کاری شده، دسته متحرک با کاربری روان و گیره قفل دسته
 • مناسب برای سوزن ها با سایز های ۱۴-۴ ، ۱۲-۱۰ ،۱۴-۱۰
 • قابلیت تنظیم کوبش پذیری با توجه به سایز سوزن منگنه
 • استاندارد GS
 • ابعاد
  ۱۵x10x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  تخت ، معمولی و U شکل
 • وزن
  ۵۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ منگنه کوب بادی جیت مدل JS16-80

منگنه کوب بادی جیت مدل JS16-80

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • شلنگ فنری
 • ابعاد
  ۲۳x5x15 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۴۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۴-۷
 • نوع سوزن
  ۴-۱۶MM
 • وزن
  ۰.۹۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ منگنه کوب بادی اکتیو مدل AC8016

منگنه کوب بادی اکتیو مدل AC8016

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دفترچه راهنمای فارسی
 • – آچار
 • – قوطی روغن
 • سایر توضیحات
  – دارای شلنگ فنری با کیفیت رایگان به همراه دستگاه
 • – وزن سبک و سهولت کاربرد
 • – دارای دسته با روکش نرم و ضد عرق نمودن دست
 • – دارای تیغه (سنبه) و پیستون تقویت و سخت‌کاری شده جهت افزایش عمر دستگاه
 • – ظرفیت خشاب ۱۴۰ سوزن جهت استفاده مداوم از دستگاه
 • ابعاد
  ۲۳ × ۴.۵ × ۱۴.۵ سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۴۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۶۰ پی اس ای
 • نوع سوزن
  ۶ الی ۱۶
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ منگنه کوب اپکس مدل APX-1703 به همراه سوزن

منگنه کوب اپکس مدل APX-1703 به همراه سوزن

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک بسته شامل سوزن منگنه میخ یک سانت و میخ یو
 • ابعاد
  ۱۶x3x14 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۵۰عدد
 • نوع سوزن
  ۱۰۰۰ عدد
 • وزن
  ۷۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ منگنه کوب کی دبلیو تریو مدل انبری ۶/۸-۲۴/۲۶

منگنه کوب کی دبلیو تریو مدل انبری 6/8-24/26

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x3x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  سوزن منگنه : ۲۴/۶ و ۲۴/۸ و ۲۶/۶ و ۲۶/۸
 • وزن
  ۳۶۶ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ منگنه کوب دستی نارکو کد MCS3515

منگنه کوب دستی نارکو کد MCS3515

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x8x12 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  سوزن کارتن ۱۵-۳۵
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ منگنه کوب نووا مدل NTS1172

منگنه کوب نووا مدل NTS1172

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دارای سه عدد خشاب
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای منگه به سایز ۱۰.۶،۱۱.۳ و ۱۲.۷
 • – دارای قفل
 • – جنس بدنه استیل
 • – دسته ارگونومیک برای راحتی بیشتر
 • ابعاد
  ۲۰x11x3 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ منگنه کوب بادی رونیکس مدل RA-8016

منگنه کوب بادی رونیکس مدل RA-8016

مشخصات

 • اقلام همراه
  شلنگ فنری مقاوم و دفترچه راهنما و آچار و روغن
 • سایر توضیحات
  دارای اگزوز جهت خروج هوای اضافی
 • مجهز به روکش دسته تزریقی از جنس پلاستیک ضدتعریق و ضدلغزش
 • مجهز به سیلندر پلاستیکی بادوام و با طول عمر بالا
 • دارای سیستم ایمنی پیشرفته جهت حفظ ایمنی کاربر و مجهز به سپر ضد ضربه در انتهای خشاب و قابلیت باز کردن آسان خشاب با یک قفل انگشتی
 • دارای کاور خشاب از جنس TPU جهت محافظت بدنه خشاب از آسیب‌های احتمالی
 • ابعاد
  ۲۴x16x5 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۴۰ میخ / منگنه
 • نوع سوزن
  ۸۰
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016B

منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016B

مشخصات

 • اقلام همراه
  شلنگ ۵ متری تهیه شده از مواد درجه یک پلی یورتان
 • روغندان و آچارهای مورد نیاز
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم تولید شده به روش دای کست
 • جاگذاری منگنه از کف دستگاه جهت سهولت کار کاربر
 • سیستم رها سازی آسان منگنه از درون دستگاه
 • ابعاد
  ۲۰ * ۱۴ * ۴ سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰ عدد
 • فشار باد مورد نیاز
  ۴ تا ۷ بار
 • نوع سوزن
  سری ۸۰ تا سایز ۱۲.۷*۱۶ میلیمتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ میخ کوب و منگنه کوب برقی بوش مدل PTK 14 EDT

میخ کوب و منگنه کوب برقی بوش مدل PTK 14 EDT

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱۰۰۰ عدد منگنه با طول ۱۰ میلی متر
 • سایر توضیحات
  – میخ کوب و منگنه کوب برقی بوش مدل PTK 14 EDT راحتی و انطباق پذیری فوق العاده ای را ارائه می دهد تا کار با این دستگاه فوق العاده آسان و لذت بخش باشد
 • – با سوئیچ DuoTac برای کوبیدن ۲ منگنه با هم
 • – انتخاب نیروی ضربه‌ای الکترونیکی بسته به جنس مواد با استفاده از کنترلر روی دستگاه
 • – سیستم Push + Release به شما این امکان را می دهد تا به سادگی دماغه را روی قطعه کار فشار دهید و کلید را آزاد کنید که باعث افزایش ایمنی و کنترل می شود
 • – PTK 14 EDT برای چسباندن مواد نرم و نازک روی چوب ایده آل می باشد
 • – سوزن منگنه: ۶ تا ۱۴ میلی متر
 • – میخ: ۱۴ میلی متر
 • – سرعت: ۳۰ کوبش در دقیقه
 • ابعاد
  ۲۵x18x7 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۱۴-۶
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ منگنه کوب بادی آنکور مدل ۸۰۱۶J

منگنه کوب بادی آنکور مدل 8016J

مشخصات

 • اقلام همراه
  – ظرف روغن
 • – ۲ عدد آلن
 • سایر توضیحات
  – دارای سوزن سری ۸۰
 • – داشتن ارتفاع منگنه ۱۶-۶
 • – فشار لازم ۶۰تا PSI 100
 • – دارای حد اکثر فشار ۱۲۰ PSI
 • ابعاد
  ۲۵x8x9 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۶۰-۱۰۰psi
 • نوع سوزن
  ۶-۱۶
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ منگنه کوب بادی آنکور مدل AR8016

منگنه کوب بادی آنکور مدل AR8016

مشخصات

 • اقلام همراه
  – ظرف روغن
 • – ۲ عدد آلن
 • سایر توضیحات
  – داشتن ۱۰۰ خشاب
 • – دارای سوزن سری ۸۰
 • – داشتن ارتفاع منگنه ۱۶-۶
 • – فشار لازم ۶۰تا PSI 100
 • – دارای حد اکثر فشار ۱۲۰ PSI
 • ابعاد
  ۲۵x8x9 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۶۰-۱۰۰psi
 • نوع سوزن
  ۶-۱۶
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ منگنه کوب نووا مدل NTS 1172

منگنه کوب نووا مدل NTS 1172

مشخصات

 • اقلام همراه
  – دارای سه عدد خشاب
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای منگه به سایز ۱۰.۶،۱۱.۳ و ۱۲.۷
 • – دارای قفل
 • – جنس بدنه استیل
 • – دسته ارگونومیک برای راحتی بیشتر
 • ابعاد
  ۲.۵ × ۱۰.۵ × ۱۶.۸ سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۱۴ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ منگنه کوب رونیکس مدل RX-4804

منگنه کوب رونیکس مدل RX-4804

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x14x2 سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۸ ۱۰ ۱۲
 • وزن
  ۶۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ منگنه کوب نووا مدل NTS 1170

منگنه کوب نووا مدل NTS 1170

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بدنه‌ی استیل
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

مشخصات

 • اقلام همراه
  همراه با سوزن ۶ و ۸ میلیمتر
 • سایر توضیحات
  تایوانی
 • ابعاد
  ۳*۸*۱۵ سانتی‌متر
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ منگنه کوب مدل الفنت کد YP-AP03

منگنه کوب مدل الفنت کد YP-AP03

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک بسته ۶۰۰ عددی شامل :
 • – سوزن منگنه : ۲۰۰ عدد
 • – میخ یک سانت : ۲۰۰ عدد
 • – میخ یو شکل ( U ) : 200 عدد
 • سایر توضیحات
  – منگنه کوب مدل الفنت سه کاره
 • – دارای پیچ تنظیم کننده قدرت
 • – قابلیت اتصال :
 • منگنه از سایز ۱۰ تا ۱۲ میلیمتر
 • میخ سایز ۱۰ تا ۱۴ میلیمتر
 • میخ U از سایز ۴ تا ۱۴ میلیمتر داراست
 • ابعاد
  ۳x14x16 سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۵۰
 • نوع سوزن
  ۶۰۰ عدد
 • وزن
  ۵۳۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016A

منگنه کوب بادی ای پی ان مدل ST8016A

مشخصات

 • اقلام همراه
  به همراه شلنگ ۵ متری تهیه شده از مواد درجه یک پلی اورتان
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم تولید شده به روش دای کست
 • جاگذاری منگنه از کف دستگاه جهت سهولت کار کاربر
 • دارای خروجی هوا ۳۶۰ درجه
 • سیستم رها سازی آسان منگنه از درون دستگاه
 • به همراه شلنگ ۵ متری تهیه شده از مواد درجه یک پلی اورتان
 • مجهز به مخزن ۱۰۰ عددی
 • ابعاد منگنه: ۱۲.۷*۱۶ میلیمتر
 • ابعاد
  ۱۰*۲۵*۳۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  مخزن ۱۰۰ عددی
 • فشار باد مورد نیاز
  ۵-۸ بار
 • نوع سوزن
  ۱۲.۷*۱۶ میلیمتر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه منگنه کوب در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سرویس ماهیتابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا