ابزار برقیابزار غیر برقی

منگنه کوب، راهنمای خرید انواع منگنه زن دستی، برقی و بادی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید منگنه کوب باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات کارگاهی پر کاربرد در کارگاه‌های نجاری و ام دی اف دستگاه منگنه کوب می‌باشد. این وسیله کاربرد‌های مختلفی دارد حتی برای منگنه کردن کتاب هم از این وسیله استفاده می‌شود. منگنه کوب جایگزین مناسبی برای میخ است شما به جای استفاده از دستگاه میخ کوب می‌توانید از این وسیله استفاده کنید. این دستگاه سرعت کار شما را چند برابر می‌کند، کمتر کسی پیدا می‌شود که با این دستگاه کار نکرده باشد و یا آن را از نزدیک ندیده و یا نام آن را نشنیده باشد. منگنه کوب نسبت به دستگاه‌های مشابه قیمت ارزان‌تری دارد به همین دلیل بیشتر مورد توجه فنی کارها قرار می‌گیرد. این وسیله یک دستگاه بی‌خطر هم به حساب می‌آید که این امر محبوبیت آن را بیشتر می‌کند.

زمانی که شما برای منگنه کردن یک جنس محکم نمی‌توانید از منگنه معمولی استفاده کنید، یعنی منگنه درون کار فرو نمی‌رود باید از دستگاه منگنه کوب استفاده کنید زیرا عمل منگنه کردن را با فشار و قدرت بالایی انجام می‌دهد. یکی از راحت‌ترین روش‌ها برای وصل کردن دو قطعه مثل چوب و توری روی یکدیگر استفاده از دستگاه منگنه کوب است. این وسیله در مشاغل مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد یعنی شما می‌توانید با پرداخت کم‌ترین هزینه برای خود یک دستگاه منگنه کوب خریداری کنید. استفاده از این دستگاه به حدی ساده است که حتی یک کودک هم به راحتی می‌تواند از آن استفاده کند. پس هیچ جای نگرانی برای کار با این دستگاه نداشته باشید.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که در شغل‌های کارگاهی مشغول فعالیت می‌باشید و برای کارگاه خود قصد خرید دستگاه منگنه کوب را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار ضروری به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع منگنه کوب آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید منگنه کوب باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

منگنه زن چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقعی منگنه زن یکی از ابزارهای مهم و ضروری در یک کارگاه نجاری است که از آن برای اتصال دادن دو قطعه چوبی کنار یکدیگر و یا چسباندن پارچه یا چرم روی چوب استفاده می‌شود. هر چند که از منگنه زن برای منگنه کردن کتاب و جزوه هم استفاده می‌شود اما در کل بیشتر برای مشاغلی که با چوب سرو کار دارند، مثل کارگاه‌های تولید مبلمان خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برای منگنه کردن نیاز به خوراک دارد که خوراک آن در اندازه‌های مختلف موجود است. شما می‌توانید با توجه به ضخامت چوب و نوع کار خوراک استاندارد خود را تهیه کنید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه منگنه کوب:

 • اهرم ضربه: این قسمت در واقع همان چکشی است که روی خوراک یا سوزن ضربه می‌زند. در واقع به صورت مستقیم با فشار باد در نمونه بادی و در نمونه دستی با فنر ضربه در تماس است و آن را می‌توان مهم‌ترین قسمت منگنه زن دانست.
 • پیچ تنظیم ضامن: قدرت ضربه زدن به میخ را با این پیچ می‌توان تغییر داد، زیرا برای هر میخ با سایز متفاوت نیاز به ضربه متفاوتی داریم. هر چه طول میخ شما بزرگتر‌ باشد شما باید پیچ را طوری تنظیم کنید که ضربه محکم‌تر وارد شود.
 • اهرم وارد کردن فشار: در واقع این قسمت فنری شکل باعث می‌شود میخ‌ها از محل خوراک خارج شده و به سمت اهرم ضربه بروند. در واقع وظیفه اصلی این دستگاه جایگزین کردن یک سوزن جای سوزنی است که از دستگاه خارج می‌شود.
 • جای منگنه: در واقع سوزن یا همان خوراک دستگاه درون این قسمت قرار می‌گیرد و از قیمت عقب به صورت کشویی وارد دستگاه می‌شود. به عبارت ساده حکم خشاب برای یک تفنگ را دارد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تراز لیزری

انواع دستگاه منگنه زن موجود در بازار:

 1. منگنه زن دستی: این مدل یکی از ارزان‌ترین مدل‌های منگنه می‌باشد، زیرا نیاز به پمپ باد و تجهیزات دیگر ندارد، این دستگاه تمام قدرت خود را برای منگنه کردن از بک فنر و فشار فیزیکی دست دریافت می‌کند. این مدل بیشتر استفاده خانگی دارد اما با این حال در کارگاه هم می‌توان از آن استفاده کرد. از این وسیله برای پشت کوبی و رویه کوبی کمد و کابینت، گوشه‌های فارسی را ثابت نگه می‌دارد.
 2. منگنه زن برقی: این دستگاه انرژی و قدرت لازم جهت منگنه کردن را از برق به دست می‌آورد و نیاز به وارد کردن نیروی فیزیکی توسط شخص ندارد. پس می‌توان آن را یک دستگاه راحت برای منگنه کردن دانست. متاسفانه قدرت چندان بالایی ندارد و چیزی در حدود یک نمونه دستی قدرت دارد. از این دستگاه برای جلوگیری از جدا شدن قطعات از جای خود استفاده می‌شود، پیشنهاد می‌کنم این وسیله را برای قسمت‌های زیر کار استفاده کنید که کمتر جلوی چشم قرار دارند.
 3. منگنه زن بادی: به این مدل منگنه زن پنوماتیک هم گفته می‌شود. زیرا برای استفاده از آن باید یک پمپ باد داشته باشید و به تنهایی قابل استفاده نیست، قدرت این دستگاه به حدی زباد است که میخ‌های با ضخامت ۸ میلی‌متر را درون کار فرو می‌کنم. قدرت لازم برای استفاده از این وسیله باد می‌باشد، هوا از پمپ باد به وسیله شیلنگ تلفنی به منگنه زن منتقل می‌شود. این دستگاه برای استفاده خانگی توصیه نمی‌شود زیرا حجم زیادی از منزل شما را اشغال می‌کند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پمپ باد فندکی خودرو

مزایای استفاده از دستگاه منگنه کوب:

 • در مقایسه با کوبیدن میخ با چکش هنگام کار با این وسیله سرعت کار شما را چند برابر افزایش می‌دهد‌.
 • نسبت به محصولات مشابه قیمت کمتری دارد پس می‌توان به این نتیجه رسید که ارزش خرید بالایی دارد.
 • اندازه آن بسیار کوچک است به طوری که به راحتی می‌توان آن را جا‌به‌جا نمود. داخل جعبه ابزار شما به راحتی جا می‌شود.
 • کار با این وسیله خیلی ساده است و نیاز به تخصص خاصی ندارد، یعنی شما هنگام خرید این وسیله نباید نگران استفاده از آن باشید.
 • قیمت خوراک یا همان سوزن آن خیلی از میخ معمولی ارزان‌تر است و شما با خرید این وسیله می‌توانید تا حد زیادی در هزینه‌ها صرفه جویی کنید.

بهترین مارک دستگاه منگنه کوب:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه منگنه زن به شما معرفی کنیم، شاید در حق خیلی از برندهای با کیفیت بازار کم لطفی کرده باشیم و از آنجایی که معرفی کردن یک برند خاص تا حدی تبلیغ محسوب می‌شود در ادامه لیستی از چند برند با کیفیت موجود در بازار را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم.

 • منگنه زن رونیکس
 • منگنه زن نووا
 • منگنه زن آنکور
 • منگنه زن هوبی
 • منگنه زن گان پاور
 • منگنه زن واستر
 • منگنه زن توسن
 • منگنه زن جیت
 • منگنه زن راپید
 • منگنه زن پوکا

دستگاه منگنه کوب از کجا بخریم؟

روش‌های زیادی برای خرید منگنه زن وجود اما و شما از تمام روش‌ها می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. از آنجایی که معرفی تمام روش‌ها کاری زمان‌بر بوده و نیاز به توضیح در یک مقاله جداگانه دارد، در ادامه دو روش معروف را که از همه بیشتر استفاده می‌شود را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید حتما از منزل یا محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه ابزار فروشی مراجعه کنید و محصول مورد نظر خود را از میان تعداد کمی محصول انتخاب و خریداری کنید. از آنجایی که جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود در انتخاب خود حتما نهایت دقت را داشته باشید.
 2. خرید اینترنتی: یکی از جدیدترین روش‌های خرید در کشور ایران می‌باشد، این روش به دلیل اینکه نیاز به خروج از منزل و محل کار ندارد، بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. تنوع محصول در این روش زیاد بوده و هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید جنس مورد نظر خود را مرجوع نمائید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چکش

نکات مهم هنگام خرید دستگاه منگنه کوب:

 1. قیمت محصول: مهم‌ترین نکته در مورد خرید دستگاه منگنه زن قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید دستگاه منگنه زن را مشخص کنید با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: این وسیله هم مانند سایر ابزار کارگاهی مدل‌های مختلفی دارد، شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر این وسیله را برای استفاده خانگی می‌خواهید یک منگنه زن دستی کار شما را انجام می‌دهد، البته اگر می‌خواهید بدون فشار دست این کار را انجام دهید، می‌توانید از منگنه زن برقی استفاده کنید. در صورت نیاز به دستگاه پرقدرت می‌توانید از منگنه زن بادی بهره ببرید.
 3. مکانیسم ضربه: این دستگاه از طریق ضربه میخ یا سوزن مخصوص را وارد سطح مورد نظر شما می‌کند. اگر در جایی هستید که به برق دسترسی ندارید بهتر است قید مدل‌های برقی و بادی را بزنید، زیرا برای شما بلا استفاده هستند. پس باید مدل دستی را انتخاب کنید به دلیل اینکه مکانیسم ضربه آن‌ها فنر می‌باشد. حتی اگر به برق هم دسترسی داشته باشید بدون پمپ باد نمی‌توانید از نمونه بادی استفاده کنید چون پمپ باد هم باید داشته باشید.
 4. قدرت ضربه: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید منگنه زن قدرت دستگاه باشد، شما باید با توجه به نوع چوب و ضخامت میخ قدرت دستگاه را مشخص کنید. اگر قرار است از میخ‌های با ضخامت تا ۶ میلی‌متر استفاده کنید، مدل‌های دستی و برقی برای شما مناسب می‌باشند، زیرا قدرت ضربه زنی آن‌ها یکسان بوده اما اگر میخ با ضخامت بیش از ۸ میلی‌متر استفاده می‌کنید، حتما نمونه بادی را خریداری کنید، زیرا قدرت بالایی دارد.
 5. خوش دست بودن: شاید این موضوع برای شما در نگاه اول اهمیت زیادی نداشته باشد، اما یک نکته مهم محسوب می‌شود. اگر منگنه زن شما خوش دست نباشد خیلی زود از کار کردن با آن خسته می‌شوید. البته در کنار خوش دست بودن بد نیست به وزن آن هم توجه داشته باشید یک منگنه زن سبک وزن دست شما را کمتر خسته می‌کند. پس همیشه هنگام خرید این دستگاه به خوش دست بودن و وزن وسیله را مورد برسی قرار دهید.
 6. برند محصول: همیشه برند‌های معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند. زیرا این محصولات قبلا تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید برندهای ناشناخته بازار را خریداری کنید. زیرا معمولا فاقد کیفیت هستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از دستگاه منگنه کوب:

 • همیشه از این دستگاه به اندازه قدرت آن استفاده کنید، مثلا هیچ وقت تلاش نکنید تا یک چوب محکم را با آن منگنه کنید وقتی اطمینان دارید که دستگاه شما قدرت این کار را ندارد.
 • به دلیل اینکه قطعات داخلی این دستگاه معمولا فلزی و از جنس آهن هستند، هرگز نباید آن‌ها را در محیط مرطوب نگهداری کنید. زیرا زنگ زدن این قطعات باعث خراب شدن دستگاه می‌شود.
 • همیشه منگنه زن را در جای مطمئن نگهداری کنید، نباید آن را در جایی قرار دهید که امکان سقوط آن وجود دارد، در صورت افتادن به شدت آسیب می‌بیند.
 • به سایز خوراک آن توجه کنید، نباید از خوراک اشتباه استفاده نمائید. اگر حداکثر سایز میخ دستگاه شما ۶ میلی‌متر است، نباید میخ با سایز ۸ میلی‌متر را درون آن قرار دهید، در صورتی که این کار را انجام دهید دستگاه آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه منگنه کوب مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برند‌های دستگاه منگنه کوب جدید، ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ منگنه کوب نووا کد MVJ066

منگنه کوب نووا کد MVJ066

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۶.۸×۱۰.۵×۲.۵ سانتی متر
 • وزن
  ۶۱۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  – سخت کاری شده و حرارت داده شده به روش مخصوص نووا
 • – دارای سوزن سطوح چوبی مخصوص ۴ الی ۱۴ میلی متر
 • – مناسب کارهای سنگین برای مدت طولانی
 • – آبکاری شده به روش الکتروپلیت
 • – بدنه از جنس استیل ضد زنگ
 • – دارای پیچ تنظیم کننده قدرت دستگاه
 • – دارای استاندارد GS اروپا
 • – یک منگنه کوب قدرتمند دستی
 • – مناسب برای منگنه کردن چوب،MDF و سایر مواد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ منگنه کوب نووا کد ۱۱۷۲

منگنه کوب نووا کد 1172

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۶.۸×۱۰.۵×۲.۵ سانتی متر
 • وزن
  ۶۲۲ گرم
 • نوع سوزن
  ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  – دارای بدنه از جنس استیل با روکش کروم برای دوام بیشتر
 • – مخصوص سوزن‌های سایز ۶ تا ۱۲ میلی‌متر
 • – مناسب برای تمامی انواع منگنه‌ی موجود در بازار از جمله KWB, RAPID, ARROW, ESCO
 • – قابلیت پرتاب سوزن های به پهنای ۱۰.۶ و ۱۱.۳ و ۱۲.۷ میلیمتر
 • – عرض سوزن منگنه : ۰.۷ میلی متر
 • – ظرفیت مخزن : ۵۰×۲ منگنه
 • – دارای فشار کوبش قوی
 • – قابلیت تنظیم آسان شدت کوبش
 • – مخصوص کاربردهای سنگین و طولانی مدت
 • – باردهی از کف، برای کارایی و تمیز کاری راحت و سریع
 • – مناسب برای منگنه‌کاری بر سطح پارچه، منسوجات و چوب
 • – دارای دسته‌ی ارگونومیک و راحت
 • – به همراه سه خشاب ۵۰ عددی منگنه
 • – دارای قفل دستگیره برای نگهداری و حمل آسان
 • وزن ابزار : ۶۱۵ گرم
 • دارای استاندارد GS اروپا
 • ساخت کشور تایوان
 • اقلام همراه
  – دارای سه عدد خشاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵x8x3 سانتی متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  تایوانی
 • اقلام همراه
  همراه با سوزن ۶ و ۸ میلیمتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ منگنه کوب نووا مدل NTS 1170

منگنه کوب نووا مدل NTS 1170

مشخصات کلی

 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  – بدنه‌ی استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ منگنه کوب بوش مدل HT 14

منگنه کوب بوش مدل HT 14

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲.۵ × ۱۰.۵ × ۱۵.۵ سانتی متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴، ۶، ۸، ۱۰، ۱۲ و ۱۴ میلی‌متر
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ منگنه کوب مدل R23

منگنه کوب مدل R23

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۷x2x7 سانتی متر
 • وزن
  ۵۲۰ گرم
 • نوع سوزن
  منگنه ۱۳.۴ ، ۱.۶ و ۱۳.۸
 • ظرفیت خشاب
  ۱۵۶
 • سایر مشخصات
  کشور سازنده سوئد
 • نوع سوزن مصرفی منگنه ۱۳/۴ ، ۱۳/۶ و ۱۳/۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ منگنه کوب بادی توسن مدل TP11-8016LP

منگنه کوب بادی توسن مدل TP11-8016LP

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۶*۴*۲۲ سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۸۰
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰ عدد منگنه
 • سایر مشخصات
  منگنه گذاری از زیر بدون گیر کردن منگنه
 • خروجی باد از پشت جهت جلوگیری از نشت روغن بر روی قطعه کار
 • دارای دماغه نازک و بلند تر جهت کوبش دقیق و آسان
 • درپوش ضربه گیر
 • ضامن ایمنی ماشه
 • دستگیره نرم برای حفاظت از دست کاربر در عملیات طولانی
 • میزان نیروی اعمالی:۴-۷ کیلوگرم بر سانتی متر مربع
 • حداکثر فشار هوا:۱۲۰ پوند بر اینچ مربع
 • ورودی هوا:با کوپلینگ ۱.۴ اینچ
 • فشار کاری بهینه:۹۰ پوند بر اینچ مربع
 • اقلام همراه
  -یک شلنگ ۵ متری با سایز ۵*۸ میلیمتر
 • – روغن
 • – ۲ عدد آچار آلن
 • – منگنه مخصوص

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ منگنه کوب گان پاور فول مدل R23-100BF

منگنه کوب گان پاور فول مدل R23-100BF

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۹x10x3 سانتی متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  معمولی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ منگنه کوب پوکا مدل S80161

منگنه کوب پوکا مدل S80161

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰ × ۱۵ × ۵ سانتی متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۰.۹۰-۰.۷۰
 • اقلام همراه
  عینک ایمنی
 • ۵ متر شلنگ فنری هدیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ منگنه کوب راپید مدل R33

منگنه کوب راپید مدل R33

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۷.۵ * ۱۰.۵ * ۲ سانتی متر
 • وزن
  ۵۹۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۱۳.۴ ، ۱۳.۶ ، ۱۳.۸ ، ۱۳.۱۰ ، ۱۳.۱۲ و ۱۳.۱۴
 • سایر مشخصات
  – دارای کیفیت بالا و مناسب برای استفاده های متنوع
 • – مناسب برای استفاده های متعدد مانند نجاری، منگنه زدن روی دیوار، بسته بندی و …
 • – بدون صدا و دارای گریپ پلاستیکی در قسمت پنجه
 • – بدنه ارگونومیک، کاملا استیل ضد زنگ
 • – دارای قفل عملکرد جهت استفاده راحت تر
 • – قابلیت استفاده منگنه های با سایز ۶ تا ۱۴ میلی متر یا ۱۴-۱۳.۶
 • – ساخت کشور سوئد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ منگنه کوب رونیکس مدل ۴۸۰۴

منگنه کوب رونیکس مدل 4804

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۶x11x2 سانتی متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۸, ۱۰, ۱۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ منگنه کوب بادی بوش مدل GTK 40

منگنه کوب بادی بوش مدل GTK 40

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۷.۲x6x24.6 سانتی متر
 • وزن
  ۱۱۴۰ گرم
 • نوع سوزن
  نوار سوزن منگنه
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ منگنه کوب بادی نارکو کد PCS3519

منگنه کوب بادی نارکو کد PCS3519

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۰x20x10 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  سوزن کارتن ۳۵/۱۵ – ۳۵/۱۸ – ۳۳/۱۵ – ۳۳/۱۸
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۷۰ تا ۱۰۰ PSI
 • سایر مشخصات
  برند:
 • نارکو ( NARCO )
 • کشور سازنده:
 • تایوان
 • ابعاد دستگاه:
 • ۲۲ x 39 x 11 سانتیمتر
 • وزن دستگاه:
 • ۲.۶۵ کیلوگرم
 • فشار هوا مورد نیاز:
 • ۵ تا ۷ کیلوگرم بر سانتیمتر مربع (۷۰ تا ۱۰۰ PSI)
 • سرعت دستگاه:
 • ۶۰ منگنه در دقیقه
 • نوع سوزن مصرفی :
 • سوزن کارتن ۳۵/۱۵ – ۳۵/۱۸ – ۳۳/۱۵ – ۳۳/۱۸
 • ظرفیت خشاب:
 • ۱۰۰ عدد
 • اقلام همراه
  – ۱ عدد روغن دان
 • – ۴ عدد آچار
 • – دفترچه راهنما
 • – یک عدد سوزن کش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

منگنه کوب آیرن مکس مدل IM-S414

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳*۸*۱۵ سانتی متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  تایوانی
 • اقلام همراه
  همراه با سوزن ۶ و ۸ میلیمتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ منگنه کوب نارکو مدل انبری ۲۴-۸/۶

منگنه کوب نارکو مدل انبری 24-8/6

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰x15x6 سانتی متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  سوزن منگنه ۲۴-۸ یا ۲۴-۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ منگنه کوب رونیکس مدل RH-4801

منگنه کوب رونیکس مدل RH-4801

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲*۱۱*۱۶ سانتی متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴, ۶, ۸, ۱۰, ۱۲, ۱۴
 • سایر مشخصات
  ساخت تایوان
 • تولید شده تحت استاندارد بین المللی GS
 • بدنه از جنس استنلس استیل سخت کاری شده مقاوم در استفاده های متناوب و طولانی
 • طراحی منحصر به فرد (FATIGUE FREE) در قسمت دسته متحرک جهت کاربری نرم و روان و جلوگیری از خستگی دست کاربر حین عملکرد طولانی مدت
 • قابلیت تنظیم میزان قدرت کوبش با توجه به سایز سوزن منگنه و جنس قطعه کار
 • قابل استفاده جهت سوزن منگنه با سایز ارتفاع ۴ تا ۱۴ میلیمتر
 • مجهز به پیچ تنظیم کننده برای کنترل قدرت ضربه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ منگنه کوب استنلی مدل ۶TR110

منگنه کوب استنلی مدل 6TR110

مشخصات کلی

 • ابعاد
  طول: ۱۸ ، عرض: ۲.۵ ، ارتفاع: ۱۱ سانتی متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۶ و ۸ و ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  – بدنه‌ی تماما فلزی از جنس استیل ضد زنگ
 • – سبک و ارگونومیک با کاربری آسان
 • – دارای قفل کن دستگیره
 • – قابلیت تنظیم شدت ضربه
 • – قدرت بالا در کوبش ضربه
 • – ابعاد بسته‌بندی ۱۷.۵ × ۴ × ۲۲ سانتی‌متر
 • – وزن بسته‌بندی ۸۳۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

منگنه کوب توسن مدل TP 11-8016CLP

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۲x4x16 سانتی متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۸۰
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰ عدد منگنه
 • فشار باد مورد نیاز
  ۴.۵ الی ۷.۵ بار
 • سایر مشخصات
  حداکثر فشار باد مجاز :۱۲۰psi یا ۸.۳bar
 • سبک و پرقدرت با طراحی حرفه ای
 • مجهز به سنبه سخت کاری شده
 • سرعت منگنه کوبی بالا
 • مجهز به دماغه نازک و منحصربفرد به منظور کوبش دقیق و آسان منگنه
 • قابلیت پر کردن سریع و آسان خشاب با ظرفیت ۱۰۰ منگنه
 • طراحی ضامن خشاب از داخل به منظور استفاده از ابزار با یک دست
 • قابلیت منگنه گذاری از زیر به منظور جلوگیری از گیر کردن منگنه
 • مجهز به نشانگر مقدار منگنه موجود در خشاب ابزار
 • دسته ارگونومیک با پوشش ضدتعریق
 • قابلیت استفاده از منگنه سری ۸۰
 • دارای شیلنگ فنری ۵ متری با کیفیت به همراه ابزار
 • دارای دو عدد کوپلینگ اتصال نری
 • دارای بدنه مقاوم و با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
 • مجهز به ضامن ایمنی ماشه با طراحی منحصر بفرد به منظور جلوگیری از عملکرد ناخواسته ابزار
 • دارای یک بسته منگنه همراه ابزار
 • دارای قطعات با کیفیت به منظور افزایش طول عمر ابزار
 • اقلام همراه
  شیلنگ
 • ۶۰۰ عدد میخ منگنه
 • ۲ عدد آلن با سایز های ۳ و ۴
 • ظرف روغن کوچک
 • عینک
 • ۱ عدد کوپلینگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ منگنه کوب هوبی مدل H-250002

منگنه کوب هوبی مدل H-250002

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵x13x2 سانتی متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴ تا ۱۴ میلی‌متر
 • سایر مشخصات
  – بدنه‌ی استیل
 • – مناسب برای سوزن ها با سایز های ۱۴-۴ ، ۱۲-۱۰ ،۱۴-۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ منگنه کوب بادی آنکور مدل AR8016

منگنه کوب بادی آنکور مدل AR8016

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۵x8x9 سانتی متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۶-۱۶
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۶۰-۱۰۰psi
 • سایر مشخصات
  – داشتن ۱۰۰ خشاب
 • – دارای سوزن سری ۸۰
 • – داشتن ارتفاع منگنه ۱۶-۶
 • – فشار لازم ۶۰تا PSI 100
 • – دارای حد اکثر فشار ۱۲۰ PSI
 • اقلام همراه
  – ظرف روغن
 • – ۲ عدد آلن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ منگنه کوب راپید مدل R23

منگنه کوب راپید مدل R23

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۷.۵ * ۷.۵ * ۲ سانتی متر
 • وزن
  ۵۲۰ گرم
 • نوع سوزن
  منگنه ۱۳.۴ ، ۱.۶ و ۱۳.۸
 • ظرفیت خشاب
  ۱۵۶
 • سایر مشخصات
  کشور سازنده سوئد
 • نوع سوزن مصرفی منگنه ۱۳/۴ ، ۱۳/۶ و ۱۳/۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ منگنه کوب برقی سوماک مدل E80/16

منگنه کوب برقی سوماک مدل E80/16

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۰۰x143x192 سانتی متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  تا سری ۸۰
 • سایر مشخصات
  ولتاژ ورودی ۱۱۰ ولت, ۲۲۰ ولت
 • ظرفیت ۱۴۰ عدد
 • منبع تغذیه برق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ منگنه کوب رپید مدل کلاسیک ۶/۸-۲۴

منگنه کوب رپید مدل کلاسیک 6/8-24

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۸x8x3 سانتی متر
 • وزن
  ۳۸۸ گرم
 • نوع سوزن
  سورن منگنه ۲۴/۶ و ۲۴/۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ منگنه کوب بادی هاردکس مدل HX-8016

منگنه کوب بادی هاردکس مدل HX-8016

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰×۲۰×۱۵ سانتی متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۸۰۱۶
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • سایر مشخصات
  تا سوزن منگنه ۸۰۱۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ منگنه کوب بادی جیت مدل JS16-80

منگنه کوب بادی جیت مدل JS16-80

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۳x5x15 سانتی متر
 • وزن
  ۰.۹۴۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۴-۱۶MM
 • ظرفیت خشاب
  ۱۴۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۴-۷
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • شلنگ فنری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ منگنه کوب بادی آنکور مدل ۸۰۱۶J

منگنه کوب بادی آنکور مدل 8016J

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۵x8x9 سانتی متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع سوزن
  ۶-۱۶
 • ظرفیت خشاب
  ۱۰۰
 • فشار باد مورد نیاز
  ۶۰-۱۰۰psi
 • سایر مشخصات
  – دارای سوزن سری ۸۰
 • – داشتن ارتفاع منگنه ۱۶-۶
 • – فشار لازم ۶۰تا PSI 100
 • – دارای حد اکثر فشار ۱۲۰ PSI
 • اقلام همراه
  – ظرف روغن
 • – ۲ عدد آلن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه منگنه کوب در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سرویس ماهیتابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا