ابزار سلامت

دستگاه نبولایزر، راهنمای خرید انواع نبولایزر خانگی و بیمارستانی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه نبولایزر باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری برای کسانی که دارای بیماری‌های تنفسی هستند، دستگاه نبولایزر می‌باشد. این وسیله به بیمار کمک می‌کند، تا داروهایی را که باید به صورت اسپری وارد دستگاه تنفسی فوقانی شود را به راحتی استفاده کنند. همان طور که می‌دانید وارد کردن دارو به صورت مستقیم با اسپری در بافت‌های ریه تجمع کرده و حتی ممکن است شما را با مشکلات جدی مواجه کند. دستگاه نبولایزر به شما کمک می‌کند تا دارو را به طور یک نواخت وارد مجاری تنفسی خود کنید. این کار باعث پخش شدن دارو در تمام نقاط دستگاه تنفسی فرد شده و اثر بخشی دارو را نیز چند برابر می‌کند. به شما پیشنهاد می‌کنم، اگر با استفاده از اسپری‌های بینی و دهان مشکل دارید و بعد از مصرف آن‌ها دچار حالت استفراغ می‌شوید، داروی خود را حتما به وسیله دستگاه نبولایزر استفاده کنید.

کسانی که دارای بیماری برونشیت و آسم شدید هستند باید حتما برای تاثیر گذاری بیشتر داروی خود از دستگاه نبولایزر استفاده کنند. این وسیله با برونش کردن دارو آن را به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی شما می‌رساند. اگر کودک شما استفاده از اسپری را نمی‌داند و همیشه با مصرف دارو‌های آن مشکل دارید، بد نیست این وسیله را امتحان کنید. دستگاه نبولایزر را به راحتی می‌توان از فروشگاه‌های کالای پزشکی یا حتی فروشگاه‌های اینترنتی معتبر خریداری کرده و از آن استفاده کنید. کسانی که دارای بیماری سینوزیت هستند هم به راحتی می‌توانند از این وسیله برای درمان بیماری خود استفاده کنند. خیلی از افراد به علت عدم آشنایی با این وسیله به سلامت خود آسیب جدی وارد می‌کنند، هدف ما از این مقاله آشنایی کامل شما با دستگاه نبولایزر است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که از بیماری‌های دستگاه تنفسی رنج می‌برید و مجبور به استفاده از داروهای استنشاقی هستید به شما پیشنهاد می‌کنم برای مصرف داروهای خود حتما یک دستگاه نبولایزر را خریداری کنید. البته ممکن است، قصد این کار را هم داشته باشید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده باشید. اما اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه نبولایزر آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دستگاه نبولایزر باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

منظور از دستگاه‌نبولایزر چیست و چه کاربردی دارد؟

ریز پاش یا همان نبولایزر دستگاهی است که به منظور رساندن دارو به بخش‌های مختلف دستگاه تنفسی از راه استنشاق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه به شما کمک می‌کند تا دارو را با تاثیر پذیری بیشتر و بدون اینکه تاثیری روی بافت‌های دیگر بدن داشته باشد، وارد دستگاه تنفسی خود کنید. این وسیله از تجمع ترشح ریه، جلوگیری از آتلکتازی، پایین آوردن میزان درد و بهبود سرفه به شما کمک می‌کند. این وسیله برای کسانی که دارای بیماری‌های تنفسی مانند برونشیت و آسم شدید هستند بسیار موثر است و پیشنها می‌شود حتما از این وسیله برای مصرف داروهای خود استفاده کنند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه اکسیژن‌ ساز

انواع دستگاه‌نبولایزر موجود در بازار:

 1. دستگاه‌های نبولایزر پنوماتیک: به این مدل دستگاه فعال شده توسط هوای فشرده هم گفته می‌شود. برای اینکه ذرات اسپری شده دارو به قسمت‌های تحتانی دستگاه تنفسی مانند: برونش‌ها برسند باید اندازه ذرات دارو به پنج تا ده میکرون تبدیل شود که این دستگاه با استفاده از تکنولوژی هوای فشرده این کار را به راحتی انجام می‌دهد.
 2. دستگاه‌های نبولایزر تکنولوژی مکش: این نبولایزرها بر اساس تکنولوژی مکش دارو را به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی می‌رسانند. این دستگاه مناسب نبولایزر کردن دارو در اندازه‌های دو تا شش میکرون مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که می‌دانید اگر اندازه ذرات دارو در برخی بیماری‌ها به دو تا شش میکرون نرسد، اثر بخشی لازم را ندارند. بنابراین برای مصرف آن‌ها از این مدل باید استفاده کرد.
 3. دستگاه‌های نبولایزر اولتراسونیک: در مواردی برای اینکه دارو بر آلوئول‌ها تاثیر داشته باشد باید اندازه ذرات دارو به حدود نیم تا دو میکرون برسد. این دستگاه قادر به کوچک کردن ذرات دارو به این میزان می‌باشد. برای پی بردن به اینکه ذرات دارو در چه اندازه‌ای کوچک شوند بستگی به نوع دارو و جایگاه اثر بخشی آن دارد. به همین دلیل برای داروهای مختلف از نبولایزرهای متفاوتی استفاده می‌شود.

مزایای استفاده از دستگاه نبولایزر:

 • هر دارو برای اینکه اثر بخشی بیشتری داشته باشد ذران آن باید به اندازه مورد نظر تبدیل شوند، نبولایزر باعث تغییر در اندازه ذرات دارو می‌شود.
 • این دستگاه برای کسانی که با استفاده از داروهای استنشاقی مشکل دارند، بسیار موثر بوده و از تجمع دارو در بافت سایر قسمت‌ها نیز جلوگیری می‌کند.
 • قیمت ان در مقایسه با سایر لوازم مربوط به بهداشت و سلامت ارزان‌تر بوده و ارز ارزش خرید بالایی برخوردار است.
 • کار با این دستگاه بسیار راحت است و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارد به همین علت برای هر رده سنی از آن می‌توان استفاده کرد.

بهترین مارک دستگاه نبولایزر:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک نبولایزر به شما معرفی کنیم، شاید تا حدی در حق سایر برندهای باکیفیت این وسیله کم لطفی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت دارند و معرفی یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه ریز پاش شاید بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته باشد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای دستگاه ریزپاش را به شما معرفی می‌کنیم.

 • نبولایزر فولی
 • نبولایزر زنیت
 • نبولایزر امرن
 • نبولایزر بیورر
 • نبولایزر بی ول
 • نبولایزر بریسک
 • نبولایزر کینگیلد
 • نبولایزر رزمکس
 • نبولایزر مایکرولایف

دستگاه نبولایزر از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این وسیله وجود دارد و شما از هر یک از این روش‌ها به دلخواه می‌توانید این کار را انجام دهید و یه موضوع شخصی و دلخواه است. اگر بخواهیم تمام روش‌ها را برای شما توضیح دهیم به یک مقاله جداگانه نیاز است. پس به دلیل اینکه دو روش بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند در ادامه این دو روش را برای شما به صورت کامل توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید از منزل یا محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم پزشکی و سلامت مراجعه کنید و از میان تعداد اندکی از مدل‌ها یکی را انتخاب و خریداری کنید. در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید، زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: در این روش شما نیازی به خروج از منزل یا محل کار خود ندارید و در هر کجا که هستید می‌توانید این کار را به راحتی انجام دهید. شما باید به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و محصول خود را از میان حجم زیادی محصول انتخاب کنید.در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید جنس مورد نظر خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پالس اکسیمتر

نکات مهم هنگام خرید دستگاه نبولایزر:

 1. قیمت محصول: اولین و مهمترین نکته‌ای که هنگام خرید نبولایزر باید به آن توجه داشته باشید، قیمت آن‌ است. توجه کنید که هر چه دستگاه شما ذرات دارو را کوچکتر کند، قیمت بالاتری دارد به عنوان مثال دستگاه‌هایی که ذرات دارو را به نیم تا دو میکرون تبدیل می‌کنند نسبت به مدل‌هایی که ذرات را به دو تا شش میکرون تبدیل می‌کنند، قیمت بالاتری دارند.
 2. نوع محصول: این دستگاه هم مانند سایر تجهیزات پزشکی دارای مدل‌های مختلفی است که شما باید با توجه به نوع دارو و اندازه‌ای که ذرات دارو باید به آن تبدیل شود باید نوع دستگاه خود را انتخاب کنید. این دستگاه در سه نمونه پنوماتیک یا تبدیل ذرات به ۵ تا ۱۰ میکرون، تکنولوژی مکش یا تبدیل به دو تا شش میکرون و بالأخره نمونه التراسونیک که ذرات را در اندازه نیم تا دو میکرون کوچک می‌کند.
 3. اندازه محصول: این محصول برای رده‌های سنی مختلف دارای سایز بندی‌های متفاوتی است. هر چند که این وسیله برای چند ثانیه روی صورت شما قرار می‌گیرد. اما باید سایز آن به گونه‌ای باشد که زمانی روی صورت قرار می‌گیرد، دقیقا فیکس صورت شما شود و کناره‌های آن فضای خالی باقی نماند. در صورتی که کناره‌های آن خالی باشد، هنگام نفس کشیدن و اسپری کردن ذرات دارو از کناره‌های آن خارج می‌شود.
 4. کاربری آسان: شما باید مدل‌هایی را خریداری کنید که دارای کاربری آسان هستند. زیرا برخی داروها بسیار حیاتی می‌باشند و باید در مواقع نیاز سریع از آن‌ها استفاده کرد. مثل داروی آسم پس اگر کار با دستگاهی که خریداری کرده‌اید آسان نباشد، عدم استفاده به موقع از دارو ممکن است برای شما مشکلاتی را به وجود بیاورد. پس هر چه استفاده از آن ساده‌تر باشد، برای رده‌های سنی خاص هم می‌توان از آن استفاده کرد.
 5. جنس محصول: به کیفیت ساخت و جنس ماده‌ای که این دستگاه از آن ساخته می‌شود توجه کنید. اگر جنس مناسبی نباشد، بعد از چند بار استفاده رنگ آن به زرد تبدیل می‌شود. پس اگر می‌خواهید که بعد از مدتی دچار تغییر رنگ نشود، جنس خوب و باکیفیت را انتخاب کنید. بدنه دستگاه باید به حدی مقاوم باشد که در صورتی که از دست شما روی زمین بیافتد، مقاومت کرده و شکسته نشود.
 6. برند محصول: اگر با توجه به توضیحاتی که داده شد باز هم در مورد خرید این وسیله مشکل دارید، به شما پیشنهاد می‌کنم اجناس معروف و شناخته شده را خریداری کنید. زیرا از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک جنس معروف و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید آن‌ها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

چند نکته در رابطه با استفاده از دستگاه نوبلایزر:

 • اگر برای استفاده خانگی می‌خواهید، حتما مدل‌های رومیزی را انتخاب کنید، زیرا قابل حمل بوده و به راحتی می‌توان آن را جا‌به‌جا کرد.
 • اگر مدت زمانی که از دستگاه استفاده می‌کنید، کوتاه است، پیشنهاد می‌کنم مدل التراسونیک را خریداری کنید، چون کار را در مدت کوتاهی انجام می‌دهند.
 • برای اینکه ترس کودک خود را از این وسیله از بین ببرید، حتما مدل‌های رنگی با طرح شخصیت‌های کارتونی را انتخاب کنید.
 • هنگام استفاده از دستگاه ممکن است ماسک آن مقداری بخار کند، این بخار طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.
 • اگر حجم دارویی که درون دستگاه قرار داده‌اید، حدود ۳ میلی‌لیتر در این صورت باید ۷ دقیقه صبر کنید تا دارو وارد مجاری تنفسی شما شود.

نحوه تمیز کردن و نگهداری از نبولایزر:

 1. بعد از هر بار استفاده از این دستگاه شما حتما باید آن را شستشو دهید. زیرا باکتری‌ها و میکروب‌های زیادی ممکن است درون آن رشد کنند.
 2. هر چند وقت یک بار لوله دستگاه را تعویض کنید، زیرا جزو قسمت‌هایی است که به آسانی شسته نمی‌شود.
 3. برای شستشو دادن این وسیله ابتدا مخزن و ماسک را از لوله جدا کنید و آن را با آب و مایع ظرفشویی شستشو دهید.
 4. بعد از شستشو قطرات ریز آب درون آن باقی می‌ماند، بهتر است آن‌ها را با استفاده از دستمال کاغذی خشک کنید.
 5. بعد از این کار بهتر است، ماسک و مخزن آن را به لوله متصل کنید، زیرا در طول زمان نگهداری تا استفاده ممکن است مقداری گرد و خاک وارد آن شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید نوبلایزر مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای دستگاه نوبلایزر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ نبولایزر بی ول مدل PRO-110

نبولایزر بی ول مدل PRO-110

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • سایر مشخصات
  – MMAD حدودا ۳.۱۶ میکرومترد- ظرفیت حداکثر ذره کننده: ۸ میلی‌لیتر- ظرفیت حداقل ذره کننده: ۲ میلی‌لیتر- سرعت پاشیدن: ۰.۴ میلی‌لیتر در دقیقه- وزن: ۱.۳۴۵ کیلوکرم- ابعاد: ۹.۶ × ۱۷.۳ × ۱۳.۷ سانتی‌متر- حداکثر فشار : ۲.۲ بار
 • اقلام همراه
  ۱ عدد ذره کننده- شلنگ هوایی- کلاهک دهانی- کلاهک بینی- ماسک بزرگسالان- ماسک کودکان- ۵ عدد فیلتر- کیف نگهداری- دفترچه راهنما
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ نبولایزر بی ول مدل PRO115

نبولایزر بی ول مدل PRO115

مشخصات

 • روش درمانی
  نبولایزر b.well مدل Pro-115 دارای یک موتور قدرتمند کمپرسوری میباشد که میتواند در هر دقیقه ۳/۱۶میلی لیتر از ذرات دارویی که به اندازه تقریبا ۴ میکرومتر تبدیل شده اند را به شش ها و مجاری تنفسی منتقل کند.
 • کاربرد
  دستگاه نبولایزر برای بیمارانی کاربرد دارد که از بیماری ریوی رنج میبرند بسیار مناسب میباشد، که دارو را مستقیم به قسمت انتهایی ریه رسانده و عملکرد دارو را بسیار موثرتر میکند و مناسب برای بیماران مبتلا به آسم، برونشیت مزمن، فیبروزسیستیک، آمفیزم و سایر بیماریهای تنفسی میباشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102

نبولایزر زنیت مد مدل ZTH-2102

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • ملاحظات
  استفاده از آب معمولی به جای آب مقطر سبب ایجاد رسوب در محفظه شده و خلل در کار دستگاه ایجاد می کند.
 • سایر مشخصات
  استفاده جهت بهبود بیماری های تنفسیبه کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر داروکارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر داروکارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا درافشاندن آئروسل به بیماردارای ماسک و رابط بینی بزرگسال سهولت حمل در خانه و کلینیکعملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت≥۰.۲ml/min با قدرتسایز ذرات ≥%۵μm 60با ظرفیت مخزن حداکثر ۱۰میلی لیتردارای شیلنگ رابط
 • اقلام همراه
  – دهانی- ماسک صورت- کاپ دارو- لوله هوا
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ نبولایزر بیورر مدل IH 55

نبولایزر بیورر مدل IH 55

مشخصات

 • روش درمانی
  برای درمان راه های هوایی فوقانی و تحتانی، سرماخوردگی، آسم، بیماری های تنفسیتکنولوژی غشای ارتعاشیبا عملکرد خود تمیز شوندگینسبت بالای ذرات قابل تنفس
 • ملاحظات
  دیگر نیازی نیست هنگام مسافرت بدون دستگاه استنشاقی بروید. دستگاه استنشاقی مفید است و عملکرد خود تمیز کردن عملی دارد. این به شما این امکان را می دهد که در حین حرکت راه های هوایی فوقانی و تحتانی خود را درمان کنید.عملکرد نبولایزاسیون تقریبا ۰.۲۵ میلی لیتر در دقیقهبا این حال ، بسته به شکل / اندازه صورت ، از زمانی که ماسک مناسب است می تواند متفاوت باشد. هنگام استنشاق ماسک ، مهم است که مطمئن شوید ماسک محکم جا می گیرد و چشم ها آزاد می مانند. در کودکان ، ماسک باید دهان و بینی را بپوشاند تا از استنشاق موثر اطمینان حاصل شود. توجه: کودکان فقط باید تحت نظارت و با کمک بزرگسالان استنشاق کنند و نباید هنگام تنفس تنها گذاشته شوند. خنثی سازی در کنار افراد خوابیده منطقی نیست ، زیرا مقدار کافی دارو نمی تواند وارد ریه ها شود.
 • نوع باتری
  قلمی
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت خاموشی خودکار
 • کاربرد
  برای درمان راه های هوایی فوقانی و تحتانی، سرماخوردگی، آسم، بیماری های تنفسی
 • سایر توضیحات
  قابل انعطاف قابلیت چرخش ۴۵ درجه عملکرد نبولایزاسیون بالا برای مدت زمان تنفس کوتاه تر خود تمیز کردن دارای عملکرد خود تمیز کردن لوازم جانبی آداپتور موجود در تحویل لوازم جانبی ماسک بزرگسالان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی ماسک کودکان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی یک دهان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است فناوری غشای ارتعاشی دستگاه استنشاق از غشای نوسانی پیشرفته برای خنثی سازی دارو استفاده می کند. این غشای ارتعاشی تا حدی متخلخل است و به محض ارتعاش در کوچکترین ذرات دارو نفوذ پذیر است.استفاده بسیار آسانخاموش شدن خودکارزمان استنشاق کوتاهلوازم جانبی گستردهقابل ضد عفونی کردن استعملکرد نبولیزاسیون:تقریبا ۰.۲۵ میلی لیتر در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ نبولایزر رزمکس مدل NE100

نبولایزر رزمکس مدل NE100

مشخصات

 • سایر مشخصات
  – دارای کاپ دوتایی برای تمیز کردن آسان‌تر- MMAD کمتر از ۲.۶ میکرومتر- دوز ذرات ریز (FPD): 80 تا ۸۵ درصد- سرعت خروج دارو: بیشتر از ۰.۳۵ میلی‌لیتر در دقیقه- سایز ذرات یکنواخت برای عملکرد بهینه‌ی داروی تنفسی- دارای کمپرسور پیستونی قدرتمند- دارای ماسک و قطعه‌ی دهانی مخصوص کودک و بزرگسال- طراحی ارگونومیکاقلام همراه:- تیوپ هوا – فیلترهای هوا- ماسک‌ها- کیت نبولایزر، قطعه‌ی دهانی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ نبولایزر بیورر مدل IH58

نبولایزر بیورر مدل IH58

مشخصات

 • روش درمانی
  فناوری هوای فشردهاین نبولایزر با استفاده از فناوری هوای فشرده از روشی مدرن برای نبولایز کردن داروی مایع استفاده می کند. ظرفیت نبولیزاسیون بالایی در حدود ۰.۲۵ میلی لیتر در دقیقه دارد. این دستگاه در فشاری بین ۰.۲۵-۰.۵ بار کار می کند.فوق العاده بی صدادر حین نبولیز کردن، داشتن یک فضای آرام می تواند احساس بهتری در شما ایجاد کند. این دستگاه پزشکی با کمترین نویز کار می کند. هیچ مزاحمتی ایجاد نمی کند. فوق العاده بی صدا و در عین حال در عملکرد خود بسیار موثر است.لوازم جانبی اضافیاین کیت نبولایزر دارای یک بطری نبولایزر، لوله هوای فشرده، آداپتور برق با کابل میکرو USB و یک فیلتر است. همچنین شامل یک قطعه دهانی، یک ماسک بینی، یک ماسک بزرگسال و یک ماسک کودک است.
 • ملاحظات
  برای درمان دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانینسبت بالای ذرات قابل تنفسضد عفونی کنندهعملکرد اصلی: ورودی: ۱۰۰-۲۴۰ V~; 50-60 هرتز؛ ۰.۵ Aابعاد محصول (LxWxH): 110 x 62 x 47 میلی متروزن محصول: تقریبا ۱۷۶ گرم
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تعویض سری
 • کاربرد
  نبولایزر IH 58 یک دستگاه پزشکی ضروری است که به ویژه برای افرادی که از سرماخوردگی و سایر بیماری های تنفسی رنج می برند ساخته شده است. این نبولایزرها با نسبت بالایی از ذرات قابل تنفس طراحی شده اند. اکنون روش فوق العاده بی صدا نبولایزر را با این دستگاه تجربه کنید.
 • سایر توضیحات
  – برای درمان دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی.– استنشاق داروهای مایع با استفاده از فناوری هوای فشرده (فشار ۰.۲۵-۰.۵۰ بار).- نسبت بالای ذرات قابل تنفس– ظرفیت استنشاق زیاد (تقریباً ۰.۲۵ میلی لیتر در دقیقه): دوره کوتاه استنشاق. توجه مالیات بر ارزش افزوده- بی صدا، کوچک و سبک.- لوازم جانبی: نبولایزر، لوله دهان، لوله بینی، ماسک بزرگسال، ماسک کودکان، لوله هوای فشرده انعطاف پذیر، آداپتور برق با کابل میکرو USB و فیلتر یدکی.– با امکان ضدعفونی.– کیف برای نگهداری و کیف برای حمل لوازم جانبی ارائه شده.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ نبولایزر امسیگ مدل NZ-39

نبولایزر امسیگ مدل NZ-39

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاق دارو
 • سایر مشخصات
  میزان بالای ذرات قابل تنفسمیزان فشار هوا ۱/۲ barمحفظه مخصوص لوازم جانبی همراه با لوازم جانبیامکان ضدعفونی کردنقابلیت تبخیر دارو ۰/۲ mlLتکنولوژی کمپرسور، پزشکی و برقیبرای درمان ناراحتی لوله تنفسی پایینی و فوقانی، سرماخوردگی، آسم، بیماری های لوله تنفسیمیزان بالای ذرات قابل تنفسمیزان فشار هوا ۱/۲ barمحفظه مخصوص لوازم جانبی همراه با لوازم جانبیامکان ضدعفونی کردنقابلیت تبخیر دارو ۰/۲ mlL
 • اقلام همراه
  ماسک به همراه اتصالات و لوله مخصوص
 • کاربرد
  سرما خوردگی، آسم و بیماری‌های تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ نبولایزر رزمکس مدل NB500

نبولایزر رزمکس مدل NB500

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • سایر مشخصات
  – MMAD کمتر از ۲.۵ میکرومتر- دوز ذرات ریز (FPD): 80 تا ۸۵ درصد- سایز ذرات یکنواخت برای عملکرد بهینه‌ی داروی تنفسی- شیر انحصاری قابل تنظیم بطری نبولایزر- دارای سیستم خنک‌کننده‌ی مناسب استفاده‌ی زیاد از دستگاه- دارای کمپرسور پیستونی قدرتمند- دارای ماسک و قطعه‌ی دهانی مخصوص کودک و بزرگسالاقلام همراه:- تیوپ هوا – فیلتر هوا- ماسک‌ها- کیت نبولایزر، قطعه‌ی دهانی زاویه‌دار
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ نبولایزر بیورر مدل IH 26

نبولایزر بیورر مدل IH 26

مشخصات

 • روش درمانی
  برای درمان دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی ، سرماخوردگی ، آسم ، بیماریهای تنفسی استفاده می شود.فن آوری هوای فشرده اجازه می دهد تا ذرات بسیار ریز آئروسل ایجاد شود که به راحتی می توانند به عمق آلوئول های ریه نفوذ کنند.
 • ملاحظات
  سرعت نبولیزاسیون: تقریباً ۰.۳ میلی لیتر در دقیقه؛آئروسل هوای فشرده برای درمان مجاری تنفسی فوقانی و تحتانی، سرماخوردگی، آسم، بیماری های دستگاه تنفسیزمان استنشاق کوتاه و فشار کاری ۰.۸ – ۱.۴۵ بار
 • کاربرد
  برای درمان دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی ، سرماخوردگی ، آسم ، بیماریهای تنفسی
 • سایر توضیحات
  رفاه خود را از طریق تنفس افزایش دهید. در مورد آسم ، سرماخوردگی و مشکلات تنفسی ، دستگاه استنشاقی می تواند علائم را کاهش دهد. فناوری هوای فشرده کمپرسور برای درمان دستگاه تنفسی فوقانی و تحتانی ، سرماخوردگی ، آسم ، بیماریهای تنفسی استفاده می شود نسبت بالایی از ذرات تنفسی دوش بینی زمان کوتاه استنشاق فشار کاری: تقریباً ۰.۸ – ۱.۴۵ بار لوازم جانبی گسترده کیسه ذخیره سازی ضد عفونی کننده سرعت نبولیزاسیون: تقریباً ۰.۳ میلی لیتر در دقیقه دستگاه پزشکی عملکرد شبکه ماسک بچه برای نوزادان و کودکان نوپا از ۰ تا ۳ سال مناسب است. ماسک بچه ها برای کودکان از ۲ سالگی مناسب است.با این حال ، بسته به شکل / اندازه صورت ، از زمانی که ماسک مناسب است می تواند متفاوت باشد. هنگام استنشاق ماسک ، مهم است که مطمئن شوید ماسک محکم جا می گیرد و چشم ها آزاد می مانند. در نوزادان و کودکان ، ماسک باید دهان و بینی را بپوشاند تا از استنشاق موثر اطمینان حاصل شود.عملکرد نبولایزاسیون بالا برای مدت زمان تنفس کوتاه تر فناوری هوای فشرده این محصول مجهز به فناوری کمپرسور / فشار است. نبولایزر این محصول مجهز به یک نبولایزر برای مدت زمان کوتاه تر استنشاق است لوازم جانبی یک دهان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی ماسک بزرگسالان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی ماسک کودکان به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی یک قطعه بینی به عنوان لوازم جانبی گنجانده شده است لوازم جانبی از جمله دوش بینی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ نبولایزر کابانا مدل Rj-2 B

نبولایزر کابانا مدل Rj-2 B

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • ملاحظات
  استفاده از آب معمولی به جای آب مقطر سبب ایجاد رسوب در محفظه شده و خلل در کار دستگاه ایجاد می کند.
 • نوع باتری
  ندارد
 • سایر مشخصات
  استفاده جهت بهبود بیماری های تنفسیبه کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر داروکارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر داروکارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا درافشاندن آئروسل به بیماردارای ماسک و رابط بینی بزرگسالسهولت حمل در خانه و کلینیکعملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت۰.۲۵ml/min با قدرتبا ظرفیت مخزن حداکثر ۱۰ میلی لیتردارای شیلنگ رابط
 • اقلام همراه
  – دهانی- ۲عددماسک صورت(بزرگسال و اطفال)- ۲ عدد کاپ دارو- لوله هوا
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ نبولایزر اکیومد مدل NF-100

نبولایزر اکیومد مدل NF-100

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاقی
 • اقلام همراه
  حاوی ماسک و قطعه دهانی مخصوص کودک وبزرگسالدارای آداپتور ۱۲V
 • کاربرد
  سرما خوردگی، آسم و بیماری‌های تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ نبولایزر امرن مدل NE-C803-E

نبولایزر امرن مدل NE-C803-E

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاق دارو
 • اقلام همراه
  – ماسک مخصوص کودکان و بزرگسالان- دارای فیلتر هوای ۵ قسمتی
 • کاربرد
  سرما خوردگی، آسم و بیماری‌های تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ نبولایزر فولی مدل W003 سایز M

نبولایزر فولی مدل W003 سایز M

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاق دارو
 • اقلام همراه
  کمپرسور، کیت نبولایزر، لوله هوا، قطعه دهانی، دو عدد ماسک، پنج عدد فیلتر یدکی، یک عدد فیوز یدکی، دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی
 • کاربرد
  آسم، انسداد ریه، برونشیت حاد و مزمن، عفونت ریه و دستگاه تنفس، تورم لوزالمعده و سایر بیمارهای تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ نبولایزر کابانا مدل Rj-2 p

نبولایزر کابانا مدل Rj-2 p

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • ملاحظات
  استفاده از آب معمولی به جای آب مقطر سبب ایجاد رسوب در محفظه شده و خلل در کار دستگاه ایجاد می کند.
 • نوع باتری
  ندارد
 • سایر مشخصات
  استفاده جهت بهبود بیماری های تنفسیبه کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر داروکارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر داروکارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا درافشاندن آئروسل به بیماردارای ماسک و رابط بینی بزرگسالسهولت حمل در خانه و کلینیکعملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت۰.۲۵ml/min با قدرتبا ظرفیت مخزن حداکثر ۱۰ میلی لیتردارای شیلنگ رابط
 • اقلام همراه
  – دهانی- ۲عددماسک صورت(بزرگسال و اطفال)- ۲ عدد کاپ دارو- لوله هوا-کیف برزنتی همراه
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ نبولایزر بی ول مدل MED-120

نبولایزر بی ول مدل MED-120

مشخصات

 • روش درمانی
  از طریق استنشاق دارو
 • سایر مشخصات
  – MMAD حدودا ۲.۹ میکرومتر- حداکثر حجم پرکردن نبولایزر: ۶ میلی‌لیتر- حداقل حجم پرکردن نبولایزر: ۲ میلی‌لیتر- سرعت جریان دارو: ۰.۳ میلی‌لیتر در دقیقه- وزن: ۲۳۵ گرم- ابعاد: ۵.۱ × ۵.۴ × ۱۰ سانتی‌متر- فشار عملیاتی : ۰.۳۵ تا ۰.۶ بار
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ نبولایزر امرن مدل U100

نبولایزر امرن مدل U100

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاقی
 • ملاحظات
  اصل ژاپن
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ نبولایزر آ ایکس دی مدل ۳۰۵

نبولایزر آ ایکس دی مدل 305

مشخصات

 • روش درمانی
  کاربرد نبولایزر:این دستگاه برای بیماری ها و مشکلات زیر استفاده می شود:آسمانسداد مزمن ریویفیبروز کیستیکبرونشیت و سایر عفونت های تنفسیاحتقان، سینوزیت و سرماخوردگیفواید استفاده از نبولایزر:افزایش عملکرد ماهیچه های دستگاه تنفسیبهبود توانایی فرد در انجام فعالیت های عمومیجلوگیری از تجمع ترشحات و خلط های ریویکاهش سرفه و عفونت سینهکاهش چسبندگیکم شدن دردرفع اسپاسمبهبود برگشت خون به سیستم تنفسیمرطوب شدن راه های تنفسی به خصوص در افرادی که در محیط های خشک دچار مشکل تنفسی می شوند
 • کاربرد
  این دستگاه برای بیماری ها و مشکلات زیر استفاده می شود: آسم انسداد مزمن ریوی فیبروز کیستیک برونشیت و سایر عفونت های تنفسی احتقان، سینوزیت و سرماخوردگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ نبولایزر فولی مدل W003

نبولایزر فولی مدل W003

مشخصات

 • روش درمانی
  کمپرسوری
 • نوع باتری
  برق
 • اقلام همراه
  ماسکمخزن داروکیفدستگاه
 • قابلیت‌های ابزار
  شدت قابل تنظیم
 • کاربرد
  خانگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ نبولایزر کینگیلد مدل NE803

نبولایزر کینگیلد مدل NE803

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • ملاحظات
  استفاده از آب معمولی به جای آب مقطر سبب ایجاد رسوب در محفظه شده و خلل در کار دستگاه ایجاد می کند.
 • نوع باتری
  قلمی غیر قابل شارژ
 • سایر مشخصات
  به کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر داروکارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر داروکارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا درافشاندن آئروسل به بیماردارای ماسک و رابط بینی بزرگسالسهولت حمل در خانه و کلینیکعملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت≥۰.۳ml/min با قدرتبا ظرفیت مخزن حداکثر ۸میلی لیتردارای شیلنگ رابط
 • اقلام همراه
  – دهانی- ماسک صورت بزرگسال-ماسک صورت کودک- کاپ دارو- لوله هوا-پنج عدد فیلتر یدک
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ نبولایزر زنیتمد مدل ZTH-2101

نبولایزر زنیتمد مدل ZTH-2101

مشخصات

 • روش درمانی
  تنفسی
 • کاربرد
  خانگی و بیمارستانی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ نبولایزر فولی مدل W004 سایز M

نبولایزر فولی مدل W004 سایز M

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاق دارو
 • اقلام همراه
  کیف مخصوص حمل، لوله هوا، قطعه دهانی، دو عدد ماسک، پنج عدد فیلتر یدکی، یک عدد فیوز یدکی، دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی
 • کاربرد
  آسم، انسداد ریه، برونشیت حاد و مزمن، عفونت ریه و دستگاه تنفس، تورم لوزالمعده و سایر بیمارهای تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ نبولایزر کینگیلد مدل NE502

نبولایزر کینگیلد مدل NE502

مشخصات

 • روش درمانی
  رساندن دارو به قسمت‌های مختلف دستگاه تنفسی از طریق استنشاق دارو
 • ملاحظات
  استفاده از آب معمولی به جای آب مقطر سبب ایجاد رسوب در محفظه شده و خلل در کار دستگاه ایجاد می کند.
 • نوع باتری
  باطری شارژی داخلی
 • سایر مشخصات
  دارای باطری شارژی داخلی برای استفاده بدون نیاز به برق در هر مکانقابلیت کار با موبایل و پاوربانک به عنوان منبع تامین انرژیاستفاده جهت بهبود بیماری های تنفسیبه کارگیری تکنولوژی هوای فشرده در نبولایزر داروکارایی بسیار عالی به دلیل قدرت نبولایزر داروکارایی منحصر به فرد به دلیل حفظ تناسب بالا درافشاندن آئروسل به بیماردارای ماسک و رابط بینی بزرگسالسهولت حمل در خانه و کلینیکعملکرد تک دکمه ای برای استفاده راحت≥۰.۳ml/min با قدرتبا ظرفیت مخزن حداکثر ۸میلی لیتردارای شیلنگ رابط
 • اقلام همراه
  – دهانی- ماسک صورت بزرگسال-ماسک صورت کودک- کاپ دارو- لوله هوا-پنج عدد فیلتر یدک-کیف همراه
 • کاربرد
  مصرف داروهای استنشاقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ نبولایزر اکیومد مدل NF80

نبولایزر اکیومد مدل NF80

مشخصات

 • روش درمانی
  استنشاق دارو
 • اقلام همراه
  حاوی ماسک و قطعه دهانی مخصوص کودک وبزرگسال دارای آداپتور ۱۲V
 • قابلیت‌های ابزار
  شدت قابل تنظیم
 • کاربرد
  سرما خوردگی، آسم و بیماری‌های تنفسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید نوبلایزر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سنگ پای برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا