باغبانی

دستگاه سمپاش، راهنمای خرید دستگاه سمپاش برتر و باکیفیت بازار+قیمت روز

راهنمای نگهداری و خرید انواع مدل های دستگاه سمپاش.

امروزه کشاورزی مدرن جای خود را به کشاورزی ارگانیک و سنتی داده است. در زمان های گذشته بسیاری از محصولات کشاورزی به وسیله حشرات و آفات از بین می رفت و تولید محصول به اندازه امروز نبود. امروزه با تولید سموم و افت کش ها، صنعت کشاورزی رونق بیشتری پیدا کرد و تولید محصولات کشاورزی چند برابر افزایش یافت‌. البته هر ماده در کنار ویژگی های مطلوب می تواند تاثیرات منفی هم داشته باشد، این سموم به محیط زیست آسیب وارد می کنند ولی استفاده صحیح و کنترل شده از این مواد می تواند اثرات مثبتی بر صنعت کشاورزی بگذارد. برای استفاده درست و اساسی از این سموم و آفت کش ها نیاز به یک سری وسایل دارید که به محیط زیست آسیب کمتری وارد شود. یکی از این دستگاه ها سمپاش می باشد. سمپاش ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نیاز شما برای سمپاشی هر قسمتی نوع خاصی از سمپاش تولید شده است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید یک سمپاش دارید اما نمی دانید که از میان این همه مدل کدام سمپاش مناسب کار شما است. با ما همراه باشید، در ادامه به شما انواع سمپاش را معرفی می کنیم و نکات مهمی که هنگام خرید دستگاه سمپاش باید به آن ها توجه کنید را توضیح خواهیم داد.

سمپاش چیست؟

سم ها از یک سری مواد گیاهی و شیمیایی ساخته می شوند، دستگاهی که به وسیله آن این مواد بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود را سمپاش می گویند. استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف سم و پخش شدن بهتر در محل مورد نظر می شود. به عبارت بهتر سمپاش وسیله ای است که برای پاشش مایع استفاده می شود. در کشاورزی، سمپاش قطعه ای از تجهیزات است که نازل ها را برای اعمال علف کش ها، آفت کش ها و کودها به محصولات کشاورزی می‌پاشند. اندازه سمپاش ها از واحدهای قابل حمل انسان گرفته تا سمپاش های دنباله دار که به تراکتور متصل هستند تا واحدهای خودکششی مشابه تراکتورها با پایه های بوم ۶۰ تا ۱۵۱ فوت طول دارند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید اره زنجیری

چند مورد از ویژگی های سمپاش خوب:

 • قدرت و ظرفیت مناسب: یک سمپاش خوب می بایست از قدرت پاشش مناسبی برخودار باشد تا بتواند سم را در محیط به خوبی اسپری نماید، همچنین دارای ظرفیت مناسبی باشد، اگر ظرفیت مخزن سمپاش کم باشد شما مجبورید مدام آن را پر کنید که ممکن است مقداری از سم موقع پر کردن بر روی زمین ریخته شود همچنین مدت زمان زیادی را صرف پر کردن مخزن آن ها کنید.
 • قیمت و کیفیت: توجه داشته باشید دستگاه هایی که از قیمت پایینی برخوردارند کیفیت کمتری نسبت به مدل هایی با قیمت های بالاتر دارند. اگر می خواهید دستگاه شما از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد می بایست سر کیسه را شل کنید و مقداری هزینه کنید. البته با افزایش تولید محصولات کشاورزی این هزینه جبران خواهد شد.
 • نوع پاشش دستگاه: یک دستگاه سمپاش خوب باید به گونه ای سم را بپاشد که فشار پاشش در تمام مراحل سمپاشی یکسان باشد. پاشش یکسان باعث می شود سم به تمامی محصولات به یک مقدار پاشیده شود و راندمان بالا برود.
 • عملکرد مناسب: سمپاش های دستی دارای تلمبه هستند که در این مدل تلمبه می بایست عملکرد مناسبی داشته باشد، همچنین در مدل هایی که موتور دار هستند موتور آن ها می بایست از قدرت بالایی برخوردار باشد، به گونه ای که بهترین عملکرد را داشته باشند.

انواع مدل های دستگاه سمپاش:

 • سمپاش دستی: قدیمی ترین مدل این دستگاه سمپاش دستی است. این مدل دارای تلمبه می باشد که به وسیله تلمبه زدن به صورت دستی مخزن سم پر از هوا شده و هنگام فشردن دکمه سم به صورت اسپری پاشیده می شود.
 • سمپاش موتوری: در این مدل برخلاف مدل دستی از یک پمپ الکترونیکی استفاده شده است که به وسیله جریان برق هوا تولید می کند، هوای تولید شده به سطح مایع فشار زیادی وارد می کند و باعث می شود سم به صورت اسپری پاشیده شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه بالا رفتن سرعت کار و راحتی کاربر می باشد.
 • سمپاش زنبه ای: این نوع سمپاش برخلاف مدل های قبلی دارای مخزن نمی باشد، فقط دارای یک موتور الکتریکی است که یک شیلنگ برای ورود سم دارد و یک شیلنگ برای خروج. قدرت پاشش فوق العاده بالایی دارند برای زمین های کشاورزی بزرگ به کار می روند و می توانند یک تانکر سم را به مدت چند ساعت بر روی محصولات کشاورزی بپاشند. دقیقا شبیه کارواش عمل می کنند.
 • سمپاش پشت تراکتوری: این مدل علاوه بر انجام فرآیند سمپاشی قادر است عملیات ضد عفونی و کود پاشی را برای باغ ها و مزارع انجام دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع سمپاش قدرت پاشش سم به میزان یکسان، کاهش میزان مصرف کود یا سم مصرفی به میزان ۵۰ در صد، افزایش عملیات سمپاشی تا ۷ برابر موارد مشابه و حفظ نیروی کار با ان اشاره کرد.
 • سمپاش فرغونی: یکی از متداول ترین نوع سمپاش می باشد. این مدل سمپاش درون یک فرغون قرار دارد که می بایست به وسیله نیروی کار حمل و پاشیده شود. در سه نوع دستی، برقی و بنزینی تولید می شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه چمن زنی

نکات مهم هنگام خرید دستگاه سمپاش:

 1. فشار: اگر فقط برای گیاه تخصصی باشد، فشار بیشتر بهتر است. از آنجایی که بیشتر سمپاش ها دارای نازل قابل تنظیم هستند، می توانید با تطبیق دست خود به راحتی فشار را کاهش دهید. در مقابل، یک سمپاش کم فشار به احتمال زیاد برای انجام کاربردهای مختلف منحصر به فرد مانند سمپاشی علف کش، قارچ کش، آفت کش یا کود علاوه بر سمپاشی صرفا آب، بسیار ناشیانه خواهد بود. علاوه بر این، یک پمپ سمپاش کم فشار، غبار ریز که شرط اصلی در استفاده از سموم دفع آفات تماسی است به عنوان مخالف تولید نمی‌کند. یک سمپاش فشار بالا معمولاً با پمپ پیستونی همراه است در حالی که دیگری از پمپ دیافراگمی استفاده می کند. یک سمپاش باغچه دستی که مجهز به پمپ پیستونی است می تواند از طریق محفظه سیلندر خود در هنگام پمپاژ تا ۹۰ psi فشار داشته باشد.
 2. کیفیت مواد: پمپ سمپاش باغی ساخته شده از پلاستیک یک انتخاب عالی است، زیرا سبک و بادوام هستند. با این حال، محصول ساخته شده از فولاد ضد زنگ را هم می‌توانید خریداری کنید.
 3. اجزاء داخلی: در اعماق پمپ سمپاش برخی از عناصر شکننده به خصوص مهر و موم و واشر قرار دارد. درزگیرها و واشرها اطمینان حاصل می کنند که هنگام پمپاژ فشار هوای خروجی وجود نداشته باشد و مایعی نشتی نداشته باشد. این عناصر نیاز به تعویض معمولی دارند زیرا معمولاً در استفاده های بسیار مکرر به ویژه در سمپاش های دستی خیلی زود فرسوده می شوند. متأسفانه، این بخش مهم عمداً از یک برند به برند دیگر منحصر به فرد است. بنابراین، آنها به جای هم نیستند. چیزهایی که باید مطمئن شوید، قبل از خرید پمپ سمپاش باغی، در هر کجا که هستید توضیح دقیقی در مورد این قطعات یدکی به دست آورید.
 4. زنجیر یا کوله پشتی: واحدی با حجم مخزن کمتر از ۱۰ لیتر معمولاً در مدل اسلینگ عرضه می شود. هر واحد حجیم همیشه با کوله پشتی برای کارکرد آسان تر طراحی شده است. اگر قصد دارید از سمپاش به طور منظم در باغ استفاده کنید، پس داشتن واحد کوچکتر و بزرگتر بسیار مفید است.
 5. نوع سمپاش: انواع مختلفی از اسپری را می توان از طریق یک نازل تولید کرد. واحدهایی را انتخاب کنید که طیف گسترده‌ای از نازل‌ها را ارائه می‌دهند، از خالدار تا مه‌آلود گسترده یا واحدی که دارای نوک نازل قابل تنظیم است.
 6. حالت و هزینه عملیات: سمپاش دستی برای کار کردن به ماهیچه نیاز دارد اما نگهداری آن ساده تر و ارزان تر است. کارکرد سمپاش برقی بسیار آسان‌تر می‌باشد، اما هزینه برق و تعمیر و نگهداری آن گران‌تر است یا نیاز به کشف باتری فرسوده، آسیب پمپ و برخی خرابی‌های الکتریکی است که بیشتر افراد نمی‌توانند آن را برطرف کنند.
 7. لنس تلسکوپی: اکثر پمپ‌های سمپاش موجود در بازار با لنس ثابت عرضه می شوند. برای دسترسی بیشتر و تجربه بهتر هنگام اسپری باید یک اکستنشن یا جایگزینی خریداری کنید که عملکرد تلسکوپی داشته باشد.
 8. راهنمای سطح حجم: مخزن سمپاش ساخته شده از پلاستیک معمولاً دارای یک ناحیه نیمه شفاف است که با راهنمای سطح حجم مدرج ارائه می شود. این ویژگی به مخلوط کردن آفت کش ها، علف کش ها، قارچ کش ها و سایر مواد شیمیایی باغ با آب کمک می کند. اگرچه، ما هنوز هم می‌توانیم از یک پارچ اندازه‌گیری برای مخلوط کردن آسان‌تر آن مواد شیمیایی استفاده کنیم.
 9. باتری: باتری علاوه بر پمپ الکتریکی، هسته هر سمپاش برقی است. ظرفیت باتری بر حسب آمپر ساعت تعریف شده و Ah بیشتر آن یعنی بهتر بودن دستگاه. فقط به این دلیل که یک سمپاش برقی برای کار کردن فقط به باتری متکی است، باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، به خصوص در زمان شارژ شدن. تعمیر و نگهداری منظم باتری لازم نیست، زیرا با گذشت زمان و استفاده، خود به خود فرسوده می شود. هنگامی که باتری خراب است یعنی پمپ کم توان و شارژ نمی‌شود نیاز به تعویض یک باتری جدید است.

راهنمای سرویس و نگهداری از سمپاش:

 • یکی از مواردی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه سمپاش می باشد نور خورشید است حتما این دستگاه را دور از نور خورشید نگهداری کنید تا پوسیده شدن مخزن و شیلنگ های آن را در پی نداشته باشد.
 • همیشه بعد از پایان مرحله سمپاشی دستگاه را به وسیله آب و مایع ظرفشویی چند با شستشو دهید. توجه کنید که آب حاوی سم بعد از شستشو را وارد محیط زیست نکنید.
 • این دستگاه در محلی قرار بگیرد که حیوانات جونده مانند موش سمور و … در آن جا نباشد زیرا به قسمت های برقی و پلاستیکی دستگاه آسیب می زنند.
 • بعد از پایان مرحله شستشو قسمت های فلزی ان را با دقت خشک نمایید و در محل های مرطوب نگهداری نکنید تا دچار زنگ زدگی نشود.
 • باک سمپاش باید بعد از انجام کار کاملا تخلیه و خشک شود و در جای تاریک نگهداری شود.
 • همیشه سمی را که آماده کرده اید باید به مدت چند ساعت مصرف کنید در واقع نباید سمی که ساخته شده را روز بعد استفاده کرد چون به گیاه شما آسیب می زند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه‌سمپاش مورد نیازتان را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۶ نمونه دستگاه سمپاش باکیفیت، ارزان و پرفروش موجود در بازار زا برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر محصول یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ سمپاش ای اس اچ کمپانیمدل COBRA گنجایش ۲ لیتر

سمپاش ای اس اچ کمپانیمدل COBRA گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x16x33 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • وزن
  ۴۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ سمپاش سیلور مدل GT-PS-5L گنجایش ۵ لیتر

سمپاش سیلور مدل GT-PS-5L گنجایش 5 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  دارای لوله و نازل تمام برنجی ضد زنگ
 • سایر توضیحات
  دارای لوله و نازل تمام برنج ضد زنگ قابلیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده دارای خورندگی همانند وایتکس
 • ابعاد
  ۱۸x18x43 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۳
 • ظرفیت مخزن
  ۵ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۱۱۷۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ سمپاش کینگ مدل PRESSURY SPRAYER -8 گنجایش ۸ لیتر

سمپاش کینگ مدل PRESSURY SPRAYER -8 گنجایش 8 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  شامل سه عدد سری اب پاش اضافی در چند حالت متفاوت
 • سایر توضیحات
  این سمپاش دارای نشانگر فشار هوای داخل مخزن میباشد که میزان بار داخل مخزن را نشان میدهد
 • ابعاد
  ۵۵x12x12 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۸ سی‌سی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ سمپاش هیوسان مدل S-6L حجم ۶ لیتر

سمپاش هیوسان مدل S-6L حجم 6 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  بندلنس
 • ابعاد
  ۱۸ × ۴۸ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  ۱.۲
 • ظرفیت مخزن
  ۶ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۵.۱ تا ۱۰ لیتر
 • وزن
  ۱۱۳۵ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ سمپاش مورسل مدل TF_32 گنجایش ۲ لیتر

سمپاش مورسل مدل TF_32 گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x12x12 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • وزن
  ۲۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ سمپاش تسلا مدل ۱۰۲ گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش تسلا مدل 102 گنجایش 20 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۵۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ سمپاش مدل SBC گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش مدل SBC گنجایش 20 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  واشر و دفترچه راهنما
 • ابعاد
  ۵۰x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ سمپاش شارژی اف اس تی مدل ۲۰DS گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی اف اس تی مدل 20DS گنجایش ۲۰ لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنماسری های لانس مختلف
 • ابعاد
  ۴۱x12x66 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۵
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ سمپاش دی اس اچ مدل garden 10 گنجایش ۱۰ لیتر

سمپاش دی اس اچ مدل garden 10 گنجایش 10 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  برگه راهنمای مصرف- بند قابل تنظیم
 • ابعاد
  ۲۰x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۵
 • ظرفیت مخزن
  ۱۰۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۵.۱ تا ۱۰ لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ سمپاش دوکاره شارژی و دستی ردلاین مدل RL-20E ظرفیت ۲۰ لیتر

سمپاش دوکاره شارژی و دستی ردلاین مدل RL-20E ظرفیت 20 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱.شارژر۲.نازل یدک۳.لاستیک تلمبه
 • ابعاد
  ۴۳x22x57 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ سمپاش اس بی سی مدل ۱۰۲ گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش اس بی سی مدل 102 گنجایش 20 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۵
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ سمپاش سیلور مدل GT-PS-E2L گنجایش ۲ لیتر

سمپاش سیلور مدل GT-PS-E2L گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x13x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۴۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ سمپاش سیلور مدل GT-PS-S1L حجم ۱ لیتر

سمپاش سیلور مدل GT-PS-S1L حجم 1 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای لوله بلند (۱۹ سانتی متری) جهت سهولت استفاده
 • ابعاد
  ۳۶x11x29 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۱ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۳۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ سمپاش مدل z300

سمپاش مدل z300

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت اتصال به تمام بطری های دلستر نوشابه و دوغ…
 • ابعاد
  ۳۰x3x3 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۱.۵ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ سمپاش مدل S01

سمپاش مدل S01

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x4x4 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  سی‌سی
 • وزن
  ۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ سمپاش دستی نکستول گروپ مدل NT-2667 حجم ۲ لیتر

سمپاش دستی نکستول گروپ مدل NT-2667 حجم 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x14x25 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ سمپاش مدل A2 حجم ۲ لیتر

سمپاش مدل A2 حجم 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x25 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش ۵ لیتر

 سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش 5 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x15x40 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۵۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ سمپاش رونیک مدل N2 ظرفیت ۲ لیتر

سمپاش رونیک مدل N2 ظرفیت 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴x13x36 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  بدون لنس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ سمپاش هیوسان مدل S-2L حجم ۲ لیتر

سمپاش هیوسان مدل S-2L حجم 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳ × ۳۳ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ سمپاش شارژی مورسل مدل ۲۱D گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی مورسل مدل 21D گنجایش 20 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  موتورپمپ ، باطری ، شارژر ، لنس استیل قابل تنظیم ، نازل اصلی ، پنج عدد نازل اضافی ، واشر اضافی و یدکی پمپ ، واشر یدکی نازلها ، خارهای اتصال دسته پمپ ، واشرهای مخصوص دسته پمپ ، صافی ، دسته لنس ، شلنگ ، دستگیره پمپ ، بند کوله ای ، شارژر ، دفترچه راهنما .
 • سایر توضیحات
  جنس بدنهپلی‌اتیلن مقاومابعاد۵۸x40x24 سانتی‌متروزن۶۶۰۰ گرمروش حملدوشیظرفیت مخزن۲۰ لیترمکانیزم سوییچداردطول شلنگ۱.۲۵ مترظرفیت مخزن:۲۰ لیتردوکاره دستی و شارژیموتور پمپ:شرکت مورسل ترکیهنوع باطری:قابل شارژ مارک مورسلنوع لنس:تلسکوپی قابل تنظیمجنس لنس:استیلتعداد نازل اضافی:پنج عدددارای واشرهای اضافی و یدکی برای پمپ و نازلهادارای خار اضافی و یدکی مخصوص برای دسته پمپدارای شلنگ و دسته لنس با کیفیتسمپاش مورسل با یکبار شارژ باطری قابلیت اسپری ۱۲۰ الی ۱۵۰ لیتر مایع را دارد،دارای باطری قوی لیتیومیکلیه لوازم همراه و سمپاش، ساخت کشور ترکیه و تولید شده در شرکت مورسل میباشد.
 • ابعاد
  ۵۸x40x24 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۳
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس تلسکوپی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ سمپاش دستی نکستول گروپ مدل NT-5L حجم ۵ لیتر

سمپاش دستی نکستول گروپ مدل NT-5L حجم 5 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فشار کاری ۲/۰ – ۴/۰ مگا پیکسل ایده‌آل برای مصارف کود، علف‌کش و سموم حشره‌کش بر پایه آب مورد استفاده جهت اسپری کردن محلول‌های شوینده یا مواد محافظ فاقد حلال مناسب برای مصارف کشاورزی دارای مخزن مدرجمجهز به لنس استیل با نازل تنظیم و دسته کنترل تقویت شده دارای پایه تحتانی مخزن جهت حفظ تعادل بهتر و افزایش ضربه پذیری
 • ابعاد
  ۱۸x18x42 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۲۵
 • ظرفیت مخزن
  ۵ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۱۰۲۶ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ سمپاش دستی سامکو مدل YP-GH-1.5L گنجایش ۱.۵ لیتر

سمپاش دستی سامکو مدل YP-GH-1.5L گنجایش 1.5 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – سمپاش سامکو با ظرفیت مخزن ۱.۵ لیتر – دارای بدنه از جنس پلاستیک فشرده- مستحکم و شفاف – با تلمبه کردن اهرم روی سمپاش به راحتی شروع به پاشش میکند
 • ابعاد
  ۳۰x22x12 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۱۵۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۲۴۵ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم ۲ لیتر

سمپاش کنزاکس مدل KPS-102 حجم 2 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  – نازل
 • سایر توضیحات
  – دارای مخزن مدرج برای نشان دادن حجم محلول
 • ابعاد
  ۱۲x24x33.5 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۳۷۵ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ سمپاش موتوری مدل kavazoki as-768 گنجایش ۲۵ لیتر

سمپاش موتوری مدل kavazoki as-768 گنجایش 25 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  لانس مه پاشیلانس سمپاشیاورینگی و واشر یدکاچار شمع
 • ابعاد
  ۳۸x25x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۵ متر
 • ظرفیت مخزن
  ۲۵۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۲۰.۱ تا ۵۰ لیتر
 • وزن
  ۱۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ سمپاش اسپرو مدل ۲۰۲۰ ظرفیت ۸ لیتر

سمپاش اسپرو مدل 2020 ظرفیت 8 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x15x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۲۰سانتیمتر
 • ظرفیت مخزن
  ۸۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۵.۱ تا ۱۰ لیتر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه سمپاش در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پمپ آب

‫۴ دیدگاه ها

 1. سلام…این مطالب عالی بود..ما برای ضد عفونی برای کرونا می خواهیم یک سمپاش برای مسجد بخریم…به نظر شما چه مارکی و چه لیتراژی بخریم..اگر ایرادی ندارد پیشنهادتان به ایمیلم ارسال کنید….تشکر.

 2. برای باغ با مساحت ۷۰۰متر به نظر شما مدل ای اس اچ دستی و هیوندایی دستی مقایسه شود بلحاظ قدرت و ارتفاع پاشش و یکنواختی چقدر قابل مقایسه است؟ ایا قیمت دو برابر هیوندایی کیفیت دو برابری هم دارد یا پول مارک میدیم؟

  1. هیچ وقت کیفیت را فدای خرید جنس ارزان‌تر نکنید…البته ای اس اچ هم محصول با کیفیتی اما تفاوتش با مدل هیوندایی شب و روزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا