باغبانی

دستگاه سمپاش، راهنمای خرید دستگاه سمپاش برتر و باکیفیت بازار+قیمت روز

راهنمای نگهداری و خرید انواع مدل های دستگاه سمپاش.

امروزه کشاورزی مدرن جای خود را به کشاورزی ارگانیک و سنتی داده است. در زمان های گذشته بسیاری از محصولات کشاورزی به وسیله حشرات و آفات از بین می رفت و تولید محصول به اندازه امروز نبود. امروزه با تولید سموم و افت کش ها، صنعت کشاورزی رونق بیشتری پیدا کرد و تولید محصولات کشاورزی چند برابر افزایش یافت‌. البته هر ماده در کنار ویژگی های مطلوب می تواند تاثیرات منفی هم داشته باشد، این سموم به محیط زیست آسیب وارد می کنند ولی استفاده صحیح و کنترل شده از این مواد می تواند اثرات مثبتی بر صنعت کشاورزی بگذارد. برای استفاده درست و اساسی از این سموم و آفت کش ها نیاز به یک سری وسایل دارید که به محیط زیست آسیب کمتری وارد شود. یکی از این دستگاه ها سمپاش می باشد. سمپاش ها انواع مختلفی دارند و با توجه به نیاز شما برای سمپاشی هر قسمتی نوع خاصی از سمپاش تولید شده است. اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد خرید یک سمپاش دارید اما نمی دانید که از میان این همه مدل کدام سمپاش مناسب کار شما است. با ما همراه باشید، در ادامه به شما انواع سمپاش را معرفی می کنیم و نکات مهمی که هنگام خرید دستگاه سمپاش باید به آن ها توجه کنید را توضیح خواهیم داد.

سمپاش چیست؟

سم ها از یک سری مواد گیاهی و شیمیایی ساخته می شوند، دستگاهی که به وسیله آن این مواد بر روی سطح مورد نظر پاشیده می شود را سمپاش می گویند. استفاده از این دستگاه باعث صرفه جویی در مصرف سم و پخش شدن بهتر در محل مورد نظر می شود. به عبارت بهتر سمپاش وسیله ای است که برای پاشش مایع استفاده می شود. در کشاورزی، سمپاش قطعه ای از تجهیزات است که نازل ها را برای اعمال علف کش ها، آفت کش ها و کودها به محصولات کشاورزی می‌پاشند. اندازه سمپاش ها از واحدهای قابل حمل انسان گرفته تا سمپاش های دنباله دار که به تراکتور متصل هستند تا واحدهای خودکششی مشابه تراکتورها با پایه های بوم ۶۰ تا ۱۵۱ فوت طول دارند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید اره زنجیری

چند مورد از ویژگی های سمپاش خوب:

 • قدرت و ظرفیت مناسب: یک سمپاش خوب می بایست از قدرت پاشش مناسبی برخودار باشد تا بتواند سم را در محیط به خوبی اسپری نماید، همچنین دارای ظرفیت مناسبی باشد، اگر ظرفیت مخزن سمپاش کم باشد شما مجبورید مدام آن را پر کنید که ممکن است مقداری از سم موقع پر کردن بر روی زمین ریخته شود همچنین مدت زمان زیادی را صرف پر کردن مخزن آن ها کنید.
 • قیمت و کیفیت: توجه داشته باشید دستگاه هایی که از قیمت پایینی برخوردارند کیفیت کمتری نسبت به مدل هایی با قیمت های بالاتر دارند. اگر می خواهید دستگاه شما از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد می بایست سر کیسه را شل کنید و مقداری هزینه کنید. البته با افزایش تولید محصولات کشاورزی این هزینه جبران خواهد شد.
 • نوع پاشش دستگاه: یک دستگاه سمپاش خوب باید به گونه ای سم را بپاشد که فشار پاشش در تمام مراحل سمپاشی یکسان باشد. پاشش یکسان باعث می شود سم به تمامی محصولات به یک مقدار پاشیده شود و راندمان بالا برود.
 • عملکرد مناسب: سمپاش های دستی دارای تلمبه هستند که در این مدل تلمبه می بایست عملکرد مناسبی داشته باشد، همچنین در مدل هایی که موتور دار هستند موتور آن ها می بایست از قدرت بالایی برخوردار باشد، به گونه ای که بهترین عملکرد را داشته باشند.

انواع مدل های دستگاه سمپاش:

 • سمپاش دستی: قدیمی ترین مدل این دستگاه سمپاش دستی است. این مدل دارای تلمبه می باشد که به وسیله تلمبه زدن به صورت دستی مخزن سم پر از هوا شده و هنگام فشردن دکمه سم به صورت اسپری پاشیده می شود.
 • سمپاش موتوری: در این مدل برخلاف مدل دستی از یک پمپ الکترونیکی استفاده شده است که به وسیله جریان برق هوا تولید می کند، هوای تولید شده به سطح مایع فشار زیادی وارد می کند و باعث می شود سم به صورت اسپری پاشیده شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه بالا رفتن سرعت کار و راحتی کاربر می باشد.
 • سمپاش زنبه ای: این نوع سمپاش برخلاف مدل های قبلی دارای مخزن نمی باشد، فقط دارای یک موتور الکتریکی است که یک شیلنگ برای ورود سم دارد و یک شیلنگ برای خروج. قدرت پاشش فوق العاده بالایی دارند برای زمین های کشاورزی بزرگ به کار می روند و می توانند یک تانکر سم را به مدت چند ساعت بر روی محصولات کشاورزی بپاشند. دقیقا شبیه کارواش عمل می کنند.
 • سمپاش پشت تراکتوری: این مدل علاوه بر انجام فرآیند سمپاشی قادر است عملیات ضد عفونی و کود پاشی را برای باغ ها و مزارع انجام دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع سمپاش قدرت پاشش سم به میزان یکسان، کاهش میزان مصرف کود یا سم مصرفی به میزان ۵۰ در صد، افزایش عملیات سمپاشی تا ۷ برابر موارد مشابه و حفظ نیروی کار با ان اشاره کرد.
 • سمپاش فرغونی: یکی از متداول ترین نوع سمپاش می باشد. این مدل سمپاش درون یک فرغون قرار دارد که می بایست به وسیله نیروی کار حمل و پاشیده شود. در سه نوع دستی، برقی و بنزینی تولید می شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه چمن زنی

نکات مهم هنگام خرید دستگاه سمپاش:

 1. فشار: اگر فقط برای گیاه تخصصی باشد، فشار بیشتر بهتر است. از آنجایی که بیشتر سمپاش ها دارای نازل قابل تنظیم هستند، می توانید با تطبیق دست خود به راحتی فشار را کاهش دهید. در مقابل، یک سمپاش کم فشار به احتمال زیاد برای انجام کاربردهای مختلف منحصر به فرد مانند سمپاشی علف کش، قارچ کش، آفت کش یا کود علاوه بر سمپاشی صرفا آب، بسیار ناشیانه خواهد بود. علاوه بر این، یک پمپ سمپاش کم فشار، غبار ریز که شرط اصلی در استفاده از سموم دفع آفات تماسی است به عنوان مخالف تولید نمی‌کند. یک سمپاش فشار بالا معمولاً با پمپ پیستونی همراه است در حالی که دیگری از پمپ دیافراگمی استفاده می کند. یک سمپاش باغچه دستی که مجهز به پمپ پیستونی است می تواند از طریق محفظه سیلندر خود در هنگام پمپاژ تا ۹۰ psi فشار داشته باشد.
 2. کیفیت مواد: پمپ سمپاش باغی ساخته شده از پلاستیک یک انتخاب عالی است، زیرا سبک و بادوام هستند. با این حال، محصول ساخته شده از فولاد ضد زنگ را هم می‌توانید خریداری کنید.
 3. اجزاء داخلی: در اعماق پمپ سمپاش برخی از عناصر شکننده به خصوص مهر و موم و واشر قرار دارد. درزگیرها و واشرها اطمینان حاصل می کنند که هنگام پمپاژ فشار هوای خروجی وجود نداشته باشد و مایعی نشتی نداشته باشد. این عناصر نیاز به تعویض معمولی دارند زیرا معمولاً در استفاده های بسیار مکرر به ویژه در سمپاش های دستی خیلی زود فرسوده می شوند. متأسفانه، این بخش مهم عمداً از یک برند به برند دیگر منحصر به فرد است. بنابراین، آنها به جای هم نیستند. چیزهایی که باید مطمئن شوید، قبل از خرید پمپ سمپاش باغی، در هر کجا که هستید توضیح دقیقی در مورد این قطعات یدکی به دست آورید.
 4. زنجیر یا کوله پشتی: واحدی با حجم مخزن کمتر از ۱۰ لیتر معمولاً در مدل اسلینگ عرضه می شود. هر واحد حجیم همیشه با کوله پشتی برای کارکرد آسان تر طراحی شده است. اگر قصد دارید از سمپاش به طور منظم در باغ استفاده کنید، پس داشتن واحد کوچکتر و بزرگتر بسیار مفید است.
 5. نوع سمپاش: انواع مختلفی از اسپری را می توان از طریق یک نازل تولید کرد. واحدهایی را انتخاب کنید که طیف گسترده‌ای از نازل‌ها را ارائه می‌دهند، از خالدار تا مه‌آلود گسترده یا واحدی که دارای نوک نازل قابل تنظیم است.
 6. حالت و هزینه عملیات: سمپاش دستی برای کار کردن به ماهیچه نیاز دارد اما نگهداری آن ساده تر و ارزان تر است. کارکرد سمپاش برقی بسیار آسان‌تر می‌باشد، اما هزینه برق و تعمیر و نگهداری آن گران‌تر است یا نیاز به کشف باتری فرسوده، آسیب پمپ و برخی خرابی‌های الکتریکی است که بیشتر افراد نمی‌توانند آن را برطرف کنند.
 7. لنس تلسکوپی: اکثر پمپ‌های سمپاش موجود در بازار با لنس ثابت عرضه می شوند. برای دسترسی بیشتر و تجربه بهتر هنگام اسپری باید یک اکستنشن یا جایگزینی خریداری کنید که عملکرد تلسکوپی داشته باشد.
 8. راهنمای سطح حجم: مخزن سمپاش ساخته شده از پلاستیک معمولاً دارای یک ناحیه نیمه شفاف است که با راهنمای سطح حجم مدرج ارائه می شود. این ویژگی به مخلوط کردن آفت کش ها، علف کش ها، قارچ کش ها و سایر مواد شیمیایی باغ با آب کمک می کند. اگرچه، ما هنوز هم می‌توانیم از یک پارچ اندازه‌گیری برای مخلوط کردن آسان‌تر آن مواد شیمیایی استفاده کنیم.
 9. باتری: باتری علاوه بر پمپ الکتریکی، هسته هر سمپاش برقی است. ظرفیت باتری بر حسب آمپر ساعت تعریف شده و Ah بیشتر آن یعنی بهتر بودن دستگاه. فقط به این دلیل که یک سمپاش برقی برای کار کردن فقط به باتری متکی است، باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید، به خصوص در زمان شارژ شدن. تعمیر و نگهداری منظم باتری لازم نیست، زیرا با گذشت زمان و استفاده، خود به خود فرسوده می شود. هنگامی که باتری خراب است یعنی پمپ کم توان و شارژ نمی‌شود نیاز به تعویض یک باتری جدید است.

راهنمای سرویس و نگهداری از سمپاش:

 • یکی از مواردی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه سمپاش می باشد نور خورشید است حتما این دستگاه را دور از نور خورشید نگهداری کنید تا پوسیده شدن مخزن و شیلنگ های آن را در پی نداشته باشد.
 • همیشه بعد از پایان مرحله سمپاشی دستگاه را به وسیله آب و مایع ظرفشویی چند با شستشو دهید. توجه کنید که آب حاوی سم بعد از شستشو را وارد محیط زیست نکنید.
 • این دستگاه در محلی قرار بگیرد که حیوانات جونده مانند موش سمور و … در آن جا نباشد زیرا به قسمت های برقی و پلاستیکی دستگاه آسیب می زنند.
 • بعد از پایان مرحله شستشو قسمت های فلزی ان را با دقت خشک نمایید و در محل های مرطوب نگهداری نکنید تا دچار زنگ زدگی نشود.
 • باک سمپاش باید بعد از انجام کار کاملا تخلیه و خشک شود و در جای تاریک نگهداری شود.
 • همیشه سمی را که آماده کرده اید باید به مدت چند ساعت مصرف کنید در واقع نباید سمی که ساخته شده را روز بعد استفاده کرد چون به گیاه شما آسیب می زند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه‌سمپاش مورد نیازتان را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۶ نمونه دستگاه سمپاش باکیفیت، ارزان و پرفروش موجود در بازار زا برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر محصول یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ سمپاش شارژی رولکس مدل دو پمپ کدSMT-RULEXX–SAMPASH SHARZHI -2PUMPظرفیت ۲۰لیتر

سمپاش شارژی رولکس مدل دو پمپ کدSMT-RULEXX--SAMPASH SHARZHI -2PUMPظرفیت 20لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  این سمپاش دارارا دو عدد لانس برنجی کابل شارژ سری ها مختلف برای سمپاشی میباشد
 • سایر توضیحات
  و این سمپاش دارای دو پمپ بسیار قوی واصطلاحا DUBLE MOTOR میباشد که از سایر سمپاش های شارژُ و دو کاره ارتفاع بیشتر وقدرت بیشتری را دار میباشد
 • ابعاد
  ۵۰x40x22 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۸۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  لنس تلسکوپی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش ۸ لیتر

سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش 8 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x20x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۸۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ سمپاش دستی ام آر تی مدل KL2000 گنجایش ۲ لیتر

سمپاش دستی ام آر تی مدل KL2000 گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x18x13 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۰.۲ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش ۵ لیتر

 سمپاش ای اس اچ کمپانی مدل COBRA گنجایش 5 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x15x40 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۵۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ سمپاش دستی ای اس اچ کمپانی مدل power max ظرفیت ۲۲ لیتر

سمپاش دستی ای اس اچ کمپانی مدل power max ظرفیت 22 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۳x15x49 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲۲۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۲۰.۱ تا ۵۰ لیتر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ سمپاش اکتیو تولز مدل AC-1002L گنجایش ۲ لیتر

سمپاش اکتیو تولز مدل AC-1002L گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مخزن ساخته شده از جنس پلی اتیلن PEجنس نازل از برنج با قابلیت تنظیم، مقاومت در برابر زنگ زدگی و رطوبتظرفیت ۲ لیتر و قابل استفاده جهت سم پاشی حشرات گلخانه و باغچه
 • ابعاد
  ۳۴x14x14 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ سمپاش مدل M03 3 گنجایش ۳ لیتر

سمپاش مدل M03 3 گنجایش 3 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x15x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۳ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ آبپاش و سمپاش کانیون مدل CHS-3AN ساخت ژاپن

آبپاش و سمپاش کانیون مدل CHS-3AN ساخت ژاپن

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم حالت پاشش محلولحداقل خروجی ۱ سی سیزاویه‌ی پخش: ۰ تا ۶۰ درجهقابلیت استفاده حداقل تا ۵۰۰۰۰ هزار بار فشار ماشهقطر پخش آب در فاصله ۱۵ سانتی‌متری: ۱۷ سانتی‌مترقطر نازل: ۰.۴ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۱۱×۷.۵×۲۳ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۰.۴ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۷۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ سمپاش دستی  کد ۰۴۲

سمپاش دستی  کد 042

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این محصول مخزن ندارد و مخزن آن بطری های نوشابه میباشد. پس از تهیه میتوان از هر بطری نوشابه ای برای مخزن آن استفاده نمود.
 • ابعاد
  ۳x3x30 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۱۵۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۹۱ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ سمپاش رونیک مدل N2 ظرفیت ۲ لیتر

سمپاش رونیک مدل N2 ظرفیت 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴x13x36 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  بدون لنس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش ۱۶ لیتر

سمپاش شارژی و دستی رینو پاور مدل RP 416H گنجایش 16 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۴ نوع نازل مختلفواشر تلمبه یدکشارژرلانستفنگی لانسشلنگ
 • ابعاد
  ۴۰x22x50 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۱۶ سی‌سی
 • وزن
  ۶۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ سمپاش موتوری مدل kavazoki as-768 گنجایش ۲۵ لیتر

سمپاش موتوری مدل kavazoki as-768 گنجایش 25 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  لانس مه پاشیلانس سمپاشیاورینگی و واشر یدکاچار شمع
 • ابعاد
  ۳۸x25x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۵ متر
 • ظرفیت مخزن
  ۲۵۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۲۰.۱ تا ۵۰ لیتر
 • وزن
  ۱۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ سمپاش دستی فدرال مدل PS-21 ظرفیت ۲ لیتر

سمپاش دستی فدرال مدل PS-21 ظرفیت 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x13x35 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ سمپاش مکس مدل ۲۰۰۰ حجم ۲ لیتر

سمپاش مکس مدل 2000 حجم 2 لیتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تلمبه مقـاوم با کاربری سـاده دارای مخزن مدرج برای نشان دادن حجم محلول قابلیت مه پاش کردنجهت بازده بهتر حداقل نیمی از مخزن پر شودمناسب برای: سمپاشی منازل، گلخانه ها و باغچه های کوچک، آب یاری گیاهان، ضد عفونی کردن محیط و…..سم پاش ها به طور کلی در انواع مختلف و ابعادهای گوناگون ساخته و به بارار عرضه می‌شوند. انتخاب اینگونه محصولات بستگی به نوع استفاده در مکان مورد نظر دارد.
 • ابعاد
  ۳۴x26x16 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • وزن
  ۳۷۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ سمپاش هیوسان مدل S-2L حجم ۲ لیتر

سمپاش هیوسان مدل S-2L حجم 2 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳ × ۳۳ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۲ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ سمپاش پومسان مدل k93 گنجایش ۱۰ لیتر

سمپاش پومسان مدل k93 گنجایش 10 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  دسته، نازل استیل، شلنگ، دوعدد واشر اضافی و یدکی
 • سایر توضیحات
  مخزن محکم با ضخامت بالا و کیفیت عالی، پمپ قوی و روان با نازل استیل قابل تنظیم بدون هیچگونه نشتی طول پاشیدن مایع تا ارتفاع۶ متر و همچنین پاشیدن مایع بصورت کاملا پودر جهت ضدعفونی کردن محیط دارای سوپاپ اطمینان،قفل اهرم شارژ به همراه دو عدد واشر اضافه و یدکی دارای بند پشتی ساخت کشور ترکیه
 • ابعاد
  ۱۹.۵×۱۹.۵×۶۰ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۲۰
 • ظرفیت مخزن
  ۱۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۵.۱ تا ۱۰ لیتر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ سمپاش رونیک مدل N3 ظرفیت ۳ لیتر

سمپاش رونیک مدل N3 ظرفیت 3 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳x14x39 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۳۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ سمپاش ام آر تی مدل PA 2354 گنجایش ۳ لیتر

سمپاش ام آر تی مدل PA 2354 گنجایش 3 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x18x14 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۳۰۰۰ سی‌سی
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ سمپاش شارژی وایلد کتل کد PUMP2 حجم ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی وایلد کتل کد PUMP2 حجم 20 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  انواع لانس – راهنمای استفاده – شارژر مخصوص- گارد محافظ کمر- عینک محافظ
 • ابعاد
  ۴۳x23x55 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • وزن
  ۷۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  دارای مکانیزم سوییچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ سمپاش بهکو مدل BP-2087 حجم ۱ لیتر

سمپاش بهکو مدل BP-2087 حجم 1 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x7x30 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت مخزن
  ۱ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ سمپاش کنزاکس مدل KPS-109 حجم ۹ لیتر

سمپاش کنزاکس مدل KPS-109 حجم 9 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  لنس
 • سایر توضیحات
  – فشار عملیاتی: ۰.۲ الی ۰.۴ مگاپاسکال – دارای سوپاپ تنظیم فشار – مخزن برای نشان دادن حجم محلول درون – سمپاش دوشی ۹ لیتری کنزاکس با سطح مقطع و تکیه گاه مناسب جهت حفظ تعادل
 • ابعاد
  ۵۸×۱۸×۱۸ سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  ۱.۲ متر
 • ظرفیت مخزن
  ۹ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۵.۱ تا ۱۰ لیتر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دوشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ سمپاش تسلا مدل E102 گنجایش ۲۰ لیتر

سمپاش تسلا مدل E102 گنجایش 20 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x20x60 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  دارای مکانیزم سوییچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ سمپاش سیلور مدل GT-PS-5L گنجایش ۵ لیتر

سمپاش سیلور مدل GT-PS-5L گنجایش 5 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  دارای لوله و نازل تمام برنجی ضد زنگ
 • سایر توضیحات
  دارای لوله و نازل تمام برنج ضد زنگ قابلیت استفاده از مواد ضد عفونی کننده دارای خورندگی همانند وایتکس
 • ابعاد
  ۱۸x18x43 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • طول شلنگ
  ۱.۳
 • ظرفیت مخزن
  ۵ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۱۱۷۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ سمپاش فارم استار مدل SUP گنجایش ۲ لیتر

سمپاش فارم استار مدل SUP گنجایش 2 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  یک جفت واشر و سوپاپ اضافه
 • سایر توضیحات
  دارای سوپاپ تخلیه
 • ابعاد
  ۱۵x15x30 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلی‌اتیلن
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰۰۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • ویژگی‌های سمپاش
  سمپاش دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ سمپاش شارژی جنیکس مدل Gnx20 ظرفیت ۲۰ لیتر

سمپاش شارژی جنیکس مدل Gnx20 ظرفیت 20 لیتر

مشخصات

 • اقلام همراه
  شارژر کمربند نازل های پاشنده واشر های آببندی واشر تلمبه
 • ابعاد
  ۴۱x23x52 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  ۱.۲ متر
 • ظرفیت مخزن
  ۲۰ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  ۱۰.۱ تا ۲۰ لیتر
 • وزن
  ۴۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های سمپاش
  دارای مکانیزم سوییچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ سمپاش هیوسان مدل S-4L گنجایش ۴ لیتر

سمپاش هیوسان مدل S-4L گنجایش 4 لیتر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۹x18x18 سانتی‌متر
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • طول شلنگ
  ۱.۲
 • ظرفیت مخزن
  ۴ سی‌سی
 • محدوه ظرفیت
  تا ۵ لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه سمپاش در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پمپ آب

‫۴ دیدگاه ها

 1. سلام…این مطالب عالی بود..ما برای ضد عفونی برای کرونا می خواهیم یک سمپاش برای مسجد بخریم…به نظر شما چه مارکی و چه لیتراژی بخریم..اگر ایرادی ندارد پیشنهادتان به ایمیلم ارسال کنید….تشکر.

 2. برای باغ با مساحت ۷۰۰متر به نظر شما مدل ای اس اچ دستی و هیوندایی دستی مقایسه شود بلحاظ قدرت و ارتفاع پاشش و یکنواختی چقدر قابل مقایسه است؟ ایا قیمت دو برابر هیوندایی کیفیت دو برابری هم دارد یا پول مارک میدیم؟

  1. هیچ وقت کیفیت را فدای خرید جنس ارزان‌تر نکنید…البته ای اس اچ هم محصول با کیفیتی اما تفاوتش با مدل هیوندایی شب و روزه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا