ماشین‌های اداری

راهنمای خرید دستگاه تشخیص اصالت اسکناس دلار، یورو، ریال+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه تشخیص اصالت اسکناس باید به آن ها توجه کنید.

یکی از وسایل مهم و ضروری برای مشاغلی که با حجم زیادی از اسکناس سروکار دارند، دستگاه تشخیص اصالت اسکناس می‌باشد. فرقی نمی‌کند که اسکناس شما دلار باشد یا یورو و ریال مهم این است که اسکناس تقلبی را به جای اصل به ما تحویل ندهند. معمولا کسانی که در زمینه چاپ اسکناس تقلبی فعالیت دارند، اسکناس‌های تقلبی را مابین اصلی جا‌ساز می‌کنند. همین امر پیدا کردن و شناسایی آن را چشم را مشکل می‌کند. بنابراین شما نیاز به یک دستگاه تشخیص اصالت اسکناس هستید تا با کم‌ترین زمان ممکن و بیشترین دقت آن‌ها را شناسایی کنید و کلاه سرتان نرود. هیچ گاه یک تولید کننده اسکناس تقلبی نمی‌تواند اسکناس تقلبی را با کیفیت اصلی آن چاپ نماید. زیرا یک سری جزئیات داخل اسکناس وجود دارد که به وسیله دستگاه اصالت اسکناس را مشخص می‌کند.

این جزئیات را نمی‌توان به این راحتی درون اسکناس تقلبی جا داد و اگر کسی توان این کار را داشته باشد دیگر آن اسکناس تقلبی نیست بلکه اصلی است. این جزئیات با چشم دیده نمی‌شوند و معمولا با اشعه مادون قرمز قابل رویت هستند. دستگاه تشخیص اصالت اسکناس با این اشعه جزئیاتی را که ثابت می‌کند اسکناس اصلی است یا بدل را نمایان می‌کند. خوشبختانه پیشرفت علم روی کار آمده تا دست این افراد سود جو و فرصت طلب را کوتاه نماید. متاسفانه در زمان‌های گذشته که این دستگاه‌ها وجود نداشت مشتری‌ها پول تقلبی زیادی را به مغازه‌دارها قالب می‌کردند و وارد بازار می‌‌شد. در بیشتر مواقع بانک هم به اشتباه گمراه شده و این اسکناس‌ها را تحویل می‌گیرد پس این دستگاه برای بانک‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و باید از آن حتما استفاده کنند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که روزانه مبالغ بالایی تراکنش بدون کارت یا نقدی دارید و می‌خواهید یک دستگاه تشخیص اصالت اسکناس بخرید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع دستگاه تشخیص اسکناس تقلبی آشنا کرده و به شما نکات مهمی را آموزش می‌دهیم که هنگام خرید دستگاه تشخیص اصالت اسکناس باید به آن توجه داشته باشید.

دستگاه تشخیص‌اصالت اسکناس چیست؟

یک دستگاه رومیزی که مجهز به سنسور نور ماوراء بنفش است. این دستگاه با توجه به یک سری فاکتورها مانند: اندازه اسکناس یا همان طول و عرض، وزن اسکناس و بررسی اسکناس در زیر اشعه ماوراء بنفش اصالت اسکناس را مورد بررسی قرار می‌دهد. اسکناس‌های تقلبی را جدا کرده و به یک محفظه جدا انتقال می‌دهد. در زمان‌های گذشته پیدا کردن اسکناس تقلبی از اصلی کار ساده‌ای نبود اما امروزه خوشبختانه با توجه به اینکه تولید کننده این اسکناس‌ها هم حرفه‌ای‌تر شده‌اند اما با داشتن یک دستگاه تشخیص اصالت اسکناس می‌توان اسکناس‌های تقلبی را به راحتی شناسایی و جدا کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست

انواع دستگاه تشخیص اسکناس تقلبی:

 • دستگاه تشخیص اسکناس جیبی: این مدل شباهت زیادی به یک لیزر یا چراغ قوه دارد. به گونه‌ای که به راحتی در جیب شما جا می‌شود. این دستگاه به وسیله باتری کار می‌کند و اساس کار آن این است که دارای یک لامپ ماوراء بنفش بوده که شما با تاباندن نور آن روی اسکناس جزئیات آن را مشاهده می‌کنید. برای هر شخصی لازم است که یکی از این مدل دستگاه را همیشه همراه خود داشته باشد.
 • دستگاه تست اسکناس دستی: این دستگاه هم در اندازه رومیزی ساخته می‌شود. اساس کار آن به این صورت است که شما باید اسکناس‌ها را تک تک زیر دستگاه قرار دهید. نور ماوراء بنفش از قسمت پایین به اسکناس تابیده می‌شود. و شما از زره بین بالای دستگاه می‌توانید جزئیاتی را که ثابت می‌کند اسکناس شما اصلی است یا تقلبی را به خوبی مشاهده نمایید. این مدل هم مانند نمونه جیبی به تخصص شما در این زمینه نیاز دارد.
 • دستگاه تست اسکناس اتوماتیک: کار با این دستگاه بسیار ساده است و شما برای تشخیص اسکناس نیاز به تخصص ندارید. از نظر ظاهری شباهت زیادی به دستگاه پول شمار دارد. یعنی شما پول‌ها را دسته کرده و درون دستگاه قرار می‌دهید، دستگاه شروع به اسکن کرده و علاوه بر تست نوری از نظر ابعاد و وزن هم بررسی لازم را انجام داده و اسکناس تقلبی را از اصلی جدا کرده و به قسمت دیگری منتقل می‌کند.
 • دستگاه تست اسکناس برقی: خیلی از مدل‌ها دارای باتری هستند و بعد از مدتی که باتری آن‌ها به اتمام می‌رسد کارایی خود را از دست می‌دهند. به همین دلیل برخی شرکت‌های سازنده دستگاه را طوری ساخته‌اند که با برق مستقیم شهر کار می‌کند. این مدل‌ هم معایب خاص خود را دارد به عنوان مثال زمانی که برق شهر قطع می‌شود دستگاه شما هم از کار افتاده و امکان استفاده از آن وجود ندارد.
 • دستگاه تست اسکناس‌ دلار: این دستگاه شباهت زیادی به مدل‌های قبلی دارد با این تفاوت که بعد از انجام تست‌های قبلی شماره سریال روی اسکناس دلار، یورو، یوان و… را با دیتابیس خود و برخی مدل‌ها با دیتا بیس بانک مرکزی چک می‌کند. از روی این شماره سریال مشخص می‌شود که یک اسکناس اصلی است یا تقلبی و یا به وسیله بانک مرکزی وارد کشور شده یا به صورت قاچاق، طبیعی است که قیمت این دستگاه نسبت به مدل‌های قبلی کمی گران‌تر باشد.

نحوه کار با دستگاه تشخیص اسکناس:

همان طور که شناسایی اسکناس‌های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد، دستگاه‌های مختلفی برای تست این اسکناس‌ها وجود دارد. طبیعی است که روش کار با دستگاه‌های مختلف هم با هم متفاوت باشد. بنابراین شما باید کار با دستگاه‌ مورد نظر خود را بدانید. در کل روش تشخیص و شناسایی دستگاه‌ها با یکدیگر تفاوت آن چنانی ندارد و تقریبا همگی یک فاکتور خاص را مورد بررسی قرار می‌دهند.

 1. اگر از مدل‌های دستی استفاده می‌کنید کافی است دکمه دستگاه را روی حالت روشن قرار دهید. بعد از روشن کردن دستگاه اسکناس‌ها را داخل دستگاه قرار داده و در زیر نور ماوراء بنفش و ذره آن را مورد بررسی قرار دهید.
 2. در مدل های اتوماتیک این کار به صورت خودکار انجام می‌شود. یعنی کافیست مانند دستگاه اسکناس شما پول‌ها را دسته کرده و درون دستگاه قرار دهید. دستگاه به صورت خودکار اسکناس‌ها را اسکن کرده و اسکناس‌های تقلبی را از اصلی جدا کرده و در سینی جداگانه نگهداری می‌کند.

مزایای استفاده از دستگاه تشخیص اسکناس:

 • این دستگاه نسبت به کاری که برای شما انجام می‌دهد، قیمت مناسبی دارد و با پرداخت هزینه ناچیز می‌توانید برای خود یک دستگاه تست اسکناس بخرید.
 • سرعت شناسایی کردن اسکناس تقلبی با این دستگاه نسبت به سایر روش‌ها بسیار سریع‌تر است. در واقع سرعت تشخیص اسکناس تقلبی از اصلی را افزایش می‌دهند.
 • امکان اشتباه در این دستگاه خیلی پایین است به طوری که می‌توان گفت اصلا خطا ندارند. به همین علت می‌توان به این دستگاه اعتماد کرد.
 • نیاز به تعمیر و نگهداری خاصی ندارند و تعداد خرابی در آن‌ها بسیار کم است. بیشتر موارد خرابی در این دستگاه سوختن لامپ ماوراء بنفش می‌باشد و خوشبختانه در بازار به فراوانی وجود دارد.

بهترین مارک دستگاه تشخیص اسکناس:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه تشخیص اسکناس معرفی کنیم. شاید بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده باشیم تا اینکه معرفی بهترین برند این محصول، به همین جهت در این قسمت به شما بهترین و پرفروش‌ترین برند‌های دستگاه تشخیص اسکناس را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دستگاه تشخیص اسکناس رمو
 • دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل ad2138
 • دستگاه تشخیص اسکناس پروتک dl860
 • دستگاه تست اسکناس bmdc
 • دستگاه تشخیص اصالت اسکناس پروتک dl880
 • دستگاه تست اسکناس مگنر
 • دستگاه تست اسکناس ۱۱۸ab

حتما بخوانید: راهنمای خرید راهنمای خرید دستگاه شمارش پول

نکات مهم هنگام خرید دستگاه تشخیص اسکناس تقلبی:

 1. قیمت دستگاه تست اسکناس: قیمت در واقع می‌توان گفت در انتخاب شما تاثیر بسزایی دارد. قبل از انجام هر کاری میزان بودجه برای خرید دستگاه تست اسکناس را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار انتخاب را برایتان آسان می‌کند.
 2. نوع دستگاه تست اسکناس: دستگاه تست اسکناس انواع مختلفی دارد، یک نمونه از آن که به تست جیبی اسکناس معروف است، شباهت زیادی به چراغ قوه دارد و نور را روی اسکناس می‌اندازیم. نوع دیگر آن باید به صورت دستی اسکانس‌ها را درون آن قرار داد و یکی یکی چک نمود. نمونه آخر که به دستگاه اتوماتیک معروف است شباهت زیادی به دستگاه شمارش پول دارد و فقط شما باید پول‌ها را دسته کرده و درون دستگاه قرار دهید. دستگاه خودکار شروع به جستجو کرده و اسکناس‌های جعلی را از اصلی جدا می‌کند.
 3. نوع تغذیه دستگاه: این بستگی به سلیقه و نوع استفاده شما از دستگاه دارد که چه مدلی را انتخاب کنید. نمونه‌های باتری خور را در هر شرایطی می‌توانید استفاده کنید یعنی چه برق وجود داشته باشد و چه برق قطع باشد می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. اما نمونه‌ای که با برق شهری کار می‌کند را فقط در مواقعی می‌توان استفاده نمود که به برق شهری دسترسی داشته باشید و زمان قطع برق بلا استفاده هستند.
 4. نوع اسکناس: مشخص کنید که چه نوع اسکناسی را قرار است با دستگاه مورد نظر تست کنید. برخی مدل‌ها فقط قادر به تست کردن اسکناس ملی یا ریال هستند. پس با آن‌ها نمی‌توان دلار و یورو را تست نمود. پس اگر قصد خرید دستگاه برای تست کردن ارزهای خارجی را دارید حتما مشخصات دستگاه را با دقت مطالعه کنید و یا از فروشنده در این مورد پرس و جو نمایید. در صورت استفاده از دستگاهی که توان شناسایی ارزهای خارجی را ندارد در صد خطا بالا می‌رود.
 5. سرعت تست: هر چه زمان تست کردن اسکناس کوتاه‌تر شود کار شما سریع‌تر انجام می‌شود. تصور کنید برای مشاغلی که با حجم بالایی از پول نقد سر کار دارند اگر سرعت تست پایین باشد، شاید این کار روزها و شاید ماه‌ها به طول بیانجامد تا تمام اسکناس‌ها تست شوند. پس در مورد این دستگاه سرعت انجام تست از اهمیت بالایی برخوردار است.
 6. گارانتی: به سراغ برندهایی بروید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند. این محصولات معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. زیرا این شرکت‌ها تا زمانی که از کیفیت محصول خود اطمینان نداشته باشند، آن را ضمانت نمی‌کنند. زیرا گارانتی کردن محصول بی‌کیفیت چیزی جز ضرر و زیان برای شرکت نخواهد داشت.
 7. برند محصول: بهتر است برندهای معروف و شناخته شده را انتخاب کنید. این محصولات باکیفیت هستند و معمولا امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده خرید یک محصول شناخته شده بهتر از این است که شما به سراغ اجناس شناخته نشده بروید و آن‌ها را امتحان کنید. زیرا در صورت بی‌کیفیت بودن محصول شما ضرر خواهید کرد.
 8. از فروشگاه معتبر بخرید: متاسفانه روزانه حجم زیادی از اجناس تقلبی روانه بازار می شوند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به اجناس اصلی و باکیفیت دارند. تنها راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر داشتن تجربه مهارت بالا در این زمینه است. بنابراین اگر تجربه و مهارت کافی در این زمینه را ندارید، بهتر است از فروشگاه معتبر خرید کنید تا جنس تقلبی را به عنوان جنس اصلی به شما غالب نکنند.

روش نگهداری از دستگاه تست اسکناس:

 • همیشه بعد از تست حجم بالایی از اسکناس دستگاه خود را به خوبی تمیز کنید. زیرا پول‌ها معمولا نو نیستند و حجم زیادی آلودگی در خود دارند که از طریق اسکناس به دستگاه منتقل می‌شود.
 • بعد از پایان کار دوشاخه دستگاه را از برق جدا کنید. زیرا یکی از عواملی که باعث آسیب رسیدن به دستگاه‌های الکترونیکی می‌شود، نوسان شدید برق و قطع و وصل ناگهانی آن است.
 • دستگاه را در جایی مطمئن قرار دهید. از قرار دادن دستگاه در جاهایی که امکان افتادن آن وجود دارد به دور از انتظار نیست و در صورت شکستن گارانتی زیر بار خرابی دستگاه نخواهد رفت.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برند‌های دستگاه تشخیص اسکناس تقلبی جدید، ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را درافت کنید.


۱ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس پروتک مدل PD-100

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس پروتک مدل PD-100

مشخصات

 • وزن
  ۰.۹۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
 • نوع تشخیص
  اتوماتیک
 • قابلیت های تشخیص
  الگوی مادون قرمز
 • سایرقابلیت‌ها
  دارای نمایشگر LCDباتری قابل شارژ لیتیوم یون ۶۰۰ میلی آمپریقابلیت ارتقا نرم افزارسرعت تست: ۲ برگ در ثانیهدمای عملیاتی: ۰ الی ۴۰ درجه سانتیگراددمای نگهداری: ۲۰- الی ۶۵ درجه سانتیگرادقابلیت تنظیم دهانه ورودی جهت تست دلار و یوروقابلیت ارتقا نرم افزار از طریق کابل usb و پورت کارت حافظهظرفیت ورودی: تک برگ
 • ظرفیت اسکناس
  ۱
 • ابعاد
  ۸۲x137x155
 • سرعت شمارش
  ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ تست اسکناس دلار و ارز رول-اکس مدل V10

تست اسکناس دلار و ارز رول-اکس مدل V10

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • منبع تغذیه
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • ظرفیت اسکناس
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۲۰۰x200x100
 • سرعت شمارش
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ تشخیص اصالت اسکناس کاتیگا مدل CL-254

تشخیص اصالت اسکناس کاتیگا مدل CL-254

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵۷ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره‌بین
 • ابعاد
  ۱۶۰ × ۱۲۰ × ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ تشخیص اصالت اسکناس کاتیگا مدل CL-854

تشخیص اصالت اسکناس کاتیگا مدل CL-854

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵۷ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره‌بین
 • ابعاد
  ۱۶۰ ×۱۲۰ × ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل دیتکتور

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل دیتکتور

مشخصات

 • وزن
  ۰.۰۴ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • ظرفیت اسکناس
  ۱
 • ابعاد
  ۳۰x90x140

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس اس ام بی مدل SM150

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس اس ام بی مدل SM150

مشخصات

 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ سفید(Watermark)
 • سایرقابلیت‌ها
  ذره بین مخصوص جهت رویت خطوط و تصاویرلامپ ماورای بنفش مخصوص نمایان کردن خطوط درج شده بر اسکناس.لامپ نور سفید فلورسنت جهت نمایان کردن تصاویر نامرئی داخل اسکناس ها
 • ابعاد
  ۱۴x15x28

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس نگاه مدل DL-1000

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس نگاه مدل DL-1000

مشخصات

 • وزن
  ۰.۲۵۵ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره بینمجهز به لامپ نور ماورای بنفش ۱۵ واتدارای نور فلورسنتمجهز به سیستم خاموش شدن خودکارمصرف انرژی: در حدود ۱۰ وات
 • ظرفیت اسکناس
  ۱
 • ابعاد
  ۱۰ × ۱۰۰ × ۱۶۰
 • سرعت شمارش
  ۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل AD-2138

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل AD-2138

مشخصات

 • وزن
  ۰.۳۸۵ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲۲۰ ولت
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره بینمجهز به لامپ نور ماورای بنفش ۱۵ واتدارای نور فلورسنت مجهز به سیستم خاموش شدن خودکار دارای ابعاد جمع و جور و قابل حملمصرف انرژی: در حدود ۱۰ وات
 • ابعاد
  ۱۴۰ × ۱۳۰ × ۱۹۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل لیزر

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل لیزر

مشخصات

 • وزن
  ۸۰ گرم
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  این دستگاه با مدل لیزر وارد بازار شده است که با روشن کردن چراغ آن یشود به اصالت اسکناس پی برد.
 • ظرفیت اسکناس
  ۱
 • ابعاد
  ۸۰x10x10

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مگنر

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مگنر

مشخصات

 • وزن
  ۰.۶۸۳ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری، ولتاژ ۲۲۰ یا ۱۱۰ ولت
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره بیندارای سیستم خاموش خودکار
 • ابعاد
  ۱۷۰ × ۱۳۰ × ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستگاه تفکیک و تشخیص اصالت اسکناس دورس مدل D 820

دستگاه تفکیک و تشخیص اصالت اسکناس دورس مدل D 820

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۰۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • نوع تشخیص
  اتوماتیک
 • قابلیت های تشخیص
  تشخیص و ضبط سریال اسکناس
 • ظرفیت اسکناس
  ۵۰۰
 • ابعاد
  ۲۹۵x345x305
 • سرعت شمارش
  ۱۵۰۰برگ در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل AL-136T

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل AL-136T

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  برق و باتری
 • نوع تشخیص
  اتوماتیک
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • ظرفیت اسکناس
  ۱
 • ابعاد
  ۱۵۰x140x80
 • سرعت شمارش
  ۰.۵ ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل ۳۱۸

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس مدل 318

مشخصات

 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲۲۰
 • ابعاد
  ۱۸x9x9

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستگاه تشخیص اصالت اسکناس رمو مدل ۵۲۸M

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس رمو مدل 528M

مشخصات

 • وزن
  ۰.۶۸۳ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری، ولتاژ ۲۲۰ یا ۱۱۰ ولت
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره بیندارای سیستم خاموش خودکار
 • ابعاد
  ۱۷۰ × ۱۳۰ × ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ لامپ تشخیص اصالت اسکناس پروتک مدل UV 4W

لامپ تشخیص اصالت اسکناس پروتک مدل UV 4W

مشخصات

 • وزن
  ۵۰ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲۲۰
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • ابعاد
  ۱۳.۵×۱.۶×۱.۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دستگاه تشخیص اسکناس پروتک مدل DL-860

دستگاه تشخیص اسکناس پروتک مدل DL-860

مشخصات

 • وزن
  ۰.۵۷ گرم
 • منبع تغذیه
  ۱۰۰-۲۴۰ V
 • نوع تشخیص
  دستی
 • قابلیت های تشخیص
  لامپ نور ماورای بنفش
 • سایرقابلیت‌ها
  مجهز به ذره بین با بزرگنمایی ۱.۵ برابر، مجهز به نور UV 4W
 • ابعاد
  ۱۶۰ × ۱۲۰ × ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه تست اسکناس تقلبی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پرینتر رنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا