دوچرخهلوازم ورزشی

کلاه ایمنی دوچرخه، راهنمای خرید اینترنتی کلاه ایمنی دوچرخه جدید و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کلاه ایمنی دوچرخه باید به آن ها توجه داشته باشید.

دوچرخه سواری یک ورزش سرعتی است بنابراین هر لحظه امکان زمین خوردن شما و وارد شدن ضربه به ناحیه سر وجود دارد، بنابراین حتما باید از کلاه ایمنی دوچرخه استفاده نمائید. زیرا سر یکی از مهم‌ترین اعضای بدن انسان است. وارد شدن هرگونه ضربه به سر و نواحی اطراف آن می‌تواند صدمات جبران ناپذیری را به شما وارد کند. شما باید حتی برای دوچرخه سواری معمولی در کوچه و خیابان هم از کلاه ایمنی دوچرخه استفاده کنید. زیرا ممکن است وسیله نقلیه دیگر با شما برخورد کند و سر شما با زمین یا قسمت‌های دیگر برخورد کند. پس می‌توان این طور نتیجه گرفت که دوچرخه سوار تحت هر شرایطی باید از کلاه ایمنی دوچرخه استفاده کند و فرقی نمی‌کند که مسابقه می‌دهد یا تفریحی از دوچرخه خود استفاده می‌کند.

کلاه ایمنی دوچرخه قیمت ارزانی دارد به همین جهت منطقی نیست، بابت پرداخت نکردن اندکی هزینه برای خرید کلاه ایمنی دوچرخه سلامتی خود را به خطر بی‌اندازید. البته توضیحاتی که داده شد دلیل بر این نمی‌شود که نکات ایمنی را هنگام دوچرخه سواری رعایت نکنید. زیرا کلاه ایمنی دوچرخه به صورت صد درصدی از سر و ناحیه گردن شما محافظت نمی‌کند. بنابراین شما علاوه بر استفاده از کلاه ایمنی دوچرخه باید سایر نکات ایمنی را هم رعایت کنید تا دچار حوادث جبران ناپذیر نشوید. با توجه به مطالعات صورت گرفته ۹۰ درصد اشخاصی که در حوادث دوچرخه سواری دچار آسیب دیدگی شده‌اند، فاقد کلاه ایمنی دوچرخه بوده‌اند. این‌جا است که شما به اهمیت این وسیله مهم و ضروری برای دوچرخه سواری پی‌می‌برید.

اگر شما هم جزو آن دسته از اشخاصی هستید که به سلامت خود هنگام دوچرخه سواری اهمیت می‌دهید و قصد خریداری کردن کلاه ایمنی دوچرخه را دارید، اما متاسفانه با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع کلاه ایمنی دوچرخه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید کلاه ایمنی دوچرخه باید به آن توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

کلاه ایمنی‌دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع نوعی کلاه ایمنی است که به منظور محافظت از نقاط مختلف سر بدون کاهش نقطه دید دوچرخه سوار هنگام دوچرخه سواری استفاده می‌شود. از طرفی هم طبق تحقیقات گسترده‌ای که در مورد استفاده از کلاه ایمنی صورت گرفته نشان می‌دهد که این کلاه واقعا نقش حفاظتی از سر را به خوبی انجام می‌دهد. امروزه بحث زیادی در مورد استفاده از کلاه دوچرخه سواری به عنوان قانون مطرح شده است و در مورد اینکه این کلاه فقط برای کودکان باید استفاده شود یا در مورد بزرگسالان هم صادق است، نظریه‌های زیادی داده شده اما هنوز به یک قانون جامه برای همه اشخاص تبدیل نشده است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه کوهنوردی

انواع مدل‌های کلاه ایمنی‌دوچرخه سواری:

 1. کلاه دوچرخه سواری تفریحی: به این مدل کلاه ایمنی چند کاره هم گفته می‌شود. زیرا از این کلاه می‌توان برای رشته‌های مختلف دوچرخه سواری استفاده کرد. پس تفاوتی نمی‌کند که رشته مورد علاقه شما جاده، کوهستان یا سرعت باشد. این مدل‌ علاوه بر محافظت از سر دوچرخه سوار دارای یک نقاب است که از تابش مستقیم نور خورشید به چشم دوچرخه سوار جلوگیری می‌کند.
 2. کلاه ایمنی مخصوص پیست: با توجه به اینکه دوچرخه سوار در پیست مخصوص دوچرخه سواری از سرعت بالایی برخوردار است. نیاز است کلاه او دارای طرح آیرودینامیکی مخصوص باشد که جریان هوا بدون هدر رفت سرعت از آن عبور کند. همچنین از نظر وزنی هم نسبت به سایر کلاه‌های دوچرخه سواری بسیار سبک‌تر می‌باشند که این خود باعث راحتی شخص دوچرخه سوار حین حرکت شده و باعث می‌شود گردن ورزشکار هنگام مسابقه کمتر خسته شود.
 3. کلاه دوچرخه سواری کوهستانی: همان طور که می‌دانید دوچرخه سواری در کوهستان مستلزم عبور از مسیرهای سخت و ناهموار است به همین دلیل برخلاف نمونه قبلی کلاه باید وزن بیشتری داشته باشد. زیرا این مدل علاوه بر محافظت از سر دارای قسمتی است که از فک شما هم محافظت می‌کند. به دلیل فعالیت بدنی بالا هنگام دوچرخه سواری در این مسیرها سر بیشتر عرق می‌کند، بنابراین باید از قابلیت گردش هوای خوبی برخوردار باشد.
 4. کلاه دوچرخه سواری جاده‌ای: این مدل در واقع سبک‌ترین نمونه کلاه دوچرخه سواری محسوب می‌شود. زیرا دارای نقاب آفتاب‌گیر و محافظ چانه نمی‌باشد. طراحی آیروینامیک این مدل به گونه‌ای است که دوچرخه سوار به راحتی بتواند حالت‌های تهاجمی خود را حفظ کند و فشار باد کمتر روی سر و ناحیه گردان دوچرخه سوار تاثیر بگذارد.

مزایای استفاده از کلاه ایمنی‌ دوچرخه سواری:

 • قیمت آن در مقایسه با سایر لوازم دوچرخه سواری ارزان‌تر است، بنابراین با کمترین هزینه می‌توانید سلامت خود را حفظ کنید.
 • کلاه دوچرخه سواری از ورود ضربات ناشی از زمین خوردن به ناحیه سر دوچرخه سوار جلوگیری می‌کند.
 • کلاه دوچرخه سواری معمولا دارای یک قسمت برای محافظت از چانه می‌باشد که از چانه دوچرخه سوار موقع زمین خوردن محافظت می‌کند.
 • در مواردی که هوا بارانی است، شما می‌توانید از کلاه دوچرخه سواری برای جلوگیری از خیس شدن سر و موهای خود استفاده کنید.
 • کلاه دوچرخه سواری دارای یک نقاب در ناحیه صورت می‌باشد که از برخورد نور مستقیم خورشید به چشم دوچرخه‌سوار جلوگیری می‌کند.
 • همچنین در روزهای سرد زمستانی کلاه دوچرخهسواری می‌تواند سر شما را گرم نگهداری کند. زیرا همان طور که می‌دانید بدن گرمای خود را بیشتر از ناحیه سر از دست می‌دهد.

بهترین مارک کلاه ایمنی‌ دوچرخه سواری:

اینکه تنها بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک کلاه دوچرخه سواری به شما معرفی کنیم. بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای کلاه دوچرخه سواری را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. کلاه دوچرخه سواری راکی
 2. کلاه دوچرخه سواری راک براس
 3. کلاه دوچرخه سواری جاینت
 4. کلاه دوچرخه سواری لیمار
 5. کلاه دوچرخه سواری cairbull
 6. کلاه دوچرخه سواری قناری
 7. کلاه دوچرخه سواری ردو
 8. کلاه دوچرخه سواری شیائومی
 9. کلاه دوچرخه سواری رولکن

کلاه ایمنی دوچرخه را از کجا بخریم؟

شما می‌توانید از دو طریق کلاه مخصوص دوچرخه سواری مد نظر خود را خریداری کنید. اینکه کدام روش بهتر است یک موضوع شخصی می‌باشد و باید خودتان در این مورد تصمیم بگیرید.

 • خرید از فروشگاه لوازم ورزشی: شما می‌توانید به صورت حضوری به نزدیک‌ترین فروشگاه محل کار یا زندگی خود مراجعه کرده و کلاه دوچرخه سواری مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. البته به این موضوع هم توجه داشته باشید که تنوع مدل‌ها زیاد نیست و جنس فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی‌شود.
 • خرید اینترنتی کلاه دوچرخه: شما می‌توانید در منزل یا محل کار خود به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کرده و از میان انبوهی از مدل‌ها کلاه ایمنی دوچرخه سواری خود را انتخاب و خریداری کنید. لازم به ذکر است که تنوع محصولات اینترنتی خیلی زیاد می‌باشد و جنس فروخته شده ۷ روز مهلت تست دارد و در صورت عدم رضایت از کالا می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید انواع رگال لباس

نکات مهم هنگام خرید کلاه دوچرخه سواری:

 1. قیمت کلاه: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. در واقع قیمت کلاه است که به خرید شما سمت و جهت می‌دهد. قبل از هر چیزی میزان بودجه برای خرید کلاه دوچرخه سواری را مشخص کنید. با مشخص شدن بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب راحت‌تر می‌شود.
 2. نوع کلاه دوچرخه: همان طور که گفته شد کلاه دوچرخه سواری مدل‌های مختلفی دارد که شما با توجه به رشته ورزشی خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. کلاه چند کاره برای تمام رشته‌ها مناسب است، اگر بیشتر در کوهستان دوچرخه سواری می‌کنید، مدل کوهستانی را انتخاب کنید و اگر برای جاده می‌خواهید مدل جاده‌ای و برای پیست حتما باید کلاه مخصوص پیست را انتخاب نمائید.
 3. اندازه کلاه: مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید کلاه دوچرخه سواری باید به آن توجه داشته باشید، اندازه آن است. اندازه کلاه شما باید دقیقا مطابق سر شما باشد، نه کوچکتر و نه بزرگتر بلکه فیکس سر بوده تا بتواند جلوی ضربات وارده به سر شما را بگیرد. برای اینکه دقیقا کلاه خریداری شده مطابق اندازه سر شما باشد، می‌توانید به متر یا مقداری نخ اندازه سر خود را بگیرید.
 4. جنس کلاه: جنس بدنه اکثر کلاه‌های ایمنی دوچرخه سواری از پلاستیک فشرده است. شما در واقع به خاطر حفظ سلامتی خود باید به سراغ مدل‌های اصلی و باکیفیت بروید که هنگام وقوع حادثه از سر و چانه شما به خوبی محافظت کند. فراموش نکنید که کلاه یک وسیله برای زیبایی نیست و در صورتی که فقط به زیبایی کلاه توجه کنید. هنگام حادثه کلاه به حفظ سلامت شما هیچ کمکی نخواهد کرد.
 5. وزن کلاه: نکته مهم دیگری که باید موقع خرید کلاه دوچرخه سواری آن را مد نظر داشته باشید، وزن کلاه می‌باشد. بسته به سبک دوچرخه سواری شما وزن کلاه می‌تواند متفاوت باشد. مثلا: کلاه مخصوص کوهستان از نمونه‌های دیگر مقداری سنگین‌تر است زیرا دارای یک قاب محافظ چانه می‌باشد و نمونه جاده‌ای هم از همه سبک‌تر است. زیرا برای اینکه دید بیشتری به جاده داشته باشید قاب آفتاب گیر و محافظ چانه را ندارند.
 6. نوار تنظیم سایز: به دلیل اینکه اندازه سر افراد با یکدیگر متفاوت است، بنابراین کلاه دوچرخه سواری هم سایزهای مختلفی دارد. خیلی کم اتفاق می‌افتد که کلاه خریداری شده دقیقا اندازه سر شما باشد به همین دلیل دارای یک کمربند برای تنظیم سایز هستند تا دقیقا کلاه را هم اندازه سر خود کنید. اندازه کلاه فاکتوری است که خود را موقع حادثه نشان می‌دهد. اگر کلاه مورد نظر دقیقا اندازه سرتان نباشد نه تنها از سر شما محافظت نمی‌کند. بلکه باعث آسیب دیدگی بیشتر هم می‌شود.
 7. تهویه مناسب: فراموش نکنید که سر موقع فعالیت ورزشی بیشتر عرق می‌کند. یعنی شما باید کلاهی را انتخاب کنید که هنگام دوچرخه سواری هوا میان فضای سر و کلاه شما جریان داشته باشد. این امر سبب می‌شود که موهای شما کمتر عرق کرده و دچار ریزش مو هم نشوید. همان‌طور که می‌دانید موی انسان یک موجود زنده است و به تنفس نیاز دارد پس کلاه دوچرخه سواری شما باید بیشترین میزان تهویه را داشته باشد.
 8. سایه‌بان و قاب: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک کلاه دوچرخه سواری دارد داشتن سایه‌بان است. زیرا در روزهای گرم و آفتابی از تماس مستقیم نور خورشید با چشم جلوگیری می‌کند. همچنین علاوه بر سر چانه هم یکی از قسمت‌هایی است که هنگام دوچرخه سواری ممکن است دچار آسیب دیدگی شود. بنابراین داشتن قاب محافظ چانه هم می‌تواند یکی از آپشن‌های خوب کلاه دوچرخه سواری باشد.

روش نگهداری از کلاه ایمنی دوچرخه:

 • بعد از هر بار استفاده کلاه خود را با آب سرد و مایع لباسشویی شستشو دهید. زیرا به مرور عرق سر باعث ایجاد بوی نامطبوع در کلاه می‌شود.
 • اگر از کلاه خود استفاده نمی‌کنید، آن را با بند یا کمربند تنظیم محکم به فرمان دوچرخه خود گره بزنید. در صورتی که به خوبی بسته نشود با زمین برخورد کرده و چون پلاستیکی است شکسته می‌شود.
 • هرگز کلاه دوچرخه سواری خود را به مدت طولانی جلوی نور مستقیم خورشید نگهداری نکنید. زیرا باعث تغییر شکل در کلاه می‌شود چون جنس آن پلاستیک است.
 • کلاه را روی دیوار آویز نکنید یا در نقاط بلند که امکان سقوط آن وجود دارد نگهداری نکنید. زیرا هر لحظه امکان افتادن آن وجود دارد و امکان آسیب دیدن آن بسیار زیاد است.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کلاه ایمنی دوچرخه سواری مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای کلاه ایمنی دوچرخه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کلاه ایمنی دوچرخه rocky کد ۱۲

کلاه ایمنی دوچرخه rocky کد ۱۲

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۵x14x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کلاه ایمنی دوچرخه مدل fm

کلاه ایمنی دوچرخه مدل fm

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۷x20x12 سانتی متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی
 • دارای پد محافظ زیر چانه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۲۲۵۸۳۸۱۰۲

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 225838102

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۲x16x14 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دور سر ۵۱-۵۵ سانتی متر
 • دارای تنظیم اندازه در گردن
 • دارای سگک ایمنی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل X_RIDE

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل X_RIDE

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۲x23x18 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز : لارج LG
 • دور سر : ۶۱_۵۷ سانتی متر
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری
 • اقلام همراه چراغ قابل نصب پشت کلاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۵۰۵

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 505

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۰x20x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۳۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  جنس پوسته داخلیEPS (یونولیت فشرده)
 • نوع کاربرد دوچرخه سواری کوهستان و شهری
 • جنس پوسته خارجی فایبرگلاس ABS
 • قابلیت تنظیم اندازه دارد
 • نوع تنظیم اندازه ریلی
 • مناسب برای آقایان-خانم ها
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۵۰۵
 • دارای پدهای داخلی Coolmax ضد باکتری و قابل شست و شو
 • دارای ۱۴ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • ساخته شده بر اساس فناوری Monoshell و همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • اندازه سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)
 • وزن: ۲۳۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۵۴۵MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 545MD

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۰x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۲۸۵ گرم
 • دارای پدهای داخلی Bug Net ضد باکتری و قابل شست و شو و قابل تعویض
 • دارای ۱۵ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • دارای فناوری Monoshell و همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • کلاه ایمنی لیمار از استانداردهای دقیق CPSC ، CE برخوردار است.
 • این کلاه ایمنی طبق مقررات اروپا EN1078 ساخته ، آزمایش و تأیید شده است.
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • اندازه و وزن سایز مدیوم: (۵۲-۵۷ سانتی متر)، ۲۸۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۲

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۳x20x18 سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۰۳۵

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۳x21x18 سانتی متر
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۲۴

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۲۹x22x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز : اسمال S
 • دور سر : ۴۶_۵۲ سانتی متر
 • مناسب برای کودکان و نوجوانان
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کلاه ایمنی دوچرخه کویر مدل K1

کلاه ایمنی دوچرخه کویر مدل K1

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۰x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  کلاه ایمنی دوچرخه سواری کویر مدل K1 با کیفیتی مناسب با پوسته خارجی پلی اورتان و پدهای داخلی ضد عرق و قابل شستشو مناسب برای سایز دور سر ۵۸ تا ۶۲ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۴۹

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 249

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۹x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان و نوجوانان
 • مناسب برای دوچرخه و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۹۴۹

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 949

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۳x22x18 سانتی متر
 • وزن
  ۳۴۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۹۴۹
 • دارای پدهای داخلی ضد باکتری و قابل شست و شو
 • دارای پوسته دو لایه برای حداکثر استحکام و مقاومت به ضربه
 • قابلیت نصب دوربین و چراغ بر روی کلاه
 • دارای ۲۳ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • دارای فناوری Monoshell با حداکثر میزان محافظت از سرو همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • تائید و ساخته شده بر اساس مقررات اروپا EN1078 و دارای گواهینامه CE EN 1078
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز لارج: (۵۹-۶۳ سانتی متر)، ۳۴۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۲۴

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۲۹x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز و دور سر : S سایز ۴۶_۵۲ سانتی متر
 • مناسب برای کودکان و نوجوانان
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۸۴۸LG

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 848LG

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۳x22x19 سانتی متر
 • وزن
  ۳۷۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز کلاه : سایز لارج مناسب برای اندازه سر ۵۸ تا ۶۲ سانتی متر )
 • وزن خالص کلاه : ۳۷۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کلاه ایمنی دوچرخه مدل ۳۰۲۸۳۲۱۰۳

کلاه ایمنی دوچرخه مدل 302832103

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۴x16x14 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دور سر ۵۰-۵۴ سانتی متر
 • تکنولوژی MIPS بکارگرفته شده در این کلاه حرکت چرخشی مغز را کاهش می دهد
 • دارای تنظیم اندازه در گردن
 • دارای سگک ایمنی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل DELTA

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل DELTA

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۴x24x18 سانتی متر
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  سایز : مدیوم MD
 • دور سر : ۵۷_۵۲ سانتی متر
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت
 • کاربرد کوهستان و شهری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۵۵۵MD

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 555MD

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۲۸x22x14 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۵۵۵
 • سایز کلاه : MD.مدیوم
 • دور سر : ۵۲/۵۷ سانتی متر
 • وزن : ۲۶۰ گرم
 • کاربرد : کوهستان،جاده،شهری،و….
 • مناسب برای : دوچرخه سواری،اسیکت
 • جنس پوسته داخلیEPS (یونولیت فشرده)
 • نوع کاربرد دوچرخه سواری کوهستان و شهری
 • جنس پوسته خارجی فایبرگلاس ABS
 • قابلیت تنظیم اندازه دارد
 • نوع تنظیم اندازه ریلی
 • مناسب برای آقایان-خانم ها
 • دارای پدهای داخلی ضد باکتری Coolmax ، قابل شست و شو و قابل تعویض
 • دارای پوسته دو لایه برای حداکثر استحکام و مقاومت به ضربه
 • مقاوم دربرابر تغییرات آب و هوایی
 • دارای ۱۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • دارای فناوری Monoshell با حداکثر میزان محافظت از سرو همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • تائید و ساخته شده بر اساس مقررات اروپا EN1078 و دارای گواهینامه CE EN 1078
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز لارج: (۵۷-۵۲ سانتی متر)، ۲۶۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۷۵۷

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 757

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۱x21x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  اندازه و وزن سایز لارج: (۵۷-۶۱ سانتی متر)، ۲۴۵ گرم
 • کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۷۵۷
 • – دارای پدهای داخلی ضد باکتری ، ضد رطوبت ، قابل شست و شو و قابل تعویض
 • – دارای ۱۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • – دارای فناوری Monoshell و همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • – تائید و ساخته شده بر اساس مقررات اروپا EN1078
 • – مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • – دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • – کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • – دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • – ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز لارج: (۵۷-۶۱ سانتی متر)، ۲۴۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کلاه ایمنی دوچرخه مدل GM1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل GM1

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۰x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کلاه ایمنی دوچرخه مدل BL1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل BL1

مشخصات

 • جنس
  پلی اورتان
 • ابعاد
  ۳۳x22x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  دارای چراغ عقب.
 • پوسته پلی کربنات با آستر EPS.
 • تهویه فوق العاده.
 • محور تنظیم عمودی ریگلاژ.
 • وزن بسیار سبک‌.
 • جداره داخلی از جنس پلی استایرن
 • – دارای سوراخ های متعدد بر روی بدنه برای جریان یافتن هوا درون کلاه
 • – دارای پد ضد میکروب در لایه داخلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۲۲۴

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 224

مشخصات

 • جنس
  فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۲۶x20x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  اندازه و وزن سایز اسمال: (۴۶-۵۲ سانتی متر)، ۲۴۰ گرم
 • کلاه دوچرخه سواری بچه گانه لیمار مدل ۲۲۴
 • دارای پدهای داخلی Supersoft ضد باکتری و قابل شست و شو
 • دارای ۹ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • مناسب برای نوجوانان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز اسمال: (۴۶-۵۲ سانتی متر)، ۲۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کلاه ایمنی دوچرخه مدل sv

کلاه ایمنی دوچرخه مدل sv

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۷x20x12 سانتی متر
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی
 • دارای پد محافظ زیر چانه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل ۱۰۰۰۶۴۱

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل 1000641

مشخصات

 • تعداد
  ۱ عدد
 • جنس
  پلاستیک , پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۲۸x26x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دور سر ۵۵-۵۸ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل mv16

کلاه ایمنی دوچرخه راکی مدل mv16

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • ابعاد
  ۲۴x21x14 سانتی متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم سایز به صورت ریلی
 • مناسب برای بزرگسالان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کلاه ایمنی دوچرخه مدل DV1

کلاه ایمنی دوچرخه مدل DV1

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۸x20x2 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  دارای پد محافظ زیر چانه
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت ریلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کلاه ایمنی دوچرخه کد zn34

کلاه ایمنی دوچرخه کد zn34

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۰x18x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  مناسب سایز های ۵۴ الی ۵۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کلاه ایمنی دوچرخه کد ۵۵

کلاه ایمنی دوچرخه کد 55

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۰x15x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  کلاه ایمنی مدل baby مناسب برای سنین ۷ الی ۱۵ میباشد و کاربرد آن برای ورزش های دوچرخه سواری ٫ اسکیت سواری و رشته هایی که نیاز به محافظت از سر دارند استفاده میشود. از ویژگی های این محصول میتوان به وزن بسیار سبک آن و سوراخ هایی که باعث عدم تعریق سر میشود اشاره کرد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کلاه ایمنی دوچرخه کد ۵۷

کلاه ایمنی دوچرخه کد 57

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان
 • ابعاد
  ۲۰x15x15 سانتی متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  سگکی
 • سایر توضیحات
  کلاه ایمنی مدل baby مناسب برای سنین ۷ الی ۱۵ میباشد و کاربرد آن برای ورزش های دوچرخه سواری ٫ اسکیت سواری و رشته هایی که نیاز به محافظت از سر دارند استفاده میشود. از ویژگی های این محصول میتوان به وزن بسیار سبک آن و سوراخ هایی که باعث عدم تعریق سر میشود اشاره کرد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل ۸۸۸

کلاه ایمنی دوچرخه لیمار مدل 888

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس , پنبه
 • ابعاد
  ۳۱x23x16 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  دارد
 • قابلیت تنظیم اندازه به صورت
  ریلی
 • سایر توضیحات
  کلاه دوچرخه سواری لیمار مدل ۸۸۸
 • جنس پوسته داخلیEPS (یونولیت فشرده)
 • نوع کاربرد دوچرخه سواری کوهستان و شهری
 • جنس پوسته خارجی فایبرگلاس ABS
 • قابلیت تنظیم اندازه دارد
 • نوع تنظیم اندازه ریلی
 • مناسب برای آقایان-خانم ها
 • دارای پدهای داخلی ضد باکتری Coolmax ، قابل شست و شو و قابل تعویض
 • دارای پوسته دو لایه برای حداکثر استحکام و مقاومت به ضربه
 • مقاوم دربرابر تغییرات آب و هوایی
 • دارای ۲۳ سوراخ (حفره) برای تهویه و گردش هوای بهتر
 • دارای فناوری Monoshell با حداکثر میزان محافظت از سرو همچنین دارای وزن بسیار سبک و مقاوم در برابر ضربه
 • تائید و ساخته شده بر اساس مقررات اروپا EN1078 و دارای گواهینامه CE EN 1078
 • مخصوص دوچرخه سواران کوهستان
 • دارای ریگلاژ پیچی قابل تنظیم در قسمت پشت کلاه برای استقرار بر روی سر
 • کاملا آیرودینامیک و بسیار سبک و راحت
 • دارای بند زیرچانه قابل تنظیم
 • ضد عرق و بو گرفتگی
 • اندازه و وزن سایز لارج: (۵۹-۶۳ سانتی متر)، ۲۸۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل LENA

کلاه ایمنی دوچرخه لیو مدل LENA

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی اورتان , فایبرگلاس
 • ابعاد
  ۳۱x21x17 سانتی متر
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • قابلیت تنظیم اندازه
  ندارد
 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان و نو جوانان
 • سایز و دور سر : ۵۱-۴۶ سانتی متر S
 • کاربرد کوهستان و شهری
 • مناسب برای دوچرخه سواری و اسکیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کلاه ایمنی دوچرخه سواری در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پاپیون مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا