ابزار غیر برقی

مجموعه مته، راهنمای خرید مجموعه مته و قلاویز دریل ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید مجموعه مته باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

هنگام مونتاژ یک کیت ابزار برای پروژه‌های بهسازی، تعمیر، نگهداری و ساخت و ساز خانه، یکی از اولین اقلام خریداری شده اغلب یک دریل برقی و به دنبال آن مجموعه مته است. این ابزارهای برش قابل اتصال همان چیزی هستند که در سطوح مختلف طیف وسیعی از انواع و اندازه‌های سوراخ را به وجود می‌آورند. در قفسه‌های فروشگاه‌های ابزار فروشی عرضه تقریباً بی‌پایانی از مجموعه مته در انواع، اندازه‌ها و گزینه‌های مواد مختلف وجود دارد که هر کدام برای کارهای خاصی مناسب هستند و یک فرد خودکار باید نوع مناسب را برای استفاده بداند. به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چگونه مجموعه مته مناسب را برای این کار انتخاب کنید و چرا ما موارد زیر را به عنوان بهترین مجموعه مته موجود در بازار را انتخاب کرده‌ایم.

داشتن مجموعه مته مناسب همه دنیا را متمایز می‌کند. تلاش برای سوراخ کردن با مته اشتباه کافی است تا هر فرد عاقلی را دیوانه کند. همچنین مطمئن شوید که مته شما کاملا تیز است. اکثر مته‌ها کار خود را تنها با اندکی فشار از طرف کاربر انجام می‌دهند. اگر متوجه شدید که مجبور به استفاده از نیروی زیادی برای سوراخ کاری هستید، احتمالاً زمان آن رسیده است که آن مته را دور بیندازید و یک مجموعه مته دیگر را به دلیل کسل‌کننده بودن مجموعه قبلی به دست آورید. مجموعه مته کسل کننده نه تنها می‌تواند کار شما را خراب کند، بلکه فشار بیشتری به دریل شما وارد می‌کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید مجموعه مته را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید، ما در این مقاله شما را با انواع مجموعه مته موجود در بازار آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید مجموعه مته باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

مجموعه مته چیست و چه کاربردی دارد؟

این مجموعه شامل مجموعه‌ای از مته‌ها هستند که معمولاً دارای طیف وسیعی از اندازه‌ها برای اطمینان از مناسب بودن برای کاربردهای مختلف هستند. مته‌ها ابزارهایی هستند که به دریل شما اجازه می‌دهند از طریق اعمال گشتاور دایره‌ای یا نیروی چرخشی، سوراخ‌هایی را در مواد مختلف ایجاد کنید. قسمت بالایی مته ساقه نامیده می‌شود و به چاک، یک گیره مخصوص در بدنه اصلی سه نظام دریل متصل می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دریل 

انواع مجموعه مته موجود در بازار:

 1. مته پیچشی: مته پیچشی رایج ترین نوع مته برای مصارف خانگی است. این مدل برای حفاری همه منظوره در چوب، پلاستیک و فلز نازک کار می‌کند.
 2. مته براد پوینت: یک مته براد پوینت برای سوراخ کردن چوب طراحی شده است. تسمه در مرکز نوک مته کمک می‌کند تا به طور دقیق برای سوراخ کاری دقیق قرار گیرد و نقطه خروج تمیزی در قطعه کار ایجاد می‌کند. فلوت‌ها شیارهایی که به دور مته می‌پیچند و تراشه‌ها و گرد و غبار را از بین می‌برند که بسیار پهن هستند تا مواد بیشتری را جدا کنند.
 3. مته مارپیچ: مارپیچ، نوع دیگری از مته‌های حفاری چوب می‌باشد که دارای یک نوک پیچ است که سوراخ را شروع می‌کند و مته را از طریق قطعه کار می‌کشد تا به سرعت یک سوراخ تمیز ایجاد کند. طول این مته‌ها تا ۱۸ اینچ می‌رسد. مانند مته براد پوینت، فلوت‌های بزرگ به حذف تراشه‌ها و گرد و غبار کمک می‌کنند. یک مارپیچ با یک مرکز توخالی حتی بیشتر براده برداری را فراهم می‌کند و امکان حفاری عمیق تر را فراهم و یکی با مرکز جامد قوی‌تر و سفت تر است.
 4. مته خود تغذیه: یک لقمه خود تغذیه از چوب سوراخ می.کند. مانند مارپیچ، یک پیچ در نوک به قرار دادن بیت کمک می‌کند و آن را از طریق قطعه کار می‌کشد. با این حال، این مته فشرده تر است. فلوت استاندارد یک مته چرخشی را ندارد، بنابراین باید به صورت دوره‌ای آن را به عقب بکشید تا تراشه‌ها و گرد و غبار پاک شود.
 5. مته نصب کننده: بیت نصب کننده یک مته پیچشی تخصصی است که برای نصب سیم کشی مانند آنچه برای سیستم‌های سرگرمی یا امنیتی استفاده می‌شود طراحی شده است. این مته می‌تواند تا ۱۸ اینچ طول داشته باشد و چوب، گچ و مقداری سنگ تراشی را سوراخ کند. هنگامی که دیوار، کف یا سطح دیگری را سوراخ کردید، یک سیم را به سوراخ کوچک در مته وارد می‌کنید و با استفاده از مته، می‌توانید آن را از سوراخی که حفر کرده‌اید به عقب بکشید. سپس می‌توانید این سیم را به سیم یا کابل اضافی وصل کنید و آن را از سوراخ بیرون بکشید.
 6. مته بیل: یک بیل، که به عنوان پارو نیز شناخته می‌شود، سوراخ‌هایی با قطر بزرگ به قطر ۱-۱/۲ اینچ در چوب ایجاد می‌کند. دارای یک تیغه صاف با نوک تیز است که به موقعیت و ثابت شدن مته کمک می‌کند. برخی از مته‌ها نقاطی در دو لبه دارند که به ایجاد سوراخ و نقطه خروجی تمیزتر کمک می‌کند.
 7. مته فورستنر: یک بیت فورستنر سوراخ های صاف و تمیزی را روی چوب ایجاد می کند. می توانید از آن برای ایجاد سوراخ هایی با کف صاف برای دریافت رولپلاک استفاده کنید. اگر نیاز به سوراخ کردن قطعه کار دارید، یک سوراخ خروجی منظم ایجاد می کند. طراحی همچنین به شما امکان می دهد سوراخ ها را روی هم قرار دهید. یک نقطه به شما کمک می کند تا بیت را دقیقاً روی قطعه کار قرار دهید. لقمه را به طور منظم بیرون بکشید تا در حین کار، تراشه ها و گرد و غبار پاک شوند. یک مته دستی ممکن است همیشه نیرو یا کنترل مورد نیاز برای استفاده از بیت فورستنر را به شما ندهد، بنابراین دریل پرس برای برخی از کاربردها گزینه بهتری است.
 8. مته کانترسینک: مته سینک که به آن مته پیلوت پیچ نیز می‌گویند، یک بیت تخصصی برای ایجاد سوراخ در چوب است. در یک عمل، مته می‌تواند سوراخ‌های پایلوت و کانترسینک را ایجاد کند و به شما این امکان را می‌دهد که یک بست را روی هم فرو کنید و یک دوشاخه را روی سر بست نصب کنید.
 9. پلاگ کاتر: یک کاتر پلاگین سوراخ هایی را روی چوب ایجاد می‌کند و شاخه‌های چوبی را برای استفاده در پوشاندن بست‌های فرو رفته ایجاد می‌کند.
 10. مته پله‌ای: یک بیت پله در درجه اول برای حفاری در فلز نازک، تا ۱/۴ اینچ طراحی شده است، اما با چوب کار می‌کند. طراحی پلکانی این امکان را به شما می‌دهد که از یک بیت برای سوراخ کردن سوراخ‌هایی با قطرهای مختلف استفاده کنید. اغلب قطر هر پله در مته فلزی حک می‌شود. شما همچنین می‌توانید از این نوع مته برای سوراخ کردن سوراخ‌ها و پاک کردن مواد زائد استفاده کنید.
 11. مته کاشی: یک قطعه کاشی از نوک کاربید برای سوراخ کردن برخی از انواع کاشی استفاده می‌شود و در عین حال احتمال تراشه و ترک را کاهش می‌دهد. بسته بندی را بررسی کنید تا کاشی را مشخص کنید که می‌تواند سوراخ کند.
 12. مته سنگ تراشی: یک مته سنگ تراشی برای سوراخ کردن مواد سختی مانند بتن، آجر و سایر سنگ‌ها استفاده می‌شود. برخی با مته‌های چرخشی استاندارد سیمی یا شارژی کار می‌کنند، اما مته‌هایی که برای استفاده با مته چکشی چرخشی یا چکشی طراحی شده‌اند و می‌توانند به سوراخ کردن بتن در سنگ تراشی موثرتر کمک کنند. ضربه زدن این ابزار نوک کاربید را به داخل مواد هدایت می‌کند در حالی که عملکرد چرخشی زباله‌ها را در امتداد فلوت‌ها دور می‌کند.
 13. مته گرد بر: یک مته که سوراخ‌های بزرگی را برای نصب سخت افزار درب یا ایجاد یک گذرگاه برای سیم کشی ایجاد می‌کند. یک برش در کناره سیلندر اره به شما این امکان را می‌دهد که آن را بیرون بکشید. به طور معمول، یک مته گرد بر به یک آربور یا سنبه که شامل یک ساق است متصل می‌شود. آربور همچنین دارای یک بیت پیلوت برای وسط و ثابت کردن تیغه برش است. برخی از اره‌های حفره‌ای کوچک‌تر دارای ساقه داخلی هستند و از اره پیلوت استفاده نمی‌کنند. یک گرد بر سوراخ دو فلزی چوب و فلز را برش می‌دهد. یک اره سوراخ دار با لبه کاربید روی مواد سنگین تری مانند کاشی و سرامیک و سنگ تراشی کار می‌کند. مته گردبر با لبه الماس نیز روی کاشی و سنگ تراشی کار می‌کند اما سریعتر از مدل‌های کاربید برش می‌دهد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مته گرد بر

انواع مجموعه مته بر اساس جنس:

موادی که مته‌ها از آن‌ها ساخته می‌شوند و پرداخت‌های اعمال شده بر روی آن‌ها نقش مهمی در طول عمر و عملکرد بیت دارند. مصالح و پوشش‌های متداول عبارتند از:

 • مته‌های فولادی با سرعت بالا (HSS): می‌توانند چوب، فایبرگلاس، پلی وینیل کلراید (PVC) و فلزات نرم مانند آلومینیوم را سوراخ کنند.
 • مته‌های کبالت: بسیار سخت هستند و گرما را به سرعت دفع می‌کنند. آن‌ها بیشتر برای حفاری در آلومینیوم و فلزات سخت مانند فولاد ضد زنگ استفاده می‌شوند.
 • مته‌های HSS با پوشش اکسید مشکی: دارای روکش طراحی شده برای کمک به مقاومت در برابر خوردگی و افزایش دوام هستند. آن‌ها بیشتر از بیت‌های HSS اولیه دوام می‌آورند و روی مواد مختلفی از جمله فلز، چوب سخت، چوب نرم، PVC و فایبرگلاس به خوبی کار می‌کنند.
 • مته‌های HSS با پوشش تیتانیوم: اصطکاک کمتری تولید می‌کنند. آن‌ها سخت تر از بیت‌های HSS اولیه هستند و برای مدت طولانی تری تیز می‌مانند. آن‌ها برای حفاری چوب، فلز، فایبرگلاس و پی وی سی کار می‌کنند.
 • مته‌های با نوک کاربید: بسیار طولانی تر از مته‌های فولادی، HSS یا تیتانیوم تیز می مانند. آن‌ها برای حفاری کاشی و سنگ تراشی موثر هستند.

استانداردهای مجموعه مته:

استانداردهای اصلی برای مته‌ها به شرح زیر است:

 • استاندارد DIN 333: مته‌های مرکزی ۶۰ درجه، انواع R، A و B
 • استاندارد DIN 338: مته‌های استوانه‌ای شات
 • استاندارد DIN 340: مته‌های استوانه‌ای بلند
 • استاندارد DIN 345: مته‌های مخروطی مورس
 • استاندارد DIN 1869: مته‌های استوانه‌ای بسیار بلند
 • استاندارد DIN 1870: مته‌های مخروطی مورس بسیار بلند
 • استاندارد DIN 1897: مته‌های استوانه‌ای بسیار کوتاه
 • استاندارد DIN 6537: مته‌های پیچشی جامد در فلزات سخت با ساقه استوانه‌ای
 • استاندارد DIN 6539: مته‌های جامد در فلزات سخت با ساقه استوانه‌ای شکل
 • استاندارد DIN 8037: مته‌های استوانه‌ای با درج‌های کاربید برای مواد فلزی
 • استاندارد DIN 8374: مته‌های پله‌ای با ساقه‌های استوانه‌ای برای سوراخ‌ها و پخ‌ها برای پیچ‌های سر فرو رفته
 • استاندارد DIN 8378: مته‌های پله‌ای با ساقه استوانه‌ای برای ضربه زدن به سوراخ‌های پیلوت
 • استاندارد DIN 8379: مته‌های پله‌ای با ساقه مخروطی مورس برای ضربه زدن به سوراخ‌های پیلوت

حتما بخوانید: راهنمای خرید انبر پرچ

نکات مهمی که هنگام خرید مجموعه مته باید در نظر بگیرید:

 1. مواد: قبل از شروع خرید مته، مهم است که بدانید دقیقاً برای چه شغلی به آن نیاز دارید. آیا در سنگ یا چوب سوراخ می‌کنید؟ یا نیاز به حفاری دقیق روی مواد سفت و سخت مانند شیشه دارید؟ چیزی که در حال حفاری آن هستید اولین چیزی است که باید در نظر بگیرید.
 2. دقت: هنگامی که ابزار را با مواد مطابقت دادید، باید در نظر بگیرید که چقدر باید دقیق باشید. برخی برای ایجاد سوراخ‌های تمیز ایده آل هستند در حالی که برخی دیگر برای ایجاد سوراخ‌های ناهموار مناسب هستند. باز هم، داشتن درک واضح از کاری که انجام می‌دهید در اینجا مهم است زیرا می‌توانید بهترین نوع مته را برای پروژه خود پیدا کنید.
 3. مشخصات اندازه: در ایالات متحده، مته‌های استاندارد اغلب به صورت کسری، ۱/۶۴ اینچ، معمولاً از ۱/۱۶ اینچ تا یک اینچ اندازه می‌شوند. اگر به سوراخ بزرگ‌تری نیاز دارید، می‌توانید بیل یا مته گردبر را انتخاب کنید. اندازه بیت نیز ممکن است به میلی متر و اعشار برچسب گذاری شود، اما نگران نباشید که بفهمید کدام اندازه‌ها معادل هستند. نمودارهای تبدیل در هر جایی که مته‌ها فروخته می‌شوند پست می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به صورت آنلاین نیز پیدا کرد.
 4. زاویه نقطه: از مته‌ای به مته دیگر متفاوت است (۹۰ درجه، ۱۲۰ درجه، ۱۳۵ درجه، ۱۴۰ درجه، ۱۴۵ درجه) و باید متناسب با فلزی باشد که قصد دارید حفاری کنید. هرچه فلز سخت‌تر باشد، زاویه نقطه بزرگ‌تر و بنابراین نقطه صاف‌تر است. این عامل به مواد مته نیز بستگی دارد.
 5. پوشش‌های مته: نکته مهم در هر مته روکش دار ضخامت پوشش است. خرید از یک برند معتبر به طور معمول تضمین می‌کند که یک مجموعه مته با ضخامت مناسب به دست آورید، با این حال، نقطه ضعف خرید مجموعه مته ارزان قیمت این است که اغلب روکش‌ها نازک هستند و به خصوص سخت گیر نیستند، به این معنی که پوشش به زودی فرسوده می‌شود و فلز هسته را آشکار می‌کند.
 6. سازگاری: هنگام انتخاب مجموعه مته، مهم است که بررسی کنید آیا مجموعه‌ای که می‌خواهید با نوع یا مارک دریل شما سازگار است یا خیر. برخی از مجموعه‌های مته‌ها دارای اتصال جهانی خواهند بود، به این معنی که با اکثر چاک‌های دریل (بخشی از مته که مته در آن قرار می‌گیرد) سازگار هستند، در حالی که مته‌های تخصصی‌تر ممکن است فقط با مارک‌ها یا انواع خاصی از مته‌ها کار کنند. بنابراین مهم است که قبل از کلیک بر روی دکمه بسیار مهم «خرید محصول» این موضوع را بررسی کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید مجموعه مته مورد نظر خود را خریداری نمائید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه مجموعه مته ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه‌ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ سری پیچ گوشتی و مته گرد بر باس کد BS123JX207 مجموعه ۲۰۴ عددی

سری پیچ گوشتی و مته گرد بر باس کد BS123JX207 مجموعه 204 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۴.۱۹.۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۵۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد روکش کروم واندیوم
 • کاربری
  آلومینیوم
 • اقلام همراه
  ۳۸ عدد مته مخصوص فلزات از سایز ۰.۵ تا ۶.۵ ۱۴ عدد مته مخصوص چوب و ام دی اف و پلاستیک ۵ عدد مته الماسه مخصوص سوراخکاری سطوح بتونی ،سنگ و سیمان سایز ۴ تا ۱۰ ۳ عدد مته تراش چوب سایز ۱۳ ،۱۶،۱۹ ۱۴ عدد نوک پیچگوشتی دو سو ،چهارسو و ستاره ای ۵ سانتی ۲۰ عدد نوک پیچگوشتی دو سو ،چهارسو و ستاره ای ۲.۵ سانتی ۱۰ عدد سری بکس سایز ۴ تا ۱۲ ۴ عدد قطعه تنظیم میزان عمق سوراخکاری مته ۴ عدد گردبر مخصوص چوب،ام دی اف ،گچ ،کناف و غیره ۱ عدد تبدیل ۱ عدد دسته پیچگوشتی جغجغه ای ۱ عدد رابط فنری ۱ عدد آچار آلن سایز ۴ ۱ عدد رابط گردبر دو عدد رابط پیچبند ۸۴ عدد انواع رولپلاک با سایزهای مختلف جعبه مخصوص

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مجموعه ۶ عددی مته قلاویز چپ گرد کد ۳۶

مجموعه 6 عددی مته قلاویز چپ گرد کد 36

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳*۱۰*۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۱-۶
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۲۰۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ مجموعه ۲۰۴ عددی مته و سری پیچ گوشتی اوکی کد ۲۰۴

مجموعه 204 عددی مته و سری پیچ گوشتی اوکی کد 204

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۵x18x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  ۳۸ عدد مته مخصوص فلزات از سایز ۰.۵ تا ۶.۵ ۱۴ عدد مته مخصوص چوب و ام دی اف و پلاستیک ۵ عدد مته الماسه مخصوص سوراخکاری سطوح بتونی ،سنگ و سیمان سایز ۴ تا ۱۰ ۳ عدد مته تراش چوب سایز ۱۳ ،۱۶،۱۹ ۱۴ عدد نوک پیچگوشتی دو سو ،چهارسو و ستاره ای ۵ سانتی ۲۰ عدد نوک پیچگوشتی دو سو ،چهارسو و ستاره ای ۲.۵ سانتی ۱۰ عدد سری بکس سایز ۴ تا ۱۲ ۴ عدد قطعه تنظیم میزان عمق سوراخکاری مته ۴ عدد گردبر مخصوص چوب،ام دی اف ،گچ ،کناف و غیره ۱ عدد تبدیل ۱ عدد دسته پیچگوشتی جغجغه ای ۱ عدد رابط فنری ۱ عدد آچار آلن سایز ۴ ۱ عدد رابط گردبر دو عدد رابط پیچبند ۸۴ عدد انواع رولپلاک با سایزهای مختلف جعبه مخصوص
 • جنس کالا
  فولاد
 • کاربری
  آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ مته گردبر جاب مدل JB-0016 مجموعه ۱۶ عددی

مته گردبر جاب مدل JB-0016 مجموعه 16 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  مت
 • جنس کالا
  فولاد
 • کاربری
  آلومینیوم
 • وزن بسته بندی
  ۱ کیلوگرم
 • اقلام همراه
  شامل مته به سایزهای ۱۹-۲۲-۲۸-۳۲-۳۸-۴۴-۵۱-۶۴-۷۶-۸۹-۱۰۲-۱۲۷
 • سایر توضیحات
  شامل مته به سایزهای ۱۹-۲۲-۲۸-۳۲-۳۸-۴۴-۵۱-۶۴-۷۶-۸۹-۱۰۲-۱۲۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ مته گرد بر چوب مدل FRSS – 3021 T مجموعه ۱۸ عددی

مته گرد بر چوب مدل FRSS - 3021 T مجموعه 18 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۰.۸۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  الیاژ سخت کاری شده کروم وانادیوم
 • کاربری
  ام‌دی‌اف
 • سایر توضیحات
  این مجموعه ۱۸ عددی ساخته شده از الیاژ کروم وانادیوم که شامل ۱۲ عدد مته گردبر به سایز های : ۱۹ – ۲۲ – ۲۸ – ۳۲ – ۳۸ – ۴۴ – ۵۴ – ۶۴ – ۷۶ – ۸۹ – ۱۰۲ – ۱۲۷ میلیمتر می باشد . دارای ۲ عدد مته برگی سایز ۲۰ و ۲۲ میلیمتر . دارای ۲ رابط گردبر بزرگ و کوچک دارای ۱ عدد مته متصل به رابط دارای ۱ عدد الن دارای ۱ عدد صفحه رابط اتصال به گردبر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ مجموعه ۹ عددی مته رونیکس مدل RH-5585

مجموعه 9 عددی مته رونیکس مدل RH-5585

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۶*۹*۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  سایز مته آهن:۵/۳ , ۸/۶/۵/۴/۳ میلیمتر و سایز مته الماسه بتن : ۸/۷/۶ میلیمتر
 • جنس کالا
  فولاد ، الماسه
 • شماره
  ۳ ، ۳.۵ ، ۴ ، ۵ ، ۶ ، ۶ ، ۷ ، ۸ ، ۸
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۲۰۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ مته حدیده قلاویز و حدیده مدل TAP-AND-DIE-SET مجموعه ۴۰ عددی

 مته حدیده قلاویز و حدیده مدل TAP-AND-DIE-SET مجموعه 40 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۱ x 14 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  دارای ۱۷ شماره قلاویز و ۱۷شماره حدیده از شماره ۰.۵ تا ۱.۷۵، قلاویز گیر و حدیده گیر و همچنین ۱ عدد پیچ گوشتی کوچک است
 • جنس کالا
  فولاد
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۱.۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  مجموعه ۴۰ پارچه حرفه ای حدیده و قلاویز ، کیفیت غیر قابل مقایسه با برندهای مشابه ، تولید شده از بهترین متریال موجود نسبت به قیمت میباشد آلیاژ : فولاد سخت دارای ۱۷ نمره قلاویز و ۱۷ نمره حدیده از شماره ۰.۵ تا ۱.۷۵ ، دارای ۱ عدد دسته قلاویز گردان افقی و ۱عدد دسته قلاویز گردان عمودی و ۱ عدد حدیده گردان و ۱ عدد گام سنج میلیمتر و۱ عدد پیچ گوشتی میباشد .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ مته جاب مدل JB-0015 مجموعه ۱۶ عددی

مته جاب مدل JB-0015 مجموعه 16 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۰×۵×۱۵سانتی‌متر سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فلز
 • کاربری
  آهن
 • وزن بسته بندی
  ۰.۳۵ کیلوگرم
 • اقلام همراه
  – مته فلز به شماره ۱.۵-۲-۲.۵-۳-۳.۵-۴-۴.۵-۵-۵.۵-۶-۶.۵ – مته دیوار به شماره ۸، ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ مته گرد بر چوب جاملی مدل ۲۷۰۳ مجموعه ۴ عددی

مته گرد بر چوب جاملی مدل 2703 مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۳۲، ۳۸، ۴۴ و ۵۴ میلیمتر
 • کاربری
  چوب
 • سایر توضیحات
  xاین مجموعه دارای ۴ عدد مته پر مصرف گرد بر به سایزهای ۳۲، ۳۸، ۴۴ و ۵۴ میلیمتر می باشد که جهت سوراخکاری در چوب و پلاستیک کاربرد دارد. مجموعه ای مقرون به صرفه و اقتصادی که در هر خانه ای لازم می باشد. جنس بکار رفته در این مته ها از فولاد می باشد که دوام آن را تضمین می کند. همچنین در داخل این مجموعه یک عدد دنباله مته گنجانده شده است که برای استفاده از گردبر لازم می باشد و مته این دنباله قابلیت تعویض دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مته مستر تولز مدل ۰۰۱ مجموعه ۱۶ عددی

مته مستر تولز مدل 001 مجموعه 16 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸×۲×۱۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳۵ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فلز
 • کاربری
  چوب
 • وزن بسته بندی
  ۰.۳۳۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  – مته فلز به شماره ۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸- مته دیوار به شماره ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰- مته چوب به شماره ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ مته گردبر مدل ۱۸ مجموعه ۱۸ عددی

مته گردبر مدل 18 مجموعه 18 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۲×۱۶×۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فلز
 • کاربری
  چوب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ مته فرز انگشتی کد ۸۵۸۰ مجموعه ۶ عددی

مته فرز انگشتی کد 8580 مجموعه 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲x8x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل سری
 • توضیحات مجموعه
  قطرمته ها:۳میلیمترطول مته ها:۴سانتیمتر۶عدد مته باسرهای متفاوت
 • جنس کالا
  آلیاژآهن
 • شماره
  ۱تا۷میلیمتر
 • کاربری
  سنگ
 • وزن بسته بندی
  ۰.۰۳۵ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ مته کاجی جاب مدل JB-300 مجموعه ۳عددی

مته کاجی جاب مدل JB-300 مجموعه 3عددی

مشخصات

 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم
 • کاربری
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مته اور فرز مشتی باس مدل R0UTERBIT-SET مجموعه ۱۲ عددی

مته اور فرز مشتی باس مدل R0UTERBIT-SET مجموعه 12 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۷×۱۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • کاربری
  ام‌دی‌اف
 • وزن بسته بندی
  ۰.۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  این مجموعه ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا:لبه‌هایی با طرح‌های مختلف شکل داده، لمینیت و ونیر را کوتاه کرده، کام لولا (Hinge Mortise) ایجاده کرده و اتصالات متنوعی در نجاری من جمله دادو (Dado)، دم چلچله (Dovetail)، فاق پله‌ای (Rabbet)، کام و زبانه (Mortise-and-Tenon)، شیار و زبانه (Tongue-and-Groove) ایجاد کنید. تیغ اورفرز را می‌توان روی انواع مختلف اور فرز ثابت، Dشکل، پلانج یا… استفاده کرد و با استفاده از آن طرح مورد نظر را در قسمت لبه کار ایجاد کنید. همچنین در برخی موارد می‌توانید با استفاده از چند تیغ اورفرز مختلف و به کارگیری ترکیبی از آنها طرحی پیچیده را روی لبه چوب پیاده کنید. این تیغ ها مخصوص اور فرز مشتی می باشد که قطر آن ۶ میلی متر می باشد همچون اور فرز های مشتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مته آهن اینکو مدل AKDB1125 مجموعه ۱۲ عددی

مته آهن اینکو مدل AKDB1125 مجموعه 12 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸x 14.7 x 1.4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۵ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • توضیحات مجموعه
  شامل ۱۲ عدد مته به سایزهای ۲-۲.۵-۳-۳.۵-۴-۴.۵-۵-۵.۵-۶-۶.۵-۷-۸
 • جنس کالا
  فولاد تندبر
 • کاربری
  فلز
 • سایر توضیحات
  مناسب برای سوراخکاری انواع آلیاژهای چدن، آهن، فلزات مختلف و فولادسایز این مجموعه: ۲,۲.۵,۳,۳.۵,۴,۴.۵,۵,۵.۵,۶,۶.۵,۷,۸ میلی مترسیستم مته گیر: سادهدارای شیارهای مارپیچ دقیق دارای مقاومت بالا در برابر سایش و حرارتدارای زاویه برش ۱۱۸ درجهساخت چین تحت لیسانس آمریکا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ مته جاب مدل JB-0019 مجموعه ۱۹ عددی

مته جاب مدل JB-0019 مجموعه 19 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم
 • کاربری
  ام‌دی‌اف
 • وزن بسته بندی
  ۰.۶ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  این مجموعه شامل ۱۹عدد مته به سایزهای:۱۱.۵۲۲.۵۳۳.۵۴۴.۵۵۵.۵۶۶.۵۷۷.۵۸۸.۵۹۹.۵۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مته گردبر آزارا کد ۲۲ مجموعه ۶ عددی

مته گردبر آزارا کد 22 مجموعه 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۱x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • توضیحات مجموعه
  مجموعه ی ۶ عددی که ۴ عدد آن گرد برد-آچار آلن و یک عدد رابط میباشدمخصوص چوب و ام دی اف ، گچ و کناف
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۳۲-۳۸-۴۴-۵۴ میلی متر
 • کاربری
  ساختمان
 • وزن بسته بندی
  ۱۰۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مته قلاویز چپ گرد کد ۷۲۵ مجموعه ۸ عددی

مته قلاویز چپ گرد کد 725 مجموعه 8 عددی

مشخصات

 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۱-۸
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۴۰۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ تیغ و مته اور فرز مشتی باس مدل SHANK-6MM مجموعه ۱۲ عددی

 تیغ و مته اور فرز مشتی باس مدل SHANK-6MM مجموعه 12 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸×۱۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۹۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۶ میلی متری
 • کاربری
  چوب
 • وزن بسته بندی
  ۰.۷ کیلوگرم
 • اقلام همراه
  ۱۲ عددی تیغ و آچار آلن
 • سایر توضیحات
  این مجموعه ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا:لبه‌هایی با طرح‌های مختلف شکل داده، لمینیت و ونیر را کوتاه کرده، کام لولا (Hinge Mortise) ایجاده کرده و اتصالات متنوعی در نجاری من جمله دادو (Dado)، دم چلچله (Dovetail)، فاق پله‌ای (Rabbet)، کام و زبانه (Mortise-and-Tenon)، شیار و زبانه (Tongue-and-Groove) ایجاد کنید. تیغ اورفرز را می‌توان روی انواع مختلف اور فرز ثابت، Dشکل، پلانج یا… استفاده کرد و با استفاده از آن طرح مورد نظر را در قسمت لبه کار ایجاد کنید. همچنین در برخی موارد می‌توانید با استفاده از چند تیغ اورفرز مختلف و به کارگیری ترکیبی از آنها طرحی پیچیده را روی لبه چوب پیاده کنید. این تیغ ها مخصوص اور فرز مشتی می باشد که قطر آن ۶ میلی متر می باشد همچون اور فرز های مشتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ مته کاجی پله ای اوکی کد ۶p مجموعه ۶ عددی

مته کاجی پله ای اوکی کد 6p مجموعه 6 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد روکش کروم وانادیوم
 • کاربری
  آلومینیوم
 • سایر توضیحات
  مته پله‌ای اوکی جایگزین مناسبی برای سوراخ کاری ورق‌ها به جای مته‌های معمولی هستند. این مجموعه ساخت چین بوده و از یک جعبه طلقی شیک و محکم برخوردار است. مجموعه فوق شامل ۳ عدد مته پله‌ای در سایزهای ۴ تا ۱۲ ، ۴ تا ۲۰ و ۴ تا ۳۲ در سایزهای زوج است. از طرفی دارای سه عدد مته اره ای به سایزهای ۳، ۶ و ۸ میلیمتر دارد که برای برش از کنار در چوب است در واقع به نوعی کار تیه اور فرز را انجام میدهد. این مته‌ها از جنس فولاد تند بر HSS و از روکش تیتانیوم برخوردار بوده و قابلیت سوراخ کاری روی آهن، برنج، مس، آلومینیوم، چوب و پلاستیک را دارد. البته باید در نظر داشته باشید که عمق هر پله تنها ۵ میلی‌متر است. پس حتی در نرم‌ترین مواد مانند چوب یا پلاستیک هم نمی‌توان بیش از ضخامت ۵ میلی‌متر را سوراخ کرد. در قطعات سخت‌تر مانند آهن هم حداکثر ضخامت ۳ تا ۴ میلی‌متر پیشنهاد می‌گردد. و نکته آخر اینکه با به کار بردن آب صابون یا سایر مواد خنک کننده هنگام کار، عمر ابزار را نیز افزایش خواهید داد.در نظر داشته باشید تمام کالاهای صنعتی همواره دارای خطو خش هستند زیرا در هنگام مونتاژ وسیله احتمال زدگی وافتادن خطو خش روی کالا و جعبه هنگام جابجایی وجود داره با تشکر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ مته مدل P-02 مجموعه ۱۳ عددی

مته مدل P-02 مجموعه 13 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۳x7x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۵ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  – مجموعه شامل ۱۳ عدد مته -شماره مته ها به ترتیب : ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳ , ۳.۲ , ۳.۵ , ۴ , ۴.۵ , ۴.۸ , ۵ , ۵.۵ , ۶ , ۶,۵
 • جنس کالا
  فلز
 • شماره
  ۱.۵ , ۲ , ۲.۵ , ۳, ۳.۲ , ۳.۵ , ۴, ۴.۵ , ۴.۸ , ۵, ۵.۵ , ۶ , ۶.۵
 • کاربری
  چوب
 • وزن بسته بندی
  ۰.۱۰۵ کیلوگرم
 • اقلام همراه
  بسته بندی پلاستیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مته گردبر مدل Gh-4510 مجموعه ۱۱ عددی

مته گردبر مدل Gh-4510 مجموعه 11 عددی

مشخصات

 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۱۹ – ۲۲ – ۲۸ – ۳۲ – ۳۸ – ۴۴ – ۵۱ – ۶۴
 • کاربری
  سایر
 • وزن بسته بندی
  ۰.۸۰۰۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ مته کبالت اینکو مدل ۱۱۹۵ مجموعه ۱۹ عددی

مته کبالت اینکو مدل 1195 مجموعه 19 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱.۳ × ۱۵ × ۱۶ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • توضیحات مجموعه
  شامل ۱۹ عدد مته کبالت به سایز های ۱ / ۱.۵ / ۲ / ۲.۵ / ۳ / ۳.۵ / ۴ / ۴.۵ / ۵ / ۵.۵ / ۶ / ۶.۵ / ۷ / ۷.۵ / ۸ / ۸.۵ / ۹ / ۹.۵ / ۱۰ میلی‌متر
 • جنس کالا
  کبالت
 • کاربری
  سایر
 • سایر توضیحات
  Ingco AKDB1195 Cobalt Drill Bit set 19 Pcsست ۱۹ عددی مته آهنبه سایزهای ۱، ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۳.۵، ۴، ۴.۵، ۵، ۵.۵، ۶، ۶.۵، ۷، ۷.۵، ۸، ۸.۵، ۹، ۹.۵ و ۱۰ میلی‌مترساخته شده از فولاد تندبر (HSS) و کبالتمجهز به شیارهای مارپیچ دقیق و عمیقدارای زاویه برش ۱۱۸ درجهمجهز به سیستم مته‌گیر سادهقابل نصب بر روی انواع دریل‌ها روی انواع دریل‌هالوازم جانبی مخصوص سوراخکاری انواع آلیاژهای چدن، آهن، فلزات مختلف و فولاددارای مقاومت بالا در برابر حرارت و سرعت بالای کاربا کیفیت و عمر طولانیطلایی رنگهمراه با یک محفظه‌ی نگهدارنده‌ی پلاستیکی مقاومدارای قفل محکم و امکان آمیختن از دیوارقابل استفاده در صنایع، تاسیسات، ساختمان‌سازی و کارهای عمرانیدر ابعاد ۱.۳ × ۱۵ × ۱۶ سانتی‌متربه وزن ۴۳۰ گرمدارای استاندارد DIN 338ساخت کشور چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ مته حدیده و قلاویز جاب مدل J-11140 مجموعه ۴۰ عددی

مته حدیده و قلاویز جاب مدل J-11140 مجموعه 40 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • جنس کالا
  کربن استیل
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۲ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ مجموعه ۱۹عددی مته رونیکس مدل RX-5581

مجموعه 19عددی مته رونیکس مدل RX-5581

مشخصات

 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • توضیحات مجموعه
  یه ست ۱۹ عددی مته آهن شامل مته های شماره ۱ تا ۱۰
 • جنس کالا
  فولاد
 • شماره
  ۱ ، ۱.۵ ، ۲ ، ۲.۵ ، ۳ ، ۳.۵ ، ۴ ، ۴.۵ ، ۵ ، ۵.۵ ، ۶ ، ۶.۵ ، ۷ ، ۷.۵ ، ۸ ، ۸.۵ ، ۹ ، ۹.۵ ، ۱۰
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۰.۲۴ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  مدل محصولRX-5581 برند رونیکس دارای ۱۹ عدد مته بوده و تولید شده تحت استاندارد DIN 338 آلمان و همچنین روکش تیتانیوم جهت مقاومت بیشتر سایشی و جنس بسته بندی از ABS جهت عمر بیشتر و کاربری مناسب میابشد . این ست مته آهن شامل سایزهای ۱ تا ۱۰ میلیمتر میباشد. لازم به ذکر است عکس مشاهده شده در تصویر برنزی بوده ولی محصول فوق زرد رنگ میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مته الماسه متابو مدل ۶۲۶۷۰۶۰۰۰ مجموعه ۸ عددی

مته الماسه متابو مدل 626706000 مجموعه 8 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۵x10x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  شامل مته
 • توضیحات مجموعه
  سری الماس از جنس کاربید – عدم گیر کردن مته در کار و داغ شدن سر مته – لبه برش بسیار مستحکم ساخته شده با کاربید تنگستن مناسب برای مصالح ساختمانی مانند سنگ، سرامیک، سیمان و بتن – کیفیت، دوام و کارایی بالا – شامل مته های سایز ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۵.۵ ، ۶ ،۷ ، ۸ و ۱۰ میلیمتر _ دارای جعبه حمل – کد فنی : ۶۲۶۷۰۶۰۰۰
 • جنس کالا
  تنگستن کاربید بسیار سخت
 • شماره
  ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۵.۵ ، ۶ ،۷ ، ۸ و ۱۰ میلیمتر
 • کاربری
  گرانیت
 • وزن بسته بندی
  .۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  محصول شرکت متابو آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مجموعه ۱۳عددی مته کاتکس مدل C1

مجموعه 13عددی مته کاتکس مدل C1

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸*۱۱*۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  – مناسب برای سطوح فلزی- دارای کاور پلاستیکی با در شفاف
 • جنس کالا
  HSS
 • شماره
  ۱.۵، ۲، ۲.۵، ۳، ۳.۲، ۳.۵، ۴، ۴.۵، ۴.۸، ۵، ۵.۵، ۶، ۶.۵
 • کاربری
  فلز
 • وزن بسته بندی
  ۳۰ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ مته جاب مدل JB-0019 مجموعه ۱۹ عددی

مته جاب مدل JB-0019 مجموعه 19 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد کروم وانادیوم
 • کاربری
  ام‌دی‌اف
 • وزن بسته بندی
  ۰.۶ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  این مجموعه شامل ۱۹عدد مته به سایزهای:۱۱.۵۲۲.۵۳۳.۵۴۴.۵۵۵.۵۶۶.۵۷۷.۵۸۸.۵۹۹.۵۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مته برش مدل Hss مجموعه شش عددی

مته برش مدل Hss مجموعه شش عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۵×۱۰×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • توضیحات مجموعه
  مته برشمناسب برای برش و سایش چوب و پلاستیکست ۶ عددی شامل سایز های ۳-۴-۵-۶-۶/۵-۸ میلیمتر
 • جنس کالا
  HSS
 • کاربری
  آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ مته خزینه کد ۵P مجموعه ۵ عددی

مته خزینه کد 5P مجموعه 5 عددی

مشخصات

 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۸x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • ویژگی‌های مته و سری
  بسته‌بندی مجموعه
 • جنس کالا
  فولاد
 • کاربری
  ام‌دی‌اف
 • سایر توضیحات
  مته های این مجموعه از سایز ۲ الی ۴ میلیمتر می باشند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید مجموعه مته در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید آچار فرانسه 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا