ابزار سلامتلوازم ورزشی

زانو بند طبی، راهنمای خرید انواع زانو بند طبی آرتروز پاک سمن و اسپیلاوایزر

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید زانو بند طبی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

با استفاده از زانو بند طبی با اعتماد به نفس بیشتری راه بروید و حرکت کنید. بریس‌های زانو به گونه‌ای ساخته شده‌اند که فشرده‌سازی می‌کنند و به کاهش فشار مستقیم بالای ساق روی منیسک آسیب‌دیده یا رباط پارگی کمک می‌کنند. فشار اضافی زانو بند طبی نیز گردش خون شما را بهبود می‌بخشد. افزایش جریان خون، اکسیژن بیشتری را به ناحیه آسیب دیده می‌رساند که به روند بهبودی شما کمک می‌کند. آسیب‌های زانو و درد مزمن زانو می‌توانند پیچیده باشند، اما روند پیدا کردن زانو بند طبی نباید پیچیده باشد. انتخاب زانو بند طبی مناسب برای شرایط شما بخش مهمی از درمان و مدیریت موثر درد است و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

خوب، صرف نظر از اینکه در هر بازی یا ورزشی شرکت می‌کنید، اگر در معرض هر نوع آسیب زانو هستید، باید از یک زانو بند طبی استفاده کنید. اکثر مردم تا زمانی که آسیب زانو نگیرند، نگرانی زیادی در مورد آسیب دیدگی زانو ندارند. خوب، صدمه زدن به زانو انجام هر گونه فعالیت بدنی یا دویدن را عملا غیرممکن می‌کند. یکی از بهترین روش‌هایی که می توانید از آسیب دیدگی زانو جلوگیری کنید استفاده از زانو بند طبی است. درست مانند هر وسیله دیگری در منزل شما، گرفتن زانو بند طبی مناسب به شما آرامش خاطر را هنگام درگیر شدن در فعالیت های مورد علاقه شما می‌دهد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید زانو بند طبی را دارید اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع زانو بند طبی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید زانو بند طبی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

زانو بند طبی چیست؟

زانوبندها وسایلی هستند که حمایت، ثبات یا فشار را روی یا اطراف زانو ایجاد می‌کنند. اغلب، هدف آن‌ها ارائه پشتیبانی در طول بهبودی آسیب یا کمک به جلوگیری از بدتر شدن آسیب است. یک فرد می تواند زانوبند را برای خرید به صورت آنلاین یا در فروشگاه‌های فیزیکی خاص پیدا کند. افراد ممکن است بخواهند قبل از خرید زانو بند طبی با یک پزشک، فیزیوتراپ یا متخصص مراقبت‌های بهداشتی دیگر صحبت کنند تا اطمینان حاصل کنند که از پشتیبانی صحیح برای نیازهای خود برخوردار هستند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مچ بند طبی

زانو بند طبی چگونه کار می‌کند؟

 • مفصل زانو شما از استخوان‌ها، غضروف‌ها، رباط‌ها، تاندون‌ها و ماهیچه‌ها تشکیل شده است. با دامنه حرکتی قابل توجهی، مفصل زانو می‌تواند وزن زیادی را تحمل کند. ساختارهای زانوی شما ممکن است آسیب دیده یا دررفته شوند. زانوی شما ممکن است به دلیل یک ضربه شدید در حین فعالیت‌های ورزشی آسیب ببیند یا ممکن است به دلیل یک بیماری زمینه‌ای مستعد آسیب باشد.‌
 • انواع مختلف زانوبندها بر اساس عملکرد و سطح حمایت متفاوت هستند. در حالی که برخی از زانوبندها برای محافظت از زانو برای جلوگیری از آسیب طراحی شده‌اند، برخی دیگر از زانو برای کنترل درد حمایت می‌کنند. زانوبندها همچنین می‌توانند به تثبیت زانو در صورتی که مستعد آسیب است کمک کنند و زانو را بی‌حرکت کنند تا بهبودی پس از آسیب بهینه شود.

کدام زانو بند طبی برای من مناسب است؟

شکی نیست که زانوبندها برای مدیریت صدمات زانو یا پیشگیری مفید هستند. اما انتخاب مناسب برای نیازهای شما می‌تواند کمی سخت باشد. از لولایی و بی‌حرکتی گرفته تا فشرده‌سازی و پیشگیری، ما همه چیزهایی را که باید بدانید برای کمک به شما در یافتن زانوبند مناسب برایتان بررسی می‌کنیم.

انواع زانو بند طبی:

از بی‌ثباتی ACL تا LCL گرفته تا درد کشکک و آرتریت، تعدادی آسیب زانو وجود دارد که می‌تواند تمرینات و فعالیت‌های روزانه شما را به حاشیه ببرد. با این حال، بریس‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید که می‌توانند به بهبود سریع زانو و جلوگیری از آسیب مجدد به زانو چه برای ورزش، عملکردهای روزانه، کاهش درد یا پس از جراحی کمک کنند.

زانوبندهای لولایی:

بریس لولایی برای ورزشکارانی که پس از جراحی، آسیب های ACL، MCL یا PCL نیاز به محافظت و تثبیت دارند، ایده آل است. پیچش بد، تراز ضعیف زانو تا مچ پا، یا راه اشتباه برای فرود، روش‌های رایجی هستند که ورزشکاران آسیب‌های رباط را تحمل می‌کنند. یک بریس لولایی از زانوی ورزشکار محافظت می‌کند و برای بهبود سریع، حمایت و ثبات را ارائه می‌دهد. لولاها می‌توانند از گشاد شدن بیش از حد زانو جلوگیری کنند و از ACL و سایر آسیب های رباطی برای ورزشکارانی که نمی‌خواهند با وزنه زدن خود با یک بریس سنگین سرعت خود را از دست بدهند، محافظت می‌کند. زانوبندهای لولایی به دو صورت سفت و لولایی نرم وجود دارند. زانوبندهای لولایی نرم برای حمایت خفیف تا متوسط ایده آل هستند در حالی که زانوبندهای لولایی سفت برای حمایت متوسط تا حداکثر ایده آل می‌باشند و محافظت و پایداری بهتری را برای ورزش‌های تماسی ارائه می‌دهند.

زانوبندهای فشاری:

برای زانو درد مزمن خفیف تا متوسط و آرتریت را می‌توان با آستین‌ها و بریس‌های فشاری به حداقل رساند. این بریس‌های نگهدارنده بار تحمل‌کننده وزن را مجدداً توزیع می‌کنند و توانایی انجام بهترین عملکرد را در حین تمرین و ورزش افزایش می‌دهند و به کاهش درد ناشی از حرکات روزانه کمک می‌کنند، که کار کوچکی نیست. برای راحتی روزانه می‌تواند زیر لباس قرار بگیرد.

زانوبندهای پوشاننده:

سبک‌های پوشاننده برای ورزشکاران، راه‌حل‌های پرانتزی را برای درد خفیف تا متوسط زانو، ناپایداری کشکک و دررفتگی ارائه می‌دهند. قرار دادن و درآوردن ساده و آسان، به شما این امکان را می‌دهد که تناسب را برای راحتی و محافظت از زانو سفارشی کنید. می‌توان از بریس‌های بسته بندی شده در حین فعالیت استفاده کرد و به شما این امکان را می‌دهد تا روی عملکرد خود بدون نیاز به حجم زیاد تمرکز کنید.

زانوبندهای بند و نوار:

با بریس بند و نوار به کاهش درد زانوی دونده، تاندونیت کشکک یا درد حاد زانو کمک کنید. اینها برای اعمال فشار راحت و موثر بر روی زانو برای کمک به کاهش درد طراحی شده‌اند. برای پوشیدن ساده زیر لباس جا می‌شود و به راحتی می‌پوشید، بند‌ها را می‌توان در طول فعالیت‌های روزانه و ورزش استفاده کرد.

زانوبندهای سفارشی:

زانوبندهای سفارشی برای کسانی که به دنبال زانوبند هستند ایده آل می‌باشند. اندازه گیری زانوی شما انجام می‌شود و یک بریس سفارشی برای شما ایجاد می‌شود. ما زانوبندهای سفارشی را برای ورزش‌های تماسی و غیر تماسی ارائه می‌دهیم.

زانوبندهای پوپلیتئال:

پوپلیتئال در پشت روی زانوبند قرار دارد. پوپلیتئال باز دارای یک دهانه کوچک در پشت زانو است که می‌تواند به خنک نگه داشتن بدن در هنگام حرکت کمک کند. پوپلیتئال بسته به این معنی است که هیچ منفذی در پشت زانو وجود ندارد. پوپلیتئال بسته می‌تواند به گرم نگه داشتن پا در هنگام حرکت در دماهای سردتر کمک کند.

زانوبندهای کشکک باز و کشکک بسته:

ممکن است برخی از زانوبندها را با دهانه‌ای در کلاهک زانو ببینید در حالی که برخی دیگر پوشیده شده‌اند. بریس‌های با کشکک باز به کاهش فشار زانو کمک می‌کنند و با کمک ردیابی از کلاهک زانو حمایت می‌کنند. بریس کشکک بسته می‌تواند به ارائه فشرده سازی و حمایت از زانو کمک کند. اگر مطمئن نیستید، می‌توانید برای کمک با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید، یا با پزشک خود در مورد گزینه بهتر برای نیازهای خود صحبت کنید.

هر چند وقت یک بار باید از زانو بند طبی استفاده کنید:

هنگامی که برای اولین بار زانوبند را روی آن می کشید، توصیه می‌شود حداقل یک هفته از آن استفاده کنید. با برداشتن زانوبند هنگام خواب، به پای خود استراحت دهید. از سوی دیگر، ممکن است پزشک به شما دستور دهد که در هنگام خواب از زانوبند استفاده کنید. حرکت در خواب می‌تواند آنچه را که جراح رفع کرده است خنثی کند، بنابراین برای جلوگیری از آسیب بیشتر باید آن را بپوشید. توصیه‌های پزشک خود را دنبال کنید و قبل از افزایش یا کاهش مدت زمان استفاده از آن با آن‌ها مشورت کنید.

فاکتورهای دیگری که هنگام تعیین اینکه چند بار باید از زانوبند استفاده کنید به شرح زیر است:

 • استفاده از زانوبند برای مدت طولانی و غیر ضروری می‌تواند باعث سایش پوست شود.
 • محدود کردن دامنه حرکتی هنگام استفاده از بریس می‌تواند منجر به آتروفی عضلانی یا سفتی مفاصل شود.
 • برداشتن بریس قبل از آماده شدن مفصل زانو می‌تواند روند بهبودی را مختل کند و زمان لازم برای پوشیدن آن را طولانی تر کند.
 • غفلت از پوشیدن آن در زمانی که مستعد آسیب هستید، احتمالاً منجر به آسیب بیشتر زانو می شود.

بنابراین، حتما با پزشک خود مشورت کنید و توصیه های او را دنبال کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید قوزبند 

هنگام خرید زانو بند طبی چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

آسیب و نیاز:

آسیب‌های زانو می‌توانند به اشکال مختلف ظاهر شوند و نیاز به درمان‌های متفاوتی دارند. شناسایی آسیب و نیاز خاص زانو، اطمینان حاصل می‌کند که زانوبند مناسب را برای تسکین درد و بهبود موفقیت آمیز پیدا می‌کنید. آسیب‌های رایج زانو و مسائلی که نیاز به بریس دارند عبارتند از:

 • آرتروز زانو
 • زانو درد
 • افزایش فشار خون
 • آسیب‌های ACL و رباط
 • پارگی مینیسک
 • بی‌ثباتی
 • بهبودی جراحی

با ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود صحبت کنید تا زانو درد خود را به درستی تشخیص دهید و در مورد زانوبند مناسب و گزینه‌های درمانی صحبت کنید.

اندازه و تناسب:

 • دکتر اسکات می‌گوید تناسب اندام یکی از مهم ترین عوامل در پیدا کردن زانو بند درست است. او می‌گوید: اگر یک زانوبند دارید که مناسب نیست، از آن استفاده ‌نکنید، که این هدف را شکست می‌دهد. او توصیه می‌کند به یک ارائه‌دهنده ارتز بریس تخصصی یا یک فروشگاه لوازم پزشکی بروید که در آن متخصصان می‌توانند در یافتن بریس با اندازه مناسب به شما کمک کنند. در حالی که بریس‌های خارج از قفسه در اندازه‌های مختلف هستند، خرید بریس از طریق داروخانه به شما اجازه نمی‌دهد آن را در فروشگاه امتحان کنید. در همین حال، کار با متخصص بریس، تناسب کامل را تضمین می‌کند.
 • سابرنا جو، مدیر ارشد علم و تحقیق در شورای ورزش آمریکا (ACE) و از سلامت فوربس می‌گوید: «چیزی که من به دنبال آن هستم این است که مشتری و پزشک درباره بهترین رویکرد درمان‌کننده برای درمان و مراقبت صحبت کرده و تصمیم بگیرند. عضو هیئت مشورتی ۲۰۲۲ او می‌گوید: «بریس باید راحت باشد تا فرد واقعاً آن را بپوشد.
 • دکتر اسکات اضافه می‌کند که چندین نوع بریس ممکن است یک هدف را انجام دهند. او توصیه می‌کند دو یا سه بریس را امتحان کنید تا ببینید کدام یک بهترین احساس را دارد. او می‌گوید: «تقریباً مانند خرید یک خودرو است.

مواد و راحتی:

مخصوصاً برای سالمندان، به دلیل نازک شدن و حساس شدن پوست، یافتن بریس با مواد راحت ضروری است. دکتر اسکات می‌گوید: با افزایش سن، پوست ما نازک تر می شود. یک بریس نامناسب، یا یک بریس که زبر است و لبه‌ای زبر دارد، می‌تواند باعث از بین رفتن پوست شود. او می‌افزاید: مواد بریس نباید به پوست آسیب برساند و افرادی که به پارچه حساسیت دارند باید از اجزای مواد آگاه باشند تا از واکنش‌های آلرژیک جلوگیری کنند.

سبک بریس:

 • زانوبندها در سبک‌های مختلفی وجود دارند که رایج‌ترین آن‌ها بریس‌های لولایی، آستین‌های فشاری، بریس‌های پیچیده و تسمه‌ها یا باندها هستند.
 • دکتر اسکات می‌گوید براکت‌های لولایی معمولاً دارای فلز در دو طرف با یک لولا در بین آن‌ها هستند و بسته به میزان پشتیبانی مورد نیاز، به شکل‌های نرم و سفت در دسترس هستند. او می گوید که این بریس‌ها اغلب در بیماران پس از جراحی یا بیمارانی که از آرتریت رنج می‌برند دیده می‌شود. دکتر اسکات توصیه می‌کند با ارائه دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود کار کنید تا تصمیم بگیرید که آیا بریس لولایی درمان مناسبی برای شما هست یا خیر.
 • دکتر اسکات می‌گوید در همین حال، بریس‌های پیچیده معمولاً برای تثبیت کشکک یا نگه داشتن کاسه زانو در جای خود استفاده می‌شوند و آستین‌های فشاری به زانو فشرده می‌شوند و گاهی اوقات می‌توانند درد را تسکین دهند. زانوبندها یا بند‌ها کوچکتر از زانوبندهای سنتی هستند و در قسمت پایین زانو بسته می‌شوند. آن‌ها بیشتر برای ایجاد استرس و تسکین درد در زانو استفاده می‌شوند.
 • برخی از زانوبندها همچنین دارای ویژگی‌های طراحی هستند، مانند زانو باز، به این معنی که یک دهانه گرد در پشت زانو وجود دارد، کشکک باز، که نشان‌دهنده باز شدن گرد روی کاسه زانو است. هر دوی این ویژگی‌ها معمولاً باعث کاهش گرما و کاهش تحریک پوست روی زانو می‌شوند. با این حال، مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۷ که بریس‌های کشکک باز و بسته را روی ۱۰۸ بیمار مبتلا به استئوآرتریت زانو مقایسه کرد، نشان داد که بریس‌های زانو بدون باز شدن روی کاسه زانو نتایج بهتری در کاهش درد، عملکرد و سرعت راه رفتن در مقایسه با بریس‌هایی با دهانه کشکک دارند.

وزن:

هنگام جستجوی زانو بند درست، داشتن زانوبند سبک وزن می‌تواند بر اثربخشی آن تأثیر بگذارد. جو می‌گوید: می‌توانید با دستور پزشک از مطب خارج شوید، اما اگر بسیار ناراحت کننده و دست و پا گیر باشد، ممکن است مراجعه کننده توصیه‌های پزشک را نادیده بگیرد و مصرف را پیش از موعد قطع کند.

تحرک:

 • هنگام درمان آسیب زانو یا توانبخشی آسیب قبلی با بریس، جو به کاربران توصیه می‌کند که سبک زندگی و تحرک را در نظر بگیرند.آیا لباس هایی که می خواهند بپوشند را مختل می‌کند؟ آیا حرکت را مختل می‌کند تا آن‌ها نتوانند با خانواده خود حضور داشته باشند؟ این نوع چیزها باید به طور مداوم در نظر گرفته شوند تا بتوان گفت و گوی مداومی بین مشتری و پزشک مشتری داشت.
 • جو می‌افزاید: «دلیل بریس محدود کردن تحرک است تا بافت‌های نرم و استخوان فرصتی برای بهبود پیدا کنند. داشتن یک زانو بند که از زانو به این شکل حمایت می‌کند اما همچنان به حرکت سالم اجازه می‌دهد، کلیدی است.
 • جو توصیه می‌کند در حین استفاده از بریس مراقب حرکاتی باشید که عضلات اطراف مفاصل آسیب دیده را پشتیبانی و تقویت می کنند. او می‌گوید: «هدف بریس به طور کلی، حمایت و تثبیت عضلات آسیب دیده است. داشتن یک تکیه گاه یا بریس کار خود را برای تثبیت ناحیه آسیب دیده انجام می‌دهد، اما هیچ کاری برای تقویت آن عضلات یا مفصل انجام نمی‌دهد.
 • جو می‌گوید: حرکت فیزیکی منظم همچنین می‌تواند به جلوگیری از چرخه معیوب که با آرتریت اتفاق می‌افتد کمک کند. شما مفصل دردناکی دارید، بنابراین آن را حرکت نمی‌دهید و بی‌حرکت‌تر می‌شود و سپس آن را از دست می‌دهید. اگر آرتریت دارید، باید تحرک داشته باشید.
 • دکتر اسکات می‌گوید: اکثر بریس‌ها برای استفاده در حین فعالیت در نظر گرفته شده‌اند، به استثنای موارد آسیب شدید، مانند شکستگی کاسه زانو.

پوشش مدیکر:

زانوبندها توسط Medicare برای افرادی که نیاز به بند خارج از قفسه دارند پوشش داده می‌شود، اما کاربران باید بند بند را از طریق یک تامین کننده قرارداد تایید شده خریداری کنند تا Medicare هزینه را پوشش دهد. دکتر اسکات می‌افزاید: Medicare فقط هر دو تا سه سال یک بار یک بریس را برای یک قسمت خاص بدن را می‌پوشاند. او می‌گوید: آن‌ها یا بیماران باید بسیار مراقب باشند اگر از طریق بیمه خود بریس دریافت می‌کنند. آن‌ها ممکن است در نهایت با یک بریس مواجه شوند که چندان مفید نیست و مجبور شوند برای دیگری پول نقد بپردازند.

ویژگی‌های خاص:

علاوه بر گزینه‌های باز و بسته زانوبند و کشکک، برخی از زانوبندها دارای ویژگی‌هایی مانند بسته های خنک کننده، گرما درمانی یا فن آوری لرزش برای تسکین بیشتر درد هستند. اگر هر یک از این ویژگی‌های خاص را در زانوبند در نظر می‌گیرید، با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی خود صحبت کنید تا مطمئن شوید که آن‌ها برای وضعیت شما مفید هستند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید زانو بند طبی مورد نیاز خود را خریداری نمائید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های زانو بند طبی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ زانوبند طبی مدل ۱۶۸

زانوبند طبی مدل 168

مشخصات

 • جنس
  موهر
 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ زانوبند طبی فدو مدل FKS.L-1000 بسته ۲ عددی

زانوبند طبی فدو مدل FKS.L-1000 بسته 2 عددی

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  جلوگیری از رگ به رگ شدن ماهیچه پشت زانو و کشیدگی رباط زانوجلوگیری از التهاب مفصل و آرتروز زانوجلوگیری از آسیبهای زانو حین ورزش و کاراندازه: ۲۶x10x0.4 سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ زانوبند طبی مدل AB 161

زانوبند طبی مدل AB 161

مشخصات

 • جنس
  ابر
 • کاربرد
  زانو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ زانوبند طبی مدل KNEE-YC-733B

زانوبند طبی مدل KNEE-YC-733B

مشخصات

 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • جنس
  نئوپرن
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ آتلپشتیبان جراحی و فعالیت های ورزشی مانند هاکی ، دوچرخه ، کراس فیت و فراهم آوردن آرامش از درد مفاصلاستئوآرتریتآسیب خفیف لیگامانیدرد ناشی از تروماآسیب‌های مفصل فمورالپیشگیری از صدمات ورزشیبوریست پره پتلار و اینفرا پتلار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ زانوبند طبی مدل آتل دار کد YC-733

زانوبند طبی مدل آتل دار کد YC-733

مشخصات

 • کاربرد
  زانو
 • جنس
  نئوپرن
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  دارای ۲ آتل در دو طرف زانوقابلیت تنفس پوست قسمتهای زانوقابلیت حفظ گرما در زانوتسکین دهنده درد و آسیب عضلانی و مفاصل در قسمت زانوجلوگیری از تعریق در هنگام استفاده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ زانو بند طبی ورنا کد V508

زانو بند طبی ورنا کد V508

مشخصات

 • جنس
  پلی‌استر
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  تثبیت وضعیت زانو
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  متناسب با هر دو سمت زانوی راست و چپدارای نوار سیلیکونی جهت جلوگیری از سر خوردن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ زانو بند طبی تن یار مدل ۵۰۴۰

زانو بند طبی تن یار مدل 5040

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  کنترل کامل حرکات جانبی زانو و حمایت کامل مفصل
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  پیشگیری از دردهای مفصل زانو و عضلاتبدون آتلبهبود آسیب‌های خفیف زانوهمگن با فرم آناتومیک زانو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ زانوبند طبی پاک سمن کد ۰۲۶

زانوبند طبی پاک سمن کد 026

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ زانو بند طبی طب پوش مدل ۱۶۱

زانو بند طبی طب پوش مدل 161

مشخصات

 • کاربرد
  زانو
 • جنس
  الاستیک
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  طراحی ارگونومیکقابلیت تنظیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ زانوبند طبی مدل ۱۶۷

زانوبند طبی مدل 167

مشخصات

 • جنس
  کش
 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ زانوبند طبی مدل N111

زانوبند طبی مدل N111

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ زانو بند طبی چیپسو مدل kn011

زانو بند طبی چیپسو مدل kn011

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ زانوبند طبی طب پوش کد ۱۶۳

زانوبند طبی طب پوش کد 163

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  حفاظت از کشکک زانو
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  حفاظت از زانو در برابر تاندونیت کشککجلوگیری از اسگود شلاترسندروم جامپرزنیتنظیم برای فشار محیطی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ زانو بند طبی وای سی کد ۷۸۸

زانو بند طبی وای سی کد 788

مشخصات

 • کاربرد
  زانو
 • جنس
  کش
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ زانوبند طبی پاک سمن مدل الاستیک ژاکارد

زانوبند طبی پاک سمن مدل الاستیک ژاکارد

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  کاهش درد زانو با حفظ گرماآسیب و تورم خفیف زانوحمایت از زانوی ضعیف و افراد سالمندقابل استفاده در ورزش های استقامتی مثل کوهنوردیقدرت کشسانی عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ زانوبند طبی مدل LX-111

زانوبند طبی مدل LX-111

مشخصات

 • جنس
  کش
 • کاربرد
  ساق پا
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ زانوبند طبی ولکر کد ۵۲۰۱۲

زانوبند طبی ولکر کد 52012

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  مبدا برند تایوان تولید شده در چین برای انتخاب سایز مناسب به قسمت تصاویر مراجعه فرمایید موارد کاربرد :صدمات لیگامان کشیدگی و پیچ خوردگی های خفیف زانوکجی و نیمه در رفتگی زانو صدمات مینیسک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ زانوبند طبی  پی ام ای مدل MI PMA-G10

زانوبند طبی  پی ام ای مدل MI PMA-G10

مشخصات

 • کاربرد
  قابل حمل
 • جنس
  لاکرا
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  موارد استفاده: هنگام ورزش- در خانه و خارج از خانهنحوه ایجاد گرما: از طریق امواج مادون قرمزمدت زمان کار برای دمای متوسط: ۵ ساعتمدت زمان کار برای دمای پایین: ۶ ساعتمدت زمان کار برای دمای بالا: ۴ ساعتچسب قوی جهت جلوگیری از لغزش: داردنحوه تغییر دما: از طریق فشردن دکمهطول سیم برق: ۱۲۰ سانتی‌مترابعاد: ۳۲۰×۵۴۰ میلی‌مترساختار انعطاف پذیر: داردساختار ضد سوزش: داردقابلیت شست‌وشو: داردنوع طراحی: لانه زنبوریجنس بدنه: پلیمر SBRقطر بدنه: ۲ میلی‌مترولتاژ خروجی: ۵ ولتسطح دما: سه سطحجنس کشسان: داردجنس بدنه: گرافنیعایق حرارتی: داردرنگ: خاکستریوزن: ۱۳۸ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ زانو بند طبی فوتورو مدل ۲۰۶۸

زانو بند طبی فوتورو مدل 2068

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  آمریکا
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ زانو بند طبی اپو کد ۲۲۳۳

زانو بند طبی اپو کد 2233

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  آمریکا
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • نوع ساپورت
  آتل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ زانوبند طبی ولکر مدل ایموبلایزر ۵۲۰۱۶

زانوبند طبی ولکر مدل ایموبلایزر 52016

مشخصات

 • جنس
  فوم
 • کاربرد
  زانو
 • ویژگی مواد
  ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • نوع ساپورت
  آتل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ زانو بند طبی ورنا کد V503

زانو بند طبی ورنا کد V503

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • نوع عملکرد
  تثبیت کننده‌ی وضعیت زانو
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای آرتروز و پیچ خوردگی زانو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ زانوبند طبی سما طب مدل ژاکارد GH-SAM

زانوبند طبی سما طب مدل ژاکارد GH-SAM

مشخصات

 • کاربرد
  زانو
 • جنس
  کش
 • نوع عملکرد
  حمایتی-گرم نگه داشتن
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ زانوبند طبی وای سی مدل YC-6324

زانوبند طبی وای سی مدل YC-6324

مشخصات

 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • جنس
  کش
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  پشتیبان جراحی و فعالیت های ورزشی مانند هاکی ، دوچرخه ، کراس فیت و فراهم آوردن آرامش از درد مفاصلاستئوآرتریتآسیب خفیف لیگامانیدرد ناشی از تروماآسیب‌های مفصل فمورالپیشگیری از صدمات ورزشیبوریست پره پتلار و اینفرا پتلار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ زانوبند طبی ولکر کد ۵۲۰۲۱

زانوبند طبی ولکر کد 52021

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کاربرد
  زانو
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  مبدا برند تایوان تولید شده در چین برای انتخاب سایز مناسب به قسمت تصاویر مراجعه کنید.موارد کاربرد زانوبند :التهاب مفصلی سندروم پاتلوفمورال ( سندرومی که باعث آسیب غضروف کشکک می شود و استخوان کشکک در وضعیت خارجی تری نسبت به حالت طبیعی خود قرار می گیرد)آرتروز مشخصات ظاهری :سیلیکون تزریق شده تاثثیر بسیاری در کم کردن درد با برداشتن وزن از روی زانو دارد.آتل های فلزی کناری زانوبند برای ساپورت بیشتر تعبیه شده است که به زانو اجازه دفورمه شدن نمی ده این زانوبند از پارچه کشی بسیار قوی تولید شده است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ زانوبند طبی مدل YC-708

زانوبند طبی مدل YC-708

مشخصات

 • جنس
  نئوپرن
 • کاربرد
  زانو
 • نوع عملکرد
  تسکین دهنده درد
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  محافظت از زانو در برابر فشارهای ناشی از ورزشخاصیت گرم کنندگی ناحیه بسته شدهخاصیت ضد حساسیت پوستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ زانوبند طبی مدل آتل دار کد ۶۰۵۶

زانوبند طبی مدل آتل دار کد 6056

مشخصات

 • کاربرد
  تسکین درد
 • جنس
  نئوپرن
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  چسبی
 • نوع ساپورت
  آتل
 • سایر توضیحات
  دارای دو عدد آتل در کناره هاضد حساسیت پوستیطبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ زانوبند طبی وای سی مدل YC_7293

زانوبند طبی وای سی مدل YC_7293

مشخصات

 • کاربرد
  تسکین درد
 • جنس
  لاتکس
 • ویژگی مواد
  خاصیت ضد حساسیت
 • نحوه بسته شدن
  ساده
 • سایر توضیحات
  دارای خاصیت کشسانی بالاخاصیت ضد تعریقضد حساسیت پوستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ زانوبند طبی مدل N111 بسته ۲ عددی

زانوبند طبی مدل N111 بسته 2 عددی

مشخصات

 • جنس
  الاستیک
 • کاربرد
  پیشگیری از درد کمر و زانو
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ زانوبند طبی مدل LXG-2

 زانوبند طبی مدل LXG-2

مشخصات

 • جنس
  کش
 • کاربرد
  ساق پا
 • نحوه بسته شدن
  ساده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید زانو بند طبی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سنگ پای برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا