لوازم ورزشی

کیسه بوکس:راهنمای خرید و انتخاب کیسه بوکس سبک و سنگین ارزان

نکات مهمی که هنگام خرید کیسه بوکس باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

کیسه بوکس یکی از لوازم مهم و ضروری در رشته هنرهای رزمی است. برای یک رزمی کار تقویت ضربات دست و پا از اهمیت بالایی برخوردار است و برای تمرین ضربات خود باید حتما از یک کیسه بوکس خوب و باکیفیت استفاده کنند. مقدمه پیشرفت و موفقیت در هر کاری کسب مهارت و تجربه و تمرین با بهترین وسایل ورزشی است. استفاده از وسایل ورزشی مناسب تا حد زیادی شما را در مسیر موفقیت قرار می‌دهد.

بنابراین یک رزمی کار خوب باید یک کیسه بوکس خوب هم داشته باشد تا در رشته ورزشی خود موفق شود. یک بوکسر را در نظر بگیرید، اگر در طول روز با کیسه بوکس خود در منزل تمرین نداشته باشد، دستان او به شدت ضعیف شده و کارایی خود را برای مسابقه از دست می‌دهد. بنابراین حتی اگر قهرمان بوکس جهان هم باشید، برای بهبود ضربات خود به یک کیسه بوکس نیاز دارید تا تمرینات خود را روزانه انجام دهید.

اگر شما دارای باشگاه ورزشی آموزش هنرهای رزمی هستید، احتمالا به اهمیت کیسه بوکس در باشگاه خود پی برده‌اید. یک باشگاه ورزشی بدون داشتن کیسه بوکس را نمی‌توان باشگاه نامگذاری کرد. زیرا ورزشکاران برای تمرین‌های خود قبل از مسابقه به این وسیله نیاز دارند. برای هر سبک کاری نوعی کیسه ‌بوکس وجود دارد که از نظر وزن و اندازه با هم متفاوت هستند.

ممکن است شما هم قصد خرید کیسه بوکس را داشته باشید. اما متاسفانه با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده باشید، اما اصلا نگران نباشید. رسانه کیمیک در این مقاله شما را با انواع کیسه بوکس آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید کیسه بوکس باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهد.

کیسه بوکس چیست و چه کاربردی دارد؟

کیسه‌بوکس که به آن کیسه پانچ هم گفته می‌شود وسیله‌ای است که مانند یک کیسه دوخته شده و با یک سری مواد سخت پر می‌شود و به منظور افزایش قدرت و استقامت ورزشکاران مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین یک رزمی کار زمانی که وارد این رشته ورزشی می‌شود برای آموختن تکنیک‌ها از کیسه پانچ استفاده می‌کند. کیسه‌بوکس باید قدرت و تحمل لازم را در برابر ضربات مشت و پا داشته باشد تا بتوانید مدت زیادی از این وسیله استفاده کنید. کیسه‌بوکس انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح تک تک آن‌ها می‌پردازیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستکش بوکس

تاریخچه ورزش بوکس:

تاریخچه ورزش رزمی بوکس به کشور یونان برمی‌گردد. چیزی در حدود ۶۷۰ سال قبل از میلاد مسیح و طبق اسنادی که از گذشته به جا مانده رومیان باستان نوارهایی از چرم طبیعی را دور دست خود می‌بستند و تلاش می‌کردند با ضربه‌های سنگین طرف مقابل خود را مغلوب خود کنند. اولین خواستگاه ورزش بوکس به صورت امروزی به کشور امریکا برمی‌گردد. این ورزش بین دو طرف مبارز در زمان ۳ دقیقه انجام می‌شد که معمولا ما بین آن ۱ دقیقه استراحت داده می‌شد. باسکرویل نخستین مربی آمریکایی بود که ورزش بوکس را وارد کشور ایران کرد.

انواع کیسه بوکس:

 1. کیسه‌بوکس آویزان سنگین: اگر به ورزش بوکس، کاراته، موی‌تای و غیره مشغول هستید به یک کیسه‌بوکس سنگین احتیاج دارید تا در برابر ضربات محکمی که به وسیله دست و پا به آن وارد می‌کنید به خوبی مقاومت کند. این کیسه‌ها معمولا به وسیله زنجیر یا طناب از سقف آویزان می‌شوند. وزن استاندارد این کیسه‌ها چیزی در حدود ۱۵ تا ۹۰ کیلوگرم می‌باشد.
 2. کیسه‌بوکس ایستاده: اگر در منزل و باشگاه ورزشی شما امکان آویزان کردن کیسه‌بوکس از سقف وجود ندارد می‌توانید از مدل‌های ایستاده استفاده کنید. این مدل‌ها معمولا دارای یک پایه سنگین و مقاوم هستند و قرار گرفت کیسه روی زمین و به صورت ایستاده باعث افزایش عملکرد رزمی کار حین تمرین می‌شود. اگر به ضربات کوتاه پا در ورزش خود نیاز دارید و ممکن است کیسه‌بوکس را مدام جا‌به‌جا کنید حتما مدل ایستاده را خریداری نمایید.
 3. کیسه‌بوکس سرعتی: به علت شباهتی که به میوه گلابی دارند به آن‌ها کیسه‌بوکس گلابی هم گفته می‌شود. شما برای افزایش قدرت ضربات دست و شانه‌ها همچنین زمان بندی قدرت دست می‌توانید از این مدل استفاده کنید. از نظر کارایی مانند کیسه‌های سنگین از سقف آویزان می‌شوند، البته آن‌ها را روی دیوار هم می‌توانید نصب کنید. درون این کیسه‌ها را با هوا پر می‌کنند و برای بالا نگهداشتن دست و شانه ورزشکار حین انجام ضربات مناسب است.
 4. کیسه‌بوکس آدمکی: اگر شما هم علاقه دارید تکنیک‌های خود را روی یک حریف ساختگی پیاده کنید که مانند انسان دارای سر و گاهی دست هم باشد این کیسه‌ها بهترین گزینه برای شما هستند. به دلیل اینکه این مدل به صورت ایستاده روی زمین قرار می‌گیرد، می‌توان آن را در دسته کیسه‌های ایستاده قرار داد. البته دارای پایه‌های بسیار قوی‌تری نسبت به مدل ایستاده هستند. از این آدمک‌ها بیشتر در ورزش جودو استفاده می‌کنند.

تفاوت اصلی کیسه بوکس‌ها با یکدیگر:

اگر انواع کیسه‌بوکس را به خوبی مطالعه کرده باشید احتمالا متوجه شده باشید که این کیسه‌ها از نظر شکل ظاهری، نحوه قرار گرفتن، جنس رویه و موادی که کیسه را با آن پر می‌کنند متفاوت هستند. البته برای هر سبک ورزشی کیسه‌ای با اندازه و وزن خاص طراحی شده است.

مزایای تمرین با کیسه‌بوکس:

 • برخلاف تصور خیلی از افراد تمرین با کیسه بوکس فقط عضلات دست و پا را درگیر نمی‌کند بلکه باعث شروع چربی سوزی در کل نواحی بدن می‌شود به همین دلیل یکی از کالری سوزترین وسیله‌های دنیا است.
 • شما با تمرین کردن با یک کیسه بوکس به مدت نیم ساعت در روز می‌توانید حدود ۴۰۰ کالری انرژی مصرف کنید و دارای تناسب اندام شوید.
 • اگر شما تمام حرکات مربوط به ضربه زنی را فرا گرفته باشید و مدام با حرکت‌های مداوم و پشت سر هم به کیسه‌بوکس ضربه وارد کنید، خیلی سریع تمام چربی‌های اضافی بدن خود را از بین خواهید برد.
 • تمرین با کیسه بوکس را اگر درست انجام دهید، نسبت به ورزش‌های مشابه مانند پیاده‌روی و دویدن فشار کمتری به عضلات شما وارد می‌شود به شرطی که حرکات را به صورت صحیح انجام دهید.
 • یک رزمی‌کار خوب بر ذهن خود تمرکز بالایی دارد شاید برایتان عجیب باشد اما افزایش مهارت ضربه زنی روی کیسه‌بوکس باعث افزایش مهارت ذهنی شما می‌شود.
 • شاید در روزهای اول تمرین احساس کنید که برای این کار ساخته نشده‌اید اما به مرور و با انجام تمرین می‌توانید مهارت خود را بالا برده و اعتماد به نفس در شما بالا برود.
 • اگر در طول روز استرس زیادی دارید می‌توانید با تمرین روی کیسه‌بوکس استرس خود را کاهش دهید. همان طور که می‌دانید مشت و لگدزدن به کیسه‌بوکس باعث ترشح هورمون اندروفین شده که علاوه بر کاهش استرس باعث شادابی و سر حالی شما می‌شود‌.

قیمت کیسه بوکس:

فاکتورهای زیادی وجود دارند که می‌توانند روی قیمت کیسه‌بوکس شما تاثیرگذار باشند. به عنوان مثال جنس پارچه‌ای که کیسه‌بوکس از آن ساخته می‌شود، اگر از چرم طبیعی ساخته شده باشد گران‌تر از سایر جنس‌هاست زیرا مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. موادی که با آن کیسه‌بوکس را پر می‌کنند هم در قیمت کیسه شما تاثیر می‌گذارد. معمولا از از مواد مخصوص پر شود قیمت آن نسبت به خاک اره و سایر مواد بیشتر می‌شود. جهت اطلاع از قیمت دقیق کیسه‌بوکس می‌توانید به انتهای همین مطلب مراجعه کرده و با کلیک روی هر محصول از قیمت دقیق آن اطلاع پیدا کنید.

کیسه بوکس از کجا بخریم؟

معمولا خرید کیسه‌بوکس کار چندان دشواری نیست. شما در کل به دو صورت می‌توانید، کیسه بوکس مورد نظر خود را خریداری کنید که هر یک از روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به طور کامل توضیح داده می‌شود.

 1. شما می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه لوازم ورزشی شهر خود مراجعه کرده و تعدادی محصول را از نزدیک دیده و خریداری کنید. مزایا: سرعت بالا در تحویل جنس به مشتری. معایب: تنوع کم مدل‌ها، افزایش قیمت جنس برای تامین اجاره مغازه احتمالی، جنس فروخته شده به هیچ عنوان پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر در منزل خود در نهایت آرامش و حوصله. معایب: تحویل کالا در چند روز کاری. مزایا: تنوع زیاد محصول، قیمت ارزان به دلیل حذف کرایه مغازه، امکان مرجوع کردن در صورت عدم رضایت و…

بهترین مارک کیسه بوکس:

معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک کیسه بوکس چیزی جز تبلیغ نیست و از آن‌جایی که رسانه کیمیک یک منبع آموزشی است نه تبلیغاتی به شما عزیزان لیتیاز بهترین برند‌های کیسه‌بوکس را معرفی می‌کنیم تا حق سایر برندهای باکیفیت بازار هم ضایع نشود.

 • کیسه‌بوکس اورلست
 • کیسه‌بوکس شیرو
 • کیسه‌بوکس پارس اسپرتز
 • کیسه‌بوکس کینگ
 • کیسه‌بوکس تاپ
 • کیسه‌بوکس کوروش
 • کیسه‌بوکس مگا‌ فیتنس
 • کیسه‌بوکس آدیداس
 • کیسه‌بوکس گارد
 • کیسه‌بوکس آر دی ایکس

حتما بخوانید: راهنمای خرید راکت بدمینتون

نکات مهم هنگام خرید کیسه بوکس:

 1. قیمت کیسه: شما قبل از انجام هر کاری باید میزان بودجه برای خرید کیسه‌بوکس را مشخص کنید. با مشخص کردن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و این کار برایتان آسان می‌شود.
 2. نوع کیسه‌بوکس: همان طور که در ابتدای همین مطلب توضیح داده شد، کیسه‌بوکس انواع مختلفی دارد. از نمونه آویز گرفته تا نمونه ایستاده که بسته به نوع ورزش خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. به عنوان مثال: مدل‌های ایستاده بیشتر برای کسانی استفاده می‌شود که به ضربات کوتاه نیاز دارند مانند ورزش موی‌تای اما کیسه‌های آویز مناسب ضربات پا در ارتفاع هستند.
 3. مکانیسم وصل شدن: همان طور که توضیح داده شد کیسه‌بوکس‌ها یا به سقف آویزان می‌شوتد یا به صورت ایستاده روی زمین قرار می‌گیرند. هر چند که مدل‌های آویز را روی دیوار هم می‌توان نصب کرد این بستگی به سبک ورزش و فضای اتاق شما دارد. در مورد مکانیسم وصل کردن کیسه‌های آویز یا با زنجیر به سقف آویز می‌شوند یا به وسیله یک طناب محکم.
 4. جنس رویه: امروزه کیسه بوکس‌ها از دو ماده اصلی ساخته می‌شوند. اولین ماده چرم طبیعی است که از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است و توان دریافت ضربه‌های خیلی محکم را دارد. متاسفانه قیمت این جنس مقداری زیاد بوده به همین علت تولید کننده‌ها از ماده‌ای شبیه چرم به نام وینیل استفاده می‌کنند. هرچند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به چرم دارد اما هیچ یک از ویژگی‌های چرم در آن دیده نمی‌شود.
 5. نوع دوخت: دوخت این کیسه‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا مدام تحت فشار و ضربه قرار دارد. اگر کیسه شما از جنس چرم طبیعی هم ساخته شده باشد اما از کیفیت دوخت بالایی برخوردار نباشد بعد از چند بار ضربه از قسمت دوخت پاره شده و کارایی خود را از دست می‌دهد. بنابراین بعد از توجه به جنس محصول به کیفیت دوخت آن هم توجه داشته باشید.
 6. وزن کیسه: شما می‌توانید وزن کیسه خود را با توجه به سبک ورزشی و قدرت ضربات دست و پای خود انتخاب کنید. اگر دستان شما قوی و هیکلی است بهتر است برای تمرین از کیسه‌بوکس‌های سنگین که وزن آن‌ها چیزی حدود ۱۵ تا ۹۰ کیلوگرم است استفاده کنید. اگر تازه کار هستید بهتر است به سراغ کیسه‌های سبک وزن بروید زیرا کیسه سنگین به عضلات شما آسیب وارد می‌کند.
 7. برند کیسه: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند شناخته شده وجود دارد که امتحان خود را هم در بازار پس داده نباید به سراغ برندهای جدید و شناخته نشده رفت، زیرا تست این محصولات چیزی جز اتلاف وقت و هزینه را به دنبال نخواهد داشت.

روش نگهداری از کیسه بوکس:

 • کیسه بوکس خود را در محلی نصب کنید که نور مستقیم خورشید روی آن قرار نداشته باشد. زیرا بعد از مدتی پوسیده شده و با وارد کردن ضربه از بین می‌رود.
 • اگر از کیسه های چرمی استفاده می‌کنید، حداقل هفته‌ای یک بار آن‌ها را واکس بزنید. زیرا چرم یک ماده طبیعی بوده و بعد از مدتی خشک و شکننده می‌شود.
 • از شستن کیسه‌های چرمی جدا خودداری کنید. چرم طبیعی جزو موادی است که آب و رطوبت به بافت آن آسیب می‌زند. پس همیشه مجاز به واکس زدن آن هستید نه شستن.
 • کیسه‌بوکس شما نباید خیلی پر یا خیلی خالی باشد. زیرا در هر دو صورت با وارد کردن ضربه علاوه بر آسیب دیدن عضلات کیسه‌بوکس شما هم آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کیسه بوکس مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه کیسه بوکس ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ کیسه بوکس مدل FL30S

کیسه بوکس مدل FL30S

مشخصات

 • ارتفاع
  ۸۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کیسه بوکس مدل ۶۰

کیسه بوکس مدل 60

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کیسه بوکس مدل گلابی پایه دار

کیسه بوکس مدل گلابی پایه دار

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۵۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۸۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کیسه بوکس ونوم مدل ۹۰cm

کیسه بوکس ونوم مدل 90cm

مشخصات

 • ارتفاع
  ۹۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  برزنت
 • نحوه اتصال
  زنجیر
 • سایر توضیحات
  پر شده با چرم مصنوعی رویه چرم مصنوعی برزنتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کیسه بوکس مدل vk2

 کیسه بوکس مدل vk2

مشخصات

 • ارتفاع
  ۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کیسه بوکس مدل آکوا

کیسه بوکس مدل آکوا

مشخصات

 • ارتفاع
  ۸۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  قلاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کیسه بوکس چرمی ۱۲۰ سانتی‌متری

کیسه بوکس چرمی 120 سانتی‌متری

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۳ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کیسه بوکس مدل ایستاده a.s735

کیسه بوکس مدل ایستاده a.s735

مشخصات

 • ارتفاع
  ۷۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۱۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  شن
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  بست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کیسه بوکس شیرو مدل A-1

کیسه بوکس شیرو مدل A-1

مشخصات

 • ارتفاع
  ۷۵ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰.۳ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کیسه بوکس مدلvk100

 کیسه بوکس مدلvk100

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴.۸ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کیسه بوکس مدل ساورینا کد SV-70

کیسه بوکس مدل ساورینا کد SV-70

مشخصات

 • ارتفاع
  ۷۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کیسه بوکس کد ha001 مدل Tear Drop

کیسه بوکس کد ha001 مدل Tear Drop

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۵۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  قلاب
 • سایر توضیحات
  کیسه بوکسTeardrop( قطره اشک ) تمام چرم .پر شده با چرم طبیعی آسیاب شده که از خالی شدن ، متراکم شدن و تغییر فرم جلوگیری می نماید.تمامی اتصالات چرمی بوده تا از آسیب های احتمالی حین ورزش جلوگیری شود .مختص ورزش های رزمی مانند موی تای ، کیک بوکسینگ ، بوکس ، کاراته ، تکفاندو و… .برای تقویت ضربات قدرتی به بالاتنه حریف.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کیسه بوکس مگا فیتنس مدل S228M

کیسه بوکس مگا فیتنس مدل S228M

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۷۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۴۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴.۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  قلاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کیسه بوکس فومی ۱۲۰ سانتی‌متری

کیسه بوکس فومی 120 سانتی‌متری

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کیسه بوکس مدل ایستاده کد ۲۲۲

کیسه بوکس مدل ایستاده کد 222

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۸۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  شن
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  بست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کیسه بوکس مدل بن تن کد ۲۳

کیسه بوکس مدل بن تن کد 23

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۷ سانتی‌متر
 • قطر
  ۱۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۳۶۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کیسه بوکس مدل ساروینا

کیسه بوکس مدل ساروینا

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۸۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  شن
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  قلاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کیسه بوکس طرح مک کویین مدل A04

کیسه بوکس طرح مک کویین مدل A04

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۸ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳.۶۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  برزنت
 • نحوه اتصال
  ریسمان
 • سایر توضیحات
  به همراه یک جفت دستکش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کیسه بوکس مدل VG 2131 به همراه دستکش بوکس

کیسه بوکس مدل VG 2131 به همراه دستکش بوکس

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۲ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  برزنت
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کیسه بوکس مدل چرم ۶۰ F 2021

کیسه بوکس مدل چرم 60 F 2021

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰۰۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  زنجیر
 • سایر توضیحات
  پر شده بافومجنس روکشچرمنحوه اتصالزنجیرنوعآویز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کیسه بوکس کد sv-100

کیسه بوکس کد sv-100

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۸۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کیسه بوکس مدل Gen

کیسه بوکس مدل Gen

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کیسه بوکس مدل گلابی

کیسه بوکس مدل گلابی

مشخصات

 • ارتفاع
  ۳۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۱۰۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  بست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کیسه بوکس فومی ۷۰ سانتی‌متری

کیسه بوکس فومی 70 سانتی‌متری

مشخصات

 • ارتفاع
  ۷۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کیسه بوکس کد sv-180

کیسه بوکس کد sv-180

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۸۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۱۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  شن
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  قلاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کیسه بوکس مدل vk120

کیسه بوکس مدل vk120

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  برزنت
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کیسه بوکس شیرو کد ۰۰۱ ارتفاع ۹۰ سانتی‌ متر

کیسه بوکس شیرو کد 001 ارتفاع 90 سانتی‌ متر

مشخصات

 • ارتفاع
  ۹۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰.۴۰۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  زنجیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کیسه بوکس کوروش ۱۲۰ سانتی متر

کیسه بوکس کوروش 120 سانتی متر

مشخصات

 • ارتفاع
  ۱۲۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۳۱ سانتی‌متر
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  چرم
 • نحوه اتصال
  زنجیر
 • سایر توضیحات
  – ابعاد ۳۱ × ۳۱ × ۱۲۴ سانتی متر- جنس رویه از فوم کانتینری- دارای قلاب متصل به زنجیر برای اتصال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کیسه بوکس مدل ۷۰

کیسه بوکس مدل 70

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۰ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  فوم
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کیسه بوکس مدل VG 2133 به همراه دستکش

کیسه بوکس مدل VG 2133 به همراه دستکش

مشخصات

 • ارتفاع
  ۶۲ سانتی‌متر
 • قطر
  ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • پر شده با
  فوم
 • جنس روکش
  برزنت
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کیسه بوکس در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دستگاه تردمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا