کوه‌نوردی و کمپینگملزومات گردش و سفر

راهنمای خرید اینترنتی انواع تبر کوهنوردی و کمپینگ ارزان+ قیمت روز

هر آن‌چه در مورد خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ نیاز است بدانید.

یکی از ابزار مهم و ضروری در ورزش کوهنوردی و کمپینگ تبر کوهنوردی است. این وسیله کاربرد فراوانی دارد، گاهی اوقات برای شکستن هیزم و چوب خشکی که در کوهستان پیدا می‌کنید، نیاز به یک وسیله برای جدا کردن و قطعه قطعه کردن چوب‌ها دارید. همان‌طور که می‌دانید چوب‌های تکه تکه شده را بهتر می‌توان به آتش کشید بنابراین شما برای درست کردن آتش باید چوب‌ها را به قطعات کوچک کوچک تقسیم کنید. تبر کوهنوردی و کمپینگ وسیله‌ای است که این کار را به راحتی و بدون کوچکترین میزان صرف انرژی بدنی انجام می‌دهد. این ابزار علاوه بر شکستن چوب، کارهای دیگری هم انجام می‌دهد.

شما ممکن‌ است در طبیعت گردی و کوهنوردی اقدام به شکار در فصل مناسب کنید. البته باید جزو حیوانات مجاز برای شکار باشد و از قبل مجوز رسمی آن را دریافت کرده باشید. برای قطعه قطعه کردن گوشت شکار و شکستن استخوان آن مطمئنا یک چاقو سفری کار شما را راه نمی‌اندازد. بنابراین شما نیاز به یک تبر کوهنوردی و کمپینگ دارید. تا به وسیله آن به راحتی گوشت شکار را به قطعات دلخواه برای پختن یا کباب کردن تقسیم کنید. تبر کوهنوردی و کمپینگ یک ابزار همه کاره است و کاربردهای فراوانی دارد که اگر بخواهیم تک تک آن‌ها را توضیح دهیم. مقاله چند صفحه‌ای شده و شما را خسته می‌کند. بنابراین بیشتر در مورد خرید این وسیله به شما توضیح می‌دهیم.

اگر شما هم اهل کوهنوردی و کمپینگ هستید و مدت زمان زیادی را به این کار اختصاص می دهید، احتمالا به این وسیله نیاز دارید، شاید یکی از دلایلی که این مطلب را جستجو کرده و مطالعه می‌کنید همین موضوع باشد. اگر قصد خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید. اصلا نگران نباشید. زیرا در این مقاله شما را با انواع تبر کوهنوردی آشنا کرده و نکات مهم در مورد خرید تبر کوهنوردی را به شما آموزش می‌دهیم.

تبر‌کوهنوردی‌ و کمپینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

تبر کوهنوردی و کمپینگ وسیله‌ای است که از جنس فلز با دسته چوبی یا فلزی ساخته می‌شود. از این وسیله علاوه بر تکه کردن و شکستن چوب درخت برای صعود از یخچال‌های برفی نیز استفاده می‌شود. در زمان‌های گذشته تبر یک وسیله جنگی برای حفاظت بوده که کوهنورد به وسیله آن می‌تواند در برابر حمله حیوانات وحشی هم از خود محافظت کند. شکارچیان مجاز و غیر مجاز هم از این وسیله یعنی تبر کوهنوردی و کمپینگ برای تکه کردن گوشت و استخوان شکار استفاده می‌ کنند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید استند و ساج سفری

تاریخچه استفاده از تبر:

تقریبا هزاران سال می‌شود که انسان از تبر به عنوان وسیله‌ای برای قطع درخت و جنگ افزار استفاده می‌کند. قدمت تبر به دوران پارینه سنگی بر‌می‌گردد یعنی زمانی که انسان‌های هوشمند به وسیله سنگ ابزار اولیه زندگی را برای خود می‌ساختند. یکی از این ابزار تبرهای سنگی بودند که دسته‌ای چوبی داشتند. در عصر آهن تبرهایی از جنس آهن، مس و مفرغ روی کار آمدند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به تبرهای امروزی داشتند. امروزه تبر تغییرات زیادی کرد و انواع مختلفی دارد یکی از این نمونه‌ها تبر کوهنوردی است که برای بالا رفتن از یخچال‌های طبیعی استفاده می‌شود.

انواع‌ تبرکوهنوردی ‌و کمپینگ:

 • تبر شکار حرفه‌ای: این نوع تبر در واقع یک وسیله شکار است که معمولا به سبک تبرهای باستانی ساخته می‌شود البته نه از جنس سنگ بلکه از جنس فلز با لبه تیز که کارایی آن را چند برابر نمونه سنگی می‌کند. شکارچی معمولا از فاصله نزدیک این تبر را به طرف شکار پرتاب می‌کند.
 • تبر جنگی: همان طور که می‌دانید، در زمان‌های گذشته تبر یک جنگ افزار بود که به منظور محافظت از جنگنده روی اسب استفاده می‌شد. زمانی که جنگنده به جنگجوی دیگر نزدیک می‌شد با تبر به طرف مقابل ضربه می‌زد و طرف مقابل را از پا در می‌آورد. امروزه هم خیلی از کسانی که به کوهنوردی می‌روند از تبر به عنوان یک سلاح سرد برای محافظت در برابر حمله حیوانات وحشی استفاده می‌کنند.
 • تبر چوب: شما برای ایجاد کمپ با کیسه‌خواب به عنوان چادر نیاز به تعدادی چوب دارید که می‌توانید آن را با تبر چوب قطع کنید. همچنین اختلاف دمای شبانه روز در کوهستان زیاد است و شب سردی را پشت سر خواهید گذاشت به همین دلیل بهتر‌ است، مقداری چوب برای آتش روشن کردن جمع آوری کنید. آتش حیوانات وحشی را نیز در تاریکی شب از شما دور می‌کند.
 • تبر یخ نوردی: کسانی هستند که علاقه زیادی به صخره نوردی دارند. این افراد برای صعودهای زمستانه از یخچال‌های طبیعی از یک چکش یا تبر مخصوص استفاده می‌کنند که به آن تبر یخ نوردی گفته می‌شود. صخره نورد با ضربه زدن تبر به دیواره یخچال آن را در یخ فرو کرده و از یخچال بالا می‌رود.
 • تبر وایکینگ: احتمالا نام وایکینگ‌ها برای شما آشنا باشد و داستان آن را شنیده باشید و یا فیلم و کارتون آن را تماشا کرده باشید. نوعی تبر مخصوص که در دست وایکینگ‌ها دیده می‌شود و از آن به عنوان سلاح جنگی استفاده می‌کردند. این تبر امروزه هم طرفداران زیادی دارد و به علت داشتن شکل و شمایل خاص طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

ویژگی‌های تبر کوهنوردی‌ و کمپینگ خوب:

 1. یک تبر کوهنوردی و کمپینگ خوب باید دارای وزن مناسبی باشد. نه خیلی سنگین باشد که به سلامتی شما آسیب بزند و نه خیلی سبک باشد که انرژی لازم جهت پرتاب به طرف شکار را نداشته باشد.
 2. تبر کوهنوردی خوب باید دارای یک لبه تیز و مقاوم در برابر کج شدن باشد. بهترین نمونه تبر شکاری تبری با لبه‌های فولادی و استیل ضد زنگ است.
 3. خوش دست بودن یکی از ویژگی‌هایی است که یک تبر کوهنوردی خوب می‌تواند داشته باشد. اگر تبر کوهنوردی و کمپینگ شما از نوع خوش دست باشد به راحتی می‌توانید با آن کار خود را انجام دهید بدون اینکه خسته شوید.
 4. بهترین نوع دسته تبر کربن فشرده است. زیرا دسته چوبی شکننده می‌باشد و امکان شکستن و پوسیدن آن به دور از انتظار نیست. دسته فلزی هم سنگین و خشک است و در اثر ضربه زدن، دست شما دچار تاول زدگی می‌شود.
 5. تبرهای خوب و باکیفیت از امنیت بالایی برخوردارند به طوری که به راحتی روی کمر کوهنورد غلاف می‌شوند و امکان گم کردن آن‌ها به صفر می‌رسد. همچنین در دسترس بوده و راحتی آن را بر می‌دارید. لبه آن دارای روکش حفاظتی است که مانع از آسیب دیدن بدن شما با لبه تیز تبر می‌شود.

بهترین مارک تبر کوهنوردی و کمپینگ:

اگر بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک تبر کوهنوردی و کمپینگ به شما معرفی کنیم. بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم و شاید در حق خیلی از برند‌های مخصوص هم مقداری بی‌انصافی کرده ‌باشیم. به دلیل اینکه وظیفه اصلی سایت ما معرفی و راهنمای خرید یک محصول خاص است. بنابراین به شما عزیزان لیستی از بهترین برندهای تولید کننده تبر شکاری را جمع آوری کرده‌ایم.

 • تبر شکاری ای زد دی تایتان
 • تبر شکاری ایران پتک
 • تبر شکاری نووا
 • تبر شکاری فولادی احمد
 • تبر شکاری فیسکارس
 • تبر شکاری باهکو
 • تبر شکاری سامکو
 • تبر شکاری وینکس
 • تبر شکاری بهرامی زنجان
 • تبر شکاری ورتکس
 • تبر شکاری استرانگ
 • تبر شکاری آنو

قیمت تبر کوهنوردی و سفر:

فاکتورهای مختلفی قیمت تبر سفری را مشخص می‌کند. یکی از آن‌ها وزن تبر می‌باشد. هرچه تبر شما سنگین‌تر باشد قیمت آن نیز گران‌تر است. جنس دسته تبر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال: تبرهای دسته چوبی ارزان‌تر از نمونه‌های دسته فلزی می‌باشند. جنس لبه تبر هم در قیمت گذاری تبر نقش به سزایی دارد. اگر تبر شما از فولاد و استیل ضد زنگ ساخته شده باشد قیمت بالاتری دارد زیرا طول آن آن بیشتر است. در انتهای مطلب قیمت‌های بروز انواع تبر کوهنوردی را می‌توانید دریافت نمایید.

راهنمای خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ:

داشتن تجربه و مهارت در مورد خرید هر محصولی راز موفقیت یک خرید موفق است. پس اگر شما می‌خواهید که یک خرید موفق داشته باشید و کلاه سرتان نرود باید یک سری نکات را در مورد آن وسیله بدانید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی یادگیری هر کار و مهارتی بسیار ساده است. به عنوان مثال شما می‌توانید با جستجو کردن در اینترنت اطلاعات کافی در مورد خرید یک محصول خاص را به راحتی به دست آورید. به همین دلیل ما در این مطلب به شما نکات مهمی را که هنگام خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ باید بدانید را به شما عزیزان به صورت کاملا رایگان توضیح می‌دهیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چفیه عربی و فلسطینی

نکات مهم هنگام خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ:

 1. وزن تبر: قبل از هر کاری به وزن تبر توجه داشته باشید. شما باید با توجه به توان بدنی خود وزن تبر خود را انتخاب کنید. اگر وزن تبر بیشتر از توان بدنی شما باشد، می‌تواند آسیب‌های زیادی به بدن شما وارد نمایید. پس حتما موقع خرید تبر وزن آن را مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.
 2. جنس تبر: به جنس تبر هم توجه داشته باشید. اگر یک تبر خوب و باکیفیت می‌خواهید، بهتر است نمونه‌هایی را انتخاب کنید که بدنه آن‌ها از فولاد و استیل ضد زنگ ساخته شده است، البته لازم به ذکر است که قیمت آن‌ها در برابر تبرهای آهنی مقداری گران‌تر است. اگر تبر شما از جنس مقاومی ساخته نشده باشد، لبه آن در اثر برخورد با چوب و غیره تاب برداشته و کارایی خود را از دست می‌دهد.
 3. جنس دسته: همان طور که می‌دانید دسته تبرهای کوهنوردی و کمپینگ یا از فلز ساخته می‌شوند یا از چوب و پلاستیک. اگر شما به دسته‌ای محکم نیاز دارید در دسته‌های چوبی به سراغ دسته چوب گردو و بلوط بروید و در دسته‌های فلزی به سراغ دسته‌های فولادی بروید. دسته‌های فلزی مقاومت چندانی ندارند و بعد از چند بار استفاده شکسته شده و کارایی خود را از دست می‌دهند.
 4. طول دسته تبر: هرچه اندازه دسته تبر بلندتر باشد شما برای ضربه زدن انرژی کمتری مصرف می‌کنید و کمتر خسته می‌شوید. البته این نکته را هم فراموش نکنید که دسته بلند به فضای بیشتری نیاز دارد و جا‌به‌جایی تبر را با مشکل مواجه می‌کند. داشتن دسته کوتاه هم امتیازات مربوط به خود را دارد. به عنوان مثال: اگر به دنبال ضربه‌های دقیق تر هستید تبرهای دسته‌ کوتاه برای شما مناسب‌تر می‌باشند.
 5. غلاف تیغه: برخی مدل‌ها داری یک قسمت غلاف تیغه هستند. یعنی شما بعد از انجام کار تبر را در جای مخصوص آن قرار می‌دهید که یک غلاف از تیغه آن محافظت می‌کند. اگر تیغه تبر درون غلاف مخصوص قرار نگیرد در اثر تماس با رطوبت هوا دچار زنگ زدگی می‌شود. البته تبرهای دارای تیغه ضد زنگ نیازی به استفاده از غلاف تیغه ندارند.
 6. قیمت تبر: قیمت همیشه به خرید شما سمت و جهت می‌دهد. قبل از هر کاری مشخص کنید که برای خرید تبر کوهنوردی چه میزان قرار است بپردازید. با مشخص کردن مقدار بودجه خیلی از مدل‌هایی که در رنج قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند در نتیجه کار انتخاب برای شما آسان‌تر می‌شود.
 7. نوع تبر: همان طور که در ابتدای مطلب توضیح داده شد، تبر کوهنوردی و کمپینگ انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نوع استفاده خود می‌بایست یکی از آن‌ها را خریداری نمایید. اگر نوع تبر خود را به درستی انتخاب کنید به راحتی و بدون هیچ زحمتی می‌توانید کار خود را انجام دهید. زیرا تبر شما دقیقا برای همان کار ساخته شده است.

روش نگهداری از تبر کوهنوردی و کمپینگ:

 • اگر دسته تبر شما چوبی است قبل از استفاده آن را چند ساعت درون آب قرار دهید. این کار مقاومت دسته را چند برابر کرده و باعث می‌شود به راحتی از تبر جدا نشود.
 • اگر از تبر آهنی استفاده می‌کنید، حتما بعد از پایان کار تبر خود را با یک پارچه تمیز خشک کرده و درون غلاف مخصوص قرار دهید. زیرا رطوبت باعث زنگ زدگی تبر شما می‌شود.
 • اگر تبر شما از نوع چوب است حتما باید از آن برای بریدن چوب استفاده نمایید. ضربه زدن به سنگ و فلز با تبر مخصوص چوب به تیغه تبر آسیب جدی وارد می‌کند.
 • همیشه تبر خود را بعد از کار در محیط خشک نگهداری کنید. زیرا اگر تبر شما از نوع فولاد و استیل ضد زنگ هم که باشد رطوبت به دسته آن آسیب وارد می‌کند.

با توجه با نکاتی که گفته شد، می‌توانید تبر کوهنوردی و کمپینگ مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای تبر کوهنوردی و کمپینگ ارزان، پرقدرت و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ تبر سفری مدل new-z

تبر سفری مدل new-z

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۵x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آبدیده
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۱۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ تبر مدل B62

تبر مدل B62

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴۲x19x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۱۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  استیل
 • طول بلند ترین تیغه
  ۹۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۶ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ تبر مدل zn301

تبر مدل zn301

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴*۷*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۷۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد
 • طول بلند ترین تیغه
  ۲۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۷ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ تبر سفری زد هانتر مدل ۰۲۴۰

تبر سفری زد هانتر مدل 0240

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۸x10x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس ck75
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۱۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ تبر سفری زدهانتر مدل kuge

تبر سفری زدهانتر مدل kuge

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۹x14x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس L2
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۲۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ تبر سفری توماهاوک مدل TO107

تبر سفری توماهاوک مدل TO107

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴۰x20x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۳۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ تبر سفری مدل ۳۳۳ غیر اصل

تبر سفری مدل 333 غیر اصل

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۳x13x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۶۵ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد ابدیده ضد زنگ
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۳۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ تبر سفری کد cmsotiz666

تبر سفری کد cmsotiz666

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۸x19x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فلزی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ تبر سفری مدل SOG077

تبر سفری مدل SOG077

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۸x28x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ تبر سفری ریونجر مدل ۰۷۴۱

تبر سفری ریونجر مدل 0741

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴۰x14x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۲۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۳۳

تبر سفری توماهاوک مدل 033

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۸x7x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ تبر مدل ZN-1001

تبر مدل ZN-1001

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۲x16x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آبدیده
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۱۴ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۲۴۱

تبر سفری توماهاوک مدل 0241

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴۶x20x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۴۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده مقاوم نسبت به خوردگی و زنگ زدگی به ضخامت ۶ میل
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۵۵ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ تبر سفری مدل TB-005

تبر سفری مدل TB-005

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۵x15x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۸۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آبدیده
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ تبر سفری کلمبیا مدل CO771

تبر سفری کلمبیا مدل CO771

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۹x4x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ چاقو و تبر سفری توماهاوک مدل Gator

چاقو و تبر سفری توماهاوک مدل Gator

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۲x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد مقاوم نسبت به خوردگی و زنگ زدگی به ضخامت ۶ میل
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۲۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۵۵۰

تبر سفری توماهاوک مدل 0550

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس ck75
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ تبر سفری زد هانتر مدل MO601

تبر سفری زد هانتر مدل MO601

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۶x18x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۸۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ تبر سفری مدل F2

تبر سفری مدل F2

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۳x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فلز سخت کاری شده
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۲ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۳ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ تبر سفری زد هانتر مدل ۰۴۱۶

تبر سفری زد هانتر مدل 0416

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس ck75
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۱۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ تبر مدل H-004

تبر مدل H-004

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۳x14x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آبدیده
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۳۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۸ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۱۲۵

تبر سفری توماهاوک مدل 0125

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس L2
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ تبر سفری کلمبیا مدل X212

تبر سفری کلمبیا مدل X212

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۰*۱۰*۰.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  معمولی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۸۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ تبر سفری زد هانتر مدل ۰۴۱۵

تبر سفری زد هانتر مدل 0415

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس L2
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۱۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ تبر جیپ مدل FX-9103

تبر جیپ مدل FX-9103

سایر مشخصات

 • کیف
  دارد
 • قلاب کمری
  دارد
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  – جنس تیغه از فلز
 • – طول تیغه: ۹ سانتی‌متر
 • – طول تبر: ۲۷ سانتی‌متر
 • – وزن: ۶۲۰ گرم
 • – دارای یک کیف برای تیغه
 • – دارای یک قلاب کمری پلاستیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ تبر کد SB-18

تبر کد SB-18

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۶x9x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  کربن استیل
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۸ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz

چاقو و تبر سفری کلمبیا مدل Kariz

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۴۱x16x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۶۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ تبر سفری کلمبیا مدل ۰۱۲A

تبر سفری کلمبیا مدل 012A

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۳۷×۱۶.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  دارای انحنا – صاف
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۳۵ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۳ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ تبر سفری مدل VIKING-003

تبر سفری مدل VIKING-003

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۱x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۶۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد فنر
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۱ عدد
 • پهنای تیغه‌ی چاقو
  ۱۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ تبر سفری ریونجر مدل RN7

تبر سفری ریونجر مدل RN7

مشخصات فنی

 • ابعاد
  ۲۹x9x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • طول بلند ترین تیغه
  ۱۳۰ میلی متر
 • تعداد عملکرد
  ۲ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا