کوه‌نوردی و کمپینگملزومات گردش و سفر

تبر کوهنوردی، راهنمای خرید اینترنتی انواع تبر کوهنوردی و کمپینگ ارزان

هر آن‌چه در مورد خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ نیاز است بدانید.

یکی از ابزار مهم و ضروری در ورزش کوهنوردی و کمپینگ تبر کوهنوردی است. این وسیله کاربرد فراوانی دارد، گاهی اوقات برای شکستن هیزم و چوب خشکی که در کوهستان پیدا می‌کنید، نیاز به یک وسیله برای جدا کردن و قطعه قطعه کردن چوب‌ها دارید. همان‌طور که می‌دانید چوب‌های تکه تکه شده را بهتر می‌توان به آتش کشید بنابراین شما برای درست کردن آتش باید چوب‌ها را به قطعات کوچک کوچک تقسیم کنید. تبر کوهنوردی و کمپینگ وسیله‌ای است که این کار را به راحتی و بدون کوچکترین میزان صرف انرژی بدنی انجام می‌دهد. این ابزار علاوه بر شکستن چوب، کارهای دیگری هم انجام می‌دهد.

شما ممکن‌ است در طبیعت گردی و کوهنوردی اقدام به شکار در فصل مناسب کنید. البته باید جزو حیوانات مجاز برای شکار باشد و از قبل مجوز رسمی آن را دریافت کرده باشید. برای قطعه قطعه کردن گوشت شکار و شکستن استخوان آن مطمئنا یک چاقو سفری کار شما را راه نمی‌اندازد. بنابراین شما نیاز به یک تبر کوهنوردی و کمپینگ دارید. تا به وسیله آن به راحتی گوشت شکار را به قطعات دلخواه برای پختن یا کباب کردن تقسیم کنید. تبر کوهنوردی و کمپینگ یک ابزار همه کاره است و کاربردهای فراوانی دارد که اگر بخواهیم تک تک آن‌ها را توضیح دهیم. مقاله چند صفحه‌ای شده و شما را خسته می‌کند. بنابراین بیشتر در مورد خرید این وسیله به شما توضیح می‌دهیم.

اگر شما هم اهل کوهنوردی و کمپینگ هستید و مدت زمان زیادی را به این کار اختصاص می دهید، احتمالا به این وسیله نیاز دارید، شاید یکی از دلایلی که این مطلب را جستجو کرده و مطالعه می‌کنید همین موضوع باشد. اگر قصد خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید. اصلا نگران نباشید. زیرا در این مقاله شما را با انواع تبر کوهنوردی آشنا کرده و نکات مهم در مورد خرید تبر کوهنوردی را به شما آموزش می‌دهیم.

تبر‌کوهنوردی‌ و کمپینگ چیست و چه کاربردی دارد؟

تبر کوهنوردی و کمپینگ وسیله‌ای است که از جنس فلز با دسته چوبی یا فلزی ساخته می‌شود. از این وسیله علاوه بر تکه کردن و شکستن چوب درخت برای صعود از یخچال‌های برفی نیز استفاده می‌شود. در زمان‌های گذشته تبر یک وسیله جنگی برای حفاظت بوده که کوهنورد به وسیله آن می‌تواند در برابر حمله حیوانات وحشی هم از خود محافظت کند. شکارچیان مجاز و غیر مجاز هم از این وسیله یعنی تبر کوهنوردی و کمپینگ برای تکه کردن گوشت و استخوان شکار استفاده می‌ کنند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید استند و ساج سفری

تاریخچه استفاده از تبر:

تقریبا هزاران سال می‌شود که انسان از تبر به عنوان وسیله‌ای برای قطع درخت و جنگ افزار استفاده می‌کند. قدمت تبر به دوران پارینه سنگی بر‌می‌گردد یعنی زمانی که انسان‌های هوشمند به وسیله سنگ ابزار اولیه زندگی را برای خود می‌ساختند. یکی از این ابزار تبرهای سنگی بودند که دسته‌ای چوبی داشتند. در عصر آهن تبرهایی از جنس آهن، مس و مفرغ روی کار آمدند که از نظر ظاهری شباهت زیادی به تبرهای امروزی داشتند. امروزه تبر تغییرات زیادی کرد و انواع مختلفی دارد یکی از این نمونه‌ها تبر کوهنوردی است که برای بالا رفتن از یخچال‌های طبیعی استفاده می‌شود.

انواع‌ تبرکوهنوردی ‌و کمپینگ:

 • تبر شکار حرفه‌ای: این نوع تبر در واقع یک وسیله شکار است که معمولا به سبک تبرهای باستانی ساخته می‌شود البته نه از جنس سنگ بلکه از جنس فلز با لبه تیز که کارایی آن را چند برابر نمونه سنگی می‌کند. شکارچی معمولا از فاصله نزدیک این تبر را به طرف شکار پرتاب می‌کند.
 • تبر جنگی: همان طور که می‌دانید، در زمان‌های گذشته تبر یک جنگ افزار بود که به منظور محافظت از جنگنده روی اسب استفاده می‌شد. زمانی که جنگنده به جنگجوی دیگر نزدیک می‌شد با تبر به طرف مقابل ضربه می‌زد و طرف مقابل را از پا در می‌آورد. امروزه هم خیلی از کسانی که به کوهنوردی می‌روند از تبر به عنوان یک سلاح سرد برای محافظت در برابر حمله حیوانات وحشی استفاده می‌کنند.
 • تبر چوب: شما برای ایجاد کمپ با کیسه‌خواب به عنوان چادر نیاز به تعدادی چوب دارید که می‌توانید آن را با تبر چوب قطع کنید. همچنین اختلاف دمای شبانه روز در کوهستان زیاد است و شب سردی را پشت سر خواهید گذاشت به همین دلیل بهتر‌ است، مقداری چوب برای آتش روشن کردن جمع آوری کنید. آتش حیوانات وحشی را نیز در تاریکی شب از شما دور می‌کند.
 • تبر یخ نوردی: کسانی هستند که علاقه زیادی به صخره نوردی دارند. این افراد برای صعودهای زمستانه از یخچال‌های طبیعی از یک چکش یا تبر مخصوص استفاده می‌کنند که به آن تبر یخ نوردی گفته می‌شود. صخره نورد با ضربه زدن تبر به دیواره یخچال آن را در یخ فرو کرده و از یخچال بالا می‌رود.
 • تبر وایکینگ: احتمالا نام وایکینگ‌ها برای شما آشنا باشد و داستان آن را شنیده باشید و یا فیلم و کارتون آن را تماشا کرده باشید. نوعی تبر مخصوص که در دست وایکینگ‌ها دیده می‌شود و از آن به عنوان سلاح جنگی استفاده می‌کردند. این تبر امروزه هم طرفداران زیادی دارد و به علت داشتن شکل و شمایل خاص طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

ویژگی‌های تبر کوهنوردی‌ و کمپینگ خوب:

 1. یک تبر کوهنوردی و کمپینگ خوب باید دارای وزن مناسبی باشد. نه خیلی سنگین باشد که به سلامتی شما آسیب بزند و نه خیلی سبک باشد که انرژی لازم جهت پرتاب به طرف شکار را نداشته باشد.
 2. تبر کوهنوردی خوب باید دارای یک لبه تیز و مقاوم در برابر کج شدن باشد. بهترین نمونه تبر شکاری تبری با لبه‌های فولادی و استیل ضد زنگ است.
 3. خوش دست بودن یکی از ویژگی‌هایی است که یک تبر کوهنوردی خوب می‌تواند داشته باشد. اگر تبر کوهنوردی و کمپینگ شما از نوع خوش دست باشد به راحتی می‌توانید با آن کار خود را انجام دهید بدون اینکه خسته شوید.
 4. بهترین نوع دسته تبر کربن فشرده است. زیرا دسته چوبی شکننده می‌باشد و امکان شکستن و پوسیدن آن به دور از انتظار نیست. دسته فلزی هم سنگین و خشک است و در اثر ضربه زدن، دست شما دچار تاول زدگی می‌شود.
 5. تبرهای خوب و باکیفیت از امنیت بالایی برخوردارند به طوری که به راحتی روی کمر کوهنورد غلاف می‌شوند و امکان گم کردن آن‌ها به صفر می‌رسد. همچنین در دسترس بوده و راحتی آن را بر می‌دارید. لبه آن دارای روکش حفاظتی است که مانع از آسیب دیدن بدن شما با لبه تیز تبر می‌شود.

بهترین مارک تبر کوهنوردی و کمپینگ:

اگر بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک تبر کوهنوردی و کمپینگ به شما معرفی کنیم. بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم و شاید در حق خیلی از برند‌های مخصوص هم مقداری بی‌انصافی کرده ‌باشیم. به دلیل اینکه وظیفه اصلی سایت ما معرفی و راهنمای خرید یک محصول خاص است. بنابراین به شما عزیزان لیستی از بهترین برندهای تولید کننده تبر شکاری را جمع آوری کرده‌ایم.

 • تبر شکاری ای زد دی تایتان
 • تبر شکاری ایران پتک
 • تبر شکاری نووا
 • تبر شکاری فولادی احمد
 • تبر شکاری فیسکارس
 • تبر شکاری باهکو
 • تبر شکاری سامکو
 • تبر شکاری وینکس
 • تبر شکاری بهرامی زنجان
 • تبر شکاری ورتکس
 • تبر شکاری استرانگ
 • تبر شکاری آنو

قیمت تبر کوهنوردی و سفر:

فاکتورهای مختلفی قیمت تبر سفری را مشخص می‌کند. یکی از آن‌ها وزن تبر می‌باشد. هرچه تبر شما سنگین‌تر باشد قیمت آن نیز گران‌تر است. جنس دسته تبر روی قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال: تبرهای دسته چوبی ارزان‌تر از نمونه‌های دسته فلزی می‌باشند. جنس لبه تبر هم در قیمت گذاری تبر نقش به سزایی دارد. اگر تبر شما از فولاد و استیل ضد زنگ ساخته شده باشد قیمت بالاتری دارد زیرا طول آن آن بیشتر است. در انتهای مطلب قیمت‌های بروز انواع تبر کوهنوردی را می‌توانید دریافت نمایید.

راهنمای خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ:

داشتن تجربه و مهارت در مورد خرید هر محصولی راز موفقیت یک خرید موفق است. پس اگر شما می‌خواهید که یک خرید موفق داشته باشید و کلاه سرتان نرود باید یک سری نکات را در مورد آن وسیله بدانید. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی یادگیری هر کار و مهارتی بسیار ساده است. به عنوان مثال شما می‌توانید با جستجو کردن در اینترنت اطلاعات کافی در مورد خرید یک محصول خاص را به راحتی به دست آورید. به همین دلیل ما در این مطلب به شما نکات مهمی را که هنگام خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ باید بدانید را به شما عزیزان به صورت کاملا رایگان توضیح می‌دهیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چفیه عربی و فلسطینی

نکات مهم هنگام خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ:

 1. وزن تبر: قبل از هر کاری به وزن تبر توجه داشته باشید. شما باید با توجه به توان بدنی خود وزن تبر خود را انتخاب کنید. اگر وزن تبر بیشتر از توان بدنی شما باشد، می‌تواند آسیب‌های زیادی به بدن شما وارد نمایید. پس حتما موقع خرید تبر وزن آن را مورد بررسی قرار دهید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.
 2. جنس تبر: به جنس تبر هم توجه داشته باشید. اگر یک تبر خوب و باکیفیت می‌خواهید، بهتر است نمونه‌هایی را انتخاب کنید که بدنه آن‌ها از فولاد و استیل ضد زنگ ساخته شده است، البته لازم به ذکر است که قیمت آن‌ها در برابر تبرهای آهنی مقداری گران‌تر است. اگر تبر شما از جنس مقاومی ساخته نشده باشد، لبه آن در اثر برخورد با چوب و غیره تاب برداشته و کارایی خود را از دست می‌دهد.
 3. جنس دسته: همان طور که می‌دانید دسته تبرهای کوهنوردی و کمپینگ یا از فلز ساخته می‌شوند یا از چوب و پلاستیک. اگر شما به دسته‌ای محکم نیاز دارید در دسته‌های چوبی به سراغ دسته چوب گردو و بلوط بروید و در دسته‌های فلزی به سراغ دسته‌های فولادی بروید. دسته‌های فلزی مقاومت چندانی ندارند و بعد از چند بار استفاده شکسته شده و کارایی خود را از دست می‌دهند.
 4. طول دسته تبر: هرچه اندازه دسته تبر بلندتر باشد شما برای ضربه زدن انرژی کمتری مصرف می‌کنید و کمتر خسته می‌شوید. البته این نکته را هم فراموش نکنید که دسته بلند به فضای بیشتری نیاز دارد و جا‌به‌جایی تبر را با مشکل مواجه می‌کند. داشتن دسته کوتاه هم امتیازات مربوط به خود را دارد. به عنوان مثال: اگر به دنبال ضربه‌های دقیق تر هستید تبرهای دسته‌ کوتاه برای شما مناسب‌تر می‌باشند.
 5. غلاف تیغه: برخی مدل‌ها داری یک قسمت غلاف تیغه هستند. یعنی شما بعد از انجام کار تبر را در جای مخصوص آن قرار می‌دهید که یک غلاف از تیغه آن محافظت می‌کند. اگر تیغه تبر درون غلاف مخصوص قرار نگیرد در اثر تماس با رطوبت هوا دچار زنگ زدگی می‌شود. البته تبرهای دارای تیغه ضد زنگ نیازی به استفاده از غلاف تیغه ندارند.
 6. قیمت تبر: قیمت همیشه به خرید شما سمت و جهت می‌دهد. قبل از هر کاری مشخص کنید که برای خرید تبر کوهنوردی چه میزان قرار است بپردازید. با مشخص کردن مقدار بودجه خیلی از مدل‌هایی که در رنج قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند در نتیجه کار انتخاب برای شما آسان‌تر می‌شود.
 7. نوع تبر: همان طور که در ابتدای مطلب توضیح داده شد، تبر کوهنوردی و کمپینگ انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نوع استفاده خود می‌بایست یکی از آن‌ها را خریداری نمایید. اگر نوع تبر خود را به درستی انتخاب کنید به راحتی و بدون هیچ زحمتی می‌توانید کار خود را انجام دهید. زیرا تبر شما دقیقا برای همان کار ساخته شده است.

روش نگهداری از تبر کوهنوردی و کمپینگ:

 • اگر دسته تبر شما چوبی است قبل از استفاده آن را چند ساعت درون آب قرار دهید. این کار مقاومت دسته را چند برابر کرده و باعث می‌شود به راحتی از تبر جدا نشود.
 • اگر از تبر آهنی استفاده می‌کنید، حتما بعد از پایان کار تبر خود را با یک پارچه تمیز خشک کرده و درون غلاف مخصوص قرار دهید. زیرا رطوبت باعث زنگ زدگی تبر شما می‌شود.
 • اگر تبر شما از نوع چوب است حتما باید از آن برای بریدن چوب استفاده نمایید. ضربه زدن به سنگ و فلز با تبر مخصوص چوب به تیغه تبر آسیب جدی وارد می‌کند.
 • همیشه تبر خود را بعد از کار در محیط خشک نگهداری کنید. زیرا اگر تبر شما از نوع فولاد و استیل ضد زنگ هم که باشد رطوبت به دسته آن آسیب وارد می‌کند.

با توجه با نکاتی که گفته شد، می‌توانید تبر کوهنوردی و کمپینگ مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای تبر کوهنوردی و کمپینگ ارزان، پرقدرت و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ تبر سفری ریونجر مدل RN2021

تبر سفری ریونجر مدل RN2021

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۹x3x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  دو عدد
 • تعداد عملکرد
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ تبر سفری ژپولار بیر مدل TBJH1

تبر سفری ژپولار بیر مدل TBJH1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۱۳.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۴۷ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۹۵ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ تبر سفری کلمبیا مدل C17

تبر سفری کلمبیا مدل C17

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۲ * ۱۷ * ۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۴۴ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۷۳ میلی متر
 • پهنا
  ۰.۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  دارای انحنا – صاف
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  سه عدد
 • سایر توضیحات
  دارای چکشدارای قابلیت باز و بستِ ۷ سایز مهرهدارای دسته ای پوشیده از پاراکورد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ تبر سفری مدل Phantom X36

تبر سفری مدل Phantom X36

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x20x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۹۳ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – بسیار تیز و برنده- ضخامت ۶ میل- فولاد مقاوم سخت کاری شده و ضد زنگ- رنگ کوره ای مقاوم- دارای غلاف مخصوص- طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد- قدرت تخریب بالا- مقاوم در برابر ضربه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ تبر سفری مدل WNF

تبر سفری مدل WNF

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x16x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۸۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۸۵ میلی متر
 • پهنا
  ۸ سانتی‌متر
 • ابزارها
  چاقو
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  لاستیک
 • تعداد ابزار
  چهار عدد
 • تعداد عملکرد
  پنج عدد
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  دارای چاقوی بسیار برنده با امکان جایگیری در داخل دسته ی تبرطول تیغه ی چاقو : ۱۸ سانتی متردارای سوت نجاتدارای چخماقامکان استفاده به عنوان چکش از پست تبر تبر و چاقو دارای دسته لاستیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ تبر سفری زنجان ساخت مدل M-006

تبر سفری زنجان ساخت مدل M-006

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x14x3 سانتی‌متر
 • پهنا
  ۱۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد crv2
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ تبر سفری توماهاوک مدل Cizen

تبر سفری توماهاوک مدل Cizen

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x23x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۰۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس ck75
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  فولاد
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  – ضخامت ۶ میل- جنس دسته و غلاف از چرم طبیعی- وزن مناسب و طراحی خاص و حمل آسان- دارای دسته ارگونومیک– جنس تیغه از فولاد بسیار مقاوم– غلاف چرم طبیعی– قدرت تخریب بسیار بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۲۴۱

تبر سفری توماهاوک مدل 0241

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۶x20x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۴۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۵۵ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده مقاوم نسبت به خوردگی و زنگ زدگی به ضخامت ۶ میل
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – ضخامت ۶ میل- جنس دسته و غلاف از چرم طبیعی- وزن سنگین و طراحی خاص و حمل آسان- دارای دسته ارگونومیک– جنس تیغه از فولاد بسیار مقاوم– غلاف چرم طبیعی– قدرت تخریب بسیار بالا– حرفه ای و جذاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ تبر سفری زنجان ساخت مدل KING02

تبر سفری زنجان ساخت مدل KING02

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x6x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۸۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۲۰۰ میلی متر
 • پهنا
  ۶ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فو.لاد CRV2
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ تبر سفری زد هانتر مدل ۰۴۱۵

تبر سفری زد هانتر مدل 0415

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۱۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس L2
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  فولاد
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – دارای غلاف از جنس چرم طبیعی- فولاد بسیار سخت-ضخامت میله ۴ میل- فوق العاده تیز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ تبر سفری مدل زنجان

تبر سفری مدل زنجان

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵×۱۳×۰.۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد ابزارسازی (آره آتشی)
 • ابزارها
  چاقو
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ تبر سفری مدل TB-005

تبر سفری مدل TB-005

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x15x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۸۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آبدیده
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ تبر سفری زنجان ساخت مدل KING

تبر سفری زنجان ساخت مدل KING

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۵ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد CRV2
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ تبر سفری توماهاوک مدل TO107

تبر سفری توماهاوک مدل TO107

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x20x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۳۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  قدرت تخریب بالاجنس غلاف از چرم صدرصد طبیعی گاویجنس آلیاژ فولاد آب کاری شده و مقاوم در برابر ضربهجنس دسته چوب پیچ شده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ تبر سفری زد هانتر مدل ۰۴۱۶

 تبر سفری زد هانتر مدل 0416

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۱۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی از جنس ck75
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – دارای غلاف از جنس چرم طبیعی- فولاد بسیار سخت-ضخامت میله ۴ میل- فوق العاده تیز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ تبر سفری اس او جی مدل BH103

تبر سفری اس او جی مدل BH103

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x23x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۲۳۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۳۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد ضد زنگ
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  کمپوزیت
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ تبر جیپ مدل FX-9103

تبر جیپ مدل FX-9103

مشخصات

 • جنس دسته
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  – جنس تیغه از فلز- طول تیغه: ۹ سانتی‌متر- طول تبر: ۲۷ سانتی‌متر- وزن: ۶۲۰ گرم- دارای یک کیف برای تیغه- دارای یک قلاب کمری پلاستیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ تبر سفری سول کد F2022

تبر سفری سول کد F2022

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴×۱۶.۵×۴.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۵ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۶۵ میلی متر
 • ابزارها
  تیغه قوس دار
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • تعداد ابزار
  سه عدد
 • تعداد عملکرد
  شش عدد
 • اقلام همراه
  کاور
 • سایر توضیحات
  فولاد ضد زنگ ۴۲۰ با درجه بالا و روکش ساتن برای برش تیز می ماند.بیش از یک تبر، سر تبر شامل یک برش دهنده طناب و ۳ سایز آچار شش گوش است.با دسته ارگونومیک پلی پروپیلن/TPR در کار خود مطمئن باشید.با طناب آتش زنه همراه و سنگ چخماق، آتش روشن کنید.غلاف تسمه پرچ شده از تیغه محافظت می کند.نوشیدنی مورد علاقه خود را با درب بازکن یکپارچه در پایان یک روز عالی باز کنید.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ تبر سفری مدل M400

تبر سفری مدل M400

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴x16x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۳۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۵۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد فنر
 • ابزارها
  تیغه قوس دار
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ تبر سفری سی آر کی تی مدل ۰۱۹

تبر سفری سی آر کی تی مدل 019

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x19x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۵ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۸۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  سه عدد
 • تعداد عملکرد
  سه عدد
 • اقلام همراه
  کیف
 • سایر توضیحات
  – جنس غلاف از چرم طبیعی می باشد.- حمل آسان (جای کمربندی دارد)- وزن سبک با طراحی خاص- دارای دسته ارگونومیک چوبی- ۶ سایز مهره بازکن دارد- در بازکن بطری دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ تبر سفری توماهاوک مدل ۰۳۳

تبر سفری توماهاوک مدل 033

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x7x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  دو عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  – جنس غلاف از چرم طبیعی می باشد.- حمل آسان (جای کمربندی دارد)- وزن مناسب با طراحی خاص- دارای دسته ارگونومیک چوبی- در بازکن بطری دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ تبر سفری مدل GDK 01

تبر سفری مدل GDK 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰×۵.۶×۰.۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۴۲ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولادی
 • نوع چاقو
  کارتی
 • جنس دسته
  فولاد
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  بسیار کوچک و مینیاتوریابعاد : ۱۰×۵.۶×۰.۲ سانتی متر ( لطفا به ابعاد دقت شود )دارای غلاف چرمی بسیار با کیفیتاستفاده فقط در مواقع ضروری به جای چاقودارای طناب گردن آویزقطر فولاد : ۲ میلضد زنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ تبر سفری زنجان مدل H007

تبر سفری زنجان مدل H007

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x14x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۴۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد فنر
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ تبر سفری مدل PZ-330

تبر سفری مدل PZ-330

مشخصات

 • ابعاد
  ۲x14x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۵۰ میلی متر
 • پهنا
  ۱۴ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  مقاومت بالاوزن ۵۰۰ گرمتیغه بادوامارگونومی مناسب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ تبر سفری ریونجر مدل ۰۷۴۱

تبر سفری ریونجر مدل 0741

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x14x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۲۰ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد آب دیده ضد زنگ و کند نشدنی
 • ابزارها
  اره
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  فولاد
 • تعداد ابزار
  دو عدد
 • تعداد عملکرد
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  جنس دسته و غلاف از چرم طبیعی می باشد.حمل آسانوزن سنگین و طراحی خاصدارای دسته ارگونومیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ تبر سفری مدل انگشتی

تبر سفری مدل انگشتی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۸۵ میلی متر
 • نوع تیغه
  فولاد
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  طول دسته تبر ۱۸cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ تبر سفری کلمبیا مدل SX-7663

تبر سفری کلمبیا مدل SX-7663

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۹ گرم
 • ابزارها
  چاقو
 • جنس دسته
  لاستیک
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  چهار عدد
 • اقلام همراه
  کاور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ تبر سفری مدل وایکینگی کد ۰۰۷

تبر سفری مدل وایکینگی کد 007

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۲ میلی متر
 • پهنا
  ۱۰ سانتی‌متر
 • نوع تیغه
  فولاد
 • ابزارها
  تیغه قوس دار
 • نوع چاقو
  دسته دار
 • جنس دسته
  چوب
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ تبر سفری توماهاوک مدل DRZ 01

تبر سفری توماهاوک مدل DRZ 01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x16x1.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۹۰ گرم
 • طول بلندترین تیغه
  ۱۰۵ میلی متر
 • پهنا
  ۰.۴ سانتی‌متر
 • تعداد ابزار
  دو عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  دارای تیغه دو طرفهابعاد : ۳۶x16x1.5 سانتی متردارای غلاف چرمیدسته چوبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ تبر سفری گربر مدل ۰۰۱

تبر سفری گربر مدل 001

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • ابزارها
  تیغه قوس دار
 • تعداد ابزار
  یک عدد
 • تعداد عملکرد
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید تبر کوهنوردی و کمپینگ در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا