لباس ورزشی مردانهلوازم ورزشی

دستکش بوکس حرفه‌‌ای:راهنمای خرید انواع دستکش بوکس ارزان

نکات مهمی که هنگام خرید دستکش بوکس باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

دستکش بوکس یکی از لوازم ورزشی مهم برای ورود به رشته ورزشی بوکس می‌باشد. این هنر رزمی در جهان طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است که ایران هم از آن مستثنی نیست و روزانه افراد زیادی وارد این رشته ورزشی می‌شوند. شما برای ورود به این رشته رزمی نیاز به یک سری وسایل ورزشی دارید. دستکش بوکس یکی از مهم‌ترین وسایل مربوط به این رشته است که علاوه بر قوی کردن ضربه دست از آن‌ها در مقابل ضربه نیز محافظت می‌کند.

شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که می‌خواهید وارد این رشته ورزشی شوید و نگران خرید دستکش بوکس باشید. ممکن است تا به حال دستکش بوکس را هم از نزدیک ندیده باشید، چه برسد به اینکه بخواهید آن را خریداری کنید. شما باید اول سبک مبارزه خود را مشخص نمایید. سپس بل توجه به سبک ورزشی خود دستکش بوکس مورد نظر خود را خریداری کنید.

دستکش‌های بوکس از نظر اندازه و وزن با هم متفاوت هستند. در نتیجه زمانی که شما برای خرید دستکش بوکس وارد بازار می‌شوید با مدل‌های مختلفی از دستکش در اندازه‌ها و وزن‌های مختلف مواجه می‌شوید که اگر اطلاعات کافی در زمینه آن نداشته باشید. در مورد خرید این وسیله ورزشی گمراه خواهید شد، اما در صورت داشتن علم و آگاهی کامل در این زمینه می‌توانید با خیالی آسوده به خرید بپردازید.

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، یعنی با انبوه زیادی از مدل‌ها و قیمت‌های دستکش بوکس مواجه شده‌اید و در مورد خرید این محصول به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع دستکش بوکس آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید دستکش بوکس باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

دستکش‌بوکس چیست و چه کاربردی دارد؟

دستکش‌بوکس در واقع نوعی پوشش است که از انگشت‌های شما هنگام زدن ضربه زدن به کیسه بوکس و حریف محافظت می‌کند. همچنین دسکش‌ها را از وزن‌های مختلف می‌سازند که شما برای شروع می‌توانید دستکش‌های سبک را انتخاب کرده و هر سری با قوی شدن دست به وزن آن اضافه کنید. در واقع کاربرد این وسیله در ورزش بوکس قوی کردن دست و جلوگیری از آسیب دیدن آن هنگام ضربه زدن می‌باشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید عینک دوچرخه سواری

انواع دستکش‌بوکس:

 • دستکش‌بوکس آموزشی: اگر تازه کار هستید و قصد ورود به این رشته ورزشی را دارید، بهتر است کار را با دستکش‌های آموزشی شروع کنید. زیرا از قیمت خیلی ارزانی برخوردارند و در صورتی که به این رشته علاقه نداشته باشید چیزی را از دست نخواهید داد و یک دستکش‌ گران قیمت روی دست‌تان نخواهد ماند. در نتیجه ضرر کمتری خواهید کرد.
 • دستکش‌بوکس مبارزه‌ای: برای آموختن تکنیک‌های ضربه زنی شما نیاز به یک دستکش مبارزه‌ای دارید. این دستکش شما را برای افزایش مهارت‌های ضربه زنی کمک می‌کند، این مدل بهترین گزینه برای کسانی است که شروع به یادگیری تکنیک‌های بوکس کرده‌اند. دستکش مبارزه‌ای از اندازه بزرگی برخوردار است و تعداد لایه‌های زیادی دارد. وزن این دستکش‌ به گونه‌ای تقسیم شده که از مچ دست تا نوک انگشتان وزن‌ را به یک اندازه احساس می‌کنید.
 • دستکش‌بوکس مسابقه‌ای:‌ این مدل جزو دستکش‌های حرفه‌ای بوکس به حساب می‌آید. ورزشکاران از این نوع دستکش برای تمرین استفاده نمی‌کنند و فقط روز مسابقه برای صدمه زدن به حریف از این دستکش‌ها استفاده می‌کنند زیرا دارای تعداد لایه کمتر هستند. این دستکش‌های حرفه‌ای قیمت خیلی بالایی هم دارند شاید به همین علت باشد که فقط در روز مسابقه پوشیده می‌شوند.
 • دستکش‌بوکس مخصوص کیسه: اگر شما هم جزو کسانی هستید که به ضربه زدن به کیسه بوکس‌های سفت و دو طرفه عادت دارید حتما از این مدل دستکش استفاده کنید. زیرا با آن‌ها دست شما کمترین آسیب را می‌بیند. فشار ناشی از وارد شدن ضربه به انگشت‌های شما را تا حد قابل قبولی کاهش داده و باعث می‌شود انگشتان شما به ضربه عادت کنند. در دو نوع کلاسیک و مدرن تولید می‌شوند که مدل‌های مدرن به علت محافظت بیشتر از مچ، دست و انگشتان طرفداران بیشتری دارد.
 • دستکش‌بوکس کاردیو: اگر عادت به زدن ضربه‌های خیلی سنگین به کیسه بوکس و میت دارید حتما از دستکش‌های کاردیو استفاده کنید. زیرا با داشتن تعداد لایه‌های بیشتر قادر به محافظت از دست در برابر ضربات سنگین‌تری هستند. متاسفانه این دستکش‌ها طول عمر کمتری نسبت به مدل‌های قبلی دارند و ممکن است خیلی سریع مجبور شوید که آن‌ها را با یک نمونه نو تعویض کنید.
 • دستکش موی‌تای و کیک‌بوکسینگ: اگر چه این دستکش را نمی‌توان یک دستکش‌بوکس نامید اما بد نیست به علت نزدیک بودن سبک آن به ورزش بوکس اطلاعاتی در مورد دستکش آن داشته باشید. از نظر کارایی شباهت زیادی به دستکش‌های بوکس آموزشی و مبارزه‌ای دارند. نسبت به دستکش‌های بوکس که خیلی سفت و سخت هستند این دستکش‌ها انعطاف‌پذیری بیشتری برای گرفتن حریف در زمین مسابقه دارند.

انواع دستکش بوکس ز نظر جنس:

 • دستکش‌بوکس چرمی: در واقع می‌توان جنس چرم را بهترین و گران‌ترین نوع دستکش‌بوکس دانست. زیرا از مقاومت بالایی برخوردار است و دست شما داخل آن عرق کمتری کرده در نتیجه بوی بدی به خود نخواهند گرفت. اگر به دنبال یک دستکش همه چیز تمام هستید که چندین سال به راحتی برای شما کار کند بدون شک دستکش‌های چرمی هستند.
 • دستکش‌بوکس ونیلی: در واقع ارزان‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین نوع دستکش‌بوکس به حساب می‌آیند. پیشنهاد می‌کنم هرگز به سراغ جنس ونیلی نروید زیرا علاوه بر نداشتن کیفیت جنس به دستان شما نیز حین ورزش آسیب می‌زنند. چون به خوبی قادر به دریافت ضربه‌های وارد شده به ناحیه دست نیستند. رمز موفقیت در یک رشته ورزشی داشتن لوازم ورزشی خوب است پس بهتر است سر کیسه را مقداری شل کرده و دستکش‌های چرمی را خریداری کنید.

راهنمای خرید دستکش بوکس با سایز مناسب :

شاید دستکش‌بوکس تنها پوشاکی باشد که سایز آن با سایر لباس‌ها متفاوت است. برخی لباس‌ها دارای سایز بندی (S) کوچک، (M) متوسط و (L) بزرگ می‌باشند. این کلمات مخفف همان Small, Medium و Large هستند. سایز دستکش‌بوکس را به کلمه Oz مشخص می‌کنند که دارای سایز‌های: oz18 ،oz16 ،oz14 ،oz12، oz10، oz8 ،oz6 می‌باشند.

 1. دستکش سایز oz8‌‌_oz4: در واقع سایز oz4 بیشتر برای کودکان مورد استفاده قرار گرفته و سایز oz8 برای نوجوان‌ها استفاده می‌شود. لازم به ذکر است وزن تک تک این دستکش‌ها با سایز آن‌ها متفاوت است.
 2. دستکش سایز oz‌۱۰: کوچک‌ترین سایز دستکش‌بوکس در بزرگسالان به حساب می‌آیند و مناسب افرادی هستند با دست‌های کوچک و برای ضربه زدن به پد و کیسه بوکس مناسب می‌باشند. این دستکش‌ها معمولا برای مبارزه کارایی ندارند و برای افزایش مهارت و تکنیک مناسب هستند.
 3. دستکش سایز oz‌۱۲: اگر شما هم به دنبال یک سایز دستکش همه کاره هستید که از آن هم در تمرین و هم در مبارزه استفاده کنید، بدون شک برای شما دستکش‌های با سایز oz12 مناسب می‌باشند. این مدل معمولا به دلیل همه کاره بودن طرفداران زیادی دارد.
 4. دستکش سایز oz14: اگر به دنبال یک دستکش همه کاره سایز بزرگ و سبک برای مبارزه هستید و می‌خواهید دست شما حین مسابقه کمتر خسته شود بدون شک این سایز بهترین گزینه برای شما است. زیرا با داشتن لایه‌های زیاد از دست شما هم هنگام ضربه زدن بیشتر محافظت می‌کند.
 5. دستکش سایز oz16: این مدل دستکش بیشتر مناسب افرادی با دست‌های بزرگ است. اگر در باشگاه مسابقه می‌دهید برای محافظت از طرف مقابل حتما از دستکش‌های سایز oz16 استفاده کنید زیرا از استاندارد لازم برای ضربه زنی به حریف برخوردارند. فراموش نکنید که تعداد لایه در دستکش‌های oz14 با دستکش‌های oz16 یکسان است.
 6. دستکش سایز oz18: شاید نام این سایز از دستکش را تا به حال نشنیده باشید یا آن را از نزدیک ندیده باشید. زیرا مشتریان خاص خود را دارند و برای افراد قوی هیکل با دستان بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. متاسفانه به دلیل وزن خیلی بالا افراد معمولی سریع با آن‌ها احساس خستگی می‌کنند.

دستکش بوکس از کجا بخریم:

در واقع برای خرید دستکش بوکس دو راه پیش روی شما است. شما می‌توانید به صورت حضوری و غیر حضوری این کار را انجام دهید که هر یک از روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه توضیح داده می‌شود.

 1. روش حضوری: شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های لوازم ورزشی از میان مدل‌هایی که در مغازه موجود است یکی را انتخاب و خریداری نمایید. مزایا: با خرید محصول می‌توانید از آن استفاده کنید. معایب: به علت اینکه مغازه‌ها اجاره‌ای هستند مقداری گران‌تر به فروش می‌رسند. تنوع مدل‌ها محدود و انتخاب سخت است.
 2. روش غیر حضوری: شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری نمایید. معایب: در دو یا سه روز کاری به دست شما می‌رسد. مزایا: تنوع مدل بیشتر، قیمت ارزان‌تر، وقت بیشتر برای بررسی کالاها و مطالعه توضیحات هر محصول.

بهترین مارک دستکش بوکس:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستکش‌ بوکس به شما معرفی کنیم. شاید مقداری در حق سایر برندهای باکیفیت بازار مقداری کم لطفی کرده باشیم. به دلیل اینکه رسانه کیمیک یک سایت آموزشی بوده و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای دستکش‌بوکس را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دستکش‌بوکس اورلست
 • دستکش‌بوکس اونس
 • دستکش‌بوکس تامکس
 • دستکش‌بوکس آر دی ایکس
 • دستکش‌بوکس تایگر
 • دستکش‌بوکس آدیداس
 • دستکش‌بوکس لئون
 • دستکش‌بوکس ونوم
 • دستکش‌بوکس اواندر

حتما بخوانید: راهنمای خرید کفش ساحلی مردانه

نکات مهم هنگام خرید دستکش بوکس:

 1. قیمت دستکش: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید دستکش‌بوکس را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما مقداری آسان می‌شود.
 2. رنگ دستکش: رنگ دستکش از اهمیت بالایی برخوردار است به خصوص زمانی که شما مشغول انجام یک مسابقه ورزشی مهم هستید. اگر رنگ دستکش شما جزو آن دسته از رنگ‌هایی باشد که کمتر به چشم می‌آیند زمانی که حریف شما خسته است شما می‌توانید بدون آنکه حریف متوجه دست شما شود به طرف او ضربه بزنید.
 3. جنس دستکش: در واقع دستکش‌های بوکس از دو جنس معروف ساخته می‌شوند. یکی جنس چرمی است که از مقاومت زیادی برخوردار ست و طول عمر بیشتری هم دارد. اما متاسفانه قیمت آن مقداری گران است به همین علت افراد زیادی توان خرید آن‌ها را ندارند. جنس ونیلی هم یکی از جنس‌های رایج در تولید دستکش است که به دلیل قیمت ارزان متاسفانه بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد. دریغ از اینکه کیفیت لازم را نداشته و خیلی زود از بین می‌روند.
 4. سایز دستکش: بر خلاف سایر پوشاک که سایز آن‌ها با S،M و L مشخص می‌شود. واحد سنجش اندازه دستکش‌بوکس oz است. سایز این دستکش‌ها با سبک ورزشی آن‌ها رابطه مستقیم دارد. به عنوان مثال: برای مسابقه از یک سایز خاص و برای تمرین از سایز دیگر استفاده می‌شود. برای اطلاع از سایز دستکش خود به قسمت راهنمای خرید سایز دستکش همین مطلب مراجعه کنید.
 5. وزن دستکش: همان طور که در ابتدای مطلب هم به آن اشاره شد وزن دستکش فاکتوری جدا از سایز می‌باشد. در واقع شما بسته به سبک ورزشی خود یعنی اینکه یک بوکسر حرفه‌ای هستید یا یک بوکسر مبتدی باید وزن دستکش خود را مشخص کنید. اگر دستان شما ورزیده نیست پیشنهاد می‌کنم حتما مدل‌های سبک وزن را انتخاب کنید. در غیر این صورت دستکش‌های سنگین دست شما را قوی‌تر می‌کنند.
 6. نوع باز و بسته شدن: در کل مکانیسم باز و بسته شدن این دستکش‌ها به دو صورت انجام می‌شود. یا از طریق بند یا از طریق برچسب صورت می‌گیرد. اگر دستکش را برای انجام مسابقات ورزشی می‌خواهید، بهتر است نمونه بنددار را انتخاب کنید. زیرا ممکن است حین وارد کردن ضربات محکم به حریف دستکش از دست شما خارج شود. اگر دستکش را برای تمرین حرکات می‌خواهید مدل چسبی مناسب است زیرا به راحتی و بدون کمک دیگران باز و بسته می‌شود.
 7. برند محصول: همیشه به سراغ خرید برندهای معروف و شناخته شده بروید. زیرا از کیفیت بالایی برخوردار هستند و امتحان خود را در بازار پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار رفت. زیرا از نظر کارایی کیفیت آن‌ها شناخته نشده است و باید از برندهای شناخته شده بازار استفاده کرد.

روش نگهداری از دستکش بوکس:

 • همیشه بعد از انجام تمرین و مسابقه دستکش خود را شستشو دهید زیرا عرق دست شما به دستکش آسیب وارد می‌کند.
 • هرگز دستکش را به صورت مرطوب و خیس نگهداری نکنید، زیرا دچار پوسیدگی می‌شود. همچنین برای خشک شده دستکش را مقابل نور خورشید قرار ندهید.
 • دستکش‌های چرمی را هر چند وقت یکبار واکس بزنید. زیرا چرم واکس زده هیچ وقت خراب نمی‌شود و طول عمر بیشتری دارد.
 • از شستشوی دستکش‌های چرمی خودداری کنید، زیرا آب به جنس چرمی آسیب جدی وارد کرده و آن را خشک و شکننده می‌کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستکش بوکس مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه دستکش بوکس ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ دستکش بوکس مدل Fighter

دستکش بوکس مدل Fighter

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دستکش بوکس ونوم مدل Joan-RE

دستکش بوکس ونوم مدل Joan-RE

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دستکش بوکس گرین هیل مدل Garcia-B

دستکش بوکس گرین هیل مدل Garcia-B

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دستکش بوکس اورلست کد ۰۰۵۴

دستکش بوکس اورلست کد 0054

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم با کیفیت پوست گاوی
 • – مورد تایید سازمان جهانی بوکس (AIBA)
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر
 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستکش بوکس بروتچ مدل BLA12

دستکش بوکس بروتچ مدل BLA12

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x14x12 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستکش بوکس ونوم مدل VNR21

دستکش بوکس ونوم مدل VNR21

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x17x17 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دستکش بوکس کلینک مدل WAR

دستکش بوکس کلینک مدل WAR

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x20x15 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دستکش بوکس ونوم مدل Joan

دستکش بوکس ونوم مدل Joan

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دستکش بوکس یوکائو مدل Fighter

دستکش بوکس یوکائو مدل Fighter

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستکش بوکس ریس مدل JAX-SI

دستکش بوکس ریس مدل JAX-SI

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستکش بوکس تامکس مدل ۰۱ سایز ۱۰ اونس

دستکش بوکس تامکس مدل 01 سایز 10 اونس

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – همراه با یک عدد گارد لثه
 • – همراه با یک عدد ساک ورزشب
 • ابعاد
  ۲۳ × ۱۳ سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۱۵۸ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستکش بوکس مولو مدل mol14

دستکش بوکس مولو مدل mol14

مشخصات

 • سایر توضیحات
  چرم شرکتی
 • حرفه ای مناسب برای تمرینات و مبارزات
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستکش بوکس ونوم مدل K1005

دستکش بوکس ونوم مدل K1005

مشخصات

 • ابعاد
  ۶*۱۶*۲۷ سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۷۵ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دستکش بوکس کلینک مدل WAR

دستکش بوکس کلینک مدل WAR

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ست دستکش بوکس ۱۴ اونس بوکس تامکس مدل ۰۰۱ ۱۴

ست دستکش بوکس 14 اونس بوکس تامکس مدل 001 14

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – سایز دستکش ۱۴ اونس
 • – دارای شوز بک
 • – دارای گارد لثه
 • ابعاد
  ۱۹ × ۱۵ سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسب
 • وزن
  ۲۲۵ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دستکش بوکس ونوم مدل Bven101

دستکش بوکس ونوم مدل Bven101

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دستکش بوکس ونوم مدل WAR

دستکش بوکس ونوم مدل WAR

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دستکش بوکس گرین هیل مدل ۰۱ سایز ۱۲ اونس همراه با یک گارد لثه TAMAX

دستکش بوکس گرین هیل مدل 01 سایز 12 اونس همراه با یک گارد لثه TAMAX

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴×۱۹ سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۲۹ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دستکش بوکس لیون مدل LEB21

دستکش بوکس لیون مدل LEB21

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x17x17 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دستکش بوکس ریس مدل JAX-WH

دستکش بوکس ریس مدل JAX-WH

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دستکش بوکس ایکس ان مدل X12

دستکش بوکس ایکس ان مدل X12

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ار جنس چرم مات
 • سفارش پاکستان
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل ۱۲oz

دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل 12oz

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخت تایلند
 • جنس چرم طبیعی
 • جنس اسفنج داخل دستکش پلی اورتان ( فوم سرد ) تزریقی
 • ۱۲oz
 • طراحی عالی
 • ارکونومی عالی
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  جسبی
 • وزن
  ۳۴۰ گرم
 • جنس
  چرم طبیعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  ووشو , کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل AM-12345

دستکش بوکس تویینز اسپشال مدل AM-12345

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبى
 • وزن
  ۵۴۰ گرم
 • جنس
  ابر فشرده , فوم فشرده
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دستکش بوکس ونوم مدل VEN-R

دستکش بوکس ونوم مدل VEN-R

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای کاور قابل حمل
 • مناسب برای حرکات حرفه ای در بوکس
 • طراحی و ارگونومیک مناسب
 • ابعاد
  ۳۷x16x16 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دستکش بوکس ونوم مدل REDVEN

دستکش بوکس ونوم مدل REDVEN

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای انواع تمرینات بوکس
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ دستکش بوکس گرنت کد ۰۰۴۶

دستکش بوکس گرنت کد 0046

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دستکش بوکس توئینز مدل Warrior

دستکش بوکس توئینز مدل Warrior

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x24x8 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ دستکش بوکس گرنت کد ۰۰۴۸

دستکش بوکس گرنت کد 0048

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ دستکش بوکس ونوم مدل VNL21

دستکش بوکس ونوم مدل VNL21

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x17x17 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ دستکش بوکس ونوم مدل پلاسما

دستکش بوکس ونوم مدل پلاسما

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ دستکش بوکس اورلست مدل Z4

دستکش بوکس اورلست مدل Z4

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  بندی
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  چرم طبیعی
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ دستکش بوکس آدیداس مدل ADITHAI01

دستکش بوکس آدیداس مدل ADITHAI01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم پوست گاو
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۱۲ سانتی‌متر
 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ دستکش بوکس ونوم مدل Venmesi

دستکش بوکس ونوم مدل Venmesi

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فوم سفارشی و رویه چرم مصنوعی ضخیم
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  فوم , چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ دستکش بوکس کلینک مدل WAR

دستکش بوکس کلینک مدل WAR

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x20x15 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ دستکش بوکس فایرتکس مدل Faitred10

دستکش بوکس فایرتکس مدل Faitred10

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نوه دستکش : رینگ ساید
 • از جنس چرم مصنوعی و فوم درجه یک شرکتی
 • سفارش پاکستان
 • ابعاد
  ۳۸x17x14 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  کیک بوکس , بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ دستکش بوکس اورلست کد ۰۰۵۵

دستکش بوکس اورلست کد 0055

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۳۵ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ دستکش بوکس بروتچ مدل BLA12

دستکش بوکس بروتچ مدل BLA12

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x14x12 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

دستکش بوکس آدیداس مدل AIBA G1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای لایه خارجی از چرم با کیفیت پوست گاو
 • – مورد تایید سازمان جهانی بوکس (AIBA)
 • – لایه گذاری بیشتر نسبت به بقیه دستکش ها برای جذب انرژی ضربه ها
 • – فوم قالبگیری با تکنولوژی I-PROTECH
 • – دارای فناوری Climacool برای تهویه هوای داخل دستکش
 • – دارای بست چسبی دور مچ به طول ۷ سانتی‌متر
 • ابعاد
  ۳۸x15x12 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • اندازه
  بزرگ
 • مناسب برای ورزش
  بوکس , کیک بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ دستکش بوکس گرین هیل مدل Fighter

دستکش بوکس گرین هیل مدل Fighter

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x10x10 سانتی‌متر
 • نوع بست
  چسبی
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  فوم
 • اندازه
  متوسط
 • مناسب برای ورزش
  بوکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستکش در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دوربین تفنگ بادی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا