لوازم خانگی برقی

آون توستر، راهنمای خرید بهترین آون توستر باکیفیت و محبوب+ قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آون توستر باید به آن ها توجه کنید.

داشتن فر یکی از اصلی ترین وسایل در آشپزخانه محسوب می شود. در حاضر کمتر خانه‌ای وجود دارد که از فرگاز استفاده نکنند. در صورت داشتن فر، می توان انواع شیرینی، کیک، پیتزا و… را به راحتی در منزل آماده کرد. ضرورت داشتن فر به حدی است که عروس خانم‌ها هنگام خرید جهیزیه، هیچ گاه از تهیه‌ی فر گاز غافل نمی‌شوند. حال ممکن است برخی از خانم ها بپرسند، برای آشپزخانه‌های کوچک چاره‌ی کار چیست؟ باید بگوییم نگران نباشید. امروزه با پبشرفت تکنولوژی، تولیدکنندگان زیادی اقدام به تولید فرهای کوچک کرده اند‌. برای مثال، یکی از این وسایل، آون توستر می باشد. این وسیله به راحتی بر روی کابینت جای می گیرد و اصلا فضای زیادی را اشغال نمی‌کند. اما فراموش نکنید که قبل از خرید این وسیله باید نکاتی را مورد توجه قرار دهید، تا بتوانید توستری باکیفیت خریداری نمایید. با کیمیک همراه باشید و ادامه‌ی مطلب را بخوانید، تا این نکات را به شما آموزش دهد.

آون توستر چیست؟

آون توستر وسیله ای است که مدام در آشپزخانه از آن استفاده می‌شود. به کمک توستر می توان انواع نان را به آسانی برشته و تُست کنید. در صورت داشتن این وسیله در خانه به راحتی می توانید انواع کارهای مختلفی که از طریق داشتن فر امکانپذیر است را انجام دهید. حتی از این وسیله، با عنوان فر کوچک هم یاد می‌شود. میزان انرژی که در صورت استفاده از آون توستر مصرف می شود، بسیار کمتر از فر های بزرگ می باشد. حتی مواقعی که شما تعداد زیادی مهمان دارید و پخت غذا مستلزم داشتن چند فر است، به راحتی می‌توانید در کنار فر؛ از آون توستر هم بهره ببرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مایکروویو

اجزاء تشکیل دهنده آون توستر:

از فن‌های کانوکشن گرفته تا چراغ‌های داخلی و تف های جوجه گردان، تعداد ویژگی‌های خاصی که آن‌ها در اجاق‌های توستر قرار می‌دهند پایانی ندارد. در زیر برخی از موارد رایج و غیر معمولی که دیده‌ایم آورده شده است.

 • همرفت: پنکه‌ای که هوای گرم را در سراسر اجاق توستر مجبور می‌کند غذاها را سریعتر و یکنواخت‌تر بپزد.
 • صفحه LCD: انتخاب عملکرد و تنظیمات دما را نمایش می‌دهد. در برخی موارد صفحه نمایش در حین پیش گرم کردن و هنگامی که ظرف شما تمام می‌شود تغییر رنگ می‌دهد.
 • نور داخلی: باز کردن درب برای بررسی مواد غذایی می‌تواند دمای داخلی اجاق‌های توستر شما را به شدت کاهش دهد. یک چراغ به شما امکان می‌دهد بدون باز کردن درب، وضعیت غذای خود را کنترل کنید. به دنبال اجاق‌های توستری باشید که لامپ را دسترس دارند و به راحتی تعویض می‌شوند.
 • تایمر: تایمر پایان زمان پخت و در برخی موارد پایان چرخه پیش گرم کردن را نیز اعلام می کند. برخی از تایمرها همچنین دارای یک ویژگی خاموش شدن خودکار برای خاموش کردن اجاق توستر پس از پختن هستند و چند تایمر به شما این امکان را می‌دهد سطح صدای بوق را کنترل کنید.
 • قفسه خروجی خودکار: با استفاده از آهن‌ربا یا قلاب، قفسه فر با باز کردن درب توستر به‌طور خودکار جلو می‌رود.
 • موقعیت‌های مختلف قفسه: موقعیت‌های مختلف قفسه به شما این امکان را می‌دهد که ظروف خود را در حین پخت و پز از عناصر گرم کننده مختلف دورتر یا نزدیک‌تر کنید. اگر می‌خواهید همزمان با بیش از یک تابه غذا بپزید، به دنبال اجاق‌های توستری باشید که دارای چندین قفسه هستند و دارای قفسه‌های متعدد فر می‌باشد.
 • دکمه فارنهایت یا سلسیوس: به شما این امکان را می‌دهد که درجه‌ها را به صورت فارنهایت یا سانتی گراد نمایش دهید.
 • دکمه یخ زدایی: به فر توستر اطلاع می دهد که در حال پختن چیزی منجمد هستید تا بتواند زمان بیشتری بر اساس مورد برای یخ زدایی و پخت پیتزا، شیرینی یا نان تست منجمد اضافه کند.
 • کاوشگر دما: به شما این امکان را می‌دهد با استفاده از یک کاوشگر دمایی که به اجاق توستر متصل می‌شود، غذای خود را تا دمای داخلی تنظیم شده دلخواه بپزید. پروب داخل غذای شما قرار می‌گیرد و دمای داخلی را به اجاق توستر برمی‌گرداند.
 • جوجه گردان: قابلیت برشته کردن گوشت یا مرغ را به شکل جوجه گردان فراهم می‌کند. دیوارهای اجاق توستر دارای سوکت‌های مخصوصی است که می‌توانید غذای خود را روی یک تف گوشت گردان قرار دهید. اجاق توستر به آرامی تف را می‌چرخاند تا گوشت یا مرغ شما به طور یکنواخت بپزد.
 • داخلی نچسب: تقریباً تمام اجاق‌های توستر دارای روکش نچسب داخلی برای تمیز کردن آسان هستند. اگر این چیزی است که نگران آن هستید، باید قبل از خرید مستقیماً با سازنده تماس بگیرید.

مزایای استفاده از آون توستر:

 • جایگزین فر می باشد، اگر خانه‌ی شما کوچک است و آشپزخانه‌ی کوچکی هم دارد، تنها راه بهره بردن از فر، خرید آون توستر می باشد.
 • اگر خیلی اهل خوردن شیرینی هستید، طبیعی است که فر به تنهایی جوابگوی نیاز شما نیست. بنابراین می توانید، به سراغ خرید آون توستر بروید تا وسیله‌ای کمکی برای شما باشد.
 • مزیت دیگری که توسترها دارند این است که در مقایسه با فر خیلی زود گرم می شوند. پس به راحتی می توانید نان را در مدت خیلی کوتاهی برشته و میل کنید.
 • میزان مصرف انرژی آنها بسیار پایین است، به این دلیل است که با محیط زیست سازگاری دارند.
 • وقتی از فر استفاده می‌کنید، محیط خانه به شدت گرم می شود؛ اما در صورت بهره بردن از آون توستر، احساس گرما نخواهید کرد.
 • استفاده از آون توستر خیلی راحت است و به راحتی هر فردی می تواند از آن بهره ببرد.
 • چون فضای داخلی آون توستر کوچک است، به راحتی تمیز می شود، اما فر گازها به دلیل بزرگی قسمت داخلی شان، پاک کردن آن ها کمی مشکل است.

انواع آون توستر:

 • آون توستر معمولی: این مدل از توسترها معمولا روی کابینت قرار می‌گیرند. وظیفه‌ی اصلی این وسیله، برشته کردن، گرم کردن و تست کردن نان می‌باشد. از این مدل نمی‌توانید به راحتی برای تهیه‌ی شیرینی. پیتزا و… استفاده نمایید. اگر هدفتان آماده سازی سایر خوراکی‌ها توسط این فر کوچک است، پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید این مدل نروید.
 • آون توستر فن دار: خوبی که این مدل دارد، این است که علاوه بر گرم کردن و تست کردن نان، به راحتی می توانید سایر مواد غذایی را با آن آماده نمایید. قیمت این نوع کمی بالا می باشد، اما اگر می خواهید یک فر کوچک چندمنظوره در خانه داشته باشید، این مدل را پیشنهاد می‌کنیم. به دلیل وجود فن در آنها، گرمای داخل فر را به همه‌ی قسمت ها به صورت یکنواخت، پخش می‌کند، در نتیجه مواد غذایی کاملا پخته خواهند شد. عملکرد آون توستر فن دار خیلی سریع‌تر است. باتوجه به امکاناتی که این مدل دارد، به مراتب قیمت بالاتری هم خواهد داشت.
 • آون توستر جوجه‌گردان: در این مدل از توسترها به راحتی می‌توان گوشت را پخت. به وسیله‌ی جوجه گردان هایی که دارد، تمامی قسمت‌های گوشت مرغ خیلی خوب پخته می شود. این مدل بیشتر قابلیت پختن گوشت مرغ را دارد، پس نمی توان مواردی که در مورد قبلی گفته شد، را در توستر جوجه گردان، آماده کرد.
 • آون توستر مجهز به مادون قرمز: داشتن نور مادون قرمز به راحتی باعث پخت و پز و یخ زدایی مواد غذایی می شود. این نور، ضرری برای سلامتی ندارد، به دلیل سرعت عمل بالایی که دارد، خیلی از افراد به خرید آن تمایل دارند.

ویژگی‌های آون توستر خوب و باکیفیت:

 1. عملکرد پخت و پز: اجاق‌های توستر معمولاً چندین کارکرد پخت و پز را ارائه می‌دهند، به همین دلیل است که بسیاری از مردم از آن‌ها به عنوان فر دوم استفاده می‌کنند. این عملکردها عبارتند از: پخت، کباب کردن، نان تست، گرم کردن مجدد، یخ زدایی و موارد دیگر. این عملکردها در زیر به تفصیل توضیح داده شده اند، با این حال اکثر آن‌ها مشابه تنظیمات استاندارد فر عمل می‌کنند.
 2. توستر فر با هوای سرخ کن: ترکیبات توستر تهویه مطبوع با هوای سرخ کن تطبیق پذیری بیشتری را به میز آشپزخانه می‌بخشد. همرفت پرقدرت، مدیریت پروتئین ترد، سبزیجات و سایر غذاها را آسان می‌کند و روغن کمتری نسبت به همیشه دارد. غذاهای دلخواه مانند: مرغ، سیب زمینی سرخ شده خانگی، فیله ماهی و موارد دیگر برای شام‌های آسان تعطیلات فراهم می‌کند.
 3. چرخه یخ زدایی: اگر شما فردی هستید که دوست دارید نان خود را در فریزر نگهداری کنید، هنگام خرید یک توستر جدید برای خانه خود، ویژگی چرخه یخ زدایی را باید در نظر بگیرید. اکثر مدل‌های اجاق توستر چرخه یخ زدایی را ارائه می دهند و ظرفیت محاسبه زمان اضافی برای پختن غذا از یخ زده را دارند.
 4. خاموش شدن خودکار: هنگامی که یک چرخه پخت برنامه ریزی شده کامل می‌شود یا زمانی که زمان تمام می‌شود، اگر در دسترس نباشید تا فوراً آن را بردارید. برخی از مدل‌ها به طور خودکار خاموش می‌شوند. این کار از سوختن مواد غذایی جلوگیری می‌کند. قابلیت خاموش شدن خودکار برای کسانی که باید هنگام تهیه غذا از آشپزخانه خارج شوند مفید است.
 5. دوباره گرم کنید: بسیاری از مصرف کنندگان متعجب می‌شوند از اینکه می‌آموزند می‌توانید باقی مانده غذاها را در اجاق توستر دوباره گرم کنید و علاوه بر این، غذای شما تُردی خود را از دست نخواهد داد. تنظیمات گرم کردن مجدد اجاق توستر در مقایسه با تنظیمات گرم کردن مجدد مایکروویو متفاوت است. با این حال، موازنه برای نتایج بهتر این است که گرم کردن مجدد غذا در اجاق توستر بیشتر از مایکروویو طول می‌کشد.
 6. سایه نان تست: اکثر اجاق‌های توستر معمولاً دارای ویژگی‌هایی هستند که به شما این امکان را می‌دهد تا رنگ نان تست خود را انتخاب کنید. به طور معمول، هرچه تنظیم سایه بالاتر باشد، نان تست تیره تر خواهد شد. حتماً به دستورالعمل‌های مدل خاص توجه کنید تا سایه مناسب خود را به درستی انتخاب کنید.
 7. نور داخلی: برخی از اجاق‌های توستر نور داخلی را ارائه می‌دهند که برای زمانی که به دنبال مشاهده وضعیت غذای خود هستید، داشتن آن مفید است. چراغ‌های داخلی همچنین به جلوگیری از سوختگی‌های تصادفی کمک می‌کنند که ممکن است هنگام دست زدن به توستر برای بازیابی غذا در حالی که عناصر گرمایش هنوز گرم هستند، رخ دهد.
 8. تنظیم دما: بسیاری از مدل‌های توستر دارای تنظیمات دمایی خاصی هستند. تنظیمات دما مشابه تنظیمات استاندارد دمای فر است که در آن به شما این امکان را می‌دهد تا دمای فر را انتخاب کنید.
 9. تایمر: یک تایمر به کاربر این امکان را می‌دهد که مدت زمانی را که می‌خواهد اجاق توستر پخته شود، مشخص کند. این هنگام استفاده از عملکردهای پخت، بریل و نان تست مفید است. همه اجاق‌های توستر دارای تایمر نیستند، با این حال گاهی اوقات وقتی تایمر اضافه نمی‌شود، تنظیم سایه دو برابر می‌شود.
 10. نمایش دادن: نمایشگرها یک ویژگی کمتر رایج هستند، با این حال، زمانی که آنها گنجانده شوند، نمایشگرها می‌توانند بسیار مفید باشند. بسته به توستر، نمایشگر می‌تواند هر چیزی مانند تنظیمات پخت، زمان باقی‌مانده و همچنین تاریخ و زمان را نشان دهد.
 11. عناصر گرمایش مادون قرمز: با گرمایش مادون قرمز، توستر به طور خودکار گرمای فوری خواهد داشت، به این معنی که دیگر نیازی به پیش گرم کردن نیست. همچنین دو نوع عنصر گرمایش مادون قرمز وجود دارد: نزدیک و دور. عناصر مادون قرمز دور برای طبخ کارآمد بیرون غذا استفاده می‌شوند، در حالی که عناصر فروسرخ نزدیک قادر به نفوذ به غذا و پخت موثر داخل غذا هستند. نتایج باعث می‌شود در کسری از زمان غذای یکنواخت پخته شده داشته باشید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید توستر

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید آون توستر باید به آنها توجه کنیم:

 • قیمت اولین فاکتور در خرید هر وسیله‌ای است، آون توستر هم از این قاعده مستثنی نیست. قیمت این وسیله در بازار معمولا از ارزان شروع می شود تا گران. خرید هرکدام از این قیمت‌ها به بودجه، نیاز شما و کیفیت محصول بستگی خواهد داشت.
 • در هنگام خرید آون توستر حتما به فضای آشپزخانه تان توجه کنید. اگر آشپزخانه کوچکی دارید، به سراغ خرید آون توستر بزرگ نروید چون در این صورت برای قرار دادن آن دچار مشکل می‌شوید‌. پس حتما موقع خرید این وسیله به سایز آن توجه نمایید.
 • قبل از خرید آون توستر، توقعتان را از دستگاه مشخص کنید. اگر هدفتان فقط تست کردن نان است، یا فقط آماده سازی گوشت مرغ، به مقصودتان توجه نمایید. وقتی هدفتان مشخص شود، می‌دانید که چه محصولی را باید خریداری کنید.
 • حتما به دمای مورد نیازتان برای طبخ غذا توجه نمائید. اگر مدل انتخابی شما، دمای مدنظرتان را دارا نمی‌باشد. از خرید آن اجتناب کنید.
 • سعی کنید دستگاهی را خریداری نمایید، که دارای تنظیمات پیش فرض باشد، چون در این صورت کار کردن با وسیله برای شما راحت خواهد بود.
 • دستگاهی را خریداری نمایید که المنت های بالا و پایین آن هم به طور همزمان روشن شوند و هم اینکه به صورت تکی کار کنند.
 • آون توستری خریداری کنید که قابلیت گرم نگه داشتن موادغذایی را دارا باشد. با وجود این قابلیت غذاها به مدت نسبتا طولانی گرم می‌ماند.
 • به دنبال خرید دستگاهی باشید که قابلیت پخت یکنواخت را دارا باشد و غذا را به صورت یکنواخت با دما و گرمای ثابتی آماده کند.
 • آون توستر انتخابی شما باید قابلیت خاموش شدن خودکار را دارا باشد. یعنی در صورتی که فراموش کنید و دستگاه خاموش نشود، توستر برای جلوگیری از آتش سوزی و خطرات احتمالی به صورت خودکار خاموش خواهد شد.
 • توستری را خریداری نمایید که قفسه‌های درون آن به راحتی جا‌به‌جا شوند و برای گذاشتن ظروف بزرگ در آن به مشکل برنخورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید آون توستر مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۵ نمونه آون توستر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ آون توستر مباشی مدل ME-AFO 996

آون توستر مباشی مدل ME-AFO 996

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مشتری گرامی درب اون دارای خار اطمینان میباشد و تا زمانی که درب به درستی بسته نشود اون روشن نمیشود
 • دستگاه نمایش وضعیت
  لمسی
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  سه عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۲.۱ تا ۲.۵ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  سرخ‌کردن بدون روغن
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر قابل برنامه‌ریزی
 • جایگاه نگهداری
  سبد گردان
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • ابعاد
  ۴۰x40x43 سانتی‌متر
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • توضیحات تایمر
  دارای تایمر قابل تنظیم
 • مشخصات قفسه
  دارای ۱۰ برنامه پخت اماده
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۷۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارای صفحه ی لمسی
 • ظرفیت
  ۲۳ لیتر
 • وزن
  ۷۰۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۲۶۶۹۰۰۱۰۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ آون توستر سان ورد مدل SWF-40R

آون توستر سان ورد مدل SWF-40R

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای سه پیچ تنظیمگریل ساخته شده از کروم-نیکل ضد زنگدارای تایمر ۹۰ دقیقه ای
 • ابعاد
  ۳۹۰ × ۵۰۵ × ۳۱۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۵۰۰
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۲۰
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۲۳۵۵۵۰۰۰۲۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ آون توستر برتینو مدل vitara50L

آون توستر برتینو مدل vitara50L

مشخصات

 • اقلام همراه محصول
  سینی فر ، توری فلزی
 • ظرفیت
  ۴۲ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • توضیحات تایمر
  تایمر دارد
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر
 • امکانات آماده سازی غذا
  گریل
 • محدوده ظرفیت
  ۴۱ تا ۴۵ لیتر
 • تعداد طبقه
  یک عدد
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۹۰۱۷۰۰۳۹۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ آون توستر کن مدل TO3600

آون توستر کن مدل TO3600

مشخصات

 • سایر توضیحات
  برنامه پختقفل کودکنشانگر دماعایق حرارتی پشم سرامیک
 • اقلام همراه محصول
  شلف مشبکسینی لعابی عمیقسینی خرده نان
 • ظرفیت
  ۳۶ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش لمسی
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۲۰۰ وات
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایشگر
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • تعداد طبقه
  سه عدد
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۷۲۵۶۰۰۱۶۷-۲۹۰۳۷۲۵۶۰۰۱۵۰-۲۹۰۳۷۲۵۶۰۰۱۳۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ آون توستر دنپاسر مدل ۲۰۲۲N

آون توستر دنپاسر مدل 2022N

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای تایمر ۹۰ دقیقه ایگریل ساخته شده از نیکلدارای توان ۱۴۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  سینی لعابیسیخ جوجه گردانکارت ضمانتدستگیره شیشهپیشبند آشپزی دنپاسر
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۴۰۰
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۲۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۱۳۷۴۰۱۵۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ آون توستر کاراجا مدل Karaja160

آون توستر کاراجا مدل Karaja160

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کانوکشیخ زدایی۹ برنامه پختدرب دو جدارهجوجه گردانگریل دو طرفهلولای دو طرفهذخیره برنامه کاربر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایشگر
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  یخ‌زدایی
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر قابل برنامه‌ریزی
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • ابعاد
  ۵۸x38x38 سانتی‌متر
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  دیجیتال
 • ظرفیت
  ۶۰ لیتر
 • عمق
  ۴۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۴۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۴۱۸۷۳۰۰۰۲۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ آون توستر مدل ویکنز مدل VIC-340

آون توستر مدل ویکنز مدل VIC-340

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ظرفیت ۵۰ لیترتوان مصرفی –رنگ سفید / نقره ایسیستم جوجه گردانصفحه نمایش دارای صفحه نمایش دیجیتالنوع کلید لمسیزمان سنج (Timer)قابلیت تنظیم حرارتچراغ داخلیحداکثر درجه حرارت ۲۵۰ درجه سانتی گرادکانوکشنسایر مشخصات• دارای شیشه رفلکس• دارای دسته نگهدارنده• دارای تنظیمات تایمر و ساعت• دارای سینی فر و صفحه توریشیشه دوجداره رفلکس دارای فن و چراغ
 • ابعاد
  ۶۴۰x390x480 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰.۷۳۰ گرم
 • ظرفیت
  ۵۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  لمسی
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • محدوده ظرفیت
  ۴۶ تا ۵۰ لیتر
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۵۰۹۴۰۰۰۲۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ آون توستر مدل صبحانه ساز KZC-9L

آون توستر مدل صبحانه ساز KZC-9L

مشخصات

 • ظرفیت
  ۹ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  گریل
 • محدوده ظرفیت
  ۲۵ لیتر و کم‌تر
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ولوم ترموستات
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۴۴۱۴۰۰۰۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ آون توستر مدل analog viona

آون توستر مدل analog viona

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای رنگ های : سفید نقره ای مشکی دارای المنت قدرتمند از جنس استیل ضد زنگ دارای تایمر ۶۰ دقیقه ای با زنگ اتمام پخت شیشه سکوریت نشکن در دمای ۷۰۰ درجه سینی ، جوجه گردان، توری ، چراغ ال ای دی تنظیم دما تا ۲۸۰ درجه سانتیگراد المنت بالا وپایین جدا دارای ولوم تنظیم دما و المنت جداگانه و تایمر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  معمولی
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  توموستات ایمنی
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۶۱ تا ۷۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • وزن
  ۱۷۰۰۰ گرم
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۸۰
 • توضیحات تایمر
  تایمر ۶۰دقیقه ای همراه با زنگ
 • مشخصات صفحه نمایش
  تایمر
 • ظرفیت
  ۶۰ لیتر
 • اقلام همراه محصول
  سینیجوجه گردان
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۵۵۴۶۰۰۰۰۷۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ آون توستر داتیس مدل DT 705

آون توستر داتیس مدل DT 705

مشخصات

 • ظرفیت
  ۵۲ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  لمسی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  لمسی
 • امکانات آماده سازی غذا
  یخ‌زدایی
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۴۴۹۰۰۱۷۶۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ آون توستر دنپاسر مدل ۲۰۲۲N

آون توستر دنپاسر مدل 2022N

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای تایمر ۹۰ دقیقه ایگریل ساخته شده از نیکلدارای توان ۱۴۰۰ وات
 • اقلام همراه محصول
  سینی لعابیسیخ جوجه گردانکارت ضمانتدستگیره شیشهپیشبند آشپزی دنپاسر
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۴۰۰
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۲۰
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۱۳۷۴۰۱۵۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ آون توستر برتینو مدل ROMANO-50LR

آون توستر برتینو مدل ROMANO-50LR

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قطعات اصلی ساخت ترکیه دارای دو عدد المنت بالا و پایینداری سیخ جوجه گرداندارای فن کانوکشن
 • توضیحات تایمر
  ۶۰
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۴۱ تا ۴۵ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • تعداد قفسه
  ۲
 • ابعاد
  ۳۷۰x600x400 سانتی‌متر
 • پهنا
  ۶۰۰
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۴۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • عمق
  ۳۷۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۴۰۰ سانتی‌متر
 • اقلام همراه محصول
  سینی پخت کیک یاپیتزا، دستگیره سینی،تجهیزات جوجه گردان،طبقه مشبک، وزن با بسته بندی ۱۱ کیلوگرم
 • وزن
  ۱۱ گرم
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ آون توستر داتیس مدل DT-700

آون توستر داتیس مدل DT-700

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای هفت برنامه پخت (کلید نه حالته)، دارای ترموستات تنظیم دما (تا دمای ۳۰۰ درجه سانتی گراد)، دارای تایمر مکانیکی ۱۲۰ دقیقه (به همراه پخت دستی)، دارای لامپ داخلی فر، بدنه داخلی لعاب شده با لعاب easy to clean، دارای درب شیشه ای دو جداره، دارای شیشه داخلی لوئی، دارای جوجه گردان، بدنه پشت دو جداره، دارای سینی دو طرف لعاب (Easy to clean)، دارای شلف استیک و دستگیره سیخ جوجه گردان آبکاری شده، دارای شیشه سکوریت مشکی، دارای دستگیره آلومینیومی آنو دایز مات، دارای ولوم آهنی، سیستم آسان باز شوی درب فر، دارای دو عدد المنت حرارتی (بالا و پایین)، دارای شلف کناری با آبکاری نیکل کروم، جنس بدنه از ورق آهن با رنگ الکترواستاتیک (مشکی)
 • ابعاد
  ۳۸X64X49 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰۰ گرم
 • ظرفیت
  ۵۲ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۰۰ درجه سانتی گراد
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • شناسه کالا
  ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ آون توستر دنپاسر مدل ۲۰۲۲

آون توستر دنپاسر مدل 2022

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای توان ۱۴۰۰ واتدارای پیشبند آشپزخانه
 • ابعاد
  ۵۶۰x430x360 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ گرم
 • اقلام همراه محصول
  سینی لعابی پخت و پزسیخ جوجه گردانتوری کروم شدهپیشبند آشپزخانه کدبانو
 • ارتفاع
  ۳۶۰ سانتی‌متر
 • عمق
  ۴۳۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۴۰۰
 • پهنا
  ۵۶۰
 • توضیحات تایمر
  ۹۰
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۲۰
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • تعداد طبقه
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ آون توستر گاستروبک مدل ۴۲۸۱۴

آون توستر گاستروبک مدل 42814

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۷x380x295 سانتی‌متر
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۲۶ تا ۳۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • وزن
  ۸.۲ گرم
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۳۰
 • پهنا
  ۴۷۷
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۵۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  لمسی
 • ظرفیت
  ۲۶ لیتر
 • عمق
  ۳۸۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۲۹۵ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۸۵۹۶۹۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ آون توستر نوبل کینگ مدل NF-1004

آون توستر نوبل کینگ مدل NF-1004

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آون توستر «نوبل کینگ» مدل «NF-1004» با گنجایش زیادی که دارد می‌تواند غذاهای زیادی را آماده کند. باقدرت بالایی که مدل NF-1004 دارد حرارت داخل آون را تا حدی بالا می‌برد که حتی می‌تواند گوشت را کباب کند. ظرفیت ۴۰ لیتری این آون توستر امکان قرار دادن غذا با حجم بالا را نیز ممکن می‌سازد و به‌راحتی می‌توان از جوجه‌گردان استفاده کرد تا مرغ بریان شده را برای وعده‌های غذایی آماده کرد. حداکثر دمای ایجادشده توسط این دستگاه ۳۲۰ درجه سانتی گراد است. استفاده از سینی قابل جدا شدن امکان گریل کردن را هم می‌دهد. این دستگاه دارای تایمر است تا احیاناً در صورت فراموشی غذا نسوزد همچنین تایمر دستگاه تا ۹۰ دقیقه قابلیت دارد. ضمناً در پایان زمان تعیین‌شده با یک زنگ، خاتمه پخت اعلام می‌شود. از دیگر ویژگی ها می توان به سیستم محافظ برق، شیشه دو جداره، بدنه داخلی نچسب، جوجه گردان، سینی غذا و توری گریل اشاره کرد این آون توستر قابلیت تنظیم روشن شدن گریل بالا، پایین یا گریل بالا و پایین به صورت هم زمان را دارد. همچنین کیفیت ساخت بالای محصول تولیدی این شرکت، برای تمام کاربران، بیش‌از‌پیش، تضمین‌شده است.
 • اقلام همراه محصول
  جوجه گردان
 • ارتفاع
  ۵۲ سانتی‌متر
 • عمق
  ۳۳ سانتی‌متر
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  _
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر
 • امکانات آماده سازی غذا
  یخ‌زدایی
 • محدوده ظرفیت
  ۴۱ تا ۴۵ لیتر
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • شناسه کالا
  ۲۸۰۰۰۰۰۱۷۷۰۵۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ آون توستر سایا مدل Vulcan-35

 آون توستر سایا مدل Vulcan-35

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دکمه ولومی تنظیم با دکور استیل ، بدنه استیل با پنل مشکی
 • اقلام همراه محصول
  سیخ جوجه گردان ، سینی لعاب کاری شده ، توری کباب پز ، کارت گارنتی
 • ظرفیت
  ۳۵ لیتر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۶۰۰
 • توضیحات تایمر
  ۶۰
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۳۰
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ آون توستر تولیپس مدل OT-A3807CD

آون توستر تولیپس مدل OT-A3807CD

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۲۰x325x330 سانتی‌متر
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۳۰
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • توضیحات تایمر
  دیجیتالی و زنگ هشدار پایان کار
 • تعداد قفسه
  ۳
 • پهنا
  ۳۶۰
 • حداکثر توان مصرفی
  ۹۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  دیجیتال
 • ظرفیت
  ۳۸ لیتر
 • عمق
  ۳۴۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۳۳۰ سانتی‌متر
 • اقلام همراه محصول
  دفترچه راهنماتوری میوه خشک کن ۳ عددسینی پخت ۱ عددقفسه فلزی ۱عددمجموعه سیخ و چنگک جوجه گرداندستگیره جوجه گرداندستگیره سینی
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۲۳۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ آون توستر تولیپس مدل OT-3806BD

آون توستر تولیپس مدل OT-3806BD

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدنه استیل ضد زنگ ، دارای ۴ المنت در بالا و پایین دستگاه ، مجهز به سیستم کانوکشن ، قابلیت تنظیم درجه حرارت و زمان ، دارای برنامه های پخت از پیش تنظیم شده
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • اقلام همراه محصول
  سیخ جوجه گردان ، کارت گارانتی
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۳۰
 • توضیحات تایمر
  ۱۲۰
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۶۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  دیجیتال
 • ظرفیت
  ۳۸ لیتر
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۲۷۸۸۰۰۰۸۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ آون توستر رومانزو مدل SOL-W894

آون توستر رومانزو مدل SOL-W894

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش تمام لمسی-دارای ۱۶ برنامه پخت وپز-دارای فن کانوکشن-دارای جوجه گردان-دارای سینی دوطرف لعابEasy Clean-دارای درب شیشه ای دوجداره-بدنه دارای عایق حرارتی الیاف سرامیکی-بدنه پشت دوجداره-دارای ۴ المنت حرارتی (بالا و پایین)-دارای لامپ داخلی فر-دارای دستگیره آلومینیومی آنادایز مات-دارای شلف استیک و دستگیره جوجه گردان آبکاری شده-رنگ الکترو استاتیک-دارای شیشه داخلی لوئی(بازتاب حرارت به داخل آون)-دارای شیشه سکوریت با تحمل دما تا ۷۰۰ درجه-کابین حرارتی لعاب Self Clean-دارای برنامه میوه خشک کن
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • اقلام همراه محصول
  سینیسیخ جوجه‌گردان دو عدد دستگیره فلزی
 • تعداد قفسه
  ۳
 • پهنا
  ۵۳.۵
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۶۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • ظرفیت
  ۵۸ لیتر
 • عمق
  ۵۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۴۳.۵ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۶۲۶۰۴۵۵۷۱۰۲۲۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ آون توستر دنپاسر مدل GALIN FER

آون توستر دنپاسر مدل GALIN FER

مشخصات

 • سایر توضیحات
  گریل ساخته شده از کروم-نیکل ضد زنگدارای تایمر ۹۰ دقیقه ای دارای توان ۱۴۰۰ واتدارای پیشبند آشپزی
 • توضیحات تایمر
  ۹۰
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۲۰
 • پهنا
  ۵۶۰
 • ابعاد
  ۵۶۰x430x360 سانتی‌متر
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۴۰۰
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • عمق
  ۴۳۰ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۳۶۰ سانتی‌متر
 • اقلام همراه محصول
  سینی لعابیسیخ جوجه گردانتوری کروم شدهپیشبند آشپزی
 • وزن
  ۳ گرم
 • تعداد طبقه
  یک عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ آون توستر کومتای کد ۶۰۲۰

آون توستر کومتای کد 6020

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم دما تا ۲۵۰ درجه سانتی گرادقابلیت تنظیم اتوماتیک برای مواد غذایی مختلفمجهز به نمایشگر LCD و صفحه کلید لمسیامکان تنظیم تایمر ۹۰ دقیقه ایدارای جوجه‎گرداندارای سینی گرد برای پیتزا
 • ابعاد
  ۳۴ × ۳۵ × ۵۸.۵ سانتی‌متر
 • ظرفیت
  ۵۰ لیتر
 • مشخصات صفحه نمایش
  نمایشگر LCD
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • شناسه کالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ آون توستر کاراجا مدل KARAJA-260N

آون توستر کاراجا مدل KARAJA-260N

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  یخ‌زدایی
 • تنظیمات دستگاه
  دکمه های لمسی
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایشگر
 • قابلیت‌ها
  قابلیت تنظیم دما
 • ارتفاع
  ۴۰ سانتی‌متر
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۵۰
 • توضیحات تایمر
  تایمر دیجیتال
 • تعداد قفسه
  ۳
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۷۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  دیجیتال گرافیکی
 • ظرفیت
  ۵۲ تا ۶۰ لیتر
 • عمق
  ۴۴ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۴۱۸۷۳۰۰۰۵۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ آون توستر پارس پیدن مدل Pars-NF1004

آون توستر پارس پیدن مدل Pars-NF1004

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰۰۰ گرم
 • دستگاه نمایش وضعیت
  چراغ نشانگر
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  ترموستات
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۳۶ تا ۴۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  گریل
 • تنظیمات دستگاه
  تایمر قابل برنامه‌ریزی
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • اقلام همراه محصول
  سیخ جوجه گردانسینی لعابتوری استیل
 • حداکثر درجه حرارت
  ۳۰۰
 • توضیحات تایمر
  تایمر مکانیکی فعال با قابلیت خاموش کردن دستگاه با اتمام پخت
 • مشخصات صفحه نمایش
  دو چراغ وضعیت در حال پخت و اتمام پخت
 • ظرفیت
  ۴۰ لیتر
 • عمق
  ۳۸ سانتی‌متر
 • ارتفاع
  ۴۰ سانتی‌متر
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۱۵۲۴۷۰۰۱۹۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ آون توستر رومانزو مدل OV-B 897

آون توستر رومانزو مدل OV-B 897

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مجهز به ۹ برنامه پیش فرض و یک برنامه جهت شخصی سازیبرنامه های : مرغ بریان – کیک – یخ ضدایی – ماهی – گوشت – پیتزا – نیمرو – نان – مرغدارای شیشه نشکن در پشت آون
 • امکانات کلید و پریز
  چراغ داخلی
 • ابزار مخصوص لوازم برقی
  کانوکشن
 • تعداد طبقه
  دو عدد
 • محدوده ظرفیت
  ۵۱ تا ۶۰ لیتر
 • امکانات آماده سازی غذا
  جوجه گردان
 • تنظیمات دستگاه
  زمان سنج (Timer)
 • جایگاه نگهداری
  قفسه
 • دستگاه نمایش وضعیت
  صفحه نمایش
 • قابلیت‌ها
  تنظیم دما
 • ابعاد
  ۵۶۰x450x330 سانتی‌متر
 • حداکثر درجه حرارت
  ۲۳۰
 • تعداد قفسه
  ۳
 • حداکثر توان مصرفی
  ۱۵۰۰
 • مشخصات صفحه نمایش
  لمسی
 • ظرفیت
  ۵۵ لیتر
 • اقلام همراه محصول
  سینیسیخ جوجه
 • وزن
  ۱۰ گرم
 • شناسه کالا
  ۲۹۰۳۱۵۸۲۰۰۳۷۸

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید آون توستر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پلوپز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا