کامپیوتر و تجهیزات جانبی

کیبورد کامپیوتر، راهنمای خرید کیبورد و موس مخصوص بازی حرفه‌ای و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کیبورد کامپیوتر باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

بسیاری از ما هر روز زمان مناسبی را در رایانه خود می گذرانیم و کلیدها را بی وقفه فشار می‌دهیم زمانی پیدا نمی‌شود که در حال کلیک و پیمایش نباشیم. ما این روزها کارهای تایپ زیادی داریم، کارهای خانه، پروژه‌های مدرسه، اسنادی که رئیس ما می‌خواهد تایپ شود، و غیره. ما به شدت به کامپیوترهایمان و البته کیبورد کامپیوتر آن متکی هستیم. صفحه‌کلیدها عمدتاً برای تایپ استفاده می‌شوند، اما واقعاً می‌توانند کارهای بیشتری انجام دهند. با چند ویژگی اضافی، کاری که کیبورد کامپیوتر شما می‌تواند برای شما انجام دهد باعث می‌شود عاشق آن شوید.

هنگامی که کیبورد کامپیوتر قدیمی شما نیاز به تعویض دارد، طبیعتاً همان صفحه کلیدی را انتخاب می کنید که به آن عادت کرده‌اید. اما، با وجود تعداد زیادی از انواع کیبورد کامپیوتر که هر روز به بازار می آیند، ممکن است صفحه کلید مورد نظر شما برای شما مناسب نباشد. احتمالاً صفحه کلید قدیمی شما قدیمی است و دیگر در بازار موجود نیست. در اینجا در زیر مواردی را فهرست کرده‌ایم که باید برای انتخاب کیبورد کامپیوتری مناسب که با تمام نیازهای محاسباتی شما مطابقت داشته باشد، در نظر بگیرید.

تفاوت بین یک روز کاری غیرمولد و مفید در لپ تاپ، رایانه شخصی یا حتی تلویزیون می‌تواند یک کیبورد کامپیوتر واقعا خوب باشد. ما به ندرت زمان واقعی را صرف بررسی این موضوع می‌کنیم که چه کیبورد کامپیوتری را خریداری کنیم. ما با ارزان‌ترین لوازم جانبی کنار می‌آییم، حتی اگر این یک لواز جانبی شخصی است، چیزی که اکثر ما بیشترین زمان را برای ارتباط با دستگاه‌هایمان صرف می‌کنیم. یک کیبورد کامپیوتری امروزی می‌تواند شما را با اندکی هزینه بیشتر به عقب براند. چه چیزی آن‌ها را اینقدر با قیمت‌های متنوع متفاوت می‌کند و باید به دنبال چه چیزی باشید؟ ما اینجا هستیم تا این را به شما بگوئیم.

کیبورد کامپیوتر چیست؟

صفحه کلید یک دستگاه الکترونیکی قابل حمل سیمی یا بی سیم است که شامل تمام حروف الفبا، اعداد، نمادها و کاراکترهای خاص است که برای وارد کردن داده‌های ورودی به سیستم رایانه یا لپ تاپ رومیزی استفاده می‌شود. انواع مختلف صفحه کلید کامپیوتر که معمولا توسط کاربران کامپیوتر برای اهداف مختلف استفاده می‌شود عبارتند از کیبورد qwerty، صفحه کلید بازی، صفحه کلید مجازی و صفحه کلید چند رسانه‌ای. بر اساس گزینه‌های اتصال مورد استفاده برای یک صفحه کلید برای اتصال به رایانه، این صفحه کلید به عنوان صفحه کلید سیمی، صفحه کلید بی سیم، صفحه کلید بلوتوث و صفحه کلید USB طبقه بندی می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید موس کامپیوتر

انواع کیبورد کامپیوتر موجود در بازار:

صفحه کلیدها بر اساس اندازه و نحوه استفاده آن‌ها طبقه بندی می‌شوند. آن انواع در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

 1. صفحه کلید چند رسانه‌ای: صفحه کلیدی که دارای تمامی دکمه‌های چندرسانه‌ای است، کیبورد چندرسانه‌ای نامیده می‌شود. دکمه‌ها شامل پخش، مکث، قبلی، بعدی، افزایش صدا، کاهش صدا، بی صدا و دکمه ویژه برای راه اندازی رسانه هستند. همچنین دکمه‌ای برای راه اندازی مرورگر، کامپیوتر من، ماشین حساب موجود است.
 2. صفحه کلید مکانیکی: صفحه کلید اولیه که از دکمه‌های فیزیکی برای هر کلید استفاده می کند، صفحه کلید مکانیکی نامیده می‌شود. با فشردن هر کلید صدا ایجاد می‌کند. یک دکمه فشار داده می‌شود و یک سیگنال الکتریکی به دستگاه رایانه ارسال می‌شود که سپس کاراکترها را نشان می‌دهد.
 3. صفحه کلید بی‌سیم: بلوتوث، فناوری IR یا فرکانس رادیویی برای اتصال صفحه کلید به دستگاه رایانه استفاده می‌شود. ما می‌توانیم صفحه کلید را پورت کنیم و به سیستم والد نزدیک کیبورد نیازی نیست. این کیبوردها سبک وزن و اندازه کوچکتری دارند. این کیبوردها باید دارای فرستنده و گیرنده باشند. فرستنده ضربات را از صفحه کلید به صورت امواج رادیویی ارسال می‌کند که توسط گیرنده فرستنده نزدیک دستگاه مادر دریافت می‌شود.
 4. صفحه کلید مجازی: کیبورد مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند کیبورد مجازی نامیده می شود. این صفحه کلید در صورت نیاز ظاهر می شود و پس از اتمام تایپ ناپدید می‌شود. این می‌تواند به طور خودکار بر اساس نیاز تنظیم شود. همچنین در سیستم ویندوز می‌توانیم از صفحه کلید مجازی که روی صفحه ظاهر می شود استفاده کنیم. هیچ جسم فیزیکی برای حمل یک صفحه کلید مجازی وجود ندارد.
 5. صفحه کلید USB: صفحه کلید Universal Serial Bus دارای یک USB با سیم است که باید در پورت USB سیستم وارد شود. و سپس صفحه کلید به خوبی کار می‌کند. هنگام راه اندازی مجدد سیستم، صفحه کلید پشتیبانی نمی‌شود و از این رو کاربران ممکن است با مشکل مواجه شوند. نصب درایورهای مناسب به حل این مشکل کمک می‌کند.
 6. صفحه کلید ارگونومیک: این صفحه کلید عمدتا برای کاربرانی طراحی شده است که از هر دو دست برای تایپ استفاده می‌کنند. مزیت این صفحه کلید فشار کمتر عضلانی و سندرم تونل کارپال برای کاربران است. صفحه کلید با دید ارگونومیک ساخته شده است. این صفحه کلید گران است و برای مردم عادی مقرون به صرفه نیست.
 7. صفحه کلید QWERTY: ماشین‌های تحریر قبلی به دلیل چینش رشته‌ها دارای کلیدهایی در محدوده QWERTY بودند. صفحه کلیدهای اولیه کامپیوتر نیز به همین شیوه برای سهولت استفاده برای کاربران ماشین تحریر ساخته شده بودند. این صفحه کلید رایج ترین مورد استفاده همه ماست و از این رو نیازی به معرفی ندارد.
 8. صفحه کلید بازی: کیبوردی که کلیدهای بسیار کمی برای گیمرها دارد کیبورد گیمینگ نام دارد. گرافیک نیز در صفحه کلید گنجانده شده است. کلیدهای W، S، D، A و پیکان تنها کلیدهایی هستند که می‌توانید در این صفحه کلید پیدا کنید. طراحی آن به قدری خوب است که هر کسی می‌تواند عاشق کیبورد شود.
 9. صفحه کلید Chiclet: کلیدهای این کیبورد مربعی شکل با لبه‌های گرد هستند. این فناوری برای دستگاه‌هایی متفاوت است که این را خاص می‌کند. دکمه‌ها با غشای سوئیچ‌ها در صفحه کلید متصل می‌شوند و در حال حاضر تقریباً در همه دستگاه‌ها از آن استفاده می‌شود.
 10. صفحه کلید به هم پیوسته: این کیبوردها از پدهای فشاری استفاده می‌کنند و دارای کاراکترهایی هستند که روی سطحی انعطاف پذیر به نام غشاء چاپ شده‌اند. هزینه برای این کیبوردها بسیار کمتر است. اما عدم دقت در تایپ و بازی باعث از دست دادن اهمیت آن‌ها شد.
 11. صفحه کلید شست: صفحه کلید کوچکتر با کلیدهای کمتر یا فقط کاراکترهای عددی صفحه کلید شست نامیده می‌شود. اینها بیشتر برای عملیات حسابی و همچنین برای بازی استفاده می‌شوند. اندازه این صفحه کلید فقط به اندازه انگشت شست است.
 12. صفحه کلید انعطاف پذیر: کیبوردهای ساخته شده از سیلیکون که اکثر کلیدها را دارند و از نظر ظاهری انعطاف پذیر هستند، کیبورد انعطاف پذیر نامیده می‌شوند. فاصله بین کلیدها کمتر است. صفحه کلیدها برای چرخاندن در نظر گرفته شده‌اند و تاشو نیستند.
 13. صفحه کلید سایز لپ تاپ: در این نوع کیبورد کلیدها کاهش یافته و فاصله بین کلیدها کمتر است. اینها مخصوص لپ تاپ‌ها طراحی شده اند. اکثر صفحه کلیدها صفحه کلید عددی ندارند و برخی از عملکردها با کلیدهای دیگر روی صفحه کلید گنجانده شده است.
 14. صفحه کلید دارای نور پس زمینه: این کلیدها دارای چراغ‌هایی هستند که به کاربران کمک می کند حتی در تاریکی تایپ کنند. این کیبوردها در کیبوردهای بازی و سنتی موجود هستند.
 15. کیبورد جادویی: این کیبوردها ساخت مک هستند و توسط باتری پشتیبانی می‌شوند. طراحی خوب است و باعث می‌شود همه حس کیبورد را داشته باشند.
 16. صفحه کلید بلوتوث: صفحه کلید با استفاده از بلوتوث به سیستم متصل می‌شود و از این رو می‌توان از پورت USB برای مقاصد دیگر استفاده کرد. این صفحه کلید انعطاف پذیری را برای صفحه کلید سیمی فراهم می‌کند.
 17. صفحه کلید آکوردی: تعداد محدودی از کلیدها به کاربر کمک می‌کند تا صفحه کلید را در هر مکانی پورت کند. ترکیبی از چند کلید به تولید ویژگی‌های مورد نظر کمک می‌کند. صفحه کلید اندازه کوچکی دارد و مانند سایر کیبوردها از نظر تجاری موفق نیست.

موارد استفاده از صفحه کلید:

در اینجا به کاربردهای کیبورد کامپیوتر اشاره کرده‌ایم.

 • کاربران می‌توانند حروف و اعداد را با استفاده از صفحه کلید تایپ کنند. همچنین برخی از دستورات خاص را می‌توان با استفاده از صفحه کلید انجام داد. فقط با صفحه کلید می‌توانیم داده‌ها را وارد کنیم.
 • بسیاری از عملکردها را می‌توان با صفحه کلید بدون کمک ماوس انجام داد. کلیدهای عملکرد و کلیدهای کنترل برای عملکردهای ویژه‌ای که توسط ماوس انجام می‌شود استفاده می‌شوند.
 • از کلیدهای میانبر برای دسترسی به هر فایلی از سیستم استفاده می‌شود تا بتوان از استفاده از ماوس جلوگیری کرد.
 • کلید کنترل و کلید فرار را می‌توان در اکثر عملکردها برای اهداف مختلف استفاده کرد.

امروزه صفحه کلیدهای لمسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و در آینده ممکن است با کیبوردهای واقعیت افزوده جایگزین شوند. صفحه کلیدهای جدید انعطاف پذیرتر و سفارشی‌تر از کیبوردهای سنتی هستند. شاید در آینده بتوان داده‌ها را با ابزار دیگری غیر از صفحه کلید وارد کرد. ذهنیت استقبال از همه تغییرات برای نسل مورد نیاز است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیس کامپیوتر

نکات مهم هنگام خرید کیبورد کامپیوتر:

در اینجا در زیر مواردی را فهرست کرده‌ایم که باید برای انتخاب صفحه‌کلید کامپیوتری مناسب که با تمام نیازهای محاسباتی شما مطابقت داشته باشد، در نظر بگیرید.

سبک کاری خود را در نظر بگیرید:

 • انواع کیبوردهای کامپیوتری امروزه در بازار موجود است که هر کدام با تمرکز بر ویژگی‌های خاص و متناسب با اهداف خاص طراحی شده‌اند. اولین چیزی که باید در نظر بگیرید نوع کاری است که با صفحه کلید خود انجام خواهید داد.
 • صفحه کلیدهایی وجود دارد که مخصوص بازی طراحی شده است. اگر یک گیمر جدی هستید یکی از آن‌ها را دریافت کنید. بهترین صفحه کلیدهای بازی دارای کلیدهای مخصوص بازی برای کمک به انجام بازی‌های رایانه‌ای هستند. اگر به رایانه خود برای کارهای تایپ کردن نیاز دارید که برای مدت طولانی مجبور به تایپ کردن هستند، یک صفحه کلید ارگونومیک تهیه کنید که تجربه تایپ عالی و راحت را به شما ارائه می‌دهد.
 • اگر نیاز به کار با اعداد دارید، بهتر است مطمئن شوید که یک صفحه کلید با صفحه کلید عددی دریافت می‌کنید. کار شما تا حد زیادی تعیین می کند که چه نوع صفحه کلیدی را باید انتخاب کنید تا پول خود را بیهوده برای نوع اشتباه صفحه کلیدی که به آن نیاز ندارید خرج نکنید.

ضربه زدن به کلید یا سوئیچ:

 • هنگام خرید کیبورد کامپیوتر، ابتدا کلیدها را بررسی کنید. شما نمی‌خواهید در نهایت صفحه کلیدی داشته باشید که شبیه یک ماشین تحریر است. به معنای واقعی کلمه کار شما را سخت می‌کند. احساس کلیدها را بررسی و تست کنید. صفحه‌کلیدهایی هستند که لمسی حساس، نرم و پر مانند دارند و صفحه‌کلیدهایی هستند که برای تایپ کردن به فشار بیشتری نیاز دارند.
 • مکانیزمی که باعث می‌شود کلیدها به لمس پاسخ دهند «سوئیچ» است. کلیدهای گنبدی لاستیکی، کلیدهای قیچی و کلیدهای مکانیکی انواع اصلی کلیدهایی هستند که توسط اکثر تولیدکنندگان استفاده می‌شود. سوئیچ‌ها همه تفاوت‌ها را در حساسیت، سطح نویز و راحتی ایجاد می‌کنند. در مورد آن‌ها بیاموزید و کیبورد مناسب را انتخاب کنید.

سازگاری کیبورد:

امروزه اکثر کیبوردها از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می‌شوند. پورت‌های قدیمی PS/2 تقریبا منسوخ شده‌اند. صفحه‌کلیدهای بی‌سیم از طریق بلوتوث به سیستم متصل می‌شوند و بر خلاف صفحه کلید USB وصل و پخش، راه‌اندازی آن تا حدودی دشوار است. بیشتر کیبوردها برای استفاده از کلیدهای عملکردی به نرم افزار نصب شده روی رایانه شما نیاز دارند. قبل از خرید صفحه کلید مطمئن شوید که با سیستم شما سازگار است.

طراحی و معماری کیبورد:

 • طراحی و معماری صفحه کلید تفاوت بزرگی در تجربه محاسباتی شما ایجاد می‌کند. بر اساس طراحی، صفحه کلیدها را می‌توان به استاندارد، گیمینگ و ارگونومیک دسته بندی کرد.
 • کیبوردهای استاندارد رایج ترین انواع کیبورد هستند. این روزها، کیبوردهای استاندارد علاوه بر مجموعه استاندارد ۱۰۴ کلیدی، دارای کلیدهای چندرسانه‌ای نیز هستند. صفحه کلیدهای بازی برای اهداف بازی هستند که کلیدهای چند رسانه ای و همچنین کلیدهای ویژه دیگر برای بازی را در خود جای داده‌اند.
 • صفحه کلیدهای ارگونومیک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که دستان شما را به طور طبیعی قرار داده و با ارائه یک استراحتگاه مناسب مچ دست برای به حداکثر رساندن راحتی، فشار را کاهش دهند. مطمئناً گران هستند اما ارزش پول را دارند. اگر از سندرم تونل کارپال رنج می برید، صفحه کلید ارگونومیک را انتخاب کنید.
 • کسانی که از رایانه خود در تاریکی استفاده می کنند ممکن است صفحه کلید با نور را ترجیح دهند. کسانی که روی قابلیت حمل تمرکز دارند ممکن است بخواهند یک صفحه کلید منعطف و تاشو داشته باشند که فضای زیادی را در کیفشان اشغال نکند. برای کسانی که در معرض تصادف هستند، صفحه کلیدهایی که می‌توانند در برابر مایعات مقاومت کنند در بازار موجود است.
 • برای کسانی که نگران راحتی هستند، کیبوردهایی با طراحی به سبک تقسیم شده یا با پد مناسب برای استراحت مچ ممکن است برای آن‌ها مناسب باشد. برای برنامه نویسان، صفحه کلید در طرح DVORAK بهتر از طرح استاندارد QWERTY است. صفحه کلیدهای قابل شستشو برای کسانی که شیفته تمیزی هستند موجود است.
 • بسیاری از تولیدکنندگان ایده‌های هوشمندانه زیادی را در طراحی صفحه کلید خود ریخته‌اند. یکی را انتخاب کنید که مطابق با نیازهای شما طراحی شده است.

سیمی در مقابل بی‌سیم:

 • پیکربندی سیمی و بی‌سیم هر دو مزایا و معایب خود را دارند. پیکربندی بی‌سیم سیمی را که میز شما را به هم ریخته است قطع می‌کند، اما این احتمال وجود دارد که با سایر دستگاه‌های بی سیم تداخل داشته باشد.
 • برای بازی، صفحه‌کلیدهای سیمی ترجیح داده می‌شوند، زیرا صفحه‌کلیدهای بی‌سیم تمایل به تاخیر دارند که مانع از بازی می‌شود. صفحه‌کلیدهای بی‌سیم از باتری تغذیه می‌کنند که هر از چند گاهی باید شارژ یا تعویض شوند. که به هزینه اضافه می‌کند. بنابراین، صفحه‌کلیدی که از پیکربندی‌های سیمی و بی‌سیم پشتیبانی می‌کند، توسط بسیاری که بهترین‌های هر دو دنیا را می‌خواهند ترجیح می‌دهند.

کلیدهای عملکرد اضافی:

برای سرعت بخشیدن به وظایف خود، امروزه بسیاری از کیبوردها دارای کلیدهای عملکردی اضافی برای راه اندازی برنامه‌ها، کنترل صدا، کنترل پخش کننده موسیقی و غیره هستند. آن‌ها همچنین دارای کلیدهای مدیریت انرژی، طرح بندی کاراکترهای ویژه و کلیدهای میانبر قابل تنظیم هستند که گاهی اوقات بسیار مفید هستند. برخی از کیبوردها دارای یک صفحه لمسی یا یک جوی استیک کوچک برای جایگزینی ماوس هستند.

قیمت کیبورد:

بسته به ویژگی‌هایی که دارند، کیبوردها قیمت‌های متفاوتی دارند. بدیهی است که هر چه امکانات آن بیشتر باشد، قیمت آن بیشتر است. به دنبال صفحه کلیدی باشید که نیازهای شما و همچنین بودجه شما را برآورده کند. باهوش باشید و برای چیزهایی که واقعاً به آن‌ها نیاز ندارید خرج نکنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید کیبورد کامپیوتر مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای کیبورد کامپیوتر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه‌ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کیبورد مخصوص بازی گرین مدل GK601-RGB

کیبورد مخصوص بازی گرین مدل GK601-RGB

مشخصات

 • عمر یا ضربه‌پذیری کلیدها
  ۱۰ میلیون بار
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  جنس: پلاستیک ABS مقاومدارای ۱۹ کلید آنتی گوست با قابلیت فشردن همزمان کلیدهای مختلف در هنگام اجرای بازیهای رایانه ایکلید های هیبرید مکانیکی با طول عمر و دقت بالاطراحی ارگونومیک به همراه استراحتگاه دست
 • تعداد کلید
  ۱۰۴ عدد
 • وزن
  ۷۶۰ گرم
 • نوع رابط
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Windows XP/Vista/8.1/8/7/10
 • منبع تغذیه
  کابل برق
 • نوع اتصال
  باسیم
 • طول کابل
  ۱۵۰ سانتی متر
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارای نور پس زمینه با به همراه جلوه های نوری متعدد و بسیار زیبا کلید ترکیبی FN جهت کنترلرهای مولتی مدیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K630 Dragonborn

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K630 Dragonborn

مشخصات

 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  ندارد
 • تعداد کلید
  ۶۱ عدد
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  مکانیکی
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  RGB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کیبورد مخصوص بازی هویت مدل KB488L

کیبورد مخصوص بازی هویت مدل KB488L

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  ۶۹۷ گرم
 • طول کابل
  ۱۵۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  درگاه USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  سازگاز با تمامی سیستم عامل ها
 • نوع رابط
  USB
 • تعداد کلید
  ۱۰۸ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کیبورد مخصوص بازی مچر مدل MR-370

کیبورد مخصوص بازی مچر مدل MR-370

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  رابط USB
 • نوع رابط
  USB
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  – نور پس زمینه سه رنگ RGB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کیبورد مخصوص بازی مدل موس و کیبورد گیمینگ برند SABIT

کیبورد مخصوص بازی مدل موس و کیبورد گیمینگ برند SABIT

مشخصات

 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۶ عدد
 • سایر قابلیت‌های ماوس
  RGB
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  RGB BackLight
 • قابلیت‌های کیبورد
  چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
 • محدوده دقت
  ۱۶۰۰ تا ۳۲۰۰
 • وزن
  ۱۱۳۵ گرم
 • نوع رابط
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  windows 10/8.1/8/7/2000/98/xp/vistaandroidmaclinux
 • منبع تغذیه
  کابل
 • نوع اتصال
  با سیم
 • طول کابل
  ۱۵۰ سانتی متر
 • نوع کابل
  USB
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  RGB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کیبورد و ماوس مخصوص بازی جکنگ مدل JK_1980

کیبورد و ماوس مخصوص بازی جکنگ مدل JK_1980

مشخصات

 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • طول کابل
  ۱.۵ سانتی متر
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  پورت USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  همه ی سیستم عامل ها
 • محدوده دقت
  ۱۶۰۰ تا ۳۲۰۰
 • تعداد کلید
  ۱۰۴ عدد
 • سایر قابلیت‌های ماوس
  نورپردازی چند رنگ اتوماتیک
 • عمر یا ضربه‌پذیری کلیدها
  ۸ میلیون ضربه
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۳ عدد
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  به صورت سه رنگ ثابت در کناره ی کلید ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کیبورد گیمینگ موکسوم مدل MX-KB09

کیبورد گیمینگ موکسوم مدل MX-KB09

مشخصات

 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع رابط
  USB
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارای LED رنگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کیبورد بی سیم تسکو مدل TKM 7320 b

کیبورد بی سیم تسکو مدل TKM 7320 b

مشخصات

 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۱۲ عدد
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  جنس بدنه فلزی – تاچ پد حساس – دکمه روشن و خاموش
 • کلیدهای میانبر
  email-lock-cut-play/pause-volume-next-search-home-past-copy-previous
 • تعداد کلید
  ۸۰ عدد
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • نوع رابط
  بلوتوث
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Android-ios-Windows
 • منبع تغذیه
  باتری قلمی
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • نسخه بلوتوث
  ۳.۰
 • نوع باتری صفحه کلید
  قلمی سایز AAA

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کیبورد لاجیتک مدل K380

کیبورد لاجیتک مدل K380

مشخصات

 • وزن
  ۴۲۳ گرم
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • منبع تغذیه
  باتری AAA
 • نوع رابط
  بلوتوث
 • تعداد کلید
  ۸۴ عدد
 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۱۵ عدد
 • برد صفحه کلید
  ۱۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کیبورد تسکو مدل TK 8031

کیبورد تسکو مدل TK 8031

مشخصات

 • وزن
  ۵۶۰ گرم
 • طول کابل
  ۱۸۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  پورت USB
 • نوع رابط
  USB
 • تعداد کلید
  ۱۰۳ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کیبورد مخصوص بازی اونیکوما مدل G27 RGB

کیبورد مخصوص بازی اونیکوما مدل G27 RGB

مشخصات

 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  usb
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  تمامی ویندوزها
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • کلیدهای میانبر
  استاندارد
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  مشخصات کلیامکانات ارتباطیکابل USBتاریخ عرضه۴ آبان ۱۴۰۰خانواده محصولPC GamingسازندهOnikumaمناسبویندوز ۷ به بالانشانگر LEDدارد با قابلیت تعیین رنگنوعکیبوردرنگمشکی
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۱۰۴ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کیبورد و ماوس مخصوص بازی لایمید مدل GTX300

کیبورد و ماوس مخصوص بازی لایمید مدل GTX300

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • طول کابل
  ۱.۳ سانتی متر
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  اتصال به کیس
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  ویندوزمکینتاشلینوکساندروید
 • محدوده دقت
  ۸۰۰ تا ۱۶۰۰
 • ابعاد ماوس
  ۱۲۵x60x40 میلی‌متر
 • وزن ماوس
  ۵۰ گرم
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۳ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کیبورد بیاند مدل BK-7120RGB

کیبورد بیاند مدل BK-7120RGB

مشخصات

 • وزن
  ۵۶۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • طول کابل
  ۱۴۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع رابط
  USB
 • تعداد کلید
  ۱۰۴ عدد
 • قابلیت‌های کیبورد
  چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  ضد آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB

مشخصات

 • وزن
  ۸۹۸ گرم
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, or Windows XP, Limited Mac OS
 • تعداد کلید
  ۸۷ عدد
 • کلیدهای میانبر
  دارای ۱۲ کلید Multimedia
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  بدنه تهیه شده از فلز و ABSمقاوم در برابر پاشیده شدن مایعات (Splash-Proof )مقاوم در برابر لیز خوردندارای کانکتور USB با روکش طلا
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارای ۵ افکت برای نور پس زمینهقابلیت تنظیم میزان نور پس زمینه در ۵ سطح

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل Fizz K617 RGB

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل Fizz K617 RGB

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع رابط
  microUSB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کیبورد بی سیم اپل مدل Magic Keyboard – US English

کیبورد بی سیم اپل مدل Magic Keyboard - US English

مشخصات

 • وزن
  ۲۳۱ گرم
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Mac computer with OS X v10.11 or later
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  قابل شارژ با کابل Lightningدارای دفترچه راهنما و یک عدد کابل Lightning

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کیبورد و ماوس بی سیم اکسون مدل مینی K-120

کیبورد و ماوس بی سیم اکسون مدل مینی K-120

مشخصات

 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  دانگل USB
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • منبع تغذیه
  باطری نیم قلمی۲ عدد برای موس ۲ عدد برای کیبورد
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • تعداد کلید
  ۷۸ عدد
 • تعداد باتری
  دو عدد
 • قابلیت‌های کیبورد
  بی‌سیم
 • ابعاد ماوس
  ۶۳×۱۱۶ میلی‌متر
 • وزن ماوس
  ۶۵ گرم
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۴ عدد
 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کیبورد بویی مدل ۶۱Mini – Cherry MX Red Switch – Bee Color

کیبورد بویی مدل 61Mini - Cherry MX Red Switch - Bee Color

مشخصات

 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  ابعاد: ۳۰x11x4
 • تعداد کلید
  ۶۱ عدد
 • نوع رابط
  USB Type-C
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  MAC OSAndroidWindows 11Windows 10و ویندوز های قدیمی تر
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع اتصال
  با سیم
 • طول کابل
  ۱۵۰ سانتی متر
 • نوع کابل
  USB Type-C
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB Type-C
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارای نور پس زمینه چند رنگ هست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123GA

کیبورد مخصوص بازی تسکو مدل TK 8123GA

مشخصات

 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • طول کابل
  ۱۸۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع رابط
  USB
 • تعداد کلید
  ۱۱۰ عدد
 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۱۴ عدد
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارای کلید های کاربردی G1-G2-G3-G4 جهت ضبط گیم .کلید های ماکرو مذکور امکان ضبط عملیات مختلف کیبورد را برای شما فراهم کرده و تنها با فشردن یک کلید می توانید تمامی عملیات ضبط را به مرحله ی اجرا برسانید .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کیبورد و موس مخصوص بازی جکنگ مدل JK-913

کیبورد و موس مخصوص بازی جکنگ مدل JK-913

مشخصات

 • وزن
  ۳۴۲ گرم
 • طول کابل
  ۱۵۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  سازگار با تمامی سیستم عامل ها
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • قابلیت‌های کیبورد
  همراه با ماوس
 • وزن ماوس
  ۱۰۸ گرم
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۴ عدد
 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل SHIVA K512W

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل SHIVA K512W

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • نوع کابل
  USB 3.0
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  کابل USB
 • نوع رابط
  دانگل USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کیبورد و ماوس بی سیم سادیتا مدل SKM-1554WL با حروف فارسی

کیبورد و ماوس بی سیم سادیتا مدل SKM-1554WL با حروف فارسی

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۸ گرم
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  تمامی سیستم عامل ها
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • محدوده دقت
  ۸۰۰ تا ۱۶۰۰
 • تعداد باتری
  دو عدد
 • قابلیت‌های کیبورد
  کلید روشن و خاموش
 • کلیدهای میانبر
  دارد
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  تحمل ۱۰ میلیون ضربه
 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۹ عدد
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۳ عدد
 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال
 • نوع باتری صفحه کلید
  قلمی
 • نوع باتری ماوس
  نیم قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K208- lks2030

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K208- lks2030

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  پورت USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  تمام سیستم عامل ها
 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۱۳ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کیبورد و ماوس بی‌سیم لاجیتک مدل MK220

کیبورد و ماوس بی‌سیم لاجیتک مدل MK220

مشخصات

 • نوع باتری ماوس
  باتری آلکالاین قلمی (سایز AA)
 • برد صفحه کلید
  ۱۰ متر
 • نوع باتری صفحه کلید
  باتری آلکالاین نیم قلمی (سایز AAA)
 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۳ عدد
 • فرکانس ماوس
  ۲.۴GHz
 • ابعاد ماوس
  ۴۰ × ۶۰ × ۱۰۷ میلی‌متر
 • سایر قابلیت‌های ماوس
  مجهز به یک دانگل بسیار کوچک (Nano-receiver) برای ماوس و کیبورد
 • برد ماوس
  ۱۰ متر
 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • تعداد باتری
  دو عدد
 • محدوده دقت
  ۸۰۰ تا ۱۶۰۰
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • منبع تغذیه
  پورت USB
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • فرکانس صفحه کلید
  ۲.۴GHz

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کیبورد و موس مخصوص بازی شیپادو مدل D500

کیبورد و موس مخصوص بازی شیپادو مدل D500

مشخصات

 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۴ عدد
 • وزن ماوس
  ۷۶ گرم
 • عمر یا ضربه‌پذیری کلیدها
  بیش از ۱۶ میلیون کلیک
 • کلیدهای میانبر
  Fn + F1 ~ F12
 • قابلیت‌های کیبورد
  مقاوم در برابر رطوبت
 • برد ماوس
  ۱۰ متر
 • وزن
  ۴۲۸ گرم
 • محدوده دقت
  ۱۶۰۰ تا ۳۲۰۰
 • نوع رابط
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  سازگار با تمامی سیستم عامل ها
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع اتصال
  با سیم
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کیبورد مخصوص بازی کورسیر مدل K100 RGB optical-mechanical

کیبورد مخصوص بازی کورسیر مدل K100 RGB optical-mechanical

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۱۰ گرم
 • توضیحات صفحه نمایش
  شرکت Corsair ادعا می‌کند که طول عمر سوئیچ‌های نوری از سوئیچ‌های مکانیکی سنتی بیشتر است یعنی ۱۵۰ میلیون فشار کلیک در طول عمر آنها. سوئیچ های نوری کنونی Razer تا ۱۰۰ میلیون کلیک دوام می‌آورند، بنابراین Corsair رکورد شرکت ریزر را شکسته است.کیبورد گیمینگ Corsair K100 برای تنظیم ارتفاع و زاویه کلی در پایین خود دارای پایه‌های چرخان است. K100 مانند اکثر صفحه کلیدهای ممتاز در این بازه قیمت، از قابلیت چرخش کامل کلید n با ۱۰۰ درصد ضد شبح پشتیبانی می‌کند. این کیبورد دارای یک کابل بافته شده شش فوت و یک پورت USB 2.0 است و با ویندوز ۱۰، macOS و Xbox One سازگار است
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  ویندوز ۱۰، macOS و Xbox One
 • نوع رابط
  AUX

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کیبورد تسکو مدل TK 8001 با حروف فارسی

کیبورد تسکو مدل TK 8001 با حروف فارسی

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • نوع کابل
  USB
 • طول کابل
  ۱۸۰ سانتی متر
 • نوع اتصال
  باسیم
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Win10/8/7/2000/98/XP/ME/NT/vista
 • نوع رابط
  USB
 • تعداد کلید
  ۸۳ عدد
 • قابلیت‌های کیبورد
  حروف حک شده فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کیبورد و ماوس مخصوص بازی یوسیتک مدل co-3080G

کیبورد و ماوس مخصوص بازی یوسیتک مدل co-3080G

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • نوع اتصال
  با سیم
 • منبع تغذیه
  USB
 • نوع رابط
  USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کیبورد و ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TKM 8133

کیبورد و ماوس مخصوص بازی تسکو مدل TKM 8133

مشخصات

 • نوع حسگر ماوس
  اپتیکال
 • تعداد کلیدهای ماوس
  ۷ عدد
 • وزن ماوس
  ۱۴۵ گرم
 • سایر قابلیت‌های صفحه کلید
  ضربه پذیری کلیدها ۳۰.۰۰۰.۰۰۰ و Backlight keys 104 (Including 13multimedia keys by Fn) cotton(red &black) has resistor
 • قابلیت‌های کیبورد
  چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
 • تعداد کلید
  ۱۰۴ عدد
 • محدوده دقت
  بیشتر از ۳۲۰۰
 • وزن
  ۷۱۵ گرم
 • نوع رابط
  USB
 • سازگار با سیستم‌عامل‌های
  Windows 98/2000/7/8/10/XP/Vista/Mac/Android
 • منبع تغذیه
  ۵ ولت
 • نوع اتصال
  با سیم
 • طول کابل
  ۱۸۰ سانتی متر
 • نوع کابل
  USB
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • توضیحات چراغ‌ پس زمینه صفحه کلید
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کیبورد و ماوس شیائومی مدل WXJS01YM

 کیبورد و ماوس شیائومی مدل WXJS01YM

مشخصات

 • تعداد باتری
  یک عدد
 • نوع باتری صفحه کلید
  قلمی
 • وزن ماوس
  ۶۰ گرم
 • عمر یا ضربه‌پذیری کلیدها
  ۳۰۰۰۰۰۰۰
 • تعداد کلیدهای میانبر
  ۱۲ عدد
 • توضیحات قابلیت بی‌سیم
  بدون نیاز به نصب هیچ درایور خاصیاتصال از طریق دانگل USBسرعت نقل و انتقال اطلاعات بین این دو دیوایس ۲.۴ گیگاهرتز
 • تعداد کلید
  ۱۰۴ عدد
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع رابط
  دانگل USB
 • منبع تغذیه
  باتری
 • نوع اتصال
  بی‌سیم
 • نوع باتری ماوس
  قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کیبورد کامپیوتر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می‌توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید زانوبند طبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا