لباس ورزشی مردانهلوازم ورزشی

راهنمای خرید بهترین برندهای کفش فوتبال مردانه چمنی و سالنی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کفش فوتبال مردانه باید به آن ها توجه داشته باشید.

در ورزش فوتبال یکی از لوازم ورزشی مهم و ضروری کفش فوتبال مردانه است. کفش یکی از مهم‌ترین پوشاک برای انسان شناخته شده است به گونه‌ای که پزشکان از کفش به عنوان قلب دوم انسان یاد کرده‌اند. برای فوتبالیست خوب شدن شما نیاز به یک کفش خوب و استاندارد دارید تا به وسیله آن بتوانید به حداکثر سرعت دویدن برسید و در زمان مناسب قادر به کنترل توپ فوتبال با کفش خود باشید. کفش فوتبال به قدری مهم است که اگر بهترین فوتبالیست دنیا را هم بیاورید و کفش مناسب در اختیارش نباشد، به خوبی نمی‌تواند تکنیک‌های خود را پیاده کند و بازی خوبی از آن نخواهید دید.

این‌جاست که به اهمیت این وسیله ورزشی بیشتر از همیشه پی می‌برید. شما هم می‌توانید ورزش فوتبال را با یک کفش فوتبال مردانه حرفه‌ای تست کنید. متوجه خواهید شد که تا چه اندازه تسلط شما بر زمین فوتبال و توپ افزایش پیدا می‌کند. شما در هر کار و زمینه‌ای که باشید در اولین مرحله بعد از کسب مهارت لازم وسیله ورزشی است که کار شما را جلو می‌برد. بنابراین اگر قصد دارید ورزش فوتبال را به صورت حرفه‌ای انجام دهید و آن را دنبال کنید، بهتر است به فکر خرید یک جفت کفش فوتبال حرفه‌ای هم باشید. یک ورزشکار حرفه‌ای دارای کفش ورزشی حرفه‌ای نیز هست در واقع این قانون شروع یک کار یا فعالیت ورزشی است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تصمیم به خرید کفش فوتبال مناسب برای خود گرفته‌اید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ورزشی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع کفش فوتبال آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید کفش فوتبال مردانه باید به آن توجه داشته باشید را به شما آموزش می دهیم.

کفش‌فوتبال مردانه چیست؟

یکی از تجهیزات پایه و اولیه برای انجام ورزش فوتبال می‌باشد. در واقع نوعی کفش ورزشی هستند که به منظور دویدن روی چمن طبیعی و مصنوعی طراحی شده‌اند و برخلاف سایر کفش‌های ورزشی از آن‌ها نمی‌توان برای پیاده روی روزمره استفاده کرد. زیرا در کفه زیری این کفش‌ها تعدادی میخ برای حفظ تعادل بازیکن روی چمن تعبیه شده که از لیز خوردن روی چمن جلوگیری می‌کند. شکل ظاهری آن‌ها با کفش‌های ورزشی دیگر کاملا متفاوت است و به راحتی می‌توان تشخیص داد که کفش مربوطه یک کفش فوتبال مردانه است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لوازم ماهیگیری

انواع کفش‌فوتبال مردانه بر اساس زمین بازی:

 • کفش فوتبال مردانه مخروطی: این مدل از کفش فوتبال بیشتر برای بازی در زمین‌هایی که دارای سطح مرطوب یا گلی هستند و اندازه چمن آن‌ها کوتاه یا بلند است مورد استفاده قرار می‌گیرند. به این کفش‌های کفش فوتبال مردانه شش میخ هم گفته می‌شود. یعنی دو میخ در قسمت جلو قرار دارد و چهار میخ در قسمت عقب خود دارند. علت کم بودن میخ در زیر این کفش‌ها کاهش سطح تماس کفش با زمین و خسته کردن بازیکن است.
 • کفش فوتبال مردانه استوک‌ریز: این مدل از کفش فوتبال بیشتر مناسب انجام فوتبال روی چمن مصنوعی هستند. بر خلاف چمن‌های طبیعی که زمین فوتبال نرم است. زمین فوتبال با چمن مصنوعی به دلیل اینکه روی موکت غیر قابل نفوذ چسبیده شده‌اند مقداری سفت‌تر از چمن طبیعی هستند به همین علت برای حفظ تعادل بازیکن روی چمن مصنوعی نیاز به میخ های کوتاه‌تر و کوچکتری است به همین علت به این کفش‌ها استوک ریز گفته می‌شود.
 • کفش فوتبال با میخ قابل تعویض: بیشتر تولید کنندگان کفش‌های مخصوص فوتبال به دلیل اینکه بتوان از هر کفش در شرایط خاصی استفاده کرد. برای آن‌ها میخ زیر کفش قابل تعویض ساخته‌اند. یعنی در اصل میخ‌های زیر کفش فوتبال مردانه کوتاه هستند و در صورت نیاز به استفاده از کفشی با میخ بلندتر، تعدادی میخ پیچی داخل جعبه کفش قرار گرفته‌اند شما می‌توانید این میخ‌ها را بر روی میخ‌های زیر کفش به صورت پیچی سفت کنید و اندازه میخ‌ها را تغییر دهید.
 • کفش فوتبال خیابانی: این مدل از کفش بیشتر برای فوتبال در کوچه، خیابان و روی آسفالت استفاده می‌شود. این مدل هم مانند کفش سالنی دارای کفه صاف است تنها تفاوت آن با کفش سالنی تعدادی شیار است که با جهت های مختلف در کف کفش قرار دارد و به بازیکن کمک می‌کند که حین دویدن تعادل مناسبی داشته باشد و بتواند توپ را به خوبی کنترل کند.
 • کفش فوتبال سالنی: تفاوت این نمونه از کفش فوتبال با کفش‌هایی که توضیح داده شد در نوع زیره آن می‌باشد. بر خلاف نمونه‌های قبلی که کف کفش دارای تعدادی میخ کوتاه و بلند بود در این مدل زیره کفش بدون هیچ گونه میخ یا برآمدگی است و کف آن‌ها بسیار صاف می‌باشد. جنس کف این کفش‌ها از پلاستیک نرم می‌باشد که روی کف سالن فوتبال حالت چسبنده‌ای دارند و لیز نمی خورند به این مدل کفش فوتسال هم گفته می شود.

انواع کفش فوتبال مردانه بر اساس نوع استفاده:

 1. کفش فوتبال مردانه راحتی: این نمونه همان کفش‌های فوتبال قدیمی هستند و برای کسانی تولید شده که دوست دارن حین راه رفتن و دویدن در زمین فوتبال احساس نرمی و راحتی بیشتری داشته باشند. متاسفانه وزن این مدل نسبت به نمونه‌های جدید بسیار زیاد است، تنوع طرح و رنگ فوق‌العاده ندارند به طور کلی برای بازیکنان تهاجمی مناسب نیستند.
 2. کفش فوتبال مردانه سرعتی: این مدل کفش بیشتر به علت وزن سبک و داشتن رویه نازک و راحت معروف هستند به طوری که بازیکن هنگام ورزش کفش را در پای خود احساس نمی‌کند. میخ‌های کف این کفش به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بازیکن می‌تواند بیشترین سرعت و کنترل توپ را درون بازی داشته باشد. پس اگر شما هم جزو بازیکنان خط حمله هستید، بهتر است این مدل را خریداری کنید.
 3. کفش فوتبال مردانه کنترل: دلیل نامگذاری این کفش کنترل بازیکن بر زمین و توپ فوتبال است. کف این کفش‌ها چسبندگی لازم را با سطح زمین ایجاد می‌کند به همین علت بازیکن تعادل لازم را موقع دویدن دارد. همچنین رویه این کفش‌ها از الیاف مصنوعی است که نوعی چسبندگی با توپ ایجاد می‌کند به همین دلیل بازیکن کنترل بالایی هم روی توپ فوتبال دارد. اگر علاقه زیادی به کنترل کردن توپ دارید و دوست دارید توپ همیشه نزدیک شما و در اختیار شما باشد این مدل کفش را خریداری کنید.
 4. کفش فوتبال مردانه مهارتی: در واقع این مدل را می‌توان ترکیبی از سه مدل کفش بالا دانست. یعنی تمامی ویژگی‌های خوب کفش‌های بالا در این کفش جمع شده‌اند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این مدل می‌توان به راحتی فوق‌العاده بالا، وزن بسیار پایین و تعداد میخ های متفاوت که ترکیبی از گرد، مخروطی و تیغه‌ای است اشاره کرد. این شرایط امکان چرخش روی پاشنه کفش را برای بازیکن مهیا می‌کند به این مدل کفش چابک هم گفته می‌شود.

جنس رویه انواع کفش فوتبال مردانه:

رویه چرمی: برای کسانی که دارای پنجه پای پهن هستند رویه چرم بهترین گزینه است. چرم خواص و ویژگی‌های زیادی دارد که اگر بخواهیم آن‌ها را به صورت کامل برسی کنیم باید آن را در یک مقاله جداگانه توضیح دهیم. از مهم‌ترین ویژگی‌های چرم می‌توان به اینکه نرم و راحت است و پای شما درون آن بوی ناخوشایند نخواهد گرفت اشاره کرد.

رویه کشباف: دوست دارید یک کفش کاملا متفاوت را احساس کنید، از این مدل استفاده کنید. تکنولوژی ساخت این کفش بسیار جدید است، زمانی که شما از این مدل استفاده می‌کنید احساس می‌کنید که جوراب بدون کفش پوشیده‌اید. روی کشباف این کفش را به ماده‌ای سیلیکونی آغشته می‌کنند که سبب می‌شود علاوه بر تهویه هوا داخل کفش ضد آب نیز باشند.

رویه مصنوعی: این نمونه رویه از چرم طبیعی ارزان‌تر، سبک‌تر و راحت‌تر هستند. نسبت به چرم طبیعی نیاز به نگهداری کمتری دارند به همین علت طرفداران زیادی دارند. چرم مصنوعی دارای طرح‌ها و رنگ‌های بیشتر و زیباتری است و هر سه نوع راحتی، سرعتی و چابک نیز از این جنس ساخته می‌شوند. البته رویه مصنوعی هم دارای دو جنس باکیفیت و بی‌کیفیت است به همین دلیل باید به این نکته هم توجه داشته باشید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ست گرمکن و شلوار ورزشی مردانه

نکات مهم هنگام خرید کفش فوتبال مردانه:

 1. قیمت کفش: اولین نکته‌ای که باید به آن توجه داشته باشید، قیمت کفش‌فوتبال می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید کفش‌فوتبال را مشخص نمایید با این کار مدل‌هایی که در محدوده بودجه شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند. در نتیجه انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع کفش: همان طور که گفته شد کفش‌فوتبال بر اساس نوع زمین ورزشی و نوع استفاده انواع مختلفی دارد. برای چمن طبیعی یک مدل نیاز است و برای چمن مصنوعی نوع دیگری از کفش‌فوتبال مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر اساس نوع فوتبال هم اینکه در سالن فوتبال می‌کنید یا در خیابان هم نوع دیگری از کفش ورزشی وجود دارد. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت مربوطه نوع کفش‌فوتبال خود را انتخاب و خریداری نمایید.
 3. جنس رویه: در کل رویه کفش‌فوتبال از سه نوع جنس یعنی پارچه کشباف، چرمی و مصنوعی ساخته می‌شود. جنس چرم خواص فراوانی دارد و قیمت آن گران‌تر است بنابراین همه پسند نمی‌باشد. کشباف هم نوع جدیدی از کفش‌فوتبال می‌باشد که از نظر راحتی به حدی است که ورزشکار احساس پوشیدن جوراب خالی را درون کفش دارد و در نهایت چرم مصنوعی که به علت قیمت مناسب، مقاومت‌ بالا و طرح و رنگ‌های متنوع دارای طرفداران بیشتری است.
 4. نوع میخ‌های کف: بسته به نوع زمین بازی نوع میخ‌های کف کفش تغییر می‌کند. برای زمین‌های گلی و چمن طبیعی معمولا دارای ۶ میخ با طول بلند هستند و برای زمین چمن مصنوعی به علت اینکه زمین مقداری سفت‌تر است از میخ‌های کوتاه و بیشتر استفاده می‌شود. برای فوتبال خیابانی و سالنی کفش‌ها فاقد میخ می‌باشند و کف کفش آن‌ها صاف و یا دارای عاج‌های با جهت‌های مختلف است.
 5. سایز کفش: به دلیل اینکه ورزش فوتبال بیشتر با کفش سرو کار دارد بنابراین باید سایز کفش خود را در اولویت قرار دهید. نوع کفش در نوع بازی و سرعت عمل بازیکن تاثیر گذار است‌. به همین علت سایز کفش نباید بزرگتر یا کوچکتر بلکه باید دقیقا اندازه پای شما باشد. به همین جهت بهتر است بعدازظهر اقدام به خرید کفش کنید، ساعات ابتدایی روز پا ورم بیشتری دارد و سایز دقیق را نمی‌توان انتخاب کرد.
 6. وزن کفش: هر چه کفش مورد نظر شما وزن کمتری داشته باشد به طبع آن هم سرعت بازیکن افزایش پیدا می‌کند. اگر بازیکن خط حمله هستید، به سراغ کفش‌های سبک وزن بروید. یکی از عواملی که روی وزن کفش تاثیر می‌گذارد جنس موادی است که کفش ورزشی از آن ساخته می‌شود. کفش‌های کلاسیک معمولا دارای وزن زیادی هستند. اما کفش‌های جدید به دلیل حساسیت کفش روی اجرای مسابقه به وسیله فوتبالیست دارای وزن خیلی کمی هستند.
 7. کفی کفش: کفی کفش نقش مهمی در راحتی پا درون کفش دارد، همچنین یک کفش با کفی استاندارد کمتر از یک کفش با کفی نامناسب پای شما را خسته می‌کند. منظور از کفی کفش لایه داخلی آن است نه زیره کفش به همین دلیل این دو را نباید با هم اشتباه گرفت. کفی مناسب باید قسمت گودی کف پای شما را پر کند، خالی ماندن این قسمت حتی می‌تواند به قلب شما آسیب بزند.
 8. جنس لایه کفش: فضای بین زیره و کفی کفش را لایه می‌گویند، لایه کفش نباید خیلی نرم و نه خیلی سفت باشد. بلکه باید انعطاف پذیر باشد تا پا بیشترین میزان راحتی را برای فعالیت فوتبالیست داشته باشد. انعطاف‌پذیری بالا در مواقع پرش و دویدن بازیکن فشار وارده به پای شما را به حداقل می‌رساند، بنابراین پا درون کفش کمتر احساس خستگی می‌کند.
 9. گردش هوا: ورزش فوتبال جزو ورزش‌های سرعتی است و بازیکن در طول بازی مدام در حال دویدن می‌باشد. بنابراین پا بیشتر درون کفش عرق می‌کند، کفش شما باید قابلیت تنفس پذیری را داشته باشد. در غیر این صورت پاهای شما درون کفش عرق کرده و بوی نامطبوعی به خود می‌گیرد.
 10. پست بازیکن: نوع کفش بازیکن خط حمله با بازیکن خط میانی و دفاعی متفاوت است. پس اگر فوتبال را به صورت حرفه‌ای انجام می‌دهید، بهتر است برای خط دفاع از کفش‌های ساق‌دار برای خط میانی از کفش بدون ساق و برای خط حمله از کفش‌های ساق و قوزک استفاده کنید. چون احتمال ضربه زدن خط دفاعی حریف به پاهای شما به دور از انتظار نیست.

روش نگهداری از کفش فوتبال مردانه:

 • اگر کفش‌های دارای رویه چرمی دارید بهتر است بعد از انجام هر بازی به وسیله یک مسواک نرم گل لای‌های روی کفش خود را پاک کرده و با پارچه مرطوب وب را تمیز کرده و آن را واکس بزنید از شستشوی این مدل پرهیز کنید.
 • اگر جنس کفش شما به گونه‌ای است که امکان شستشوی آن‌ها وجود دارد، با مقداری صابون و شوینده‌های مجاز دیگر آن‌ها را شستشو داده و در هوای آزاد خشک کنید.
 • بعد از اتمام بازی کفش‌های خود را به آرامی از پا خارج کنید. یعنی بندهای آن را باز کرده سپس اقدام به در آوردن آن کنید. هرگز با فشار زیاد کفش را با بند بسته از پا خارج نکنید.
 • از قرار دادن کفش ورزشی خود مقابل نور مستقیم خورشید و در مکان‌های بدون سایه‌بان که امکان بارش باران هم روی آن‌ها وجود دارد، پرهیز نمایید. نور خورشید و آب باران هر دو به جنس کفش ورزشی شما آسیب می‌زنند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کفش فوتبال مردانه مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های کفش فوتبال مردانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کفش فوتبال مردانه ۳۶۱ درجه مدل W571837905-1

کفش فوتبال مردانه 361 درجه مدل W571837905-1

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • جنس زیره
  لاستیک
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • کد کالای محصول
  W571837905-1

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کفش فوتبال مردانه کد C-2234

کفش فوتبال مردانه کد C-2234

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونورسیدا P1_GA

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونورسیدا P1_GA

مشخصات

 • جنس
  چرم طبیعی , چرم مصنوعی
 • کفی
  قابل تعویض , قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , ضد آب , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی
 • زمان تولید
  پاییز / زمستان ۲۰۱۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل MAX3

کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل MAX3

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی , کشی , یکسره
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  پلاستیک
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , ضد آب
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کفش فوتبال مردانه دیادورا مدل DD-NA3 R LPU-0351

کفش فوتبال مردانه دیادورا مدل DD-NA3 R LPU-0351

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  ضد آب , مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  جنس رویه چرم مصنوعی ازجنس ضد آب سوپر سافت برای خشک و با طراوت نگه داشتن پا و لایه داخلی ضد کشش و آستردوزی ضد لغزش پی یو بوده و در قسمت پشت زیره از لاستیک ضد سایش چند میخه باعث کششی برتر بر روی چمن می باشد. کفی ازجنس پارچه وفوم که باعث جلوگیری از شوک ها و ضربات است و دارای کفه‌ای با نقاط خم شونده در ناحیه جلوی پا برای تقویت انعطاف و کنترل میباشد.
 • نگهداری
  با توجه به کوچکتر بودن قالب برند دیادورا نسبت به سایر برندها، پیشنهاد می شود یک سایز بزرگتر از سایز معمول خود انتخاب کنید.
 • کد کالای محصول
  ۱۶۱۴۵۴-۰۳۵۱
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  ایتالیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کفش فوتبال مردانه دیفانو کد ۱۵۳۱DF

کفش فوتبال مردانه دیفانو کد 1531DF

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی , پارچه
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی , کشی , یکسره
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل VELOCITA III CLUB HG

کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل VELOCITA III CLUB HG

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • کفی
  ساده
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • کد کالای محصول
  ۱۱۲۲
 • کشور مبدا برند
  انگلستان
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کفش فوتبال مردانه جوما مدل CHAMPION 903

کفش فوتبال مردانه جوما مدل CHAMPION 903

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • کفی
  قابلیت گردش هوا , قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  جنس رویه از MICRO PU
 • بیس(شالوده) کفش ساخته شده از PVC
 • جزئیات
  کفی مسطح EVA
 • رویه کفش ساخته شده از micro PU با کیفیت بالا
 • بیس(شالوده) کفش ساخته شده از PVC برای محکم و ثابت نگه داشتن ساختار گل میخ
 • زیره کفش از تکسون و پی وی سی در قسمت های دارای پیچش برای نگه داشتن ساختار کفش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کفش فوتبال مردانه جوما مدل AGUILA 911

کفش فوتبال مردانه جوما مدل AGUILA 911

مشخصات

 • جنس
  فایبرتک , EVA (اتیلن-وینیل استات)
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  ضد آب , کاهش فشارهای وارده
 • توضیحات جنس
  رویه کفش: فایبرتک یک تکه با کیفیت بسیار بالا
 • زیره کفش:تکسون و پی وی سی
 • حاوی ای وی ای در لایه میانی کفش
 • لایه بیرونی: ساخته شده از پی یو با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل predator

کفش فوتبال مردانه آدیداس مدل predator

مشخصات

 • جنس
  چرم طبیعی , چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  اتیلن وینیل استات (EVA)
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , بالشتک هوا , قابلیت گردش هوا
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , انعطاف پذیر , دارای بالشتک هوا , قابلیت ارتجاعی , قابلیت گردش هوا , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  پد محافظت از پا , مقاوم در برابر سایش , قابلیت گردش هوا , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کفش فوتبال مردانه کد ۲۷۰۹

کفش فوتبال مردانه کد 2709

مشخصات

 • جنس
  فوم
 • جنس زیره
  پی‌وی‌سی
 • کفی
  قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , ضد آب , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Vapor 14 Elite FG

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Vapor 14 Elite FG

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی , پارچه
 • جنس زیره
  مواد مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کفی طبی , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , قابلیت ارتجاعی , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل VELOCITA PREMIER HG

کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل VELOCITA PREMIER HG

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • جزئیات
  رنگ :
 • سیاه – زرد
 • کد کالای محصول
  ۱۱۳۲
 • کشور مبدا برند
  انگلستان
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Vapor 14 Elite FG

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Mercurial Vapor 14 Elite FG

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی , پارچه
 • جنس زیره
  مواد مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کفی طبی , کاهش فشارهای وارده
 • جزئیات
  کفش Mercurial Vapor 14 Elite FG سفارش آسیا بوده
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کفش فوتبال مردانه مدل KFA-01

کفش فوتبال مردانه مدل KFA-01

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل ۲۰۵۱۷BB

کفش فوتبال مردانه دیفانو مدل 20517BB

مشخصات

 • جنس
  پارچه , چرم مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU) , پلاستیک
 • کفی
  ساده
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  قابلیت گردش هوا
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین
 • زمان تولید
  پاییز / زمستان ۲۰۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل UX ACCURO CLUB HG

کفش فوتبال مردانه آمبرو مدل UX ACCURO CLUB HG

مشخصات

 • جنس
  مواد مصنوعی
 • جنس زیره
  ترموپلاستیک پلی اورتان (TPU)
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کفش فوتبال مردانه دیفانو کد ۱۱۴۰

کفش فوتبال مردانه دیفانو کد 1140

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  مقاوم در برابر سایش , آج دار , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , پد محافظت از پا , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Phantom GT Elite By You

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Phantom GT Elite By You

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی , پارچه
 • جنس زیره
  مواد مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , ساده , طبی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کفی طبی , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونورسیدا P1_GA

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونورسیدا P1_GA

مشخصات

 • جنس
  چرم , چرم مصنوعی
 • کفی
  قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش
 • کشور مبدا برند
  ژاپن
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کفش فوتبال مردانه کد ۲۷۰۸

کفش فوتبال مردانه کد 2708

مشخصات

 • جنس
  فوم
 • جنس زیره
  پی‌وی‌سی
 • کفی
  قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , ضد آب , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا p1_GA

کفش فوتبال مردانه میزانو مدل مونارسیدا p1_GA

مشخصات

 • جنس
  چرم , مواد مصنوعی
 • کفی
  قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  کاهش فشار وارده
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کاهش فشارهای وارده
 • کشور تولید کننده
  اندونزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Phantom GT FG

کفش فوتبال مردانه نایکی مدل Phantom GT FG

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی , پارچه
 • جنس زیره
  مواد مصنوعی
 • کفی
  قابلیت ارتجاعی , طبی
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  انعطاف پذیر , قابلیت ارتجاعی , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , کفی طبی , کاهش فشارهای وارده , انعطاف پذیر
 • کشور تولید کننده
  بوسنی و هرزگوین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کفش فوتبال مردانه کد ۲۷۲۰

کفش فوتبال مردانه کد 2720

مشخصات

 • جنس
  فوم
 • جنس زیره
  پی‌وی‌سی
 • کفی
  قابل تعویض
 • نحوه بسته شدن کفش
  بندی
 • ویژگی‌های زیره
  آج دار , کاهش فشار وارده , مقاوم در برابر سایش
 • ویژگی‌های تخصصی کفش
  مقاوم در برابر سایش , ضد آب , کاهش فشارهای وارده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کفش فوتبال مردانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید هودی ورزشی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا