ابزار برقیکامپیوتر و تجهیزات جانبی

منبع تغذیه متغیر، راهنمای خرید انواع منبع تغذیه آزمایشگاهی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید منبع تغذیه متغیر باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از ابزار مهم و ضروری برای کسانی که در زمینه الکترونیک و تعمیر برد فعالیت می‌کنند، منبع تغذیه متغیر است. شما برای اینکه یک برد الکتریکی را تست کنید نیاز است به برد خود ولتاژ داده و آن را مورد ارزیابی قرار دهید. همچنین برای پیدا کردن و تست قطعات سوخته یک مدار الکترونیک شما به منبع تغذیه متغیر نیاز دارید. در این دستگاه مقدار ولتاژ و جریان هر دو به دلخواه کاربر قابل تنظیم است به همین دلیل به آن منبع تغذیه متغیر گفته می‌شود. به فرض قرار است یک برد را تعمیر کنید که ولتاژ مورد نیاز برای آن برد ۱۲ ولت و ۲ آمپر است، شما می‌توانید ولتاژ را روی ۱۲ و میزان آمپر را هم روی ۲ تنظیم کنید و بدون آسیب زدن به برد آن را تعمیر کنید.

منبع تغذیه متغیر در آزمایشگاه‌های الکترونیک و فیزیک هم کاربرد فراوانی دارد. به عنوان مثال شما قصد طراحی یک مدار الکتریکی را دارید، زمانی که مدار طراحی و مونتاژ می‌شود، شما برای تست کردن کارایی صحیح برد خود باید به وسیله منبع تغذیه متغیر با توجه به طراحی مدار خود به آن ولتاژ اعمال کنید. در آزمایشگاه فیزیک هم برای اینکه شدت جریان عبوری از یک مدار را اندازه بگیرید به یک منبع تغذیه متغیر نیاز دارید. این وسیله کاربردهای مختلفی دارد، بعضی مواقع شما برای اینکه یک وسیله باتری خور خود را بدون باتری روشن کنید می‌توانید از منبع تغذیه متغیر استفاده کنید. امروزه این وسیله طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که در هر خانه‌ای یک دستگاه منبع تغذیه متغییر دیده می‌شود.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید منبع تغذیه متغیر را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع منبع تغذیه متغیر آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم و کاربردی را که هنگام خرید منبع تغذیه متغیر باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منبع‌تغذیه متغیر چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع دستگاهی از که برق مستقیم شهری را برای مصرف کننده‌های مختلف به دو ولتاژ AC و DC به دلخواه کاربرد به ولتاژ‌ها و آمپرهای مختلف تبدیل می‌کند به همین علت به آن منبع تغذیه متغیر گفته می‌شود. این وسیله در کارگاه‌های آموزش الکترونیک و تعمیر بردهای الکترونیکی، آزمایشگاه‌های فیزیک و شیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. نحوه کار با این وسیله بسیار ساده است یعنی شما با داشتن هر سطحی از دانش و اطلاعات می‌توانید از آن استفاده کنید. این دستگاه انواع مختلفی دارد که در ادامه به توضیح تک تک آن‌ها می‌پردازیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هویه و هیت

انواع منبع‌تغذیه متغیر:

 1. منبع تغذیه چند خروجی: این مدل هم یکی از مدل‌های منبع متغیر است با این تفاوت که خروجی آن دارای تعداد پین‌های مختلف است. به عنوان مثال فقط یک پرامپ منفی بوده اما مثلا دارای ۱۰ پرامپ مثبت می‌باشد که شما باید برای تغییر دارد ولتاژ و آمپر دستگاه جای پرامپ مثبت را تعویض کرده و آن را با خروجی دیگری تعویض کنید. میزان ولتاژ و آمپر هم خروجی روی آن نوشته شده که شما با وصل کردن پرامپ روی آن می‌توانید به ولتاژ و آمپر مورد نظر خود برسید. این مدل تقریبا منسوخ شده و کارایی لازم را ندارد.
 2. منبع تغذیه متغیر دکمه‌ای: در این مدل که تقریبا جدیدتر از نمونه قبلی است، شما به جای جا‌به‌جا کردن پرامپ‌ها می‌توانید یک دکمه چند حالته را که از سمت چپ به راست یا راست به چپ قابل تغییر است، ولتاژ و آمپر مورد نظر خود را تغییر دهید. ولتاژ مورد نظر در زیر این کلید چند حالته به صورت عددی نوشته شده که با قرار دادن کلید روی هر عدد می‌توانید به آن میزان از ولتاژ برسید. این دکمه در واقع همان مقاومت متغییر است. که ولتاژ را برای شما با بالا بردن و پایین آوردن مقاومت خود تغییر می‌دهد.
 3. منبع تغذیه متغیر آنالوگ: همان طور که از نامش پیداست ولتاژ و شدت جریان در این منبع تغذیه‌ها ثابت نیست و شما می‌توانید آن را روی ولتاژ و آمپر دلخواه خود تنظیم کنید. در این دستگاه ولتاژ و آمپر دلخواه خود را می‌توانید به وسیله دو عدد پتانسیومتر چرخشی روی اعداد دلخواه تنظیم کنید. لازم به ذکر است در این نمونه تنظیم کردن ولتاژ و آمپر دقیقا روی یک عدد خاص کار ساده‌ای نیست و باید بارها تلاش کنید تا آن را روی یک عدد دلخواه تنظیم کنید.
 4. منبع تغذیه متغیر دیجیتال: این مدل‌ هم مانند نمونه قبلی قادر به تنظیم ولتاژ و جریان روی محدوده‌های دلخواه می‌باشد. این دستگاه دارای دو عدد صفحه نمایشگر دیجیتال است که یکی مربوط به نمایش میزان آمپر و دیگری مربوط به تنظیم میزان ولتاژ می‌باشد. روی این دستگاه چهار عدد دکمه وجود دارد که با دوتای آن‌ها با علامت مثبت و دوتای دیگر دارای علامت منفی هستند. دو کلید اول مربوط به کم و زیاد کردن ولتاژ است و دو دکمه دیگر مربوط به کم و زیاد کردن میزان جریان که با زدن منفی کمتر و با زدن مثبت اعداد به بالا تغییر می‌کنند.

مزایای استفاده از منبع تغذیه متغیر:

 • قیمت این وسیله در مقایسه با سایر لوازم محل کار ارزان‌تر بوده و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین نسبت به قیمتی که دارد ارزش خرید بالایی دارد.
 • شما به جای داشتن چند عدد منبع تغذیه با ولتاژ‌ها و آمپر‌های مختلف شما می‌توانید تنها یک عدد منبع تغذیه را خریداری کرده و با آن کار تمام منبع‌ها را انجام دهید که در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند.
 • از نظر ایمنی بسیار مطمئن هستند یعنی هنگام استفاده از آن‌ها می‌توانید بدون نگرانی در مورد برق گرفتگی از آن استفاده کنید. همان طور که می‌دانید در هر کاری اول باید ایمنی را رعایت نمائید بعد کار کنید.
 • ولتاژ و جریان را می‌توان به صورت دقیق و بدن خطا روی اعداد دلخواه تنظیم کرد. برخی وسایل با حتی یک ولت کم‌تر یا بیشتر دچار آسیب دیدگی می‌شوند که این دستگاه این احتمال را از بین می‌برد.

بهترین مارک منبع تغذیه متغیر:

هرگز نمی‌توان یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک منبع تغذیه متغیر معرفی کرد. زیرا برندهای باکیفیت زیادی هستند که در زمینه تولید منبع تغذیه باکیفیت فعالیت می‌کنند و از آنجایی که برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند و وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای منبع تغذیه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • منبع تغذیه الکتریکی یاکسون
 • منبع تغذیه الکتریکی داژانگ
 • منبع تغذیه الکتریکی باکو
 • منبع تغذیه الکتریکی آرتان
 • منبع تغذیه الکتریکی آکام الکترونیک
 • منبع تغذیه الکتریکی آداک
 • منبع تغذیه الکتریکی سانشاین
 • منبع تغذیه الکتریکی تی اس آی
 • منبع تغذیه الکتریکی پاوران
 • منبع تغذیه الکتریکی گودویل

منبع تغذیه الکتریکی از کجا بخریم؟

روش‌های زیادی برای این کار وجود دارد اما شما به طور کلی شما به دو روش می‌توانید منبع تغذیه مورد نظر خود را خریداری کنید که انتخاب هر یک از روش‌ها با سلیقه شما ارتباط دارد و هیچ قاعده و قانونی در مورد آن وجود ندارد.

 1. خرید حضوری: شما می‌توانید به نزدیکترین فروشگاه لوازم الکترونیکی محل کار یا سکونت خود مراجعه کنید و منبع تغذیه مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. لازم به ذکر است در این مدل تنوع مدل‌ها کم و جنس خریداری شده به هیچ عنوان پس گرفته یا تعویض نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: امروزه با به وجود آمدن فروشگاه‌های اینترنتی معتبر می‌توانید بدون خارج شدن از منزل و محل کار خود بدون از دست دادن زمان به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کرده و از میان حجم زیادی از مدل‌ها و قیمت‌ها جنس مورد نظر خود را خریداری کنید. شما تا هفت روز فرصت دارید تا جنس خریداری شده خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مولتی متر دیجیتال

نکات مهم هنگام خرید منبع تغذیه الکتریکی:

 • قیمت منبع‌ تغذیه: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. در واقع قیمت است که مشخص می‌کند کدام مدل از منبع تغذیه را خریداری کنید. شما قبل از هر کاری باید میزان بودجه را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما خارج شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 • نوع منبع تغذیه: منبع تغذیه الکتریکی انواع مختلفی دارد، از نمونه آنالوگ گرفته تا دیجیتالی که بستگی به نوع کار شما دارد که کدام مدل را انتخاب کنید. اگر یک منبع تغذیه با دقت خیلی بالا می‌خواهید باید نمونه دیجیتال آن را خریداری کنید، زیرا دارای دقت زیادی هستند و ولتاژ را با دقت زیادی می‌توان تنظیم کرد. اگر دقت برای شما اهمیت ندارد می‌توانید یک منبع تغذیه آنالوگ را خریداری کنید.
 • جنس پرامپ: به کیفیت پرامپ‌ها توجه داشته باشید، همان طور که می‌دانید رابط بین مصرف کننده و منبع تغذیه شما همین پرامپ‌های اتصال هستند. اگر پرامپ‌ها از کیفیت لازم برخوردار نباشند، هر لحظه باید منتظر خرابی منبع تغذیه یا مصرف کننده باشید زیرا نوسان برق یکی از اصلی‌ترین دلایل خرابی بردهای الکترونیکی است و خود منبع تغذیه هم یک دستگاه الکترونیکی محسوب می‌شود. پس همیشه به کیفیت پرامپ‌های اتصال توجه کنید.
 • میزان ولتاژ و آمپر: همان طور که می‌دانید هر دستگاه دارای یک حداقل ولتاژ و آمپر است که میزان آن را از این مقدار کمتر نمی‌توان کرد. همچنین هر دستگاه هم دارای یک ماکسیمم ولتاژ و آمپر می‌باشد که توان دستگاه نامیده می‌شود. شما با توجه به نیاز کاری خود به حداقل ولتاژ و آمپر و حداکثر نیاز خود به این پارامتر مهم نوع دستگاه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال تمام بردهایی را که تعمیر می‌کنید ولتاژ آن‌ها تا ۱۲ ولت است یک دستگاه با حداکثر توان ۱۵ ولت هم برای شما مناسب می‌باشد.
 • برند دستگاه: یکی از مهم‌ترین مواردی که هنگام خرید منبع تغذیه باید به آن توجه داشته باشید، برند دستگاه می‌باشد. همیشه به سراغ برند‌های باکیفیت و شناخته شده بروید، زیرا از کیفیت لازم برخودار هستند. این محصولات از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ خرید برندهای جدید و ناشناخته بازار بروید.
 • از فروشگاه معتبر خرید کنید: متاسفانه روزانه حجم زیادی کالای تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر ظاهری شباهت زیادی به کالای اصلی دارند. تنها راه تشخیص جنس اصلی از تقلبی داشتن مهارت و تجربه بالا در این زمینه می‌باشد. پیشنهاد می‌کنم اگر تخصص و تجربه لازم در این زمینه را ندارید، حتما از فروشگاه معتبر خرید کنید. هیچ گاه یک فروشگاه معتبر اعتبار چندین ساله خود را از بین نمی‌برد و در صورت اطلاع از تخلف می‌توانید از فروشگاه مورد نظر شکایت کنید.

روش نگهداری از منبع تغذیه الکتریکی:

 1. همیشه منبع تغذیه خود را فقط زمان استفاده روشن کنید. فراموش نکنید روشن بدون دستگاه می‌تواند طول عمر قطعات الکترونیکی آن را کاهش دهد.
 2. توجه داشته باشید که پرامپ‌های مثبت و منفی که شامل دو رنگ قرمز و مشکی است با هم اتصال پیدا نکنند. همچنین در صورتی که از اتصال کوتاه بودن یک برد اطمینان دارید منبع تغذیه را به آن وصل نکنید.
 3. منبع تغذیه را در نزدیکی هویه و هیت قرار ندهید، سیم برق دستگاه و پرامپ‌های آن دارای روکش پلاستیکی قابل سوختن هستند. گرمای حاصل می‌تواند به قسمت‌های پلاستیکی منبع تغذیه آسیب وارد کند.
 4. این وسیله را در مکان خشک و خنک نگهداری کنید، رطوبت می‌تواند به دستگاه شما آسیب جدی وارد کند. این دستگاه نباید در دسترس کودک قرار داشته باشد زیرا ممکن است به دستگاه یا سلامت خودش آسیب وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید منبع تغذیه متغیر مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای منبع تغذیه متغیر ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل ۱۰۰

منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل 100

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴۴x70x33 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  منبع تغذیه سوییچینگ ۱۲ ولت ۲۰۰ وات ۱۶.۶ امپر با بدنه الومینیوم بسیار خنک و بدون فن و بیصدا جهت مصارف صنعتی و تابلوسازها و دوربین های مداربسته و ……میباشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ منبع تغذیه الکتریکی داژانگ مدل PS-302D

منبع تغذیه الکتریکی داژانگ مدل PS-302D

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶.۵×۱۳.۵×۲۷ میلی‌متر
 • قابلیت ها
  تامین برق مورد نیاز دستگاه های الکترونیکی تا ۳۰ ولت و شدت جریان ۲ آمپر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • سایر توضیحات
  دارای دو نمایشگر دیجیتالی ولتاژ و جریانحفاظت از اتصال کوتاه در اثر برخورد قطب مثبت و منفیدارای فن خنک کننده جهت کار مداکار با ولتاژ برق شهری ۲۲۰ و ۱۱۰ ولتولتاژ خروجی از ۰ تا ۳۰ ولت و شدت جریان ۲ آمپر۴ عدد ولوم جهت تنظیم ولتاژ و شدت جریانچراغ ال ای دی روشن بودن دستگاهبدنه فلزی محکم و عایق الکتریکیخروجی های رنگی جهت تشخیص قطب مثبت ، منفی و اتصال بدنه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل ۴۰۰

منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل 400

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۵x110x43 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  منبع تغذیه سوییچینگ ۱۲ ولت ۳۳.۳ امپر ۴۰۰ وات با بدنه الومینیومی جهت خنک بودن تغذیه و مصرف تغذیه ال ایی دی و دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه با کیفیت بسیار عالی ساخت کشور چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۱۰ آمپر مدل H-3010

منبع تغذیه 30 ولت 10 آمپر مدل H-3010

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x150x150 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  این منبع تغذیه مناسب برای تعمیرکاران موبایل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات برق خودرو و غیره کاربرد دارد
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ منبع تغذیه ۱۲ ولت ۳ آمپر مینول مدل LRS-35-12

منبع تغذیه 12 ولت 3 آمپر مینول مدل LRS-35-12

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x90x40 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ منبع تغذیه الکتریکی یاکسون مدل ۱۵۰۲DD

منبع تغذیه الکتریکی یاکسون مدل 1502DD

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x130x160 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  تامین برق مورد نیاز دستگاه های الکترونیکی تا ۱۵ ولت و شدت جریان ۲ آمپر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  پراپ منبع تغذیه با ۷ خروجی
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش دیجیتالنمایشگر ولتاژ و آمپربرند yaxun اورجینالبا کیفیت بالا و جنس مرغوب۰ تا ۱۵ ولت متغیر۰ تا ۲ آمپر متغیرپاور ترانسی و سنگین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل ۳۰۰

منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل 300

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹۶x93x43 میلی‌متر
 • قابلیت ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۲ آمپر پی مکس مدل SPS_302

منبع تغذیه 30 ولت 2 آمپر پی مکس مدل SPS_302

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱x17x10 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  عمومی
 • اقلام همراه
  یک عدد سیم اتصال به برق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ منبع تغذیه گلد استار مدل LG17301SL15A

منبع تغذیه گلد استار مدل LG17301SL15A

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸۰ × ۲۰۰ × ۳۵۰ میلی‌متر
 • قابلیت ها
  ۱.حفاظت در برابر اتصال کوتاه. ۲. حفاظت در برابر Overload.3.قابلیت تنظیم ولتاژ خروجی تا حد ( ۱/۰ ).۴.قابلیت تنظیم جریان خروجی تا حد ( ۱/۰ ).۵.نمایشگر سه رقمی دیجیتال ( LED ) جهت نمایش ولتاژ خروجی.۶. نمایشگر سه رقمی دیجیتال ( LED ) جهت نمایش جریان خروجی.
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  صنعتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ منبع تغذیه مستقیم آداک مدل PS-155U2

 منبع تغذیه مستقیم آداک مدل PS-155U2

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x13x16 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  ولتاژ خروجی قابل تنظیم ۰ الی ۱۵ ولت با حداکثر جریان ۵ آمپر خروجی USB 5 ولتی با جریان ۲ آمپر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  پروب و دفترچه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۵ آمپر دوبل مگاتک مدل MP-3005-D

منبع تغذیه 30 ولت 5 آمپر دوبل مگاتک مدل MP-3005-D

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۷۰x350x240 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  دو کانال متغیر ایزوله به همراه یک کانال ثابت ۵ ولتقابلیت سری و موازی کردن کانال هامحافظ در برابر اتصال کوتاهریپل پایینثبات ولتاژ عالی
 • اقلام همراه
  ۴ رشته کابل موزی به سوسماریکابل برقCD راهنمای دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ منبع تغذیه ۱۲ ولت ۱۷ آمپر مینول مدل LRS-200-12

منبع تغذیه 12 ولت 17 آمپر مینول مدل LRS-200-12

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴۰x130x40 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۵ آمپر ویکتور مدل S-700

منبع تغذیه 30 ولت 5 آمپر ویکتور مدل S-700

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x10x15 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنماکابل پاور سیم سوسماری
 • سایر توضیحات
  این منبع تغذیه مناسب برای تعمیرکاران موبایل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات برق خودرو و غیره کاربرد دارد این منبع تغذیه ۳۰ ولت ۵ آمپر میباشدولتاژ این منبع تغذیه از ۱ الی ۳۰ ولت قابل تنظیم میباشدجریان این منبع تغذیه از صفر الی ۵ آمپر قابل تنظیم میباشد‌‌‌‌مجهز به قطع کن خودکارمجهز به بوق هشدار اتصال کوتاهمجهز به فیوز مجهز به فنمجهز به سیستم حفاظت در برابر اتصال میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ منبع تغذیه الکتریکی ویکتور مدل MP310

منبع تغذیه الکتریکی ویکتور مدل MP310

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x11x15 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  تنظیم دقیق ولتاژ و جریان با استفاده از ولوم های FINE
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  عمومی
 • اقلام همراه
  سیم سوسماریکابل برقدفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  این منبع تغذیه مناسب برای تعمیرکاران موبایل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات برق خودرو و… میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۱۰ آمپر مدل H-3010

منبع تغذیه 30 ولت 10 آمپر مدل H-3010

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x150x150 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  این منبع تغذیه مناسب برای تعمیرکاران موبایل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر تعمیرات لوازم خانگی تعمیرات برق خودرو و غیره کاربرد دارد
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ منبع تغذیه ۲۴ ولت ۱۰ آمپر مینول مدل DRP-240-24

منبع تغذیه 24 ولت 10 آمپر مینول مدل DRP-240-24

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰×۱۲۵.۵×۱۲۵.۵ میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ منبع تغذیه سوییچینگ مینول مدل RS-25-5

منبع تغذیه سوییچینگ مینول مدل RS-25-5

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱۰x300x40 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • سایر توضیحات
  منبع تغذیه سوییچینگ مینول ۵ ولت ۵ امپر ۲۵ وات با بدنه الومینیومی جهت خنک بودن تغذیه و مصرف جهت تغذیه ال ایی دی و دوربین مدار بسته و تجهیزات شبکه و… با کیفیت بسیار عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل ۲۰۰

منبع تغذیه سوییچینگ جم مدل 200

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۵x90x43 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  ۱۲ ولت۱۶.۶ امپربدنه الومینیومی برد خنک و بیصدا
 • سایر توضیحات
  ۱۲ ولت۱۶.۶ امپربدنه الومینیومی برد خنک و بیصدابدون فن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ منبع تغذیه سوئیچینگ مدل JHX

منبع تغذیه سوئیچینگ مدل JHX

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵x2x1.5 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • سایر توضیحات
  شدت جریان :۳۰۰ میلی آمپرولتاژ ورودی:۲۲۰ ولتولتاژ خروجی :۱۲ ولتتوان مصرفی :۳ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ منبع تغذیه الکتریکی ۱.۵ تا ۲۴ ولت ۴۰ وات مدل KE-T24

منبع تغذیه الکتریکی 1.5 تا 24 ولت 40 وات مدل KE-T24

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۰x73x70 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  ولتاژ ۱.۵ ولت تا ۲۴ ولتجریان حداکثر ۳ آمپر تا حد اکثر توان ۴۰ وات برای زمان کوتاهجریان ۲ آمپر تا حد اکثر توان ۴۰ وات به صورت مداومآسیب پذیر در هنگام اتصال کوتاه برای بیش از ۱۰ ثانیهدارای نمایشگر ولتاژ
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  ۳ عدد فیش ۳.۹ و ۴.۷ و ۵.۳ میلیمتریمادگی با گیره سوسماری
 • سایر توضیحات
  کلید صفرو و یک باعث افزایش رنج ولتاژ به میزان ۴ ولت است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ منبع تغذیه سوئیچینگ ۱۲ ولت ۳ آمپر مینول مدل NES-35-12

منبع تغذیه سوئیچینگ 12 ولت 3 آمپر مینول مدل NES-35-12

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۹x97x36 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  صنعتی
 • اقلام همراه
  به همراه کارتن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۵ آمپر مدل AP_305

منبع تغذیه 30 ولت 5 آمپر مدل AP_305

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x150x150 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  کابل سوسماریکابل برقدفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  این منبع تغذیه مناسب برای تعمیرکاران موبایل تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر تعمیرات لوازم خانگی وغیره کاربرد دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ منبع تغذیه الکتریکی ۳۰ ولت ۵ آمپر آکام الکترونیک مدل ۳۰۵

منبع تغذیه الکتریکی 30 ولت 5 آمپر آکام الکترونیک مدل 305

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۲x1x1.4 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  خروجی با ولتاژ متغیر ۰ تا ۳۰ ولتخروجی با جریان متغیر ۰ تا ۵ آمپردارای آمپرمتر و وات مترنمایش تقریبی جداگانه MAX جریان تنظیمیمحافظت شده در برابر اتصال کوتاه و اضافه جریانمحافظت شده در برابر دمای بیش از حددارای ولوم محدود کننده جریاندارای فن خنک کننده جهت تنظیم دمای منبع تغذیه در کاربرد طولانیدارای ال سی دی دیجیتالنمایش خودکار میلی آمپر و آمپر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما،کابل برق و پراب خروجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ منبع تغذیه الکتریکی تیزرو صنعت مدل MB00-152B

 منبع تغذیه الکتریکی تیزرو صنعت مدل MB00-152B

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x15x7.5 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  محافظت اتوماتیک اتصال کوتاه و چراغ نمایش اتصال کوتاهکابل برق جدا از منبع تغذیهدارای کلید روشن و خاموش بدون نیاز به درآوردن از برق
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  پراپ منبع تغذیه گیره سوسماریکابل برق استاندارد پاور کامپیوتر
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش دیجیتال ولتاژ و جریانبرند تیزرو صنعت ساخت ایرانبا کیفیت بالا و جنس مرغوب۱.۵ تا ۱۵ ولت متغیر۰ تا ۲ آمپر متغیرسوئیچینگ سبک ، پرقدرت و کم مصرف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ منبع تغذیه ۳۰ ولت ۵ امپر سانشاین مدل P-3005D

منبع تغذیه 30 ولت 5 امپر سانشاین مدل P-3005D

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x14x12 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  دارای دو نمایشگر دیجیتالی ولتاژ و جریاندارای فن خنک کننده جهت کار مداکار با ولتاژ برق شهری ۲۲۰ و ۱۱۰ ولتولتاژ خروجی از ۰ تا ۳۰ ولت و شدت جریان ۵ آمپر۴ عدد ولوم جهت تنظیم ولتاژ و شدت جریانچراغ ال ای دی روشن بودن دستگاهبدنه فلزی محکم و عایق الکتریکیخروجی های رنگی جهت تشخیص قطب مثبت ، منفی و اتصال بدنه
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  صنعتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ منبع تغذیه الکتریکی ۱۵ولت ۳ آمپر مکانیک مدل DSP15D3

منبع تغذیه الکتریکی 15ولت 3 آمپر مکانیک مدل DSP15D3

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹۰x140x195 میلی‌متر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  پراب
 • سایر توضیحات
  ولتاژ قابل تنظیم بین ۰ تا ۱۵ ولتآمپر قابل تنظیم بین ۰.۵ تا ۳ آمپردارای ۲ پورت USBدارای قابلیت شوک دهینمایش جریان و ولتاژ به دو صورت آنالوگ و دیجیتال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کیت منبع تغذیه مدل V30.1A

کیت منبع تغذیه مدل V30.1A

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۲x28x25 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  قابل استفاده به عنوان مبدل ولتاژ و یا آداپتور ولتاژ کاملا رگوله شده مجهز به مدار یکسوسازمجهز به مدار پارازیت گیرجریان خروجی : ۱ آمپر
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  فیبر مدار چاپی ، قطعات الکترونیکی لازم برای مونتاژ برد، سیم و دفترچه ی راهنمای مونتاژ ولحیم کاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ منبع تغذیه ۲۴ ولت ۵ آمپر مدل MP-245

منبع تغذیه 24 ولت 5 آمپر مدل MP-245

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x150x70 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  مناسب برای تعمیرات موبایلمناسب برای تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر مناسب برای تعمیرات لوازم برقی و…
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  آموزشی
 • اقلام همراه
  سیم سوسماریکابل برقبرگه راهنما
 • سایر توضیحات
  منبع تغذیه ۲۴ ولت ۵ آمپرتنظیم ولتاژ از ۱ الی ۲۴ ولتتنظیم جریان از صفر الی ۵ آمپرمجهز به قطع کن خودکارمجهز به فیوز محافظمجهز به فن خنک کنندهاین دستگاه مجهز به سیستم حفاظت در برابر اتصال کوتاه میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ منبع تغذیه آداک مدل PS-405U2F

منبع تغذیه آداک مدل PS-405U2F

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x14x16 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  ولتاژ خروجی قابل تنظیم ۰ الی ۴۰ ولت که قابل تنظیم میباشدجریان خروجی ۰ الی ۵ آمپر که قابل تنظیم میباشدخروجی USB با جریان ۲ آمپر و ۵ ولتدارای بخش ولتاژ ثابت +۱۲ ولت ۱ آمپردارای بخش ولتاژ ثابت +۵ ولت ۱ آمپردارای دکمه قطع و وصل ولتاژ خروجی
 • ویژگی‌های قطعات الکترونیکی
  صنعتی
 • اقلام همراه
  پروبدفترچه راهنمای محصول
 • سایر توضیحات
  حتما قبل از استفاده دفترچه راهنمای محصول را مطالعه فرمایید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ منبع تغذیه الکتریکی داژانگ مدل PS-303D

 منبع تغذیه الکتریکی داژانگ مدل PS-303D

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵۰x15x20 میلی‌متر
 • قابلیت ها
  تامین برق مورد نیاز دستگاه های الکترونیکی تا ۳۲ ولت و شدت جریان ۳ آمپر
 • اقلام همراه
  کابل پاور دفترچه راهنمای انگلیسی
 • سایر توضیحات
  دارای دو نمایشگر دیجیتالی ولتاژ و جریانحفاظت از اتصال کوتاه در اثر برخورد قطب مثبت و منفیدارای فن خنک کننده جهت کار مداوم با ولتاژ برق شهری ۲۲۰ و ۱۱۰ ولتولتاژ خروجی از ۰ تا ۳۰ ولت و شدت جریان ۳ آمپر۴ عدد ولوم جهت تنظیم ولتاژ و شدت جریانچراغ ال ای دی روشن بودن دستگاهبدنه فلزی محکم و عایق الکتریکیخروجی های رنگی جهت تشخیص قطب مثبت ، منفی و اتصال بدنه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید منبع تغذیه متغیر در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید انواع کیت آموزشی الکترونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا