لوازم آرایشی

راهنمای خرید ۲۸ نمونه لاک خشک کن باکیفیت و پرفروش + قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید لاک خشک کن باید به آن ها توجه داشته باشید.

خانم‌ها همیشه علاقه دارند که زیبایی ظاهرشان توجه دیگران را به خود جلب نماید. به گونه‌ای که از انواع لباس‌ها و لوازم آرایشی زیبا استفاده می‌‌کنند تا جذابیت ظاهرشان دوچندان شود. از بین زیبایی‌های مختلف استایل یک خانم، قسمت ناخن‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد، چون دست‌ها همیشه در معرض دید هستند و توجه طرف مقابل را به سمت خود معطوف می‌کنند. بنابراین بانوان به استفاده از انواع لاک تمایل دارند تا دستشان را از آنچه که هست زیباتر نشان دهند و مسلما خشک شدن هرچه سریعتر آن لاک هم یکی از تمایلات آنها خواهد بود. به خنین دلیل است که امروزه دستگاهی به نام لاک خشک کن وارد بازار شده است.

به طور کلی می‌توان گفت جنس مونث، چه دختربچه و چه خانم‌های جوان علاقه‌ی زیادی به استفاده از انواع لاک‌ها دارند. گاهی اوقات موقعیتی پیش می‌آید که نمی‌توانید منتظر بمانید تا لاک ناخن‌هایتان خشک شود و به دلیل کمبود وقت عملا زمانی برای تامل نخواهید داشت. اینجاست که لاک خشک کن به کمک شما می‌آید و با قرار دادن ناخن‌هایتان در زیر این دستگاه، پس از گذشت مدت کوتاهی، لاک ناخنتان کاملا خشک می‌شود و می‌توانید انواع طرح‌های مختلف را بر روی آن حک کنید.

ما در این مطلب قصد داریم یکسری نکات را به شما دوستان آموزش دهیم تا اطلاعات کامل و مفیدی را در مورد انواع دستگاه لاک‌خشک کن به دست آورید. چون این وسیله ارتباط مستقیمی با سلامت دارد، باید در هنگام خرید بسیار دقت نمایید تا محصولی باکیفیت و مقرون به صرفه را خریداری کنید. پس با ما همراه باشید و ادامه‌ی این مطلب را بخوانید.

گذری مختصر بر تاریخچه‌ی استفاده از لاک ناخن:

بانوان به طور ذاتی و از همان اوایل شکل گیری جوامع بشری به زیبایی علاقه مند بوده‌اند. زمان استفاده از لاک ناخن هم به سه هزار سال قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد، جایی که در مصر و چین زنان ناخن‌های خود را رنگ می‌کردند. البته موادی که از آن به عنوان لاک بهره می‌برده‌اند حالت طبیعی داشته و مانند امروزه شیمیایی نبوده است. مواد تشکیل دهنده‌ی آن از حنا، مخلوط صمغ عربی با سفیده‌ی تخم مرغ و… بوده، که البته همه‌ی این مواد طبیعی هم ماندگاری خوب و زیادی داشته‌اند.

منظور از دستگاه لاک خشک کن چیست؟

به طور کلی منظور از لاک، ماده ی شیمیایی است که باعث زیبایی انگشتان دست و پا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است، دستگاهی است که روند خشک شدن لاک بر روی ناخن‌ها را بسیار کوتاه کرده و این امر را به کاری لذت بخش مبدل ساخته است.

امروزه سالن‌های زیبایی که بخش مربوط به زیبایی و سلامت ناخن را هم دارند، برای مانیکور و پدیکور ناخن از این وسیله بهره می‌برند. چون معمولا مشتری این بخش هم زیاد است، باید از لاک خشک‌کن بهره ببرند تا به کار همه‌ی مراجعه کنندگان رسیدگی کنند. به کسی که این کار را انجام می‌دهد، ناخن‌کار می‌گویند.

آیا برای لاک‌های معمولی هم می‌توان از لاک خشک کن استفاده کرد؟

در پاسخ باید بگوییم که لاک‌های معمولی به خودی خود بعد از گذشت زمان کوتاهی خشک می‌شوند و نیازی به دستگاه خاصی برای خشک کردن این مدل از لاک‌ها احساس نمی‌شود. کسانی که ناخن‌کار هستند معمولا به دنبال خرید این دستگاه می‌روند، چراکه لاک‌های ژلی یا ژلیش دیر خشک می‌شوند و شخص ناخن‌کار باید منتظر بماند تا ژل کاشت ناخن خشک شود و بعد به سراغ مرحله ی بعد برود.

پس عملا از این دستگاه خیلی در خانه استفاده نمی‌شود، چون لاک‌ها مواد خاصی ندارند و سریع خشک می‌شوند. اما اگر سری به سالن‌های زیبایی شهرتان بزنید خواهید دید که قسمت مربوط به ناخنِ سالن زیبایی، یک یا دو نمونه از این دستگاه‌ها را در خود جای داده است.

منظور از لاک ژلیش چیست؟

لاک ژل یا لاک ژلیش به تازگی وارد بازار شده است، این لاک‌ها به دلیل مواد خاصی که در ساخت آنها به کار رفته دوام بالایی دارند و تا چند هفته روی ناخن باقی خواهند ماند، درخشندگی آنها هم حفظ می‌شود. یکی از مشکلاتی که لاک‌های معمولی دارند، لب‌پَر شدن آنهاست، این در حالی است که لاک ژل، لب‌پر نخواهد شد. به همین دلیل است که این لاک مورد پسند بسیاری از خانم‌ هاست.

لاک ژل، مانند لاک معمولی در معرض هوا خشک نمی‌شود و به ناچار برای خشک کردن آن به نور فرابنفش نیاز خواهید داشت. پس هر زمان که هوس استفاده از لاک ژلیش را کردید، فراموش نکنید که فقط و فقط با لامپ ناخن خشک می‌شود.

آشنایی بیشتر با انواع دستگاه لاک خشک کن:

 • دستگاه لاک خشک کن UV: این دستگاه نسبت به سایر نمونه‌ها قدمت بیشتری دارد، چراکه برای اولین بار لاک خشک‌کن‌ها دارای اشعه‌ی UV بود. این اشعه به معنای نور فرابنفش است که لاک ژل را از طریق استفاده از این اشعه خشک می‌کند.
 • دستگاه با لامپ LED: بعدها این دستگاه روی کار آمد و از طریق لامپ‌های LED که درون دستگاه تعبیه شده است، لاک ژلیش را خشک می‌کند. به نظر می‌رسد که این مدل نسبت به مدل قبلی از دوام و کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود.
 • دستگاه لاک خشک کن UV-LED: می‌توان گفت که در حال حاضر بهترین و جدیدترین مدل دستگاه لاک‌خشک کن همین مدل می‌باشد. این نمونه از دستگاه‌ها تنوع بالایی دارند، از ۶ وات گرفته تا ۶ لامپ تا ۷۲ وات و ۳۶ لامپ. به طور کلی می‌توان گفت امکانات و کیفیت این مدل از دستگاه‌ها نسبت به دو مدل قبلی بهتر خواهد بود و دوکار را با هم انجام خواهد داد. پس اگر برای سالن زیبایی‌تان قصد خرید دستگاه لاک خشک کن دارید، حتما به سراغ خرید این مدل بروید.

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دستگاه لاک خشک کن باید به آنها توجه نمود:

 • اولین شرط در خرید هر وسیله‌ای توجه به قیمت آن است‌. عوامل مختلفی چون جنس، کیفیت، دوام و… بر روی قیمت دستگاه لاک خشک کن اثرگذار هستند. شما عزیزان باید با توجه به بودجه و سلیقه‌ی خود نسبت به خرید مدل خاصی اقدام کنید.
 • به میزان لامپ دستگاه توجه داشته باشید، بدیهی است که هرچه تعداد لامپ‌های دستگاه بیشتر باشند عملکرد بهتری خواهد داشت و دستگاه لاک‌ها را سریعتر خشک می‌کند. اکر می‌خواهید از این دستگاه به صورت تخصصی استفاده کنید، بهتر است به سراغ دستگاهی با قدرت ۲۴ وات و ۱۵ لامپ بروید.
 • دستگاه‌هایی که سینی آنها حالت مگنتی یا کشویی دارند، بهتر است برای پا مورد استفاده قرار گیرند. این مدل برای خشک کردن لاک ناخن دست و پا مناسب است، هم‌چنین قابلیت جدا شدن سینی دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که لاک خشک کن خیلی راحت تمیز شود.
 • تایمر بعضی از مدل‌های دستگاه لاک خشک کن ۹۹ ثانیه می‌باشد و بر روی آن عبارت LOW HEAT MODE حک شده است. این قابلیت وقتی به کمک شما می آید که در حال کاشت ژل هستید، جون بدخی از ژل‌ها روی ناخن مشتری می‌سوزند، تایمر باعث می‌شود که دستگاه به صورت خود به خود خاموش شود و یا اینکه با نصف قدرت دستگاه باعث خشک شدن لاک‌ها شود.
 • دستگاهی را خریداری نمایید که بتوانید کل ناخن‌های مشتری را در زیر آن قرار دهید. منظور از این عبارت این است که پنج انگشت کاملا بر روی سینی دستگاه جای گیرند تا همگی با هم خشک شوند.
 • فراموش نکنید که امکانات گفته شده فقط مختص دستگاه لاک خشک‌کن LED-UV می‌باشد و سایر مدل‌های این دستگاه همه‌ی این قابلیت‌ها را با هم ندارند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید لاک خشک‌کن مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۸ مدل لاک خشک‌کن ارزان، پرفروش و با کیفیت موجود در بازار را برای شما دوستان جمع آوری کرده ایم. با کلیک کردن روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، می توانید اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ لاک خشک کن بلوکیو مدل BQV10

لاک خشک کن بلوکیو مدل BQV10

مشخصات

 • سایر مشخصات
  نام دستگاه : لاک خشکن / UV-LED برند : بلوکیو / Bluque مدل: BQ-V10 مناسب برای: خشک کردن انواع ژل ناخن منبع تغذیه:برق مستقیم , باطری لیتومی مدت زمات شارژ:۲ساعت مدت زمان شارژدهی:۸ساعت قدرت: ۱۲۰W تعداد لامپ : ۳۰عدد لامپ ترکیبی UV – LED طول موج: ۳۶۵+۴۰۵nm صفحه نمایش دیجیتال:دارد توانایی خشک کردن انواع ژل: دارد دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر: دارد سینی کف با قابلیت جدا شدن:دارد خاموشی خودکار:دارد تایمر خودکار : دارد سایز:۹۵x189x230
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه : لاک خشکن / UV-LEDبرند : بلوکیو / Bluqueمدل: BQ-V10مناسب برای: خشک کردن انواع ژل ناخنمنبع تغذیه:برق مستقیم , باطری لیتومیمدت زمات شارژ:۲ساعتمدت زمان شارژدهی:۸ساعتقدرت: ۱۲۰Wتعداد لامپ : ۳۰عدد لامپ ترکیبی UV – LEDطول موج: ۳۶۵+۴۰۵nmصفحه نمایش دیجیتال:داردتوانایی خشک کردن انواع ژل: دارددارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر: داردسینی کف با قابلیت جدا شدن:داردخاموشی خودکار:داردتایمر خودکار : داردسایز:۹۵x189x230

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ لاک خشک کن سان یو وی مدل S1

لاک خشک کن سان یو وی مدل S1

مشخصات

 • مشخصات ویژه
  همراه با آینه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ لاک خشک کن سان مدل X5 Plus

لاک خشک کن سان مدل X5 Plus

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن
 • سایر مشخصات
  – دارای ۳۶ لامپ ال ای دی UV برای خشک کردن بهتر و سریع تر انواع لاک ژل و چسب- LED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعت- دارای تایمر برای نشان دادن مدت زمان استفاده- دارای تایمر ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۹ ثانیه- دارای سنسور برای روشن شدن خودکار به هنگام قراردادن دست و پا زیر آن- قابل استفاده برای ناخن های دست و پا
 • سایر توضیحات
  – دارای ۳۶ لامپ ال ای دی UV برای خشک کردن بهتر و سریع تر انواع لاک ژل و چسب- LED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعت- دارای تایمر برای نشان دادن مدت زمان استفاده- دارای تایمر ۱۰، ۳۰، ۶۰ و ۹۹ ثانیه- دارای سنسور برای روشن شدن خودکار به هنگام قراردادن دست و پا زیر آن- قابل استفاده برای ناخن های دست و پا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ لاک خشک کن سان مینی مدل PRO

لاک خشک کن سان مینی مدل PRO

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ لاک خشک کن مدل MIT-785

لاک خشک کن مدل MIT-785

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن
 • سایر توضیحات
  ولتاژ : ۱۶W

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ لاک خشک کن سان مدل ۹C

لاک خشک کن سان مدل 9C

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  دارای تایمر ۳۰ و ۶۰ ثانیه
 • سایر مشخصات
  دارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسبکیفیت ساخت بالاطراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقهقابلیت حمل آسانLED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعتقابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ لاک خشک کن دازل مدل ۲in1

لاک خشک کن دازل مدل 2in1

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  حسگر حرارتی
 • سایر مشخصات
  دارای ۱۲ LED می باشد که قدرت بالای ۱۸ وات دارد دارای صفحه دیجیتال و ۳ تایم زمانی ۳۰ ثانیه و….

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ لاک خشک کن سان مدل ONE-48

لاک خشک کن سان مدل ONE-48

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  ۴۸ وات
 • سایر مشخصات
  کیفیت ساخت بالاطراحی زیبا و جذاب مخصوص بانوان با سلیقهقابلیت حمل آساندارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک،ژل و چسبLED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعتدارای تایمر ۵، ۳۰ و ۶۰ ثانیهدارای سنسور جهت روشن شدن خودکار به هنگام قراردادن دست در زیر آنقابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)امکان کار در دو حالت ۲۴ وات و ۴۸ وات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ لاک خشک کن مدل KD-FA

لاک خشک کن مدل KD-FA

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – مناسب برای خشک کردن انواع لاک ها و طراحی ناخن– روشن شدن با فشار کف دست– مناسب ناخن ‌های دست و پا– جنس بدنه: پلاستیک PVC– خشک کردن به وسیله باد– کارکرد با ۲ باتری قلـمی– صرفه جویی در زمان– سبک و حمل آسان– خشک کن سریع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ لاک خشک کن استیگما مدل C8

لاک خشک کن استیگما مدل C8

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن
 • سایر مشخصات
  دارای دکه لمسیدارای ۴ LED12Wقدرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ لاک خشک کن مدل T4

لاک خشک کن مدل T4

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  قدرت بالای ۱۶۰ وات
 • سایر مشخصات
  دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدرقدرت بالای ۱۶۰ وات۵۴ عدد لامپ SMD با طول عمر ۵۰.۰۰۰ ساعتقابلیت استفاده همزمان از دو دستتوانایی خشک کردن انواع ژلصفحه نمایش دیجیتالسنسور حرکتیتعداد بالا و چیدمان لامپ هوشمندسینی کف مگنتی
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ لاک خشک کن مدل T3

لاک خشک کن مدل T3

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  ۱۰۸W
 • سایر مشخصات
  ۳۶ LEDصفحه جدا شوندهsmart 2.0مناسب دو دست
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ لاک خشک کن مدل پاندا کد ۱۲۳

لاک خشک کن مدل پاندا کد 123

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  وصل به کابل USB و هم برق DC بین ۶۰ تا ۱۲۰ ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ لاک خشک کن مدل B5-120W

لاک خشک کن مدل B5-120W

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  حسگر حرارتی
 • سایر توضیحات
  تعداد لامپ ۴۲ عدد با توان ۱۲۰ وات تعداد بالا و چیدمان اسمارت لامپ هاسنسور حرکتی توانایی خشک کردن انواع ژل صفحه نمایش دیجیتال سینی کف با قابلیت جدایی سنسور حرکتی ( به محض ورود دست در دستگاه، لامپ ها روشن میشوند ) تعداد بالا و چیدمان لامپ هوشمند که به بهترین نحو ژلیش و کاشت ژل شما را خشک کند قابلیت خشک کردن انواع ژل ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ لاک خشک کن سان مدل BQ5T

لاک خشک کن سان مدل BQ5T

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  ۱۲۰W
 • سایر مشخصات
  ۱۲۰ W36 LEDSMART 2

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ لاک خشک کن بلوکیو مدل BQ5T PLUS

لاک خشک کن بلوکیو مدل BQ5T PLUS

مشخصات

 • سایر مشخصات
  نام دستگاه:لاک خشک کن / UV-LED برند:Bluque/بلوکیو مدل: BQ5T PLUS مناسب برای: خشک کردن انواع ژل ناخن قدرت:۱۸۰W تعداد لامپ :۶۰ عدد لامپ ترکیبی UV – LED صفحه نمایش دیجیتال:دارد صفحه نمایش دیجیتال:دارد توانایی خشک کردن انواع ژل: دارد سنسور حرکتی:دارد سینی کف با قابلیت جدا شدن:دارد / سینی کف مگنتی دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر: دارد تایمر خودکار: دارد سایز:۱۰x20x23
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ لاک خشک کن بلوکیو مدل BQV3

لاک خشک کن بلوکیو مدل BQV3

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  BQV3
 • سایر مشخصات
  نام دستگاه:لاک خشک کن / UV-LEDبرند:Bluque/بلوکیومدل:BQV3مناسب برای: خشک کردن انواع ژل ناخنقدرت:۱۶۸Wتعداد لامپ : ۴۲ عدد لامپ ترکیبی UV – LEDصفحه نمایش دیجیتال:داردصفحه نمایش دیجیتال:داردتوانایی خشک کردن انواع ژل: داردسنسور حرکتی:داردسینی کف با قابلیت جدا شدن:دارد / سینی کف مگنتیدارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر: داردتایمر خودکار: داردسایز:۸x20x23
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ لاک خشک کن SUN mini مدل UVLED

لاک خشک کن SUN mini مدل UVLED

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن
 • سایر مشخصات
  دارای اشعه UVدارای تایمر خودکار (۴۵ و ۶۰ ثانیه)دارای ۶ لامپ با قدرت ۱۲ وات جهت خشک کردن مواد و ژل ناخندارای پایه های جمع شونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ لاک خشک کن مدل A

لاک خشک کن مدل A

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  قابل استفاده برای خشک کردن انواع لاک ژل با حمل و استفاده آسان
 • سایر مشخصات
  تامین منبع انرژی توسط ۳ عدد باطری نیم قلم (داخل بسته بندی موجود نیست)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ لاک خشک کن سان مدل S9

لاک خشک کن سان مدل S9

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  حسگر حرارتی
 • سایر مشخصات
  دارای ۴۲ LED می باشد که قدرت بالای۱۲۰ وات دارد دسته قابل حمل
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ لاک خشک کن سان مدل X5MAX

لاک خشک کن سان مدل X5MAX

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  کیفیت ساخت بالا
 • سایر مشخصات
  دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدردارا بودن سینی مگنتی کف با قابلیت جدا شدنقدرت فوق العاده بالا معادل ۱۲۰ واتتوانایی خشک کردن انواع ژلصفحه نمایش دیجیتال بزرگ با امکانات بالادارای سنسور حرکتیعمر لامپ ها ۵۰۰۰۰۰ ساعتتعداد ای ای دی : ۴۵ عدد
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ لاک خشک کن مدل NEW F8 PLUS

لاک خشک کن مدل NEW F8 PLUS

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  قدرت بالا معادل ۱۶۸ وات
 • سایر مشخصات
  دارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدرقدرت بالا معادل ۱۶۸ وات۴۲ عدد لامپ SMD با طول عمر ۵۰.۰۰۰ ساعتتوانایی خشک کردن انواع ژلصفحه نمایش دیجیتالسینی کف با قابلیت جدا شدنسنسور حرکتیتعداد بالا و چیدمان لامپ هوشمند
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ لاک خشک کن مدل ۰۱

لاک خشک کن مدل 01

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  لاک خشک کن
 • سایر مشخصات
  دارای اشعه UVدارای تایمر خودکار (۴۵ و ۶۰ ثانیه)دارای ۶ لامپ با قدرت ۱۲ وات جهت خشک کردن مواد و ژل ناخندارای پایه های جمع شونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ لاک خشک کن سان مدل one-48w

لاک خشک کن سان مدل one-48w

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  امکان کار در دو حالت ۲۴ وات و ۴۸ وات
 • سایر مشخصات
  قابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)دارای سنسور جهت روشن شدن خودکار به هنگام قراردادن دست در زیر آندارای تایمر ۵، ۳۰ و ۶۰ ثانیهLED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعتدارای LED هایی از نوع UV جهت خشک کردن هرچه بهتر و سریعتر انواع لاک ژل و چسبقابلیت حمل آسان۴۸ واتکشور سازنده :چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ لاک خشک کن مدل MINI-802

لاک خشک کن مدل MINI-802

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۱۸ عدد ال ای دی توان ۵۴ وات مناسب برای سالن زیبایی مناسب برای انواع لاک ژل ها و لاک ژل ها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ لاک خشک کن سان مدل ۴S

لاک خشک کن سان مدل 4S

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  هوشمند
 • سایر مشخصات
  دارای LED هایی از نوع UV برای خشک کردن بهتر و سریع تر انواع لاک، ژل و چسبLED ها با عمر بالای ۵۰۰۰۰ ساعتقابل استفاده برای ناخن های دست و پا ( مانیکور و پدیکور)صفحه نمایش دیجیتالدارای سنسور های هوشمند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ لاک خشک کن مدل F6-110w

لاک خشک کن مدل F6-110w

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  حسگر حرارتی
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ لاک خشک کن بلوکیو مدل BQ5T

لاک خشک کن بلوکیو مدل BQ5T

مشخصات

 • مشخصه‌ی اصلی
  BQ5T
 • سایر مشخصات
  نام دستگاه:لاک خشک کن / UV-LEDبرند:Bluque/بلوکیومدل:BQ5Tمناسب برای: خشک کردن انواع ژل ناخنقدرت:۱۲۰Wتعداد لامپ : ۳۶ عدد لامپ ترکیبی UV – LEDصفحه نمایش دیجیتال:داردصفحه نمایش دیجیتال:داردتوانایی خشک کردن انواع ژل: داردسنسور حرکتی:داردسینی کف با قابلیت جدا شدن:دارد / سینی کف مگنتیدارا بودن حالت LOW HEAT برای ژل بیلدر: داردتایمر خودکار: داردسایز:۱۱x18x23
 • مشخصات ویژه
  مناسب برای سالن زیبایی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید لاک‌خشک کن در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید برس حرارتی مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا