آشپزخانهلوازم غیر برقی

شیر آشپزخانه، راهنمای خرید شیر ظرفشویی علم بلند، کوتاه و فنری ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید شیر آشپزخانه باید به آن ها توجه داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین شیرآلات ساختمان شیر آشپزخانه است که جزو کاربردی‌ترین شیرآلات منزل به حساب می‌آید، زیرا بیشترین کارایی را در بین شیرآلات منزل شما دارد. در واقع بعد از شیر توالت بیشترین استفاده از شیر آشپزخانه منزل می‌شود. در واقع شما برای آشپزی کردن، شستشوی میوه و سبزیجات و شستن ظرف‌ها به شیر آشپزخانه احتیاج دارید. تنها یک خانم خانه‌دار این موضوع را درک می‌کند که این شیر چه میزان بر روی کارهای منزل شما تاثیر گذار است. در واقع شیرآلات منزل رکورد بیشترین استفاده از لوازم منزل را دارند. مکانیسم باز و بسته شدن شیر آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع می‌تواند روی میزان مصرف آب شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

علاوه بر انجام فعالیت‌های مربوط به آب مصرفی مانند شستشو شیر آشپزخانه نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما دارد. یک شیر آشپزخانه مدرن و زیبا می‌تواند دیزاین آشپزخانه شما را امروزی‌تر کند. البته در کنار شیر آشپزخانه باید از یک سینک ظرفشویی مدرن هم استفاده کنید تا دکور آشپزخانه شما به طور کلی تغییر کند. امروزه شیرآلات نقش مهمی را در دکوراسیون داخلی منازل ایفا می‌کنند به طوری که حتی درون طراحی دکور نوع شیرآلات منزل هم کشیده می‌شود. شما همیشه باید شیر آشپزخانه خود را با توجه به سایر لوازم منزل خود انتخاب کنید. اگر آشپزخانه شما کلاسیک است باید از شیرآلات کلاسیک و اگر مدرن بود از شیرآلات مدرن استفاده کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای منزل خود قصد خریداری نمودن شیر آشپزخانه دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع مدل‌های شیر آشپزخانه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم که هنگام خرید شیر آشپزخانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

شیر آشپزخانه چیست و چه کاربردی دارد؟

شیر آشپزخانه در واقع وسیله‌ای است که روی دیوار یا سینک ظرفشویی نصب می‌شود و به وسیله آن جریان آب شهری کنترل می‌شود. به علت اینکه این نمونه از شیر روی ظرفشویی یا در نزدیکی آن نصب می‌شود به آن شیر ظرفشویی هم گفته می‌شود. شیر ظرفشویی یکی از تجهیزات مهم در آشپزخانه است که علاوه بر داشتن بیشترین کارایی نقش زیبایی را هم در دکوراسیون داخلی منزل ایفا می‌کند. شیرآلات در کل به دو دسته: شیرآلات بهداشتی که مربوط به منزل هستند و شیرآلات صنعتی تقسیم می‌شوند که در این مقاله شیر آشپزخانه که در دستی شیرآلات بهداشتی قرار دارد را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ریسه ال ای دی

انواع مدل‌های شیر آشپزخانه از نظر نصب:

 • شیر ظرفشویی دیواری: در واقع قدیمی‌ترین نوع شیر ظرفشویی به حساب می‌آیند. این مدل از شیرآلات بر خلاف نمونه‌های جدید که روی سینک ظرف شویی نصب می‌شوند در این قسمت نصب نمی‌شود. این مدل روی دیوار بالای ظرفشویی نصب می‌شود. بیشتر نمونه‌های این مدل از نوع مکانیکی یا همان چرخشی می‌باشند، البته مدل‌های اهرمی هم وجود دارد.
 • شیر ظرفشویی کابینتی: نسل جدیدی از شیر آشپزخانه هستند که مستقیم روی ظرفشویی نصب می‌شوند به همین دلیل به شیر ظرفشویی معروف شده‌اند. در این مدل بر خلاف نمونه دیواری آب با فاصله کمتری درون سینک ریخته می‌شود به همین علت صدای آب کمتر شده و نسبت به نمونه قبلی کمتر به اطراف پاشیده می‌شود. این مدل به دلیل جمع و جور بودن و مخفی شدن محل نصب درون سینک از زیبایی بیشتری برخوردارند.

انواع شیر ظرفشویی با توجه به ارتفاع علم:

 1. شیر ظرفشویی علم کوتاه: در این مدل علم شیر یا قسمتی که آب از آن خارج می‌شود به صورت ثابت روی شیر نصب می‌شود. ارتفاع این نوع از علم خیلی کوتاه است که باعث می‌شود صدای آب کمتر احساس شده و پاشش آب به طرفین که باعث خیس شدن لباس‌های شما می‌شود کاهش پیدا کند. تنها مشکلی که به این نوع از شیرآلات وارد می‌شود عدم قرار گرفتن قابلمه‌های بزرگ در زیر علم و شستشوی راحت آن‌هاست.
 2. شیر ظرفشویی علم بلند: نسل جدیدی از شیر ظرفشویی هستند. در این مدل برخلاف مدل قبلی هنگام شستشوی ظرف‌ آزادی عمل بیشتری دارید با این مدل معمولا مشکلی با شستن قابلمه‌های بزرگ ندارید. تنها مشکلی که به این مدل از شیرآلات وارد می‌شود سروصدای ناشی از ریخته شدن آب در ارتفاع زیاد به درون سینک و پخش شدن آب به اطراف و خیس شدن لباس‌های شما است.
 3. شیر ظرفشویی علم فنری: جدیدترین نمونه شیر ظرفشویی موجود در بازار هستند. برخلاف دو نمونه قبلی که علم شیر یا کوتاه و یا بلند بود در این مدل علم دوش به صورت فنری بوده یعنی به دلخواه کاربر کوتاه و بلند می‌شود. حتی در برخی مدل‌ها که دارای شیلنگ هستند، می‌توان علم آن را جدا کرد و آب را به دلخواه روی میوه و سبزیجات گرفت. این نمونه انقلابی بزرگ در صنعت شیر آشپزخانه ایجاد کرد.

انواع شیر آشپزخانه با توجه به نوع استفاده:

 • شیر ظرفشویی تصفیه‌دار: در واقع برای آشپزخانه‌هایی استفاده می‌شود که دارای دستگاه تصفیه آب خانگی هستند. این مدل بیشتر برای سینک‌های کوچک استفاده می‌شود که امکان نصب دو شیرآب روی آن‌ها وجود ندارد. شما آب شهری و آب دستگاه تصفیه را به آن وصل می‌کنید و همزمان می‌توانید از هر دو آب استفاده کنید به همین علت به آن‌ها شیر دو منظوره هم‌ گفته می‌شود.
 • شیر ظرفشویی لمسی: نسل جدیدی از شیر آشپزخانه هستند که به منظور راحتی کاربر و صرفه جویی در مصرف آب طراحی شده‌اند. روش کار این شیرها دقیقا مانند شیرهای اهرمی است. شما اهرم را فشار داده و آب از شیر خارج می‌شود، برای قطع کردن آب می‌توانید با ساعد یا آرنج علم شیر را لمس کرده تا آب بسته شود. همچنین با لمس مجدد شیر آب باز می‌شود. مراقب باشید اگر آب روی حالت داغ بسته شده باشد در صورت لمس مجدد آب داغ مجدد باز می‌شود.
 • شیر ظرفشویی شلنگ‌دار: روزانه صنعت تولید شیرآلات در حال پیشرفت است به گونه‌ای که نسل جدیدی از شیر ظرفشویی وارد بازار شده که دارای شیلنگ هستند. یعنی شما به راحتی می‌توانید میوه و سبزیجات خود را شستشو داده و به راحتی قسمت‌هایی از سینک را که با شیر معمولی نمی‌توان شستشو داد به خوبی تمیز نمائید. شیلنگ این شیرها به شکل فنری درون علم شیر مخفی می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید آن را از شیر خارج کرده و استفاده کنید.

ویژگی‌هایی شیر آشپزخانه خوب و باکیفیت:

 1. طرح و شکل زیبایی داشته باشد یعنی به آشپزخانه شما زیبایی خاصی داده و مدل اشپزخانه شما را مدرن کند.
 2. از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده باشد به طوری که به مرور دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشود.
 3. به دلیل استفاده از مواد شوینده اسیدی برای تمیز کردن شیرآلات نباید، شیر شما دچار تغییر رنگ شود. یعنی روکش یا جنس استیل آن باکیفیت باشد.
 4. طراحی داخلی شیر ظرفشویی باید به گونه‌ای باشد که رسوب را به خود نگیرد. زیرا بعد از مدتی دچار گرفتگی می‌شود.
 5. قطعات و لوازم یدکی آن را به راحتی در بازار پیدا کنید و در صورت خراب شدن قابل تعمیر باشد.
 6. مکانیسم باز و بسته شدن آن به راحتی صورت بگیرد، یعنی اهرم آن زیاد سفت نباشد تا همه اعضای خانواده بتوانند از آن استفاده کنند.
 7. آب به راحتی و با فشار زیاد از آن خارج شود یا در اصطلاح کم فشار باشد و با کمترین فشار آب بتوانید از آن استفاده کنید.

بهترین مارک شیر آشپزخانه:

کار سختی است که بخواهیم از میان انبوهی از مدل‌های معروف و باکیفیت بازار یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک شیر آشپزخانه به شما معرفی کنیم و اگر این کار را انجام دهیم بیشتر تبلیغ یک برند خاص را کرده‌ایم. از آنجایی که سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی بوده و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای شیر ظرفشویی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • شیر ظرفشویی شودر
 • شیر ظرفشویی شوان
 • شیر ظرفشویی کسری
 • شیر ظرفشویی کی دبلیو سی
 • شیر ظرفشویی کاویان
 • شیر ظرفشویی استیل البرز
 • شیر ظرفشویی پارسه
 • شیر ظرفشویی قهرمان
 • شیر ظرفشویی طوفان
 • شیر ظرفشویی راسان

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه مبل شوی

هنگام خرید شیر آشپزخانه به این نکات توجه کنید:

 1. قیمت شیر ظرفشویی: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید شیر آشپزخانه را مشخص کنید. با مشخص شدن میزان بودجه مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع شیرآلات: شیر ظرفشویی انواع مختلفی دارد که شما با توجه به نوع نصب و استفاده خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. با توجه به نصب یا روی دیوار نصب می‌شوند و یا روی کابینت البته با توجه به نوع استفاده می‌توانید مدل‌های دو منظوره، لمسی و شلنگ‌دار را انتخاب کنید. برای اطلاع از نحوه کار هر شیر به قسمت ابتدایی مطلب مراجعه نمائید.
 3. جنس شیر ظرفشویی: جنس فلزی که شیر شما از آن ساخته می‌شود از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چه شیر ظرفشویی شما از فلز باکیفیت‌تری ساخته شده باشد، برای شما بیشتر کار می‌کند. بهترین نوع جنس برای شیرآلات استیل ضد زنگ است که با شوینده‌های اسیدی سازگاری داشته باشد. توجه داشته باشید که کل قسمت‌های شیر شما از فلز استیل باشد نه از جنس چدن و روکش استیل ساخته شده باشد. اگر می‌خواهید زیاد هزینه نکنید، جنس برنج با روکش استیل را انتخاب نمائید.
 4. مکانیسم باز و بسته شدن: نوع باز و بسته شدن شیر می‌تواند در نوع کار کرد آن تاثیر داشته باشد. شیرهای قدیمی مکانیکی بودند و با چرخاندن دست باز و بسته می‌شوند. اما نمونه‌های جدید اهرمی هستند و با یک حرکت ساده بالا و پایین باز و بسته می‌شود. امروزه مدل‌های جدیدتری روانه بازار شده‌اند که به آن‌ها مدل لمسی گفته می‌شود که با لمس دست باز و بسته می‌شوند.
 5. ارتفاع و قوس علم: همان طور که می‌دانید ارتفاع علم در شیرآلات مختلف متفاوت است. در برخی شیرها ارتفاع علم کوتاه و در دیگری ارتفاع علم شیر بلند می‌باشد. در واقع هر چه ارتفاع علم بلندتر باشد شما آزادی عمل بیشتری موقع شستشو خواهید داشت. البته در برخی نمونه‌ها دارای شیلنگ هستند که به دلخواه شما اندازه علم تغییر می‌کند. قوس علم هم باید به اندازه‌ای باشد که آب خارج شده از شیر ظرفشویی دقیقا به درون سینک شود.
 6. برند شیر ظرفشویی: بهتر است به سراغ خرید برندهای شناخته شده بروید، زیرا این محصولات امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ خرید برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا تست نشده و امتحان خود را در بازار پس نداده‌اند. شما با خرید یک برند ناشناخته در واقع وقت و هزینه زیادی را به هدر می‌دهید.
 7. رنگ شیرآلات: اگر آشپزخانه شما مدرن است می‌توانید به سراغ جنس استیل بروید. اگر سبک دکوراسیون آشپزخانه برای شما هم نیست و به دنبال خرید یک جنس بادوام هستید، نیکل براق را انتخاب کنید این جنس به راحتی هم تمیز می‌شود. رنگ مشکی یکی از گران‌ترین رنگ‌های شیر ظرفشویی است که اثر انگشت روی آن نمی‌ماند و کمتر لکه می‌زند. اگر دکوراسیون آشپزخانه شما بیشتر از رنگ سفید تبعیت می‌کند، رنگ شیرآلات سفید جلوه بهتری به کار می‌دهد. اگر می‌خواهید آشپزخانه شما در کنار مدرن بودن لاکچری هم به نظر برسد رنگ طلایی گزینه مناسبی است.

روش نگهداری از شیر آشپزخانه:

 • همیشه بعد از شستشوی ظرف‌ها با یک پارچه تمیز شیر ظرفشویی خود را تمیز کنید. فراموش نکنید که لکه قطعات آب روی شیرآلات به راحتی از بین نمی‌رود.
 • برای تمیز کردن لکه شیرآلات خود از محلول‌های تمیز کننده اسیدی استفاده نکنید به خصوص اگر شیرآلات شما روکش استیل هستند.
 • بهترین ماده برای تمیز کردن شیرآلات محلول‌های پاک کننده شیرآلات موجود در بازار است. اگر به این محلول‌ها دسترسی ندارید از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین استفاده نمایید.
 • تا حد امکان علم شیر ظرفشویی خود را به طرفین حرکت ندهید، بیشتر از یک لگن سینک استفاده کنید. زیرا حرکت علم به اورینگ‌های آن آسیب می‌زند.
 • قبل از اتصال شیر به آب لوله کشی از شیرهای فیلتر دار زیر کابینتی استفاده کنید. این شیرها از ورود رسوب آب به شیر جلوگیری می‌کنند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید شیر آشپزخانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای شیر آشپزخانه پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ شیر آشپزخانه راسان مدل درسا

شیر آشپزخانه راسان مدل درسا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  اقلام همراه:
 • پیچ و مهره-نعلی برنجی
 • ابعاد
  ۱۵x5x23 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۷-۱۱
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۰.۸۸۶ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل راش

شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل راش

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شیر ظرفشویی راش محصول جدید شرکت شیرالات بهداشتی رز میباشد
 • جهت سهولت نصب تمامی لوازم جانبی در داخل بسته بندی موجود میباشد
 • بلعت مچی بودن بست زیرین این کار نیاز به لوله کش و نصاب نداشته و به آسانی قابل نصب میباشد
 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • فشار کار
  ۱۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۰
 • نوع پوشش
  PVD تیتانیوم
 • وزن
  ۲ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل Zoe

شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل Zoe

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸ × ۸.۷ × ۲۸.۵ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • طول شلنگ
  بیش از ۶۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۷.۵-۱۲ لیتر در درقیقه
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲.۶۲۴ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  دارای آبفشان , علمک چرخان ۳۶۰ درجه , مجهز به سردوش , دارای نور LED

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل نیلا

شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل نیلا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قطر کارتریج: ۲۵ میلیمتر
 • همراه با شلنگ پیسوار
 • ضخامت آبکاری: ۱۷ تا ۲۰ میکرون
 • طراحی انحصاری و ثبت شده
 • صرفه جویی در مصرف آب بدون کاهش فشار آب
 • دارای امکان نصب آسان توسط خریداران
 • نوع پوشش رنگ کروم (براق): نیکل-کروم
 • نوع پوشش رنگ استیل (مات) و طلامات: PVD
 • ابعاد
  ۲۶.۵x9x32 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۸ لیتر در دقیقه
 • نوع پوشش
  PVD تیتانیوم
 • وزن
  ۱.۹۸۹ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  عملگر دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل میشکا

شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل میشکا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قطر کارتریج: ۳۵ میلیمتر
 • همراه با شلنگ پیسوار
 • ضخامت آبکاری: ۱۷ تا ۲۰ میکرون
 • طراحی انحصاری و ثبت شده
 • صرفه جویی در مصرف آب بدون کاهش فشار آب
 • دارای امکان نصب آسان توسط خریداران
 • نوع پوشش رنگ طلایی (براق): PVD
 • ابعاد
  ۲۲x15x32 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۶
 • نوع پوشش
  PVD تیتانیوم
 • وزن
  ۱.۱۵۴ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v2

شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v2

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا
 • دارای پرلاتور استاندارد و کاهنده مصرف آب
 • پوشش رنگ از نوع پودری الکترواستاتیکی
 • پاکیزگی آسان
 • مطابق با استاندارد روز دنیا
 • رسوب پذیری کمتر به دلیل طراحی خاص بدنه
 • سایز کارتریج : ۳۵ میلی متر
 • ضخامت آبکاری : ۱۸ میکرون
 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ شیر آشپزخانه طوفان فلز مدل دنا

شیر آشپزخانه طوفان فلز مدل دنا

مشخصات

 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۶
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۰.۵۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ علم شیر آشپزخانه مدل ASA-01

علم شیر آشپزخانه مدل ASA-01

مشخصات

 • ابعاد
  ۲.۵×۱۸×۲۲ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  پلاستیک
 • وزن
  ۰.۰۵۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ شیر آشپزخانه کی ای جی مدل VENTO

شیر آشپزخانه کی ای جی مدل VENTO

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۱ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ شیر آشپزخانه شودر مدل ایتن

شیر آشپزخانه شودر مدل ایتن

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷.۹×۲۳.۵×۴۷ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۹
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۳.۹۹ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل هیوا

شیر آشپزخانه شیرآلات کاویان مدل هیوا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای دو خروجی آب کاملا مجزا از یکدیگر
 • قطر کارتریج: ۳۵ میلیمتر
 • همراه با شلنگ پیسوار
 • ضخامت آبکاری: ۱۷ تا ۲۰ میکرون
 • طراحی خاص
 • صرفه جویی در مصرف آب بدون کاهش فشار آب
 • دارای امکان نصب آسان توسط خریداران
 • ابعاد
  ۲۶x16x37 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۱
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲.۸۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل بهادر

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل بهادر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x9x30 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۱.۹۸۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v10

شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v10

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا
 • دارای پرلاتور استاندارد و کاهنده مصرف آب
 • پوشش رنگ از نوع پودری الکترواستاتیکی
 • پاکیزگی آسان
 • مطابق با استاندارد روز دنیا
 • رسوب پذیری کمتر به دلیل طراحی خاص بدنه
 • سایز کارتریج : ۳۵ میلی متر
 • ضخامت آبکاری : ۱۸ میکرون
 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  زاماک
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل رویال

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل رویال

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x12x30 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۳.۱۳۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ شیر آشپزخانه شودر مدل اروپا

شیر آشپزخانه شودر مدل اروپا

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x20x5 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • وزن
  ۱ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • فشار کار
  ۱۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۰
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ شیر آشپزخانه شودر مدل آلبرتا

شیر آشپزخانه شودر مدل آلبرتا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای تصفیه آب
 • ابعاد
  ۴۵x25x15 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شیر ظرفشویی بیزانس طلایی محصول جدید شرکت شیرالات رز میباشد.
 • این محصول در کنار زیبایی و طراحی بروز دارای دوام و طول عمر بالا میباشد.
 • تمامی لوازم جانبی جهت نصب نیز در داخل بسته بندی موجود میباشد.
 • ابعاد
  ۳۵x25x15 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • فشار کار
  ۱۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۰
 • نوع پوشش
  PVD تیتانیوم
 • وزن
  ۲ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل بیزانس

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شیر آشپزخانه بیزانس سفید زیبا در کنار دوام بالا میباشد.
 • جهت طول عمر هرچه بیشتر علمک این محصول از نوع فیتینگی با ۵ لایه واشر اببندی شده است.
 • جنس این محصول تماما از برنج میباشد
 • ابعاد
  ۲۵x15x7 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • فشار کار
  ۱۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۰
 • نوع پوشش
  رنگ پودری الکترواستاتیک
 • وزن
  ۲ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v12

شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Covantom v12

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا
 • دارای پرلاتور استاندارد و کاهنده مصرف آب
 • پوشش رنگ از نوع پودری الکترواستاتیکی
 • پاکیزگی آسان
 • مطابق با استاندارد روز دنیا
 • رسوب پذیری کمتر به دلیل طراحی خاص بدنه
 • سایز کارتریج : ۳۵ میلی متر
 • ضخامت آبکاری : ۱۸ میکرون
 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل تنسو رویال

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل تنسو رویال

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x12x28 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۱.۷۱۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ شیر آشپزخانه شودر مدل مارینو

شیر آشپزخانه شودر مدل مارینو

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدون نشتی
 • پاشش بصورت پودری
 • سهولت بر حرکت اهرم
 • طراحی انحصاری
 • کنترل کیفیت صد در صد
 • ابعاد
  ۲۳.۲×۱۰.۱×۲۹ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۹
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲.۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ شیر آشپزخانه راسان مدل صدف

شیر آشپزخانه راسان مدل صدف

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x5x55 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۷-۱۱
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۱.۲۵۴ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  مکانیزم فلکه بالارونده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ شیر آشپزخانه کسری مدل فیروزه

شیر آشپزخانه کسری مدل فیروزه

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۵ سال گارانتی
 • دارای نشان استاندارد
 • آلیاژ برنج آنالیز شده و سلامت بدنه شیر
 • آبفشان برنجی و ضد زنگ
 • حداقل میزان سرب در ترکیب آلیاژ
 • ابعاد
  ۳۵*۱۶*۳۰ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۱.۷۵۰ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  دارای شلنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ شیر آشپزخانه شودر مدل یونیک

شیر آشپزخانه شودر مدل یونیک

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای خروجی تصفیه
 • ابعاد
  ۴۵x30x15 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل زو

شیر آشپزخانه کی دبلیو سی مدل زو

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۳x37x7 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۳.۹ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ شیر آشپزخانه دزلی مدل مهتاب

شیر آشپزخانه دزلی مدل مهتاب

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای نشان استاندارد
 • آلیاژ برنج آنالیز شده و سرب کنترل شده
 • آبفشان برنجی و ضد زنگ
 • زیبایی منحصر به فرد در کنار کیفیت مواد اولیه و قطعات
 • ابعاد
  ۳۰ × ۱۸×۳۷ سانتی‌متر
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲.۰۱ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  دارای شلنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ شیر آشپزخانه شودر مدل دو منظوره فنری آلستر

شیر آشپزخانه شودر مدل دو منظوره فنری آلستر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا
 • دارای اتصال مستقیم با دستگاه تصفیه آب
 • رسوب پذیری کمتر سطح به دلیل طراحی خاص بدنه
 • پوشش رنگ از نوع پودری الکترواستاتیکی با ضخامت بیش از ۱۰۰ میکرون
 • نصب سریع و آسان
 • پاکیزگی آسان
 • ساختار ارگونومیک
 • سایز کارتریج: mm 40
 • کنترل کیفیت صددرصد
 • آشــپزخانه مــدل آلســتر بــا عملکــرد، دومنظــوره دارای ســه ورودی آب ســرد، آب گــرم و دســتگاه تصفیــه آب در پاییــن شــیر اســت. این شــیر دارای دو اهرم آب ســرد – گرم و دســتگاه تصفیه آب می باشــد.
 • ابعاد
  ۵۵x35x20 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • نوع پوشش
  رنگ پودری الکترواستاتیک
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ شیر آشپزخانه شاوری کسری مدل آبشار

شیر آشپزخانه شاوری کسری مدل آبشار

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۵ سال گارانتی
 • دارای نشان استاندارد
 • آلیاژ برنج آنالیز شده و سلامت بدنه شیر
 • آبفشان برنجی و ضد زنگ
 • حداقل میزان سرب در ترکیب آلیاژ
 • شلنگ شاوری با کیفیت قابلیت کشیده شدن تا ۴۰ سانتی متر
 • ابعاد
  ۳۵*۱۶*۲۸ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲.۸۵۰ گرم
 • ویژگی‌های شیرآلات
  دارای شلنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل آنتیک

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل آنتیک

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x26x51 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۴.۴۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ شیر آشپزخانه قیصر مدل t9

شیر آشپزخانه قیصر مدل t9

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x16x12 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ شیر آشپزخانه شیر آلات کاویان مدل آوا کد ۱۰۳

شیر آشپزخانه شیر آلات کاویان مدل آوا کد 103

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدنه با آلیاژ برنج ساخته شده است
 • دارای ۲ عدد شلنگ پیستوار حصیری است
 • دارای کاتریج با کیفیت ( ۳۵ میلیمتری ) می باشد.
 • دارای آبکاری کروم با درجه ۱۶ میکرون است
 • از آبفشان کاهنده مصرف استفاده می کند.
 • ابعاد
  ۱۳*۴*۲۵ سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۱ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل ارنیکا

شیر آشپزخانه شیرالات رز مدل ارنیکا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شیر آشپزخانه ارنیکا محصولی با کیفیت و دارای بالاترین استانداردهای حال حاضر صنعت شیرالات میباشد
 • تمامی لوازم جانبی جهت نصب نیز در داخل بسته بندی موجود است
 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  آلیاژ برنج
 • طول شلنگ
  ۴۵
 • فشار کار
  ۱۰
 • نرخ جریان آب (دبی)
  ۱۰
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل بهادر

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل بهادر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x9x30 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۱.۹۸۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Vento v5

شیر آشپزخانه کی ای جی مدل Vento v5

مشخصات

 • سایر توضیحات
  کارتریج سرامیکی مقاوم در برابر دما و فشار بالا
 • دارای پرلاتور استاندارد و کاهنده مصرف آب
 • پوشش رنگ از نوع پودری الکترواستاتیکی
 • پاکیزگی آسان
 • مطابق با استاندارد روز دنیا
 • رسوب پذیری کمتر به دلیل طراحی خاص بدنه
 • سیز کارتریج : ۳۵ میلی متر
 • ضخامت آبکاری : ۱۸ میکرون
 • ابعاد
  ۲۵x15x10 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۱
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • جنس دسته
  زاماک
 • نوع پوشش
  نیکل-کروم
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل آنتیک

شیر آشپزخانه شیرآلات بهداشتی قهرمان مدل آنتیک

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x26x51 سانتی‌متر
 • تعداد خروجی آب
  ۲
 • جنس تنه
  آلیاژ برنج
 • وزن
  ۴.۴۸ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید شیر آشپزخانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پمپ هوای آکواریوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا