ملزومات گردش و سفر

دستگاه بیسیم، راهنمای خرید بیسیم با برد و کیفیت بالا+قیمت روز

نکات مهمی که هنگام خرید دستگاه بیسیم باید به آن توجه داشته باشید.

یکی از روش‌های ارتباطی در مکان‌هایی که دسترسی به شبکه تلفن همراه وجود ندارد ارتباط بدون سیم است که با دستگاه بیسیم صورت می‌گیرد. در واقع اگر شما به دل طبیعت سفر می‌کنید، برای ارتباط برقرار کردن با دوست خود نیاز به یک دستگاه بیسیم قوی دارید تا با دوست خود در شعاع مناسب گفتگو کنید. حتی ممکن است پوشش تلفن همراه هم داشته باشید اما به دلیل حذف هزینه تلفن همراه بخواهید از ارتباط با دستگاه بیسیم استفاده نمایید. دستگاه بیسیم قیمت مناسبی دارد، شما با یک بار هزینه کردن می‌توانید یک دستگاه بیسیم خوب و باکیفیت خریداری نمایید و با دوست و همراهان خود به صورت رایگان در تماس باشید.

آیا برای شما هم پیش آمده است که همراه خود را در طبیعت گم کنید و به شبکه موبایل هم دسترسی نداشته باشید. در این شرایط پیدا کردن یکدیگر کار خیلی مشکلی است و شاید اصلا موفق به پیدا کردن یکدیگر نشوید. به همین دلیل است که برای طبیعت ‌گردی حتما باید دستگاه بیسیم داشته باشید. اگر دستگاه شما از نوع با کیفیت با آنتن دهی قوی باشد، تا کیلومتر‌ها می‌توانید با یکدیگر ارتباط رادیویی داشته باشید. این وسیله علاوه بر مسافرت در پروژه‌های مختلف نیز کارایی دارد. برای مثال کارکنان یک پروژه ساختمانی برای ارتباط با یکدیگر از دستگاه بیسیم استفاده می‌کنند. در واقع کارفرما با پیمانکار پروژه و سرکارگر به صورت رادیویی در ارتباط است.

اگر کار شما هم به گونه‌ای است که به دستگاه بیسیم نیاز دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه بیسیم آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دستگاه بیسیم باید به آن‌ها توجه داشته باشید آموزش می‌دهیم.

بیسیم چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع بیسیم را می‌توان یک رادیو دانست، اما بر خلاف رادیو که فقط گیرنده است این دستگاه هم گیرنده و هم فرستنده می‌باشد. این دستگاه به منظور انجام مکالمه صوتی به صورت رادیویی ساخته شده است. بیشترین کاربرد بیسیم برای ارتباط پلیس‌های محلی با یکدیگر می‌باشد. گشت‌های نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی به وسیله ارتباط بیسیم با مرکز خود در تماس هستند و منتظر پیج کردن منطقه ماموریت خود از طریق بیسیم هستند، البته این دستگاه در تاکسی بیسیم هم نقش مهمی دارد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پاور بانک

انواع مدل‌های دستگاه بیسیم:

 • بیسیم‌های دستی: پرکاربردترین مدل بیسیم هستند به علت اندازه کوچکی که دارند به راحتی می‌توان آن‌ها را حمل کرد. این مدل از بیسیم برای ارتباط در فاصله‌های طولانی مناسب نیست. زیرا همان طور که می‌دانید تفاوت اصلی بیسیم‌ها با یکدیگر اندازه و آنتن دهی آن‌ها می‌باشد.
 • بیسیم‌های دستی آی اس: این مدل در واقع از نظر کارایی همان نمونه قبلی است با این تفاوت که نمونه قبلی با یک سری گازها در محیط کارایی خود را از دست می‌دهند. این مدل در واقع برای کار در معادن ساخته شده است. زیرا درون معدن گازهای مختلفی وجود دارد و در صورتی که دستگاه بیسیم ضد گاز نباشد به صورت کامل از کار افتاده و ارتباط رادیویی معدنچی‌ها با مرکز به کلی قطع می‌شود.
 • بیسیم دستی ضد انفجار: نوع دیگری از بیسیم هستند که با نمونه‌های قبلی هیچ تفاوتی ندارند، تفاوت عمده این بیسیم‌ها در نوع باتری آن‌ها است. باتری این بیسیم‌ها به هیچ عنوان داغ نمی‌شود در نتیجه شاهد انفجار در آن‌ها نخواهیم بود. اگر شما بیسیم را در شرایط آب و هوایی خیلی گرم استفاده می‌کنید، توجه داشته باشید که باتری آن قابلیت ضد انفجار داشته باشد.
 • بیسیم‌های استقراری: این مدل از بیسیم اندازه بزرگتری نسبت به بیسیم‌های دستی دارند و به صورت ثابت در نقطه‌ای خاص نصب می‌شوند. معمولا دارای یک آنتن دکلی ثابت و بلند هستند که روی پشت بام نصب می‌شود. این نوع از بیسیم آنتن دهی و برد فوق العاده بالایی دارند، تنها ایرادی که به آن‌ها وارد است نمی‌توان آن‌ها را جا‌به‌جا کرد و در یک نقطه ثابت استفاده می‌شوند.
 • بیسیم‌های خودرویی: این مدل از بیسیم روی خودرو نصب می‌شود، معمولا دارای یک آنتن بلند روی سقف خودرو هستند. وظیفه اصلی این بیسیم‌ها ایجاد ارتباط رادیویی بین دو خودرو در حال حرکت در یک مسیر خاص است. این بیسیم معمولا روی ماشین‌های پلیس، ماشین آتشنشانی، راهنمایی و رانندگی و تاکسی بیسیم‌ها استفاده می‌شود.
 • بیسیم‌های دریایی: برای کشتی‌ها هم از بیسیم خودرویی می‌توان استفاده کرد اما به دلیل اینکه ضد آب نیستند و هنگام بروز حادثه ممکن است با آب در تماس باشند از بیسیم دریایی یا همان دستگاه بیسیم ضد آب استفاده می‌شود. البته این بیسیم‌ها فقط به روی آب ختم نمی‌شوند بلکه زیر دریایی‌ها در زیر آب از این نوع بیسیم استفاده می‌کنند. زیرا دریافت و ارسال امواج در زیر آب با بیرون آب کاملا متفاوت است.

منبع: Two-way radio

مزایای استفاده از دستگاه بیسیم:

 • قیمت مناسبی دارند و با یک بار پرداخت هزینه می‌توانید با اطرافیان خود به صورت رایگان در تماس باشید.
 • اندازه و وزن مناسبی دارند بنابراین به راحتی می‌توان آن‌ها را با خود به هر جایی جا‌به‌جا کرد.
 • در مناطقی که امکان مکالمه از طریق شبکه‌های موبایل وجود ندارد به راحتی می‌توانید ارتباط رادیویی بیسیم برقرار کنید.
 • در زیر دریاها و اقانوس‌ها که امکان تماس با هیچ وسیله‌ای به بیرون آب وجود ندارد شما به وسیله بیسیم دریایی می‌توانید به بیرون و داخل آب ارتباط رادیویی داشته باشید.
 • نیاز به تعمیر و نگهداری ندارند، در واقع درصد خرابی در آن‌ها خیلی کم است و در صورت خراب شدن با هزینه کمی تعمیر می‌شوند.

آموزش استفاده از دستگاه بیسیم:

قبل از هر کاری دستگاه بیسیم را به برق زده تا باتری آن به خوبی شارژ شود. سپس با چرخاندن کلید پاور بیسیم خود را روشن کنید. بیسیم را باید روی یک فرکانس خاص که طرف مقابل شما هم روی آن قرار داشته باشد تنظیم کنید. سپس شما می‌توانید با فشار دادن دکمه تالک با طرف مقابل صحبت کنید. توجه داشته باشید تا زمانی که دکمه تالک را نگه داشته‌اید، صدای دوست خود را دریافت نخواهید کرد و فقط صدای شما برای او فرستاده می‌شود.

قیمت بیسیم واکی تاکی:

فاکتورهای مختلفی روی قیمت بیسیم شما تاثیر گذار هستند. معمولا برندهای معروف و شناخته شده قیمت بیشتری دارند، هرچه برد مفید بیسیم بیشتر باشد قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کنند. بیسیم‌هایی که ضد گاز، ضدآب و ضد انفجار هستند در مقایسه با بیسیم‌های معمولی از قیمت بالاتری برخوردارند. در انتهای این مقاله می‌توانید مدل‌های مختلف دستگاه بیسیم را مشاهده کرده و با کلیک روی هر کدام از قیمت روز آن وسیله اطلاع حاصل کنید.

بهترین مارک دستگاه بیسیم:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک دستگاه بیسیم به شما معرفی کنیم، شاید در حق سایر برندهای باکیفیت مقداری کم لطفی کرده باشیم و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین تولید کنندگان دستگاه بیسیم در جهان را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بیسیم واکی تاکی
 • بیسیم جنرال الکتریک
 • بیسیم موتو
 • بیسیم طنین
 • بیسیم تی بی
 • بیسیم موتوکام
 • بیسیم پرکامز
 • بیسیم بل سود
 • بیسیم کاوش

حتما بخوانید: راهنمای خرید جلیقه نجات

نکات مهم هنگام خرید بیسیم:

 1. قیمت بیسیم: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید بیسیم را مشخص نمایید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند، از انتخاب شما حذف می‌شوند، در نتیجه خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع بیسیم: دستگاه بیسیم انواع مختلفی دارد، شما بسته به نوع استفاده خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. اگر بیسیم را برای پیاده‌روی در طبیعت می‌خواهید، یک بیسیم دستی مناسب شماست. اگر برای داخل خودرو می‌خواهید، بیسیم خودرویی و برای زیر آب و کشتی یک بیسیم دریایی مناسب شما است. پس حتما با توجه به کار خود نوع بیسیم را انتخاب کنید.
 3. آنتن دهی: مهم‌ترین نکته در مورد خرید بیسیم توجه به آنتن دهی آن است. هر چه آنتن دهی بیسیم شما بیشتر باشد شما می‌توانید در فاصله‌های بیشتر با یکدیگر تماس رادیویی داشته باشید. به این نکته هم توجه داشته باشید که هرچه برد آنتن دهی دستگاه شما بیشتر باشد به طبع قیمت دستگاه هم افزایش می‌یابد. پس بی‌خیال بیسیم‌های ارزان قیمت شوید زیرا بیشتر شبیه یک اسباب بازی هستند.
 4. نوع باتری: باتری بیسیم باید توانایی لازم برای نگهداری شارژ را داشته باشد تا بتوانید در طول روز از دستگاه بیسیم استفاده کنید. همچنین بهتر است، باتری بیسیم مورد نظر شما ضد گاز و انفجار باشد در غیر این صورت ممکن است، دستگاه شما در یک سری شرایط خاص کارایی لازم را نداشته باشد. همیشه باتری‌های ظرفیت بالا را خریداری نمایید زیرا حتی تا چند روز شارژ را نگهداری می‌کنند.
 5. ضد آب بودن: یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک بیسیم خوب باید آن را داشته باشد، ضد آب بودن محصول است. حادثه خبر نمی‌کند، شما ممکن است در یک رودخانه سقوط کنید، یا اینکه گرفتار یک باران شدید شوید. اگر دستگاه بیسیم شما ضد آب نباشد به طور کامل کارایی خود را از دست می‌دهد و قابل استفاده نیست.
 6. اندازه و وزن: همان طور که می‌دانید برای پیاده روی در کوهستان اندازه و وزن تجهیزات از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد زمانی که وزن بار شما زیاد است سرعت حرکت شما کاهش یافته و سریع‌تر خسته می‌شوید. پس حتما به اندازه و وزن بیسیم خود توجه داشته باشید تا فضای کمتری را اشغال کند.
 7. آپشن‌ها: یک بیسیم می‌تواند در کنار کار اصلی خود از امکاناتی نظیر چراغ قوه، رادیو و جی‌ پی اس کوهنوردی برخوردار باشد. هر چه دستگاه شما وسایل بیشتری را در کنار خود داشته باشد نیاز شما به وسایل دیگر کمتر می‌شود. یعنی شما مجبور به خرید سایر وسایل نخواهید بود و تعداد وسایل شما هم به طور چشمگیری کاهش پیدا می‌کند.
 8. برند دستگاه: به سراغ خرید برندهای معروف و شناخته شده بروید زیرا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این محصولات معمولا امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند شناخته شده وجود دارد، نباید برندهای ناشناخته بازار را خریداری کرد. این محصولات معمولا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و تست کردن آن‌ها ممکن است به ضرر شما تمام شود.

روش نگهداری از دستگاه بیسیم:

 • به هیچ عنوان دستگاه بیسیم خود را در جای گرم و مقابل نور مستقیم خورشید قرار ندهید.
 • همیشه تا زمانی که شارژ دستگاه تمام نشده آن را مجدد شارژ نکنید و همیشه برای این کار از شارژر خود دستگاه استفاده کنید.
 • به هیچ عنوان بیسیم خود را در تماس مستقیم با رطوبت و آب قرار ندهید حتی اگر از نوع ضد آب هم باشد.
 • اگر در طول مسیر دستگاه شما کثیف شد و گرد و غبار گرفت، بهتر است آن را به خوبی تمیز کرده و در کاور مخصوص نگهداری کنید.
 • اگر قرار است مدت زمان زیادی از بیسیم استفاده نکنید، باتری آن را خارج کرده و در دمای اتاق نگهداری کنید.
 • در صورت بروز هر گونه مشکلی با دستگاه به نمایندگی آن مراجعه کنید. از کنجکاوی و باز کردن دستگاه خودداری فرمائید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه بیسیم مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برند‌های دستگاه بیسیم جدید، ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC666

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC666

مشخصات

 • سایر توضیحات
  • دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۰/۷۶۶۶۰
 • • – دارای گیره
 • • – دارای استند شارژ رومیزی
 • • – قابلیت شارژ با پاور بانک از طریق پورت mini USB
 • • – ال ای دی دو رنگ در هنگام دریافت و ارسال فرکانس
 • • – کیفیت صدای عالی
 • • – قابلیت اتصال انواع هندزفری های خلبانی، مچی، گردنی، بادیگاردی و …
 • • – بدنه محکم
 • • – باتری ۳.۷vDC – 1200mAh
 • • – آنتن قابل تعویض
 • • – توان خروجی ۰.۵ وات
 • • – بدون نیاز به آنتن و دکل مرکزی
 • • برد کاری دستگاه:
 • • در محیط شهری حدود ۱ کیلومتر
 • • در میحط مسطح و هموار حدود۵. ۲ کیلومتر
 • ابعاد
  ۵x3x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ بیسیم موتو مدل R4 بسته ۲ عددی

بیسیم موتو مدل R4 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  -دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با شماره مجوز ۱۰۲/۵۲۹۴۷
 • -باطری ۲۲۰۰ma
 • -گیره کمری
 • -امکان اتصال هدفون مچی,بادیگاردی و….
 • -امکان اتصال بلندگو
 • -آنتن جداگانه
 • -شارژر با قابلیت نشانگر شارژ
 • -دارای ۱۵ کانال مجزا
 • -صدا بسیار بالا
 • – به برد در محیط شهری حدودا ۱ کیلومتر
 • -برد در فضای بسته ۳ کیلومتر
 • -برد در فضای باز بین ۳ تا ۵ کیلومتر
 • -شارژ کامل در ۳۰ دقیقه
 • ابعاد
  ۱x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ بیسیم آنالوگ واکی تاکی طنین GP-23

بیسیم آنالوگ واکی تاکی طنین GP-23

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای ۳۵ کانال – باند فرکانس UHF
 • – بدون نیاز به دستگاه مرکزی
 • – کیفیت بالای صدا و عملکرد عالی
 • – دارای VOX داخلی جهت استفاده از هندزفری
 • – دارای استاندارد IP55 مقاوم در برابر رطوبت و گرد و غبار
 • – توان خروجی ۵۰۰ میلی وات
 • – قابلیت ارتباط به تعداد نامحدود
 • – صفحه نمایش ال ای دی مخفی
 • – قابلیت استفاده از هندزفری
 • – وزن دستگاه ۱۳۳ گرم به همراه باتری
 • – برد داخل شهری ۵۰۰ الی ۷۰۰ و فضای باز ۲۰۰۰ متر
 • – متعلقات داخل جعبه:
 • – دستگاه بیسیم
 • – پایه شارژر و آداپتور بهمراه کابل USB
 • – گیره کمری
 • – باتری
 • ابعاد
  ۳۳ × ۹۰ × ۶۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ بیسیم واکی تاکی بل سود مدل t-388

بیسیم واکی تاکی بل سود مدل t-388

مشخصات

 • سایر توضیحات
  رنگ: آبی
 • دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۲۵۶۸۴۱ از زیر گروه بیسیم های تی بی این سازمان
 • کاربر محترم اطلاعات درج شده مطابق توضیحات کارخانه سازنده بر روی بسته و دفترچه راهنمای کاربر برای این دستگاه می باشد پس به آن کمال توجه را داشته باشید:
 • برد اسمی(بردی که کارخانه دستگاه برای آن تعریف نموده و بر روی بسته بندی و دفترچه راهنمایی کاربری قید شده): ۸ کیلومتر در فضای آزاد/ این برد در فضای شهری که مملو از مانع و امواج اختلال کننده است بسته به شرایط محیطی در ایده آل ترین حالت به ماکسیموم ۱.۵ کیلومتر میرسد.
 • دارای ظاهری زیبا،طراحی خوش دست و تهیه شده از پلاستیک فشرده پلی کربن مقاوم در رابر ضربه
 • دارای مانیتور نمایش دهنده وضعیت های: آنتن دهی، باتری، شماره فرکانس، شماره دامنه پهنای باند، تنظیمات و…
 • دارای چراغ قوه در بالای دستگاه
 • دارای خروجی جک ۲.۵ میلی متری (کوچکتر از سری فیش aux یا هندزفری …که برای اتصال نیازمند تبدیل ارزان جک ۳.۵ به ۲.۵ می باشید) صدا به منظور اتصال به انواع هندزفری و هدفون.
 • دارای اسکن کننده اتوماتیک فرکانس
 • دارای اسکن کننده دستی فرکانس
 • دارای بوق پایان مکالمه
 • دارای سوییچ قفل کننده پنل کاربری
 • دارای آلارم خبر جهت اطلاع رسانی فوری دو کاربر به یکدیگر
 • دارای آلارم کاهش باتری
 • دارای ۳۸ کانال کد گذاری شده به ننظور جلوگیری از تداخل یا شنود و داشتن صدایی واضح و ارتباطی ایمن
 • دارای ۲۲ فرکانس هم ارز وقابل تغییر به منظور اتصال این دستگاه به ۲۲ دستگاه بیسیم هم نوع و هم رده
 • دارای ۹۹ پهنای باند قابل تغییر به منظور دسترسی بیشتر و بهتر در هنگام استفاده در محیط های پر مانع
 • دارای تنظیمات صدا شامل نوع آلارم و میزان صدا
 • دارای چراغ پرنور و قوی پشت صفحه نمایشگر به منظور استفاده در محیط های کم نور یا تاریک
 • دارای گیره کمری کشویی
 • دارای حالت مصرف بهینه باتری
 • منبع تغذیه هر دستگاه ۴ عدد باتری نیم قلم عادی یا شارژی می باشد
 • اقلام درون جعبه کالا: دو دستگاه بیسیم واکی تاکی در کاوری پلاستیکی /دفترچه راهنمای کاربر
 • ابعاد
  ۹.۵×۵.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ بیسیم تی بی مدل LPD328-2 کد ۰۱

بیسیم تی بی مدل LPD328-2 کد 01

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۲۵۶۸۴۱
 • – دارای بند
 • – دارای کلیپس
 • – امکان جدا شدن باتری
 • – دارای استند شارژ
 • – دارای کیف کمری برزنتی
 • -باتری ۲۰۰۰ میلی آمپر DC3.7V
 • – قابلیت شارژ با پاور بانک از طریق پورت mini USB
 • – دارای دفترچه راهنما
 • – قابلیت اتصال انواع هندزفری های خلبانی، مچی، گردنی، بادیگاردی و …
 • – چراغ قوه ال ای دی بسیار قوی
 • – مجهز به ۳۵ کانال ارتباطی جهت جلوگیری از تداخل
 • – مجهز به گیرنده رادیو FM محلی
 • – توان خروجی ۰.۵ وات
 • – برد کاری دستگاه:
 • – در محیط شهری حدود ۱ کیلومتر
 • – در میحط مسطح حدودا ۲ کیلومتر
 • -از کوه به دشت حدود ۴ کیلومتر
 • ابعاد
  ۶x4x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC555

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC555

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۰/۷۴۴۱۴
 • – دارای گیره
 • – دارای استند شارژ رومیزی
 • – قابلیت شارژ با پاور بانک از طریق پورت mini USB
 • – ال ای دی دو رنگ در هنگام دریافت و ارسال فرکانس
 • – کیفیت صدای عالی
 • – قابلیت اتصال انواع هندزفری های خلبانی، مچی، گردنی، بادیگاردی و …
 • – بدنه محکم
 • – باتری ۳.۷vDC – 1200mAh
 • – آنتن قابل تعویض
 • – توان خروجی ۰.۵ وات
 • – بدون نیاز به آنتن و دکل مرکزی
 • برد کاری دستگاه:
 • در محیط شهری حدود ۱ کیلومتر
 • در میحط مسطح و هموار حدود ۲ کیلومتر
 • ابعاد
  ۲۰x6x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC555

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC555

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۰/۷۴۴۱۴
 • – دارای گیره
 • – دارای استند شارژ رومیزی
 • – قابلیت شارژ با پاور بانک از طریق پورت mini USB
 • – ال ای دی دو رنگ در هنگام دریافت و ارسال فرکانس
 • – کیفیت صدای عالی
 • – قابلیت اتصال انواع هندزفری های خلبانی، مچی، گردنی، بادیگاردی و …
 • – بدنه محکم
 • – باتری ۳.۷vDC – 1200mAh
 • – آنتن قابل تعویض
 • – توان خروجی ۰.۵ وات
 • – بدون نیاز به آنتن و دکل مرکزی
 • برد کاری دستگاه:
 • در محیط شهری حدود ۱ کیلومتر
 • در میحط مسطح و هموار حدود ۲ کیلومتر
 • ابعاد
  ۶x3x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ بیسیم طنین مدل GP-23 بسته ۲ عددی

بیسیم طنین مدل GP-23 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این پکیج شامل دو دستگاه بیسیم مجاز مدل GP23 میباشد
 • دو دستگاه شارژر
 • دو عدد بند
 • دو کابل شارژر
 • ابعاد
  ۱۸x5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ بیسیم طنین مدل GP-89 بسته ۲ عددی

بیسیم طنین مدل GP-89 بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x7x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ بیسیم واکی تاکی کاوش مدل T816

بیسیم واکی تاکی کاوش مدل T816

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵×۶×۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۹۸ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ بیسیم آنالوگ جنرال الکتریک مدل IR35832 بسته ۲ عددی

بیسیم آنالوگ جنرال الکتریک مدل IR35832 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  برد ۵۰۰ متر
 • ابعاد
  ۵*۹.۲*۲.۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ بیسیم طنین مدل GP-89

بیسیم طنین مدل GP-89

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC444

بیسیم واکی تاکی موتوکام مدل MC444

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شماره ۱۰۰/۷۶۶۳۰
 • – دارای گیره و بند دستی
 • – دارای استند شارژ رومیزی
 • – ال ای دی دو رنگ در هنگام دریافت و ارسال فرکانس
 • – کیفیت صدای عالی
 • – قابلیت اتصال انواع هندزفری های خلبانی، مچی، گردنی، بادیگاردی و …
 • – بدنه محکم
 • – باتری ۳.۷vDC – 1200mAh
 • – آنتن قابل تعویض
 • – توان خروجی ۰.۵ وات
 • – بدون نیاز به آنتن و دکل مرکزی
 • برد کاری دستگاه:
 • در محیط شهری حدود ۱ کیلومتر
 • در میحط مسطح و هموار حدود ۲ کیلومتر
 • ابعاد
  ۶x3x27 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه بیسیم در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید شلوارک مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا