لوازم ورزشی

توپ فوتبال: راهنمای خرید انواع توپ فوتبال ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید توپ فوتبال باید به آن ها توجه داشته باشید.

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌های جهان می‌باشد. این رشته ورزشی هم مانند سایر رشته‌ها نیاز به یک سری لوازم ورزشی دارد. توپ فوتبال مهم‌ترین وسیله ورزشی در این رشته است. در واقع می‌توان گفت یکی از ورزش‌های توپی مهم در جهان فوتبال است. سالانه میلیون‌ها دلار برای این ورزش در دنیا هزینه می‌شود. یک فوتبالیست خوب نیاز به یک توپ فوتبال خوب دارد تا تکنیک‌های خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

شرکت‌های زیادی در جهان در زمینه تولید توپ فوتبال فعالیت می‌کنند و روزانه هزاران عدد توپ فوتبال را تولید و روانه بازار می‌کنند. این‌جاست که اهمیت این وسیله ورزشی مشخص می‌شود. ورزش فوتبال هم سبک‌های مختلفی دارد، از فوتبال زمین چمن گرفته تا فوتبال آمریکایی و فوتبال ساحلی که هر یک از این فوتبال‌ها نیاز به یک توپ فوتبال مخصوص دارند. امروز در این مطلب قصد داریم توپ فوتبال زمین چمن را به شما معرفی کنیم‌.

شما برای خرید توپ فوتبال باید به یک سری فاکتورهای مهم مانند اندازه و وزن توپ فوتبال توجه داشته باشید. توپ فوتبالی که در بازی‌های جام جهانی استفاده می‌شود باید یک سری فاکتور مهم داشته باشد تا فیفا آن را برای مسابقه تایید کند. همیشه فوتبالیست‌های معروف دنیا با یک توپ فوتبال استاندارد فیفا تمرین‌های خود را انجام می‌دهند. زیرا زمان مسابقه باید تکنیک‌های خود را با این مدل از توپ فوتبال به نمایش بگذارند.

اگر شما هم به صورت مبتدی و یا حرفه‌ای فوتبال می‌کنید و برای تمرینات خود نیاز به یک توپ فوتبال خوب و استاندارد دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ورزشی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع توپ فوتبال آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید توپ فوتبال باید به آن‌ها توجه داشته باشید، آشنا می‌کنیم.

توپ‌فوتبال چیست؟

در واقع اصلی‌ترین وسیله در ورزش فوتبال به حساب می‌آید که بدون آن بازی معنایی نخواهد داشت. بادکنک یا تیوپ مهم‌ترین قسمت تشکیل دهنده توپ فوتبال است، زیرا این تیوپ را زمانی که با هوا پر می‌کنند، توپ فوتبال شکل اصلی خود را به خود می‌گیرد. سپس روی این تیوب به وسیله تکه‌های چرم طبیعی یا مصنوعی دوخته شده به هم پوشش می‌دهند. هر توپ فوتبال دارای یک عدد والف می‌باشد که برای کم و زیاد کردن باد داخل توپ استفاده می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال

قسمت‌هایی تشکیل دهنده توپ‌فوتبال:

 • رویه توپ: روی توپ معمولا از تعدادی پنل یا تکه که به وسیله دست یا دستگاه در کنار هم دوخته می‌شوند تشکیل می‌شود. معمول‌ترین لایه‌های توپ ۳۲ تکه می‌باشند البته توپ‌هایی با پنل‌های ۱۸ تا ۲۶ تکه هم دیده می‌شود.
 • تیوب یا بادکنک: در واقع مهم‌ترین قسمت توپ را تیوب آن بر عهده دارد یعنی نگهداشتن هوای داخل توپ، زمانی که شما توپ را باد می‌کنید تیوب به دیواره‌ها چسبیده و شکل توپ را حفظ می‌کند. تیوب یا همان بادکنک توپ معمولا از جنس لاتکس و بیوتین ساخته می‌شود. این مواد در برابر ضربه مقاوم هستند و به مرور زمان نازک نمی‌شوند.
 • مواد تشکیل دهنده: توپ‌ها در واقع از دو ماده اصلی پی وی سی یا همان پلی ونیل و کربنات ساخته می‌شوند. پی‌ وی سی بسیار مقاوم است که از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به ضد خراش بودن آن اشاره کرد توپ فوتبال‌های خیابانی معمولا از این ماده ساخته می‌شوند. کربنات هم ماده‌ای است که در توپ‌های حرفه‌ای یا همان تضمینی برای افزایش انعطاف‌پذیری توپ و احساس کنترل بیشتر روی توپ هنگام دریافت استفاده می‌شود.

انواع توپ فوتبال:

 1. توپ‌فوتبال چمن مصنوعی: در واقع چمن مصنوعی بسیار خشک و زبر می‌باشد برای فوتبال کردن روی چنین زمینی شما نیاز به یک توپ فوتبال با لایه‌های ضخیم و مقاوم دارید. حرکت توپ روی زمینی با این مشخصات می‌تواند به رویه توپ آسیب جدی وارد کند به همین علت جنس این مدل از توپ به گونه‌ای است که روی چمن مصنوعی هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی‌شود.
 2. توپ‌فوتبال چمن طبیعی: همان طور که می‌دانید فوتبال روی چمن یکی از پرطرفدارترین رشته‌های فوتبال است. این نوع از چمن به دلیل نرمی فوق‌العاده بالا جنس روی توپ در آن اهمیتی ندارد و بیشتر در این نوع روی استاندارد‌های توپ مانند چرخش و حرکت صحیح در هوا تمرکز شده است. یک فوتبالیست خوب سطح بالا باید توانایی فوتبال کردن با هر دو توپ را داشته باشد.
 3. توپ‌فوتبال سالنی: به دلیل اینکه زمین فوتسال با فوتبال متفاوت است، بنابراین توپ فوتسال هم با توپ فوتبال متفاوت می‌باشد. از نظر اندازه توپ فوتسال مقداری از فوتبال کوچکتر است یعنی اندازه آن ۴ می‌باشد اما از نظر وزنی با یک توپ سایز پنج برابری می‌کند. به دلیل کوچک بودن فضا این مدل مقداری تنبل‌تر ساخته می‌شود تا با پرش کمتر بازیکن تسلط بیشتری روی توپ داشته باشد.
 4. توپ‌فوتبال مسابقه‌ای: این نوع توپ توسط مراجع رسمی تایید نشده است و منابع غیر رسمی مانند NFHS و NCAA آن را تایید کرده‌اند. با اینکه سازمان فیفا این مدل توپ را تایید نکرده اما از استاندارد بالایی برخوردارند. بعد از فیفا این دو سازمان به عنوان معتبرترین سازمان در زمینه تایید استاندارد توپ در جهان شناخته می‌شوند. سازمان نظارت بر فوتبال دبیرستانی در کشور آمریکا را NFHS به عهده دارد و انجمن ملی ورزش‌های دانشگاهی NCAA می‌باشد که استاندارد این توپ را مشخص می‌کند.
 5. توپ‌فوتبال تضمینی: فیفا یکی از معتبرترین سازمان‌های نظارت بر روی کیفیت توپ‌فوتبال است. توپ‌های تایید شده به وسیله این سازمان بعد از انجام تست‌های مختلف در شرایط زمینی و آب و هوایی مختلف مورد تست قرار می‌گیرند وتوپ‌هایی را که این شرکت تایید کند از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند. تمام توپ‌هایی را که در بازی های جام جهانی مشاهده می‌کنید این سازمان از هر لحاظ مورد نقد و بررسی قرار داده و به تایید فیفا رسیده‌اند.
 6. توپ‌فوتبال ساحلی: مهم‌ترین ویژگی توپ‌های فوتبال ساحلی ضد آب بودن آن‌ها است. این توپ‌ها از نظر اندازه تقریبا به اندازه توپ‌های فوتسال هستند با این تفاوت که وزن آن‌ها خیلی کمتر از توپ‌های سالنی است. توپ‌فوتبال ساحلی دارای جنس رویه نرم و لطیف می‌باشد زیرا این ورزش بدون کفش با پای برهنه انجام می‌شود و نباید پای فوتبالیست حین شوت کردن دچار آسیب شود.
 7. توپ‌فوتبال خیابانی: بدترین نوع زمین فوتبال برای بازی آسفالت و سیمان زبر کف خیابان است که دائما با توپ شما در تماس می‌باشد. بنابراین توپ‌فوتبال خیابانی باید داری چند لایه رویه مقاوم باشد تا بتواند این شرایط را تحمل کند. از نظر اندازه هم تقریبا هم اندازه توپ‌فوتبال سالنی هستند زیرا بازیکن باید بیشترین میزان تسلط روی توپ را داشته باشد و توپ روی پای بازیکن گیر کند تا بتواند تکنیک‌های خود را با آن پیاده کند.
 8. مینی توپ‌های فوتبال: از نظر سایزی با توپ‌هایی که تا به حال توضیح داده شد کوچکتر هستند یعنی سایز آن‌ها ۱ است. معمولا فوتبالیست‌ها بعد از پایان یک مسابقه سخت برای تفریح یا برای تمرین حرکات پا از این مدل توپ استفاده می‌کنند. زیرا سرعت عمل پای بازیکن با این مدل توپ چند برابر مدل‌های قبلی می‌شود.

ویژگی‌های یک توپ فوتبال خوب و استاندارد:

 • شکل یک توپ استاندارد باید کروی باشد.
 • یک توپ استاندارد قابلیت ضد آب دارد و معمولا جنس لایه بیرونی آن از چرم طبیعی یا مصنوعی مورد تایید سازمان فیفا می‌باشد.
 • از نظر علم ریاضی محیط توپ فوتبال باید بین ۲۷ تا ۲۸ اینچ باشد بزرگتر و کوچکتر از این مقدار بر خلاف مقررات است.
 • قبل از بازی توپ فوتبال وزن می‌شود، وزن توپ استاندارد قبل از شروع بازی باید چیزی در حدود ۳۹۷ تا ۴۵۴ گرم باشد. فوتبال کردن با توپی با وزن کمتر و بیشتر از این مقدار ممنوع است.
 • لایه بیرونی توپ باید از جنسی باشد که به بدن و پای بازیکن آسیب وارد نکند.
 • در خصوص رنگ توپ هم هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید رنگ توپ خود را انتخاب کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتسال

نکات مهم هنگام خرید توپ فوتبال:

 1. قیمت توپ‌فوتبال: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری بهتر است میزان بودجه برای خرید توپ‌فوتبال را مشخص کنید. معمولا توپ‌های استاندارد و مورد تایید فیفا قیمت بالایی دارند و اگر یک توپ استاندارد و باکیفیت می‌خواهید بهتر است یک توپ مورد تایید فیفا را خریداری کنید و خسیس بودن را کنار بگذارید.
 2. نوع توپ‌فوتبال: توپ‌فوتبال دارای مدل‌های مختلفی است در واقع بستگی به سبک فوتبال شما دارد که چه نوعی از توپ‌فوتبال را خریداری نمایید. برای زمین فوتبال چمن طبیعی و مصنوعی دو نمونه توپ وجود دارد. برای فوتبال خیابانی و فوتبال سالنی هم نمونه‌های دیگری از توپ وجود دارد. مسابقات جام جهانی فوتبال هم با یک توپ و فوتبال ساحلی هم با نمونه دیگری از توپ انجام می‌شود. شما باید با توجه به نوع ورزش خود توپ‌فوتبال خود را انتخاب کنید.
 3. جنس رویه توپ: بسته به نوع زمین مسابقه جنس رویه توپ متفاوت است زمین چمن مصنوعی به دلیل اینکه مقداری زبر و خشک می‌باشد، دارای رویه مقاوم‌تری است یعنی از جنس پی‌وی سی اما در فوتبال ساحلی به دلیل اینکه توپ به صورت مستقیم با پای بازیکن در تماس است و هنگام شوت زدن نباید پای بازیکن دچار ناراحتی شود جنس رویه آن باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد. توپ‌های مناسب فوتبال ساحلی معمولا از جنس کربنات ساخته می‌شوند.
 4. وزن توپ: وزن توپ هم نقش مهمی در انجام تکنیک‌های شما دارد. وزن توپ قبل از انجام مسابقه نباید کمتر از ۳۹۷ گرم و نباید بیشتر از ۴۵۴ گرم باشد. پس اگر توپ‌فوتبال را برای مسابقه می‌خواهید به وزن توپ توجه ویژه‌ای داشته باشید. البته از نظر پزشکی هم نباید وزن توپ خیلی کم یا زیاد باشد. توپ سبک وزن باعث می‌شود زانوی شما آب بیاورد و مجبور به عمل آن شوید و توپ خیلی سنگین هم باعث می‌شود دچار مینیسک زانو خواهید شد و باز هم کار شما به عمل جراحی کشیده می‌شود.
 5. ارگونومیک توپ: توپ شما باید حتما از ۳۲ تکه دوخته شده به هم تشکیل شده باشد. زیرا توپی با این ویژگی‌ها به راحتی در هوا پرواز می‌کند و به صورت درست به مسیر خود ادامه می‌دهد. از نظر شکلی هم توپ شما باید دقیقا کروی باشد تا در طول مسیر حرکت به درستی چرخیده و نوسان کند. از نظر علم ریاضی هم محیط توپ مورد نظر شما نباید کمتر از ۲۷ اینچ و نباید بیشتر از ۲۸ اینچ باشد.
 6. سایز توپ فوتبال: توپ فوتبال با سایز ۱ و ۲ معمولا در مسابقات ورزشی استفاده نمی‌شود و برای بازی‌های سرگرم کننده استفاده می‌شود. فدراسیون فوتبال هم برای سن‌های مختلف توپ فوتبال با سایز‌های متفاوت را پیشنهاد می‌کند. برای گروه سنی ۷ سال به پایین از توپ شماره سه برای گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال سایز ۴ و برای گروه سنی ۱۲ سال به بالا از توپ سایز ۵ استفاده می‌شود. البته حتما قبل از خرید توپ فوتبال از مربی خود در مورد سایز توپ سوال کنید.
 7. طول عمر توپ: شما با توجه به میزان و نوع استفاده خود باید توپ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنم توپ‌های ارزان قیمت را خریداری نکنید زیرا طول عمر بالایی ندارند و اگر زیاد فوتبال می‌کنید مناسب شما نمی‌باشد و اگر از توپ زیاد استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم حتما یک توپ با قیمت بالاتر را انتخاب نمایید.

روش نگهداری از توپ فوتبال:

 • همیشه والو توپ زمان باد کردن دچار مشکل می‌شود، همیشه قبل از باد کردن توپ والو آن را به روغن یا صابون آغشته نمایید تا والو توپ دچار آسیب نشود.
 • از باد کردن توپ با فشار مستقیم پمپ باد خودداری کنید زیرا امکان ترکیدن تیوب توپ به دور از انتظار نیست. توصیه می‌شود به وسیله تلمبه توپ را به صورت دستی باد کنید.
 • همیشه توپ را به میزان مناسب باد کنید، باد کردن بیش از اندازه توپ می‌تواند باعث تغییر شکل در توپ شما شود. همچنین کم بودن میزان باد توپ هم باعث فرسایش رویه توپ می‌شود.
 • همیشه بعد از پایان بازی توپ خود را به وسیله آب و صابون به خوبی شستشو دهید. زیرا ورود شن و ماسه به والو توپ آسیب وارد می‌کند و بعد از مدتی دچار نشت در آن منطقه می‌شود.
 • همیشه قبل از شروع بازی با درجه میزان باد توپ را اندازه بگیرید و بعد از پایان بازی بهتر است اگر مدت زیادی قرار است از توپ استفاده نکنید باد آن را کاملا خالی کرده و در دمای اتاق نگهداری کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید توپ فوتبال مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه توپ فوتبال زیبا، ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ توپ فوتبال مدل یورو ۲۰۲۰

توپ فوتبال مدل یورو 2020

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۸۸ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  توپ یورو ۲۰۲۰ ملقب به “UNIFORIA” توسط کمپانی با سایز ۵ و با طراحی رنگارنگ تولید شده است که همین الگوی طراحی در توپ جام باشگاه های جهان ۲۰۱۹ نیز استفاده شده است. نام یونیفوریا ترکیبی از کلمات وحدت و سرخوشی است، نامی مناسب برای این مسابقات ویژه و جذاب که برای اولین بار در ۱۲ کشور و ۱۲ ورزشگاه مختلف انجام می شود. استادیوم ومبلی لندن میزبان دو مرحله نیمه نهایی و فینال خواهد بود. البته توپ یورو ۲۰۲۰ به دلیل شیوع کرونا و به تاخیر افتادن یکساله جام ملت های اروپا در سال ۲۰۲۱ رونمایی خواهد شد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ توپ فوتبال آمریکایی کد W-NFL

توپ فوتبال آمریکایی کد W-NFL

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  نئوپرن
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  طول: ۳۰ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ توپ فوتبال مولتن مدل AFC5000-2020

توپ فوتبال مولتن مدل AFC5000-2020

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۳۵ گرم
 • جنس
  چرم صنعتی براق
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  توپ حرفه ای مولتن سایز ۵ مناسب تمرین و مسابقاتابعاد و وزن توپ مطابق استانداردهای فدراسیون نوع توپ دوختی درجه یک پاکستانمدل سال ۲۰۲۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ توپ فوتبال کد FB-1202

توپ فوتبال کد FB-1202

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • اقلام همراه
  ۱ عدد سوزن توپ
 • سایر توضیحات
  سایز ۵مناسب در زمین چمن مصنوعی و طبیعیدست دوز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ توپ فوتبال دربی‌استار مدل چمنی

توپ فوتبال دربی‌استار مدل چمنی

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  عالی
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ توپ فوتبال دستی مدل F-BALL

توپ فوتبال دستی مدل F-BALL

مشخصات

 • سایز
  ۳۵
 • وزن
  ۲۱ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ توپ فوتبال دستی بسته ۴ عددی سایز ۴

توپ فوتبال دستی بسته 4 عددی سایز 4

مشخصات

 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک فشرده
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  ۴ عدد توپ فوتبال دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ توپ فوتبال مدل جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

توپ فوتبال مدل جام جهانی 2022 قطر

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  پلی اورتان
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ توپ فوتبال مدل Krasava سایز ۵

توپ فوتبال مدل Krasava سایز 5

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  سالن
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای استفاده در فضای باز و سالن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ توپ فوتبال بتا مدل PSRG سایز ۱ سایز ۱

توپ فوتبال بتا مدل PSRG سایز 1 سایز 1

مشخصات

 • سایز
  ۱
 • وزن
  ۱۴۵-۱۷۵ گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  – به همراه تور حمل توپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ توپ فوتبال مدل DPUS2

توپ فوتبال مدل DPUS2

مشخصات

 • سایز
  ۲
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  در تولید توپ های فوتبال جدید از فناوری های روز دنیا بهره برده ایم .این توپ ها به طور کامل توسط فرآیند نوآورانه ای تولید شده که کاملا ضد آب است با ایجاد خطوط درز عمیق تر و علم ایرودینامیک، حرکت توپ و پرواز آن را در هوا بهبود بخشیدیم .این تکنولوژی ها عملکرد توپ را در آب و هوا سرد، به صورت پایدار و مطمئن تضمین می کند قدرت ضربه پذیری بالا و سطح نرم از ویژگی های دیگر این توپ به شمار می رود .با استفاده از تکنولوژی جدیددر نوع وصل کردن پنل ها ، علاوه بر ضد آ ب شدن، توپ را در برابر برف و باران مقاوم ساخته ایم.افزایش گردی توپ، حفظ شکل ، دوام بیشتر، انعطاف پذیری بالا ، کنترل بهتر توپ و پرش عالی آن از دیگر ویژگی های این توپ ها می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b3-2022

توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b3-2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ توپ فوتبال مدل ۲۰۴۲

توپ فوتبال مدل 2042

مشخصات

 • سایز
  ۲
 • جنس
  چرم مصنوعی P.V.C
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  سوزن تنظیم باد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ توپ فوتبال مدل چهل تکه آپارتمانی

توپ فوتبال مدل چهل تکه آپارتمانی

مشخصات

 • سایز
  ۱۵x15x15 سانتی متر
 • وزن
  ۸۵ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ توپ فوتبال مدل لاستیکی طرح آرژانتین

توپ فوتبال مدل لاستیکی طرح آرژانتین

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  جنس رویه لاستیکی نوع توپ غیر دوختی ( با طرح دوخت روی بدنه توپ ) مناسب بازی کودکان و نوجوانان در محیط خارج پارک و زمین آسفالتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ توپ فوتبال مدل A22

توپ فوتبال مدل A22

مشخصات

 • سایز
  ۲
 • وزن
  ۷۵ گرم
 • جنس
  ورنی براق
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  رنگ‌بندی متنوعمناسب برای هدیه دادنمورد استفاده برای تمامی سنینتولید در محیطی کاملاً بهداشتیمناسب برای مدارس و مهد کودک هاوزن سبک، قابلیت تنظیم باد، قابل شستشوغیر قابل استفاده بر روی آسفالت و سطوح سخت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ توپ فوتبال دستی مدل vm9960 بسته ۲ عددی

توپ فوتبال دستی مدل vm9960 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایز
  ۳۶
 • وزن
  ۲۳ گرم
 • جنس
  پلاستیک فشرده
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ توپ فوتبال مدل دوختی چمپیون لیگ ۲۰۲۲

توپ فوتبال مدل دوختی چمپیون لیگ 2022

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • اقلام همراه
  -توپ فوتبال دست دوز -رویه چرمی مناسب برای بازی در زمین چمن و سالن و محیطهای خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر ۲۰۲۲ کد ۰۱

توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر 2022 کد 01

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  -توپ دست دوز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ توپ فوتبال مدل MS7

توپ فوتبال مدل MS7

مشخصات

 • سایز
  ۳
 • جنس
  پلاستیک
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ توپ فوتبال مدل MS7

توپ فوتبال مدل MS7

مشخصات

 • سایز
  ۲۰۰x200x65
 • جنس
  پلاستیک
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b44-2022

توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b44-2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ توپ فوتبال مدل چرمی جام جهانی Ghatar2022 الرحله قطر

توپ فوتبال مدل چرمی جام جهانی Ghatar2022 الرحله قطر

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر ۲۰۲۲ کد ۰۲

توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر 2022 کد 02

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ توپ فوتبال کد ۵۰۰۰ سایز ۵

توپ فوتبال کد 5000 سایز 5

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  چرم حرفه ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b2-2022

توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b2-2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ توپ فوتبال مدل بوندسلیگا دوخت ماشینی کد ۲۰۲۳

توپ فوتبال مدل بوندسلیگا دوخت ماشینی کد 2023

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  pu
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ توپ فوتبال مدل لاستیکی طرح جام جهانی قطر ۲۰۲۲

توپ فوتبال مدل لاستیکی طرح جام جهانی قطر 2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ توپ فوتبال مدل قهرمانان آسیا

توپ فوتبال مدل قهرمانان آسیا

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر ۲۰۲۲ الرحله

توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر 2022 الرحله

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • جنس
  PU
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ توپ فوتبال مولتن مدل Vantaggio 5000

توپ فوتبال مولتن مدل Vantaggio 5000

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس
  چرم حرفه ای
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ توپ فوتبال طرح EURO 2020

توپ فوتبال طرح EURO 2020

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ توپ فوتبال کد b1-2022

توپ فوتبال کد b1-2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ توپ فوتبال بتا مدل PSRG سایز ۱ سایز ۱

توپ فوتبال بتا مدل PSRG سایز 1 سایز 1

مشخصات

 • سایز
  ۱
 • وزن
  ۱۴۵-۱۷۵ گرم
 • جنس
  لاستیکی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  – به همراه تور حمل توپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b3-2022

توپ فوتبال مدل Bundesliga کد b3-2022

مشخصات

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ توپ فوتبال مدل R5110

توپ فوتبال مدل R5110

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • جنس
  پلی اورتان
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ توپ فوتبال مدل یورو ۲۰۲۰

توپ فوتبال مدل یورو 2020

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • جنس
  چرمی توپ پرس
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ توپ فوتبال مدل مینی

توپ فوتبال مدل مینی

مشخصات

 • سایز
  ۱
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنویی
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  یک توپ خانگی کوچک با رنگ بندی زیبا وقابلیت باد زدن مناسب برای دورهمی ها و بازی کودکان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ توپ فوتبال اف جی تی کد ۰۱۲

توپ فوتبال اف جی تی کد 012

مشخصات

 • سایز
  ۲
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • سری
  غیر حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  – مورد استفاده: داخل منزل، چمن، سالن و …

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر ۲۰۲۲ کد ۰۱

توپ فوتبال مدل جام جهانی قطر 2022 کد 01

مشخصات

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  چرمی
 • سری
  حرفه‌ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید توپ فوتبال در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا