لوازم ورزشی

توپ فوتبال: راهنمای خرید انواع توپ فوتبال ارزان+قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید توپ فوتبال باید به آن ها توجه داشته باشید.

فوتبال یکی از پرطرفدارترین ورزش‌های جهان می‌باشد. این رشته ورزشی هم مانند سایر رشته‌ها نیاز به یک سری لوازم ورزشی دارد. توپ فوتبال مهم‌ترین وسیله ورزشی در این رشته است. در واقع می‌توان گفت یکی از ورزش‌های توپی مهم در جهان فوتبال است. سالانه میلیون‌ها دلار برای این ورزش در دنیا هزینه می‌شود. یک فوتبالیست خوب نیاز به یک توپ فوتبال خوب دارد تا تکنیک‌های خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

شرکت‌های زیادی در جهان در زمینه تولید توپ فوتبال فعالیت می‌کنند و روزانه هزاران عدد توپ فوتبال را تولید و روانه بازار می‌کنند. این‌جاست که اهمیت این وسیله ورزشی مشخص می‌شود. ورزش فوتبال هم سبک‌های مختلفی دارد، از فوتبال زمین چمن گرفته تا فوتبال آمریکایی و فوتبال ساحلی که هر یک از این فوتبال‌ها نیاز به یک توپ فوتبال مخصوص دارند. امروز در این مطلب قصد داریم توپ فوتبال زمین چمن را به شما معرفی کنیم‌.

شما برای خرید توپ فوتبال باید به یک سری فاکتورهای مهم مانند اندازه و وزن توپ فوتبال توجه داشته باشید. توپ فوتبالی که در بازی‌های جام جهانی استفاده می‌شود باید یک سری فاکتور مهم داشته باشد تا فیفا آن را برای مسابقه تایید کند. همیشه فوتبالیست‌های معروف دنیا با یک توپ فوتبال استاندارد فیفا تمرین‌های خود را انجام می‌دهند. زیرا زمان مسابقه باید تکنیک‌های خود را با این مدل از توپ فوتبال به نمایش بگذارند.

اگر شما هم به صورت مبتدی و یا حرفه‌ای فوتبال می‌کنید و برای تمرینات خود نیاز به یک توپ فوتبال خوب و استاندارد دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ورزشی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع توپ فوتبال آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید توپ فوتبال باید به آن‌ها توجه داشته باشید، آشنا می‌کنیم.

توپ‌فوتبال چیست؟

در واقع اصلی‌ترین وسیله در ورزش فوتبال به حساب می‌آید که بدون آن بازی معنایی نخواهد داشت. بادکنک یا تیوپ مهم‌ترین قسمت تشکیل دهنده توپ فوتبال است، زیرا این تیوپ را زمانی که با هوا پر می‌کنند، توپ فوتبال شکل اصلی خود را به خود می‌گیرد. سپس روی این تیوب به وسیله تکه‌های چرم طبیعی یا مصنوعی دوخته شده به هم پوشش می‌دهند. هر توپ فوتبال دارای یک عدد والف می‌باشد که برای کم و زیاد کردن باد داخل توپ استفاده می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال

قسمت‌هایی تشکیل دهنده توپ‌فوتبال:

 • رویه توپ: روی توپ معمولا از تعدادی پنل یا تکه که به وسیله دست یا دستگاه در کنار هم دوخته می‌شوند تشکیل می‌شود. معمول‌ترین لایه‌های توپ ۳۲ تکه می‌باشند البته توپ‌هایی با پنل‌های ۱۸ تا ۲۶ تکه هم دیده می‌شود.
 • تیوب یا بادکنک: در واقع مهم‌ترین قسمت توپ را تیوب آن بر عهده دارد یعنی نگهداشتن هوای داخل توپ، زمانی که شما توپ را باد می‌کنید تیوب به دیواره‌ها چسبیده و شکل توپ را حفظ می‌کند. تیوب یا همان بادکنک توپ معمولا از جنس لاتکس و بیوتین ساخته می‌شود. این مواد در برابر ضربه مقاوم هستند و به مرور زمان نازک نمی‌شوند.
 • مواد تشکیل دهنده: توپ‌ها در واقع از دو ماده اصلی پی وی سی یا همان پلی ونیل و کربنات ساخته می‌شوند. پی‌ وی سی بسیار مقاوم است که از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به ضد خراش بودن آن اشاره کرد توپ فوتبال‌های خیابانی معمولا از این ماده ساخته می‌شوند. کربنات هم ماده‌ای است که در توپ‌های حرفه‌ای یا همان تضمینی برای افزایش انعطاف‌پذیری توپ و احساس کنترل بیشتر روی توپ هنگام دریافت استفاده می‌شود.

انواع توپ فوتبال:

 1. توپ‌فوتبال چمن مصنوعی: در واقع چمن مصنوعی بسیار خشک و زبر می‌باشد برای فوتبال کردن روی چنین زمینی شما نیاز به یک توپ فوتبال با لایه‌های ضخیم و مقاوم دارید. حرکت توپ روی زمینی با این مشخصات می‌تواند به رویه توپ آسیب جدی وارد کند به همین علت جنس این مدل از توپ به گونه‌ای است که روی چمن مصنوعی هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی‌شود.
 2. توپ‌فوتبال چمن طبیعی: همان طور که می‌دانید فوتبال روی چمن یکی از پرطرفدارترین رشته‌های فوتبال است. این نوع از چمن به دلیل نرمی فوق‌العاده بالا جنس روی توپ در آن اهمیتی ندارد و بیشتر در این نوع روی استاندارد‌های توپ مانند چرخش و حرکت صحیح در هوا تمرکز شده است. یک فوتبالیست خوب سطح بالا باید توانایی فوتبال کردن با هر دو توپ را داشته باشد.
 3. توپ‌فوتبال سالنی: به دلیل اینکه زمین فوتسال با فوتبال متفاوت است، بنابراین توپ فوتسال هم با توپ فوتبال متفاوت می‌باشد. از نظر اندازه توپ فوتسال مقداری از فوتبال کوچکتر است یعنی اندازه آن ۴ می‌باشد اما از نظر وزنی با یک توپ سایز پنج برابری می‌کند. به دلیل کوچک بودن فضا این مدل مقداری تنبل‌تر ساخته می‌شود تا با پرش کمتر بازیکن تسلط بیشتری روی توپ داشته باشد.
 4. توپ‌فوتبال مسابقه‌ای: این نوع توپ توسط مراجع رسمی تایید نشده است و منابع غیر رسمی مانند NFHS و NCAA آن را تایید کرده‌اند. با اینکه سازمان فیفا این مدل توپ را تایید نکرده اما از استاندارد بالایی برخوردارند. بعد از فیفا این دو سازمان به عنوان معتبرترین سازمان در زمینه تایید استاندارد توپ در جهان شناخته می‌شوند. سازمان نظارت بر فوتبال دبیرستانی در کشور آمریکا را NFHS به عهده دارد و انجمن ملی ورزش‌های دانشگاهی NCAA می‌باشد که استاندارد این توپ را مشخص می‌کند.
 5. توپ‌فوتبال تضمینی: فیفا یکی از معتبرترین سازمان‌های نظارت بر روی کیفیت توپ‌فوتبال است. توپ‌های تایید شده به وسیله این سازمان بعد از انجام تست‌های مختلف در شرایط زمینی و آب و هوایی مختلف مورد تست قرار می‌گیرند وتوپ‌هایی را که این شرکت تایید کند از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند. تمام توپ‌هایی را که در بازی های جام جهانی مشاهده می‌کنید این سازمان از هر لحاظ مورد نقد و بررسی قرار داده و به تایید فیفا رسیده‌اند.
 6. توپ‌فوتبال ساحلی: مهم‌ترین ویژگی توپ‌های فوتبال ساحلی ضد آب بودن آن‌ها است. این توپ‌ها از نظر اندازه تقریبا به اندازه توپ‌های فوتسال هستند با این تفاوت که وزن آن‌ها خیلی کمتر از توپ‌های سالنی است. توپ‌فوتبال ساحلی دارای جنس رویه نرم و لطیف می‌باشد زیرا این ورزش بدون کفش با پای برهنه انجام می‌شود و نباید پای فوتبالیست حین شوت کردن دچار آسیب شود.
 7. توپ‌فوتبال خیابانی: بدترین نوع زمین فوتبال برای بازی آسفالت و سیمان زبر کف خیابان است که دائما با توپ شما در تماس می‌باشد. بنابراین توپ‌فوتبال خیابانی باید داری چند لایه رویه مقاوم باشد تا بتواند این شرایط را تحمل کند. از نظر اندازه هم تقریبا هم اندازه توپ‌فوتبال سالنی هستند زیرا بازیکن باید بیشترین میزان تسلط روی توپ را داشته باشد و توپ روی پای بازیکن گیر کند تا بتواند تکنیک‌های خود را با آن پیاده کند.
 8. مینی توپ‌های فوتبال: از نظر سایزی با توپ‌هایی که تا به حال توضیح داده شد کوچکتر هستند یعنی سایز آن‌ها ۱ است. معمولا فوتبالیست‌ها بعد از پایان یک مسابقه سخت برای تفریح یا برای تمرین حرکات پا از این مدل توپ استفاده می‌کنند. زیرا سرعت عمل پای بازیکن با این مدل توپ چند برابر مدل‌های قبلی می‌شود.

ویژگی‌های یک توپ فوتبال خوب و استاندارد:

 • شکل یک توپ استاندارد باید کروی باشد.
 • یک توپ استاندارد قابلیت ضد آب دارد و معمولا جنس لایه بیرونی آن از چرم طبیعی یا مصنوعی مورد تایید سازمان فیفا می‌باشد.
 • از نظر علم ریاضی محیط توپ فوتبال باید بین ۲۷ تا ۲۸ اینچ باشد بزرگتر و کوچکتر از این مقدار بر خلاف مقررات است.
 • قبل از بازی توپ فوتبال وزن می‌شود، وزن توپ استاندارد قبل از شروع بازی باید چیزی در حدود ۳۹۷ تا ۴۵۴ گرم باشد. فوتبال کردن با توپی با وزن کمتر و بیشتر از این مقدار ممنوع است.
 • لایه بیرونی توپ باید از جنسی باشد که به بدن و پای بازیکن آسیب وارد نکند.
 • در خصوص رنگ توپ هم هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید رنگ توپ خود را انتخاب کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتسال

نکات مهم هنگام خرید توپ فوتبال:

 1. قیمت توپ‌فوتبال: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری بهتر است میزان بودجه برای خرید توپ‌فوتبال را مشخص کنید. معمولا توپ‌های استاندارد و مورد تایید فیفا قیمت بالایی دارند و اگر یک توپ استاندارد و باکیفیت می‌خواهید بهتر است یک توپ مورد تایید فیفا را خریداری کنید و خسیس بودن را کنار بگذارید.
 2. نوع توپ‌فوتبال: توپ‌فوتبال دارای مدل‌های مختلفی است در واقع بستگی به سبک فوتبال شما دارد که چه نوعی از توپ‌فوتبال را خریداری نمایید. برای زمین فوتبال چمن طبیعی و مصنوعی دو نمونه توپ وجود دارد. برای فوتبال خیابانی و فوتبال سالنی هم نمونه‌های دیگری از توپ وجود دارد. مسابقات جام جهانی فوتبال هم با یک توپ و فوتبال ساحلی هم با نمونه دیگری از توپ انجام می‌شود. شما باید با توجه به نوع ورزش خود توپ‌فوتبال خود را انتخاب کنید.
 3. جنس رویه توپ: بسته به نوع زمین مسابقه جنس رویه توپ متفاوت است زمین چمن مصنوعی به دلیل اینکه مقداری زبر و خشک می‌باشد، دارای رویه مقاوم‌تری است یعنی از جنس پی‌وی سی اما در فوتبال ساحلی به دلیل اینکه توپ به صورت مستقیم با پای بازیکن در تماس است و هنگام شوت زدن نباید پای بازیکن دچار ناراحتی شود جنس رویه آن باید نرم و انعطاف‌پذیر باشد. توپ‌های مناسب فوتبال ساحلی معمولا از جنس کربنات ساخته می‌شوند.
 4. وزن توپ: وزن توپ هم نقش مهمی در انجام تکنیک‌های شما دارد. وزن توپ قبل از انجام مسابقه نباید کمتر از ۳۹۷ گرم و نباید بیشتر از ۴۵۴ گرم باشد. پس اگر توپ‌فوتبال را برای مسابقه می‌خواهید به وزن توپ توجه ویژه‌ای داشته باشید. البته از نظر پزشکی هم نباید وزن توپ خیلی کم یا زیاد باشد. توپ سبک وزن باعث می‌شود زانوی شما آب بیاورد و مجبور به عمل آن شوید و توپ خیلی سنگین هم باعث می‌شود دچار مینیسک زانو خواهید شد و باز هم کار شما به عمل جراحی کشیده می‌شود.
 5. ارگونومیک توپ: توپ شما باید حتما از ۳۲ تکه دوخته شده به هم تشکیل شده باشد. زیرا توپی با این ویژگی‌ها به راحتی در هوا پرواز می‌کند و به صورت درست به مسیر خود ادامه می‌دهد. از نظر شکلی هم توپ شما باید دقیقا کروی باشد تا در طول مسیر حرکت به درستی چرخیده و نوسان کند. از نظر علم ریاضی هم محیط توپ مورد نظر شما نباید کمتر از ۲۷ اینچ و نباید بیشتر از ۲۸ اینچ باشد.
 6. سایز توپ فوتبال: توپ فوتبال با سایز ۱ و ۲ معمولا در مسابقات ورزشی استفاده نمی‌شود و برای بازی‌های سرگرم کننده استفاده می‌شود. فدراسیون فوتبال هم برای سن‌های مختلف توپ فوتبال با سایز‌های متفاوت را پیشنهاد می‌کند. برای گروه سنی ۷ سال به پایین از توپ شماره سه برای گروه سنی ۸ تا ۱۲ سال سایز ۴ و برای گروه سنی ۱۲ سال به بالا از توپ سایز ۵ استفاده می‌شود. البته حتما قبل از خرید توپ فوتبال از مربی خود در مورد سایز توپ سوال کنید.
 7. طول عمر توپ: شما با توجه به میزان و نوع استفاده خود باید توپ مورد نظر خود را انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنم توپ‌های ارزان قیمت را خریداری نکنید زیرا طول عمر بالایی ندارند و اگر زیاد فوتبال می‌کنید مناسب شما نمی‌باشد و اگر از توپ زیاد استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنم حتما یک توپ با قیمت بالاتر را انتخاب نمایید.

روش نگهداری از توپ فوتبال:

 • همیشه والو توپ زمان باد کردن دچار مشکل می‌شود، همیشه قبل از باد کردن توپ والو آن را به روغن یا صابون آغشته نمایید تا والو توپ دچار آسیب نشود.
 • از باد کردن توپ با فشار مستقیم پمپ باد خودداری کنید زیرا امکان ترکیدن تیوب توپ به دور از انتظار نیست. توصیه می‌شود به وسیله تلمبه توپ را به صورت دستی باد کنید.
 • همیشه توپ را به میزان مناسب باد کنید، باد کردن بیش از اندازه توپ می‌تواند باعث تغییر شکل در توپ شما شود. همچنین کم بودن میزان باد توپ هم باعث فرسایش رویه توپ می‌شود.
 • همیشه بعد از پایان بازی توپ خود را به وسیله آب و صابون به خوبی شستشو دهید. زیرا ورود شن و ماسه به والو توپ آسیب وارد می‌کند و بعد از مدتی دچار نشت در آن منطقه می‌شود.
 • همیشه قبل از شروع بازی با درجه میزان باد توپ را اندازه بگیرید و بعد از پایان بازی بهتر است اگر مدت زیادی قرار است از توپ استفاده نکنید باد آن را کاملا خالی کرده و در دمای اتاق نگهداری کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید توپ فوتبال مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه توپ فوتبال زیبا، ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ توپ فوتبال مدل FB 5 E غیر اصل

توپ فوتبال مدل FB 5 E غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  فوم شیشه ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ توپ فوتبال آدیداس مدل JUVENTUS

توپ فوتبال آدیداس مدل JUVENTUS

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ توپ فوتبال دربی‌استار مدل هایپر اپس

توپ فوتبال دربی‌استار مدل هایپر اپس

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم صنوعی
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ توپ فوتبال آدیداس طرح جام جهانی مدل W156

توپ فوتبال آدیداس طرح جام جهانی مدل W156

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  توپ از نوع درجه که می باشد
 • ساخت شرکت GKI
 • توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در چمن مصنوعی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتبال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ توپ فوتبال مولتن مدل vantaggio

توپ فوتبال مولتن مدل vantaggio

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم حرفه ای
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ توپ فوتبال آدیداس مدل UCL FINALE 19 CAPITANO

توپ فوتبال آدیداس مدل UCL FINALE 19 CAPITANO

مشخصات کلی

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  TUP
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • اقلام همراه
  هولگرام یوفا و آدیداس
 • سایر توضیحات
  سایز ۴
 • دارای تاییده یوفا
 • دارای روکش TPU

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ توپ فوتبال آدیداس مدل Telstar

توپ فوتبال آدیداس مدل Telstar

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم فوم حرفه ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ توپ فوتبال دربی‌استار مدل GKI 1022

توپ فوتبال دربی‌استار مدل GKI 1022

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۱۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید به کد قید شده در قسمت والف توپ توجه فرمایید GKI 1022
 • قسمت والف این توپ از نوع والف مخفی می باشد
 • توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در چمن مصنوعی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتسال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین
 • سطحی صاف و براق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ توپ فوتبال آدیداس مدل ریپابلیکا TELSTAR

توپ فوتبال آدیداس مدل ریپابلیکا TELSTAR

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم فوم حرفه ای
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ توپ فوتبال کد A1007 غیر اصل

توپ فوتبال کد A1007 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۴
 • وزن
  ۴۱۶ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  سالن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ توپ فوتبال مولتن مدل Europa League 2020

توپ فوتبال مولتن مدل Europa League 2020

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ توپ فوتبال مدل GKI 2017 غیر اصل

توپ فوتبال مدل GKI 2017 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۵ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای استفاده در محیط های خارجی و زمین چمن
 • سایز ۵
 • وزن ۴۲۵ گرم
 • سری حرفه‌ای
 • جنس چرم مصنوعی PU – PVC
 • نوع استفاده زمین چمن
 • استحکام و مقاومت در برابر آسیب دیدگی
 • انعطاف پذیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ توپ فوتبال مولتن مدل ۶۶

توپ فوتبال مولتن مدل 66

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم طبیعی
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ توپ فوتبال میکاسا مدل جام ملت ها

توپ فوتبال میکاسا مدل جام ملت ها

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۵۵۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ توپ فوتبال سری Vantaggia مدل F5V4200 سایز ۴ غیر اصل

توپ فوتبال سری Vantaggia مدل F5V4200 سایز 4 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۴۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  لمینت
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • اقلام همراه
  به همراه تور و سوزن
 • سایر توضیحات
  ساخت تایلند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ توپ فوتبال مدل russia غیر اصل

توپ فوتبال مدل russia غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ توپ فوتبال آدیداس مدل CD8505

توپ فوتبال آدیداس مدل CD8505

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ توپ فوتبال آدیداس مدل TELATAR 32

توپ فوتبال آدیداس مدل TELATAR 32

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ توپ فوتبال مولتن مدل توپ فوتبال ونتاژیو ۵۰۰۰ کد GKI 2040

توپ فوتبال مولتن مدل توپ فوتبال ونتاژیو 5000 کد GKI 2040

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۵ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  مناسب برای بازی در محیط های خارجی و زمین چمن
 • توپ از نوع درجه یک می باشد
 • در قسمت والف این کد ۲۰۴۰ GKI قید شده
 • توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در چمن مصنوعی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتبال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ توپ فوتبال مدل ۰۰۱ غیر اصل

توپ فوتبال مدل ۰۰۱ غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سری
  غیر حرفه ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ توپ فوتبال طرح جام جهانی غیر اصل

توپ فوتبال طرح جام جهانی غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۳۵۵ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  توپ از نوع درجه که می باشد
 • ساخت شرکت GKI
 • توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در چمن مصنوعی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتبال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ توپ فوتبال مدل Europa League 2020 مدل GKI2060

توپ فوتبال مدل Europa League 2020 مدل GKI2060

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۱۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  این توپ ساخت پاکستان شرکت GKI می باشد از نوع درجه یک اعلا می باشد و (لطفا در هنگام خرید به قسمت والف توپ دقت کنید که حتما کد GKI داشته باشد)
 • سایز ۵
 • وزن ۴۱۰ گرم
 • سری حرفه‌ای
 • جنس چرم مصنوعی PU – PVC
 • نوع استفاده زمین چمن , محیط خارجی
 • استحکام و مقاومت در برابر آسیب دیدگی
 • انعطاف پذیر دارای روی صدفی وبرق می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ توپ فوتبال کد A1004 غیر اصل

توپ فوتبال کد A1004 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۴
 • جنس
  چرم مصنوعی
 • نوع استفاده
  سالن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ توپ فوتبال میکاسا مدل AURA55

توپ فوتبال میکاسا مدل AURA55

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ توپ فوتبال آدیداس طرح CHAMPION LEAGUE 2019 کد GKI 1102

توپ فوتبال آدیداس طرح CHAMPION LEAGUE 2019 کد GKI 1102

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۱۶ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  توپ فوتبال چمپیون لیگ در لیگ قهرمانان اروپا مورد استفاده قرار میگیرد و از کیفیت و دوام بالایی برخوردار است این توپ از ۳۲ تکه تشکیل شده است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ توپ فوتبال مولتن طرح یورو

توپ فوتبال مولتن طرح یورو

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۱۶ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  مناب برای بازی در زمین چمن و خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ توپ فوتبال مولتن مدل VIP 4800

توپ فوتبال مولتن مدل VIP 4800

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ توپ فوتبال آلشپرت مدل LIGUE 2 سایز ۵ غیر اصل

توپ فوتبال آلشپرت مدل LIGUE 2 سایز 5 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  لمینت
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • اقلام همراه
  به همراه تور و سوزن
 • سایر توضیحات
  – مورد تایید فیفا
 • – ساخت چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ توپ فوتبال  مدل Final Kyiv 2018 کد GKI2018 غیر اصل

توپ فوتبال  مدل Final Kyiv 2018 کد GKI2018 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید به کد قید شده در قسمت والف توپ توجه فرمایید GKI 2018
 • قسمت والف این توپ از نوع والف مخفی می باشد
 • این توپ ساخت کشور پاکستان توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در زمین چمن و چمن مصنوعی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتبال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین
 • دارای سطحی صاف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ توپ فوتبال مدل CHAMPION MADRID FINAL 9 غیر اصل

توپ فوتبال مدل CHAMPION MADRID FINAL 9 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  زمین چمن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ توپ فوتبال مولتن مدل لیگ اروپا ۲۰۲۱ کد GKI2040

توپ فوتبال مولتن مدل لیگ اروپا 2021 کد GKI2040

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم مصنوعی PU/PVC
 • نوع استفاده
  محیط خارجی
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید به کد قید شده در قسمت والف توپ توجه فرمایید GKI 2040
 • قسمت والف این توپ از نوع والف مخفی می باشد
 • توپ حرفه ای و مناسب برای بازی در چمن مصنوعی،محیطهای خارجی
 • دارای رویه ای مقاوم و قابل استفاده طولانی
 • دارای وزن مناسب و ایدآل برای فوتبال
 • مقاوم در برابر سایش با زمین و دیواره ها
 • قابلیت استفاده برای تمامی سنین
 • دارای سطحی دانه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ توپ فوتبال میکاسا مدل Sport club

توپ فوتبال میکاسا مدل Sport club

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ توپ فوتبال مولتن مدل ۳۰۰۰

توپ فوتبال مولتن مدل 3000

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  فوم
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  مناسب برای تمرین و بازی های داخل سالن و فضاهای باز
 • دارای وایر پلاستیکی
 • دارای دوام و کیفیت بالا
 • کیفیت بسیار عالی
 • کنترل راحت توپ به علت رویه چرم
 • دیر خالی شدن باد
 • بسیار نرم و سبک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ توپ فوتبال آدیداس مدل viva juventus

توپ فوتبال آدیداس مدل viva juventus

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  چرم
 • نوع استفاده
  محیط خارجی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ توپ فوتبال مدل Euro 2016 غیر اصل

توپ فوتبال مدل Euro 2016 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • وزن
  ۵۹۹ گرم
 • سری
  حرفه‌ای
 • جنس
  پلی اورتان
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • سایر توضیحات
  – توپ رسمی مسابقات یورو ۲۰۱۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ توپ فوتبال مدل MOT1605 غیر اصل

توپ فوتبال مدل MOT1605 غیر اصل

مشخصات کلی

 • سایز
  ۵
 • جنس
  لمینت
 • نوع استفاده
  زمین چمن
 • اقلام همراه
  به همراه تور و سوزن
 • سایر توضیحات
  ساخت تایلند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید توپ فوتبال در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش فوتبال پسرانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا