کامپیوتر و تجهیزات جانبیویژه

تستر کابل شبکه، راهنمای خرید اینترنتی بهترین تستر کابل شبکه ارزان

نکات مهمی که هنگام خرید تستر کابل شبکه باید در نظر بگیرید.

اکثر خطاهای شبکه در یک شبکه داده نتیجه ریختن قهوه روی رایانه اصلی نیست. معمولاً به کابل کشی معیوب مربوط می‌شود. به همین دلیل است که خطوط باید از نظر اتصالات معیوب، فیبرهای آسیب دیده، اتصالات، مشکلات انتقال داده و غیره آزمایش شوند. این دقیقاً همان چیزی است که تستر کابل شبکه برای آن ساخته شده است. تسترهای کابل شبکه ابزاری مناسب برای آزمایش قدرت و اتصال در یک خط یا اندازه گیری عملکرد یک کابل با سرعت بالا هستند. تکنسین‌های شبکه مانند نجار از چکش استفاده می‌کنند. صاحبان منزل می‌توانند از آن‌ها برای حل مشکلات شبکه بدون نیاز به کمک گرفتن از متخصصان استفاده کنند. تقریباً هر کسی که دارای یک شبکه اینترنتی متشکل از بیش از یک کابل باشد، از این نوع آزمایش‌ها بهره مند خواهد شد.

ابتدایی ترین نوع تستر کابل شبکه چیزی بیشتر از تأیید ضروری در مورد وضعیت فیزیکی هر سیم ارائه می‌دهد. آن‌ها به شما اطلاع می‌دهند که آیا هر کابل به درستی متصل و جفت شده است، اما اطلاعات دقیق تری در مورد مشکلات احتمالی به شما ارائه نمی‌دهند. مطمئناً هیچ دیدگاهی در مورد ارتباط داده‌ای که روی کابل انجام می‌شود به شما نمی‌دهند. آن‌ها آزمایش کننده‌های تأیید اولیه هستند و فقط برای آزمایش‌های ضروری مفید می‌باشند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید تستر کابل شبکه را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد محصولات و قیمت‌ها با خرید این محصول ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع تستر کابل شبکه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید تستر کابل شبکه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

تستر کابل شبکه چیست و چه کاربردی دارد؟

تستر کابل شبکه یک دستگاه انقلابی است که به طور خاص برای آزمایش قابلیت اطمینان اتصالات کابل ساخته شده است. بنابراین، این ابزار برای تکنسین‌های شبکه، آزمایش‌کنندگان شبکه، آزمایش‌کنندگان تأیید کابل و سایر زمینه‌های کاری مرتبط ضروری است. جدای از موارد ذکر شده، این ابزار برای صاحبان شبکه خانگی نیز ضروری است، زیرا می‌تواند در درجه اول به جلوگیری از مشکلات شبکه کمک کند و اتصالات سیم خانگی را به درستی تشخیص دهد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کابل شبکه

تستر کابل شبکه چگونه کار می‌کند؟

اساساً یک تستر کابل با ارسال یک نوع “سیگنال” به پایین کابل، رله کردن و بررسی خوب یا بد بودن اتصال بر اساس بازخورد سیم کار می‌کند. به طور خاص، تسترها می‌توانند کیفیت اتصالات سیم را با ارسال جریانی به اتصال شبکه محلی، که بررسی تداوم نامیده می‌شود را بررسی کنند. به همین ترتیب، تسترهای کابل شبکه می‌توانند با ارسال یک جریان الکتریکی و ولتاژ پایین لینک اتصال، یک بررسی مقاومت را انجام دهند. اکنون، تسترهای شبکه دستگاه‌های ظریفی هستند که نیاز به مراقبت حداکثری دارند. همیشه بررسی کنید که آیا اتصال کابلی که می‌خواهید آزمایش کنید از قبل برای آنالیز آماده شده است یا خیر تا تستر به طور تصادفی شوک الکتریکی دریافت نکند که ممکن است دستگاه را خراب کند.

انواع تستر کابل شبکه موجود در بازار:

شما به یک تستر نیاز دارید که با پیچیدگی شبکه شما کار کند. به طور کلی سه نوع اصلی تستر کابل شبکه وجود دارد که در ادامه به معرفی هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

تستر تأیید:

یک تستر تأیید می‌تواند تشخیص دهد که آیا کابل به درستی وصل شده است یا خیر. معمولاً توسط پیمانکاران و تکنسین‌های شبکه مورد استفاده قرار می‌گیرد، آزمایش کننده‌های تأیید اولین گام در هنگام عیب یابی شبکه شما هستند.

آزمایش کننده صلاحیت:

تستر صلاحیت دارای طراحی پیچیده تری است تا تعیین کند آیا کابل شبکه شما می‌تواند الزامات فناوری شبکه شما را پشتیبانی کند، مانند: VoIP، Gigabit Ethernet یا ۱۰۰BASE-TX. تکنسین‌های شبکه در درجه اول از تسترهای صلاحیت برای ارزیابی یا عیب یابی پهنای باند کابل استفاده می‌کنند.

تستر گواهینامه:

یک تستر شبکه گواهینامه تعیین می‌کند که آیا کابل شبکه شما با استانداردهای کابل کشی مطابقت دارد یا خیر. سازندگان کابل کشی از نصاب‌های تجاری دیتاکام می‌خواهند که از تست کننده‌های گواهی استفاده کنند تا تأیید نمایند که کابل با الزامات کابل کشی و ضمانت سازنده مطابقت دارد.

چگونه کابل شبکه خود را تست کنیم؟

مشکلات اتصال یک آفت دائمی برای اتصالات شبکه است. برای تست کابل شبکه خود، ابتدا باید یک تستر داشته باشید که بتواند کار را به درستی انجام دهد. فقط انتهای خط را به تستر وصل کنید تا بتوانید به درستی کارکردن یا عدم کارکرد بند ناف را به درستی بشناسید. پس از آن، می‌توانید عملکرد کابل‌کشی کابل‌های تلفن و کابل‌های فیبر نوری شبکه خانگی خود را با استفاده از تسترهای صلاحیت آزمایش کنید. به همین ترتیب، می‌توانید با آزمایش پایداری اتصال با استفاده از تستر کابل شبکه، ارتباط داده و انتقال داده سرویس ابری خود را بررسی کنید. برای بررسی کابل‌های USB، می‌توانید با اتصال انتهای کابل USB به پورت‌های مناسب روی تستر کابل، آزمایش ساده USB را انجام دهید.

نحوه استفاده از تستر کابل شبکه:

ما در این مقاله به سادگی مراحل کلی را توضیح داده ایم که می‌توانید به راحتی آن‌ها را دنبال کنید، بنابراین حتی اگر مبتدی هستید، می‌توانید به درستی از تستر خود استفاده کنید:

 • به دقت بررسی کنید که آیا کابلی که می‌خواهید آزمایش کنید از هر پیوند الکتریکی فعال جدا شده است یا خیر. این برای جلوگیری از خواندن اشتباه است که برای ارزیابی اتصال کابل شما مضر است.
 • به درستی پورت اتصال آزمایشی مناسب را در تستر خود انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر سیمی که می‌خواهید به آن وصل کنید یک کانکتور f است، باید به درستی یک آداپتور یا سوکت مناسب برای آن پیدا کنید.

پس از آن، باید نوک دیگر کابل را نیز به انتهای راه دور تستر متصل کنید. فقط مطمئن شوید که اتصال به طور محکم در پین‌های دستگاه قرار دارد.

 • محصول را به درستی روشن کنید و نوع آزمایشی را که می‌خواهید انجام دهید انتخاب کنید. یا در دستگاه‌های دیگر، اطمینان حاصل کنید که تستر می‌تواند به طور خودکار یک آزمایش تشخیصی اولیه کل خط اتصال را انجام دهد.

مراحل بالا را با دقت دنبال کنید تا بتوانید خوانش دقیق و مناسبی از اتصالات شبکه کابلی خود داشته باشید. اما توجه داشته باشید که اینها فقط دستورالعمل‌های کلی در استفاده از تستر شبکه هستند. برای توضیحات جامع تر و آگاهانه تر به دفترچه راهنمای دستگاه خود مراجعه کنید.

نحوه انتخاب بهترین تستر کابل شبکه :

ما چندین نوع تستر را به شما نشان داده‌ایم. هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند که متفاوت از سایرین است یا تسترهایی وجود دارند که ویژگی‌های مشابهی دارند اما قیمت آن‌ها متفاوت است. بنابراین، در مورد اینکه چه چیزی را باید خریداری کنید و چه چیزی را نباید خریداری کنید گیج می‌شوید، در اینجا نقش این راهنمای خرید مطرح می‌شود. به شما می‌گوید چه ویژگی‌هایی می‌تواند آزمایش شما را درست کند و به هدف شما خدمت کند. کافی است نکاتی را که در زیر توضیح داده‌ایم مرور کنید و آنچه را که مناسب شماست انتخاب نمائید و از بین برندهای ذکر شده مناسب خود را انتخاب کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کارت شبکه

نکات مهمی که هنگام خرید تستر کابل شبکه باید در نظر بگیرید:

 1. سازگاری با کابل: تسترهای شبکه کابلی به گونه ای طراحی شده‌اند که از نوع خاصی از کابل پشتیبانی می‌کنند. از این رو تمرکز بر روی نوع کابل‌هایی که در پنل شبکه خود دارید برای شما بسیار مهم است. پس از اینکه متوجه شدید چه کابلی دارید، کافی است تمام تسترها را در محدوده قیمت داده شده مقایسه کنید و ببینید کدام تستر از تمام کابل‌هایی که برای آزمایش نیاز دارید پشتیبانی می‌کند. اما در صورتی که از آن فقط برای مصارف خانگی استفاده می‌کنید، این اتفاق خواهد افتاد. اگر یک تکنسین شبکه حرفه‌ای هستید، باید یک تستر شبکه تهیه کنید که تقریباً همه یا بیشتر کابل‌ها را پشتیبانی کند. زیرا زمانی که برای آزمایش بیرون می‌روید، میزهای مختلفی را در محل‌های کاری مختلف پیدا خواهید کرد. رایج ترین کابلی که وجود دارد کابل کواکسیال است از این رو باید همیشه در تستر شما گنجانده شود. به غیر از آن، تسترهایی که در اینجا ذکر کرده‌ایم از چندین نوع کابل پشتیبانی می‌کنند که می‌توانید هر کدام را بنا به نیاز خود از بین آنها انتخاب کنید.
 2. نوع تست: تستر شبکه چندین آزمایش را در شبکه کابلی شما انجام می‌دهد. اما اینکه چه اهداف خاصی می‌توانند انجام دهند بسیار مهم است. زیرا اگر آزمایشی که می‌خواهید آن را در شبکه خود انجام دهید توسط تستر شما ارائه نشده است، نیازی به خرید آن نیست. تست‌های مختلفی که یک تستر شبکه ممکن است انجام دهد عبارتند از: بررسی پیوستگی، بررسی ولتاژ، اندازه‌گیری طول کابل، تست پین، بررسی اتصال مناسب، یافتن محل پورت کابل و بسیاری موارد دیگر. بر اساس نوع آزمایشی که می‌خواهید انجام دهید، آزمایشی را انتخاب کنید که در خدمت هدف شما باشد. اگر یک تکنسین حرفه ای هستید، تستری را پیدا کنید که از چندین نوع آزمایش پشتیبانی می‌کند. تسترهایی که در اینجا ذکر کردیم هم برای مصارف خانگی و هم برای تکنسین‌های حرفه‌ای مناسب هستند. از این مقاله یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است. همچنین باید روی دقت نتایج تمرکز کنید زیرا در صورت عدم دقت در نتایج، مشکل ایجاد می‌شود.
 3. نمایشگر LED یا LCD روی تستر: بر اساس آزمایشی که تستر شما ارائه می‌دهد، ممکن است صفحه نمایشی برای نمایش نتیجه شما در صورتی که یک مقدار عددی باشد، داشته باشد. اما تسترهایی وجود دارند که با صفحه نمایش ارائه نمی‌شوند، زیرا چنین تستری فقط نتایج را به صورت نشانگرهای صدا یا نور مانند تست تداوم، تست پین و غیره به شما نشان می‌دهد. با این حال، توصیه ما به شما این است که به سراغ تستری بروید که دارای صفحه نمایش است. همانطور که ممکن است صدا را در یک محیط پر سر و صدا از دست بدهید یا نور ممکن است به دلایلی روشن نشود، اما صفحه نمایش همیشه نتایج را به شما نشان می‌دهد. بنابراین، اگر یک تکنسین حرفه‌ای هستید که باید ولتاژ خط کابل یا طول کابل را اندازه گیری کنید، باید یک تستر نوع نمایشگر داشته باشید. ما هر دو نوع تستر را در نمایش لیست خود داریم، یکی را که برای شما مناسب تر است انتخاب کنید. همچنین قیمت تسترهای بدون نمایشگر بسیار کمتر از نوع نمایشگر است.
 4. طول کابل قابل اندازه گیری: یکی از آزمایش‌هایی که تستر شبکه انجام می‌دهد، اندازه‌گیری طول کابل است، بدون اینکه شما در واقع در کل طول کابل حرکت کنید. بنابراین توجه به حداکثر طول کابلی که تستر شما می‌تواند اندازه گیری کند برای شما مهم است. مارک‌هایی که در اینجا ذکر کردیم می‌توانند از ۳۰۰ متر تا یک کیلومتر طول کابل را فقط در ۳-۵ ثانیه آزمایش کنند. اما بیشتر کابل‌های مورد استفاده شبکه بیش از ۳۰۰ متر نیستند، بنابراین حداکثر تسترهایی که در لیست خود قرار داده‌ایم برد ۳۰۰ متر دارند. این باعث کاهش قیمت نیز می‌شود، زیرا استفاده غیرضروری از تستر کابل آزمایشی طولانی باعث گران شدن آن‌ها می‌شود که اصلاً مورد نیاز نیست.
 5. نشانگرهای LED و بلندگوی صدا: این دو ویژگی در لیست ویژگی‌های آزمایشگر شما ضروری است. هر زمان که آزمایش خود را انجام می‌دهید، با نشانگر نور یا بلندگو یا گاهی اوقات هر دو با هم به شما اطلاع داده می‌شود که آزمایش انجام شده است، اکنون نتیجه را بررسی کنید. این تضمین می‌کند که خواندن را از دست ندهید و همیشه و در زمان‌بندی صحیح به نتیجه دقیق برسید. تمام برندهایی که در اینجا به آن‌ها اشاره کردیم به هر دو ویژگی مجهز هستند.
 6. ضمانتنامه: داشتن گارانتی محصول شما این اطمینان را می‌دهد که در صورت خرابی دستگاه نیازی به زحمت زیادی نخواهید داشت فقط باید به شرکت اطلاع دهید و مشکل شما بدون هیچ هزینه‌ای تا زمان گارانتی رفع می‌شود. تسترهای شبکه که دستگاه‌های الکترونیکی هستند، اگر در شرایط شدید مانند گرما یا سرمای بیش از حد استفاده شوند، بیشتر مستعد خرابی هستند، بنابراین همیشه باید بررسی کنید که برند شما چه میزان ضمانت برای تستر ارائه می‌دهد.
 7. قیمت: با قیمت، ویژگی‌های بیشتر و دوام بهتر در محصول شما ایجاد می‌شود. وقتی صحبت از دوام آن می‌شود، ارزش بیشتری را برای تستر خود هزینه کنید، زیرا باعث طولانی‌تر کارکردن آن می‌شود و در هزینه تعمیر تسترتان صرفه‌جویی می‌شود. اما صرف غیر ضروری برای ویژگی‌هایی که در تستر خود به آن‌ها نیاز ندارید، پول شما را هدر می‌دهد. قیمت تستر شما بر اساس آزمایشی که می‌تواند انجام دهد، انواع کابل‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کند و جنبه‌های دیگر است. جنبه خود را پیدا کنید و انتخاب کنید که برای شما مقرون به صرفه تر است.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید تستر کابل شبکه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه تستر کابل شبکه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ تستر کابل شبکه و ردیاب ولتاژ مستک مدل WT-58DL

تستر کابل شبکه و ردیاب ولتاژ مستک مدل WT-58DL

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  ردیاب سیم چند منظوره مانند تلفن، سیم شبکه، کابل برق و کابل فیبر نوری است. ضد تداخل، بدون نویز، خط یاب شبکه سیگنال دیجیتال.مجهز به کابل های RJ11 و RJ45 و دارای رابط روی فرستنده.بدون باز کردن پوشش سیم، به راحتی و سریع می توانید نقطه شکست را پیدا کنید.تشخیص اتصال کوتاه/مدار باز و عملکرد تست سطح DC.یک ابزار عالی برای مهندسی مخابرات، ، تعمیر و نگهداری شبکه و غیره.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ تستر کابل شبکه آننق مدل M469D

تستر کابل شبکه آننق مدل M469D

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۵ گرم
 • سایر مشخصات
  تستر کابل و اتصالات RJ11/RJ45 – تشخیص نوع خطا : تعداد رشته ها و قطع و وصل بودن آن ها – دارای کلید خاموش و روشن – نوع پورت : RJ11/RJ45 – منبع تغذیه: باطری کتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ تستر کابل شبکه مدل TS-405

تستر کابل شبکه مدل TS-405

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ تستر کابل شبکه نت پیل مدل sc8108

تستر کابل شبکه نت پیل مدل sc8108

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نمایش متراژ کابل، نمایش ایرادات کابل از قبیل اتصالی و قطعی به همراه مشخص کردن محل ایراد کابل و تست سلامت کانکشن ها و غیرهتعیین محل خطا در سیم کشی و یا اتصالاتبررسی خطای سیم کشی در کابل نظیر مدار باز، اتصال کوتاه و …اندازه گیری طول کابلاستفاده ساده و آسان با صفحه نمایش بزرگ LCDخاموش شدن خودکارتامین انرژی با ۴ عدد باطری نیم قلمیکیفیت بالای ساخت سایز : ۳۷x82x180 میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ تستر شبکه و کابل یاب فلوک مدل IntelliTone Pro 200

تستر شبکه و کابل یاب فلوک مدل IntelliTone Pro 200

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ تستر کابل شبکه پروسکیت مدل MT-7057N

تستر کابل شبکه پروسکیت مدل MT-7057N

مشخصات

 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • سایر مشخصات
  تستر شبکه پروسکیتتست کابل های BNC ، RJ45 ، RJ11 ، RJ12 و USBدارای کیف حمل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ تستر کابل شبکه مدل BS-468

تستر کابل شبکه مدل BS-468

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • سایر مشخصات
  اتصال کابل های RJ11 و RJ45 به قسمت ریموت Remoteاتصال کابل های RJ11 و RJ45 به بخش اصلی دستگاهمنبع تغذیه: باتری هر دو قسمت دستگاه دارای ۸ چراغ برای نمایش نتایج تست می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ تستر کابل شبکه نت پیل مدل T11

تستر کابل شبکه نت پیل مدل T11

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  دارای دو قسمت جدا شونده ریموت و دستگاه اصلی – چراغ نمایشگر صحت اتصال هر سیم -تست صحت اتصال کابل شبکه RJ45 -تست صحت اتصال کابل USB – تغذیه دستگاه : باتری کتابی ۹ ولتی – دارای کیف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ تستر کابل شبکه کی نت مدل K-NT0000USB

تستر کابل شبکه کی نت مدل K-NT0000USB

مشخصات

 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نوع رابط: آنالوگرنگ: سفیدجنس بدنه: پلاستیکمشخصات باطری: ۹V کتابیابعاد: ۱۶۰x85x25mmقابلیت تشخیص باز بودن , اتصال , اتصال اشتباه و کراسقابلیت تست USB, شبکه ,تلفن و کواکسیال تا ۵۰۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ تستر کابل شبکه کی نت مدل K-N8000

تستر کابل شبکه کی نت مدل K-N8000

مشخصات

 • سایر مشخصات
  تست کابل های BNC ، RJ45 ، RJ11 ، RJ12 و USBدارای نشانگر قطعی و وصلیقابلیت تست کابل شبکه STP و UTPهشدار پایان رساننده ۲۵Ohm/50Ohmهشدار Straight یا Crossoverابعاد کوچک به همراه کیف نگهداری تسترتأمین انرژی مورد نیاز با باطری ۹ ولت کتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ تستر کابل شبکه نت پیل مدل NP-412

تستر کابل شبکه نت پیل مدل NP-412

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایر مشخصات
  جنس: پلاستیکحداکثر طول کابل: ۱۰۰۰ فوتابعاد : حدود ۱۶×۸.۵×۲.۵ سانتی مترباتری مورد نیاز باتری قلیایی ۹ ولت درگاه تستر: کابل RJ45، خط تلفن RJ11، کابل USB، خط کواکسیال BNC.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ تستر کابل شبکه مدل NETPIL-NF 806R

تستر کابل شبکه مدل NETPIL-NF 806R

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • سایر مشخصات
  Item Type: Line FinderMaterial: ABSModel: NF-806RTransmitter Battery: 6F22 1 x 9V (not included)Receiver Battery: 6F22 1 x 9V (not included)Purpose: Line detectionProduct name Multi purpose communication network line checker DC Maximum working current Transmitter ≤۱۰mA Receiver ≤۳۰mA transmission format Multi frequency pulse output level 8Vp-p transmission distance ≤۲km Telephone line hunting √ Network line hunting √ Power cable line hunting √ Network line proofreading √ Open circuit or short circuit test √ DC level test √ Low voltage function prompt √ Headphone function √ Lighting function √ Volume adjustable function √ Target Telecom Bureau Internet cafe Telecom Engineering Company Network Engineering Company Power Engineering Company Troops Various departments that need metal wiringPackage List:1 x Transmitter (Battery Not Included)1 x Receiver (Battery Not Included)1 x Headphone1 x Adapter1 x Storage Bag1 x Manual

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ تستر کابل شبکه نت پیل مدل pil-17

تستر کابل شبکه نت پیل مدل pil-17

مشخصات

 • وزن
  ۲۲۵ گرم
 • سایر مشخصات
  تست کننده کابل LAN باز / کوتاه (STP / UTP ، LocalTalk ، PhoneNet ، نازک کواکسیال) وماژول های غیر فعال منفعل که برای آزمایش کابلهای نصب شده طراحی شده استقابلیت تست مقدار خاتمه برای اتصالات BNCجمع و جور ، سبک و قابل حمل میباشد.دکمه عملکرد واحد و مراحل عملیاتی و کاربردی آسان برای کاربر دارد.اتصال دهنده:RJ-45 / BNC / RJ-11 / USB هر کدام در واحد های اصلیRJ-45 / BNC / RJ-11 / USB هر کدام در ماژول از راه دور قابل تفکیکقابلیت ها:x آزمایش سیم کشی باز / کوتاهx سیمهای متصل به نمایشx و بدون اتصال و بدون نشانه ترمینالx و اتصال نادرست و نمایش اتصال غیر موازیx تشخیص مقدار پایانه اترنت ۱۰BASE-و ۱۰BASE-5 در یک زمانابعاد: ۱۴۲ x 85 x 25 میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ تستر کابل شبکه کد SC8108

تستر کابل شبکه کد SC8108

مشخصات

 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نمایش متراژ کابل، نمایش ایرادات کابل از قبیل اتصالی و قطعی به همراه مشخص کردن محل ایراد کابل و تست سلامت کانکشن ها و غیرهتعیین محل خطا در سیم کشی و یا اتصالاتبررسی خطای سیم کشی در کابل نظیر مدار باز، اتصال کوتاه و …کارکرد توسط چهار عدد باطری قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ تستر کابل شبکه و ردیاب ولتاژ مستک مدل WT-58D

تستر کابل شبکه و ردیاب ولتاژ مستک مدل WT-58D

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  WT-58D ردیاب سیم چند منظوره مانند تلفن، سیم شبکه، کابل برق است. ضد تداخل، بدون نویز، خط یاب شبکه سیگنال دیجیتال.مجهز به کابل های RJ11 و RJ45 و دارای رابط روی فرستنده.بدون باز کردن پوشش سیم، به راحتی و سریع می توانید نقطه شکست را پیدا کنید.تشخیص اتصال کوتاه/مدار باز و عملکرد تست سطح DC.یک ابزار عالی برای مهندسی مخابرات، ، تعمیر و نگهداری شبکه و غیره.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ تستر کابل شبکه یوگرین مدل NW167-10950

تستر کابل شبکه یوگرین مدل NW167-10950

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ تستر کابل شبکه مدل NSHL 468

تستر کابل شبکه مدل NSHL 468

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۰ گرم
 • سایر مشخصات
  بهمراه کیف طرح چرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ تستر کابل شبکه Shouyong مدل SY-468

تستر کابل شبکه Shouyong مدل SY-468

مشخصات

 • وزن
  ۹۶ گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تشخیص اتصال اشتباه، اتصال کوتاه (Short Circuit) و مدار باز (Open Circuit)دارای تستر راه دور قابل جدا شدن با امکان تست اتصال تا فاصله ۳۰۰ مترامکان تست کابل‌های RJ45 (کابل LAN) و RJ11 (کابل تلفن)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ تستر کابل شبکه سایرکس مدل SX-T8M

تستر کابل شبکه سایرکس مدل SX-T8M

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  امکان تست کابل‌های RJ45 (کابل LAN) و RJ11 (کابل تلفن)دارای نشانگرهای LEDدارای کیفجهت تست صحت خطوط شبکه و تلفنتغذیه دستگاه : باتری کتابی ۹ ولتیامکان تشخیص اتصال اشتباهاتصال کوتاه (Short Circuit) و مدار باز (Open Circuit)قابل جدا شدنامکان تست اتصال تا فاصله ۳۰۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ تستر کابل شبکه کی نت پلاس مدل KP-T80

تستر کابل شبکه کی نت پلاس مدل KP-T80

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  دارای قابلیت تست برروی سوئیچ های POE تا توان ۶۰Vحفاظت از ولتاژ ورودی ۵mA ، DC48تست و نمایش نقشه سیم های کابل شبکهحداکثر محدوده تست روی کابلهای شبکه تا مسافت ۶۰۰ مترسازگار با سوئیچ ۱۰M,100M,1000Mتست ولتاژ و آمپر منبع تغذیه آداپتورهای DCدارای چراغ قوهمنبع تغذیه: باتری ۱.۵V x AAA3

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ تستر کابل شبکه کی نت مدل SC8108-3LW

تستر کابل شبکه کی نت مدل SC8108-3LW

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نمایش متراژ کابل نمایش ایرادات کابل از قبیل اتصالی و قطعی به همراه مشخص کردن محل ایراد کابل و تست سلامت کانکشن ها و غیرهتعیین محل خطا در سیم کشی و یا اتصالات بررسی خطای سیم کشی در کابل نظیر مدار باز و اتصال کوتاه و غیره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ تستر کابل شبکه یونی-تی مدل UT682

تستر کابل شبکه یونی-تی مدل UT682

مشخصات

 • وزن
  ۴۱۵ گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت ردیابی کابل تلفن ، اینترنت ،ویدئو ، قدرتقابلیت تنظیم ولومنشان دهنده اتمام باطریتوانایی بررسی سطح ولتاژ و قطبیتتست سریع اتصال کوتاه و بازقابلیت اتصال هدستقابلیت ردیابی کابلهای شبکه شیلد دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ تستر کابل شبکه کی نت مدل K-NT00003LW

تستر کابل شبکه کی نت مدل K-NT00003LW

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  کنترل خطای سیم کشی در Cat 5e, Cat6، کواکسیال و خط تلفناستفاده به عنوان مدار باز، اتصال کوتاه، سیم بلوز، ارتباط معکوس و دخالت مکالمه مستقیم.سنجیدن طول کابل و اندازه گیری آن با دقت ۹۷%تعیین فاصله مدار باز و اتصال کوتاهاستفاده آسان و ساده با صفحه نمایش بزرگ برای نمایش تستقابل حمل با طول عمر باتری طولانیخاموش شدن خودکار برای جبران هرگونه تغییر در ظرفیت باتری و دما اتاقامکان تست کابل تا مسافت ۳۰۵ متر به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ تستر کابل شبکه مستر مدل SY-468

تستر کابل شبکه مستر مدل SY-468

مشخصات

 • سایر مشخصات
  امکان تست سوکت RJ11 و RJ45دارای نشانگرهای LED

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ تستر کابل شبکه کی نت مدل SSC8108

تستر کابل شبکه کی نت مدل SSC8108

مشخصات

 • وزن
  ۸۶۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نمایش متراژ کابل، نمایش ایرادات کابل از قبیل اتصالی و قطعی به همراه مشخص کردن محل ایراد کابل و تست سلامت کانکشن ها و غیره, تعیین محل خطا در سیم کشی و یا اتصالات, بررسی خطای سیم کشی در کابل نظیر مدار باز، اتصال کوتاه و …, کارکرد توسط یک عدد باطری ۹ ولت کتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ تستر کابل شبکه مدل BAMA102

تستر کابل شبکه مدل BAMA102

مشخصات

 • وزن
  ۲۲۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ تستر کابل شبکه سینومتر مدل WT-10D

تستر کابل شبکه سینومتر مدل WT-10D

مشخصات

 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • سایر مشخصات
  قابلیت تست RJ45 و RJ11دمای کاری : ۰ تا درجه سانتی گرادرطوبت مجاز کاری : ۰ تا ۸۰ درصدارتفاع مجاز کاری : زیر ۲۰۰۰ متردرجه حفاظت : IP40مسافت سیگنال ارسالی : ۰ تا ۳۰۰ مترمنبع تغذیه : ۲ عدد باتری ۹ ولت ۶F22اقلام همراه:یک جفت پراب سوسماری دو عدد باتری ۹ ولتی هندزفری دفترچه راهنما یک عدد رابط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ تستر کابل شبکه کد ۱۰۰۰۵۵۴

تستر کابل شبکه کد 1000554

مشخصات

 • وزن
  – گرم
 • سایر مشخصات
  به همراه کیف حملتشخیص نوع خطا : تعداد رشته ها و قطع و وصل بودن آن هاویژگی : دارای کلید خاموش و روشننوع پورت : Rj45/RJ11نوع کابل مورد تست : UTP/SFTP | تست سیم داخل کابل : ۸ رشته سیم / سیم eart | رده کابل : Cat5e/Cat6 | آداپتور : نیاز دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ تستر کابل شبکه نت پیل مدل ST-248

تستر کابل شبکه نت پیل مدل ST-248

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  ۱۱۵ گرم
 • سایر مشخصات
  نوع محصول: تستر شبکهجنس بدنه: پلاستیکمناسب برای: کابل های RJ45, UTP, FTP, BNCابعاد: ۲۷x97x103 میلیمتروزن: ۱۱۵ گرممنبع تغذیه: ۹ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ تستر کابل شبکه مدل SC8108

تستر کابل شبکه مدل SC8108

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر مشخصات
  نمایش متراژ کابل، نمایش ایرادات کابل از قبیل اتصالی و قطعی به همراه مشخص کردن محل ایراد کابل و تست سلامت کانکشن ها و غیره تعیین محل خطا در سیم کشی و یا اتصالات بررسی خطای سیم کشی در کابل نظیر مدار باز، اتصال کوتاه و … اندازه گیری طول کابل استفاده ساده و آسان با صفحه نمایش بزرگ LCD خاموش شدن خودکار تامین انرژی با ۴ عدد باطری قلمی با کیفیت ساخت بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید تستر کابل شبکه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید اکسیدان رنگ مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا