لوازم جانبی خودرو

بوق خودرو، راهنمای خرید انواع بوق خودرو معمولی، شیپوری و ۱۰۱۱ ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید بوق خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی خودرو‌های سبک و سنگین بوق خودرو می‌باشد. اگر شما سیستم هشدار دهنده صوتی نداشته باشید به احتمال خیلی زیاد تصادف خواهید کرد. بوق خودرو جلوی خیلی از تصادفات رانندگی را می‌گیرد. علت بیشتر حوادث رانندگی حواس پرتی راننده هنگام رانندگی است، در بیشتر موارد با بوق زدن می‌توانید به خودرویی که متوجه اوضاع نیست، اطلاع دهید و از وقوع تصادف جلوگیری کنید. بوق خودرو برای اعلام حضور هم استفاده می‌شود، هنگام رانندگی در شب راننده هنگام سبقت از خودرو دیگر به وسیله نور بالا نور پایین خودرو کناری را با خبر می‌کند، اما اعلام حضور در روز به وسیله این قطعه صورت می‌گیرد. تجربه ثابت کرده رانندگی که به موقع و درست از این وسیله استفاده کرده‌اند، حجم تصادفات کمتری نسبت به رانندگانی داشته‌اند که از این وسیله استفاده نکرده‌اند.

شما هنگام استفاده از بوق خودرو باید آلودگی صوتی تولید شده به وسیله این قطعه را هم در نظر بگیرید. بوق زدن جلوی بیمارستان ممنوع می‌باشد، زیرا آرامش بیماران بستری در بیمارستان را به هم می‌زند. البته بوق خودرو هم نمونه‌های مختلفی دارد، اگر از یک نمونه استاندارد استفاده کنید، هنگام بوق زدن مزاحمتی برای اطرافیان خود ایجاد نمی‌کنید، زیرا صدای تولید شده در یک رنج استاندارد قرار دارد. استفاده از یک بوق غیر استاندارد صدای ناهنجاری ایجاد می‌کنید و مطمئن باشید که اطرافیان به شما فحش و ناسزا خواهند داد. پس همیشه از یک بوق خودرو استاندارد استفاده کنید تا آرامش شما و اطرافیانتان به هم نخورد و خدایی نکرده به شما فحش ندهند.

بوق‌خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

بوق یک وسیله اعلان است که با ایجاد یک صدای اعلان به اطرافیان شما در برابر یک خطر هشدار می‌دهد. از نظر طراحی و ساخت این قطعه مدل‌های مختلفی دارند که طرز کار هر یک با دیگری تفاوت دارد. نمونه‌های معمولی بوق دارای یک سیم پیچ هستند که با ایجاد میدان مقناطیسی یک فلز را روی فلز دیگر به لرزش در می‌آورند و یک صدای هشدار ایجاد می‌کنند. نمونه‌های شیپوری هم تقریبا چنین مکانیسمی دارند، اما شیپور باعث تقویت صدا شده و صدای صاف‌تری ارائه می‌دهد. از این وسیله برای اعلام حضور و هشدار به اطرافیان بابت وقوع یک خطر استفاده می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ خودرو

انواع بوق‌خودرو موجود در بازار:

 1. بوق معمولی: این بوق بدنه فلزی دارد که در داخل آن یک بوبین یا سیم پیچ وجود دارد، زمانی که ولتاژ به بوق اعمال می‌شود، میدان مقناطیسی تولید شده به وسیله بوبین یک ورقه آهنی را به لرزش در می‌آورد که باعث ایجاد صدای بوق می‌شود. در مسیر برق بوبین یک پتانسیومتر وجود دارد که با کم و زیاد کردن آن با پیچ گوشتی صدای بوق کم و زیاد می‌شود.
 2. بوق شیپوری: تقریبا می‌توان گفت بوق‌های معمولی تقریبا از رده خارج شده‌اند و جای خود را به بوق‌های شیپوری داده‌اند. جنس این مدل بوق از پلاستیک مقاوم است، اما درون آن همان سیستم بوق معمولی به کار رفته با این تفاوت که شیپور صدای صاف‌تر و بهتری را ارائه‌ می‌دهد. این مدل بوق هم دارای یک پتانسیومتر می‌باشد که شما می‌توانید با چرخاندن آن به وسیله پیچ گوشتی شدت صدای بوق را کم یا زیاد کنید.
 3. بوق ۱۰۱۱: تقریبا در دسته همان بوق‌های معمولی قرار می‌گیرند، زیرا از نظر ظاهری دقیقا شکل همان بوق‌های معمولی هستند. تفاوت اصلی این مدل با نمونه‌های قبلی در صدای تولید شده می‌باشد. برخی افراد به دلایل شخصی علاقه زیادی به خرید این بوق‌ها دارند، زیرا صدای خیلی بلند و ناهنجاری تولید می‌کنند، شاید احساس می‌کنند هر چه صدای بوق بلندتر باشد راننده مقابل واکنش سریع‌تری از خود نشان می‌دهد. در کل این مدل بوق به علت داشتن صدای ناهنجار به شما توصیه نمی‌شود.
 4. بوق بادی: این مدل بوق بیشتر برای خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیرا به جای استفاده از برق به وسیله باد کار می‌کنند. پس برای این منظور باید یک شیلنگ از پمپ باد به آن‌ها وصل کرد. البته نمونه‌هایی هم وجود دارند که با برق کار می‌کنند. برخلاف مدل‌های قبلی خبری از بوبین نیست و اساس کار آن‌ها هم ایجاد لرزش با میدان مقناطیسی نیست، بلکه دارای یک پره توربین مانند هستند که با چرخش پره‌ها باد تولید شده وارد شیپور مخصوص شده و صدای بوق ایجاد می‌شود.
 5. بوق الکترونیکی: این مدل اساس کار متفاوتی دارد و با تمام نمونه‌های قبلی تفاوت دارد. دیگر خبری از یک صدا نیست بلکه صداهای ملودی مختلف به انتخاب کار بر قابل تنظیم است. دارای یک برد الکترونیکی و بلندگو می‌باشند که قادر به تولید ملودی‌های خاص و زیبا می‌باشد با چرخش یک پتانسیومتر شما می‌توانید صدای زنگ خود را تغییر داده و آن را به یک آژیر پلیس یا صدای حیوانات مختلف مثل سگ و خروس و… تبدیل کنید. برخی مدل‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ صدای بوق مختلف را تولید می‌کنند.

مزایای استفاده از بوق خودرو:

 • اعلام حضور به راننده کناری هنگام سبقت در صورتی که احساس می‌کنید، متوجه حضور شما نشده است.
 • به یک عابر پیاده که در کنار خیابان قرار دارد و احساس می‌کنید قصد عبور از خیابان را دارد، هشدار می‌دهید که سرعت شما زیاد بوده و نمی‌توانید توقف کنید.
 • در خیلی از موارد برای شما پیش می‌آید که راننده‌ای برای عبور شما توقف می‌کند و به اصطلاح به شما راه می‌دهد، شما برای تشکر به او بوق می‌زنید.
 • شما با شخص خاصی کنار خیابان کار دارید که صدای شما را نمی‌شنود، شما می‌توانید با بوق زدن توجه شخص را به طرف خود جلب کنید.

بهترین مارک بوق خودرو موجود در بازار:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک بوق به شما معرفی کنیم، شاید در حق خیلی از برندهای باکیفیت موجود در بازار مقداری کم لطفی کرده باشیم. اگر شخصی چنین کاری را انجام دهد شک نکنید که این شخص تبلیغ یک برند خاص را انجام می‌دهد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین مدل‌های بوق موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بوق‌خودرو بوش
 • بوق‌خودرو بی اس کو
 • بوق‌خودرو گلد
 • بوق‌خودرو کویین
 • بوق‌خودرو الپا
 • بوق‌خودرو استیکو
 • بوق‌خودرو هادلی
 • بوق‌خودرو ولوو
 • بوق‌خودرو سیگر
 • بوق‌خودرو ام کی اس
 • بوق‌خودرو لیزر

حتما بخوانید: راهنمای خرید کارواش خودرو

نکات مهم هنگام خرید بوق خودرو:

 1. قیمت بوق: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید این وسیله قیمت آن باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آن محصول را مشخص کنید. زیرا با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برایتان آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع محصول: همان طور که می‌دانید این قطعه هم مانند سایر قطعات خودرو انواع مختلفی دارد، شما باید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. اگر به دنبال یک نمونه استاندارد هستید که صدای آن اطرافیان شما را اذیت نکند، بهتر است به سراغ نمونه شرکتی خودرو مورد نظر خود بروید. برخی افراد هم دوست دارند که صدای بوق آن‌ها متفاوت باشد، برای این افراد نمونه الکترونیکی گزینه مناسبی است. اگر صدای بوق خیلی بلند می‌خواهید نمونه ۱۰۱۱ و بادی بهترین نمونه هستند.
 3. ولتاژ بوق: معمولا در خودروهای سواری سبک ولتاژ برق خودرو ۱۲ ولت می‌باشد. پس شما برای این خودرو نمی‌توانید از بوق ۲۴ ولتی استفاده کنید. زیرا ولتاژ ۱۲ ولت قادر به تحریک کردن رله داخلی آن‌ها نیست. اگر ماشین سنگین دارید باید توجه داشته باشید که شما فقط مجاز به استفاده از بوق‌های ۲۴ ولتی هستید، در غیر این صورت به محض وصل کردن ولتاژ ۲۴ به بوق ۱۲ ولتی بوبین درون بوق خواهد سوخت زیرا برق کامیون ۲۴ ولت است.
 4. حجم صدای تولیدی: صدای بوق خودروها شدت‌های مختلفی دارند که هنگام خرید می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را مشخص کنید. واحد صوت دسیبل می‌باشد و گوش انسان تنها قادر به دریافت یک فرکانس خاص خواهد بود. کمتر از این میزان را انسان نخواهد شنید و مقدار بیشتر از این هم به شنوایی انسان آسیب جدی وارد می‌کند. همیشه مدل‌هایی را انتخاب کنید که فرکانس صدای تولید شده آن‌ها دقیقا به اندازه شنوایی انسان باشد.
 5. تناسب با مدل خودرو: همان طور که می‌دانید شرکت‌های سازنده خودرو روی محصولات خود نمونه‌های مختلفی از بوق را وصل می‌کنند. به عنوان مثال بوق محصولات شرکت سایپا با ایران‌خودرو و پارس خودرو متفاوت هستند. جالب‌تر اینکه بوق محصولات یک شرکت هم یکسان نبوده و هر مدل بوق مخصوص خود را دارد. شما باید بوق پراید را روی پراید و بوق تیبا را تنها روی تیبا وصل کنید. البته با تغییر در سیم کشی می‌توان بوق مدل‌های مختلف را روی یکدیگر وصل کرد.
 6. برند محصول: اگر به دنبال یک محصول هستید که تا مدت‌ها برای شما کار کند بهتر است به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بروید. این محصولات از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می دهید.

روش نگهداری از بوق خودرو:

 • هرگز از روی عصبانیت بوق‌خودرو خود را به روی کسی یکسره نکنید، این کار باعث داغ شدن بوبین داخل بوق شده و به مرور به کلی خراب می‌شود.
 • همیشه بوق را در قسمت مناسب نصب کنید، یعنی جایی که شرکت آن را از قبل نصب کرده است. قرار دادن بوق در قسمت دیگر ممکن است حین تصادف کاملا از بین برود.
 • هیچ وقت پتانسیومتر تنظیم صدای بوق را دست کاری نکنید حتی از روی کنجکاوی و بگذارید روی حالت پیش فرض خود باشد. زیرا زیبایی صدای خود را از دست می‌دهد.
 • شما مجاز به استفاده از چند بوق روی یک خودرو نیستید، زیرا به سیم کشی خودرو شما آسیب وارد می‌شود. اگر صدای بیشتر می‌خواهید بوق با صدای قوی‌تر مثل ۱۰۱۱ را خریداری کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بوق خودرو مورد نظر خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه بوق خودرو ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ بوق خودرو مدل حلزونی کد ۱۸SED مجموعه ۲ عددی

بوق خودرو مدل حلزونی کد 18SED مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ بوق خودرو فالکون مدل M-120 بسته دو عددی

بوق خودرو فالکون مدل M-120 بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • اقلام همراه
  پایه نگهدارنده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ بوق خودرو رادیانت مدل MR.017 شورلتی بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل MR.017 شورلتی بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رلهپایه نگهدارنده
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور هند۱۲ ولترنگ مشکی-قرمز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ بوق خودرو رادیانت مدل کرولا بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل کرولا بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  دارای صدای هارمونیکفرکانس تویوتاییاخذ استاندارد شرکت Kiaنصب آسانقابلیت نصب بر روی تمامی خودروهامناسب برای حفظ محیط زیستدارای فرکانس ۳۷۰و۴۳۰ هرتز۱۲ ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ بوق خودرو فالکون مدل M-110 H

بوق خودرو فالکون مدل M-110 H

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بوق خودرو تتسو کد ۱۲۱۶ مناسب برای ال ۹۰

بوق خودرو تتسو کد 1216 مناسب برای ال 90

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • سایر توضیحات
  صدای زیر سمت راست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ بوق خودرو مدل SAZ بسته دو عددی

بوق خودرو مدل SAZ بسته دو عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق حلزونی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ بوق دنده عقب خودرو مدل KA-B1 مناسب برای نیسان زامیاد

بوق دنده عقب خودرو مدل KA-B1 مناسب برای نیسان زامیاد

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  نیسان زامیاد
 • سایر توضیحات
  ولتاژ (ولت) : ۱۲Vشدت جریان (آمپر) : ۱.۵Aشدت صوتی (دسی بل) : ۹۰±۵db جنس بدنه : PA+3%GFجنس روکش : PVCمشخصات پیچ : M8x1.25مشخصات براکت : ST 37 ویژگی محصول : مقاوم در برابر : آب ، ضربه ، گردوخاک ، خوردگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ بوق خودرو کلاکسون مدل TR.099 مناسب برای پژو بسته دو عددی

بوق خودرو کلاکسون مدل TR.099 مناسب برای پژو بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رلهپایه نگهدارندهسوکت اضافی
 • سایر توضیحات
  دارای فرکانس پژوییساخت هندمخصوص پژوطول عمر بالادارای تمامی استانداردهای جهانیتوجه خاص به حفظ محیط زیست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ بوق خودرو رادیانت مدل MR.830L مناسب برای تیبا

بوق خودرو رادیانت مدل MR.830L مناسب برای تیبا

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H330
 • روش استفاده
  جهت استفاده از بوق حتما دستورالعمل بهترین روش نصب بوق را در پشت جعبه مطالعه فرمایید.
 • اقلام همراه
  پایه نگهدارنده
 • سایر توضیحات
  ۱۲ ولت۴ آمپرفرکانس ۳۷۰ هرتزقطر ۸۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ بوق خودرو بوش کد ۱۰۱۱ بسته ۲ عددی

بوق خودرو بوش کد 1011 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مدل: بوق ۱۰۱۱پلاتین: بوش اصلیصفحه: فنر درجه یکسنگ: سنگ ریز و سنگ تراشفیوز: رادیانت برق : ۱۲ ولت قابل نصب: بر روی تمامی ماشین و موتور همراه نقشه نصب روی کارتن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ بوق خودرو مدل PL7_30w

بوق خودرو مدل PL7_30w

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  بوق خودرو مدل PL7_30w30 وات۷ نوع حالت صدا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ بوق خودرو رادیانت مدل الگانس بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل الگانس بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رله ۲ پلاتین
 • سایر توضیحات
  دارای ۳ گواهینامه معتبر بین المللیدارای کیفیت استاندارددارای فرکانس بنزیمختص خودروهای سبکدارای صدای هارمونیکتوجه خاص به حفظ سلامت محیط زیست در تولید محصولدارای فرکانسهای زیر و بم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ بوق خودرو وایبرومکس رادیانت مدل ۱۰۱۱ مناسب برای کامیون بسته دو عددی

بوق خودرو وایبرومکس رادیانت مدل 1011 مناسب برای کامیون بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کامیون و اتوبوس
 • اقلام همراه
  رله رادیانت
 • سایر توضیحات
  ۲۴ ولتمخصوص ماشین های سنگین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ بوق خودرو مدل super horn p بسته دو عددی

بوق خودرو مدل super horn p بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۰۸
 • اقلام همراه
  ۲ عدد بوق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ بوق خودرو رادیانت مدل MR.799 مناسب برای رنو L90 بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل MR.799 مناسب برای رنو L90 بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رله پایه نگهدارنده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ بوق خودرو رادیانت مدل MR.793 مناسب برای لکسوز بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل MR.793 مناسب برای لکسوز بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رله رادیانتپایه نگهدارنده
 • سایر توضیحات
  ولتاژ ۱۲ ولتفرکانس بالا ۴۰۰Hzفرکانس پایین ۳۳۵Hzسطح فشار صدا ۱۰۵ الی ۱۱۰ دسی بلساخت کشور چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ بوق خودرو اس ام اس کد ۱۸۴۷۰۰۲ PLUS مناسب برای پراید

بوق خودرو اس ام اس کد 1847002 PLUS مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • سایر توضیحات
  – بوق فوق دارای پایه جهت نصب- ۱۲ولت-تون بالا ۴۲۰ هرتز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ بوق خودرو مدل T2_12 مجموعه دو عددی

بوق خودرو مدل T2_12 مجموعه دو عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق خودرو مدل T2_12دو نوع حالت صدا:ساده و موزیکال(ایرانپیمایی)شامل پمپ باد،شلنگ،پیچ و مهره و همراه با نقشه راهنمای نصب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ بوق خودرو تی ام تی مدل TW2  بسته ۲ عددی

بوق خودرو تی ام تی مدل TW2  بسته 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ بوق خودرو آلپکس مدل دو لول

بوق خودرو آلپکس مدل دو لول

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • روش استفاده
  برای نصب حتما از کارشناس مربوطه مشورت گرفته شود
 • اقلام همراه
  پمپ برقی هواشیلنگ هوارلهپیچ و مهرهواشر پلاستیکی
 • سایر توضیحات
  ساخت ایتالیا۱۲ ولترنگ کرومطول شیپور بزرگ ۳۷ سانتی مترطول شیپور کوچک ۳۱ سانتی مترعرض ۱۷ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ بوق خودرو رادیانت مدل وایبرومکس استیل بسته دو عددی

بوق خودرو رادیانت مدل وایبرومکس استیل بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • اقلام همراه
  رله اصلی رادیانت
 • سایر توضیحات
  ساخت کمپانی Roots12 ولتدانش فنی شرکت Boschتمامی قطعات اصلیپلاتین اصلی شرکت روتسدارای فرکانس های ۴۰۰ و ۳۲۵ هرتزشناخته شدن در الفاظ عمومی با نام ۱۰۱۱هندیتوجه خاص در تولید محصول به حفظ محیط زیست

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ بوق خودرو فالکون مدل M-110 HL مناسب برای تویوتا بسته دو عددی

بوق خودرو فالکون مدل M-110 HL مناسب برای تویوتا بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ بوق خودرو الپا مدل EL-680 بسته ۲ عددی

بوق خودرو الپا مدل EL-680 بسته 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  طرح بنزی۱۲ ولتبوق صدای بم ۴۰۰ هرتزبوق صدای زیر ۳۳۵ هرتز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ پلاتین بوق خودرو روتز مدل ۱۰۱۱

پلاتین بوق خودرو روتز مدل 1011

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  پلاتین بوق ۱۰۱۱ روتس اصلیساخت کمپانی روتس هندوزن ۳۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ بوق خودرو دوستان مدل ۶۴۳۲۱ مناسب برای پژو ۲۰۶

بوق خودرو دوستان مدل 64321 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  این کالا دارای پایه جهت نسب آسان میباشد .۱۲ ولت۵۱۰ هرتز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ آفتامات بوق خودرو پاسیکو مدل P887 مناسب برای پراید

آفتامات بوق خودرو پاسیکو مدل P887 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • اقلام همراه
  به همراه پایه فلزی
 • سایر توضیحات
  افتامات بوق و چراغ ۵ فیش ۸۰ آمپر با چراغ ال ای دی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ بوق خودرو هلا مدل دیسکی بسته دو عددی

بوق خودرو هلا مدل دیسکی بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  دارای صدای بنزیقدرت صدای بالااخذ استاندارد شرکت Boschبرد صدای بالاطول عمر بالادارای فرکانس High و Lowتحت گواهی ISO/TS16949وضوح و شفافیت صدا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ بوق خودرو مدل classic horn_MKS_12

بوق خودرو مدل classic horn_MKS_12

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها
 • سایر توضیحات
  ۱۲ ولت۱۱۰ دسی بلنصبی آسانبدون نیاز به مخزن باد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ بوق خودرو مدل ۰۰۱۰۱۲ بسته دو عددی

بوق خودرو مدل 001012 بسته دو عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید بوق خودرو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید قفل کاپوت خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا