لوازم جانبی خودرو

بوق خودرو، راهنمای خرید انواع بوق خودرو معمولی، شیپوری و ۱۰۱۱ ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید بوق خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین لوازم جانبی خودرو‌های سبک و سنگین بوق خودرو می‌باشد. اگر شما سیستم هشدار دهنده صوتی نداشته باشید به احتمال خیلی زیاد تصادف خواهید کرد. بوق خودرو جلوی خیلی از تصادفات رانندگی را می‌گیرد. علت بیشتر حوادث رانندگی حواس پرتی راننده هنگام رانندگی است، در بیشتر موارد با بوق زدن می‌توانید به خودرویی که متوجه اوضاع نیست، اطلاع دهید و از وقوع تصادف جلوگیری کنید. بوق خودرو برای اعلام حضور هم استفاده می‌شود، هنگام رانندگی در شب راننده هنگام سبقت از خودرو دیگر به وسیله نور بالا نور پایین خودرو کناری را با خبر می‌کند، اما اعلام حضور در روز به وسیله این قطعه صورت می‌گیرد. تجربه ثابت کرده رانندگی که به موقع و درست از این وسیله استفاده کرده‌اند، حجم تصادفات کمتری نسبت به رانندگانی داشته‌اند که از این وسیله استفاده نکرده‌اند.

شما هنگام استفاده از بوق خودرو باید آلودگی صوتی تولید شده به وسیله این قطعه را هم در نظر بگیرید. بوق زدن جلوی بیمارستان ممنوع می‌باشد، زیرا آرامش بیماران بستری در بیمارستان را به هم می‌زند. البته بوق خودرو هم نمونه‌های مختلفی دارد، اگر از یک نمونه استاندارد استفاده کنید، هنگام بوق زدن مزاحمتی برای اطرافیان خود ایجاد نمی‌کنید، زیرا صدای تولید شده در یک رنج استاندارد قرار دارد. استفاده از یک بوق غیر استاندارد صدای ناهنجاری ایجاد می‌کنید و مطمئن باشید که اطرافیان به شما فحش و ناسزا خواهند داد. پس همیشه از یک بوق خودرو استاندارد استفاده کنید تا آرامش شما و اطرافیانتان به هم نخورد و خدایی نکرده به شما فحش ندهند.

بوق‌خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

بوق یک وسیله اعلان است که با ایجاد یک صدای اعلان به اطرافیان شما در برابر یک خطر هشدار می‌دهد. از نظر طراحی و ساخت این قطعه مدل‌های مختلفی دارند که طرز کار هر یک با دیگری تفاوت دارد. نمونه‌های معمولی بوق دارای یک سیم پیچ هستند که با ایجاد میدان مقناطیسی یک فلز را روی فلز دیگر به لرزش در می‌آورند و یک صدای هشدار ایجاد می‌کنند. نمونه‌های شیپوری هم تقریبا چنین مکانیسمی دارند، اما شیپور باعث تقویت صدا شده و صدای صاف‌تری ارائه می‌دهد. از این وسیله برای اعلام حضور و هشدار به اطرافیان بابت وقوع یک خطر استفاده می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ خودرو

انواع بوق‌خودرو موجود در بازار:

 1. بوق معمولی: این بوق بدنه فلزی دارد که در داخل آن یک بوبین یا سیم پیچ وجود دارد، زمانی که ولتاژ به بوق اعمال می‌شود، میدان مقناطیسی تولید شده به وسیله بوبین یک ورقه آهنی را به لرزش در می‌آورد که باعث ایجاد صدای بوق می‌شود. در مسیر برق بوبین یک پتانسیومتر وجود دارد که با کم و زیاد کردن آن با پیچ گوشتی صدای بوق کم و زیاد می‌شود.
 2. بوق شیپوری: تقریبا می‌توان گفت بوق‌های معمولی تقریبا از رده خارج شده‌اند و جای خود را به بوق‌های شیپوری داده‌اند. جنس این مدل بوق از پلاستیک مقاوم است، اما درون آن همان سیستم بوق معمولی به کار رفته با این تفاوت که شیپور صدای صاف‌تر و بهتری را ارائه‌ می‌دهد. این مدل بوق هم دارای یک پتانسیومتر می‌باشد که شما می‌توانید با چرخاندن آن به وسیله پیچ گوشتی شدت صدای بوق را کم یا زیاد کنید.
 3. بوق ۱۰۱۱: تقریبا در دسته همان بوق‌های معمولی قرار می‌گیرند، زیرا از نظر ظاهری دقیقا شکل همان بوق‌های معمولی هستند. تفاوت اصلی این مدل با نمونه‌های قبلی در صدای تولید شده می‌باشد. برخی افراد به دلایل شخصی علاقه زیادی به خرید این بوق‌ها دارند، زیرا صدای خیلی بلند و ناهنجاری تولید می‌کنند، شاید احساس می‌کنند هر چه صدای بوق بلندتر باشد راننده مقابل واکنش سریع‌تری از خود نشان می‌دهد. در کل این مدل بوق به علت داشتن صدای ناهنجار به شما توصیه نمی‌شود.
 4. بوق بادی: این مدل بوق بیشتر برای خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می‌گیرند، زیرا به جای استفاده از برق به وسیله باد کار می‌کنند. پس برای این منظور باید یک شیلنگ از پمپ باد به آن‌ها وصل کرد. البته نمونه‌هایی هم وجود دارند که با برق کار می‌کنند. برخلاف مدل‌های قبلی خبری از بوبین نیست و اساس کار آن‌ها هم ایجاد لرزش با میدان مقناطیسی نیست، بلکه دارای یک پره توربین مانند هستند که با چرخش پره‌ها باد تولید شده وارد شیپور مخصوص شده و صدای بوق ایجاد می‌شود.
 5. بوق الکترونیکی: این مدل اساس کار متفاوتی دارد و با تمام نمونه‌های قبلی تفاوت دارد. دیگر خبری از یک صدا نیست بلکه صداهای ملودی مختلف به انتخاب کار بر قابل تنظیم است. دارای یک برد الکترونیکی و بلندگو می‌باشند که قادر به تولید ملودی‌های خاص و زیبا می‌باشد با چرخش یک پتانسیومتر شما می‌توانید صدای زنگ خود را تغییر داده و آن را به یک آژیر پلیس یا صدای حیوانات مختلف مثل سگ و خروس و… تبدیل کنید. برخی مدل‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ صدای بوق مختلف را تولید می‌کنند.

مزایای استفاده از بوق خودرو:

 • اعلام حضور به راننده کناری هنگام سبقت در صورتی که احساس می‌کنید، متوجه حضور شما نشده است.
 • به یک عابر پیاده که در کنار خیابان قرار دارد و احساس می‌کنید قصد عبور از خیابان را دارد، هشدار می‌دهید که سرعت شما زیاد بوده و نمی‌توانید توقف کنید.
 • در خیلی از موارد برای شما پیش می‌آید که راننده‌ای برای عبور شما توقف می‌کند و به اصطلاح به شما راه می‌دهد، شما برای تشکر به او بوق می‌زنید.
 • شما با شخص خاصی کنار خیابان کار دارید که صدای شما را نمی‌شنود، شما می‌توانید با بوق زدن توجه شخص را به طرف خود جلب کنید.

بهترین مارک بوق خودرو موجود در بازار:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک بوق به شما معرفی کنیم، شاید در حق خیلی از برندهای باکیفیت موجود در بازار مقداری کم لطفی کرده باشیم. اگر شخصی چنین کاری را انجام دهد شک نکنید که این شخص تبلیغ یک برند خاص را انجام می‌دهد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین مدل‌های بوق موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بوق‌خودرو بوش
 • بوق‌خودرو بی اس کو
 • بوق‌خودرو گلد
 • بوق‌خودرو کویین
 • بوق‌خودرو الپا
 • بوق‌خودرو استیکو
 • بوق‌خودرو هادلی
 • بوق‌خودرو ولوو
 • بوق‌خودرو سیگر
 • بوق‌خودرو ام کی اس
 • بوق‌خودرو لیزر

حتما بخوانید: راهنمای خرید کارواش خودرو

نکات مهم هنگام خرید بوق خودرو:

 1. قیمت بوق: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید این وسیله قیمت آن باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید آن محصول را مشخص کنید. زیرا با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برایتان آسان‌تر می‌شود.
 2. نوع محصول: همان طور که می‌دانید این قطعه هم مانند سایر قطعات خودرو انواع مختلفی دارد، شما باید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. اگر به دنبال یک نمونه استاندارد هستید که صدای آن اطرافیان شما را اذیت نکند، بهتر است به سراغ نمونه شرکتی خودرو مورد نظر خود بروید. برخی افراد هم دوست دارند که صدای بوق آن‌ها متفاوت باشد، برای این افراد نمونه الکترونیکی گزینه مناسبی است. اگر صدای بوق خیلی بلند می‌خواهید نمونه ۱۰۱۱ و بادی بهترین نمونه هستند.
 3. ولتاژ بوق: معمولا در خودروهای سواری سبک ولتاژ برق خودرو ۱۲ ولت می‌باشد. پس شما برای این خودرو نمی‌توانید از بوق ۲۴ ولتی استفاده کنید. زیرا ولتاژ ۱۲ ولت قادر به تحریک کردن رله داخلی آن‌ها نیست. اگر ماشین سنگین دارید باید توجه داشته باشید که شما فقط مجاز به استفاده از بوق‌های ۲۴ ولتی هستید، در غیر این صورت به محض وصل کردن ولتاژ ۲۴ به بوق ۱۲ ولتی بوبین درون بوق خواهد سوخت زیرا برق کامیون ۲۴ ولت است.
 4. حجم صدای تولیدی: صدای بوق خودروها شدت‌های مختلفی دارند که هنگام خرید می‌توانید با توجه به نیاز خود آن را مشخص کنید. واحد صوت دسیبل می‌باشد و گوش انسان تنها قادر به دریافت یک فرکانس خاص خواهد بود. کمتر از این میزان را انسان نخواهد شنید و مقدار بیشتر از این هم به شنوایی انسان آسیب جدی وارد می‌کند. همیشه مدل‌هایی را انتخاب کنید که فرکانس صدای تولید شده آن‌ها دقیقا به اندازه شنوایی انسان باشد.
 5. تناسب با مدل خودرو: همان طور که می‌دانید شرکت‌های سازنده خودرو روی محصولات خود نمونه‌های مختلفی از بوق را وصل می‌کنند. به عنوان مثال بوق محصولات شرکت سایپا با ایران‌خودرو و پارس خودرو متفاوت هستند. جالب‌تر اینکه بوق محصولات یک شرکت هم یکسان نبوده و هر مدل بوق مخصوص خود را دارد. شما باید بوق پراید را روی پراید و بوق تیبا را تنها روی تیبا وصل کنید. البته با تغییر در سیم کشی می‌توان بوق مدل‌های مختلف را روی یکدیگر وصل کرد.
 6. برند محصول: اگر به دنبال یک محصول هستید که تا مدت‌ها برای شما کار کند بهتر است به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بروید. این محصولات از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می دهید.

روش نگهداری از بوق خودرو:

 • هرگز از روی عصبانیت بوق‌خودرو خود را به روی کسی یکسره نکنید، این کار باعث داغ شدن بوبین داخل بوق شده و به مرور به کلی خراب می‌شود.
 • همیشه بوق را در قسمت مناسب نصب کنید، یعنی جایی که شرکت آن را از قبل نصب کرده است. قرار دادن بوق در قسمت دیگر ممکن است حین تصادف کاملا از بین برود.
 • هیچ وقت پتانسیومتر تنظیم صدای بوق را دست کاری نکنید حتی از روی کنجکاوی و بگذارید روی حالت پیش فرض خود باشد. زیرا زیبایی صدای خود را از دست می‌دهد.
 • شما مجاز به استفاده از چند بوق روی یک خودرو نیستید، زیرا به سیم کشی خودرو شما آسیب وارد می‌شود. اگر صدای بیشتر می‌خواهید بوق با صدای قوی‌تر مثل ۱۰۱۱ را خریداری کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بوق خودرو مورد نظر خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه بوق خودرو ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ بوق خودرو گلد مدل GO0248 بسته ۲ عددی

بوق خودرو گلد مدل GO0248 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تون بالا ۴۰۰ هرتز
 • تون پایین ۳۳۵ هرتز
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ بوق خودرو وایبرومکس رادیانت مدل ۱۰۱۱ مناسب برای کامیون بسته دو عددی

بوق خودرو وایبرومکس رادیانت مدل 1011 مناسب برای کامیون بسته دو عددی

مشخصات

 • اقلام همراه
  رله رادیانت
 • سایر توضیحات
  ۲۴ ولت
 • مخصوص ماشین های سنگین
 • مناسب برای خودرو
  کامیون و اتوبوس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ بوق خودرو بوش مدل ۱۰۱۱ – بسته ۲ عددی

بوق خودرو بوش مدل 1011 - بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای دو بوق
 • دارای ولتاژ ۱۲ ولت
 • وزن بسته‌بندی: ۳۰۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی: طول: ۳۳، عرض: ۱۷، ارتفاع: ۱۱.۵سانتی‌متر
 • وزن: ۳۰۰۰ گرم
 • ابعاد: طول: ۱۶، عرض: ۱۶، ارتفاع:۵.۵ سانتی‌متر
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ بوق خودرو لی تک مدل ۰۰۱۲۸ مناسب برای پراید بسته ۲ عددی

بوق خودرو لی تک مدل 00128 مناسب برای پراید بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق دو عددی
 • مناسب برای خودرو
  پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ بوق خودرو ایک کد ۹۷ مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته دو عددی

بوق خودرو ایک کد 97 مناسب برای پژو 405 بسته دو عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق دو عددی برند AKE مناسب برای پژو ۲۰۶ , پژو ۴۰۵ و پژو پارس
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بوق خودرو استیکو کد ۳ بسته ۲ عددی به همراه آفتامات

بوق خودرو استیکو کد 3 بسته 2 عددی به همراه آفتامات

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق حلزونی خودرو برند STCO در فرکانس HIGH و LOW پژویی، سوکت های این بوق معمولی بوده و به همراه آفتامات فابریک خود به راحتی و سهولت روی خودرو نصب می شود.
 • در بسته بندی دو عددی
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵ , پژو ۲۰۶ , پژو ۲۰۷ , پژو پارس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ بوق خودرو لیزر کد ۲۰۲۰۲۱۲۰ مناسب برای پراید

بوق خودرو لیزر کد 20202120 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای پراید
 • ۱۲v
 • ۱۱۰db
 • ۳۴۰hz
 • مناسب برای خودرو
  پراید , سایپا پراید ۱۵۱ (وانت)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ بوق خودرو بوش مدل ۱۰-۱۱ بسته ۲ عددی

بوق خودرو بوش مدل 10-11 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  صدای بدون نویز
 • ولتاژ۱۲-۲۴
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ بوق خودرو کد ۲۱۶۸ بسته ۲ عددی

بوق خودرو کد 2168 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ولتاژ ۱۲ ولت
 • دارای دو بوق
 • دو فیش
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ بوق خودرو کد ۱۰۰۱ بسته ۲ عددی

بوق خودرو کد 1001 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ولتاژ ۱۲ ولت
 • – تعداد ۲ عدد به همراه اتصالات مورد نیاز نصب
 • – مناسب خودروهای سواری
 • – با بالاترین کیفیت
 • – دارای یک عدد رله بوق
 • – دارای ۲ عدد سوکت
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵ , پژو ۲۰۶ , پژو ۲۰۷

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ بوق خودرو کریتر مدل a2 مناسب برای پراید

بوق خودرو کریتر مدل a2 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ بوق خودرو آکه کد ۱۴۶ مناسب برای پراید

بوق خودرو آکه کد 146 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق AKE پراید
 • مناسب برای خودرو
  پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ بوق خودرو مدل PL7_30w

بوق خودرو مدل PL7_30w

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق خودرو مدل PL7_30w
 • ۳۰ وات
 • ۷ نوع حالت صدا
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ بوق خودرو کریتر مدل a1 مناسب برای تندر ۹۰

بوق خودرو کریتر مدل a1 مناسب برای تندر 90

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق ال ۹۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ بوق خودرو گلد مدل NO400

بوق خودرو گلد مدل NO400

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دو عدد بوق تک فیش با دوعددبست نگهدارنده مخصوص و رله مخصوص
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ بوق خودرو الپا مدل EL-680 بسته ۲ عددی

بوق خودرو الپا مدل EL-680 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  طرح بنزی
 • ۱۲ ولت
 • بوق صدای بم ۴۰۰ هرتز
 • بوق صدای زیر ۳۳۵ هرتز
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ بوق خودرو کد ۱۲۰۸

بوق خودرو کد 1208

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مخصوص انواع خودرو
 • ابعاد بوق: ۱۸x8x9 سانتیمتر
 • ابعاد بسته بندی: ۱۸×۸.۵×۹.۸ سانتیمتر
 • وزن بوق: ۸۵ گرم
 • وزن بسته بندی: ۱۱۵ گرم
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ بوق خودرو گلد مدل ۱۰۰ NO

بوق خودرو گلد مدل 100 NO

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ۱عدد بوق ۲فیشه
 • – اعدد آفتامات(رله) بوق فیشه
 • – ۴۳۵HZ توان بالا
 • مناسب برای خودرو
  پراید , تیبا , تیبا ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ بوق خودرو کویین مدل ۱۰۲۰ مناسب برای پراید

بوق خودرو کویین مدل 1020 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  نصب آسان
 • صدای رسا
 • مناسب برای خودرو
  پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ بوق خودرو ام کی اس مدل mks_12

بوق خودرو ام کی اس مدل mks_12

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بوق خودرو ام کی اس مدل mks_12
 • پمپ باد
 • شلنگ
 • مناسب برای خودرو
  تمام خودروها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ بوق خودرو لیزر کد ۲۰۲۲ مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته ۲ عددی

بوق خودرو لیزر کد 2022 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۱۲v
 • ۱۱۰db
 • ۵۰۰Hz/400Hz
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ بوق خودرو کویین مدل Q2020 مناسب برای پراید بسته ۲ عددی

بوق خودرو کویین مدل Q2020 مناسب برای پراید بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – صدای رسا
 • – نصب آسان
 • مناسب برای خودرو
  پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ بوق خودرو کویین مدل ۲۰۲۲۰۲ مناسب برای پراید

بوق خودرو کویین مدل 202202 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  صدای رسا
 • با دوام
 • مناسب برای خودرو
  پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ بوق خودرو الگانس مدل SASHA 1

بوق خودرو الگانس مدل SASHA 1

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۲۵x10x8
 • مناسب برای خودرو
  پراید , تیبا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ بوق خودرو بی اس کو مدل A58746 مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته ۲ عددی

بوق خودرو بی اس کو مدل A58746 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۲ عدد سوکت
 • دارای رله بوق برای تقویت بیشتر صدای بوق
 • صدای زیر و بم
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ بوق خودرو اس ام اس مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته ۲ عددی

بوق خودرو اس ام اس مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابل نصب روی خودرو پژو ۴۰۵
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ بوق خودرو گلد مدل NO .430 مناسب برای پژو ۲۰۶

بوق خودرو گلد مدل NO .430 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بوق فوق دارای پایه جهت نصب
 • – ۱۲ولت
 • -تون بالا ۵۱۰ هرتز
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ بوق خودرو بوش کد ۱۰۱۱ بسته ۲ عددی

بوق خودرو بوش کد 1011 بسته 2 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مدل: بوق ۱۰۱۱
 • پلاتین: بوش اصلی
 • صفحه: فنر درجه یک
 • سنگ: سنگ ریز و سنگ تراش
 • فیوز: رادیانت
 • برق : ۱۲ ولت
 • قابل نصب: بر روی تمامی ماشین و موتور
 • همراه نقشه نصب روی کارتن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ بوق خودرو گلد مدل ۱۰۰ مناسب برای پراید

بوق خودرو گلد مدل 100 مناسب برای پراید

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب جهت نصب روی خودرو های تیبا و پراید، عمر طولانی، زیبا، با دوام
 • مناسب برای خودرو
  پراید , تیبا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ بوق خودرو لیزر مدل ۲۰۰۰۶ مناسب برای پژو ۲۰۶

بوق خودرو لیزر مدل 20006 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۱۲v
 • ۱۱۰db
 • ۴۱۰Hz
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید بوق خودرو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید قفل کاپوت خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا