تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن مدل چشم خطی دو عددی

دزدگیر اماکن مدل چشم خطی دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱x1x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • اتصالات فیزیکی
  سیمی
 • سایر توضیحات
  چشم خطی Abt-100بیم خطی مخصوص محیط های باز و بیرونی که یک بازدارنده بسیار عالی و با کارکرد فوق العاده که دارای حسگر لیزری بسیار قوی و دارای طول عمر زیاد است و برای دزدگیر های خانگی و اتصال بر روی دزدگیر های مخصوص اماکن (تجاری و مسکونی و …)چشم خطی Abt-100:برد بیم تا ۶۰ متردارای دید مستقیمدارای حسگر لیزریولتاژ کاری ۱۲ ولت DCخروجی TAMPER جهت حفاظت از رادارجامپر تنظیم حالت های ALARM به صورت NO و NCقابلیت تنظیم میزان حساسیتچشم فوق شامل یک عدد گیرنده و فرستنده می باشد که قابلیت پرتاب IR به فاصله ۱۰۰ متری را دارد و همچنین قابلیت نصب بر روی انواع دزدگیر های اماکن را نیز داردسیستم عملکرد این چشم به این گونه است که با قطع شدن ارتباط بین فرستنده و گیرنده مدار آن باز شده و باعث می شود که دزدگیر اماکن متصل به چشم فوق تحریک شود.این چشمی برای محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن آگاه مدل S201b

دزدگیر اماکن آگاه مدل S201b

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x3x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  شارژر type c
 • سایر توضیحات
  طراحی جدید و تغییرات ظاهریشارژر type c برد سنسور حرکتی تا ۹ متربهبود آنتن دهی دستگاهسوکت سیم کارت نانوتقویت میکروفون برای شنیدن صدای محیطدارای ۳ سنسور هوشمند (تشخیص حرکت، تشخیص باز و بسته شدن درب، تشخیص ضربه و لرزش)بدون نیاز به خرید دستگاه مرکزیمبتنی بر اینترنت سیم کارتاپلیکیشن قابل نصب در اندروید و IOSنصب اپلیکیشن برای یک نفرامکان هشدار از طریق تماس تلفنی به ۲ شماره تعریف شدهامکان هشدار از طریق اپلیکیشن اختصاصی موبایلامکان هشدار با ارسال پیامک به مالک دستگاهنصب آسان بدون سیم کشی و تخریبامکان شنود صدای محیطاطلاع از حرکت و جابجایی اشیاء محیطنمایش تاریخچه هشدارها (باز و بسته شدن درب، تشخیص حرکت، لرزش)دارای اپلیکیشن موبایل برای مشاهده و کنترل دستگاهاپلیکیشن به زبان فارسی و عربیباتری قابل شارژظرفیت باتری و شارژ طولانی تر با باتری قدرتمند ۲۲۰۰ میلی آمپربسیار کم مصرف و بیش از ۶ ماه استفاده با یکبار شارژ
 • ظرفیت باتری
  ۲.۲ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۴۶۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنماکارت گارانتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن سیم کارتیدوربین تحت شبکه چرخشی
 • ظرفیت باتری
  ۴۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دوربین چرخشی تحت شبکهپنل مرکزیچشمی با سیمباتری ۴.۵ آمپرریموتبلندگوکاور بلندگودفترچه راهنماسیم ۱۰۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-s 2CH HQ

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-s 2CH HQ

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۴.۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه دزدگیر سایلکس SG8s 2 عدد ریموت با فرکانس ۴۳۳یک عدد باتری ۴.۵ آمپر تاریخ دار۲ عدد سنسور فوتال مدل HQ با پایه سقفی و دیوارییک عدد بلندگو یک عدد کاور پلاستیکی بلندگودفترچه راهنمای فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر هوشمند تویا مدل PST-H502

دزدگیر هوشمند تویا مدل PST-H502

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰×۱۱.۵×۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  ۴.۳ اینچ با تاچ خازنی
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴ ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت کنترلی۲ عدد تگ RFIDیک عدد سنسور حرکتیسنسور مگنت درب و پنجره ۴ عدد۱ عدد زنگ بی‌سیمشارژر به همراه کابلکاتالوگ دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دزدگیر در و پنجره کد cm.gadim11

دزدگیر در و پنجره کد cm.gadim11

مشخصات

 • ابعاد
  ۵x4x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر سیم کارتی سایلکس مدل Sg8-s

دزدگیر سیم کارتی سایلکس مدل Sg8-s

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x21x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بیسیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالتتماس با خط ثابت و سیم‌کارتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic)قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقریبا تمامی تنظیمات توسط نرم‌افزار اندرویددارای ریموت ۴۳۳.۹۲MHz) Hopping Code) با قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربراندارای ۱۰ حافظه شماره تماس در هنگام آلارم با قابلیت ارسال SMS (فارسی) و تماسامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بی‌سیم در سیستمافزایش رله‌های کنترلی تا ۴ رله متناسب با مدل دستگاه (۱ رله ۸۰۵S و ۴ رله ۸۰۵Q)تغییر خروجی اسپیکر به دو خروجی اسپیکر ۱ و ۲ و حفاظت تمامی خروجی‌های آلارم به تفکیکسخت‌افزار تمام SMD با ساختار جدید مدار آلارم، ترمینال‌های خروجی و خنک‌کنندهامکان تعریف نام برای مدیران، مخاطبین آلارم، زون، ریموت، سنسور بی‌سیم و رله‌های کنترلی توسط اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشنتوسعه قابل توجه دستورات SMS (کنترلی و تنظیمی)منوی تست کارآمد جهت تست آسان تمامی عملکردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستمتنظیمات متنوع تک آژیرها (Chirp) به تفکیک وضعیت سیستم، وضعیت خروجی‌ها و میزان صداقابلیت تنظیم زمان آلارم‌ در محدوده‌های بین بی‌صدا تا ۱۲ ساعتدارای ۴ حافظه Admin (مدیران) با قابلیت ارسال ۱۴ گزارش متنوع (برق و باطری، قطع بلندگو، قطع خط ثابت، میزان اعتبار سیم‌کارت، وضعیت رله‌های خروجی، سوختن فیوز AUX و…)
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصبفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل ex-65

دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل ex-65

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  قابلیت ذخیره سازی تا ۲۰ شماره تلفنقالبیت فعال و غیر فعال کردن دستگاه به وسیله پیامکدارای ۹ زون ، ۶ زون سیمی و ۳ زون بیسیمتلفن کننده سیم کارتیمجهز به سیستم شنود محیطهدایت دستگاه با اپلیکیشن اندرویدی
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصبفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x10x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم
 • اقلام همراه
  به همراه ۴ عدد چشمی آنیک P2 و باتری ۵A 12V و بلندگو و کاور بلندگو آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر اماکن نیولکس مدل nx3

دزدگیر اماکن نیولکس مدل nx3

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x22x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  دارای ۶ زون باسیم تعریف هر زون به ۸ حالت تماس با خط ثابت و سیم‌کارت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ سیستم دزدگیر سیم کارتی کروی مدل W181

سیستم دزدگیر سیم کارتی کروی مدل W181

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x10x1.2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش۱.۷ اینچ تمام رنگی TFT
 • اتصالات فیزیکی
  آژیر سیم دار (Wired siren) مدل WS001 با قدرت صدا ۱۱۰ دسی‌بل + آدابتور و کابل
 • سایر توضیحات
  ۱. نصب آسان فقط درکمتر از ۱۰ دقیقه بدون سیم کشی و سوراخکاری۲. قابلیت تعریف ۹۹ زون و ۸منطقه گروهی مختلف۳. امکان تعریف ۱۵۰ ریموت کنترل و مگنت و چشمی به دستگاه۴. ذخیره سازی ۹۹ لاگ الارم ها و .. برای هر گروه۵. قابلیت خاموش و روشن کردن هر منطقه گروهی به دلخواه۶. قابلیت خاموش و روشن کردن هر منطقه گروهی به دلخواه به صورت ریموت از راه دور۷. قابلیت تعریف ۶ گروه کاربری برای تماس و ارسال پیام کوتاه اضطراری ( تماس از دستگاه به تلفن ثابت و همراه ) در زمان الارم۸. امکان تماس به دستگاه و شنود محیط کار و مکالمه دوطرفه و SOS ( درخواست کمک مناسب برای کودکان و سالمندان )۹. دارای آژیر داخلی ۸۰ دسی بل۱۰. ساخته شده از جنس abs فشرده(مقاومت بالا)۱۱. ولتاژکاری ۵ ولت(قابل تغذیه با پاور بانک و شارژر موبایل ۵ ولت ۱ آمپر)۱۲. جریان مصرفی در حالت اماده کمتر از ۵۰ میلی آمپر۱۳. جریان مصرفی در حالت کار ۴۵۰ میلی آمپر۱۴. دارای باتری پشتیبان داخلی ۳.۷ ولت ۸۰۰ میلی آمپری ( حداکثر زمان قابل استفاده ۳۰ دقیقه )۱۵. محدوده پوشش دهی تا شعاع بیش از ۱۰۰ متر۱۶. فرکانس کاری۴۳۳ مگا هرتز۱۷. حالت مدولاسیون: ASK18. اتصالات بی سیم به دستگاه مادر : چشمی حسگر مادون قرمز مدل P819 ، مگنت مدل D025 ، ریموت کنترل مدل RC53119. اتصالات فیزیکی به دستگاه مادر : منبع تغذیه دی سی ۵ ولت آدابتور ، آژیر مدل WS00120. پشتیبانی از WIFI+GSM‎-۲G ( فرکانس شبکه GSM برابر است ۸۵۰/۹۰۰/۱۸۰۰/۱۹۰۰MHz )21. اطلاع رسانی هشدار ها تماس صوتی ، پیام کوتاه و بصورت هشدار به نرم افزار مدیریت نصب شده که امکان اتصال به شبکه برای ان تعریف شده باشد۲۲. صفحه نمایش تمام رنگی TFT ابعاد ۱.۷ اینچی۲۳. برنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Android24. دارای گواهینامه : RoHS و CE25. ارسال هشدار در زمان اتمام منبع تغذیه یا قطعی برق۲۶. دارای کلید فشاری مخفی ( timbre switch ) در زمان نصب براکت دستگاه تا در صورتی که دستگاه مادر جابجا شود آلارم داده شود۲۷. ابعاد دستگاه :۱۶۰x100x13میلی متر
 • ظرفیت باتری
  ۳.۷ ولت ۸۰۰ میلی آمپر آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۰.۵ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱. دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن کروی مدل W181سیم کارت خور وای فای دار ۲. یک عدد عدد چشمی حسگر مادون قرمز بی سیم ( PIR Sensor Smart Infrared Motion Detector ) مدل P819 با فرکانس اتصال ۴۳۳ مگاهرتز و زاویه دید تشخیص حرکت ۱۱۰ درجه با پشتیبانی از فاصله ۰ تا ۱۲ متر۳. یک عدد مگنت درب و پنجره بی سیم ( Magnet Detector Door/Window ) مدل D025با فرکانس ۴۳۳ مگاهرتز با حساسیت بالا || ۴. دو عدد ریموت کنترل ۴ دکمه مدل RC531 با چیپست EV1527 با مدولاسیون ASK و روش رمز گذاری HS1527 با فرکانس ۴۳۳ مگا هرتز از جنس ABS 5. یک عدد آژیر سیم دار (Wired siren) مدل WS001 با قدرت صدا ۱۱۰ دسی‌بل۶. یک عدد ادابتور ۵ ولت یک آمپر ۷. یک عدد کابل شارژر میکرو یو اس بی۸. نوار چسب دو طرفه و پایه نگهدارنده۹. دو عددبراکت نصب دستگاه بر روی دیوار جهت سیستم فعال سازی کلید فشاری مخفی ( timbre switch )10. تعدادی باتری برای سنسور ها بدون گارانتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن آنیک مدل ۴۷۰

دزدگیر اماکن آنیک مدل 470

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x9x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  ۲۲۰ولت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت و دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x24x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۱۰۶ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  ۲۲۰ولت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت کلاسیک به همراه ۱عدد باتری A5 12V و ۴ عدد چشمی کلاسیک .بلندگو به همراه کاور .آژیر پیزو و دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دزدگیر اماکن مدل W2B

دزدگیر اماکن مدل W2B

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x13x1.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۲.۴ اینچی رنگی TFT
 • اتصالات فیزیکی
  شارژر – بلندگو
 • سایر توضیحات
  صفحه نمایش ۲.۴ اینچی رنگی TFTنوار وضعیت رابط اصلی، ساعت، تاریخ و وضعیت میزان هشدار هاپردازنده قدرتمند ۳۲ بیتی Cortex-M3دارای سیستم عامل uCOS-lll برای عملیات های کاربردیامکان قرار دادن سیم کارت برای برقراری ارتباط سیستم هشدار اینترنت WIFI/GSM/GPRSسیستم هشدار از طریق APP و پیامکپشتیبانی از مناطق مختلف پشتیبانی از ۱۰۰ مکان یادگیری در دزدگیر اماکن تویا tuya مدل W2B پک دو سنسور – ذخیره برای کنترل از راه دور، کارت های RFID و آشکار سازی بیسیمپشتیبانی از قطع شدن برق اصلی، کمبود باتری ذخیره، هشدار دستکاری و …پشتیبانی از سنسور های درب، چشمی، دود، گاز، مونوکسید کربن، نشت آب و …امکان انتخاب فعال شدن یا غیر فعال شدن سنسور در هنگام ورود، خروج و یا فعال بودن ۲۴ ساعتهامکان تعریف ۵ شماره تماس مختلف برای اطلاع هشدار ها از طریق پیامک یا تماسپشتیبانی از آژیر بیسیم بیشترقابلیت انتخاب فاصله زمانی به عنوان مثال ۵ ثانیه برای فعال شدن دزدگیرامکان ذخیره تاریخچه لیست هشدار ها در دستگاه و اپلیکیشن موبایلهمگام سازی اتوماتیک ساعت و تاریخ از طریق شبکه GSM در دزدگیر اماکن تویا tuya مدل W2B پک دو سنسورامکان نمایش منوی چند زبانه، اعلان های صوتی و تنظیم پیامک زنگ هشدارقابلیت ضبط پیام های صوتی تا ۲۰ ثانیهقابلیت نصب اپلیکیشن برای کنترل دزدگیر از راه دور…
 • ظرفیت باتری
  ۱۰۰۰ میلی آمپر آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲ ساعت
 • اقلام همراه
  دزدگیر اماکن مدل W2B با باتری بک آپ داخلی – سنسور درب ( ۲ عدد ) – سنسور چشمی ( ۲ ) – آداپتور ( ۱ ) – کابل شارژ ( ۱ ) – ریموت کنترل ( ۲ ) – تگ RFID دو عدد – آژیر خطر ( ۱ ) – دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دزدگیر اماکن مدل w4b2

دزدگیر اماکن مدل w4b2

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایشگر لمسی ۴.۳ اینچی فول تاچ خازنی
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق – سیم اسپیکر
 • ظرفیت باتری
  ۱۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۳ ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد سنسور درب و پنجره – ۲ عدد سنسور چشمی – ۲ عدد ریموت – ۱ عدد کابل شارژ – ۱ عدد آداپتور شارژ – ۲ عدد تگ RFID

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی۸زون باسیم و ۸زون بی سیم با قابلیت تفکیکشنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجیهشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری۴رمز مستقل جهت کنترل ۴بخش مجزا
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصبفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دزدگیر اماکن مَسترمایند مدل B

دزدگیر اماکن مَسترمایند مدل B

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x27x32 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  باتری _ چشمی (سنسور حرکتی) _ آژیر پیزو_بلندگو شیپوری
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن مَسترمایند مدل B : سیستم دزدگیر اماکن مَسترماند ویژن۴۵ از محصولات با کیفیت و برند بازار تهیه شده و از نظر اقتصادی کاملا به صرفه است
 • ظرفیت باتری
  ۴.۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۳ ساعت
 • اقلام همراه
  یک عدد دزدگیر اماکن سیمکارتی Vision 45 _دو عدد چشمی (سنسور حرکتی) _ یک عدد باتری ۴.۵ آمپری _ یک عدد آژیر پیزو _ یک عدد بلندگو ۲۵ واتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دزدگیر اماکن تویا مدل PST-WG107T

دزدگیر اماکن تویا مدل PST-WG107T

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x16x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش ۴.۲ اینچی فول کالر با تاچ خازنی
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • اقلام همراه
  ۱ شارژر به همراه کابل usb 1 عدد سنسور مگنتی در و پنجره ۱ عدد سنسور حرکتی ۲ عدد ریموت ۴۳۳ مگاهرتز ۲ عدد تگ RFID کاتالوگ دستگاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x9x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۶۰ گرم
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت Lenex Hopping Code433سیم باتری فیوز یدکیدفتر چه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر سیم کارتی اماکن کروی مدل W181

دزدگیر سیم کارتی اماکن کروی مدل W181

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x10x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش۱.۷ اینچ تمام رنگی TFT
 • اتصالات فیزیکی
  آژیر سیم دار (Wired siren) مدل WS001 با قدرت صدا ۱۱۰ دسی‌بل + آدابتور و کابل
 • ظرفیت باتری
  ۱ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۵ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ عدد دستگاه اصلی دزدگیر کروی مدل W1811 عدد چشمی دزدگیر کروی مدل P831 به همراه پایه مغناطیسی و چسب دو طرفه و پیچ نصب۱عدد مگنت درب و پنجره D025 به همراه ۲ عدد چسب دوطرفه و پیچ نصب۲ عدد ریموت کنترل ۴ دکمه کروی۱عدد ادابتور موبایلی با کابل شارژ۲ عدد براکت نگدارنده دستگاه اصلی جهت نصب بر روی دیوار و فعال کردن ضامن عدم جایجایی۱عدد آژیر ۱۱۰ دسی بل مطابق تصویر جهت اتصال به دستگاه اصلیباتری به تعداد دستگاه های که منبع تغذیه نیاز دارند بصورت هدیه و بدون گارانتی۱ عدد دفترچه راهنمای انگلیسی برای دستگاه اصلی و چشمی دزدگیرقابل ذکر است تمام قطعات بعد از تست QRC ( سلامت و کانفیگ شده ) پلمپ گردیده و بصورت پک رسمی تولید کننده در باکس اصلی به مشتریان عزیز ارسال میگردد .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰*۲۴*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و …
 • سایر توضیحات
  قابلیت کنترل از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن اعلام سرقت از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال پیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دستگاهقابلیت تعریف ۳ پارت مجزا با رمز ورود اختصاصی و جداگانهتایمر ۲۴ ساعته جهت فعال و غیرفعال سازی دستگاه در ساعت و تاریخ دلخواهقابلیت ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام سرقت و اعلام حریقثبت ۶۰ واقعه LOG در حافظه سیستم با ذکر ساعت و تاریخدارای تاریخ شمسیهشدار قطع و وصل برق از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال گزارش ورود و خروج اعضا به مدیرقابلیت حفاظت دو مرحله ای : در این حالت باید غیرفعالسازی با ریموت از طریق SMS و رمز تایید شوددارای تایمر رله خروجی باتری باید جداگانه تهیه شود
 • مدت زمان کارکرد باتری
  بسته به باطری ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x24x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۲۶۲ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  ۲۲۰ولت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت کلاسیک به همراه ۱عدد باتری A5 12V و ۶ عدد چشمی کلاسیک .بلندگو به همراه کاور .آژیر پیزو و دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا