تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8_S 4CH HQ

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8_S 4CH HQ

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x22x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰۰ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • اقلام همراه
  ۴ عدد چشمی با سیم پارادوکس HQ476باتری ۴.۵آمپر۲ عدد ریموتبلندگوکاور بلندگودفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x22x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارای صفحه شیشه ای
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی داردسیستم حفاظتی Z4 Ultra : سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRAامکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهیامکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهیامکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRAآلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامکامکان فعال کردن پیامک اولین ورود به وسیله ریموتامکان غیرفعال کردن زون ۲۴ ساعته به وسیله ریموتبرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidتلفن کننده G1 Ultra : تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت۴ خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)۷۰حافظه تلفن ، ۲ پیام قابل ضبطارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصبامکان فعال کردن خروجی ۱ از طریق تماس تلفنی برای ۵۰ نفربرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidگزارش ۲۰۰ اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعتساعت و تقویم هجری شمسیقابلیت نامگذاری برای زونها ، ریموتها و …امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه ۱ تا ۱۰ )امکان نظارت مرکزیهشدار قطع خط تلفن و هشدار استفاده از JAMMER
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیکبه همراه ۱ باتری ۱۲ ولت ۴.۵ آمپر۲ تا چشمی ۴۷۶ پارادوکس اصلیآژیر پیزو فضای خارجیو دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر در و پنجره مدل LL-9805

دزدگیر در و پنجره مدل LL-9805

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵×۴.۵×۲.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • سایر توضیحات
  کم مصرفطول عمر بالامناسب درب و پنجره
 • ظرفیت باتری
  ۱۲۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  سه عدد باتری سکه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر سیمکارتی اماکن سایلکس مدل +SG7

دزدگیر سیمکارتی اماکن سایلکس مدل +SG7

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بیسیم
 • سایر توضیحات
  دارای ریموت Hopping Code – ۴۳۳٫۹۲ MHz که به علت کد هاپینگ بودن از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند و غیر قابل کپی برداری می باشنددارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالتدارای ۴ حافظه Admin و ۱۰ حافظه Contact با قابلیت ارسال SMS فارسی و Call برای همه Contact‌ها(مخاطبین)قابلیت اعلام خطر از طریق SIM Card و خط ثابتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic)ارسال ۹ گزارش مختلف برای Admin‌هاتعریف سطح دسترسی برای کاربران ریموتیتنظیمات متنوع برای رله (Option Relay)امکان بی‌صدا کردن آلارم و تک آژیر (Chirp & Alarm Mute)قابلیت کنترل و تغییر برخی تنظیمات سیستم توسط iosو APP Androidامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستمدارای تنظیمات تاریخ و زمان از طریق SMS و اپلیکیشنهشدار قطع برق و کم شدن میزان شارژ باطریامکان نصب سنسور بی‌سیم هاپینگ کد ۴۳۳٫۹۲MHz با قابلیت اعلام کاهش ولتاژ باطری
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصب و گارانتیفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر اماکن آسا مدل سیم کارتی

دزدگیر اماکن آسا مدل سیم کارتی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۹x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش LCD
 • اتصالات فیزیکی
  برق ۲۲۰ ولت و باطری ۱۲ ولت
 • ظرفیت باتری
  ۴ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه به همراه ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دزدگیر اماکن سایلکس مدل ُSG8+-s

دزدگیر اماکن سایلکس مدل ُSG8+-s

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۰x210x280 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • ظرفیت باتری
  ۲۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • اقلام همراه
  ۲عدد ریموت فیوز یدک – کابل اتصال باطری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E Camera

دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E Camera

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  lcd
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق
 • سایر توضیحات
  ۳۰ زون وایرلس۱۶ زون سیمی۸ خروجی سیمی۱۲۰ خروجی وایرلی۲۰ حافظه برنامه پذیر با زمان بندی دلخواهقابلیت تنظیمات دلخواه برای هر زون ۱۶ حافظه ضبط صدا جهت پخش صدای دلخواه برای هر زونهشت خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..۶۴ حافظه تلفن اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامکتماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارتدارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابتدارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاهدارای ورودی ایزوله تلفنشارژاتوماتیک باتری دستگاهدارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجیقابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زونقابلیت مانیتورینگ برای هر زونحافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتیامکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریقپخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستمامکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواهحذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزارفعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکفعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاهارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاههرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیلفعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزاتعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزاامکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلیدخروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهریدارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولتدارای نرم افزار اندرویددارای نرم افزار ios
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱. دزدگیر smart zx2aplus2. چشمی حرکتی وایرلس ۶ عدد۳. باتری آلکالاین ۹ ولت چشمی حرکتی۴. دوربین وایرلس۵. بلندگو۶. باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر۷. آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x29x37 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • اتصالات فیزیکی
  برق و باطری
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن همراه با تلفن کننده
 • ظرفیت باتری
  ۱۲ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دارای پنل مرکزی- دو عدد چشمی باسیم- دوعدد ریموت- یک عدد بلندگو و جعبه- باتری ۴/۵ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-805S

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-805S

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x9x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۶۰ گرم
 • اقلام همراه
  ۲عدد ریموت Lenex(Hopping Code433)سیم باتری فیوز یدکیدفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر منزل سایلکس مدل PD14-4CH

دزدگیر منزل سایلکس مدل PD14-4CH

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ۲ INCH
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • ظرفیت باتری
  ۴۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  ۴ عدد چشمی – باتری ۴/۵ آمپر – ریموت – بلندگو – کاور بلندگو – دفترچه راهنما – سیم ۱۰۰ متر چشمی با سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دزدگیر اماکن کومکس مدل ۳۷

دزدگیر اماکن کومکس مدل 37

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x35x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  ذخیره صدا دلخواه برای پخش در هنگام تماس اعلام خطر به مخاطبینقابلیت اتصال چشم دزدگیر، مگنت درب و پنجره، سنسور دود و آتش نشانی، هم بصورت سیمی و بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه مرکزی دزدگیر سیم کارتی و تلفن ثابت مدل Commaxدو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصب و استفاده از دستگاهسیم های اتصال باتری۲ عدد فیوز شیشه ای یدک برای دزدگیر۳ عدد چشم دزدگیر سیمی حساس به حرکتباتری ۱۲ ولت خشکبلندگو آژیرکاور یا قاب آژیر ضد آب فلزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن مدل سیلور کرست

دزدگیر اماکن مدل سیلور کرست

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x12x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم
 • سایر توضیحات
  مجهز به سنسور مادون قرمز جهت تشخیص حرکت اشیاء و فعال شدن آژیر در صورت مشاهده هرگونه حرکتدارای یک چشم حرکتی بی‌سیم با زاویه دید ۱۱۰ درجه به طول ۸ متر و آژیر داخلی با حجم صدای ۱۰۵ دسی‌بلمجهز به ۲ عدد ریموت کنترل و یک پایه جهت نصب چشمی بر روی دیوارصدای آژیر ۱۰۵ دسی‌بلتعداد چشمی ۱ عددمنبع تغذیه چشمی ۴ عدد باطری قلمیریموت داردمنبع تغذیه ریموت باطری LR44تعداد ریموت ۲ عدد
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن جی ام کا کد ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا کد 890

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x18x18 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  سیمی و بی سیم
 • سایر توضیحات
  ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام حریق و اعلام سرقتپیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دزدگیر به دلیل فراموشی۲۰حافظه سخنگــو جهــت اعـلام سـرقت و حریـق کامـلا هوشمند۱۰حافظه سخنگو تماس از طریق GSM دزدگیر سیمکارتی GMK 890دارای امکان ثبت وقایع با ۶۰ حافظه قابل نمایش بر روی LCDفعال و غیر فعال کردن PART1 و PART2 و PART3 از طریق SMS، تماس با دستگاه ، ریموت کنترل و کنترل توسط کی پد داخلی و خارجیکنترل ۴ وسیله بـرقـی تـوسـط SMS ، تمـاس ، برنـامـه انـدرویـدگزارش ورود و خروج محرمانه به صورت تماس صوتی (سخنگو) و از طریق پیامکاطلاع رسانی به مدیر در صورتی که میزان شارژ از ۱۰۰۰تومان کمتر باشدهشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو از طریق تماس و ارسال پیامکدارای ساعت دیجیتال تاریخ شمسی و ایام هفته تایمر رله خروجی دستگاه با این امکان که در ساعات خاصی رله فعال یا غیر فعال شودقابلیت جدید امنیتی (حفاظت ۲ برابر): در صورت فعال سازی این سیسـتم در هنگام غیرمسلح کردن دزدگیر علاوه بر ریموت باید حتما از طریق SMS و یا کی پد غیرفعال گردد درغیر این صورت دستگاه شروع به آلارم می نمایدعدم تداخل با هر نوع مودم ADSLویرایش شماره تلفن ، حذف و اضافه کردن شماره تلفن از طریق SMS (برنامه اندروید)قابلیت پدال ۲ منظوره با این ویـژگی که چنانچه این امکان فعال گردد با فشار اولیه پدال
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتیک عدد باطری ۴.۵ آمپردو عدد ریموتیک عدد باطری ۴.۵ آمپریک عدد چشم با سیم برند ادلاییک عدد پایه چشمی۵ متر سیم تلفنی دو زوج برای چشمییک عدد بلندگویک عدد کاور بلندگو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۵۰ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  برق ۲۲۰ ولت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دزدگیر در و پنجره دوبرمن کد ۰۰۰۸

دزدگیر در و پنجره دوبرمن کد 0008

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x7x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E

دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  lcd
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق
 • سایر توضیحات
  ۳۰ زون وایرلس۱۶ زون سیمی۸ خروجی سیمی۱۲۰ خروجی وایرلی۲۰ حافظه برنامه پذیر با زمان بندی دلخواهقابلیت تنظیمات دلخواه برای هر زون ۱۶ حافظه ضبط صدا جهت پخش صدای دلخواه برای هر زونهشت خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..۶۴ حافظه تلفن اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامکتماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارتدارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابتدارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاهدارای ورودی ایزوله تلفنشارژاتوماتیک باتری دستگاهدارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجیقابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زونقابلیت مانیتورینگ برای هر زونحافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتیامکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریقپخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستمامکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواهحذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزارفعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکفعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاهارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاههرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیلفعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزاتعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزاامکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلیدخروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهریدارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولتدارای نرم افزار اندرویددارای نرم افزار ios
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱. دزدگیر smart zx2aplus2. چشمی حرکتی وایرلس ۶ عدد۳. باتری آلکالاین ۹ ولت چشمی حرکتی۴. کاور فلزی۵. بلندگو۶. باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر۷. آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی دارد
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل ۶۴ Pro Z4 Ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل 64 Pro Z4 Ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  بی سیم و با سیم
 • سایر توضیحات
  پک دزدگیر کلاسیکاین پک شامل:پنل مرکزی دزدگیر کلاسیک مدل ۶۴Pro Ultraپنل تلفن کننده سیم کارتیG12 عدد چشمی Alpha+1 عدد باتری ۵ آمپر۱ عدد کاور بلندگو فلشر۲ عدد ریموت۱۵ متر کابل ۲ زوج
 • ظرفیت باتری
  ۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲ ساعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x9x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  ترانس برق
 • ظرفیت باتری
  ۷۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  کابل باطری و فیوز یدکدو عدد ریموت ساده با فرکانس ۳۱۵ مگاهرتزدفترچه راهنماکارت گارانتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰*۲۴*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و …
 • سایر توضیحات
  قابلیت کنترل از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن اعلام سرقت از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال پیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دستگاهقابلیت تعریف ۳ پارت مجزا با رمز ورود اختصاصی و جداگانهتایمر ۲۴ ساعته جهت فعال و غیرفعال سازی دستگاه در ساعت و تاریخ دلخواهقابلیت ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام سرقت و اعلام حریقثبت ۶۰ واقعه LOG در حافظه سیستم با ذکر ساعت و تاریخدارای تاریخ شمسیهشدار قطع و وصل برق از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال گزارش ورود و خروج اعضا به مدیرقابلیت حفاظت دو مرحله ای : در این حالت باید غیرفعالسازی با ریموت از طریق SMS و رمز تایید شوددارای تایمر رله خروجی باتری باید جداگانه تهیه شود
 • مدت زمان کارکرد باتری
  بسته به باطری ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim111

دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim111

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۳×۳.۲×۲.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۲ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  چسب دوطرفه
 • سایر توضیحات
  کارکرد با ۳ عدد باتری ساعت مدل lr44بسته بندی حاوی باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دزدگیر اماکن آگاه مدل S101b

دزدگیر اماکن آگاه مدل S101b

مشخصات

 • ابعاد
  ۵.۴×۸.۵×۱.۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  چسب دو طرفه
 • سایر توضیحات
  دارای ۳ سنسور هوشمند (تشخیص حرکت، تشخیص باز و بسته شدن درب، تشخیص ضربه و لرزش)بدون نیاز به خرید دستگاه مرکزیمبتنی بر اینترنت سیم کارتاپلیکیشن قابل نصب در اندروید و IOSنصب اپلیکیشن برای یک نفرامکان هشدار از طریق تماس تلفنی به ۲ شماره تعریف شدهامکان هشدار از طریق اپلیکیشن اختصاصی موبایلامکان هشدار با ارسال پیامک به مالک دستگاهنصب آسان بدون سیم کشی و تخریبامکان شنود صدای محیطاطلاع از حرکت و جابجایی اشیاء محیطنمایش تاریخچه هشدارها (باز و بسته شدن درب، تشخیص حرکت، لرزش )دارای اپلیکیشن موبایل برای مشاهده و کنترل دستگاهاپلیکیشن به زبان فارسی و عربیبسیار کم مصرف و بیش از ۶ ماه استفاده با یکبار شارژباتری قابل شارژ
 • ظرفیت باتری
  ۱۴۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۲۰۰ ساعت
 • اقلام همراه
  قاب چوبی نگهدارنده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا