تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z7

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z7

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیپد (جهت وارد نمودن کد امنیتی)
 • دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  در این دزدگیر به جهت امنیت بیشتر از ریموت استفاده نشده و کیپد(صفحه شمارنده) جهت وارد نمودن کد امنیتی وجوددارد.
 • هفت زون قابل گسترش
 • کنترل توسط کیپد با نمایشگر LCD
 • نمایش ساعت
 • تقویم هجری شمسی
 • گزارش ۶۴ اتفاق اخیر
 • هشدار قطع برق
 • فرمان در باز کن
 • هشدار افت ولتاژ باتری
 • آژیر پر قدرت
 • امکان کنترل توسط ریموت
 • امکان استفاده از چشم بی سیم
 • امکان فعال و غیرفعال کردن با SMS از طریق CLASSIC G1
 • امکان استفاده از برد تلفن کننده
 • ابعاد
  ۲۸x22x8 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  پیچ
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۷۵۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل +Z4 ULTRA GIGACODE 64

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل +Z4 ULTRA GIGACODE 64

مشخصات

 • اقلام همراه
  فیوز زاپاس
 • پیچ درب
 • دفترچه راهنما
 • دو عدد ریموت گیگاکد آنتن دار
 • سایر توضیحات
  جزو بهترین برندهای دزدگیر اماکن در ایران میباشد و کم خطا ترین دستگاه موجود بازار می باشد
 • بواسطه ریموت های آنتن دار ، برد بیشتری دارد
 • ابعاد
  ۲۸x22x8 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  پیچ
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۷۵۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم , اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر اماکن کومکس مدل ۳۷

دزدگیر اماکن کومکس مدل 37

مشخصات

 • اقلام همراه
  دستگاه مرکزی دزدگیر سیم کارتی و تلفن ثابت مدل Commax
 • دو عدد ریموت
 • دفترچه راهنمای نصب و استفاده از دستگاه
 • سیم های اتصال باتری
 • ۲ عدد فیوز شیشه ای یدک برای دزدگیر
 • ۲ عدد چشم دزدگیر سیمی حساس به حرکت
 • باتری ۱۲ ولت خشک
 • بلندگو آژیر
 • کاور یا قاب آژیر ضد آب فلزی
 • سایر توضیحات
  ذخیره صدا دلخواه برای پخش در هنگام تماس اعلام خطر به مخاطبین
 • قابلیت اتصال چشم دزدگیر، مگنت درب و پنجره، سنسور دود و آتش نشانی، هم بصورت سیمی و بی سیم
 • ابعاد
  ۴۰x30x25 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت باتری
  ۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم , اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت
 • ابعاد
  ۳۰x10x24 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و ..
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G , اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر اماکن سایلکس مدل ُSG8+-s

دزدگیر اماکن سایلکس مدل ُSG8+-s

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲عدد ریموت فیوز یدک – کابل اتصال باطری
 • ابعاد
  ۷۰x210x280 سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۲۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم , اتصال GSM‎-۲G

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ سیستم امنیتی دزدگیر کد hws-105db

سیستم امنیتی دزدگیر کد hws-105db

مشخصات

 • سایر توضیحات
  چشمی حرکتی با زاویه ۱۱۰ درجه به طول دید تا ۷ متر
 • امکان گار با باتری قلمی و یا آداپتور ۵ ولت
 • ابعاد
  ۱۲*۱۲*۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر اماکن ویزیترون مدل DK4_VIZ50_3

دزدگیر اماکن ویزیترون مدل DK4_VIZ50_3

مشخصات

 • اقلام همراه
  چشمی دزدگیر بیسیم استیل بت
 • باطری ۴.۵ آمپر مناسب برای کارکرد ۱ روز بدون برق
 • ریموت با برد بالا
 • سیم جهت آژیر داخلی
 • آژیر داخلی
 • ابعاد
  ۲۷x23x9 سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • وزن
  ۳۷۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ تلفن کننده دزدگیر گارد پرو مدل s20

تلفن کننده دزدگیر گارد پرو مدل s20

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ۲۰ حافظه
 • ابعاد
  ۱۳x10x4 سانتی‌متر
 • مشخصات صفحه نمایش
  led ابی
 • وزن
  ۲۱۸ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SL14

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SL14

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲عدد ریموت
 • ابعاد
  ۲۹x9x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

مشخصات

 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت
 • دفترچه راهنمای نصب
 • فیوز و سیم باتری
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی
 • ۸زون باسیم و ۸زون بی سیم با قابلیت تفکیک
 • شنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجی
 • هشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری
 • ۴رمز مستقل جهت کنترل ۴بخش مجزا
 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دزدگیر پرتو آذرخش مدل smart zx

دزدگیر پرتو آذرخش مدل smart zx

مشخصات

 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت،دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  هشت زون سخت افزارو ده زون وایرلس
 • پنج خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..
 • ۶۴ حافظه تلفن و هشت حافظه جهت ضبط صدا
 • اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامک
 • تماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)
 • دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارت
 • دارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابت
 • دارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاه
 • دارای ورودی ایزوله تلفن
 • شارژاتوماتیک باتری دستگاه
 • دارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجی
 • قابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زون
 • قابلیت مانیتورینگ برای هر زون (camera)
 • حافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتی
 • امکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریق
 • پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستم
 • امکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواه
 • حذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزار
 • فعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامک
 • فعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامک
 • ارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاه
 • ارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.
 • دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاه
 • هرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیل
 • فعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزا
 • تعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزا
 • امکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاه
 • امکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاه
 • امکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلید
 • خروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهری
 • دارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولت
 • ابعاد
  ۲۵ سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۷۲ ساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD 2*16
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم , اتصال GSM‎-۲G

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن جی ام کا کد ۹۱۰

دزدگیر اماکن جی ام کا کد 910

مشخصات

 • اقلام همراه
  این پکیج شامل یک عدد دستگاه مرکزی دزدگیر اماکن گلدن تلفنی مدل AN 806 ، دو عدد ریموت ، یک عدد باطری ۴.۵ آمپر دو عدد ریموت
 • یک عدد باطری ۴.۵ آمپر
 • یک عدد چشم با سیم برند ادلای
 • یک عدد پایه چشمی
 • ۵ متر سیم تلفنی دو زوج برای چشمی
 • یک عدد بلندگو
 • یک عدد کاور بلندگو
 • سایر توضیحات
  ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام حریق و اعلام سرقت
 • پیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دزدگیر به دلیل فراموشی
 • ۲۰حافظه سخنگــو جهــت اعـلام سـرقت و حریـق کامـلا هوشمند
 • ۱۰حافظه سخنگو تماس از طریق GSM و ۱۰حافظه تماس از طریق خط ثابت
 • دارای امکان ثبت وقایع با ۶۰ حافظه قابل نمایش بر روی LCD
 • فعال و غیر فعال کردن PART1 و PART2 و PART3 از طریق SMS، تماس با دستگاه ، ریموت کنترل و کنترل توسط کی پد داخلی و خارجی
 • کنترل ۴ وسیله بـرقـی تـوسـط SMS ، تمـاس ، برنـامـه انـدرویـد
 • گزارش ورود و خروج محرمانه به صورت تماس صوتی (سخنگو) و از طریق پیامک
 • اطلاع رسانی به مدیر در صورتی که میزان شارژ از ۱۰۰۰تومان کمتر باشد
 • هشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو از طریق تماس و ارسال پیامک
 • قابـلـیـت راه انـدازی با هـر نـوع خط تلفن (شهــری و روستایـی)دارای ساعت دیجیتال تاریخ شمسی و ایام هفته
 • ارسال شماره تلفن فردی که دستگاه را از طریق پیامک فعال و غیرفعال نموده به مدیر مربوطه
 • تایمر رله خروجی دستگاه با این امکان که در ساعات خاصی رله فعال یا غیر فعال شود
 • ابعاد
  ۱۸x18x18 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  سیمی و بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۴.۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم , اتصال GSM‎-۲G

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت
 • سایر توضیحات
  قابلیت کنترل از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن
 • اعلام سرقت از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن
 • ارسال پیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دستگاه
 • قابلیت تعریف ۳ پارت مجزا با رمز ورود اختصاصی و جداگانه
 • تایمر ۲۴ ساعته جهت فعال و غیرفعال سازی دستگاه در ساعت و تاریخ دلخواه
 • قابلیت ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام سرقت و اعلام حریق
 • ثبت ۶۰ واقعه LOG در حافظه سیستم با ذکر ساعت و تاریخ
 • دارای تاریخ شمسی
 • هشدار قطع و وصل برق از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن
 • ارسال گزارش ورود و خروج اعضا به مدیر
 • قابلیت حفاظت دو مرحله ای : در این حالت باید غیرفعالسازی با ریموت از طریق SMS و رمز تایید شود
 • دارای تایمر رله خروجی
 • باتری باید جداگانه تهیه شود
 • ابعاد
  ۳۰*۲۴*۱۰ سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و …
 • مدت زمان کارکرد باتری
  بسته به باطری ساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G , اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ سیستم دزدگیر سیم کارتی آنزو مدل AN301

سیستم دزدگیر سیم کارتی آنزو مدل AN301

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱ عدد دستگاه دزدگیر اماکن آنزو Anzu مدل AN301
 • دو عدد ریموت
 • دفترچه راهنمای نصب
 • فیوز و سیم باتری
 • ۱ عدد باتری ۱۲ولت ۴/۵ آمپر
 • ۱ عدد چشم فوتال
 • ۱عدد چشم Por
 • ۱ عدد پایه چشمی
 • ۱ عدد سیرن
 • سایر توضیحات
  مشخصات کلی دستگاه :
 • دزدگیر سیمکارتی با تماس از طریق سیمکارت و ارسال پیامک فارسی
 • قابلیت روشن و خاموش کردن دزدگیر از راه دور توسط تماس و پیامک و ریموت.
 • شنود صدا از طریق تماس با دستگاه
 • باز کردن درب منزل ویا کنترل لوازم برقی از طریق تماس ، پیامک و ریموت
 • ثبت ۱۵ ریموت برای کاربران و نیز ثبت ۴۰ سنسور بیسیم
 • ۶۰ حافظه تایمر برای فعال و غیر فعال نمودن دزدگیر و نیز رله خروجی دستگاه برای ۷ روز هفته
 • منوی سخنگو فارسی
 • منوی تنظیمات بسیار ساده و کاربردی همراه با منوی کشویی
 • دارای منوی تست سخت افزار
 • استفاده از مودم QUECTEL
 • قابلیت اعلام خطر از طریق پیامک و تلفن
 • ضبط ۳۰ ثانیه پیام به صورت ۲ پیام مجزا برای حریق و دزدگیر
 • ارسال ۱۵۰ گزارش مختلف برای Abminها
 • دارای ریموت ۳۱۵MHz
 • دارای ۸ زون و ۴زون بیسیم و۴ زون باسیم
 • دارای ۱۵ حافظه Abmin و contact باقابلیت انتخاب ارسال پیام وسط دسترسی برای هریک از تلفن ها
 • امکان حذف هریک ریموت ها برای abmin واز راه دور
 • تنظیم های زمان و عمل کرد برای رله ها
 • دارای تنظیم های زمان وتاریخ از طریق USSDبه صورت خودکار ودستگاه
 • ابعاد
  ۳۰x23x10 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بیسیم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ظرفیت باتری
  ۷۵۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی ۲در ۶ سانت
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G , اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ پک دزدگیر اماکن فایروال سری بی سیم مدل F10

پک دزدگیر اماکن فایروال سری بی سیم مدل F10

مشخصات

 • اقلام همراه
  باتری۱۲V4.5AH
 • بلندگو شرکتی و کاور بلندگو
 • آژیر پیزو
 • سنسور چشمی
 • مگنت بی سیم
 • دزدگیر F10
 • سایر توضیحات
  نمایشگر فارسی و سخنگوی فارسی همراه با منوی کاربردی بسیار راحت
 • ضبط ۱۷ پیام به صورت جداگانه برای زون های باسیم و بی سیم
 • شنود صدای محیط با قابلیت نصب میکروفن خارجی
 • هشدار برق شهر (قطع، وصل و ضعف با اعلام ولتاژ برق)
 • اعلام هشدار در زمان های (قطع خط تلفن شهری، قطع فیوز AUX، قطع باتری)
 • مدار شارژ هوشمند باتری جهت افزایش عمر باتری با تشخیص وضعیت باتری
 • پشتیبانی همزمان با فرکانس های ۳۱۵Mhz و ۴۳۳Mhz
 • ۸ زون باسیم و ۸ زون بی سیم با قابلیت پارتیشن بندی
 • برد یک تکه دو هسته ای بدون هیت سینگ
 • استفاده از ترانس ۳ سیم، کانکتورهای فونیکس و زون های ایزوله
 • کنترل ۴ بخش به صورت مستقل و همزمان
 • تنظیم هر زون به ۵ حالت مختلف (نرمال، تأخیری، ۲۴ساعته، دینگ دانگ، مخفی)
 • کنترل دستگاه از طریق ریموت، صفحه کلید دستگاه، نرم افزار و تماس با خط ثابت و سیم کارت دستگاه
 • شارژ کردن و چک کردن اعتبار سیم کارت از راه دور و یا از طریق صفحه کلید
 • ۲۰ حافظه ریموت و ۶۴ حافظه سنسور به صورت مستقل با شماره های اختصاصی
 • اعلام شماره ریموت هنگام قفل و باز از طریق پیامک
 • اعلام شماره زون و سنسور تحریک شده از طریق پیامک
 • نمایش میزان آنتن دهی، وضعیت خط تلفن ثابت، دمای محیط، تاریخ و ساعت بر روی نمایشگر
 • تنظیم ساعت و تاریخ شمسی به صورت خودکار هنگام راه اندازی دستگاه
 • تنظیم تعداد زنگ های پاسخگویی دستگاه به تماس ورودی
 • کاهش سیم کشی سنسورهای باسیم فقط با ۳ رشته سیم
 • کنترل و بررسی دستگاه در زمان تماس از طرف دستگاه هنگام تحریک
 • دارای ۲۲ حافظه تلفن (۱۰ حافظه پیامک، ۱۰ حافظه تماس و ۲ حافظه مخفی)
 • اعلام ضعیف شدن باتری سنسورهای H9 بی سیم از طریق پیامک
 • دارای خروجی آژیر و بلندگوی مستقل
 • کارکرد همزمان با سیم کارت و خط تلفن ثابت
 • ارسال کلیه گزارش ها و هشدارهای دستگاه از طریق تلگرام به چت شخصی، گروه و کانال
 • دارای ۷ رله خروجی جهت کنترل وسایل برقی با تنظیم حالت دائمی و لحظه ای
 • ابعاد
  ۵۰*۵۰*۵۰ سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ میلی آمپر ساعت آمپرساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی ۲*۱۶
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ چشمی دزدگیر اماکن مدل PA-465

چشمی دزدگیر اماکن مدل PA-465

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای دو مد عملیاتی (آدرس پذیر برای سری های Digiplex و Digiplex EVO یا عملیات رله معمول)-دارای سنسور المنت دوگانه در خلاف جهت یکدیگر و قابل تشخیص دیجیتال-زاویه دید ۳۶۰ درجه ای
 • ابعاد
  ۴*۱۰*۱۰ سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم
 • ظرفیت باتری
  ندارد آمپرساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • وزن
  ۲۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ آژیر دزدگیر فایروال مدل آژیر پیزو

آژیر دزدگیر فایروال مدل آژیر پیزو

مشخصات

 • ابعاد
  ۶x6x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ چشمی دزدگیر اماکن پارادوکس مدل DG75

چشمی دزدگیر اماکن پارادوکس مدل DG75

مشخصات

 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  فضای داخل
 • سنسور : ۲ تا ۲ عنصری
 • زاویه دید : ۹۰ درجه
 • میدان دید : ۱۲ در ۱۲
 • ایمنی در برابر حیوانات : بالای ۴۰ کیلو
 • تشخیص دیجیتالی دارد
 • تطبیق خودکار دما دارد
 • خروجی آلارم : ۱۵۰mA
 • پردازش دو لبه ای
 • دمای کاری بین -۲۰ تا ۵۰ درجه سانتیگراد
 • ابعاد
  ۱۳x7x6 سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  سیم تلفن
 • وزن
  ۲۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن آنیک مدل ۶۷۰ ۳pir

دزدگیر اماکن آنیک مدل 670 3pir

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۳ عدد چشمی برد بالای آنیک (۱۴ متر) مدل P2
 • یک عدد بلندگوی پر قدرت ۳۰ وات
 • یک عدد کاور فلزی جهت محافظت از بلندگو
 • ۲ عدد ریموت برد بلند
 • دفترچه راهنمای نصب سیستم
 • کابل های اتصال به باطری
 • پیچ های درب دستگاه
 • سایر توضیحات
  امکان فعال و غیر فعال سازی با ریموت-تلفن همراه-پیامک
 • امکان قطع و وصل بلندگو با تلفن همراه
 • ساپورت سنسور های بیسیم با فرکانس ۳۱۵
 • دارا بودن ۴ خروجی جهت کنترل لوازم برقی از راه دور
 • تغیر مدت زمان آژیر با نرم افزار
 • مشاهده میزان آنتن دهی سیمکارت درون دستگاه از راه دور
 • پشتیبانی از سیمکارت اکثر اوپراتور های کشور
 • پشتیبانی همزمان از سیمکارت وخط تلفن ثابت
 • کنترل بیشتر قسمت های دستگاه از راه دور توسط تلفن همراه.
 • فعال و غیر فعال سازی با پیامک از راه دور
 • حذف ریموت ها در صورت گم شدن با استفاده از نرم افزار اندروید و Ios
 • ابعاد
  ۲۴x10x30 سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۷۰۰۰ آمپرساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارای صفحه نمایش دقیق جهت کنترل و نمایش فرامین
 • وزن
  ۲۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر منزل سایلکس مدل PD14-4CH

دزدگیر منزل سایلکس مدل PD14-4CH

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۴ عدد چشمی – باتری ۴/۵ آمپر – ریموت – بلندگو – کاور بلندگو – دفترچه راهنما – سیم ۱۰۰ متر
 • چشمی با سیم
 • ابعاد
  ۴۰*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • ظرفیت باتری
  ۴۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • مشخصات صفحه نمایش
  ۲ INCH
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN04

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN04

مشخصات

 • اقلام همراه
  دستگاه پنل Z4 ULTRA
 • تلفن کننده سیم کارتی G1
 • باتری ۱۲V4.5A
 • کاور بلندگو فلزی
 • بلندگو ۳۰ وات
 • چشمی کلاسیک مدل FOX2
 • پایه چشمی
 • دو عدد ریموت
 • پیزو
 • ابعاد
  ۶۰x35x50 سانتی‌متر
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ چشمی دزدگیر چیرکار مدل XM100 بسته۲عددی

چشمی دزدگیر چیرکار مدل XM100 بسته2عددی

مشخصات

 • اقلام همراه
  دو عدد چشمی خطی چیرکار
 • دو عدد نگهدارنده فلزی
 • راهنمای نصب
 • سایر توضیحات
  قابلیت تشخیص باران و مه
 • منبع تغذیه ۱۲ولت
 • زاویه تنظیم افقی و عمودی
 • ابعاد
  ۸x7x16 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا