تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن سیمکارتی امنیت مدل A19

دزدگیر اماکن سیمکارتی امنیت مدل A19

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x30x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  قابلیت اتصال به سنسورهای بیسیم و با سیم و سیم کارت و خط تلفن ثابت
 • سایر توضیحات
  نصب اسان و کاربری فوق العاده راحتقابلیت شنودخروجی اسپیکر و سیرنقابلیت استعلام زون هاسیم کارتی و تلفن ثابتتماس در کمتر از ۱۰ ثانیهگزارش قطع برق و بلندگوقابلیت استعلام مخاطبینبدون خطا و انتن دهی قوی۲ عدد رله بر روی برد دستگاهقابلیت تماس در هنگام قطع برقساپورت زبان فارسی و انگلیسیقابلیت استعلام کد IMEI دستگاهکنترل دستگاه به کمک dtmf و تماستغییر مدت زمان الارم به کمک نرم افزارقابلیت استعلام وضعیت کلی دستگاهحالت سایلنت مخصوص اپارتمان هادکمه رله درب بازکن بر روی ریموتگزارش ورود و خروج محرمانه ریموت هامجهز به زون دینگ دانگ و گارد و ۲۴ ساعته ۴ زون با قابلیت تغییر مود زون ها با نرم افزارتنظیم مخاطبین در ۳ سوت فقط با تماس گرفتنحذف و ست کردن ریموت به کمک نرم افزار حذف زون و تغییر مود زون به کمک نرم افزار حذف و ست کردن چشم بیسیم به کمک نرم افزارقابلیت افزایش انتن برد ریموت به کمک ترمینال انتنحالت نیمه فعال با انتخاب زون های بیسیم و باسیمقابلیت تنظیم نحوه تماس با مخاطبینتحریک رله ها برای درب بازکن و زمانبندی هوشمندقابلیت تعیین سطح امنیتی مخاطبین جهت محدود کردن قابلیت دسترسیتشخیص اتومات اپراتور سیم کارت و ارسال مانده شارژ به صورت اتومات و دوره ایاعلام درصد شارژ باطری بعد از قطع برق به صورت دوره ای و قابل تنظیم
 • ظرفیت باتری
  ۴.۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۶۰ ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-S 4CH HQ

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8-S 4CH HQ

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۴.۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه دزدگیر سایلکس SG8s 2 عدد ریموت با فرکانس ۴۳۳یک عدد باتری ۴.۵ آمپر تاریخ دار۴ عدد سنسور پایرونیکس مدل HQ با پایه سقفی و دیوارییک عدد بلندگو یک عدد کاور پلاستیکی بلندگودفترچه راهنمای فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر سیم کارتی اماکن هگزا مدل HX99GNT

دزدگیر سیم کارتی اماکن هگزا مدل HX99GNT

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۳x8x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  ۲.۴ اینچ
 • اتصالات فیزیکی
  پایه و شارژر
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۰ ساعت
 • اقلام همراه
  یک عدد چشمی وایرلس، یک عدد ریموت کنترل و یک عدد کلید RFID و یک عدد آژیر باسیم قوی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر اماکن آگاه مدل S201b

دزدگیر اماکن آگاه مدل S201b

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x3x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  شارژر type c
 • سایر توضیحات
  طراحی جدید و تغییرات ظاهریشارژر type c برد سنسور حرکتی تا ۹ متربهبود آنتن دهی دستگاهسوکت سیم کارت نانوتقویت میکروفون برای شنیدن صدای محیطدارای ۳ سنسور هوشمند (تشخیص حرکت، تشخیص باز و بسته شدن درب، تشخیص ضربه و لرزش)بدون نیاز به خرید دستگاه مرکزیمبتنی بر اینترنت سیم کارتاپلیکیشن قابل نصب در اندروید و IOSنصب اپلیکیشن برای یک نفرامکان هشدار از طریق تماس تلفنی به ۲ شماره تعریف شدهامکان هشدار از طریق اپلیکیشن اختصاصی موبایلامکان هشدار با ارسال پیامک به مالک دستگاهنصب آسان بدون سیم کشی و تخریبامکان شنود صدای محیطاطلاع از حرکت و جابجایی اشیاء محیطنمایش تاریخچه هشدارها (باز و بسته شدن درب، تشخیص حرکت، لرزش)دارای اپلیکیشن موبایل برای مشاهده و کنترل دستگاهاپلیکیشن به زبان فارسی و عربیباتری قابل شارژظرفیت باتری و شارژ طولانی تر با باتری قدرتمند ۲۲۰۰ میلی آمپربسیار کم مصرف و بیش از ۶ ماه استفاده با یکبار شارژ
 • ظرفیت باتری
  ۲.۲ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۴۶۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنماکارت گارانتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی۸زون باسیم و ۸زون بی سیم با قابلیت تفکیکشنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجیهشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری۴رمز مستقل جهت کنترل ۴بخش مجزا
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصبفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Pro Classic

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Pro Classic

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۵۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD آبی رنگ بر روی تلفن کننده
 • اتصالات فیزیکی
  بی سیم / کابل شبکه
 • سایر توضیحات
  کـلاسیـک Z4 ULTRA جـدیـدتـریـن مـدل از پـرفـروش تـریـن سیستـم هـای حفاظتی اماکن در کشور امکانات پیشـرفتـه دستگـاه و سـادگـی نصب Z4 ULTRA منـاسـب حفـاظـت از کلیـه اماکن مسکونی ، اداری ، تجاری ، بانک ها و جواهر فروشی ها سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE) امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRA امکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهی امکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهی امکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد) ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRA آلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر) امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامک برنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Android
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۷ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ عدد دستگاه Z4 Ultra 1 عدد تلفن کننده سیم کارتی G1 Ultra 2 عدد ریموت گیگا کد ۶۴ پرو ۲ عدد چشم کلاسیک مدل آلفا ۱ عدد بلندگو ۱ عدد کاور بلندگو ۱ عدد باطری ۴۵۰ میلی آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل P-70

دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل P-70

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x15x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بیسیم
 • سایر توضیحات
  قابلیت ذخیره سازی تا ۲۰ شماره تلفنقالبیت فعال و غیر فعال کردن دستگاه به وسیله پیامکدارای ۹ زون ، ۶ زون سیمی و ۳ زون بیسیمتلفن کننده سیم کارتیسیستم هشدار دهنده برقمجهز به سیستم شنود محیطهدایت دستگاه با اپلیکیشن اندرویدی و ios
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای نصب۲ عدد ریموتفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دزدگیر سیم کارتی سایلکس مدل Sg8-s

دزدگیر سیم کارتی سایلکس مدل Sg8-s

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x21x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بیسیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالتتماس با خط ثابت و سیم‌کارتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۴ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۱ تا ۴ پیام مجزا (Alarm – Fire – Tamper – Panic)قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقریبا تمامی تنظیمات توسط نرم‌افزار اندرویددارای ریموت ۴۳۳.۹۲MHz) Hopping Code) با قابلیت تعیین سطح دسترسی کاربراندارای ۱۰ حافظه شماره تماس در هنگام آلارم با قابلیت ارسال SMS (فارسی) و تماسامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بی‌سیم در سیستمافزایش رله‌های کنترلی تا ۴ رله متناسب با مدل دستگاه (۱ رله ۸۰۵S و ۴ رله ۸۰۵Q)تغییر خروجی اسپیکر به دو خروجی اسپیکر ۱ و ۲ و حفاظت تمامی خروجی‌های آلارم به تفکیکسخت‌افزار تمام SMD با ساختار جدید مدار آلارم، ترمینال‌های خروجی و خنک‌کنندهامکان تعریف نام برای مدیران، مخاطبین آلارم، زون، ریموت، سنسور بی‌سیم و رله‌های کنترلی توسط اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشنتوسعه قابل توجه دستورات SMS (کنترلی و تنظیمی)منوی تست کارآمد جهت تست آسان تمامی عملکردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستمتنظیمات متنوع تک آژیرها (Chirp) به تفکیک وضعیت سیستم، وضعیت خروجی‌ها و میزان صداقابلیت تنظیم زمان آلارم‌ در محدوده‌های بین بی‌صدا تا ۱۲ ساعتدارای ۴ حافظه Admin (مدیران) با قابلیت ارسال ۱۴ گزارش متنوع (برق و باطری، قطع بلندگو، قطع خط ثابت، میزان اعتبار سیم‌کارت، وضعیت رله‌های خروجی، سوختن فیوز AUX و…)
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنمای نصبفیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۲حافظه مدیر با قابلیت ارسال ۱۱ گزارش متنوع (برق و باتری، قطع بلندگو، میزان اعتبار سیم کارت و…)دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۵ حالتبرقرای تماس با سیم کارتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۳ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۲ پیام مجزا (Alarm, Fire)قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقریبا تمامی تنظیمات توسط نرم‌افزار اندرویددارای ریموت ۴۳۳.۹۲MHz) Hopping Code)دارای ۵ حافظه شماره تماس در هنگام آلارم با قابلیت ارسال SMS (فارسی) و تماسامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستمحفاظت Speaker و Siren در برابر اتصال کوتاه (به تفکیک) سخت افزار تمام SMD با ساختار جدید مدارآلارم، ترمینال‌های خروجی و خنک کننده امکان تعریف نام برای مدیران، مخاطبین آلارم، زون، ریموت و سنسور بی‌سیم توسط اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشنتوسعه قابل توجه دستورات SMS (کنترلی و تنظیمی)منوی تست کارآمد جهت تست آسان تمامی عملکردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستمتنظیمات متنوع تک آژیرها (Chirp) به تفکیک وضعیت خروجی‌ و میزان صداقابلیت تنظیم زمان آلارم در محدوده‌های بین بی صدا تا ۲۰ دقیقه
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای فارسیسیم اتصال باتری به برد دستگاه۲تا فیوز۲عدد ریموت سایلکس با فرکانس ۴۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر اماکن فایروال مدل F9

دزدگیر اماکن فایروال مدل F9

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی ۸زون باسیم و ۸زون بی سیم با قابلیت تفکیکشنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجیهشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری ۴رمز مستقل جهت کنترل ۴بخش مجزا
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت دفترچه راهنمای نصب فیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x22x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارای صفحه شیشه ای
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی داردسیستم حفاظتی Z4 Ultra : سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRAامکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهیامکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهیامکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRAآلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامکامکان فعال کردن پیامک اولین ورود به وسیله ریموتامکان غیرفعال کردن زون ۲۴ ساعته به وسیله ریموتبرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidتلفن کننده G1 Ultra : تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت۴ خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)۷۰حافظه تلفن ، ۲ پیام قابل ضبطارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصبامکان فعال کردن خروجی ۱ از طریق تماس تلفنی برای ۵۰ نفربرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidگزارش ۲۰۰ اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعتساعت و تقویم هجری شمسیقابلیت نامگذاری برای زونها ، ریموتها و …امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه ۱ تا ۱۰ )امکان نظارت مرکزیهشدار قطع خط تلفن و هشدار استفاده از JAMMER
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیکبه همراه ۱ باتری ۱۲ ولت ۴.۵ آمپر۲ تا چشمی ۴۷۶ پارادوکس اصلیآژیر پیزو فضای خارجیو دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim22 بسته ۲ عددی

دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim22 بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵×۳.۳×۲.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  چسب دوطرفه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیم کارت / خط ثابت SG8-805S

دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیم کارت / خط ثابت SG8-805S

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱x7x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۸ حالت تماس با خط ثابت و سیم‌کارت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E Camera

دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E Camera

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  lcd
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق
 • سایر توضیحات
  ۳۰ زون وایرلس۱۶ زون سیمی۸ خروجی سیمی۱۲۰ خروجی وایرلی۲۰ حافظه برنامه پذیر با زمان بندی دلخواهقابلیت تنظیمات دلخواه برای هر زون ۱۶ حافظه ضبط صدا جهت پخش صدای دلخواه برای هر زونهشت خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..۶۴ حافظه تلفن اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامکتماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارتدارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابتدارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاهدارای ورودی ایزوله تلفنشارژاتوماتیک باتری دستگاهدارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجیقابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زونقابلیت مانیتورینگ برای هر زونحافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتیامکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریقپخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستمامکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواهحذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزارفعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکفعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاهارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاههرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیلفعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزاتعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزاامکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلیدخروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهریدارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولتدارای نرم افزار اندرویددارای نرم افزار ios
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱. دزدگیر smart zx2aplus2. چشمی حرکتی وایرلس ۶ عدد۳. باتری آلکالاین ۹ ولت چشمی حرکتی۴. دوربین وایرلس۵. بلندگو۶. باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر۷. آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دزدگیر در و پنجره مدل LL-9805

دزدگیر در و پنجره مدل LL-9805

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۵×۴.۵×۲.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۳ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • سایر توضیحات
  کم مصرفطول عمر بالامناسب درب و پنجره
 • ظرفیت باتری
  ۱۲۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  سه عدد باتری سکه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دزدگیر اماکن نیولکس مدل nx3

دزدگیر اماکن نیولکس مدل nx3

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x22x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  دارای ۶ زون باسیم تعریف هر زون به ۸ حالت تماس با خط ثابت و سیم‌کارت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دزدگیر اماکن آسیامدار مدل RM322DZ

دزدگیر اماکن آسیامدار مدل RM322DZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۱x9x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم
 • سایر توضیحات
  از جمله امکانات مینی دزدگیر سیمکارتی صبا عبارتند از :ارسال پیامک و برقراری تماس با ۷ کاربر و پخش آژیر در مواقع ورود و تردد غیر مجازکنترل تردد و ورود و خروج از هر جای دنیاارسال پیام و هشدار در مواقع قطع برقاعلام حریق در صورت نصب سنسور مناسبقابلیت اتصال به انواع حسگر های دیجیتال و آنالوگامکان اتصال سنسورهای مادون قرمز، سنسور های مغناطیسی ، دود ، آتش ، گاز ،لرزش و حرکت و …کنترل و مدیریت بر وسایل و تجهیزات صنعتی از راه دور با تلفن(پیامک، تک زنگ و ریموت)پشتیبانی از سیمکارت های همراه اول، ایرانسل و رایتلمجهز به ۲ خروجی مجزا با جریان دهی ۷ آمپر واقعی از نوع no-com-nc به حالتهای دائم ، پالسی و زماندارامکان راه اندازی خروجی ۲ بدون ارسال sms فقط با تک زنگتعیین حالت تایمر از یک تا سی ثانیه برای خروجی ۲دارای ۳ ورودی ایزوله ( ورودی ۱ و۲ ولتاژ ۱۲ تا ۲۴ ولت – ورودی ۳ ولتاژ ۲۲۰ ولت)امکان استفاده از قابلیت فیدبک خارجی برای کنترل مطمین تجهیزات صنعتیامکان فعال و غیرفعال سازی هر یک از ورودی هاامکان تعیین ۱- ارسال پیام کوتاه ۲ – برقراری تماس تلفنی و پخش آژیر اخطار ۳ – ارسال پیام کوتاه و برقراری تماس تلفنی و پخش آژیر اخطار ، در صورت تحریک ورودی ها برای ۷ نفرقابلیت اتصال سنسور دمای دیجیتال ds18b20 در محدوده ی دمایی از ۵۵-الی۱۲۵ درجه سانتیگرادقابلیت منیتور دما از ۱ تا ۹۹۹ دقیقه ( مثلا دمای محیط هر ۶۰ دقیقه برای کاربران ارسال گردد . )قابلیت تعریف شماره تلفن کاربران تا ۳۰ نفر و قبول دستورات از این شماره ها با امکان مشاهده و مدیریت شماره تلفن کاربرانامکان تنظیم پاسخگویی دستگاه تنها به شماره های ذخیره شده جهت بالا بردن امنیتقابلیت استعلام مانده اعتبار سیمکارت و میزان آنتن دهی دستگاه و…استعلام وضعیت عملکرد ( ورودی ها و خروجی ها ) گزارش تنظیمات و گزارش مودم از طریق پیام کوتاه و تک زنگامکان نامگذاری ورودیها ، خروجی ها و خود دستگاه برای بهتر به خاطر سپرده شدن از یک تا ۸ کاراکتربه حافظه ماندن تنظیمات ، وضعیت خروجی ها و شماره تلفن کاربران و… در هنگام قطع برقدارای نمایشگر LED برای کانال های خروجی و عملکرد سیستمامکان کنترل خروجی های دستگاه با ریموت کنترل رادیویی و همچنین با ارسال پیامک از راه دور ( علاوه بر کنترل خروجی ها از راه دور توسط پیامک می توانید با ریموت کنترل رادیویی نیز خروجی ها را کنترل نمایید.)مناسب برای مصارف خانگی ، تجاری ، صنعتی و …سرعت بالا در پردازش اطلاعات و عملکرددارای نرم افزار اندروید برای تسهیل کار با دستگاهدارای جعبه صنعتی نصب و راه اندازی آساندارای ریموت کنترل رادیویی لرنینگقابلیت ذخیره ۵۰ ریموت رادیوییقابلیت کار با ریموت های رادیویی فرکانس ۴۳۳قابلیت کار خروجی ۲ در ۳ حالت کاری :حافظه دار : در این حالت با فشردن هریک از دکمه های ریموت، رله مربوط به آن روشن شده و روشن باقی می ماند و تنها با فشردن مجدد همان دکمه خاموش می شود.فشاری : در این حالت با فشردن دکمه ۲ ریموت، رله ۲ روشن و با رها کردن آن دکمه رله ۲ بلافاصله خاموش می شود.زمان دار : در این حالت با فشردن دکمه ۲ ریموت، رله ۲ روشن و پس از مدت زمانی که شما تعیین می کنید خاموش می شود.کنترل و مدیریت بر وسایل و تجهیزات صنعتی از راه دور با تلفن(پیامک، تک زنگ و ریموت)پشتیبانی از سیمکارت های همراه اول، ایرانسل و رایتلمجهز به ۲ خروجی مجزا با جریان دهی ۷ آمپر واقعی از نوع no-com-nc به حالتهای دائم ، پالسی و زماندارامکان راه اندازی خروجی ۲ بدون ارسال sms فقط با تک زنگتعیین حالت تایمر از یک تا سی ثانیه برای خروجی ۲دارای ۳ ورودی ایزوله ( ورودی ۱ و۲ ولتاژ ۱۲ تا ۲۴ ولت – ورودی ۳ ولتاژ ۲۲۰ ولت)امکان استفاده از قابلیت فیدبک خارجی برای کنترل مطمین تجهیزات صنعتیامکان فعال و غیرفعال سازی هر یک از ورودی هاامکان تعیین ۱- ارسال پیام کوتاه ۲ – برقراری تماس تلفنی و پخش آژیر اخطار ۳ – ارسال پیام کوتاه و برقراری تماس تلفنی و پخش آژیر اخطار ، در صورت تحریک ورودی ها برای ۷ نفرقابلیت اتصال سنسور دمای دیجیتال ds18b20 در محدوده ی دمایی از ۵۵-الی۱۲۵ درجه سانتیگرادقابلیت منیتور دما از ۱ تا ۹۹۹ دقیقه ( مثلا دمای محیط هر ۶۰ دقیقه برای کاربران ارسال گردد . )قابلیت تعریف شماره تلفن کاربران تا ۳۰ نفر و قبول دستورات از این شماره ها با امکان مشاهده و مدیریت شماره تلفن کاربرانامکان تنظیم پاسخگویی دستگاه تنها به شماره های ذخیره شده جهت بالا بردن امنیتقابلیت استعلام مانده اعتبار سیمکارت و میزان آنتن دهی دستگاه و…استعلام وضعیت عملکرد ( ورودی ها و خروجی ها ) گزارش تنظیمات و گزارش مودم از طریق پیام کوتاه و تک زنگامکان نامگذاری ورودیها ، خروجی ها و خود دستگاه برای بهتر به خاطر سپرده شدن از یک تا ۸ کاراکتربه حافظه ماندن تنظیمات ، وضعیت خروجی ها و شماره تلفن کاربران و… در هنگام قطع برقدارای نمایشگر LED برای کانال های خروجی و عملکرد سیستمامکان کنترل خروجی های دستگاه با ریموت کنترل رادیویی و همچنین با ارسال پیامک از راه دور ( علاوه بر کنترل خروجی ها از راه دور توسط پیامک می توانید با ریموت کنترل رادیویی نیز خروجی ها را کنترل نمایید.)
 • اقلام همراه
  محتویات شامل :یک دستگاه دزدگیر سیمکارتی صبا مدل RM322یک عدد آنتن جی اس ام کوتاه(در صورت تمایل می توان آنتن سیم دار برای آنتن دهی بیشتر سفارش دهید.(یک عدد ریموت بتا برد کوتاه ۴۳۳یک عدد باتری سه سلیک عدد آژیر پیزو ۱۲ ولتیک عدد آداپتور ۱۲ ولت ۲ آمپر بین راهییک عدد چشمی دزدگیر پایرونیکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x9x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۶۰ گرم
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت Lenex Hopping Code433سیم باتری فیوز یدکیدفتر چه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن سیم کارتیدوربین تحت شبکه چرخشی
 • ظرفیت باتری
  ۴۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دوربین چرخشی تحت شبکهپنل مرکزیچشمی با سیمباتری ۴.۵ آمپرریموتبلندگوکاور بلندگودفترچه راهنماسیم ۱۰۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل p70

دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل p70

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x25x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  منبع تغذیه و چشمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

دزدگیر اماکن آنیک مدل A470

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x10x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم
 • اقلام همراه
  به همراه ۴ عدد چشمی آنیک P2 و باتری ۵A 12V و بلندگو و کاور بلندگو آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دزدگیر اماکن مدل mini Alarm

دزدگیر اماکن مدل mini Alarm

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x12x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  پایه چشمی
 • سایر توضیحات
  نوع کالا:دزدگیر مادون قرمز – سطح صدای زنگ هشدار: ۱۲۰ دسی بل – فاصله کنترل از راه دور: ۵-۱۲ متر (میدان دید باز) – محدوده تشخیص:۱۱۰ درجه – ولتاژ کار: DC6V – امکان استفاده از باتری: نیاز به چهار عدد باتری قلمی دارد- امکان اتصال آداپتور:(امکان اتصال آداپتور دارد ولی داخل پک آداپتور ندارد.) – نوع گیرنده:مادون قرمز
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت کنترلر و پایه اتصال چشمی به دیوار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا