تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E

دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل Smart ZX2A Plus E

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x35x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  lcd
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق
 • سایر توضیحات
  ۳۰ زون وایرلس۱۶ زون سیمی۸ خروجی سیمی۱۲۰ خروجی وایرلی۲۰ حافظه برنامه پذیر با زمان بندی دلخواهقابلیت تنظیمات دلخواه برای هر زون ۱۶ حافظه ضبط صدا جهت پخش صدای دلخواه برای هر زونهشت خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..۶۴ حافظه تلفن اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامکتماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارتدارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابتدارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاهدارای ورودی ایزوله تلفنشارژاتوماتیک باتری دستگاهدارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجیقابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زونقابلیت مانیتورینگ برای هر زونحافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتیامکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریقپخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستمامکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواهحذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزارفعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکفعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاهارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاههرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیلفعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزاتعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزاامکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلیدخروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهریدارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولتدارای نرم افزار اندرویددارای نرم افزار ios
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱. دزدگیر smart zx2aplus2. چشمی حرکتی وایرلس ۶ عدد۳. باتری آلکالاین ۹ ولت چشمی حرکتی۴. کاور فلزی۵. بلندگو۶. باتری ۱۲ ولت ۷ آمپر۷. آژیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن مدل RM645 – DZ

دزدگیر اماکن مدل RM645 - DZ

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۴.۵x9x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم
 • سایر توضیحات
  قابلیت ها و ویژگی ها :· سرعت شماره گیری فوق العاده بالا (آغاز شماره گیری کمتر از ۲ ثانیه· دارای ۳ زون با قبلیت نظارت بر سه محیط متفاوت· حذف ریموت کنترل توسط مدیر از طریق SMS ، با انتخاب نوع ریموت· مطلع کردن مدیر از پیامهای ارسال شده توسط کاربران· هشدار قطع و وصل برق به صورت SMS و تماس تلفنی (برق قطع شد – برق وصل شد)· فعال و غیر فعال کردن دستگاه توسط (ریموت ، SMS ، اپلیکیشن موبایل)· اعلام زون تحریک شده توسط SMS به شماره های ثبت شده· عدم تداخل دستگاه دزدگیر با هرگونه مودم ADSL (در صورت استفاده از خط تلفنی· گزارش ورود و خروج و اعلام قطع و وصل برق با تماس یا SMS· کنترل و مدیریت بر وسایل و تجهیزات صنعتی بدون حضور در محل با تلفن همراه· امکان برقراری ارتباط و کنترل و تنظیم دستگاه از طریق ۱- پیام کوتاه ۲- نرم افزار ۳-ریموت· تشخیص هوشمند اختلال در سیستم و شبکه تلفن همراه و رفع اتوماتیک اختلال· قابلیت ارسال پیامهای دستگاه به کاربران با دو زبان فارسی و انگلیسی· راهنمای صوتی اجرای فرامین و دستورات با قابلیت قطع صوت برای مصارف امنیتی· سرعت بالا در پردازش اطلاعات GSMو پاسخگویی به دستورات· مناسب برای مصارف خانگی، تجاری ، صنعتی ، امنیتی و …· پشتیبانی از سیمکارتهای همراه اول ، ایرانسل ، رایتل و تلفن ثابت· مجهز به ۶ ورودی با کاربرد گوناگون و قابلیت اتصال به سنسورهای دیجیتال و آنالوگ نظیر سنسورهای مادون قرمز ، مغناطیسی ، دود ، آتش ، گاز ، لرزش ، حرکت و … با امکان غیر فعال سازی مجزای هر ورودی · مجهز به ۴ خروجی مجزا با جریان دهی ۵ آمپر واقعی از نوع NO-COM-NC با حالتهای دائم ، پالسی ، زماندار ، الاکلنگی و سه حالته· امکان کنترل ۱۵ خروجی به صورت بی سیم (با لرن کردن فرستنده رادیویی این دستگاه با گیرنده های رادیویی خود می توانید از طریق پیامک گیرنده های رادیویی لرن شده را از هر فاصله ای خاموش و روشن کنید .)· قابلیت اتصال انواع حسگرهای دیجیتال از یک تا بینهایت در ۳ زون مختلف ( در حالت دزدگیر )· کنترل خروجی شماره ۳ و ۴ با تماس شماره معرفی شده (تک زنگ) بصورت دائم یا لحظه ای و شبیه سازی خروجی ۴ و خروجی های ۳ و ۴ به حالت های کلید تکی ، فلیپ فلاپ ( الاکلنگی ) و سه حالته ( ۱-۰-۱ ) برای مصاف صنعتی· تعیین حالت تایمر برای خروجی شماره ۴ (زمانی که پس از روشن شدن خروجی مجددا خروجی خاموش شود )· امکان روشن و خاموش کردن خروجی شماره ۱ با تحریک ورودی شماره ۵ با شیوه های مختلف· امکان مدیریت مستقل ارسال هشدارها برای هر یک از ورودی (انتخاب روش اطلاع رسانی به هفت نفر اول لیست شماره تلفن های ذخیره شده )· قابلیت ذخیره ۶۰ شماره تلفن جهت کار با دستگاه و قبول دستورات فقط از آن شماره ها در حالت تک زنگ همراه با مشاهده و مدیریت شماره ها بوسیله پیامک· امکان گزارش گیری های متنوع· قابلیت انجام ریست نرم افزاری و اعمال تمام تنظیمات و پیکر بندی ها از راه دور با پیامک SMS ) )· امکان نامگذاری کلیه ورودی ها ، خروجی ها و نام دستگاه برای بهتر به خاطر سپرده شدن (تا ۲۷ کاراکتر )· امکان ارسال چندین دستور متفاوت در داخل یک پیام (حداکثر ۵ دستور در یک پیام· دارای ریموت کنترل رادیویی لرنینگ· قابلیت ذخیره ۵۰ ریموت رادیویی· قابلیت کار با ریموت های رادیویی فرکانس ۳۱۵ یا ۴۳۳· امکان کنترل راه دور با برد نامحدود در حالت پیامک· امکان کنترل خروجی های دستگاه با ریموت کنترل رادیویی و همچنین با ارسال پیامک از راه دور· دارای نرم افزار اندروید برای تسهیل کار با دستگاه· قابلیت کار در ۵ مد : مد حافظه دار – مد فشاری – مد زمان دار – مد فلیپ فلاپ – مد ترکیبیضمانت و شرایط آن :دستگاه Rm645دارای ۱ سال ضمانت و ۳ سال خدمات پس از فروش می باشد .
 • اقلام همراه
  محتویات شامل :یک دستگاه اس ام اس کنترلRM645 یک عدد آنتن جی اس ام کوتاه )در صورت تمایل می توان آنتن سیم دار برای آنتن دهی بیشتر سفارش دهید.)یک عدد ریموت بتا برد کوتاه ۴۳۳یک عدد باتری سه سلیک عدد ژیر پیزو ۱۲ ولتیک عدد آداپتور ۱۲ ولت ۲ آمپر بین راهییک عدد چشمی دزدگیر پایرونیکس

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x24 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و ..
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG7-4CH +PT380

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  دارد
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن سیم کارتیدوربین تحت شبکه چرخشی
 • ظرفیت باتری
  ۴۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دوربین چرخشی تحت شبکهپنل مرکزیچشمی با سیمباتری ۴.۵ آمپرریموتبلندگوکاور بلندگودفترچه راهنماسیم ۱۰۰ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN03

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN03

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x35x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه پنل Z4 ULTRAتلفن کننده سیم کارتی G1باتری ۱۲V4.5Aکاور بلندگو فلزیبلندگو ۳۰ واتچشمی پارادوکسپایه چشمیدو عدد ریموتپیزو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دزدگیر در و پنجره کد ۱۵۱۱۱۱۳

دزدگیر در و پنجره کد 1511113

مشخصات

 • ابعاد
  ۵*۱۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  امن و راحتقابل نصب بر روی در،پنجره،خودرو و…دارای دکمه ON و OFF جهت کنترل زنگکارکرد با باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر سیمکارتی اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰ M1

دزدگیر سیمکارتی اماکن جی ام کا مدل 890 M1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  استاندارد ایران
 • اقلام همراه
  ۲عدد ریموت کنترلردفترچه راهنماکارت ضمانت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x22x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • سایر توضیحات
  به همراه تلفن کننده G1 Ultraمدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی داردسیستم حفاظتی Z4 Ultra : سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRAامکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهیامکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهیامکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRAآلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامکامکان فعال کردن پیامک اولین ورود به وسیله ریموتامکان غیرفعال کردن زون ۲۴ ساعته به وسیله ریموتبرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidتلفن کننده G1 Ultra : تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت۴ خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)۷۰حافظه تلفن ، ۲ پیام قابل ضبطارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصبامکان فعال کردن خروجی ۱ از طریق تماس تلفنی برای ۵۰ نفربرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidگزارش ۲۰۰ اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعتساعت و تقویم هجری شمسیقابلیت نامگذاری برای زونها ، ریموتها و …امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه ۱ تا ۱۰ )امکان نظارت مرکزیهشدار قطع خط تلفن و هشدار استفاده از JAMMER
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر هوشمند وایز مدل Home Monitoring

دزدگیر هوشمند وایز مدل Home Monitoring

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x16x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  موبایل کاربر
 • اتصالات فیزیکی
  برق برای هاب (الزامی نیست)
 • سایر توضیحات
  قابلیت وصل کردن هاب با سیم به مودمقابلیت استفاده در مواقع قطعی برقنصب آسان
 • اقلام همراه
  کی پد ، هاب (پروسسور مرکزی)، ۲ عدد سنسور درب ، سنسور حرکتی (با قابلیت تشخیص حیوانات خانگی)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر اماکن سیم کارتی اپتیماگارد مدل OGC400P-MP

دزدگیر اماکن سیم کارتی اپتیماگارد مدل OGC400P-MP

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰x10x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  Power LED, GSM, LED,
 • اتصالات فیزیکی
  ترمینال برق – ترمینال پیزو – ترمینال سنسورهای بیرونی
 • سایر توضیحات
  نصب و کاربری آساندفترچه راهنمای فارسی
 • ظرفیت باتری
  ۵۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۵ ساعت
 • اقلام همراه
  آژیر پیزودفترچه راهنمای فارسیدو عدد ریموت کنترلر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دزدگیر اماکن آنیک مدل ۴۷۰

دزدگیر اماکن آنیک مدل 470

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۲x9x28 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  ۲۲۰ولت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن مدل mini Alarm

دزدگیر اماکن مدل mini Alarm

مشخصات

 • ابعاد
  ۷x12x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  پایه چشمی
 • سایر توضیحات
  نوع کالا:دزدگیر مادون قرمز – سطح صدای زنگ هشدار: ۱۲۰ دسی بل – فاصله کنترل از راه دور: ۵-۱۲ متر (میدان دید باز) – محدوده تشخیص:۱۱۰ درجه – ولتاژ کار: DC6V – امکان استفاده از باتری: نیاز به چهار عدد باتری قلمی دارد- امکان اتصال آداپتور:(امکان اتصال آداپتور دارد ولی داخل پک آداپتور ندارد.) – نوع گیرنده:مادون قرمز
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت کنترلر و پایه اتصال چشمی به دیوار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن چیرکار مدل Z-2

دزدگیر اماکن چیرکار مدل Z-2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳x10x16 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD با ابعاد ۵.۵×۶ سانتی متر
 • سایر توضیحات
  دارای تلفن کننده خط ثابتدارای باتری بک اپدارای ۹۹ زون۵حافظه تلفن کننده۱حافظه اضطراریکنترل دستگاه از طریق خط تلفن از راه دور: فعال، غیرفعال، شنیدن صدای محیط، روشن یا خاموش کردن آژیردارای نمایشکر LED با قابلیت نمایش: دزدگیرفعال، غیرفعال، آلارم، تنظیمات حالت فعال در خانهحفاظت از دستگاه و تنظیمات با استفاده از تعیین رمز عبورقابلیت اعمال تأخیر ۰ تا ۹۹ ثانیهتنظیم زمان آلارم آژیر از ۰ تا ۳۰ دقیقهقابلیت تنظیم تعداد زنگ خوردن دستگاه برای کنترل از راه دور با تنظیماتحالت آلارم هوشمند(در خانه)برگشت به تنظیمات کارخانه
 • ظرفیت باتری
  ۲۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  یک عدد دستگاه مرکزی چیرکار بیسیم مجهز به تلفن کننده خط ثابت و آنتندو عدد ریموت کنترل برد آنتن داریک عدد چشم بیسیم ۳۱۵ مگاهرتزیک عدد مگنت بیسیم درب و پنجرهیک عدد آژیر پیزویک عدد آداپتوریک عدد کابل تلفنکاتالوگ فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل CLGS4-M

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل CLGS4-M

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x8x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۵۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  بی سیم
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۷ ساعت ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ عدد دستگاه Z4 Ultra1 عدد تلفن کننده سیم کارتی G1 Ultra2 عدد ریموت گیگا کد ۶۴ پرو۴ عدد چشم فوتال۱ عدد بلندگو۱ عدد کاور بلندگو۱ عدد باطری ۴۵۰ میلی آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 ULTRA

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x29x37 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال باسیم
 • اتصالات فیزیکی
  برق و باطری
 • سایر توضیحات
  دزدگیر اماکن همراه با تلفن کننده
 • ظرفیت باتری
  ۱۲ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دارای پنل مرکزی- دو عدد چشمی باسیم- دوعدد ریموت- یک عدد بلندگو و جعبه- باتری ۴/۵ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN04

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN04

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x35x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه پنل Z4 ULTRAتلفن کننده سیم کارتی G1باتری ۱۲V4.5Aکاور بلندگو فلزیبلندگو ۳۰ واتچشمی کلاسیک مدل FOX2پایه چشمیدو عدد ریموتپیزو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل p70

دزدگیر اماکن پایرونیکس مدل p70

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x25x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  منبع تغذیه و چشمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل ۶۴ Pro Z4 Ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل 64 Pro Z4 Ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x15x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال LTE‎-۴G
 • اتصالات فیزیکی
  بی سیم و با سیم
 • سایر توضیحات
  پک دزدگیر کلاسیکاین پک شامل:پنل مرکزی دزدگیر کلاسیک مدل ۶۴Pro Ultraپنل تلفن کننده سیم کارتیG12 عدد چشمی Alpha+1 عدد باتری ۵ آمپر۱ عدد کاور بلندگو فلشر۲ عدد ریموت۱۵ متر کابل ۲ زوج
 • ظرفیت باتری
  ۵ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۲ ساعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن مدل RMS-00

دزدگیر اماکن مدل RMS-00

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x50x30 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  صفحه نمایش دوخطی با نور پس زمینه
 • سایر توضیحات
  دزدگیر سیم کارتیصفحه نمایشبرد SMD و تغذیه سوچینگمصرف کمتر برق و افزایش مدت زمان نگهداری باتریزبان فارسی و انگیسیکنترل وسایل از طریق پیامکذخیره صدا دلخواه برای پخش در هنگام تماس اعلام خطر به مخاطبینقابلیت اتصال چشم دزدگیر، مگنت درب و پنجره، سنسور دود و آتش نشانی، هم بصورت سیمی و بی سیمنصب بسیار آسان
 • ظرفیت باتری
  ۷۰۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه مرکزی دزدگیر سیم کارتیدوربین بیسیم کنترل از راه دور با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه سه عدد ریموت یک عدد باطری یدک ۱۲ ولت کوچک ریموت کنترل ۳عدد چشم دزدگیر سیمی حساس به حرکت ۱ عدد مگنت سیم دار باتری ۱۲ ولت خشک ۷ امپر سایز بزرگ بلندگو آژیر یک عدد سایرن داخلی فرکانس بالا ۱۲ ولتکاور یا قاب آژیر ضد آب فلزیرله دوبل کنترل وسایل از طریق پیامکسیم دو زوج فویل دار اتصال چشم دزدگیر برای دو عدد چشمی به طول ۲۰ مترسیم دو رشته اتصال برق به طول ۵ متر سیم دو رشته اتصال آژیر به طول ۱۵ متر (برای اتصال دو عدد بلندگو و سایرن)فازمتر ترمینالی برای نصب۵ عدد بست زیپی برای جمع آوری سیم ها ۲ عدد بست کمربندی چسبدار وارنیش برای یک پارچه کردن سیم های داخل جعبه به طول ۱۰ سانتی مترپیچ های اتصال تجهیزات به دیوار دفترچه راهنمای نصب و استفاده از دستگاهسیم های اتصال باتری ۲عدد فیوز شیشه ای یدک برای دزدگیر یک عدد خازن سرامیکی نویزگیرمیخ دو پا برای سیم کشی دو شاخ برق چسب برق

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر اماکن آنیک مدل A670

دزدگیر اماکن آنیک مدل A670

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x20x25 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارد
 • سایر توضیحات
  دارای زون پدالقابلیـت اتصال کیپـداستفاده از بروزترین ماژول سیم کارت Quectelدارای نرم افزار های ios و Android برای تلفن های همراهامکان حذف هر ریموت به صورت مجزا از طریق پیام کوتاه و نرم افزار اندرویدقابلیت تنظیـم کردن چشم بی سیـم روی زون های مختـلفارسال نام زون تحریک شده و شماره چشم بی سیم در پیامک آلارمنام گذاری هر زون به صورت مجزابه زبان های فارسی-انگلیسی(مثلا چشمی زون یک :اتاق پذیرایی)ارسال شماره ریموت در گزارش گیری محرمانهدارای پنج زون با سیم و یک زون بی سیمقابلیـت تنظیـم سطح امنیـت سیستـم(Security)تنظیم مدت زمان آژیر از ۱۰الی ۴۰۰ ثانیهقابلیت فعال یا غیر فعال سازی بلندگو از راه دورxxxدارای قابلیت حفاظت و اطلاع رسانی از قطع شدن بلندگو ۳۰ حافظه شماره تلفن برای LINE،GSM، SMS (با قابلیت اضافه و حذف کردن شماره ها از راه دور با نرم افزار تلفن همراه)
 • ظرفیت باتری
  تا ۹۰۰۰ میلی آمپر ساعت آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت برد بلند -فیوز های یدکی -سیم های اتصال به باطری – جامپر یدک -پیچ درب دستگاه – دفترچه راهنمای نصب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۲حافظه مدیر با قابلیت ارسال ۱۱ گزارش متنوع (برق و باتری، قطع بلندگو، میزان اعتبار سیم کارت و…)دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۵ حالتبرقرای تماس با سیم کارتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۳ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۲ پیام مجزا (Alarm, Fire)قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقریبا تمامی تنظیمات توسط نرم‌افزار اندرویددارای ریموت ۴۳۳.۹۲MHz) Hopping Code)دارای ۵ حافظه شماره تماس در هنگام آلارم با قابلیت ارسال SMS (فارسی) و تماسامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستمحفاظت Speaker و Siren در برابر اتصال کوتاه (به تفکیک) سخت افزار تمام SMD با ساختار جدید مدارآلارم، ترمینال‌های خروجی و خنک کننده امکان تعریف نام برای مدیران، مخاطبین آلارم، زون، ریموت و سنسور بی‌سیم توسط اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشنتوسعه قابل توجه دستورات SMS (کنترلی و تنظیمی)منوی تست کارآمد جهت تست آسان تمامی عملکردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستمتنظیمات متنوع تک آژیرها (Chirp) به تفکیک وضعیت خروجی‌ و میزان صداقابلیت تنظیم زمان آلارم در محدوده‌های بین بی صدا تا ۲۰ دقیقه
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای فارسیسیم اتصال باتری به برد دستگاه۲تا فیوز۲عدد ریموت سایلکس با فرکانس ۴۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دزدگیر اماکن فایروال مدل PA-05

دزدگیر اماکن فایروال مدل PA-05

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x40x40 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۱۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اقلام همراه
  دزدگیر فایروال مدل F10دوربین وایرلس رم خور۱ عدد چشمی بیسیم مدل H9مگنت بیسیماسپیکر شرکتیکاور بلندگوباطری ۱۲ ولت ۷ آمپر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا