تجهیزات تردد، حفاظت و امنیت

دزدگیر منزل، راهنمای خرید انواع دزدگیر منزل معمولی و سیمکارتی ارزان

اگر نگران سرقت از منزل خود هستید، این مطلب به شما کمک خواهد کرد.

با توجه به آمار روز افزون سرقت منازل، بسیاری از افراد نگران حفظ دارایی های خود هستند، به طوری که شاید خیلی از افراد جرئت خالی گذاشتن منزل خود را ندارند و همیشه می بایست یکی از اعضای خانواده در منزل بماند. حال اگر قصد سفر داشته باشید، نمی شود یکی از اعضای خانواده در خانه بماند، پس راه چاره چیست؟ افزایش امنیت منزل که شامل افزایش تعداد قفل، افزودن حفاظ به درب و پنجره، استفاده از درب ضد سرقت می باشد. متاسفانه همه این روش ها موقتی هستند و سارق وقت بیشتری را صرف سرقت از منزل شما می کند. ولی اگر به موقع نرسید، سارق موفق به سرقت از منزل شما می شود. بهترین روش افزایش ایمنی منزل، علاوه بر موارد بالا، استفاده از دوربین های نظارتی و سیستم های دزدگیر می باشد.

شاید اولین چیزی که به ذهن شما برسد این است که دوربین نصب کنید. اما آیا دوربین مانع از ورود دزد به منزل شما می شود، پاسخ منفی است. با وجود دوربین هم سارق از منزل شما سرقت خواهد کرد. اگر خوش بین باشید، تجسم کنید سارق صورت خود را نپوشانده و در بهترین حالت ممکن سابقه دار باشد، می توانید از طریق تشخیص چهره پلیس آگاهی، او را پیدا کنید و چند ماهی منتظر باشید که فرد مورد نظر بازداشت شود. که معمولا بعد از گذشت این زمان وی لوازم شما را فروخته و چیزی ندارد که به شما بازگرداند. در گذشته برای خرید سیستم امنیتی منزل نیاز به یک تکنسین بود که وارد منزل شما شود و سیم‌ها را از دیوارهای شما عبور دهد، اما سیستم‌های امروزی بی‌سیم هستند و نصب آنها بسیار آسان‌تر است.

پس در می‌یابیم که بهترین سیستم حفاظتی منزل دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. زمانی که سارق وارد منزل شما شود آلارم با صدایی خیلی بلند به صدا در می آید که باعث می شود، او از ترس دستگیر شدن توسط همسایه ها و پلیس پا به فرار بگذارد و سرقت نافرجام بماند. البته هنگامی که آلارم به صدا در می آید، از طریق پیامک و یا تماس تلفنی به شماره هایی که از قبل به آن داده اید، ورود دزد به منزل شما را خبر می دهد. بسیاری از سیستم‌های امنیتی منزل در حال حاضر به عنوان هاب خانه هوشمند عمل می‌کنند و کنترل‌های چراغ‌ها، ترموستات‌ها، قفل‌ها و موارد دیگر را در یک برنامه روی گوشی هوشمند شما متمرکز می‌کنند.

سیستم های دزدگیر انواع مختلفی دارند که ممکن است، انتخاب را برای شما سخت نماید. اما نگران نباشید، کیمیک به شما می آموزد بهترین دستگاه دزدگیر را انتخاب و خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

سیستم دزدگیر سیم‌کارتی چیست؟

اگر بخواهیم یکی از جدیدترین سیستم های امنیتی دنیا را به شما معرفی کنیم، سیستم دزدگیر سیم‌کارتی می باشد. این سیستم کاربردهای زیادی دارد، به طوری که بسیاری در منزل، محل کار و اداره از آن استفاده می کنند. نسل جدید این سیستم ها سیم‌کارتی می باشد. دزدگیرهای سیم‌کارتی دقیقا زمانی که سارق وارد محل می شود، با شما تماس گرفته می شود، نسل های قدیمی تر این سیستم ها با خط تلفن ثابت کار می کرد و سارق قبل از سرقت خط تلفن را قطع می کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دزدگیر موتور سیکلت

انواع سیستم‌های امنیتی خانه یا همان دزدگیر منازل:

شما باید یک سیستم امنیتی منزل DIY را با یک سیستم حرفه ای نصب شده مقایسه کنید تا ببینید کدامیک به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.

سیستم های امنیتی منزل بی سیم DIY: این سیستم های امنیتی به صورت کیت های بسته بندی شده ای هستند که خودتان نصب می کنید. اکثر آنها به شما امکان را می‌دهند که بدون هیچ هزینه ای سیستم خود را از طریق یک برنامه تلفن هوشمند نظارت کنید، اما برخی از آنها از شما می خواهند که برای نظارت حرفه ای‌تر مقداری هزینه کنید. بسیاری از سیستم‌های خودنظارتی نظارت حرفه‌ای اختیاری را ارائه می‌دهند که می‌توانید هر زمان که بخواهید، مانند زمانی که به تعطیلات می‌روید، آن را شروع کرده و یا لغو نمائید.

مزایا: سیستم های با نظارت حرفه ای اختیاری به شما انعطاف پذیری بیشتری می دهند. این سیستم ها معمولاً هزینه نظارت ماهانه کمتری نسبت به سیستم های حرفه ای نصب شده دارند. اکثر آنها برای استفاده نیازی به امضای قرارداد چند ساله ندارند.

معایب: شما باید خودتان سیستم را نصب کنید. سیستم‌های خود نظارتی ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته توسط متخصصان آموزش دیده نظارت نمی‌شوند – هشدار تلفن هوشمند را در یک لحظه حساس از دست می‌دهید و به دزد زمان می‌دهید تا وارد منزل شما شود.

 سیستم‌های امنیتی منزل با نصب حرفه ای: این سیستم های امنیتی که توسط یک تکنسین نصب می شوند، با نظارت حرفه ای ۲۴/۷ ارائه می شوند. این بدان معناست که توزیع کنندگان آموزش دیده در مراکز نظارت بر هشدار، آلارم های فعال را تأیید می کنند و به مقامات هشدار می دهند. بسیاری از سیستم ها یک برنامه تلفن هوشمند برای کنترل و نظارت از راه دور ارائه می دهند، اما برخی از ارائه دهندگان هزینه ماهانه بالاتری را برای استفاده از آن دریافت می کنند. معمولاً یک هزینه اولیه برای تجهیزات و نصب و همچنین یک قرارداد چند ساله مورد نیاز با هزینه تکراری برای نظارت وجود دارد.

مزایا: یک تکنسین سیستم را برای شما تنظیم می کند. سیستم شما همیشه توسط یک متخصص نظارت می شود.

معایب: هزینه های ماهانه معمولاً حدود ۴۰ دلار یا بیشتر است. شما گرفتار یک قرارداد چندین ساله می‌شوید و طبق آن قرار داد باید از نسل جدید سیستم‌های امنیتی آن شرکت استفاده کنید.

قراردادهای سیستم‌های نصب شده حرفه‌ای به چه صورت می‌باشند:

سیستم های امنیتی نصب شده حرفه ای معمولاً مستلزم امضای قراردادی به مدت دو تا پنج سال می‌باشند. در حالی که قراردادها شما را به یک ارائه دهنده امنیتی محبوس می‌کنند و شما را متعهد به پرداخت هزینه ماهانه مکرر می کنند، اما نکات مثبتی نیز دارند.

در اینجا، ما قطعاتی را که معمولاً در سیستم‌های امنیتی اولیه منزل مشاهده می‌کنید را به ترتیب اهمیت آنها برای سیستم کلی تعریف می‌کنیم. کیت‌های سیستم امنیتی DIY معمولاً شامل یک ایستگاه پایه، یک صفحه کلید (صفحه کنترل صفحه لمسی)، حسگرهای تماس، حسگرهای حرکتی و فوب کلید می‌باشند.

اجزاء و قسمت‌های مختلف دزدگیر منازل:

 • ایستگاه پایه: ایستگاه پایه به عنوان مغز سیستم امنیتی عمل می کند و به صورت بی سیم به تمام سنسورها و اجزای آن متصل می شود و به عنوان پلی بین اجزای جداگانه و اینترنت عمل می کند. این دستگاه معمولاً شامل یک آژیر داخلی است و دارای باتری های پشتیبان و اتصال سلولی پشتیبان برای قطع برق و یا اینترنت می‌باشد.
 •  سنسورهای تماس: این حسگرها به درها و پنجره‌ها متصل می‌شوند تا هنگام باز و بسته شدن به شما و یا مقامات (اگر نظارت حرفه‌ای دارید) هشدار دهند.
 • حسگرهای حرکت: برای اتاق هایی که دارای چندین در یا پنجره متعدد می‌باشند عالی به نظر می‌رسند، این حسگرها حرکت افراد را تشخیص می دهند. برخی از آنها به گونه ای کالیبره شده اند که حیوانات خانگی آنها را از کار نمی اندازند.
 • صفحه کلید: در برخی از سیستم ها، از یک صفحه کلید ۱۰ رقمی برای وارد کردن کدهای دسترسی استفاده می‌شود که زنگ را فعال و غیرفعال می‌کند.
 • پنل های کنترل صفحه لمسی: مشابه یک تبلت کوچک عمل می‌کنند، این صفحه می تواند جای صفحه کلید فشاری در مدل‌های قدیمی را بگیرد. در پنل، می‌توانید سیستم را فعال و یا غیر فعال کنید، کدهای دسترسی را وارد نموده و سایر دستگاه‌های منزل هوشمند خود را کنترل کنید.
 • فوب ها و برچسب‌ها: مانند سویچ ضربه‌ای روی شیشه ماشین شما عمل می‌کنند، این فوب‌ها دارای دکمه های باز و بسته می‌باشند و برخی دارای برچسب های RF (فرکانس رادیویی) هستند، بنابراین می توانید فوب را روی صفحه کلید سیستم قرار داده و به آن در زمان نیاز ضربه بزنید تا  سیستم را فعال یا غیرفعال کند.
 • افزایش دهنده برد: ریموت کنترل اکثر سیستم‌های امنیتی منزل دارای برد ۵ تا ۱۰ متر می‌باشند. این میزان جوابگوی منازل بزرگ نیست به همین دلیل از این قطعه برای افزایش برد کنترل سیستم‌های امنیتی استفاده می‌شود. در سیستم‌های دیگر، اجزای بی‌سیم و همچنین گسترش‌دهنده برد به‌عنوان تکرارکننده سیگنال عمل می‌کنند که برد ایستگاه پایه را بیشتر افزایش می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین مداربسته

نکاتی که هنگام خرید سیستم های دزدگیر سیم‌کارتی باید به آن ها توجه کنید:

 • میزان هزینه ای که قرار است برای خرید دزدگیر هزینه کنید. توجه داشته باشید مدل های مختلفی از سیستم های دزدگیر در بازار موجود است که هر کدام قیمتی دارند. برخی با خط تلفن ثابت کار می کنند، تعدادی از آن ها با سیم کارت و بدون سیم کار می کنند. البته مدل های جدیدتری از دزدگیر به بازار آمده است که هر دو قابلیت را دارند. یعنی هم خط تلفن ثابت و هم سیم کارت به آن ها متصل می شود.
 • به جنس باطری داخلی دزدگیر توجه کنید. اگر از جنس های نامرغوب ساخته شده باشد. هنگامی که برق قطع شود عملا بدون استفاده می شود. خیلی از سارق ها از این موضوع سوء استفاده می کنند و چند ساعت قبل از سرقت برق منزل را قطع کرده و زمانی که از خالی شدن باطری آن مطمئن می شوند، اقدام به سرقت از منزل شما می کنند. پس بهترین نوع باطری را خریداری کنید.
 • اگر بخواهیم به مهمترین قسمت سیستم دزدگیر اشاره کنیم بدون شک چشمی آن می‌باشد. چشمی ها انواع مختلفی دارند و شما می بایست با توجه به نیاز خود برای دزدگیر چشمی تهیه کنید. وظیفه اصلی که چشمی یا سنسورها به عهده دارند، دریافت اطلاعات محیط اطراف است به طوری که هر گونه حرکتی در نقطه دید چشمی، باعث به صدا در آمدن دزدگیر می شود. سنسور های مختلفی وجود دارد که می توانید با توجه به نوع نیاز آن ها را نتخاب کنید. انواع مدل های سنسور یا چشمی دزدگیر عبارتند از: سنسور مادون قرمز، سنسور لرزشی، و سنسور ارتعاشی، سنسور ساده و سنسور بی سیم.
 • به کیفیت صدای آژیر دزدگیر دقت کنید. صدایی که موقع به صدا در آمدن دزدگیر شنیده می شود، باید به گونه ای باشد که همسایه ها و پلیسی که در منطقه گشت می زند، به خوبی صدای آن را بشنوند. و از وقوع سرقت در محل مطلع شوند.
 • اگر دزدگیر را در منطقه ای نصب می کنید که اطراف آن خالی است، می بایست اسپیکر قوی تری انتخاب کنید.
 • مهم ترین قسمت بعد از خریداری دزدگیر، نصب آن می باشد. برای این کار از افراد متخصص و با تجربه استفاده کنید. اگر چشمی ها در قسمتی نصب شوند که متوجه ورود شخص به داخل ساختمان نشوند. استفاده از دزدگیر عملا بی فایده است. پس بخاطر هزینه کمتر برای نصب کیفیت کار خود را پایین نیاورید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۵ نمونه سیستم دزدگیر سیم‌کارتی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۸۹۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 890

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰*۲۴*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  باطری، چشمی، بلندگو، مگنت، دتکتور و …
 • سایر توضیحات
  قابلیت کنترل از طریق تماس، SMS و اپلیکیشن اعلام سرقت از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال پیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دستگاهقابلیت تعریف ۳ پارت مجزا با رمز ورود اختصاصی و جداگانهتایمر ۲۴ ساعته جهت فعال و غیرفعال سازی دستگاه در ساعت و تاریخ دلخواهقابلیت ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام سرقت و اعلام حریقثبت ۶۰ واقعه LOG در حافظه سیستم با ذکر ساعت و تاریخدارای تاریخ شمسیهشدار قطع و وصل برق از طریق تماس، SMS و اپلیکیشنارسال گزارش ورود و خروج اعضا به مدیرقابلیت حفاظت دو مرحله ای : در این حالت باید غیرفعالسازی با ریموت از طریق SMS و رمز تایید شوددارای تایمر رله خروجی باتری باید جداگانه تهیه شود
 • مدت زمان کارکرد باتری
  بسته به باطری ساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل ۹۱۰

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل 910

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  ضبط ۲ پیام مجزا ویژه اعلام حریق و اعلام سرقتپیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دزدگیر به دلیل فراموشی۲۰حافظه سخنگــو جهــت اعـلام سـرقت و حریـق کامـلا هوشمند۱۰حافظه سخنگو تماس از طریق GSM و ۱۰حافظه تماس از طریق خط ثابتدارای امکان ثبت وقایع با ۶۰ حافظه قابل نمایش بر روی LCDفعال و غیر فعال کردن PART1 و PART2 و PART3 از طریق SMS، تماس با دستگاه ، ریموت کنترل و کنترل توسط کی پد داخلی و خارجیکنترل ۴ وسیله بـرقـی تـوسـط SMS ، تمـاس ، برنـامـه انـدرویـدگزارش ورود و خروج محرمانه به صورت تماس صوتی (سخنگو) و از طریق پیامکاطلاع رسانی به مدیر در صورتی که میزان شارژ از ۱۰۰۰تومان کمتر باشدهشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو از طریق تماس و ارسال پیامکقابـلـیـت راه انـدازی با هـر نـوع خط تلفن (شهــری و روستایـی)دارای ساعت دیجیتال تاریخ شمسی و ایام هفتهارسال شماره تلفن فردی که دستگاه را از طریق پیامک فعال و غیرفعال نموده به مدیر مربوطهتایمر رله خروجی دستگاه با این امکان که در ساعات خاصی رله فعال یا غیر فعال شود
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتیک عدد باطری ۴.۵ آمپریک عدد چشم با سیم برند ادلاییک عدد پایه چشمی۵ متر سیم تلفنی دو زوج برای چشمییک عدد بلندگویک عدد کاور بلندگو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۵۰ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  برق ۲۲۰ ولت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتدفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی دارد
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دزدگیر اماکن چیرکار مدل Z99

دزدگیر اماکن چیرکار مدل Z99

مشخصات

 • ابعاد
  ۳×۱۳×۱۸ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD با ابعاد ۲×۵ سانتی متر
 • اتصالات فیزیکی
  بیسیم / کابل شبکه
 • سایر توضیحات
  ۱-نصب آسان قابلیت راه اندازی توسط کاربر بون نیاز به نصاب۲- کاربرد فوق پیشرفته۳- دارای ۹۹ زون بیسیم۴- دارای ۴زون سیمی۵- قابلیت اضافه نمودن تعداد نامحدود ریموت کنترل و انواع حسگر۶- تلفن کننده سیمکارتی۷- تلفن کننده خط ثابت۸- فرکانس کاری ۳۱۵مگاهرتز۹- دارای باتری بک اپ۱۰- قابلیت انجام دستورات از طریق خط تلفن از راه دور۱۱- قابلیت تعریف ۱۰نوع مختلف زون حفاظتی۱۲- قابلیت تعریف زون هوشمند۱۳- قابلیت حذف خطاهای آلارم۱۴- تلفن کننده سخنگو۱۵- دارای Query بررسی ۱۰اتفاق آخر دستگاه۱۶- حالت بیصدا۱۷- تأخیر آلارم به میزان دلخواه۱۸- قابلیت تعیین زون خوشامدگویی و پیجر۱۹- کددهی هوشمند لوازم جانبی مانند ریموت، چشمی(رادار) و لادری بیسیم۲۰- دارای ۵ شماره مختلف جهت حافظه تماس و یک حافظه اضطراری۲۱- قابلیت تعیین نوع زون های بیسیم(NC یا NO)22- دارای آژیر داخلی و قابلیت نصب آژیر بیرونی۲۳- قابلیت نصب کیپد بیسیم۲۴- دارای یک خروجی قابل برنامه ریزی۲۵- دارای آلارم هشدار قطع کابل تلفن۲۶- دارای آلارم قطع برق اصلی دستگاه
 • اقلام همراه
  یک عدد دستگاه مرکزی چیرکار بیسیم مجهز به تلفن کننده سیمکارتییک عدد آنتندو عدد ریموت کنترل برد آنتن داریک عدد چشم بیسیم ۳۱۵ مگاهرتزیک عدد مگنت بیسیم درب و پنجرهیک عدد آژیر پیزویک عدد آداپتورکاتالوگ فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra Plus 107

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x22x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۲۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  دارای صفحه شیشه ای
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی داردسیستم حفاظتی Z4 Ultra : سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRAامکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهیامکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهیامکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRAآلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامکامکان فعال کردن پیامک اولین ورود به وسیله ریموتامکان غیرفعال کردن زون ۲۴ ساعته به وسیله ریموتبرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidتلفن کننده G1 Ultra : تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت۴ خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)۷۰حافظه تلفن ، ۲ پیام قابل ضبطارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصبامکان فعال کردن خروجی ۱ از طریق تماس تلفنی برای ۵۰ نفربرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidگزارش ۲۰۰ اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعتساعت و تقویم هجری شمسیقابلیت نامگذاری برای زونها ، ریموتها و …امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه ۱ تا ۱۰ )امکان نظارت مرکزیهشدار قطع خط تلفن و هشدار استفاده از JAMMER
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیکبه همراه ۱ باتری ۱۲ ولت ۴.۵ آمپر۲ تا چشمی ۴۷۶ پارادوکس اصلیآژیر پیزو فضای خارجیو دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دزدگیر اماکن فایروال مدل F9

دزدگیر اماکن فایروال مدل F9

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای صفحه نمایش فارسی و سخنگوی فارسی ۸زون باسیم و ۸زون بی سیم با قابلیت تفکیکشنود صدای محیط و قابلیت نصب میکروفون خارجیهشدار قطع برق، خط تلفن و ضعیف شدن باطری ۴رمز مستقل جهت کنترل ۴بخش مجزا
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت دفترچه راهنمای نصب فیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

دزدگیر اماکن سایلکس مدل سیمکارتی SG8-805Q

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x9x23 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۶۰ گرم
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت Lenex Hopping Code433سیم باتری فیوز یدکیدفتر چه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

دزدگیر اماکن آنیک مدل A570

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴*۱۰*۳۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • اتصالات فیزیکی
  ندارد
 • اقلام همراه
  یک عدد دزدگیر سیم کارتی آنیک مدل A570چهار عدد سنسور حرکتی آنیک مدل P1یک عدد بلندگوی ۲۵ وات به همراه کاور فلزییک عدد آژیر درون محیط (پیزو)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دزدگیر اماکن جی ام کا مدل GM910

دزدگیر اماکن جی ام کا مدل GM910

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x4x18 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  نوع سیمکارت: نانوسیم‌کارتبرد بالا (۳۱۵Mh)ضبط ۲ پیام مجزا جهت اعلام حریق و اعلام سرقتپیام یادآور به مدیر در صورت عدم فعال کردن دزدگیر به دلیل فراموشی۲۰حافظه سخنگــو جهــت اعـلام سـرقت و حریـقدارای امکان ثبت وقایع با ۶۰ حافظه قابل نمایش بر روی LCDفعال و غیر فعال کردن PART1 و PART2 و PART3 از طریق SMS، تماس با دستگاه ، ریموت کنترل و کنترل توسط کی پد داخلی و خارجیکنترل ۴ وسیله بـرقـی تـوسـط SMS ، تمـاس ، برنـامـه انـدرویـدگزارش ورود و خروج محرمانه به صورت تماس صوتی (سخنگو) و از طریق پیامکهشدار قطع و وصل برق به صورت سخنگو از طریق تماس و ارسال پیامکارسال شماره تلفن فردی که دستگاه را از طریق پیامک فعال و غیرفعال نموده به مدیر مربوطهامکان پخش فوری آلارم و تماس در صورت قطع برق و بصورت تاخیری ۵ دقیقه، ۲٫۵ و ۴٫۵ ساعتدارای ۸ زون با سیم و بی سیم قابل تفکیک برای سه منطقه مختلف به صورت مجزا۱۰حافظه سخنگو تماس از طریق GSM و ۱۰حافظه تماس از طریق خط ثابت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim111

دزدگیر اماکن مدل در و پنجره کد cmgadim111

مشخصات

 • ابعاد
  ۶.۳×۳.۲×۲.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۲ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  چسب دوطرفه
 • سایر توضیحات
  کارکرد با ۳ عدد باتری ساعت مدل lr44بسته بندی حاوی باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دزدگیر اماکن زیگ مدل PZA 3008A 433mh

دزدگیر اماکن زیگ مدل PZA 3008A 433mh

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷x11x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۷۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  LCD
 • اتصالات فیزیکی
  آداپتور ۱۲ ولت
 • ظرفیت باتری
  ۰.۸ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۸ ساعت
 • اقلام همراه
  یک دستگاه مرکزییک چشمی بیسیمیک عدد مگنت بیسیمدو عدد ریموت کنترلیک عدد آداپتور ۱۲ ولت ساخت ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

دزدگیر اماکن سایلکس مدل SG8 lite

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x23x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۵۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  با سیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۲حافظه مدیر با قابلیت ارسال ۱۱ گزارش متنوع (برق و باتری، قطع بلندگو، میزان اعتبار سیم کارت و…)دارای ۵ زون با قابلیت تعریف هر زون به ۵ حالتبرقرای تماس با سیم کارتثبت ۹۹ واقعه آخر به همراه زمان و تاریخ وقوع۲۳ ثانیه پیام قابل ضبط به صورت ۲ پیام مجزا (Alarm, Fire)قابلیت کنترل توسط نرم‌افزار اندروید و iOS و همچنین تغییر تقریبا تمامی تنظیمات توسط نرم‌افزار اندرویددارای ریموت ۴۳۳.۹۲MHz) Hopping Code)دارای ۵ حافظه شماره تماس در هنگام آلارم با قابلیت ارسال SMS (فارسی) و تماسامکان غیرفعال کردن موقت زون، ریموت و سنسور بیسیم در سیستمحفاظت Speaker و Siren در برابر اتصال کوتاه (به تفکیک) سخت افزار تمام SMD با ساختار جدید مدارآلارم، ترمینال‌های خروجی و خنک کننده امکان تعریف نام برای مدیران، مخاطبین آلارم، زون، ریموت و سنسور بی‌سیم توسط اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مدیران توسط مدیر یک از طریق SMS و اپلیکیشنامکان تعریف و حذف مخاطبین آلارم توسط مدیران از طریق SMS و اپلیکیشنتوسعه قابل توجه دستورات SMS (کنترلی و تنظیمی)منوی تست کارآمد جهت تست آسان تمامی عملکردهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سیستمتنظیمات متنوع تک آژیرها (Chirp) به تفکیک وضعیت خروجی‌ و میزان صداقابلیت تنظیم زمان آلارم در محدوده‌های بین بی صدا تا ۲۰ دقیقه
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنمای فارسیسیم اتصال باتری به برد دستگاه۲تا فیوز۲عدد ریموت سایلکس با فرکانس ۴۳۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دزدگیر اماکن فایروال مدل F6

دزدگیر اماکن فایروال مدل F6

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ندارد
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  دارای ۴زون باسیم و ۳زون بی سیم۲عدد ریموت ۵دکمه ی برد بالای آنتن دارفرمان درب بازکن مستقلاعلام هشدار قطع برققابلیت تفکیک زون هازون ۲۴ساعته
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموتفیوز و سیم باتریدفترچه راهنمای نصب با زبان فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل z4 ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • سایر توضیحات
  مدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی دارد
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دزدگیر اماکن کد cmjadid11

دزدگیر اماکن کد cmjadid11

مشخصات

 • ابعاد
  ۹.۵×۳.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۹ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • اتصالات فیزیکی
  چسب دوطرفه
 • سایر توضیحات
  کارکرد با ۲ عدد باتری نیم قلمیبسته بندی فاقد باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 Ultra + G1 Ultra

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x22x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • سایر توضیحات
  به همراه تلفن کننده G1 Ultraمدت زمان کارکرد باتری بستگی به تعداد مصرف کننده و چشمی داردسیستم حفاظتی Z4 Ultra : سیستم رمز۶۴ بیتی با رمز متغیر(GIGACODE)امکان کنترل سیستم با پیامک از طریق G1 ULTRAامکان ست کردن ۱۵ چشم یا مگنت بیسیم با قابلیت آدرس دهیامکان ست کردن ۱۵ ریموت با قابلیت آدرس دهیامکان نظارت مرکزی بر دستگاه (مناسب سازمانهایی با شعبات متعدد)ارسال گزارش اتفاقات با پیامک از طریق G1 ULTRAآلارم هوشمند برای پدال(پیامک و آژیر)امکان استعلام وضعیت دستگاه و برق شهر از طریق پیامکامکان فعال کردن پیامک اولین ورود به وسیله ریموتامکان غیرفعال کردن زون ۲۴ ساعته به وسیله ریموتبرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidتلفن کننده G1 Ultra : تماس از طریق سیم کارت و خط ثابت۴ خروجی قابل کنترل با SMS (برای کنترل وسایل)۷۰حافظه تلفن ، ۲ پیام قابل ضبطارسال SMS فارسی شامل جزئیات اتفاقات محل نصبامکان فعال کردن خروجی ۱ از طریق تماس تلفنی برای ۵۰ نفربرنامه موبایل جهت گوشی های Apple و Androidگزارش ۲۰۰ اتفاق اخیر با قید تاریخ و ساعتساعت و تقویم هجری شمسیقابلیت نامگذاری برای زونها ، ریموتها و …امکان تعیین مدیران سیستم از راه دور ( حافظه ۱ تا ۱۰ )امکان نظارت مرکزیهشدار قطع خط تلفن و هشدار استفاده از JAMMER
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت گیگا کد کلاسیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

دزدگیر اماکن فایروال مدل F10

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵*۳۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال بی‌سیم
 • مشخصات صفحه نمایش
  ال سی دی فارسی
 • اتصالات فیزیکی
  باسیم و بی سیم
 • سایر توضیحات
  نمایشگر فارسی و سخنگوی فارسی همراه با منوی کاربردی بسیار راحتضبط ۱۷ پیام به صورت جداگانه برای زون های باسیم و بی سیمشنود صدای محیط با قابلیت نصب میکروفن خارجیهشدار برق شهر (قطع، وصل و ضعف با اعلام ولتاژ برق)اعلام هشدار در زمان های (قطع خط تلفن شهری، قطع فیوز AUX، قطع باتری)مدار شارژ هوشمند باتری جهت افزایش عمر باتری با تشخیص وضعیت باتریپشتیبانی همزمان با فرکانس های ۳۱۵Mhz و ۴۳۳Mhz8 زون باسیم و ۸ زون بی سیم با قابلیت پارتیشن بندیبرد یک تکه دو هسته ای بدون هیت سینگاستفاده از ترانس ۳ سیم، کانکتورهای فونیکس و زون های ایزولهکنترل ۴ بخش به صورت مستقل و همزمانتنظیم هر زون به ۵ حالت مختلف (نرمال، تأخیری، ۲۴ساعته، دینگ دانگ، مخفی)کنترل دستگاه از طریق ریموت، صفحه کلید دستگاه، نرم افزار و تماس با خط ثابت و سیم کارت دستگاهشارژ کردن و چک کردن اعتبار سیم کارت از راه دور و یا از طریق صفحه کلید۲۰ حافظه ریموت و ۶۴ حافظه سنسور به صورت مستقل با شماره های اختصاصیاعلام شماره ریموت هنگام قفل و باز از طریق پیامکاعلام شماره زون و سنسور تحریک شده از طریق پیامکنمایش میزان آنتن دهی، وضعیت خط تلفن ثابت، دمای محیط، تاریخ و ساعت بر روی نمایشگرتنظیم ساعت و تاریخ شمسی به صورت خودکار هنگام راه اندازی دستگاهتنظیم تعداد زنگ های پاسخگویی دستگاه به تماس ورودیکاهش سیم کشی سنسورهای باسیم فقط با ۳ رشته سیمکنترل و بررسی دستگاه در زمان تماس از طرف دستگاه هنگام تحریکدارای ۲۲ حافظه تلفن (۱۰ حافظه پیامک، ۱۰ حافظه تماس و ۲ حافظه مخفی)اعلام ضعیف شدن باتری سنسورهای H9 بی سیم از طریق پیامکدارای خروجی آژیر و بلندگوی مستقلکارکرد همزمان با سیم کارت و خط تلفن ثابتارسال کلیه گزارش ها و هشدارهای دستگاه از طریق تلگرام به چت شخصی، گروه و کانالدارای ۷ رله خروجی جهت کنترل وسایل برقی با تنظیم حالت دائمی و لحظه ای
 • ظرفیت باتری
  ۷۲۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  ۲ عدد ریموت ۵ دکمه برد بالا دفترچه راهنمای نصب فیوز و سیم باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 CLASSIC PACKAGE AG

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل Z4 CLASSIC PACKAGE AG

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x20x20 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • اتصالات فیزیکی
  به دیوار
 • ظرفیت باتری
  ۵۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۴۸ ساعت ساعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دزدگیر در و پنجره کد ۱۵۱۱۱۱۳

دزدگیر در و پنجره کد 1511113

مشخصات

 • ابعاد
  ۵*۱۰*۱۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  امن و راحتقابل نصب بر روی در،پنجره،خودرو و…دارای دکمه ON و OFF جهت کنترل زنگکارکرد با باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN03

دزدگیر اماکن کلاسیک مدل PN03

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x35x50 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • ظرفیت باتری
  ۴۵۰۰ آمپرساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه پنل Z4 ULTRAتلفن کننده سیم کارتی G1باتری ۱۲V4.5Aکاور بلندگو فلزیبلندگو ۳۰ واتچشمی پارادوکسپایه چشمیدو عدد ریموتپیزو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل +Smart ZX2A

دزدگیر اماکن پرتو آذرخش مدل +Smart ZX2A

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x25x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • ویژگی‌های دزدگیر اماکن
  اتصال GSM‎-۲G
 • مشخصات صفحه نمایش
  lcd
 • اتصالات فیزیکی
  سیم برق
 • سایر توضیحات
  ۳۰ زون وایرلس۱۶ زون سیمی۸ خروجی سیمی۱۲۰ خروجی وایرلی۲۰ حافظه برنامه پذیر با زمان بندی دلخواهقابلیت تنظیمات دلخواه برای هر زون ۱۶ حافظه ضبط صدا جهت پخش صدای دلخواه برای هر زونهشت خروج ی ایزوله شده جهت راه اندازی تجهیزات و لوازم برقی)موتورآب،کولر،(..۶۴ حافظه تلفن اعلام هشدارقطع برق , قطع خط تلفن،قطع آژیرها،کاهش برق باتری ازطریق نمایشگر وپیامکتماس ازطریق سیمکارت وخط ثابت(۶۴ حافظه تلفن)دارای ۱۰ مدیر و ۱۰ کاربر معمولی جهت پیامک واعلام هشدار وتماس از طریق سیم کارتدارای ۲۰ حافظ تماس جهت تماس با خط ثابتدارای ۳۴ حافظه جهت کنترل خروجی OUT1 در زمان تماس با دستگاهدارای ورودی ایزوله تلفنشارژاتوماتیک باتری دستگاهدارای آنتن دهی قوی بدون نیازبه آنتن خارجی، قابلیت افزودن آنتن خارجیقابلیت زون ۲۴ ساعته برای هر زونقابلیت مانیتورینگ برای هر زونحافظه محافظت شده از نوع فلش ضد نویز جهت ذخیره سازی پیامهای صوتیامکان بکارگیری دستگاه به عنوان اعلام واطفاع حریقپخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک سیستمامکان ست کردن۶۰ ریموت با قابلیت آدرس دهی دلخواهحذف ریموت ها از طریق پیامک و نرم افزارفعال و غیر فعال سازی هر زون به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکفعال و غیر فعال سازی هر خروجی به صورت مجزا از طریق نرم افزار و پیامکارسال پیامک های فارسی شامل جزییات عملکردهای دستگاهارسال پیامک فارسی شامل جزییات دقیق از قبیل شماره ریموت یا تلفن یکه دستگاه راکنترل می کند.دارای منو با دسترسی آسان جهت برنامه ریزی دستگاههرزون باقابلیت برنامه ریزی مستقل ازقبیلفعال وغیرفعالسازی هرزون به صورت مجزاتعیینNormaly open وNormaly Close برای هر زون به صورت مجزاامکان پخش صدای مجزا برای هر زون درزمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن پنج خروجی به صورت لحظه ای یا دائم در زمان تحریک دستگاهامکان فعال کردن خروجیها ازطریق ریموت،پیامک،نرم افزارموبایل،صفحه کلیدخروجی تلفن ایزوله شده دربرابر ورودی های ناسازگارمانند برق شهریدارای منبع تغذیه پاورسوییچینگ اتوماتیک وپایدار در برابر نوسانات شدید برق شهری با رنج ولتاژ نوسانی بادامنه ۱۱۰ الی۶۰۰ ولتدارای نرم افزار اندرویددارای نرم افزار ios
 • ظرفیت باتری
  ۹۰۰۰ آمپرساعت
 • مدت زمان کارکرد باتری
  ۱۲۰ ساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت کنترلردفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سیستم دزدگیر سیم‌کارتی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کولر گازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا