دوربینلوازم جانبی موتور سیکلت

دوربین فیلمبرداری خودرو، راهنمای خرید دوربین فیلمبرداری خودرو فول اچ دی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دوربین فیلمبرداری خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات جانبی مهمی که در هر خودرویی به آن احتیاج دارید، دوربین فیلمبرداری خودرو است. این وسیله برای ثبت فعالیت سرنشین‌های درون خودرو و یا وقایعی که بیرون از خودرو اتفاق می‌افتد به کار می‌رود. شاید شما بخواهید درون خودرو خود دوربین به کار بگذارید و از یک حرکت خاص از خود مثل انجام یک تکنیک دریفت فیلمبرداری کنید، برای این کار شما نیاز به دوربین فیلمبرداری خودرو دارید. در مواردی داشتن یک دوربین فیلمبرداری درون ماشین به شما کمک می‌کند تا هنگام تصادف به پلیس راهور در انجام کروکی درست و بدون نقص کمک کنید. در مواردی ممکن است، خودرویی که با آن تصادف کرده‌اید، صحنه تصادف را به هم بزند و تلاش در گمراه کردن پلیس داشته باشد، اما دوربین فیلمبرداری خودرو از وقایع تصادف فیلمبرداری کرده و مقصر واقعی را پیدا می‌کند.

امروزه کمتر خودرویی را پیدا خواهید کرد که به دوربین فیلمبرداری خودرو مجهز نباشد. این دوربین فواید زیادی دارد، حتی در مواردی به شناسایی سارق خودرو کمک می‌کند، زیرا این دوربین‌ها معمولا به شبکه متصل هستند و شما تصاویر آن را می‌توانید بر روی تلفن همراه خود از راه دور داشته باشید. این ویژگی باعث می‌شود تا حین انجام یک حرکت نمایشی یا ورزشی با خودرو خود از دوست خود کمک بگیرید که بیرون از خودرو شما دوربین فیلمبرداری خودرو شما را مدیریت کرده و بهترین تصاویر ممکن را برای شما به ثبت برساند. اکثر بدل کارهای مطرح جهان درون خودرویی که با آن بدل کاری می‌کنند یک نمونه از این دوربین‌ها دارند. همچنین فیلم سازان برای فیلمبرداری درون خودرویی که هنرپیشه‌ها درون آن به ایفای نقش می‌پردازند، یک دوربین فیلمبرداری خودرو قرار می‌دهند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید دوربین فیلمبرداری خودرو را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع دوربین فیلمبرداری خودرو آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دوربین فیلمبرداری خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

دوربین‌فیلمبرداری خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

نوعی دوربین فیلمبرداری داری یک یا دو لنز که آن را در هر قسمتی از خودرو می‌توان نصب کرد. این دوربین دارای پایه مغناطیسی است به همین علت آن را روی هر قسمتی از خودرو می‌توان قرار داد، اما معمولا این دوربین درون کابین خودرو نصب می‌شود و کار آن ثبت وقایع جلو یا عقب خودرو شما است. مدل‌هایی از این دوربین وجود دارند که می‌توان ون‌ها را به شبکه اینترنت متصل کرد و در هر جایی از جهان داخل خودرو و اطراف آن را مشاهده کرد. این دوربین‌ها معمولا ورزشی هستند و با لرزش خودرو یا حرکت با سرعت بالا مشکلی ندارند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین ورزشی

اجزای تشکیل دهنده دوربین فیلمبرداری خودرو:

 • مانیتور یا صفحه نمایش: اکثر خودروهای امروزی دارای یک مانیتور استاندارد هستند که تصاویر هر دوربینی را می‌توان روی آن‌ها کنترل کرد. البته اگر خودرو شما دارای این مانیتور نیست باید حتما مدل‌های مانیتور‌دار را انتخاب کنید. البته شما تصاویر این دوربین‌ها را می‌توانید روی تلفن همراه یا آینه مانیتور‌دار خود مشاهده نمائید.
 • منبع تغذیه: با توجه به اینکه بیشتر این دوربین‌ها برق مورد نیاز برای کارکرد خود را از باتری خودرو تامین می‌کنند، اما مدل‌هایی وجود دارند که دارای منبع تغذیه اختصاصی هستند. این مدل‌ها معمولا دارای باتری جداگانه می‌باشند و در خودروهایی دیده می‌شود که فاقد این آپشن هستند و به صورت جداگانه روی آن‌ها نصب می‌شود.
 • حافظه داخلی: با توجه به اینکه تصاویر این دوربین‌ها را می‌توان روی تلفن همراه و تبلت دریافت و ذخیره کرد. اما در مواردی خیلی از مدل‌ها دارای یک کارت حافظه SD می‌باشند که تصاویر دریافتی از دوربین را روی این حافظه ذخیره می‌کند. این دوربین‌ها معمولا دارای یک پردازنده مرکزی هستند. البته در مدل‌های فابریک این اطلاعات روی ای سی یو خودرو ذخیره می‌شود.

انواع دوربین‌فیلمبرداری خودرو:

 1. دوربین فیلمبرداری ثبت وقایع خودرو: این دوربین‌ها قابلیت ثبت وقایع بیرون از خودرو را دارند. اگر برای یک مدت هنگام رانندگی این دوربین فعال باشد، شما بعد از یک مدت می‌توانید یک مستند واقعی از تصادفات را داشته باشید. همچنین اگر از جاده‌ای عبور می‌کنید که مناظر زیبا و جالب توجهی دارد، به راحتی می‌توانید آن‌ها را ثبت کنید و برای مرور خاطرات شیرین سفر هر وقت که لازم بود آن‌ها را باز پخش کنید.
 2. دوربین فیلمبرداری مدار بسته خودرو: همان طور که از نام این دوربین‌ها پیدا است، به صورت مخفی و نامحسوس در قسمت خاصی درون کابین خودرو نصب می‌شوند. این مدل‌ها برای افزایش امنیت خودروهای حمل و نقل عمومی به کار می‌روند. معمولا دارای میکروفون هستند و قابلیت اتصال به شبکه اینترنت را دارند، یعنی تصاویر ان‌ها را می‌توان از طریق اینترنت در هر جای جهان مشاهده کرد. همچنین برای شناسایی سارق می‌توان از این دوربین‌ها بهره گرفت.
 3. دوربین فیلمبرداری ۳۶۰ درجه خودرو: این دوربین‌ها در خودروهای امروزی به یک پایه ثابت تبدیل شده‌اند که کمک بزرگی به افزایش ایمنی شما می‌کند. زمانی که شما از یک جاده باریک و پر پیچ و خم عبور می‌کنید این دوربین ایمنی شما را افزایش می‌دهد. این دوربین از چهار لنز تشکیل شده که یکی در جلو و یکی در عقب و دوربین‌های دیگر در بغل آینه‌ها نصب می‌شود که یک پردازنده هوشمند دارند و یک تصویر ۳۶۰ درجه از اطراف شما ارائه می‌دهد.
 4. دوربین فیلمبرداری عقب خودرو: این مدل معمولا درون سپر عقب خودرو و یا بالای پلاک نصب می‌شود. این دوربین می‌تواند جایگزین مناسبی برای دوربین دنده عقب خودرو باشد. برخلاف دوربین دنده عقب که تنها زمان دنده عقب گرفتن، پشت سر شما را نمایش می‌دهد با دوربین عقب خودرو به راحتی می‌توان تصاویر پشت سر خود را علاوه بر دیدن ضبط کرد به همین علت به شما پیشنهاد می‌کنم به جای دوربین دنده عقب یک دوربین فیلمبرداری عقب ماشین را خریداری کنید.
 5. دوربین فیلمبرداری جلو خودرو: یکی از پرفروش‌ترین دوربین‌های خودرو در جهان می‌باشد. این دوربین درون سپر جلو خودرو نصب می‌شود. این دوربین یک پایه ثابت در خودروهای امروزی است که دارای قابلیت پارک هوشمند می‌باشند. این دوربین را علاوه بر سپر جلو در قسمت‌های دیگر خودرو هم می‌توان نصب کرد. این دوربین بیشتر برای پارک کردن خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا به وسیله آن می‌توان نقاط کور جلوی خودرو را به راحتی مشاهده کرد.

مزایای استفاده از دوربین فیلمبرداری خودرو:

 • شما به وسیله این دوربین می‌توانید تمام وقایعی که در جاده اتفاق می‌افتد را ثبت و ضبط کنید. اگر خدایی نکرده با خودرو دیگر تصادف کنید، شما می‌توانید یک مدرک زنده از تصادف را به پلیس راهنمایی و رانندگی تقدیم کنید و در کشف مقصر واقعی در تصادف کمک بزرگی کرده باشید.
 • جی سنسور یکی از قابلیت‌های جالب این دوربین‌ها می‌باشد، با دوربین‌هایی که دارایی این سنسور هستند، می‌توانید از وقایع حساس مانند لحظه تصادف فیلم بگیرید. این مدل‌ها به لرزش حساس بوده و هنگام لرزش شدید خودرو شروع به فیلمبرداری به صورت خودکار می‌کنند.
 • شما می‌توانید خاطرات خوب سفر خود را درون خودرو ضبط کنید. احتمالا برای شما هم پیش آمده باشد که در یک جاده زیبا و سرسبز عبور کرده باشید و بخواهید این تصاویر را برای مرور دوباره آن ضبط کنید. در این شرایط این دوربین‌های خودرو بهترین گزینه هستند.
 • همان طور که گفته شد، اکثر مدل‌های دوربین خودرو دارای تعدادی لنز هستند که شما می‌توانید، یکی از آن‌ها را به عنوان دوربین دنده عقب روی خودرو نصب کنید تا زمان دنده عقب گرفتن تصاویر پشت سر خود را که از داخل کابین قابل مشاهده نیست روی مانیتور خود دریافت کنید.
 • همچنین شما می‌توانید یک لنز را به صورت جداگانه درون کابین خودرو نصب کنید و تمام وقایع درون خودرو را ثبت و ضبط کنید. این قابلیت برای رانندگان تاکسی یک امر مهم و ضروری است. زیرا با نصب این دوربین می‌توان جلوی خیلی از جرائم نظیر سرقت از سایر مسافرین را گرفت.

بهترین مارک دوربین فیلمبرداری خودرو:

هیچ گاه نمی‌توان با اطمینان کامل یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک این دوربین به شما معرفی کرد. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای دوربین خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دوربین‌فیلمبرداری خودرو سونتی می
 • دوربین‌فیلمبرداری خودرو آی رود
 • دوربین‌فیلمبرداری خودرو ایپتک
 • دوربین‌فیلمبرداری خودرو وای فو
 • دوربین‌فیلمبرداری خودرو ناین ویو

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین دنده عقب خودرو

نکات مهم برای خرید دوربین فیلمبرداری خودرو:

 1. قیمت دوربین خودرو: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید این دوربین قیمت آن می‌باشد. بهتر است قید مدل‌های خیلی ارزان را بزنید، زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید آن‌ها بعد از مدتی مجبور به خرید نمونه دیگری می‌شوید. البته منظور این نیست که همیشه اجناس گران باکیفیت هستند.
 2. نوع دوربین خودرو: همان طور که در ابتدای همین مقاله گفته شد، دوربین خودرو انواع مختلفی دارد، این شما هستید که باید با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. اگر برای درون کابین می‌خواهید باید نمونه درون کابین یا مدار بسته و برای بیرون خودرو دوربین جلو، عقب یا ثبت وقایع را خریداری کنید. برای ایمنی خود هم از دوربین ۳۶۰ درجه استفاده نمائید.
 3. کیفیت فیلمبرداری: مهمترین نکته در مورد خرید این محصول کیفیت فیلمبرداری آن است. هرچه کیفیت فیلم گرفته شده به وسیله این دوربین بالاتر باشد به طبع قیمت آن هم افزایش پیدا می‌کند. بهترین نمونه این دوربین‌ها دارای کیفیت یو اچ دی دید در شب می‌باشد. البته باید توجه داشته باشید که این محصولات از قیمت بالایی هم برخوردار هستند. برای ثبت وقایع معمولی و پیش و پا افتاده یک مدل فول اچ دی هم کار شما را انجام می‌دهد.
 4. دوربین مجهز به سیم‌کارت: امروزه مدل‌هایی از این دوربین‌ها تولید شده که مجهز به جی پی‌ اس بوده و به سیم کارت مجهز می‌باشند. یعنی می‌توان تصاویر آن‌ها را به صورت زنده و لحظه‌ای روی شبکه اینترنت مشاهده و یا ضبط نمود. از این دوربین‌ها می‌توان برای ثبت موقعیت دقیق خودرو استفاده کرد. این مدل کار یک جی پی اس را انجام می‌دهد و شما به عنوان یک سیستم امنیتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
 5. میزان حافظه: اول اینکه بهتر است، مدل‌های حافظه‌دار را انتخاب کنید. زیرا در صورت قطع شدن اینترنت فیلم گرفته شده روی کارت حافظه آن‌ها ذخیره می‌شود و موقعیت خود را از دست نخواهید داد. البته توجه داشته باشید که میزان حافظه دوربین شما هر چه بیشتر باشد، بهتر است. زیرا شما مدام مجبور به خالی کردن حافظه دستگاه طی مدت زمان کوتاه نخواهید بود.
 6. قابلیت پارکینگ مود: حتما توجه داشته باشید مدلی را که خریداری می‌‌کنید دارای قابلیت پارکینگ مود باشد. این ویژگی باعث می‌شود که دوربین مورد نظر شما امنیت خودرو را هنگام ‌پارک در پارکینگ تضمین کند. یعنی زمانی که خودرو شما خاموش می‌شود، تا نیم ساعت بعد از خاموش شدن خودرو به ضبط تصاویر ادامه دهد و بعد از آن به صورت خودکار ضبط را متوقف کرده و بعد از روشن شدن خودرو مجدد شروع به ضبط تصویر کند.

باتوجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دوربین فیلمبرداری خودرو مورد نظر خود را خریداری نمایید‌. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه دوربین فیلمبرداری خودرو باکیفیت، پرفروش و ارزان موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.

۱ دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 dou IR

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 dou IR

مشخصات

 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • کارت حافظه
  microSD
 • شرکت سازنده لنز
  سونی
 • رزولوشن عکس
  ۲ مگاپیکسل
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • توضیحات فیلم
  ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰ پیکسل با نرخ به‌روزرسانی ۳۰ فریم بر ثانیه
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • محدوده دقت حسگر
  ۱ تا ۲ مگاپیکسل
 • میکروفون
  داخلی
 • جک ۳.۵ میلی‌متری
  ۱ عدد
 • نوع حسگر
  CMOS
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع صفحه‌نمایش
  مات
 • محدوده دیافراگم
  F1.6
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • سایر مشخصات
  امکان ضبط تصاویر به شکل دو کاناله
 • دوربین داخلی با ۴ نور مادون‌قرمز
 • فناوری وای‌فای دو بانده ۲.۴ و ۵ گیگاهرتزی
 • پشتیبانی از حالت Buffered Parking
 • دوربین جلو با زاویه دید ۱۴۰ درجه
 • دوربین عقب با زاویه ۱۶۰ درجه
 • پشتبانی از فناوری مکان‌یابی GPS
 • پشتیبانی از سنسور حرکتی (Motion Detection)
 • پشتیبانی از کارت حافظه microSD تا ۲۵۶ گیگابایت
 • دارای سنسور Ge-Sensor
 • پشتیبانی از کارت حافظه
  microSD
 • باتری
  ندارد
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • نوع نمایشگر
  HD LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دوربین فیلم برداری خودرو استاروان مدل A14B

دوربین فیلم برداری خودرو استاروان مدل A14B

مشخصات

 • جک ۳.۵ میلی‌متری
  خیر عدد
 • کارت حافظه
  پشتیبانی از کارت حافظه جانبی
 • رزولوشن عکس
  ۱۲ مگاپیکسل
 • نوع ذخیره سازی
  TF CARD
 • اقلام همراه دوربین
  پایه اتصال دوربین به شیشه – شارزر فندکی – کبال USB
 • محدوده زوم
  کم‌تر از ۲ برابر
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • محدوده دقت حسگر
  ۱۰.۰ تا ۱۲.۰ مگاپیکسل
 • میکروفون
  داخلی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • وزن
  ۳۹ گرم
 • نوع صفحه‌نمایش
  براق
 • دقت صفحه نمایش
  ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل – Full HD
 • سایز صفحه نمایش
  ۲.۴ اینچ
 • پشتیبانی از کارت حافظه
  microSD
 • باتری
  داخلی دارد
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دوربین فیلمبرداری خودرو سونتی می مدل ۱S

دوربین فیلمبرداری خودرو سونتی می مدل 1S

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  ۲۴۰ میلی آمپر
 • نوع حسگر
  CMOS
 • میکروفون
  ورودی میکروفون
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • توضیحات فیلم
  ۳۰fps
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • کارت حافظه
  فاقد قابلیت دریافت کارت حافظه
 • نوع نمایشگر
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل RC09

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل RC09

مشخصات

 • ابعاد
  اختصاصی میلی متر
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • کارت حافظه
  فاقد قابلیت دریافت کارت حافظه
 • رزولوشن عکس
  ۱۰ مگاپیکسل
 • اقلام همراه دوربین
  دفترچه – کابل ۵ متری
 • محدوده زوم
  وابسته به لنز انتخابی
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • محدوده دقت حسگر
  ۱۰.۰ تا ۱۲.۰ مگاپیکسل
 • میکروفون
  خارجی
 • جک ۳.۵ میلی‌متری
  ندارد عدد
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • نوع صفحه‌نمایش
  مات
 • دقت صفحه نمایش
  ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل – Full HD
 • سایز صفحه نمایش
  ۱.۵ اینچ
 • سایر مشخصات
  کالای فوق جزو لوازم جانبی دوربین های خودرویی شرکت ۷۰mai می باشد
 • پشتیبانی از کارت حافظه
  فاقد پشتیبانی از کارت حافظه
 • باتری
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دوربین خودرو ایی مدل Dashcam 30fps

دوربین خودرو ایی مدل Dashcam 30fps

مشخصات

 • سایر مشخصات
  ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ۳۰fps, 1280×720 30fps
 • زاویه فیلم برداری ۱۳۵ درجه
 • دارای دید در شب
 • سایز صفحه نمایش
  ۲.۷ اینچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دوربین فیلم برداری خودرو استاروان مدل T666G

دوربین فیلم برداری خودرو استاروان مدل T666G

مشخصات

 • وزن
  ۹۴ گرم
 • باتری
  داخلی دارد
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • محدوده دیافراگم
  ۱۷۰ درجه
 • نوع حسگر
  CMOS
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  تبدیل فندکی پایه کابل USB
 • نوع ذخیره سازی
  TF CARD
 • صدا
  دارد
 • کارت حافظه
  microSD
 • کارت حافظه همراه دوربین
  خیر
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A119 V3 – G

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A119 V3 - G

مشخصات

 • وزن
  ۱ گرم
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  ندارد
 • سایر مشخصات
  دارای پورت‌های miniUSB و خروجی AV
 • پشتیبانی از کارت حافظه تا ۲۵۶ گیگابایت
 • جریان ورودی ۵ ولت ۱ آمپر
 • دارای سنسور حرکتی (Motion Detection)
 • دارای سنسور G-sensor
 • شروع و پایان خودکار
 • حالت Loop
 • Vehicle Identity Text
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • محدوده دیافراگم
  F1.6
 • نوع حسگر
  CMOS
 • محدوده دقت حسگر
  ۴ تا ۶ مگاپیکسل
 • دقت حسگر
  ۵ مگاپیکسل
 • رزولوشن فیلم
  Quad HD
 • توضیحات فیلم
  ۲۵۶۰×۱۴۴۰ ۳۰fps; 2560×1600 30fps; 3860×2140 24fps; 1920×1080 60fps; 1920×1080 30fps
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 Plus DOU

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A129 Plus DOU

مشخصات

 • دقت حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • سایر مشخصات لنز
  زاویه دید : ۱۴۰ درجه
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • کارت حافظه
  microSD
 • شرکت سازنده لنز
  Sony Starvis Image Sensor
 • رزولوشن عکس
  ۲ مگاپیکسل
 • نوع ذخیره سازی
  شیار کارت حافظه (MicroSD)
 • اقلام همراه دوربین
  پایه نگهدارنده
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • توضیحات فیلم
  (Full HD (1920 x 1080P 30FPSقابلیت فیلم برداری درشب (Night Mode)
 • فرمت فیلم
  MP4
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • ابعاد حسگر
  F1.6 Aperture 7 Elements Glass Lens
 • دقت موثر حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • محدوده دقت حسگر
  ۱ تا ۲ مگاپیکسل
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • دقت صفحه نمایش
  ۱۰۸۰ × ۱۹۲۰ پیکسل – Full HD
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  دارد
 • پشتیبانی از کارت حافظه
  microSD
 • سایر مشخصات
  دارای دو دوربین
 • ضبط پیوسته: دارد
 • G-sensor : دارد
 • پشتیبانی از کارت حافظه : ۲۵۶GB
 • دارای اتصال بی سیم ( وای فای)
 • اپلیکیشن موبایل : دارد
 • پردازنده: Novatek NT96663
 • مدل سنسور تصویر: Sony Exmor IMX291
 • وضوح تصویر : ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰
 • دارای خروجی تصویر
 • دارای میکروفون و قابلیت پخش صدا
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • میکروفون
  داخلی
 • محدوده دیافراگم
  F1.6
 • نوع صفحه‌نمایش
  مات
 • نوع حسگر
  CMOS
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • جک ۳.۵ میلی‌متری
  ۱ عدد
 • نوع نمایشگر
  HD LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل ۷۰maI Dash Cam 4K + Rear Cam Set(RC06) A800S

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل 70maI Dash Cam 4K + Rear Cam Set(RC06) A800S

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  ۵۰۰
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • میکروفون
  ورودی میکروفون
 • رزولوشن فیلم
  ۴K
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  ips

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل WR1

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل WR1

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  باتری خازنی
 • سایر مشخصات
  ضبط پیوسته: دارد
 • دارای اتصال بی سیم ( وای فای)
 • دارای G-sensor
 • پشتیبانی از کارت حافظه : ۱۲۸GB
 • دارای اپلیکیشن موبایل
 • پردازنده :Novatek 96655
 • مدل سنسور تصویر: Sony Exmor IMX323
 • وضوح تصویر : ۱۹۲۰ × ۱۰۸۰
 • دارای خروجی تصویر
 • دارای میکروفون و قابلیت پخش صدا
 • نوع حسگر
  CMOS
 • دقت حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • توضیحات فیلم
  قابلیت فیلم برداری درشب (Night Mode)
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  پایه نگهدارنده
 • نوع ذخیره سازی
  شیار کارت حافظه (MicroSD)
 • کارت حافظه
  microSD
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • سایر مشخصات لنز
  زاویه دید : ۱۶۰ درجه
 • نوع نمایشگر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A500

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A500

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  دارد
 • سایر مشخصات
  سنسور دوربین: SONY IMX335
 • وضوح تصویر: ۱۹۴۴p QHD
 • لنز / دیافراگم دوربین: ۲G4P / F1.8
 • دارای چیپست دو هسته ای Hi3556 V200
 • صفحه نمایش: ۲ اینچ IPS 480 360 360 صفحه
 • فضای ذخیره سازی: پشتیبانی از Micro SD تا ۱۲۸ گیگابایت
 • دارای فناوری GPS و ADAS (سیستم کمک راننده پیشرفته)
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • رزولوشن فیلم
  Quad HD
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  ۱ عدد کابل برق
 • ۱ عدد شارژر
 • ۲ عدد برچسب الکترواستاتیک
 • چسب مقاوم در برابر حرارت
 • کتابچه راهنمای کاربر
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  IPS 480 x 360

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل ۷۰maI Dash Cam 4K + GPS A800S

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل 70maI Dash Cam 4K + GPS A800S

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  ۵۰۰
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • رزولوشن فیلم
  ۴K
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  ips

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دوربین فیلمبرداری خودرو آی رود مدل X5

دوربین فیلمبرداری خودرو آی رود مدل X5

مشخصات

 • وزن
  ۶۰ گرم
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • سایر مشخصات لنز
  لنزهای چند لایه ای شیشه ای که علاوه بر ایجاد تصاویر با کیفیت و وضوح بالا همچنین به حفظ وضوح تصاویر در دمای بالا کمک می کنند .
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • کارت حافظه همراه دوربین
  ۳۲G
 • کارت حافظه
  microSD
 • شرکت سازنده لنز
  شرکت آی روود
 • حالت های تصویر برداری
  حالت های کارکرد به طور اتوماتیک در فرم نرمال رانندگی ،حالت رخ داد یا رویداد ضربه یا شوک ، حالت پارک خودرو ،حالت حساس به حرکت یا موشن
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • نوع ذخیره سازی
  H.264 / ADPCM
 • اقلام همراه دوربین
  دستگاه اصلی – کابل برق – کارت حافظه – دفترچه راهنما – پایه نصب
 • توضیحات فیلم
  تصویر حرفه ای فول اچ دی – Remarkable FHD
 • تصویر شب مجهز به تکنولوژی NIGHT VISION
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • فرمت فیلم
  H.264 / ADPCM
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • دقت موثر حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • دقت حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • محدوده دقت حسگر
  ۱ تا ۲ مگاپیکسل
 • نوع حسگر
  CMOS
 • سایر مشخصات
  دوربین روبرو : آی روود لنز اف اچ دی فول . مجهز به تکنولوژِ دید در شب . NIGHT VISION IROAD LENS 2.13M
 • دوربین داخل :آی روود اف اچ دی فول . مجهز به دید در شب NIGHT VISION IROAD LENS 2.0M
 • وضوح تصویری هر دو دوربین : فول آچ دی کامل . FHD 1920 x 1080P
 • میزان ذخیره سازی فریم بر ثانیه هر دو دوربین : ۳۰fps
 • LDWS(Lane departure warning system سیستم هشدار خروج از لاین حرکتی
 • FCWS(Forward collusion warning system سیستم هشدار برخورد با خودرو جلو
 • FVDW(Front Vehicle Departure Warning سیستم هشدار فاصله با خودرو
 • Security LED / Operation Status LED/ GPS Receiver LED چراغ هشدار دستگاه مجهز به حالت های مختلف
 • IROAD App (Android 2.3, iOS 5.0 or higher version قابلیت استفاده بر روی گوش های اندروید و ای فون
 • WIFI اتصال بی سیم
 • مجهز به کابل OBD با تکنولوژی هوشمند دوحالته برای روشن شدن دستگاه
 • باتری
  ندارد
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • نوع نمایشگر
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دوربین فیلم برداری خودرو مدل SUNVIDEO CAR

دوربین فیلم برداری خودرو مدل SUNVIDEO CAR

مشخصات

 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  ۱۰۵۰ میلی آمپر لیتیوم – یون
 • سایز صفحه نمایش
  ۲.۴ اینچ
 • رزولوشن فیلم
  Standard (DV/VGA)
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  TFT

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دوربین فیلمبردای خودرو مدل TCC-694

دوربین فیلمبردای خودرو مدل TCC-694

مشخصات

 • وزن
  ۸۵ گرم
 • اقلام همراه دوربین
  دوربین عقب
 • پایه نگهدارنده
 • کابل مخصوص دوربین عقب
 • شارژر فندکی
 • کارت حافظه همراه دوربین
  ندارد
 • کارت حافظه
  microSD
 • صدا
  دارد
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • نوع ذخیره سازی
  توسط کارت حافظه تا ظرفیت ۳۲ گیگابایت
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • باتری
  لیتیوم پلیمر
 • فرمت فیلم
  AVI
 • رزولوشن فیلم
  HD
 • نوع حسگر
  CCD
 • سایز صفحه نمایش
  ۴ اینچ
 • سایر مشخصات
  همراه با دوربین عقب خودرو
 • ظرفیت باتری: ۳۲۰ میلی آمپر ساعت
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل ۷۰mai Dash Cam A400 + RC09 Rear Camera

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل 70mai Dash Cam A400 + RC09 Rear Camera

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  ۵۰۰ میلی امپر
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • رزولوشن فیلم
  Quad HD
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • نوع نمایشگر
  ips

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A800

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A800

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  دارد
 • سایر مشخصات
  حسگرهای G برای ضبط خودکار اضطراری
 • سنسور تصویر قدرتمند سونی IMX 415 CMOS
 • فیلمبرداری ۴K UHD با زاویه باز ۱۴۰ درجه FOV
 • پشتیبانی از کارت حافظه Micro SD (تا حداکثر ۱۲۸ گیگابایت)
 • فناوری پیشرفته ADAS (سیستم دستیار پیشرفته رانندگی)
 • دارای حالت پارکینگ و نظارت بر پارک کردن خودرو ۲۴ ساعته
 • مجهز به فناوری ۳D DNR (کاهش نویز دینامیک)
 • لنزهای دیافراگم F /1.8 و الگوریتم هوشمند در شرایط نور کم
 • اتصال WIFI: پشتیبانی دسترسی و اشتراک فوری ، کنترل برنامه تلفن همراه (برای iOS 9.0 / Android 4.4 بالاتر)
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • رزولوشن فیلم
  ۴K
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دوربین فیلم برداری خودرو شیائومی مدل Mi 1S MJXCJLY02BY

دوربین فیلم برداری خودرو شیائومی مدل Mi 1S MJXCJLY02BY

مشخصات

 • وزن
  ۸۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  ۴۷۰ میلی آمپر ساعت
 • سایر مشخصات
  اندازه صفحه نمایش این دوربین ۳ اینچ بوده
 • دارای کانکتور MicroUSB بر روی دوربین
 • لنز این دوربین تا ۱۲۰ تا ۱۴۰ درجه از محیط را تحت پوشش خود قرار می دهد
 • این دوربین مخصوص رانندگی، قابلیت کنترل از طریق اپلیکیشن Mi Home را داراست
 • مجهز به میکروفون و G سنسور
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • نوع حسگر
  CMOS
 • رزولوشن فیلم
  HD
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  کابل microUSB برای شارژ نمودن دوربین
 • شارژر فندکی
 • پایه نگهدارنده
 • نوع ذخیره سازی
  H.264
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • شرکت سازنده لنز
  سونی
 • کارت حافظه
  microSD
 • کارت حافظه همراه دوربین
  ندارد
 • نوع نمایشگر
  IPS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دوربین فیلم برداری خودرو ناین ویو مدل Prime HD

دوربین فیلم برداری خودرو ناین ویو مدل Prime HD

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۸ گرم
 • اقلام همراه دوربین
  – دفترچه راهنما فارسی
 • – پایه اتصال به شیشه جلو خودرو
 • – مبدل microSD به SD
 • – رم microSD با ظرفیت ۱۶ گیگابایت
 • – کابل برق
 • سایر مشخصات لنز
  زاویه دید ۱۸۰ درجه لنز
 • کارت حافظه
  microSD
 • صدا
  امکان قطع یا وصل ضبط صدا هنگام فیلم برداری
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • نوع ذخیره سازی
  microSD
 • توضیحات فیلم
  ۷۲۰p 30fps
 • سایر مشخصات
  – کشور سازنده: کره
 • – دارای دکمه روشن / خاموش
 • – امکان تنظیم نور صفحه نمایش
 • – قابلیت نصب کیت GPS
 • – مجهز به سنسور حرکتی (فیلم برداری خودکار هنگام تشخیص حرکت در محیط)
 • – قابلیت دیاگ خودرو ( اطلاع رسانی در خصوص کارکرد دینام خودرو و هشدار کم یا زیاد بودن برق )
 • فرمت فیلم
  H.264
 • رزولوشن فیلم
  HD
 • نوع حسگر
  CMOS
 • سایز صفحه نمایش
  ۳.۵ اینچ
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دوربین فیلم برداری خودرو پاورولوژی مدل PDCMQ58PBK

دوربین فیلم برداری خودرو پاورولوژی مدل PDCMQ58PBK

مشخصات

 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  ندارد
 • سایز صفحه نمایش
  ۲.۵ اینچ
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • نوع ذخیره سازی
  شیار کارت حافظه
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دوربین فیلم برداری خودرو مدل MJ-7

دوربین فیلم برداری خودرو مدل MJ-7

مشخصات

 • وزن
  ۴۵ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • باتری
  باتری داخلی و اضطراری ۲۰۰ میلی آمپر
 • سایر مشخصات
  دارای G-Sensor
 • حساس به حرکت
 • دارای مد پارکینگ
 • دارای لنز با زاویه دید ۱۷۰ درجه و ۳۰ فریم در ثانیه
 • نوع حسگر
  CCD
 • میکروفون
  ورودی میکروفون
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • فرمت فیلم
  AVI
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  دارای یک عدد فندکی جهت تامین برق
 • دارای دفترچه راهنما
 • قابلیت‌های دوربین فیلم برداری
  بلندگوی داخلی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A500S

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل A500S

مشخصات

 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • کارت حافظه
  microSD
 • رزولوشن عکس
  ۵ مگاپیکسل
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • رزولوشن فیلم
  Quad HD
 • محدوده دقت حسگر
  ۴ تا ۶ مگاپیکسل
 • میکروفون
  داخلی
 • جک ۳.۵ میلی‌متری
  فاقد جک عدد
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • نوع صفحه‌نمایش
  براق
 • اتصالات
  شیار کارت حافظه
 • دقت صفحه نمایش
  XGA|1024×768
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • پشتیبانی از کارت حافظه
  microSD
 • باتری
  ۵۰۰MAH
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A119 V3

دوربین فیلم برداری خودرو وای فو مدل A119 V3

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • باتری
  ندارد
 • سایر مشخصات
  دارای پورت‌های miniUSB و خروجی AV
 • پشتیبانی از کارت حافظه تا ۲۵۶ گیگابایت
 • جریان ورودی ۵ ولت ۱ آمپر
 • دارای سنسور حرکتی (Motion Detection)
 • دارای سنسور G-sensor
 • شروع و پایان خودکار
 • حالت Loop
 • Vehicle Identity Text
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • محدوده دیافراگم
  F1.6
 • نوع حسگر
  CMOS
 • محدوده دقت حسگر
  ۴ تا ۶ مگاپیکسل
 • دقت حسگر
  ۵ مگاپیکسل
 • رزولوشن فیلم
  Quad HD
 • توضیحات فیلم
  ۲۵۶۰×۱۴۴۰ ۳۰fps; 2560×1600 30fps; 3860×2140 24fps; 1920×1080 60fps; 1920×1080 30fps
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • کارت حافظه
  microSD
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دوربین فیلم برداری خودرو مدل Dash cam کد T800

دوربین فیلم برداری خودرو مدل Dash cam کد T800

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • فرمت فیلم
  H264
 • سایر مشخصات لنز
  زاویه لنز: ۱۴۰ درجه
 • کارت حافظه
  microSD
 • صدا
  AAC
 • نوع ذخیره سازی
  کارت حافظه خارجی
 • اقلام همراه دوربین
  GPS پرتابل
 • شارژر فندکی ۲۴-۱۲ ولت با خروجی ۵ ولت ۱ آمپر
 • پایه چسب دار
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • توضیحات فیلم
  ۱۰۸۰×۱۹۲۰
 • ۷۲۰×۱۲۸۰
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • دقت موثر حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • دقت حسگر
  ۲ مگاپیکسل
 • محدوده دقت حسگر
  ۲ تا ۴ مگاپیکسل
 • نوع حسگر
  CCD
 • سایز صفحه نمایش
  ۳ اینچ
 • سایر مشخصات
  صفحه نمایش لمسی
 • پشتیبانی کارت حافظه تا ۳۲ گیگ کلاس A
 • فرمت فایل ضبط شده: MOV
 • فرمت عکس برداری: JPEG
 • دارای قابلیت Loop recording, G-sensor, Parking monitoring, Motion detection
 • باتری
  ۳۰۰mah
 • نوع نمایشگر
  LCD IPS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دوربین فیلمبرداری خودرو ایپتک مدل X1

دوربین فیلمبرداری خودرو ایپتک مدل X1

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • باتری
  دارد
 • سایر مشخصات
  دوربین ۱۰۸۰ – Full HD بصورت ۳۰ فریم در ثانیه
 • – فرمت AVC H.264 کیفیت بالای تصاویر وحجم کم فایل
 • – ۱۲۰ درجه زاویه تصویربرداری دوربین می باشد
 • – دارای صفحه نمایش ۲/۴ اینچی
 • – ضبط اضطراری با فشردن یک دکمه
 • – ضبط کردن پیوسته تمامی صحنه ها
 • – تشخیص حرکت در تصویر برداری
 • – تحمل حرارت تا ۶۵ درجه سلسیوس جهت استفاده در آفتاب
 • – فرمت : AVC -H.264
 • – رزولوشن فیلم : FULL HD : 1920:1080 /30FPS ، HD720 :1280×۷۲۰
 • سایز صفحه نمایش
  ۲.۴ اینچ
 • نوع حسگر
  CMOS
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • میکروفون
  ورودی میکروفون
 • رزولوشن فیلم
  Full HD
 • توضیحات فیلم
  – رزولوشن فیلم : FULL HD : 1920:1080 /30FPS ، HD720 :1280×۷۲۰
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • اقلام همراه دوربین
  – شارژر
 • – کابل
 • – CD
 • حافظه داخلی دوربین
  ۳۲
 • نوع نمایشگر
  LCD

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل Dash cam Pro Plus + Rear cam Set (Rco6) A500S

دوربین فیلم برداری خودرو سوِنتی مِی مدل Dash cam Pro Plus + Rear cam Set (Rco6) A500S

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • درگاه‌های ارتباطی
  Wi-Fi
 • فناوری‌های مکان‌یابی
  GPS
 • باتری
  ۵۰۰
 • سایز صفحه نمایش
  ۲ اینچ
 • رزولوشن فیلم
  ۲.۷K
 • محدوده زوم
  تا ۱۰ برابر بزرگنمایی
 • شرکت سازنده لنز
  سونی IMX335
 • کارت حافظه
  microSD
 • کارت حافظه همراه دوربین
  ندارد
 • حافظه داخلی دوربین
  ندارد
 • ریموت کنترل
  به‌وسیله‌ی موبایل هوشمند
 • نوع نمایشگر
  lcd

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دوربین فیلمبرداری خودرو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بلبرینگ چرخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا