زنانه

راهنمای خرید و انتخاب انواع مانتو و شلوار زنانه شیک و باکیفیت

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید مانتو و شلوار زنانه باید به آن ها توجه داشته باشید.

خانم ها همیشه نسبت به سایرین تیپ و استایل خود اهمیت می دهند، به گونه ای که بر طبق نظر بسیاری از بانوان باید متناسب با تغییر فصل لباس مناسب آن فصل را هم خریداری نمود. به همین دلیل همواره در تلاشند که شیک پوش و خوش استایل باشند. می توان گفت یکی از اصلی ترین پوشش هایی که خانمها در هر مهمانی می توانند از آن استفاده کنند، مانتو و شلوار زنانه می باشد. بدیهی است که هر گاه مانتو را به صورت جداگانه خریداری می‌کنید، ممکن است بعداً برای خرید شلوار به مشکل بر بخورید و شلوار انتخابی‌تان در تناسب رنگی با مانتو خریداری شده‌تان نباشد.

خوشبختانه تولیدکنندگان پوشاک زنانه همواره در صدد هستند که متناسب با تغییر فصل پوشاک مورد نیاز بانوان را فراهم نمایند. هرچند که بسیاری از خانمها علاقه دارند که همیشه ست مانتو و شلوار را انتخاب کنند تا بعدا با مشکل مواجه نشوند. این ست ها در تناسب رنگی کامل با یکدیگر قرار دارند و ظاهر آنها هم به گونه‌ای طراحی شده که هم برای مهمانی های رسمی و همه مهمانی های غیر رسمی و کژوال مناسب خواهند بود. البته عزیزان فراموش نکنید که ست مانتو و شلوار زنانه هم برای ادارات دولتی و هم غیر دولتی استفاده می‌شود. اهمیت این نوع پوشش تا جایی پیش رفته است که در کمد لباس اغلب خانم‌ها یک ست کامل از مانتو با شلوار زنانه یافت می‌شود.

با توجه به این مقدمه‌ی کوتاه، احتمالاً تاکنون به لزوم خرید این پوشش کاربردی پی برده اید. چون گاهی اوقات برای شما هم پیش می‌آید که مجبور هستید به یکی از ادارات دولتی و غیر دولتی مراجعه نمایید؛ در این صورت مجبورید که یک لباس شکیل و زیبا را به تن کنید. همکاران ما در مطلب پیش رو قصد دارند که به شما عزیزان در مورد خرید این محصول کاربردی کمک نمایند تا با آگاهی کامل پوشش متناسب با تیپ استایل را خریداری کنید. چون به هر حال آسان کردن تصمیم گیری شما ما باعث افتخار ماست. پس لطف بفرمایید و ما را همراهی کنید.

منظور از مانتو و شلوار زنانه چیست؟

مانتو در واقع اصطلاح فرانسوی است و در فارسی به آن روپوش هم گفته می‌شود. منظور از این پوشاک لباسی است که معمولاً بر روی لباس دیگر به تن می‌کند. در رابطه با اینکه نخستین بار زنان یا مردان از این لباس استفاده می کردند اطلاعات دقیقی در دست نیست. اما همین قدر می دانیم که در گذشته کارگران که احتمالا زن هم بوده اند از این پوشش استفاده می‌کردند، چون حالت گشاد و آزادی داشته و هنگام کارکردن جلوی دست و پای آنها را نمی‌گرفته است.

در حال حاضر این پوشش در کشور ما حالت اداری، رسمی، فرهنگی و مذهبی خاصی را به خود گرفته و خانم ها در اغلب مهمانی ها و مراسمات از این پوشش استفاده می کنند. پس اگر بخواهیم تعریفی جامع در رابطه با مانتو و شلوار را ارائه دهیم، باید بگویم که لباسی مختص به خانم ها است که می توانند آن را بر روی سایر پوشاک شان به تن کنند. قسمت جلویی این لباس هم یا از طریق دکمه و یا از طریق زیپ دسته خواهد شد. شلوار این ست هم در تناسب رنگی کامل با مانتو قرار خواهد داشت و جنس این دو دقیقاً یک می‌باشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید نیم بوت زنانه

چند اصل کلی در رابطه با خرید مانتو:

 • عزیزان فراموش نکنید که انتخاب مانتوی رنگ روشن، طرح دار و چند تکه باعث می شود که اندام شما درشت تر از آن چیزی که هست نشان داده شود. بنابراین اگر جزو آن دسته از خانمهایی هستید که اندام ریز و لاغری دارند، بهترین انتخاب برای شما مانتو هایی به رنگ روشن و طرح دار می باشد.
 • احتمالاً شما هم شنیده‌اید که به افراد درشت اندام گفته می شود که لباس های تان را به رنگ مشکی و تیره انتخاب کنید. بله کاملاً درست است است و این یک اصل میباشد؛ که رنگ های تیره اندام را لاغرتر نشان می دهند و درشتی قسمت هایی مثل باسن و سرشانه ها را زیر سوال خواهد برد.
 • اصل آخر هم اینکه اگر لاغر و بلند قد هستید هیچگاه به سراغ خرید مانتو های یک تکه و یکرنگ نروید‌. چون این مدل از مانتو ها قد شما را بلند تر و جثه تان را لاغر تر نشان خواهد داد. پس بهترین انتخاب برای شما مانتو های چند تکه و چند رنگ می باشد.

انتخاب مانتو و شلوار زنانه متناسب با رنگ پوست:

نکته مهمی که هنگام خرید انواع پوشاک زنانه و مردانه باید به آن توجه نمود تناسب رنگ آن لباس با رنگ پوست فرد مورد نظر می باشد. مطمئنا شما هم این اصطلاح را شنیده باشید که چقدر این مانتو و یا این لباس به صورت شما می آید و این عبارت به معنای تناسب رنگ این لباس با رنگ پوست شماست. بر طبق یک اصل کلی گفته می‌شود که اگر پوست روشنی دارید بهتر است به سراغ خرید لباس هایی بروید که رنگ آنها روشن می باشد.

برای مثال رنگ هایی چون نارنجی، گلبهی، صورتی، قرمز، سفید و غیره برای این دسته از افراد بسیار مناسب می باشد. اگر هم پوست شما تیره و یا سبزه است بهتر است که این مدل از رنگ ها را انتخاب نکنید چون رنگ پوست شما را تیره تر نشان خواهند داد. در نتیجه بهتر است رنگهایی چون قهوه ای، سبز، سرمه‌ای و غیره را انتخاب کنید، تا ظاهری شیک واستایلی زیبا را برای خود به وجود آورید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید شال هنرمندی

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید مانتو و شلوار زنانه باید به آنها توجه نمود:

 1. اولین نکته توجه به قد شماست، عزیزان اگر بلند قد هستید بهتر است به سراغ خرید مانتو هایی بروید که بلندی آن ها تا زیر زانوی شماست. حتی انتخاب مانتو هایی هم که تا مچ پا بلند هستند، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی باشد. اگر هم کوتاه قد هستید، هیچگاه مانتوهایی که کوتاه هستند را خریداری نکنید؛ چون قد شما را کوتاه تر از آن چیزی که هست نشان خواهد داد، در نتیجه اندازه مناسب مانتو برای شما تا روی زانو و یا بالای زانو می‌باشد.
 2. حتماً هنگام خرید پوششی مثل مانتو باید به چاق و لاغر بودن خودتان توجه کنید. اگر که جزو آن دسته از افراد چاق محسوب می شوید بهتر است که مانتوی انتخابی‌تان طرح عمودی داشته باشد، چون طرح های افقی شما را چاق تر نشان خواهد داد. اگر هم لاغر هستید مانتوهای گشاد با طرح های افقی برای شما بهترین گزینه است.
 3. ست مانتو و شلوار همیشه با یکدیگر به فروش می رسند، پس باید به اندازه بودن سایز شلوار دقت داشته باشید. شلوار انتخابی شما باید دقیقا سایز کمر و قد شما باشد؛ وقتی که شلوار را برای پرو به تن می کنید، چند باری با آن بنشینید و بلند شوید تا از اندازه بودن قسمت فاق آن آسوده خاطر باشید. همچنین در قسمت ران ها باید کاملاً احساس راحتی داشته باشید؛ چون اگر شلوار خیلی گشاد باشد نمای زیبایی به استایل شما نخواهد داد.
 4. عزیزان حتما به کیفیت دوخت مانتو و شلوار انتخابی‌تان دقت داشته باشید. چون اگر هرگونه در رفتگی و پارگی در یک قسمت مانتو و شلوار وجود داشته باشد ، نمی‌تواند استایلی زیبا و شیک را برای شما به وجود آورد و به هنگام پوشیدن آن به مشکل بر خواهید خورد.
 5. مورد بعدی اینکه به رنگ مانتو و شلوار توجه کنید. اگر قصد دارید که مانتو و شلوار در محیط‌های اداری استفاده کنید، بهتر است که به سراغ خرید رنگ های چون مشکی، سرمه ای، طوسی بروید؛ چون حالت رسمی تری دارند. اگر هم قصد دارید که لباس تان را در مهمانی های رسمی و غیر رسمی به تن کنید، میتوانید رنگی را انتخاب نمایید که متناسب با میل و سلیقه خودتان باشد.
 6. مورد آخر هم توجه به قیمت مانتو و شلوار زنانه است. در حال حاضر قیمت این محصول از ارزان شروع می شود تا گران. این شما هستید که باید متناسب با بودجه و سلیقه خودتان یک مدل و یک رنگ خاص را خریداری کنید. هر چند که هیچ ارزانی بی علت و هیچ گرانی بی حکمت نیست، پس مدل انتخابی در یک رنج قیمتی مناسب باشد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید مانتو و شلوار زنانه مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های مانتو و شلوار زنانه ارزان، محبوب و پرفروش را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را درافت کنید.


۱ ست مانتو و شلوار زنانه مدل dk-1

ست مانتو و شلوار زنانه مدل dk-1

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۸۳

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156583

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۸۳
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2472 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2472 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2472
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان ۱۵۶۵۱۳

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان 156513

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  نویان ۱۵۶۵۱۳
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2475 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2475 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2475
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2476 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2476 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2476
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد ۱۵۵۶۰۳

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد 155603

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: فیوناسایزبندی: ۳۸ تا ۴۸دورسینه سایز ۳۸: ۹۴دورسینه سایز ۴۰: ۹۸دورسینه سایز ۴۲: ۱۰۲دورسینه سایز ۴۴: ۱۰۶دورسینه سایز ۴۶: ۱۱۰دورسینه سایز ۴۸: ۱۱۴مدل یقه: هفتجلو آستردارجیب کاربردیقد کت: ۹۳قد شلوار: ۱۰۲بسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کرشمه کد ۱۵۵۶۰۳
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ مانتو و شلوار زنانه مدل BA1011

مانتو و شلوار زنانه مدل BA1011

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  مازراتی
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کد کالای محصول
  BA1011
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۲

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 102

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۲۲

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156522

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۲۲
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۵۳

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156553

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۵۳
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۳۵

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156535

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۳۵
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۳

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 103

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد ۱۵۵۶۷۵

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد 155675

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: فیوناسایزبندی: ۳۸ تا ۴۸دورسینه سایز ۳۸: ۹۴دورسینه سایز ۴۰: ۹۸دورسینه سایز ۴۲: ۱۰۲دورسینه سایز ۴۴: ۱۰۶دورسینه سایز ۴۶: ۱۱۰دورسینه سایز ۴۸: ۱۱۴مدل یقه: هفتجلو آستردارجیب کاربردیقد کت: ۹۳قد شلوار: ۱۰۲بسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کرشمه کد ۱۵۵۶۷۵
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۴

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 104

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۰۴

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156504

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۰۴
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2474 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2474 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2474
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد ۱۵۵۶۰۲

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد 155602

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: فیوناسایزبندی: ۳۸ تا ۴۸دورسینه سایز ۳۸: ۹۴دورسینه سایز ۴۰: ۹۸دورسینه سایز ۴۲: ۱۰۲دورسینه سایز ۴۴: ۱۰۶دورسینه سایز ۴۶: ۱۱۰دورسینه سایز ۴۸: ۱۱۴مدل یقه: هفتجلو آستردارجیب کاربردیقد کت: ۹۳قد شلوار: ۱۰۲بسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کرشمه کد ۱۵۵۶۰۲
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۴۶

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156546

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۴۶
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۲۸

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156528

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۲۸
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2477 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2477 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2477
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد ۱۵۵۳۷۸

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد 155378

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: کتان ویسکوزسایزبندی: ۱ و ۲ و ۳سایز ۱ مناسب: ۳۶ تا ۳۸سایز ۲ مناسب: ۴۰ تا ۴۲سایز ۳ مناسب: ۴۴ تا ۴۶دورسینه سایز ۱: ۱۰۲دورسینه سایز ۲: ۱۰۸دورسینه سایز ۳: ۱۱۶مدل یقه: مردانهجیب کاربردیقد کت: ۶۴قد شلوار: ۱۰۵شلوار کارگوچهار جیب پاکتیدو جیب بغلپشت شلوار کمر کشبسته شدن: زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۵۳۷۸
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۰۶

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156506

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۰۶
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد ۱۵۵۶۰۴

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد 155604

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: فیوناسایزبندی: ۳۸ تا ۴۸دورسینه سایز ۳۸: ۹۴دورسینه سایز ۴۰: ۹۸دورسینه سایز ۴۲: ۱۰۲دورسینه سایز ۴۴: ۱۰۶دورسینه سایز ۴۶: ۱۱۰دورسینه سایز ۴۸: ۱۱۴مدل یقه: هفتجلو آستردارجیب کاربردیقد کت: ۹۳قد شلوار: ۱۰۲بسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کرشمه کد ۱۵۵۶۰۴
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۱۵

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156515

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۱۵
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2478 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2478 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2478
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۱

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 101

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ مانتو و شلوار زنانه مدل شیمر سنتی کد tm-2447 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل شیمر سنتی کد tm-2447 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه شیمر وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. – ست مانتو و شلوار زنانه – طرح سنتی- پارچه شیمر درجه ۱ – دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس – مناسب برای تمام فصول سال – مورد استفاده روزمره و مهمانی و…خصوصیات پارچه شیمر:۱. انواع پارچه شیمر در دسته پارچه‌های ابر و بادی قرار دارد و به همین دلیل نازک، خنک و کاملا سبک است.۲. ویژگی برجسته و بارز انواع پارچه شیمر، سبکی بسیار مناسب و وزن کم است. این موضوع باعث می‌شود که در دسته پارچه‌های خنک تابستانی قرار بگیرد و برای دوخت انواع مانتو تابستانی مناسب باشد.۳. این پارچه دارای ظاهری چروک است و این چروکی نیز زیبایی خاصی به آن می‌دهد و موجب می‌شود که گزینه مناسب برای تهیه برخی لباس‌ها باشد. علت این موضوع که نام این پارچه را شیمر گذاشتند، به دلیل همین بافت چروک و ناهموار است.۴ا پارچه شیمر کاملا برق و درخشنده است و در هنگام برخورد نور، این درخشندگی بیشتر می‌شود و علاوه بر آن، طرحی رنگین‌کمانی و زیبا پیدا می‌کند.۵. پارچه شیمر به دلیل اینکه ساختاری کاملا مصنوعی دارد و از متریال پلی‌استر و ابریشم مصنوعی ساخته شده است، آبرفتی ندارد.۶. جنس این پارچه نرمی و لطافت زیادی دارد.۷. با توجه به اینکه این پارچه دارای چروک زیادی است، یکی از دلایل زیبایی و خاص بودن آن هم داشتن همین ناهمواری‌ها در سطوح پارچه است و به همین دلیل نیاز به اتوکاری زیادی ندارد.۸. پارچه شیمر و انواع مختلف آن دارای کمی آهار است و ایستایی تقریبا مناسبی دارد. در عین حال گزینه مناسبی در میان پارچه‌های لخت و خشک محسوب می‌شود. به همین دلیل لباس دوخته شده با این پارچه بر روی بدن می‌نشیند و ظاهر شیک و منظمی از خود نشان می‌دهد.
 • نگهداری
  در حالت کلی تمامی ست هایی که از پارچه‌هایی که از متریال مصنوعی تهیه‌ی می‌شوند، نیاز به مراقبت زیاد و وسواس گونه ندارند و با رعایت کوچک‌ترین موارد به خوبی می‌توان در بالا بردن ماندگاری و عمر مفید آن‌ها موثر بود. اما در عین حال رعایت برخی نکات در شستشو و نحوه اتو کشیدن مهم است. مهم‌ترین نکته در نگهداری و مراقبت از انواع ست شیمر، روش شستشو این پارچه است. بهتر است برای شستشوی ست در ماشین لباسشویی، دور کم ماشین استفاده کنید. همچنین دمای آب در حد متعادل باشد و از آب خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده نشود. بهترین دما برای شستشوی این پارچه، دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد است. در عین حال برای اتو کردن این ست، از دمای کم اتو استفاده کنید و برای رعایت احتیاط بیشتر، یک پارچه نخی سفید رنگ روی تونیک شیمر بیاندازید و بعد اتوکاری آن را انجام دهید.
 • کد کالای محصول
  tm-2447
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد ۱۵۵۳۳۶

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد 155336

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: کتان ویسکوزسایزبندی: ۱ و ۲ و ۳سایز ۱ مناسب: ۳۶ تا ۳۸سایز ۲ مناسب: ۴۰ تا ۴۲سایز ۳ مناسب: ۴۴ تا ۴۶دورسینه سایز ۱: ۱۰۲دورسینه سایز ۲: ۱۰۸دورسینه سایز ۳: ۱۱۶مدل یقه: مردانهجیب کاربردیقد کت: ۶۴قد شلوار: ۱۰۵شلوار کارگوچهار جیب پاکتیدو جیب بغلپشت شلوار کمر کشبسته شدن: زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کاملیا کد ۱۵۵۳۳۶
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2473 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل نخی ابر و بادی سنتی کد tm-2473 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه ابر و بادی خالص وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم و بهاری یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. پارچه های ابرو بادی ریزش و ایست عالی دارند و بخاطر همین طرف دار های زیادی دارد و ست مانتو و شلوارهایی که با این پارچه دوخته میشوند تن خور عالی دارند. این پارچه بسیار خنک و نازک است که میتوان انتخاب خوبی برای ست مانتو و شلوارهای تابستانه باشد و خیلی راحت میتوان با این ست مانتو و شلوارهای ابرو بادی استایل های زیبا و خاص مورد نظر خود را انتخاب کرد. بافت این پارچه نرم است و مناسب فصل گرم سال می باشد . به راحتی خشک می شوند. فصل تابستان و بهار بخاطر گرمی هوایی که هست می طلبد که ست مانتو و شلوارهای سبک و خنک و نازک که از پارچه ابروبادی دوخته میشوند استفاده کرد. رنگ های شاد و روشن در روحیه ما تاثیر می گذارد و شاد و سرحال تر از هر زمان بنظر می آییم.- ست مانتو و شلوار زنانه- دارای بند کمر- پارچه نخی ابروبادی درجه ۱- دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس- مناسب برای تمام فصول سال- مورد استفاده روزمره و مهمانی و…
 • نگهداری
  – یکی از مزیت‌های بسیار خوب ست زنانه نخی امکان نگهداری بسیار ساده آن است. شما به راحتی می‌توانید بارها این ست را بشویید، خشک کنید و سپس استفاده کنید. همچنین این ست می‌توانند دمای بالا را تحمل کند بنابراین می‌توان آن‌ها را بدون مشکل در دمای ۲۰ یا ۳۰ درجه سانتیگراد شستشو داد.- مقام در شست و شو و مناسب برای فعالیت های روزمره- با دمای کم اتوکشی شود.- خشکشویی نشود- از خشک کن استفاده نشود.- از سفید کننده استفاده نشود.
 • کد کالای محصول
  tm-2473
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۰۱

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156501

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۰۱
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد ۱۵۵۶۲۸

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کرشمه کد 155628

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: فیوناسایزبندی: ۳۸ تا ۴۸دورسینه سایز ۳۸: ۹۴دورسینه سایز ۴۰: ۹۸دورسینه سایز ۴۲: ۱۰۲دورسینه سایز ۴۴: ۱۰۶دورسینه سایز ۴۶: ۱۱۰دورسینه سایز ۴۸: ۱۱۴مدل یقه: هفتجلو آستردارجیب کاربردیقد کت: ۹۳قد شلوار: ۱۰۲بسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کرشمه کد ۱۵۵۶۲۸
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۶

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 106

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد ۱۰۵

مانتو و شلوار زنانه مدل اسپرت کد 105

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  میکرو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ مانتو و شلوار زنانه مدل شیمر براق خامه دوزی سنتی tm-2446 رنگ مشکی

مانتو و شلوار زنانه مدل شیمر براق خامه دوزی سنتی tm-2446 رنگ مشکی

مشخصات

 • طرح
  طرح‌دار
 • جنس شلوار
  نخ
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  – لطفا به راهنمای سایز موجود در تصاویر توجه بفرمایید. جنس ست مانتو و شلوار از پارچه شیمر وارداتی تهیه شده است. جنس بسیار خنک، سبک‌ و راحتی دارد. از این ست مانتو و شلوار بیشتر در موارد روزمره استفاده میشود. راحت میباشد. این ست مانتو و شلوار مناسب فصل های گرم یا مناطق گرمسیری میباشد افرادی که حساسیت پوستی دارند و فقط از اجناس نخی استفاده میکنند، این ست مانتو و شلوار به آنها توصیه میشود. عیار پارچه نخی این ست مانتو و شلوار بالا است که اصلاحا میگویند ( سه نخ ) میباشد. رنگ پارچه ثابت می‌باشد و با شست و شو کم رنگ نمی شود. – ست مانتو و شلوار زنانه – طرح سنتی- پارچه شیمر درجه ۱ – دوخته شده از پارچه با کیفیت بالا با چرخهای دو سوزنه جهت محکم شدن دوخت لباس – مناسب برای تمام فصول سال – مورد استفاده روزمره و مهمانی و…خصوصیات پارچه شیمر:۱. انواع پارچه شیمر در دسته پارچه‌های ابر و بادی قرار دارد و به همین دلیل نازک، خنک و کاملا سبک است.۲. ویژگی برجسته و بارز انواع پارچه شیمر، سبکی بسیار مناسب و وزن کم است. این موضوع باعث می‌شود که در دسته پارچه‌های خنک تابستانی قرار بگیرد و برای دوخت انواع مانتو تابستانی مناسب باشد.۳. این پارچه دارای ظاهری چروک است و این چروکی نیز زیبایی خاصی به آن می‌دهد و موجب می‌شود که گزینه مناسب برای تهیه برخی لباس‌ها باشد. علت این موضوع که نام این پارچه را شیمر گذاشتند، به دلیل همین بافت چروک و ناهموار است.۴ا پارچه شیمر کاملا برق و درخشنده است و در هنگام برخورد نور، این درخشندگی بیشتر می‌شود و علاوه بر آن، طرحی رنگین‌کمانی و زیبا پیدا می‌کند.۵. پارچه شیمر به دلیل اینکه ساختاری کاملا مصنوعی دارد و از متریال پلی‌استر و ابریشم مصنوعی ساخته شده است، آبرفتی ندارد.۶. جنس این پارچه نرمی و لطافت زیادی دارد.۷. با توجه به اینکه این پارچه دارای چروک زیادی است، یکی از دلایل زیبایی و خاص بودن آن هم داشتن همین ناهمواری‌ها در سطوح پارچه است و به همین دلیل نیاز به اتوکاری زیادی ندارد.۸. پارچه شیمر و انواع مختلف آن دارای کمی آهار است و ایستایی تقریبا مناسبی دارد. در عین حال گزینه مناسبی در میان پارچه‌های لخت و خشک محسوب می‌شود. به همین دلیل لباس دوخته شده با این پارچه بر روی بدن می‌نشیند و ظاهر شیک و منظمی از خود نشان می‌دهد.
 • نگهداری
  در حالت کلی تمامی ست هایی که از پارچه‌هایی که از متریال مصنوعی تهیه‌ی می‌شوند، نیاز به مراقبت زیاد و وسواس گونه ندارند و با رعایت کوچک‌ترین موارد به خوبی می‌توان در بالا بردن ماندگاری و عمر مفید آن‌ها موثر بود. اما در عین حال رعایت برخی نکات در شستشو و نحوه اتو کشیدن مهم است. مهم‌ترین نکته در نگهداری و مراقبت از انواع ست شیمر، روش شستشو این پارچه است. بهتر است برای شستشوی ست در ماشین لباسشویی، دور کم ماشین استفاده کنید. همچنین دمای آب در حد متعادل باشد و از آب خیلی گرم یا خیلی سرد استفاده نشود. بهترین دما برای شستشوی این پارچه، دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی‌گراد است. در عین حال برای اتو کردن این ست، از دمای کم اتو استفاده کنید و برای رعایت احتیاط بیشتر، یک پارچه نخی سفید رنگ روی تونیک شیمر بیاندازید و بعد اتوکاری آن را انجام دهید.
 • کد کالای محصول
  tm-2446
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ مانتو و شلوار زنانه مدل BA1011

مانتو و شلوار زنانه مدل BA1011

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  مازراتی
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کد کالای محصول
  BA1011
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ مانتو و شلوار زنانه مدل ۱- A1011

مانتو و شلوار زنانه مدل 1- A1011

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  مازراتی
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • جزئیات
  مانتو شلوار زنانه و دخترانهجنس : مازراتیفری سایز ۴۲-۴۴ قد مانتو : حدود ۸۰CM قد شلور : حدود ۱۰۰CMفری سایز ۴۸-۵۰ قد مانتو : حدود ۹۰CM قد شلور : حدود ۱۰۰CMنحوه بسته شدن با دکمه و مناسب برای ۴ فصل میباشد.
 • کد کالای محصول
  A1011
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد ۱۵۶۵۱۱

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل نویان کد 156511

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: مموریسایزبندی: ۱ و ۲سایز ۱ مناسب: ۳۸ تا ۴۲سایز ۲ مناسب: ۴۴ تا ۴۸دورسینه سایز ۱: ۱۰۶دورسینه سایز ۲: ۱۱۶مدل یقه: مردانهچهار جیبکمر گتقد مانتو: ۷۵قد شلوار: ۹۷شلوار کارگوپایین شلوار گتچهار جیبشلوار کمر کشبسته شدن شلوار : زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  ۱۵۶۵۱۱
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد ۱۵۵۳۰۱

مانتو و شلوار زنانه السانا مدل کاملیا کد 155301

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • دراپ
  دراپ ۴
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • نحوه بسته شدن
  دکمه مخفی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جزئیات
  جنس پارچه: کتان ویسکوزسایزبندی: ۱ و ۲ و ۳سایز ۱ مناسب: ۳۶ تا ۳۸سایز ۲ مناسب: ۴۰ تا ۴۲سایز ۳ مناسب: ۴۴ تا ۴۶دورسینه سایز ۱: ۱۰۲دورسینه سایز ۲: ۱۰۸دورسینه سایز ۳: ۱۱۶مدل یقه: مردانهجیب کاربردیقد کت: ۶۴قد شلوار: ۱۰۵شلوار کارگوچهار جیب پاکتیدو جیب بغلپشت شلوار کمر کشبسته شدن: زیپ و دکمه
 • کد کالای محصول
  کاملیا کد ۱۵۵۳۰۱
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ مانتو و شلوار زنانه مدل ۱- A1011

مانتو و شلوار زنانه مدل 1- A1011

مشخصات

 • طرح
  ساده
 • جنس شلوار
  مازراتی
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • قد لباس
  کوتاه
 • مورد استفاده
  اسپرت
 • کد کالای محصول
  A1011
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید مانتو و شلوار زنانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید بارانی زنانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا