لوازم جانبی خودرو

قفل رینگ چرخ، راهنمای خرید قفل رینگ چرخ انواع پراید، پژو، سمند، رنو، مزدا و هیوندا

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید قفل رینگ چرخ خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

امروزه با افزایش قیمت رینگ و لاستیک در بازار توجه خیلی از سارق‌ها به طرف سرقت این وسایل جلب شده است، یکی از راه‌های جلوگیری از سرقت رینگ و لاستیک خودرو استفاده از قفل رینگ چرخ خودرو می‌باشد. سارق‌ها برای این کار از جک و اچار بکس برقی استفاده می‌کنند و در عرض چند ثانیه رینگ و لاستیک شما را به سرقت می‌برند. اگر شما از قفل رینگ چرخ استفاده کرده باشید، کار را برای سارق مشکل و حتی در مواردی غیر ممکن می‌کنید. سارق همیشه به دنبال سرقت راحت و بی‌درد سر است و معمولا به سراغ سرقت‌های زمان بر که شانس دستگیر شدن را بالا می‌برد نمی‌رود. پس اگر سارق آچار قفل رینگ چرخ شما را هم همراه داشته باشد، سارق باید به اندازه باز کردن یک چرخ دیگر برای تعویض آچار زمان بگذارد، پس ترجیح می‌دهد، لاستیک خودرویی را به سرقت ببرد که راحت‌تر باشد. این امر شانس به سرقت رفتن رینگ و لاستیک شما را کاهش می‌دهد.

قفل رینگ چرخ یک روش راحت و مقرون به صرفه برای جلوگیری از سرقت رینگ و لاستیک شما می‌باشد. حتی خود شما هم هنگام باز کردن چرخ زمان پنچر شدن کلافه می‌شوید. دزد که جای خود را دارد و استرس او نسبت به شما هزار برابر است. متاسفانه خیلی از افراد این پیچ را زیاد سفت نمی‌کنند، در صورتی که یک تصور کاملا اشتباه می‌باشد، همین امر یعنی سفت نکردن قفل رینگ چرخ این فرصت را در اختیار سارق قرار می‌دهد که با دست یا آچار قفلی اقدام به باز کردن این پیچ کند. پس برای ایمنی بیشتر هنگام حرکت و کارایی بهتر این وسیله حتما این پیچ را همانند پیچ‌های دیگر به خوبی سفت نمائید. تجربه ثابت کرده که تمام سرقت‌هایی که با وجود نصب قفل رینگ چرخ صورت گرفته به علت سهل انگاری مالک در سفت نکردن پیچ مخصوص چرخ بوده است و نه مهارت بالای سارق، پس همیشه فقط به خرید این وسیله اتکا نکنید، نصب صحیح هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که نگران به سرقت رفتن رینگ و لاستیک خودرو خود هستید و قصد خرید قفل رینگ چرخ را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع قفل رینگ چرخ آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید قفل رینگ و چرخ باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

قفل رینگ‌چرخ خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

قفل رینگ در واقع همان پیچ چرخ است، اما با یک سری تغییرات که باعث شده دیگر یک آچار معمولی قادر به باز کردن آن نباشد. زیرا سری پیچ را به یک پیچ عجیب و غریب با آچار مخصوص تبدیل کرده‌اند که تنها با آچاری که درون بسته وجود دارد، می‌توان آن را باز و بسته کرد. در واقع یک آچار معروف و شناخته شده این پیچ را باز نخواهد کرد به همین علت تا حد زیادی از سرقت رینگ و لاستیک شما جلوگیری می‌کند. این مجموعه از چهار عدد پیچ مخصوص تشکیل شده که برای ضد سرقت کردن چرخ‌ها باید یک پیچ معمولی از هر چرخ را باز کرده و یک قفل یا همان پیچ مخصوص را در جای آن نصب کرد. سفت کردن این پیچ به اندازه پیچ‌های دیگر از اهمیت برخوردار است، پس هیچ وقت این پیچ را با دست و معمولی سفت نکنید، بلکه برای امنیت بیشتر هم که شده باید این پیچ را به اندازه سایر پیچ‌ها سفت کرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید انواع رینگ فولادی و اسپورت

مزایای استفاده از قفل رینگ چرخ خودرو:

 • نسبت به محافظ و ضد سرقت قسمت‌های دیگر خودرو قیمت ارزان‌تری دارد، به همین علت از ارزش خرید بالایی برخوردار می‌باشد.
 • نصب آن بسیار ساده بوده و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارد، تنها کافی است آن را خریداری کرده و روی چرخ خود نصب کنید.
 • از به سرقت رفتن رینگ و لاستیک خودرو شما جلوگیری می‌کند، بنابراین اگر از رینگ و لاستیک گران قیمت استفاده می‌کنید، باید از این محافظ استفاده نمائید.
 • اگر خودرو شما خارج از پارکینگ قرار دارد، با نصب این قطعه روی چرخ خود می‌توانید استرس را از خود دور کرده و آرامش خاطر بیشتری داشته باشید.

انواع قفل رینگ‌چرخ خودرو موجود در بازار:

 1. قفل ‌رینگ‌چرخ پراید: این یک تصور کاملا اشتباه است که فکر کنید، به علت اینکه رینگ و لاستیک خودرو پراید از سایر خودروها ارزان‌تر است، سارق به سراغ آن‌ها نمی‌رود، بنابراین شما باید برای حتی خودرو پیکان خود هم از این محافظ ضد سرقت استفاده کنید. این محافظ تا حد زیادی باعث می‌شود تا سارق قید سرقت از خودرو شما را زده و به سراغ خودرو دیگری برود.
 2. قفل ‌رینگ‌چرخ پژو: یکی از ویژگی‌هایی که باعث شده سارق‌ها بیشتر به سراغ سرقت رینگ و لاستیک از خانواده پژو بروند، این است که رینگ و لاستیک تمام مدل‌های خانواده پژو یکی است. پس رینگ و لاستیک پژو ۴۰۵ را به راحتی می‌توان روی پژو ۲۰۶ و پژو پارس نصب کرد. همین علت یا خوش فروش بودن باعث شده تا سرعت از این مدل‌ها بیشتر شود، پس اگر خانواده پژو دارید، حتما این محافظ را روی آن نصب کنید.
 3. قفل ‌رینگ‌چرخ سمند: با اینکه رینگ و لاستیک سمند از نظر اندازه و محل قرار گیری پیچ‌ها با خودرو پژو تفاوت دارد. اما سمند هم گروه مختلفی از مدل‌ها را دارد که رینگ و لاستیک همه آن‌ها یکی است. پس این مدل هم یکی از مدل‌های محبوب برای سرقت رینگ و لاستیک می‌باشد. زیرا همیشه مشتری برای خرید رینگ و لاستیک آن‌ها وجود دارد و اندازه رینگ و لاستیک تمام مدل‌ها با هم یکسان است. بنابراین شما روی خودرو سمند هم باید این قفل را نصب نمائید.
 4. قفل رینگ‌چرخ رنو: شاید گران بودن رینگ و لاستیک خودروهای شرکت رنو یکی از دلایل سرقت رینگ و لاستیک این خودروها باشد. سارق همیشه خود را برای سود بیشتر به خطر می‌اندازد، سرقت رینگ و لاستیک یک خودرو شاسی بلند دقیقا به اندازه سرقت از یک خودرو معمولی زمان می‌برد، اما سود فروش آن دو برابر یک خودرو معمولی است. پس سارق خود را برای سرقت از این خودروها به خطر می‌اندازد. پس نتیجه می‌گیریم که نه ارزان‌ترین و نه گران‌ترین خودرو از سرقت در امان نخواهند بود.

بهترین مارک قفل رینگ چرخ خودرو:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک محافظ ضد سرقت چرخ خودرو به شما معرفی کنیم، تا حدی بی انصافی محسوب می‌شود. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این قطعه فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک این وسیله بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای پیچ ضد سرقت چرخ خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

 • قفل‌ رینگ و ‌چرخ آلسیو
 • قفل رینگ و چرخ ول لاک
 • قفل رینگ و چرخ S.T.B
 • قفل رینگ و چرخ فابریک
 • قفل رینگ و چرخ الماس
 • قفل رینگ و چرخ high safety
 • قفل رینگ و چرخ psm
 • قفل رینگ و چرخ ماهان
 • قفل رینگ و چرخ ام تی سی
 • قفل رینگ و چرخ مکس

قفل رینگ چرخ خودرو از کجا بخریم؟

روش‌های مختلفی برای خرید محافظ ضد سرقت رینگ و لاستیک خودرو وجود دارد و شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید خرید خود را انجام دهید. در واقع هیچ محدودیتی برای انتخاب یک روش خاص وجود ندارد. اگر بخواهیم تک تک این روش‌ها را به شما توضیح دهیم یک پروسه زمان‌بر بوده و شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد. از آنجایی که تنها دو روش وجود دارند که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند، یعنی خرید حضوری و خرید اینترنتی در ادامه این دو روش را به طور کامل معرفی می‌کنیم.

 1. خرید قفل‌رینگ از لوازم تزئینی خودرو: در این روش شما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم تزئینی خودرو مراجعه کنید و از میان چند مدل موجود یکی را انتخاب و خریداری نمائید. در انتخاب خود باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی قفل‌رینگ چرخ: در این روش شما دیگر نیازی به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید، تنها کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان تنوع زیادی از محصولات جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت می‌توانید جنس خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لاستیک خودرو

نکات مهم برای خرید قفل رینگ چرخ خودرو:

 1. قیمت قفل چرخ: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که در مورد خرید این وسیله باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید قفل‌رینگ و لاستیک را مشخص کنید، با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع قفل چرخ: این وسیله هم مانند سایر لوازم جانبی خودرو انواع مختلفی دارد، این شما هستید که باید با توجه به مدل خودرو و سلیقه خود بهترین جنس آن را انتخاب و خریداری کنید. همان طور که می‌دانید، پیچ چرخ تمام خانواده پژو همسان بوده و شما می‌توانید با خرید مجموعه پژو آن را روی هر مدل از پژو نصب کنید. پراید هم مدل‌های مختلفی دارد که پیچ تمام مدل‌ها یکسان است. پس حتما با توجه به مدل خودرو نوع آن را مشخص کنید.
 3. جنس قفل چرخ: مهم‌ترین نکته در مورد خرید این قفل توجه به جنس آن می‌باشد. معمولا بهترین جنس برای این پیچ‌ها فولاد و آلیاژ کروم و وانادیوم است. اگر یک جنس اصلی و باکیفیت را خریداری کنید، سالیان سال بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن استفاده نمائید. جنس ضعیف و بدون کیفیت با چند بار باز و بسته کردن رد کرده و هرز می‌شود. و حتی ممکن است هزینه‌های سنگین تراشکاری برای بیرون آوردن آن را روی دست شما بگذارد.
 4. برند محصول: همیشه به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار هستند. این محصولات از قبل تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای متفرقه بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌د‌هید.
 5. مکانیسم آچار: هر محصول معمولا دارای یک مکانیسم آچار مخصوص به خود می‌باشد. توجه داشته باشید که قفل هر چه از یک آچار متفرقه و ناشناخته بهره ببرد، بیشتر از سرقت رینگ و لاستیک شما جلوگیری می‌کند. آچار برخی از مدل‌های معروف و پر کاربرد همیشه همراه سارق هست. در صورتی این قطعه از سرقت چرخ شما جلوگیری می‌کند که سارق آچار آن را نداشته باشد. مکانیسم‌های دشوار مناسب‌تر می‌باشند.
 6. اندازه سری قفل: توجه داشته باشید که اگر سری قفل به پیچ فابریک نزدیک باشد به راحتی می‌توان یک آچار قفلی روی آن قفل کرد و آن را باز کرد. اما مدل‌هایی وجود دارند که سری پیچ تخت می‌باشد و فضای مناسب جهت قفل کردن آچار قفلی روی آن‌ها وجود ندارد به همین علت از ایمنی بیشتری برخوردار می‌باشند. موقع خرید این وسیله به سری آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. این قطعه نباید طوری باشد که جای اچار قفلی یا آچار لوله‌گیر داشته باشد.

روش نگهداری از قفل رینگ چرخ:

 • همیشه برای باز و بسته کردن این وسیله از آچار دستی استفاده کنید، استفاده از بکس برقی یا بکس باد سبب رد کردن آچار یا خود پیچ می‌شود.
 • موقع نصب این قفل روی سری پیچ مقداری گریس بزنید، این کار از زنگ زدن و جام کردن پیچ برای استفاده بعدی جلوگیری می‌کند.
 • همیشه موقع سفت و باز کردن این قطعه آچار آن را قشنگ روی پیچ قرار دهید، قرار دادن اچار با زاویه روی پیچ سبب رد کردن آن می‌شود.
 • اگر رزوه پیچ به خوبی روی چرخ بسته نمی‌شود، احتمالا پیچ را به خواب خود نبسته‌اید، این کار سبب هرز شدن محل رزوه پیچ می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید قفل رینگ‌چرخ مورد نیازتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه قفل رینگ‌چرخ ارزان، با کیفیت و پر فروش موجود در بازار ایران را برای شما جمع آوری کرده ایم. فراموش نکنید، با کلیک روی هر تصویر با زدن دکمه ی زیر هر آیتم می توانید اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای ام وی ام X22 بسته ۴ عددی

 قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای ام وی ام X22 بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت X22

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای تویوتا کرولا

قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای تویوتا کرولا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قفل رینگ چرخ درجه یک خارجی مناسب برای تویوتا کرولاکیفیت قابل قبول مهره و آچار ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی مهره ها و آچارضد زنگ ضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ قفل رینگ چرخ مدل ۲۵ High Safety مناسب برای پژو پارس بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل 25 High Safety مناسب برای پژو پارس بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو پارس
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ قفل رینگ چرخ مدل hy8 مناسب برای کیا ریو بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل hy8 مناسب برای کیا ریو بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا ریو
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت ریو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای خودروهای هیوندای

قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای خودروهای هیوندای

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت ۱.۵*۱۲ میلیمتر مناسب برای انواع خودرو تیبا , ریو , محصولات کیا و هیوندایی و برخی خودرهای شرکت هوندا می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ قفل رینگ چرخ مدل High207 مناسب برای پژو ۲۰۷ بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل High207 مناسب برای پژو 207 بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۷
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ قفل رینگ چرخ مدل FAR9990 مناسب برای تیبا بسته ۴ عددی

 قفل رینگ چرخ مدل FAR9990 مناسب برای تیبا بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تیبا
 • سایر توضیحات
  مهره صد سرقت تیبا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ قفل رینگ چرخ S.T.B مدل۶۷X مناسب برای انواع رنو

قفل رینگ چرخ S.T.B مدل67X مناسب برای انواع رنو

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • سایر توضیحات
  سایز ۱.۵۰*۱۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای ساینا بسته ۴ عددی

 قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای ساینا بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ساینا
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت ساینا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ قفل رینگ چرخ ام تی سی کد MTC 14 مناسب برای پراید بسته ۶عددی

قفل رینگ چرخ ام تی سی کد MTC 14 مناسب برای پراید بسته 6عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • سایر توضیحات
  -سرقت را غیر ممکن-دارای آچار مخصوص-محصول از برند mtc-کیفیت عالی و بسیار مقاوم و مستحکم-نصب آسان-دارای ۴ عدد مهره ضد سرقت و ۲ عدد پیچ مخصوص باز و بسته کردنقابل نصب برای انواع پراید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ قفل رینگ چرخ مدل High30 مناسب برای H30 CROSS بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل High30 مناسب برای H30 CROSS بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکیفیت ساخت بسیار بالا و قابل قبول مهره و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقتهمراه ۲ آچار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای کوییک بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل FAR20 مناسب برای کوییک بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کوئیک
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت کوییک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ قفل رینگ چرخ مدل BER330 مناسب برای برلیانس ۳۲۰ بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل BER330 مناسب برای برلیانس 320 بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  برلیانس H320
 • سایر توضیحات
  قفل رینگ چرخ خارجی درجه یک مناسب برای انواع مدل های خودروهای برلیانس و جیلیکیفیت قابل قبول مهره و آچارساخته شده از فولاد و آلیاژ مناسب با توجه به وزن و شاخصه های کلیدی ایمنی در هر خودرو و لایه کرومی جهت درخشندگی مهره ها و آچارضد زنگضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ قفل رینگ چرخ مدل FAR33 مناسب برای مزدا ۳ نیو بسته ۴ عددی

 قفل رینگ چرخ مدل FAR33 مناسب برای مزدا 3 نیو بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  مزدا ۳
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت مزدا ۳ نیو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ قفل رینگ چرخ مدل Safety2008 مناسب برای پژو ۲۰۰۸ بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل Safety2008 مناسب برای پژو 2008 بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۰۸
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل۶۷X مناسب برای رنو ساندرو بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل67X مناسب برای رنو ساندرو بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو ساندرو
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکیفیت ساخت بسیار بالا و قابل قبول مهره و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ قفل رینگ چرخ مدل ۱۶ High Safety مناسب برای پژو ۲۰۰۸ بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل 16 High Safety مناسب برای پژو 2008 بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۰۸
 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای خودرو ساندرو و استپ وی

قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای خودرو ساندرو و استپ وی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قفل رینگ چرخ درجه یک خارجی مناسب برای ساندرو و استپ ویکیفیت قابل قبول مهره و آچار ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی مهره ها و آچارضد زنگ ضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ قفل رینگ چرخ مدل FAR30 مناسب برای مزدا ۳ بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل FAR30 مناسب برای مزدا 3 بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  مزدا ۳
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت مزدا ۳ قدیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ قفل رینگ چرخ مدل hyix35 مناسب برای هیوندای ix35 بسته ۴عددی

قفل رینگ چرخ مدل hyix35 مناسب برای هیوندای ix35 بسته 4عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ستفاده از آلیاژ مخصوص مطابق با وزن و نوع اتومبیل و طراحی رینگکیفیت قابل قبول مهره و آچارساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی مهره ها و آچارضد زنگضد سرقتهمراه دو عدد اچار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ قفل رینگ چرخ مدل FARCE0 مناسب برای کیا سراتو بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل FARCE0 مناسب برای کیا سراتو بسته 4 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  کیا سراتو
 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت سراتو سایپا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل۶۸X مناسب برای رنو داستر بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل68X مناسب برای رنو داستر بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکیفیت ساخت بسیار بالا و قابل قبول مهره و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ قفل رینگ چرخ مدل hyix45 مناسب برای تیبا بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ مدل hyix45 مناسب برای تیبا بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره صد سرقت IX45

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ قفل رینگ چرخ ۵ High Safety مناسب برای H30 CROSS بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ 5 High Safety مناسب برای H30 CROSS بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی و جلوگیری از زنگ زدگی مهره ها و آچارکیفیت ساخت بسیار بالا و قابل قبول مهره و آچارکاربری آسان و دارای آچار اضافهضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای تیبا

قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای تیبا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت ۱.۵*۱۲ میلیمتر مناسب برای انواع خودرو تیبا می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ قفل رینگ چرخ خودرو مدل K89 مناسب برای کیا اپتیما بسته ۴ عددی

قفل رینگ چرخ خودرو مدل K89 مناسب برای کیا اپتیما بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  فقط محصولات کیا موتور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل ۶۴۴۵H مناسب برای هیوندای و کیا

قفل رینگ چرخ اس تی بی مدل 6445H مناسب برای هیوندای و کیا

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  تیبا
 • سایر توضیحات
  سایز ۱.۵ *۱۲مناسب برای انواع خودروهای هیوندای و کیا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای تویوتا یاریس

قفل رینگ چرخ مدل فابریک مناسب برای تویوتا یاریس

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قفل رینگ چرخ درجه یک خارجی مناسب برای تویوتا یاریساستفاده از آلیاژ مخصوص مطابق با وزن و نوع اتومبیل و طراحی رینگکیفیت قابل قبول مهره و آچار ساخته شده از فولاد و لایه کرومی جهت درخشندگی مهره ها و آچارضد زنگ ضد سرقت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ قفل رینگ چرخ مدل FAR990 مناسب برای تیبا ۲ بسته ۴ عددی

 قفل رینگ چرخ مدل FAR990 مناسب برای تیبا 2 بسته 4 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره صد سرقت تیبا ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای خودرو های کیا

قفل رینگ چرخ آلسیو مناسب برای خودرو های کیا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مهره ضد سرقت ۱.۵*۱۲ میلیمتر مناسب برای انواع خودرو تیبا , ریو , محصولات کیا و هیوندایی و برخی خودرهای شرکت هوندا می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید قفل رینگ‌چرخ در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سیخ کباب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا