کوه‌نوردی و کمپینگلباس ورزشی مردانهلوازم ورزشی

شلوار کوهنوردی مردانه، راهنمای خرید اینترنتی شلوار کوهنوردی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید شلوار کوهنوردی مردانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای ورزش ‌کوهنوردی و صعود‌ به ارتفاعات شلوار کوهنوردی مردانه است. یک کوهنورد برای اینکه بتواند صعود خوبی را بدون دردسر تجربه کند، باید یک شلوار کوهنوردی مردانه مناسب داشته باشد. این شلوار از نظر شکل و اندازه با شلوارهای ورزشی دیگر متفاوت است، معمولا از پارچه پلی‌ استر ضد آب و باد دوخته می‌شوند که این ویژگی سبب می‌شود وزن سبک‌تری داشته باشند. شلوار کوهنوردی مردانه در صورت خیس شدن خیلی سریع خشک می‌شود. بنابراین شما بدون نگرانی در هر شرایط آب و هوایی می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد شلوار کوهنوردی مردانه مقاومت زیاد در برابر سایش و پاره شدن است. شلوار کوهنورد معمولا با لبه‌های تیز سنگ و صخره در تماس می‌باشد که خود زمینه مناسبی برای پاره شدن است. شلوار کوهنوردی مردانه طوری دوخته شده که قسمت‌هایی که حساس به پاره شدن هستند را دو لایه می‌دوزند. قسمت پایین این شلوارها معمولا دو تکه است و به صورت زیپ به هم متصل می‌شوند. در مواقعی که کوهنورد به وزن کم نیاز دارد می‌تواند دمپای شلوار کوهنوردی مردانه را جدا کرده و وزن شلوار خود را کاهش دهد. همچنین در برخی مدل‌ها کناره‌های شلوار دارای زیپ سرتاسری است که هنگام گرمی هوا می‌توان آن‌ها را باز کرد.

اگر شما هم جزو علاقه‌مندان به ورزش کوهنوردی هستید و قصد خرید شلوار کوهنوردی مردانه را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این پوشاک مهم به مشکل بر خورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع شلوار کوهنوردی مردانه آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید شلوار کوهنوردی مردانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از شلوار کوهنوردی‌مردانه چیست؟

از نظر ظاهری شباهت زیادی به شلوار‌های ورزشی دارند، تفاوت این شلوار با شلوارهای ورزشی دیگر در جنس پارچه آن‌ها می‌باشد. پارچه شلوار کوهنوردی معمولا از پارچه پلی‌ استر ضد آب و ضد باد است که تنفس پذیری بالایی دارد. یعنی بافت پارچه آن ۲۰۰۰۰ بار کوچک‌تر از یک قطره آب است که باعث می‌شود، پاهای شما اصلا عرق نکنند و در صورت عرق کردن از روزنه‌ها به صورت بخار خارج شوند. به علت اینکه شلوار کوهنوردی معمولا با صخره و سنگ‌های تیز در تماس است باید جنس مقاومی داشته باشد که به راحتی پاره نشود. امکان خیس شدن این شلوار خیلی زیاد است، بنابراین باید خیلی سریع خشک شوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه کوهنوردی

انواع مدل‌های شلوار کوهنوردی‌مردانه:

 1. شلوار کوهنوردی استاندارد: یکی از پرفروش‌ ترین مدل‌های شلوار کوهنوردی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه ارتفاع آن‌ها بلند است، از پاهای شما در برابر نیش حشرات، نور خورشید، باد و حتی خراش برداشتن به وسیله صخره‌ها محافظت می‌کند. با اینکه این شلوار تا روی کفش امتداد دارد اما چندان هم گرم نیست زیرا دارای تعدادی شبکه برای خنک سازی فضای داخل شلوار است. این شلوار را به راحتی می‌توان حتی در خیابان هم استفاده کرد.
 2. شلوار کوهنوردی قابل تبدیل: اگر دوست ندارید وزن کوله پشتی شما بالا برود و به جای حمل دو شلوار یک شلوار همه‌کاره داشته باشید پیشنهاد می‌کنم مدل قابل تبدیل را خریداری کنید. دمپای شلوار این مدل معمولا از زانو به بالا دارای زیپ می‌باشد که با باز کردن کامل زیپ‌ها می توانید آن را به شلوارک تبدیل کنید. یعنی شما در آب و هوای گرم سال می‌توانید با جدا کردن پایین شلوار آن را به یک مدل تابستانی تبدیل کنید. قسمت پایین شلوار هم نسبت به سایر قسمت‌ها زودتر کثیف می‌شود در نتیجه می‌توانید بدون در آوردن شلوار پایین آن در آورده و شستشو دهید. همچنین برای جلوگیری از عرق کردن پاها می‌توانید زیپ پایین شلوار را نیمه باز کنید.
 3. شلوار کوهنوردی تاشو: در واقع از نظر ظاهری شباهت زیادی به شلوارهای معمولی دارند، اما قسمت پایین این شلوارها را می‌توان تا زد. این مدل نسبت به مدل قابل تبدیل راحت‌تر است. شاید با خود بگوئید، که پایین هر شلواری را می‌توان به بالا تازد. اما تنها نکته قابل توجهی که آن را با سایر شلوارها متمایز می‌کند داشتن دکمه در پایین است که می‌توان دکمه آن را بست و قسمت تا زده آن ثابت شود. این ویژگی باعث می‌‌شود تحت هیچ شرایطی قسمت تا زده آن باز نشود. البته این ویژگی باعث می‌شود که پایین شلوار خود را با توجه به قد خود تنظیم کنید و نیاز به کوتاه کردن ندارند. در قسمت داخلی این شلوار نوار شبرنگ وجود دارد که با تا زدن شلوار نمایان می‌شود. همچنین در برخی مدل‌ها به جای دکمه بند دارند که باعث شده بدون تا زدن دمپای آن‌ها را بالا بزنید.
 4. شلوار کوهنوردی قابلیت جا‌به‌جایی: بهترین نمونه شلوار کوهنوردی است زیرا نه خیلی تنگ است و نه خیلی گشاد. توجه داشته باشید که اگر شلوار شما خیلی تنگ باشد، درون آن راحت نیستید، همچنین ممکن است از ناحیه زانو باعث خراش برداشتن زانوهای شما شود. اگر شلوار شما خیلی گشاد باشد باعث افزایش وزن کوهنورد می‌شود. همچنین زمان وزش باد شدی با اطراف برخورد می‌کند و امکان پاره شدن شلوار افزایش پیدا می‌کند. بنابراین شلوار کوهنوردی باید دقیقا سایز بدن شما باشد.

مزایای استفاده از شلوار کوهنوردی:

 • قیمت این پوشاک در مقایسه با سایر لباس‌های ورزشی ارزان‌تر است به همین علت ارزش خرید بالایی دارد.
 • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شلوار کوهنوردی جنس آن می‌باشد. جنس این پوشاک ورزشی از پلی استر است که باعث می‌شود، ضد آب و ضد باد باشد.
 • علاوه بر ضد آب و ضد باد بودن این پوشاک باید خاصیت تنفس پذیری هم داشته باشد. در صورت نداشتن تنفس پذیری پاها درون شلوار عرق می‌کند.
 • یک شلوار کوهنوردی خوب جنس محکم و مقاومی دارد، زیرا به دلیل برخورد شلوار با صخره‌ها و اطراف امکان پاره شدن شلوار به دور از انتظار نیست. پارچه محکم به راحتی پاره نمی‌‌شود.
 • شلوار کوهنوردی به گونه‌ای است که بعد از شستشو به راحتی و به سرعت خشک می‌شود. یکی از دلایلی که باعث می‌شود به سرعت خشک شوند، استفاده از پارچه گورتکس می‌باشد.
 • قابلیت تکه شدن دارند، یعنی قسمت پای شلوار با زیپ قابل جداشدن است و شما می‌توانید با باز کردن زیپ‌ها شلوار خود را به شلوارک تبدیل کنید. همچنین در مواردی به علت اینکه پایین شلوار بیشتر خاکی و کثیف می‌شود، می‌توانید پایین شلوار را جداگانه شستشو دهید.

بهترین مارک شلوار کوهنوردی مردانه:

به دلیل اینکه برند‌های باکیفیت زیادی در بازار وجود دارند و معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک شلوار کوهنوردی بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا معرفی محصول و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای شلوار کوهنوردی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • شلوار کوهنوردی چیبو
 • شلوار کوهنوردی انیسه
 • شلوار کوهنوردی کلمبیا
 • شلوار کوهنوردی کرویت
 • شلوار کوهنوردی دکتلون
 • شلوار کوهنوردی پروتکتیو
 • شلوار کوهنوردی آنتا
 • شلوار کوهنوردی آندر آمور
 • شلوار کوهنوردی سالومون
 • شلوار کوهنوردی کچوا

شلوار کوهنوردی مردانه از کجا بخریم؟

در واقع روش‌های زیادی برای خرید شلوار کوهنوردی وجود دارد، شما می‌توانید یا به روش حضوری یا به روش غیر حضوری یا آنلاین این کار را انجام دهید. این بستگی به سلیقه شما دارد که شما به چه روشی این کار را انجام دهید.

 1. خرید حضوری: شما می‌توانید با مراجعه حضوری به نزدیکترین فروشگاه لوازم ورزشی موجود در محل کار یا زندگی خود، شلوار کوهنوردی خود را انتخاب و خریداری کنید. لازم به ذکر است که در خرید با این روش باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید آنلاین: شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان تنوع زیادی از مدل‌ها و قیمت‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. خوشبختانه در روش اینترنتی امکان تعویض و مرجوع کردن کالا در صورت عدم رضایت به مدت ۷ روز وجود دارد و شما می‌توانید شلوار خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید جی پی اس کوهنوردی

نکات مهم هنگام خرید شلوار کوهنوردی:

 • قیمت شلوار: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید شلوار کوهنوردی قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب دارد، قبل از هر کاری شما باید میزان بودجه برای خرید شلوار را مشخص کنید با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب برایتان آسان می‌شود.
 • نوع شلوار: همان طور که می‌دانید شلوار کوهنوردی انواع مختلفی دارد که شما باید با توجه به نوع ورزش خود و فصلی که قرار است از شلوار استفاده کنید، نوع آن را مشخص نمائید. شلوار استاندارد مناسب فصل بهار و پائیز است، زیرا در این فصل‌ها هوا چندان گرم نیست و نیاز به یک شلوار گرم دارید. اما اگر به یک شلوار چهار فصل نیاز دارید، بهتر است مدل‌های چند کاره را تهیه کنید زیرا دمپای آن‌ها به صورت زیپی جدا می‌شود و می‌توانید آن را به یک شلوارک برای فصل تابستان تبدیل کنید.
 • جنس شلوار: جنس شلوار کوهنوردی باید ضد آب و ضد باد باشد. البته باید به تنفس پذیری شلوار هم توجه داشته باشید در غیر این صورت پاهای شما عرق می‌کند. مهم ترین ویژگی جنس شلوار کوهنوردی خشک شدن سریع و مقاومت بالای آن در برابر پاره شدن است. معمولا این شلوار از پارچه پلی استر دوخته می‌شود زیرا تمام ویژگی‌هایی که گفته شد را دارد. در برخی مدل‌های شلوار کوهنوردی قسمت‌های حساس به پاره شدن دو لایه دوخته می‌شوند.
 • سایز شلوار: برای خرید هر گونه لباس ورزشی باید به سایز آن توجه داشته باشید، شلوار کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نیست و باید حتما سایز بدن خود را خریداری کنید، نه بزرگ‌تر و نه کوچکتر بلکه دقیقا اندازه، زیرا اگر به شما تنگ باشد درون شلوار راحت نیستید و قسمت‌های سر زانوی شما که با شلوار در تماس است پاره می‌شود. اگر شلوار از پای شما گشاد‌تر باشد، هنگام باد راه رفتن مشکل شده و بیشتر با اطراف برخورد کرده و پاره می‌شود.
 • تعداد جیب: نکته بعدی در مورد خرید شلوار کوهنوردی توجه به تعداد و اندازه جیب‌های شلوار است. شما در واقع با توجه به تجهیزاتی که قرار است در جیب‌های خود قرار دهید باید جیب داشته باشید. یک جیب برای قرار دادن عینک کوهنوردی، یک جیب برای قرار دادن کلاه‌ کوهنوردی و جیب دیگر برای قرار دادن دستمال و دیگر تجهیزات کوهنوردی، به همین دلیل به تعداد وسایلی که باید دم دست داشته و داخل جیب نگهداری کنید بستگی دارد.
 • برند محصول: همیشه بهتر است برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند، تجربه هم ثابت کرده برندهای معروف معمولا از قبل امتحان شده و کیفیت خود را پس داده‌اند. پس تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید. زیرا معمولا بی‌کیفیت بوده و زمان و پول خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از شلوار کوهنوردی:

 • همیشه هنگام روشن کردن آتش مراقب شلوار خود باشید، زیرا پارچه آن پلاستیکی بوده و یک جرقه کوچک از آتش می‌تواند به آن صدمه وارد کند.
 • از شستشوی شلوار خود با ماشین لباسشویی خودداری کنید، زیرا شلوار شما تغییر رنگ و تغییر سایز می‌دهد.
 • برای خشک کردن شلوار کوهنوردی خود از بخاری و وسایل گرمایشی دیگر استفاده نکنید، زیرا جنس این شلوار معمولا پلاستیک است و بر اثر گرما تغییر شکل می‌دهد و از بین می‌رود.
 • درست است که پارچه شلوار کوهنوردی محکم و مقاوم می‌باشد، اما باید مراقب برخورد لباس با اجسام نوک تیز باشید، زیرا ممکن است باعث پوسته شدن پارچه و پارگی آن شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید شلوار کوهنوردی مردانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای شلوار کوهنوردی مردانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBnaM96

شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBnaM96

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  کتان و پلی استر
 • جزئیات
  کمر کشیدارای دو جیب زیپ دار در طرفین شلوارمچ پا دارای کشضد حساسیتمناسب برای کوهنوردی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل تابستانه ۱۶K703.0A

شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل تابستانه 16K703.0A

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  تابستانه خنک
 • جزئیات
  زیپ روی ران جهت تهویه هوا و به منزله یک پنجره تعبیه گردیده شده است.
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶K703A
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل M20000

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل M20000

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  ۹۲درصد پلی استر۸ درصد الاستین
 • کد کالای محصول
  M20000
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل ۲۲۰۱۵

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل 22015

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • توضیحات جنس
  – ضد آب است.-کشسانی دارد.
 • جزئیات
  – چهار جیب دارد. یکی عقب دوعدد جلو و یکی روی پا است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل تابستانه ۱۶K703.0A

شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل تابستانه 16K703.0A

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه تابستانه خنک
 • جزئیات
  زیپ روی ران جهت تهویه هوا به منزله پنجره تعبیه گردیده است
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶K703A
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ شلوار کوهنوردی مردانه مدل گریت اسکیپس

شلوار کوهنوردی مردانه مدل گریت اسکیپس

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ شلوار کوهنوردی مردانه مدل ss_2

شلوار کوهنوردی مردانه مدل ss_2

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ شلوار کوهنوردی مردانه مدل ۲۲۶۹-۱۱۹

شلوار کوهنوردی مردانه مدل 2269-119

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های بهاری و تابستان.بسیار خنک و سبک.قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.مقاوم در برابر چین و چروک.دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.قسمت کمر شلوار در دو طرف کشی بوده به همراه کمربند .پارچه کشی و راحت.شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی .
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH – smn 01

شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH - smn 01

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه میکرووینزمقاوم دربرابر آب و بادمناسب برای ۳فصل
 • جزئیات
  جنس پارچه میکرووینزمقاوم دربرابر آب و بادمناسب برای ۳فصل
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ شلوار کوهنوردی مردانه مدل MM315

شلوار کوهنوردی مردانه مدل MM315

مشخصات

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  شلوارماموت:از جنس کتان کش مناسب همه فصول بجز زمستان جهت گام برداری آسانتر در طبیعت و به هنگام ورزش
 • کشور مبدا برند
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH- 02

شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH- 02

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه میکرووینز. مقاوم دربرابر آب و باد. مناسب ۳فصل
 • جزئیات
  جنس پارچه میکرووینز. مقاوم دربرابر آب و باد. مناسب ۳فصل
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-329502-2022

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-329502-2022

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  – دارای چهار عدد جیب می باشد.
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل M30000

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل M30000

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  ۹۲درصد پلی استر۸ درصد الاستین
 • نگهداری
  شستشو با آب ۴۰ درجه
 • کد کالای محصول
  M30000

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ شلوار کوهنوردی مردانه snn

شلوار کوهنوردی مردانه snn

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  پارچه نانو و کش
 • جزئیات
  نام محصول: شلوار کوهنوردی سالامونslmnnمناسب فصل بهار تابستان پاییزاز جنس پارچه نانو و کشمقاوم در برابر بادساخت چینغیراصلسایزM: دورکمر۹۰تا۹۳ دورران۵۸ قدفاق۲۹ قدشلوار۱۰۵سایزL: دورکمر۹۳تا۹۶ دورران۶۰ قدفاق۳۰ قدشلوار۱۰۵سایزXL: دورکمر۹۶تا۹۹ دورران۶۲ قدفاق۳۱ قدشلوار۱۰۸سایزXXL: دورکمر۹۹تا۱۰۲ دورران۶۴. قدفاق۳۱.۵ قدشلوار۱۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ شلوار کوهنوردی مردانه مدل فارست

شلوار کوهنوردی مردانه مدل فارست

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ شلوار کوهنوردی مردانه MUT کد ۲۲

شلوار کوهنوردی مردانه MUT کد 22

مشخصات

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  شلوارماموت:از جنس کتان کش مناسب همه فصول بجز زمستان جهت گام برداری آسانتر در طبیعت و به هنگام ورزش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBblM96

شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBblM96

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  کتان و پلی استر
 • جزئیات
  کمر کشیدارای دو جیب زیپ دار در طرفین شلوارمچ پا دارای کشضد حساسیتمناسب برای کوهنوردی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-329502-2022

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-329502-2022

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  -قابلیت شلوارک شدن دارد.- دارای ۴ عدد جیب می باشد.
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ شلوار کوهنوردی مردانه مدل Slmnm کد ۶۰

شلوار کوهنوردی مردانه مدل Slmnm کد 60

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  ازجنس پارچه نانو و کش
 • جزئیات
  مناسب فصل بهار تابستان پاییزمقاوم در برابر باساخت چینغیراصلسایزM: دورکمر۸۶cm دورران۵۲cmسایزL: دورکمر۸۹cm دورران۵۶cmسایزXL: دورکمر۹۳cm دورران۵۸cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBblM96

شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBblM96

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  کتان و پلی استر
 • جزئیات
  کمر کشیدارای دو جیب زیپ دار در طرفین شلوارمچ پا دارای کشضد حساسیتمناسب برای کوهنوردی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH – lwlpn 06

شلوار کوهنوردی مردانه مدل SH - lwlpn 06

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  شلوار لوآلپاین:از جنس ویندستاپر، مقاوم دربرابر باد و آب مناسب برای فصل پاییز و زمستان. کشور سازنده چین.
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل K2020

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل K2020

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  ۱۰۰٪ پلی آمید
 • جزئیات
  شلوار کوهنوردی و طبیعت گردی مردانه کریویتکمر شلوار از دو طرف دارای کش برای راحتی و کمربند خوردارای یک جیب در بغل شلوار شلوار دو حالته که تبدیل به شلوارک زیر زانو می شوددمپا شلوار دارای گتر میباشد
 • نگهداری
  شستشو با آب ۴۰ درجه
 • کد کالای محصول
  K2020
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ شلوار کوهنوردی مردانه مدل ۱۰۵ – ۲۲۶۹

شلوار کوهنوردی مردانه مدل 105 - 2269

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است.
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های بهاری و تابستان.بسیار خنک و سبک.قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.مقاوم در برابر چین و چروک.دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.قسمت کمر شلوار در دو طرف کشی بوده به همراه کمربند .پارچه کشی و راحت.شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی .
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ شلوار کوهنوردی مردانه بلک یاک مدل SM019

شلوار کوهنوردی مردانه بلک یاک مدل SM019

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه از ۹۵ درصد فیبر و ۵درصد اسپند کسی تشکیل شده است.لایه درونی از پشم گوسفند می باشد که موجب پایداری دمای بدن و جلوگیری از ورود سرما و رطوبت درون پاها و بدن می گردد.جنس پارچه کاملا قابل تنفس بوده و جهت راحتی کشسانی لازم را دارد.
 • جزئیات
  همچنین جنس پارچه شلوار بادگیر بوده و ضمن گرم نگه داشتن پاها ، در برابر سایش مقاوم می باشد.این شلوار مناسب کوهنوردی،مسافرت،اسکی،پیاده روی،کمپینگ،ماهیگیری،قایقرانی،دوچرخه سواری،اسنو برد،پیاده روی و دویدن می باشد
 • نگهداری
  با آب سرد و مواد شوینده معتبر و نرم کننده ها استفاده شود تا حدممکن از مواد شیمیایی و سفید کننده ها استفاده نکنید
 • کد کالای محصول
  PT019

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ شلوار کوهنوردی مردانه lwl کد ۲۰۸

شلوار کوهنوردی مردانه lwl کد 208

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  از جنس پارچه ویندستاپر
 • جزئیات
  مناسب فصل پاییز زمستان و اواسل بهارمقاوم دربرابر باد وآبساخت چینغیراصلسایزL: دورکمر۱۰۰cm دورران۵۲cmسایزXL: دورکمر۱۱۰cm دورران۵۸cmسایزXXL: دورکمر۱۲۰cm دورران۶۴cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل چهار فصل شش جیب ۱۶K702A

شلوار کوهنوردی مردانه کاترتو مدل چهار فصل شش جیب 16K702A

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • جزئیات
  شش جیب زیپ دار
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.دمای اطو کشی حداکثر ۱۱۰ درجه سانتی گراد
 • کد کالای محصول
  ۱۶K702A
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00313

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00313

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • جزئیات
  این شلوار ها دارای زیپی جداگانه روی هر پا می باشند ، که به کوهنوردان اجازه می دهد تا با باز کردن زیپ، آن ها را به شلوارک تبدیل کرده و به سادگی از آن ها در هوای گرم استفاده کنند . بسیاری از کوهنوردان تنوع و چنده کاره بودن این شلوار ها رو دوست دارند و معمولا انتخاب اول آنها می باشد زیرا جای کمتری می گیرند و وزن داخل کوله پشتی نیز، کاهش پیدا می کند . یکی از قابلیت های کاربردی آن نیز این است که معمولا قسمت پایینی شلوار را که بیشتر کثیف می شود را می توانید به راحتی جدا کنید و در حالی که بالاتنه ی آن را هنوز به تن دارید شروع به شستشو کنید .زیپ ها را می توانید نیمه کاره باز کنید تا تبدیل به یک تهویه و منفذ ورودی هوا باشد و یا می توانید قسمت پایینی را به طور کلی در بیاورید و آن را دور هم بپیچید و به عنوان گترز از آن آستفاده کنید
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00313
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ شلوار کوهنوردی مردانه جک ولف اسکین مدل ۱۳۹۰۰۸

شلوار کوهنوردی مردانه جک ولف اسکین مدل 139008

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۳۹۰۰۸
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-343305-2022

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل MOJ-343305-2022

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  – قابلیت شلوارک شدن دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل ۰۰۲۲۱۲۳۳۰

شلوار کوهنوردی مردانه کریویت مدل 002212330

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  – دارای زیپ برای تبدیل شلوار به شلوارک است.- پایین کار دارای کش جهت بستن مچ پا است.- دارای جنس قوی محکم جهت فعالیت ورزشی است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید شلوار کوهنوردی مردانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا