کوه‌نوردی و کمپینگلباس ورزشی مردانهلوازم ورزشی

شلوار کوهنوردی مردانه، راهنمای خرید اینترنتی شلوار کوهنوردی ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید شلوار کوهنوردی مردانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای ورزش ‌کوهنوردی و صعود‌ به ارتفاعات شلوار کوهنوردی مردانه است. یک کوهنورد برای اینکه بتواند صعود خوبی را بدون دردسر تجربه کند، باید یک شلوار کوهنوردی مردانه مناسب داشته باشد. این شلوار از نظر شکل و اندازه با شلوارهای ورزشی دیگر متفاوت است، معمولا از پارچه پلی‌ استر ضد آب و باد دوخته می‌شوند که این ویژگی سبب می‌شود وزن سبک‌تری داشته باشند. شلوار کوهنوردی مردانه در صورت خیس شدن خیلی سریع خشک می‌شود. بنابراین شما بدون نگرانی در هر شرایط آب و هوایی می‌توانید از آن استفاده کنید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد شلوار کوهنوردی مردانه مقاومت زیاد در برابر سایش و پاره شدن است. شلوار کوهنورد معمولا با لبه‌های تیز سنگ و صخره در تماس می‌باشد که خود زمینه مناسبی برای پاره شدن است. شلوار کوهنوردی مردانه طوری دوخته شده که قسمت‌هایی که حساس به پاره شدن هستند را دو لایه می‌دوزند. قسمت پایین این شلوارها معمولا دو تکه است و به صورت زیپ به هم متصل می‌شوند. در مواقعی که کوهنورد به وزن کم نیاز دارد می‌تواند دمپای شلوار کوهنوردی مردانه را جدا کرده و وزن شلوار خود را کاهش دهد. همچنین در برخی مدل‌ها کناره‌های شلوار دارای زیپ سرتاسری است که هنگام گرمی هوا می‌توان آن‌ها را باز کرد.

اگر شما هم جزو علاقه‌مندان به ورزش کوهنوردی هستید و قصد خرید شلوار کوهنوردی مردانه را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این پوشاک مهم به مشکل بر خورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع شلوار کوهنوردی مردانه آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید شلوار کوهنوردی مردانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از شلوار کوهنوردی‌مردانه چیست؟

از نظر ظاهری شباهت زیادی به شلوار‌های ورزشی دارند، تفاوت این شلوار با شلوارهای ورزشی دیگر در جنس پارچه آن‌ها می‌باشد. پارچه شلوار کوهنوردی معمولا از پارچه پلی‌ استر ضد آب و ضد باد است که تنفس پذیری بالایی دارد. یعنی بافت پارچه آن ۲۰۰۰۰ بار کوچک‌تر از یک قطره آب است که باعث می‌شود، پاهای شما اصلا عرق نکنند و در صورت عرق کردن از روزنه‌ها به صورت بخار خارج شوند. به علت اینکه شلوار کوهنوردی معمولا با صخره و سنگ‌های تیز در تماس است باید جنس مقاومی داشته باشد که به راحتی پاره نشود. امکان خیس شدن این شلوار خیلی زیاد است، بنابراین باید خیلی سریع خشک شوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه کوهنوردی

انواع مدل‌های شلوار کوهنوردی‌مردانه:

 1. شلوار کوهنوردی استاندارد: یکی از پرفروش‌ ترین مدل‌های شلوار کوهنوردی به شمار می‌روند. به دلیل اینکه ارتفاع آن‌ها بلند است، از پاهای شما در برابر نیش حشرات، نور خورشید، باد و حتی خراش برداشتن به وسیله صخره‌ها محافظت می‌کند. با اینکه این شلوار تا روی کفش امتداد دارد اما چندان هم گرم نیست زیرا دارای تعدادی شبکه برای خنک سازی فضای داخل شلوار است. این شلوار را به راحتی می‌توان حتی در خیابان هم استفاده کرد.
 2. شلوار کوهنوردی قابل تبدیل: اگر دوست ندارید وزن کوله پشتی شما بالا برود و به جای حمل دو شلوار یک شلوار همه‌کاره داشته باشید پیشنهاد می‌کنم مدل قابل تبدیل را خریداری کنید. دمپای شلوار این مدل معمولا از زانو به بالا دارای زیپ می‌باشد که با باز کردن کامل زیپ‌ها می توانید آن را به شلوارک تبدیل کنید. یعنی شما در آب و هوای گرم سال می‌توانید با جدا کردن پایین شلوار آن را به یک مدل تابستانی تبدیل کنید. قسمت پایین شلوار هم نسبت به سایر قسمت‌ها زودتر کثیف می‌شود در نتیجه می‌توانید بدون در آوردن شلوار پایین آن در آورده و شستشو دهید. همچنین برای جلوگیری از عرق کردن پاها می‌توانید زیپ پایین شلوار را نیمه باز کنید.
 3. شلوار کوهنوردی تاشو: در واقع از نظر ظاهری شباهت زیادی به شلوارهای معمولی دارند، اما قسمت پایین این شلوارها را می‌توان تا زد. این مدل نسبت به مدل قابل تبدیل راحت‌تر است. شاید با خود بگوئید، که پایین هر شلواری را می‌توان به بالا تازد. اما تنها نکته قابل توجهی که آن را با سایر شلوارها متمایز می‌کند داشتن دکمه در پایین است که می‌توان دکمه آن را بست و قسمت تا زده آن ثابت شود. این ویژگی باعث می‌‌شود تحت هیچ شرایطی قسمت تا زده آن باز نشود. البته این ویژگی باعث می‌شود که پایین شلوار خود را با توجه به قد خود تنظیم کنید و نیاز به کوتاه کردن ندارند. در قسمت داخلی این شلوار نوار شبرنگ وجود دارد که با تا زدن شلوار نمایان می‌شود. همچنین در برخی مدل‌ها به جای دکمه بند دارند که باعث شده بدون تا زدن دمپای آن‌ها را بالا بزنید.
 4. شلوار کوهنوردی قابلیت جا‌به‌جایی: بهترین نمونه شلوار کوهنوردی است زیرا نه خیلی تنگ است و نه خیلی گشاد. توجه داشته باشید که اگر شلوار شما خیلی تنگ باشد، درون آن راحت نیستید، همچنین ممکن است از ناحیه زانو باعث خراش برداشتن زانوهای شما شود. اگر شلوار شما خیلی گشاد باشد باعث افزایش وزن کوهنورد می‌شود. همچنین زمان وزش باد شدی با اطراف برخورد می‌کند و امکان پاره شدن شلوار افزایش پیدا می‌کند. بنابراین شلوار کوهنوردی باید دقیقا سایز بدن شما باشد.

مزایای استفاده از شلوار کوهنوردی:

 • قیمت این پوشاک در مقایسه با سایر لباس‌های ورزشی ارزان‌تر است به همین علت ارزش خرید بالایی دارد.
 • یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شلوار کوهنوردی جنس آن می‌باشد. جنس این پوشاک ورزشی از پلی استر است که باعث می‌شود، ضد آب و ضد باد باشد.
 • علاوه بر ضد آب و ضد باد بودن این پوشاک باید خاصیت تنفس پذیری هم داشته باشد. در صورت نداشتن تنفس پذیری پاها درون شلوار عرق می‌کند.
 • یک شلوار کوهنوردی خوب جنس محکم و مقاومی دارد، زیرا به دلیل برخورد شلوار با صخره‌ها و اطراف امکان پاره شدن شلوار به دور از انتظار نیست. پارچه محکم به راحتی پاره نمی‌‌شود.
 • شلوار کوهنوردی به گونه‌ای است که بعد از شستشو به راحتی و به سرعت خشک می‌شود. یکی از دلایلی که باعث می‌شود به سرعت خشک شوند، استفاده از پارچه گورتکس می‌باشد.
 • قابلیت تکه شدن دارند، یعنی قسمت پای شلوار با زیپ قابل جداشدن است و شما می‌توانید با باز کردن زیپ‌ها شلوار خود را به شلوارک تبدیل کنید. همچنین در مواردی به علت اینکه پایین شلوار بیشتر خاکی و کثیف می‌شود، می‌توانید پایین شلوار را جداگانه شستشو دهید.

بهترین مارک شلوار کوهنوردی مردانه:

به دلیل اینکه برند‌های باکیفیت زیادی در بازار وجود دارند و معرفی یک برند خاص به عنوان بهترین مارک شلوار کوهنوردی بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد تا معرفی محصول و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای شلوار کوهنوردی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • شلوار کوهنوردی چیبو
 • شلوار کوهنوردی انیسه
 • شلوار کوهنوردی کلمبیا
 • شلوار کوهنوردی کرویت
 • شلوار کوهنوردی دکتلون
 • شلوار کوهنوردی پروتکتیو
 • شلوار کوهنوردی آنتا
 • شلوار کوهنوردی آندر آمور
 • شلوار کوهنوردی سالومون
 • شلوار کوهنوردی کچوا

شلوار کوهنوردی مردانه از کجا بخریم؟

در واقع روش‌های زیادی برای خرید شلوار کوهنوردی وجود دارد، شما می‌توانید یا به روش حضوری یا به روش غیر حضوری یا آنلاین این کار را انجام دهید. این بستگی به سلیقه شما دارد که شما به چه روشی این کار را انجام دهید.

 1. خرید حضوری: شما می‌توانید با مراجعه حضوری به نزدیکترین فروشگاه لوازم ورزشی موجود در محل کار یا زندگی خود، شلوار کوهنوردی خود را انتخاب و خریداری کنید. لازم به ذکر است که در خرید با این روش باید نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید آنلاین: شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان تنوع زیادی از مدل‌ها و قیمت‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. خوشبختانه در روش اینترنتی امکان تعویض و مرجوع کردن کالا در صورت عدم رضایت به مدت ۷ روز وجود دارد و شما می‌توانید شلوار خود را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید جی پی اس کوهنوردی

نکات مهم هنگام خرید شلوار کوهنوردی:

 • قیمت شلوار: اولین و مهم‌ترین نکته در مورد خرید شلوار کوهنوردی قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب دارد، قبل از هر کاری شما باید میزان بودجه برای خرید شلوار را مشخص کنید با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف می‌شوند و انتخاب برایتان آسان می‌شود.
 • نوع شلوار: همان طور که می‌دانید شلوار کوهنوردی انواع مختلفی دارد که شما باید با توجه به نوع ورزش خود و فصلی که قرار است از شلوار استفاده کنید، نوع آن را مشخص نمائید. شلوار استاندارد مناسب فصل بهار و پائیز است، زیرا در این فصل‌ها هوا چندان گرم نیست و نیاز به یک شلوار گرم دارید. اما اگر به یک شلوار چهار فصل نیاز دارید، بهتر است مدل‌های چند کاره را تهیه کنید زیرا دمپای آن‌ها به صورت زیپی جدا می‌شود و می‌توانید آن را به یک شلوارک برای فصل تابستان تبدیل کنید.
 • جنس شلوار: جنس شلوار کوهنوردی باید ضد آب و ضد باد باشد. البته باید به تنفس پذیری شلوار هم توجه داشته باشید در غیر این صورت پاهای شما عرق می‌کند. مهم ترین ویژگی جنس شلوار کوهنوردی خشک شدن سریع و مقاومت بالای آن در برابر پاره شدن است. معمولا این شلوار از پارچه پلی استر دوخته می‌شود زیرا تمام ویژگی‌هایی که گفته شد را دارد. در برخی مدل‌های شلوار کوهنوردی قسمت‌های حساس به پاره شدن دو لایه دوخته می‌شوند.
 • سایز شلوار: برای خرید هر گونه لباس ورزشی باید به سایز آن توجه داشته باشید، شلوار کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نیست و باید حتما سایز بدن خود را خریداری کنید، نه بزرگ‌تر و نه کوچکتر بلکه دقیقا اندازه، زیرا اگر به شما تنگ باشد درون شلوار راحت نیستید و قسمت‌های سر زانوی شما که با شلوار در تماس است پاره می‌شود. اگر شلوار از پای شما گشاد‌تر باشد، هنگام باد راه رفتن مشکل شده و بیشتر با اطراف برخورد کرده و پاره می‌شود.
 • تعداد جیب: نکته بعدی در مورد خرید شلوار کوهنوردی توجه به تعداد و اندازه جیب‌های شلوار است. شما در واقع با توجه به تجهیزاتی که قرار است در جیب‌های خود قرار دهید باید جیب داشته باشید. یک جیب برای قرار دادن عینک کوهنوردی، یک جیب برای قرار دادن کلاه‌ کوهنوردی و جیب دیگر برای قرار دادن دستمال و دیگر تجهیزات کوهنوردی، به همین دلیل به تعداد وسایلی که باید دم دست داشته و داخل جیب نگهداری کنید بستگی دارد.
 • برند محصول: همیشه بهتر است برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند، تجربه هم ثابت کرده برندهای معروف معمولا از قبل امتحان شده و کیفیت خود را پس داده‌اند. پس تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید. زیرا معمولا بی‌کیفیت بوده و زمان و پول خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از شلوار کوهنوردی:

 • همیشه هنگام روشن کردن آتش مراقب شلوار خود باشید، زیرا پارچه آن پلاستیکی بوده و یک جرقه کوچک از آتش می‌تواند به آن صدمه وارد کند.
 • از شستشوی شلوار خود با ماشین لباسشویی خودداری کنید، زیرا شلوار شما تغییر رنگ و تغییر سایز می‌دهد.
 • برای خشک کردن شلوار کوهنوردی خود از بخاری و وسایل گرمایشی دیگر استفاده نکنید، زیرا جنس این شلوار معمولا پلاستیک است و بر اثر گرما تغییر شکل می‌دهد و از بین می‌رود.
 • درست است که پارچه شلوار کوهنوردی محکم و مقاوم می‌باشد، اما باید مراقب برخورد لباس با اجسام نوک تیز باشید، زیرا ممکن است باعث پوسته شدن پارچه و پارگی آن شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید شلوار کوهنوردی مردانه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای شلوار کوهنوردی مردانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00309

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00309

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • جزئیات
  این شلوار ها دارای زیپی جداگانه روی هر پا می باشند ، که به کوهنوردان اجازه می دهد تا با باز کردن زیپ، آن ها را به شلوارک تبدیل کرده و به سادگی از آن ها در هوای گرم استفاده کنند . بسیاری از کوهنوردان تنوع و چنده کاره بودن این شلوار ها رو دوست دارند و معمولا انتخاب اول آنها می باشد زیرا جای کمتری می گیرند و وزن داخل کوله پشتی نیز، کاهش پیدا می کند . یکی از قابلیت های کاربردی آن نیز این است که معمولا قسمت پایینی شلوار را که بیشتر کثیف می شود را می توانید به راحتی جدا کنید و در حالی که بالاتنه ی آن را هنوز به تن دارید شروع به شستشو کنید .
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00309
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ شلوار کوهنوردی مردانه مدل MM215 غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه مدل MM215 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  از جنس کتان کش
 • مناسب همه فصول بجز زمستان
 • جهت گام برداری آسانتر در طبیعت و به هنگام ورزش
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ شلوار کوهنوردی مردانه بلک یاک مدل pm011

شلوار کوهنوردی مردانه بلک یاک مدل pm011

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی , پلار
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  مقاومت در برابر آب
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه از ۹۵ درصد فیبر و ۵درصد اسپند کسی تشکیل شده است.لایه درونی از پشم گوسفند می باشد که موجب پایداری دمای بدن و جلوگیری از ورود سرما و رطوبت درون پاها و بدن می گردد.جنس پارچه کاملا قابل تنفس بوده و جهت راحتی کشسانی لازم را دارد.از این شلوار می توان در هنگام بارش برف و باران در سرما استفاده کرد
 • جزئیات
  پارچه شلوار در قسمت زانو مقاوم سازی شده و وجود پارچه با قابلیت کشسان احساس ناخواسته ای از شناوری و آزادی به شما می دهد و نیمی از کمر این شلوار،کمر کش بوده و همچنین قابلیت نصب کمر بند را دارد.
 • همچنین جنس پارچه شلوار بادگیر بوده و ضمن گرم نگه داشتن پاها ، در برابر سایش مقاوم می باشد.
 • این شلوار مناسب کوهنوردی،مسافرت،اسکی،پیاده روی،کمپینگ،ماهیگیری،قایقرانی،دوچرخه سواری،اسنو برد،پیاده روی و دویدن می باشد
 • نگهداری
  با آب سرد و مواد شوینده معتبر و نرم کننده ها
 • تا حد امکان از سفید کننده و شوینده شیمیایی استفاده شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ شلوار کوهنوردی مردانه دکتلون مدل quechua

شلوار کوهنوردی مردانه دکتلون مدل quechua

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , الاستین
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل ۱۲۵۸۹۲۵۰۰

شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل 125892500

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید , الاستین
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • توضیحات جنس
  – جنس ضدآب می باشد.
 • جزئیات
  – پایین پا دارای دکمه برای جمع کردن پایین شلوار دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ شلوار کوهنوردی مردانه مدل JW22

شلوار کوهنوردی مردانه مدل JW22

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  دارای کمر – ۳ جیب زیپ دار
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ شلوار کوهنوردی مردانه ماموت مدل M_11748

شلوار کوهنوردی مردانه ماموت مدل M_11748

مشخصات

 • جنس
  پارچه
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  جیب
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف صدرصد recycied paper میباشد .
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های بهاری و تابستان.
 • بسیار خنک و سبک.
 • قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.
 • مقاوم در برابر چین و چروک.
 • دارای سه جیب دوجیب زیپدار در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.
 • قسمت کمر شلوار در دو طرف دارای کش میباشد .
 • مناسب برای آقایان .
 • پارچه کشی و راحت.
 • شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی .
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .
 • شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.
 • شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00312

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00312

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • جزئیات
  این شلوار ها دارای زیپی جداگانه روی هر پا می باشند ، که به کوهنوردان اجازه می دهد تا با باز کردن زیپ، آن ها را به شلوارک تبدیل کرده و به سادگی از آن ها در هوای گرم استفاده کنند . بسیاری از کوهنوردان تنوع و چنده کاره بودن این شلوار ها رو دوست دارند و معمولا انتخاب اول آنها می باشد زیرا جای کمتری می گیرند و وزن داخل کوله پشتی نیز، کاهش پیدا می کند . یکی از قابلیت های کاربردی آن نیز این است که معمولا قسمت پایینی شلوار را که بیشتر کثیف می شود را می توانید به راحتی جدا کنید و در حالی که بالاتنه ی آن را هنوز به تن دارید شروع به شستشو کنید .
 • زیپ ها را می توانید نیمه کاره باز کنید تا تبدیل به یک تهویه و منفذ ورودی هوا باشد و یا می توانید قسمت پایینی را به طور کلی در بیاورید و آن را دور هم بپیچید و به عنوان گترز از آن آستفاده کنید
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00312
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل ۲۵۵۵۳۰

شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل 255530

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پلی آمید
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ شلوار کوهنوردی مردانه مدل FVSDING_86

شلوار کوهنوردی مردانه مدل FVSDING_86

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است.
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های پاییز بهار و اوایل زمستان
 • در صورت استفاده از بیس لایر ، می توان فصل زمستان نیز از این شلوارها استفاده نمود
 • گرم و سبک.
 • قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.
 • مقاوم در برابر چین و چروک.
 • دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.
 • قسمت کمر شلوار کاملا کشی میباشد به همراه پل شلوار برای رد کردن کمربند .
 • مناسب برای آقایان.
 • پارچه کشی و راحت.
 • شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی و شهری .
 • مناسب برای سه فصل از سال بهار . پاییز و زمستان
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .
 • شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.
 • شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ شلوار کوهنوردی مردانه کد ma303 غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه کد ma303 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  از جنس پارچه ویندستاپر
 • دارای سرزانو از جنس پارچه زدسایش
 • جزئیات
  مناسب فصل پاییز زمستان اوایل بهار
 • مقاوم دربرابر باد و آب
 • ساخت چین
 • غیراصل
 • سایزL: دورکمر۸۶cm دورران۵۷cm
 • سایزXL: دورکمر ۹۰cm دورران۶۰cm
 • سایزXXL: دورکمر۹۴cm. دورران۶۳cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ شلوار کوهنوردی مردانه دیبانگ فیز کد ۵۰۱۰

شلوار کوهنوردی مردانه دیبانگ فیز کد 5010

مشخصات

 • جنس
  پلار
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • ویژگی‌های ظاهری
  جیب
 • جزئیات
  دارای برش ورزشی در قسمت زانو جهت راحتی بیشتر
 • دارای خاصیت کشسانی
 • دارای زانوهای حالت داده شده و تقویت شده
 • دارای نوار کشی در قسمت کمرقسمت زانو
 • مجهز به جیب پشتی جهت نگهداری لوازم کوچک
 • مجهز به دو جیب در قسمت های کناری شلوار
 • مقاوم در برابر باد
 • دارای خاصیت آب گریزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00307

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00307

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • جزئیات
  این شلوار ها دارای زیپی جداگانه روی هر پا می باشند ، که به کوهنوردان اجازه می دهد تا با باز کردن زیپ، آن ها را به شلوارک تبدیل کرده و به سادگی از آن ها در هوای گرم استفاده کنند . بسیاری از کوهنوردان تنوع و چنده کاره بودن این شلوار ها رو دوست دارند و معمولا انتخاب اول آنها می باشد زیرا جای کمتری می گیرند و وزن داخل کوله پشتی نیز، کاهش پیدا می کند . یکی از قابلیت های کاربردی آن نیز این است که معمولا قسمت پایینی شلوار را که بیشتر کثیف می شود را می توانید به راحتی جدا کنید و در حالی که بالاتنه ی آن را هنوز به تن دارید شروع به شستشو کنید .
 • زیپ ها را می توانید نیمه کاره باز کنید تا تبدیل به یک تهویه و منفذ ورودی هوا باشد و یا می توانید قسمت پایینی را به طور کلی در بیاورید و آن را دور هم بپیچید و به عنوان گترز از آن آستفاده کنید
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00307
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ شلوار کوهنوردی مردانه مدل B_81010

شلوار کوهنوردی مردانه مدل B_81010

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است.
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های پاییز بهار و اوایل زمستان
 • در صورت استفاده از بیس لایر ، می توان فصل زمستان نیز از این شلوارها استفاده نمود
 • گرم و سبک.
 • قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.
 • مقاوم در برابر چین و چروک.
 • دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.
 • قسمت کمر شلوار کاملا کشی میباشد به همراه پل شلوار برای رد کردن کمربند .
 • مناسب برای آقایان.
 • پارچه کشی و راحت.
 • شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی و شهری .
 • مناسب برای سه فصل از سال بهار . پاییز و زمستان
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .
 • شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.
 • شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ شلوار کوهنوردی مردانه ماموت کد MMT1

شلوار کوهنوردی مردانه ماموت کد MMT1

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , گورتکس
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  مقاومت در برابر آب
 • جزئیات
  زیپ ها :YKK
 • دارای خاصیت آب گریزی
 • مقاوم در برابر باد
 • مقاوم در برابر سایش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ شلوار کوهنوردی مردانه مدل ۲۲۶۹-۱۰۶

شلوار کوهنوردی مردانه مدل 2269-106

مشخصات

 • جنس
  استرچ , پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  کمربند
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است.
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های بهاری و تابستان.
 • بسیار خنک و سبک.
 • قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.
 • مقاوم در برابر چین و چروک.
 • دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.
 • قسمت کمر شلوار در دو طرف کشی بوده به همراه کمربند .
 • پارچه کشی و راحت.
 • شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .
 • شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.
 • شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ شلوار کوهنوردی مردانه SN غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه SN غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه نانو و کش
 • جزئیات
  نام محصول: شلوار کوهنوردی سالامونslmnn
 • مناسب فصل بهار تابستان پاییز
 • از جنس پارچه نانو و کش
 • مقاوم در برابر باد
 • ساخت چین
 • غیراصل
 • سایزM: دورکمر۹۰تا۹۳ دورران۵۸ قدفاق۲۹ قدشلوار۱۰۵
 • سایزL: دورکمر۹۳تا۹۶ دورران۶۰ قدفاق۳۰ قدشلوار۱۰۵
 • سایزXL: دورکمر۹۶تا۹۹ دورران۶۲ قدفاق۳۱ قدشلوار۱۰۸
 • سایزXXL: دورکمر۹۹تا۱۰۲ دورران۶۴. قدفاق۳۱.۵ قدشلوار۱۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ شلوار کوهنوردی مردانه کد G_81010

شلوار کوهنوردی مردانه کد G_81010

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این محصول از الیاف پلی استر به همراه اسپاندکس و stretch تشکیل شده است.
 • جزئیات
  مناسب پیمایش های پاییز بهار و اوایل زمستان
 • در صورت استفاده از بیس لایر ، می توان فصل زمستان نیز از این شلوارها استفاده نمود
 • گرم و سبک.
 • قابلیت تنفس بالا و خشک شدن سریع.
 • مقاوم در برابر چین و چروک.
 • دارای سه جیب زیپدار: دو جیب در طرفین و یک جیب در پشت شلوار.
 • قسمت کمر شلوار کاملا کشی میباشد به همراه پل شلوار برای رد کردن کمربند .
 • مناسب برای آقایان.
 • پارچه کشی و راحت.
 • شلوار ترکینگ . مناسب برای کوهنوردی . طبیعت گردی . گل گشت . کمپینگ. مسافرتی و شهری .
 • مناسب برای سه فصل از سال بهار . پاییز و زمستان
 • نگهداری
  قابل شستشو هم با دست هم با ماشین لباسشویی .
 • شستشو با آب ولرم با دمای کمتر از ۳۵ درجه سانتی گراد.
 • شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده پیشنهاد نمیشود.
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBnaM96 غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه مدل RBnaM96 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , کتان
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  ساق
 • توضیحات جنس
  کتان و پلی استر
 • جزئیات
  کمر کشی
 • دارای دو جیب زیپ دار در طرفین شلوار
 • مچ پا دارای کش
 • ضد حساسیت
 • مناسب برای کوهنوردی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل MOJ-329502-2022

شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل MOJ-329502-2022

مشخصات

 • جنس
  الاستین , پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • ویژگی‌های ظاهری
  مقاومت در برابر آب
 • جزئیات
  -قابلیت شلوارک شدن دارد.
 • – دارای ۴ عدد جیب می باشد.
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ شلوار کوهنوردی مردانه مدل دمپا قلاب دار

شلوار کوهنوردی مردانه مدل دمپا قلاب دار

مشخصات

 • جنس
  پنبه , کتان
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  سگک , محل نگهداری کلید , محل نگهداری خودکار
 • توضیحات جنس
  بسیار مقاوم و لطیف میباشد
 • جزئیات
  دارای بندهای متعدد قابل تنظیم میباشد و بسیار خوش پوش میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00310

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00310

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00310
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ شلوار کوهنوردی مردانه مدل SLMN 16 غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه مدل SLMN 16 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  بلند
 • توضیحات جنس
  از جنس پارچه کتان ضخیم
 • و پارچه دوطرف کش
 • جهت گام برداری آسان تر
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ شلوار کوهنوردی مردانه مدل GTX_1012 غیر اصل

شلوار کوهنوردی مردانه مدل GTX_1012 غیر اصل

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  جنس این پارچه منحصربه فردی است که مواد تشکیل دهنده آن ۲۰۰۰۰ برابر کوچکتر از یک قطره ریز آب و ۷۰۰ برابر بزرگتر از یک مولکول بخار آب هستند .
 • به این نوع پارچه گورتکس (Gore-Tex ) گفته میشود.از بیرون کاملا ضد آب و از داخل تنفسی میباشد .
 • جزئیات
  مناسب برای کوهنوردی و اسکی.
 • دارای دو جیب جانبی زیپ دار ضدآب.
 • دارای زیپهای دو طرفه باز شونده تمام قد کاملا ضد آب در دو طرف شلوار می باشد.
 • داشتن بندهای کشی متصل به شانه می باشد که مانع از افتادگی شلوار می شود .
 • مناسب برای استفاده در فصل زمستان و برف کوبی.
 • مناسب برای آقایان و بانوان .
 • نوع کمر کشی برای راحت نفس کشیدن و فیکش شدن روی کمر.
 • عایق بندی تمام درزها و دوخت های شلوار از داخل شلوار برای نفوذ آب و برف به داخل شلوار .
 • دارای یک نوار چسبی بر روی دمپا شلوار برای فیکس کردن روی بوت کوهنوردی جلو گیری از نفوذ برف به داخل بوت کوهنوردی .
 • دارای بندو لاستیک روی سر زیپ های شلوار برای باز کردن و بستن زیپها در زمانی که دستکش زمستانی در دست داشته باشین .
 • تک لایه.
 • نگهداری
  قابلیت شستشو فقط با مواد شوینده مخصوص گورتکس با دست و یا ماشین لباسشویی قابل شستشو میباشد.
 • به هیچ عنوان اتو کشی نشود.
 • خشک شویی نشود.
 • جلو حرارت مستقیم آتیش قرار گرفته نشود.
 • شلوار کوهنوردی صعودهای زمستانی . و اسکی .
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00311

شلوار کوهنوردی مردانه کلمبیا مدل af00311

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , نخ
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  مقاومت پلی استر در برابر مواد شیمیایی، کشش، چین و چروک، ساییدگی یا فرسایش و انبساط و انقباض بسیار بالا است و همین موضوع سبب شده تا این پارچه در صنعت مد و پوشاک بسیار محبوب شود.
 • جزئیات
  این شلوار ها دارای زیپی جداگانه روی هر پا می باشند ، که به کوهنوردان اجازه می دهد تا با باز کردن زیپ، آن ها را به شلوارک تبدیل کرده و به سادگی از آن ها در هوای گرم استفاده کنند .
 • بسیاری از کوهنوردان تنوع و چنده کاره بودن این شلوار ها رو دوست دارند و معمولا انتخاب اول آنها می باشد زیرا جای کمتری می گیرند و وزن داخل کوله پشتی نیز، کاهش پیدا می کند .
 • یکی از قابلیت های کاربردی آن نیز این است که معمولا قسمت پایینی شلوار را که بیشتر کثیف می شود را می توانید به راحتی جدا کنید و در حالی که بالاتنه ی آن را هنوز به تن دارید شروع به شستشو کنید .
 • زیپ ها را می توانید نیمه کاره باز کنید تا تبدیل به یک تهویه و منفذ ورودی هوا باشد و یا می توانید قسمت پایینی را به طور کلی در بیاورید و آن را دور هم بپیچید و به عنوان گترز از آن آستفاده کنید
 • نگهداری
  در ماشین لباس شویی با مایه لباسشویی با اب ۳۰ درجه شسته شود
 • کد کالای محصول
  af00311
 • کشور تولید کننده
  بنگلادش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ شلوار کوهنوردی مردانه مدل AFC

شلوار کوهنوردی مردانه مدل AFC

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ شلوار کوهنوردی مردانه مدل هشت جیب بنددار کد ۰۲

شلوار کوهنوردی مردانه مدل هشت جیب بنددار کد 02

مشخصات

 • جنس
  کتان
 • طرح
  طرح‌دار
 • نوع فاق
  کوتاه
 • ویژگی‌های ظاهری
  جیب , محل نگهداری کارت اعتباری , محل نگهداری کلید , محل نگهداری سیم‌کارت , محل نگهداری سکه , محل نگهداری کارت ویزیت
 • توضیحات جنس
  شلوار تخصصی کوهنوردی بسیار زیبا و با کیفیت میباشد
 • جزئیات
  بند هایی که هرکدام برای زمان کوهنوردی استفاده تخصصی خود را دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ شلوار کوهنوردی مردانه جک ولف اسکین مدل pt006

شلوار کوهنوردی مردانه جک ولف اسکین مدل pt006

مشخصات

 • جنس
  پلی استر , پنبه
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های ظاهری
  کمربند
 • توضیحات جنس
  جنسی این شلوار از پارچه و پلی استر
 • بادگیر و تا حدودی آبگریز
 • چهار فصل
 • قواره آزاد
 • جزئیات
  ۵ جیب
 • دو تا هم در کنار زانو
 • زیپ دار برای جیب ها
 • مناسب برای چهار فصل
 • تا حدودی مقاوم در برابر چین وچیروک
 • دو جیب بزرگ در کناره ها
 • کمر کشی به همراه کمربند برای فیکس کردن سایز و زیبایی بیشتر
 • پارچه کشی و راحت و قواره آزاد
 • مناسب برای کوهنوردی و طبیعت گردی و مسافرت راحتی و کمپینگ
 • نگهداری
  شستشو با مواد شیمیایی و سفید کننده توصیه نمیشود
 • کد کالای محصول
  pt006

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ شلوار کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل ۷۷۲۴

شلوار کوهنوردی مردانه نورث فیس مدل 7724

مشخصات

 • جنس
  پلار , پلی استر
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  شلوار کوهنوردی مدل ۷۷۲۴ مناسب برای فصول بهار ،پاییز و زمستان است
 • و داخل شلوار تماما" پلار میباشد و ضد آب میباشد.
 • کشور تولید کننده
  ویتنام

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل ۵۶۵۰۰۰

شلوار کوهنوردی مردانه کرویت مدل 565000

مشخصات

 • جنس
  نخ , پنبه , الاستین
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  بلند
 • جزئیات
  – پایین شلوار دارای کش است تا شلوار راسته را به شلوار دمپا کش تبدیل کند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید شلوار کوهنوردی مردانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش کوهنوردی مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا