کوه‌نوردی و کمپینگلباس ورزشی زنانهلوازم ورزشی

شلوار کوهنوردی زنانه، راهنمای خرید اینترنتی مدل‌های ارزان و پرفروش

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید شلوار کوهنوردی زنانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

شما در هر رشته ورزشی که فعالیت داشته باشید به یک سری وسایل و تجهیزات نیاز دارید، ورزش کوهنوردی هم از این قاعده مستثنی نیست و به یک سری لوازم و تجهیزات نیاز دارد یکی از این تجهیزات شلوار کوهنوردی زنانه است. در واقع یک شلوار ورزشی محسوب می‌شود که خیلی راحت‌تر و سبک‌تر می‌باشد. شلوار کوهنوردی زنانه معمولا از پارچه محکم و مقاوم ساخته می‌شود، زیرا امکان برخورد آن با صخره‌های تیز به دور از انتظار نیست، بنابراین باید توان لازم در برابر پاره شدن را داشته باشد. شلوار کوهنوردی زنانه معمولا دارای تعدادی جنس ضد آب و ضد باد است که تنفس پذیری بالایی هم دارد که سبب می‌شود از شلوارهای ورزشی معمولی متمایز شود.

شلوار کوهنوردی زنانه معمولا وزن کمی دارد، در ورزش کوهنوردی داشتن وزن کمتر یک مزیت مهم محسوب می‌شود و راز داشتن موفقیت بزرگ برای صعود کوهنورد به ارتفاعات بالاتر بدون صرف انرژی است. شلوار کوهنوردی زنانه طوری دوخته می‌شود که از ناحیه دمپا دارای زیپ می‌باشد، شما می‌توانید با باز کردن کامل زیپ‌ها آن را به یک شلوارک تبدیل کرده و در فصل تابستان هم از آن استفاده کنید. همچنین قسمت پایین شلوار بیشتر از قسمت‌های دیگر کثیف می‌شود، در نتیجه می‌توان قسمت پایین شلوار را جدا کرده و شستشو دهید. با این کار دیگر نیاز به تعویض کردن شلوار نخواهید داشت. شلوار کوهنوردی زنانه در ناحیه پشت و پهلو دارای قسمت‌های توری شکل است که تهویه هوا را آسان می‌کند.

اگر شما هم جزو علاقه‌مندان به ورزش کوهنوردی هستید و قصد خرید شلوار کوهنوردی زنانه را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این لباس ورزشی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع شلوار کوهنوردی زنانه آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید شلوار کوهنوردی زنانه باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

شلوار کوهنوردی‌زنانه چیست و چه کاربردی دارد؟

در واقع نوعی شلوار ورزشی سبک محسوب می‌شود که در برابر آب و باد از خود مقاومت نشان می‌دهد. در واقع برای هر فصل از سال شما باید شلواری متناسب با آن را انتخاب کنید، برخی مدل‌های آن سه فصل هستند و می‌توان آن را در فصل بهار، پائیز و تابستان استفاده کرد. البته مدل‌هایی هم وجود دارند که به مدل تبدیل شونده معروف شده‌اند، یعنی به صورت کامل برای زمستان استفاده می‌شوند و برای استفاده در فصل گرم سال می‌توانید قسمت پاهای آن را به صورت زیپی جدا کرده و آن را به شلوارک تبدیل کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تی‌شرت پسرانه

انواع مدل‌های شلوار کوهنوردی‌زنانه:

 • شلوار کوهنوردی تاشو: یکی از ویژگی‌های مهم شلوار کوهنوردی این است که دمپای آن بالا برود. این ویژگی باعث می‌شود، شما نیاز به کوتاه کردن دمپای شلوار خود را ندارید و می‌توانید با توجه به قد خود ان را تنظیم کنید. یکی از قابلیت‌های جالب این شلوار سرعت بالای جمع کردن دمپای شلوار است. معمولا دمپای این شلوارها دارای دکمه می‌باشد و می‌توانید دمپای شلوار خود را با دکمه ببندید و هنگام راه رفتن تای شلوار باز نشود. همچنین در قسمت داخلی این شلوارها یک نوار شبرنگ دوخته شده که باعث می‌شود با تا زدن شلوار نمایان شده و نور را بازتاب کنند. این ویژگی باعث می‌شود خودروهای اطراف متوجه حضور شما در مسیر شوند.
 • شلوار کوهنوردی استاندارد: پا قسمت حساسی است که نسبت به سایر قسمت‌های بدن بیشتر در معرض خطر قرار دارد. بنابراین یک شلوار استاندارد دمپای بلندی دارد که از پای شما در مقابل نور خورشید، باد و خراشیدگی با صخره‌های اطراف جلوگیری می‌کند به همین دلیل یکی از پرفروش‌ترین مدل‌های شلوار کوهنوردی محسوب می‌شوند. با اینکه ارتفاع این شلوار بلند و تا روی کفش است اما به دلیل داشتن یک سری شبکه‌ها در قسمت جیب و کناره‌ها باعث می‌شود، هوا داخل شلوار گردش پیدا کرده و کمتر از ناحیه پاها عرق کنید. از نظر جنس پارچه هم کاملا ضد آب و باد هستند و در صورت خیس شدن خیلی سریع هم خشک می‌شوند.
 • شلوار کوهنوردی قابل تبدیل: نمونه دیگری از شلوار کوهنوردی وجود دارد که از ناحیه زانو به بالا دارای زیپ می‌باشند، یعنی شما می‌توانید بآ باز کردن کامل زیپ دمپای شلوار را جدا کرده و آن را به یک شلوارک تبدیل کنید. این ویژگی مناسب کسانی است که دوست ندارند، وزن کوله پشتی آن‌ها افزایش پیدا کند و به جای حمل دو عدد شلوار کوهنوردی یک شلوار قابل تبدیل را با خود حمل می‌کنند. یعنی در فصل تابستان با باز کردن زیپ دمپای شلوار را جدا کرده و آن را به یک شلوارک تبدیل می‌کنند. همچنین می‌توان به جای اینکه کل شلوار را بیرون آورد دمپای شلوار را باز کرد و دمپای آن‌ را جداگانه شستشو داد.
 • شلوار کوهنوردی قابل جابه‌جایی: در واقع سایز این شلوار به گونه‌ای است که می‌توان آن را به راحتی درون پا جا‌به‌جا می‌شود. یعنی نمونه‌ای از شلوار کوهنوردی است که ورزشکار درون آن بیشترین میزان راحتی و آرامش را دارد. در واقع می‌توان گفت یک شلوار کوهنوردی خوب و باکیفیت دقیقا سایز پای شماست،یعنی نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد است. زیرا اگر خیلی تنگ باشد زانوهای شما دچار ساییدگی می‌شود و زخم خواند شد و در صورتی که خیلی گشاد باشند هنگام وزش باد شدید راه رفتن با آن دشوار شده و هنگام عبور از جاهای صخره‌دار به قسمت‌های تیز برخورد کرده و پاره می‌شود.

بهترین مارک شلوار کوهنوردی زنانه:

این یک کار دشوار و غیر ممکن است که شخصی بتواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک شلوار کوهنوردی معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای شلوار کوهنوردی زنانه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • شلوار کوهنوردی کچوا
 • شلوار کوهنوردی سالومون
 • شلوار کوهنوردی آندر آمور
 • شلوار کوهنوردی آنتا
 • شلوار کوهنوردی پروتکتیو
 • شلوار کوهنوردی دکتلون
 • شلوار کوهنوردی کرویت
 • شلوار کوهنوردی کلمبیا
 • شلوار کوهنوردی انیسه
 • شلوار کوهنوردی چیپو

مزایای استفاده از شلوار کوهنوردی زنانه:

 1. قسمت پایین شلوار به وسیله زیپ به شلوار متصل می‌شود یعنی در مواردی خاص می‌توانید آن را جدا کنید. به علت اینکه قسمت پایین شلوار بیشتر کثیف می‌شود، می‌توانید آن را جدا کرده و شستشو دهید با این کار نیازی به بیرون آوردن کل شلوار نیست.
 2. الیاف به کار رفته در پارچه شلوار کوهنوردی الیاف مصنوعی پلی‌استر است، یعنی از پارچه گورتکس دوخته می‌شوند. این پارچه به راحتی خشک می‌شود و پاها درون آن کمتر عرق می‌کنند.
 3. کوهنورد معمولا از مسیرهایی عبور می‌کند که دارای صخره‌های تیز و برنده هستند، بنابراین باید شلوار از یک پارچه محکم و مقاوم دوخته شود تا در مقابل پاره شدن مقاوم باشد.
 4. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شلوار کوهنوردی این است که قابلیت تنفس پذیری داشته باشد، البته باید در مقابل آب و باد هم از خود مقاومت نشان دهد.
 5. ارزش خرید بالایی دارد زیرا قیمت آن خیلی ارزان بوده و در مقایسه با کاری که برای شما انجام می‌دهد ارزش خرید بالایی دارد.

شلوار کوهنوردی زنانه از کجا بخریم؟

روش‌های مختلفی برای خرید شلوار کوهنوردی وجود دارند، شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از روش‌ها را انتخاب کنید. به طور کلی دو روش خیلی معروف برای خرید شلوار کوهنوردی وجود دارد که در ادامه تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 1. خرید از فروشگاه لوازم ورزشی: شما می‌توانید به صورت حضوری به نزدیکترین فروشگاه لوازم ورزشی محل کار یا زندگی خود مراجعه کرده و از میان تعداد محدودی از شلوارها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. تنها مشکلی که به این روش وارد می‌شود، این است که جنس خریداری شده پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید از فروشگاه اینترنتی: شما می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کرده و از میان انبوه زیادی از مدل‌ها و قیمت‌ها شلوار کوهنوردی مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این روش این است که شما می‌توانید جنس مورد نظر خود را در صورت عدم رضایت از کالا مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید شلوار کوهنوردی مردانه

نکات مهم هنگام خرید شلوار کوهنوردی زنانه:

 1. قیمت شلوار: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، شما باید قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید شلوار را مشخص کنید. بعد از مشخص شدن میزان بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و کار انتخاب برای شما آسان می‌شود. یعنی میزان بودجه است که مشخص می‌کند چه مدل‌هایی را خریداری کنید.
 2. نوع شلوار: شلوار کوهنوردی انواع مختلفی دارد، شما باید مشخص کنید که چه نوع شلواری را نیاز دارید. این موضوع به فصلی که قرار است در آن به ورزش بروید مربوط می‌شود. شلوارهای معمولی ارتفاع بلندی دارند و معمولا برای فصل‌های سرد سال استفاده می‌شوند، اما اگر شلواری را می‌خواهید که در تمام فصل‌ها آن را استفاده کنید، باید به سراغ مدل‌های تبدیل شونده بروید، در این مدل دمپای شلوار از قسمت بالای زانو زیپی باز شده و به یک شلوارک برای فصل تابستان تبدیل می‌شود.
 3. جنس شلوار: یکی از نکات مهمی که هنگام خرید شلوار کوهنوردی باید به آن توجه داشته باشید، جنس شلوار می‌باشد. شلوار کوهنوردی در مسیرهایی استفاده می‌شود که دارای صخره‌های تیز هستند پس هر لحظه قسمتی از آن ممکن است گیر کرده و پاره شود به همین علت معمولا پارچه شلوار کوهنوردی بسیار محکم و مقاوم می‌باشد، حتی در برخی مدل‌های قسمت‌هایی از شلوار که بیشتر با اطراف برخورد دارد، دو لایه دوخته مئ‌شود که کمتر دچار پاره شدن شود. جنس این شلوار معمولا پلی استر ضد آب و باد می‌باشد.
 4. تنفس پذیری شلوار: به دلیل اینکه شلوار مورد نظر شما خاصیت ضد آب و باد داشته باشد، از پارچه گورتکس دوخته می‌شود. گورتکس از الیاف مصنوعی پلی‌استر تهیه می‌شود به همین دلیل اگر خاصیت تنفس پذیری نداشته باشد پاهای شما درون شلوار عرق می‌کند. برای همین منظور در قسمت عقب و کناره‌های شلوار تعدادی شبکه توری تعبیه شده که باعث می‌شود هوا درون شلوار گردش پیدا کند و بدن شما تعریق نکند. البته اگر نیاز به تنفس پذیری بیشتر دارید می‌توانید زیپ‌های شلوار را نیمه باز کنید.
 5. تعداد جیب: شاید باورتان نشود که جیب تا چه اندازه می‌تواند روی سرعت صعود شما تاثیر داشته باشد. شما می‌توانید تجهیزات کوهنوردی را که هر لحظه ممکن است به آن‌ها نیاز داشته باشید را به جای گذاشتن درون کوله پشتی درون جیب خود قرار دهید و زمانی که به آن احتیاج دارید بدون توقف و باز کردن کوله پشتی از آن استفاده کنید. برای همین منظور آمار بگیرید که چند وسیله باید در دسترس شما باشد و سعی کنید به تعداد آن‌ها شلوار شما جیب داشته باشد.
 6. سایز شلوار: شلوار کوهنوردی هم مانند سایر لوازم ورزشی دارای سایز بندی می‌باشد، شما برای اینکه به راحتی با آن به کوهنوردی بروید باید دقیقا سایز بدن شما باشد. نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک، اگر شلوار شما خیلی تنگ باشد راه رفتن با آن دشوار بوده و هنگام نشستن امکان پاره شدن آن وجود دارد. اگر شلوار شما خیلی گشاد باشد هنگام وزش باد شدید مانع از حرکت کردن شما می‌شود و با دیواره‌ها برخورد بیشتری دارد و بیشتر پاره می‌شود.
 7. برند محصول: بهتر است به سراغ جنس‌های معروف و شناخته شده بازار بروید، این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند و از نظر کارایی امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه نیز ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ خرید برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نبوده و زمان و بودجه زیادی را هدر می‌دهید. پس حتما همیشه برندهای معروف و شناخته شده را خریداری کنید.

روش نگهداری از شلوار کوهنوردی زنانه:

 • هرگز شلوار خود را درون ماشین لباسشویی قرار ندهید، همیشه شلوار کوهنوردی خود را با دست و آب سرد شستشو دهید تا طول عمر بیشتری داشته باشد.
 • از آنجایی که پارچه شلوار کوهنوردی از الیاف مصنوعی و پلی‌استر ساخته می‌شود، هرگز نباید آن برای خشک کردن آن را روی بخاری و لوازم گرمایشی دیگر پهن کنید، زیرا گرما به بافت پارچه آسیب وارد می‌کند و ممکن است دچار سوختگی شود.
 • هرگز برای پاک کردن لکه روی شلوار خود از محلول مایع سفید کننده و پاک کننده‌های اسیدی دیگر استفاده نکنید، زیرا باعث تغییر رنگ در پارچه و پوسیده شدن آن می‌شوند.
 • به دلیل حساس بودن پارچه پلاستیکی به گرما هرگز زمان روشن کردن آتش به آن نزدیک نشوید. زیرا تنها یک جرقه کوچک می‌تواند یک سوراخ بزرگ روی پارچه شلوار شما ایجاد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید شلوار کوهنوردی زنانه مورد نظر خود را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین مدل‌های شلوار کوهنوردی زنانه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک کردن روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ شلوار کوهنوردی زنانه کمل مدل تابستانه ۱۶۱۸B

شلوار کوهنوردی زنانه کمل مدل تابستانه 1618B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  معمولی
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • جزئیات
  تابستانه خنک
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶۱۸B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ شلوار کوهنوردی زنانه اوت دور مدل تابستانه ۲۰۰۸BY

شلوار کوهنوردی زنانه اوت دور مدل تابستانه 2008BY

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  معمولی
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • توضیحات جنس
  خنک مناسب فصل تابستان
 • جزئیات
  کمر قذن به همراه کش و کمربند برای تنظیمات بهتر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۲۰۰۸B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ شلوار کوهنوردی زنانه جک ولف اسکین مدل شلوارک شو کد ۱۵۵۰۰۱B

شلوار کوهنوردی زنانه جک ولف اسکین مدل شلوارک شو کد 155001B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • توضیحات جنس
  گورتکس تابستانه خنک
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۵۵۰۰۱B
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه ۱۶K705B.1

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه 16K705B.1

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  معمولی
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶K705B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ شلوار کوهنوردی زنانه کد ۵۰

شلوار کوهنوردی زنانه کد 50

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  از جنس پارچه نانو و کش
 • جزئیات
  مناسب فصل بهار تابستان پاییزمقاوم دربرابر بادغیراصلساخت چینسایزM: دورکمر۸۶cm دورران۵۲cmسایزL: دورکمر۸۹cm دورران۵۶cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ شلوار کوهنوردی زنانه آرکتریکس مدل pz013

شلوار کوهنوردی زنانه آرکتریکس مدل pz013

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  پلنگی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  آزاد
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  ضد آب
 • توضیحات جنس
  جنس پارچه از ۹۵ درصد فیبر و ۵درصد اسپند کسی تشکیل شده است.لایه درونی از پشم گوسفند می باشد که موجب پایداری دمای بدن و جلوگیری از ورود سرما و رطوبت درون پاها و بدن می گردد.جنس پارچه کاملا قابل تنفس بوده و جهت راحتی کشسانی لازم را دارد.پارچه شلوار در قسمت زانو مقاوم سازی شده و وجود پارچه با قابلیت کشسان احساس ناخواسته ای از شناوری و آزادی به شما می دهد
 • جزئیات
  همچنین جنس پارچه شلوار بادگیر بوده و ضمن گرم نگه داشتن پاها ، در برابر سایش مقاوم می باشد.این شلوار مناسب کوهنوردی،مسافرت،اسکی،پیاده روی،کمپینگ،ماهیگیری،قایقرانی،دوچرخه سواری،اسنو برد،پیاده روی و دویدن می باشددارای جیب در کنار وپهلو ها به همراه کمربند
 • نگهداری
  با آب سرد و مواد شوینده معتبر و نرم کننده ها تا حد امکان از سفید کننده و شوینده شیمیایی استفاده شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ شلوار کوهنوردی زنانه پروتکتیو مدل PR400

شلوار کوهنوردی زنانه پروتکتیو مدل PR400

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  امکان خشک شدن سریع
 • توضیحات جنس
  جنس شلوار از پلی استر و نخ می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل ۴۲۶۶۱B

شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل 42661B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  LKNW42661B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه۱۶K705B.2

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل تابستانه16K705B.2

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  معمولی
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • توضیحات جنس
  تابستانه خنک
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶K705B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل چهارفصل LHNS40072SC

شلوار کوهنوردی زنانه کلن مدل چهارفصل LHNS40072SC

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  LHNS40072SC
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ شلوار کوهنوردی زنانه مدل ۶۲۱۰

شلوار کوهنوردی زنانه مدل 6210

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  بلند
 • ویژگی‌های تخصصی
  امکان خشک شدن سریع

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ شلوار کوهنوردی زنانه کد ۵۰

شلوار کوهنوردی زنانه کد 50

مشخصات

 • جنس
  ویسکوز
 • طرح
  ساده
 • نوع فاق
  متوسط
 • توضیحات جنس
  از جنس پارچه نانو و کش
 • جزئیات
  مناسب فصل بهار تابستان پاییزمقاوم دربرابر بادغیراصلساخت چینسایزM: دورکمر۸۶cm دورران۵۲cmسایزL: دورکمر۸۹cm دورران۵۶cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل ۰۲۱۵۰۰۰

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل 0215000

مشخصات

 • جنس
  نخ
 • طرح
  ساده
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  بلند
 • ویژگی‌های تخصصی
  امکان خشک شدن سریع
 • جزئیات
  – پایین شلوار دارای کش برای تبدیل شلوار راسته به شلوار دمپا کش است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل ۳۱۱۸۵۰۶

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل 3118506

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل میکرو پلار سه فصل کد KC671B

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل میکرو پلار سه فصل کد KC671B

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.دمای اطو کشی حداکثر ۱۱۰ درجه سانتی گراد
 • کد کالای محصول
  KC671B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل چهار فصل ۱۶K705B

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل چهار فصل 16K705B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۱۶K705B
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ شلوار کوهنوردی زنانه مدل HT 4000

شلوار کوهنوردی زنانه مدل HT 4000

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  جذب
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  فرم دهی به بدن
 • جزئیات
  این شلوار از زانو قابلیت جدا شدن دارد و به صورت شلوارک میتوان استفاده کرد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ شلوار کوهنوردی زنانه آرکتریکس مدل اکسپلور ۲۲۱۲۳B

شلوار کوهنوردی زنانه آرکتریکس مدل اکسپلور 22123B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  ۲۲۱۲۳B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل ۳۱۱۵۴۲۰

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل 3115420

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • توضیحات جنس
  دارای تکنولوژی oeko-texدارای زیپ ykk
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل گورتکس FAM606B

شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل گورتکس FAM606B

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ارتشی
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • جزئیات
  دارای جیب های بغل
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  IPUBY-FAM606B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ شلوار کوهنوردی زنانه کرین مدل G2023

شلوار کوهنوردی زنانه کرین مدل G2023

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  معمولی
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • توضیحات جنس
  ۹۲٪ پلی استر۸٪ الاستین
 • جزئیات
  شلوار کوهنوردی زنانه کرینمتریال ۹۲٪ پلی استر ۸٪ الاستینجنس بسیار مقاوم و با کیفیتتنخور بسیار جذاب و زیبامحصول کشور آلمان
 • نگهداری
  شستشو با آب ۳۰ درجه
 • کد کالای محصول
  G2023
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل KC671B

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل KC671B

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد
 • کد کالای محصول
  KC671B
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل ۳۱۱۱۵۲

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل 311152

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • توضیحات جنس
  دارای تکنولوژی okeo-texداراب زیپ ykk
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل ۱۶K506B

شلوار کوهنوردی زنانه کاترتو مدل 16K506B

مشخصات

 • جنس
  الیاف نخی
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.دمای اطو کشی حداکثر ۱۱۰ درجه سانتی گراد
 • کد کالای محصول
  ۱۶K506B
 • کشور مبدا برند
  چین
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل چهار فصل SAM052

شلوار کوهنوردی زنانه بلک یاک مدل چهار فصل SAM052

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  بادگیر
 • نگهداری
  ترجیحا با آب سرد و نهایتا با آب دمای ۳۰ در جه سانتی گراد شستشو شود.از مواد سفید کننده و مواد شوینده آنزیم دار استفاده نکنیدبا مواد شوینده مناسب الیاف و البسه رنگی (رنگین شوی)استفاده گردد.خشک شویی نشود.
 • کد کالای محصول
  IPNBY-SDM052
 • کشور تولید کننده
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل ۳۱۱۵۲۰۸

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل 3115208

مشخصات

 • جنس
  الاستین
 • طرح
  ساده
 • قد لباس
  زیر مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • توضیحات جنس
  دارای تکنولوژی OKEO-TEXدارای زیپ YKK
 • جزئیات
  امکان تبدیل به شلوارک
 • کشور مبدا برند
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل PP1212

شلوار کوهنوردی زنانه کریویت مدل PP1212

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید
 • طرح
  طرح‌دار
 • قد لباس
  تا مچ پا
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  آنتی باکتریال
 • توضیحات جنس
  ۸۶٪ پلی آمید۱۴٪ الاستین
 • جزئیات
  شلوار کوهنوردی زنانه کرویتبسیار با کیفیت دو حالته شلوارک شو
 • نگهداری
  شستشو با آب ۴۰ درجه
 • کد کالای محصول
  PP1212
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • کشور تولید کننده
  آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ شلوار کوهنوردی زنانه کچوا مدل SP-6731

شلوار کوهنوردی زنانه کچوا مدل SP-6731

مشخصات

 • جنس
  پلی آمید
 • طرح
  ساده
 • استایل لباس
  راسته
 • نوع فاق
  متوسط
 • ویژگی‌های تخصصی
  امکان خشک شدن سریع
 • توضیحات جنس
  ۸۵ درصد پلی آمید و ۱۵ درصد الاستینبا قابلیت کشسانیتنفس و تهویه عالی
 • جزئیات
  همراه با کمربند
 • کشور مبدا برند
  فرانسه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید شلوار کوهنوردی زنانه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید عصای کوهنوردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا