دوچرخهلوازم ورزشی

زین دوچرخه، راهنمای خرید زین دوچرخه طبی، پهن و زنانه ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید زین دوچرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم جانبی مهم و ضروری در دوچرخه که دوچرخه سوار بدون آن قادر به راندن دوچرخه نیست زین دوچرخه است. همان طور که می‌دانید، بیشتر وزن بدن زمان دوچرخه سواری روی زین دوچرخه وارد می‌شود و بعد مقداری از آن به پاها منتقل می‌شود. هر چه زین دوچرخه شما نرم‌تر و راحت‌تر باشد، شما هنگام دوچرخه سواری احساس آرامش و امنیت بیشتری می‌کنید و تسلط بیشتری روی کار خود خواهید داشت. اگر دوچرخه شما زین مناسبی نداشته باشد، دوچرخه سواری نه تنها برای شما خوب نیست، بلکه ضرر زیادی هم برای شما خواهد داشت. بنابراین در انتخاب و خرید زین دوچرخه باید نهایت دقت را داشته باشید، تا از دوچرخه سواری نهایت استفاده را ببرید.

اکثر دوچرخه سواران متاسفانه به علت نداشتن علم و آگاهی در مورد زین دوچرخه دچار یک سری مشکلات می‌شوند که بعضی مواقع جبران ناپذیر هستند. پس همیشه قبل از خرید دوچرخه به زین آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، البته زین دوچرخه قابل تعویض است و شما می‌توانید بعد از خرید دوچرخه زین آن را تعویض کنید. شرط اینکه از دوچرخه نهایت استفاده را ببرید سواری راحت و بدون دردسر با آن می‌باشد که تنها با داشتن یک زین دوچرخه نرم و راحت میسر می‌شود. همان‌ طور که زین خوب می‌تواند دوچرخه‌سواری را برای شما به یک ورزش و تفریح لذت بخش تبدیل کند در مقابل هم داشتن یک دوچرخه با زین نامناسب می‌تواند شما را برای همیشه از دوچرخه‌سواری زده کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از اشخاصی هستید که به دوچرخه سواری علاقه دارید و به سلامت خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید زین‌دوچرخه مناسب دارید اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله مهم به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع زین دوچرخه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید زین‌دوچرخه باید به آن توجه داشته باشید، آشنا می‌کنیم.

منظور از زین‌دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

زین‌دوچرخه که به آن صندلی دوچرخه هم گفته می‌شود، یکی از پنج نقطه‌ای است که بدن دوچرخه‌سوار با آن در تماس می‌باشد. از همان زمان اختراع دوچرخه زین وجود داشته، در واقع زین تمام وزن بدن را تحمل نمی‌کند، بلکه قسمتی از وزن بدن به وسیله دست‌ها به فرمان و مقداری از وزن شما با پاها به رکاب منتقل می‌شود. معمولا زین‌با یک میله به دوچرخه متصل شده که از طریق همین میله ارتفاع صندلی کم و زیاد می‌شود. زین‌دوچرخه‌ها با توجه به سبک ورزشکار و جنسیت آن‌ها با هم متفاوت هستند، زیرا ناحیه لگن خانم‌ها با آقایان متفاوت است، بنابراین دارای دو نمونه زنانه و مردانه می‌باشند.

اجزای تشکیل دهنده زین‌دوچرخه:

 • پوسته(shell): آخرین لایه‌ای که روی صندلی دیده می‌شود، این پوسته می‌تواند از چرم طبیعی، مصنوعی و یا پلاستیک ساخته شود. جنس چرم طبیعی بهترین پوسته برای صندلی دوچرخه است، زیرا هم ضد آب بوده و هم به مرور زمان نرم‌تر شده و پوسته نمی‌کند.
 • پوشش(cover): پوشش در واقع همان اسفنج، ابری، فوم یا ماده‌ای است که زیر پوسته قرار می‌گیرد. در واقع این قسمت مشخص می‌کند که صندلی شما سفت باشد یا نرم که صندلی زیاد نرم هم برخلاف تصور رایج چندان خوب نیست.
 • ریل‌ها(Rails): در واقع قسمتی که زین را به بدنه دوچرخه‌متصل می‌کند، ریل گفته می‌شود. دو میله فلزی از جنس آهن، فولاد یا کربن که از قسمت باریک صندلی شروع شده و به انتهای ان که به میله تنظیم ارتفاع وصل می‌شود امتداد پیدا می‌کند. برخی از مدل‌های جدید فاقد ریل می‌باشند و مستقیم به بدنه متصل می‌شوند.
 • سیستم تعلیق(Suspension): در واقع برای اینکه ضربه‌های وارد شده به ستون فقرات خنثی شوند یک یا چند عدد فنر ما بین زین و ریل‌ها در ناحیه پشت قرار می‌گیرد که به آن‌ها سیستم تعلیق گفته می‌شود. البته در دوچرخه‌های قدیمی این مورد بیشتر به چشم می‌خورد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه دوچرخه سواری

انواع مدل‌های صندلی دوچرخه سواری:

 1. زین مسابقه‌ای یا حرفه‌ای: این زین میزان راحتیبیشتری دارد و برای انجام مسابقات دوچرخه سواری در افراد حرفه‌ای طراحی شده است. برای اینکه دوچرخه سوار با سرعت بیشتری رکاب بزند، اندازه این مدل زین‌خیلی نازک می‌باشد.
 2. زین راحت دوچرخه سواری: اگر از دوچرخه زیاد استفاده می‌کنید و قصد سفر کردن با دوچرخه را دارید، باید حتما یک زین راحت را انتخاب کنید. زیرا در دوچرخه سواری راحت بودن حرف اول را می‌زند. از نظر اندازه از نمونه قبلی مقداری پهن‌تر هستند. در نتیجه فشار کمتری وارد کرده و کمتر خسته می‌شوید.
 3. زین کروزر: اندازه این مدل از زین پهن و سطح آن‌ها بسیار صاف است. نشستن روی این صندلی‌ها بسیار راحت و دلنشین است. این مدل مناسب افرادی است که دوچرخه سواری را بیشتر به خاطر تفریح انجام می‌دهند و سرعت برایشان اهمیت ندارد. اگر علاقه زیادی به رکاب زدن با سرعت بالا دارید، این مدل مناسب کار شنا نیست و با درد سر مواجه خواهید شد.
 4. زین ویژگی خاص: توجه داشته باشید که برای هر سبک از ورزش دوچرخه سواری یک زین خاص طراحی شده که شما باید برای آن رشته از آن مدل خاص استفاده کنید. استفاده از زین متناسب با رشته ورزشی باعث می‌شود، شما کمتر خسته شوید و به نواحی تناسلی شما فشار کمتری وارد شود.
 5. زین مردانه و زنانه: همان طور که می‌دانید خانم‌ها به دلیل تسریع در عمل زایمان لگن پهن‌تری نسبت به آقایان دارند، بنابراین باید از زین مخصوص بانوان استفاده کنند که مقداری از زین مردانه پهن‌تر است. لگن آقایان معمولا باریک‌تر از خانم‌ها می‌باشد، پس باید زین مردانه استفاده کنند زیرا از زین زنانه مقداری نازک‌تر است. البته انتخاب زین به آناتومی بدن افراد بستگی دارد، ممکن است یک مرد همانند یک زن لگن با فاصله داشته باشد. پس حتما با توجه به اندازه بدن خود نوع زین را مشخص کنید.

تفاوت زین دوچرخه زنانه با زین دوچرخه مردانه:

 1. زین‌دوچرخه زنانه: فرم لگن خانم‌ها و آقایان به علت تسهیل عمل زایمان با هم متفاوت است به همین دلیل صندلی دوچرخه زنانه با مردانه متفاوت است. فاصله استخوان لگن خانم‌ها در حالت نشسته چیزی در حدود ۹ تا ۱۷ سانتی متر می‌باشد که این فاصله نسبت به اندازه لگن آقایان بزرگتر است. پس می‌توان نتیجه گرفت که هنگام نشستن روی صندلی به لگن خانم‌ها نسبت به آقایان فشار بیشتری وارد می‌شود. پس صندلی زنانه از مردانه مقداری پهن‌تر است.
 2. زین‌دوچرخه مردانه: فاصله استخوان لگن آقایان نسبت به استخوان لگن خانم‌ها کمتر است. فاصله استخوان لگن آقایان چیزی در حدود ۶ تا ۱۶ سانتی‌متر است که نسبت به خانم‌ها که مقدار آن ۹ تا ۱۷ سانتی‌متر است مقدار کمتری است. بنابراین آقایان نسبت به خانم‌ها هنگام دوچرخه سواری فشار کمتری را به نواحی تناسلی خود احساس می‌کنند. بنابراین صندلی دوچرخه مردانه مقداری از صندلی دوچرخه سواری زنانه نازک‌تر است.

بهترین مارک زین دوچرخه:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک زین دوچرخه به شما معرفی کنیم. بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم تا معرفی محصول و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای صندلی دوچرخه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • صندلی دوچرخه اوکی
 • صندلی دوچرخه نیترو
 • صندلی دوچرخه ایر
 • صندلی دوچرخه پاندا
 • صندلی دوچرخه انرژی
 • صندلی دوچرخه وایب
 • صندلی دوچرخه توتی
 • صندلی دوچرخه بی ام ایکس
 • صندلی دوچرخه توریستی

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ دوچرخه

نکات مهمی که هنگام خرید زین دوچرخه باید به آن‌ها توجه کنید:

 1. قیمت زین: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید صندلی دوچرخه را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند، از انتخاب حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود. بهتر است بی‌خیال مدل‌های ارزان شوید زیرا کیفیت لازم را ندارند.
 2. نوع زین: با توجه به رشته و سبک ورزشی خود باید نوع زین را مشخص کنید. اگر زیاد اهل رکاب زدن نیستید، پیشنهاد می‌کنم صندلی‌های پهن را انتخاب کنید. اما اگر قرار است با دوچرخه خود مسابقه دهید، یا مسافت زیادی رکاب بزنید، بهتر است به سراغ مدل‌های باریک بروید. البته زین زنانه با مردانه متفاوت است‌، خانم‌ها به علت فاصله زیاد بین لگن‌ باید از صندلی پهن و آقایان از صندلی‌های باریک‌تر استفاده کنند.
 3. راحتی زین: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید صندلی دوچرخه راحتی آن است. برخلاف تصور خیلی از افراد هر چه صندلی نرم‌تر باشد راحت‌تر است. این یک تصور غلط و اشتباه می‌باشد در واقع صندلی خیلی نرم هم شما را خسته می‌کند و راحت نیست. همچنین صندلی دوچرخه نباید خیلی سفت هم باشد زیرا سفت بودن زیاد هم باعث خسته شدن شما می‌شود. پس همیشه صندلی را انتخاب کنید که نه خیلی سفت و نه خیلی نرم باشد.
 4. جنس روکش زین: در واقع قسمتی است که با بدن شما به صورت مستقیم در تماس می‌باشد. این روکش می‌تواند از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلاستیک یا پارچه باشد. پلاستیک به دلیل اینکه تنفس پذیری ندارد، با نشستن روی آن عرق می‌کنید. پس یک جنس مناسب برای صندلی شما نیست. در واقع بهترین جنس برای روکش صندلی چرم طبیعی است. چون هم ماندگاری زیادی دارد و هم بدن روی آن عرق نمی‌کند و هر چه از استفاده آن میگذرد، نرم تر می‌شود.
 5. جنس بدنه اصلی زین: در واقع جنس و نوع صندلی است که مشخص می‌کند، یک صندلی راحت باشد یا یک صندلی خشک و بی مصرف، همان طور که می‌دانید جنس بدنه اصلی صندلی دوچرخه‌ها از پلاستیک فشرده است که با ضربه شکسته می‌شود. البته صندلی‌های حرفه‌ای بدنه آن‌ها از کربن ساخته می‌شود که راحتی آن را چند برابر پلاستیک کرده و در برابر ضربه هم مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد.
 6. شیار روی زین: معمولا در روی صندلی‌های حرفه‌ای دوچرخه سواری تعدادی شیار یا برش دیده می‌شود که به منظور چرخش هوا طراحی شده‌اند. اگر با دوچرخه مسافت زیادی حرکت می‌کنید، بهتر است از صندلی‌های شیاردار استفاده کنید. زیرا باسن شما کمتر عرق می‌کند و گردش خون هم به خوبی صورت می‌گیرد که باعث می‌شود شما خستگی کمتری را احساس کنید.
 7. بالشتک صندلی: در واقع قسمتی است که خشکی بدنه اصلی صندلی را کاهش می‌دهد و صربه‌های وارد شده از طرف صندلی به ستون فقرات را تا حدودی خنثی می‌کند. جنس این بالشتک پلی اورتان است که بعد از گذشته زمان فرم خود را از دست نمی‌دهد و همچنان حالت اسفنجی خود را حفظ می‌کند. در واقع این بالشتک نباید خیلی نرم یا خیلی سفت باشد. زیرا در هر دو صورت شما را سریع خسته می‌کند.

روش نگهداری از زین دوچرخه:

 • همیشه موقع شستن دوچرخه روی زین آن آب نریزید، درست است که ضد آب هستند، اما آب می‌تواند باعث خشک شدن پوسته صندلی و زنگ زدن قسمت‌های فلزی آن شود.
 • اگر جنس زین دوچرخه شما از چرم طبیعی است، باید هر چند وقت یکبار آن را واکس بزنید تا نرمی و حالت خود را حفظ کند.
 • هیچ گاه نباید دوچرخه خود را مقابل نور مستقیم خورشید قرار دهید، جنس رویه زین میانه خوبی با نور خورشید ندارد و باعث پوسیده شدن آن می‌شود.
 • از پوشیدن شلوار غیر ورزشی حین دوچرخه سواری خودداری کنید. اکثر شلوارهای بیرونی در ناحیه جیب دکمه دارند که می‌تواند به صندلی شما آسیب جدی وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید زین‌دوچرخه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه زین‌دوچرخه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ روکش زین دوچرخه مدل A3

روکش زین دوچرخه مدل A3

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x17x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • سایر توضیحات
  طراحی زیبامناسب برای همه دوچرخه هابند تنظیم سایزساخت تمام ژل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ روکش زین دوچرخه مدل فنر دار کد ۱۶۹

روکش زین دوچرخه مدل فنر دار کد 169

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  روکش فنر دار وارداتی و ضد تعریق میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ روکش زین دوچرخه مدل ژل

روکش زین دوچرخه مدل ژل

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x18x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  دوچرخه کوهستان
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  کاور زین تمام ژل درجه یکدارای ۲ بند نگهدارندهمناسب استفاده جهت انواع زین دوچرخه ثابت و متحرک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ زین دوچرخه مدل روکش ژل

زین دوچرخه مدل روکش ژل

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x19x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۴۵ گرم
 • جنس
  فوم
 • مناسب برای
  دوچرخه کوهستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ زین دوچرخه المپیا مدل ۳۱۱۱

زین دوچرخه المپیا مدل 3111

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x16x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  ابر فشرده
 • مناسب برای محیط
  شهری
 • مناسب برای
  استفاده روزمره
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • سایر توضیحات
  زین فابریکی دوچرخه های المپیا هست.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ لوله زین دوچرخه مدل A 27/2

لوله زین دوچرخه مدل A 27/2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵.۵×۲.۷×۲.۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  فلز
 • سایر توضیحات
  مناسب برای:تنه با قطر ۲۷.۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ زین دوچرخه مدل ضربه گیر دار حرفه ای

زین دوچرخه مدل ضربه گیر دار حرفه ای

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x17x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • جنس
  فلز
 • مناسب برای محیط
  برف
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم زاویه دلخواه – نصب آسان و سریع – دارای برش عبور هوا و جلوگیری از عرق – بالشتک نرم و بادوام – ابر فشرده ضربه گیر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ زین دوچرخه مدل New Century

زین دوچرخه مدل New Century

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x14x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ روکش زین دوچرخه مدل توری فنری کد ۷۸۶

روکش زین دوچرخه مدل توری فنری کد 786

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  روکش فنر دار وارداتی و ضد تعریق میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ زین دوچرخه بچگانه مدل عروسکی A1

زین دوچرخه بچگانه مدل عروسکی A1

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۴x13x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دوچرخه‌های بچگانه / دارای قفل زین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ زین دوچرخه کی تی ام مدل ۳۳۷۹

زین دوچرخه کی تی ام مدل 3379

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x16x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۸ گرم
 • جنس
  فلز
 • مناسب برای
  بی ام ایکس
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ روکش زین دوچرخه مدل FW-02

روکش زین دوچرخه مدل FW-02

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x18x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  روکش زین ژله ای طبیمناسب دوچرخه سایز ۲۴ و ۲۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ روکش زین دوچرخه مدل fd کد ۱۰۰

روکش زین دوچرخه مدل fd کد ۱۰۰

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x21x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  استیل
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ روکش زین دوچرخه مدل PD200

روکش زین دوچرخه مدل PD200

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • مناسب برای محیط
  فضای بیرونی
 • مناسب برای
  بی ام ایکس
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ روکش زین دوچرخه کد ۱۰۴۹

روکش زین دوچرخه کد 1049

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x19x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ روکش زین دوچرخه مدل فنر دار کد ۹۲۵

روکش زین دوچرخه مدل فنر دار کد 925

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  روکش فنر دار وارداتی و ضد تعریق میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ زین دوچرخه راک براس مدل AQ-106

زین دوچرخه راک براس مدل AQ-106

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶.۳×۱۷.۳×۴ سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۱ گرم
 • جنس
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ زین دوچرخه مدل چراغ دار

زین دوچرخه مدل چراغ دار

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x19x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۸۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  دارای چراغ با ۳ حالت روشنایی به رنگ قرمز در پشت زین با باتری سکه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ زین دوچرخه رویال مدل ۲۰

زین دوچرخه رویال مدل 20

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x14x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دوچرخه های سایز ۲۰ و ۱۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ زین دوچرخه اوکی مدل ۰۰۱

زین دوچرخه اوکی مدل 001

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x17x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۷۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ روکش زین دوچرخه مدل AA

روکش زین دوچرخه مدل AA

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x19x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ روکش زین دوچرخه مدل Ro222

روکش زین دوچرخه مدل Ro222

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • مناسب برای محیط
  آب شور
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ زین دوچرخه مدل w standard

زین دوچرخه مدل w standard

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x15x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  آلمینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ روکش زین دوچرخه مدل t12

روکش زین دوچرخه مدل t12

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ روکش زین دوچرخه مدل ۲۶۸

روکش زین دوچرخه مدل 268

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دوچرخه های بچه گانه تا سایز ۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ روکش زین دوچرخه مدل ژله ای

روکش زین دوچرخه مدل ژله ای

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x18x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • سایر توضیحات
  دارای ساخت ژل و فومکیفیت عالیقیمت مناسبطراحی زیبادارای ژل راحتیمناسب برای دوچرخه های ثابت و متحرکدارای بند قابل تنظیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ زین دوچرخه اوکی مدل ۱۲

زین دوچرخه اوکی مدل 12

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x15x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • سایر توضیحات
  مناسب برای دوچرخه های سایز ۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ زین دوچرخه مدل ژلی سوراخ دار

زین دوچرخه مدل ژلی سوراخ دار

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x19x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۱۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  زین دوچرخه مدل ژلی سوراخ داردارای قفل زین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ روکش زین دوچرخه مدل ۰۰۱

روکش زین دوچرخه مدل ۰۰۱

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x22x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • سایر توضیحات
  طراحی زیبامناسب برای همه دوچرخه ها(شهری – کوهستان – هیبریدی – جاده)دارای بند جهت تنظیم سایزدارای ساخت تمام ژل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ روکش زین دوچرخه مدل PD300

روکش زین دوچرخه مدل PD300

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x30x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • مناسب برای محیط
  فضای داخلی
 • مناسب برای
  روی چرخ
 • نحوه اتصال
  ریسمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید زین‌دوچرخه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید لباس تکواندو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا