دوچرخهلوازم ورزشی

زین دوچرخه، راهنمای خرید زین دوچرخه طبی، پهن و زنانه ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید زین دوچرخه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم جانبی مهم و ضروری در دوچرخه که دوچرخه سوار بدون آن قادر به راندن دوچرخه نیست زین دوچرخه است. همان طور که می‌دانید، بیشتر وزن بدن زمان دوچرخه سواری روی زین دوچرخه وارد می‌شود و بعد مقداری از آن به پاها منتقل می‌شود. هر چه زین دوچرخه شما نرم‌تر و راحت‌تر باشد، شما هنگام دوچرخه سواری احساس آرامش و امنیت بیشتری می‌کنید و تسلط بیشتری روی کار خود خواهید داشت. اگر دوچرخه شما زین مناسبی نداشته باشد، دوچرخه سواری نه تنها برای شما خوب نیست، بلکه ضرر زیادی هم برای شما خواهد داشت. بنابراین در انتخاب و خرید زین دوچرخه باید نهایت دقت را داشته باشید، تا از دوچرخه سواری نهایت استفاده را ببرید.

اکثر دوچرخه سواران متاسفانه به علت نداشتن علم و آگاهی در مورد زین دوچرخه دچار یک سری مشکلات می‌شوند که بعضی مواقع جبران ناپذیر هستند. پس همیشه قبل از خرید دوچرخه به زین آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، البته زین دوچرخه قابل تعویض است و شما می‌توانید بعد از خرید دوچرخه زین آن را تعویض کنید. شرط اینکه از دوچرخه نهایت استفاده را ببرید سواری راحت و بدون دردسر با آن می‌باشد که تنها با داشتن یک زین دوچرخه نرم و راحت میسر می‌شود. همان‌ طور که زین خوب می‌تواند دوچرخه‌سواری را برای شما به یک ورزش و تفریح لذت بخش تبدیل کند در مقابل هم داشتن یک دوچرخه با زین نامناسب می‌تواند شما را برای همیشه از دوچرخه‌سواری زده کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از اشخاصی هستید که به دوچرخه سواری علاقه دارید و به سلامت خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید زین‌دوچرخه مناسب دارید اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله مهم به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع زین دوچرخه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید زین‌دوچرخه باید به آن توجه داشته باشید، آشنا می‌کنیم.

منظور از زین‌دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

زین‌دوچرخه که به آن صندلی دوچرخه هم گفته می‌شود، یکی از پنج نقطه‌ای است که بدن دوچرخه‌سوار با آن در تماس می‌باشد. از همان زمان اختراع دوچرخه زین وجود داشته، در واقع زین تمام وزن بدن را تحمل نمی‌کند، بلکه قسمتی از وزن بدن به وسیله دست‌ها به فرمان و مقداری از وزن شما با پاها به رکاب منتقل می‌شود. معمولا زین‌با یک میله به دوچرخه متصل شده که از طریق همین میله ارتفاع صندلی کم و زیاد می‌شود. زین‌دوچرخه‌ها با توجه به سبک ورزشکار و جنسیت آن‌ها با هم متفاوت هستند، زیرا ناحیه لگن خانم‌ها با آقایان متفاوت است، بنابراین دارای دو نمونه زنانه و مردانه می‌باشند.

اجزای تشکیل دهنده زین‌دوچرخه:

 • پوسته(shell): آخرین لایه‌ای که روی صندلی دیده می‌شود، این پوسته می‌تواند از چرم طبیعی، مصنوعی و یا پلاستیک ساخته شود. جنس چرم طبیعی بهترین پوسته برای صندلی دوچرخه است، زیرا هم ضد آب بوده و هم به مرور زمان نرم‌تر شده و پوسته نمی‌کند.
 • پوشش(cover): پوشش در واقع همان اسفنج، ابری، فوم یا ماده‌ای است که زیر پوسته قرار می‌گیرد. در واقع این قسمت مشخص می‌کند که صندلی شما سفت باشد یا نرم که صندلی زیاد نرم هم برخلاف تصور رایج چندان خوب نیست.
 • ریل‌ها(Rails): در واقع قسمتی که زین را به بدنه دوچرخه‌متصل می‌کند، ریل گفته می‌شود. دو میله فلزی از جنس آهن، فولاد یا کربن که از قسمت باریک صندلی شروع شده و به انتهای ان که به میله تنظیم ارتفاع وصل می‌شود امتداد پیدا می‌کند. برخی از مدل‌های جدید فاقد ریل می‌باشند و مستقیم به بدنه متصل می‌شوند.
 • سیستم تعلیق(Suspension): در واقع برای اینکه ضربه‌های وارد شده به ستون فقرات خنثی شوند یک یا چند عدد فنر ما بین زین و ریل‌ها در ناحیه پشت قرار می‌گیرد که به آن‌ها سیستم تعلیق گفته می‌شود. البته در دوچرخه‌های قدیمی این مورد بیشتر به چشم می‌خورد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه دوچرخه سواری

انواع مدل‌های صندلی دوچرخه سواری:

 1. زین مسابقه‌ای یا حرفه‌ای: این زین میزان راحتیبیشتری دارد و برای انجام مسابقات دوچرخه سواری در افراد حرفه‌ای طراحی شده است. برای اینکه دوچرخه سوار با سرعت بیشتری رکاب بزند، اندازه این مدل زین‌خیلی نازک می‌باشد.
 2. زین راحت دوچرخه سواری: اگر از دوچرخه زیاد استفاده می‌کنید و قصد سفر کردن با دوچرخه را دارید، باید حتما یک زین راحت را انتخاب کنید. زیرا در دوچرخه سواری راحت بودن حرف اول را می‌زند. از نظر اندازه از نمونه قبلی مقداری پهن‌تر هستند. در نتیجه فشار کمتری وارد کرده و کمتر خسته می‌شوید.
 3. زین کروزر: اندازه این مدل از زین پهن و سطح آن‌ها بسیار صاف است. نشستن روی این صندلی‌ها بسیار راحت و دلنشین است. این مدل مناسب افرادی است که دوچرخه سواری را بیشتر به خاطر تفریح انجام می‌دهند و سرعت برایشان اهمیت ندارد. اگر علاقه زیادی به رکاب زدن با سرعت بالا دارید، این مدل مناسب کار شنا نیست و با درد سر مواجه خواهید شد.
 4. زین ویژگی خاص: توجه داشته باشید که برای هر سبک از ورزش دوچرخه سواری یک زین خاص طراحی شده که شما باید برای آن رشته از آن مدل خاص استفاده کنید. استفاده از زین متناسب با رشته ورزشی باعث می‌شود، شما کمتر خسته شوید و به نواحی تناسلی شما فشار کمتری وارد شود.
 5. زین مردانه و زنانه: همان طور که می‌دانید خانم‌ها به دلیل تسریع در عمل زایمان لگن پهن‌تری نسبت به آقایان دارند، بنابراین باید از زین مخصوص بانوان استفاده کنند که مقداری از زین مردانه پهن‌تر است. لگن آقایان معمولا باریک‌تر از خانم‌ها می‌باشد، پس باید زین مردانه استفاده کنند زیرا از زین زنانه مقداری نازک‌تر است. البته انتخاب زین به آناتومی بدن افراد بستگی دارد، ممکن است یک مرد همانند یک زن لگن با فاصله داشته باشد. پس حتما با توجه به اندازه بدن خود نوع زین را مشخص کنید.

تفاوت زین دوچرخه زنانه با زین دوچرخه مردانه:

 1. زین‌دوچرخه زنانه: فرم لگن خانم‌ها و آقایان به علت تسهیل عمل زایمان با هم متفاوت است به همین دلیل صندلی دوچرخه زنانه با مردانه متفاوت است. فاصله استخوان لگن خانم‌ها در حالت نشسته چیزی در حدود ۹ تا ۱۷ سانتی متر می‌باشد که این فاصله نسبت به اندازه لگن آقایان بزرگتر است. پس می‌توان نتیجه گرفت که هنگام نشستن روی صندلی به لگن خانم‌ها نسبت به آقایان فشار بیشتری وارد می‌شود. پس صندلی زنانه از مردانه مقداری پهن‌تر است.
 2. زین‌دوچرخه مردانه: فاصله استخوان لگن آقایان نسبت به استخوان لگن خانم‌ها کمتر است. فاصله استخوان لگن آقایان چیزی در حدود ۶ تا ۱۶ سانتی‌متر است که نسبت به خانم‌ها که مقدار آن ۹ تا ۱۷ سانتی‌متر است مقدار کمتری است. بنابراین آقایان نسبت به خانم‌ها هنگام دوچرخه سواری فشار کمتری را به نواحی تناسلی خود احساس می‌کنند. بنابراین صندلی دوچرخه مردانه مقداری از صندلی دوچرخه سواری زنانه نازک‌تر است.

بهترین مارک زین دوچرخه:

اینکه بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک زین دوچرخه به شما معرفی کنیم. بیشتر یک کار تبلیغاتی انجام داده‌ایم تا معرفی محصول و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای زین دوچرخه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • صندلی دوچرخه اوکی
 • صندلی دوچرخه نیترو
 • صندلی دوچرخه ایر
 • صندلی دوچرخه پاندا
 • صندلی دوچرخه انرژی
 • صندلی دوچرخه وایب
 • صندلی دوچرخه توتی
 • صندلی دوچرخه بی ام ایکس
 • صندلی دوچرخه توریستی

حتما بخوانید: راهنمای خرید چراغ دوچرخه

نکات مهمی که هنگام خرید زین دوچرخه باید به آن‌ها توجه کنید:

 1. قیمت زین: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید صندلی دوچرخه را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند، از انتخاب حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود. بهتر است بی‌خیال مدل‌های ارزان شوید زیرا کیفیت لازم را ندارند.
 2. نوع زین: با توجه به رشته و سبک ورزشی خود باید نوع زین را مشخص کنید. اگر زیاد اهل رکاب زدن نیستید، پیشنهاد می‌کنم صندلی‌های پهن را انتخاب کنید. اما اگر قرار است با دوچرخه خود مسابقه دهید، یا مسافت زیادی رکاب بزنید، بهتر است به سراغ مدل‌های باریک بروید. البته زین زنانه با مردانه متفاوت است‌، خانم‌ها به علت فاصله زیاد بین لگن‌ باید از صندلی پهن و آقایان از صندلی‌های باریک‌تر استفاده کنند.
 3. راحتی زین: شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید صندلی دوچرخه راحتی آن است. برخلاف تصور خیلی از افراد هر چه صندلی نرم‌تر باشد راحت‌تر است. این یک تصور غلط و اشتباه می‌باشد در واقع صندلی خیلی نرم هم شما را خسته می‌کند و راحت نیست. همچنین صندلی دوچرخه نباید خیلی سفت هم باشد زیرا سفت بودن زیاد هم باعث خسته شدن شما می‌شود. پس همیشه صندلی را انتخاب کنید که نه خیلی سفت و نه خیلی نرم باشد.
 4. جنس روکش زین: در واقع قسمتی است که با بدن شما به صورت مستقیم در تماس می‌باشد. این روکش می‌تواند از جنس چرم طبیعی، چرم مصنوعی، پلاستیک یا پارچه باشد. پلاستیک به دلیل اینکه تنفس پذیری ندارد، با نشستن روی آن عرق می‌کنید. پس یک جنس مناسب برای صندلی شما نیست. در واقع بهترین جنس برای روکش صندلی چرم طبیعی است. چون هم ماندگاری زیادی دارد و هم بدن روی آن عرق نمی‌کند و هر چه از استفاده آن میگذرد، نرم تر می‌شود.
 5. جنس بدنه اصلی زین: در واقع جنس و نوع صندلی است که مشخص می‌کند، یک صندلی راحت باشد یا یک صندلی خشک و بی مصرف، همان طور که می‌دانید جنس بدنه اصلی صندلی دوچرخه‌ها از پلاستیک فشرده است که با ضربه شکسته می‌شود. البته صندلی‌های حرفه‌ای بدنه آن‌ها از کربن ساخته می‌شود که راحتی آن را چند برابر پلاستیک کرده و در برابر ضربه هم مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد.
 6. شیار روی زین: معمولا در روی صندلی‌های حرفه‌ای دوچرخه سواری تعدادی شیار یا برش دیده می‌شود که به منظور چرخش هوا طراحی شده‌اند. اگر با دوچرخه مسافت زیادی حرکت می‌کنید، بهتر است از صندلی‌های شیاردار استفاده کنید. زیرا باسن شما کمتر عرق می‌کند و گردش خون هم به خوبی صورت می‌گیرد که باعث می‌شود شما خستگی کمتری را احساس کنید.
 7. بالشتک صندلی: در واقع قسمتی است که خشکی بدنه اصلی صندلی را کاهش می‌دهد و صربه‌های وارد شده از طرف صندلی به ستون فقرات را تا حدودی خنثی می‌کند. جنس این بالشتک پلی اورتان است که بعد از گذشته زمان فرم خود را از دست نمی‌دهد و همچنان حالت اسفنجی خود را حفظ می‌کند. در واقع این بالشتک نباید خیلی نرم یا خیلی سفت باشد. زیرا در هر دو صورت شما را سریع خسته می‌کند.

روش نگهداری از زین دوچرخه:

 • همیشه موقع شستن دوچرخه روی زین آن آب نریزید، درست است که ضد آب هستند، اما آب می‌تواند باعث خشک شدن پوسته صندلی و زنگ زدن قسمت‌های فلزی آن شود.
 • اگر جنس زین دوچرخه شما از چرم طبیعی است، باید هر چند وقت یکبار آن را واکس بزنید تا نرمی و حالت خود را حفظ کند.
 • هیچ گاه نباید دوچرخه خود را مقابل نور مستقیم خورشید قرار دهید، جنس رویه زین میانه خوبی با نور خورشید ندارد و باعث پوسیده شدن آن می‌شود.
 • از پوشیدن شلوار غیر ورزشی حین دوچرخه سواری خودداری کنید. اکثر شلوارهای بیرونی در ناحیه جیب دکمه دارند که می‌تواند به صندلی شما آسیب جدی وارد کند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید زین دوچرخه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه زین دوچرخه ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ زین دوچرخه مارال کد T8

زین دوچرخه مارال کد T8

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری
 • ابعاد
  ۲۵x16x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۷۵ گرم
 • سایر توضیحات
  زین فوق العاده نرم و مناسب برای دوچرخه های سایز ۲۶ به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ روکش زین دوچرخه مدل t12

روکش زین دوچرخه مدل t12

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس , کورسی
 • ابعاد
  ۲۶x15x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ زین دوچرخه مدل طبی

زین دوچرخه مدل طبی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  زین دوچرخه سوپاپدار (سوراخ دار)
 • با قابلیت شبرنگی در قسمت پشت زین
 • ابعاد
  ۲۸x20x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ زین دوچرخه اوکی مدل ۸۲۳

زین دوچرخه اوکی مدل 823

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی
 • ابعاد
  ۲۴x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  پهن
 • آنتی شوکردار
 • طبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ زین دوچرخه مدل OK824

زین دوچرخه مدل OK824

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی
 • ابعاد
  ۲۵x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  آنتی شوکردار
 • پهن
 • طبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ زین دوچرخه مدل G1

زین دوچرخه مدل G1

مشخصات

 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ زین دوچرخه مارال مدل ۱۰۸

زین دوچرخه مارال مدل 108

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی
 • ابعاد
  ۲۷x17x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ زین دوچرخه کد ۳۰۵

زین دوچرخه کد 305

مشخصات

 • جنس
  آلومینیوم , استیل , پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس , کورسی
 • ابعاد
  ۲۰x16x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ لوله زین دوچرخه مدل فک دار

لوله زین دوچرخه مدل فک دار

مشخصات

 • جنس
  آلومینیوم
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده
 • ابعاد
  ۳۰x3x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  طول لوله زین ۳۰ سانتی متر
 • قطر لوله زین ۲۸/۶ میباشد
 • لوله زین فک دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ زین دوچرخه نیترو کد ۲۱۲

زین دوچرخه نیترو کد ۲۱۲

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x14x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  آلمینیوم , استیل , پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی , بی ام ایکس , کورسی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ زین دوچرخه تاپیک مدل Free _TX

زین دوچرخه تاپیک مدل Free _TX

مشخصات

 • اقلام همراه
  – کاربرد: مناسب برای بانوان و آقایان
 • – جنس: پارچه میکرو فیبر
 • – پوشش ترکیبی TPU
 • ابعاد
  ۲۷.۵ × ۲۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ زین دوچرخه اوکی مدل ۰۰۱

زین دوچرخه اوکی مدل 001

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس
 • ابعاد
  ۲۷x17x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۷۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ زین دوچرخه نیترو کد ۲۰۳

زین دوچرخه نیترو کد 203

مشخصات

 • جنس
  استیل , پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس , کورسی
 • ابعاد
  ۲۰x12x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ روکش زین دوچرخه مدل C20

روکش زین دوچرخه مدل C20

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x18x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۲ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ زین دوچرخه نیترو کد ۲۱۱

زین دوچرخه نیترو کد 211

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x15x15 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس
  آلمینیوم , پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی , بی ام ایکس , کورسی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ زین دوچرخه مدل T1

زین دوچرخه مدل T1

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی , بی ام ایکس , کورسی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ زین دوچرخه مدل AZ-2K

زین دوچرخه مدل AZ-2K

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سایز ۲۶
 • ابعاد
  ۲۵x20x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ زین دوچرخه مدل آپادانا

زین دوچرخه مدل آپادانا

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x16x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۳۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک , فلز
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ زین دوچرخه مدل توریستی

زین دوچرخه مدل توریستی

مشخصات

 • جنس
  استیل
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , جاده
 • ابعاد
  ۲۸x22x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • سایر توضیحات
  جنس فنر بندی این زین از استیل بسیار با کیفیت میباشد و رویه زین از الیاف فشرده می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ زین دوچرخه کد ۱۰۶۱

زین دوچرخه کد 1061

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس , کورسی
 • ابعاد
  ۲۶x22x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۳۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ روکش زین دوچرخه مدل X10

روکش زین دوچرخه مدل X10

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x4x26 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ زین دوچرخه نیترو کد ۲۰۱

زین دوچرخه نیترو کد 201

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹x12x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۲۰ گرم
 • جنس
  آلمینیوم , پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ زین دوچرخه مدل OFO

زین دوچرخه مدل OFO

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس
 • ابعاد
  ۲۷x21x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۴۰ گرم
 • سایر توضیحات
  زین دوچرخه پهن طبی با کیفیت عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ زین دوچرخه نیترو کد ۲۰۶

زین دوچرخه نیترو کد 206

مشخصات

 • جنس
  استیل , پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی , جاده , بی ام ایکس , کورسی
 • ابعاد
  ۲۰x12x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ زین دوچرخه مدل OK822

زین دوچرخه مدل OK822

مشخصات

 • سایر توضیحات
  پهن
 • طبی
 • آنتی شوکردار
 • ابعاد
  ۲۵x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ زین دوچرخه نیترو کد ۲۰۷

زین دوچرخه نیترو کد 207

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x13x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • جنس
  آلمینیوم , استیل , پلاستیک , فلز
 • مناسب برای
  هیبریدی , بی ام ایکس , کورسی
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ زین دوچرخه مدل نیترو کد ۲۰۴

زین دوچرخه مدل نیترو کد ۲۰۴

مشخصات

 • جنس
  آلومینیوم , پلاستیک , فلزی
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , هیبریدی , جاده
 • ابعاد
  ۲۰x12x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ زین دوچرخه اوکی مدل ۱۶

زین دوچرخه اوکی مدل 16

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای دوچرخه های سایز ۱۶
 • ابعاد
  ۲۳x14x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • جنس
  پلاستیک , فلز
 • نحوه اتصال
  پیچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ روکش زین دوچرخه مدل CV 28

روکش زین دوچرخه مدل CV 28

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  ساکشن کاپ
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری
 • ابعاد
  ۲۶x22x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  روکش زین دوچرخه مناسب دوچرخه سایز ۲۸ زین پهن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ زین دوچرخه مدل OK825

زین دوچرخه مدل OK825

مشخصات

 • جنس
  پلاستیک
 • نحوه اتصال
  پیچی
 • مناسب برای دوچرخه‌های
  شهری , کوهستان , هیبریدی
 • ابعاد
  ۲۵x20x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  پهن
 • آنتی شوکردار
 • طبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید زین‌دوچرخه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید لباس تکواندو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا