لباس ورزشی زنانهلباس ورزشی مردانهلوازم ورزشی

دستکش بدنسازی، راهنمای خرید بهترین مارک دستکش بدنسازی اورجینال

نکات مهمی که هنگام خرید دستکش بدنسازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

دستکش بدنسازی دستکش‌های وزنه برداری، دستکش‌های ورزشی یا دستکش‌های تمرینی، هر نامی که انتخاب می‌کنید، لوازم ضروری برای وزنه برداری هستند. بدون دستکش بدنسازی تمایل به ایجاد پینه، تاول یا آسیب دیدن در حین وزنه برداری دور از ذهن نیست. بخش کوچکی از جامعه وزنه برداری بر این عقیده هستند که دستکش‌های تمرینی به طور کامل از ایجاد پینه یا تاول جلوگیری نمی‌کنند، این گفته تا حدی درست است. با این حال، شما نمی‌توانید خطر افتادن میله سالن بدنسازی از دستانتان و برخورد با سینه یا هر قسمتی از بدنتان را در حین وزنه برداری تحمل کنید. همانطور که گفته شد، بیائید به دستکش‌ بدنسازی و همه چیزهایی که در مورد دستکش‌های بدنسازی باید بدانید توجه داشته باشیم.

دستکش‌های وزنه‌برداری، دوچرخه‌سواری یا دستکش بدنسازی فرقی نمی‌کند، اینها دستکش‌هایی هستند که می‌توانند همه این کارها را انجام دهند و آن‌ها را به بهترین انتخاب کلی ما تبدیل ‌کنند. آن‌ها که با میکروفیبر سبک وزن با کیفیت بالا طراحی شده‌اند، حداکثر دوام را ارائه می‌دهند، بنابراین می‌توانید انتظار داشته باشید که این کار را برای مدت طولانی به خوبی انجام دهند. این دستکش‌های بدنسازی دارای دو بند Velcro هستند که قابل تنظیم می‌باشند و ثبات مچ را فراهم می‌کنند. کف دست سیلیکا ژل باعث می‌شود تا چسبندگی فوق‌العاده‌ای داشته باشید. دستکش بدنسازی حداکثر پشتیبانی و ایمنی را به شما ارائه می‌دهد تا به راحتی، به طور موثر و ایمن وزنه‌های سنگین را بلند کنید یا این چسبندگی محکم را روی دسته وزنه داشته باشید.

دستکش بدنسازی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستکش بدنسازی یکی از ملزومات ضروری برای جلوگیری از هر گونه آسیب در حین تمرین در نظر گرفته می‌شود. این یک پشتیبانی اضافی برای دست، مچ دست و کف دست شما را ارائه می‌دهد. همچنین از دست شما محافظت می‌کند و باعث می‌شود بدون هیچ گونه نگرانی تمرین کنید. توصیه می‌شود دستکش‌های باشگاهی داشته باشید که از همه نگرانی‌های احتمالی دور شده و همچنین دستان شما را نرم و بدون عرق نگه می‌دارد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستکش موتور سواری

دستکش بدنسازی را چه کسی اختراع کرد؟

ظاهراً طرح‌ها و ثبت اختراعات دستکش‌های وزنه برداری زیادی وجود دارد، بنابراین مخترعان زیادی وجود دارد. با این حال، دستکش سنتی وزنه برداری با یک بند دور تا دور، برای اولین بار توسط چارلز کاسول و ریچارد کی دیویس در سال ۱۹۹۵ اختراع شدند.

اجزای تشکیل دهنده دستکش بدنسازی:

 • سمت کف دست: ناحیه بالشتک شده با سیلیکون، اسپندکس و میکروفیبر برای بالشتک کردن و ایجاد یک چسبندگی مطمئن بر روی دسته‌های دستگاه تناسب اندام یا حالت دهنده بدن را تشکیل می‌دهند.
 • پشت: پشت ناحیه مچ دستکش را تا روی انگشتان پوشش می‌دهد.
 • فینگر استال: دهانه دریافت انگشتان و شست می‌باشد.
 • انتهای مچ یا بسته بندی: ناحیه مچ دست یا پاشنه دست که دارای بندهای کشی می‌باشد.

انواع دستکش بدنسازی موجود در بازار:

در بازار، دستکش‌های باشگاهی زیادی وجود دارد که به طور گسترده از برندهای مختلف در دسترس هستند. گاهی اوقات به دست آوردن یک دستکش مناسب بسیار دشوار است، اما با کمک این مقاله سعی می‌کنیم بهترین دستکش‌هایی را که باید برای جلسه تمرین خود خریداری کنید را کشف کنیم.

 1. دستکش‌های صورت باز: دستکش‌های صورت باز برای تمریناتی که نیاز به تحرک دست و مچ دارند، بهترین هستند. این دستکش‌ها از پشت باز هستند و از مواد تنفسی میکروفیبر ساخته شده‌اند، بنابراین جریان هوا را قادر می‌سازند تا تعریق را به حداقل برسانند. میزان کمتر تعریق احتمال آسیب دیدگی در حین تمرین را کاهش می‌دهد.
 2. دستکش‌های تمام انگشتی: این دستکش‌های تمام انگشتی برای تمرینات قدرتی بسیار مفید هستند. از آنجایی که یک دستکش تمام انگشت است، دارای بالشتک قابل اعتماد می‌باشد و از دست شما محافظت کامل می‌کنند. دستگیره در کف دست از چرم مصنوعی ساخته شده و رویه آن از مواد قابل تنفس مشبک ساخته شده است تا تهویه مناسب جریان هوا را فراهم کند.
 3. دستکش‌های چرمی: اگر به دنبال دستکش تمرینی با بهترین ساپورت مچ هستید، مطمئناً این دستکش برای شما مناسب هستند. این دستکش چرمی کوبو، با کاهش احتمال آسیب دیدگی، راحتی شما را افزایش می‌دهد. همچنین دارای یک بسته بندی قابل تنظیم برای مچ دست هستند که در حین انجام تمرین از مچ دست شما پشتیبانی می‌کند.
 4. دستکش‌های نیم انگشتی: این دستکش‌ها از کف دست‌های شما در طول تمرین پشتیبانی می‌کنند. این دستکش از مواد میکروفیبر ساخته شده و برای استفاده روزمره قابل شستشو است. از آنجایی که دستکش نیم انگشتی می‌باشد، برای ورزشکاران معمولی ایده آل است.
 5. دستکش وزنه برداری: این دستکش‌های چرمی و مشبک فشار ناخواسته روی مچ دست شما را در طول تمرین وزنه برداری کاهش می‌دهند. دارای روکش کشسان لاستیکی هستند که احتمال آسیب دیدگی مچ دست در حین تمرین را کاهش می‌دهد. این دستکش وزنه برداری با قابلیت شستشو، تمام فشار را جذب کرده و فشاری را که بر دستان شما وارد می‌کند را کاهش می‌دهد.
 6. دستکش‌های بدنسازی زنانه: در حالی که با بلند کردن وزنه‌های سنگین اغلب روی دست خانم‌ها تاول‌ها و پینه‌ها دیده می‌شود. با استفاده از دستکش‌های بدنسازی می‌توانید بدون نگرانی دستان خود را نرم و صاف نگه دارید. دستکش‌ها دارای مش‌ها و دریچه‌های تنفسی هستند که همیشه دست‌های شما را خشک و لغزنده نگه می‌دارد. نئوپرن چاپ شده سیلیکونی آن چسبندگی محکمی روی وزنه‌ها، تمرینات هالتر، دمبل و میله‌های کششی که برای تناسب اندام انجام می‌دهید، فراهم می‌کند.

بهترین دستکش بدنسازی:

بهترین دستکش‌های بدنسازی با نام مستعار دستکش‌های وزنه‌برداری، وزنه‌ها را برای شما بلند نمی‌کنند، اما می‌توانند جایگزین خوبی برای گچ زدن دست‌هایتان قبل از بلند کردن وزنه‌ها باشند، مسلماً روشی آشفته‌تر برای ورزش کردن، به خصوص اگر در منزل ورزش می‌کنید و ترجیح می‌دهید پینه و تاول روی کف دستتان ایجاد نشود، بهتر است امروز مقداری پول برای یک جفت دستکش وزنه‌برداری سرمایه‌گذاری کنید.

هدف از استفاده از دستکش بدنسازی چیست؟

هدف اصلی استفاده از دستکش‌های بدنسازی، دستکش‌های ورزشی، دستکش‌های تمرینی دستیابی به موارد زیر است:

 • برای ایجاد بالشتک بهتر و گرفتن ایمن روی دسته‌های دستگاه تناسب اندام یا حالت دهنده بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • برای محافظت از کف دست از پینه و تاول.
 • برای حمایت از مچ و جلوگیری از آسیب دیدگی مچ دست، با فرض اینکه دستکش همراه با یک پد بسته بندی شده باشد.
 • برای ایجاد راحتی به خصوص اگر کف دست شما عرق کرده است.

مزایای استفاده از دستکش بدنسازی:

نپوشیدن دستکش تمرینی یک انتخاب شخصی است، اما برای داشتن بهترین‌ها از تمرین خود توصیه می‌شود آن را در نظر بگیرید. در اینجا برخی از مزایایی است که قبل از خرید این ضروری خاص باید به آن‌ها توجه کنید.

چسبندگی بهتری را ارائه می‌دهد:

یک جفت دستکش بدنسازی به شما این امکان را می دهد که در طول تمرینات مربوط به وزن خود ثبات و چسبندگی بهتری ارائه دهید. دیده شده است که هر چه بیشتر تمرین کنید دستانتان بیشتر‌ عرق می‌کنند و منجر به آسیب می‌شوند. در چنین سناریویی، سرمایه‌گذاری روی دستکش، تمام این نگرانی‌ها را از بین می‌برد و به شما این امکان را می‌دهد که بدون هیچ استرسی روی تمرین خود تمرکز کنید.

عملکرد و اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد:

با استفاده از دستکش‌های بدنسازی عملکرد شما نسبت به یک ورزش خاص افزایش می‌یابد. این کار اعتماد به نفس شما را افزایش می‌دهد و به شما این امکان را می‌دهد تا تکرارهای بیشتری از همان تمرین را بدون هیچ گونه ناراحتی انجام دهید. داشتن دستکش‌های بی‌نقص مانع توجه شما به تمرینات با وزنه نمی‌شود و باعث می‌شود، تمرکز بیشتری روی عضلات خود داشته باشید.

پشتیبانی مچ را فراهم می‌کند:

آسیب مچ دست اغلب در طول تمرینات مربوط به وزن دیده می‌شود. هر گونه آسیب مچ دست روز شما را خراب می‌کند، در نتیجه شما را قادر به انجام فعالیت‌های روزانه خود نمی‌کند. سرمایه گذاری بر روی یک جفت دستکش خوب، حمایت بیشتری از مچ دست در طول انواع تمرینات وزنه برداری ارائه می‌دهد.

ثبات را افزایش می‌دهد و از ایجاد پینه جلوگیری می‌کند:

پوشیدن دستکش‌های باشگاهی باعث ثبات در اطراف دستان شما شده و باعث می‌شود وزنه‌ها را برای مدت طولانی تری نگه دارید. با این حال، انجام این کار به بهبود استقامت عضلانی و قدرت گرفتن کلی شما کمک می‌کند. در حالی که از طرف دیگر بلند کردن وزنه‌های سنگین باعث ایجاد پینه و در نتیجه درد و ناراحتی می‌شود بلکه می‌توان با پوشیدن دستکش‌هایی که در تمام جلسات تمرینی دست‌های شما را بدون رطوبت نگه می‌دارد، می‌توان از آن جلوگیری کرد.

چرا دستکش‌های بدنسازی طوری طراحی شده‌اند که کل انگشتان را نپوشانند؟

خیلی ها فکر می‌کنند و این سوال را می‌پرسند که چرا دستکش‌های وزنه برداری طوری طراحی شده اند که انگشت ندارند؟ پاسخ ساده این است: اطمینان از اینکه انگشتان میله‌ها را به درستی می گیرند و امکان انعطاف پذیری را فراهم می‌کنند. از نظر فنی، برای تسهیل فرآیند گرفتن قلاب مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستکش بدنسازی از چه موادی ساخته می‌شود:

انواع مختلفی از دستکش‌های وزنه برداری بر اساس مواد استفاده شده وجود دارد. برخی عبارتند از:

چرم:

دستکش‌های چرمی وزنه برداری بسیار رایج هستند. آن‌ها بادوام بوده، بنابراین برای مدت طولانی به شما خدمت می‌کنند. چرم همچنین به عنوان چسبندگی بهتر هنگام بلند کردن وزنه شناخته شده است. علاوه بر این، بیشتر دستکش‌های چرمی خوش ساخت از میله‌ها و میله‌های سنگین تسکین می دهند.

لاستیک:

دستکش‌های لاستیکی راحت و ماندگار هستند. اگرچه آن‌ها به اندازه چرم مستحکم نیستند، اما همچنان هنگام عبور از وزنه‌های مختلف، چسبندگی خوبی دارند. برخی دارای پوشش داخلی هستند که عرق را دفع می‌کند تا تجربه وزنه برداری شما راحت باشد.

مواد نئوپرن:

این نوعی لاستیک مصنوعی است که معمولاً در تولید دستکش‌های وزنه‌برداری برای بهبود چسبندگی هنگام حمل استفاده می‌شود. یکی از مزایای مواد نئوپرن این واقعیت است که هم در برابر حرارت و هم در برابر آب مقاوم هستند. بنابراین برای افرادی که زیاد عرق می‌کنند خوب می‌باشند.

سیلیکون:

این ماده به طور گسترده در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود. به دلیل مواد لاستیکی مانند آن، در تولید دستکش‌های بدنسازی به ویژه برای افزایش چسبندگی و ایجاد اصطکاک استفاده می‌شود. هنگامی که سیلیکون با نئوپرن روی دستکش‌های تمرینی ترکیب می‌شود، چسبندگی بیشتری را فراهم می‌کنند.

مش پنبه‌ای:

بهترین بخش در مورد دستکش‌های نخی این است که آن‌ها قابل تنفس هستند. به طور کلی، پنبه یک ماده بادوام است که در انواع لباس‌ها ترجیح داده می‌شود. دستکش‌های نخی مشبک وزنه‌برداری هنگامی که به خوبی ساخته می‌شوند و دارای بالش هستند، راحتی، محافظت از دست‌ها و مهم‌تر از همه تهویه را فراهم می‌کنند.

اسپندکس:

الیاف مصنوعی ساخته شده از پلیمر و معمولاً در تولید دستکش‌های بدنسازی استفاده می‌شود. مواد اسپندکس معمولاً سبک وزن، مقاوم در برابر تعریق، الاستیک، قوی و بادوام هستند و به راحتی شسته می‌شوند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستکش دوچرخه سواری

نکات مهمی که هنگام خرید دستکش بدنسازی باید در نظر بگیرید:

 1. قیمت: محصولات برای طیف وسیعی از بودجه ها مناسب هستند.
 2. نوع: محصولات دارای انواع مختلف ساخت و ساز مانند دستکش بدون انگشت و نیم انگشت و انواع ساپورت مچ هستند.
 3. مواد: این محصولات از مواد مختلفی مانند چرم طبیعی، چرم مصنوعی و میکروفیبر استفاده می‌کنند.
 4. اندازه: افراد باید اطمینان حاصل کنند که اندازه صحیح را خریداری می‌کنند. دستکش‌هایی که خیلی بزرگ هستند ممکن است لیز خوردن را افزایش دهند و دستکش‌های خیلی کوچک ممکن است پوشیدن آن‌ها ناراحت کننده باشد.
 5. جنس: دستکش‌های وزنه برداری معمولاً حاوی چرم طبیعی، چرم مصنوعی، میکروفیبر یا سیلیکون هستند. مردم باید موادی را انتخاب کنند که به بهترین وجه با نیازها و ملاحظات اخلاقی آن‌ها مطابقت داشته باشد.
 6. ساخت و ساز: یک فرد باید دستکشی را خریداری نماید که به اندازه کافی نیازهای او را پشتیبانی ‌کند. به عنوان مثال، برخی از افراد ممکن است نیاز به حمایت بیشتری از مچ داشته باشند و بنابراین ممکن است بخواهند دستکشی با بند مچی را خریداری کنند.
 7. نوع و ضخامت پد: دستکش‌ها ممکن است فوم، سیلیکون یا مواد دیگری به عنوان پد داشته باشند. برخی از افراد ممکن است بالشتک اضافی را برای کاهش احتمال ایجاد پینه و تاول ترجیح دهند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید دستکش بدنسازی مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه دستکش بدنسازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دستکش بدنسازی ماراتن مدل Ma2

دستکش بدنسازی ماراتن مدل Ma2

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دستکش بدنسازی ماراتن مدل RAJPOOT

دستکش بدنسازی ماراتن مدل RAJPOOT

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  دارای مچبند کشی به طول ۳۰ سانتیمتر سایز : متوسط
 • کشور مبدا برند
  کره جنوبی
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دستکش بدنسازی زنانه راج کد L1

دستکش بدنسازی زنانه راج کد L1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  تشکیل شده از سه لایه چرم ، اشپالت و پارچه نخی با دوخت بسیار تمیز و با کیفیتیک لایه اشپالت کف دستکش جهت چسبندگی کامل به میله و حفظات از کف دسترویه از یک لایه چرم مصنوعی با منافظ ریز جهت عبور هوا و جلوگیری از عرق کردن دستدارای مچبند چرم جهت حمایت از مفاصل مچ دستان ورزشکارانسایز لارج مناسب بانوان با دست های بزرگ ( دور دست ۱۹ تا ۲۱ )
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دستکش بدنسازی راج مدل ۲۰۲۳ -XL

دستکش بدنسازی راج مدل 2023 -XL

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  تشکیل شده از سه لایه چرم ، اشپالت و پارچه نخی با دوخت بسیار تمیز و با کیفیت یک لایه اشپالت کف دستکش جهت چسبندگی کامل به میله و حفظات از کف دست رویه از یک لایه چرم مصنوعی با منافظ ریز جهت عبور هوا و جلوگیری از عرق کردن دست دارای مچبند چرم جهت حمایت از مفاصل مچ دستان ورزشکاران سایز ایکس لارج مناسب آقایان با دست های بزرگ (دور دست ۲۱ تا ۲۳ سانتی متر)
 • کشور مبدا برند
  پاکستان
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستکش بدنسازی گلدزجیم مدل Power

دستکش بدنسازی گلدزجیم مدل Power

مشخصات

 • جنس
  الیاف مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستکش بدنسازی مدل راج فیتنس کد L1

دستکش بدنسازی مدل راج فیتنس کد L1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  شکیل شده از سه لایه چرم ، اشپالت و پارچه نخی با دوخت بسیار تمیز و با کیفیتیک لایه اشپالت کف دستکش جهت چسبندگی کامل به میله و حفظات از کف دسترویه از یک لایه چرم مصنوعی با منافظ ریز جهت عبور هوا و جلوگیری از عرق کردن دستدارای مچبند چرم جهت حمایت از مفاصل مچ دستان ورزشکارانسایز لارج مناسب آقایان با دست های متوسط ( دور دست ۱۹ تا ۲۱ ) سانتی متر
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستکش بدنسازی مدل VG 2111

دستکش بدنسازی مدل VG 2111

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • کشور تولید کننده
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دستکش بدنسازی مدل FITNESS 2020

دستکش بدنسازی مدل FITNESS 2020

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دستکش بدنسازی مدل N-17001

دستکش بدنسازی مدل N-17001

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار مچ بند دار جهت محافظت از مچ و جلوگیری از آسیب هنگام تمرین دارای پارچه ضخیم و ابر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست دوخت ظریف و با کیفیت مناسب سایز متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دستکش بدنسازی مدل NI-15001

دستکش بدنسازی مدل NI-15001

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار مچ بند دار جهت محافظت از مچ و جلوگیری از آسیب هنگام تمرین دارای پارچه ضخیم و ابر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست دوخت ظریف و با کیفیت مناسب سایز متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستکش بدنسازی مدل ۳۵۸

دستکش بدنسازی مدل 358

مشخصات

 • جنس
  استرچ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستکش بدنسازی مدل مچ دار چرم

دستکش بدنسازی مدل مچ دار چرم

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • جزئیات
  دستکش بدنسازی مدل جاکال مچ دار جنس چرم بدون پوست پوست شدن و ضد حساسیتقابلیت جذب عرقمچ بند محکم با چسب با کیفیتسایزمدیوم عرض کف دست۱۰سانتیمتر میباشد.
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستکش بدنسازی مدل  OT-795

دستکش بدنسازی مدل  OT-795

مشخصات

 • جنس
  چرم طبیعی
 • جزئیات
  دارای دو سایز L و XLطول مچبند ۵۰ سانتی متراندازه کفی دستکش ۱۰×۱۰ سانتی متردارای گریپ لاتکس زیر انگشت و کف دستمناسب برای جوانان و بزرگسالان از سنین ۱۷ سال به بالاکیفیت و جنس عالی
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستکش بدنسازی مدل marat-0003

دستکش بدنسازی مدل marat-0003

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  (( مناسب سایز متوسط)) پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار مچ بند دار جهت محافظت از مچ و جلوگیری از آسیب هنگام تمرین دارای پارچه ضخیم و ابر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست دوخت ظریف و با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دستکش بدنسازی مدل SPALL FITNESS

دستکش بدنسازی مدل SPALL FITNESS

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • کشور مبدا برند
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دستکش بدنسازی کد ۲۲۶

 دستکش بدنسازی کد 226

مشخصات

 • جنس
  پلی استر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دستکش بدنسازی مدل M-10

دستکش بدنسازی مدل M-10

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار مچ بند دار جهت محافظت از مچ و جلوگیری از آسیب هنگام تمرین دارای پارچه ضخیم و ابر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست دوخت ظریف و با کیفیت مناسب برای سایز M

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دستکش بدنسازی مدل ISPS Fitness

دستکش بدنسازی مدل ISPS Fitness

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دستکش بدنسازی کد ۶۶

دستکش بدنسازی کد 66

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دستکش بدنسازی مدل MNB

دستکش بدنسازی مدل MNB

مشخصات

 • جنس
  پارچه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دستکش بدنسازی مدل MA410

دستکش بدنسازی مدل MA410

مشخصات

 • جنس
  جیر مصنوعی
 • جزئیات
  پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار- دارای مچ بند چسبی برای محافظت از مفصل ها- پارچه استرج بین انگشتان جهت راحتی در حرکت دست هنگام تمریندوخت ظریف و با کیفیتمناسب برای سایز متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دستکش بدنسازی مدل ton-014

دستکش بدنسازی مدل ton-014

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  پارچه با کیفیت جهت محافظت از دست در برابر ضربه و فشار مچ بند دار جهت محافظت از مچ و جلوگیری از آسیب هنگام تمرین دارای پارچه ضخیم و ابر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست دوخت ظریف و با کیفیت مناسب سایز متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دستکش بدنسازی راج کد XL1

دستکش بدنسازی راج کد XL1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  شکیل شده از سه لایه چرم ، اشپالت و پارچه نخی با دوخت بسیار تمیز و با کیفیتیک لایه اشپالت کف دستکش جهت چسبندگی کامل به میله و حفظات از کف دسترویه از یک لایه چرم مصنوعی با منافظ ریز جهت عبور هوا و جلوگیری از عرق کردن دستدارای مچبند چرم جهت حمایت از مفاصل مچ دستان ورزشکارانسایز ایکس لارج مناسب آقایان با دست های بزرگ (دور دست ۲۱ تا ۲۳ سانتی متر)
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دستکش بدنسازی مدل Q-RB22

دستکش بدنسازی مدل Q-RB22

مشخصات

 • جنس
  اشبالت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دستکش بدنسازی مدل چرم مچدار

دستکش بدنسازی مدل چرم مچدار

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دستکش بدنسازی مدل Qmrt 02

دستکش بدنسازی مدل Qmrt 02

مشخصات

 • جنس
  اشبالت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ دستکش بدنسازی مدل TON-100

دستکش بدنسازی مدل TON-100

مشخصات

 • جنس
  پلی استر
 • جزئیات
  -دارای پارچه با کیفیت و جیر در کف دستکش به منظور جلوگیری از آسیب و فشار به کف دست- دارای مچ بند چسبی برای محافظت از مفصل ها- پارچه استرج بین انگشتان جهت راحتی در حرکت دست هنگام تمریندوخت ظریف و با کیفیتمناسب برای سایز متوسط

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دستکش بدنسازی مدل S

دستکش بدنسازی مدل S

مشخصات

 • جنس
  استرچ
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ دستکش بدنسازی ماراتن مدل MRT1

دستکش بدنسازی ماراتن مدل MRT1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ دستکش بدنسازی زنانه راج کد M1

دستکش بدنسازی زنانه راج کد M1

مشخصات

 • جنس
  چرم مصنوعی
 • جزئیات
  تشکیل شده از سه لایه چرم ، اشپالت و پارچه نخی با دوخت بسیار تمیز و با کیفیتیک لایه اشپالت کف دستکش جهت چسبندگی کامل به میله و حفظات از کف دسترویه از یک لایه چرم مصنوعی با منافظ ریز جهت عبور هوا و جلوگیری از عرق کردن دستدارای مچبند چرم جهت حمایت از مفاصل مچ دستان ورزشکارانسایز مدیوم مناسب بانوان با دست های متسوط ( دور دست ۱۷ تا ۱۹ سانتی متر)
 • کشور تولید کننده
  پاکستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستکش بدنسازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید تخته شنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا