دوربین

میکروسکوپ، راهنمای خرید اینترنتی انواع میکروسکوپ آزمایشگاهی و دانش آموزی

نکات مهمی که هنگام خرید میکروسکوپ باید در نظر بگیرید.

آیا تا به حال توجه کرده‌اید که خرید یک میکروسکوپ جدید چقدر می‌تواند دردناک باشد و از دست دادن آن سخت خواهد بود. این می‌تواند یک روند خسته کننده باشد. بسیاری از دانشمندان و دانشجویان شکار میکروسکوپ جدید را به دلایل مختلف بسیار ترسناک می‌دانند. ممکن است نگران باشید که میکروسکوپ مناسب را دریافت نکنید و پشیمان شوید، یا ممکن است متوجه شوید که به طور کلی برخورد با فروشندگان باعث ناراحتی شما می‌شود.

خرید میکروسکوپ می‌تواند یک تجربه پیچیده و ترسناک باشد. جستجو در میان میکروسکوپ‌ها و بمباران شدن با مشخصات و شرایط فنی دلهره آور است. این در نظر نمی‌گیرد که قیمت میکروسکوپ می‌تواند از کمتر از صد دلار تا هزاران دلار متغیر باشد. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم، زمانی که این راهنما را به پایان می رسانید، درک بسیار بهتری از نوع میکروسکوپ متناسب با نیازهای خود خواهید داشت. زیرا در نهایت، کلید خرید میکروسکوپ یا هر محصول دیگری یافتن محصول مناسب با ویژگی‌های مناسب با قیمت مناسب است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید میکروسکوپ را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد محصولات و قیمت‌ها با خرید این محصول ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع میکروسکوپ آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید میکروسکوپ باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

میکروسکوپ چیست و چه کاربردی دارد؟

میکروسکوپ‌ها یکی از تجهیزات علمی هستند که به ما این امکان را می‌دهند تا چیزهای بسیار کوچکی را ببینیم که چشمان ما در غیر این صورت قادر به دیدن آن‌ها نبودند. میکروسکوپ‌ها از عدسی‌هایی مشابه عینک‌ها یا ذره‌بین استفاده می‌کنند تا اشیا را بزرگ‌تر نشان دهند به این عمل بزرگ‌نمایی می‌گویند. میکروسکوپی‌هایی که ما اغلب می‌بینیم میکروسکوپ‌های نوری نامیده می‌شوند. از یک نور استفاده می‌کنند تا به ما کمک کنند تا به جزئیات کوچک موردی که در حال بررسی هستیم نگاه کنیم. ما می‌توانیم از یک نمونه نوری برای مطالعه سلول‌ها، انگل‌ها و برخی باکتری‌ها استفاده کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تلسکوپ

انواع میکروسکوپ موجود در بازار:

در زیر لیستی از هفت نوع میکروسکوپ به همراه اصول کار و کاربردهای آن‌ها آورده شده است:

میکروسکوپ‌های ساده:

یک نمونه ساده دارای یک عدسی محدب با فاصله کانونی کوچک است. این میکروسکوپ ساده نامیده می‌شود زیرا فقط یک عدسی برای بزرگنمایی اجسام دارد.

برنامه‌های کاربردی عبارتند از:

 • این به طور گسترده در آزمایشگاه‌های مدرسه و کالج‌ها برای انجام آزمایش‌ها استفاده می‌شود.
 • با استفاده از یک نمونه ساده می‌توان بیماری‌های پوستی مختلف را شناسایی کرد. بنابراین، این یک ابزار مفید برای متخصصان پوست نیز می‌باشد.

میکروسکوپ‌های مرکب:

میکروسکوپ‌های ترکیبی یا بیولوژیکی دو بخش نوری (عدسی عینی و چشمی) و عدسی‌ها را ترکیب می‌کند. این نمونه بیش از یک عدسی دارد، بنابراین به مشاهده نمونه کوچک و نه جزئیات آن‌ها در بزرگنمایی بالاتر کمک می‌کند.

 • از آن در آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی، متالورژی، مدارس، تصفیه خانه‌های فاضلاب، بافت شناسی، آسیب شناسی و آزمایشگاه‌های دامپزشکی استفاده می‌شود.
 • نمونه‌هایی که می‌توان با استفاده از این مدل مطالعه کرد، سلول‌های گونه، باکتری‌ها، جلبک‌ها، ویروس‌ها، سلول‌های خونی، انگل‌ها و بخش‌های نازک اندام هستند.

میکروسکوپ‌های الکترونی:

در میکروسکوپ‌های الکترونی منبع نور پرتوی از الکترون است. می‌تواند نمونه‌ها را در نانومتر بزرگ‌نمایی و نگاه کند و همچنین به آماده‌سازی دقیق نمونه نیاز دارد. نمونه‌ها باید به نازکی صد نانومتر باشند تا الکترون‌ها از آن عبور کنند و میکروگراف یا تصویر تولید کنند.

میکروسکوپ‌های الکترونی دو نوع هستند: میکروسکوپ‌های الکترونی روبشی و میکروسکوپ‌های الکترونی عبوری، برای اهداف زیر در آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌شود.

 • در صنایع برای کنترل کیفیت و تجزیه و تحلیل شکست استفاده می‌شود.
 • این به طور گسترده در مطالعات فلزات و ساختارهای کریستالی استفاده می‌شود.

میکروسکوپ‌های کاوشگر اسکن:

فعل و انفعالات بین پروب و نمونه را اسکن می‌کنند. سه نوع رایج‌ترین میکروسکوپ‌های پروب روبشی، میکروسکوپ‌های نوری روبشی میدان نزدیک یا میکروسکوپ‌های نوری میدان نزدیک، میکروسکوپ‌های نیروی اتمی و میکروسکوپ‌های تونلی روبشی هستند.

 • این میکروسکوپ‌ها به مطالعه و تجزیه و تحلیل خواص مختلف نمونه‌ها و نمونه‌ها مانند خواص الکتریکی و مغناطیسی کمک می‌کند.

میکروسکوپ‌های استریو:

میکروسکوپ‌های استریو یا کالبد شکافی یک نمای سه بعدی از یک نمونه را ارائه می‌دهند و دارای یک عدسی شیئی و چشمی جداگانه هستند.

 • عمدتاً برای نمونه‌های بزرگ‌تر که با چشم غیرمسلح تجسم می‌شوند و در دست نگه داشته می‌شوند، مانند گیاهان کوچک، نمونه‌های حیوانی و نمونه‌های خاک استفاده می‌شوند.

برخی از کاربردهای این میکروسکوپ‌ها عبارتند از:

 • بررسی آثار تاریخی و سکه‌ها.
 • در جراحی‌های میکروبی استفاده می‌شوند.
 • برای مطالعه ساختارهای کریستالی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میکروسکوپ‌های پلاریزه:

این میکروسکوپ‌ها از نور پلاریزه کننده با نور منعکس شده یا عبوری برای تجسم اجسام استفاده می‌کنند. هم دارای یک پلاریزه برای عبور تنها یک موج نوری خاص هستند و هم یک آنالایزر برای روشن کردن نمونه با تعیین مقدار و مسیر نور به نمونه‌ها می‌باشند‌. در هنگام کار با مواد دوشکس کننده بسیار مناسب هستند.

 • این میکروسکوپ‌ها عمدتاً توسط سنگ شناسان، زمین شناسان، شیمیدانان و صنایع داروسازی در سنجش‌های مختلف استفاده می‌شود.

میکروسکوپ‌های معکوس:

در این میکروسکوپ‌ها، کندانسور و عدسی‌های شیئی در بالای مرحله نمونه، به سمت پایین قرار دارند، در حالی که برجک و شیئی در زیر مرحله نمونه، به سمت بالا هستند. این سیستم در جهت مخالف میکروسکوپ‌های معمولی است.

 • میکروسکوپ‌های معکوس بزرگنمایی ۴۰x، ۱۰۰x و اغلب ۲۰۰x و ۴۰۰x را فراهم می‌کنند. آن‌ها برای تصویربرداری از سلول‌های زنده، لقاح آزمایشگاهی، میکروبیولوژی، علوم اعصاب، و مطالعات زیست شناسی سلولی استفاده می‌شوند. از نظر تجاری، این میکروسکوپ‌ها به صورت میکروسکوپ‌های معکوس بیولوژیکی یا میکروسکوپ‌های معکوس متالورژیکی در دسترس هستند.

بنابراین کدام میکروسکوپ را باید انتخاب کنیم؟

این سوال واقعاً به برنامه‌های کاربردی شما بستگی دارد. به عنوان یک هدیه برای کودکان، متوجه خواهید شد که میکروسکوپ‌هایی با قدرت بالا نسبت به میکروسکوپ‌های کم توان مفیدتر هستند و ارزش آموزشی بیشتری دارند. فعالیت‌های بسیار بیشتری وجود دارد که می‌توان با میکروسکوپ‌های با قدرت بالا انجام داد و مشاهدات با قدرت بالا احتمالاً هیجان‌انگیزتر هستند. من کودکانی را دیده‌ام که ساعت‌ها به معنای واقعی کلمه به بررسی مخلوقات آب حوضچه و قطعات حشرات با میکروسکوپ‌ها می‌پردازند. همچنین میکروسکوپ‌های پرقدرت عموماً از انواعی هستند که در مدارس پایه‌های ۳-۱۲ استفاده می‌شوند. اگر به دنبال انواع دیگری از میکروسکوپ‌ها هستید یا در مورد مدل‌هایی غیر از این ابزار اولیه کنجکاو هستید، برای مشاهده برخی دیگر از انواع میکروسکوپ‌ها به انتهای این مقاله مراجعه کنید.

انواع منبع نور به کار رفته در میکروسکوپ‌:

بسیاری از انواع نورها به میکروسکوپ‌هایی متصل می‌شوند که برای اهداف خاصی طراحی شده‌اند. در زیر لیستی از چهار نمونه منبع نور با ویژگی‌هایی مانند گرما، طول عمر لامپ و دقت رنگ وجود دارد که باید قبل از خرید این محصول در نظر گرفته شود.

 • ال ای دی LED: نور خنک روشن و بدون گرما تولید می‌کند، و همچنین با یک رئوستات یا دیمر متغیر برای تنظیم شدت مطابق با آزمایش‌ها ارائه می‌شود. لامپ ماندگاری بالایی دارد و ارزان است. علاوه بر این، هنگامی که با باتری‌های قابل شارژ استفاده می‌شود، می‌توان از آن به عنوان یک وسیله قابل حمل برای مطالعات میدانی یا در مکان‌هایی که برق مشکل دارد استفاده کرد.
 • هالوژن: نور سفید قوی تولید می‌کند، به سرعت گرم می‌شود و با یک رئوستات کم نور یا متغیر برای تنظیم شدت آن در صورت نیاز عرضه می‌شود. ماندگاری متوسطی دارد و به راحتی قابل تعویض است. هالوژن یک منبع نور استاندارد می‌باشد که در همه میکروسکوپ‌های اومانو و پایه وجود دارد.
 • نور تنگستن یا رشته‌ای: نورهای اولیه را فراهم می‌کند و در میکروسکوپ‌های سطح ابتدایی موجود است. نور سفید گرم را فراهم می‌کند و به سرعت گرم می‌شود. با این حال، با سیستم کم نور ارائه نمی‌شود، عمر کوتاهی دارد و ارزان است، اما یافتن جایگزینش دشوار است. منابع نور تنگستن به ندرت در مدل‌های جدیدتر میکروسکوپ‌ها استفاده می‌شوند.
 • نور فلورسنت: نور سفید با حرارت کمتر تولید می‌کند. ماندگاری پایینی دارد و معمولاً در میکروسکوپ‌های تخصصی یا اپی فلورسنت مشاهده می‌شود. همچنین چراغ‌های فلورسنت حلقه‌ای وجود دارد که به عنوان منبع نور اضافی با میکروسکوپ‌های استریو استفاده می‌شود. میکروسکوپ‌های فلورسنت عمدتاً در آزمایش‌های بیولوژیکی با کارایی بالا استفاده می‌شوند، زمانی که یک جزء خاص، بخشی از یک نمونه یا مسیرهای متابولیکی مورد نیاز است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین دوچشمی

نکات مهمی که هنگام خرید میکروسکوپ باید آن‌ها را در نظر بگیرید:

به یاد داشته باشید، فروشندگان فقط انسان‌هایی مانند من و شما هستند، اگر بتوانیم با آن‌ها به این شکل رفتار کنیم، کل فرآیند جستجوی یک میکروسکوپ جدید راحت‌تر پیش می‌رود. من در واقع قبلاً در بخش فروش بودم و اکنون یک کارگردان اصلی هستم. بنابراین منصفانه است که بگوییم من هر دو طرف معادله را دیده‌ام. شما می‌توانید این ۷ نکته را هنگام خرید هر تجهیزات سرمایه‌ای، نه فقط این محصول رعایت کنید.

نحوه استفاده از میکروسکوپ جدید را مشخص کنید:

 • قبل از اینکه حتی با فروشنده خود تماس بگیرید یا روی دکمه “تماس با ما” به صورت آنلاین ضربه بزنید، به این فکر کنید که برای چه آزمایش‌هایی از این وسیله استفاده می‌کنید. آیا از آن فقط برای کاربردهای نور عبوری استفاده خواهید کرد تا بررسی کنید که کشت سلولی شما چگونه است؟ یا فقط باید قبل از رفتن به سراغ نمونه‌های کانفوکال مرکزی، فلورسانس روی آن را به سرعت بررسی کنید؟ شاید شما فقط برای آزمایشگاه خود به یک نمونه نیاز داشته باشید و نمونه‌های بسیار کم نور دارید، در این صورت می‌خواهید اهداف انتقال بالا همراه با یک دوربین بسیار حساس را داشته باشید.
 • اینها همه چیزهایی هستند که باید در نظر گرفته شود. اگر مطمئن نیستید به چه ویژگی‌هایی نیاز دارید، به مقالات مختلفی نگاه کنید که انواع آزمایش‌هایی را که می‌خواهید با نمونه جدیدتان انجام دهید را نشان می‌دهند. به طور خاص، بخش مواد و روش‌های این مقالات را بررسی کنید. اگر روش‌ها واضح نیستند، یک ایمیل به آن فروشنده ارسال کنید. آن‌ها اغلب خوشحالند که به شما کمک کنند. داشتن یک ایده واضح از نیازهای خود باعث می‌شود که کل تجربه احساس خرید یک وسیله دست دوم را کاهش دهد.

صراحتاً بودجه خود را برای تیم فروش توضیح دهید:

 • با پرسنل فروش در مورد بودجه خود باز باشید. وقتی می‌خواهید بهترین معامله ممکن را به دست آورید، ممکن است این امر خلاف واقع به نظر برسد، اما در اینجا صداقت بهترین سیاست است. اگر به تیم فروش بگویید که می‌خواهید یک نمونه کانفوکال داشته باشید، اما به این نکته اشاره نکنید که بودجه شما بسیار پایین‌تر از مقدار استاندارد کانفوکال است، وقت همه را تلف می‌کنید.
 • پرسنل فروش ممکن است بتوانند جایگزینی را پیشنهاد کنند که برای آزمایش‌های شما به خوبی کار کند، اما اگر روی نمونه خاصی تنظیم شده‌اید و آن میکروسکوپ در حد بودجه شما نیست، ممکن است پیشرو باشید. مخفی نگه داشتن بودجه‌تان این کار را نمی‌کند. قیمت واحد را کاهش دهد از سوی دیگر، ممکن است متوجه شوید که واحد ایده‌آل شما یکی از گزینه‌های با قیمت بالاتر در بازار است و می‌توان واحدهای با کیفیت پایین‌تر را با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر خریداری کرد.

فهرستی از ترجیحات میکروسکوپ را بنویسید تا با تیم فروش به اشتراک بگذارید:

 • بر اساس تجربیات خود با میکروسکوپ‌های دیگر، فهرستی از موارد پسندیدن و دوست نداشتن داشته باشید. شاید در مقطع تحصیلات تکمیلی یا پست دکترا، تجربه استفاده از میکروسکوپ‌های دیگر را داشته باشید. شاید شما فقط نوع خاصی از جوی استیک را برای استیج موتوری خود دوست داشته باشید یا هر بار که در نرم افزار XYZ خرابی خاصی رخ می‌دهد واقعاً از آن متنفر هستید.
 • این ترجیحات را از قبل با یک فروشنده به اشتراک بگذارید. در فروشگاه، ما به این موارد به عنوان “نقاط دردناک” اشاره می‌کنیم و تیم فروش می‌خواهد مطمئن شود که این نکات می‌تواند برای شما برطرف شود. بنابراین، اگر فهرستی از چیزهایی دارید که واقعاً دوست دارید و واقعاً دوست ندارید، این کار هم برای شما و هم برای تیم فروش آسان‌تر می‌شود تا ابزار دقیق مورد نیازتان را به دست آورید.

در مورد جدول زمانی خود و اینکه چه مدت به میکروسکوپ جدید نیاز دارید باز باشید:

 • اگر تیم فروش نمی‌تواند خواسته شما را تضمین کند، پس شاید بهتر است با نماینده میکروسکوپ‌های دیگری صحبت کنید که بتواند در صورت نیاز آنچه را که نیاز دارید به شما بدهد. به عنوان مثال، زمانی که ما به دنبال تهیه میکروسکوپ‌های جدید برای آزمایشگاه آموزش میکروسکوپ خود بودیم، می‌دانستیم که باید آن‌ها را تا اوایل ژانویه در محل خود داشته باشیم. به این ترتیب، تا اواسط ژانویه، ما آن‌ها را برای رفتن به کلاس آماده خواهیم کرد. این ضرب الاجل بسیار سختی بود و ما مجبور بودیم از شرکتی خرید کنیم که بتواند آن را رعایت کند، حتی اگر مدل مورد علاقه ما نباشد.
 • اگر در حال خرید یک کانفوکال برای جمع‌آوری داده‌های خاص قبل از مهلت کمک مالی هستید، باید به فروشندگان نیز اطلاع دهید. گاهی اوقات، اگر نیاز به دریافت اطلاعات کمی دارید، فروشندگان می‌توانند ابزارهای نمایشی را وارد کنند و به شما این امکان را می‌دهند که این ضرب الاجل سخت را به عقب برگردانید. بنابراین اگر از قبل در مورد ضرب الاجل صحبت کنید، فرآیند استرس کمتری خواهد داشت.

به جای اینکه نسخه‌ی نمایشی را برای شما بیاورند، از مرکز نمایشی دیدن کنید:

 • یک مهندس سرویس ممکن است یک روز را صرف تنظیم آن کند، ممکن است به نظر مشکلی بیاید، اما اگر محموله در زمان مورد انتظار وارد نشده باشد، ممکن است عجله داشته باشند تا لیزرها را تراز کنند و کارهای دیگر را بین آخرین نسخه نمایشی و رسیدن انجام دهند. در آستان شما در نهایت می‌توانید سیستمی را آزمایش کنید که در صورت خرید آن، عملکردی بدتر از عملکرد شما دارد.
 • در مورد یک محصول جدید، آن‌ها زمان مورد نیاز خود را صرف می‌کنند تا مطمئن شوند همه چیز در یک راستا و به روز است. اگر بتوانید به مرکز آزمایشی آن‌ها بروید، تجهیزاتی را آزمایش خواهید کرد که به دقت نگهداری شده‌اند و بسیار شبیه آنچه از جعبه خارج خواهید شد خواهد بود. علاوه بر این، پرداخت هزینه‌های سفر برای سازنده مقرون به صرفه تر از ارسال میکروسکوپ و نصب آن در آزمایشگاه شما خواهد بود. بنابراین، رفتن به مرکز آزمایش هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. ممکن است چند روز خوب باشد و شما با بهترین تنظیمات دستگاه کار خواهید کرد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید میکروسکوپ مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه میکروسکوپ ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ میکروسکوپ ریفایند مدل C 2119

میکروسکوپ ریفایند مدل C 2119

مشخصات

 • وزن
  ۱۶۵ گرم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ندارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • نوع بالشتک چشمی
  خیر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  مصنوعی از طریق لامپ LED
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ میکروسکوپ دیجیتال روبیکس مدل X1000

میکروسکوپ دیجیتال روبیکس مدل X1000

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم گرم
 • نوع عدسی شیئی
  ۱
 • قطر عدسی چشمی
  ۲
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵۰
 • منبع تغذیه دوربین
  درگاه USB
 • کنترل نوردهی
  دارد با ولوم
 • نوع سنسور
  FULL HD COLOR CMOS
 • نوع اتصال دوربین
  USB / TYPE-C /MICRO USB
 • رزولوشن سنسور
  ۴۸۰*۶۴۰ تا ۱۰۸۰*۱۹۲۰
 • مشخصات نور
  ۸ عدد ال ای دی براق تعبیه شده در دستگاه با قابلیت تنظیم شدت نور
 • نوع نور
  لامپ LEDLED
 • نوع اپتیک عدسی شیئی
  ساده
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • قطر لوله چشمی
  ۲
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  دستی
 • نمایشگر
  ندارد
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • حافظه
  ندارد
 • منبع تغذیه
  پورت یو اس بی کامپیوتر و پورت یو اس بی موبایل
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM-307

میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM-307

مشخصات

 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰mm
 • تجهیزات همراه
  کاتالوگ.پایه نگه دارنده.کابل usb . و یک پارچه تمیز کننده لنز
 • منبع تغذیه دوربین
  درگاهUSB
 • رزولوشن سنسور
  ۱۹۲۰
 • نوع نور
  LEDLED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  دستی
 • نمایشگر
  ۴.۳ inch
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4

میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4

مشخصات

 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • مشخصات نور
  ۸ عددLED
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۵ میلی متر
 • فرمت فایل
  JPG / AVI 640×480/26 و ۱۲۸۰×۷۲۰/۲۶ فریم در ثانیه
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • نرم افزار
  پشتیبانی از سیستم عامل های: ویندوز XP، win7، win8.1، win10، Mac OSx10.5 یا بالاتر
 • کنترل نوردهی
  بله
 • نوع سنسور
  high performance optical wafers
 • رزولوشن سنسور
  بزرگترین پیکسل: P 1080
 • کنترل نور
  بله
 • نوع نور
  ۸ عددLED (روشنایی قابل تنظیم)
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱
 • مکانیسم فوکوس
  تنظیمات دستی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  دستی
 • نمایشگر
  نمایشگر ۴.۳ اینچی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری ۱۸۶۵۰ ۲۶۰۰mA قابل شارژ
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  بلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ میکروسکوپ مدیک مدل MH-1200L

میکروسکوپ مدیک مدل MH-1200L

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۵ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • تجهیزات همراه
  فیلتر رنگی – ذره بین – ۶ عدد لام – لامل – پنس – قیچی – پیمانه مدرج – قطره چکان – قاشق کوچک – قیف – ظرف نگهداری نمونه – ۲ عدد لوله آزمایش بلند – ۳ عدد لوله آزمایش کوتاه – فرچه تمیز کننده لوله آزمایش – جای لوله آزمایش – اسفنج – برچسب – نمک دریایی – نمونه بال پروانه – بروشور راهنمای فارسی
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM 315W

میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM 315W

مشخصات

 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  لیتیوم ۱ x 1800mAh.
 • کنترل نوردهی
  دارد
 • رزولوشن سنسور
  ۵MP
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۲
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۰۰۰x
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰۰x
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  دیجیتال
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  لیتیوم ۱ x 1800mAh.
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۰~۷۰mm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ میکروسکوپ دیجیتال مدل HL-1000X

میکروسکوپ دیجیتال مدل HL-1000X

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • نوع بزرگنمایی
  دیجیتال
 • تجهیزات همراه
  cd و پایه
 • منبع تغذیه دوربین
  برق و یو اس بی
 • کنترل نوردهی
  دارد
 • رزولوشن سنسور
  ۱۲۸۰ x 960,1600 x 1200,800 x 600,640 x 480, 320 x 240
 • نوع نور
  ال ای دی
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • محل کنترل فوکوس
  روی بدنه میکروسکوپ
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  دارد
 • نمایشگر
  ندارد
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۰ میلیمتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600

میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600

مشخصات

 • وزن
  ۳۸۰ گرم گرم
 • نوع نور
  LED
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۵ میلی متر
 • گستره بزرگنمایی
  ۶۰۰X
 • تجهیزات همراه
  دفترچه راهنمای انگلیسی، آداپتور استاندارد (بدون نیاز به مبدل مانند تصویر)، کابل یو اس بی، پایه نگهدارنده میکروسکوپ
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری لیتیومی شارژی
 • نوع سنسور
  CMOS
 • رزولوشن سنسور
  ۳.۶ مگاپیکسل
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نمایشگر
  ۴.۳ اینچی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ میکروسکوپ کامار مدل XS-1280X NEW

میکروسکوپ کامار مدل XS-1280X NEW

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۵۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱۰X 40X
 • منبع تغذیه دوربین
  برق شهری – باطری قلمی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • مشخصات نور
  لامپ LED
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۴X 10X 40X
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۸۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۴
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق شهری – باطری قلمی
 • جنس بدنه
  فلز
 • اقلام همراه
  CD نرم افزارهای موردنیاز
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۶۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ میکروسکوپ مدل ZM_1200

میکروسکوپ مدل ZM_1200

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری قلمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰برابر
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰برابر
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • نوع نور
  led
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ۴ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰ برابر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ میکروسکوپ مدل zp_750 کد ۹۳۸۰

میکروسکوپ مدل zp_750 کد 9380

مشخصات

 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باتری قلمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷۵۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  معمولی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ میکروسکوپ مدل M-1200 کد ۲۰۲۳ NEW

میکروسکوپ مدل M-1200 کد 2023 NEW

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • قطر لوله چشمی
  ۱۲
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری قلمی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • تعداد چشمی
  ۱
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • زاویه چشمی
  ۳۶۰
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  ساده
 • نمایشگر
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۴ عدد باتری قلمی
 • کنترل فوکوس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ میکروسکوپ مدیک مدل MH-1200

میکروسکوپ مدیک مدل MH-1200

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۵ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • تجهیزات همراه
  فیلتر رنگی – ذره بین – ۶ عدد لام – لامل – پنس – قیچی – پیمانه مدرج – قطره چکان – قاشق کوچک – ظرف نگهداری نمونه – اسفنج – برچسب – نمک دریایی – نمونه بال پروانه – بروشور راهنمای فارسی
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰X
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ میکروسکوپ مدل N-S 51 Piece 900x New

میکروسکوپ مدل N-S 51 Piece 900x New

مشخصات

 • وزن
  ۶۸۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۳
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری قلمی
 • رزولوشن سنسور
  .
 • مشخصات نور
  لامپ LED
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۹۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • نوع استیج
  ثابت
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  باطری قلمی
 • جنس بدنه
  فلز
 • اقلام همراه
  دفترچه‌ راهنما
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ میکروسکوپ کامار مدل O7S65

میکروسکوپ کامار مدل O7S65

مشخصات

 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  نوری
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰ برابر
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰ برابر
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ میکروسکوپ مدل SD222

میکروسکوپ مدل SD222

مشخصات

 • وزن
  ۶۹۰ گرم
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰X
 • گستره بزرگنمایی
  ۲۰۰ تا ۱۲۰۰ برابر
 • تجهیزات همراه
  تجهیزات کامل شامل ۲۹ وسیله ی آزمایشگاهی که در عکس ها به تفکیک لیست تجهیزات موجود در بسته بندی معرفی شده است
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد(فقط منبع تغذیه جهت نوردهی به زیر لامپ)
 • نوع اتصال دوربین
  استند نگهدارنده گوشی همراه برای عکسبرداری
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • کنترل نور
  یک فیلتر ۴ رنگی برای عکسبرداری حرفه ای تر از نمونه های آزمایشگاهی
 • مشخصات نور
  فقط منبع تغذیه جهت نوردهی به زیر لام به همراه یک فیلتر ۴ رنگی و reflector (رفلکتور نور)
 • نوع نور
  مصنوعی از طریق نور led
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۰۰X
 • تعداد چشمی
  ۱
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • قابلیت‌های میکروسکوپ
  تنظیم فاصله چشمی ها
 • زاویه چشمی
  زاویه چشمی از ۴۵ تا ۹۰ درجه قابل تغییر است
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باتری قلمی
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • اقلام همراه
  دفترچه‌ راهنما
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L

میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۵ گرم
 • مکانیسم فوکوس
  چرخشی
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  لامپ معمولی
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۳۰۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰X
 • محل کنترل فوکوس
  دستی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نمایشگر
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ میکروسکوپ مدل بیولوژی تک چشمی

میکروسکوپ مدل بیولوژی تک چشمی

مشخصات

 • وزن
  ۳۰۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ۶۴۰
 • نوع نور
  دارای منبع نور قابل تنظیم به وسیله دیمر
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۸۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۴۰
 • تنظیم فوکوس
  استاندارد
 • طراحی اپتیکی
  چینی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10

میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم گرم
 • نوع بالشتک چشمی
  لاستیک
 • نوع بزرگنمایی
  اپتیک
 • گستره بزرگنمایی
  ۰ تا ۴۵ برابر
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • کنترل نور
  بر روی بدنه دستگاه
 • مشخصات نور
  مهتابی/LED
 • استایل نور
  سرد
 • نوع نور
  سفید
 • نوع عدسی شیئی
  شیشه
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷
 • ویژگی های استیج
  محل قرار گیری نمونه صفحه ای به قطر ۱۰ سانتیمتر با دو گیره
 • نوع استیج
  فلزی
 • مکانیسم فوکوس
  چرخشی
 • محل کنترل فوکوس
  روی بدنه میکروسکوپ
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • قطر لوله چشمی
  ۳ سانتی متر
 • قابلیت‌های میکروسکوپ
  بالشتک چشمی
 • زاویه چشمی
  ۱۸۰
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  زومینگ
 • نمایشگر
  ندارد
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۹ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ میکروسکوپ یاکسون مدل لوپ دو چشم ak10

میکروسکوپ یاکسون مدل لوپ دو چشم ak10

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  دو چشمی
 • منبع تغذیه دوربین
  نور
 • رزولوشن سنسور
  ۳۰۰
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  دو تا
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷
 • تنظیم فوکوس
  Ak10
 • طراحی اپتیکی
  ak10
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  نور از بالا
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ میکروسکوپ جیبی مدل ۶۰x

 میکروسکوپ جیبی مدل 60x

مشخصات

 • وزن
  ۵۰ گرم
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری ساعتی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع اتصال دوربین
  ندارد
 • اندازه سنسور
  ندارد
 • نوع اسکن
  ندارد
 • کنترل نوردهی
  ندارد
 • نرم افزار
  ندارد
 • تجهیزات همراه
  کیف چرمی و یک پک شکیل
 • مشخصات نور
  لامپ led
 • گستره بزرگنمایی
  ۶۰
 • نوع بزرگنمایی
  بزرگنمایی واقعی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • قطر عدسی چشمی
  ۲
 • بزرگنمایی عدسی چشمی
  ۶۰
 • کنترل نور
  ندارد
 • استایل نور
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • منبع تغذیه
  باطری ساعتی
 • حافظه
  ندارد
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • تراز سفیدی
  ندارد
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ندارد
 • قطر لوله چشمی
  ۲
 • نوع نور
  لامپ LED led
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • محل کنترل فوکوس
  دستی
 • مکانیسم فوکوس
  دستیساده
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱عدد
 • نوع اپتیک عدسی شیئی
  آکروماتیک
 • بزرگنمایی عدسی شیئی
  ۱۰_۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ میکروسکوپ مدل دانش‌آموزی STM-1400

میکروسکوپ مدل دانش‌آموزی STM-1400

مشخصات

 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  سه باطری قلمی و برق شهری
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  LED با قابلیت تنظیم مقدار روشنایی
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۴۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  تک چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  سه باطری قلمی و برق شهری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ میکروسکوپ سلسترون مدل ۴۴۱۲۱

میکروسکوپ سلسترون مدل 44121

مشخصات

 • منبع تغذیه
  چهار عدد باتری قلمی (AA) (برای هر لامپ دو عدد)
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نوع سیستم
  اپتیکال
 • طراحی اپتیکی
  تک‌چشمی
 • تنظیم فوکوس
  پیچ فوکوس سریع
 • ویژگی های استیج
  ۷۰ × ۷۴ میلی‌متر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • نوع نور
  لامپ بالایی و حباب پایینی
 • بزرگنمایی عدسی چشمی
  ۱۰ تا ۲۰ برابر
 • بزرگنمایی عدسی شیئی
  ۴، ۱۵ و ۳۰ برابر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ میکروسکوپ دیجیتال مدل DIGITAL 220x USB-HD New 2024

میکروسکوپ دیجیتال مدل DIGITAL 220x USB-HD New 2024

مشخصات

 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰
 • تجهیزات همراه
  نرم‌افزار – ریموت کنترل – کارت حافظه ۴ گیگ
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری قابل شارژ با قابلیت کارکرد ۱.۵ ساعت مداوم
 • نرم افزار
  دارد
 • کنترل نوردهی
  دارد
 • نوع اتصال دوربین
  خروجی HDMI و AVI برای اتصال به تلویزیون یا مانیتور – خروجی USB برای اتصال به لپ‌تاپ و کامپیوتر
 • رزولوشن سنسور
  دارد
 • مشخصات نور
  منبع نور مستقیم با هشت LED و روشنایی قابل تنظیم
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۲۰
 • تعداد چشمی
  ۱
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • زاویه چشمی
  ۱۸۰
 • طراحی اپتیکی
  نوری
 • نوع سیستم
  لوپ دیجیتال
 • نمایشگر
  صفحه نمایش HD به اندازه ۲.۴ اینچ (۶ سانتیمتر)
 • نوع هد
  فاقد هد
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • حافظه
  دارای کارت حافظه ۴ گیگ و پشتیبانی از حافظه میکرو SD تا ظرفیت ۳۲ گیگابایت
 • منبع تغذیه
  باتری لیتیومی دارد که پس از ۲ ساعت شارژ کامل قابلیت کار مداوم تا ۱.۵ ساعت را دارد
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • اقلام همراه
  CD نرم افزارهای موردنیاز
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  قابلیت ذخیره عکس با کیفیت ۱۲ مگاپیکسل ۴۰۳۲ x 3024 – ضبط فیلم با کیفیت فول اچ-دی (Full HD 1080P, 720P

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ میکروسکوپ لوپ دیجیتال اندون استار مدل AD106S

میکروسکوپ لوپ دیجیتال اندون استار مدل AD106S

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۶۰ گرم
 • منبع تغذیه
  اتصال به پریز برق
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ۴.۳ اینچ
 • طراحی اپتیکی
  پلاستیک
 • تنظیم فوکوس
  ۱۰ – ۲۲۰ برابر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰x
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۲۰x
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ۱۲۸۰
 • منبع تغذیه دوربین
  اتصال به پریز برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۲.۵ سانتیمتر الی ۱۰.۵ سانتیمتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ میکروسکوپ مدیک مدل MH-750

میکروسکوپ مدیک مدل MH-750

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۵ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری قلمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰X
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷۵۰X
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ میکروسکوپ دیجیتال یاکسون مدل AK12

میکروسکوپ دیجیتال یاکسون مدل AK12

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۲
 • منبع تغذیه دوربین
  برقی
 • رزولوشن سنسور
 • نوع نور
  دارای لامپLED گرد
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۲
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵ برابر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷ برابر
 • تنظیم فوکوس
  ۷ تا ۴۵ برابر
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB Type-C 2.0
 • طراحی اپتیکی
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق
 • جنس بدنه
  آلومینیوم
 • اقلام همراه
  دفترچه‌ راهنما
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ میکروسکوپ دیجیتال مدل G1200X

میکروسکوپ دیجیتال مدل G1200X

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱X
 • فرمت فایل
  JPG / AVI
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • رزولوشن سنسور
  FULL HD-1080
 • کنترل نور
  دارد
 • نوع نور
  LEDLED
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱x
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نمایشگر
  ۷ INCH
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119

میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119

مشخصات

 • وزن
  ۹۰۰۰ گرم گرم
 • منبع تغذیه
  باطری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • گستره بزرگنمایی
  ۴۵۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ میکروسکوپ یاکسون مدل ak33

میکروسکوپ یاکسون مدل ak33

مشخصات

 • وزن
  ۷۴۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  لامپ led
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  سه چشمی
 • نمایشگر
  ۱۰.۱
 • طراحی اپتیکی
  ندارد
 • قابلیت‌های میکروسکوپ
  بالشتک چشمی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۲
 • نوع نور
  دارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید این محصول در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید گرمکن صندلی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا