دوربین

میکروسکوپ، راهنمای خرید اینترنتی انواع میکروسکوپ آزمایشگاهی و دانش آموزی

نکات مهمی که هنگام خرید میکروسکوپ باید در نظر بگیرید.

آیا تا به حال توجه کرده‌اید که خرید یک میکروسکوپ جدید چقدر می‌تواند دردناک باشد و از دست دادن آن سخت خواهد بود. این می‌تواند یک روند خسته کننده باشد. بسیاری از دانشمندان و دانشجویان شکار میکروسکوپ جدید را به دلایل مختلف بسیار ترسناک می‌دانند. ممکن است نگران باشید که میکروسکوپ مناسب را دریافت نکنید و پشیمان شوید، یا ممکن است متوجه شوید که به طور کلی برخورد با فروشندگان باعث ناراحتی شما می‌شود.

خرید میکروسکوپ می‌تواند یک تجربه پیچیده و ترسناک باشد. جستجو در میان میکروسکوپ‌ها و بمباران شدن با مشخصات و شرایط فنی دلهره آور است. این در نظر نمی‌گیرد که قیمت میکروسکوپ می‌تواند از کمتر از صد دلار تا هزاران دلار متغیر باشد. خوشبختانه، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم، زمانی که این راهنما را به پایان می رسانید، درک بسیار بهتری از نوع میکروسکوپ متناسب با نیازهای خود خواهید داشت. زیرا در نهایت، کلید خرید میکروسکوپ یا هر محصول دیگری یافتن محصول مناسب با ویژگی‌های مناسب با قیمت مناسب است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید میکروسکوپ را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد محصولات و قیمت‌ها با خرید این محصول ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع میکروسکوپ آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید میکروسکوپ باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

میکروسکوپ چیست و چه کاربردی دارد؟

میکروسکوپ‌ها یکی از تجهیزات علمی هستند که به ما این امکان را می‌دهند تا چیزهای بسیار کوچکی را ببینیم که چشمان ما در غیر این صورت قادر به دیدن آن‌ها نبودند. میکروسکوپ‌ها از عدسی‌هایی مشابه عینک‌ها یا ذره‌بین استفاده می‌کنند تا اشیا را بزرگ‌تر نشان دهند به این عمل بزرگ‌نمایی می‌گویند. میکروسکوپی‌هایی که ما اغلب می‌بینیم میکروسکوپ‌های نوری نامیده می‌شوند. از یک نور استفاده می‌کنند تا به ما کمک کنند تا به جزئیات کوچک موردی که در حال بررسی هستیم نگاه کنیم. ما می‌توانیم از یک نمونه نوری برای مطالعه سلول‌ها، انگل‌ها و برخی باکتری‌ها استفاده کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید تلسکوپ

انواع میکروسکوپ موجود در بازار:

در زیر لیستی از هفت نوع میکروسکوپ به همراه اصول کار و کاربردهای آن‌ها آورده شده است:

میکروسکوپ‌های ساده:

یک نمونه ساده دارای یک عدسی محدب با فاصله کانونی کوچک است. این میکروسکوپ ساده نامیده می‌شود زیرا فقط یک عدسی برای بزرگنمایی اجسام دارد.

برنامه‌های کاربردی عبارتند از:

 • این به طور گسترده در آزمایشگاه‌های مدرسه و کالج‌ها برای انجام آزمایش‌ها استفاده می‌شود.
 • با استفاده از یک نمونه ساده می‌توان بیماری‌های پوستی مختلف را شناسایی کرد. بنابراین، این یک ابزار مفید برای متخصصان پوست نیز می‌باشد.

میکروسکوپ‌های مرکب:

میکروسکوپ‌های ترکیبی یا بیولوژیکی دو بخش نوری (عدسی عینی و چشمی) و عدسی‌ها را ترکیب می‌کند. این نمونه بیش از یک عدسی دارد، بنابراین به مشاهده نمونه کوچک و نه جزئیات آن‌ها در بزرگنمایی بالاتر کمک می‌کند.

 • از آن در آزمایشگاه‌های پزشکی قانونی، متالورژی، مدارس، تصفیه خانه‌های فاضلاب، بافت شناسی، آسیب شناسی و آزمایشگاه‌های دامپزشکی استفاده می‌شود.
 • نمونه‌هایی که می‌توان با استفاده از این مدل مطالعه کرد، سلول‌های گونه، باکتری‌ها، جلبک‌ها، ویروس‌ها، سلول‌های خونی، انگل‌ها و بخش‌های نازک اندام هستند.

میکروسکوپ‌های الکترونی:

در میکروسکوپ‌های الکترونی منبع نور پرتوی از الکترون است. می‌تواند نمونه‌ها را در نانومتر بزرگ‌نمایی و نگاه کند و همچنین به آماده‌سازی دقیق نمونه نیاز دارد. نمونه‌ها باید به نازکی صد نانومتر باشند تا الکترون‌ها از آن عبور کنند و میکروگراف یا تصویر تولید کنند.

میکروسکوپ‌های الکترونی دو نوع هستند: میکروسکوپ‌های الکترونی روبشی و میکروسکوپ‌های الکترونی عبوری، برای اهداف زیر در آزمایشگاه‌ها و صنایع مختلف استفاده می‌شود.

 • در صنایع برای کنترل کیفیت و تجزیه و تحلیل شکست استفاده می‌شود.
 • این به طور گسترده در مطالعات فلزات و ساختارهای کریستالی استفاده می‌شود.

میکروسکوپ‌های کاوشگر اسکن:

فعل و انفعالات بین پروب و نمونه را اسکن می‌کنند. سه نوع رایج‌ترین میکروسکوپ‌های پروب روبشی، میکروسکوپ‌های نوری روبشی میدان نزدیک یا میکروسکوپ‌های نوری میدان نزدیک، میکروسکوپ‌های نیروی اتمی و میکروسکوپ‌های تونلی روبشی هستند.

 • این میکروسکوپ‌ها به مطالعه و تجزیه و تحلیل خواص مختلف نمونه‌ها و نمونه‌ها مانند خواص الکتریکی و مغناطیسی کمک می‌کند.

میکروسکوپ‌های استریو:

میکروسکوپ‌های استریو یا کالبد شکافی یک نمای سه بعدی از یک نمونه را ارائه می‌دهند و دارای یک عدسی شیئی و چشمی جداگانه هستند.

 • عمدتاً برای نمونه‌های بزرگ‌تر که با چشم غیرمسلح تجسم می‌شوند و در دست نگه داشته می‌شوند، مانند گیاهان کوچک، نمونه‌های حیوانی و نمونه‌های خاک استفاده می‌شوند.

برخی از کاربردهای این میکروسکوپ‌ها عبارتند از:

 • بررسی آثار تاریخی و سکه‌ها.
 • در جراحی‌های میکروبی استفاده می‌شوند.
 • برای مطالعه ساختارهای کریستالی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

میکروسکوپ‌های پلاریزه:

این میکروسکوپ‌ها از نور پلاریزه کننده با نور منعکس شده یا عبوری برای تجسم اجسام استفاده می‌کنند. هم دارای یک پلاریزه برای عبور تنها یک موج نوری خاص هستند و هم یک آنالایزر برای روشن کردن نمونه با تعیین مقدار و مسیر نور به نمونه‌ها می‌باشند‌. در هنگام کار با مواد دوشکس کننده بسیار مناسب هستند.

 • این میکروسکوپ‌ها عمدتاً توسط سنگ شناسان، زمین شناسان، شیمیدانان و صنایع داروسازی در سنجش‌های مختلف استفاده می‌شود.

میکروسکوپ‌های معکوس:

در این میکروسکوپ‌ها، کندانسور و عدسی‌های شیئی در بالای مرحله نمونه، به سمت پایین قرار دارند، در حالی که برجک و شیئی در زیر مرحله نمونه، به سمت بالا هستند. این سیستم در جهت مخالف میکروسکوپ‌های معمولی است.

 • میکروسکوپ‌های معکوس بزرگنمایی ۴۰x، ۱۰۰x و اغلب ۲۰۰x و ۴۰۰x را فراهم می‌کنند. آن‌ها برای تصویربرداری از سلول‌های زنده، لقاح آزمایشگاهی، میکروبیولوژی، علوم اعصاب، و مطالعات زیست شناسی سلولی استفاده می‌شوند. از نظر تجاری، این میکروسکوپ‌ها به صورت میکروسکوپ‌های معکوس بیولوژیکی یا میکروسکوپ‌های معکوس متالورژیکی در دسترس هستند.

بنابراین کدام میکروسکوپ را باید انتخاب کنیم؟

این سوال واقعاً به برنامه‌های کاربردی شما بستگی دارد. به عنوان یک هدیه برای کودکان، متوجه خواهید شد که میکروسکوپ‌هایی با قدرت بالا نسبت به میکروسکوپ‌های کم توان مفیدتر هستند و ارزش آموزشی بیشتری دارند. فعالیت‌های بسیار بیشتری وجود دارد که می‌توان با میکروسکوپ‌های با قدرت بالا انجام داد و مشاهدات با قدرت بالا احتمالاً هیجان‌انگیزتر هستند. من کودکانی را دیده‌ام که ساعت‌ها به معنای واقعی کلمه به بررسی مخلوقات آب حوضچه و قطعات حشرات با میکروسکوپ‌ها می‌پردازند. همچنین میکروسکوپ‌های پرقدرت عموماً از انواعی هستند که در مدارس پایه‌های ۳-۱۲ استفاده می‌شوند. اگر به دنبال انواع دیگری از میکروسکوپ‌ها هستید یا در مورد مدل‌هایی غیر از این ابزار اولیه کنجکاو هستید، برای مشاهده برخی دیگر از انواع میکروسکوپ‌ها به انتهای این مقاله مراجعه کنید.

انواع منبع نور به کار رفته در میکروسکوپ‌:

بسیاری از انواع نورها به میکروسکوپ‌هایی متصل می‌شوند که برای اهداف خاصی طراحی شده‌اند. در زیر لیستی از چهار نمونه منبع نور با ویژگی‌هایی مانند گرما، طول عمر لامپ و دقت رنگ وجود دارد که باید قبل از خرید این محصول در نظر گرفته شود.

 • ال ای دی LED: نور خنک روشن و بدون گرما تولید می‌کند، و همچنین با یک رئوستات یا دیمر متغیر برای تنظیم شدت مطابق با آزمایش‌ها ارائه می‌شود. لامپ ماندگاری بالایی دارد و ارزان است. علاوه بر این، هنگامی که با باتری‌های قابل شارژ استفاده می‌شود، می‌توان از آن به عنوان یک وسیله قابل حمل برای مطالعات میدانی یا در مکان‌هایی که برق مشکل دارد استفاده کرد.
 • هالوژن: نور سفید قوی تولید می‌کند، به سرعت گرم می‌شود و با یک رئوستات کم نور یا متغیر برای تنظیم شدت آن در صورت نیاز عرضه می‌شود. ماندگاری متوسطی دارد و به راحتی قابل تعویض است. هالوژن یک منبع نور استاندارد می‌باشد که در همه میکروسکوپ‌های اومانو و پایه وجود دارد.
 • نور تنگستن یا رشته‌ای: نورهای اولیه را فراهم می‌کند و در میکروسکوپ‌های سطح ابتدایی موجود است. نور سفید گرم را فراهم می‌کند و به سرعت گرم می‌شود. با این حال، با سیستم کم نور ارائه نمی‌شود، عمر کوتاهی دارد و ارزان است، اما یافتن جایگزینش دشوار است. منابع نور تنگستن به ندرت در مدل‌های جدیدتر میکروسکوپ‌ها استفاده می‌شوند.
 • نور فلورسنت: نور سفید با حرارت کمتر تولید می‌کند. ماندگاری پایینی دارد و معمولاً در میکروسکوپ‌های تخصصی یا اپی فلورسنت مشاهده می‌شود. همچنین چراغ‌های فلورسنت حلقه‌ای وجود دارد که به عنوان منبع نور اضافی با میکروسکوپ‌های استریو استفاده می‌شود. میکروسکوپ‌های فلورسنت عمدتاً در آزمایش‌های بیولوژیکی با کارایی بالا استفاده می‌شوند، زمانی که یک جزء خاص، بخشی از یک نمونه یا مسیرهای متابولیکی مورد نیاز است.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین دوچشمی

نکات مهمی که هنگام خرید میکروسکوپ باید آن‌ها را در نظر بگیرید:

به یاد داشته باشید، فروشندگان فقط انسان‌هایی مانند من و شما هستند، اگر بتوانیم با آن‌ها به این شکل رفتار کنیم، کل فرآیند جستجوی یک میکروسکوپ جدید راحت‌تر پیش می‌رود. من در واقع قبلاً در بخش فروش بودم و اکنون یک کارگردان اصلی هستم. بنابراین منصفانه است که بگوییم من هر دو طرف معادله را دیده‌ام. شما می‌توانید این ۷ نکته را هنگام خرید هر تجهیزات سرمایه‌ای، نه فقط این محصول رعایت کنید.

نحوه استفاده از میکروسکوپ جدید را مشخص کنید:

 • قبل از اینکه حتی با فروشنده خود تماس بگیرید یا روی دکمه “تماس با ما” به صورت آنلاین ضربه بزنید، به این فکر کنید که برای چه آزمایش‌هایی از این وسیله استفاده می‌کنید. آیا از آن فقط برای کاربردهای نور عبوری استفاده خواهید کرد تا بررسی کنید که کشت سلولی شما چگونه است؟ یا فقط باید قبل از رفتن به سراغ نمونه‌های کانفوکال مرکزی، فلورسانس روی آن را به سرعت بررسی کنید؟ شاید شما فقط برای آزمایشگاه خود به یک نمونه نیاز داشته باشید و نمونه‌های بسیار کم نور دارید، در این صورت می‌خواهید اهداف انتقال بالا همراه با یک دوربین بسیار حساس را داشته باشید.
 • اینها همه چیزهایی هستند که باید در نظر گرفته شود. اگر مطمئن نیستید به چه ویژگی‌هایی نیاز دارید، به مقالات مختلفی نگاه کنید که انواع آزمایش‌هایی را که می‌خواهید با نمونه جدیدتان انجام دهید را نشان می‌دهند. به طور خاص، بخش مواد و روش‌های این مقالات را بررسی کنید. اگر روش‌ها واضح نیستند، یک ایمیل به آن فروشنده ارسال کنید. آن‌ها اغلب خوشحالند که به شما کمک کنند. داشتن یک ایده واضح از نیازهای خود باعث می‌شود که کل تجربه احساس خرید یک وسیله دست دوم را کاهش دهد.

صراحتاً بودجه خود را برای تیم فروش توضیح دهید:

 • با پرسنل فروش در مورد بودجه خود باز باشید. وقتی می‌خواهید بهترین معامله ممکن را به دست آورید، ممکن است این امر خلاف واقع به نظر برسد، اما در اینجا صداقت بهترین سیاست است. اگر به تیم فروش بگویید که می‌خواهید یک نمونه کانفوکال داشته باشید، اما به این نکته اشاره نکنید که بودجه شما بسیار پایین‌تر از مقدار استاندارد کانفوکال است، وقت همه را تلف می‌کنید.
 • پرسنل فروش ممکن است بتوانند جایگزینی را پیشنهاد کنند که برای آزمایش‌های شما به خوبی کار کند، اما اگر روی نمونه خاصی تنظیم شده‌اید و آن میکروسکوپ در حد بودجه شما نیست، ممکن است پیشرو باشید. مخفی نگه داشتن بودجه‌تان این کار را نمی‌کند. قیمت واحد را کاهش دهد از سوی دیگر، ممکن است متوجه شوید که واحد ایده‌آل شما یکی از گزینه‌های با قیمت بالاتر در بازار است و می‌توان واحدهای با کیفیت پایین‌تر را با قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر خریداری کرد.

فهرستی از ترجیحات میکروسکوپ را بنویسید تا با تیم فروش به اشتراک بگذارید:

 • بر اساس تجربیات خود با میکروسکوپ‌های دیگر، فهرستی از موارد پسندیدن و دوست نداشتن داشته باشید. شاید در مقطع تحصیلات تکمیلی یا پست دکترا، تجربه استفاده از میکروسکوپ‌های دیگر را داشته باشید. شاید شما فقط نوع خاصی از جوی استیک را برای استیج موتوری خود دوست داشته باشید یا هر بار که در نرم افزار XYZ خرابی خاصی رخ می‌دهد واقعاً از آن متنفر هستید.
 • این ترجیحات را از قبل با یک فروشنده به اشتراک بگذارید. در فروشگاه، ما به این موارد به عنوان “نقاط دردناک” اشاره می‌کنیم و تیم فروش می‌خواهد مطمئن شود که این نکات می‌تواند برای شما برطرف شود. بنابراین، اگر فهرستی از چیزهایی دارید که واقعاً دوست دارید و واقعاً دوست ندارید، این کار هم برای شما و هم برای تیم فروش آسان‌تر می‌شود تا ابزار دقیق مورد نیازتان را به دست آورید.

در مورد جدول زمانی خود و اینکه چه مدت به میکروسکوپ جدید نیاز دارید باز باشید:

 • اگر تیم فروش نمی‌تواند خواسته شما را تضمین کند، پس شاید بهتر است با نماینده میکروسکوپ‌های دیگری صحبت کنید که بتواند در صورت نیاز آنچه را که نیاز دارید به شما بدهد. به عنوان مثال، زمانی که ما به دنبال تهیه میکروسکوپ‌های جدید برای آزمایشگاه آموزش میکروسکوپ خود بودیم، می‌دانستیم که باید آن‌ها را تا اوایل ژانویه در محل خود داشته باشیم. به این ترتیب، تا اواسط ژانویه، ما آن‌ها را برای رفتن به کلاس آماده خواهیم کرد. این ضرب الاجل بسیار سختی بود و ما مجبور بودیم از شرکتی خرید کنیم که بتواند آن را رعایت کند، حتی اگر مدل مورد علاقه ما نباشد.
 • اگر در حال خرید یک کانفوکال برای جمع‌آوری داده‌های خاص قبل از مهلت کمک مالی هستید، باید به فروشندگان نیز اطلاع دهید. گاهی اوقات، اگر نیاز به دریافت اطلاعات کمی دارید، فروشندگان می‌توانند ابزارهای نمایشی را وارد کنند و به شما این امکان را می‌دهند که این ضرب الاجل سخت را به عقب برگردانید. بنابراین اگر از قبل در مورد ضرب الاجل صحبت کنید، فرآیند استرس کمتری خواهد داشت.

به جای اینکه نسخه‌ی نمایشی را برای شما بیاورند، از مرکز نمایشی دیدن کنید:

 • یک مهندس سرویس ممکن است یک روز را صرف تنظیم آن کند، ممکن است به نظر مشکلی بیاید، اما اگر محموله در زمان مورد انتظار وارد نشده باشد، ممکن است عجله داشته باشند تا لیزرها را تراز کنند و کارهای دیگر را بین آخرین نسخه نمایشی و رسیدن انجام دهند. در آستان شما در نهایت می‌توانید سیستمی را آزمایش کنید که در صورت خرید آن، عملکردی بدتر از عملکرد شما دارد.
 • در مورد یک محصول جدید، آن‌ها زمان مورد نیاز خود را صرف می‌کنند تا مطمئن شوند همه چیز در یک راستا و به روز است. اگر بتوانید به مرکز آزمایشی آن‌ها بروید، تجهیزاتی را آزمایش خواهید کرد که به دقت نگهداری شده‌اند و بسیار شبیه آنچه از جعبه خارج خواهید شد خواهد بود. علاوه بر این، پرداخت هزینه‌های سفر برای سازنده مقرون به صرفه تر از ارسال میکروسکوپ و نصب آن در آزمایشگاه شما خواهد بود. بنابراین، رفتن به مرکز آزمایش هیچ هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. ممکن است چند روز خوب باشد و شما با بهترین تنظیمات دستگاه کار خواهید کرد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید میکروسکوپ مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه میکروسکوپ ارزان، با کیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4

میکروسکوپ دیجیتال مدل DM4

مشخصات

 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • مشخصات نور
  ۸ عددLED
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۵ میلی متر
 • فرمت فایل
  JPG / AVI 640×480/26 و ۱۲۸۰×۷۲۰/۲۶ فریم در ثانیه
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • نرم افزار
  پشتیبانی از سیستم عامل های: ویندوز XP، win7، win8.1، win10، Mac OSx10.5 یا بالاتر
 • کنترل نوردهی
  بله
 • نوع سنسور
  high performance optical wafers
 • رزولوشن سنسور
  بزرگترین پیکسل: P 1080
 • کنترل نور
  بله
 • نوع نور
  ۸ عددLED (روشنایی قابل تنظیم)
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱
 • مکانیسم فوکوس
  تنظیمات دستی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  دستی
 • نمایشگر
  نمایشگر ۴.۳ اینچی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری ۱۸۶۵۰ ۲۶۰۰mA قابل شارژ
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  بلی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ میکروسکوپ جیبی مدل ۶۰x

 میکروسکوپ جیبی مدل 60x

مشخصات

 • وزن
  ۵۰ گرم
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری ساعتی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع اتصال دوربین
  ندارد
 • اندازه سنسور
  ندارد
 • نوع اسکن
  ندارد
 • کنترل نوردهی
  ندارد
 • نرم افزار
  ندارد
 • تجهیزات همراه
  کیف چرمی و یک پک شکیل
 • مشخصات نور
  لامپ led
 • گستره بزرگنمایی
  ۶۰
 • نوع بزرگنمایی
  بزرگنمایی واقعی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • قطر عدسی چشمی
  ۲
 • بزرگنمایی عدسی چشمی
  ۶۰
 • کنترل نور
  ندارد
 • استایل نور
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • منبع تغذیه
  باطری ساعتی
 • حافظه
  ندارد
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • تراز سفیدی
  ندارد
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ندارد
 • قطر لوله چشمی
  ۲
 • نوع نور
  لامپ LED led
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • محل کنترل فوکوس
  دستی
 • مکانیسم فوکوس
  دستیساده
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱عدد
 • نوع اپتیک عدسی شیئی
  آکروماتیک
 • بزرگنمایی عدسی شیئی
  ۱۰_۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM-307

میکروسکوپ دیجیتال مدل INSKAM-307

مشخصات

 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰mm
 • تجهیزات همراه
  کاتالوگ.پایه نگه دارنده.کابل usb . و یک پارچه تمیز کننده لنز
 • منبع تغذیه دوربین
  درگاهUSB
 • رزولوشن سنسور
  ۱۹۲۰
 • نوع نور
  LEDLED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  دستی
 • نمایشگر
  ۴.۳ inch
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ میکروسکوپ لوپ دیجیتال اندون استار مدل AD106S

میکروسکوپ لوپ دیجیتال اندون استار مدل AD106S

مشخصات

 • وزن
  ۱۱۶۰ گرم
 • منبع تغذیه
  اتصال به پریز برق
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ۴.۳ اینچ
 • طراحی اپتیکی
  پلاستیک
 • تنظیم فوکوس
  ۱۰ – ۲۲۰ برابر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰x
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۲۰x
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ۱۲۸۰
 • منبع تغذیه دوربین
  اتصال به پریز برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۲.۵ سانتیمتر الی ۱۰.۵ سانتیمتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ میکروسکوپ مدل YMS20

میکروسکوپ مدل YMS20

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۲ عدد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۷۰ میلی متر
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  لامپ LED 3V
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱ عدد
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۰X (20 برابر)
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۲۰X
 • تنظیم فوکوس
  دارای چرخ تنظیم فوکوس
 • طراحی اپتیکی
  منشور آینه ای
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری
 • بزرگنمایی عدسی شیئی
  ۲X

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ میکروسکوپ مدل zp_750 کد ۹۳۸۰

میکروسکوپ مدل zp_750 کد 9380

مشخصات

 • وزن
  ۴۸۰ گرم
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باتری قلمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷۵۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  معمولی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ میکروسکوپ مدل MIC1220

میکروسکوپ مدل MIC1220

مشخصات

 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • تعداد چشمی
  یک
 • تجهیزات همراه
  یک عدد پیچ گوشتی چهارسو، موچین و کاردک پلاستیکی، ۲ عدد بطری پلاستیکی جهت قرار دادن نمونه، یک کیف پارچه ای جهت حمل دستگاه، سه عدد لام
 • منبع تغذیه دوربین
  ۱ عدد باطری نیم قلمی
 • رزولوشن سنسور
  دستی
 • نوع نور
  ال ای دی
 • تعداد عدسی های شیئی
  یک
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری سکه ای LR44
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ میکروسکوپ مدل XSP-44

میکروسکوپ مدل XSP-44

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۴۰
 • بزرگنمایی عدسی چشمی
  ۱۰X, 16X
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۶۴
 • تجهیزات همراه
  پورت USB
 • منبع تغذیه دوربین
  برق شهری
 • رزولوشن سنسور
  .
 • مشخصات نور
  لامپ ال ی دی
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱۰X, 40X, 4X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۶X
 • تعداد چشمی
  ۲
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  بیولوژی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • اقلام همراه
  CD نرم افزارهای موردنیاز
 • بزرگنمایی عدسی شیئی
  ۱۰X, 40X, 4X

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ میکروسکوپ مدل ۱۲۰۰ برابر زوم

میکروسکوپ مدل 1200 برابر زوم

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری قلمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  چشمی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  ال ای دی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ۴ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰ برابر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10

میکروسکوپ یاکسون مدل AK-10

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم گرم
 • نوع بالشتک چشمی
  لاستیک
 • نوع بزرگنمایی
  اپتیک
 • گستره بزرگنمایی
  ۰ تا ۴۵ برابر
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • کنترل نور
  بر روی بدنه دستگاه
 • مشخصات نور
  مهتابی/LED
 • استایل نور
  سرد
 • نوع نور
  سفید
 • نوع عدسی شیئی
  شیشه
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷
 • ویژگی های استیج
  محل قرار گیری نمونه صفحه ای به قطر ۱۰ سانتیمتر با دو گیره
 • نوع استیج
  فلزی
 • مکانیسم فوکوس
  چرخشی
 • محل کنترل فوکوس
  روی بدنه میکروسکوپ
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • قطر لوله چشمی
  ۳ سانتی متر
 • قابلیت‌های میکروسکوپ
  بالشتک چشمی
 • زاویه چشمی
  ۱۸۰
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع سیستم
  زومینگ
 • نمایشگر
  ندارد
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۹ سانتی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ میکروسکوپ مدل XSP44

میکروسکوپ مدل XSP44

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  برق شهری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  چشمی
 • طراحی اپتیکی
  ندارد
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۶x
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۴۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۴x,10x,40x
 • نوع نور
  led
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  برق شهری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۶۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ میکروسکوپ دیجیتال مدیک مدل MICRO-01 کد ۱۱۵۳۹۱

میکروسکوپ دیجیتال مدیک مدل MICRO-01 کد 115391

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
 • رزولوشن سنسور
 • نوع نور
  لامپ و آیینه
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰۰ برابر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰ برابر
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  کارکرد با دو منبع باطری و نور محیط
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ میکروسکوپ دیجیتال مدل ۸۰۰

میکروسکوپ دیجیتال مدل 800

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  قابلیت اتصال به USB2.0 و USB1.1
 • رزولوشن سنسور
  سنسور CMOS برای رنگ HD
 • نوع نور
  بکارگیری نور ماورای بنفش(UV)
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  زوم دیجیتال ۵برابر
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  بزرگنمایی اپتیکال۱۶۰x و دیجیتال ۸۰۰x
 • تنظیم فوکوس
  زوم دیجیتال ۵برابر
 • طراحی اپتیکی
  شامل خط کش کالیبراسیون ، قابلیت ضبط فیلم و تصویرو سازگار با ویندوز ۲۰۰۰/۲۰۰۳/XP /vista /7 /Linux و اندرویدمیباشد.
 • نوع هد
  ثابت
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  قابلیت اتصال به USB2.0 و USB1.1
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱cm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ میکروسکوپ کامار مدل XS-1280X NEW

میکروسکوپ کامار مدل XS-1280X NEW

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۵۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱۰X 40X
 • منبع تغذیه دوربین
  برق شهری – باطری قلمی
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • مشخصات نور
  لامپ LED
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۴X 10X 40X
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۸۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۴
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • درگاه‌های ارتباطی
  USB
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  برق شهری – باطری قلمی
 • جنس بدنه
  فلز
 • اقلام همراه
  CD نرم افزارهای موردنیاز
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۶۴

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ میکروسکوپ کامار مدل O7S65

میکروسکوپ کامار مدل O7S65

مشخصات

 • وزن
  ۳۶۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  نوری
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰ برابر
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰ برابر
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ میکروسکوپ یاکسون مدل لوپ دو چشم ak10

میکروسکوپ یاکسون مدل لوپ دو چشم ak10

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  دو چشمی
 • منبع تغذیه دوربین
  نور
 • رزولوشن سنسور
  ۳۰۰
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  دو تا
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۷
 • تنظیم فوکوس
  Ak10
 • طراحی اپتیکی
  ak10
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  نور از بالا
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ میکروسکوپ مدیک مدل بازی آموزشی MH-450L NEW

میکروسکوپ مدیک مدل بازی آموزشی MH-450L NEW

مشخصات

 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • رزولوشن سنسور
  ۴۵۰
 • نوع نور
  باتری
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۲
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • تنظیم فوکوس
  ۳ درجه
 • طراحی اپتیکی
  اپتیک
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ میکروسکوپ دیجیتال مدل ۱۲۰۰x-g

میکروسکوپ دیجیتال مدل 1200x-g

مشخصات

 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰X
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱X
 • تجهیزات همراه
  کابل شارژ- دفترچه راهنما – پایه آلومینیومی
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • کنترل نوردهی
  دارد
 • رزولوشن سنسور
  FULL HD-1080
 • مشخصات نور
  LED
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱X
 • تعداد چشمی
  ۱
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  باتری
 • جنس بدنه
  پلاستیک
 • اقلام همراه
  باتری
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ میکروسکوپ مدل MP600 کد ۹۳۸۰

میکروسکوپ مدل MP600 کد 9380

مشخصات

 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • منبع تغذیه
  کارکرد با دو منبع باتری و نور محیط
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  چشمی
 • طراحی اپتیکی
  ندارد
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  لامپ و آیینه
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ میکروسکوپ مدل ۳۰۰X

میکروسکوپ مدل 300X

مشخصات

 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ندارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  بله
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۳۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  ساده
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ میکروسکوپ دیجیتال مدل ۱۰۰۰X

میکروسکوپ دیجیتال مدل 1000X

مشخصات

 • حافظه
  ندارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰۰
 • رزولوشن سنسور
  ۱۶۰۰*۱۲۰۰ تا ۶۴۰*۴۸۰
 • نوع اتصال دوربین
  USB2, USB3, Micro USB
 • نوع سنسور
  HD Color CMOS
 • کنترل نوردهی
  دارد – با ولوم
 • منبع تغذیه دوربین
  درگاه USB
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ میکروسکوپ مدل ziz کد ۱۰۰

میکروسکوپ مدل ziz کد 100

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری ساعتی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  ندارد
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ندارد
 • نوع نور
  led
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری ساعتی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ میکروسکوپ کامار مدل ۱۲۰۰FLZ کد ۱۲۰۰۲۰

میکروسکوپ کامار مدل 1200FLZ کد 120020

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باطری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ساده
 • طراحی اپتیکی
  دارد
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • نوع نور
  led
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ میکروسکوپ  کامار مدل O3S50B

میکروسکوپ  کامار مدل O3S50B

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۰ گرم
 • منبع تغذیه
  باتری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • نمایشگر
  ندارد
 • طراحی اپتیکی
  نوری
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰ برابر
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۲۰۰ برابر
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳ عدد
 • نوع نور
  LED
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۵ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ میکروسکوپ مدل MA-1600X

میکروسکوپ مدل MA-1600X

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم گرم
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۵۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۲۰۰
 • منبع تغذیه دوربین
  ۸ عدد ال ای دی با قابلیت تنظیم نور
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  LED
 • نوع عدسی شیئی
  ساده
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۶۰۰
 • مکانیسم فوکوس
  دارد
 • محل کنترل فوکوس
  از فاصله ۳ تا ۶ سانتی متری
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  ندارد
 • نمایشگر
  ندارد
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  usb 5v
 • کنترل فوکوس
  دستی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ میکروسکوپ اپتو-ادو مدل A33.1009 1600x

میکروسکوپ اپتو-ادو مدل A33.1009 1600x

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۲
 • منبع تغذیه دوربین
  منبع تغذیه آداپتور برق DC 12V/2A، ورودی ۱۰۰-۲۴۰V AC
 • رزولوشن سنسور
  ۱۰۲۴
 • نوع نور
  LED
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۶۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۰
 • تنظیم فوکوس
  دستی
 • طراحی اپتیکی
  بیولوژی، حرفه ای
 • نوع هد
  دوچشمی
 • قابلیت‌های بصری
  نمایشگر
 • منبع تغذیه
  A33.1009 مشخصات میکروسکوپ بیولوژیکیبزرگنمایی ۴۰x1600xسر مشکی سه چشمی کشویی، شیب ۴۵ درجه، قابل چرخش ۳۶۰ درجه، با آداپتور چشمی و ۱.۰x C-Mountچشمی Wide Field WF10x/18mmWide Field WF16x/11mmدماغه چهارتاییObjective Achromatic 4x/0.10، ۱۰x/0.25، ۴۰xs/0.65، ۱۰۰xs/1.25 (روغن)استیج مکانیکی دو لایه، ۱۴۰×۱۴۰ میلی متر، برد Mvoing 50×75 میلی مترفوکوس با فوکوس کواکسیال درشت و ظریف موقعیت پایین. مقیاس فوکوس ظریف ۰.۰۰۲ میلی متر، با تنظیم کشش، با حد بالاکندانسور N.A.1.25 Abbe Condenser, Diaphargm Iris, with Filter Holderفیلتر آبی، زرد، سبزمنبع نور LED روشنایی، روشنایی قابل تنظیممشخصات دوربین دیجیتال ال سی دی A33.1009سنسور ۱/۲.۸ اینچ سنسور CMOS سطح نور ستاره سونیوضوح ۵.۰M CMOSصفحه نمایش LCD 9 اینچی، صفحه نمایش با وضوح ۱۰۲۴×۶۰۰ با وضوح بالاکارت خروجی USB 2.0 Type-A، TFاندازه پیکسل ۲.۰×۲.۰umمنبع تغذیه آداپتور برق DC 12V/2A، ورودی ۱۰۰-۲۴۰V ACتابع عکس، ویدئو، اندازه گیری، مقایسهپشتیبانی از کنترل ماوس USB برای گرفتن عکس، فیلم، اندازه گیری، تنظیماتUSB 2.0 To Win 7، سیستم Win10، نرم افزار S-Eye گنجانده شده استروشنایی، کنتراست، نوردهی، تراز سفیدی قابل تنظیم۱۰ برابر زوم دیجیتال، ۴ تقسیم / ۲ تقسیم تصویر Windows Compaeذخیره سازی در کارت TFخط متقاطع با مقیاس، کالیبره شدهNet Line 8 انواع، عرض و رنگ قابل تنظیماندازه / وزن اندازه محصول ۲۲۵x52x175 میلی متر، وزن خالص ۰.۷ کیلوگرمبسته استاندارد دوربین LCD، کابل USB 2.0، ماوس، آداپتور برق DC12Vراهنمای عملیات کنترل ماوس USB 1. ماوس را در پورت USB 2.0 نوع A دوربین قرار دهید، منبع تغذیه ۱۲ ولت را به دوربین وصل کنید.۲. کلید پاور را روشن کنید، وقتی دوربین در حال کار است، چراغ LED آبی می شود۳. برای فراخوانی منوی اصلی، از جمله نماد: گرفتن عکس، ضبط ویدیو، پیش نمایش، اندازه گیری، تنظیمات، ماوس را به گوشه سمت چپ بالای صفحه ببرید.۴. برای فراخوانی QUICK MENU، از جمله نماد، ماوس را به موقعیت وسط در پایین صفحه ببرید.بزرگنمایی، بزرگنمایی، آینه بالا/پایین، آینه چپ/راست، سیاه/سفید، HDR، ثابت، شبکه، فونت، ۲ تقسیم، ۴ تقسیم۵. روی نماد MEASURE کلیک کنید تا پنجره اندازه گیری ظاهر شود، که بیش از ۲۰ نوع گرافیک اندازه گیری را پشتیبانی می کند.۶. روی دکمه EDIT کلیک کنید و نام خط کش جدید را برای CALIBRATE وارد کنید. ماوس را به مقیاس استاندارد مربوطه در پنجره نمایش تصویر ببرید و یک خط مقیاس طول استاندارد بکشید. سپس ستون طول را پر کنید و روی SAVE کلیک کنید تا تنظیمات کالیبراسیون کامل شود. اگر می خواهید خط کش بیشتری اضافه کنید، کافی است مراحل بالا را تکرار کنید.۷. روی mm/PX کلیک کنید تا مقیاس صفحه نمایش باز یا بسته شود.۸. اگر پورت USB مستقیماً به رایانه متصل باشد، صفحه و رایانه می توانند به طور همزمان نمایش داده شوند (قبل از روشن شدن دستگاه، کابل USB باید به رایانه متصل شود)A33.1009 میکروسکوپ دیجیتال بیولوژیکی LCD لوازم جانبی اختیاری Cata. خیرآداپتور ۰.۴۵x C-mount با کاهش A55.1002-45Objective Achromatic 20x/0.4، W.D.=9mm A52.1001-20آکروماتیک ۶۰x/085(S) A52.1001-60کندانسور میدان تاریک میدان تاریک، N.A. 0.7~0.9، خشک A5D.1006-Dخازن میدان تاریک، N.A. 1.25~1.35، غوطه وری A5D.1006-Iآکروماتیک ۱۰۰X با دیافرام مخروطی برای مشاهده میدان تاریک نفتی A5D.1030-1پلان ۱۰۰X با دیافرام عنبیه برای مشاهده میدان تاریک نفتی A5D.1030-2Kit Polarizing Simple Polarizing A5P.1001مجموعه کنتراست فاز کشویی فاز کنتراست– هدف کنتراست فاز آکروماتیک ۱۰x,40x- تلسکوپ مرکزی-فیلتر سبزA5C.1002-C3فلورسنت EPI-Fluorescent Kitلامپ جیوه ای کروی با ولتاژ بالا ۱۰۰WHBO- مانعی برای مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش-روغن بدون فلورسانس– شیء فلورسنت ۱۰x,25x,40x,100x– فیلتر تحریک B/GA5F.1001– فیلتر تحریک U/V A5F.1001-UV
 • کمترین فاصله عملکرد
  .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119

میکروسکوپ چانگ شنگ تویز مدل c2119

مشخصات

 • وزن
  ۹۰۰۰ گرم گرم
 • منبع تغذیه
  باطری
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۴۵۰
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • گستره بزرگنمایی
  ۴۵۰
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600

میکروسکوپ دیجیتالی مدل G600

مشخصات

 • وزن
  ۳۸۰ گرم گرم
 • نوع نور
  LED
 • کنترل فوکوس
  دارد
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۱۵ میلی متر
 • گستره بزرگنمایی
  ۶۰۰X
 • تجهیزات همراه
  دفترچه راهنمای انگلیسی، آداپتور استاندارد (بدون نیاز به مبدل مانند تصویر)، کابل یو اس بی، پایه نگهدارنده میکروسکوپ
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری لیتیومی شارژی
 • نوع سنسور
  CMOS
 • رزولوشن سنسور
  ۳.۶ مگاپیکسل
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰۰
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نمایشگر
  ۴.۳ اینچی
 • نوع هد
  تک چشمی
 • منبع تغذیه
  باتری قابل شارژ لیتیومی
 • قابلیت ثبت فیلم و عکس
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ میکروسکوپ مدل ۶۰x

میکروسکوپ مدل 60x

مشخصات

 • وزن
  ۸۰ گرم
 • تعداد چشمی
  ۱
 • منبع تغذیه دوربین
  باتری
 • نوع اتصال دوربین
  گیره کلیپسی
 • رزولوشن سنسور
  ۶۰x
 • نوع نور
  سفید
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۱
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰x
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۶۰x
 • تنظیم فوکوس
  ندارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نوع هد
  فاقد هد
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۳ باتری AG10
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۶۰x

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L

میکروسکوپ مدیک مدل MH-300L

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۵ گرم
 • مکانیسم فوکوس
  چرخشی
 • منبع تغذیه دوربین
  ندارد
 • رزولوشن سنسور
  ندارد
 • نوع نور
  لامپ معمولی
 • تعداد عدسی های شیئی
  ۳
 • بیشترین بزرگنمایی استاندارد
  ۳۰۰X
 • کمترین بزرگنمایی استاندارد
  ۱۰۰X
 • محل کنترل فوکوس
  دستی
 • تنظیم فوکوس
  دارد
 • طراحی اپتیکی
  ساده
 • نمایشگر
  ساده
 • نوع هد
  تک چشمی
 • قابلیت‌های بصری
  چشمی
 • منبع تغذیه
  ۲ عدد باطری قلمی
 • کمترین فاصله عملکرد
  ۳ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید این محصول در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید گرمکن صندلی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا