ابزار برقیویژه

سنگ فرز، راهنمای خرید اینترنتی انواع سنگ فرز ارزان و پرقدرت

نکات مهمی که هنگام خرید سنگ فرز باید در نظر بگیرید.

از هر کارگاهی در مورد ابزار برش و ساب سوال کنید، اولین چیزی که معمولاً به ذهن آن‌ها می‌رسد سنگ فرز است. ابزاری همه کاره که استفاده از آن برای طیف گسترده‌ای از برنامه‌های برش، سنباده و شکل دهی آسان است. اگر با چوب، فلز یا سنگ کار می‌کنید، یک سنگ فرز وجود دارد که زندگی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند و به عنوان یک ابزار ضروری در کیف ابزار یک فلزکار در نظر گرفته می‌شود. ایمنی با سنگ فرز بسیار مهم است، سنگ فرزها ابزارهای قدرتمندی برای اندازه خود هستند، با دیسک‌هایی که به سرعت ۸ هزار دور در دقیقه می‌چرخند. همیشه هنگام استفاده، از یک محافظ چشم اطمینان حاصل کنید، زیرا استفاده از آن همیشه زباله‌ها، جرقه‌ها و قطعات را با سرعت زیاد به بیرون پرتاب می‌کند.

شنیده‌اید که یک سنگ فرز در منزل چقدر می‌تواند همه کاره و مفید باشد، اکنون باید تصمیم بگیرید که کدام مدل را باید خریداری کنید. اطلاعات زیادی در آنجا وجود دارد و به معنای واقعی کلمه هزاران ابزار برقی برای انتخاب وجود دارد. گاهی اوقات دشوار است که بدانید از کجا باید شروع کنید. هر جعبه ابزار قابل توجهی باید حداقل یک مورد سنگ فرز داشته باشد، اما سوال این است که به کدام مدل نیاز دارید. این راهنمای جامع خرید تنها با هدف ارائه تمام اطلاعاتی که برای تصمیم گیری آگاهانه در مورد خرید خود نیاز دارید، تهیه شده است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید سنگ فرز را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد محصولات و قیمت‌‌ها با خرید این ابزار ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع سنگ فرز موجود در بازار آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید سنگ فرز باید به آن‌ها توجه داشته باشید را به شما آموزش می‌دهیم.

سنگ فرز چیست و چه کاربردی دارد؟

سنگ فرز یک ابزار برقی دستی است که معمولاً برای برش، سنگ زنی و پرداخت استفاده می‌شود. همچنین به عنوان آسیاب جانبی یا دیسکی یا زاویه‌ای شناخته می‌شود، می‌تواند به سه طریق از طریق موتور بنزینی، هوای فشرده یا موتور الکتریکی تغذیه شود. اجزای معمولی آسیاب زاویه دار شامل یک دیسک ساینده، دسته جانبی، محافظ قابل تنظیم و سر چرخ دنده است. سر چرخ دنده‌ای در زاویه قائم نصب می‌شود، سر چرخ دنده دارای یک دیسک یا چرخ است که وظیفه سنباده زدن، پرداخت و سنگ زنی انواع مختلف مواد را بر عهده دارد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید عینک ایمنی

چرا باید یک سنگ فرز را خریداری کنیم؟

فرز‌های زاویه‌ای را در سایت‌های ساختمانی، در گاراژهای خودرو، کارگاه‌های فلزکاری یا هر جایی که ممکن است کسی بخواهد مواد اضافی را برش داده، حذف یا صاف کند، خواهید دید. چه یک تاجر باشید و چه یک فنی کار حرفه‌ای در منزل، دستگاه فرز ابزاری است که برای افرادی که در مورد سنگ زنی، برش یا پرداخت جدی هستند، استفاده می‌شود. آسیاب برقی یکی از همه کاره ترین ابزارهای قدرت در هر زرادخانه‌ای است و با استفاده از سر دنده با چرخش سریع و چرخ‌های ساینده قابل تعویض کار می‌کند. بسته به سری که سوار کرده‌اید، می‌توانید مجموعه عظیمی از مواد را برش، صیقل یا سنباده بزنید و آسیاب کنید. پروژه‌های رایجی که ممکن است بخواهید از آسیاب برای آن‌ها استفاده کنید شامل برش میله‌های فلزی، پیچ و مهره و مواد ورق، پیرایش سنگ و کاشی‌های سرامیکی، یا از بین بردن رنگ و زنگ از فلزات است.

انواع سنگ فرز موجود در بازار ایران:

 • سنگ فرزهای شارژی: فرز‌های شارژی بسیار کاربردی در انواع مختلف کارگاه‌ها استفاده می‌شود. این آسیاب‌ها را می‌توان بدون نیاز به اتصال به پریز برق به مناطق مختلف حمل کرد. فرزهای شارژی مخصوصاً هنگام انجام کارهای سنگ زنی مبتنی بر نردبان و داربست مفید هستند، زیرا کاربران نیازی به نگرانی در مورد خطر سفر ناشی از سیم‌های عقب را ندارند. با این حال، توصیه می‌شود مدل‌هایی را با باتری‌های با ظرفیت بالا انتخاب کنید تا از نگرانی در مورد اتصال برق اصلی پرهیز کنید.
 • سنگ فرزهای سیم‌دار: اطمینان از اتصال به یک پریز برق قابل اعتماد در برخی موارد مورد نیاز خواهد بود، زیرا تا زمانی که به منبع تغذیه متصل هستند، می‌توان از فرز‌های زاویه دار سیمی استفاده کرد. فرز‌های زاویه دار و سیم دار نیز معمولاً وزن سبک تری نسبت به دستگاه های بی سیم دارند. اگر قرار است از فرز خود به طور منظم برای کارهای برش جزئی استفاده کنید، باید مدلی را انتخاب کنید که دارای یک دیسک کوچک باشد. همچنین باید ارگونومی و سطح ارتعاش خاص فرز انتخابی خود را در نظر بگیرید.
 • سنگ فرزهای پنوماتیکی: فرزهای پنوماتیک با ارائه ترکیبی ایده آل از عملکرد و دوام، برای برش و شکل دادن به قطعات فلزی مناسب هستند. آن‌ها در درجه اول برای کارهای سبک استفاده می‌شوند که به دقت بالایی نیاز دارند. فرز‌های پنوماتیکی نیاز به اتصال به واحدهای کمپرسور هوای مناسب دارند، با این حال، آن‌ها به خوبی برای کارهای با دقت بالا مناسب هستند و از نظر وزن بسیار سبک‌تر از سایر مدل‌های فرز زاویه‌ای هستند. علاوه بر این، برخی از آن‌ها با اهرم‌های دریچه گاز همراه هستند که سطح بالایی از کنترل را در انجام وظایف فنی مانند لبه‌های پر و سنگ‌زنی سرعت می‌دهند.
 • سنگ فرزهای سرعت متغیر: سنگ فرزهای زاویه‌ای با سرعت متغیر را می‌توان در سرعت‌های مختلف تنظیم کرد تا برای کاربردهای مختلف مناسب باشد. گزینه تنظیم دیسک در یک دور در دقیقه به خصوص بالا امکان تکمیل موثر کار با دقت بالا را فراهم می‌کند. برخی از مدل‌ها همچنین دارای سوئیچ‌های پدال برای کنترل بهتر هستند.
 • سنگ فرزهای مستقیم: سنگ فرزهای مستقیم در زاویه ۹۰ درجه قرار گرفته‌اند و این ابزار ایده آل برای سنگ زنی لبه‌های بیرونی و قسمت‌های داخلی قطعات، به سنگ‌های مختلف آسیاب متصل است. زاویه دیسک منحصر به فرد می‌تواند در برخی موارد آسیاب‌های مستقیم را به انتخاب بهتری نسبت به آسیاب زاویه‌ای استاندارد تبدیل کند.

نکات ایمنی که هنگام استفاده از سنگ فرز باید رعایت کنید:

فرزهای زاویه‌ای دو عنصر خطرناک را با هم ترکیب می‌کنند، یک موتور چرخان با RPM بالا با یک دیسک برش تیز. نکات ایمنی زیر همیشه باید در نظر گرفته شود تا از صدمات جدی جلوگیری شود:

 • قبل از اینکه دستگاه را به برق وصل کنید، مطمئن شوید که خاموش است. قبل از وصل کردن یک فرز زاویه‌ای به منبع برق، مطمئن شوید که خود دستگاه خاموش است.
 • دفترچه راهنما را بخوانید و بفهمید که چگونه کار می‌کند. حتی برای یک کاربر باتجربه هنگام تهیه یک ابزار برقی جدید، همیشه ایده خوبی است که دفترچه راهنما را مطالعه کند تا اطمینان حاصل شود که با حالت‌های کار و ویژگی‌های ابزار کاملاً آشنا هستید. ابزارهای برقی ذاتاً ماشین‌های خطرناکی هستند، بنابراین این بسیار مهم است.
 • از دیسک سنگ زنی مناسب برای کار استفاده کنید. مهم است که نه تنها از اندازه صحیح دیسک برای فرز زاویه‌ای استفاده کنید، بلکه از نوع مناسب دیسک برای مواد نیز استفاده کنید. به عنوان مثال، استفاده از یک دیسک برش فلز برای برش سرامیک و سنگ در بهترین حالت ممکن است دیسک را خیلی سریع فرسوده کند، اما در بدتر، ممکن است با شکستن مواد شما را در معرض خطر قرار دهد.
 • لباس محافظ مناسب بپوشید. همیشه ایده خوبی برای محافظت از خود با پوشیدن تجهیزات ایمنی مناسب هنگام استفاده از فرز زاویه‌ای است. یک فرز زاویه‌ای نه تنها می‌تواند جرقه‌های زیادی تولید کند، بلکه می‌تواند زباله‌های برش را نیز پرتاب کند. به همین دلیل، استفاده از عینک ایمنی ضروری است. پوشیدن دستکش ایمنی نیز ایده خوبی است. بسته به شرایط و تهویه، استفاده از ماسک گرد و غبار می‌تواند ایده خوبی باشد. این کار هنگام برش سنگ تراشی یا سرامیک مفید است، زیرا در یک محیط بسته این مواد می‌توانند گرد و غبار زیادی ایجاد کنند. استفاده از آسیاب در موقعیت‌های خاص نیز می‌تواند بسیار پر سر و صدا باشد، بنابراین ممکن است به محافظ های گوش نیز نیاز باشد.
 • از فرز به درستی استفاده کنید. برخی از افراد محافظ ایمنی را از فرز خارج می‌کنند تا انجام کارهای خاص را آسان تر کنند. این ایده بدی است، گارد ایمنی به دلایلی وجود دارد و باید همیشه آن را در جای خود نگه دارید. همچنین همیشه باید از فرز زاویه‌ای با دو دست استفاده کنید، زیرا اگر مراقب نباشید می‌توانند از دستان شما بپیچند. علاوه بر این، قبل از شروع کار باید یک ابزار برقی را بازرسی کنید و در صورت عدم وضعیت مناسب، قبل از استفاده آن‌ها را تعویض کنید.
 • توجه خود را متمرکز نگه دارید. فرزهای زاویه‌ای ابزار خطرناکی برای استفاده هستند، بنابراین تمرکز و توجه به کار بسیار مهم است. از حواس پرتی خودداری کنید و به طور منظم استراحت کنید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستکش ایمنی

نکات مهمی که هنگام خرید سنگ فرز باید در نظر بگیرید:

وقتی نوبت به تامین تجهیزات و ابزار برقی در خانه می رسد، آسیاب زاویه ای قطعا یکی از بهترین ابزارهایی است که نمی توان آن را فراموش کرد. آسیاب زاویه ای برای تمام نیازهای برش و پرداخت شما استفاده خواهد شد. انواع مختلفی از آسیاب های زاویه ای در بازار موجود است و این بدان معنی است که قبل از انتخاب آسیاب مناسب باید مواردی را در نظر بگیرید.

 1. اندازه دیسک: سر یا چرخ یکی از اولین چیزهایی است که باید هنگام خرید یک فرز زاویه‌دار در نظر بگیرید. این به اندازه دیسک فرز نیز معروف است. هرچه موتور قدرتمندتر، دیسک باید بزرگتر باشد. بنابراین، بسته به کار برش و فرز خود، برای راحتی کار باید یک فرز با اندازه دیسک مناسب خریداری کنید. همچنین مهم است که اندازه دیسک را بر اساس دقت کاری که انجام می‌دهید انتخاب کنید. یک دیسک فرز به اندازه آسیاب پنوماتیکی برای کارهای سنگ زنی که نیاز به دقت بیشتری دارند بهتر است. باید بدانید که دیسک‌های فرز در اندازه‌های مختلفی موجود هستند. برخی از آن‌ها فقط ۴.۵ اینچ هستند و برخی دیگر می‌توانند به اندازه ۹ اینچ باشند.
 2. قدرت و سرعت: مهم است که قدرت چرخش و سرعت چرخش فرز را در نظر بگیرید. این با دور در دقیقه در نظر گرفته می‌شود. مدل‌هایی هستند که با برق، هوای فشرده و بنزین کار می‌کنند. به این ترتیب، شما باید از منبع انرژی خود آگاه باشید تا بتوانید نوع مناسبی از آسیاب را متناسب با نیاز خود خریداری کنید. فرز‌های زاویه‌ای با سرعت ۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ دور در دقیقه می‌چرخند. نکته‌ای که باید بدانید این است که هر چه تعداد چرخش بیشتر باشد، فرز موثرتر خواهد بود. همچنین بحث سرعت بارگذاری وجود دارد. سرعت بار معمولی بین ۷۰۰ تا ۱۲۰۰۰ دور است.
 3. دسته: دسته فرز یکی دیگر از جنبه‌های بسیار مهم این ابزار است که باید در نظر بگیرید. هنگام کار با ابزارهای برقی، همیشه مهم است که از ایمن بودن آن‌ها در کار با ابزار اطمینان حاصل شود. شما باید فرزی را خریداری کنید که دارای دسته قابل تنظیم باشد. این کار استفاده از هر دو دست را هنگام کار کردن و برش زدن آسان می‌کند. حتی برای افرادی که از یک دست استفاده می‌کنند، ممکن است همچنان نیاز به استفاده از هر دو دست در کار با آسیاب در آینده داشته باشند. بنابراین، آن‌ها باید یک فرز با دسته قابل تنظیم در نظر بگیرند. همچنین باید دارای ویژگی‌های ضد لرزش برای سهولت کار با ابزار باشد. به غیر از دسته قابل تنظیم، مطمئن شوید که دارای محافظ قابل تنظیم نیز باشد. هدف از این محافظ، محافظت از شما در برابر زباله‌ها و جرقه‌های ناشی از برش مواد است.
 4. سیمی یا بی سیم: آسیاب‌ها ابزارهایی با انرژی بالا هستند و اگر در تمام طول روز از آن استفاده می‌کنید، به احتمال زیاد همچنان به برق متصل هستید. با این حال، فناوری باتری به طور مداوم در حال بهبود است و بسیاری از ابزارهای بی سیم موجود امروزی قادر به انجام کارهایی هستند که چند سال پیش غیرممکن به نظر می‌رسید، این ماشین‌ها می‌توانند عملکردی مشابه ابزارهای سیمی را ارائه دهند، نقاط ضعف فرزهای شارژی این است که باتری‌ها گران هستند و زمان اجرا در برنامه‌های کاربردی تر مشکل ساز خواهد شد. با این حال، مانند سایر ابزارها، راحتی بی سیم سخت است، به خصوص اگر در خارج از منزل کار می‌کنید. حتی اگر متعهد به برق سیمی هستید، یک فرز بی‌سیم می‌تواند برای آن دسته از کارهای عجیب و غریبی که نمی‌خواهید کابل کشش را بیرون بکشید یا فقط نیاز به چند برش دارید، بسیار مفید است.
 5. سرعت متغیر: سنگ فرز‌های سرعت متغیرعملیات بالایی دارند. اکثر فرز‌های زاویه‌دار ۱۱۵ میلی‌متری سیمی با سرعتی در حدود ۱۱۰۰۰ دور در دقیقه کار می‌کنند، که زمانی ایده‌آل است که می‌خواهید فلز را برش دهید، زیرا این ابزار را قادر می‌سازد تا به سرعت کار را انجام دهند. با این حال، این سرعت برای هر برنامه ممکن بهینه نیست. به عنوان مثال، فرز‌ها را می‌توان با لوازم جانبی برای صیقل دادن سنگ یا پدهای پشتی برای اتصال دیسک‌های سنباده نصب کرد، حتی اگر آنها بسیار سریع‌تر از ماشین‌های اختصاصی برای این کاربردها کار کنند. فرز‌های زاویه‌ای معمولاً با برس‌های سیمی که دارای محدودیت‌های سرعت فردی هستند، استفاده می‌شوند که بالاتر از آن نمی‌توان با خیال راحت از آن‌ها استفاده کرد. در این نوع سناریوها اغلب ترجیحاً یا ضروری است که بتوانیم سرعت را به عقب برگردانیم تا کنترل و ایمنی حفظ شود و از آسیب رساندن به قطعه کار جلوگیری شود. کنترل سرعت متغیر در آسیاب های زاویه ای بسیار رایج نیست، اما می‌تواند کنترل بسیار بیشتری را به اپراتور ارائه دهد.
 6. شروع نرم موتور: هنگام روشن کردن یک فرز زاویه‌ای استاندارد، پس زدن موتور قدرتمند می‌تواند باعث تکان دادن ابزار در دستان اپراتور شود. یک موتور استارت نرم با افزایش قدرت کامل در یک شیب کنترل‌شده، این امر را خنثی می‌کند، به این معنی که هنگام درگیر شدن سوئیچ، هیچ تکان ناگهانی وجود ندارد. این یک ویژگی نسبتاً رایج در ماشین‌های درجه حرفه‌ای است و به اطمینان از راحتی و کنترل بیشتر کاربر در طول روز کاری کمک می‌کند.
 7. کنترل خودکار سرعت: به طور معمول، شرایط بار باعث می‌شود که لوازم جانبی در طول کاربردهای سخت‌تر گرفتار شوند و در نتیجه سرعت و عملکرد کاهش پیدا کند. برای مبارزه با این، برخی از فرز‌ها دارای کنترل سرعت خودکار یا فناوری خودکار گشتاور درایو، در برخی از ماشین های ماکیتا هستند. این فناوری به طور مداوم تنظیمات را با توجه به شرایط بار انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که سرعت و گشتاور ثابت برای عملکرد ثابت حفظ می‌شود. کنترل سرعت خودکار معمولاً در ماشین‌های حرفه‌ای پیشرفته مانند Makita DGA506 و Bosch GWS 850 C یافت می‌شود.
 8. محافظت در برابر سقوط: در حال حاضر یک فناوری منحصر به فرد برای فرز‌های زاویه‌ای حرفه‌ای بوش، یک سنسور سقوط در دستگاه طراحی شده است تا اگر احساس کند ابزار افتاده است، به‌طور خودکار ترمز را اعمال می‌کند، یک ویژگی ایمنی که به محافظت از اپراتور و همچنین سایر کارگران کمک می‌کند. فرزهای زاویه‌ای پس از رها شدن می‌توانند مسافت‌های هشداردهنده را طی کنند، بنابراین این محافظ دیگری است که می‌تواند به ایمن‌تر کردن محل کار شما کمک کند. ماشین هایی که دارای سنسورهای کنترل سقوط هستند عبارتند از Bosch GWS 18-125 PC و GWS 18V-125 SC.
 9. کنترل ارتعاش: ارتعاش بازوی دستی (HAV) فرآیندی است که در آن ارتعاشات از ابزارهای برقی به دست و بازوهای اپراتور منتقل می‌شود و دستورالعمل‌های HSE تصریح می‌کند که اگر کارمندان به طور منظم از ابزارهایی مانند آسیاب، سنباده، استفاده می‌کنند، کارفرمایان باید اقدامات لازم را برای کنترل آن در محل کار انجام دهند. قرار گرفتن مداوم در معرض ارتعاش می‌تواند اثرات مضری بر سلامتی داشته باشد تا جایی که افراد ممکن است در نهایت قدرت دست خود را از دست بدهند، در دست زدن به اشیاء کوچک مشکل داشته باشند و در هوای سرد دست درد را تجربه کنند. بنابراین اگر هر روز از آسیاب استفاده می‌کنید، و به‌خصوص اگر مرتباً احساس سوزن سوزن شدن، بی‌حسی و سفیدی انگشتانتان را تجربه می‌کنید، میزان لرزش دست و بازو که در معرض آن قرار می‌گیرید عامل مهمی است که باید در نظر بگیرید. سازندگان موظفند این آمار را با فرز‌های زاویه‌ای جدید ارائه دهند و این روزها بسیاری از ابزارهای برقی با سیستم های یکپارچه میرایی ارتعاش طراحی شده‌اند. برخی از فرزها، مانند Bosch GWS 22-230 LV و Makita GA9040S، همچنین دارای میرایی لرزش بین موتور و سوئیچ ماشه هستند، بنابراین هر دو دست در برابر محل کار بافر هستند.
 10. ترمز برقی: در طرح‌های سنتی‌تر سنگ فرز زاویه‌ای، جدا کردن سوئیچ باعث توقف فوری اسپیندل نمی‌شود. در عوض سرعت آن به تدریج کاهش می‌یابد تا زمانی که انرژی باقی مانده به طور کامل مصرف شود. در طول این مدت، همیشه ایمن نیست که فرز را پایین بیاورید، زیرا اگر لوازم جانبی هنوز در حال چرخش با یک جسم جامد تماس پیدا می‌کند، می‌تواند باعث پریدن یا لغزش دستگاه روی سطح شود و به طور بالقوه هر کسی را که در مسیر آن قرار دارد مجروح کند. این ممکن است زمانی آزاردهنده باشد که شما نیاز دارید فرز را در فواصل زمانی معین پایین بیاورید، اما همچنین به این معنی است که ممکن است یک پنجره طولانی هشداردهنده وجود داشته باشد که در آن ماشین در صورت بروز مشکل و نیاز به خاموش کردن آن، برای مثال اگر مشکلی ایجاد شود، خطر قابل توجهی را به همراه داشته باشد. گیر افتادن بر روی لباس یا تجهیزات، یا اگر به طور تصادفی ابزار را رها کنید یا کنترل آن را از دست بدهید. خوشبختانه، برخی از تولیدکنندگان اقداماتی را برای رفع این مشکلات انجام داده‌اند که پس از رها شدن ماشه، لوازم جانبی را در اسرع وقت به طور کامل متوقف کنند. ماشین‌هایی که دارای سیستم‌های ترمز سریع هستند عبارتند از DeWalt DCG414، DeWalt DCG405، Makita DGA506، Makita DGA900، Makita DGA700 و Bosch GWS12-76.
 11. حفاظت از اضافه بار: این فرزها معمولاً ساعت‌های طولانی را در محیط‌های گرم و غبارآلود به کار کردن می‌گذرانند و متعاقباً قبل از فرستادن به سطل قراضه زندگی سخت و کوتاهی دارند. بسیاری از کاربران به سادگی آن‌ها را به عنوان ابزار مصرفی و به راحتی قابل تعویض می‌بینند و ارزان‌ترین مدل‌هایی را که با آن راحت هستند خریداری می‌کنند. در انتهای دیگر طیف، همچنین می‌توانید ماشین‌هایی را خریداری کنید که دارای محافظ اضافه بار هستند. یک ویژگی مفید که به محافظت از سرمایه شما کمک می‌کند. این ابزارها می‌توانند تشخیص دهند که موتور یا باتری بیش از حد کار می‌کند و به طور خودکار خاموش می‌شوند تا از گرمای بیش از حد بحرانی جلوگیری کنند و در نتیجه طول عمر ابزار را طولانی‌تر کنند. حفاظت اضافه بار در ماشین هایی مانند Makita DGA506، Makita DGA700، Makita DGA900 و Bosch GWS 18-125 V-LI تعبیه شده است.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می‌توانید سنگ فرز مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه سنگ فرز ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده‌ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ فرز انگشتی مینیاتوری باس مدل BS311 مجموعه ۲۵۰ عددی

فرز انگشتی مینیاتوری باس مدل BS311 مجموعه 250 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x25x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۸۰۰۰- ۸۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • سایر توضیحات
  دارای ۲۵۰ عدد سری مختلف✔ دو سایز دستگاه کوچک و بزرگ✔ دارای دو موتور قدرتمند ۲۰۰ وات و ۱۱۰ وات✔ دور متغیر ۳۲۰۰۰- ۸۰۰۰ دور بر دقیقه✔ دارای سری چراغ قوه قابل نصب روی هر دو دستگاه جهت محیط های با نور کم✔ سری محافظ شیشه ای✔ قابلیت افزودن مته تا سایز ۶ میلیمتر✔ دارای شلنگ خرطومی قابل نصب روی هر دو دستگاه✔ کیف حمل مستحکم✔ کیفیت بسیار عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ فرز آهنگری ماکیتا مدل GA7020

فرز آهنگری ماکیتا مدل GA7020

مشخصات

 • وزن
  ۵.۷ کیلوگرم
 • توان
  ۲۲۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۵۰۰
 • قطر صفحه
  ۱۸۰ میلی‌متر
 • اقلام همراه
  – دفترچه راهنمای فارسی- محافظ صفحه- دسته- آچار
 • سایر توضیحات
  – نوع رزوه‌های محور: M14- طول کامل دستگاه: ۴۷۳ میلی‌متر- دارای دو عایق- طراحی ارگونومیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ فرز آهنگری رونیکس مدل ۳۲۳۱

فرز آهنگری رونیکس مدل 3231

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰*۲۰*۴۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵.۲ کیلوگرم
 • توان
  ۲۴۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰
 • قطر صفحه
  ۱۸۰ میلی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ فرز انگشتی مینیاتوری سیلور مدل GT-M 135 W

فرز انگشتی مینیاتوری سیلور مدل GT-M 135 W

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۶۵۰ کیلوگرم
 • توان
  ۱۳۵ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰-۳۰۰۰۰
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • سایر توضیحات
  شرکت سیلور تولید کننده ی انواع ابزار آلات دستی و برقی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. فرز حکاکی مینیاتوری سیلور مدل GT M 135W دیمردار نیز تولید شرکت سیلور است. فرز های مینیاتوری ابزار های ظریف و دقیقی هستند که جهت طراحی بر روی فلز یا چوب و سطوحی از این قبیل ، برش دادن فلز یا چوب و … استفاده می شود ، می توان تمامی کار های پولیش ، ساب و صیقل توسط ابزار هایی انجام می شود که بر روی فرز مینیاتوری نصب می شود. این مدل فرز مینیاتوری سیلور بدون متعلقات و ابزار های همراه ارائه می شود. فرز حکاکی سیلور دارای موتور ۱۳۵ وات و دور گردش ۸۰۰۰ تا ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه می باشد. شما می توانید از طریق لینک ست ابزار های فرز حکاکی مینیاتوری ابزار ها و لوازم مورد نیاز جهت فرآیند فرز کاری را تهیه نماید. همچنین نیز می توانید با تهیه جداگانه ی شلنگ و پایه و گیره ی فرز مینیاتوری از طریق همان لینک ست ابزار های فرز حکاکی مینیاتوری ؛ و نصب استفاده ی آن از فرز های مینیاتوری به دو صورت بهره برداری نمایید.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ فرز مینیاتوری انگشتی ام تی سون کد ۲۰۲۲P مجموعه ۱۰ عددی

فرز مینیاتوری انگشتی ام تی سون کد 2022P مجموعه 10 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • توان
  ۱۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰-۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولتکیف حملخرطومی
 • سایر توضیحات
  دارای دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولت می باشددارای موتور قدرتمند ۱۸۰ وات می باشددارای قابلیت تنظیم دور از ۸۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه می باشددارای خرطومی انعطاف پذیر می باشددارای کیف حمل پارچه ای با کیفیت می باشددستگاهی اقتصادی، با کیفیت و مناسب انجام کلیه امور ظریفکاری می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ فرز سنگبری آروا مدل ۵۵۳۶

فرز سنگبری آروا مدل 5536

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x18x10 سانتی‌متر
 • توان
  ۲۲۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۸۰
 • قطر صفحه
  ۲۳۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ ضد غبارموتور قدرتمند و فوق صنعتیکلید ضد غبار از برند معتبر Jiabenکابل دستگاه مطابق با استاندارد VDE آلمانسیم پیچی موتور ۱۰۰% مس و دارای تحمل حرارت تا ۲۲۰ درجهدارای دسته با قابلیت تغییر در ۳ وضعیت راست دست، چپ دست و برشدارای طراحی منحصر به فرد جهت ورودی هوا به داخل دستگاه جهت خنک کاری اجزای آندارای آرمیچر نخ بندی شده جهت جلوگیری از صدمات احتمالی به دلیل ورود اجسام خارجی به دستگاهدارای کله گی با مواد آلومینیوم درجه یک و ضخامت بالا جهت جلوگیری از شکستگی در برابر ضربات احتمالیسیم های داخل دستگاه دارای روکش نسوز می باشد؛ جهت جلوگیری از صدمات احتمالی به دلیل دمای بالای ذغالدارای کالکتور مسی با ضخامت بالادسته جانبی ارگونومیک ضد لرزشحفاظ قفل کن سنگ در برابر ضربات احتمالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ فرز سنگ بری کرون مدل CT13500

فرز سنگ بری کرون مدل CT13500

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۳۰×۷۰ سانتی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ فرز انگشتی آپ اسپریت مدل NewBs2022 WH-DG211 Plus مجموعه ۱۹۲ عددی

فرز انگشتی آپ اسپریت مدل NewBs2022 WH-DG211 Plus مجموعه 192 عددی

مشخصات

 • توان
  ۴۶۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۰-۲۸۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  قابلیت برش با زاویه
 • اقلام همراه
  دارای ۹۸ قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
 • سایر توضیحات
  دارای پایه نگهدارندهدارای جعبه سبک برای حمل آسان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ فرزانگشتی مینیاتوری ام تی سون مدل MT

فرزانگشتی مینیاتوری ام تی سون مدل MT

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ کیلوگرم
 • توان
  ۱۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰تا ۳۰۰۰دور در دقیقه
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولت کیف حمل خرطومی
 • سایر توضیحات
  دارای دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولت می باشد دارای موتور قدرتمند ۱۸۰ وات می باشد دارای قابلیت تنظیم دور از ۸۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه می باشد دارای خرطومی انعطاف پذیر می باشد دارای کیف حمل پارچه ای با کیفیت می باشد دستگاهی اقتصادی، با کیفیت و مناسب انجام کلیه امور ظریفکاری می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ فرز سنگبری بوش مدل GWS 26-230 H pro 5

فرز سنگبری بوش مدل GWS 26-230 H pro 5

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۶x16x16 سانتی‌متر
 • توان
  ۲۶۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۵۰۰ دور بر دقیقه
 • اندازه سوراخ اتصال
  M14
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  حفاظ
 • سایر توضیحات
  وزن ۵.۳ کیلوگرمقاب محافظ ۲۳۰ میلی متریبرترین فرز سنگبری ۲۶۰۰ وات دنیا از نگاه کاربران سایت مجهز به سیستم constant speed پیشرفته بوش که باعث شده با اعمال فشار و نیرو و باردهی به قطعه کار برای برش قدرت دستگاه کم نشود ( بر خلاف فرز های موجود در بازار که با اعمال نیرو قدرت دستگاه پایین می آید و روی موتور فشار وارد می شود)کسب نمره کیفی ۹.۹ از ۱۰ در بین کاربران آمازونبرترین فرز دنیا به انتخاب شرکت و فروشگاه Ebay آمریکاقطعات صد در صد آلمانمونتاژ کشور روسیهصفحات همراه ساخت آلمانمجهز به سیستم بسیار حرفه ای soft startدارای سیستم کنترل حفاظت موتور در مقابل اضافه بارطراحی ارگونومیک بسیار زیبا و عالی جهت کاربری آسانسطح کلاس ایمنی ۹ از ۱۰ در نگاه آمازون آمریکابرترین مینی فرز از لحاظ ایمنی از نگاه مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی آمریکا (NIOSH)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ فرز دسته بلند دیوالت مدل ۴۰۶۹

فرز دسته بلند دیوالت مدل 4069

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲ کیلوگرم
 • توان
  ۱۲۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۱۱۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  اچارصفحه محافظدسته کمکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ اور فرز نجاری رونیکس مدل ۷۱۱۳

اور فرز نجاری رونیکس مدل 7113

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x20x35 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶.۹ کیلوگرم
 • توان
  ۲۱۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۹۰۰۰-۲۲۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  ۲ عدد کولت در سایزهای ۶ و ۸آچارروکش طلقیگونیا دفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  – دارای موتور حرفه ای با توان ۲۱۰۰ وات برای انجام طیف گسترده ای از کاربری‌های نجاری- دستگاهی کارآمد که سرعتی بالغ بر ۲۲۰۰۰ دور در دقیقه را برای انجام سریع‌ترین و تمیزترین برش‌ها حتی در چوب‌های سخت ارائه می دهد- قابلیت تنظیم سرعت از ۹۰۰۰ تا ۲۲۰۰۰ دور در دقیقه امکان کار در سرعت‌های دلخواه را فراهم می کند تا با انواع کاربری‌ها سازگار باشد- مکانیزم تنظیم عمق برش، باعث تنظیم سریع و دقیق عمق برش می‌‍شود- دارای توپی تنظیم عمق با قابلیت تنظیم از پیش تعیین شده در ۳ حالت جهت انجام امور سری کاری و افزایش سرعت عملکرد- کولت با سه سایز متفاوت (۶ میلی متر، ۸ میلی متر، ۱۲ میلی متر) عملیات مختلف را امکان پذیر می کند- فلنچ آلومینیومی به منظور کاهش وزن و افزایش دوام- دارای عملکرد سافت استارت- پایه آلومینیومی ریخته گری شده در کنار فنرهای با دوام فولادی به منظور بهبود عملکرد دستگاه- دارای دسته های نرم با روکش لاستیکی به منظور دستیابی به راحتی، تعادل و کنترل عالی حتی در کاربری‌های طولانی مدت- دارای سیستم قفل سریع پایه- قفل اسپیندل برای تعویض آسان و ایمن تیغه اور فرز- دارای محافظ پلاستیکی برای محافظت کاربر در برابر تراشه ها و گرد و غبار- دارای قفل اسپیندل برای تغییر آسان و ایمن تیغه الماسه- محافظ پلاستیکی گرد و غبار برای جلوگیری از پرتاب تراشه ها و پخش گرد و غبار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ فرز انگشتی مینیاتوری اکتیو تولز مدل AC-2810G

فرز انگشتی مینیاتوری اکتیو تولز مدل AC-2810G

مشخصات

 • سرعت حرکت آزاد
  ۵۰۰۰-۱۵۰۰۰
 • اقلام همراه
  ۱۰ عدد لوازم جانبی کابل شارژ دفترچه‌ راهنما به زبان فارسی و لاتین
 • سایر توضیحات
  – مجهز به سیستم تغییر دور کنترل سرعت – مجهز به ۱۰ لوازم جانبی دستگاه – بدنه خوشدست و ارگونومیک – دارای بلبرینگ ضدغبار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ فرز انگشتی گلو کوتاه رونیکس مدل ۳۳۰۱

فرز انگشتی گلو کوتاه رونیکس مدل 3301

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x8x33 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ کیلوگرم
 • توان
  ۷۱۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۸۰۰۰
 • اندازه سوراخ اتصال
  ۶
 • اقلام همراه
  – همراه با دفترچه راهنمای فارسی
 • سایر توضیحات
  – دارای کلید الکترونیک دیمردار جهت عملکرد آسان- طراحی منحصر بفرد و مدل گلو کوتاه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ فرز انگشتی و حکاکی اوکی مدل ok-power-tools مجموعه ۱۱۱ عددی

فرز انگشتی و حکاکی اوکی مدل ok-power-tools مجموعه 111 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x30x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۸ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۸۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  ۱۱۰ عدد از انواع سری های مورد استفاده
 • سایر توضیحات
  دارای ۱۱۲ عدد انواع سری های مختلف می باشد دارای دو عدد دستگاه کوچک و بزرگ برای کارهای متنوع و مختلف می باشددارای قابلیت تنظیم دور از ۸۰۰۰ الی ۳۸۰۰۰ دور بر دقیقه می باشد دارای سری چراغ قوه قابل نصب روی هر دو دستگاه جهت محیط های با نور کم می باشد سری محافظ شیشه ای دارد دارای شلنگ خرطومی قابل نصب روی هر دو دستگاه می باشد کیف حمل دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ فرز سنگبری بوش مدل GWS 2000

فرز سنگبری بوش مدل GWS 2000

مشخصات

 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۵۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  مناسب برای سنگ
 • اقلام همراه
  ۲ عدد صفحه مولتی کانستراکشن بوش (همه کاره)
 • سایر توضیحات
  قاب محافظ ۲۳۰ میلی متریمجهز به سیستم constant speed پیشرفته بوش که باعث شده با اعمال فشار و نیرو و باردهی به قطعه کار برای برش قدرت دستگاه کم نشود ( بر خلاف فرز های موجود در بازار که با اعمال نیرو قدرت دستگاه پایین می آید و روی موتور فشار وارد می شود)قطعات صد در صد آلمانمونتاژ کشور چینصفحات همراه ساخت آلمانمجهز به سیستم بسیار حرفه ای soft startدارای سیستم کنترل حفاظت موتور در مقابل اضافه بارطراحی ارگونومیک بسیار زیبا و عالی جهت کاربری آسانبرترین فرز از لحاظ ایمنی از نگاه مؤسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی (NIOSH)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ فرز سنگبری رونیکس مدل ۳۲۲۰

فرز سنگبری رونیکس مدل 3220

مشخصات

 • توان
  ۲۴۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۰۰۰
 • قطر صفحه
  ۲۳۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • اقلام همراه
  دسته کلید گردان ۱۸۰ درجه جهت کار در زوایای مختلف
 • سایر توضیحات
  – مجهز به موتور پر قدرت و گیربکس صنعتی جهت انجام کاربری های طولانی مدت و پرفشار برش سایش – استفاده از آرمیچر و بالشتک های صنعتی با بالاترین کیفیت سیم پیچی اتوماتیک مطابق با استاندارد CE- مجهز به بلبرینگ های ضد غبار NSK جهت جلوگیری از استهلاک زودرس دستگاه- مجهز به کلید ضد غبار با کیفیت مطابق با استاندارد CE- طراحی منحصر به فرد در قسمت پروانه ای آرمیچر جهت بهبود گردش هوا داخل دستگاه و افزایش عمر مفید موتور- مجهز به دسته جانبی ضد لرزش ارگونومیکدسته کلید گردان ۱۸۰ درجه جهت کار در زوایای مختلفپر قدرت و صنعتی با کارایی بالا-مجهز به کلید ضد غباردارای قابلیت سافت استارت-کابل ۴ متری مقاوم مطابق با استاندارد VDE آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ فرز مینیاتوری توسن مدل ۳۵۱۶ MDG

فرز مینیاتوری توسن مدل 3516 MDG

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۷۲۲ کیلوگرم
 • توان
  ۱۶۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۵۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  دسته

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ فرز مینیاتوری توسن مدل ۳۵۱۶ MDG 253 مجموعه ۲۵۳ عددی

فرز مینیاتوری توسن مدل 3516 MDG 253 مجموعه 253 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۳x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۷۲۲ کیلوگرم
 • توان
  ۱۶۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۵۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  ۲۴۹ قطعه لوازم برشکاری و پولیش کاری و سنباده کاریدستهکیف برزنتیشلنگ خرطومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ فرز مینیاتوری شارژی بوش مدل GRO 12V-35

فرز مینیاتوری شارژی بوش مدل GRO 12V-35

مشخصات

 • توان
  ۱ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۵۰۰۰ – ۳۵۰۰۰
 • قطر صفحه
  ۳۲ میلی‌متر
 • ویژگی‌های صفحه
  صفحه برش
 • اندازه سوراخ اتصال
  ۲۵۵x55x55
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  صفحه همراه
 • اقلام همراه
  – ۱ عدد جعبه ارگانیایزر- ۵ عدد صفحه برش- آچار و مهره های مربوطه
 • سایر توضیحات
  – موتور قدرتمند با سرعت بالا (تا ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه) برای کار های صنعتی و شرایط سخت طراحی شده است.- این محصول بدون باتری و شارژر توسط شرکت بوش عرضه شده است (سازگار با باتری های لیتیوم ۱۲ ولت بوش و باتری های دریل شارژی GSR 120-LI)- برای طیف گسترده ای از پروژه های حرفه‌ای مانند برش، سنباده، حکاکی و حفاری به ویژه در مناطقی که دسترسی سختی دارند انتخاب فوق‌العاده‌ای محسوب می شود.- به دلیل ابعاد مناسب، طراحی ارگونومیک و چراغ LED، استفاده از این فرز مینیاتوری بسیار راحت است.- قابلیت تغییر سرعت در بازه ۵۰۰۰ تا ۳۵۰۰۰ دور در دقیقه- مجهز به قفل اسپیندل جهت راحتی در تعویض سری- مجهز به سیستم محافظت از باتری بوش (ECP)- مجهز به نشانگر LED باتری- وزن مناسب (۶۰۰ گرم)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ فرز سنگبری بوش مدل GWS21-230H

فرز سنگبری بوش مدل GWS21-230H

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x33x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵ کیلوگرم
 • توان
  ۲۰۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۵۰۰
 • قطر صفحه
  ۲۳۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ فرز آهنگری رونیکس مدل ۳۲۱۱

فرز آهنگری رونیکس مدل 3211

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۴x11x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶ کیلوگرم
 • توان
  ۲۳۵۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰
 • قطر صفحه
  ۱۸۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ فرز حکاکی پارکساید مدل PGG 15 E4

فرز حکاکی پارکساید مدل PGG 15 E4

مشخصات

 • توان
  ۵۰HZ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  مناسب برای چوب
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما ۴ عدد شابلون

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ فرز مینیاتوری انگشتی ام تی سون کد ۶۴۵

فرز مینیاتوری انگشتی ام تی سون کد 645

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x5x5 سانتی‌متر
 • توان
  ۱۸۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • اقلام همراه
  دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولت کیف حمل خرطومی
 • سایر توضیحات
  – دارای دو مدل سری و چهار مدل انواع سایزهای مختلف کولت – دارای موتور قدرتمند ۱۸۰ وات – دارای قابلیت تنظیم دور از ۸۰۰۰ الی ۳۰۰۰۰ دور بر دقیقه – دارای خرطومی انعطاف پذیر – دارای کیف حمل پارچه‌ای باکیفیت – دستگاهی اقتصادی، باکیفیت و مناسب برای انجام کلیه امور ظریف‌کاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ فرز مینیاتوری رونیکس مدل ۳۴۰۱

فرز مینیاتوری رونیکس مدل 3401

مشخصات

 • توان
  ۱۷۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۵۰۰۰ – ۸۰۰۰
 • اقلام همراه
  – ۳ عدد کولت- ۱۲۲ عدد لوازم جانبی شامل: ۵ سنگ فرز – ۷ مته‌ی الماسه – ۱۲ سنباده استوانه‌ای – ۲ میله‌ی نگهدارنده‌ی سنباده‌ی استوانه‌ای – ۳۶ صفحه برش دایره‌ای – ۱ سنگ سنباده‌ی معمولی مکعب – ۴ سنگ سنباده‌ی الماسه – ۲ فرچه‌ی مویی و سیمی – ۱ سری کاتر – ۳ مته – ۱ آچار مخصوص – ۲ میله‌ی نگهدارنده‌ی سنگ برش و سنگ سنباده‌ی الماسه – ۴۰ صفحه‌ی دایره‌ای سنباده – میله اتصال سنباده – ۲ سنگ برش فولاد – ۱ شلنگ – پایه اتصال به میز – پایه اتصال به دستگاه – کیف پلاستیکیدفترچه‌ی راهنما به زبان فارسی و لاتین
 • سایر توضیحات
  – مجهز به سیستم تغییر دور دیجیتالی- مجهز به ۱۲۹ قلم انواع لوازم جانبی دستگاه- قدرت و کیفیت ساخت مناسب- بسته‌بندی خوب و حمل و نقل آسان- مجهز به ۳ سایز کولت- دارای بلبرینگ ضدغبار- طول کابل برق: ۱.۵ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ فرز مینیاتوری رونیکس مدل ۳۴۰۲

فرز مینیاتوری رونیکس مدل 3402

مشخصات

 • توان
  ۱۷۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۸۰۰۰-۳۵۰۰۰
 • اقلام همراه
  – ۳ عدد کولت- ۱۲۲ عدد لوازم جانبی شامل: ۵ سنگ فرز – ۷ مته‌ی الماسه – ۱۲ سنباده استوانه‌ای – ۲ میله‌ی نگهدارنده‌ی سنباده‌ی استوانه‌ای – ۳۶ صفحه برش دایره‌ای – ۱ سنگ سنباده‌ی معمولی مکعب – ۴ سنگ سنباده‌ی الماسه – ۲ فرچه‌ی مویی و سیمی – ۱ کاتر – ۳ مته – ۱ آچار مخصوص – ۲ میله‌ی نگهدارنده‌ی سنگ برش و سنگ سنباده‌ی الماسه – ۴۰ صفحه‌ی دایره‌ای سنباده – میله اتصال سنباده – ۲ سنگ برش فولاد – ۱ شلنگ و ۱ چراغ LED- کیف برزنتیدفترچه‌ی راهنما به زبان فارسی و لاتین
 • سایر توضیحات
  – داراس ۶ حالت تنظیم سرعت- مجهز به ۱۲۵ قلم انواع لوازم جانبی دستگاه- قدرت و کیفت ساخت مناسب- بسته‌بندی خوب و حمل و نقل آسان- مجهز به ۳ سایز کولت- دارای بلبرینگ ضدغبار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ فرز آهنگری پوکا مدل AG1504

فرز آهنگری پوکا مدل AG1504

مشخصات

 • وزن
  ۲.۸ کیلوگرم
 • توان
  ۱۲۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۹۲۰۰
 • قطر صفحه
  ۱۵۰ میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای انجام کارهای طولانی مدت کارگاهی- قابلیت نصب دسته در سه سمت مختلف- دارای قفل اسپیندل- ابعاد بسته بندی: طول: ۴۶ ، عرض: ۱۶ ، ضخامت: ۱۵ سانتی‌متر- وزن بسته بندی: ۳۲۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ فرز مینیاتوری مدل A30 مجموعه ۳۰ عددی

فرز مینیاتوری مدل A30 مجموعه 30 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x6x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۰.۵۰ کیلوگرم
 • توان
  ۱۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۲۵۰۰۰
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  مناسب برای فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ فرز سنگبری ماکیتا مدل ۹۰۲۰

فرز سنگبری ماکیتا مدل 9020

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۹x11x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵.۳ کیلوگرم
 • توان
  ۲۲۰۰ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۶۶۰۰
 • ضخامت صفحه
  ۲
 • قطر صفحه
  ۲۳۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  حفاظ
 • اقلام همراه
  محافظ صفحه – دسته کمکی – اچار – دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ فرز مینیاتوری درمل مدل ۱/۲۵-۳۰۰۰

فرز مینیاتوری درمل مدل 1/25-3000

مشخصات

 • توان
  ۱۳۵ وات
 • سرعت حرکت آزاد
  ۳۳۰۰۰-۱۰۰۰۰
 • ضخامت صفحه
  ۱
 • قطر صفحه
  ۲۵ میلی‌متر
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای آهن
 • اندازه سوراخ اتصال
  ۳
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  صفحه همراه
 • اقلام همراه
  خرطومیکیف Hard Case25 عدد متعلقات
 • سایر توضیحات
  دارای قدرت زیاددارای دقت خیلی زیاد مناسب جهت کارهای حرفه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید سنگ فرز در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید آبلیمو گیر دستی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا