ابزار سلامتلوازم شخصی برقی

واتر جت دندان، راهنمای خرید انواع دستگاه شستشوی دهان یا واتر جت دندان ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید واتر جت دندان باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

امروزه راز سلامتی و طول عمر بالا داشتن دندان‌های سالم و زیبا می‌باشد. برای تمیز کردن دندان دستگاه‌های مختلفی وجود دارد، اما برای تمیز کردن قسمت‌هایی که با مسواک تمیز نمی‌شوند، شما نیاز به یک دستگاه واتر جت دندان دارید. دندان نقش مهمی در زیبایی فرد دارد، اگر نگاهی به پیرامون اطراف خود کرده باشید، شخصیت‌هایی را خواهید دید که به زیبایی دندان‌های خود اهمیت زیادی می‌دهند و برای داشتن دندان‌های زیبا هزینه‌های سنگینی به دندانپزشکی‌ها پرداخت می کنند. دستگاه واترجت دندان خانگی یکی از دستگاه‌هایی است که شما به وسیله آن می توانید بدون مراجعه به دندانپزشکی دندان‌های خود را با فشار آب جرم گیری کرده و باکتری‌ها و جرم آن‌ها را به راحتی خارج کنید. همانطور که می‌دانید جرم و باکتری‌ها یکی از عوامل مهم در پوسیدگی دندان به شمار می آیند، شما می‌توانید با رعایت بهداشت دهان و دندان سلامتی خود را تضمین کرده و تا سال‌ها بدون بیماری به زندگی خود ادامه دهید‌.

هیچ وقت فکر نکنید که با خرید واتر جت دندان دیگر نیازی به استفاده از مسواک یا نخ دندان نخواهید داشت. در واقع این دستگاه تکمیل کننده کار تمیز ‌سازی دندان می باشد، شما بعد از این که دندان‌های خود را نخ دندان کشیدید سپس به صورت کامل با مسواک شستشو دادید، قبل از اینکه از محلول دهانشویه استفاده کنید، می توانید به وسیله دستگاه واترجت دندان آب را با فشار زیاد به کناره‌های دندان و لثه خود بگیرید و با این وسیله جرم و باکتری‌هایی که به وسیله مسواک و نخ بیرون نیامده‌اند و پوسیدگی ایجاد می‌کنند را به خوبی تمیز کنید. این دستگاه معمولاً در دندانپزشکی‌ها به عنوان دستگاه جرم گیری دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد، خوشبختانه شرکت‌های تولید کننده واتر جت دندان نمونه‌های خانگی آن را نیز روانه بازار کرده‌اند که دقیقاً با همان کیفیت و شاید بیشتر اقدام به جرم گیری دندان‌های شما می‌کنند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی دهان و دندان‌های خود اهمیت می‌دهید و به همین دلیل قصد خرید دستگاه واترجت دندان خانگی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلاً نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه واترجت آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دستگاه واتر جت باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می دهیم.

واترجت یا دستگاه شستشوی دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

واترجت دندان دستگاهی است که با فشار زیاد آب قادر به تمیز کردن قسمت‌های مختلف دهان و دندان یعنی قسمت‌هایی که به وسیله مسواک و نخ دندان قابل تمیز کردن نیست. این وسیله به دستگاه شستشو دهنده دهان هم معروف است. هدف از استفاده از این دستگاه از بین بردن باکتری‌ها و جرم‌های کناره‌های دندان می‌باشد. کسانی که ایمپلنت کرده‌اند، یا دندان‌های آن‌ها روکش شده یا دندان‌های خود را ارتودنسی نموده‌اند، مطمئنا دیگر با یک نخ و مسواک کار تمیز کردن دندان‌های آن‌ها راه نمی‌افتد و نیاز به یک دستگاه واتر جت هستند. این وسیله تا دو برابر بیشتر از نخ و مسواک از پوسیدگی دندان‌های شما جلوگیری می‌کند. زیرا آب را با فشار به کناره‌های دندان و لثه می‌فرستد و باکتری‌های اعمال لثه را با فشار بیرون می‌اورد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مسواک برقی

اجزای تشکیل دهنده دستگاه واترجت دندان:

 1. مخزن آب: یک مخزن پلاستیکی است که آب مورد نیاز برای شستشوی دندان‌های شما را فراهم می‌کند. حجم این مخزن بسته به مدل دستگاه متفاوت می‌باشد، دستگاه‌های بزرگتر مخزن آب بزرگتری دارند.
 2. پمپ آب: پمپ موتور الکتریکی است که با پره‌های خود آب را به حرکت در آورده و فشار لازم برای پاکسازی دندان‌ها و لثه‌ها را به دست می‌آورد. هرچه دستگاه شما پمپ آب قوی‌تری داشته باشد، آب را با فشار بیشتری به دهان شما می فرستد و دهان شما را بیشتر تمیز می‌کند.
 3. سری شستشو: قسمتی از دستگاه که آب با فشار از آن خارج می شود، این قطعه معمولاً درون دهان فرد قرار می گیرد هر دستگاه دارای تعدادی سری متفاوت می‌باشد که باعث می‌شود، این دستگاه از شخصی بودن خارج شده و بتوانید از آن برای سایر اعضای خانواده خود هم استفاده کنید.
 4. کلیدهای دستگاه: این وسیله دارای یک کلید روشن و خاموش می‌باشد که از آن برای خاموش و روشن کردن دستگاه استفاده می‌شود. همچنین برای کنترل میزان فشار آب خروجی از دستگاه دارای یک سری دکمه می‌باشند که به منظور تنظیم فشار آب و برنامه ریزی مورد نیاز برای شستشوی دندان‌های شما از آن استفاده می‌شود.

انواع دستگاه واتر جت دندان:

 • دستگاه واترجت دندان باسیم: این دستگاه معمولاً در اندازه های بزرگ ساخته می شود و در یک جای ثابت قرار می‌گیرد. انرژی مورد نیاز برای کار کردن با این دستگاه از طریق برق شهری تامین می‌شود. این وسیله دارای تعدادی سری متفاوت است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به جای استفاده یک شخص از این دستگاه تمام اعضای خانواده شما از آن استفاده کنند.
 • دستگاه واترجت دندان بی سیم: این دستگاه در اندازه های کوچکی ساخته می شود که به آن نمونه پرتابل قابل حمل نیز گفته می‌شود. اندازه این وسیله به گونه ای است که به راحتی آن را می‌توان در اون سال قرار داد و با خود به جاهای مختلف حمل نمود. سری این دستگاه معمولاً قابل تعویض نیست و فقط برای یک شخص مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال یک دستگاه قابل حمل برای خانواده خود هستید این مدل گزینه مناسبی نمی‌باشد.

انواع سری قابل استفاده در دستگاه واترجت دندان:

شما برای استفاده از این دستگاه نیاز به سری‌های مختلفی دارید این نوع دندان های شما است که مشخص می کند دقیقاً باید از چه نوع سری برای تمیز کردن آن‌ها استفاده کنید. شما برای شستشوی زبان خود باید از یک سری جداگانه استفاده کنید که از نظر شکل ظاهری با سایر مدل ها تفاوت زیادی دارد. نمونه مسواک برای شستن دندان‌های معمولی، نمونه ایمپلنت هم برای دندان‌های ایمپلنت شده و سری ارتودنسی هم برای دندان‌های ارتودنسی شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه پلاک و کلاسیک هم برای شستشوی قسمت‌هایی که مسواک زدن و شستن آن‌ها ساده نیست مثل دندان‌های آسیاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای استفاده از دستگاه واتر جت دندان:

 • این دستگاه برای افراد که دارای مشکلات عضلانی هستند و استفاده از نخ دندان برای آن‌ها امکان پذیر نمی‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استفاده از این دستگاه بسیار ساده است، شما فقط باید درون مخزن آن مقداری آب بریزید و دستگاه را روشن کنید و سری آن را در بین دندان‌ها و لثه‌ خود قرار دهید.
 • این وسیله به شما این امکان را می دهد تا قسمت‌هایی از دهان و دندان شما را که دسترسی و شستن آن‌ها ساده نیست را به راحتی شستشو دهید.
 • سرعت کار با این دستگاه چند برابر نخ دندان است و همانند نخ دندان امکان پارگی لثه و آسیب به آن وجود ندارد. شما عمل تمیز کردن قسمت‌های مخفی دندان را بدون هیچ گونه خطری به راحتی می‌توانید انجام می دهید.

روش استفاده از دستگاه شستشوی دندان:

 1. کار با این دستگاه بسیار ساده بوده و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارد. قبل از هر چیزی لازم است بدانید این دستگاه جایگزین مسواک نیست و شما حتماً باید روزی یک یا دو بار دندان‌های خود را مسواک بزنید این وسیله جایگزینی برای نخ دندان است. شما می‌توانید هم قبل و هم بعد از مسواک زدن از این دستگاه استفاده کنید و یک مسئله شخصی و دلخواه می‌باشد. پس تفاوتی نمی‌کند که قبل از زدن مسواک یا بعد از زدن مسواک از این وسیله استفاده کنید. برای کار با این دستگاه ابتدا باید مخزن آن را تا حجم مشخص شده یا نقطه ماکسیمم با آب ولرم پر نمائید.
 2. برای اینکه لباس‌ها و فضای اطراف خود را کثیف نکنید، بهتر است سر خود را مقداری به درون روشویی توالت خم نمایید، سپس سری دستگاه را نزدیک دندان‌های خود بگیرید و دکمه روشن شدن آن را فشار دهید. با این کار فرآیند شسته شدن دندان های شما شروع می‌شود، شما وظیفه دارید سری دستگاه را به قسمت های مختلف دندان و لثه خود حرکت دهید تا تمام قسمت‌های آن به خوبی تمیز شود. تنها نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که سری دستگاه باید با دندان‌ها و لثه شما زاویه ۹۰ درجه داشته باشد تا بتواند به خوبی قسمت‌های مختلف آن را شستشو دهد. این کار را باید به مدت دو دقیقه انجام دهید و پس از پایان کار آب مخزن دستگاه خود را تخلیه نمائید تا از رشد باکتری‌ها درون دستگاه جلوگیری کنید.

بهترین مارک واترجت دندان موجود در بازار:

اصلاً کار ساده ای نیست که بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک واترجت دندان به شما معرفی کنیم، برند های باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این دستگاه فعالیت می کنند و معرفی یک برند خاص حق سایر تولید کننده‌ها را ضایع می‌کند و تا حدودی جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای دستگاه شستشوی دهان را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دستگاه شستشوی دهان واتر پالس
 • دستگاه شستشوی دهان اسپلش
 • دستگاه شستشوی دهان نایس فیل
 • دستگاه شستشوی دهان هارمن
 • دستگاه شستشوی دهان زولل
 • دستگاه شستشوی دهان بی ول
 • دستگاه شستشوی دهان سوکاس
 • دستگاه شستشوی دهان واتر اسپلش

دستگاه شستشوی دهان از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های مختلفی برای خرید دستگاه واترجت دندان وجود دارد و شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید، دستگاه شستشوی دهان مورد نظر خود را خریداری نمائید. در واقع هیچ روشی وجود ندارد که مشخص کند باید از یک روش خاص این کار را انجام دهید. اگر بخواهیم تک تک این روشها را به شما معرفی کنیم شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد به همین دلیل در ادامه دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید دستگاه واترجت از فروشگاه کالای پزشکی: در این روش شما باید حتما از محل کار یا منزل خود خارج شوید و به یک فروشگاه کالا پزشکی مراجعه کنید و از میان تنوع پایین محصولات واتر جت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. در انتخاب خود باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی دستگاه واترجت دندان: در این روش شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتماً بخوانید: راهنمای خرید  انواع خمیر دندان

نکات مهم هنگام خرید دستگاه واتر جت دندان:

 1. قیمت محصول: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید دستگاه شستشوی دهان و قیمت آن می باشد. قبل از هر کاری باید میزان بودجه برای خرید دستگاه شستشوی دهان را مشخص کنید. با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: این وسیله هم مانند سایر وسایل شخصی برقی انواع مختلفی دارد، این شما هستید که باید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمائید. اگر به دنبال وسیله‌ای هستید که تمام اعضای خانواده شما بتوانند از آن استفاده کنند به شما نمونه سیمی را پیشنهاد می کنم زیرا دارای سری‌های مختلف برای تک تک اعضا می‌باشند. نمونه‌های بی‌سیم پرتابل بوده و تنها برای یک شخص مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 3. تک کاره یا چند کاره: شما ابتدا باید مشخص کنید که این دستگاه را برای شستشوی دهان و دندان می‌خواهید و یا انتظار بیشتری از آن دارید. دستگاه های تک کارم معمولاً قادر به پاشش آب با فشار بالا درون دهان شما می باشند اما نمونه های چند کاره‌ای هم وجود دارند که می‌توانند علاوه بر پاشش آب درون دهان شما دندان‌های شما را سفید و جرم‌گیری ‌کنند.
 4. حجم مخزن دستگاه: هر مدل از این دستگاه با توجه به ساختار داخلی خود دارای حجم مشخصی مخزن می‌باشد. با توجه به نوع دستگاه این مخزن معمولاً به وسیله آب، آب نمک و یا دهان شوی پر می‌شود. شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید این دستگاه سازگاری دستگاه با مایع‌های بالا باشد. اینکه دستگاه شما فقط یک مایع را پشتیبانی می‌کند، یا می‌توانید انواع مایع‌ها را درون آن بریزید. دستگاه‌های با سیم معمولا حجم مخزن بزرگتری دارند.
 5. نمونه برقی یا شارژی: نمونه برقی همان نمونه های بزرگ و ثابتی هستند که با برق شهری کار می‌کنند. اگر قرار است، دستگاه خود را در یک مکان ثابت قرار دهید، به شما پیشنهاد می‌کنم حتما نمونه برقی را خریداری کنید. اما اگر قرار است آن را با خود حمل کرده و به مسافرت ببرید به شما پیشنهاد می‌کنم نمونه شارژی یا همان پرتابل آن را خریداری نمائید. اندازه این دستگاه کوچک تر بوده و قابلیت جابجایی آسان دارد.
 6. تنوع سری دستگاه: همان طور که در ابتدای همین متن توضیح داده شد، این دستگاه دارای سری‌های مختلفی می‌باشد. شما باید با توجه به نوع دندان‌های خود برای هر قسمت از یک سری جداگانه استفاده کنید. اگر دندان‌های شما ایمپلنت هستند باید از سری مخصوص این کار و اگر دندان‌های شما ارتودنسی می‌باشند باید از سری مخصوص ارتودنسی استفاده کنید. اگر از سری مخصوص هر کار استفاده نکنید، دندان‌های شما را به خوبی تمیز نخواهد کرد.
 7. تعداد آپشن‌ها: هر دستگاه با توجه به نیاز مشتری می‌تواند دارای تعدادی آبشن باشد. مثلاً یکسری مدل‌ها با مسواک برقی کار شستشوی دهان را انجام می‌دهند، برخی دیگر دارای ویژگی ماساژ دهنده لثه می‌باشند. داشتن یک تایمر هم می‌تواند به طول عمر دستگاه و مصرف کمتر انرژی به شما کمک کند. همچنین ضدآب بودن دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که آن را در محیط‌های مرطوب مانند سرویس بهداشتی نگهداری کنید.

روش نگهداری از دستگاه واترجت دندان:

 • همیشه بعد از پایان کار آب مخزن دستگاه را خالی کنید، زیرا ماندن آب درون مخزن باعث ایجاد رسوب و رشد باکتری ها درون دستگاه می‌شود.
 • بهتر است از این دستگاه بیشتر از مدت زمان دو دقیقه استفاده نکنید، زیرا موتور آن داغ شده و ممکن است دستگاه شما آسیب جدی ببیند.
 • با توجه به این که جنس بدنه دستگاه شما پلاستیکی است، باید آن را در ارتفاع و محل مناسبی قرار دهید، زیرا در صورت سقوط دستگاه شما آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر احساس می‌کنید، مخزن دستگاه شما نشتی دارد هر چه سریعتر نسبت به تعویض یا رفع نشتی مخزن آن اقدام کنید. زیرا نشت آب به درون قسمت‌های الکترونیکی دستگاه منجر به سوختن برد اصلی آن می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه واتر جت دندان مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های دستگاه واترجت دندان ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC3921

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC3921

مشخصات

 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دسته ارگونومیک
 • ابعاد
  ۵۵x55x261 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • مشخصات باتری
  ۸۰۰mAh
 • محدوده فشار آب
  ۶۰-۱۰۰Psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۳۰ML لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۲۰۰-۱۴۰۰time/min
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۰۰-۱۴۰۰time/min
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه: واترفلوسر / واتر پیک / جرم گیری و شست و شوی دهان و دندانبرند:NiceFeel / نایس فیلمدل: FC3921عمکلرد: جرم گیری وشست و دهان و دندانمنبع تغذیه: باطری قابل شارژظرفیت باطری:۸۰۰mAhحجم مخزن آب: ۱۳۰MLتعداد پالس:۱۲۰۰-۱۴۰۰time/minفشار آب:۶۰-۱۰۰Psiتعداد سری:۲عددضدآب:IPX7اداپتور: DC5V, 1Aولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰VAC 50/60Hzسایز: ۵۵x55x261وزن: ۱۹۲.۴g

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-933

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-933

مشخصات

 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • تجهیزات همراه
  آداپتور
 • تعداد سری مسواک
  یک عدد
 • ابعاد
  ۲۲۳x130x105 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۲۰۶-۸۶۲ کیلوپاسکال
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۸ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰ پالس
 • توضیحات سری‌های مسواک
  ۳ نازل استانداردنازل تمیزکننده زباننازل ارتودنسینازل برای ایمپلنت، پل، تاچ و روکش دنداننازل پریودنتال(برای لثه‌ها)نازل مسواکدرپوش مخزن به همراه جعبه نگهداری نازل‌ها
 • سایر توضیحات
  حداکثر زمان استفاده بدون وقفه ۵۰ دقیقهتعداد نازل در کیت ۸ عددزمان شارژ کامل با آداپتور ۴ ساعتباتری داخلی ۱۵۶۰ میلی‌آمپر‌ساعتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان اورال-بی مدل Aquacare4

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان اورال-بی مدل Aquacare4

مشخصات

 • اقلام همراه
  استند شارژیک عدد سری یدکدفترچه راهنما
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۲۰۰×۶۰×۸۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۹۰PSI
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰
 • سایر توضیحات
  ماساژ دادن لثهبدنه کاملا ضد آبدارای تکنولوژی اکسی جتقابل حمل و استفاده ی بدون سیمقابلیت تنظیم خروجی آب به دو صورت:شستشو با فشار آبشستشو با فشار آب و هواقابلیت تنظیم شدت خروجی آب به دو صورت:حساس، متمرکز.قابلیت استفاده برای افراد دارای ارتودنسی و لمینت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۴ سری متفاوت به همراه دفترچه راهنما و کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستگاه شست و شوی دهان و دندان فیلیپس مدل HX3711/20

دستگاه شست و شوی دهان و دندان فیلیپس مدل HX3711/20

مشخصات

 • تعداد سری ها
  دو عدد
 • امکانات ابزار
  سیم گردان
 • ابعاد
  ۱۴x14x25 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
 • سایر توضیحات
  تا ۱۸۰ درصد موثر از نخ دندان جهت داشتن لثه های سالم تر، چهار جریان گسترده آب جهت تمیز کردن هر چی بهتر بین دندان ها، پالس های ملایم آب که از دندانی به دندان دیگر انتقال میدهد بدون اینکه هیچ نقطه ای را از دست بدهید، دو حالت نخ دندان و ده شدت تمیزکنندگی، دارای تاییده انجمن دندانپزشکی آمریکا (American Dental Association)، طراحی و مهندسی شده در هلند ساخت اندولزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC163

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC163

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دارای مسواک برقی
 • ابعاد
  ۱۳۰x208x140 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۰۰PSI
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰-۱۸۰۰RPM/min
 • توضیحات سری‌های مسواک
  مشخصات مسواک برقی:تایمر هوشمند: ۲دقیقهقابلیت تغییر حالت:داردتعداد حالت قابل تنظیم:۵ حالتتمیزکنندهسفید کنندهمراقبت از لثهپولیشمخصوص دندان های حساسضدآب: IPX7منبع تغذیه:باطری قابل شارژمدت زمان شارژ:۵-۷ساعتمدت زمان شارژ دهی:۲۱روز (استفاده دوبار در شبانه روز)
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه: واتر فلوسر / واتر پیک / جرم گیری و شست و شو دهان و دندان/ مسواک شارژیبرند : نایس فیل / NICEFEELمدل:FC163جرم گیری و شست و شو با آب:داردجرمگیری و شست و شو با براش و یا مسواک برقی: داردمشخصات مسواک برقی:تایمر هوشمند: ۲دقیقهقابلیت تغییر حالت:داردتعداد حالت قابل تنظیم:۵ حالتتمیزکنندهسفید کنندهمراقبت از لثهپولیشمخصوص دندان های حساسضدآب: IPX7منبع تغذیه:باطری قابل شارژمدت زمان شارژ:۵-۷ساعتمدت زمان شارژ دهی:۲۱روز (استفاده دوبار در شبانه روز) مشخصات واتر فلوسر: ظرفیت مخزن:۶۰۰ml فرکانس پالس: ۱۴۰۰-۱۸۰۰RPM/minفشار: ۳۰-۱۰۰PSIتعداد سری شست و شو :۷عددقابلیت تنظیم سرعت: ۱۰سرعتهمنبع تغذیه واتر فلوسر:برق مستقیمقدرت واتر فلوسر:۵wولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰V, 50/ 60HZاداپتور: DC5V, 1Aمیزان صدا:

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WL-10

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WL-10

مشخصات

 • اقلام همراه
  -۵ سری متفاوت-دفترچه راهنما-کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲ روز (۸۰ دقیقه)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان اورال-بی مدل Aquacare

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان اورال-بی مدل Aquacare

مشخصات

 • اقلام همراه
  استند شارژ
 • تعداد سری ها
  دو عدد
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • ابعاد
  ۲۰۰×۶۰×۸۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۹۰PSI
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰
 • سایر توضیحات
  مخزن جدا ندارد و مخزن روی دسته قرار داردمناسب برای جرم گیری بین دندان مناسب برای دندان های ارتودنسی شده ، سرامیک شده ، ایمپلنت و لثه های حساس جت های آب مارپیچی با حباب میکرو هوا به آرامی لثه ها را ماساژ می دهند. فشار آب قابل تنظیم است و از سطح ۱ (LP) تا مرحله: ۵ (فشار زیاد) اندازه می گیرد تا بتوان آنها را جا داد. با استفاده از سوئیچ نازل می توانید آن را به راحتی با نوک انگشت تمام بین چرخش و تابش مستقیم انتخاب کنید. فیلتر هوا مخصوص در این محصول ، هوای موجود در آب را در مسیر انتهای نازل از هوا پاک می کند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دستگاه شست و شوی دهان و دندان سوکاس مدل Mi W3 PRO

دستگاه شست و شوی دهان و دندان سوکاس مدل Mi W3 PRO

مشخصات

 • اقلام همراه
  محفظه نگهداری سری
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  تقویت کننده‌ی توربو
 • قابلیت‌های ابزار
  ضد آب
 • محدوده فشار
  دو
 • ابعاد
  ۲۳۱x221x59.9 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۱۳۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۲۴۰ لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۲۲۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۳۰۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  نازل استاندارد: دارای حالت شلیک نقطه ای که مناسب تمیز کردن سخت ترین لکه ها میباشد.نازل تمیز کننده پلاکت: حالت محافظت از لثه دارای حالات ضعیف،متوسط و قوی میباشد که مناسب افرادی هست که دارای دندانهای حساس و یا ترس از صدمه دیدن آنها دارند.نازل ارتودنسی: مخصوص دندانهای ارتودنسی شده که مجهز به یک پاک کننده با موی ظریف است که باعث تمیزی شکاف مابین بریس ها و از بین بردن باقی باکتری ها میشود.نازل تمیز کننده زبان: مورد استفاده در مواقعی که روی زبان ضخیم و چرب شده و یا تنفس دچار مشکل شده است.
 • سایر توضیحات
  تعداد نازل: ۴ عددتعداد حالات:‌ ۷ حالت مختلفظرفیت مخزن آب: ۲۴۰ میلی‌لیترگواهینامه استاندارد IPX7چرخش ۳۶۰ درجه نازل هاقابلیت تمیز کردن نقاط کور: داردقابلیت تمیز کردن عمیق: داردقابلیت تمیز کردن دهان: داردقابلیت استفاده برای لثه‌های حساس: داردقابلیت استفاده برای دندان‌های ارتودنسی شده: داردپشتیبانی ۳۶۰ درجه ای نازل ها هنگام استفاده / دارای ساختار ضد لغزش بدنه برای قرارگیری راحت تر در دست / مخزن جدا شونده آب با قابلیت شستشوی آسان / دارای گواهینامه استاندارد IPX7 و کاملا ضد آب / ۱۳۰۰۰ پالس آب در دقیقه و مناسب برای یک روتین کامل پاکسازی دهان و دندان / دارای تثبیت کننده ولتاژ برای پالس زنی آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دستگاه شست و شوی دهان و دندان گرین لاین مدل Oral Irrigator

دستگاه شست و شوی دهان و دندان گرین لاین مدل Oral Irrigator

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل شارژ مغناطیسی- ۴ عدد سری دستکاه – دفترجه راهنما
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • قابلیت‌های ابزار
  ضد آب
 • ابعاد
  ۲۳۰×۶۰×۹۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۹۰PSI
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۱۶ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC256

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC256

مشخصات

 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • تجهیزات همراه
  باتری
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تعداد سری مسواک
  دو عدد
 • مشخصات باتری
  باطری لیتیومی ۱۴۰۰mAhیکبار شارژ کامل قابلیت استفاده برای ۲۰روز(یکبار در روز)
 • محدوده فشار آب
  دامنه فشار: ۳۰-۱۰۰ psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰۰ml لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  میزان پرتاب آب: ۱۴۰۰-۱۸۰۰ضربه در دقیقه
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  میزان پرتاب آب: ۱۴۰۰-۱۸۰۰ضربه در دقیقه
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه:واتر فلوسرنامهای دیگر دستگاه: واتر پیک /واتر جت/ جرمگیر دندان / جرم گیری دندان با فشار آببرند: نایس فیلمدل: FC256عملکرد:جرمگیری و شست و شوی دهان و دندان با فشار آبحالتهای آب پاشی:۳حالتحالت معمولی(نرمال)/ حالت نرم/ حالت پالسمیزان پرتاب آب: ۱۴۰۰-۱۸۰۰ضربه در دقیقهدامنه فشار: ۳۰-۱۰۰ psiحجم مخزن آب: ۲۰۰mlمنبع تغذیه: باطری قابل شارژنوع باطری:باطری لیتیومی ۱۴۰۰mAhیکبار شارژ کامل قابلیت استفاده برای ۲۰روز(یکبار در روز)نشانگر باطری:دارداداپتور:DC5V,1Aمیزان ضد آب بودن:دارای IPX7قابلیت حمل و جابجایی:دارد و به صورت پرتابلتایمر هوشمند :داردمدت تایمر:خاموشی خودکار پس ۱۲۰ ثانیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-912

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-912

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۵ نازلپایه شارژ
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • تجهیزات همراه
  باتری
 • مشخصات باتری
  قابل شارژ از طریق پایه‌ی متصل به برق شهری
 • محدوده فشار آب
  ۳۷۸-۷۲۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۵۰ میلی لیتر لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۲۴
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۲۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  نازل استانداردنازل تمیزکننده‌ی زباننازل ارتودنسینازل پریودنتال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC188

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC188

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دسته ارگونومیک
 • ابعاد
  ۲۰۹x125x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۷۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۵psi
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰
 • سایر توضیحات
  نام محصول: واتر فلوسر / جرمگیر دندان با آببرند : نایس فیل / nicefeelمدل:FC188عملکرد: جرم گیری و شست و شوی دندان با فشار آبجنس:ABS+PCمنبع تغذیه: برق مستقیمفرکانس پالس: ۱۲۵۰-۱۷۰۰ دور در دقیقهمحدوده فشار: ۳۰-۱۲۵psiظرفیت مخزن آب:۱۰۰۰MLمیزان صدا:

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل FL-V29

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل FL-V29

مشخصات

 • اقلام همراه
  -۴ سری متفاوت-دفترچه راهنما-کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل ۱۶۲

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل 162

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۲۰۹x125x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۷۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۵psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه
 • سایر توضیحات
  ۷ سری مختلف برای نیاز های مختلف/به همراه جعبه نگهداری برای سری ها/سوییچ هوشمند ۲ در ۱/سوییچ الکترونیکی با عملکرد حافظه، خاموش شدن خودکار پس از ۳ دقیقه/شیلنگ آب تحت فشار وارد شده از آمریکا و دارای استاندارد FDA/دارای ۱۰ حالت سرعت قابل تنظیم/حجم مخزن آب: ۶۰۰ میلی لیتر/اجزای محصول: بدنه اصلی/مخزن آب/۷ عدد سری/ولتاژ ورودی: AC100-240V,50/60Hz/میزان جهش آب: ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه/محدوده فشار: ۳۰-۱۲۵psi/وزن محصول: ۰.۷۷kgتوان: ۱۸W/ابعاد: ۲۰۹x125x220mm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC3680

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC3680

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۱۹۵x200x117 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۰PSI
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰-۱۸۰۰RPM/min
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه:واتر فلوسر / واترپیک / جرمگیری شست و دهان و دندانبرند: نایس فیل / NICEFEELمدل:FC3680عملکرد:جرمگیری و شست و شوی دهان و دندان باآبمنبع تغذیه:برق مستقیمولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰V, 50/ 60HZقدرت:۱۸wفرکانس پالس: ۱۴۰۰-۱۸۰۰RPM/minفشار: ۳۰-۱۲۰PSIصدا:

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ مسواک برقی اورال-بی مدل GUMCARE 1 به همراه خمیردندان مدل Pro-Onarim حجم ۵۰ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل GUMCARE 1 به همراه خمیردندان مدل Pro-Onarim حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۷ روز (برای ۲ بار استفاده در روز . هر بار ۲ دقیقه)
 • مدت زمان شارژ
  شارژ اولیه ۲۲ ساعت – شارژ دفعات بعد ۱۶ ساعت
 • اقلام همراه
  – پایه شارژ- ۲ عدد سری مخصوص دندان و لثه های حساس و تمیزکنندگی لثه- خمیر دندان Oral-B Pro-Onarim
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  شارژر قابل حمل – چرخش زاویه ای – تمیزکننده عمیق میان دندان ها – جلوگیری از پوسیدگی دندان ها – امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی – قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان
 • سری ها
  سری برای دندان های حساس
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  تکنولوژی ۳ بعدی نوسانی – دورانی – نبضی- از بین بَرنده پلاک ها با تکنولوژی ۳ بعدی- دارای سه حالت سفید کنندگی – دندانها و لثه های حساس – روزانه- دارای تایمر ۲ دقیقه ای برای اعلام اتمام مسواک زدن و اعلام هر ۳۰ ثانیه برای اعلام اتمام مسواک زدن ۱/۴ فک- نشانگر شارژ- دارای الیاف نرم مناسب برای دندان و لثه های حساس- کاهش التهاب لثه- سفید کنندگی بیشتر – پاک کننده لکه های دندان- دارای ۲ عدد سری ( یک عدد سری دندان و لثه های حساس Sensi Ultra Thin و یک عدد سری تخصصی بین دندانی . ایمپلنت . روکش . ارتودنسی )امکان تعویض سری مسواک برقی گام کر ۱ اورال بی Oral B Professional Gum care 1 و سازگاری با سایر سری های Oral-Bقابلیت استفاده از سری های : Tri-Zone-Cross Action-3D White-Floss Action-Dual Head-Standard-Kids- پایه شارژر : ساخت کشور چین- مسواک برقی : ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل C1

جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل C1

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۴ ساعت
 • مدت زمان شارژ
  ۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه جرم گیر .۳ عدد سری جرم گیری برای حالت های مختلف آچار نصب .شارژر وایرلس .کابل شارژ .
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سری ها
  سری سفید کننده
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری قابل شارژ
 • سایر توضیحات
  مقاوم در برابر آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-922

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-922

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۷ نازل
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • محدوده فشار آب
  ۲۰۷-۸۲۷
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ میلی لیتر لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۲۱-۳۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۸۵۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  ۳ نازل استانداردنازل تمیزکننده زباننازل ارتودنسینازل برای ایمپلنتنازل پریودنتال(برای لثه‌ها)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2580

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2580

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۲عدد سری کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۱۶۰x130x110 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۸۰psi
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰-۱۸۰۰ دور در دقیقه
 • سایر توضیحات
  نام محصول: واتر فلوسر / جرمگیر دندان با آببرند : نایس فیل / nicefeelمدل:FC2580عملکرد: جرم گیری و شست و شوی دندان با فشار آبجنس:ABS+PCمنبع تغذیه: باطری لیتیومی قابل شارژظرفیت باطری: ۱۹۰۰mAhمدت زمان شارژ:۴ساعتمدت زمان شارژ دهی:۱۰-۱۵روز(در صورت استفاده ۲بار در روز)فرکانس پالس: ۱۴۰۰-۱۸۰۰ دور در دقیقهمحدوده فشار: ۳۰-۸۰psiظرفیت مخزن آب:۵۰۰MLمیزان صدا:

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل FC

جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل FC

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۶۰
 • اقلام همراه
  ۱ x دستگاه جرم گیر برقی ۱x سر تمیز کننده حساس ۱ x سر تمیز کننده صاف ۱x آچار مخصوص ۲ x پد الکلی ۱xکابل DC 1 x راهنمای کاربر
 • سری ها
  معمولی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری قابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ مسواک برقی اورال-بی مدل Pro1 500 SENSI UltraThin به همراه خمیر دندان مدل Pro Onarim حجم ۵۰ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل Pro1 500 SENSI UltraThin به همراه خمیر دندان مدل Pro Onarim حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۱۰ روز (برای ۲ بار استفاده در روز . هر بار ۲ دقیقه)
 • مدت زمان شارژ
  شارژ اولیه ۲۲ ساعت – شارژ دفعات بعد ۱۶ ساعت
 • اقلام همراه
  – پایه شارژ- ۱ عدد سری مخصوص دندان و لثه های حساس و تمیزکنندگی لثه- خمیر دندان Oral-B Pro-Onarim
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  شارژر قابل حمل – چرخش زاویه ای – تمیزکننده عمیق میان دندان ها – جلوگیری از پوسیدگی دندان ها – امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی – قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان
 • سری ها
  سری برای دندان های حساس
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  – دارای تایمر هشدار دهنده ۲ دقیقه ای با اعلام ۳۰ ثانیه ای برای تعویض ۱/۴ فک- قابلیت تشخیص زمان تعویض سری- بدنه ضدآب- دارای استند نگهدارنده بدنه ( پایه شارژر )- عملکرد ۳D- دارای عملکرد نوسانی، چرخشی و ضربان- از بین بردن ۱۰۰٪ پلاک ها- برس گرد با زاویه ۱۶ درجه- سری اولترا تین- پایه شارژر : ساخت کشور چین- مسواک برقی : ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC288

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC288

مشخصات

 • اقلام همراه
  تجهیزات جانبی:واحد اصلی (از جمله مخزن)کتابچه راهنمای دستور العملسری های اب پاشی:سری معمولی فشار بالا ۳عددسری پریودنتال ۱عددسری ارتودنسی ۱عددسری پلاک دندان ۱عددسری شوینده زبان ۱عدد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  سیستم خاموشی خودکار
 • ابعاد
  ۲۳۵x148x200 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۵PSI
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰RPM/min
 • توضیحات سری‌های مسواک
  سری معمولی فشار بالا ۳عددسری پریودنتال ۱عددسری ارتودنسی ۱عددسری پلاک دندان ۱عددسری شوینده زبان ۱عدد
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه:واتر فلوسر / واترپیک / جرمگیری شست و دهان و دندانبرند: نایس فیل / NICEFEELمدل:FC288عملکرد:جرمگیری و شست و شوی دهان و دندان باآبمنبع تغذیه:برق مستقیمولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰V, 50/ 60HZقدرت:۱۸wفرکانس پالس: ۱۲۵۰-۱۷۰۰RPM/minفشار: ۳۰-۱۲۵PSIصدا:

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ جرم گیر دندان برقی مدل DR-2550

جرم گیر دندان برقی مدل DR-2550

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۲-۳ ساعت
 • مدت زمان شارژ
  ۲ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ x دندان پاک کن برقی۱x سر تمیز کننده قلاب مانند۱ x سر تمیز کننده صاف۱x پروب دهانی۱ x آینه دندان۱xکابل DC1 x راهنمای کاربر
 • قابلیت‌های ابزار
  ضد آب
 • امکانات ابزار
  صفحه نمایشگر
 • سری ها
  سری سفید کننده
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باتری
 • سایر توضیحات
  مشخصات فنینام محصول: کیت تمیز کردن دندان نمایشگر LEDجنس: سیلیکون، ABS، فلزرنگ محصول: مشکیرابط شارژ: کابل شارژ DCباتری: باتری پلیمری ۲۵۰ میلی آمپریولتاژ: ۵V/1Aحداکثر توان ورودی: ۱.۲۵ واتحداکثر توان خروجی: ۰.۷۵ واتولتاژ کاری: ۳.۷ ولتزمان شارژ: ۲ ساعتزمان استفاده (حداکثر دنده): ۲.۵ ساعتفرکانس لرزش: ۱۱۰۰۰ بار در دقیقهدمای کار: ۰ ℃ ~ ۴۰ ℃ضد آب: 'گواهینامه IPX6اندازه بسته بندی / وزن: ۲۴.۵ x 8.6 x 2.5 سانتی متر، ۱۷۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ واترجت دندان خانگی هارمن مدل ORAL IRRIG1

 واترجت دندان خانگی هارمن مدل ORAL IRRIG1

مشخصات

 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۳۶-۴۲ ساعت مستمر
 • مدت زمان شارژ
  ۲-۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دو عدد سری شستشوی بین دندانیدو عدد سری شستشوی دهان و لثهکابل شارژکاور محافظکیسه نگهدارندهدفترچه راهنما
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  داری چهار سری مختلفدارای سه حالت پمپاژباتری قدرتمند ۱۵۰۰ میلی آمپر
 • امکانات ابزار
  تایمر
 • سری ها
  معمولی
 • نوع حرکت
  چرخشی
 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ مسواک برقی اورال-بی مدل Pro 650 به همراه خمیر دندان اورال-بی مدل Expert حجم ۷۵ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل Pro 650 به همراه خمیر دندان اورال-بی مدل Expert حجم 75 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۲۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  یک هفته به طوری که روزانه دو بار و هر بار ۲ دقیقه استفاده شود
 • مدت زمان شارژ
  ۱۲ ساعت
 • اقلام همراه
  استند شارژخمیر دندان OralBسری Cross Actionدسته مسواکتبدیل برق دو شاخه انگلستان
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • امکانات ابزار
  تایمر
 • سری ها
  سری برای تمیز کنندگی قوی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ دستگاه شست و شوی دهان و دندان فیلیپس مدل HX3806

دستگاه شست و شوی دهان و دندان فیلیپس مدل HX3806

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۱۱۰x80x270 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  قابل تنظیم با درجات مختلف
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  بستگی به تنظیمات دستگاه
 • سایر توضیحات
  تا ۹۹ درصد پلاکت نواحی دندان را از بین میبرد، بسیار مناسب جهت جلوگیری از زرد شدن دندان ها، مناسب جهت استفاده روزمره، تا ۱۴ روز عمر کارکرد در حالت شارژ کامل، طراحی و مهندسی در هلند مونتاژ کشور چین، چهار جریان گسترده آب جهت تمیز کردن هر چی بهتر بین دندان ها، پالس های ملایم آب که از دندانی به دندان دیگر انتقال میدهد بدون اینکه هیچ نقطه ای را از دست بدهید، با توجه به انتخاب رنگ دستگاه دو عدد که مختص رنگ محصول میباشد به مدل دستگاه اضافه میشود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دستگاه شست و شوی دهان و دندان اچ تو اوفلس مدل HF-6

دستگاه شست و شوی دهان و دندان اچ تو اوفلس مدل HF-6

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱ عدد فلوسر آب ۱عدد جعبه نازل کیسه ذخیره سازی ۲ سری جت کلاسیک ۱ سری پریودنتال ۱سری ارتودنسی ۱ عدد پاک کننده زبان ۱ عدد کابل USB دفترچه راهنمای کاربر
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  سیستم ایمنی قفل دما
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار
  هشدار دمای غیر مجاز
 • ابعاد
  ۱۱۰x80x250 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۷۶ گرم
 • مشخصات باتری
  باتری لیتیومی ۲۱۵۰mAh قابل شارژ با کابل USB
 • محدوده فشار آب
  دارای ۵ سطح فشار آب از ۴۰psi تا ۱۱۰psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۳ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۷۰۰-۱۳۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ واترجت دندان خانگی واتر پالس مدل V300

واترجت دندان خانگی واتر پالس مدل V300

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۱۲۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  ۵ سری مختلف برای نیاز های مختلفدارای ۱۰ حالت سرعت قابل تنظیمحجم مخزن آب: ۸۰۰ میلی لیترپولتاژ ورودی: AC100-240V,50/60Hzمحدوده فشار: ۲۰-۱۲۰PSIوزن محصول: ۱ کیلو گرمتوان: ۱۲Wمعرفی سری های واترفلوسر :- سری پریودنتال: سری پریودنتال میتواند به صورت مستقیم آب یا مایع شستشو را به قسمت زیر لثه هدایت کند.- سری استاندارد: تعداد ۳ عدد سری استاندارد قابل استفاده برای سه نفراین سری با فشار بالا و چرخش ۳۶۰ درجه، آب را به قسمت هایی که تمیز کردن آنها دشوار است مانند حفره های دندان، بین دندان ها و زیر لثه ها هدایت کرده و باقیمانده غذا و باکتری های مضر را از آن خارج میکند. این برای شما یک تجربه دلپذیر را فراهم میکند.- سری پاک کننده زبان: قبل از روشن کردن دستگاه، سری پاک کننده زبان را بر روی زبان خود در قسمت عقب قرار دهید. به آرامی سری را روی زبان خود به سمت جلو حرکت دهید.
 • سری ها
  سری برای تمیز کنندگی قوی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق مستقیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بمیدی مدل D3 Pro

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بمیدی مدل D3 Pro

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۵۹x27x16 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۱۲۰ PSI
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۰۰-۱۴۰۰ بار / دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه واترجت دندان در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید چند راهی برق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا