ابزار سلامتلوازم شخصی برقی

واتر جت دندان، راهنمای خرید انواع دستگاه شستشوی دهان یا واتر جت دندان ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید واتر جت دندان باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

امروزه راز سلامتی و طول عمر بالا داشتن دندان‌های سالم و زیبا می‌باشد. برای تمیز کردن دندان دستگاه‌های مختلفی وجود دارد، اما برای تمیز کردن قسمت‌هایی که با مسواک تمیز نمی‌شوند، شما نیاز به یک دستگاه واتر جت دندان دارید. دندان نقش مهمی در زیبایی فرد دارد، اگر نگاهی به پیرامون اطراف خود کرده باشید، شخصیت‌هایی را خواهید دید که به زیبایی دندان‌های خود اهمیت زیادی می‌دهند و برای داشتن دندان‌های زیبا هزینه‌های سنگینی به دندانپزشکی‌ها پرداخت می کنند. دستگاه واترجت دندان خانگی یکی از دستگاه‌هایی است که شما به وسیله آن می توانید بدون مراجعه به دندانپزشکی دندان‌های خود را با فشار آب جرم گیری کرده و باکتری‌ها و جرم آن‌ها را به راحتی خارج کنید. همانطور که می‌دانید جرم و باکتری‌ها یکی از عوامل مهم در پوسیدگی دندان به شمار می آیند، شما می‌توانید با رعایت بهداشت دهان و دندان سلامتی خود را تضمین کرده و تا سال‌ها بدون بیماری به زندگی خود ادامه دهید‌.

هیچ وقت فکر نکنید که با خرید واتر جت دندان دیگر نیازی به استفاده از مسواک یا نخ دندان نخواهید داشت. در واقع این دستگاه تکمیل کننده کار تمیز ‌سازی دندان می باشد، شما بعد از این که دندان‌های خود را نخ دندان کشیدید سپس به صورت کامل با مسواک شستشو دادید، قبل از اینکه از محلول دهانشویه استفاده کنید، می توانید به وسیله دستگاه واترجت دندان آب را با فشار زیاد به کناره‌های دندان و لثه خود بگیرید و با این وسیله جرم و باکتری‌هایی که به وسیله مسواک و نخ بیرون نیامده‌اند و پوسیدگی ایجاد می‌کنند را به خوبی تمیز کنید. این دستگاه معمولاً در دندانپزشکی‌ها به عنوان دستگاه جرم گیری دندان مورد استفاده قرار می‌گیرد، خوشبختانه شرکت‌های تولید کننده واتر جت دندان نمونه‌های خانگی آن را نیز روانه بازار کرده‌اند که دقیقاً با همان کیفیت و شاید بیشتر اقدام به جرم گیری دندان‌های شما می‌کنند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به زیبایی دهان و دندان‌های خود اهمیت می‌دهید و به همین دلیل قصد خرید دستگاه واترجت دندان خانگی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلاً نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع دستگاه واترجت آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دستگاه واتر جت باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می دهیم.

واترجت یا دستگاه شستشوی دندان چیست و چه کاربردی دارد؟

واترجت دندان دستگاهی است که با فشار زیاد آب قادر به تمیز کردن قسمت‌های مختلف دهان و دندان یعنی قسمت‌هایی که به وسیله مسواک و نخ دندان قابل تمیز کردن نیست. این وسیله به دستگاه شستشو دهنده دهان هم معروف است. هدف از استفاده از این دستگاه از بین بردن باکتری‌ها و جرم‌های کناره‌های دندان می‌باشد. کسانی که ایمپلنت کرده‌اند، یا دندان‌های آن‌ها روکش شده یا دندان‌های خود را ارتودنسی نموده‌اند، مطمئنا دیگر با یک نخ و مسواک کار تمیز کردن دندان‌های آن‌ها راه نمی‌افتد و نیاز به یک دستگاه واتر جت هستند. این وسیله تا دو برابر بیشتر از نخ و مسواک از پوسیدگی دندان‌های شما جلوگیری می‌کند. زیرا آب را با فشار به کناره‌های دندان و لثه می‌فرستد و باکتری‌های اعمال لثه را با فشار بیرون می‌اورد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید مسواک برقی

اجزای تشکیل دهنده دستگاه واترجت دندان:

 1. مخزن آب: یک مخزن پلاستیکی است که آب مورد نیاز برای شستشوی دندان‌های شما را فراهم می‌کند. حجم این مخزن بسته به مدل دستگاه متفاوت می‌باشد، دستگاه‌های بزرگتر مخزن آب بزرگتری دارند.
 2. پمپ آب: پمپ موتور الکتریکی است که با پره‌های خود آب را به حرکت در آورده و فشار لازم برای پاکسازی دندان‌ها و لثه‌ها را به دست می‌آورد. هرچه دستگاه شما پمپ آب قوی‌تری داشته باشد، آب را با فشار بیشتری به دهان شما می فرستد و دهان شما را بیشتر تمیز می‌کند.
 3. سری شستشو: قسمتی از دستگاه که آب با فشار از آن خارج می شود، این قطعه معمولاً درون دهان فرد قرار می گیرد هر دستگاه دارای تعدادی سری متفاوت می‌باشد که باعث می‌شود، این دستگاه از شخصی بودن خارج شده و بتوانید از آن برای سایر اعضای خانواده خود هم استفاده کنید.
 4. کلیدهای دستگاه: این وسیله دارای یک کلید روشن و خاموش می‌باشد که از آن برای خاموش و روشن کردن دستگاه استفاده می‌شود. همچنین برای کنترل میزان فشار آب خروجی از دستگاه دارای یک سری دکمه می‌باشند که به منظور تنظیم فشار آب و برنامه ریزی مورد نیاز برای شستشوی دندان‌های شما از آن استفاده می‌شود.

انواع دستگاه واتر جت دندان:

 • دستگاه واترجت دندان باسیم: این دستگاه معمولاً در اندازه های بزرگ ساخته می شود و در یک جای ثابت قرار می‌گیرد. انرژی مورد نیاز برای کار کردن با این دستگاه از طریق برق شهری تامین می‌شود. این وسیله دارای تعدادی سری متفاوت است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند که به جای استفاده یک شخص از این دستگاه تمام اعضای خانواده شما از آن استفاده کنند.
 • دستگاه واترجت دندان بی سیم: این دستگاه در اندازه های کوچکی ساخته می شود که به آن نمونه پرتابل قابل حمل نیز گفته می‌شود. اندازه این وسیله به گونه ای است که به راحتی آن را می‌توان در اون سال قرار داد و با خود به جاهای مختلف حمل نمود. سری این دستگاه معمولاً قابل تعویض نیست و فقط برای یک شخص مورد استفاده قرار می گیرد. اگر به دنبال یک دستگاه قابل حمل برای خانواده خود هستید این مدل گزینه مناسبی نمی‌باشد.

انواع سری قابل استفاده در دستگاه واترجت دندان:

شما برای استفاده از این دستگاه نیاز به سری‌های مختلفی دارید این نوع دندان های شما است که مشخص می کند دقیقاً باید از چه نوع سری برای تمیز کردن آن‌ها استفاده کنید. شما برای شستشوی زبان خود باید از یک سری جداگانه استفاده کنید که از نظر شکل ظاهری با سایر مدل ها تفاوت زیادی دارد. نمونه مسواک برای شستن دندان‌های معمولی، نمونه ایمپلنت هم برای دندان‌های ایمپلنت شده و سری ارتودنسی هم برای دندان‌های ارتودنسی شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. نمونه پلاک و کلاسیک هم برای شستشوی قسمت‌هایی که مسواک زدن و شستن آن‌ها ساده نیست مثل دندان‌های آسیاب مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مزایای استفاده از دستگاه واتر جت دندان:

 • این دستگاه برای افراد که دارای مشکلات عضلانی هستند و استفاده از نخ دندان برای آن‌ها امکان پذیر نمی‌باشد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • استفاده از این دستگاه بسیار ساده است، شما فقط باید درون مخزن آن مقداری آب بریزید و دستگاه را روشن کنید و سری آن را در بین دندان‌ها و لثه‌ خود قرار دهید.
 • این وسیله به شما این امکان را می دهد تا قسمت‌هایی از دهان و دندان شما را که دسترسی و شستن آن‌ها ساده نیست را به راحتی شستشو دهید.
 • سرعت کار با این دستگاه چند برابر نخ دندان است و همانند نخ دندان امکان پارگی لثه و آسیب به آن وجود ندارد. شما عمل تمیز کردن قسمت‌های مخفی دندان را بدون هیچ گونه خطری به راحتی می‌توانید انجام می دهید.

روش استفاده از دستگاه شستشوی دندان:

 1. کار با این دستگاه بسیار ساده بوده و نیاز به دانش و تخصص خاصی ندارد. قبل از هر چیزی لازم است بدانید این دستگاه جایگزین مسواک نیست و شما حتماً باید روزی یک یا دو بار دندان‌های خود را مسواک بزنید این وسیله جایگزینی برای نخ دندان است. شما می‌توانید هم قبل و هم بعد از مسواک زدن از این دستگاه استفاده کنید و یک مسئله شخصی و دلخواه می‌باشد. پس تفاوتی نمی‌کند که قبل از زدن مسواک یا بعد از زدن مسواک از این وسیله استفاده کنید. برای کار با این دستگاه ابتدا باید مخزن آن را تا حجم مشخص شده یا نقطه ماکسیمم با آب ولرم پر نمائید.
 2. برای اینکه لباس‌ها و فضای اطراف خود را کثیف نکنید، بهتر است سر خود را مقداری به درون روشویی توالت خم نمایید، سپس سری دستگاه را نزدیک دندان‌های خود بگیرید و دکمه روشن شدن آن را فشار دهید. با این کار فرآیند شسته شدن دندان های شما شروع می‌شود، شما وظیفه دارید سری دستگاه را به قسمت های مختلف دندان و لثه خود حرکت دهید تا تمام قسمت‌های آن به خوبی تمیز شود. تنها نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که سری دستگاه باید با دندان‌ها و لثه شما زاویه ۹۰ درجه داشته باشد تا بتواند به خوبی قسمت‌های مختلف آن را شستشو دهد. این کار را باید به مدت دو دقیقه انجام دهید و پس از پایان کار آب مخزن دستگاه خود را تخلیه نمائید تا از رشد باکتری‌ها درون دستگاه جلوگیری کنید.

بهترین مارک واترجت دندان موجود در بازار:

اصلاً کار ساده ای نیست که بخواهیم یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک واترجت دندان به شما معرفی کنیم، برند های باکیفیت زیادی وجود دارند که در زمینه تولید این دستگاه فعالیت می کنند و معرفی یک برند خاص حق سایر تولید کننده‌ها را ضایع می‌کند و تا حدودی جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای دستگاه شستشوی دهان را به شما معرفی می‌کنیم.

 • دستگاه شستشوی دهان واتر پالس
 • دستگاه شستشوی دهان اسپلش
 • دستگاه شستشوی دهان نایس فیل
 • دستگاه شستشوی دهان هارمن
 • دستگاه شستشوی دهان زولل
 • دستگاه شستشوی دهان بی ول
 • دستگاه شستشوی دهان سوکاس
 • دستگاه شستشوی دهان واتر اسپلش

دستگاه شستشوی دهان از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های مختلفی برای خرید دستگاه واترجت دندان وجود دارد و شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید، دستگاه شستشوی دهان مورد نظر خود را خریداری نمائید. در واقع هیچ روشی وجود ندارد که مشخص کند باید از یک روش خاص این کار را انجام دهید. اگر بخواهیم تک تک این روشها را به شما معرفی کنیم شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد به همین دلیل در ادامه دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید دستگاه واترجت از فروشگاه کالای پزشکی: در این روش شما باید حتما از محل کار یا منزل خود خارج شوید و به یک فروشگاه کالا پزشکی مراجعه کنید و از میان تنوع پایین محصولات واتر جت مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمائید. در انتخاب خود باید نهایت دقت را داشته باشید زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی دستگاه واترجت دندان: در این روش شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید. فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتماً بخوانید: راهنمای خرید  انواع خمیر دندان

نکات مهم هنگام خرید دستگاه واتر جت دندان:

 1. قیمت محصول: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید دستگاه شستشوی دهان و قیمت آن می باشد. قبل از هر کاری باید میزان بودجه برای خرید دستگاه شستشوی دهان را مشخص کنید. با این کار خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: این وسیله هم مانند سایر وسایل شخصی برقی انواع مختلفی دارد، این شما هستید که باید با توجه به سلیقه خود یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمائید. اگر به دنبال وسیله‌ای هستید که تمام اعضای خانواده شما بتوانند از آن استفاده کنند به شما نمونه سیمی را پیشنهاد می کنم زیرا دارای سری‌های مختلف برای تک تک اعضا می‌باشند. نمونه‌های بی‌سیم پرتابل بوده و تنها برای یک شخص مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 3. تک کاره یا چند کاره: شما ابتدا باید مشخص کنید که این دستگاه را برای شستشوی دهان و دندان می‌خواهید و یا انتظار بیشتری از آن دارید. دستگاه های تک کارم معمولاً قادر به پاشش آب با فشار بالا درون دهان شما می باشند اما نمونه های چند کاره‌ای هم وجود دارند که می‌توانند علاوه بر پاشش آب درون دهان شما دندان‌های شما را سفید و جرم‌گیری ‌کنند.
 4. حجم مخزن دستگاه: هر مدل از این دستگاه با توجه به ساختار داخلی خود دارای حجم مشخصی مخزن می‌باشد. با توجه به نوع دستگاه این مخزن معمولاً به وسیله آب، آب نمک و یا دهان شوی پر می‌شود. شاید مهم‌ترین نکته در مورد خرید این دستگاه سازگاری دستگاه با مایع‌های بالا باشد. اینکه دستگاه شما فقط یک مایع را پشتیبانی می‌کند، یا می‌توانید انواع مایع‌ها را درون آن بریزید. دستگاه‌های با سیم معمولا حجم مخزن بزرگتری دارند.
 5. نمونه برقی یا شارژی: نمونه برقی همان نمونه های بزرگ و ثابتی هستند که با برق شهری کار می‌کنند. اگر قرار است، دستگاه خود را در یک مکان ثابت قرار دهید، به شما پیشنهاد می‌کنم حتما نمونه برقی را خریداری کنید. اما اگر قرار است آن را با خود حمل کرده و به مسافرت ببرید به شما پیشنهاد می‌کنم نمونه شارژی یا همان پرتابل آن را خریداری نمائید. اندازه این دستگاه کوچک تر بوده و قابلیت جابجایی آسان دارد.
 6. تنوع سری دستگاه: همان طور که در ابتدای همین متن توضیح داده شد، این دستگاه دارای سری‌های مختلفی می‌باشد. شما باید با توجه به نوع دندان‌های خود برای هر قسمت از یک سری جداگانه استفاده کنید. اگر دندان‌های شما ایمپلنت هستند باید از سری مخصوص این کار و اگر دندان‌های شما ارتودنسی می‌باشند باید از سری مخصوص ارتودنسی استفاده کنید. اگر از سری مخصوص هر کار استفاده نکنید، دندان‌های شما را به خوبی تمیز نخواهد کرد.
 7. تعداد آپشن‌ها: هر دستگاه با توجه به نیاز مشتری می‌تواند دارای تعدادی آبشن باشد. مثلاً یکسری مدل‌ها با مسواک برقی کار شستشوی دهان را انجام می‌دهند، برخی دیگر دارای ویژگی ماساژ دهنده لثه می‌باشند. داشتن یک تایمر هم می‌تواند به طول عمر دستگاه و مصرف کمتر انرژی به شما کمک کند. همچنین ضدآب بودن دستگاه به شما این امکان را می‌دهد که آن را در محیط‌های مرطوب مانند سرویس بهداشتی نگهداری کنید.

روش نگهداری از دستگاه واترجت دندان:

 • همیشه بعد از پایان کار آب مخزن دستگاه را خالی کنید، زیرا ماندن آب درون مخزن باعث ایجاد رسوب و رشد باکتری ها درون دستگاه می‌شود.
 • بهتر است از این دستگاه بیشتر از مدت زمان دو دقیقه استفاده نکنید، زیرا موتور آن داغ شده و ممکن است دستگاه شما آسیب جدی ببیند.
 • با توجه به این که جنس بدنه دستگاه شما پلاستیکی است، باید آن را در ارتفاع و محل مناسبی قرار دهید، زیرا در صورت سقوط دستگاه شما آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر احساس می‌کنید، مخزن دستگاه شما نشتی دارد هر چه سریعتر نسبت به تعویض یا رفع نشتی مخزن آن اقدام کنید. زیرا نشت آب به درون قسمت‌های الکترونیکی دستگاه منجر به سوختن برد اصلی آن می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دستگاه واتر جت دندان مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های دستگاه واترجت دندان ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ دستگاه واتر جت شستشوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WF-D03

دستگاه واتر جت شستشوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WF-D03

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۱ عدد آبیاری دهان (بدون نازل)۴ عدد سر قابل تعویض۱ عدد کابل شارژ USB (آداپتور شامل نمی شود)۱ x دفترچه راهنمای کاربر
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰ بار در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ مسواک برقی اورال-بی مدل Pro 650 به همراه خمیر دندان اورال-بی مدل Expert حجم ۷۵ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل Pro 650 به همراه خمیر دندان اورال-بی مدل Expert حجم 75 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۲۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  یک هفته به طوری که روزانه دو بار و هر بار ۲ دقیقه استفاده شود
 • مدت زمان شارژ
  ۱۲ ساعت
 • اقلام همراه
  استند شارژخمیر دندان OralBسری Cross Actionدسته مسواکتبدیل برق دو شاخه انگلستان
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • امکانات ابزار
  تایمر
 • سری ها
  سری برای تمیز کنندگی قوی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل ۱۶۲

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل 162

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۲۰۹x125x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۷۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۵psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه
 • سایر توضیحات
  ۷ سری مختلف برای نیاز های مختلف/به همراه جعبه نگهداری برای سری ها/سوییچ هوشمند ۲ در ۱/سوییچ الکترونیکی با عملکرد حافظه، خاموش شدن خودکار پس از ۳ دقیقه/شیلنگ آب تحت فشار وارد شده از آمریکا و دارای استاندارد FDA/دارای ۱۰ حالت سرعت قابل تنظیم/حجم مخزن آب: ۶۰۰ میلی لیتر/اجزای محصول: بدنه اصلی/مخزن آب/۷ عدد سری/ولتاژ ورودی: AC100-240V,50/60Hz/میزان جهش آب: ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه/محدوده فشار: ۳۰-۱۲۵psi/وزن محصول: ۰.۷۷kgتوان: ۱۸W/ابعاد: ۲۰۹x125x220mm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ جرم گیر دندان برقی گلویش استایل مدل JYQ-002

جرم گیر دندان برقی گلویش استایل مدل JYQ-002

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۲۵۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۲۵۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۴ ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ عدد دستگاه جرم گیر دندان .۳ عدد سری جرم گیر برای حالت های مختلف .۱ عدد آچار مخصوص .۱ عدد آینه .و ۱ عدد سری مسواک مخصوص جرم گیری xکابل شارژ .دفترچه راهنما
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تنظیم سرعت
 • سری ها
  سری سفید کننده
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری قابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دستگاه شست و شویی دهان و دندان تورول مدل fc162

دستگاه شست و شویی دهان و دندان تورول مدل fc162

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۱۶۰×۲۰۰×۱۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۵۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2520

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2520

مشخصات

 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • محدوده فشار آب
  دامنه فشار: ۲۰-۱۲۵ psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰ضربه در دقیقه
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰ضربه در دقیقه
 • سایر توضیحات
  نام دستگاه:واتر فلوسرنامهای دیگر دستگاه: واتر پیک /واتر جت/ جرمگیر دندان / جرم گیری دندان با فشار آببرند: نایس فیلمدل: FC2520عملکرد:جرمگیری و شست و شوی دهان و دندان با فشار آبمیزان پرتاب آب: ۱۲۵۰-۱۷۰۰ضربه در دقیقهدامنه فشار: ۲۰-۱۲۵ psiحجم مخزن آب: ۶۰۰mlقابلیت تنظیم سرعت: ۱۰حالت آبپاشیمنبع تغذیه: برق مستقیمتعداد سری شست و شو:۷عددقذرت موتور:۱۸wمیزان ضد آب بودن:دارای IPX7قابلیت حمل و جابجایی:دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WL-10

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WL-10

مشخصات

 • اقلام همراه
  -۵ سری متفاوت-دفترچه راهنما-کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲ روز (۸۰ دقیقه)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل C1

جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل C1

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۴ ساعت
 • مدت زمان شارژ
  ۴ ساعت
 • اقلام همراه
  دستگاه جرم گیر .۳ عدد سری جرم گیری برای حالت های مختلف آچار نصب .شارژر وایرلس .کابل شارژ .
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سری ها
  سری سفید کننده
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری قابل شارژ
 • سایر توضیحات
  مقاوم در برابر آب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ واترجت دندان خانگی واتر پالس مدل V300

واترجت دندان خانگی واتر پالس مدل V300

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۱۲۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  ۵ سری مختلف برای نیاز های مختلفدارای ۱۰ حالت سرعت قابل تنظیمحجم مخزن آب: ۸۰۰ میلی لیترپولتاژ ورودی: AC100-240V,50/60Hzمحدوده فشار: ۲۰-۱۲۰PSIوزن محصول: ۱ کیلو گرمتوان: ۱۲Wمعرفی سری های واترفلوسر :- سری پریودنتال: سری پریودنتال میتواند به صورت مستقیم آب یا مایع شستشو را به قسمت زیر لثه هدایت کند.- سری استاندارد: تعداد ۳ عدد سری استاندارد قابل استفاده برای سه نفراین سری با فشار بالا و چرخش ۳۶۰ درجه، آب را به قسمت هایی که تمیز کردن آنها دشوار است مانند حفره های دندان، بین دندان ها و زیر لثه ها هدایت کرده و باقیمانده غذا و باکتری های مضر را از آن خارج میکند. این برای شما یک تجربه دلپذیر را فراهم میکند.- سری پاک کننده زبان: قبل از روشن کردن دستگاه، سری پاک کننده زبان را بر روی زبان خود در قسمت عقب قرار دهید. به آرامی سری را روی زبان خود به سمت جلو حرکت دهید.
 • سری ها
  سری برای تمیز کنندگی قوی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق مستقیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ مسواک برقی اورال-بی مدل GUMCARE 2 Professional به همراه خمیردندان مدل Pro Onarim حجم ۵۰ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل GUMCARE 2 Professional به همراه خمیردندان مدل Pro Onarim حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۱۴ روز (برای ۲ بار استفاده در روز . هر بار ۲ دقیقه)
 • مدت زمان شارژ
  شارژ اولیه ۲۲ ساعت – شارژ دفعات بعد ۱۶ ساعت
 • اقلام همراه
  – پایه شارژ- ۲ عدد سری مخصوص دندان و لثه های حساس و تمیزکنندگی لثه- خمیر دندان Oral-B Pro-Onarim
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  شارژر قابل حمل – چرخش زاویه ای – تمیزکننده عمیق میان دندان ها – جلوگیری از پوسیدگی دندان ها – امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی – قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان
 • سری ها
  سری برای دندان های حساس
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  – تکنولوژی ۳ بعدی نبضی نوسانی – دورانی (۸,۸۰۰ دور در دقیقه)- دارای دو حالت چرخش- نشانگر شارژ- دارای سنسور فشار و چراغ هشدار- امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی- دارای الیاف نرم مناسب برای لثه و دندان- سفید کنندگی بیشتر، پاک کننده لکه های سطح دندان- کاهش التهاب لثه- قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان- دارای ۲عدد سری (۱عددسری محافظ لثه و دندان های حساس و ۱عدد سری تخصصی (بین دندانی،ایمپلنت،روکش، ارتودنسی)- امکان تعویض سری مسواک برقی گام کر ۲ اورال بی Oral B Professional Gum care2 و سازگاری با سایر سری های Oral-B- قابلیت استفاده از سری های : Tri-Zone-Cross Action-3D White-Floss Action-Dual Head-Standard-Kids- پایه شارژر : ساخت کشور چین- مسواک برقی : ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل ۹۱۱

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل 911

مشخصات

 • امکانات ابزار
  فیلتر
 • ابعاد
  ۷۰X20X40 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۵۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل ۱۶۹

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل 169

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۲۰۹x125x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۷۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۵psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ml لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  v
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقه
 • سایر توضیحات
  ۷ سری مختلف برای نیاز های مختلفبه همراه جعبه نگهداری برای سری هاسوییچ هوشمند ۲ در ۱سوییچ الکترونیکی با عملکرد حافظه، خاموش شدن خودکار پس از ۳ دقیقهشیلنگ آب تحت فشار وارد شده از آمریکا و دارای استاندارد FDAدارای ۱۰ حالت سرعت قابل تنظیمحجم مخزن آب: ۶۰۰ میلی لیتراجزای محصول: بدنه اصلی/مخزن آب/۷ عدد سریولتاژ ورودی: AC100-240V,50/60Hzمیزان جهش آب: ۱۲۵۰ تا ۱۷۰۰ بار در دقیقهمحدوده فشار: ۳۰-۱۲۵psiوزن محصول: ۰.۹۷kgتوان: ۱۸Wابعاد: ۲۰۹x125x220mm

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دستگاه شست و شوی دهان و دندان گرین لاین مدل Oral Irrigator

دستگاه شست و شوی دهان و دندان گرین لاین مدل Oral Irrigator

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل شارژ مغناطیسی- ۴ عدد سری دستکاه – دفترجه راهنما
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • قابلیت‌های ابزار
  ضد آب
 • ابعاد
  ۲۳۰×۶۰×۹۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۹۰PSI
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۱۶ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۴ سری متفاوت به همراه دفترچه راهنما و کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل FL-V29

دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل FL-V29

مشخصات

 • اقلام همراه
  -۴ سری متفاوت-دفترچه راهنما-کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل ۱۵۹۱

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل 1591

مشخصات

 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  ۱۰x1x1 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • مشخصات باتری
  ۱۴۰۰mAh
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۰۰ psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلی لیتر لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ مرتبه در دقیقه
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ مرتبه در دقیقه
 • سایر توضیحات
  طراحی باز مخزن برای شستشوی آسانمیتوانید بهترین حالت را انتخاب کنید سپس دستگاه را روشن کنید.دارای ۳ حالت عملکرد مختلف: حالت معمولی(نرمال)/ حالت نرم/ حالت پالسطراحی خاص و مقاوم و کاملا ضد آب دارای استانداردIPX7 و ثبت اختراع انحصاریشارژ برای ۴ ساعت در هفته(قابلیت استفاده دو مرتبه در روز)اجزا محصول: بدنه اصلی / ۲ سری مختلف / آداپتور به همراه کابل USB آداپتور: DC5V,1Aمیزان پرتاب آب: ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ مرتبه در دقیقهحالت های دستگاه: استاندارد، نرم، جهشی(پالس)مخزن آب: ۲۰۰ تا ۳۰۰ میلی لیتردامنه فشار: ۳۰-۱۰۰ psiمیزان ضد آب بودن: دارای IPX7قدرت باتری: ۵ واتباتری: باتری لیتیومی ۱۴۰۰mAhدارای تایمر هوشمند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل L12

دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل L12

مشخصات

 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  صفحه نمایشگر
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • ابعاد
  ۷۲x102x227 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۳۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۴۰-۱۴۰psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰/۳ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۶۰۰-۱۸۰۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  ۴ عدد سری حرفه ای(جت تیپ)سرى زبان شویى سرى ارتودنسىسرى نرمال سرى نرم
 • سایر توضیحات
  نحوه استفاده از واترپیک :اساسی‌ترین روش استفاده از واترجت یا نخ دندان آبی دندان استفاده از آب گرم و شروع آن با کمترین فشار آب (تنظیمات پایین دستگاه) است. آب را به فواصل بین دندان‌های خود هدایت کنید. با دندان‌های پشتی شروع کنید و به جلو بیایید. برای شروع، به روشور دستشویی خم شوید تا از کثیف کاری جلوگیری شود. سر واتر پیک را در حدود ۳تا ۵ ثانیه در فضایی از دهان و یا بین دندان نگه دارید، اجازه دهید تا قبل از حرکت آهسته در امتداد خط لثه دندان و حرکت به فضای بعدی، محل را کاملاً تمیز کند. هنگامی که لثه به فشار آب عادت کرد و تکنیک را یاد گرفتید، می‌توانید سرعت را بالاتر ببرید.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WJ 10

 دستگاه واتر جت شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل WJ 10

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۵ سری متفاوت به همراه دفترچه راهنما و کابل شارژ USB-c
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل FC

جرم گیر خانگی دندان گلویش استایل مدل FC

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۱۱۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۶۰
 • اقلام همراه
  ۱ x دستگاه جرم گیر برقی ۱x سر تمیز کننده حساس ۱ x سر تمیز کننده صاف ۱x آچار مخصوص ۲ x پد الکلی ۱xکابل DC 1 x راهنمای کاربر
 • سری ها
  معمولی
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری قابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-922

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-922

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۷ نازل
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • محدوده فشار آب
  ۲۰۷-۸۲۷
 • ظرفیت مخزن آب
  ۶۰۰ میلی لیتر لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۲۱-۳۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۸۵۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  ۳ نازل استانداردنازل تمیزکننده زباننازل ارتودنسینازل برای ایمپلنتنازل پریودنتال(برای لثه‌ها)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2630

دستگاه شست و شوی دهان و دندان نایس فیل مدل FC2630

مشخصات

 • تعداد سری ها
  دو عدد
 • امکانات ابزار
  سیستم خاموشی خودکار
 • ابعاد
  ۱۳X9X23 cm میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۲۰psi
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۰۰-۱۸۰۰ دور در دقیقه
 • سایر توضیحات
  نام محصول: واتر فلوسر / جرمگیر دندان با آببرند : نایس فیل / Nicefeelمدل:FC2630عملکرد: جرم گیری و شست و شوی دندان با فشار آبجنس: ABSمنبع تغذیه: باطری لیتیومی قابل شارژظرفیت باطری: ۲۰۰۰mAhفرکانس پالس: ۱۴۰۰-۱۸۰۰ دور در دقیقهمحدوده فشار: ۳۰-۱۲۰psiظرفیت مخزن آب:۲۳۰MLتعداد حالت آب پاشی : ۳حالتضد آب:IPX7قدرت:۵Wقابلیت جا به جایی: به صورت پرتابلولتاژ: ۱۰۰-۲۴۰ ولت ACتایمر اتوماتیک: داردخاموشی خودکار: پس از ۲ دقیقهتعداد سری شست و شو: ۲ عددسایز: ۱۳X9X23 cmگواهی: RoHS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-912

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-912

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۵ نازلپایه شارژ
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • تجهیزات همراه
  باتری
 • مشخصات باتری
  قابل شارژ از طریق پایه‌ی متصل به برق شهری
 • محدوده فشار آب
  ۳۷۸-۷۲۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۱۵۰ میلی لیتر لیتر
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۲۴
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۴۲۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  نازل استانداردنازل تمیزکننده‌ی زباننازل ارتودنسینازل پریودنتال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دستگاه شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل Portable

دستگاه شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل Portable

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۶ عدد سری و کابل شارژ
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  نشانگر LED
 • تجهیزات همراه
  باتری
 • ابعاد
  ۲۰۰x50x50 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۱۰
 • تعداد پالس بر ثانیه
  ۱۰
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل AOW03 PRO

دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل AOW03 PRO

مشخصات

 • اقلام همراه
  کابل شارژ تایپC 6عدد سری نازل
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  نشانگر LED
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت خاموشی خودکار بعد از اتمام آب
 • ابعاد
  ۹۰x260x90 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • مشخصات باتری
  ۱۸۰۰mAh
 • محدوده فشار آب
  ۵۰-۱۵۰ psi
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۳۵ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۰۰۰۰
 • توضیحات سری‌های مسواک
  زبان شور/سری مخصوص ارتودنسی/سری مخصوص ایمپلنت/سری مخصوص روکش/برس بین دندانی/سری ارتجاعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

دستگاه شست و شوی دهان و دندان مدل Q8

مشخصات

 • اقلام همراه
  ۴ سری متفاوت به همراه دفترچه راهنما و کابل شارژ
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • ابعاد
  میلی‌متر
 • وزن
  گرم
 • محدوده فشار آب
 • تعداد ارتعاش در دقیقه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دستگاه شست و شوی دهان و دندان اچ تو اوفلس مدل HF-6

دستگاه شست و شوی دهان و دندان اچ تو اوفلس مدل HF-6

مشخصات

 • اقلام همراه
  دو سری مسواکی و چهار سری شست و شوی بین دندانی و لثه ای کیف نگهدارنده دستگاه دفترچه راهنما کابل شارژ
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دسته ارگونومیک
 • تجهیزات همراه
  کیف نگهداری
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تعویض سری
 • ابعاد
  ۲۲۵×۷۰×۹۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۴۵ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۳۰-۱۱۰psi
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۰۰تا۲۲۰۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ مسواک برقی فایر ویل مدل ۵۰۲۰e +507 به همراه دستگاه شستشوی دهان و دندان

مسواک برقی فایر ویل مدل 5020e +507 به همراه دستگاه شستشوی دهان و دندان

مشخصات

 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۳۰ روز (استفاده معمولی روزانه)
 • مدت زمان شارژ
  حدود چهار ساعت
 • اقلام همراه
  ۱ عدد مسواک برقی – ۱ عدد کابل USB-C (بدون اداپتور) – ۴ عدد سر برس – ۱عدد فلوسر آب – ۱عدد کابل USB-C (بدون آداپتور)
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت تنظیم سرعت
 • سری ها
  سری برای دندان های حساس
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  باطری لیتیومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ دستگاه شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل YC118

دستگاه شست و شوی دهان و دندان گلویش استایل مدل YC118

مشخصات

 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  نشانگر LED
 • تجهیزات همراه
  فیلترها
 • قابلیت‌های ابزار
  مقاوم در برابر آب
 • محدوده فشار
  دو
 • ابعاد
  ۲۵۰x50x70 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۳۰ گرم
 • مشخصات باتری
  ۱۲۰۰mAh
 • محدوده فشار آب
  ۱۰
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۲۸ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱
 • توضیحات سری‌های مسواک
  کاربرد: هتل، خانگیمنبع نیرو: برقینوع: قابل حملشماره مدل:YC118نام محصول: تمیز کننده دندان ضد آبرنگ: سفید، سبزمخزن آب: ۲۸۰ میلی لیترمواد: ABS اندازه: ۱۸ x 9 x 6 سانتی مترقدرت: ۵ واتظرفیت باتری: ۱۲۰۰ میلی آمپر ساعتزمان شارژ: ۳ ساعتورودی خروجی: ۵V/1A
 • سایر توضیحات
  ویژگی ها:۱. محصول ما یک دستگاه شستشوی دهان و دندان بی سیم سبک وزن، قابل حمل و ضد آب است که از پالس ولتاژ بالا ۲۵۰۰ دور در دقیقه برای حل مشکلات مختلف دهان استفاده می کند.۲. محصولات ما در سه حالت تمیز کردن برای رفع نیازهای شخصی شما و کمک به بهبود وضعیت دهان شما موجود است.۳. نازل اسپری ۰.۰۸ میلی متر است که از آن جت آب پالسی می تواند به زوایای دهان برسد و باقی مانده غذا را بشوید. این یک کمک بزرگ برای تازه کردن نفس دهان، آموزش لثه، جلوگیری از پوسیدگی دندان و بیماری لثه و غیره است.۴. فلوسر آب دارای مخزن آب قابل جدا شدن با ظرفیت ۲۸۰ میلی لیتر است که برای پر کردن مجدد آن به زمان زیادی نیاز نیست و مطمئناً تمیز کردن آن آسان است.۵. زمان شارژ کوتاه (۳ ساعت) و زمان خدمات طولانی (۴۵ روز) باعث می شود که در هر زمان در طول سفر یا سفر کاری، حفره دهان خود را تمیز کنید.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ مسواک برقی اورال-بی مدل Pro1 500 SENSI UltraThin به همراه خمیر دندان مدل Pro Onarim حجم ۵۰ میلی لیتر

مسواک برقی اورال-بی مدل Pro1 500 SENSI UltraThin به همراه خمیر دندان مدل Pro Onarim حجم 50 میلی لیتر

مشخصات

 • سرعت چرخش در دقیقه
  ۸۸۰۰
 • سرعت لرزش در دقیقه
  ۴۰۰۰۰
 • مدت زمان استفاده پس از شارژ
  ۱۰ روز (برای ۲ بار استفاده در روز . هر بار ۲ دقیقه)
 • مدت زمان شارژ
  شارژ اولیه ۲۲ ساعت – شارژ دفعات بعد ۱۶ ساعت
 • اقلام همراه
  – پایه شارژ- ۱ عدد سری مخصوص دندان و لثه های حساس و تمیزکنندگی لثه- خمیر دندان Oral-B Pro-Onarim
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت شست‌و‌شو
 • تجهیزات همراه
  استند شارژ
 • سایر مشخصات
  شارژر قابل حمل – چرخش زاویه ای – تمیزکننده عمیق میان دندان ها – جلوگیری از پوسیدگی دندان ها – امکان مسواک زدن نقاط دور از دسترس و دندان های عقبی – قدرت پاک کنندگی بیشتر، برطرف کننده پلاک های دندان
 • سری ها
  سری برای دندان های حساس
 • نوع حرکت
  لرزشی
 • منبع انرژی
  برق شهری
 • سایر توضیحات
  – دارای تایمر هشدار دهنده ۲ دقیقه ای با اعلام ۳۰ ثانیه ای برای تعویض ۱/۴ فک- قابلیت تشخیص زمان تعویض سری- بدنه ضدآب- دارای استند نگهدارنده بدنه ( پایه شارژر )- عملکرد ۳D- دارای عملکرد نوسانی، چرخشی و ضربان- از بین بردن ۱۰۰٪ پلاک ها- برس گرد با زاویه ۱۶ درجه- سری اولترا تین- پایه شارژر : ساخت کشور چین- مسواک برقی : ساخت کشور آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-933

دستگاه شست و شوی دهان و دندان بی ول مدل WI-933

مشخصات

 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • تجهیزات همراه
  آداپتور
 • تعداد سری مسواک
  یک عدد
 • ابعاد
  ۲۲۳x130x105 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • محدوده فشار آب
  ۲۰۶-۸۶۲ کیلوپاسکال
 • ظرفیت مخزن آب
  ۰.۸ لیتر
 • تعداد ارتعاش در دقیقه
  ۱۲۵۰-۱۷۰۰ پالس
 • توضیحات سری‌های مسواک
  ۳ نازل استانداردنازل تمیزکننده زباننازل ارتودنسینازل برای ایمپلنت، پل، تاچ و روکش دنداننازل پریودنتال(برای لثه‌ها)نازل مسواکدرپوش مخزن به همراه جعبه نگهداری نازل‌ها
 • سایر توضیحات
  حداکثر زمان استفاده بدون وقفه ۵۰ دقیقهتعداد نازل در کیت ۸ عددزمان شارژ کامل با آداپتور ۴ ساعتباتری داخلی ۱۵۶۰ میلی‌آمپر‌ساعتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دستگاه واترجت دندان در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید چند راهی برق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا