ابزار سلامت

ماسک تنفسی، راهنمای خرید انواع ماسک طبی، سه‌لایه، سه بعدی، N95

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ماسک تنفسی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای حفظ سلامت انسان‌ها در جامعه ماسک تنفسی می‌باشد. همان طور که می‌دانید بیشتر بیماری‌هایی که انسان به آن‌ها مبتلا می‌شود، از طریق باکتری و ویروس از راه مجاری تنفسی مانند بینی و دهان وارد بدن انسان می‌شود. یکی از راه‌هایی که می‌تواند جلوی آلوده شدن به این باکتری‌ها و ویروس‌ها را بگیرد، استفاده از ماسک تنفسی است. البته به شرطی که از ماسک مناسب استفاده کنید و آن را درست روی صورت خود قرار دهید. اندازه ویروس‌ها نسبت به باکتری‌ها اندکی کوچکتر است بنابراین یک ماسک تنفسی معمولی نمی‌تواند جلوی آلوده شدن به ویروس را بگیرد و فقط قادر به دفع باکتری‌ها می‌باشد.

شاید تا چند سال پیش کمتر کسی از ماسک تنفسی استفاده می‌کرد و فرهنگ استفاده از ماسک تنفسی جا نیافتاده بود. اما امروزه با ورود گونه جدید کرونا ویروس و همه گیری جهان به این ویروس استفاده از ماسک تنفسی تنها روشی است که شما تا زمان واکسیناسیون می‌توانید برای جلوگیری از بیماری از آن استفاده کنید. ویروس کرونا و آنفولانزا هر دو بعد از سطوح از طریق هوا منتقل می‌شوند، یعنی شما برای پیشگیری یا باید بدن خود را در برابر ویروس واکسینه کنید و یا از ماسک تنفسی استاندارد استفاده نمائید. تصور کنید که اگر ماسک تنفسی وجود نداشت، بیشتر جمعیت جهان بر اثر بیماری کرونا از بین رفته بود. اما به لطف ماسک تنفسی و رعایت بهداشت همگانی در جهان این بیماری در حال ریشه کن شدن است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به سلامت خود و جامعه احترام می‌گذارید و قصد خریداری کردن ماسک تنفسی دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار مفید به مشکل برخورد کرده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ماسک تنفسی آشنا کرده و بهشما عزیزان یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ماسک تنفسی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از ماسک تنفسی چیست و چه کاربردی دارد؟

ماسک در واقع یک پوشش است که بینی دهان و چانه شما را به خوبی پوشش می‌دهد. ماسک معمولا به وسیله تعدادی کش روی صورت فیکس می‌شود. ماسک به گونه‌ای طرحی شده که فقط اجازه عبور هوا به داخل بینی و دهان را می‌دهد و سایر ذرات موجود در هوا مانند گرد و غبار، باکتری‌ها و ویروس‌ها را به خود جذب می‌کند و اجازه عبور آن‌ها به مجاری تنفسی شما را نمی‌دهد. امروزه ماسک‌های مختلفی با کاربردهای مختلف ساخته شده‌اند که در ادامه به شما تک تک آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه تصفیه کننده هوا

تاریخچه استفاده از ماسک تنفسی:

اولین بار در اوخر قرن نوزدهم میلادی بود که ماسک روی کار آمد، در آن زمان پزشکان برای جلوگیری از آلودگی باکتریائی حین عمل جراحی از ماسک استفاده می‌کردند. البته در کشور چین از سال ۱۹۱۰ میلادی برای جلوگیری از آلوده شدن با بیماری طاعون مورد استفاده قرار گرفت. تقریبا چیزی در حدود هشت سال بعد با پیدایش بیماری آنفولانزا استفاده از ماسک همه‌گانی شد. بعد از فروکش کردن آنفولانزا تقریبا ماسک از میان برداشته شد تا اینکه در سال۲۰۰۲ میلادی ویروس سارس شیوع پیدا کرد و بعد از آن بیماری کرونا ثابت کرد که تنها راه مبارزه با ویروس‌ها رعایت بهداشت و استفاده از ماسک است.

انواع مدل‌های ماسک پزشکی:

 1. ماسک معمولی کش‌دار: این مدل ماسک برای محافظت یک طرفه در برابر آلودگی به کار می‌رود. شخصی که مدام سرفه و عطسه می‌کند، می‌تواند با استفاده از این ماسک بینی و دهان خود را بپوشاند و ویروس را به اطرافیان خود منتقل نکند. این مدل ماسک به وسیله کش به پشت گوش‌ها روی صورت نصب شده و به خوبی روی صورت چسبیده نمی‌شود.
 2. ماسک جراحی سه لایه: این مدل ماسک به وسیله بند روی صورت گره زده می‌شود و نسبت به ماسک‌های مشابه بیشتر روی صورت می‌چسبد. از ورود خون، ترشحات و ۹۵ درصد باکتری‌ها به بدن جلوگیری می‌کند. بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته هر فرد صورت خود را در هر ساعت چیزی در حدود ۱۹ تا ۲۳ مرتبه لمس می‌کند که این ماسک از تماس دست آلوده به دهان و بینی جلوگیری می‌کند.
 3. ماسک‌ فیلتردار N95: نوع دیگری از ماسک هستند که به خوبی قسمت زیادی از صورت را پوشش می‌دهند. این ماسک تقریبا تا ۹۵ درصد از ورود ویروس و ۱۰۰ درصد از وجود باکتری با مجاری تنفسی شما جلوگیری می‌کند. لازم به ذکر است که افراد عادی بیش از ۴ ساعت نمی‌توانند از این ماسک استفاده کنند زیرا به ریه‌ها آسیب وارد می‌شود. بنابراین اگر با بیمار ارتباط مستقیم دارید، می‌توانید از این مدل ماسک استفاده کنید.
 4. ماسک‌ سه بعدی: همواره یکی از مشکلاتی که افراد موقع پوشیدن ماسک با آن رو به رو هستند و بیشتر به همین علت از ماسک استفاده نمی‌کنند، نداشتن فرمی زیبا است. ماسک سه بعدی با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود علاوه بر زیبایی تا حد زیادی از آلوده شدن شما به ویروس جلوگیری می‌کنند. این ماسک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار موجود است که شما می‌توانید به دلخواه آن را با لباس خود ست کنید.

از ماسک تنفسی چه مدت می‌توان استفاده کرد؟

به طور کلی از ماسک‌های معمولی به مدت ۲ ساعت و برای ماسک‌های فیلتردار یا همان N95 می‌توان به مدت ۸ ساعت استفاده نمود. البته به شرطی که ماسک فرم و حالت خود را از دست ندهد و به خوبی روی صورت چسبیده شود. در صورتی که ماسک فرم خود را از دست بدهد و احساس کنید از کناره‌ها نفس می‌دهد و یا با خون و آلودگی عفونی شده باشد، باید بلافاصله آن را تعویض نمائید.

آیا با زدن ماسک می‌توان از آلوده شدن به کرونا ویروس جلوگیری کرد؟

بله اگر شما از یک ماسک خوب و استاندارد استفاده کنید و به درستی آن را روی صورت خود نصب کنید تا حد زیادی می‌توانید جلوی انتقال این ویروس را بگیرید. زیرا این ویروس بیشتر از طریق قطرات تنفسی فرد آلوده منتقل می‌شود. یعنی اگر فرد آلوده هنگام عطسه و سرفه از ماسک استفاده کند، جلوی پخش شدن قطرات تنفسی در محیط گرفته می‌شود.

چه کسانی نیاز به استفاده از ماسک دارند؟

به طور کلی به علت اینکه خیلی از افراد ناقل بدون علامت هستند و می‌توانند ویروس را به دیگران منتقل کنند باید تمام افراد جامعه از ماسک استفاده کنند. کسانی هم که علائم شبیه سرماخوردگی دارند به هیچ عنوان نباید از منزل خارج شوند تا چرخه این بیماری به طور کلی متوقف شود. حتی شما با زدن ویروس هم تا پایان چرخه اپیدمی باید از ماسک استفاده کنید.

چه نوع ماسکی برای حفظ سلامتی مفید است؟

به طور کلی هر ماسکی می‌تواند از شما در برابر بیماری محافظت کند، البته به شرط اینکه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید. اگر شما با فرد آلوده‌ای در تماس نیستید، نیاز به استفاده از ماسک فیلتر دار نیست و یک ماسک عادی هم کفایت می‌کند به شرط اینکه به خوبی صوری صورت چسبیده شود. اگر با فرد آلوده در تماس هستید، بهتر است یک ماسک فیلتر دار را استفاده کنید. ماسک فیلتر‌دار برای فرد آلوده به ویروس پیشنهاد نمی‌شود زیرا به راحتی ویروس را منتقل می‌کند.

مزایای استفاده از ماسک تنفسی:

 • از ورود گرد و غبار دود و ریزگردها به دستگاه تنفسی شما جلوگیری می‌کند، همان طور که می‌دانید علت بیشتر سرطان‌های ریه بعد از سیگار آلودگی هوا می‌باشد.
 • خیلی از بیماری‌ها از طریق باکتری منتقل می‌شوند، ماسک می‌تواند جلوی آلوده شدن و منتشر کردن بیماری‌های باکتریائی را بگیرد.
 • منشا بسیاری از بیماری‌های خطرناک و کشنده، ویروس است، مانند: آنفولانزا، سارس، کرونا و بیماری کشنده نیپا که از طریق ویروس منتقل می‌شود.‌ماسک می‌تواند جلوی انتقال ویروس را بگیرد و از شما محافظت کند.
 • شغل‌هایی هستند مانند جوشکاری که بعد از جوش زدن گاز سمی و سرطان‌زا تولید می‌کنند، استفاده از ماسک می‌تواند مانع انتقال این گازهای سمی به ریه شما شود. همچنین نجارها موقع برش زدن می‌توانند با ماسک مانع از ورود ریزگردها به درون ریه شوند.
 • رنگ‌ کارهای ساختمان و خودرو که برای رنگ کردن از پیستوله استفاده می‌کنند، معمولا مواد شیمیاییخطرناک مانند، تونر و رنگ را در هوا پراکنده می‌کنند. استفاده از ماسک جلوی ورود این مواد به ریه را می‌گیرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه اکسیژن ساز

نکات مهم هنگام خرید ماسک پزشکی:

 1. قیمت ماسک: یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید ماسک قیمت آن می‌باشد. هیچ گاه نباید از یک ماسک دست دوز ارزان انتظار داشت که جلوی آلوده شده شما به ویروس را بگیرد. قیمت ماسک‌های خوب و استاندارد معمولا بالاتر از یک ماسک معمولی است. پس با خرید ماسک‌های ارزان خداحافظی کنید زیرا از شما محافظت نخواهند کرد.
 2. نوع ماسک: انتخاب نوع ماسک بستگی به محلی دارد که در آن نیاز به استفاده از ماسک دارید. برای نانوایی سوپر مارکت و جاهایی که فاصله گذاری را می‌توان رعایت کرد و هوا به خوبی جریان دارد یک ماسک معمولی کفایت می‌کند. اما برای اداره و جاهای شلوغ باید از ماسک جراحی سه لایه استفاده کنید. اگر با فرد مشکوک در تماس هستید یا از بیمار آلوده به ویروس نگهداری می‌کنید، بهتر است از ماسک فیلتردار استفاده کنید.
 3. جنس ماسک: جنس ماسک باید از پارچه مخصوص آغشته به مواد نانو باشد تا توان دریافت باکتری‌ها و ویروس‌ها را داشته باشد. هیچ گاه یک ماسک مامان دوز یا پارچه‌ای از شما محافظت نمی‌کند. در کل ماسک شما باید سه لایه محافظ داشته باشد که هر یک از لایه‌ها جلوی ورود یک ماده خاص و باکتری و ویروس را بگیرد. ماسک‌های دست دوز فقط برای محکم کردن ماسک طبی مناسب هستند. هیچ وقت به خاطر زیبایی از ماسک استفاده نکنید.
 4. فیلتردار یا معمولی: اینکه ماسک شما فیلتر‌دار باشد یا معمولی بستگی به نوع استفاده و مکانی دارد که قرار است ماسک را در آنجا استفاده کنید. اگر ماسک را برای مراجعه به پزشک و مکان‌های شلوغ مانند مترو و اتوبوس می‌خواهید توصیه می‌کنم ماسک فیلتر‌دار را انتخاب کنید. زیرا استفاده بیشتر از ۸ ساعت از این ماسک به ریه‌های شما آسیب وارد می‌کند. اما اگر ماسک را برای فضای باز مثل نانوایی و پیاده روی می‌خواهید و قرار است مدت زیادی از ماسک خود استفاده کنید، ماسک معمولی برای شما مناسب‌تر است.
 5. برند ماسک: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید، این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که برند‌هائ معروف و شناخته شده وجود دارند که از قبل امتحان خود را پس داده‌اند، نباید به سراغ خرید برند‌های بی‌نام و نشان رفت زیرا به احتمال زیاد، استاندارد نبوده و تاییدیه وزارت بهداشت را ندارند. شما با خرید این محصولات سلامت خود و اطرافیان را به خطر می‌اندازید.
 6. از فروشگاه معتبر خرید کنید: روزانه حجم زیادی جنس تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر شکل ظاهری مشابه ماسک اصلی و استاندارد هستند و تنها راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر داشتن مهارت و تجربه بالا در این زمینه است. پس برای خرید ماسک اصل و استاندارد همیشه ماسک را از فروشگاه کارای پزشکی یا داروخانه خریداری کنید. زیرا روی این مراکز نظارت کافی وجود دارد و امکان تقلبی بودن آن‌ها خیلی کم است.

چند نکته در مورد استفاده از ماسک:

 • همیشه ماسک را کامل باز کنید تا بیشتر فضای صورت یعنی بینی را تا زیر چشم‌ها و دهان را تا زیر چانه شما پوشش دهد.
 • یک عدد فلز در قسمت بینی ماسک قرار داده می‌شود، کار این فلز این است که با اندازه فرم بینی شما روی صورت محکم شود و ویروس از کناره‌ها وارد ماسک نشود.
 • اگر ماسک شما به خوبی روی صورت چسبیده نمی‌شود، کش‌های کنار آن را گره بزنید تا محکم‌تر روی صورت شما قرار بگیرد اگر با این کار نتیجه‌ای حاصل نشد، حتما یک ماسک دیگر برای فیکس شدن روی آن قرار دهید.
 • تمام ویروس‌ها و باکتری‌ها روی ماسک قرار می‌گیرد، پس اگر دست شما با ماسک برخورد کند باید آن را با آب و صابون شستشو دهید. هرگز ماسک خود را شستشو ندهید، فراموش نکنید که ماسک یک وسیله یکبار مصرف است.
 • هیچ وقت ماسک خود را روی زمین رها نکنید زیرا آلودگی به محیط پخش می‌شود و دیگران را آلوده می‌کنید. همیشه ماسک خود را درون کیسه فریزر قرار داده گره بزنید و درون سطل زباله قرار دهید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ماسک تنفسی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه ماسک تنفسی ارزان، باکیفیت و پرفروش را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید‌.


۱ ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد ۴ بسته ۵ عددی

ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد 4 بسته 5 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک ۴ لایه با گرماژ ۴۰ به همراه لایه ملت بلون
 • عدم تماس ماسک با بینی و دهان
 • تنفس راحت تر
 • امکان صحبت کردن راحت تر
 • قرارگیری کامل بر روی انواع ارگونومی صورت
 • دارای فیکساتور بینی دو فنره
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ماسک تنفسی مدل SBN بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل SBN بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ماسک سه لایه نیمه صنعتی
 • – هر بسته حاوی ۵۰ عدد ماسک
 • ابعاد
  ۱۷ × ۹ × ۰.۵ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ماسک تنفسی دکتر کرست مدل Drc-3D-40

ماسک تنفسی دکتر کرست مدل Drc-3D-40

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای ۵ لایه شامل : ۳ لایه فیلتر استاندارد ملتبلون با گرماژ ۴۰ تا ۶۰
 • و ۲ لایه بیرونی و داخلی تولید شده از اسپاندابند ماسک پزشکی
 • مجهز به فیکساتور بینی دابل استندینگ فیت شده در بدنه ی ماسک بصورت سیستماتیک در فرایند تولید
 • تولید شده با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک و ۱۰۰% بدون دخالت دست
 • ایجاد حس راحتی در هنگام تنفس و صحبت کردن بدلیل عدم تماس با بینی و دهان
 • پوشش کامل نقاط ورود پذیر صورت در هنگام استفاده
 • حفظ کامل شکل اصلی بدلیل طراحی ارگونومیک برای انواع شکل و اندازه صورت
 • ابعاد
  ۲۱×۱۲ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
 • وزن
  ۸ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ماسک تنفسی فراز مهر مدل FZ1 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی فراز مهر مدل FZ1 بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته ۵۰ عددی
 • سه لایه، تمام پرس التراسونیک (اسپان باند + لایه وسط فیلتر ملت بلون + اسپان باند)
 • دارای مجوز از سازمان غذا و دارو
 • دارای نشان سیب سلامت
 • دارای گواهینامه ISO13485
 • جلوگیری از ایجاد واکنش آلرژیک
 • با قابلیت فیلتراسیون بالا
 • دارای اتصالات مناسب
 • تولید شده توسط دستگاه تمام اتوماتیک
 • لایه ملت بلون، مخصوص جلوگیری از نفوذ ویروس‌ها و فیلتر اصلی است که بر طبق استانداردهای تعریف شده معاونت غذا و دارو می باشد
 • نکته مهم در تولید این ماسک‌ها، استفاده از فول پرس التراسونیک است و کش‌ها هم بصورت التراسونیک به بدنه نصب گردیده است؛ تا دارای بالاترین استاندارد در نفوذ ناپذیری ویروس و باکتری ها باشد
 • ابعاد
  ۹×۱۷ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد ۵۵ بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 55 بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ما در تولید ماسک‌های سه بعدی ۵لایه کارن‌مِد ضمن تولید بر اساس پروتکل KF94 به پارامترهای مهم دیگری مانند:
 • • استفاده از ۳لایه‌ی فیلتر ویروس(ملت بلون) با کیفیت سوپر در میانه ماسک.
 • • ‏دوخت اولتراسونیک در دو مرحله.
 • • ‏ استفاده از پارچه آنتی باکتریال در لایه داخلی(دهانی)
 • • ‏طراحی ماسک بطوریکه امکان حداقل نفوذ هوای محیط را داده، در عین حال فوق‌العاده زیبا با پرس بدون چین.
 • • ‏ضمن طراحی منحصر بفرد در جعبه، پیش‌بینی درگاهی در جلو آن برای تشخیص رنگ ماسک داخل جعبه و همچنین تعبیه پرفراژ در بالای جعبه تا بدون پارگی امکان برداشتن از داخل جعبه وجود داشته باشد.
 • ما برای سلامت و زیبایی شما صرفه‌جویی نکردیم.
 • تولید شده توسط شرکت نگار تجارت کارمانیا
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ماسک تنفسی کودک اونلی یو مدل CH3D بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی کودک اونلی یو مدل CH3D بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  در رنگ های مختلف و طرح های متنوع
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  بدون استاندارد
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • وزن
  ۲ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ماسک تنفسی می ماسک مدل ۷۰۲۰ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی می ماسک مدل 7020 بسته ۵۰ عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته بندی شده و گند زدایی شده طبق پروتکل وزارت بهداشت
 • سه لایه (اسپان باند ، فیلتر ملت بلون ، اسپان باند)
 • تمام اتوماتیک با پرس اولتراسونیک
 • دارای فیکسر فلزی بینی
 • داری کیفیت ساخت بسیار بالا
 • استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه
 • با مجوز از سازمان غذا و دارو
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2019-1:2023
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی BL02 بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی BL02 بسته 20 عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ماسک تنفسی پدران سبز مدل رنگی سه بعدی و سه لایه ۲۰ / ۱۰ مجموعه ۳۰ عددی

ماسک تنفسی پدران سبز مدل رنگی سه بعدی و سه لایه 20 / 10 مجموعه 30 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۱۷ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , ساختمانی
 • وزن
  ۳ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ماسک تنفسی می ماسک مدل ۷۰۲۰ بسته ۱۰۰ عددی

ماسک تنفسی می ماسک مدل 7020 بسته ۱۰۰ عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته بندی شده و گند زدایی شده طبق پروتکل وزارت بهداشت
 • سه لایه (اسپان باند ، فیلتر ملت بلون ، اسپان باند)
 • تمام اتوماتیک با پرس اولتراسونیک
 • دارای فیکسر فلزی بینی
 • داری کیفیت ساخت بسیار بالا
 • استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه
 • با مجوز از سازمان غذا و دارو
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2019-1:2023
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته ۵۱ عددی

ماسک تنفسی مدل ملت بلون بسته 51 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بسته ۵۰ عددی + یک عدد رایگان جهت تست استاندارد
 • در بسته بندی یک عدد ماسک رایگان قرار داده شده است تا خریدار با تست های مختلف و برش ماسک از وجود فیلتر ملت بلون مطمئن گردیده و با خیال راحت اقدام به مصرف ماسک نماید.
 • سه لایه فیلتردار تمام پرس التراسونیک (اسپان باند + لایه وسط فیلتر ملت بلون + اسپان باند)
 • بسته بندی کاملا بهداشتی پرفراژ دار که ماسک ها در پلاستیک ایزوله و بهداشتی قرار داده شده و سپس درون جعبه، بسته بندی و با هولوگرام پلمپ شده است
 • دارای فیکسر بینی قابل تنظیم
 • جلوگیری از ایجاد واکنش آلرژیک
 • لایه ملت بلون، مخصوص نفوذ ناپذیری ویروس ها و فیلتر اصلی است که بر طبق استاندارد تعریف شده معاونت غذا و دارو می باشد
 • نکته مهم در تولید این ماسک‌ها، استفاده از فول پرس التراسونیک و کش ها هم بصورت التراسونیک به بدنه نصب گردیده است؛ تا دارای بالاترین استاندارد در نفوذ ناپذیری ویروس و باکتری ها باشد، زیرا دوختن با چرخ‌خیاطی یا حرارت یا دستگاه‌های غیر اتومات علاوه بر ایجاد منافذ به واسطه دوختن نخ و سوزن، احتمال آلودگی بیشتر در زمان تولید را نیز دارد.
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی Q01 بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل سه بعدی Q01 بسته ۲۰ عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد ۱۱ بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 11 بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ما در تولید ماسک‌های سه بعدی ۵لایه کارن‌مِد ضمن تولید بر اساس پروتکل KF94 به پارامترهای مهم دیگری مانند:
 • • استفاده از ۳لایه‌ی فیلتر ویروس(ملت بلون) با کیفیت سوپر در میانه ماسک.
 • • ‏دوخت اولتراسونیک در دو مرحله.
 • • ‏ استفاده از پارچه آنتی باکتریال در لایه داخلی(دهانی)
 • • ‏طراحی ماسک بطوریکه امکان حداقل نفوذ هوای محیط را داده، در عین حال فوق‌العاده زیبا با پرس بدون چین.
 • • ‏ضمن طراحی منحصر بفرد در جعبه، پیش‌بینی درگاهی در جلو آن برای تشخیص رنگ ماسک داخل جعبه و همچنین تعبیه پرفراژ در بالای جعبه تا بدون پارگی امکان برداشتن از داخل جعبه وجود داشته باشد.
 • ما برای سلامت و زیبایی شما صرفه‌جویی نکردیم.
 • تولید شده توسط شرکت نگار تجارت کارمانیا
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ماسک تنفسی انزانی مدل EDb03 بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل EDb03 بسته 10 عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ماسک تنفسی مانترا مدل سه بعدی پنج لایه بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی مانترا مدل سه بعدی پنج لایه بسته ۲۵ عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک سه بعدی ۵ لایه مانترا- رنگ: مشکی
 • ابعاد
  ۸x10x24 سانتی‌متر
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN 405:2001+A1:2009
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ماسک تنفسی کودک می‌ماسک مدل سه بعدی رنگین کمان بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی کودک می‌ماسک مدل سه بعدی رنگین کمان بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  طراحی سه بعدی منطبق بر ساختار صورت
 • تولید شده با فناوری اتوماتیک التراسونیک
 • ساختار چهار لایه با دولایه اسپان‌باند ۴۰ گرمی و دو لایه فیلتر ملت بلون ۲۵ گرمی
 • با راندمان فیلتراسیون بالاتر از ماسک های سه لایه ی پزشکی
 • ایمن در برابر خطر انتقال ویروس
 • مناسب برای کلیه ی محیط های بیمارستانی، صنعتی و عمومی
 • سایز استاندارد کودک ۶.۵×۱۶ سانتی متر
 • عرضه شده در پنج رنگ مختلف
 • دارای فیکساتور بینی قابل تنظیم با روکش پلاستیکی
 • کش نرم و بادوام با قابلیت کشسانی بالا
 • استریل شده و گندزدایی شده با روش گرمای خشک
 • بسته بندی شده با مقوای ایندربرد ۲۵۰ گرمی
 • ارائه شده در پک های ۵ تایی پلمپ شده و بسته بندی مقوایی ۲۵ عددی شیرینک شده
 • دارای تأییدیه آزمایشگاه سازمان انرژی اتمی
 • دارای تأییدیه آزمایش پالایش باکتریایی و اختلاف فشار
 • دارای کد IRC از اداره کل تجهیزات پزشکی
 • دارای برچسب اصالت کالا
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ماسک تنفسی مدل P01 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل P01 بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سه لایه اسپان ۲۵ گرمی مرغوب تمام پرسی
 • بدنه پرس اولتراسونیک
 • اتصال کش پرسی
 • دارای فیکسر بینی
 • نرم.. بسیار راحت.. و متناسب با هر سایر صورت
 • بدون الیاف شیشه.. بی بو و عدم ایجاد حساسیت پوست
 • داخل بسته بندی مناسب ( کارتن )
 • ارزش خرید بسیار بالا
 • ابعاد
  ۱۷x10x0.1 سانتی‌متر
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  بدون استاندارد
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ماسک تنفسی انزانی مدل رنگین کمان بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل رنگین کمان بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مدل رنگین کمان ماسک های انزانی دارای ۵ رنگ در بسته بندی های ۱۰ عددی میباشد
 • رنگ های ۱)مشکی ۲)صورتی ۳)خاکستری ۴)زرد ۵)آبی
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل ۳D-5color بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل 3D-5color بسته 20 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شرکت مهندسی پزشکی احیا اندیشان زیرمجموعه گروه بین المللی بازرگارنی تجارت خوشرام فعال در زمینه تولید و تجهیز دستگاه های پزشکی و بیمارستانی ، همزمان با شیوع بیماری کرونا اقدام به تولید انواع ماسک های تنفسی استاندراد ضمن اخذ تمامی مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی یا رعایت کلیه مسائل و استاندارهای لازم نموده است. اکنوناین افتخار را داردریم که محصول جدید تولید شده در این مجموعه تحت عنوان ماسک تنفسی ۳D سه بعدی ۴ لایه برند دکتر خوشرام در بینظیر ترین تنوع رنگی را برای حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلا به ویروس کویید ۱۹ به شما معرفی نماییم.
 • کش بکاربرده شده در تولید ماسک های این مجموعه از نوع ۴لاکراه ضدحساسیت بوده بطوریکه نه تنها به مرور زمان خاصیت کشسانی خودرا از دست نمی دهد بلکه باعث آزار و آسیب به گوش نمی گردد.
 • تولید این ماسک تنفسی با دستگاه تمام اتوماتیک اولتراسونیک و بدون دخالت دست بوده که علاوه بر حفظ بهداشت باعث زیبایی کار و استحکام آن نیز میگردد.
 • لایه فیلتر و ملت بلون بکار رفته در ساختارماسک تنفسی دکترخوشرام از نوع مرغوب ترین لایه فیلترملت بلون با برند بافتینه می باشد که با گرماژ۲۵ گرم در دولایه درمجموع ۵۰ گرم فیلترملت بلون دارد.
 • درخال حاضر برند ماسک تنفسی دکترخوشرام بابیشترین تنوع رنگ در تولید ماسک تنفسی در کشور با تنوع رنگی بیش از ۴۵کد رنگ مختلف افتخارخدمت به هم میهنان عزیز را دارد.
 • فروشنده انحصاری این محصول در دیجیکالا فروشگاه بازرگانی خوشرام می باشد.
 • ابعاد
  ۲۲x12x12 سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ماسک تنفسی مدل SB1 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل SB1 بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ماسک سه لایه
 • – دارای گیره بینی
 • ابعاد
  ۱۷ × ۹ × ۰.۱ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • وزن
  ۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ماسک تنفسی سه لایه دکتر کرست مدل Dr-C50 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی سه لایه دکتر کرست مدل Dr-C50 بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سه لایه
 • دارای فیلتر ملتبلون
 • مجهز به فیکساتور بینی فلزی با انعطاف پذیری بالا
 • بسته بندی شده در ۵ پک پلمپ شده ۱۰ عددی
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ماسک تنفسی انزانی مدل Ebl01 بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل Ebl01 بسته 10 عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ماسک تنفسی مدل ۲۲ مجموعه ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل ۲۲ مجموعه ۵۰ عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ماسک تنفسی انزانی مدل Lbl06 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل Lbl06 بسته 50 عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ماسک تنفسی باران مدل پنج لایه سه بعدی KF94-LB5 بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی باران مدل پنج لایه سه بعدی KF94-LB5 بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک سه بعدی باران دارای پنج لایه است. این لایه‌ها شامل دو لایه ملت بلون و سه لایه اسپان باند می‌باشد.
 • میزان فیلتراسیون آن ۹۵ درصد است.
 • با دستگاه‌های تمام پرس اولتراسونیک تولید شده است.
 • دارای تاییدیه وزارت بهداشت است.
 • دارای گواهینامه آزمون فیلتراسیون ذره ای از سازمان انرژی اتمی ایران است.
 • صورت را کاملا پوشش می‌دهد تا هیچ گونه هوایی از آن عبور نکند.
 • طراحی این ماسک سه تکه به گونه ای است که به کمک فیکساتور کاملا محکم روی بینی قرار گرفته و چانه را هم پوشش می‌دهد.
 • استفاده از ماسک سه بعدی پنج لایه امکان بخار کردن شیشه عینک طبی و عینک آفتابی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری  بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری  بسته ۵۰ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۹ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
 • وزن
  ۱ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ماسک تنفسی کودک مهرسا مدل SM02 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی کودک مهرسا مدل SM02 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵×۸ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۲ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد ۲۲ بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 22 بسته 25 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ما در تولید ماسک‌های سه بعدی ۵لایه کارن‌مِد ضمن تولید بر اساس پروتکل KF94 به پارامترهای مهم دیگری مانند:
 • • استفاده از ۳لایه‌ی فیلتر ویروس(ملت بلون) با کیفیت سوپر در میانه ماسک.
 • • ‏دوخت اولتراسونیک در دو مرحله.
 • • ‏ استفاده از پارچه آنتی باکتریال در لایه داخلی(دهانی)
 • • ‏طراحی ماسک بطوریکه امکان حداقل نفوذ هوای محیط را داده، در عین حال فوق‌العاده زیبا با پرس بدون چین.
 • • ‏ضمن طراحی منحصر بفرد در جعبه، پیش‌بینی درگاهی در جلو آن برای تشخیص رنگ ماسک داخل جعبه و همچنین تعبیه پرفراژ در بالای جعبه تا بدون پارگی امکان برداشتن از داخل جعبه وجود داشته باشد.
 • ما برای سلامت و زیبایی شما صرفه‌جویی نکردیم.
 • تولید شده توسط شرکت نگار تجارت کارمانیا
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ماسک تنفسی کلینل مدل ۳ لایه ملت بلون دار بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی کلینل مدل 3 لایه ملت بلون دار بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ساختار سه‌لایه و لایه میانی از جنس ملت بلون برای محافظت هرچه بیشتر
 • بدنه با دوخت التراسونیک
 • پرس کش‌ها با روش التراسونیک
 • نرم بودن کش‌ها
 • کشسانی و مقاومت بالای کش‌ها
 • دارای فیکسر بینی
 • لایه اول و آخر اسپان باند و لایه میانی ملت بلون بعنوان فیلتراسیون
 • ابعاد
  ۱۸×۱۰×۰.۱ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۳ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ماسک تنفسی باران مدل پنج لایه سه بعدی KF94-LB5 بسته ۱۵ عددی

ماسک تنفسی باران مدل پنج لایه سه بعدی KF94-LB5 بسته 15 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک سه بعدی باران دارای پنج لایه است. این لایه‌ها شامل دو لایه ملت بلون و سه لایه اسپان باند می‌باشد.
 • میزان فیلتراسیون آن ۹۵ درصد است.
 • با دستگاه‌های تمام پرس اولتراسونیک تولید شده است.
 • دارای تاییدیه وزارت بهداشت است.
 • دارای گواهینامه آزمون فیلتراسیون ذره ای از سازمان انرژی اتمی ایران است.
 • صورت را کاملا پوشش می‌دهد تا هیچ گونه هوایی از آن عبور نکند.
 • طراحی این ماسک سه تکه به گونه ای است که به کمک فیکساتور کاملا محکم روی بینی قرار گرفته و چانه را هم پوشش می‌دهد.
 • استفاده از ماسک سه بعدی پنج لایه امکان بخار کردن شیشه عینک طبی و عینک آفتابی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ ماسک تنفسی خسرو مدیسا طب مدل KMT سه بعدی ۵ لایه بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی خسرو مدیسا طب مدل KMT سه بعدی 5 لایه بسته 25 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x10 سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  بیمارستان
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ ماسک تنفسی انزانی مدل EG10 بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی انزانی مدل EG10 بسته 10 عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل ۳D-5color بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی دکترخوشرام مدل 3D-5color بسته 20 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شرکت مهندسی پزشکی احیا اندیشان زیرمجموعه گروه بین المللی بازرگارنی تجارت خوشرام فعال در زمینه تولید و تجهیز دستگاه های پزشکی و بیمارستانی ، همزمان با شیوع بیماری کرونا اقدام به تولید انواع ماسک های تنفسی استاندراد ضمن اخذ تمامی مجوزهای لازم از اداره کل تجهیزات پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی یا رعایت کلیه مسائل و استاندارهای لازم نموده است. اکنوناین افتخار را داردریم که محصول جدید تولید شده در این مجموعه تحت عنوان ماسک تنفسی ۳D سه بعدی ۴ لایه برند دکتر خوشرام در بینظیر ترین تنوع رنگی را برای حفظ سلامتی و جلوگیری از ابتلا به ویروس کویید ۱۹ به شما معرفی نماییم.
 • کش بکاربرده شده در تولید ماسک های این مجموعه از نوع ۴لاکراه ضدحساسیت بوده بطوریکه نه تنها به مرور زمان خاصیت کشسانی خودرا از دست نمی دهد بلکه باعث آزار و آسیب به گوش نمی گردد.
 • تولید این ماسک تنفسی با دستگاه تمام اتوماتیک اولتراسونیک و بدون دخالت دست بوده که علاوه بر حفظ بهداشت باعث زیبایی کار و استحکام آن نیز میگردد.
 • لایه فیلتر و ملت بلون بکار رفته در ساختارماسک تنفسی دکترخوشرام از نوع مرغوب ترین لایه فیلترملت بلون با برند بافتینه می باشد که با گرماژ۲۵ گرم در دولایه درمجموع ۵۰ گرم فیلترملت بلون دارد.
 • درخال حاضر برند ماسک تنفسی دکترخوشرام بابیشترین تنوع رنگ در تولید ماسک تنفسی در کشور با تنوع رنگی بیش از ۴۵کد رنگ مختلف افتخارخدمت به هم میهنان عزیز را دارد.
 • فروشنده انحصاری این محصول در دیجیکالا فروشگاه بازرگانی خوشرام می باشد.
 • ابعاد
  ۲۲x12x12 سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ ماسک تنفسی باران مدل سه لایه SURGICAL-G بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی باران مدل سه لایه SURGICAL-G بسته 50 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سه لایه فیلتردار تمام پرس التراسونیک (اسپان باند + لایه وسط فیلتر ملت بلون + اسپان باند)
 • دارای فیکسر بینی قابل تنظیم الومینیومی
 • آنتی آلرژی
 • بدون لاتکس
 • لایه ملت بلون، مخصوص نفوذ ناپذیری ویروس ها و فیلتر اصلی است که بر طبق استاندارد تعریف شده معاونت غذا و دارو می باشد
 • نکته مهم در تولید این ماسک‌ها، استفاده از فول پرس التراسونیک و کش ها هم بصورت التراسونیک به بدنه نصب گردیده است؛ تا دارای بالاترین استاندارد در نفوذ ناپذیری ویروس و باکتری ها باشد، زیرا دوختن با چرخ‌خیاطی یا حرارت یا دستگاه‌های غیر اتومات علاوه بر ایجاد منافذ به واسطه دوختن نخ و سوزن، احتمال آلودگی بیشتر در زمان تولید را نیز دارد.
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , تراشکاری , ساختمانی , جوشکاری , نجاری
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ ماسک تنفسی پدران سبز مدل سه بعدی و سه لایه مجموعه ۵۰ عددی

ماسک تنفسی پدران سبز مدل سه بعدی و سه لایه مجموعه 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۱۷ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , ساختمانی
 • وزن
  ۳ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد ۳ بسته ۵ عددی

ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد 3 بسته 5 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک ۴ لایه با گرماژ ۴۰ به همراه لایه ملت بلون
 • عدم تماس ماسک با بینی و دهان
 • تنفس راحت تر
 • امکان صحبت کردن راحت تر
 • قرارگیری کامل بر روی انواع ارگونومی صورت
 • دارای فیکساتور بینی دو فنره
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد۱ بسته ۵ عددی

ماسک تنفسی ریباطب مدل کوانتوم کد1 بسته 5 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ماسک ۴ لایه با گرماژ ۴۰ به همراه لایه ملت بلون
 • عدم تماس ماسک با بینی و دهان
 • تنفس راحت تر
 • امکان صحبت کردن راحت تر
 • قرارگیری کامل بر روی انواع ارگونومی صورت
 • دارای فیکساتور بینی دو فنره
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد ۲ بسته ۵ عددی

ماسک تنفسی کارن مِد مدل سه بعدی پنج لایه کد 2 بسته 5 عددی

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ما در تولید ماسک‌های سه بعدی ۵لایه کارن‌مِد ضمن تولید بر اساس پروتکل KF94 به پارامترهای مهم دیگری مانند:
 • • استفاده از ۳لایه‌ی فیلتر ویروس(ملت بلون) با کیفیت سوپر در میانه ماسک.
 • • ‏دوخت اولتراسونیک در دو مرحله.
 • • ‏ استفاده از پارچه آنتی باکتریال در لایه داخلی(دهانی)
 • • ‏طراحی ماسک بطوریکه امکان حداقل نفوذ هوای محیط را داده، در عین حال فوق‌العاده زیبا با پرس بدون چین.
 • ما برای سلامت و زیبایی شما صرفه‌جویی نکردیم.
 • تولید شده توسط شرکت نگار تجارت کارمانیا
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ ماسک تنفسی رنگی پدران سبز مدل MELT مجموعه ۴۰ عددی

ماسک تنفسی رنگی پدران سبز مدل MELT مجموعه 40 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷×۹ سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان , ساختمانی
 • وزن
  ۳ گرم
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ ماسک تنفسی مدل ۳۲۷۰ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل 3270 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x10 سانتی‌متر
 • نوع کاربرد
  عمومی , بیمارستان
 • وزن
  ۱۸۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ماسک تنفسی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماگ مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا