ابزار سلامت

ماسک تنفسی، راهنمای خرید انواع ماسک طبی، سه‌لایه، سه بعدی، N95

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ماسک تنفسی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری برای حفظ سلامت انسان‌ها در جامعه ماسک تنفسی می‌باشد. همان طور که می‌دانید بیشتر بیماری‌هایی که انسان به آن‌ها مبتلا می‌شود، از طریق باکتری و ویروس از راه مجاری تنفسی مانند بینی و دهان وارد بدن انسان می‌شود. یکی از راه‌هایی که می‌تواند جلوی آلوده شدن به این باکتری‌ها و ویروس‌ها را بگیرد، استفاده از ماسک تنفسی است. البته به شرطی که از ماسک مناسب استفاده کنید و آن را درست روی صورت خود قرار دهید. اندازه ویروس‌ها نسبت به باکتری‌ها اندکی کوچکتر است بنابراین یک ماسک تنفسی معمولی نمی‌تواند جلوی آلوده شدن به ویروس را بگیرد و فقط قادر به دفع باکتری‌ها می‌باشد.

شاید تا چند سال پیش کمتر کسی از ماسک تنفسی استفاده می‌کرد و فرهنگ استفاده از ماسک تنفسی جا نیافتاده بود. اما امروزه با ورود گونه جدید کرونا ویروس و همه گیری جهان به این ویروس استفاده از ماسک تنفسی تنها روشی است که شما تا زمان واکسیناسیون می‌توانید برای جلوگیری از بیماری از آن استفاده کنید. ویروس کرونا و آنفولانزا هر دو بعد از سطوح از طریق هوا منتقل می‌شوند، یعنی شما برای پیشگیری یا باید بدن خود را در برابر ویروس واکسینه کنید و یا از ماسک تنفسی استاندارد استفاده نمائید. تصور کنید که اگر ماسک تنفسی وجود نداشت، بیشتر جمعیت جهان بر اثر بیماری کرونا از بین رفته بود. اما به لطف ماسک تنفسی و رعایت بهداشت همگانی در جهان این بیماری در حال ریشه کن شدن است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به سلامت خود و جامعه احترام می‌گذارید و قصد خریداری کردن ماسک تنفسی دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این ابزار مفید به مشکل برخورد کرده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ماسک تنفسی آشنا کرده و بهشما عزیزان یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ماسک تنفسی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از ماسک تنفسی چیست و چه کاربردی دارد؟

ماسک در واقع یک پوشش است که بینی دهان و چانه شما را به خوبی پوشش می‌دهد. ماسک معمولا به وسیله تعدادی کش روی صورت فیکس می‌شود. ماسک به گونه‌ای طرحی شده که فقط اجازه عبور هوا به داخل بینی و دهان را می‌دهد و سایر ذرات موجود در هوا مانند گرد و غبار، باکتری‌ها و ویروس‌ها را به خود جذب می‌کند و اجازه عبور آن‌ها به مجاری تنفسی شما را نمی‌دهد. امروزه ماسک‌های مختلفی با کاربردهای مختلف ساخته شده‌اند که در ادامه به شما تک تک آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه تصفیه کننده هوا

تاریخچه استفاده از ماسک تنفسی:

اولین بار در اوخر قرن نوزدهم میلادی بود که ماسک روی کار آمد، در آن زمان پزشکان برای جلوگیری از آلودگی باکتریائی حین عمل جراحی از ماسک استفاده می‌کردند. البته در کشور چین از سال ۱۹۱۰ میلادی برای جلوگیری از آلوده شدن با بیماری طاعون مورد استفاده قرار گرفت. تقریبا چیزی در حدود هشت سال بعد با پیدایش بیماری آنفولانزا استفاده از ماسک همه‌گانی شد. بعد از فروکش کردن آنفولانزا تقریبا ماسک از میان برداشته شد تا اینکه در سال۲۰۰۲ میلادی ویروس سارس شیوع پیدا کرد و بعد از آن بیماری کرونا ثابت کرد که تنها راه مبارزه با ویروس‌ها رعایت بهداشت و استفاده از ماسک است.

انواع مدل‌های ماسک پزشکی:

 1. ماسک معمولی کش‌دار: این مدل ماسک برای محافظت یک طرفه در برابر آلودگی به کار می‌رود. شخصی که مدام سرفه و عطسه می‌کند، می‌تواند با استفاده از این ماسک بینی و دهان خود را بپوشاند و ویروس را به اطرافیان خود منتقل نکند. این مدل ماسک به وسیله کش به پشت گوش‌ها روی صورت نصب شده و به خوبی روی صورت چسبیده نمی‌شود.
 2. ماسک جراحی سه لایه: این مدل ماسک به وسیله بند روی صورت گره زده می‌شود و نسبت به ماسک‌های مشابه بیشتر روی صورت می‌چسبد. از ورود خون، ترشحات و ۹۵ درصد باکتری‌ها به بدن جلوگیری می‌کند. بر اساس تحقیقاتی که صورت گرفته هر فرد صورت خود را در هر ساعت چیزی در حدود ۱۹ تا ۲۳ مرتبه لمس می‌کند که این ماسک از تماس دست آلوده به دهان و بینی جلوگیری می‌کند.
 3. ماسک‌ فیلتردار N95: نوع دیگری از ماسک هستند که به خوبی قسمت زیادی از صورت را پوشش می‌دهند. این ماسک تقریبا تا ۹۵ درصد از ورود ویروس و ۱۰۰ درصد از وجود باکتری با مجاری تنفسی شما جلوگیری می‌کند. لازم به ذکر است که افراد عادی بیش از ۴ ساعت نمی‌توانند از این ماسک استفاده کنند زیرا به ریه‌ها آسیب وارد می‌شود. بنابراین اگر با بیمار ارتباط مستقیم دارید، می‌توانید از این مدل ماسک استفاده کنید.
 4. ماسک‌ سه بعدی: همواره یکی از مشکلاتی که افراد موقع پوشیدن ماسک با آن رو به رو هستند و بیشتر به همین علت از ماسک استفاده نمی‌کنند، نداشتن فرمی زیبا است. ماسک سه بعدی با طراحی زیبا و منحصر به فرد خود علاوه بر زیبایی تا حد زیادی از آلوده شدن شما به ویروس جلوگیری می‌کنند. این ماسک در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع در بازار موجود است که شما می‌توانید به دلخواه آن را با لباس خود ست کنید.

از ماسک تنفسی چه مدت می‌توان استفاده کرد؟

به طور کلی از ماسک‌های معمولی به مدت ۲ ساعت و برای ماسک‌های فیلتردار یا همان N95 می‌توان به مدت ۸ ساعت استفاده نمود. البته به شرطی که ماسک فرم و حالت خود را از دست ندهد و به خوبی روی صورت چسبیده شود. در صورتی که ماسک فرم خود را از دست بدهد و احساس کنید از کناره‌ها نفس می‌دهد و یا با خون و آلودگی عفونی شده باشد، باید بلافاصله آن را تعویض نمائید.

آیا با زدن ماسک می‌توان از آلوده شدن به کرونا ویروس جلوگیری کرد؟

بله اگر شما از یک ماسک خوب و استاندارد استفاده کنید و به درستی آن را روی صورت خود نصب کنید تا حد زیادی می‌توانید جلوی انتقال این ویروس را بگیرید. زیرا این ویروس بیشتر از طریق قطرات تنفسی فرد آلوده منتقل می‌شود. یعنی اگر فرد آلوده هنگام عطسه و سرفه از ماسک استفاده کند، جلوی پخش شدن قطرات تنفسی در محیط گرفته می‌شود.

چه کسانی نیاز به استفاده از ماسک دارند؟

به طور کلی به علت اینکه خیلی از افراد ناقل بدون علامت هستند و می‌توانند ویروس را به دیگران منتقل کنند باید تمام افراد جامعه از ماسک استفاده کنند. کسانی هم که علائم شبیه سرماخوردگی دارند به هیچ عنوان نباید از منزل خارج شوند تا چرخه این بیماری به طور کلی متوقف شود. حتی شما با زدن ویروس هم تا پایان چرخه اپیدمی باید از ماسک استفاده کنید.

چه نوع ماسکی برای حفظ سلامتی مفید است؟

به طور کلی هر ماسکی می‌تواند از شما در برابر بیماری محافظت کند، البته به شرط اینکه فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنید. اگر شما با فرد آلوده‌ای در تماس نیستید، نیاز به استفاده از ماسک فیلتر دار نیست و یک ماسک عادی هم کفایت می‌کند به شرط اینکه به خوبی صوری صورت چسبیده شود. اگر با فرد آلوده در تماس هستید، بهتر است یک ماسک فیلتر دار را استفاده کنید. ماسک فیلتر‌دار برای فرد آلوده به ویروس پیشنهاد نمی‌شود زیرا به راحتی ویروس را منتقل می‌کند.

مزایای استفاده از ماسک تنفسی:

 • از ورود گرد و غبار دود و ریزگردها به دستگاه تنفسی شما جلوگیری می‌کند، همان طور که می‌دانید علت بیشتر سرطان‌های ریه بعد از سیگار آلودگی هوا می‌باشد.
 • خیلی از بیماری‌ها از طریق باکتری منتقل می‌شوند، ماسک می‌تواند جلوی آلوده شدن و منتشر کردن بیماری‌های باکتریائی را بگیرد.
 • منشا بسیاری از بیماری‌های خطرناک و کشنده، ویروس است، مانند: آنفولانزا، سارس، کرونا و بیماری کشنده نیپا که از طریق ویروس منتقل می‌شود.‌ماسک می‌تواند جلوی انتقال ویروس را بگیرد و از شما محافظت کند.
 • شغل‌هایی هستند مانند جوشکاری که بعد از جوش زدن گاز سمی و سرطان‌زا تولید می‌کنند، استفاده از ماسک می‌تواند مانع انتقال این گازهای سمی به ریه شما شود. همچنین نجارها موقع برش زدن می‌توانند با ماسک مانع از ورود ریزگردها به درون ریه شوند.
 • رنگ‌ کارهای ساختمان و خودرو که برای رنگ کردن از پیستوله استفاده می‌کنند، معمولا مواد شیمیاییخطرناک مانند، تونر و رنگ را در هوا پراکنده می‌کنند. استفاده از ماسک جلوی ورود این مواد به ریه را می‌گیرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دستگاه اکسیژن ساز

نکات مهم هنگام خرید ماسک پزشکی:

 1. قیمت ماسک: یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید ماسک قیمت آن می‌باشد. هیچ گاه نباید از یک ماسک دست دوز ارزان انتظار داشت که جلوی آلوده شده شما به ویروس را بگیرد. قیمت ماسک‌های خوب و استاندارد معمولا بالاتر از یک ماسک معمولی است. پس با خرید ماسک‌های ارزان خداحافظی کنید زیرا از شما محافظت نخواهند کرد.
 2. نوع ماسک: انتخاب نوع ماسک بستگی به محلی دارد که در آن نیاز به استفاده از ماسک دارید. برای نانوایی سوپر مارکت و جاهایی که فاصله گذاری را می‌توان رعایت کرد و هوا به خوبی جریان دارد یک ماسک معمولی کفایت می‌کند. اما برای اداره و جاهای شلوغ باید از ماسک جراحی سه لایه استفاده کنید. اگر با فرد مشکوک در تماس هستید یا از بیمار آلوده به ویروس نگهداری می‌کنید، بهتر است از ماسک فیلتردار استفاده کنید.
 3. جنس ماسک: جنس ماسک باید از پارچه مخصوص آغشته به مواد نانو باشد تا توان دریافت باکتری‌ها و ویروس‌ها را داشته باشد. هیچ گاه یک ماسک مامان دوز یا پارچه‌ای از شما محافظت نمی‌کند. در کل ماسک شما باید سه لایه محافظ داشته باشد که هر یک از لایه‌ها جلوی ورود یک ماده خاص و باکتری و ویروس را بگیرد. ماسک‌های دست دوز فقط برای محکم کردن ماسک طبی مناسب هستند. هیچ وقت به خاطر زیبایی از ماسک استفاده نکنید.
 4. فیلتردار یا معمولی: اینکه ماسک شما فیلتر‌دار باشد یا معمولی بستگی به نوع استفاده و مکانی دارد که قرار است ماسک را در آنجا استفاده کنید. اگر ماسک را برای مراجعه به پزشک و مکان‌های شلوغ مانند مترو و اتوبوس می‌خواهید توصیه می‌کنم ماسک فیلتر‌دار را انتخاب کنید. زیرا استفاده بیشتر از ۸ ساعت از این ماسک به ریه‌های شما آسیب وارد می‌کند. اما اگر ماسک را برای فضای باز مثل نانوایی و پیاده روی می‌خواهید و قرار است مدت زیادی از ماسک خود استفاده کنید، ماسک معمولی برای شما مناسب‌تر است.
 5. برند ماسک: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید، این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که برند‌هائ معروف و شناخته شده وجود دارند که از قبل امتحان خود را پس داده‌اند، نباید به سراغ خرید برند‌های بی‌نام و نشان رفت زیرا به احتمال زیاد، استاندارد نبوده و تاییدیه وزارت بهداشت را ندارند. شما با خرید این محصولات سلامت خود و اطرافیان را به خطر می‌اندازید.
 6. از فروشگاه معتبر خرید کنید: روزانه حجم زیادی جنس تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر شکل ظاهری مشابه ماسک اصلی و استاندارد هستند و تنها راه تشخیص آن‌ها از یکدیگر داشتن مهارت و تجربه بالا در این زمینه است. پس برای خرید ماسک اصل و استاندارد همیشه ماسک را از فروشگاه کارای پزشکی یا داروخانه خریداری کنید. زیرا روی این مراکز نظارت کافی وجود دارد و امکان تقلبی بودن آن‌ها خیلی کم است.

چند نکته در مورد استفاده از ماسک:

 • همیشه ماسک را کامل باز کنید تا بیشتر فضای صورت یعنی بینی را تا زیر چشم‌ها و دهان را تا زیر چانه شما پوشش دهد.
 • یک عدد فلز در قسمت بینی ماسک قرار داده می‌شود، کار این فلز این است که با اندازه فرم بینی شما روی صورت محکم شود و ویروس از کناره‌ها وارد ماسک نشود.
 • اگر ماسک شما به خوبی روی صورت چسبیده نمی‌شود، کش‌های کنار آن را گره بزنید تا محکم‌تر روی صورت شما قرار بگیرد اگر با این کار نتیجه‌ای حاصل نشد، حتما یک ماسک دیگر برای فیکس شدن روی آن قرار دهید.
 • تمام ویروس‌ها و باکتری‌ها روی ماسک قرار می‌گیرد، پس اگر دست شما با ماسک برخورد کند باید آن را با آب و صابون شستشو دهید. هرگز ماسک خود را شستشو ندهید، فراموش نکنید که ماسک یک وسیله یکبار مصرف است.
 • هیچ وقت ماسک خود را روی زمین رها نکنید زیرا آلودگی به محیط پخش می‌شود و دیگران را آلوده می‌کنید. همیشه ماسک خود را درون کیسه فریزر قرار داده گره بزنید و درون سطل زباله قرار دهید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ماسک تنفسی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه ماسک تنفسی ارزان، باکیفیت و پرفروش را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید‌.


۱ ماسک تنفسی مدل سه لایه کودک صورتی ۶۰۸۰۴۰۰۱۲ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه کودک صورتی 608040012 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ماسک تنفسی ریما مدل سه بعدی N95 نانوالیاف بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سه بعدی N95 نانوالیاف بسته 25 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۸x10x22 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵%افت فشار: کمتر از ۶۰ پاسکالکلاس ماسک تنفسی: FFP2 / N95تنفسی پذیری: عالیبسته‌بندی: جعبه ۲۵ عددی سلفون شدهدارای فوم محفاظ بینیدارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ذراتتعداد لایه ها : ۴ لایه ۶۰، ۴۰ و ۳۰ گرم به همراه ۱ لایه نانوالیاف می باشدو وزن کلی لایه ها مجموعا ۱۳۰ گرم در مترمربع می باشد.جعبه طرح کلاسیک شامل ۱۰ عدد سفید، ۵ عدد آبی روشن، ۵ عدد طوسی و ۵ عدد مشکی می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه نانوالیاف N99 رسپی نانو بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه نانوالیاف N99 رسپی نانو بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰
 • سایر توضیحات
  ماسک‌های پزشکی نانو ۹۹ از نظر ظاهری مشابه ماسک‌های سه لایه جراحی است و مطابق با استاندارد مربوطه EN 14683:2019+AC:2019 (E) تولید شده‌اند، همچنین از نظر عملکرد به دام اندازی و افت فشار همانند ماسک‌های FFP3 و N99 هستند. این ماسک‌ها حاوی یک لایه نانوالیاف و و یک لایه ملت بلون در بین لایه‌های محافظ خود هستند.شرکت تولید کننده براساس استاندارد EN 14683:2019+AC:2019 (E) که استاندارد اروپایی تولید ماسک تنفسی است موفق به تولید سه کلاس از ماسک‌های تنفسی شده است. ماسک تنفسی پزشکی نانو ۹۹ بدون سوپاپ از کلاس نوع IIR با قابلیت به دام‌اندازی بیش از ۹۹ درصد برای ذرات ۰.۳ میکرون و افت فشاری کمتر از ۱۰۰ پاسکال بر سانتی‌متر مربع برای آلودگی‌های محیط‌های عمومی بسیار مناسب و کاربردی است.لایه ها: اس ام اس ۳۰ گرم، ملت بلون ۲۵ گرم، نانو، اس ام اس ۴۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ماسک تنفسی ریما مدل بدون سوپاپ نانو FFP2-N95 رسپی نانو بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل بدون سوپاپ نانو FFP2-N95 رسپی نانو بسته 10 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۴% ………………… افت فشار: کمتر از ۵۵ پاسکال ………………… کلاس ماسک تنفسی: FFP2 بدون سوپاپ………………… تنفسی پذیری: عالی ………………… بسته‌بندی: ۱۰ بسته آلومینیومی ۱ عددی ………………… دارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ………………… لایه ها: این ماسک دارای لایه ها: اسپان باند۶۰ گرم، اس ام اس ۴۰ گرم با نانو، اسپان باند ۱۷ گرم، اس ام اس۴۰ گرم، اس ام اس ۴۰ گرم می باشد. ………………… رنگ این محصول : سفید می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ماسک تنفسی فست مدل سه بعدی شش لایه KF94 رنگارنگ بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی فست مدل سه بعدی شش لایه KF94 رنگارنگ بسته 25 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵ عددی
 • سایر توضیحات
  مزیت: امکان تنفس راحت تر با وجود فیلتر-راحتی در صحبت کردن -دارای فنر بینی کاملا ثابتپوشش دهی کامل صورتدارای لایه ملت بلون متراکمکاهش مه زدگی عینکتنفس راحتصحبت کردن راحتدارای فیکسر روی بینی و کش فول التراسونیکبسیار سبکعدم تماس با دهانعایق در برابر انتقال باکتری‌ها، ویروس‌ها و عوامل آلاینده محیطیلایه های ماسک: ۲ لایه اسپان باند ۵۰ گرم -۴لایه ملت بلون ۲۵ گرمداخل جعبه۵ عدد بسته ۵ عددی رنگارنگ ماسک وجود دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ماسک تنفسی کودک مدل PK1 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی کودک مدل PK1 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۶x9x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲.۷ گرم
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  بدون استاندارد
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • سایر توضیحات
  سه لایه مرغوبپارچه اس ام اس ۲۵ گرمی بدنه پرس اولتراسونیکاتصال کش چسبیدارای فیکسر بینینرم.. بسیار راحت.. و متناسب با سایز صورتبدون الیاف شیشه.. بی بو و عدم ایجاد حساسیت پوستداخل بسته بندی مناسب ( کارتن )ارزش خرید بسیار بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری  بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری  بسته ۵۰ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ گرم
 • نوع کاربرد
  عمومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ماسک تنفسی اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۸۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  سازمان غذا و دارو
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ماسک تنفسی کودک اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته ۶۰ عددی

ماسک تنفسی کودک اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته 60 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۵ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2001+A1:2009
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۶۰
 • سایر توضیحات
  ۲ بسته ۳۰ عددی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ماسک تنفسی ریما مدل  N95 کد ۱۰-G-SV95 بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل  N95 کد 10-G-SV95 بسته 10 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  کلاس ماسک تنفسی:N95کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از۹۵%افت فشار: کمتر از ۶۰ پاسکالرنگ: خاکستریبسته‌بندی: سلفونی تک عددیتعداد در پک : ۱۰ عددیکاربرد: محیط‌های بیمارستانی، معدن و وجود مواد شیمیایی غیرسمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ماسک تنفسی مداکس مدل سه بعدی پلاس پنج لایه کد Navy بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی مداکس مدل سه بعدی پلاس پنج لایه کد Navy بسته 25 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2001+A1:2009
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵
 • سایر توضیحات
  رنگ محصول: سورمه ای (داخل مشکی) به همراه کش مشکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ماسک تنفسی دایا تجهیز مدل ۳ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی دایا تجهیز مدل 3 بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ماسک تنفسی فست مدل سه بعدی ۵ لایه (Kf94) بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی فست مدل سه بعدی 5 لایه (Kf94) بسته 25 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  CE
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵
 • سایر توضیحات
  مزیت: امکان تنفس راحت تر با وجود فیلتر-راحتی در صحبت کردن -دارای فنر بینی کاملا ثابتپوشش دهی کامل صورتدارای لایه ملت بلون متراکمکاهش مه زدگی عینکتنفس راحتصحبت کردن راحتدارای فیکسر روی بینی و کش فول التراسونیکبسیار سبکعدم تماس با دهانعایق در برابر انتقال باکتری‌ها، ویروس‌ها و عوامل آلاینده محیطیلایه های ماسک: ۲ لایه اسپان باند ۴۰ گرم -۳ لایه ملت بلون ۲۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ماسک تنفسی ریما مدل سه بعدی N95 نانوالیاف بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سه بعدی N95 نانوالیاف بسته 25 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵
 • سایر توضیحات
  سایز : مناسب جهت افراد ۶ الی ۱۸ سالکارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵%افت فشار: کمتر از ۶۰ پاسکالکلاس ماسک تنفسی: FFP2 / N95تنفسی پذیری: عالیبسته‌بندی: جعبه ۲۵ عددی سلفون شدهدارای فوم محفاظ بینیدارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ذراتتعداد لایه ها : ۴ لایه ۶۰، ۴۰ و ۳۰ گرم به همراه ۱ لایه نانوالیاف می باشدو وزن کلی لایه ها مجموعا ۱۳۰ گرم در مترمربع می باشد.رنگ :سفید، آبی روشن، طوسی، مشکی، آبی، قرمز، زرشکی، زرد، نارنجی، بنفش، صورتی، سبز، کرم (از هر رنگ ۲ عدد)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ماسک تنفسی مدل سه بعدی ۵ لایه FAST-KF94 بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی مدل سه بعدی 5 لایه FAST-KF94 بسته 25 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵ عددی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ماسک تنفسی مدل سه لایه طوسی ۶۰۸۰۴۰۰۱۲ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه طوسی 608040012 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ماسک تنفسی مدل سه بعدی ۵ لایه کد FAST-KF94 بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی مدل سه بعدی 5 لایه کد FAST-KF94 بسته 25 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  CE
 • کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵ عدد
 • سایر توضیحات
  مزیت: امکان تنفس راحت تر با وجود فیلتر-راحتی در صحبت کردن -دارای فنر بینی کاملا ثابتپوشش دهی کامل صورتدارای لایه ملت بلون متراکمکاهش مه زدگی عینکتنفس راحتصحبت کردن راحتدارای فیکسر روی بینی و کش فول التراسونیکبسیار سبکعدم تماس با دهانعایق در برابر انتقال باکتری‌ها، ویروس‌ها و عوامل آلاینده محیطیلایه های ماسک: ۲ لایه اسپان باند ۴۰ گرم -۳ لایه ملت بلون ۲۵ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ماسک تنفسی مدل سه لایه مشکی ۶۰۸۰۴۰۰۰۲ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه مشکی 608040002 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ماسک تنفسی مدل SB1 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل SB1 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷ × ۹ × ۰.۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ گرم
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • سایر توضیحات
  – ماسک سه لایه- دارای گیره بینی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ماسک تنفسی کودک رها مدل P2 بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی کودک رها مدل P2 بسته 50 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  یک‌لایه
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ماسک تنفسی مدل DX1 بسته ۵۰عددی

ماسک تنفسی مدل DX1 بسته 50عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x9x0.5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳ گرم
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • سایر توضیحات
  ماسک ۲لایه پارچه اسپاندارای فیکس کننده بینیبسته بندی بهداشتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ماسک تنفسی مدل سه لایه کودک آبی ۶۰۸۰۴۰۰۱۲ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه کودک آبی 608040012 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه کد ۳Ply-White بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه کد 3Ply-White بسته 50 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  کارگاه ساختمانی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵% ………………… کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵% ………………… افت فشار: کمتر از ۴۰ پاسکال ………………… کلاس ماسک تنفسی: TypeII ………………… تنفسی پذیری: عالی ………………… بسته‌بندی: جعبه ۵۰ عددی سلفون شده ………………… دارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ………………… لایه ها: این ماسک دارای ۲ لایه اسپان باند ۲۰-۳۰ گرم و یک لایه ملت بلون ۲۵ گرم است ………………… رنگ این محصول : سفید می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ماسک تنفسی اکسیژن پلاس مدل سه بعدی بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی اکسیژن پلاس مدل سه بعدی بسته 25 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۸۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN2413
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ماسک تنفسی ریما مدل سوپاپدار N95 نانو کد Gray-SV95 بسته ۵ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سوپاپدار N95 نانو کد Gray-SV95 بسته 5 عددی

مشخصات

 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵% ………………… افت فشار: کمتر از ۶۰ پاسکال ………………… کلاس ماسک تنفسی: N95 سوپاپدار ………………… تنفسی پذیری: عالی ………………… بسته‌بندی: ۵ بسته سلفون شده ………………… دارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ………………… لایه ها: این ماسک دارای ۶ لایه پارچه به همراه ۲ لایه نانوالیاف با کارایی ۹۵ درصد می باشد. ………………… رنگ این محصول : مطابق تصویر می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ماسک تنفسی میعاد نوین مدل سه لایه بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی میعاد نوین مدل سه لایه بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2001+A1:2009
 • کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰عددی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ماسک تنفسی مدل ۶ لایه سه بعدی نانو FAST-KF94 بسته ۲۵ عددی

ماسک تنفسی مدل 6 لایه سه بعدی نانو FAST-KF94 بسته 25 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۵
 • سایر توضیحات
  موثر در جلوگیری از ابتلا به بیماری‌های ویروسی مانند کروناتشکیل شده از ۶ لایه محافظقابلیت بالا در تصفیه هوامقاوم در مقابل ورود ویروس، ذرات معلق و گرد و خاک به سیستم تنفسیعدم ایجاد مشکل در تنفسلطیف و سازگار با پوست صورتبدون پرزدهیضد حساسیت پوستی و تنفسیعدم ایجاد حساسیتدارای فیکساتور و گیره بینیطراحی مناسب، کاربردیساخته شده با آخرین تکنولوژی اولتراسونیک روزبسته‌بندی کاملا استریلدو لایه‌ اسپان‌باند (۴۰ گرمی ضخیم) و ۴ لایه‌ ملت‌بلون ۲۵ گرمیقابل استفاده در :استفاده روزمره و شخصیدندانپزشکی‌هابیمارستان‌ها ( عمومی – جراحی – و … )مراکز درمانیمطب پزشکانآزمایشگاه‌هامناطق شهری با آب و هوای آلودهنوع دوخت پرس اولتراسونیکنحوه اتصال کش پرس اولتراسونیکابعاد ماسک ۱۸ سانتی‌متر × ۸ سانتی‌متر- دارای بارکد تائیدیه سازمان انرژی اتمی- بسته بندی بصورت پلمب شده می باشد- هر بسته محصول شامل ۲۵ عدد ماسک سه بعدی می باشد که هر ۵ عدد آن بصورت مجزا در یک سلفون پک شده اند .-لوگو FAST MASK چاپ شده بر روی جعبه و حک شده بر روی خود ماسک و ثبت شده می باشد- بسیار سبک رنگ محصول سفید با لایه آستر داخلی رنگی به یکی از رنگ های ( سفید – مشکی – سبز – آبی – طوسی – کرم ) می باشد .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ماسک تنفسی مدل ۳d بسته ۱۰ عددی

ماسک تنفسی مدل 3d بسته 10 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN175
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ماسک تنفسی مدل سه لایه سفید ۶۰۸۰۴۰۰۰۱ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه سفید 608040001 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه نانوالیاف N95 رسپی نانو بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی ریما مدل سه لایه نانوالیاف N95 رسپی نانو بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰
 • سایر توضیحات
  ماسک‌های تنفسی چهار لایه نانو ۹۵ ریما (ماسک نانویی سه‌لایه N95 رسپی‌نانو) از نظر ظاهری مشابه ماسک‌های سه‌لایه جراحی (ماسک سه‌لایه پرستاری) و از نظر عملکرد به دام‌اندازی و افت‌فشار مانند ماسک‌های FFP2 و N95 هستند. این ماسک‌های تنفسی حاوی یک لایه نانوالیاف الکتروریسی شده در بین لایه‌های اسپان‌باند محافظ خود هستند. همچنین فیکسر روی بینی دارند و به راحتی روی صورت تنظیم می‌شوند. این محصول تاییدیه‌ها و گواهینامه‌های متعددی از جمله تاییدیه نانومقیاس، پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو و چندین گواهینامه استاندارد ایزو را کسب کرده است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۱ ماسک تنفسی مدل ۴ مجموعه ۱۰ عددی

ماسک تنفسی مدل ۴ مجموعه ۱۰ عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۲ ماسک تنفسی کودک اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته ۳۰ عددی

ماسک تنفسی کودک اکسیژن پلاس مدل سه لایه بسته 30 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۳۰
 • سایر توضیحات
  ایم محصول شامل یک بسته ۳۰ عددی از ماسک سه لایه طرح باب اسفنجی برند اکسیژن پلاس می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۳ ماسک تنفسی مدل ۲ مجموعه ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل 2 مجموعه ۵۰ عددی

مشخصات

 • نوع کاربرد
  عمومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۴ ماسک تنفسی کودک ریما مدل سه بعدی N95 کد BF95 بسته ۱۰عددی

ماسک تنفسی کودک ریما مدل سه بعدی N95 کد BF95 بسته 10عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • نوع کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۵%افت فشار: کمتر از ۴۵ پاسکالکلاس ماسک تنفسی: FFP2 / N95تنفسی پذیری: عالیبسته‌بندی: جعبه ۱۰عددی سلفون شدهدارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ذراتلایه ها: این ماسک ۳ لایه داری یک لایه اسپان باند ۴۰ گرم، و یک لایه اس ام اس ۴۰ گرم با نانو و یک لایه اس ام اس ۳۰ یا ۴۰ گرم می باشد و وزن کلی لایه ها مجموعا ۱۱۰ تا ۱۲۰ گرم در مترمربع می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۵ ماسک تنفسی کودک جی اچ تی مدل سه بعدی کد ۲۰۰۵ بسته ۲۰ عددی

ماسک تنفسی کودک جی اچ تی مدل سه بعدی کد 2005 بسته 20 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۱x6x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۷۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  چهارلایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  سازمان غذا و دارو
 • کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲۰
 • سایر توضیحات
  ماسک سه بعدی کودک جی اچ تی با رنگ زرد GHTماسک سه بعدی کودک جی اچ تی با رنگ زرد GHT انتخابی هوشمندانه برای مقابله با آلودگی‌های محیطی، حساسیت فصلی و جلوگیری از آلرژی تنفسی در کودکان محسوب می‌شود. مهم‌ترین تفاوت ماسک کودکانه با ماسک‌های معمولی، اندازه آن است. به همین منظور سری جدید ماسک‌های تنفسی سه بعدی، در اندازه کوچک، مناسب با صورت کودکان طراحی شده ‌است.متاسفانه بیشتر مصرف ‌کنندگان، به اندازه ماسک کودکانه توجهی نمی‌کنند. در صورتی که اندازه یک ماسک تعیین می‌کند، چه مقدار از صورت به بهترین نحو پوشانده شود. این ماسک، در گروه ماسک‌های تنفسی قرار دارد و برای کودکان مناسب سازی گردیده ‌است. شما می‌توانید از ماسک تنفسی کودک سه بعدی، برای مصرف روزانه کودک و در بازه‌های زمانی نسبتاً کوتاه استفاده کنید.مشخصات ماسکاستفاده آسانضد حساسیتمقاومت کم در برابر تنفسظرفیت فیلتراسیون بالابدون الیاف شیشهکیفیت بالاقابلت تنظیم آسانتهویه خوبکشور سازنده : ایرانتعداد: ۲۰ عددی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۶ ماسک تنفسی کودک فست مدل ۳ بعدی مدادرنگی ۵ لایه بسته ۳۰ عددی

ماسک تنفسی کودک فست مدل 3 بعدی مدادرنگی 5 لایه بسته 30 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  پنج‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  CE
 • نوع کاربرد
  آزمایشگاه و بیمارستان
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  دارای فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۳۰
 • سایر توضیحات
  بسته بندی سلفون شده ( هر جعبه شامل ۵ بسته ۶ عددی سلفونی )۵ لایه بسته رنگارنگ – پک مدادرنگیمناسب کودکان ۴ تا ۱۰ سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۷ ماسک تنفسی ریما مدل وی تایپ N99 نانوالیاف بسته ۱۰عددی

ماسک تنفسی ریما مدل وی تایپ N99 نانوالیاف بسته 10عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵x15x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  شش‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  EN149:2010
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • ویژگی‌های ماسک تنفسی
  بدون فیلتر
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  کارایی فیلتراسیون (ذرات ۰/۳ میکرون): بیش از ۹۹%افت فشار: کمتر از ۶۵ پاسکالکلاس ماسک تنفسی: FFP3 / N99تنفسی پذیری: عالیبسته‌بندی: جعبه ۱۰عددی سلفون شدهدارای فوم محفاظ بینیدارای برگه تاییدیه میزان کارایی و فیلتراسیون ذراتلایه ها: این ماسک دارای ۱ لایه اسپان باند۶۰ گرم، اس ام اس ۴۰ با نانو، اسپان باند ۱۷ گرم، اسپان باند ۱۷ گرم، اس ام اس ۴۰ گرم با نانو، اس ام اس ۳۰ گرم است

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۸ ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مشهد ماسک مدل پرستاری بسته ۵۰ عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۹×۹ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱ گرم
 • نوع کاربرد
  عمومی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۹ ماسک تنفسی کودک مشهد ماسک مدل رنگین کمان بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی کودک مشهد ماسک مدل رنگین کمان بسته 50 عددی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • نوع کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴۰ ماسک تنفسی مدل سه لایه آبی ۶۰۸۰۴۰۰۰۳ بسته ۵۰ عددی

ماسک تنفسی مدل سه لایه آبی 608040003 بسته 50 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x10x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۹۳ گرم
 • تعداد لایه ماسک
  سه‌لایه
 • استاندارد ایمنی و محافظتی
  پروانه ساخت بهداشت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
 • کاربرد
  عمومی
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۵۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ماسک تنفسی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماگ مسافرتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا