آشپزخانهلوازم غیر برقی

ساطور، راهنمای خرید انواع ساطور گوشت و بناب آشپزخانه ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ساطور باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل مهم و ضروری که در هر آشپزخانه‌ای به آن نیاز دارید، ساطور می‌باشد. از این وسیله برای ساطوری و قطعه کردن گوشت استفاده می‌شود. البته با این وسیله به راحتی می‌توان استخوان حیوانات مختلف را هم شکست. چاقو یک وسیله تیز و برنده برای قطعه کردن گوشت است، البته تا زمانی که درون گوشت شما استخوان یا غضروف وجود نداشته باشد. زمانی که به استخوان برخورد کنید دیگر یک چاقوی معمولی جوابگوی کار شما نخواهد بود و نیاز به یک ساطور دارید. این وسیله از چاقو مقداری سنگین‌تر بوده و پهنای بیشتری دارد به طوری که با ضربه زدن به قسمت‌های محکمی مثل استخوان لبه‌های تیز آن خراب نمی‌شود. اگر شما هم همیشه با قطعه کردن گوشت‌های استخوان‌دار مشکل دارید، پیشنهاد می‌کنم حتما برای خود یک ساطور خریداری کنید.

ساطور یک وسیله جدید نیست و از گذشته هم وجود داشته اما به دلیل کاربرد زیادی که در آشپزخانه دارد، همچنان مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما هر اندازه که دوست دارید می‌توانید به گوشت استخوان‌دار ضربه وارد کنید، زیرا این وسیله مقاوم‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید. ساطور انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها به منظور انجام کار خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شما قبل از خرید این وسیله باید اطلاعات کاملی در مورد خرید آن داشته باشید، تا بتوانید خرید موفقی داشته و بعد از خرید پشیمان نشوید. در واقع درک درست در مورد خرید یک محصول خاص کمک بزرگی به شما خواهد کرد.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید ساطور را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این لوازم خانگی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ساطور آشپزخانه آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ساطور باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از ساطورچیست و چه کاربردی دارد؟

این وسیله یک چاقوی خیلی بزرگ است که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک تبر کوچک دارد. این وسیله با داشتن تیغه چهار گوش بیشتر به منظور برش دادن استخوان استفاده می‌شود. البته با این وسیله به راحتی می‌توان گوشت را ساطوری یا قطعه نمود. نوعی چاقوی سرآشپز چینی در بازار موجود است که برخی به اشتباه به آن ساطور‌چینی می‌گویند در صورتی که یک وسیله متفاوت است. شاید از نظر ظاهری شبیه به این وسیله باشد، اما خیلی نازک‌تر و تیز‌تر از این وسیله می‌باشو و به منظور بریدن گوشت بدون استخوان استفاده می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید چاقو آشپزخانه

انواع‌ساطور از نظر نوع استفاده:

 1. ساطور آشپزخانه: کوچکترین نمونه این وسیله که بیشتر در آشپزخانه منازل استفاده می‌شود. توجه داشته باشید به علت اینکه استفاده از آن همیشگی نیست و ممکن است بعضی مواقع از آن استفاده شود، نیازی به خریداری کردن یک جنس خیلی گران نیست و یک جنس معمولی هم کار شما را انجام می‌دهد. این وسیله برای تکه کردن گوشت و شکستن استخوان در منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 2. ساطور قصابی: این نمونه از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به نمونه آشپزخانه دارد، تنها تفاوت اصلی آن‌ها در اندازه است. مدل‌های قصابی از نظر اندازه اندکی بزرگتر هستند. اگر قصد خرید این مدل را دارید، پیشنهاد می‌کنم حتما بهترین جنس آن را خریداری کنید، زیرا بعد از چاقو قصابی مهم‌ترین وسیله کار شما به حساب می‌آید. علت بزرگ بودن اندازه این مدل قدرت بیشتر برای شکستن استخوان‌های بزرگتر مثل استخوان گوساله است.

انواع ساطور آشپزخانه:

 1. ساطور دسته چوبی: این نمونه جزو پرفروش‌ترین مدل‌های این وسیله محسوب می‌شود، زیرا دسته چوبی آن را خوش دست می‌کند. اگر ضربه خیلی سنگینی به استخوان وارد کنید، دست شما کمتر احساس ناراحتی می‌کند زیرا بیشتر ضربه را چوب دسته خنثی خواهد کرد. گوشت همیشه مقداری چربی دارد و دست شما را چرب کرده و باعث می‌شود دسته آن طول عمر بیشتری پیدا کند.
 2. ساطور دسته فلزی: شاید اگر بخواهیم یک نمونه جدید را به شما معرفی کنیم بدون شک همین مدل باشد. این نمونه به عنوان محکم‌ترین نوع این محصول شناخته می‌شود، زیرا دسته آن هرگز شکسته نخواهد شد. جنس دسته آن‌ها معمولا از فلز خود محصول است پس می‌توان نتیجه گرفت که خیلی مقاوم هستند. تنها ایرادی که به این مدل وارد می‌شود، این است که هنگام ضربه زدن به استخوان کف دست شما مقداری احساس ناراحتی می‌کند، زیرا ضربه ناشی از دسته خنثی نمی‌شود.
 3. ساطور دسته پلاستیکی: اگر به دنبال یک نمونه ارزان و کاربردی هستید، بدون شک همین مدل است. به علت داشتن دسته پلاستیکی قیمت آن‌ها اندکی از مدل‌های قبلی ارزان‌تر می‌باشد. شما نباید انتظار مقاومت خیلی زیاد از دسته این نمونه را داشته باشید. بعد از چند بار استفاده و وارد کردن ضربه‌های محکم دسته آن ترک برداشته و کارایی خود را از دست می‌دهد. البته این پایان کار نیست زیرا دسته آماده در بازار وجود دارد و شما می‌توانید دسته آن را به راحتی تعویض کرده و از آن استفاده کنید.
 4. ساطور هلالی: این نمونه از نظر شکل ظاهری با نمونه‌های قبلی کاملا متفاوت هستند. همان طور که از نام این مدل پیدا است از نظر ظاهری شباهت زیادی به هلال ماه دارند به همین علت به هلالی معروف شده‌اند. در انتهای هر قسمت یک دسته وجود دارد که باعث کارایی راحت‌تر محصول می‌شود. برخلاف نمونه‌های قبلی خیلی کمتر برای گوشت و استخوان استفاده می‌شوند. از این مدل بیشتر برای خرد کردن میوه و سبزیجات استفاده می‌شود.

بهترین مارک ساطور موجود در بازار:

شما هیچ وقت شخصی را پیدا نمی‌کنید که با اطمینان کامل یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک این محصول معرفی کند. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند. اگر شخصی چنین ادعایی را داشته باشد مطمئن باشید که این شخص تبلیغ یک محصول خاص را انجام می‌دهد. از انجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای ساطور موجود در بازار را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ساطور-وینر
 • ساطور-جی ‌فی ‌نی
 • ساطور-حیدری زنجان
 • ساطور-مادام کوکو
 • ساطور-کمپ
 • ساطور-فولاد احمد
 • ساطور-مصطفی
 • ساطور-کینگ گری
 • ساطور-باس
 • ساطور-کن ریکن

حتما بخوانید: راهنمای خرید کارد میوه خوری

نکات مهم هنگام خرید ساطور آشپزخانه:

 1. قیمت محصول: اگر کار شما به گونه‌ای است که با این وسیله زیاد سرو کار دارید، پیشنهاد می‌کنم قید مدل‌های خیلی ارزان را بزنید. زیرا کیفیت لازم را ندارند. اما اگر برای آشپزخانه می‌خواهید و ممکن است مدت زیادی از آن استفاده نکنید، بهتر است یک جنس باکیفیت با قیمت میان رده را خریداری کنید.
 2. نوع محصول: این وسیله هم مانند سایر لوازم مربوط به خانه و آشپزخانه انواع مختلفی دارد، که تفاوت اصلی بیشتر آن‌ها بیشتر در جنس دسته است. اگر یک نمونه ارزان می‌خواهید به شما توصیه می‌کنم دسته پلاستیکی و اگر به دنبال یک یک جنس محکم و گران هستید حتما نمونه دسته چوبی را انتخاب کنید. شاید یک نمونه پر فروش و میان رده که سال‌های سال برای شما کار کند، دسته چوبی باشد.
 3. جنس تیغه: بهترین فلز برای ساخت این وسیله فولاد ضد زنگ می‌باشد. زیرا مقاومت خیلی بالایی دارد، برخلاف چاقو که جنس استیل ضد زنگ کیفیت بالایی برای ساطور این قضیه صدق نمی‌کند و تیز بودن خیلی زیاد در الویت قرار ندارد و بیشتر مقاومت فلز است که اهمیت دارد. تیغه‌های این وسیله باید مقاومت زیادی داشته باشند که در برابر ضربه خم نشوند. فولاد علاوه بر تیز بودن در برابر خم شدن هم مقاومت زیادی دارد.
 4. وزن محصول: قدرت تخریب استخوان با این وسیله ارتباط مستقیمی با وزن محصول دارد. اگر استخوان‌های کوچک را قرار است با آن بشکنید بهتر است به دنبال یک مدل سبک وزن باشید. اما شکستن یک استخوان بزرگ و ضخیم با یک مدل سبک امکان پذیر نیست و به یک مدل سنگین نیاز دارید. البته این نکته را هم فراموش نکنید که کار کردن با یک مدل سنگین کار ساده‌ای نیست زیرا دست را زودتر خسته می‌کند.
 5. ضخامت تیغه: اگر به دنبال یک نمونه هستید که سالیان سال از آن استفاده کنید، بهتر است جنس‌هایی را خریداری کنید که ضخامت بالاتری دارند. زیرا با هر بار تیز شدن مقداری از ضخامت آن‌ها کم می‌شود. پس همیشه یک نمونه ضخیم طول عمر بیشتری دارد. از طرفی تیغه‌های نازک مقاومت زیادی در برابر ضربه ندارند و بر اثر ضربه کج می‌شوند. پس یک نمونه ضخیم از نظر مقاومت هم قوی‌تر می‌باشد.
 6. سوراخ آویز کردن: یک نکته مهم که شاید کمتر به آن توجه می‌شود، داشتن یک سوراخ روی تیغه یا دسته آن است که به وسیله آن می‌توانید با یک تکه نخ آن را روی دیوار یا کابینت نگهداری کنید. همواره یکی از مشکلاتی که دارندگان این وسیله با آن رو به رو هستند، نگهداری این وسیله می‌باشد. باید آن را در جایی نگهداری کنید که همیشه در دسترس باشد و برای استفاده از آن زمان زیادی را صرف پیدا کردن آن نکنید.

روش نگهداری از ساطور:

 • همیشه با توجه به اندازه ساطور به استخوان ضربه بزنید، اگر اندازه استخوان شما بزرگ است باید با یک نمونه بزرگ و سنگین به آن ضربه بزنید، زیرا ضربه زدن با نمونه سبک به استخوان بزرگ باعث خراب شدن آن می‌شود.
 • همیشه بعد از استفاده از این وسیله آن را به خوبی شستشو داده و با یک پارچه تمیز به خوبی خشک کنید، نمونه‌های آهنی دچار زنگ زدگی شده و نمونه‌های استیل هم لکه آب می‌زنند که به راحتی قابل پاک کردن نمی‌باشد.
 • برای تیز کردن این وسیله از تیزکن مخصوص آن استفاده کنید، زیرا استفاده از سنگ فرز اگر چه آن را به خوبی تیز می‌کند، باعث گرفته شدن آب فلز شده و مقاومت آن را کاهش می‌دهد.
 • اگر دسته آن چوبی است، نباید آن را شستشو دهید زیرا باعث آسیب دیدن دسته آن می‌شود. چربی گوشت طول عمر دسته چوبی را زیاد می‌کند، پس هیچ وقت نگران چرب بودن آن نباشید برای تمیز کردن آن را با یک پارچه خشک تمیز کنید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ساطور مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌های ساطور ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ساطور کد ۳۸

ساطور کد 38

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۸x15x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس دسته
  فلز
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ساطور الماس زنجان مدل قصابی کد۰۱

ساطور الماس زنجان مدل قصابی کد01

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴×۷.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۴ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ساطور احمد مدل mbv300

ساطور احمد مدل mbv300

مشخصات

 • ابعاد
  طول این ساطور سی وشش سانت میباشد وعرض اندر عریضترین قسمت تیغه نه سانت میباشد طول دسته پانزده سانت وطول تیغه فولادی بیست ویک سانت میباشد سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ساطور مدل ۱۷

ساطور مدل 17

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۲۵ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول این ساطور سی سانت میباشد که دوازده سانت ان مربوط به دسته چوبی وهجده سانت مربوط به تیغه فولادی میباشد وعرض ان در عریضترین قسمت فولادی ده سانت میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ساطور مصطفی کد ۳۰

ساطور مصطفی کد 30

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x9x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  🔹طول کلی: ۳۰ سانت(تیغه ۱۶ و دسته ۱۴ سانت) 🔹عرض تیغه: ۹ سانت 🔹ضخامت تیغه: ۴ میلی متر
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس دسته: چوب جنگلی مقاومجنس تیغه: فولاد فنر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ساطور حیدری مدل K-003

ساطور حیدری مدل K-003

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x8x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  چوب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ساطور احمد مدل mbv2001

ساطور احمد مدل mbv2001

مشخصات

 • ابعاد
  طول این ساطور سی وهفت سانت میباشد وعرض اندر عریضترین قسمت تیغه هفده سانت میباشد طول دسته دوازده سانت وطول تیغه فولادی بیست وپنج سانت میباشد سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۵۰ گرم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ساطور مدل ۲۵۴۲

ساطور مدل 2542

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x12x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • جنس بدنه
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ساطور الماس زنجان مدل قصابی کد۰۲

ساطور الماس زنجان مدل قصابی کد02

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x9x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۹۳ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ساطور مصطفی مدل ۵۰۷

ساطور مصطفی مدل 507

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱.۵×۸.۵×۱ سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۸۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس فنربعد از استفاده خشک و چرب شود تا از زنگ زدن جلوگیری شودمناسب برای استخانطرح صربستانی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ساطور مدل صربستانی

ساطور مدل صربستانی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x10x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  تهیه شده از ورق فولادی ck75 به ضخامت ۳ میلی متر که استاندارد رعایت شده در ساخت این ساطورمیباشد.
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد
 • سایر توضیحات
  جنس دسته از نوع چوب فشرده استخوانی با کیفیت است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ساطور وینر کد W.G.141

ساطور وینر کد W.G.141

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۵x1x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • جنس دسته
  استیل
 • جنس بدنه
  استیل
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • سایر توضیحات
  -فقط مخصوص برش گوشت و سبزی میباشد-تیغه وانادیوم اصل یا شناسه ۱.۴۱۱G-اصل WINNER آلمان-بسیار تیز و برنده-دسته و بدنه یک تکه و جدا نشدنی- این ساطور cleaver knife میباشد که کارد برش مخصوص سرآشپز میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ساطور احمد مدل صربستانیmbv702

ساطور احمد مدل صربستانیmbv702

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۳x7x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول این ساطور سی وسه سانت میباشد طول تیغه فولادی نوزده سانت وطول دسته چوبی چهارده سانت میباشدوعرض ان در عریضترین نقطه تیغه فولادی هفت سانت میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ساطور احمد مدل صربستانیmbv701

ساطور احمد مدل صربستانیmbv701

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x8x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول این ساطور سی وشش سانت میباشد که بیست ویک سانت ان مربوط به تیغه وپانزده سانت طول دسته چوبی ان میباشد عرض ان در عریضترین نقطه فولادی ان هشت سانت میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ساطور قصابی کد ۱۱۱۱

ساطور قصابی کد 1111

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۱۳ سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۲۶ گرم
 • جنس دسته
  فلز
 • جنس بدنه
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ساطور الماس زنجان مدل صربستانی کد ۰۳

ساطور الماس زنجان مدل صربستانی کد 03

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۳x10x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۲۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ساطور الماس زنجان مدل صربستانی کد۰۲

ساطور الماس زنجان مدل صربستانی کد02

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۹x8x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ساطور مدل ch35

ساطور مدل ch35

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x8x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس از فنر ضخیم (فولاد آب دیده)بدنه یکدست بدون جوشکاریبدون خم شدن تیغه تحت هیچ شرایطیگداخته شده در کوره آهنگری سیمانیکیفیت فوق العاده عالی و مادام العمرکاملا دست ساز بدون دخالت ماشینمناسب برای خرد کردن قلم، استخوان، گوشت، ماهی،قطر۵میلیمتریمقاوم در برابر حلالهای شیمیاییضد زنگبسیار تیز و برندهبدون کند شدن و خوردگیجنس ارزشمند ساخته شده به دست آهنگران ایرانیجنس دسته از پلاستیک نرم تا کمی حالت ارتجاعی که جلوی ضربات را میگیرد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ساطور مصطفی مدل ۵۰۶

ساطور مصطفی مدل 506

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x8x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۸۰ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس فنربعد از استفاده خشک و چرب شود تا از زنگ زدن جلوگیری شودمناسب برای استخانطرح سفارشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ساطور مدل گوریلا کد YPK-CH30CM

ساطور مدل گوریلا کد YPK-CH30CM

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x8x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۴۵ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فلز
 • سایر توضیحات
  – ساطور دست ساز مدل گوریلا- سایز : کوچک- طول تیغه : ۱۶.۵ سانتیمتر- دارای دسته چوبی مستحکم- قابلیت تیز کردن تیغه- بسیار خوش دست و با دوام

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ساطور مدل SM4

ساطور مدل SM4

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x8x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۶۵ گرم
 • جنس دسته
  فلز
 • جنس بدنه
  فولاد
 • سایر توضیحات
  تیغه فولادیتعادل عالی در هنگام کار کردندسته و بدنه یک تیکه و جدا نشدنیمخصوص برش گوشت و سبزیبسیار تیز و برندهتیزشوندگی راحت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ساطور وینر مدل CLEAVER 0411

ساطور وینر مدل CLEAVER 0411

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۸x2x5 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰ گرم
 • جنس دسته
  استیل
 • جنس بدنه
  استیل
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • سایر توضیحات
  -ساطور مدل CLEAVER سایزی هست بین ساطور قصابی و چاقوی بزرگ و بسیار خوش دست و کارآمد-ساطور CLEAVER مخصوس سرآشپز حرفه ای جهان – ساطور مخصوص برش گوشت و سبزی-تیغه وانادیوم اصل یا شناسه ۱.۴۱۱G-اصل WINNER آلمان-بسیار تیز و برنده-دسته و بدنه یک تکه و جدا نشدنی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ساطور الماس زنجان مدل گوشت و سبزیجات کد۰۲

ساطور الماس زنجان مدل گوشت و سبزیجات کد02

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۷x7x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۶۵ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ساطور الماس زنجان مدل آژاکس کد s07

ساطور الماس زنجان مدل آژاکس کد s07

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱x7x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۱ گرم
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  استیل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ساطور مدل احمد mbv13

ساطور مدل احمد mbv13

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۷x16x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۵۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول ساطور سی وهفت سانت میباشد طول دسته چوبی ان دوازده سانت میباشد وطول تیغه فولادی بیست وپنج سانت میباشد عرض ان در عریضترین قسمت فولادی شانزده سانت میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ساطور کد ۴۴

ساطور کد 44

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۴x17x1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • جنس دسته
  فلز
 • جنس بدنه
  فلز
 • کشور مبدا برند
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ساطور آشپزخانه مروارید احمدی زنجان کد ۵

ساطور آشپزخانه مروارید احمدی زنجان کد 5

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰×۶.۵×۲ سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول کلی ساطور: ۳۰سانت(دسته ۱۲ و تیغه ۱۸سانت) عرض تیغه در پهنا: ۶.۵سانت ضخامت تقریبی تیغه: ۳ میلی متر
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  استیل
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  جنس دسته: چوب فشرده کائوچو مقاوم و دارای باربند برنجی جنس تیغه: فولاد استیلنس ۴۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ساطور مدل ۱۵

ساطور مدل 15

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۲x12x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول این ساطور سی ودو سانت وعرض ان دوازده سانت در عریضترین قسمت فولادی میباشد دوازده سانت طول دسته چوبی وبیست سانت طول قسمت فولادی میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ساطور احمد مدل mbv2005

ساطور احمد مدل mbv2005

مشخصات

 • ابعاد
  طول این ساطور سی چهار سانت میباشد وعرض اندر عریضترین قسمت تیغه سیزده سانت میباشد طول دسته دوازده سانت وطول تیغه فولادی بیست ودو سانت میباشد سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ساطور احمد مدل mbv770

ساطور احمد مدل mbv770

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x9x3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات ابعاد
  طول این ساطور سی وشش سانت میباشد که بیست ویک سانت مربوط به تیغه وپانزده سانت ان مربوط به دسته چوبی ان میباشد وعرض ان در عریضترین قسمت تیغه فولادی نه سانت میباشد
 • جنس دسته
  چوب
 • جنس بدنه
  فولاد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ساطور در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید آچار لوله گیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا