لوازم ورزشیملزومات گردش و سفر

زیرانداز یوگا، راهنمای خرید انواع زیر انداز ورزشی(مت) راحت و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید زیرانداز یوگا باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

انجام هر رشته ورزشی نیاز به یک سری لوازم و تجهیزات دارد، زیرانداز یوگا هم یکی از وسایل مهم و ضروری در ورزش یوگا است. یوگا یک ورزش با تمرکز بالا می‌باشد که به صورت نشسته روی زمین انجام می‌شود. برای نشستن راحت روی زمین شما نیاز به یک مت یا زیرانداز یوگا دارید. پیشنهاد می‌کنم اگر دچار درد کمر و زانو هستید و با نشستن روی زمین احساس ناراحتی می‌کنید، حتما به سراغ یک زیرانداز یوگا نرم و راحت بروید که از ضخامت بیشتری برخوردار باشد. هر چه ضخامت زیرانداز مورد نظر شما کمتر باشد، شما بیشتر احساس ناراحتی می‌کنید. البته این موضوع در مورد حرکات نشسته روی زمین صدق می‌کند و برای انجام حرکات یوگا به صورت ایستاده شما نیاز به یک زیرانداز یوگا با ضخامت کمتر دارید. اما برای انجام حرکات ورزشی به صورت نشسته باید از یک زیرانداز یوگا با ضخامت بالا استفاده کنید.

زیرانداز یوگا را می‌توانید هم در منزل و هم در نقاط خارج از منزل مثل باشگاه ورزشی و پارک استفاده کنید. شما هنگام خرید زیرانداز علاوه بر وزن خود باید به قد هم توجه کنید، زیرا طول یک زیرانداز یوگا استاندارد چیزی در حدود یک متر و هفتاد سانتی‌متر می‌باشد. پس اگر قد شما بیشتر از این اندازه است باید به سراغ مدل‌هایی بروید که طول آن‌ها بیشتر از این مقدار می‌باشد. در زمان‌های گذشته زیرانداز یوگا تنها از یک جنس آن هم PVC ساخته می‌شد که رنگ آن‌ها فقط محدود به آبی و بنفش بود. اما امروزه این وسیله از جنس فوم و از رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تهیه می‌شود. زیرانداز یوگا از مواد مختلفی ساخته می‌شوند که برخی از آن‌ها سرطان زا بوده و برای سلامتی مناسب نیستند. مت ورزشی برای جلوگیری از کثیف شدن روی زمین استفاده می‌شود. پس نباید با خرید یک جنس نامرغوب سلامت خود را به خطر بیاندازید‌.

اگر شما هم از علاقه‌مندان به ورزش یوگا هستید و قصد دارید برای خود یک زیرانداز یوگا خریداری کنید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ورزشی به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع زیرانداز یوگا آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید زیرانداز یوگا باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

مت یا زیر انداز یوگا چیست و چه کاربردی دارد؟

زیر انداز یوگا نوعی پارچه، پلاستیک یا فوم ترم و راحت است که به منظور نشستن روی زمین برای انجام فعالیت‌های ورزشی یوگا بدون کثیف شدن لباس مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع از این وسیله می‌توان علاوه بر ورزش یوگا در سایر رشته‌های ورزشی مانند: ژیمناستیک و بدنسازی هم استفاده کرد. تفاوت اصلی من ورزشی با سایر زیراندازها در جنس آن می‌باشد. همچنین این زیرانداز به گونه‌ای طراحی می‌شود که به خوبی روی زمین می‌چسبد و لیز نمی‌خورد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید ساک ورزشی

انواع زیر انداز یوگا از نظر جنس:

 1. زیر انداز یوگا PVC: این مدل زیرانداز از جنس پلاستیک ساخته می‌شود و تقریبا قدیمی‌ترین نمونه من ورزشی است. تنوع رنگ در این مدل خیلی زیاد نیست و معمولا در رنگ‌های آبی و بنفش دیده می‌شوند. قیمت این زیرانداز نسبت به مدل‌های دیگر ارزان‌تر بوده و از ارزش خرید بالایی برخوردار است.
 2. زیر انداز یوگا فوم: فوم یک ماده نرم و راحت است که معمولا برای ساخت زیراندازهای ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از اختراع فوم زیراندازهای ورزشی زیاد نرم نبودند و رنگ‌های آن‌ها به آبی و بنفش محدود می‌شد. اما امروزه با اختراع فوم از نظر رنگ بندی زیراندازها محدود به این دو رنگ نمی‌شوند و در رنگ‌ها و طرح‌های مختلف تولید می‌شوند، بنابراین اگر رنگ زیر انداز برای شما اهمیت دارد رنگ دلخواه خود را می‌توانید از جنس فوم انتخاب کنید.
 3. زیر انداز یوگا حوله‌ای: فوم و پلاستیک دو ماده شیمیایی هستند که ممکن است در بدن بعضی افراد حساسیت ایجاد کنند. اگر بدن شما هم به این دو ماده حساسیت دارد، پیشنهاد می‌کنم حتما زیراندازهای حوله‌ای را انتخاب کنید. حوله یک پارچه نرم و لطیف است که شباهت زیادی به پارچه مخمل دارد با این تفاوت که ضخامت بیشتری دارد. به دلیل استفاده از الیاف طبیعی پنبه در ساخت این پارچه حساسیت ایجاد نمی‌کند.

انواع مدل‌های زیر انداز یوگا:

 1. زیراندازهای یوگا ۳ میلی‌متری: ارتفاع این زیر اندازها ۴ میلی‌متر است که می‌توان آن را نازک‌ترین نمونه زیرانداز ورزشی دانست. این مدل بیشتر برای فعالیت‌های ورزشی به صورت ایستاده مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا شما با آن حفظ تعادل بهتری خواهید داشت.
 2. زیراندازهای یوگا ۴ میلی متری: بعد از نمونه ۳ میلی‌متری نازک‌ترین زیر انداز یوگا به حساب می‌آیند و برای فعالیت‌های ورزشی به صورت ایستاده استفاده می‌شوند. در واقع دو نمونه ۳ ۴ میلی‌متری بهترین نوع زیرانداز برای انجام فعالیت‌های ایستاده به حساب می‌آیند. البته لازم به ذکر است که این دو مدل اصلا برای حرکات نشسته مناسب نیستند، زیرا خیلی خشک بوده و نرم و راحت نیستند.
 3. زیراندازهای یوگا ۵ میلی‌متری: ضخامت این مدل از زیر انداز ۵ میلی متر می‌باشد، یعنی یک میلی‌متر ضخیم‌تر از نمونه قبلی که باز هم برای انجام فعالیت‌های ورزشی به صورت ایستاده مناسب هستند. زیرا به علت ضخامت کم برای نشستن چندان راحت نیستند. برای انجام فعالیت‌های ورزشی به صورت نشسته پیشنهاد می‌کنم، حتما نمونه‌های ضخیم‌تر را استفاده کنید.
 4. زیراندازهای یوگا ۶ میلی متری: ضخامت این مدل زیرانداز یک میلی‌متر از نمونه ۵ میلی‌متر و دو میلی‌متر از نمونه ۴ میلی‌متری ضخیم‌تر است. پس نباید انتظار تغییر چندان خاصی در این مدل باشید. تنها تفاوت این مدل با نمونه قبلی در نرمی و راحتی بیشتر آن است. بنابراین برای حس کردن این موضوع باید هر سه مدل را داشته باشید و در کنار هم تست کنید تا متوجه میزان راحتی آن شوید.
 5. زیراندازهای یوگا ۸ میلی‌متری: نازک‌ترین نمونه زیرانداز مخصوص حرکات نشسته به حساب می‌آید که با آن‌ها می‌توان حرکات ایستاده را هم انجام داد. در واقع اگر به دنبال زیر اندازی هستید که علاوه بر انجام حرکات به صورت نشسته حرکات به صورت ایستاده را هم بتوانید با آن انجام دهید، بدون شک نمونه ۸ میلی‌متری است. البته نباید انتظار داشته باشید که در حالت نشسته خیلی نرم و راحت باشند.
 6. زیراندازهای یوگا ۱۰ میلی‌متری: در واقع یکی از استانداردترین نمونه‌های زیراندازهای یوگا به حساب می‌آیند، زیرا در حالت نشسته راحت هستند و خیلی سفت نیستند. البته نرمی آن‌ها به اندازه‌ای نیست که مانع از انجام دادن فعالیت‌های ورزشی به صورت ایستاده شود. پس اگر بیشتر از حرکات ورزشی به صورت نشسته استفاده می‌کنید به شما نمونه ۱۰ میلی‌متری را پیشنهاد می‌کنیم.
 7. زیراندازهای یوگا ۲۰ میلی‌متری: اگر به دنبال یک زیرانداز خیلی نرم و راحت هستید که برای انجام حرکات ورزشی به صورت نشسته از آن استفاده کنید، به طور قطع نمونه ۲۰ میلی‌متری می‌باشند. ضخامت این مدل از نمونه قبلی ۱۰ میلی‌متر بیشتر است که انجام فعالیت‌های ورزشی به صورت ایستاده را با چالش مواجه می‌کند. زیرا حالت فنری دارند و حفظ تعادل در حالت ایستاده با آن‌ها کار آسانی نیست.
 8. زیراندازهای یوگا ۳ سانتی‌متری: یکی از ضخیم‌ترین مدل‌های زیر انداز می‌باشد که تنها مخصوص انجام حرکات نشسته هستند و بهترین قهرمان‌های جهان هم در حالت ایستاده روی آن تعادل لازم را ندارند چه برسد به انجام حرکات ایستاده، پس اگر شما دچار ناراحتی در قسمت کمر و زانو هستید، پیشنهاد می‌کنم، حتما نمونه ۳ سانتی‌متری را خریداری کنید، زیرا خیلی نرم و راحت هستند و درد ناحیه کمر و زانو را در شما کاهش می‌دهند.

بهترین مارک زیرانداز یوگا:

شاید بتوان یکی از سخت‌ترین کارهای دنیا را انتخاب یک برند به عنوان بهترین مارک زیر انداز یوگا دانست. زیرا یک کار غیر ممکن است چون برند‌های باکیفیت زیادی در زمینه تولید این وسیله فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بی‌انصافی در حق سایر تولید کننده‌ها است و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برند‌های زیر انداز یوگا را به شما معرفی می‌کنیم.

 • زیر انداز یوگا نینجا
 • زیر انداز یوگا آذیموس
 • زیر انداز یوگا اس کی ال زد
 • زیر انداز یوگا فوردی پرو
 • زیر انداز یوگا بابل کارپت
 • زیر انداز یوگا وکس اسپورت
 • زیر انداز یوگا اکو فرندلی

حتما بخوانید: راهنمای خرید توپ تناسب اندام

نکات مهم هنگام خرید زیرانداز یوگا:

 1. قیمت زیرانداز: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید زیرانداز مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و مقداری کار خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. ضخامت زیر انداز: زیر انداز با توجه به سبک رشته ورزشی وزن و قد ورزشکار در ضخامت‌های مختلف ساخته می‌شود. اگر بیشتر حرکات ورزشی شما با حالت ایستاده انجام می‌شوند باید به سراغ مدل‌هایی بروید که نازک تر می‌باشند، زیرا شخص تعادل بیشتری روی آن‌ها دارد. ولی اگر سبک ورزشی شما بیشتر نشسته‌ است زیراندازهای ضخیم مناسب‌تر می‌باشند.
 3. وزن زیرانداز: با توجه به جنسی که زیرانداز با آن ساخته می‌شود، وزن آن‌ها متفاوت است. در مجموع زیراندازهای سبک بهتر هستند، زیرا جا‌به‌جایی و شستن آن‌ها ساده‌تر می‌باشد. اما اگر شما زیر انداز را در جای ثابتی استفاده می‌کنید و نیاز به جا‌به‌جا کردن آن ندارید وزن زیر انداز اهمیت زیادی ندارد. در هر حال انتخاب با خود شما است که زیرانداز سبک بخرید یا سنگین.
 4. جنس زیر انداز: زیر انداز یوگا با جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود. اما سه مورد که از همه معروف‌تر هستند و بیشتر استفاده می‌شوند را به شما معرفی می‌کنیم. زیر انداز پی وی سی یا همان پلاستیک، زیر انداز فوم و زیر انداز حوله‌ای که دو نمونه اول از الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند و ممکن است حساسیت ایجاد کنند اما نمونه حوله‌ای از الیاف طبیعی ساخته می‌شود و حساسیت ایجاد نمی‌کند.
 5. سموم سرطانزا: برخی از زیرانداز‌های ارزان قیمت از یک ماده شیمیایی سمی و سرطانزا ساخته می‌شوند که بعد از استفاده طولانی مدت شما را به بیماری سرطان مبتلا می‌کنند. پس اگر به سلامت خود و اطرافیان خود اهمیت می‌دهید، پیشنهاد می‌کنم زیر اندازهای ارزان قیمت را خریداری نکنید، زیرا سمی و سرطانزا هستند و با استفاده از آن‌ها ممکن است به بیماری سرطان مبتلا شده و جان خود را از دست بدهید.
 6. برند محصول: همیشه به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بازار بروید، این محصولات معمولا کیفیت بالایی دارند و به قول معروف امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک جنس معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برند‌های ناشناخته بروید، زیرا معمولا این محصولات از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید آن‌ها وقت و بودجه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از زیرانداز یوگا:

 • همیشه زیرانداز خود را در جاهای صاف پهن کنید، پهن کردن زیر انداز در جاهای ناهموار که دارای سنگ ریزه هستند، اصلا پیشنهاد نمی‌شود.
 • تا حد امکان زیر انداز خود را در سایه نگهداری کنید، قرار دادن زیر انداز در مقابل نور شدید خورشید باعث تغییر رنگ و پوسیدگی آن می شود.
 • این وسیله را دور از دسترس کودکان قرار دهید، زیرا ممکن است با مداد آن را خط خطی و پاره کنند
 • این تشک یا زیرانداز معمولا از مواد نفتی ساخته می‌شود، بنابراین شما باید آن را دور از نفت و بنزین و هر ماده‌ای که پلاستیک را در خود حل می‌کند قرار دهید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید زیرانداز یوگا مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه زیرانداز یوگا ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ زیرانداز یوگا آذیموس مدل Rainbow

زیرانداز یوگا آذیموس مدل Rainbow

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بدون عطر و کاراید
 • – قابل بازیافت
 • ابعاد
  ۱۷۳ × ۶۱ × ۰.۶ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۴۱۸ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ زیرانداز یوگا لیوآپ مدل LS3258 ضخامت ۵ میلی متر

زیرانداز یوگا لیوآپ مدل LS3258 ضخامت 5 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قابل استفاده برای ورزش های مختلف مانند یوگا و ایروبیک
 • – ایجاد چسبندگی بالا با سطح زیرین و بدون لغزش
 • – استحکام بالا
 • – سبک و قابل حمل
 • – جنس : نئوپرن ، EVA
 • – سایز : ۱۸۰×۶۰ سانتی متر
 • – دارای دستگیره برای حمل آسان
 • – ضد لغزش
 • – ضد آب
 • – بسیار سبک
 • ابعاد
  ۱۸۰x60x0.5 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۷۶۰ گرم
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • نوع
  پد یوگا
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ زیرانداز یوگا کد ۳۲۴۰۰۲

زیرانداز یوگا کد 324002

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵ × ۱۷۳ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ زیرانداز یوگا لایوآپ ضخامت ۴ میلی متر

زیرانداز یوگا لایوآپ ضخامت 4 میلی متر

مشخصات

 • ضخامت
  ۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ زیرانداز یوگا مدل حوله ای

زیرانداز یوگا مدل حوله ای

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جنس پارچه از الیاف مصنوعی
 • – مناسب برای ورزش یوگا
 • – دارای کیف
 • – وزن بسته‌بندی ۵۰۸ گرم
 • – ابعاد بسته‌بندی ۱۲.۵×۱۲.۵×۲۶ سانتی‌متر
 • – – دارای ساختار حوله‌ای برای جذب مناسب رطوبت سطح پوست
 • ابعاد
  ۱۸۳×۶۳ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۴۹۰ گرم
 • جنس
  الیاف مصنوعی
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ زیرانداز یوگا مت مدل ECO FRIENDLY ضخامت ۸ میلیمتر

زیرانداز یوگا مت مدل ECO FRIENDLY ضخامت 8 میلیمتر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس : PVC ، ۱۰۰% LATEX
 • درجه کیفی : اورجینال
 • ضخامت مت : ۸ میلی متر
 • ابعاد مت : ۱۷۸ سانتی متر طول در ۶۰ سانتی متر عرض
 • به حالت اولیه خود بر می گردد با استفاده و کشیده شدن
 • مانع از لیز خوردن افراد با داشتن برامدگی
 • ثابت ماندن شکل با استفاده ی طولانی
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • دارای ساختار و کیفیت عالی
 • دارای طول عمر بالا و مفید
 • دارای ابعاد مناسب و قابلیت حمل آسان
 • ابعاد
  ۱۸۷*۶۰*۸ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ زیرانداز یوگا مدل اکو فرندلی ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل اکو فرندلی ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – نخ و پلی استر
 • – فاقد PVC و لاتکس
 • ابعاد
  ۶۲ × ۱۸۵ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۹۳۰ گرم
 • جنس
  پلی‌استر
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ زیرانداز یوگا لیوآپ مدل LS3231 ضخامت ۴ میلی متر

زیرانداز یوگا لیوآپ مدل LS3231 ضخامت 4 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ضدلغزش
 • – با فرم بالشتک های برجسته
 • – فوم پی وی سی بسیار نرم
 • – به همراه کیف برای جمع آوری و حمل آسان
 • – قابلت تمیز کردن با آب گرم و صابون
 • ابعاد
  ۱۷۳x61x0.4 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۴ میلی‌متر
 • وزن
  ۹۳۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • نوع
  پد یوگا
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ زیرانداز یوگا آذیموس مدل PVC- ساده

زیرانداز یوگا آذیموس مدل PVC- ساده

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بدون عطر و کاراید
 • – قابل بازیافت
 • ابعاد
  ۱۷۳ × ۶۱ × ۱ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۴۱۸ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ زیرانداز یوگا فوردی پرو مدل ۵۱۰۸ ضخامت ۱۰ میلی متر

زیرانداز یوگا فوردی پرو مدل 5108 ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۳*۱۸۴*۱ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T2 ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا بابل کارپت مدل T2 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکت
 • مناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، پیلاتکس و تی آر ایکس)
 • ابعاد
  ۱۷۰x60x0.6 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۹۰۰ گرم
 • جنس
  پارچه و فوم پلیمری
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ زیرانداز یوگا تک سبد مدل TS35 ضخامت ۳ سانتی متر

زیرانداز یوگا تک سبد مدل TS35 ضخامت 3 سانتی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  تولید ایران
 • تاشو
 • دارای دو عدد دسته متصل برای حمل
 • دارای کیف مخصوص
 • در حالت باز ۳x60x180 سانتی متر
 • در حالت تاشئه ۱۰x60x60 سانتی متر
 • لایه داخلی فوم سرد
 • دارای وزن بسیار سبک
 • استحکام بالا
 • مناسب برای انواع تمرینات ورزشی
 • مناسب برای پیلاتس و یوگا
 • قابل تمیز کردن
 • ابعاد
  ۱۸۰x60x3 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۳ سانتی متر میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ زیرانداز یوگا مت مدل اکو

زیرانداز یوگا مت مدل اکو

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس ۱۰۰درصد TPE درجه یک
 • بسیار سبک
 • ضد لغزش
 • دوام بسیار زیاد
 • مقاوم در برابر پارگی
 • بدون PVC، بدون لاتکس و غیر سمی
 • دوستدار محیط زیست
 • شستشوی آسان
 • ضد آب
 • غیر قابل اشتعال
 • ابعاد
  ۱۷۳x61x2 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارای بند با قابل تنظیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ زیرانداز یوگا مدل GY451 ضخامت ۲۰ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل GY451 ضخامت 20 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – مناسب برای استفاده سالن‌های ورزشی و منزل
 • – سبک
 • – دارای روکش زیپ‌دار
 • – شست‌وشوی آسان
 • ابعاد
  ۱۰۰x70x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  فوم پلی‌اتیلن
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  چرم مصنوعی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ زیرانداز یوگا

زیرانداز یوگا

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جنس میکروفیبر
 • – دارای تکنولوژی knitted برای نرمی زیرانداز در هنگام تماس با پوست
 • – ۸۰ درصد پلی استر و ۲۰ درصد پلی آمید
 • – مناسب برای ورزش های یوگا و پیلاتس
 • – دارای ساختار حوله‌ای برای جذب مناسب رطوبت سطح پوست
 • – مناسب برای استفاده بر روی تشک و هنگام استفاده از وسایل ورزشی در باشگاه های ورزشی عمومی
 • ابعاد
  ۱۸۳x61x0.3 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۸۸ گرم
 • جنس
  پارچه
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ زیرانداز یوگا اس کی ال زد مدل ProMt ضخامت ۱۲.۷ میلی متر

زیرانداز یوگا اس کی ال زد مدل ProMt ضخامت 12.7 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۲x71x1.27 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۱۲.۷ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ زیرانداز یوگا مدل star-10 ضخامت ۱۰ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل star-10 ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  سبک
 • دوام بالا در برابر تعریق بدن
 • انعطاف بالا
 • ابعاد
  ۱۸۰*۶۰*۰.۱ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ زیرانداز یوگا مدل ۵۱۰۶ ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل 5106 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  عرضه محصولات اورجینال توسط بازرگانی زرین ترنج
 • ضد لغزندگی
 • رول شدن آسان
 • ابعاد
  ۱۸۳* ۶۱ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ زیرانداز یوگا وکس اسپورت کد ۸۹۰ ضخامت ۱۰ میلی متر

زیرانداز یوگا وکس اسپورت کد 890 ضخامت 10 میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۲x60x1 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۱۰ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ زیرانداز یوگا کد ۳۲۴۰۰۱

زیرانداز یوگا کد 324001

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۳ × ۶۰ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ زیرانداز یوگا فرندشیپ ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا فرندشیپ ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ زیرانداز یوگا نینجا مدل EN71 ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا نینجا مدل EN71 ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – چسبندگی بالا روی سطوح مختلف
 • – دارای رنگ های زیبا
 • – نرم و بادوام
 • ابعاد
  ۱۷۰×۶۰ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ زیرانداز یوگا کد ۱۱۱۱۶۸ ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا کد 111168 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ضدلغزش
 • – نرم و راحت
 • – دارای بند برای حمل آسان
 • ابعاد
  ۰.۶ × ۶۰ × ۱۷۵ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۰.۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۶۱۵ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ زیرانداز یوگا کد ۱۱۱۱۲۰ ضخامت ۸میلی متر

زیرانداز یوگا کد 111120 ضخامت 8میلی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۷۰x65x0.8 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • جنس
  فوم قابل انعطاف
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ زیرانداز یوگا کد ۱۱۱۱۲۰ ضخامت ۷ میلی متر

زیرانداز یوگا کد 111120 ضخامت 7 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – ضدلغزش
 • – دارای بند برای حمل آسان
 • ابعاد
  ۰.۷ × ۶۰ × ۱۷۵ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۰.۷ میلی‌متر
 • وزن
  ۷۶۵ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ زیرانداز یوگا مدل PVC ضخامت ۸ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل PVC ضخامت 8 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – جنس فوم نرم
 • – سبک و قابل حمل
 • – کاور جهت حمل آسان
 • ابعاد
  ۶۱×۱۷۳ سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۸ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • جنس
  فوم PVC
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ زیرانداز یوگا مدل ۰۳ ضخامت ۶ میلی متر

زیرانداز یوگا مدل 03 ضخامت 6 میلی متر

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای ورزش های هوازی (یوگا، ایروبیک، پیلاتکس و تی آر ایکس)
 • با قابلیت عدم سر خوردن روی سنگ و سرامیک و پارکت
 • بسیار سبک و راحت در جابه جایی
 • رنگ بندی جدید و طراحی زیبا
 • این مت هدیه ایی جذاب به علاقمندان به ورزش می باشد
 • ابعاد
  ۱۸۰x59x0.6 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • جنس
  فوم فشرده
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  ندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ زیرانداز یوگا آذیموس مدل TPE- دو رنگ

زیرانداز یوگا آذیموس مدل TPE- دو رنگ

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – بدون عطر و کاراید
 • – قابل بازیافت
 • ابعاد
  ۱۷۳x61x1 سانتی‌متر
 • ضخامت
  ۶ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۴۱۸ گرم
 • جنس
  TPE
 • ویژگی‌های نظافتی
  قابلیت شست‌وشو
 • توضیح کاور
  دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید زیرانداز یوگا در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید جوراب مردانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا