سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی مدل Smart Talking Robots Intelligent

ربات کنترلی مدل Smart Talking Robots Intelligent

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۰۰x80x140 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۸۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی , صوتی
 • توضیحات ریموت
  کنترل روی ربات میباشد
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  موسیقی و رقص: ربات می تواند به چپ ، راست بپیچد ، به جلو حرکت کند ، به عقب حرکت کند ، موسیقی پخش کند ، برقصد و بچرخد.(اصطکاک باعث می شود که ربات هنگام حرکت روی فرش به آرامی حرکت کند)
 • دستور صوتی: می تواند مطابق دستورات شما عمل کند ، مانند فراخوانی آن در اینجا.اگر ربات بعد از نصب باتری ها نمی تواند کار کند. لطفا قسمت باتری را بررسی کنید.
 • سنسور لمسی: وقتی دست شما سرش را لمس می کند ، می خواند. وقتی دست شما دو گوش را لمس می کند حرکت می کند.هنگام استفاده از حس لمسی ، لطفاً دو یا سه بار آن را همزمان لمس نکنید تا از خطا جلوگیری کنید.
 • دکمه ضبط: می توانید هر بار ۸ ثانیه مجدداً کدگذاری کنید. در کل ۳ ضبط را می توان ضبط کرد.این ربات با تشخیص گفتار کلمه طراحی شده است ، اگر سر و صدا زیاد باشد ممکن است تحت تأثیر قرار گیرد.
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات هوشمند مدل کنترلی

ربات هوشمند مدل کنترلی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰*۱۳۰*۳۳۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۳۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  چرخش در ۴ جهت – دکمه برنامه ریزی – Dance – تیراندازی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  کنترل پایداری – کنترل حرکت – برنامه ریزی فرمان آتش به همراه صدا – حالت Dance – قابلیت برنامه ریزی
 • رده سنی
  بزرگسال , کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل – دفترچه راهنما – کابل شارژ – تیر های مخصوص
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۹۰*۱۶۰*۳۸۰
 • سایر توضیحات
  مناسب سنین ۳ سال به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Marshall

ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Marshall

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بر روی قلاده
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  راه رفتن
 • تکان دادن قسمتهای مختلف بدن
 • موزیکال
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰
 • سایر توضیحات
  شخصیت محبوب انیمیشن سگ نگهبان با قابلیت راه رفتن، موزیکال و تکان دادن بدن دارای کنترل بر روی قلاده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی مدل heroe return کد۲۸۰۹۱

ربات کنترلی مدل heroe return کد28091

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۲۰x160x380 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی , صوتی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ۲.۴ گیگا هرتز
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس بدنه: پلاستیک
 • کیفیت: پلاستیک درجه یک
 • موزیکال: بله
 • چراغ دار: بله
 • مفصل دار: بله
 • متحرک: بله
 • نوع حرکت: کنترل دار بی سیم
 • ابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانت
 • ابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانت
 • سبک بازی: اسباب بازی
 • شامل باطری: خیر
 • شامل باطری شارژی: بله
 • نوع باطری: باطری AA
 • تعداد باطری: ۳ عدد
 • خطر بلعیدن: ندارد
 • قابلیت پخش صدا: دارد
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰۰
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه: پلاستیک
 • کیفیت: پلاستیک درجه یک
 • موزیکال: بله
 • چراغ دار: بله
 • مفصل دار: بله
 • متحرک: بله
 • نوع حرکت: کنترل دار بی سیم
 • ابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانت
 • ابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانت
 • سبک بازی: اسباب بازی
 • شامل باطری: خیر
 • شامل باطری شارژی: بله
 • نوع باطری: باطری AA
 • تعداد باطری: ۳ عدد
 • خطر بلعیدن: ندارد
 • قابلیت پخش صدا: دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد ۶۰۱

ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد 601

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۴۰x80x60 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  باتری دارد
 • دارای کلید مود ، حرکت به سمت جلو و عقب )
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت جرکت شبیه به نمونه واقعی
 • رده سنی
  خردسال , کودک
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۹۰x120x160
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو و عقب
 • دارای مود دمو
 • دارای چشم شبیه به نمونه واقعی
 • دارای دم انعطاف پذیر
 • نیاز به ۲ عدد باتری قلمی ( موجود در بسته بندی )
 • نیاز به ۳ عدد باتری LR44 موجود در ریموت کنترل
 • دارای ریموت کنترل ( شبیه به موش )
 • ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا
 • دارای بسته بندی زیبا و با کیفیت مناسب هدیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی اوژی تویز طرح دایناسور کد ۳۳۷۲۵۵

ربات کنترلی اوژی تویز طرح دایناسور کد 337255

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰x250x100 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  – دارای ریموت کنترل بی سیم
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت راه رفتن به سمت جلو
 • – قابلیت روشن شدن چراغ های رنگی در دهان
 • – موزیکال
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  – یک عدد ربات کنترلی طرح دایناسور
 • – ریموت کنترل بی سیم
 • – سه عدد تخم اژدها
 • وزن بسته‌بندی
  ۹۶۴
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۲۰x300x500
 • سایر توضیحات
  – قابلیت راه رفتن به صورت موتورایز الکتریکی
 • – باتری خور
 • – موزیکال
 • – دارای ال ای دی در قسمت سر
 • – قابلیت روشن شدن چراغ های رنگی در دهان
 • – دارای ریموت کنترل بی سیم برای کنترل حرکت رو به جلو دایناسور و روشن و خاموش شدن
 • – کیفیت ساخت بسیار مطلوب
 • – بسته بندی بزرگ و شیک مناسب هدیه
 • – طراحی و ساخت بسیار جذاب برای کودکان
 • – مناسب برای گروه سنی سه سال به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات کنترلی مدل دایناسور اژدها کد ۶۰۳۳

ربات کنترلی مدل دایناسور اژدها کد 6033

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳x17x36 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما , سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  کنترل از راه دور نیاز به باتری قلمی
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  با لمس سر دایناسور تغییر حالت داده یا واکنش متفاوت برای شما نشان می دهد
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ربات هوشمند تبدیل شوند
 • رادیو کنترل
 • شمشیر
 • سپر
 • دو عدد باتری شارژی
 • کابل شارژ USB
 • راهنما
 • سایر توضیحات
  هوشمند Intelligent
 • ربات تبدیل شونده اژدها به دایناسور
 • اسپری بخار آب و لیزر شبیه آتش از دهان توسط کنترل
 • سنسور تشخیص حرکت دست
 • امکان کنترل از راه دور
 • رادیو کنترل پیشرفته
 • قابل شارژ مجدد به همراه دو باتری سه سلولی مجزا
 • حرکت توسط راه رفتن روی دو پا یا چرخ
 • حرکت به سمت جلو، عقب، چپ و راست با کنترل
 • گردش به دو طرف با کنترل
 • چراغ‌های جذاب در اندام ربات
 • انواع غرش و صداهای جذاب واقعی دایناسورها
 • قابلیت پخش آواز
 • قابلیت داستان گویی
 • قابلیت تعریف لطیفه و جوک
 • قابلیت طرح معما و مطالب علمی
 • معرفی حیوانات جنگل با نام و صدای آنها
 • امکان تغییر شکل با کنترل
 • دارای قابلیت اجرای نمایشی بصورت خودکار
 • امکان برنامه ریزی ربات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی طرح سگ مدل کریزون کد ۱۹۰۱

ربات کنترلی طرح سگ مدل کریزون کد 1901

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x150x230 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی , مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیاز به دو باتری قلمی دارد.
 • دارای دکمه برنامه ریزی حرکتی سگ
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت به جلو و عقب و چپ و راست
 • – برنامه ریزی انجام حرکات پشت سر هم
 • – آواز و رقص
 • -گفتن داستان
 • -آموزش انگلیسی
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  – تیر
 • – ریموت کنترل
 • – باتری قابل شارژ
 • – کابل شارژ USB
 • سایر توضیحات
  با نوازش سر این سگ، آن را حس کرده و واکنشی شبیه لوس کردن از خود نشان می دهد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی مدل Lezo robot کد ۰۰۱

ربات کنترلی مدل Lezo robot کد 001

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۵۰x100x250 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل باطری خور
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات کنترلی
 • حرکت در چهار جهت
 • دارای حسگر لمسی روی سر ربات
 • چراغ دار و موزیکال
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۵x22x11
 • سایر توضیحات
  ربات کنترلی لزو
 • متحرک با حرکات موزون
 • دارای سنسور لمسی روی سر ربات
 • انجام حرکت در چهار جهت
 • ربات موزیکال
 • چراغدار و دارای ریموت کنترل باطری خور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات کنترلی طرح دایناسور مدل ترنسفورمر کد ۶۰۲۸

ربات کنترلی طرح دایناسور مدل ترنسفورمر کد 6028

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۲۰x190x350 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۱۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما , سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  نیاز به دو عدد باتری قلمی دارد.
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای سنسور تشخصی حرکت دست بوده و با حرکت دادن دست در جلوی صورت دایناسور برخی از حرکات آن قابل کنترل است.
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  – دو عدد باتری قلمی پک شده قابل شارژ
 • – ریموت کنترل
 • – کابل شارژ
 • سایر توضیحات
  حرکت به تمامی جهات
 • سر خوردن روی سطوح صاف
 • راه رفتن روی دو پا
 • غرش
 • آواز
 • داستان گویی
 • لطیفه!!!
 • معما
 • تغییر شکل
 • تنظیم صدا
 • برنامه ریزی حرکتی
 • حرکات دمو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی کد ۸۴۶۳

ربات کنترلی کد 8463

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۴۰x140x60 میلی‌متر
 • وزن
  ۸۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  کنترل وکابل usb

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات اسباب بازی کنترلی مدل Li Tian

ربات اسباب بازی کنترلی مدل Li Tian

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل: ۹ ×۴ × ۶ سانتی متر
 • – دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ
 • – دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب
 • – دارای یک دکمه دمو
 • – نیاز به دو عدد باتری قلمی
 • – بسته فاقد باتری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۲۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۰۵ × ۲۴۵ × ۲۸۵
 • سایر توضیحات
  – قابل حرکت به ۴ طرف
 • – قابلیت حرکت سر
 • – قابلیت حرکت دست
 • – دارای چشمانی درخشان
 • – دارای نور و صدا
 • – نیاز به ۴ باتری قلمی
 • – بسته فاقد باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی مدل ۸

ربات کنترلی مدل 8

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۵x110x210 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۱۵ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ابعاد ریموت کنترل: ۹ ×۴ × ۶ سانتی متر
 • دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ
 • دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب
 • دارای یک دکمه دمو
 • نیاز به دو باتری قلمی
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابل حرکت به ۴ طرف
 • قابلیت حرکت سر
 • -قابلیت حرکت دست
 • رده سنی
  کودک
 • سایر توضیحات
  قابلیت پخش صدا با لمس کردن ربات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Rocky

ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Rocky

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بر روی قلاده
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  راه رفتن
 • تکان دادن قسمتهای مختلف بدن
 • موزیکال
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰
 • سایر توضیحات
  شخصیت محبوب انیمیشن سگ نگهبان با قابلیت راه رفتن، موزیکال و تکان دادن بدن دارای کنترل بر روی قلاده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات کنترلی دایناسور مدل Mechanical Dinosaur 128A-21

ربات کنترلی دایناسور مدل Mechanical Dinosaur 128A-21

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰x130x200 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل حرفه ای
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای قابلیت حرکت دم دایناسور, دارای قابلیت روشن شدن چراغ ها, دارای قابلیت موزیکال, دایناسور قابلیت حرکت بوسیله کنترل از راه دور می باشد
 • رده سنی
  خردسال , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  کنترل از راه دور حرفه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی دایناسور کد K9

ربات کنترلی دایناسور کد K9

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۵۰x280x180 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی , مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل ۱۵ × ۵.۵ × ۲.۵ سانتی‌متر
 • – نیازمند دو عدد باتری ۱.۵ ولتی سایز AAA
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تنظیم صدا
 • – قابلیت چرخش سر ربات
 • – قابلیت حرکت دم
 • – قابلیت باز و بسته کردن دهان همراه با صدا
 • – قابلیت حرکت به جلو و عقب
 • – قابلیت رقصیدن با سه موزیک مختلف
 • – قابلیت سر خوردن (راه رفتن بسیار آهسته) به جلو و عقب
 • – قابلیت راه رفتن
 • – قابلیت جنگیدن
 • – قابلیت شلیک کردن
 • – قابلیت برنامه ریزی
 • – قابلیت حرف زدن
 • – دارای دکمه زبان
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  – باتری قابل شارژ
 • – کابل شارژ usb
 • – ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی مدل Water Driven Robot K3

ربات کنترلی مدل Water Driven Robot K3

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۸۰x140x120 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  صوتی , جهت‌یابی مغناطیسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ویژگی: آب رانده ، فاصله کنترل از راه دور: حدود ۸ متر
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  عملکردهای ربات: – می آید ، – رانندگی می کند ، – جهت را تغییر می دهد ، – سر را به چپ و راست می چرخاند ، – می رقصد ، – به زبان روبات ها صحبت می کند ، – به کف زدن پاسخ می دهد ، – گشت زنی. اطلاعات فنی: – ربات با باتری لیتیوم ۳.۷ ولت – زمان شارژ تقریبا. ۴ ساعت – محدوده کنترل از راه دور تا ۱۰ متر ، – اندازه روبات تقریبا. ۳۸ سانتی متر در ۱۴ سانتی متر در ۱۲ سانتی متر – وزن روبات تقریبا. عملکردهای کنترل از راه دور ۰.۷ کیلوگرم: – شروع گفتار ربات ، – افزایش و کاهش سطح صدا ، – سر را به راست ، به چپ بچرخانید – رفت و برگشت به جلو ، – حرکت جلو یا عقب ، – تغییر جهت حرکت راست یا سمت چپ ، – STOP ، – ۳ طرح رقص برای انتخاب ، – برنامه نویسی ، – روشن کردن عملکرد PATROL. مجموعه شامل: – ربات – باتری (داخلی) ، – کنترل از راه دور ، – شارژر USB. نیرو روبات از یک باتری تغذیه می کند (شامل می شود) کنترل از راه دور توسط یک باتری ۲ ۱.۵ ۱.۵ ولت AAA (شامل نمی شود) اسباب بازی به زبان انگلیسی. Cosmic Water Robot اجتماعی است و عاشق برقراری ارتباط است ، به عنوان مثال پس از اجرای رقص ، او درخواست تشویق می کند. کف زدن مطمئناً او را تشویق می کند تا بیشتر ظاهر شود. بسته بندی شده در بسته بندی دیدنی ، به عنوان هدیه ای برای هر طرفدار نوآوری های فنی عالی خواهد بود.
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان , بزرگسال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Skye

ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Skye

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بر روی قلاده
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  راه رفتن
 • تکان دادن قسمتهای مختلف بدن
 • موزیکال
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰
 • سایر توضیحات
  شخصیت محبوب انیمیشن سگ نگهبان با قابلیت راه رفتن، موزیکال و تکان دادن بدن دارای کنترل بر روی قلاده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی مدل Lezo کد ۳-۹۹۸۸۸

ربات کنترلی مدل Lezo کد 3-99888

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰x160x95 میلی‌متر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  نیاز به باتری قلمی دارد
 • تمامی حرکات ربات را به راحتی می توان از طریق آن کنترل کرد
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – دارای سنسور اینفرارد ( مادون قرمز ) بر روی سینه خود بوده که با تکان دادن دست به صورت بسته در جلوی آن می توان راه رفتن ربات را بدون استفاده از ریموت کنترل، کنترل کرد.
 • – توانایی حرکت انگشت شست
 • – راه رفتن به همه جهات
 • – رقصیدن
 • – آواز خواندن
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل
 • باتری قابل شارژ برای ربات
 • کابل شارژ USB
 • سایر توضیحات
  برای کنترل با دست حتماً باید انگشتان دست به صورت بسته باشند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x170x90 میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • اقلام همراه
  شارژر و ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Chase

ربات کنترلی طرح سگ های نگهبان مدل Chase

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۹۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بر روی قلاده
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  راه رفتن
 • تکان دادن قسمتهای مختلف بدن
 • موزیکال
 • رده سنی
  خردسال , کودک , بزرگسال
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۳۰*۱۱۰*۲۰۰
 • سایر توضیحات
  شخصیت محبوب انیمیشن سگ نگهبان با قابلیت راه رفتن، موزیکال و تکان دادن بدن دارای کنترل بر روی قلاده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات کنترلی سگ نگهبان مدل Chase

ربات کنترلی سگ نگهبان مدل Chase

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۹۰*۲۴۰*۱۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  صوتی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل با قابلیت کنترل حرکت در تمامی جهات و کنترل تغییر صدا
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت به جلو – حرکت به عقب – چرخش به چپ و راست – موزیکال – دارای پروژکتور جهت نمایش تصاویر کارتونی سگ نگهبان – قابلیت چرخش سر -دارای نور و صدا
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل و شارژر و باتری
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۳۶
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۷۰*۳۲۰*۲۱۰
 • سایر توضیحات
  -ریموت کنترل
 • -باطری
 • -شارژر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل ROBOT کد ۶۱۶-۱

ربات کنترلی مدل ROBOT کد 616-1

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۰۰x50x230 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی , تصویری , صوتی , نور
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  دستبند قدرت: ۱ باتری CR2032 LR44 (شامل نمی شود) ؛
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  می تواند به جلو / عقب ، چپ / راست راه برود.
 • رقصیدن
 • می تواند آواز بخواند و انگلیسی صحبت کند.
 • جلوه های صوتی و نور
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • سایر توضیحات
  ربات قدرت: ۳ باتری قلمی (شامل نمی شود) ؛
 • دستبند قدرت: ۱ باتری CR2032 LR44 (شامل نمی شود) ؛
 • با دستبند کار می کند.
 • فاصله d / y: حدود ۱۵ متر.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی مدل تبدیل شونده کد K4

ربات کنترلی مدل تبدیل شونده کد K4

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x155x300 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما , مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی , مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  رادیو کنترل حرفه ای
 • نیاز به نصب ۲ باتری قلمی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – روی ربات ناحیه لمسی به شکل اثر انگشت وجود دارد که با تماس انگشت و لمس آن ربات تغییر شکل می دهد، البته این قابلیت از طریق ریموت کنترل هم قابل اجرا هست
 • – تمام حرکت‌ها توسط رادیو کنترل قابل انجام است.
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  – پیچ‌گوشتی
 • – ریموت کنترل
 • – کابل یو اس بی
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x20x40
 • سایر توضیحات
  – توسط رادیو کنترل میشود به ربات برنامه حرکتی داد.
 • – در حالت دمو به صورت خودکار حرکت میکند.
 • – امکان راه رفتن
 • – امکان چرخیدن
 • – حرکت به سمت جلو و عقب و طرفین
 • – قابلیت تبدیل به مدل سگ
 • – سخنگو
 • – دارای حسگر اثر انگشت
 • – امکان پخش موزیک
 • – امکان برنامه ریزی
 • – مجهز به لایت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی مدل دایناسور کد ۰۲۲

ربات کنترلی مدل دایناسور کد 022

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x340x650 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  -دارای حالت مبارزه -آموزش زبان انگلیسی -حالت رقص -دارای نور -آواز خواندن -تعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس ربات از پلاستیک و فلز
 • دارای قابلیت آواز خواندن
 • انجام حرکات آکروباتیک
 • توانایی حالت رقص
 • تعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)
 • توانایی آموزش دادن زبان انگلیسی
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی مدل AB12

ربات کنترلی مدل AB12

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰*۳۱۰*۳۳۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت بی سیم
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای ریموت کنترل
 • رده سنی
  نوجوان , بزرگسال
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۲۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰*۳۱۰*۳۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل Robot Heavy

ربات کنترلی مدل Robot Heavy

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x120x220 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  کنترل با کارکردی ساده برای کودکان خردسال.(حرکت به عقب و جلو)
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات راه رونده و یک دوست خوب برای شما می باشد که شما به وسیله ریموت کنترل ساده آن می توانید دستور حرکت به جلو و عقب را به آن منتقل کنید.
 • قابلیت پخش موزیک، آواز خواندن, داستان گویی و ….. بوسیله دکمه های روی بدن ربات.
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • سایر توضیحات
  دارای کیفیت ساخت عالی و بسته بندی چذاب مناسب برای هدیه به کودکان ۲.۵ سال به بالا.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد ۰۱

ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد 01

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x180x280 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  لمسی، موسیقی، ایستادن، نشستن، چرخیدن
 • نوع حرکت
  چرخ
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت کردن
 • – نشستن
 • – موزیکال
 • – خواندن و رقصیدن
 • – حالت نگهبان و محافظ
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  – ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی مدل ۰۰۱

ربات کنترلی مدل 001

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۴۰*۶۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۲۰*۱۰۰*۲۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰۰x2700x1000 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیازمند دو عدد باتری بوده (داخل جعبه نمی باشد) و تمامی حرکات ربات را کنترل می کند. برد ۱۵ متر می باشد.
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  کنترلی رقصنده و حرکت ۳۶۰ درجه.همراه موزیک و نور
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا