سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی آشپز مدل ۲۶۲۹-T22

ربات کنترلی آشپز مدل 2629-T22

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  چرخ
 • حسگرها
  تماسی , تصویری , جهت‌یابی مغناطیسی , مادون قرمز , فرستنده مادون قرمز , دریافت کننده مادون قرمز , اولتراسونیک , ژیروسکوپ
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۱۹x12x25 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت رقص و انجام حرکات جالب و سرگرم کننده با موزیک های مختلف- ابراز احساسات با نمایشگر قرار گرفته روی صورت ربات – قابلیت ماز – ریموت کنترل چند کاره با قابلیت های متعدد – قابلیت سخن گویی ربات – حل موانع –
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل چند کاره هوشمند با قابلیت های متعدد
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل هوشمند چند کاره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات کنترلی دایناسور کد K9

ربات کنترلی دایناسور کد K9

مشخصات

 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  تماسی , مادون قرمز
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۵۵۰x280x180 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تنظیم صدا
 • – قابلیت چرخش سر ربات
 • – قابلیت حرکت دم
 • – قابلیت باز و بسته کردن دهان همراه با صدا
 • – قابلیت حرکت به جلو و عقب
 • – قابلیت رقصیدن با سه موزیک مختلف
 • – قابلیت سر خوردن (راه رفتن بسیار آهسته) به جلو و عقب
 • – قابلیت راه رفتن
 • – قابلیت جنگیدن
 • – قابلیت شلیک کردن
 • – قابلیت برنامه ریزی
 • – قابلیت حرف زدن
 • – دارای دکمه زبان
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل ۱۵ × ۵.۵ × ۲.۵ سانتی‌متر
 • – نیازمند دو عدد باتری ۱.۵ ولتی سایز AAA
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  – باتری قابل شارژ
 • – کابل شارژ usb
 • – ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات کنترلی مدل Cady Wile

ربات کنترلی مدل Cady Wile

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت پخش پیام های ضبط شده.
 • قابلیت حمل تنقلات و نوشیدنی بوسیله سینی .
 • باتری شارژی و شارژ بوسیله کابل یو اس بی.
 • با ۵۵-۷۰ دقیقه زمان شارژ کامل ، شما می توانید ۶۰-۸۰ دقیقه بازی کنید.
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  چرخ
 • حسگرها
  تماسی , صوتی , دریافت کننده مادون قرمز
 • وزن
  ۱۲۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۱۰x150x310 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  خصوصیات :
 • کنترل کامل حرکات با کنترل از راه دور و حرکت به جهت هایی مخلتف: گردش به چپ – گردش به راست
 • چشم های با نور : RGB
 • گوش هایی با چراغ هایی رنگارنگ
 • حالت نمایش لمس کردن: با لمس کردن سر صداهای خنده دار ایجاد می کند
 • ضبط صدا : سه نوع عملکرد صدایی جادویی
 • قلک : ذخیره سکه
 • حالت تعاملی صوتی : یکبار دست زدن
 • نمایش تغییرات صدا : دوبار دست زدن ( به صورت تصادفی بخوانید یا برقصید)
 • توضیحات ریموت
  کنترل از راه دور :قابلیت کنترل از راه دور تا ۱۵متر
 • کارکرد کنترل بوسیله دو عدد باتری نیم قلمی.
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی Robocop President مدل ۵۰۸۸

ربات کنترلی Robocop President مدل 5088

مشخصات

 • سایر توضیحات
  زیبا وشیک
 • کیفیت عالی
 • قابلیت پرتاب تیر
 • قابلیت حرکت دست و پا
 • دارای ریموت کنترل
 • دارای مادون قرمز
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  صوتی , جهت‌یابی مغناطیسی , مادون قرمز
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۷۸۸ گرم
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۱۰x390x150 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  پرتاب تیر-کنترلی-جابجایی دست و پا
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  زیبا وشیک
 • کیفیت عالی
 • قابلیت پرتاب تیر
 • قابلیت حرکت دست و پا
 • دارای ریموت کنترل
 • دارای قابلیت دنس
 • دارای مادون قرمز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات کنترلی کریزون کد ۱۷۰۱A

ربات کنترلی کریزون کد 1701A

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۷۰x125x330 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – چرخش ۳۶۰ درجه
 • -پرتاب تیر
 • – انواع افکتهای صوتی
 • – روشن شدن چشمها و سایر نقاط بدن
 • – تکان دادن دستها و پاها با استفاده از ریموت
 • – حرکت به همه جهات
 • – حالت رقص
 • – حالت جنگ
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیازمند دو عدد باتری بوده (داخل جعبه نمی باشد) و تمامی حرکات ربات را کنترل می کند. برد آن تا ۸ متر در فضای باز می باشد.
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  – تیر
 • – ریموت کنترل
 • – باتری بسته بنده شده ۴.۸ ولت
 • – کابل USB
 • – دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی مدل یونیکورن

ربات کنترلی مدل یونیکورن

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مناسب برای کودکان بالای ۵ سال
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی , سایر
 • نوع حرکت
  چرخ
 • حسگرها
  تماسی , صوتی
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۳۵۰x300x200 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت یادگیری رقص و آواز
 • قابلیت نشان دادن احساسات با چشمان ال ای دی و شاخ نور‌دار
 • قابلیت روشن شدن شاخ
 • توضیحات ریموت
  ۲.۴ گیگا هرتز
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات کنترلی مدل RH803

ربات کنترلی مدل RH803

مشخصات

 • سایر توضیحات
  با توانایی پریدن عالی، می تواند تا ارتفاع ۸۰ سانتی متری پرش کند
 • دو چرخ انعطاف پذیر و عظیم این ماشین کنترلی باعث شده تا در مقابل ضربه مقاوم باشد.
 • سوئیچ سرعت این ماشین کنترلی موجب می شود که براحتی سرعت را بکاهید یا افزایش دهید.
 • باتری ۳.۷V 300mAh LiPo این امکان را به شما میدهد که حدود ۲۰ دقیقه با این وسیله بتوانید کار کنید.
 • قدرت ماشین : باتری ۳.۷V 300mAh LiPo
 • زمان کار : حدود ۲۰ دقیقه
 • زمان شارژ : حدود ۱.۵ ساعت
 • قابلیت ها : پرش از موانع – حرکت به جهات مختلف ( جلو ، عقب ، راست ، چپ ) – چرخش – تنظیم نور – کنترل سرعت
 • کنترل از راه دور با کنترل از راه دور ۲.۴GHz
 • ۴ کاناله
 • محدوده کنترل حدود ۱۵-۲۰ متر
 • باتری مورد نیاز فرستنده : سه عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت AA
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تصویری
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۵۰x180x200 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکتی و کنترلی
 • توضیحات ریموت
  دسته ای
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  ماشین به همراه باتری
 • کنترل بی سیم
 • کابل USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد ۰۱

ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد 01

مشخصات

 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • حسگرها
  تماسی
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۶۰x180x280 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت کردن
 • – نشستن
 • – موزیکال
 • – خواندن و رقصیدن
 • – حالت نگهبان و محافظ
 • توضیحات ریموت
  لمسی، موسیقی، ایستادن، نشستن، چرخیدن
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  – ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی مدل TECHNIQUE

ربات کنترلی مدل TECHNIQUE

مشخصات

 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  چرخ , شنی , راه رفتن
 • حسگرها
  جهت‌یابی مغناطیسی
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۱۵۰x150x230 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت چشم ها حرکت به همه جهت
 • توضیحات ریموت
  کلید کشویی برای چرخش ربات کلید کشویی برای انتخاب موتور ها کلید چرخشی برای کنترل ربات
 • رده سنی
  نوجوان
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات کنترلی مدل بنتن کد ۸۲۰

ربات کنترلی مدل بنتن کد 820

مشخصات

 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۴۰x240x110 میلی‌متر
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  نور پردازی
 • پخش موزیک
 • گردش در طرفین
 • توضیحات ریموت
  نیاز به دو عدد باطری قلمی دارد
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی مدل قابل برنامه ریزی

ربات کنترلی مدل قابل برنامه ریزی

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۱۵۰x130x80 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  توانایی حرکت جلو و عقب
 • چرخش به چپ و راست
 • خم کردن آرنج
 • برنامه ریزی برای انجام خودکار دستورات ساده
 • چشمک زدن چراغ
 • آواز خواندن
 • برنامه گفتگو
 • مادون قرمز
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل قابلیت کنترل بین ۱۰ تا ۲۰ متر را دارد.
 • و نیاز به دو باتری قلمی دارد.
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل
 • کتابچه راهنمای انگلیسی
 • کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات کنترلی مدل ۴۶۱۶

ربات کنترلی مدل 4616

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابل حرکت به ۴ طرف
 • دارای چشمانی درخشان
 • دارای نور و صدا
 • قابلیت حرکت دست ها
 • نیاز به ۲ باتری قلمی برای ریموت کنترل
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • ابعاد
  ۶۰x160x220 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ
 • دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب
 • قابلیت پخش چند ملودی مختلف
 • قابلیت رقص توسط دکمه دنس
 • قابلیت حرکت به صورت آدم آهنی
 • نیاز به سه عدد باتری قلمی برای ربات
 • بسته فاقد باتری
 • توضیحات ریموت
  دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ
 • دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب
 • قابل حرکت به ۴ طرف
 • قابلیت رقص توسط دکمه دنس
 • نیاز به ۲ باتری قلمی برای ریموت کنترل
 • بسته فاقد باتری
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد ۶۰۱

ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد 601

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو و عقب
 • دارای مود دمو
 • دارای چشم شبیه به نمونه واقعی
 • دارای دم انعطاف پذیر
 • نیاز به ۲ عدد باتری قلمی ( موجود در بسته بندی )
 • نیاز به ۳ عدد باتری LR44 موجود در ریموت کنترل
 • دارای ریموت کنترل ( شبیه به موش )
 • ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا
 • دارای بسته بندی زیبا و با کیفیت مناسب هدیه
 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۵۰ گرم
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۹۰x120x160 میلی‌متر
 • ابعاد
  ۳۴۰x80x60 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت جرکت شبیه به نمونه واقعی
 • توضیحات ریموت
  باتری دارد
 • دارای کلید مود ، حرکت به سمت جلو و عقب )
 • رده سنی
  خردسال , کودک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی تبدیل شونده آرمورد مدل دایناسور کد KTM-046

ربات کنترلی تبدیل شونده آرمورد مدل دایناسور کد KTM-046

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – دارای ۲ پک باطری شارژی به همراه کابل شارژ یو اس بی
 • -کیفیت ساخت بسیار بالا
 • -مناسب برای استفاده کمک آموزشی زبان انگلیسی
 • -دارای شمشیر و سپر ( در هنگام تبدیل شدن استفاده نشود)
 • نوع ربات
  انسان‌نما , سایر
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۸۰۰ گرم
 • وزن
  ۸۸۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۰×۳۳×۵۳ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۱۶×۳۰×۴۵ میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  -تبدیل به دو حالت : ۱-انسان نما ۲-دایناسور
 • -حرکت به دو حالت راه رفتن و چرخ
 • -رقص
 • -موزیکال
 • -خواندن
 • -صحبت کردن،قصه گفتن و تعریف جوک و مطالب علمی به زبات انگیلیسی
 • -حرکت با دو سرعت آهسته و سریع
 • -چرخش ۳۶۰ درجه
 • -اجرای دمو
 • -کاهش و افزایش صدا
 • -معرفی حیوانات جنگل با توضیح و صدا
 • توضیحات ریموت
  -دارای ۲۰ دکمه و ۲۰ عملکرد شامل:حرکت به عقب و جلو ،چپ و راست، استپ،رقص،جوک،مطالب علمی،خواندن،تنظیم ولوم صدا،تبدیل شدن،صدای حیوانات،اجرای دمو،حرکت آرام و حرکت سریع و ….
 • -نیاز به دو عدد باطری قلمی ساده
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  -شمشیر
 • -سپر
 • -۲ پک باطری شارژی به همراه کابل شارژ
 • -ریموت کنترل
 • -کاتالوگ راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات کنترلی مدل دایناسور کد ۰۲۲

ربات کنترلی مدل دایناسور کد 022

مشخصات

 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  تماسی
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۶۰x340x650 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس ربات از پلاستیک و فلز
 • دارای قابلیت آواز خواندن
 • انجام حرکات آکروباتیک
 • توانایی حالت رقص
 • تعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)
 • توانایی آموزش دادن زبان انگلیسی
 • توضیحات ریموت
  -دارای حالت مبارزه -آموزش زبان انگلیسی -حالت رقص -دارای نور -آواز خواندن -تعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی مدل فوتبالیست کد ۰۵

ربات کنترلی مدل فوتبالیست کد 05

مشخصات

 • سایر توضیحات
  این ربات شارژی میباشد
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰ گرم
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۴۰x230x140 میلی‌متر
 • ابعاد
  ۸۰x65x125 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت عملکرد هوشنمد حرکت مادون قرمز و توانایی شناسایی حرکات.
 • قابلیت شوت کردن توپ
 • قابلیت پاس دادن توپ
 • قابلیت دیریبل زدن
 • توضیحات ریموت
  هر کدام از ریموت کنترل ها نیاز به ۲ عدد باتری نیم قلم
 • هر کدام از ربات ها دارای باتری قابل شارژ
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ربات
 • کنترل
 • شارژر
 • دروازه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی طرح کوسه کد ۵۰۰۲۰

ربات کنترلی طرح کوسه کد 50020

مشخصات

 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو ، عقب ، چپ و راست
 • دارای ۲ موتور قدرتمند برای حرکت در آب
 • قابلیت حرکت در آب شبیه به نمونه واقعی
 • دارای ریموت کنترل
 • دارای باتری شارژی و شارژر
 • دارای دم متحرک
 • مقاوم در برابر آب
 • دارای بسته بندی جعبه ای با کیفیت مناسب هدیه
 • لطفا قرار دادن باتری توسط بزرگسالان انجام شود
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۶۰ گرم
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸۰x150x180 میلی‌متر
 • ابعاد
  ۳۳۰x140x90 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت شبیه به واقعی در آب
 • قابلیت حرکت به تمام جهت ها
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیم
 • نیاز به ۲ عدد باتری قلمی (موجود در بسته بندی )
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  باتری شارژی
 • شارژر
 • ۲ عدد باتری قلمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی فنگ یوآن مدل Wisdom

ربات کنترلی فنگ یوآن مدل Wisdom

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – قبل از استفاده دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نمایید
 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۶۰۰ گرم
 • وزن
  ۱۷۸۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۱۰×۳۳۰×۴۴۰ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۱۶۰×۳۲۰×۳۷۰ میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت به چپ و راست
 • – حرکت به جلو و عقب
 • – برداشتن لیوان سبک
 • – تکان خوردن ربات از کمر
 • – تکان دادن دست ها
 • توضیحات ریموت
  – نیاز مند سه عدد باتری قلمی
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  – شارژر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی مدل Whirlwind Ares

ربات کنترلی مدل Whirlwind Ares

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس محصول : پلاستیک و فلز
 • منبع تغذیه ربات: یک باتری ۳/۷ ولت شارژی (در بسته موجود است)
 • منبع تغذیه ریموت: دو باتری قلمی ۱/۵ ولتی (در بسته موجود نیست)
 • دارای کابل یو اس بی جهت شارژ
 • مدت زمان شارژ حدودا ۹۰ دقیقه
 • زمان استفاده مفید ۲۰ الی ۲۵ دقیقه
 • طراحی شده در دو رنگ مشکی و قرمز
 • مهارت هایی که کودک در بازی با این اسباب بازی به دست می آورد:
 • تقویت قوه تخیل کودک
 • افزایش خلاقیت و نوآوری
 • افزایش اعتماد به نفس
 • تقویت هوش ریاضی و منطقی
 • بهبود مهارت حل مسئله
 • بهبود توجه و تمرکز
 • خیالپردازی و داستان سازی
 • بهبود مهارت حرکات ظریف دست و انگشتان
 • تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک از طریق گرفتن و حرکت دادن این اسباب بازی
 • فرزندان خود را به ربات هوشمند مصنوعی و علم و فناوری علاقه مند کنید! به این ترتیب کودکان از همسالان خود پیشی خواهند گرفت.
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۳۶۰x210x270 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت قدم زدن مانند انسان به چپ، راست، عقب و جلو
 • حرکت به صورت راه رفتن و حرکت در حالت سر خوردن با چرخها
 • قابلیت برنامه ریزی
 • قابلیت سخن گفتن و آواز خواندن
 • موزیک، استوری، رقص و زبان
 • حالت رقص برنامه ریزی شده
 • شامل نور و صدا
 • در چشم ها LED دارای چراغ
 • امکان حرکت دست ها
 • امکان حرکت پاها
 • توضیحات ریموت
  دکمه های متنوعی بر روی ریموت کنترل وجود دارد که چهار دکمه آن برای هدایت آن به راست و چپ و جلو و عقب است، کلید هایی نیز برای انجام برنامه های پیش فرض ، رقص و ……. بر روی ریموت وجود دارد.
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  بسته حاوی یک ربات، باتری قابل شارژ، ریموت کنترل،بطری کوچک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل heroe return کد۲۸۰۹۱

ربات کنترلی مدل heroe return کد28091

مشخصات

 • سایر توضیحات
  جنس بدنه: پلاستیک
 • کیفیت: پلاستیک درجه یک
 • موزیکال: بله
 • چراغ دار: بله
 • مفصل دار: بله
 • متحرک: بله
 • نوع حرکت: کنترل دار بی سیم
 • ابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانت
 • ابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانت
 • سبک بازی: اسباب بازی
 • شامل باطری: خیر
 • شامل باطری شارژی: بله
 • نوع باطری: باطری AA
 • تعداد باطری: ۳ عدد
 • خطر بلعیدن: ندارد
 • قابلیت پخش صدا: دارد
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی , صوتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰۰ گرم
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۳۲۰x160x380 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس بدنه: پلاستیک
 • کیفیت: پلاستیک درجه یک
 • موزیکال: بله
 • چراغ دار: بله
 • مفصل دار: بله
 • متحرک: بله
 • نوع حرکت: کنترل دار بی سیم
 • ابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانت
 • ابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانت
 • سبک بازی: اسباب بازی
 • شامل باطری: خیر
 • شامل باطری شارژی: بله
 • نوع باطری: باطری AA
 • تعداد باطری: ۳ عدد
 • خطر بلعیدن: ندارد
 • قابلیت پخش صدا: دارد
 • توضیحات ریموت
  ۲.۴ گیگا هرتز
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی مدل دایناسور اژدها کد ۶۰۳۳

ربات کنترلی مدل دایناسور اژدها کد 6033

مشخصات

 • سایر توضیحات
  هوشمند Intelligent
 • ربات تبدیل شونده اژدها به دایناسور
 • اسپری بخار آب و لیزر شبیه آتش از دهان توسط کنترل
 • سنسور تشخیص حرکت دست
 • امکان کنترل از راه دور
 • رادیو کنترل پیشرفته
 • قابل شارژ مجدد به همراه دو باتری سه سلولی مجزا
 • حرکت توسط راه رفتن روی دو پا یا چرخ
 • حرکت به سمت جلو، عقب، چپ و راست با کنترل
 • گردش به دو طرف با کنترل
 • چراغ‌های جذاب در اندام ربات
 • انواع غرش و صداهای جذاب واقعی دایناسورها
 • قابلیت پخش آواز
 • قابلیت داستان گویی
 • قابلیت تعریف لطیفه و جوک
 • قابلیت طرح معما و مطالب علمی
 • معرفی حیوانات جنگل با نام و صدای آنها
 • امکان تغییر شکل با کنترل
 • دارای قابلیت اجرای نمایشی بصورت خودکار
 • امکان برنامه ریزی ربات
 • نوع ربات
  انسان‌نما , سایر
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • حسگرها
  تماسی
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۳x17x36 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  با لمس سر دایناسور تغییر حالت داده یا واکنش متفاوت برای شما نشان می دهد
 • توضیحات ریموت
  کنترل از راه دور نیاز به باتری قلمی
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ربات هوشمند تبدیل شوند
 • رادیو کنترل
 • شمشیر
 • سپر
 • دو عدد باتری شارژی
 • کابل شارژ USB
 • راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات کنترلی مدل جعبه ای

ربات کنترلی مدل جعبه ای

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۱۵۰x100x150 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  چرخش سر و اهنگهای متفاوت و صدای شبیه سازی شده این ربات باطری خور می باشد
 • توضیحات ریموت
  با ریموت کنترل به جلو عقب حرکت می کند
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل چند منظوره کد ۲۴۴

ربات کنترلی مدل چند منظوره کد 244

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • حسگرها
  تماسی
 • وزن
  ۵۱۰ گرم
 • ابعاد
  ۳۰۰x240x120 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  انجام حرکات موزون، راه رفتن، چرخش ۳۶۰ درجه، خواندن ۹ ترانه کودکانه، ۴ داستان کودکانه، ۶۱ ملودی و دایره المعارفی شامل ۲۲ کلمه
 • توضیحات ریموت
  کنرل بیسیم دارای ۸ عدد دکمه
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  یک عدد ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی مدل DOG K14

ربات کنترلی مدل DOG K14

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بچه های شما این را برای هدیه تولد دوست دارند.
 • بسگ ربات را برنامه ریزی کنید تا مطابق با خواسته های شما عمل کند.
 • از بهترین اسباب بازی های ربات موجود در بازار.
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  صوتی
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • ابعاد
  ۳۴۲x276x190 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ۱۲ دستورالعمل صوتی
 • از ۱۰ فرم حیوانات
 • ۷ اسباب بازی ربات کنترل از راه دور برای کودکان تقلید می کند.
 • اسباب بازی ربات هوشمند و رقصنده ، تقلید از حیوانات ربات سگ کوچک حیوان خانگی.
 • سگ ربات را برنامه ریزی کنید تا مطابق با خواسته های شما عمل کند.
 • از بهترین اسباب بازی های ربات موجود در بازار.
 • با موسیقی می رقصد و حرکات واقعی را انجام می دهد
 • توضیحات ریموت
  از یک باتری قابل شارژ ۷.۴v 600Mah (شامل) استفاده می کند ، از راه دور از باتری های ۲xAA استفاده می شود (شامل نمی شود)
 • رده سنی
  خردسال , کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل
 • شارجر
 • باطری ۶۰۰mah
 • ربات dog

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد ۶۰۲۹

ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد 6029

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  تصویری , صوتی , مادون قرمز
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۷۰x120x380 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تشخیص صدای دست زدن
 • – قابلیت تشخیص حرکت دست
 • توضیحات ریموت
  – دارای دکمه کنترل ربات
 • – دارای دکمه برنامه ریزی ربات
 • – دکمه انجام حرکات دمو
 • – دکمه پخش موزیک
 • – دکمه پرتاب تیر
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل
 • تیر
 • دو بسته باتری قلمی قابل شارژ مجدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی مدل F139

ربات کنترلی مدل F139

مشخصات

 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  صوتی
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • ابعاد
  ۴۰۰x120x80 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای صدا و همچنین برق زدن چشم ها می باشد حرکت می کند
 • توضیحات ریموت
  برای حرکت دادن ربات و همچنین روشنایی چشمان و پشت تمساح می باشد وهمچنین قدرت باز و بسته کردن دهان را نیز دارد
 • رده سنی
  کودک , نوجوان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل ۰۰۱

ربات کنترلی مدل 001

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰ گرم
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۲۰*۱۰۰*۲۶۰ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۱۴۰*۶۰*۲۰۰ میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی با قابلیت پرتاب تیر مدل Thunderclap

ربات کنترلی با قابلیت پرتاب تیر مدل Thunderclap

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ربات کنترلی تاندر کلپ رباتی چند منظوره با قابلیت های فراوان
 • از جمله قابلیت های این ربات راه رفتن، پرتاب تیر، تولید صدا نور و…
 • قابلیت کنترل از راه دور
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۰۳۶ گرم
 • وزن
  ۱۰۳۶ گرم
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۳۰×۲۸۰×۳۷۰ میلی‌متر
 • ابعاد
  ۱۰۰×۲۰۰×۳۰۰ میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک , نوجوان
 • اقلام همراه
  کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  چرخ , راه رفتن
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۵۰۰x2700x1000 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  کنترلی رقصنده و حرکت ۳۶۰ درجه.همراه موزیک و نور
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیازمند دو عدد باتری بوده (داخل جعبه نمی باشد) و تمامی حرکات ربات را کنترل می کند. برد ۱۵ متر می باشد.
 • رده سنی
  کودک , نوجوان , بزرگسال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات کنترلی کد ۰۸

ربات کنترلی کد 08

مشخصات

 • سایر توضیحات
  ربات کنترلی ۵کانال حافظه دار
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • حسگرها
  تماسی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • ابعاد
  ۲۳۰x180x60 میلی‌متر
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  باتری خور حرکت به سمت ۴ جهت و دکمه حافظه برای کار کرد بدون ریموت
 • اقلام همراه
  یک عدد ربات به همراه کنترل بدون سیم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا