سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی مدلDeformation Robots

ربات کنترلی مدلDeformation Robots

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x160x300 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – بر روی ربات دکمه ای اثر انگشت بوده که با فشار دادن آن ربات تغییر حالت می‌دهد- قابلیت حرکت دست‌ و پاها متناسب با یکدیگر- قابلیت حرکت، پخش موزیک و رقص
 • توضیحات ریموت
  نیاز به ۲ عدد باتری قلمیبرد ریموت کنترل ۳۰ متر
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلپیچ گوشتیدفترچه راهنماشارژر USB
 • سایر توضیحات
  مناسب رده سنی ۳ سال به بالافرکانس: ۲.۴ گیگاهرتزمدت زمان شارژ: ۲۴۰ دقیقهزمان بازی: ۶۰ دقیقهجنس: پلاستیکمنبع تغذیه: باتری داخلی ۳.۷ ولتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x170x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات سگ کنترلی دکسترتی کد ۱۸۰۱۱

ربات سگ کنترلی دکسترتی کد 18011

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۲۰x210x255 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۷۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت حرکت به سمت جلو- قابلیت حرکت به سمت عقب- قابلیت چرخش به راست و چپ- قابلیت سر خوردن به طرفین و جلو عقب- قابلیت پخش موسیقی- قابلیت تغییر میزان صدا- دارای سنسور حرکت دست جهت تشخیص درخواست کاربر- دارای LED در قسمت چشم
 • توضیحات ریموت
  – دارای ۲۰ عدد دکمه جهت پخش صدا و موسیقی، حرکت و برنامه ریزی
 • سایر توضیحات
  – دارای ریموت کنترل- دارای کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی طرح کوسه کد ۵۰۰۲۰

ربات کنترلی طرح کوسه کد 50020

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۳۰x140x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت شبیه به واقعی در آب قابلیت حرکت به تمام جهت ها
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیمنیاز به ۲ عدد باتری قلمی (موجود در بسته بندی )
 • اقلام همراه
  باتری شارژیشارژر۲ عدد باتری قلمی
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۶۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۸۰x150x180
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو ، عقب ، چپ و راست دارای ۲ موتور قدرتمند برای حرکت در آبقابلیت حرکت در آب شبیه به نمونه واقعی دارای ریموت کنترل دارای باتری شارژی و شارژردارای دم متحرکمقاوم در برابر آب دارای بسته بندی جعبه ای با کیفیت مناسب هدیهلطفا قرار دادن باتری توسط بزرگسالان انجام شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات کنترلی مدل bounce car کد ۲۰۲۹

ربات کنترلی مدل bounce car کد 2029

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۹۰x140x40 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  توانایی پرش حداکثر به طول ۷۵ سانتی‌متر- توانایی حفظ تعادل بصورت اتوماتیک
 • اقلام همراه
  – کابل میکرو USB- دفترچه راهنما- ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد ۶۲۱۲۰۰

ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد 621200

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۵۰x1450x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت شبیه به نمونه واقعی در آب قابلیت حرکت به تمام جهت ها
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیمنیاز به ۲ عدد باتری قلمی (موجود در بسته بندی )دارای کلید AUTO
 • اقلام همراه
  ۳ عدد باتری نیم قلمی ۲ عدد باتری قلمی ۱ عدد پیچ گوشتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۸
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۴۰x190x180
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو ، عقب ، چپ و راست دارای ۲ موتور قدرتمند برای حرکت در آبقابلیت حرکت در آب شبیه به نمونه واقعی دارای ریموت کنترل دارای ۳ عدد باتری نیم قلمی و ۲ عدد باتری قمیدارای دم متحرکمقاوم در برابر آب ساخته شده از پلاستیکدارای بسته بندی جعبه ای با کیفیت مناسب هدیهلطفا قرار دادن باتری توسط بزرگسالان انجام شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات کنترلی طرح سگ هوشمند مدل JZL-20173

ربات کنترلی طرح سگ هوشمند مدل JZL-20173

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰x150x220 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت کردن – نشستن – رقصیدن – موزیکال – حالت نگهبان و محافظ
 • توضیحات ریموت
  لمسی – چرخشی – موسیقی -نشستن – ایستادن
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی فوتبالیست اسمارت کد ۳۰۶۶ بسته دو عددی

ربات کنترلی فوتبالیست اسمارت کد 3066 بسته دو عددی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۲۰*۸۰*۱۵۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت انجام بازی فوتبال به مشابه یک فوتبالیست واقعی
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل با قابلیت بسیار زیاد
 • اقلام همراه
  دو عدد ربات ، دو عدد توپ ، مجموعه کامل لوازم زمین فوتبال با دو عدد دروازه ، دو عدد شارژر ، دو عدد ریموت کنترل
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۶۰*۱۹۰*۲۴۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی مدل دایناسور کد ۰۲۲

ربات کنترلی مدل دایناسور کد 022

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x340x650 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس ربات از پلاستیک و فلزدارای قابلیت آواز خواندنانجام حرکات آکروباتیکتوانایی حالت رقصتعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)توانایی آموزش دادن زبان انگلیسی
 • توضیحات ریموت
  -دارای حالت مبارزه -آموزش زبان انگلیسی -حالت رقص -دارای نور -آواز خواندن -تعامل لمسی (در صورت دست زدن به سر حرف میزند)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات اسباب بازی کنترلی مدل Li Tian

ربات اسباب بازی کنترلی مدل Li Tian

مشخصات

 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل: ۹ ×۴ × ۶ سانتی متر – دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ – دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب – دارای یک دکمه دمو – نیاز به دو عدد باتری قلمی- بسته فاقد باتری
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۲۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۱۰۵ × ۲۴۵ × ۲۸۵
 • سایر توضیحات
  – قابل حرکت به ۴ طرف – قابلیت حرکت سر – قابلیت حرکت دست – دارای چشمانی درخشان – دارای نور و صدا – نیاز به ۴ باتری قلمی – بسته فاقد باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی مدل ۲۶۲۹-S

ربات کنترلی مدل 2629-S

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶۰x145x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  ۶ سال به بالا
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای حسگر لمسی در ناحیه سر
 • توضیحات ریموت
  مجهز به ریموت کنترل بی سیم
 • اقلام همراه
  مجهز به کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد ۶۰۱

ربات کنترلی طرح مارمولک مدل LIZARD کد 601

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۴۰x80x60 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت جرکت شبیه به نمونه واقعی
 • توضیحات ریموت
  باتری دارد دارای کلید مود ، حرکت به سمت جلو و عقب )
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۹۰x120x160
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو و عقب دارای مود دمودارای چشم شبیه به نمونه واقعیدارای دم انعطاف پذیر نیاز به ۲ عدد باتری قلمی ( موجود در بسته بندی )نیاز به ۳ عدد باتری LR44 موجود در ریموت کنترل دارای ریموت کنترل ( شبیه به موش )ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالادارای بسته بندی زیبا و با کیفیت مناسب هدیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x120x400 میلی‌لیتر
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و باتری
 • سایر توضیحات
  شامل یک آدم هوشمندقابلیت حرکت در تمامی جهاتقابلیت حرکت دست ها و بازوهای رباتقابلیت گفتن ۷ داستان مختلفقابلیت پخش موزیکدارای کلیدهای کنترل مختلفجنس پلاستیک با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی طرح دایناسور مدل ترنسفورمر کد ۶۰۲۸

ربات کنترلی طرح دایناسور مدل ترنسفورمر کد 6028

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۲۰x190x350 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۱۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای سنسور تشخصی حرکت دست بوده و با حرکت دادن دست در جلوی صورت دایناسور برخی از حرکات آن قابل کنترل است.
 • توضیحات ریموت
  نیاز به دو عدد باتری قلمی دارد.
 • اقلام همراه
  – دو عدد باتری قلمی پک شده قابل شارژ- ریموت کنترل- کابل شارژ
 • سایر توضیحات
  حرکت به تمامی جهاتسر خوردن روی سطوح صافراه رفتن روی دو پاغرشآوازداستان گوییلطیفه!!!معماتغییر شکلتنظیم صدابرنامه ریزی حرکتیحرکات دمو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات کنترلی مدل ربات دایناسور کد ۱۲۸/۲۱

ربات کنترلی مدل ربات دایناسور کد 128/21

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۹۵x130x360 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی مدل kingcraft کد ۷۷۷

ربات کنترلی مدل kingcraft کد 777

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۸۰x300x240 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  توانایی کنترل از راه دورتوانایی مشت زنی
 • اقلام همراه
  دو عدد ریموت کنترلدو عدد رباتدفترچه راهنما
 • سایر توضیحات
  دارای نشانگر ال ای دی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی دایناسور مدل Mechanical Dinosaur 128A-21

ربات کنترلی دایناسور مدل Mechanical Dinosaur 128A-21

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰x130x200 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای قابلیت حرکت دم دایناسور, دارای قابلیت روشن شدن چراغ ها, دارای قابلیت موزیکال, دایناسور قابلیت حرکت بوسیله کنترل از راه دور می باشد
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل حرفه ای
 • اقلام همراه
  کنترل از راه دور حرفه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی مدل AB12

ربات کنترلی مدل AB12

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰*۳۱۰*۳۳۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  نوجوان
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت بی سیم
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۲۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰*۳۱۰*۳۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی تبدیل شونده آرمورد مدل دایناسور کد KTM-046

ربات کنترلی تبدیل شونده آرمورد مدل دایناسور کد KTM-046

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶×۳۰×۴۵ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۸۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  -تبدیل به دو حالت : ۱-انسان نما ۲-دایناسور-حرکت به دو حالت راه رفتن و چرخ-رقص-موزیکال-خواندن-صحبت کردن،قصه گفتن و تعریف جوک و مطالب علمی به زبات انگیلیسی-حرکت با دو سرعت آهسته و سریع-چرخش ۳۶۰ درجه -اجرای دمو -کاهش و افزایش صدا-معرفی حیوانات جنگل با توضیح و صدا
 • توضیحات ریموت
  -دارای ۲۰ دکمه و ۲۰ عملکرد شامل:حرکت به عقب و جلو ،چپ و راست، استپ،رقص،جوک،مطالب علمی،خواندن،تنظیم ولوم صدا،تبدیل شدن،صدای حیوانات،اجرای دمو،حرکت آرام و حرکت سریع و ….-نیاز به دو عدد باطری قلمی ساده
 • اقلام همراه
  -شمشیر-سپر-۲ پک باطری شارژی به همراه کابل شارژ-ریموت کنترل-کاتالوگ راهنما
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۸۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۰×۳۳×۵۳
 • سایر توضیحات
  – دارای ۲ پک باطری شارژی به همراه کابل شارژ یو اس بی-کیفیت ساخت بسیار بالا-مناسب برای استفاده کمک آموزشی زبان انگلیسی-دارای شمشیر و سپر ( در هنگام تبدیل شدن استفاده نشود)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل vadochoy کد ۲۰۲۱

ربات کنترلی مدل vadochoy کد 2021

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۰۰x180x400 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۸۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تصویری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – چرخش ۳۶۰ درجه
 • توضیحات ریموت
  نیاز به ۳ عدد باتری قلمی
 • اقلام همراه
  دارای باتری قابل شارژ ربات
 • سایر توضیحات
  کنترل فرکانس مضاعفجلوه های ویژه برای حلقه زدندارای دکمه کنترل ربات- دارای دکمه برنامه ریزی ربات دکمه انجام حرکات دمو دکمه پخش موزیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی دایناسور مدل ۶۸۰۴

ربات کنترلی دایناسور مدل 6804

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰ ×۲۶۰×۱۰۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  موسیقی و رقص پویا: دایناسور با گام ها و حرکت های پویا همراه با ۳ موسیقی متفاوت شما را به وجد خواهد آورد.شلیک گلوله: با فشار دادن دکمه شلیک گلوله بر روی کنترلر ، دایناسور پرتاب می شود و گلوله را از توپ پشت خود شلیک می کند
 • سایر توضیحات
  چند منظوره: پیاده روی اسلاید ، جلو/عقب ، گردش به چپ/راست ، حس لمسی ، قابل برنامه ریزی ، شلیک گلوله ، موسیقی و رقص ، حالت مبارزه ، چرخش سر و دم.کنترل مادون قرمز: استفاده از کنترل کننده برای کنترل دایناسور برای انجام اقدامات در حدود ۵ متر ؛ کنترل لمسی: با لمس سر دایناسور ، با تعامل ساده با شما شروع می شود.برنامه نویسی هوشمند و نمایش خودکار: دایناسور را می توان برای نمایش اقدامات مربوطه برنامه ریزی کرد ، خلاقیت بچه ها را تحریک کرده و توانایی آنها را به کار گرفت.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات کنترلی فنگ یوآن مدل Wisdom

ربات کنترلی فنگ یوآن مدل Wisdom

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶۰×۳۲۰×۳۷۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۷۸۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت به چپ و راست- حرکت به جلو و عقب- برداشتن لیوان سبک- تکان خوردن ربات از کمر- تکان دادن دست ها
 • توضیحات ریموت
  – نیاز مند سه عدد باتری قلمی
 • اقلام همراه
  – شارژر
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۶۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۱۰×۳۳۰×۴۴۰
 • سایر توضیحات
  – قبل از استفاده دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نمایید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل dangerous stroller کد ۲۰۲۱

ربات کنترلی مدل dangerous stroller کد 2021

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۵۰x250x150 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • اقلام همراه
  شارژرساعترباتریموت کنترل
 • سایر توضیحات
  ابعاد ربات : طول ۲۰سانتی متر – عرض ۹سانتی متر – ارتفاع ۲۸ سانتی مترابعاد جعبه محصول : طول ۲۷.۵ سانتی متر – عرض ۱۳ سانتی متر – ارتفاع ۳۴ سانتی مترجنس پلاستیک بسیار با کیفیتتولید شده از مواد اولیه درجه یکقابلیت حرکت به جهات مختلفقابلیت صحبت کردن و داستان تعریف کردن به زبان انگلیسیدارای حسگر تماسیقابلیت رقصیدن به همراه پخش صدا و موزیک و افکت های نوری زیبا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی مدل دایناسور

ربات کنترلی مدل دایناسور

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۷۰x280x110 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  تا ۱۲ سال
 • اقلام همراه
  —-

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی مدل سگ هوشمند بدلکار کد K16B

ربات کنترلی مدل سگ هوشمند بدلکار کد K16B

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۵۰×۲۶۰×۲۶۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  قابل برنامه‌نویسی
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلپیچ گوشتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی مدل کوسه کد ۱۰۱۰

ربات کنترلی مدل کوسه کد 1010

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۴۰x140x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت در آبضد آب
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیم برای هدایت ربات طرح کوسه به سمت،جلو ،عقب ،چپ و راست
 • اقلام همراه
  باتری شارژیشارژرپیچ گوشتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۴۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۵۰x190x180
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت در آب ( ضد آب )قابلیت حرکت به سمت جلو، عقب ، چپ و راستدارای دم متحرکدارای ۲ موتور قدرتمند ساخته شده از پلاستیک با کیفیتخوشرنگ و زیباطراحی زیبادارای باتری َشارژی و شارژردارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه لطفا قرار دادن باتری در درون ربات توسط بزرگسالان انجام شود راهنمایی استفاده : کلید on را فشار دهید و ربات را در آب قرار دهید و سپس ریموت کنترل را روشن کنیدتا زمانی که در آب قرار داده نشود روشن نمیشودریموت کنترل نیاز به ۳ عدد باتری نیم قلم دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل ساعتی کد ۸۰۴۹

ربات کنترلی مدل ساعتی کد 8049

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶۵x135x23 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – چراغ دار – صدا دار – حرکت به عقب و جلو – چرخش به طرفین – برنامه پذیر با کلید برنامه روی ریموت – ریموت ساعتی با قابلیت تنظیم ساعت
 • توضیحات ریموت
  – ریموت ساعتی با قابلیت تنظیم ساعت – برنامه پذیر با کلید برنامه روی ریموت
 • اقلام همراه
  – ریموت کنترل ساعتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰x160x26
 • سایر توضیحات
  – چراغ دار – صدا دار – حرکت به عقب و جلو – چرخش به طرفین – برنامه پذیر با کلید برنامه روی ریموت – ریموت ساعتی با قابلیت تنظیم ساعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد ۹۸۷۵

ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد 9875

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰x200x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  گرمایی
 • سایر توضیحات
  ربات سایز بزرگ ،کنترلی ،چراغ دار ،حرکتی ،دمو دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی مدل دایناسور کد ۰۱

ربات کنترلی مدل دایناسور کد 01

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۰۰x170x300 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • رده سنی
  کودک
 • اقلام همراه
  رباتکنترل از راه دور خاصباتری قابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸۵x170x135 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۳۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات توانی کنترل شدن با ساعت مچی را دارد و دارای پخش موزیک و چرخش از وسط کمر به طرفین هست و حرکت و دنس هست ۳۶۰ درجه هست
 • توضیحات ریموت
  یک ساعت بسیار شیک دارد که با آن می تواند ربات هدایت کند.
 • اقلام همراه
  یک عدد کابل برای شارژ ربات یک عدد ساعت مچی
 • سایر توضیحات
  ربات دنسر توسط ساعت کنترلی هدایت و کنترل می شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا