سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی فوتبالیست اسمارت کد ۳۰۶۶ بسته دو عددی

ربات کنترلی فوتبالیست اسمارت کد 3066 بسته دو عددی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۲۰*۸۰*۱۵۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت انجام بازی فوتبال به مشابه یک فوتبالیست واقعی
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل با قابلیت بسیار زیاد
 • اقلام همراه
  دو عدد ربات ، دو عدد توپ ، مجموعه کامل لوازم زمین فوتبال با دو عدد دروازه ، دو عدد شارژر ، دو عدد ریموت کنترل
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۶۰*۱۹۰*۲۴۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x120x400 میلی‌لیتر
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و باتری
 • سایر توضیحات
  شامل یک آدم هوشمندقابلیت حرکت در تمامی جهاتقابلیت حرکت دست ها و بازوهای رباتقابلیت گفتن ۷ داستان مختلفقابلیت پخش موزیکدارای کلیدهای کنترل مختلفجنس پلاستیک با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات کنترلی مدل بنتن کد ۸۲۰

ربات کنترلی مدل بنتن کد 820

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۴۰x240x110 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  نور پردازی پخش موزیکگردش در طرفین
 • توضیحات ریموت
  نیاز به دو عدد باطری قلمی دارد
 • اقلام همراه
  کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی مدل soccer robot کد ۲۰۲۰ مجموعه ۲ عددی

ربات کنترلی مدل soccer robot کد 2020 مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰x185x235 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت عملکرد هوشنمد حرکت مادون قرمز و توانایی شناسایی حرکات.قابلیت شوت کردن توپقابلیت پاس دادن توپقابلیت دیریبل زدن
 • توضیحات ریموت
  هر کدام از ریموت کنترل ها نیاز به ۲ عدد باتری نیم قلمهر کدام از ربات ها دارای باتری قابل شارژ
 • اقلام همراه
  دارای ۲ عدد ربات۲ عدد دروازه۲ عدد کابل usb شارژ۲ عدد ریموت کنترلو ۲ عدد توپ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات کنترلی طرح کوسه مدل SHARK spray water کد ۵۴۴۵

ربات کنترلی طرح کوسه مدل SHARK spray water کد 5445

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۸۰x140x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت پرتاب اب به سمت بالا
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بی سیم
 • اقلام همراه
  باتری شارژیشارژر
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت روی آب توسط ۲ موتور قابلیت پرتاب اب به سمت بالا ( شبیه ساز تنفس )دارای دم متحرکقابلیت حرکت به سمت جلو عقب چپ و راست دارای چراغدارای کلید سرعت بروی ریموت کنترل دارای شارژر و باتری شارژیبا توجه به نکات امنیتی تا زمانی که قایق را در آب قرار ندهید روشن نمی شود ( فقط و فقط در آب کار می کند )ساخته شده از پلاستیک با کیفیتدارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

ربات کنترلی مدل ۳-۶۰۶

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰۰x2700x1000 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  کنترلی رقصنده و حرکت ۳۶۰ درجه.همراه موزیک و نور
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیازمند دو عدد باتری بوده (داخل جعبه نمی باشد) و تمامی حرکات ربات را کنترل می کند. برد ۱۵ متر می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات کنترلی مدل اسب هوشمند

ربات کنترلی مدل اسب هوشمند

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۰۰x80x200 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  فرستنده مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی مدل دایناسور smart کد ۶۶

ربات کنترلی مدل دایناسور smart کد 66

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰x250x150 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  ربات‌های پروازی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت به تمامی جهت ها اتصال جداگانه دم دایناسور امکان پرتاب تیر با قابلیت روشن شدن چشم ها حرکت دست ، پاها و سر رقص پخش موزیک نشان دادن عکس العمل با لمس سر قابلیت کم و زیاد کردن صدا سه نوع موزیک متفاوت گردش به چپ و راست باز و بسته شدن دهان
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل با قابلیت Multi Function
 • اقلام همراه
  دارای ریموت کنترل باتری شارژی ۵ عدد تیر پیچ گوشتی کابل شارژ USB
 • سایر توضیحات
  دارای بسته بندی مناسب برای هدیه دارای باتری شارژی ۳.۷ ولتی نیازمند دو عدد باتری قلمی AA باتری قلمی در بسته بندی موجود نیست قابلیت شارژ با درگاه USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی مدل سگ های نگهبان رابل

ربات کنترلی مدل سگ های نگهبان رابل

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰×۱۱۰×۲۰۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • سایر توضیحات
  ابعادتوضیحات ریموت کنترلریموت کنترل بر روی قلادهتوضیحات واکنش‌ها و توانایی‌هاراه رفتنحسگر هاتماسیرده سنیخردسال , کودک , نوجوانریموت کنترلسایر توضیحاتشخصیت محبوب انیمیشن سگ نگهبان با قابلیت راه رفتن، موزیکال و تکان دادن بدن دارای کنترل بر روی قلادهنوع رباتمدل حیوانات خانگیوزن۳۹۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات کنترلی مدل RH803

ربات کنترلی مدل RH803

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x180x200 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تصویری
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکتی و کنترلی
 • توضیحات ریموت
  دسته ای
 • اقلام همراه
  ماشین به همراه باتریکنترل بی سیمکابل USB
 • سایر توضیحات
  با توانایی پریدن عالی، می تواند تا ارتفاع ۸۰ سانتی متری پرش کنددو چرخ انعطاف پذیر و عظیم این ماشین کنترلی باعث شده تا در مقابل ضربه مقاوم باشد.سوئیچ سرعت این ماشین کنترلی موجب می شود که براحتی سرعت را بکاهید یا افزایش دهید.باتری ۳.۷V 300mAh LiPo این امکان را به شما میدهد که حدود ۲۰ دقیقه با این وسیله بتوانید کار کنید.قدرت ماشین : باتری ۳.۷V 300mAh LiPoزمان کار : حدود ۲۰ دقیقهزمان شارژ : حدود ۱.۵ ساعتقابلیت ها : پرش از موانع – حرکت به جهات مختلف ( جلو ، عقب ، راست ، چپ ) – چرخش – تنظیم نور – کنترل سرعتکنترل از راه دور با کنترل از راه دور ۲.۴GHz4 کانالهمحدوده کنترل حدود ۱۵-۲۰ مترباتری مورد نیاز فرستنده : سه عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت AA

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی مدل ربات برنامه پذیر کد ۱۲۳۴

ربات کنترلی مدل ربات برنامه پذیر کد 1234

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۰۰×۱۰۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  قابل برنامه‌نویسی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  اهرم هدایت فرمان
 • رده سنی
  نوجوان
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۰×۲۰×۲۰
 • سایر توضیحات
  کنترل از طریق وای فای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات کنترلی مدل سگ رباتیک

ربات کنترلی مدل سگ رباتیک

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۱۰x90x160 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  جهت‌یابی مغناطیسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  تا ۱۲ سال
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x30x10
 • سایر توضیحات
  — سنسور دار— پخش موزیک با لمس صورت ربات و حرکت همزمان— چشم ها ال ای دی— هوشمند— با پرتاب توپ ربات به همان سمت می رود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی طرح سگ مدل MAX

ربات کنترلی طرح سگ مدل MAX

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۱x19x14 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  زمانی که دم آن را باز کنید ، رنگ چراغ های بدن و سر ربات تغییر می کند.این ربات توسط ریموت کنترل آن کنترل می شود با ریموت کنترل می توان ربات را به جلو و عقب حرکت داد همچنین قابلیت قابلیت پخش آهنگ و حرکت نمایشی را دارا می باشد.
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل به صورت دستی است .دکمه last برای حرکت رو به عقب می باشد.دکمه next برای حرکت روبه جلو می باشد .دکمه song برای پخش آهنگ است .دکمه dance برای حرکت نمایشی می باشد.دکمه baby song برای پخش آهنگ کودک می باشد .دکمه encyclopedia برای دایره المعارف است که به صورت انگلیسی می باشد .
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی مدل Water Driven Robot K3

ربات کنترلی مدل Water Driven Robot K3

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۸۰x140x120 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  صوتی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  عملکردهای ربات: – می آید ، – رانندگی می کند ، – جهت را تغییر می دهد ، – سر را به چپ و راست می چرخاند ، – می رقصد ، – به زبان روبات ها صحبت می کند ، – به کف زدن پاسخ می دهد ، – گشت زنی. اطلاعات فنی: – ربات با باتری لیتیوم ۳.۷ ولت – زمان شارژ تقریبا. ۴ ساعت – محدوده کنترل از راه دور تا ۱۰ متر ، – اندازه روبات تقریبا. ۳۸ سانتی متر در ۱۴ سانتی متر در ۱۲ سانتی متر – وزن روبات تقریبا. عملکردهای کنترل از راه دور ۰.۷ کیلوگرم: – شروع گفتار ربات ، – افزایش و کاهش سطح صدا ، – سر را به راست ، به چپ بچرخانید – رفت و برگشت به جلو ، – حرکت جلو یا عقب ، – تغییر جهت حرکت راست یا سمت چپ ، – STOP ، – ۳ طرح رقص برای انتخاب ، – برنامه نویسی ، – روشن کردن عملکرد PATROL. مجموعه شامل: – ربات – باتری (داخلی) ، – کنترل از راه دور ، – شارژر USB. نیرو روبات از یک باتری تغذیه می کند (شامل می شود) کنترل از راه دور توسط یک باتری ۲ ۱.۵ ۱.۵ ولت AAA (شامل نمی شود) اسباب بازی به زبان انگلیسی. Cosmic Water Robot اجتماعی است و عاشق برقراری ارتباط است ، به عنوان مثال پس از اجرای رقص ، او درخواست تشویق می کند. کف زدن مطمئناً او را تشویق می کند تا بیشتر ظاهر شود. بسته بندی شده در بسته بندی دیدنی ، به عنوان هدیه ای برای هر طرفدار نوآوری های فنی عالی خواهد بود.
 • توضیحات ریموت
  ویژگی: آب رانده ، فاصله کنترل از راه دور: حدود ۸ متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد ۶۰۲۹

ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد 6029

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰x120x380 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تصویری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تشخیص صدای دست زدن- قابلیت تشخیص حرکت دست
 • توضیحات ریموت
  – دارای دکمه کنترل ربات- دارای دکمه برنامه ریزی ربات- دکمه انجام حرکات دمو- دکمه پخش موزیک- دکمه پرتاب تیر
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلتیردو بسته باتری قلمی قابل شارژ مجدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی مدل زنبور عسل کد ۱۲۸A-33

ربات کنترلی مدل زنبور عسل کد 128A-33

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰x280x150 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • اقلام همراه
  ربات به همراه ریموت کنترل
 • سایر توضیحات
  Real Spray Mist – این اسباب بازی زنبور عسل کنترل از راه دور واقع بینانه به نظر می رسد و پوسته ای شبیه به تکنولوژی بالا دارد. این اسباب بازی زنبور عسل کنترل از راه دور می تواند با فشار دادن دکمه اسپری، غبار واقعی را پاشش کند. در تاریکی جلوه های قرمز و آبی را نشان می دهد، این عملکرد واقعا جادویی است. وقتی به سرعت در اطراف شما حرکت می کند، پاهای زنبور آن به سرعت می چرخند. شبیه یک زنبور واقعی است. این می تواند دوستان شما را فریب دهد و بسیار جالب است.جلوه های روشنایی LED خنک – دهان ربات زنبور عسل دارای جلوه های نور قرمز و آبی است که هنگام اسپری کردن در تاریکی بسیار خنک به نظر می رسد. اسباب‌بازی زنبور عسل با کنترل از راه دور دارای چشم‌های LED قرمز درخشان بر روی سر خود است که هنگام حرکت و اسپری کردن، یک اثر چشمک‌زن آهسته منتشر می‌کند. . هم کودکان و هم بزرگسالان آن را بسیار جالب خواهند دید.۲ حالت خزیدن و ۳ حالت اسپری – زنبور کنترل از راه دور نه تنها می تواند به جلو و عقب بخزد، بلکه دارای ۲ حالت DEMO است که پس از فشار دادن دکمه، به طور خودکار با توجه به برنامه تنظیم شده، زیر دو مسیر مختلف می خزد و با موسیقی همراه است. در عین حال دارای ۳ حالت اسپری، پاشش مه آب در فرکانس های مختلف است و ظاهر بسیار خنکی دارد.عملکرد موسیقی – زنبور کنترل از راه دور نه تنها موسیقی های مختلف را در خزیدن پخش می کند، بلکه دوستان شما را با جلوه های صوتی واقعی در حین حرکت می ترساند. در مجموع می توان ۶ موسیقی مختلف را انتخاب کرد که می تواند شادی زیادی را برای خانواده و فرزندان شما به ارمغان بیاورد. این یک اسباب بازی واقعا جالب برای پسران و دختران است.هدیه ایده آل برای کودکان – اگر به دنبال هدیه ای برای کودک خود هستید، اسباب بازی های رباتی برای کودکان ۳-۵، ۵-۷، ۸-۱۲ مطمئناً یک گزینه منحصر به فرد خواهد بود. این فقط یک هدیه هالووین یا تزئینات هالووین نیست. این بیشتر به عنوان یک هدیه کریسمس منحصر به فرد، هدیه تولد، هدیه عید پاک، یا هدیه شکرگزاری برای بچه ها یا دوستان شما مناسب است.برند معتبر Nanhong

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی مدل batman interactive

ربات کنترلی مدل batman interactive

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۵۰x200x5 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • سایر توضیحات
  یک هدیه خاص و دوست داشتنی.بسیار قابل تنظیم با چندین نقطه اتصالتعامل و گفتگو با Bane! (فروش جداگانه)حرکت با صدا و صداها توسط کنترل از راه دور بی سیم (شامل). دستورات فوری را به بتمن ارسال کنید. ۳ دکمه برای صدا، اقدامات جالب، جلوه های صوتی و موارد دیگر!شامل ۳ باتری AAA فقط برای نمایش.کنترل از راه دور به ۳ باتری سلولی دکمه ای LR44/AG13 نیاز دارد (همه باتری ها شامل نمی شوند).

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی دایناسور کد K9

ربات کنترلی دایناسور کد K9

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۵۰x280x180 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تنظیم صدا- قابلیت چرخش سر ربات- قابلیت حرکت دم- قابلیت باز و بسته کردن دهان همراه با صدا- قابلیت حرکت به جلو و عقب- قابلیت رقصیدن با سه موزیک مختلف- قابلیت سر خوردن (راه رفتن بسیار آهسته) به جلو و عقب- قابلیت راه رفتن- قابلیت جنگیدن- قابلیت شلیک کردن- قابلیت برنامه ریزی- قابلیت حرف زدن- دارای دکمه زبان
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل ۱۵ × ۵.۵ × ۲.۵ سانتی‌متر- نیازمند دو عدد باتری ۱.۵ ولتی سایز AAA
 • اقلام همراه
  – باتری قابل شارژ- کابل شارژ usb- ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی مدل heroe return کد۲۸۰۹۱

ربات کنترلی مدل heroe return کد28091

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۲۰x160x380 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  جنس بدنه: پلاستیککیفیت: پلاستیک درجه یکموزیکال: بلهچراغ دار: بلهمفصل دار: بلهمتحرک: بلهنوع حرکت: کنترل دار بی سیمابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانتابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانتسبک بازی: اسباب بازیشامل باطری: خیرشامل باطری شارژی: بلهنوع باطری: باطری AAتعداد باطری: ۳ عددخطر بلعیدن: نداردقابلیت پخش صدا: دارد
 • توضیحات ریموت
  ۲.۴ گیگا هرتز
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰۰
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه: پلاستیککیفیت: پلاستیک درجه یکموزیکال: بلهچراغ دار: بلهمفصل دار: بلهمتحرک: بلهنوع حرکت: کنترل دار بی سیمابعاد بسته بندی: طول ۳۳ سانت عرض ۲۱ سانت ارتفاع ۴۳.۵ سانتابعاد محصول: طول ۳۲ سانت عرض ۱۶ سانت ارتفاع ۳۸ سانتسبک بازی: اسباب بازیشامل باطری: خیرشامل باطری شارژی: بلهنوع باطری: باطری AAتعداد باطری: ۳ عددخطر بلعیدن: نداردقابلیت پخش صدا: دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا کد ۰۸۷۸

ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا کد 0878

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۶۶۰x300x320 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  ربات‌های پروازی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای کنترل از راه دورقابلیت حرکت به روی زمین به اطرافدارای باتری قابل شارژ ۷۰۰MAH 4.8 Vدارای افکتهای صوتی مختلفدارای چراغ درون چشم و دهانقابلیت پخش دود از دهانقابلیت پخش موزیک و رقصقابلیت پرتاب تیردارای حالت دموجنس پلاستیک با کیفیتمناسب کودکان بالای ۳ سال
 • توضیحات ریموت
  بسیار خوش دست طراحی شده است که کار کردن با آن برای هر شخصی راحت و کار آمد میباشد.
 • اقلام همراه
  کنترل از راه دورتیر پرتابباتری کابل یو اس بیظرف آب جهت پر کردن مخزن آب
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۵x39x21

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی مدل AB12

ربات کنترلی مدل AB12

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰*۳۱۰*۳۳۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  نوجوان
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت بی سیم
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۲۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰*۳۱۰*۳۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸۵x170x135 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۳۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات توانی کنترل شدن با ساعت مچی را دارد و دارای پخش موزیک و چرخش از وسط کمر به طرفین هست و حرکت و دنس هست ۳۶۰ درجه هست
 • توضیحات ریموت
  یک ساعت بسیار شیک دارد که با آن می تواند ربات هدایت کند.
 • اقلام همراه
  یک عدد کابل برای شارژ ربات یک عدد ساعت مچی
 • سایر توضیحات
  ربات دنسر توسط ساعت کنترلی هدایت و کنترل می شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل Firefighter Robot

ربات کنترلی مدل Firefighter Robot

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۹۰x210x210 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • سایر توضیحات
  ربات جالب با آهنگ. حالت کنترل دوگانه – بین کنترل رادیویی سنتی و برنامه تلفن همراه انتخاب کنید. با سیستم کنترل کشیدن و رها کردن برنامه تلفن همراه، سرگرمی بیشتر. RC: رانندگی/فرمان، چرخش بدنه ۱۷۰ درجه، آب پاش کار.‌

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی اسباب بازی مدل بازلایتر

ربات کنترلی اسباب بازی مدل بازلایتر

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰×۱۵×۱۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  از بدو تولد
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت راه رفتنجلو عقبچپراست موزیک و حرکت نمایشی
 • اقلام همراه
  سیم شارژر کنترلباطری شارژی
 • سایر توضیحات
  دارای بسته بندی شیک برای کادو دادندارای دوبال باز شوند کلاه روی سر دارای دلق متحرک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی مدل تبدیل شونده کد K4

ربات کنترلی مدل تبدیل شونده کد K4

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x155x300 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – روی ربات ناحیه لمسی به شکل اثر انگشت وجود دارد که با تماس انگشت و لمس آن ربات تغییر شکل می دهد، البته این قابلیت از طریق ریموت کنترل هم قابل اجرا هست- تمام حرکت‌ها توسط رادیو کنترل قابل انجام است.
 • توضیحات ریموت
  رادیو کنترل حرفه ای نیاز به نصب ۲ باتری قلمی
 • اقلام همراه
  – پیچ‌گوشتی- ریموت کنترل- کابل یو اس بی
 • وزن بسته‌بندی
  ۱۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۰x20x40
 • سایر توضیحات
  – توسط رادیو کنترل میشود به ربات برنامه حرکتی داد.- در حالت دمو به صورت خودکار حرکت میکند. – امکان راه رفتن- امکان چرخیدن- حرکت به سمت جلو و عقب و طرفین- قابلیت تبدیل به مدل سگ- سخنگو- دارای حسگر اثر انگشت- امکان پخش موزیک- امکان برنامه ریزی – مجهز به لایت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی مدل تبدیل شونده

ربات کنترلی مدل تبدیل شونده

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۴۰x340x250 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • سایر توضیحات
  – با این رباتیک هیجان انگیز که با کلیک یک سوئیچ از ماشین پلیس به کماندو تبدیل می شود، بچه های خود را با دنیای سرگرم کننده رباتیک آشنا کنید. این پسر سرگرم‌کننده، بچه‌های شما را به سفری در دنیای ابرقهرمان‌ها می‌برد و در عین حال قدرت تخیل آن‌ها را با فناوری آینده آشنا می‌کند. آنها هرگز نمی خواهند این اسباب بازی را زمین بگذارند، بنابراین زمان آرام زیادی برای شما وجود خواهد داشت.FUN x FUN x FUN – این وسیله نقلیه پلیس واقع گرایانه به سرعت در اتاق حرکت می کند و سپس – تغییر سریع – و او یک قهرمان کماندویی رقصنده، صداساز و نورانی است که چشمک می زند! او کودک شما را در حالی که با لمس یک سوئیچ از ماشین پلیس به یک سرباز مجری قانون روبات تبدیل می شود، مسحور می کند. بچه ها عاشق این اسباب بازی هستند! به خصوص که آنها او را با کنترل از راه دور آسان کنترل می کنند. هنگامی که آنها این کار را به دست آوردند، از آنچه می توانند با او انجام دهند شگفت زده خواهید شد.یک دوست ربات برای بچه های شما. تماشا کنید که این اسباب بازی RC در حالی که بر میدان نبرد شهری تسلط دارد از خانه شما دفاع می کند. رنگ آبی، مانند همه بهترین ماشین های پلیس، تنها هدف او این است که ساعت ها بچه های شما را سرگرم کند. باتری ۴.۸ ولتی برای اسباب‌بازی گنجانده شده است، اما مطمئن شوید که ۲ باتری AA برای کنترل از راه دور دارید تا کودک شما بتواند بلافاصله از آن لذت ببرد. در عرض حدود ۱۸۰ دقیقه به طور کامل شارژ می شود و به کودکان شما ۳۰ دقیقه زمان کامل بازی می دهد.هدیه شگفت انگیز برای تولد، کریسمس، تعطیلات، و فقط به این دلیل. پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها، بچه‌ها دوست دارند از این قانون‌مدار قهرمان هیجان‌انگیز استقبال کنند. این احتمالا بهترین هدیه ای است که می توانید برای کودک بخرید. همراه با دستورالعمل های جامع برای استفاده است، بنابراین تمام حدس و گمان ها را از کار کردن با این اسباب بازی حذف می کند.برند yarmoshi

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x170x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی مدل دومبارز کریزون مدل ۱۷XZ01B

ربات کنترلی مدل دومبارز کریزون مدل 17XZ01B

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸۰x280x500 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۷۶۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • توضیحات ریموت
  ربات ها دارای باتری قابل شارژ هستند ولی دسته های کنترل احتیاج به باتری قلمی دارند.باتری ۴.۸ ولت ۷۰۰ میلی آمپر (دو عدد)ریموت کترل نیازمند دو عدد باتری قلمی نوع AA برای هرکدام از ربات ها (داخل جعبه محصول موجود نمی باشد)
 • اقلام همراه
  دو عدد ربات قرمز و آبی – دو عدد ریموت کنترل – دو عدد کابل شارژر- باتری ۴.۸ ولت ۷۰۰ میلی آمپر دو عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی مدل عنکبوت دودزا شارژی صدادار کد ۱۲۸A-30

ربات کنترلی مدل عنکبوت دودزا شارژی صدادار کد 128A-30

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۴۵x104x310 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت خروج بخار به ۳ شکل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیم تمام قابلیت های ربات را میتوان توسط ریموت کنترل انجام داد
 • اقلام همراه
  باتری شارژی ۳ عدد ،شارژر ،ریموت کنترل ،
 • سایر توضیحات
  شارژی ( دارای ۳ عدد باطری قلمی شارژی ۱.۲ ولتی بهمراه شارژر شارژ همزمان هر ۳ عدد باطری قلمی )حرکتی ( جلو عقب و چرخش )دارای ۳ دکمه جداگانه بر روی کنترل جهت مودهای دوودزایی۲ دکمه مخصوص دو مدل دمو۲ دکمه مخصوص جلو و عقب بردن ربات۱ دکمه برای صدای عنکبوتی و موزیکزیر ربات چرخ دارد جهت حرکت هم هر ۸ پای ربات حرکت دارد جهت القای حرکت واقعی عنکبوتچراغ دارمتاسب ۸ سال به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات کنترلی طرح اسب پونی مدل ۸۰۷

ربات کنترلی طرح اسب پونی مدل 807

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x200x280 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  به جلو و عقب چپ و راست با کنترل حرکت میکندبه دنبال دست یا کنترل میرود با استفاده از مادون قرمزدویدن و آهسته راه رفتن و صدا در آوردنقصه گویی به زبان انگلیسیخواندن ترانهرقص همراه موزیکصدار تربچه خوردن، سیب یا قند در بیارهوقتی بینی یا اطراف بینی لمس کنید واکنش نشون میدهچشمای اسب ال ای دیسر اسب به طرفین حرکت میکنددارای دکمه برنامه ریزی روی کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای کلی دکمه برای انجام دادن حرکت های اسب می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا