سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی مدل ۲۶۲۹-S

ربات کنترلی مدل 2629-S

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶۰x145x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  ۶ سال به بالا
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای حسگر لمسی در ناحیه سر
 • توضیحات ریموت
  مجهز به ریموت کنترل بی سیم
 • اقلام همراه
  مجهز به کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات کنترلی مدل اینفرارد کد ۴۰۰۱۰۰۱

ربات کنترلی مدل اینفرارد کد 4001001

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۰۰x250x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۵۰۴ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  صوتی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • اقلام همراه
  -کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات کنترلی مدل crazon کد ۳۴

ربات کنترلی مدل crazon کد 34

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۳۰x170x270 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تصویری
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – چرخش ۳۶۰ درجه-پرتاب تیر- انواع افکتهای صوتی- روشن شدن چشمها و سایر نقاط بدن- تکان دادن دستها و پاها با استفاده از ریموت- حرکت به همه جهات- حالت رقص- حالت جنگ
 • توضیحات ریموت
  ۲.۴gh
 • اقلام همراه
  – تیر- ریموت کنترل- باتری بسته بنده شده ۴.۸ ولت- کابل USB- دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی مدل سگ کد k19

ربات کنترلی مدل سگ کد k19

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۰۰×۱۵۰×۱۹۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  صوتی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات کنترلی مدل دایناسور

ربات کنترلی مدل دایناسور

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۷۰x280x110 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  تا ۱۲ سال
 • اقلام همراه
  —-

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی بریک استار مدل سگ کد T0052A

ربات کنترلی بریک استار مدل سگ کد T0052A

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۲۰x200x140 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  با لمس سر سگ ، این کار با تعامل ساده با شما شروع می شود.هنگام فشار دادن دکمه حالت صدا ، ۷ دستورالعمل صوتی برای دستور دهانی به سگ وجود دارد که باعث ایجاد مهارت در برقراری ارتباط کودکان می شود.
 • سایر توضیحات
  باطری قابل شارژ داردچراغ داردصدا داردجعبه قابل حمل دارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات کنترلی طرح سگ مدل کریزون کد ۱۹۰۱

ربات کنترلی طرح سگ مدل کریزون کد 1901

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x150x230 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت به جلو و عقب و چپ و راست- برنامه ریزی انجام حرکات پشت سر هم- آواز و رقص-گفتن داستان-آموزش انگلیسی
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیاز به دو باتری قلمی دارد.دارای دکمه برنامه ریزی حرکتی سگ
 • اقلام همراه
  – تیر- ریموت کنترل- باتری قابل شارژ- کابل شارژ USB
 • سایر توضیحات
  با نوازش سر این سگ، آن را حس کرده و واکنشی شبیه لوس کردن از خود نشان می دهد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی کریزون کد ۱۷۰۱A

ربات کنترلی کریزون کد 1701A

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰x125x330 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – چرخش ۳۶۰ درجه-پرتاب تیر- انواع افکتهای صوتی- روشن شدن چشمها و سایر نقاط بدن- تکان دادن دستها و پاها با استفاده از ریموت- حرکت به همه جهات- حالت رقص- حالت جنگ
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل نیازمند دو عدد باتری بوده (داخل جعبه نمی باشد) و تمامی حرکات ربات را کنترل می کند. برد آن تا ۸ متر در فضای باز می باشد.
 • اقلام همراه
  – تیر- ریموت کنترل- باتری بسته بنده شده ۴.۸ ولت- کابل USB- دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد ۶۲۱۲۰۰

ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد 621200

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۵۰x1450x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت شبیه به نمونه واقعی در آب قابلیت حرکت به تمام جهت ها
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیمنیاز به ۲ عدد باتری قلمی (موجود در بسته بندی )دارای کلید AUTO
 • اقلام همراه
  ۳ عدد باتری نیم قلمی ۲ عدد باتری قلمی ۱ عدد پیچ گوشتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۸
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۴۰x190x180
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو ، عقب ، چپ و راست دارای ۲ موتور قدرتمند برای حرکت در آبقابلیت حرکت در آب شبیه به نمونه واقعی دارای ریموت کنترل دارای ۳ عدد باتری نیم قلمی و ۲ عدد باتری قمیدارای دم متحرکمقاوم در برابر آب ساخته شده از پلاستیکدارای بسته بندی جعبه ای با کیفیت مناسب هدیهلطفا قرار دادن باتری توسط بزرگسالان انجام شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات کنترلی مدل Pioneer کد ۵۸۶۴۸

ربات کنترلی مدل Pioneer کد 58648

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰ × ۷۰ × ۱۷۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۳۵ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت رقصیدن به همراه نورپردازی زیبا قابل حرکت به ۴ طرف مختلفقابلیت حرکت دستدارای چشمانی درخشاندارای نور و صدا
 • توضیحات ریموت
  – نیازمند ۳ عدد باتری نیم قلمی
 • سایر توضیحات
  مناسب رده سنی ۳ سال به بالاجنس: پلاستیکبسیار مناسب برای تقویت حس بینایی و شنواییبسته فاقد باتری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد ۶۰۲۹

ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد 6029

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰x120x380 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تصویری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تشخیص صدای دست زدن- قابلیت تشخیص حرکت دست
 • توضیحات ریموت
  – دارای دکمه کنترل ربات- دارای دکمه برنامه ریزی ربات- دکمه انجام حرکات دمو- دکمه پخش موزیک- دکمه پرتاب تیر
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلتیردو بسته باتری قلمی قابل شارژ مجدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات کنترلی مدل BOTS

ربات کنترلی مدل BOTS

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۷۰x260x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۹۵ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  این ربات مجهز به حسگرهایی است که با استفاده از آن قادر خواهد بود جهت دست شما را دنبال کند. کافی است دست خود را جلوی بدن آن گرفته به جهتهای مختلف حرکت دهید. خواهید دید که ربات به همان جهت حرکت خواهد کرد.
 • اقلام همراه
  باتری قابل شارژ رباتکابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد ۹۸۷۵

ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد 9875

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰x200x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  گرمایی
 • سایر توضیحات
  ربات سایز بزرگ ،کنترلی ،چراغ دار ،حرکتی ،دمو دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی مدل RH803

ربات کنترلی مدل RH803

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x180x200 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تصویری
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکتی و کنترلی
 • توضیحات ریموت
  دسته ای
 • اقلام همراه
  ماشین به همراه باتریکنترل بی سیمکابل USB
 • سایر توضیحات
  با توانایی پریدن عالی، می تواند تا ارتفاع ۸۰ سانتی متری پرش کنددو چرخ انعطاف پذیر و عظیم این ماشین کنترلی باعث شده تا در مقابل ضربه مقاوم باشد.سوئیچ سرعت این ماشین کنترلی موجب می شود که براحتی سرعت را بکاهید یا افزایش دهید.باتری ۳.۷V 300mAh LiPo این امکان را به شما میدهد که حدود ۲۰ دقیقه با این وسیله بتوانید کار کنید.قدرت ماشین : باتری ۳.۷V 300mAh LiPoزمان کار : حدود ۲۰ دقیقهزمان شارژ : حدود ۱.۵ ساعتقابلیت ها : پرش از موانع – حرکت به جهات مختلف ( جلو ، عقب ، راست ، چپ ) – چرخش – تنظیم نور – کنترل سرعتکنترل از راه دور با کنترل از راه دور ۲.۴GHz4 کانالهمحدوده کنترل حدود ۱۵-۲۰ مترباتری مورد نیاز فرستنده : سه عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت AA

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات سگ کنترلی مدل SMART PET

ربات سگ کنترلی مدل SMART PET

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰*۱۷۰*۱۶۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت و ایجاد صدا مانند سگهای خانگی
 • توضیحات ریموت
  ریموت با دو عدد باطری قلمی کار می‌کند.
 • اقلام همراه
  ریموتدفترچه راهنماشارژر
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۹۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۱۰*۲۱۰*۱۹۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی راستار طرح سگ مدل DOGO

ربات کنترلی راستار طرح سگ مدل DOGO

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۹۰*۲۶۰*۱۶۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای سنسور لمسی و حرکتیحالت های دوگو۱. حالت حرکتی۲. حالت ایستاده۳. حالت جنگی۴. حالت نشسته۵. حالت کشیده۶. حالت بلند کردن پاها
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل با ۱۷ کلید اصلی
 • اقلام همراه
  ربات ، ریموت کنترل ، شارژر ، باطری شارژی
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۲۰*۴۳۰*۶۳۰
 • سایر توضیحات
  • قابلیت حرکت به جلو، عقب، چرخش به چب و راست• قابلیت آواز خواندن و رقصیدن• قابلیت ایستادن ، نشستن و کشیدن و بلند کردن پاهای عقب• دارای چشمان LED دار• قابلیت نشان دادن احساسات• دارای چرخ های انعطاف پذیر با حرکت نرم و راحت• دارای ریموت کنترل• دارای ۶ حالت مختلف• قابلیت قرار دادن ریموت کنترل بر پشت سگ• دارای گوش و دم پلاستیک نرم و با کیفیت• دارای کابل USB• دارای باتری قابل شارژ• ابعاد سگ ۱۶x26x29• ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا و فاقد مواد سمی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد ۰۱

ربات کنترلی طرح سگ جین شینگ دا کد 01

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x180x280 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – حرکت کردن- نشستن- موزیکال- خواندن و رقصیدن- حالت نگهبان و محافظ
 • توضیحات ریموت
  لمسی، موسیقی، ایستادن، نشستن، چرخیدن
 • اقلام همراه
  – ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی مدل Lezo کد ۳-۹۹۸۸۸

ربات کنترلی مدل Lezo کد 3-99888

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰x160x95 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – دارای سنسور اینفرارد ( مادون قرمز ) بر روی سینه خود بوده که با تکان دادن دست به صورت بسته در جلوی آن می توان راه رفتن ربات را بدون استفاده از ریموت کنترل، کنترل کرد.- توانایی حرکت انگشت شست- راه رفتن به همه جهات- رقصیدن- آواز خواندن
 • توضیحات ریموت
  نیاز به باتری قلمی داردتمامی حرکات ربات را به راحتی می توان از طریق آن کنترل کرد
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلباتری قابل شارژ برای رباتکابل شارژ USB
 • سایر توضیحات
  برای کنترل با دست حتماً باید انگشتان دست به صورت بسته باشند.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی مدل DOG K14

ربات کنترلی مدل DOG K14

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۴۲x276x190 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۲۹ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  صوتی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ۱۲ دستورالعمل صوتی از ۱۰ فرم حیوانات۷ اسباب بازی ربات کنترل از راه دور برای کودکان تقلید می کند.اسباب بازی ربات هوشمند و رقصنده ، تقلید از حیوانات ربات سگ کوچک حیوان خانگی.سگ ربات را برنامه ریزی کنید تا مطابق با خواسته های شما عمل کند.از بهترین اسباب بازی های ربات موجود در بازار.با موسیقی می رقصد و حرکات واقعی را انجام می دهد
 • توضیحات ریموت
  از یک باتری قابل شارژ ۷.۴v 600Mah (شامل) استفاده می کند ، از راه دور از باتری های ۲xAA استفاده می شود (شامل نمی شود)
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلشارجر باطری ۶۰۰mahربات dog
 • سایر توضیحات
  بچه های شما این را برای هدیه تولد دوست دارند.بسگ ربات را برنامه ریزی کنید تا مطابق با خواسته های شما عمل کند.از بهترین اسباب بازی های ربات موجود در بازار.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل آدم نما کد NO.616-1

ربات کنترلی مدل آدم نما کد NO.616-1

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸۰x60x230 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • اقلام همراه
  کنترل مچی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی مدل گربه کد ۴۵

ربات کنترلی مدل گربه کد 45

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x250x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات ریموت
  ریموت سیمدار است و به صورت قلاده به گردن اسباب بازی وصل است. طول سیم حدودا ۱ متر میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

ربات کنترلی مدل هوشمند طرح پلیس

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x120x400 میلی‌لیتر
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و باتری
 • سایر توضیحات
  شامل یک آدم هوشمندقابلیت حرکت در تمامی جهاتقابلیت حرکت دست ها و بازوهای رباتقابلیت گفتن ۷ داستان مختلفقابلیت پخش موزیکدارای کلیدهای کنترل مختلفجنس پلاستیک با کیفیت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل سگ بادکنکی کد K32

ربات کنترلی مدل سگ بادکنکی کد K32

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۹x139x262 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  لمس و عملکرد کنترل صداخواندن ۳ آهنگقابلیت دادن ۵۰ دستورالعمل برنامه نویسی حرکتاین سگ رباتیک بادکنکی دستشویی هم میکنهمی توانید با لمس سر سگ و یا دست زدن توجه سگ رباتیک را جلب کنیداین سگ رباتیک با ۴ عدد باتری ۱.۵ ولت قلمی کار میکند.کنترل این سگ بادکنکی به ۲ عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت نیاز دارد.(باتری شامل محصول نمی شود)فاصله کنترل از راه دور ۵ مترمقیاس:۱:۱۴
 • توضیحات ریموت
  کنترل این سگ بادکنکی به ۲ عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت نیاز دارد.(باتری شامل محصول نمی شود)
 • اقلام همراه
  سگ- ریموت کنترل- توپ
 • سایر توضیحات
  این ربات کنترلی سگ دوست داشتنی عاشق توپ بازی و شیطنته توپ و فشار بدید و با این سگ بامزه رباتیک بازی کنید این سگ به راحتی با کنترل هدایت می شود. ریموت کنترل این اسباب بازی با دو عدد باتری ۱.۵ ولتی کار میکند و برای شارژ سگ رباتیک کافی است به وسیله کابل USB به مدت ۲ ساعت آن را شارژ کنید (کابل USB در محصول موجود نیست) تا بچه ها ساعت ها بدون نگرانی با آن بازی کنند.جنس این ربات هوشمند از پلاستیک درجه ۱ ساخته شده و برای بچه های بالای ۴ سال میتونه یک هدیه عالی باشه. این ربات اسباب بازی هم به عنوان اسباب بازی پسرانه و هم اسباب بازی دخترانه محبوبه.اسباب بازی های هوشمند و رباتیکx برای کودکان عصر تکنولوژی و پیشرفت های فناوری میتواند گزینه ای بسیار ایده آل به عنوان خرید اسباب بازی کودک باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی مدل سگ هوشمند بدلکار کد K16B

ربات کنترلی مدل سگ هوشمند بدلکار کد K16B

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۵۰×۲۶۰×۲۶۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  قابل برنامه‌نویسی
 • حسگرها
  دریافت کننده مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلپیچ گوشتی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا کد ۰۸۷۸

ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا کد 0878

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۶۶۰x300x320 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  ربات‌های پروازی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای کنترل از راه دورقابلیت حرکت به روی زمین به اطرافدارای باتری قابل شارژ ۷۰۰MAH 4.8 Vدارای افکتهای صوتی مختلفدارای چراغ درون چشم و دهانقابلیت پخش دود از دهانقابلیت پخش موزیک و رقصقابلیت پرتاب تیردارای حالت دموجنس پلاستیک با کیفیتمناسب کودکان بالای ۳ سال
 • توضیحات ریموت
  بسیار خوش دست طراحی شده است که کار کردن با آن برای هر شخصی راحت و کار آمد میباشد.
 • اقلام همراه
  کنترل از راه دورتیر پرتابباتری کابل یو اس بیظرف آب جهت پر کردن مخزن آب
 • وزن بسته‌بندی
  ۴۵۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۷۵x39x21

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی کد HT9933_1

ربات کنترلی کد HT9933_1

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۹۰x290x130 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت به جلو و عقب و چپ و راستبرنامه ریزی انجام حرکات پشت سر همآواز و رقصگفتن داستانآموزش انگلیسیدارای سنسور روی سینه ربات
 • توضیحات ریموت
  نیاز به ۲ عدد باتری نیم قلمقابلیت برد ریموت کنترل تا ۵ متر
 • اقلام همراه
  دارای یک عدد کنترلدارای یک عدد ربات هوشمند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل سگ کد T9

ربات کنترلی مدل سگ کد T9

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۱۰x140x190 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  زمانی که دم آن را باز کنید ، رنگ چراغ های بدن و سر ربات تغییر می کند.این ربات توسط ریموت کنترل آن کنترل می شودبا ریموت کنترل می توان ربات را به جلو و عقب حرکت داد همچنین قابلیت قابلیت پخش آهنگ و حرکت نمایشی را دارا می باشد.
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل به صورت دستی است .دکمه last برای حرکت رو به عقب می باشد.دکمه next برای حرکت روبه جلو می باشد .دکمه song برای پخش آهنگ است .دکمه dance برای حرکت نمایشی می باشد.دکمه baby song برای پخش آهنگ کودک می باشد .دکمه encyclopedia برای دایره المعارف است که به صورت انگلیسی می باشد .
 • اقلام همراه
  سگ کنترلیکنترل
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۲۰x230x150

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی مدل کریزون مدافع

ربات کنترلی مدل کریزون مدافع

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰x120x230 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  یکی از ویژگی های خاص این اسباب بازی کنترلی ، سنسور های روی بدنه آن است که وقتی دست را در جلو ربات قرار دهید و به جلو بکشید حرکت به جلو دارد و اگر به اطراف بکشید به اطراف حرکت می کند. در صورت نگه داشتن دست در جلو ربات می ایستد و منتظر فرمان بعدی شما می شود.این ربات بسیار هوشمند و با خلاقیت بسیار زیادی طراحی شده است. سنسور های مختلف حرکتی این ربات را منحصر به فرد کرده است. مدل های مختلف کنترل نیز این ربات را برای کودکان جذابتر کرده و با حرکات خوب خود کودکان را شاد و سرگرم می کند. کودکان شش سال به بالا براحتی می توانند با این اسباب بازی رباتیک بازی کنند و از هدیه گرفتن آن بسیار خوشحال خواهند شد. این ربات در دو رنگ قرمز و سفید عرضه می شود که هر یک زیبایی خاص خود را دارد.
 • توضیحات ریموت
  کنترل دستی ربات اسباب بازی :این کنترل یا دو دست باید گرفته شود و هدایت بوسیله انگشتان و کلید های روی صفحه انجام می شود. در این کنترل کلید های مختلف وجود دارد که بروی عکس هر کلید توضیح داده شده است. کلید های حرکت به اطراف، پخش موزیک. حالت دمو، حالت رقص، کنترل صدا و بسیاری از کلید های دیگر قابل مشاهده است.کنترل مچی ربات اسباب بازی :این کنترل مانند ساعت به دست بسته می شود و دارای کلید های مختلفی است که یکی از کلید های دنبال کننده است که با زدن این کلید دست را به هر طرف که بکشید ربات به سمت شما می آید. کلید رقص و موزیک، کلید صحبت کردن، کلید حرکت ربات به اطراف که با قدم زدن انجام می شود. کلید های دستی و مچی با هم تقریبا یک کارایی دارند.
 • اقلام همراه
  . ربات هوشمند . کنترل دستی . کنترل مچی . کابل شارژ . دفترچه راهنما انگلیسی
 • سایر توضیحات
  یکی از ویژگی های خاص این اسباب بازی کنترلی ، سنسور های روی بدنه آن است که وقتی دست را در جلو ربات قرار دهید و به جلو بکشید حرکت به جلو دارد و اگر به اطراف بکشید به اطراف حرکت می کند. در صورت نگه داشتن دست در جلو ربات می ایستد و منتظر فرمان بعدی شما می شود.این ربات بسیار هوشمند و با خلاقیت بسیار زیادی طراحی شده است. سنسور های مختلف حرکتی این ربات را منحصر به فرد کرده است. مدل های مختلف کنترل نیز این ربات را برای کودکان جذابتر کرده و با حرکات خوب خود کودکان را شاد و سرگرم می کند. کودکان شش سال به بالا براحتی می توانند با این اسباب بازی رباتیک بازی کنند و از هدیه گرفتن آن بسیار خوشحال خواهند شد. این ربات در دو رنگ قرمز و سفید عرضه می شود که هر یک زیبایی خاص خود را دارد.» شامل یک ربات اسباب بازی انسانی» دارای کنترل از راه دور دستی» دارای کنترل از راه دور ساعتی» جنس پلاستیک با کیفیت» دارای باطری داخلی ۳٫۷ ولتی» زمان شارژ حدود ۱۲۰ دقیقه» زمان بازی مفید حدود ۱۵ دقیقه» برد مفید حدود ۶ متر» دارای کابل شارژ مخصوص» منبع تغذیه کنترل ۲ عدد قلمی» منبع تغذیه ساعت سه عدد AG13» دارای سنسور چشمی» قابلیت حرکت به اطراف و حالت رقص» قابلیت پخش موزیک و صحبت انگلیسی» ارتفاع حدودی ۲۸ سانتی متری» بسته بندی جعبه ای ۳۴ سانتی متری» مناسب کودکان بالای شش سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی طرح اسب پونی مدل ۸۰۷

ربات کنترلی طرح اسب پونی مدل 807

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۳۰x200x280 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  به جلو و عقب چپ و راست با کنترل حرکت میکندبه دنبال دست یا کنترل میرود با استفاده از مادون قرمزدویدن و آهسته راه رفتن و صدا در آوردنقصه گویی به زبان انگلیسیخواندن ترانهرقص همراه موزیکصدار تربچه خوردن، سیب یا قند در بیارهوقتی بینی یا اطراف بینی لمس کنید واکنش نشون میدهچشمای اسب ال ای دیسر اسب به طرفین حرکت میکنددارای دکمه برنامه ریزی روی کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای کلی دکمه برای انجام دادن حرکت های اسب می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x170x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا