سرگرمی و آموزشی

ربات کنترلی، راهنمای خرید انواع ربات اسباب بازی کنترلی انسان نمای ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از اسباب بازی‌های مورد علاقه کودکان ربات کنترلی می‌باشد. ربات‌ها در واقع ماشین‌های الکترونیکی هستند که شبیه به انسان ساخته می‌شوند و سازندگان آن‌ها در تلاش هستند تا اعمال و رفتار این ماشین‌ها را به انسان نزدیک کنند. ربات کنترلی همان طور که از نامش پیداست یک ربات می‌باشد که به وسیله یک ریموت کنترل از راه دور کنترل می‌شود. دارای باتری‌های قابل شارژ ظرفیت بالا می‌باشند که قادر به نگهداری شارژ در مدت زمان طولانی هستند. ربات کنترلی یک اسباب بازی لاکچری برای کودک شما به حساب می‌آید، زیرا کمتر خانواده‌ای برای کودک خود ربات خریداری می‌کند. پس اگر به دنبال یک هدیه تولید ارزشمند برای کودک خود هستید به شما توصیه می‌کنم حتما یک ربات کنترلی خریداری کنید. زیرا یک هدیه خاص و ارزشمند برای کودک شما می‌باشد. شما حتی می‌توانید این اسباب بازی را به عنوان پاداش یک موفقیت برای کودک خود در نظر بگیرید و کودک خود را در مسیر موفقیت قرار دهید.

ربات کنترلی یک وسیله الکترونیکی با هوش مصنوعی به حساب می‌آید و تقریبا تمام فرمان‌هایی را که از قبل برای آن برنامه ریزی شده است را تک تک به نمایش می‌گذارد. این ربات‌ها معمولا دارای تعدادی سنسور می‌باشند که ربات به وسیله این سنسور‌ها مسیر خود و مانع‌هایی که در سر راهش قرار دارد را شناسایی کرده و بدون برخورد با آن‌ها به راه خود ادامه می‌دهد. ربات کنترلی یک اسباب بازی حرفه‌ای و جدید به حساب می‌آید، چیزی که تا چند سال پیش وجود نداشت و به لطف پیشرفت صنعت الکترونیک وارد صنعت اسباب بازی شد. در بسیاری از کشورهای جهان کارخانه‌ها به جای نیروی انسانی از ربات استفاده می‌کنند. زیرا وظیفه خود را بدون اشتباه و با سرعت بیشتر از انسان انجام می‌دهند. شاید در آینده جنگ تن به تن وجود نداشته باشد و به جای تلفات نیروی انسانی ربات‌های کنترلی به میدان جنگ فرستاده شده و از دور به وسیله انسان‌ها کنترل شوند.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که به کودک خود اهمیت می‌دهید و قصد خرید ربات کنترلی را برای کودک خود دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این اسباب بازی ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع ربات کنترلی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ربات کنترلی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

ربات‌کنترلی اسباب بازی چیست؟

ربات‌ها موجودات الکترونیکی هستند که بسیار شبیه به انسان طراحی می‌شوند. در صنعت رباتیک تلاش بر توسعه هر چه بیشتر هوش مصنوعی و شبیه کردن این ماشین الکترونیکی به انسان است. ربات‌ها معمولا دارای یک حافظه کامپیوتری هستند که برنامه ریزی می‌شود و ربات کارهایی را که از قبل برای آن‌ها برنامه ریزی شده است را بدون خطا انجام می‌دهد. از ربات‌ها در کارخانه‌ها برای استفاده به جای نیروی انسانی و کاهش خطا در کار و هزینه‌ها استفاده می‌شود. در آینده شاهد حضور ربات‌ها در جبهه‌های جنگ خواهیم بود و تلفات انسانی به طور کامل از بین می‌شود. نمونه کوچکتری از این ربات‌ها ساخته شده که شباهت زیادی به این ربات‌ها دارند و برای کودکان به عنوان اسباب بازی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هلیکوپتر کنترلی

انواع ربات‌کنترلی اسباب بازی:

 1. ربات اسباب بازی انسان نما: این ربات در اندازه کوچک ساخته شده و از نظر شکل ظاهری تلاش شده تا شباهت زیادی به انسان داشته باشد. زیرا علاوه بر دست و پا دارای سر و چشم نیز می‌باشد. دارای یک ریموت کنترل می‌باشد که از طریق آن می‌توان حرکات یک انسان مثل راه رفتن و نشستن را تقلید کند. برخی از این ربات‌ها دارای هوش مصنوعی هستند.
 2. ربات اسباب بازی طرح سگ: این ربات هم از نظر شکل ظاهری شبیه به یک سگ واقعی است و طوری طراحی شده که بتواند حرکات یک سگ را به صورت زیبا اجرا کند. شما با کنترل این ربات می‌توانید سگ را به جلو و عقب و طرفین به حرکت در آورید. این سگ موزیکال بوده و برای سنین پایین بسیار جذاب و دوست داشتی است. برخی مدل‌های این ربات قابلیت داستان تعریف کردن را دارند.
 3. ربات اسباب بازی طرح مارمولک: این ربات از پلاستیک محکم و مقاوم طوری ساخته شده که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک مارمولک واقعی دارد. حرکت این ربات طوری برنامه ریزی شده که دقیقا شبیه به یک مارمولک واقعی حرکت می‌کند. داشتن دم انعطاف پذیر باعث می‌شود، دم این ربات به طرفین جا به جا شده و آن را واقعی تر نمایش دهد. شما به وسیله کنترل می‌توانید آن را به طرف جلو و عقب به حرکت در آورید.
 4. ربات اسباب بازی هوشمند: این ربات از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به یک آدم آهنی دارد. روی بیشتر قسمت‌های بدن این ربات سنسورهای حساس به حرکت و ضربه دست وجود دارد. یعنی شما با کنترل آن می‌توانید طوری این ربات را برنامه ریزی کنید که با ضربه زدن دست به هم کار خاصی را برای شما انجام دهد. همچنین روی بدن این ربات چند عدد سنسور حساس به حرکت دست وجود دارد که با حرکت دادن دست شما دستور می‌گیرد.
 5. ربات اسباب بازی تبدیل شونده: در واقع در نگاه اول شما یک ربات دایناسور را خریداری می‌کنید، اما با فشار دادن یک دکمه می‌توانید آن را به یک ربات انسان نما تبدیل کنید. این ربات برنامه ریزی‌های پیچیده‌ای دارد، مثلا توان حرکت به جلو و عقب، حرکت به طرفین و چرخش ۳۶۰ درجه را دارد. این ربات هم راه رفته و هم می‌تواند روی چرخ حرکت کند. از قابلیت‌های آن قصه گفتن، شعر گفتن، صحبت کردن و آواز خواندن می‌توان اشاره کرد. این ربات برای کودک، نوجوان و بزرگسال مورد استفاده قرار می‌گیرد و محدوده سنی خاصی ندارد.

مزایای استفاده از ربات کنترلی:

 • یک اسباب بازی حرفه‌ای محسوب می‌شود و از آن می‌توان برای هدیه دادن به کودک، نوجوان و بزرگسال استفاده کرد.
 • دارای باتری‌های ظرفیت بالای قابل شارژ می‌باشد که در آینده نیاز به خرید باتری نخواهید داشت و همان باتری‌ها را هزاران بار می‌توان شارژ نمود.
 • این اسباب بازی قابلیت برنامه ریزی دارد و به وسیله آن می‌توان برای کودک شعر و داستان دلخواه پخش کرد.
 • یک وسیله آموزنده است که در برخی مدل‌ها دارای دایره المعارف می‌باشد و کودک شما به وسیله آن می‌تواند یک زبان دوم را بیاموزد.

بهترین مارک ربات کنترلی:

هیچ گاه شخصی با اطمینان کامل نمی‌تواند یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک ربات اسباب بازی به شما معرفی کند، زیرا برندهای باکیفیت زیادی در زمینه تولید ربات فعالیت می‌کنند و معرفی یک برند خاص بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • ربات اسباب بازی heroe return
 • ربات اسباب بازی Duokaqi
 • ربات اسباب بازی intelligence
 • ربات اسباب بازی RoBot
 • ربات اسباب بازی vadochoy
 • ربات اسباب بازی Cady wile

ربات اسباب بازی کنترلی از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این اسباب بازی وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید ربات مورد نظر خود را خریداری کنید، زیرا هیچ قانونی وجود ندارد که ثابت کند شما از طریق یک روش خاص باید این اسباب بازی را خریداری کنید. اما از آنجایی که دو روش بیشتر از سایر روش‌ها به کار می‌روند، در ادامه این دو روش را برای شما توضیح می‌دهیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید به نزدیکترین فروشگاه اسباب بازی فروشی محل کار یا سکونت خود مراجعه کرده و از میان تعداد اندک محصولات یکی را انتخاب و خریداری کنید. حتما باید در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی: یک روش خرید بی‌دردسر که شما نیاز به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و می‌توانید با مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی معتبر از میان انبوهی از مدل‌ها جنس مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در این روش شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کیت رباتیک

نکات مهم هنگام خرید ربات اسباب بازی کنترلی:

 1. قیمت ربات: اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که هنگام خرید ربات اسباب بازی باید به آن توجه داشته باشید قیمت آن می‌باشد. قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. قبل ازهر کاری میزان بودجه برای خرید ربات اسباب بازی را مشخص کنید با این کار مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و انتخاب برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع ربات: ربات هم مانند اسباب بازی‌های دیگر دارای تنوع مدل‌های زیادی است که شما باید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید. برخی مدل‌ها از قبل برنامه ریزی شده‌اند و فقط کارهایی را انجام می‌دهند که از قبل برای آن‌ها تعریف شده، اما برخی مدل‌ها قابلیت برنامه ریزی دارند و شما می‌توانید با توجه به سلیقه و نیاز خود آن‌ها را برنامه ریزی کنید. تا درست و به موقع کارهایی را که به آن داده‌اید انجام دهد.
 3. طرح ربات: ربات‌ها در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ساخته می‌شوند و شما باید طرح دلخواه کودک خود را شناسایی کرده و آن را خریداری نمائید. ربات‌ها یا انسان نما هستند و یا شبیه حیوانات ساخته می‌شوند، البته نمونه‌های تبدیل شونده‌ای هم وجود دارند که از حیوان به انسان تغییر شکل می‌دهند. خرید طرح حیوان مورد علاقه کودکتان می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید شما باشد.
 4. جنس بدنه ربات: مهم‌ترین قسمت یک ربات را جنس بدنه آن تشکیل می‌دهد. اگر به دنبال یک ربات محکم و مقاوم هستید که حتی از دست کودک شما به زمین افتاد به راحتی شکسته نشود می‌توانید ربات‌هایی را خریداری کنید که جنس بدنه آن‌ها از پلاستیک فشرده مواد اولیه محکم و مقاوم باشد. البته توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها هم مقداری گران‌تر است. البته مدت زمان زیادی کار می‌کنند و حتی برای کودک بعدی هم می‌توانید از آن استفاده کنید.
 5. آپشن‌های ربات: تفاوت عمده ربات‌های اسباب بازی معمولا در آپشن‌های آن‌ها می‌باشد. برخی ربات‌ها فقط راه می‌روند و یا صدای خاصی تولید می‌کنند. اما ربات‌هایی وجود دارند که علاوه بر این کارها توان رقصیدن و صحبت کردن را هم دارند، برخی مدل‌ها داستان تعریف می‌کنند و برخی دیگر از آن‌ها دارای دایره المعارف هستند و به کودک شما چند کلمه از زبان انگلیسی را آموزش می‌دهند.
 6. نوع و ظرفیت باتری: حتما زمان خرید اسباب بازی به نوع باتری آن توجه کنید. به طور کلی یا دارای باتری یک بار مصرف هستند که بعد از تمام شدن باید آن‌ها را دور ریخت و باتری جدید جایگزین کرد و یا دارای باتری قابل شارژ هستند که بعد از تمام شدن می‌توان مجدد آن‌ها را شارژ کرده و از آن‌ها استفاده کرد که اقتصادی‌تر بوده و نیاز به خرید باتری ندارند. به ظرفیت باتری هم توجه کنید، هر چه ظرفیت باتری بالاتر باشد، دیرتر شارژ آن‌ها به اتمام می‌رسد.

روش نگهداری از ربات کنترلی:

 • همیشه تا زمانی که شارژ باتری آن به طور کامل خالی نشده آن را به شارژ متصل نکنید، این کار طول عمر باتری را افزایش می‌دهد.
 • هیچ وقت با ربات روی میز و جایی که امکان سقوط کردن آن وجود دارد، بازی نکنید، زیرا در صورت افتادن آسیب جدی خواهد دید.
 • اگر کودک شما چند ماه قصد استفاده از این اسباب بازی را ندارد، حتما باتری آن را خارج کرده و نگهداری کنید. این کار از باد کردن و خراب شدن باتری جلوگیری می‌کند.
 • این ربات یک وسیله الکترونیکی حساس به رطوبت می‌باشد، هرگز در مکان مرطوب مثل حمام یا هوای بارانی از آن استفاده نکنید، زیرا سنسورها و قسمت‌های الکترونیکی آن آسیب جدی می‌بیند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ربات اسباب بازی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای ربات اسباب بازی ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ربات کنترلی دایناسور کد K9

ربات کنترلی دایناسور کد K9

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۵۰x280x180 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تنظیم صدا- قابلیت چرخش سر ربات- قابلیت حرکت دم- قابلیت باز و بسته کردن دهان همراه با صدا- قابلیت حرکت به جلو و عقب- قابلیت رقصیدن با سه موزیک مختلف- قابلیت سر خوردن (راه رفتن بسیار آهسته) به جلو و عقب- قابلیت راه رفتن- قابلیت جنگیدن- قابلیت شلیک کردن- قابلیت برنامه ریزی- قابلیت حرف زدن- دارای دکمه زبان
 • توضیحات ریموت
  – ابعاد ریموت کنترل ۱۵ × ۵.۵ × ۲.۵ سانتی‌متر- نیازمند دو عدد باتری ۱.۵ ولتی سایز AAA
 • اقلام همراه
  – باتری قابل شارژ- کابل شارژ usb- ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ربات کنترلی مدل اوربی

ربات کنترلی مدل اوربی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۲۵x95x95 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  جهت‌یابی مغناطیسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • رده سنی
  ۶ سال به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ربات کنترلی مدل فوتبالیست کد PM20

ربات کنترلی مدل فوتبالیست کد PM20

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۴x160x210 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  بزرگسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات فوتبالیست PM20 قابلیت شوت کردن توپ را دارد.همچنین باتوجه به سپری که دارد می تواند در دفاع نیز مورد استفاده قرار بگیرد و حرکت توپ را مدیریت کند .به طور کلی این ربات امکان تبدیل به ربات رالی ، ربات نوریاب و ربات جنگجو را دارد.
 • توضیحات ریموت
  کنترل ربات علاوه بر قابلیت کار با باطری ، قابلیت کار با آداپتور را نیز دارد. سیم دسته کنترل ، حدود ۱ تا ۱/۵ متر می باشد.
 • اقلام همراه
  ۲ عدد موتور گیربکس دار دو شفت با کانکتور | ۱ عدد آرمیچر مینیاتوری با کانکتور |۴ عدد رینگ ولاستیک برای حرکت ربات | شاسی ربات پلاستیکی با کیفیت | ریموت( دسته کنترل) | ۱عدد سیم رابط ریموت (حدود یک و نیم متر) | ۱ عدد مبدل اتصال موتور به ریموت |۱ عدد شوتر |۱ عدد سپر |۱عدد توپ کوچک |۱بسته قطعات فلزی برای بستن ربات |۱ بسته پیچ و مهره | ۱ عدد پیچ گوشتی | ۱جفت چشم | ۱ عدد جا باتری ۴ تایی قلمی | ۱عدد جعبه مناسب برای نگهداری قطعات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ربات کنترلی مدل دایناسور تبدیل شونده کد ۶۰۲۸A-1

ربات کنترلی مدل دایناسور تبدیل شونده کد 6028A-1

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۵۰x270x170 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۰۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۴۵۰x270x170 میلی‌لیتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ربات سگ کنترلی دکسترتی کد ۱۸۰۱۱

ربات سگ کنترلی دکسترتی کد 18011

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۲۰x210x255 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۷۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت حرکت به سمت جلو- قابلیت حرکت به سمت عقب- قابلیت چرخش به راست و چپ- قابلیت سر خوردن به طرفین و جلو عقب- قابلیت پخش موسیقی- قابلیت تغییر میزان صدا- دارای سنسور حرکت دست جهت تشخیص درخواست کاربر- دارای LED در قسمت چشم
 • توضیحات ریموت
  – دارای ۲۰ عدد دکمه جهت پخش صدا و موسیقی، حرکت و برنامه ریزی
 • سایر توضیحات
  – دارای ریموت کنترل- دارای کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ربات کنترلی مدل ۲۶۲۹-S

ربات کنترلی مدل 2629-S

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۶۰x145x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  ۶ سال به بالا
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای حسگر لمسی در ناحیه سر
 • توضیحات ریموت
  مجهز به ریموت کنترل بی سیم
 • اقلام همراه
  مجهز به کابل شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

ربات سگ کنترلی مدل puppy stunt roll

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۸۵x170x135 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۳۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  ربات توانی کنترل شدن با ساعت مچی را دارد و دارای پخش موزیک و چرخش از وسط کمر به طرفین هست و حرکت و دنس هست ۳۶۰ درجه هست
 • توضیحات ریموت
  یک ساعت بسیار شیک دارد که با آن می تواند ربات هدایت کند.
 • اقلام همراه
  یک عدد کابل برای شارژ ربات یک عدد ساعت مچی
 • سایر توضیحات
  ربات دنسر توسط ساعت کنترلی هدایت و کنترل می شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ربات کنترلی مدل AB12

ربات کنترلی مدل AB12

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۶۰*۳۱۰*۳۳۰ میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  نوجوان
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  دارای ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت بی سیم
 • وزن بسته‌بندی
  ۲۲۵۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۳۰*۳۱۰*۳۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

ربات کنترلی مدل سگ داستان اسباب بازی ها

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x170x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • اقلام همراه
  شارژر و ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ربات کنترلی هوشمند مدل AiDi Tong مجموعه ۲ عددی

ربات کنترلی هوشمند مدل AiDi Tong مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۳۰x240x80 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۶۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  صوتی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت کنترل از راه دورتوانایی پرسش و پاسختوانایی پخش موسیقیدارای حالات مختلف حرکت اعم از اسکیت ، چرخش دایره ای ، حرکت مستقیم و رقص
 • توضیحات ریموت
  دارای دکمه دمو ، حرکت رو به جلو ، چرخش دایره ای ، پرسش و پاسخ ، تغییر جهت حرکت و پخش موسیقی
 • وزن بسته‌بندی
  ۸۶۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ربات کنترلی مدل دایناسور تیرکس کد ۲۲TCSLS

ربات کنترلی مدل دایناسور تیرکس کد 22TCSLS

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۲۰x300x70 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۴۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  خروج بخار آب از دهان همراه جلوه نور و صدا
 • توضیحات ریموت
  ریموت مادون قرمز دو کانال که با یک دکمه شروع به راه رفتن میکند و با دکمه دیگر غرش کرده و از دهانش بخار خارج میشود
 • اقلام همراه
  ظرف آب
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۳۰
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۲x26x12
 • سایر توضیحات
  دایناسور کنترلی به طول ۳۰ و ارتفاع ۲۲ سانتیمتر . دارای کیفیت عالی .

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ربات کنترلی کد HT9933_1

ربات کنترلی کد HT9933_1

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۹۰x290x130 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۹۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت به جلو و عقب و چپ و راستبرنامه ریزی انجام حرکات پشت سر همآواز و رقصگفتن داستانآموزش انگلیسیدارای سنسور روی سینه ربات
 • توضیحات ریموت
  نیاز به ۲ عدد باتری نیم قلمقابلیت برد ریموت کنترل تا ۵ متر
 • اقلام همراه
  دارای یک عدد کنترلدارای یک عدد ربات هوشمند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ربات کنترلی مدل اسب پونی کد ۱۰۳۲A

ربات کنترلی مدل اسب پونی کد 1032A

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۰x200x270 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – با لمس سر اسب ، ربات انواع صداهای اسب را ایجاد می کند.- دارای یک پروژکتور کوچک در جلوی سینه- حرکت به همه جهات- پخش موزیک
 • توضیحات ریموت
  تمامی حرکات ربات را کنترل می کند
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلباتری قابل شارژدفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ربات کنترلی مدل ۸

ربات کنترلی مدل 8

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۶۵x110x210 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۱۵ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابل حرکت به ۴ طرفقابلیت حرکت سر-قابلیت حرکت دست
 • توضیحات ریموت
  ابعاد ریموت کنترل: ۹ ×۴ × ۶ سانتی متر دارای دکمه برای حرکت به راست و چپ دارای دکمه برای حرکت به جلو و عقب دارای یک دکمه دمونیاز به دو باتری قلمی
 • سایر توضیحات
  قابلیت پخش صدا با لمس کردن ربات

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ربات کنترلی طرح سگ مدل MAX

ربات کنترلی طرح سگ مدل MAX

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۱x19x14 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  زمانی که دم آن را باز کنید ، رنگ چراغ های بدن و سر ربات تغییر می کند.این ربات توسط ریموت کنترل آن کنترل می شود با ریموت کنترل می توان ربات را به جلو و عقب حرکت داد همچنین قابلیت قابلیت پخش آهنگ و حرکت نمایشی را دارا می باشد.
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل به صورت دستی است .دکمه last برای حرکت رو به عقب می باشد.دکمه next برای حرکت روبه جلو می باشد .دکمه song برای پخش آهنگ است .دکمه dance برای حرکت نمایشی می باشد.دکمه baby song برای پخش آهنگ کودک می باشد .دکمه encyclopedia برای دایره المعارف است که به صورت انگلیسی می باشد .
 • اقلام همراه
  ریموت کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد ۶۲۱۲۰۰

ربات کنترلی طرح کوسه مدل DESPOT کد 621200

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۵۰x1450x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت حرکت شبیه به نمونه واقعی در آب قابلیت حرکت به تمام جهت ها
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیمنیاز به ۲ عدد باتری قلمی (موجود در بسته بندی )دارای کلید AUTO
 • اقلام همراه
  ۳ عدد باتری نیم قلمی ۲ عدد باتری قلمی ۱ عدد پیچ گوشتی
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۹۸
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۳۴۰x190x180
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت به سمت جلو ، عقب ، چپ و راست دارای ۲ موتور قدرتمند برای حرکت در آبقابلیت حرکت در آب شبیه به نمونه واقعی دارای ریموت کنترل دارای ۳ عدد باتری نیم قلمی و ۲ عدد باتری قمیدارای دم متحرکمقاوم در برابر آب ساخته شده از پلاستیکدارای بسته بندی جعبه ای با کیفیت مناسب هدیهلطفا قرار دادن باتری توسط بزرگسالان انجام شود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد ۶۰۲۹

ربات کنترلی هوشمند مدل Rocket Men کد 6029

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۷۰x120x380 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تصویری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  – قابلیت تشخیص صدای دست زدن- قابلیت تشخیص حرکت دست
 • توضیحات ریموت
  – دارای دکمه کنترل ربات- دارای دکمه برنامه ریزی ربات- دکمه انجام حرکات دمو- دکمه پخش موزیک- دکمه پرتاب تیر
 • اقلام همراه
  ریموت کنترلتیردو بسته باتری قلمی قابل شارژ مجدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ربات کنترلی مدل سگ بادکنکی کد K32

ربات کنترلی مدل سگ بادکنکی کد K32

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۹x139x262 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  لمس و عملکرد کنترل صداخواندن ۳ آهنگقابلیت دادن ۵۰ دستورالعمل برنامه نویسی حرکتاین سگ رباتیک بادکنکی دستشویی هم میکنهمی توانید با لمس سر سگ و یا دست زدن توجه سگ رباتیک را جلب کنیداین سگ رباتیک با ۴ عدد باتری ۱.۵ ولت قلمی کار میکند.کنترل این سگ بادکنکی به ۲ عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت نیاز دارد.(باتری شامل محصول نمی شود)فاصله کنترل از راه دور ۵ مترمقیاس:۱:۱۴
 • توضیحات ریموت
  کنترل این سگ بادکنکی به ۲ عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت نیاز دارد.(باتری شامل محصول نمی شود)
 • اقلام همراه
  سگ- ریموت کنترل- توپ
 • سایر توضیحات
  این ربات کنترلی سگ دوست داشتنی عاشق توپ بازی و شیطنته توپ و فشار بدید و با این سگ بامزه رباتیک بازی کنید این سگ به راحتی با کنترل هدایت می شود. ریموت کنترل این اسباب بازی با دو عدد باتری ۱.۵ ولتی کار میکند و برای شارژ سگ رباتیک کافی است به وسیله کابل USB به مدت ۲ ساعت آن را شارژ کنید (کابل USB در محصول موجود نیست) تا بچه ها ساعت ها بدون نگرانی با آن بازی کنند.جنس این ربات هوشمند از پلاستیک درجه ۱ ساخته شده و برای بچه های بالای ۴ سال میتونه یک هدیه عالی باشه. این ربات اسباب بازی هم به عنوان اسباب بازی پسرانه و هم اسباب بازی دخترانه محبوبه.اسباب بازی های هوشمند و رباتیکx برای کودکان عصر تکنولوژی و پیشرفت های فناوری میتواند گزینه ای بسیار ایده آل به عنوان خرید اسباب بازی کودک باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ربات کنترلی مدل عنکبوت دودزا شارژی صدادار کد ۱۲۸A-30

ربات کنترلی مدل عنکبوت دودزا شارژی صدادار کد 128A-30

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۴۵x104x310 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  قابلیت خروج بخار به ۳ شکل
 • توضیحات ریموت
  دارای ریموت کنترل بی سیم تمام قابلیت های ربات را میتوان توسط ریموت کنترل انجام داد
 • اقلام همراه
  باتری شارژی ۳ عدد ،شارژر ،ریموت کنترل ،
 • سایر توضیحات
  شارژی ( دارای ۳ عدد باطری قلمی شارژی ۱.۲ ولتی بهمراه شارژر شارژ همزمان هر ۳ عدد باطری قلمی )حرکتی ( جلو عقب و چرخش )دارای ۳ دکمه جداگانه بر روی کنترل جهت مودهای دوودزایی۲ دکمه مخصوص دو مدل دمو۲ دکمه مخصوص جلو و عقب بردن ربات۱ دکمه برای صدای عنکبوتی و موزیکزیر ربات چرخ دارد جهت حرکت هم هر ۸ پای ربات حرکت دارد جهت القای حرکت واقعی عنکبوتچراغ دارمتاسب ۸ سال به بالا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ربات کنترلی مدل گربه کد ۴۵

ربات کنترلی مدل گربه کد 45

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x250x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  تصویری
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  سنسور تشخیص موانع: در برخورد با مانع از حرکت می ایستد
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل دارای سیمدوحالت تنظیم دارد :حالت راه رفتن و موزیک زدن که در این حالت سنسور برخورد با موانع فعال می گردد.حالت ایستاده که می ایستد ، دم و سر خود رو تکان می دهد و صدای گربه ملوس میدهد.
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۶x26x11 سانتی متر
 • سایر توضیحات
  گربه رباتیک دنبال شما راه می آید و در صورت برخورد با موانع از حرکت می ایستد و با رفع مانع مجددا حرکت می کند.همچنین در حالت ایستاده برایتان دم تکان می دهد و صدای گربه ملوس می دهد.این گربه نیاز به ۳ عدد باتری قلمی دارد که زیر شکم آن می خورد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ربات کنترلی مدل سگ intelligence کد ۳۴۵۶

ربات کنترلی مدل سگ intelligence کد 3456

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x200x160 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  حرکت و ایجاد صدا مانند سگهای خانگی
 • توضیحات ریموت
  ریموت با دو عدد باطری قلمی کار می‌کند.
 • اقلام همراه
  ریموتدفترچه راهنماشارژر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ربات کنترلی مدل کریزون مدافع

ربات کنترلی مدل کریزون مدافع

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۸۰x120x230 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۶۵۰ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  یکی از ویژگی های خاص این اسباب بازی کنترلی ، سنسور های روی بدنه آن است که وقتی دست را در جلو ربات قرار دهید و به جلو بکشید حرکت به جلو دارد و اگر به اطراف بکشید به اطراف حرکت می کند. در صورت نگه داشتن دست در جلو ربات می ایستد و منتظر فرمان بعدی شما می شود.این ربات بسیار هوشمند و با خلاقیت بسیار زیادی طراحی شده است. سنسور های مختلف حرکتی این ربات را منحصر به فرد کرده است. مدل های مختلف کنترل نیز این ربات را برای کودکان جذابتر کرده و با حرکات خوب خود کودکان را شاد و سرگرم می کند. کودکان شش سال به بالا براحتی می توانند با این اسباب بازی رباتیک بازی کنند و از هدیه گرفتن آن بسیار خوشحال خواهند شد. این ربات در دو رنگ قرمز و سفید عرضه می شود که هر یک زیبایی خاص خود را دارد.
 • توضیحات ریموت
  کنترل دستی ربات اسباب بازی :این کنترل یا دو دست باید گرفته شود و هدایت بوسیله انگشتان و کلید های روی صفحه انجام می شود. در این کنترل کلید های مختلف وجود دارد که بروی عکس هر کلید توضیح داده شده است. کلید های حرکت به اطراف، پخش موزیک. حالت دمو، حالت رقص، کنترل صدا و بسیاری از کلید های دیگر قابل مشاهده است.کنترل مچی ربات اسباب بازی :این کنترل مانند ساعت به دست بسته می شود و دارای کلید های مختلفی است که یکی از کلید های دنبال کننده است که با زدن این کلید دست را به هر طرف که بکشید ربات به سمت شما می آید. کلید رقص و موزیک، کلید صحبت کردن، کلید حرکت ربات به اطراف که با قدم زدن انجام می شود. کلید های دستی و مچی با هم تقریبا یک کارایی دارند.
 • اقلام همراه
  . ربات هوشمند . کنترل دستی . کنترل مچی . کابل شارژ . دفترچه راهنما انگلیسی
 • سایر توضیحات
  یکی از ویژگی های خاص این اسباب بازی کنترلی ، سنسور های روی بدنه آن است که وقتی دست را در جلو ربات قرار دهید و به جلو بکشید حرکت به جلو دارد و اگر به اطراف بکشید به اطراف حرکت می کند. در صورت نگه داشتن دست در جلو ربات می ایستد و منتظر فرمان بعدی شما می شود.این ربات بسیار هوشمند و با خلاقیت بسیار زیادی طراحی شده است. سنسور های مختلف حرکتی این ربات را منحصر به فرد کرده است. مدل های مختلف کنترل نیز این ربات را برای کودکان جذابتر کرده و با حرکات خوب خود کودکان را شاد و سرگرم می کند. کودکان شش سال به بالا براحتی می توانند با این اسباب بازی رباتیک بازی کنند و از هدیه گرفتن آن بسیار خوشحال خواهند شد. این ربات در دو رنگ قرمز و سفید عرضه می شود که هر یک زیبایی خاص خود را دارد.» شامل یک ربات اسباب بازی انسانی» دارای کنترل از راه دور دستی» دارای کنترل از راه دور ساعتی» جنس پلاستیک با کیفیت» دارای باطری داخلی ۳٫۷ ولتی» زمان شارژ حدود ۱۲۰ دقیقه» زمان بازی مفید حدود ۱۵ دقیقه» برد مفید حدود ۶ متر» دارای کابل شارژ مخصوص» منبع تغذیه کنترل ۲ عدد قلمی» منبع تغذیه ساعت سه عدد AG13» دارای سنسور چشمی» قابلیت حرکت به اطراف و حالت رقص» قابلیت پخش موزیک و صحبت انگلیسی» ارتفاع حدودی ۲۸ سانتی متری» بسته بندی جعبه ای ۳۴ سانتی متری» مناسب کودکان بالای شش سال

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا

ربات کنترلی مدل دایناسور دودزا

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۰۰x270x520 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  هنگام روشن شدن از قسمت شکم خود نوری روی زمین ساطع میشود که تصویر دایناسور واقعی مشابه خود میباشدروی دم نیز چراغ دارد راه رفتن و صدا داشتن(حالت غرش) و دهان خود بخار خارج(حالت آتش) از توانایی های این دایناسور می باشد.
 • توضیحات ریموت
  ریموت این اژدها نیز دو دکمه دارد که در صورت فشردن دکمه ی راست پا ها حرکت می کنند و با فشردن دکمه ی چپ صدای غرش اژدها یا همان حالت آتش از این اسباب بازی جذاب پخش می شود. و از دو عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت(داخل جعبه موجود نمی باشد) تغذیه می گردد.
 • سایر توضیحات
  تاج یا شاخ روی سر این دایناسور درب مخزن اب هست. باریختن اب دستگاه بخور تعبیه شده بخار اب سرد رو با دمش از دهان دایناسور بیرون پرتاب میکنه که بسیار جذاب هست که همان حالت آتش می باشد. دایناسور از سه عدد باتری قلمی ۱.۵ ولت(داخل جعبه موجود نمی باشد) تغذیه می گردد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ربات کنترلی مدل بنتن کد ۸۲۰

ربات کنترلی مدل بنتن کد 820

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۴۰x240x110 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۱۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • رده سنی
  کودک
 • توضیحات واکنش‌ها و توانایی‌ها
  نور پردازی پخش موزیکگردش در طرفین
 • توضیحات ریموت
  نیاز به دو عدد باطری قلمی دارد
 • اقلام همراه
  کنترل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ربات کنترلی مدل ادم اهنی کد ۱۱۰۲۴

ربات کنترلی مدل ادم اهنی کد 11024

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۵۰x90x270 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۴۴۸ گرم
 • نوع ربات
  انسان‌نما
 • حسگرها
  تماسی
 • نوع حرکت
  چرخ
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • سایر توضیحات
  در سینه ربات سنسوری وجود دارد که با نزدیک کردن دست حرکت میکندقابلیت راه رفتن به ۲ مدل : راه رفتن و حرکت روی چرختکان خورد سر و دست ها در حین راه رفتندارای کلید دمو ( انجام تمام قابلیت های ربات به صورت خودکار )موزیکالدارای موزیک های متنوع در حین انجام حرکاتدارای چراغساخته شده از پلاستیک با کیفیت دارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه دارای باتری شارژی داخلی دارای شارژر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ربات کنترلی طرح کوسه مدل shark کد ۹۹۹۹۸۰

ربات کنترلی طرح کوسه مدل shark کد 999980

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۳۳۰x160x90 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۳۶ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  مادون قرمز
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • توضیحات ریموت
  ریموت کنترل بی سیم
 • اقلام همراه
  شارژر و باتری شارژی
 • وزن بسته‌بندی
  ۳۶۸
 • ابعاد بسته‌بندی
  ۲۰۰x110x160
 • سایر توضیحات
  قابلیت حرکت روی آب توسط ۲ موتور قابلیت حرکت به سمت جلو عقب چپ و راست دارای چراغدارای کلید سرعت بروی ریموت کنترل دارای شارژر و باتری شارژیبا توجه به نکات امنیتی تا زمانی که قایق را در آب قرار ندهید روشن نمی شود ( فقط و فقط در آب کار می کند )ساخته شده از پلاستیک با کیفیتدارای بسته بندی جعبه ای مناسب هدیه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ربات کنترلی مدل گربه کد ۴۵

ربات کنترلی مدل گربه کد 45

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۲۵۰x250x100 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • حسگرها
  بدون حسگر
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  خردسال
 • توضیحات ریموت
  ریموت سیمدار است و به صورت قلاده به گردن اسباب بازی وصل است. طول سیم حدودا ۱ متر میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ربات کنترلی مدل دایناسور

ربات کنترلی مدل دایناسور

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۴۷۰x280x110 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • نوع ربات
  مدل حیوانات خانگی
 • نوع حرکت
  راه رفتن
 • نحوه کنترل و فرمان
  ریموت کنترل
 • رده سنی
  تا ۱۲ سال
 • اقلام همراه
  —-

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد ۹۸۷۵

ربات کنترلی اس ایکس تویز طرح تیرکس کد 9875

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۵۰۰x200x260 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  گرمایی
 • سایر توضیحات
  ربات سایز بزرگ ،کنترلی ،چراغ دار ،حرکتی ،دمو دار

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ربات کنترلی مدل ربات دایناسور کد ۱۲۸/۲۱

ربات کنترلی مدل ربات دایناسور کد 128/21

مشخصات

 • ابعاد کالا
  ۱۹۵x130x360 میلی‌لیتر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • نوع ربات
  سایر
 • حسگرها
  بدون حسگر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید ربات اسباب بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ماشین اسباب بازی کنترلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا