کوه‌نوردی و کمپینگملزومات گردش و سفر

دوربین تک چشمی، راهنمای خرید انواع دوربین تک چشمی شکاری ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید دوربین تک چشمی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

همراه داشتن یک دوربین تک چشمی خیلی بهتر از همراه داشتن یک دوربین شکاری دو چشمی می‌باشد. این دوربین تنها نصف اندازه دوربین دوچشمی بوده و بسیار فشرده تر، سبک تر و قابل حمل تر می‌باشد. دوربین‌های تک چشمی دستگاه های تلسکوپی همه کاره ای هستند که تصاویر بزرگ شده ای از اجسام دور ارائه می دهند. در حالی که برخی افراد تک چشمی را به عنوان نیمی از یک دوربین دوچشمی می‌دانند، اما حقیقت این است که یک دوربین تک چشمی در مقایسه با سایر ابزارهای نوری مزایت‌های بییشتری دارد. همان طور که گفته شد تک چشمی ها بسیار فشرده، سبک و قابل حمل می‌باشند. علاوه بر این، متخصصان این کار دوربین‌های تک‌چشمی دید در شب را به دوربین‌های دو چشمی ترجیح می‌دهند، زیرا داشتن یک چشم آزاد برای بررسی محیط می‌تواند بسیار ارزشمند باشد. توجه داشته باشید که از دوربین تک چشمی در محیط های مختلفی مانند: پرنده خوانی، شکار، نظارت، مطالعه و حتی رصد ستاره ها استفاده می‌شود.

اگرچه هنگام جست‌وجوی یک ابزار بزرگنمایی اجسام معمولاً دوربین‌های تک چشمی نادیده گرفته می‌شوند، اما حقیقت این است که یک دوربین تک‌ چشمی‌ ابزاری ارزشمندی است که به وسیله آن می‌توان موقعیت‌های مختلفی مانند: مشاهدات دریایی، نظارت، پیاده‌روی، شکار و حتی رصد ستارگان را مورد بررسی قرار داد. با این وجود، با توجه به تنوع گسترده محصولات نوری و رقبای موجود در بازار، انتخاب یک دوربین تک چشمی می تواند برای مبتدیان این عرصه کاری دلهره آور باشد. حمل و نقل تک چشمی آنقدر راحت است که باعث می شود شما در طول شب هم ستاره‌ها را برای همراهی کنید. بعلاوه، آنها می توانند تقریباً کار همان دوربین های دوچشمی چند منظوره را انجام دهند، تنها تفاوتی که در این دو مدل دیده می‌شود، این است که بر خلاف دوربین دوچشمی، برای استفاده از یک دوربین تک چشمی فقط باید از یک چشم برای مشاهده تصاویر استفاده کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید دوربین تک چشمی را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع دوربین تک چشمی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید دوربین تک چشمی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

تاریخچه استفاده از دوربین تک چشمی:

تاریخچه دوربین‌های تک چشمی با سایر دستگاه های ذره بین‌دار مرتبط است. اولین تلسکوپ شکستی به وسیله یک عینک ساز به نام هانس لیپرشی در قرن هفدهم ساخته شد و به عنوان اختراع تلسکوپ به نام این شخص به ثبت رسید، در حالی که اولین دوربین دوچشمی واقعی (همان چیزی که امروزه می شناسیم) در قرن نوزدهم ساخته شد. یکی از پیشرفت‌های اصلی در فناوری لنز طراحی دوربین تک‌ چشمی‌ بود. در سال ۱۸۵۴ استفاده از سیستم‌های نصب منشور برای تصحیح جهت‌گیری تصویر توسط ایگنازیو پورو و ژان جورج هافمن راه‌اندازی شد. امروزه، چنین سیستم‌هایی بخشی از یک دوربین تک چشمی را تشکیل می‌دهند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین دو چشمی

انواع دوربین تک چشمی موجود در بازار:

تک چشمی پایه

اینها مدل‌ها و طرح‌های استانداردی دارند که عموماً برای ارائه عملکردهای اصلی مشاهده در استفاده منظم ساخته می‌شوند. آنها معمولاً با لنزهایی عرضه می شوند که دقیقاً برای این منظور آماده شده اند و عملکرد آنها را کاملاً منحصر به فرد و خاص می کند. گلف بازان، کوهنوردان و افراد معمولی در فضای باز می توانند به راحتی جذب این وسایل شوند.

مزایا:

 • استفاده آسان
 • خیلی سنگین نیستند، میانگین وزنی یک تک چشمی پایه کمتر از یک پوند است.
 • دارای طیف گسترده ای از مشخصات مشاهده هستند.
 • محدوده قیمت گسترده‌ای دارند.

معایب:

 • کیفیت بالایی دارند و گران‌تر هستند.
 • برخی از مدل‌ها عملکردهای محدودی دارند.

تک چشمی فشرده

این مدل‌ها تک چشمی‌های کوچک و جیب پسندی هستند که برای استفاده های معمولی طراحی شده اند. آنها معمولا کوچکتر از دوربین های دوچشمی معمولی هستند، اگرچه می توانند با همان سطوح عملکرد مطابقت داشته باشند. اندازه جمع و جور آنها حمل و نقل آنها را آسان ی کند و به همین دلیل توجه طیف گسترده ای را به خود جلب کرده‌اند. مسافران، کوهنوردان، تماشاگران تئاتر، دوستداران طبیعت، علاقه مندان به هنر و بسیاری دیگر به راحتی این مینی تک چشمی را انتخاب می کنند.

مزایا:

 • در اندازه‌های کوچک و جیبی تولید می‌شوند.
 • شما به راحتی می توانید آن‌ها در کیف های کوچک و حتی جیب خود قرار دهید.
 • در طیف گسترده‌ای از مدل‌ها عرضه می‌شوند.
 • وزن بسیار کمی دارند.
 • قیمت‌های آن‌ها خیلی مقرون به صرفه‌تر از مدل‌های دیگر است.

معایب:

 • ناحیه دید محدود آن‌ها
 • مشخصات بزرگنمایی کوچکتر

تک چشمی دید در شب

این واحدهای تک چشمی به طور ویژه طراحی شده اند تا بتوانند از نور کمی که در دسترس است نهایت استفاده را کنند و همچنان نمای بهینه شده‌ای را ایجاد کنند چنین ویژگی، آنها را برای استفاده در شب یا در نور بسیار کم ایده آل می کند. برخی از دستگاه‌های پیشرفته قادر به تولید بینایی در نور روز نیز هستند، اما این دستگاه‌ها هنگام استفاده در تاریکی به عملکرد اولیه خود دست می‌یابند. کمپینگ ها، شکارچیان و کالسکه های شبانه بیشتر از این مدل استفاده می‌کنند.

مزایا:

 • دید واضح در محیط های کم نور
 • در نور کم بیشتر استفاده می‌شوند.

معایب:

 • بیشتر به استفاده در شب محدود می شود.
 • قیمت آن‌ها کمی بالاتر از یک تک چشمی معمولی است.

تک چشمی مادون قرمز

نمونه خاصی از تک چشمی دید در شب هستند که از طول موج مادون قرمز برای تولید دید در شب استفاده می کنند. همچنین از آن‌ها می‌توانند در نور روز هم استفاده کنید. زیرا این ویژگی می تواند به دلخواه غیرفعال شود. آنها دید شما را در شب افزایش می دهند و کاربران می توانند اهداف را به راحتی تشخیص دهند. همچنین برای شکارچیان و کمپینگ ها بسیار مفید خواهند بود.

مزایا:

 • ظرفیت تماشای شبانه متمایزی دارند.
 • می تواند قدرتی دو برابر تک چشمی معمولی در روز داشته باشد.
 • قیمت قابل قبول.
 • اندازه و وزن بسیار سبک و قابل حمل.

معایب:

 • برخی ممکن است در شکار تداخل داشته باشند زیرا چراغ های قرمز قابل تشخیص دارند.

تک چشمی تصویربرداری حرارتی

نوع دیگری از تک چشمی دید در شب که به طور ویژه مجهز به فناوری تصویربرداری حرارتی می‌باشند. این ویژگی آنها را قادر می سازد تا گرمای تابش شده از سطوح اهداف را بخوانند و با آن تصاویری مجازی نزدیک به واقعیت تشکیل دهند. این به کاربر اجازه می دهد تا اهداف را در تاریکی یا حتی پشت سطوح نازک مانند پوشش گیاهی تشخیص دهد. آنها بهترین تک چشمی دید در شب هستند و شکارچیان بیشتر به دنبال آنها می روند.

مزایا:

 • ظرفیت تماشای شب بسیار چشمگیر.
 • ظرفیت استفاده دوگانه برای شب یا روز.
 • برای روشن کردن استفاده روزانه نیازی به سوئیچ نیست.
 • لنزهای غیرقابل شناسایی که به اهداف زنده هشدار نمی دهند.
 • برای اهداف زنده بسیار غیرقابل تشخیص است.

معایب:

 • نسبتا گرانتر از دو نمونه دیگر هستند.
 • بینایی شما ممکن است با بالا رفتن ناگهانی دمای روی سطوح مختل شود.

قبل از خرید دوربین تک چشمی حتما سه فاکتور مهم را در نظر بگیرید:

 1. الزامات: قبل از خرید یک دوربین تلسکوپی، شما باید تصمیم بگیرید که از این وسیله برای چه منظوری قرار است استفاده کنید. به عنوان مثال: تماشای ستاره، شکار، و غیره و در کجا از آن قرار است استفاده نمائید. مثل سفرهای پیاده روی، در واقع، انتخاب اصلی که شما باید انجام دهید، انتخاب یکی از دو مدل دوربین دوچشمی و تک چشمی است. دوربین های دوچشمی برای استفاده با دو چشم ساخته شده‌اند و دوربین‌های تک چشمی برای استفاده با یک چشم مناسب هستند. برای افرادی که مشکلات بینایی دارند نمونه تک چشمی مفیدتر است. علاوه بر این، همانطور که در بالا گفته شد، تک‌چشمی‌های دید در شب خیلی بیشتر از مدل‌های معمولی مورد توجه قرار گرفته‌اند، زیرا دید فرد در شب را از بین نمی‌برند و به یک چشم اجازه می‌دهند تا محیط اطراف را بررسی کند. نمونه‌های تک چشمی دارای یک فوکوس برای تنظیم دید هستند که استفاده از آنها را در موقعیت های مختلف آسان و سریع می کند.
 2. مشخصات: دوربین‌های تک چشمی تصاویر را با تمرکز نور از طریق لنزها و منشورها، با استفاده از سیستم منشوری که منجر به طراحی های سبک و فشرده می شوند، بزرگ نمایی می‌کنند. دو مورد از مشخصات اصلی که حتما باید آن‌ها را در نظر بگیرید بزرگنمایی و قطر لنز است. جالب است بدانید تک چشمی‌ها دارای دو پارامتر هستند. یکی سطح بزرگنمایی (مثلاً ۶X) و دیگری قطر لنز (مثلاً ۴۲ میلی متر) می‌باشند. توجه داشته باشید که بزرگنمایی کمتر یعنی میدان دید بیشتر و معمولاً تلسکوپ ها به دستگاه هایی با بزرگنمایی بیش از ۲۰ برابر و دیافراگم ۶۰ تا ۹۰ میلی متر گفته می شود. توجه داشته باشید که تلسکوپ ها معمولاً به یک سه پایه نیاز دارند. از سوی دیگر، درست مانند دوربین دوچشمی، پارامترهای محبوب برای تک چشمی ۷×۲۵، ۸×۳۰، ۸×۴۲، و ۱۰×۴۲ می‌باشد.
 3. کل هزینه ها: با توجه به تنوع گسترده محصولات نوری برای فروش، انتخاب یک مدل قدرتمند اما مقرون به صرفه می‌تواند کاری سخت و دشوار برای شما باشد. سه عامل اصلی یعنی بزرگنمایی، دیافراگم و مواد مورد استفاده می‌توانند بر هزینه کل تأثیر بگذارند. معمولاً تک‌چشمی‌ها ارزان‌تر از دوربین‌های دوچشمی هستند و نگهداری آن‌ها راحت‌تر است. لوازم جانبی مانند مچ دست یا بند گردن، به ویژه برای پیاده روی، شکار و هر ماجراجویی در فضای باز باید در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که برای افراد مبتلا به آرتروز یا مشکلات سلامتی مشابه، بند گردن می تواند بهتر از مچ بند باشد و راحتی و تجربه کاربر را بهبود بخشد.

راهنمای خرید دوربین تک چشمی:

به این علت این مبحث را راهنمای خرید تک چشمی نامگذاری کرده‌ایم که در ادامه تقریباً همه نکاتی را که در مورد خرید این دستگاه نوری باید بدانید را به شما آموزش خواهیم داد تا بدانید که هنگام خرید این دستگاه دقیقا قرار است چه کاری را انجام دهید.

 1. بزرگنمایی و قطر لنز: وقتی یک تک چشمی را برمی دارید متوجه دو عدد روی بدنه آن به شکل AXB خواهید شد. این اعداد مشخصات مشاهده دستگاه است. “A” قدرت بزرگنمایی دستگاه را نشان می دهد در حالی که “B” نشان دهنده اندازه عدسی شیئی آن است. بزرگنمایی به میزان بزرگی تصویر روی دستگاه زمانی که از آن نگاه می کنید اشاره دارد. بیشتر تک چشمی ها دارای قدرت بزرگنمایی از ۵× تا ۱۵× هستند. هرچه قدرت بزرگنمایی بیشتر باشد، تک چشمی می تواند جزئیات بیشتری را ثبت کند. قطر عدسی شیئی اندازه عدسی شیئی است که معمولاً بر حسب میلی متر بیان می شود. در مثال ارائه شده، “B” اندازه عدسی شیئی را نشان می دهد. اندازه لنز نیز مسئول روشنایی تصویر تشکیل شده است. به طور کلی، لنزهای شیئی مورد استفاده در یک چشمی بین ۲۵ میلی متر تا حدود ۴۲ میلی متر هستند.
 2. میدان دید: اندازه تصویر دایره ای که می توانید از یک چشمی ببینید میدان دید آن است. قدرت بزرگنمایی بیشتر نشان دهنده میدان دید باریکتر و تصاویر واضح تر می‌باشد. اما ترکیب بزرگنمایی بالا با لنز با فوکوس بالا می تواند تصاویر واضحی را حتی با میدان دید وسیع ایجاد کند. وضوح تصویر معمولاً زمانی خوب است که بزرگنمایی و فاصله کانونی لنز شیئی در حد متوسط تنظیم شده باشد. کیفیت لنز استفاده شده نیز بر میدان دید تأثیر می گذارد. لنزهای با کیفیت بالاتر نسبت به لنزهای ارزانتر میدان دید بهتری ایجاد می کنند. لنزهای با کیفیت زوم بالاتر نیز این عامل را بهبود می بخشند. بنابراین، هنگام خرید دستگاهی با میدان دید وسیع، ممکن است بخواهید کیفیت لنز را نیز بررسی کنید.
 3. پوشش‌های لنز: به منظور بهبود عملکرد تک چشمی، لنزها معمولاً با نوعی ماده خاص پوشانده می شوند. نوع پوشش روی یک لنز روشنایی و وضوح تصویر مشاهده شده را تعیین می کند. همچنین از به حداقل رساندن تابش خیره کننده روی لنز جلوگیری می کند. شما با وجود این ماده روی لنز می‌توانید اطمینان حاصل می کنید که بهینه سازی دید بهبود یافته است. برای کسانی که بدشان نمی‌آید هزینه زیادی برای کیفیت تصویر بالا بپردازند،لنزهای چند روکش بهترین گزینه‌ها هستند. کسانی که بودجه کمی دارند و همچنان مایل به تماشای تصویر با کیفیت هستند، باید لنزهای چند پوششی را هدف قرار دهند در حالی که آماتورها می توانند با تک چشمی کاملاً پوشش داده شده و روکش شده شروع کنند. اگرچه این دستگاه‌ها از کیفیت اپتیکی کمتری برخوردارند، اما همچنان نیاز به بزرگ‌نمایی اجسام برای شما را برآورده می‌کنند.
 4. مکانیسم تمرکز: برای به دست آوردن بهترین تجربه مشاهده، زمانی که یک تک چشمی را انتخاب می‌کنید توجه داشته باشید که مکانیزم فوکوس را داشته باشد. این جزء به شما این امکان را می دهد تا سطح وضوح و وضوح تصویر را به دلخواه تنظیم کنید. از آنجایی که فاصله هر جسم هدف با حرکت شما متفاوت می‌باشد به همین علت مکانیزم فوکوس قابل تنظیم بسیار ضروری است. نحوه طراحی مکانیسم فوکوس در هر تک چشمی، سهولت استفاده از آن را تعیین می کند. برخی به کاربران این امکان را می دهند تا با یک دست با آن‌ها کار کنند در حالی که برخی دیگر نیاز به استفاده از هر دو دست را دارند. اگر از حس استفاده از هر دو دست لذت می برید، روی طرح هایی تمرکز کنید که چنین چیزی را ارائه می دهند. اگر ترجیح می دهید که تک چشمی را تنها با یک دست به کار بگیرید و فوکوس کنید باید به سراغ چنین مدلی بروید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دوربین تفنگ

نکات مهم برای خرید دوربین تک چشمی:

 1. اندازه دوربین: همانطور که در بالا ذکر شد، اندازه عدسی شیئی اندازه یک تک چشمی را مشخص می کند. قدرت بزرگنمایی دستگاه فاکتور مهمی در انتخاب اندازه دستگاه است. زیرا حجیم بودن ممکن است بر هدف استفاده از دستگاه شما تأثیر بگذارد. همچنین به خاطر داشته باشید که یک تک چشمی بزرگتر ظرفیت دید قدرتمندتری نسبت به یک نمونه کوچکتر ارائه می دهد. اما مدل‌های کوچکترها قابل حمل‌تر هستند. قبل از انتخاب دستگاه، از خود بپرسید که آیا اندازه آن برای شما اهمیت دارد یا خیر.
 2. قابلیت فشرده سازی: تک چشمی های کوچکتر بیشتر در میان مسافران، کوهنوردان و گردشگرانی که تمایل به اجتناب از حمل وسایل درشت دارند، رایج می‌باشند. شاید به همین علت باشد که تک چشمی‌های فشرده برای چنین مواردی ایده آل هستند. متأسفانه قدرت بزرگنمایی آن‌ها بسیار محدود است و آن‌ها را برای ابعاد دورتر نامناسب می کند. با این حال، اغلب اوقات، چنین کاربرانی نیازی به مشاهده محدوده وسیع ندارند.
 3. وزن دوربین: همانطور که حجیم بودن دوربین از اهمیت بالایی برخوردار است وزن آن را نیز باید مد نظر قرار دهید. اینکه دستگاه شما تا چه اندازه وزن دارد می تواند نقش مهمی در صرفه جویی، زمان و انرژی شما داشته باشد. اکثر دستگاه ها معمولاً سبک وزن هستند، به استثنای تک چشمی های بزرگتر و قدرتمندتر. در چنین مواردی، اگر عملکرد آنها برای شما اهمیت بیشتری دارد، باید با این سنگینی آن کنار بیائید. برای کسانی که از افزایش وزن کوله به وسیله تجهیزات متنفرند، مدل های کوچکتر توصیه می شود.
 4. طراحی دوربین: طرح این دوربین‌ها معمولاً بر اساس نوع منشورهایی مشخص می‌شود که برای تشکیل تصاویر از آن استفاده می کنند. مانند دوربین دوچشمی، برای نمونه تک چشمی هم دو نوع منشور وجود دارد. منشور سقف و منشور پوررو. دوربین‌های با بزرگنمایی بیشتر از منشورهای سقفی استفاده می کنند به همین دلیل تصاویر باریکی‌تری را ارائه می‌دهند. این مدل برای کسانی که به دنبال فاصله کانونی هستند عالی به نظر می‌رسد از نظر شکل هم فشرده تر از نمونه دیگر هستند. دوربین‌های دارای منشور پوررو تصاویری با عمق و روشنایی بیشتر تولید می کنند. از آنها برای مشاهده اجسام در فاصله متوسط و نزدیک استفاده می‌شود زیرا بهترین عملکرد را دارند. جنب و جوش کیفیت تصویر منشورهای پوررو، آنها را به پرطرفدارترین مدل در بین دوربین‌های تک چشمی تبدیل کرده است.
 5. مواد به کار رفته در دوربین: به علت اینکه این دستگاه‌ها بیشتر در معرض ضربه و آسیب دیدگی قرار دارند به همین دلیل به جنس موادی که از آن ساخته می‌شوند باید توجه ویژه‌ای داشته باشید. بیشتر تک چشمی ها با فلز یا پلاستیک ساخته می شوند که گاهی اوقات قسمت بیرونی آن‌ها با لاستیک پوشش داده می شود تا شوک ناشی از ضربه را جذب کنند. رایج ترین آنها پلیمرهای منیزیم، آلومینیوم و پلی کربنات هستند. از بین این مواد پلی کربنات ساده ترین نمونه است. معمولاً تک چشمی با بدنه فلزی را به شما توصیه می‌کنیم، زیرا مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارند.
 6. خاصیت ضد آب: اگر قرار است بیشتر زمان خود را در جنگل یا بیرون از خانه بگذرانید، به تک چشمی نیاز دارید که بتواند شرایط سخت آب و هوایی را تحمل کند. چنین مدلی دارای ویژگی‌ ضد آب است که از نفوذ رطوبت به درون دوربین جلوگیری می کند. میزان رتبه بندی ضد آب بودن دستگاه با IP مشخص می‌شود. به عنوان مثال: IP65، این اعداد نشان دهنده سطح حفاظت هستند. ۶ برای نفوذ و ۵ برای مقاومت در برابر آب است. هرچه این اعداد بیشتر باشند، خاصیت ضد آب بیشتر می‌شود.

روش نگهداری از دوربین تک چشمی:

 • همیشه بعد از استفاده از دوربین آن را درون کاور مخصوص به خود قرار دهید، زیرا ورود گرد و غبار به داخل دوربین دید شما را محدود می‌کند.
 • همیشه برای تمیز کردن لنز از دستمال و محلول مخصوص این کار استفاده کنید، این کار از آسیب رسیدن به دوربین جلوگیری می‌کند.
 • همیشه در محل نگهداری از دوربین یک یا چند عدد کیسه سیلیکاژل قرار دهید، این کار از زنگ زدن بدنه فلزی دوربین جلوگیری می‌کند.
 • به هیچ عنوان شما مجاز به شستشوی دوربین نخواهید بود، حتی اگر از یک نمونه ضد آب با درصد بالا هم استفاده کنید، نباید آن را شستشو دهید.

خلاصه مطلب:

تک چشمی ها دستگاه های تلسکوپی سبک و فشرده ای هستند که تصاویر بزرگ شده ای از اجسام دور ارائه می دهند. در حالی که محصولات و رقبای متنوعی از آن‌ها در بازار وجود دارد، شما به عنوان یک خریدار واقعی باید سه عامل اصلی را در نظر بگیرید: الزامات، مشخصات، و هزینه کل. بزرگنمایی، قطر لنز و مواد مورد استفاده در ساخت آن نیز باید در نظر گرفته شود. توجه داشته باشید که تک چشمی‌ها دارای دو پارامتر مهم یعنی سطح بزرگنمایی و قطر لنز هستند که مدل های ۷×۲۵، ۸×۳۰، ۸×۴۲ و ۱۰×۴۲ بسیار محبوب هستند. جالب توجه است بدانید برخی از برجسته ترین برندهای تک چشمی شامل پیشروهای نوری مانند Celestron، Nikon، Barska، Zeiss و Bushnell هستند.

اگرچه گاهی اوقات چشم‌اندازها نادیده گرفته می‌شوند، اما چنین مدل‌هایی می‌توانند از فعالیت‌ها و سرگرمی‌های روزانه متعددی مانند شکار، مشاهدات دریایی، تماشای حیات وحش، پرندگان، نظارت، استفاده تاکتیکی و نجوم آماتور بهره ببرند. افرادی که مشکل بینایی دارند می‌توانند با خرید تک چشمی‌های جیبی و فوکوس نزدیک به همراه طراحی جمع و جور از فعالیت‌های روزمره خود بهره‌مند شوند. در نهایت، تک چشمی ها محصولات فوق العاده و همه کاره ای هستند که ارزش سرمایه گذاری را دارند.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید دوربین تک چشمی مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای دوربین تک چشمی پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ دوربین تک چشمی مدل A-Monoc25 غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل A-Monoc25 غیر اصل

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف و دستمال لنز
 • بزرگنمایی
  ۱۰ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب و ضد بخار
 • قطر دهانه
  ۵۲ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۰ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۰۳متر
 • میدان دید (زاویه)
  ۵.۱ درجه
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • نوع اپتیک
  آکروماتیک
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ دوربین تک چشمی پاندا مدل KL-1040

دوربین تک چشمی پاندا مدل KL-1040

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف
 • دستمال لنز
 • بند
 • سایر توضیحات
  پیچ تعبیه شده جهت الصاق پایه.
 • دارای قطب نما بر روی بدنه.
 • پوشش بدنه لاستیکی.
 • دارای قابلیت نصب پایه.
 • ضد آب و مه شکن .
 • مناسب برای کوهنوردی . قایق رانی . دیدن پرندگان . شکاری . مسافرتی .
 • این دوربین تک میباشد و فاقد پایه میباشد .
 • دارای درپوش پلاستیکی بر روی لنزهای دوربین .
 • ابعاد
  ۶x6x16 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۴۰×۶۰ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۰ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۵ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۵
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۵
 • نوع فوکوس
  دستی
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ دوربین تک چشمی کومت مدل ۸×۴۰

دوربین تک چشمی کومت مدل 8x40

مشخصات

 • اقلام همراه
  بند-دستمال تنظیف-کاور
 • ابعاد
  ۱۶x70x6 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۸ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب (باران و شرایط سخت آب و هوایی) – ضد مه – ضد ضربه( مقاومت بالا)
 • فاصله راحتی چشم
  ۲۷ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۴۰ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۸
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۵
 • نوع فوکوس
  دستی
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع اپتیک
  پرو
 • نوع منشور
  Porro

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ دوربین تک چشمی بوشنل مدل ۴۰×۶۰ غیر اصل

دوربین تک چشمی بوشنل مدل 40x60 غیر اصل

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف
 • دستمال لنز
 • بند
 • سایر توضیحات
  پیچ تعبیه شده جهت الصاق پایه
 • دارای قطب نما بر روی بدنه
 • ابعاد
  ۱۵x6x6 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۴۰ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب
 • ضد بخار
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۰ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۵ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۵
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۵
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۸۰ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ دوربین تک چشمی نشنال جئوگرافیک مدل New Spektiv 20-60×60

دوربین تک چشمی نشنال جئوگرافیک مدل New Spektiv 20-60x60

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف ، بند کیف ، دستمال تمیز کننده، سه پایه کوچک
 • سایر توضیحات
  شدت نور : ۹
 • دید در نور کم : ۳۴.۶۴
 • نوع پوشش Fully Coated
 • ابعاد
  ۴۰x11x15 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۲۰-۶۰ برابر
 • توضیحات توانایی زوم
  از ۲۰ تا ۶۰ برابر
 • قطر دهانه
  ۶۰ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۲۹
 • میدان دید (زاویه)
  ۱.۶۶ درجه
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۱۲ متر
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۱۵ تا ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر
 • نوع اپتیک
  آکروماتیک
 • نوع منشور
  Porro

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ دوربین تک چشمی بوشنل مدل ۱۶X52

دوربین تک چشمی بوشنل مدل 16X52

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف کمری برزنتی
 • بند مخصوص
 • دستمال لنز
 • ابعاد
  ۵x5x15 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۶ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  تاچ اصلی پلاستیک ضخیم با روکش راور ضد ضربه
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۸ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۵۲ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵.۲ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۸.۲۵
 • میدان دید (زاویه)
  ۲۲ درجه
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۱۰
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۲۳ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۱۵ تا ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر
 • نوع اپتیک
  آکروماتیک
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ دوربین تک چشمی بوشل کد ۷۰۸

دوربین تک چشمی بوشل کد 708

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف نگهداری
 • سه پایه
 • در پوش لنز
 • دستمال تنظیف
 • ابعاد
  ۱۵.۵*۷*۷ سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره قطر دهانه
  بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ دوربین تک چشمی مدل ۸X20mm

دوربین تک چشمی مدل 8X20mm

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف برزنتی
 • دستمال مخصوص
 • ابعاد
  ۷۲x35x40 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۷ برابر
 • فاصله راحتی چشم
  ۵ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۲۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۲۸ میلی متر
 • نوع فوکوس
  دستی
 • وزن
  ۴۲ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  تا ۷ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ دوربین تک چشمی مدل ۱۲ AR غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل 12 AR غیر اصل

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف چرمی -بند.دستمال لنز
 • ابعاد
  ۱۵x5x4سانتی متر سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۶ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب
 • قطر مردمک خروجی
  ۵ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۳۱
 • میدان دید (زاویه)
  ۵.۱ درجه
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۳
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۵۰ گرم گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۱۵ تا ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع منشور
  Porro

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ دوربین تک چشمی مدل دزدان دریایی کد ۰۰۳۳

دوربین تک چشمی مدل دزدان دریایی کد 0033

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دارای قابلیت باز شدن تا ۲۸ سانتی متر.
 • دارای بدنه و لنز پلاستیکی.
 • ابعاد
  ۱۷x5x5 سانتی‌متر
 • فاصله راحتی چشم
  ۷۰ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۰۰۰
 • میدان دید (زاویه)
  ۷ درجه
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  تا ۷ برابر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ دوربین تک چشمی بوشنل مدل ۴۰۶۰

دوربین تک چشمی بوشنل مدل 4060

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف
 • دستمال لنز
 • بند
 • سایر توضیحات
  پیچ تعبیه شده جهت الصاق پایه
 • دارای قطب نما بر روی بدنه
 • ابعاد
  ۱۵x7x7 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۴۰ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  ضد آب
 • ضد بخار
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۰ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۵ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۵
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۵
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ دوربین تک چشمی گامو مدل ۸×۳۲

دوربین تک چشمی گامو مدل 8x32

مشخصات

 • سایر توضیحات
  دوربین تلسکوپی تک چشم هماره با چراغ قوه
 • کالای اصلی بهترین کیفیت ساخت
 • GOMU 8×32 HD
 • تلسکوپ تک چشمی چند منظوره
 • تلسکوپ جمع و جور چراغ قوه توکار بدون مادون قرمز
 • برای شکار کمپینگ
 • نوع: تک چشمی
 • رنگ سیاه
 • قطر لنز چشمی: ۱۸ میلی متر
 • دارای چراغ قوه
 • باتری: باتری لیتیوم یون ۱۸۶۵۰
 • نوع لامپ چراغ قوه T6
 • دوان باتری در نور کم ۴ ساعت و نور زیاد ۲.۵ ساعت
 • ضد اب
 • ابعاد
  ۱۳×۷.۵×۴.۵ سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۸ برابر
 • فاصله راحتی چشم
  ۳۲ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۱۸ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۳۴۲
 • میدان دید (زاویه)
  ۳۴۲ درجه
 • نوع فوکوس
  Manuel
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ دوربین تک چشمی مدل ۴۰۶۰

دوربین تک چشمی مدل 4060

مشخصات

 • اقلام همراه
  بند
 • سه پایه
 • گیره موبایل
 • نوع فوکوس
  ندارد
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • میدان دید (زاویه)
  ۱۰۰ درجه
 • سایر توضیحات
  پیچ تعبیه شده جهت الصاق پایه
 • دارای قطب نما روی بدنه
 • دارای سه پایه پایه فلزی
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۵
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۵ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۰ میلی متر
 • بزرگنمایی
  ۴۰ برابر
 • ابعاد
  ۱۵x7x7 سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ دوربین تک چشمی مدل Tiger10x42 غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل Tiger10x42 غیر اصل

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف و دستمال لنز
 • ابعاد
  ۱۴.۵x8x5.5 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۰ برابر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  – ضد آب
 • – ضد بخار
 • فاصله راحتی چشم
  ۱۲ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۲ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۵۵ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲۸
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۵ متر
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۷۸ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ دوربین تک چشمی مدل tbfi18

دوربین تک چشمی مدل tbfi18

مشخصات

 • اقلام همراه
  دستمال و کیف
 • ابعاد
  ۱۵*۵*۴ سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۶ برابر
 • قطر دهانه
  ۵۰ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۸۰۰۰
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۱۵ تا ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ دوربین تک چشمی مدل KL1040

دوربین تک چشمی مدل KL1040

مشخصات

 • سایر توضیحات
  مجهز به قطب نما
 • دارای پایه اتصال دوربین گوشی همراه
 • دارای سه پایه تکیه گاه
 • همراه با کیف برزنتی
 • ابعاد
  ۱۵.۵x7x5.5 سانتی متر سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۰ برابر
 • فاصله راحتی چشم
  ۶ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۲۰ میلی متر
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۲ متر
 • نوع فوکوس
  دستی
 • وزن
  ۲۶۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ دوربین تک چشمی مدل ۴۰×۶۰ کد ۸۹۵

دوربین تک چشمی مدل 40x60 کد 895

مشخصات

 • سایر توضیحات
  طراحی ارگونومیک به شما کمک می کند تا با یک دست سریع و دقیق روی هدف خود تمرکز کنید.
 • می توان از سه پایه با این تک چشم استفاده کرد و مشاهده پرندگان یا سایر موارد را در خارج پایدارتر می کند.
 • این محصول دارای پایه نمی باشد اما قابلیت اضافه شدن دارد
 • ابعاد
  ۱۸x9x7 سانتی‌متر
 • فاصله راحتی چشم
  ۳۰ میلی متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ دوربین تک چشمی کامار مدل ۷۰×۱۱۴- ۳۸

دوربین تک چشمی کامار مدل 70×114- 38

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف برزنتی
 • سایر توضیحات
  قابلیت نصب بر روی سه پایه
 • ابعاد
  ۲۷.۵x9x14.5 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۳۸-۱۱۴ برابر
 • قطر دهانه
  ۷۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۲ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۷۳
 • میدان دید (زاویه)
  ۱.۴ درجه
 • وزن
  ۷۲۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ دوربین تک چشمی کامار مدل ۵۰×۱۵

دوربین تک چشمی کامار مدل 50×15

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف، دستمال تمیزکننده
 • سایر توضیحات
  ضدآب، قابل نصب روی سه پایه
 • ابعاد
  ۹x6x19 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۵ برابر
 • قطر دهانه
  ۵۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۱۰ میلی متر
 • میدان دید (زاویه)
  ۳ درجه
 • وزن
  ۲۲۵ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ دوربین تک چشمی مدل cx1 غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل cx1 غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵*۵*۵ سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۸ برابر برابر
 • نوع فوکوس
  دستی
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ دوربین تک چشمی بوشنل مدل KL1040

دوربین تک چشمی بوشنل مدل KL1040

مشخصات

 • اقلام همراه
  مجهز به قطب نما
 • دارای پایه اتصال دوربین گوشی همراه
 • دارای سه پایه تکیه گاه
 • همراه با کیف برزنتی
 • ابعاد
  ۱۶x8x6 سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۰ برابر
 • فاصله راحتی چشم
  ۶ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۴۰ میلی متر
 • قطر مردمک خروجی
  ۲۰ میلی متر
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۲ متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ دوربین تک چشمی کومت مدل ۱۳X50

دوربین تک چشمی کومت مدل 13X50

مشخصات

 • اقلام همراه
  کیف-دستمال تنظیف
 • وزن
  ۴۳۳ گرم
 • نوع منشور
  Porro
 • نوع اپتیک
  آکروماتیک
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر
 • گستره بزرگنمایی
  از ۷ تا ۱۵ برابر
 • نوع فوکوس
  دستی
 • ابعاد
  ۲۰x10x6 سانتی‌متر
 • میدان دید (زاویه)
  ۷ درجه
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۳۴۲
 • قطر مردمک خروجی
  ۲۳ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۵۰ میلی متر
 • فاصله راحتی چشم
  ۱ میلی متر
 • بزرگنمایی
  ۱۳ برابر
 • سایر توضیحات
  منشور پرو BAK4

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ دوربین تک چشمی مدل تکنیکال ۴۰X60

دوربین تک چشمی مدل تکنیکال 40X60

مشخصات

 • اقلام همراه
  سه پایه مخصوص – گیره اتصال گوشی – بند مخصوص – دستمال لنز – کیف حمل چرم – درپوش های لنز
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • نوع منشور
  Roof
 • نوع اپتیک
  آپوکروماتیک
 • گستره قطر دهانه
  بین ۵۰ تا ۸۰ میلی متر
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • وزن
  ۲۹۵ گرم
 • نزدیک ترین فاصله فوکوس
  ۱۰
 • سایر توضیحات
  دارای فوکوس مرکزی و دیوپتر چشمی برای اصلاح عیوب انکساری چشم
 • میدان دید (زاویه)
  ۲۵ درجه
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۱۲.۲۵
 • قطر مردمک خروجی
  ۵.۲ میلی متر
 • قطر دهانه
  ۵۵ میلی متر
 • فاصله راحتی چشم
  ۶ میلی متر
 • توضیحات قابلیت‌های مقاومتی
  دارای پوشش راور ضد ضربه
 • کاملا مقام در برابر برف و باران شدید و پاشش آب
 • کاملا مقاوم در برابر نفوذ گرد و خاک
 • بزرگنمایی
  ۴۰ برابر
 • ابعاد
  ۱۶x6x6 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  گوشی موبایل خود را به دوربین متصل کرده و تصویر را زوم کنید لنزهای فول HD دوربین حداکثر زوم ۴۰ برابری را بدون افت کیفیت به شما خواهد داد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ دوربین تک چشمی مدل ۱۳-۲۴۰۱ غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل 13-2401 غیر اصل

مشخصات

 • اقلام همراه
  دستمال و کیف
 • ابعاد
  ۵۵×۵۵×۱۴۵ سانتی‌متر
 • بزرگنمایی
  ۱۶ برابر
 • قطر دهانه
  ۵۲ میلی متر
 • میدان دید (در ۱۰۰۰ یارد)
  ۸۰۰۰
 • نوع فوکوس
  مرکزی
 • وزن
  ۲۸۵ گرم
 • گستره بزرگنمایی
  از ۱۵ تا ۲۰ برابر
 • نوع منشور
  Roof

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ دوربین تک چشمی مدل ۴۰۶۰ غیر اصل

دوربین تک چشمی مدل 4060 غیر اصل

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۸x10x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ دوربین تک چشمی بوشنل مدل B210

دوربین تک چشمی بوشنل مدل B210

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۳×۳.۵×۳.۵ سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۶۵ گرم
 • قابلیت‌های تصویری
  توانایی زوم
 • گستره بزرگنمایی
  بیشتر از ۲۰ برابر
 • گستره قطر دهانه
  تا ۵۰ میلی متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید دوربین تک چشمی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید لاستیک موتورسیکلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا