سرگرمی و آموزشی

ابزار شعبده بازی، راهنمای خرید انواع ابزار شعبده بازی ارزان و حرفه‌ای

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ابزار شعبده بازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از کارهای مورد علاقه مردم جهان تماشا و یا انجام تردستی یا همان شعبده بازی است. شما برای انجام این کار نیاز به ابزار شعبده بازی دارید. این حرفه به چشم‌بندی هم معروف است، زیرا شما باید جلوی چشم دیگران کاری را انجام دهید به طوری که چشم بیننده‌ها را به سمتی برده و با بستن چشم آن‌ها روی کار اصلی هدف خود را جلو ببرید. ابزار شعبده بازی به شما کمک می‌کنند تا این حرفه را به راحتی یاد بگیرید و حداقل چند ترفند را برای اطرافیان خود اجرا کنید. شما قبل از ورود به هر شاخه‌ای باید یک سری وسایل مربوط به آن رشته را تهیه کنید. شعبده بازی هم از این قاعده مستثنی نیست و برای ورود به این شاخه نیاز به یک سری ابزار شعبده بازی دارید.

یک شعبده باز حرفه‌ای برای اینکه در کار خود حرفه‌ای عمل کند، نیاز به ابزار شعبده بازی حرفه‌ای دارد. در واقع ابزار خوب است که یک شعبده باز را در رده آماتور، متوسط و حرفه‌ای قرار می‌دهد. البته منظور ما این نیست که تجربه و مهارت بی‌ اساس و بی پایه است ولی ابزار شعبده بازی هم در نقش آفرینی شما تاثیر به سزایی دارد به همین علت هنگام خرید این ابزار باید یک سری نکات توجه داشته باشید که در همین مقاله تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. مهم‌ترین وسیله برای آموختن کار شعبده بازی ابزار کار آن است، شما به کمک ابزار شعبده بازی می‌توانید تکنیک‌های خود را به نمایش بگذارید و بدون داشتن این ابزار هیچ حرکتی را نمی‌توانید به نمایش بگذارید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به نمایش شعبده بازی دارید و قصد دارید برای خود ابزار شعبده بازی را خریداری کنید، اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع ابزار شعبده بازی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ابزار شعبده بازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از ابزار شعبده‌بازی چیست؟

در واقع شعبده بازی نوعی هنر محسوب می‌شود که شعبده باز به وسیله یک سری ابزار و وسایل که به آن‌ها ابزار شعبده بازی گفته می‌شود هنر خود را برای تماشاگران به نمایش می‌گذارد. در این رشته هنری سرعت دست و مهارت حرف اول را می‌زند یعنی فردی که این کار را انجام می‌دهد باید چنان سرعت بالایی داشته باشد که بتواند با حرکت سریع دست با ابزار خود طوری نمایش را انجام دهد که بیننده متوجه انجام حقه او نشود. این کار با ابزار مخصوص امکان پذیر است، یعنی بدون داشتن ابزار و مهارت نمی‌توان وارد این کار شد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پازل هزار تکه

چگونه شعبده‌بازی را بیاموزیم؟

اگر تازه قرار است وارد حرفه شعبده بازی شوید بهتر است سری به کتابخانه نزدیک محل سکونت خود بزنید و یک سری کتاب در رابطه با این رشته را امانت بگیرید. کتاب یک وسیله خوب برای یادگیری ترفندهای شعبده بازی است، شما به وسیله کتاب یک سری ترفندهای شعبده بازی را که با ابزار محل زندگی می‌توان انجام داد را بیاموزید. اما برای انجام حقه‌های حرفه‌ای تر شما نیاز به تهیه ابزار این کار دارید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های اشتراک ویدئو کلیپ‌های مربوط به این رشته را نمایش داده و ان‌ها را یاد بگیرید. البته مراکزی هم وجود دارند که دوره آموزشی برگذار می‌کنند و شما با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید این مهارت را کسب کنید.

انواع ابزار شعبده بازی(بهترین وسیله شعبده بازی):

 

 1. ابزار توپ و قندان سحر آمیز: یکی از ارزان‌ترین وسایل شعبده است. درون این قندان یک توپ قرار دارد که شما می‌توانید توپ درون آن را به شخص مورد نظر بدهید و قندان خالی را به او نمایش دهید. سپس با خواندن یک ورد می توانید توپ را درون قندان ظاهر کرده تا همه از کار شما لذت ببرند. البته شما می‌توانید مجدد توپ را غیب کنید و یا آن را به دوست خود بدهید و مجدد آن را ظاهر کنید این قندان دارای توپ نامحدود است.
 2. ابزار پاکت سیگار جادویی: در واقع شما چیزی را که به تماشاگران نشان می‌دهید یک پاکت پر از سیگار است، البته سیگارهای درون آن واقعی نیستند و ماکت هستند. شما وقتی پاکت سیگار را درون جعبه قرار می‌دهید و با انداختن یک پارچه روی پاکت و خواندن یک ورد جادویی تمام سیگارهای پاکت را غیب می‌کنید توجه همگان به طرف شما جلب می‌شود. توجه داشته باشید یک تردستی تا زمانی برای شما جذاب است که دیگران حقه شما را ندانند، پس مراقب اسرار کار خود باشید.
 3. ابزار عصای جادویی بالا رونده: شما با داشتن این وسیله می‌توانید جلوی چشم تماشاچی نمایش خود را اجرا کنید، برای اجرا کافی است، عصا را در دست گرفته و روی آن تمرکز کنید یا روی عصای خود یک ورد جادویی بخوانید، در این لحظه عصای شما بدون هیچ حقه‌ای برخلاف نیروی جاذبه زمین شروع به بالا رفتن می‌کند. اگر تماشاچی زیادی پاپیچ قضیه شد می‌توانید به او اجازه دهید تا از نزدیک کار را مشاهده کند و از وجود آهنربا و دیگر حقه‌ها اطمینان حاصل کند.
 4. ابزار تاس منفجر شونده: این تاس خاصیت جادویی دارد و شما می‌توانید آن را به تماشاچیان نشان دهید و با انجام یک حقه ساده آن را به تاس‌های کوچکتر تبدیل کنید. زیبایی این نمایش در آن است که شما می‌توانید تاس‌های کوچک را برای بررسی به دست تماشاگران بدهید. شما می‌توانید تاس بزرگ را غیب کرده و به جای آن یک تاس کوچک را در جیب یا پشت گوش یکی از تماشاگران ظاهر کنید. مطمئن باشید همه با دیدن این کار شگفت زده خواهند شد.
 5. جعبه ابزار وسایل شعبده: اگر به هر دلیل دوست ندارید که وسایل شعبده بازی را به صورت تکی خریداری کنید، برای شما عزیزان پک‌های آموزشی وجود دارد که با خرید این مجموعه‌ها شما می‌توانید کلی ترفند جالب را یاد گرفته و تک تک آن‌ها را به نمایش بگذارید. درون این مجموعه‌ها معمولا یک سی‌دی آموزشی وجود دارد که با تماشای فیلم‌های آموزشی می‌توانید بدون هیچ دوره‌ای به صورت غیر حضوری تمام تکنیک‌ها را پیاده کنید.

بهترین مارک ابزار شعبده بازی:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک وسایل شعبده بازی به شما معرفی کنیم شاید در حق سایر برندهای باکیفیت بازار مقدار کم لطفی کرده باشیم، زیرا برندهای زیاد هستند که در زمینه تولید وسایل باکیفیت فعالیت می‌کنند. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای وسایل شعبده‌بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • وسایل شعبده‌بازی اجی مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی مایت اند مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی دنیای سرگرمی‌های کمیاب
 • وسایل شعبده‌بازی وودو مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی ژیاچو
 • وسایل شعبده‌بازی راما مجیک

حتما بخوانید: راهنمای خرید لگو

نکات مهم هنگام خرید ابزار شعبده بازی:

 1. قیمت محصول: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید وسایل شعبده‌بازی را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: محصولات تر دستی در دو نمونه تکی و گروهی تولید و عرضه می‌شوند. به عنوان مثال شما از نظر بودجه‌ای مشکل دارید به همین دلیل ممکن است، بخواهید به دلیل قیمت ارزان‌تر یک محصول خاص را خریداری کنید. شما هر بار با خرید یک محصول خاص می‌توانید یک ترفند از شعبده بازی را بیاموزید. اما هستند کسانی که از نظر مالی مشکلی ندارند و ترجیح می‌دهند که یک مجموعه را خریداری کرده و همزمان چند ترفند از شعبده را به صورت همزمان یاد بگیرند.
 3. سن متقاضی: شرکت‌های سازنده این وسایل با توجه به رده سنی مصرف کننده اقدام به تولید وسایل خود می‌کنند. اگر شما به رده سنی این ابزار توجه نکنید، ممکن است ابزاری که به دستتان می‌رسد خیلی ابتدایی و مزخرف به نظر برسد یا اینکه در مواردی دیده شده که ابزاری که خریداری می‌شود برای شخص استفاده کننده قابل درک نیست. پس حتما هنگام خرید این وسایل رده سنی آن‌ها را در نظر بگیرید.
 4. آموزش استفاده: برخی از ابزارها دارای یک دفترچه راهنما یا فیلم آموزشی هستند و شما در کنار خرید این محصولات آموزش هم می‌بینید. یعنی با خرید این محصولات فیلم دوره آموزشی را هم دریافت می‌کنید. اما محصولاتی هم وجود دارند که برای افراد حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند و فاقد هرگونه فیلم یا دفترچه آموزشی هستند. اگر شما تازه کار هستید و چیزی در مورد این فعالیت نمی‌دانید، بهتر است مدل‌های آموزش‌دار را خریداری کنید.
 5. کیفیت محصول: از خرید جنس‌های خیلی ارزان صرف نظر کنید. این محصولات معمولا بدون کیفیت هستند و تقریبا می توان گفت که یکبار مصرف می‌باشند. یعنی بعد از یک یا دو بار اجرا کردن با آن‌ها دیگر باید آن‌ها را دور بریزید. پس اگر شغل شما شعبده بازی است نمونه‌های قیمت متوسط رو به بالا را خریداری کنید تا حداقل چند اجرای بدون نقص با آن داشته باشید.
 6. برند محصول: همیشه به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بازار بروید زیرا معمولا از کیفیت لازم برخوردار هستند. این محصولات از قبل به وسیله اشخاص دیگر تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و سرمایه خود را هدر می دهید.

روش نگهداری از ابزار شعبده بازی:

 • همیشه بعد از انجام کار وسایل خود را در جای مخصوص خود قرار داده و در محل مناسب نگهداری کنید، گم شدن هر یک از وسایل ممکن است منجر به بی‌ارزش شدن کل مجموعه شود.
 • وسایل شعبده بازی را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید، زیرا درون این وسایل اجسام خیلی کوچکی مانند تاس وجود دارد که می‌توانند به وسیله کودک بلعیده شوند.
 • وسایل شعبده‌بازی معمولا دارای تعدادی ظرف یا وسیله شکستنی هستند که شما باید آن‌ها را در جایی قرار دهید که امکان سقوط و شکستن آن‌ها وجود نداشته باشد.
 • با توجه به اینکه اکثر وسایل مربوط به شعبده پلاستیکی هستند نباید آن‌ها را در جای گرم مانند مقابل نور مستقیم خورشید قرار داد، زیرا گرما دشمن پلاستیک است و در مقابل گرما تغییر شکل و حالت می‌دهد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ابزار شعبده بازی مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه ابزار شعبده بازی پرفروش و ارزان موجود در بازار را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ابزار شعبده بازی مدل پر و چتر کد EMC-0021

ابزار شعبده بازی مدل پر و چتر کد EMC-0021

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۴۳۰
 • وزن
  ۴۰۰
 • ابعاد
  ۶۰۰x150x50
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  چوب پر سایز بزرگ رنگارنگ
 • چتر بزرگ رنگین کمانی
 • لوله مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل e1

ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل e1

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۴۰۰x300x60
 • مکانیزم
  مکانیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ابزار شعبده بازی مدل بلوک کاردیستری

ابزار شعبده بازی مدل بلوک کاردیستری

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۹۰x70x20
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  بلوک ۶ تکه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ابزار شعبده بازی چوب پرها  کد EMC-767

ابزار شعبده بازی چوب پرها  کد EMC-767

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۶۰۰
 • وزن
  ۵۰۰
 • ابعاد
  ۵۰۰x70x50
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  ۶ عدد چوب پر مخصوص
 • پایه نگهدارنده پر ها
 • عصای مخصوص
 • فیلم آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ابزار شعبده بازی مجیک تریکس مدل ۳۵

ابزار شعبده بازی مجیک تریکس مدل 35

مشخصات

 • سایر توضیحات
  شامل ۳۵ ترفند جادوگری
 • وزن
  ۲۰۰
 • ابعاد
  ۳۰۰x50x100
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  عصای جادویی
 • توپ و قندان
 • سکه
 • طناب گیوتین
 • کارت
 • میله پلاستیکی
 • دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ابزار شعبده بازی مدل جعبه ی ارزو ها کد ۳۳۲۲

ابزار شعبده بازی مدل جعبه ی ارزو ها کد 3322

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۱۲
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل d1

ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل d1

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۴۰۰x300x60
 • مکانیزم
  مکانیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ابزار شعبده بازی مدل دفترچه کد EMC-067 غیر اصل

ابزار شعبده بازی مدل دفترچه کد EMC-067 غیر اصل

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۱۴۰
 • وزن
  ۱۴۰
 • ابعاد
  ۲۰۰x200x3
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  دفترچه مخصوص
 • فیلم آموزشی به زبان قارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح کیسه راکت سحرامیز مدل DSK790

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح کیسه راکت سحرامیز مدل DSK790

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰
 • وزن
  ۳۰۰
 • ابعاد
  ۳۵۰x200x100
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  یک عدد سی دی آموزشی تصویری برند دنیای سرگرمی های کمیاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ابزار شعبده بازی مدل چاپگر جادویی

ابزار شعبده بازی مدل چاپگر جادویی

مشخصات

 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۳۰x100x100
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ابزار شعبده بازی مدل majic

ابزار شعبده بازی مدل majic

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰
 • ابعاد
  ۲۰۰x140x40
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ابزار شعبده بازی مدل زیردستی کد EMC-399

ابزار شعبده بازی مدل زیردستی کد EMC-399

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۷۰
 • وزن
  ۶۰
 • ابعاد
  ۳۸۰x270x1
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  پد زیر دستی اجرا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ 002

ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ 002

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۷۵۰
 • وزن
  ۷۵۰
 • ابعاد
  ۳۶۰x250x60
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  دی وی دی اختصاصی اجی مجیک
 • آموزش تصویری ترفندها به صورت کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ابزار شعبده بازی مدل واگن سکه تاپ مجیک

ابزار شعبده بازی مدل واگن سکه تاپ مجیک

مشخصات

 • سایر توضیحات
  برای مشاهده اجرا و آموز QR CODE درج شده رو ی محصول را با تلفن همراه خود اسکن کنید
 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۲۰۰x70x50
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  واگن چوبی
 • کشوی سکه
 • پیچ و مهره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ابزار شعبده بازی مدل قفل و زنجیر کد EMC-981

ابزار شعبده بازی مدل قفل و زنجیر کد EMC-981

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۲۸۰
 • وزن
  ۲۶۰
 • ابعاد
  ۱۷۰x140x20
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  زنجیر مخصوص
 • دو عدد قفل به همراه کلید
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ابزار شعبده بازی مدل جعبه جادویی ترمیم کننده DSK

ابزار شعبده بازی مدل جعبه جادویی ترمیم کننده DSK

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰
 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۱۷۰*۱۲۰*۵۰
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ابزار شعبده بازی مدل شکلات

ابزار شعبده بازی مدل شکلات

مشخصات

 • سایر توضیحات
  محصولی جدید در دنیای شعبده بازی
 • مناسب اجرا های نمای نزدیک یا کلوز آپ
 • مناسب اجرای صحنه یا استیج
 • مناسب اجرای خیابان یا استریت
 • وزن بسته‌بندی
  ۵
 • وزن
  ۲۱
 • ابعاد
  ۱۷۰x110x5
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  ابزار مخصوص
 • لوازم جانبی
 • فایل آموزش

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ MJ 0013

ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ MJ 0013

مشخصات

 • سایر توضیحات
  آموزش تصویری و گام به گام تمامی ترفندها
 • بدون محدودیت سنی
 • جذاب و سرگرم کننده
 • برترین ترفندهای شعبده بازی
 • شامل دیسک آموزشی تصویری
 • وزن
  ۴۵۰
 • ابعاد
  ۲۷x18x5
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  شامل دیسک آموزشی تصویری اختصاصی اجی مجیک
 • سیزده وسیله شعبده بازی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ابزار شعبده بازی مدل قلک جادویی غیب کننده کد ۶۶۵۳

ابزار شعبده بازی مدل قلک جادویی غیب کننده کد 6653

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ابزار شعبده بازی مدل پاکت و آکواریوم کد EMC-110

ابزار شعبده بازی مدل پاکت و آکواریوم کد EMC-110

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۱۱۰
 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۳۰۰x200x10
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  پاکت مخصوص
 • ۳ عدد آکواریوم رنگی
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ابزار شعبده بازی مدل پر کد EMC-511

ابزار شعبده بازی مدل پر کد EMC-511

مشخصات

 • سایر توضیحات
  چوب پر و دسته گل بزرگ
 • فیلم آموزشی کامل
 • وزن بسته‌بندی
  ۹۰
 • وزن
  ۹۰
 • ابعاد
  ۵۰۰x70x40
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ابزار شعبده بازی مدل قفل رمزدار کد EMC-541

ابزار شعبده بازی مدل قفل رمزدار کد EMC-541

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۱۳۰
 • وزن
  ۱۲۰
 • ابعاد
  ۱۵۰x150x20
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  قفل مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل به زبان فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده

ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده

مشخصات

 • سایر توضیحات
  بدون بسته بندی
 • وزن
  ۲۰۰
 • ابعاد
  ۲۰x150x180
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل ۰۰۱

ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل 001

مشخصات

 • سایر توضیحات
  – شامل ۱۰ ترفند جادوگری
 • – ترفند تشخیص سن
 • – ترفند جمع اعداد
 • – ترفند تشخیص رنگ
 • – ترفند حلقه و زنجیر جادویی
 • – ترفند توپک‌های آسمانی
 • – ترفند قفل سحرآمیز
 • – ترفند تشخیص حالت چهره
 • – ترفند گره جادویی
 • – ترفند استوانه ضدجاذبه
 • – ترفند چشم‌های سخنگو
 • – مناسب برای سنین بالای ۳ سال
 • وزن بسته‌بندی
  ۵۰۰
 • وزن
  ۴۵۰
 • ابعاد
  ۳۰۵ × ۶۰ × ۴۰۵
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  – شش کارت ترفند تشخیص سن
 • – شش کارت ترفند جمع اعداد
 • – یازده کارت ترفند تشخیص رنگ
 • – یک حلقه فلزی و یک رشته زنجیر ترفند حلقه و زنجیر جادویی
 • – سه عدد لیوان کاغذی و چهار عدد توپک ترفند توپک‌های آسمانی
 • – یک عدد کارت و قفل کاغذی ترفند قفل سحرآمیز
 • – سه قطعه پلاستیکی و یک برگ برچسب ترفند تشخیص حالت چهره
 • – یک حلقه فلزی و یک میله پلاستیکی و دو رشته نخ ترفند گره جادویی
 • – یک میله پلاستیکی ترفند استوانه ضدجاذبه
 • – سیزده کارت ترفند چشم‌های سخنگو
 • – یک حلقه CD آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ابزار شعبده بازی مدل چاپگر سحرامیز

ابزار شعبده بازی مدل چاپگر سحرامیز

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰۰
 • وزن
  ۱۰۰
 • ابعاد
  ۳۰*۱۰۰*۱۰۰
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  سی دی آموزشی تصویری فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح گل آتش مدل DSK790

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح گل آتش مدل DSK790

مشخصات

 • وزن
  ۲۰۰
 • ابعاد
  ۲۵۰x50x40
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • اقلام همراه
  یک عدد سی دی آموزشی تصویری برند دنیای سرگرمی های کمیاب
 • یک عدد بنزین زیپو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ابزار شعبده بازی مدل ESP

ابزار شعبده بازی مدل ESP

مشخصات

 • سایر توضیحات
  پکیج بازی بهمراه فیلم آموزشی ترفند های مخصوص به زبان فارسی آماده شده است
 • دسته کارت شامل ۲۵ کارت با ۵ شکل متفاوت که از هر شکل ۵ بار تکرار شده
 • وزن بسته‌بندی
  ۶۶
 • وزن
  ۴۵
 • ابعاد
  ۹۰x65x10
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  دسته کارت
 • دی وی دی آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ابزار شعبده بازی مدل طناب هیپنوتیزم کد ۵۵۲۱

ابزار شعبده بازی مدل طناب هیپنوتیزم کد 5521

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۲۰
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ابزار شعبده بازی مدل ذهن خوانی با تخته کد EMS-03

ابزار شعبده بازی مدل ذهن خوانی با تخته کد EMS-03

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۴۰۰
 • وزن
  ۴۰۰
 • ابعاد
  ۲۲۰x170x20
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • اقلام همراه
  تخته مخصوص اجرا. ماژیک وایت برد پاک کن دار.فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ابزار شعبده بازی مدل آدامس کد EMC-430

ابزار شعبده بازی مدل آدامس کد EMC-430

مشخصات

 • وزن بسته‌بندی
  ۸۰
 • ابعاد
  ۱۸x12x2
 • مکانیزم
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  جعبه آدامس های مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید وسایل شعبده بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پارک بازی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا