سرگرمی و آموزشی

ابزار شعبده بازی، راهنمای خرید انواع ابزار شعبده بازی ارزان و حرفه‌ای

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید ابزار شعبده بازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از کارهای مورد علاقه مردم جهان تماشا و یا انجام تردستی یا همان شعبده بازی است. شما برای انجام این کار نیاز به ابزار شعبده بازی دارید. این حرفه به چشم‌بندی هم معروف است، زیرا شما باید جلوی چشم دیگران کاری را انجام دهید به طوری که چشم بیننده‌ها را به سمتی برده و با بستن چشم آن‌ها روی کار اصلی هدف خود را جلو ببرید. ابزار شعبده بازی به شما کمک می‌کنند تا این حرفه را به راحتی یاد بگیرید و حداقل چند ترفند را برای اطرافیان خود اجرا کنید. شما قبل از ورود به هر شاخه‌ای باید یک سری وسایل مربوط به آن رشته را تهیه کنید. شعبده بازی هم از این قاعده مستثنی نیست و برای ورود به این شاخه نیاز به یک سری ابزار شعبده بازی دارید.

یک شعبده باز حرفه‌ای برای اینکه در کار خود حرفه‌ای عمل کند، نیاز به ابزار شعبده بازی حرفه‌ای دارد. در واقع ابزار خوب است که یک شعبده باز را در رده آماتور، متوسط و حرفه‌ای قرار می‌دهد. البته منظور ما این نیست که تجربه و مهارت بی‌ اساس و بی پایه است ولی ابزار شعبده بازی هم در نقش آفرینی شما تاثیر به سزایی دارد به همین علت هنگام خرید این ابزار باید یک سری نکات توجه داشته باشید که در همین مقاله تک تک آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم. مهم‌ترین وسیله برای آموختن کار شعبده بازی ابزار کار آن است، شما به کمک ابزار شعبده بازی می‌توانید تکنیک‌های خود را به نمایش بگذارید و بدون داشتن این ابزار هیچ حرکتی را نمی‌توانید به نمایش بگذارید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که علاقه زیادی به نمایش شعبده بازی دارید و قصد دارید برای خود ابزار شعبده بازی را خریداری کنید، اصلا نگران نباشید، ما در این مطلب شما را با انواع ابزار شعبده بازی آشنا کرده و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید ابزار شعبده بازی باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

منظور از ابزار شعبده‌بازی چیست؟

در واقع شعبده بازی نوعی هنر محسوب می‌شود که شعبده باز به وسیله یک سری ابزار و وسایل که به آن‌ها ابزار شعبده بازی گفته می‌شود هنر خود را برای تماشاگران به نمایش می‌گذارد. در این رشته هنری سرعت دست و مهارت حرف اول را می‌زند یعنی فردی که این کار را انجام می‌دهد باید چنان سرعت بالایی داشته باشد که بتواند با حرکت سریع دست با ابزار خود طوری نمایش را انجام دهد که بیننده متوجه انجام حقه او نشود. این کار با ابزار مخصوص امکان پذیر است، یعنی بدون داشتن ابزار و مهارت نمی‌توان وارد این کار شد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید پازل هزار تکه

چگونه شعبده‌بازی را بیاموزیم؟

اگر تازه قرار است وارد حرفه شعبده بازی شوید بهتر است سری به کتابخانه نزدیک محل سکونت خود بزنید و یک سری کتاب در رابطه با این رشته را امانت بگیرید. کتاب یک وسیله خوب برای یادگیری ترفندهای شعبده بازی است، شما به وسیله کتاب یک سری ترفندهای شعبده بازی را که با ابزار محل زندگی می‌توان انجام داد را بیاموزید. اما برای انجام حقه‌های حرفه‌ای تر شما نیاز به تهیه ابزار این کار دارید. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به سایت‌های اشتراک ویدئو کلیپ‌های مربوط به این رشته را نمایش داده و ان‌ها را یاد بگیرید. البته مراکزی هم وجود دارند که دوره آموزشی برگذار می‌کنند و شما با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید این مهارت را کسب کنید.

انواع ابزار شعبده بازی(بهترین وسیله شعبده بازی):

 

 1. ابزار توپ و قندان سحر آمیز: یکی از ارزان‌ترین وسایل شعبده است. درون این قندان یک توپ قرار دارد که شما می‌توانید توپ درون آن را به شخص مورد نظر بدهید و قندان خالی را به او نمایش دهید. سپس با خواندن یک ورد می توانید توپ را درون قندان ظاهر کرده تا همه از کار شما لذت ببرند. البته شما می‌توانید مجدد توپ را غیب کنید و یا آن را به دوست خود بدهید و مجدد آن را ظاهر کنید این قندان دارای توپ نامحدود است.
 2. ابزار پاکت سیگار جادویی: در واقع شما چیزی را که به تماشاگران نشان می‌دهید یک پاکت پر از سیگار است، البته سیگارهای درون آن واقعی نیستند و ماکت هستند. شما وقتی پاکت سیگار را درون جعبه قرار می‌دهید و با انداختن یک پارچه روی پاکت و خواندن یک ورد جادویی تمام سیگارهای پاکت را غیب می‌کنید توجه همگان به طرف شما جلب می‌شود. توجه داشته باشید یک تردستی تا زمانی برای شما جذاب است که دیگران حقه شما را ندانند، پس مراقب اسرار کار خود باشید.
 3. ابزار عصای جادویی بالا رونده: شما با داشتن این وسیله می‌توانید جلوی چشم تماشاچی نمایش خود را اجرا کنید، برای اجرا کافی است، عصا را در دست گرفته و روی آن تمرکز کنید یا روی عصای خود یک ورد جادویی بخوانید، در این لحظه عصای شما بدون هیچ حقه‌ای برخلاف نیروی جاذبه زمین شروع به بالا رفتن می‌کند. اگر تماشاچی زیادی پاپیچ قضیه شد می‌توانید به او اجازه دهید تا از نزدیک کار را مشاهده کند و از وجود آهنربا و دیگر حقه‌ها اطمینان حاصل کند.
 4. ابزار تاس منفجر شونده: این تاس خاصیت جادویی دارد و شما می‌توانید آن را به تماشاچیان نشان دهید و با انجام یک حقه ساده آن را به تاس‌های کوچکتر تبدیل کنید. زیبایی این نمایش در آن است که شما می‌توانید تاس‌های کوچک را برای بررسی به دست تماشاگران بدهید. شما می‌توانید تاس بزرگ را غیب کرده و به جای آن یک تاس کوچک را در جیب یا پشت گوش یکی از تماشاگران ظاهر کنید. مطمئن باشید همه با دیدن این کار شگفت زده خواهند شد.
 5. جعبه ابزار وسایل شعبده: اگر به هر دلیل دوست ندارید که وسایل شعبده بازی را به صورت تکی خریداری کنید، برای شما عزیزان پک‌های آموزشی وجود دارد که با خرید این مجموعه‌ها شما می‌توانید کلی ترفند جالب را یاد گرفته و تک تک آن‌ها را به نمایش بگذارید. درون این مجموعه‌ها معمولا یک سی‌دی آموزشی وجود دارد که با تماشای فیلم‌های آموزشی می‌توانید بدون هیچ دوره‌ای به صورت غیر حضوری تمام تکنیک‌ها را پیاده کنید.

بهترین مارک ابزار شعبده بازی:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک وسایل شعبده بازی به شما معرفی کنیم شاید در حق سایر برندهای باکیفیت بازار مقدار کم لطفی کرده باشیم، زیرا برندهای زیاد هستند که در زمینه تولید وسایل باکیفیت فعالیت می‌کنند. از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه مطلب لیستی از بهترین برندهای وسایل شعبده‌بازی را به شما معرفی می‌کنیم.

 • وسایل شعبده‌بازی اجی مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی مایت اند مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی دنیای سرگرمی‌های کمیاب
 • وسایل شعبده‌بازی وودو مجیک
 • وسایل شعبده‌بازی ژیاچو
 • وسایل شعبده‌بازی راما مجیک

حتما بخوانید: راهنمای خرید لگو

نکات مهم هنگام خرید ابزار شعبده بازی:

 1. قیمت محصول: قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد، بهتر است قبل از هر کاری میزان بودجه برای خرید وسایل شعبده‌بازی را مشخص کنید. با مشخص شدن مقدار بودجه خود به خود مدل‌هایی که در محدوده قیمتی شما قرار ندارند از انتخاب شما حذف شده و خرید برای شما آسان می‌شود.
 2. نوع محصول: محصولات تر دستی در دو نمونه تکی و گروهی تولید و عرضه می‌شوند. به عنوان مثال شما از نظر بودجه‌ای مشکل دارید به همین دلیل ممکن است، بخواهید به دلیل قیمت ارزان‌تر یک محصول خاص را خریداری کنید. شما هر بار با خرید یک محصول خاص می‌توانید یک ترفند از شعبده بازی را بیاموزید. اما هستند کسانی که از نظر مالی مشکلی ندارند و ترجیح می‌دهند که یک مجموعه را خریداری کرده و همزمان چند ترفند از شعبده را به صورت همزمان یاد بگیرند.
 3. سن متقاضی: شرکت‌های سازنده این وسایل با توجه به رده سنی مصرف کننده اقدام به تولید وسایل خود می‌کنند. اگر شما به رده سنی این ابزار توجه نکنید، ممکن است ابزاری که به دستتان می‌رسد خیلی ابتدایی و مزخرف به نظر برسد یا اینکه در مواردی دیده شده که ابزاری که خریداری می‌شود برای شخص استفاده کننده قابل درک نیست. پس حتما هنگام خرید این وسایل رده سنی آن‌ها را در نظر بگیرید.
 4. آموزش استفاده: برخی از ابزارها دارای یک دفترچه راهنما یا فیلم آموزشی هستند و شما در کنار خرید این محصولات آموزش هم می‌بینید. یعنی با خرید این محصولات فیلم دوره آموزشی را هم دریافت می‌کنید. اما محصولاتی هم وجود دارند که برای افراد حرفه‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرند و فاقد هرگونه فیلم یا دفترچه آموزشی هستند. اگر شما تازه کار هستید و چیزی در مورد این فعالیت نمی‌دانید، بهتر است مدل‌های آموزش‌دار را خریداری کنید.
 5. کیفیت محصول: از خرید جنس‌های خیلی ارزان صرف نظر کنید. این محصولات معمولا بدون کیفیت هستند و تقریبا می توان گفت که یکبار مصرف می‌باشند. یعنی بعد از یک یا دو بار اجرا کردن با آن‌ها دیگر باید آن‌ها را دور بریزید. پس اگر شغل شما شعبده بازی است نمونه‌های قیمت متوسط رو به بالا را خریداری کنید تا حداقل چند اجرای بدون نقص با آن داشته باشید.
 6. برند محصول: همیشه به سراغ برندهای معروف و شناخته شده بازار بروید زیرا معمولا از کیفیت لازم برخوردار هستند. این محصولات از قبل به وسیله اشخاص دیگر تست شده و امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه هم ثابت کرده تا زمانی که یک جنس باکیفیت و شناخته شده وجود دارد نباید به سراغ برندهای ناشناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و سرمایه خود را هدر می دهید.

روش نگهداری از ابزار شعبده بازی:

 • همیشه بعد از انجام کار وسایل خود را در جای مخصوص خود قرار داده و در محل مناسب نگهداری کنید، گم شدن هر یک از وسایل ممکن است منجر به بی‌ارزش شدن کل مجموعه شود.
 • وسایل شعبده بازی را دور از دسترس اطفال نگهداری کنید، زیرا درون این وسایل اجسام خیلی کوچکی مانند تاس وجود دارد که می‌توانند به وسیله کودک بلعیده شوند.
 • وسایل شعبده‌بازی معمولا دارای تعدادی ظرف یا وسیله شکستنی هستند که شما باید آن‌ها را در جایی قرار دهید که امکان سقوط و شکستن آن‌ها وجود نداشته باشد.
 • با توجه به اینکه اکثر وسایل مربوط به شعبده پلاستیکی هستند نباید آن‌ها را در جای گرم مانند مقابل نور مستقیم خورشید قرار داد، زیرا گرما دشمن پلاستیک است و در مقابل گرما تغییر شکل و حالت می‌دهد.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید ابزار شعبده بازی مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه ابزار شعبده بازی پرفروش و ارزان موجود در بازار را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح کیسه راکت سحرامیز مدل DSK790

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح کیسه راکت سحرامیز مدل DSK790

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۵۰x200x100 میلی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۴۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  یک عدد سی دی آموزشی تصویری برند دنیای سرگرمی های کمیاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ ابزار شعبده بازی مدل صفحه اسرارآمیز کد ElMS-01

ابزار شعبده بازی مدل صفحه اسرارآمیز کد ElMS-01

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۲۰x150x10 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  صفحه طرحدار اجرا
 • ماژیک ولت برد پاک‌کن دار
 • فیلم آموزشی به زبان فارسی
 • کارت های رنگی اجرا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ ابزار شعبده بازی مدل بازی دوز کد EMC-529

ابزار شعبده بازی مدل بازی دوز کد EMC-529

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x150x20 میلی‌متر
 • وزن
  ۶۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۷۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  صفحه وایت برد بازی
 • پاکت و کارت پیش بینی
 • ماژیک پاک کن دار وایت برد
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ MJ 0013

ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ MJ 0013

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۷x18x5 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  آموزش تصویری و گام به گام تمامی ترفندها
 • بدون محدودیت سنی
 • جذاب و سرگرم کننده
 • برترین ترفندهای شعبده بازی
 • شامل دیسک آموزشی تصویری
 • اقلام همراه
  شامل دیسک آموزشی تصویری اختصاصی اجی مجیک
 • سیزده وسیله شعبده بازی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ ابزار شعبده بازی مدل پاکت و آکواریوم کد EMC-110

ابزار شعبده بازی مدل پاکت و آکواریوم کد EMC-110

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۰۰x200x10 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۱۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  پاکت مخصوص
 • ۳ عدد آکواریوم رنگی
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ ابزار شعبده بازی مدل دسته گل سحرآمیز کد EMC-222

ابزار شعبده بازی مدل دسته گل سحرآمیز کد EMC-222

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۵۰x50x40 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۲۷۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  دسته گل بزرگ
 • غنچه های اضافی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ ابزار شعبده بازی مدل کیسه دسته دار کد EMC-704

ابزار شعبده بازی مدل کیسه دسته دار کد EMC-704

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۵۰x200x30 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۶۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  کیسه مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل به زبان فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ 002

ابزار شعبده بازی اجی مجیک کد AJ 002

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۶۰x250x60 میلی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۷۵۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  دی وی دی اختصاصی اجی مجیک
 • آموزش تصویری ترفندها به صورت کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل e1

ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل e1

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۰۰x300x60 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • نوع کارکرد
  مکانیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ ابزار شعبده بازی مدل ذهن خوانی با تخته کد EMS-03

ابزار شعبده بازی مدل ذهن خوانی با تخته کد EMS-03

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۲۰x170x20 میلی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۴۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  تخته مخصوص اجرا. ماژیک وایت برد پاک کن دار.فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ ابزار شعبده بازی مدل قفل رمزدار کد EMC-541

ابزار شعبده بازی مدل قفل رمزدار کد EMC-541

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x150x20 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۳۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  قفل مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل به زبان فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ ابزار شعبده بازی مدل دفترچه کد EMC-067 غیر اصل

ابزار شعبده بازی مدل دفترچه کد EMC-067 غیر اصل

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰۰x200x3 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۴۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۴۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  دفترچه مخصوص
 • فیلم آموزشی به زبان قارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ ابزار شعبده بازی مدل پر کد EMC-511

ابزار شعبده بازی مدل پر کد EMC-511

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۰۰x70x40 میلی‌متر
 • وزن
  ۹۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۹۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  چوب پر و دسته گل بزرگ
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده DS230

ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده DS230

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰*۱۵۰*۱۸۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۲۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  وزن کم
 • قابل حمل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ ابزار شعبده بازی مجیک تریکس مدل ۳۵

ابزار شعبده بازی مجیک تریکس مدل 35

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۰۰x50x100 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  شامل ۳۵ ترفند جادوگری
 • اقلام همراه
  عصای جادویی
 • توپ و قندان
 • سکه
 • طناب گیوتین
 • کارت
 • میله پلاستیکی
 • دفترچه راهنما

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل ۰۰۱

ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل 001

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۶۰*۳۰۵*۴۰۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۴۵۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  ندارد
 • اقلام همراه
  ابزار و CDآموزشی داخل بسته بندی می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ ابزار شعبده بازی وودو مجیک کد ۱۰۳۰۰۰۳۱۸

ابزار شعبده بازی وودو مجیک کد 103000318

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۵۵*۳۰۵*۴۰۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۴۳۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  وسیله ای برای سرگرمی و در عین حال آموزشی
 • اقلام همراه
  کارت تشخیص سن
 • کارت جمع اعداد
 • حلقه و زنجیر جادویی
 • لیوان و توپک
 • قفل سحر آمیز
 • ابزار گره جادویی
 • استوانه ضد جاذبه
 • کارت تشخیص عدد یا چشم های سخنگو
 • سی دی آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ ابزار شعبده بازی مدل گل و گلدان کد EMC-005

ابزار شعبده بازی مدل گل و گلدان کد EMC-005

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۳۰x50x40 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۳۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۴۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  گلدان مخصوص
 • عصای مخصوص
 • گل تک شاخه
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل d1

ابزار شعبده بازی راما مجیک مدل d1

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۰۰x300x60 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • نوع کارکرد
  مکانیکی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح گل آتش مدل DSK790

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح گل آتش مدل DSK790

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۵۰x50x40 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  یک عدد سی دی آموزشی تصویری برند دنیای سرگرمی های کمیاب
 • یک عدد بنزین زیپو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ ابزار شعبده بازی مدل ۴۴۵۵ غیر اصل

ابزار شعبده بازی مدل 4455 غیر اصل

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۲۰x120x40 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۵۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  گردنبند کینگ علاءالدین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل ۰۰۱

ابزار شعبده بازی وودو مجیک مدل 001

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۰۵ × ۶۰ × ۴۰۵ میلی‌متر
 • وزن
  ۴۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۵۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  – شامل ۱۰ ترفند جادوگری
 • – ترفند تشخیص سن
 • – ترفند جمع اعداد
 • – ترفند تشخیص رنگ
 • – ترفند حلقه و زنجیر جادویی
 • – ترفند توپک‌های آسمانی
 • – ترفند قفل سحرآمیز
 • – ترفند تشخیص حالت چهره
 • – ترفند گره جادویی
 • – ترفند استوانه ضدجاذبه
 • – ترفند چشم‌های سخنگو
 • – مناسب برای سنین بالای ۳ سال
 • اقلام همراه
  – شش کارت ترفند تشخیص سن
 • – شش کارت ترفند جمع اعداد
 • – یازده کارت ترفند تشخیص رنگ
 • – یک حلقه فلزی و یک رشته زنجیر ترفند حلقه و زنجیر جادویی
 • – سه عدد لیوان کاغذی و چهار عدد توپک ترفند توپک‌های آسمانی
 • – یک عدد کارت و قفل کاغذی ترفند قفل سحرآمیز
 • – سه قطعه پلاستیکی و یک برگ برچسب ترفند تشخیص حالت چهره
 • – یک حلقه فلزی و یک میله پلاستیکی و دو رشته نخ ترفند گره جادویی
 • – یک میله پلاستیکی ترفند استوانه ضدجاذبه
 • – سیزده کارت ترفند چشم‌های سخنگو
 • – یک حلقه CD آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح دیسک های سحرامیز مدل DSK1190

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح دیسک های سحرامیز مدل DSK1190

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰۰*۲۰۰*۳۰۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۳۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  به همراه سی دی آموزشی تصویری فارسی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح یوفو سفینه پرنده کد DSK1705

ابزار شعبده بازی دنیای سرگرمی های کمیاب طرح یوفو سفینه پرنده کد DSK1705

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۰۰x100x50 میلی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۲۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  توضیحات تکمیلی :
 • – یادگیری ساده و روان بازی
 • – کاملا بی خطر برای کودکان
 • – آموزش کامل اجرای بازی
 • – دارای پکیج اورجینال و بسته بندی کامل
 • اقلام همراه
  سی دی آموزشی تصویری برند دنیای سرگرمی های کمیاب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ ابزار شعبده بازی مدل might and magic کد ۴۸

ابزار شعبده بازی مدل might and magic کد 48

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۳۵x21x5 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۳۰ گرم
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  راکت سکه جادویی
 • کارت مستربین
 • کارت تغیییر شکل
 • غیب گویی اسم دختر و پسر
 • تغییر شکل کارت پاستور
 • پیج و مهره جادویی
 • بریدن طناب
 • کش سر جادویی
 • کبریت چند بار مصرف
 • میخ جادویی
 • نی و طناب
 • کارت زرد و قرمز
 • نخ حلقه
 • کبریت سحر آمیز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ ابزار شعبده بازی مدل چهار حلقه اسرارآمیز کد EMC-003

ابزار شعبده بازی مدل چهار حلقه اسرارآمیز کد EMC-003

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x140x20 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۲۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۲۳۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  حلقه های مخصوص
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ ابزار شعبده بازی مدل ۲۰۱۹ کد k1 مجموعه ۱۸عددی

ابزار شعبده بازی مدل 2019 کد k1 مجموعه 18عددی

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۱۵۰x110x50 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  -سه لیوان و ابر
 • -عصا
 • -کارت رزو
 • -سکه جادویی
 • -کارت مستربین
 • -طناب
 • -کبریت
 • -میخ جادویی
 • -دو حلقه سی دی اموزشی
 • -نی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ ابزار شعبده بازی مدل چوب پر کد EMC-068

ابزار شعبده بازی مدل چوب پر کد EMC-068

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۴۲۰x50x20 میلی‌متر
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۲۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • اقلام همراه
  چوب پر مخصوص اجرا
 • فیلم آموزشی کامل

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده

ابزار شعبده بازی مدل کیسه غیب کننده

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۰x150x180 میلی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  غافلگیری
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  بدون بسته بندی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ ست ابزار شعبده بازی ژیاچو مدل F2051

ست ابزار شعبده بازی ژیاچو مدل F2051

مشخصات کلی

 • ابعاد
  ۲۶۰ × ۶۰ × ۲۳۰ میلی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • وزن بسته بندی
  ۱۰۰۰ گرم
 • سبک اسباب بازی
  سرگرم‌کننده
 • نوع کارکرد
  مکانیکی
 • سایر توضیحات
  موثر بر مهارت اعتماد بنفس, تفکر استراتژیک, توجه و تمرکز, حافظه دیداری, حرکات ظریف دست و انگشتان, حل مسئله, خلاقیت, خیال پردازی, درک مفهوم نظم و ترتیب, سرعت واکنش, هماهنگی چشم و دست
 • اقلام همراه
  زنجیر و حلقه
 • قلب ابری جادویی
 • نخ
 • کارت های حافظه خوان
 • سکه ظاهر کن
 • سکه
 • تاس
 • لیوان
 • خرگوش ابری
 • دستمال
 • گل
 • دی وی دی آموزشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید وسایل شعبده بازی در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید پارک بازی کودک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا