دوچرخهملزومات گردش و سفر

چراغ دوچرخه، راهنمای خرید چراغ جلو و عقب دوچرخه زیبا و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید چراغ جلو و عقب دوچرخه باید به آن ها توجه داشته باشید.

یکی از تجهیزات مهم و ضروری در ورزش دوچرخه سواری چراغ دوچرخه است. دوچرخه وسیله‌ای می‌باشد که فقط مخصوص استفاده در روز نیست و گاهی شما شب هم دوچرخه سواری می‌کنید. برای اینکه شب در جاهای تاریک مسیر جلوی خود را به خوبی ببینید، همچنین توسط خودروها و وسایل نقلیه دیگر دیده شوید و متوجه حضور شما شوند به چراغ دوچرخه احتیاج دارید. در مواردی ممکن است شما به علت نداشتن چراغ دوچرخه توسط وسایل نقلیه دیگر دیده نشوید و با شما تصادف کنند. در مواردی ممکن است به قیمت جان شما تمام شود. شما می‌توانید با پرداخت هزینه کم برای دوچرخه خود یک چراغ دوچرخه خریداری کنید و با خیالی آسوده و با امنیت بیشتر در تاریکی شب دوچرخه سواری کنید.

چراغ‌ دوچرخه معمولا دارای لامپ ال ای دی است که این موضوع باعث می‌شود، باتری کمتری مصرف کنید. البته مدل‌هایی هم وجود دارد که با دینام دوچرخه کار می‌کنند و نیاز به باتری ندارند. همان طور که می‌دانید دینام وسیله‌ای است که با قرار گرفتن روی چرخ دوچرخه شروع به چرخیدن کرده و انرژی الکتریکی تولید می‌کند. چراغ دوچرخه نسبت به سایر تجهیزات دوچرخه قیمت کمتری دارد به گونه‌ای که شما با هر میزان بودجه‌ای می‌توانید برای خود یک یا چند چراغ دوچرخه را خریداری کنید. طبق تحقیقاتی که صورت گرفت بیشتر تصادفات مربوط به دوچرخه در شب به علت نداشتن چراغ دوچرخه است. این‌جاست که شما به اهمیت این وسیله ارزشمند پی‌می‌برید و متوجه می‌شوید چه نقشی در سلامت دوچرخه سوار ایفا می‌کند.

اگر شما هم جزو ان دسته از افرادی هستید که تصمیم گرفته‌اید، برای دوچرخه خود یک یا چند چراغ دوچرخه خریداری کنید. اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مطلب شما را با انواع چراغ دوچرخه آشنا کرده و به شما نکات مهمی را که هنگام خرید چراغ دوچرخه باید به آن توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

چراغ‌دوچرخه چیست و چه کاربردی دارد؟

چراغ یا همان لامپ دوچرخه وسیله‌ای است که از یک یا چند عدد لامپ تشکیل شده که به شما کمک می‌کند به وسیله آن روشنایی مسیر حرکت خود را تامین کنید. همچنین لامپ خطر هم که در قسمت عقب دوچرخه نصب می‌شود، باعث شده تا وسایل نقلیه دیگر که در اطراف شما قرار دارند از وجود شما مطلع شده و جلوی بسیاری از تصادفات گرفته شود. لازم به دکر است برق مورد نیاز برای تامین روشنایی به وسیله باتری یا دینام تامین می‌شود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کلاه ایمنی دوچرخه

تاریخچه استفاده از چراغ‌دوچرخه:

تقریبا ۱۴۳ سال پیش یعنی سال ۱۸۷۶ اولین چراغ دوچرخه اختراع شد که به وسیله نفت کار می‌کرد و برای همان دوچرخه‌های قدیمی طراحی شد. اولین چراغی که به وسیله الکتریسیته کار می‌کرد و در دوچرخه مورد استفاده قرار گرفت، سال ۱۸۸۸ بود. این چراغ از یک لامپ رشته‌ای با یک باتری سربی که به وسیله دینام شارژ می‌شد، کار می‌کرد‌.

انواع لامپ یا چراغ دوچرخه:

 1. چراغ‌جلو دوچرخه: این چراغ در قسمت جلوی دوچرخه نصب می‌شود. وظیفه اصلی این چراغ تامین نور مورد نیاز برای عبور در قسمت‌های تاریک است. در واقع علاوه بر روشن کردن مسیر باعث می‌شود، وسایل نقلیه‌ای که در مقابل شما در حرکت هستند از وجود شما مطلع شده و جلوی خیلی از تصادفات گرفته می‌شود.
 2. چراغ‌عقب دوچرخه: این چراغ که به چراغ خطر هم معروف است، یک وسیله برای مشخص کردن دوچرخه سوار در مسیر می‌باشد. هنگام ترمز گرفتن معمولا این چراغ پرنور تر شده و وسایل نقلیه‌ای که در پشت شما قرار دارند متوجه ترمز گرفتن شما می‌شوند. در بسیاری از موارد چراغ راهنما هم در کنار این چراغ قرار می‌گیرد. که تغییر جهت شما را در مسیر به اطرافیان نشان می‌دهد.

مزایای استفاده از چراغ دوچرخه:

 • قبل از هر چیزی یک وسیله تزئینی محسوب می‌شود که در شب ظاهر زیبایی به دوچرخه شما می‌دهد.
 • این چراغ نور مورد نیاز برای دیده شدن مسیر حرکت دوچرخه سوار را تامین می‌کند و باعث می‌شود مسیر بهتر دیده شود.
 • در تاریکی شب چراغ باعث می‌شود وسایل نقلیه‌ای که در اطراف شما در حال حرکت هستند، شما را در مسیر بهتر تشخیص دهند.
 • تجربه ثابت کرده کسانی که از چراغ دوچرخه استفاده کرده‌اند، کمتر دچار حوادث و تصادفات مربوط به حرکت با دوچرخه در طول شب می‌شوند.

بهترین مارک چراغ دوچرخه:

در واقع بسیاری از شرکت‌های تولید کننده چراغ‌دوچرخه برندهای شناخته شده و باکیفیت را تولید می‌کنند، بنابراین نمی‌توان تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک چراغ دوچرخه معرفی کرد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای چراغ‌دوچرخه را به شما معرفی می‌کنیم.

 • چراغ‌دوچرخه المپیا
 • چراغ‌دوچرخه هارمن
 • چراغ‌دوچرخه اوکی
 • چراغ‌دوچرخه مارال
 • چراغ‌دوچرخه اینفینی
 • چراغ‌دوچرخه وایب
 • چراغ‌دوچرخه جاینت
 • چراغ‌دوچرخه راک براس
 • چراغ‌دوچرخه تاپیک
 • چراغ‌دوچرخه کیکسون

انواع لامپ مورد استفاده در چراغ دوچرخه:

 1. لامپ رشته‌ای: در واقع قدیمی‌ترین نمونه لامپ دوچرخه به حساب می‌آیند. این مدل به علت مصرف بالایی که دارد بیشتر با دینام دوچرخه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این لامپ دارای نور آفتابی رنگ است، البته با استفاده از کاسه و طلق رنگی می‌توان رنگ آن را تغییر داد.
 2. لامپ ال ای دی: کم‌مصرف‌ترین نمونه لامپ دوچرخه هستند که به وسیله باتری هم می‌توان از آن استفاده کرد. این مدل به دلیل نور سفید و پرنور نسبت به نمونه قبلی یعنی لامپ رسته‌ای بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. ال ای دی معمولا دارای رنگ‌های مختلفی است و شما نیاز به تغییر رنگ آن‌ها به وسیله طلق رنگی نخواهید بود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید عینک دوچرخه سواری

نکات مهم هنگام خرید چراغ دوچرخه:

 1. قیمت چراغ: در واقع می‌توان گفت قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. در واقع می‌توان گفت قیمت است که مشخص می‌کند، شما چه نوع چراغی را برای دوچرخه خود خریداری کنید. داشتن بوق، باتری قابل شارژ و امکاناتی نظیر فلاشر می‌تواند باعث افزایش قیمت چراغ دوچرخه شود.
 2. نوع چراغ: چراغ دوچرخه نمونه‌های مختلفی دارد که شما با توجه به سلیقه و نوع استفاده خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. چراغ جلو به دو صورت، یعنی نمونه لامپ ال ای دی و رشته‌ای وجود دارد که در بالا در مورد هریک توضیح داده شد. همچنین شما می‌توانید چراغ جلو، عقب و روی والف تایر را با هم و یا به صورت جداگانه خریداری کنید.
 3. جنس چراغ: بدنه چراغ یا از جنس پلاستیک است و یا از جنس فلز، چراغ‌های فلزی معمولا مقاومت بیشتری نسبت به نمونه پلاستیکی دارند و موقع زمین خوردن کمتر دچار آسیب دیدگی می‌شوند. البته چراغ‌های فلزی مقداری گران‌تر هستند. برخی تفاوتی نمی‌کند که جنس چراغ شما پلاستیکی است یا فلزی بلکه مهم این است که خاصیت ضد آب داشته باشد و با عبور در هوای بارانی و شستشوی دوچرخه آب به درون این چراغ نفوذ نکند.
 4. نوع لامپ: لامپ چراغ در دو نوع رشته‌ای و معمولی روی دوچرخه استفاده می‌شود. لامپ‌های رشته‌ای قدیمی‌تر هستند نور آن‌ها کمتر و برق بیشتری مصرف می‌کنند. لامپ‌های ال ای دی نسل جدید لامپ مورد استفاده در چراغ‌های دوچرخه هستند. نور لامپ‌های ال ای دی چند برابر لامپ رشته‌ای است و برق کمتری هم مصرف می‌کند. در مجموع انتخاب با خود شماست که کدام لامپ را برای چراغ خود انتخاب کنید.
 5. منبع انرژی: در کل مدل‌های نفتی چراغ دوچرخه تقریبا منسوخ شده و دیگر مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. امروزه چراغ‌های دوچرخه یا به وسیله باتری کار می‌کنند و یا شارژی هستند که برای شارژ شدن نیاز به وسیله‌ای به نام دینام دارند. چراغ‌های قابل شارژ را بدون نگرانی می توان استفاده کرد زیرا به وسیله دینام باتری آن‌ها مدام شارژ می‌شود اما چراغ‌های باتری دار ممکن است بعد از مدتی به دلیل تمام شدن باتری کارایی خود را از دست بدهند و مجبور به تعویض باتری ان‌ها شوید.
 6. اندازه چراغ: هر چه اندازه چراغ شما بزرگتر باشد نور بیشتری هم تولید می‌کند. پیشنهاد می‌کنم حتما چراغ‌هایی را خریداری کنید که اندازه آن‌ها بزرگ است. چراغ‌های بزرگ را وسایل نقلیه اطراف بهتر مشاهده می‌کنند و از فاصله دورتری دیده می‌شوید. پس می‌توان گفت که چراغ‌های بزرگ بهتر دیده می‌شوند و خطر تصادف با آن‌ها کمتر است. همچنین چراغ جلو بزرگ نور بیشتری داشته و حجم بیشتری از فضای اطراف شما را روشن می‌کنند.
 7. برند چراغ: بهتر است برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. این محصولات معمولا از قبل تست شده و امتحان خود را به بازار پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که برندهای باکیفیت و معروف وجود دارند نباید به سراغ تست کردن برندهای ناشناخته بروید. زیرا به احتمال زیاد فاقد کیفیت هستند و تنها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

روش نگهداری از چراغ دوچرخه:

 • در مورد مدل‌های شارژی توجه داشته باشید فقط زمان استفاده از چراغ دینام را روشن کنید. زیرا روشن کردن دینام زمان خاموشی چراغ سبب خراب شدن باتری چراغ می‌شود.
 • تا حد امکان موقع شستشوی دوچرخه روی چراغ آب نریزید، حتی اگر چراغ شما خاصیت ضد آب داشته باشد. زیرا ورود آب به داخل چراغ طول عمر آن را کاهش می‌دهد.
 • چراغ را در محل مناسب نصب کنید که بیشترین بازدهی را داشته باشد و در مواقع تصادف و زمین خوردن کمترین آسیب به چراغ شما وارد شود.
 • هرگز دوچرخه خود را مقابل نور مستقیم خورشید نگهداری نکنید. زیرا علاوه بر خراب شدن چراغ صندلی، لاستیک‌ها و رنگ دوچرخه شما دچار آسیب دیدگی می‌شود.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید چراغ دوچرخه مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین برندهای چراغ‌دوچرخه پرفروش، ارزان و باکیفیت را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ چراغ عقب دوچرخه مدل CER

چراغ عقب دوچرخه مدل CER

مشخصات

 • برد
  ۱۰ متر
 • رنگ نور
  مهتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ چراغ جلوی دوچرخه اوکی مدل XC-222A

چراغ جلوی دوچرخه اوکی مدل XC-222A

مشخصات

 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • سایر توضیحات
  دارای چراغ نمایشگر هشدار باطری ضعیفباطری شارژی ۳.۷V – 2000mAhضد آب IP44قابل شارژ توسط کابل میکرو یو اس بی از طریق کامپیوتر/لپ تاپ/شارژر های گوشی های هوشمندقدرت نوردهی فوق العاده بالا ۵۰۰ لومن ۶ وات ال ای دییک دکمه چند حالته: نور ثابت ۱۰۰%-نور ثابت ۷۰%-نور ثابت ۵۰%-نور ثابت ۲۵%- فلش(چشمک زن)-خاموشکاربرد دو منظوره: استفاده به عنوان چراغ جلو دوچرخه و چراغ قوه (چرغ به طور کامل و بدون هیچ وصله یا اتصال اضافه ای جدا شده و براحتی همانند چراغ قوه آماده ی استفاده می باشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل WHITELITE HP 500

چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل WHITELITE HP 500

مشخصات

 • برد
  ۶۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • سایر توضیحات
  ایجاد نور خروجی ۵۰۰ لومن, چراغی با نور زیاد, دارای USB قابل شارژ, دو لنز طراحی شده جهت تمرکز روی دید نزدیک و دور, سازگار برای نصب PanoComp X, مقاوم در برابر نفوذ آب دارای ۶ درجه جهت تنظیم نور, دو لامپ با نور زرد در اطراف جهت ایمنی بیشتر, قابلیت تابش نور به سمت پایین, قابلیت نصب روی دسته به قطر ۲۵.۴-۳۳ میلی متر, نشان دهنده ضعیف شدن باتری, نصب روی فرمان دوچرخه/ ۲.۶ ساعت ۴۰۰ لومنس در حالت پرمصرف، ۴ ساعت ۲۲۰ لومنس در حالت متوسط، ۸ ساعت ۱۳۰ لومنس در حالت کم مصرف، ۱۰ ساعت ۴۰۰/۱۳۰ لومنس در حالت چشمک زن متوالی، ۵۰ ساعت ۱۳۰ لومنس در حالت چشمک زن/

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ چراغ جلو و عقب دوچرخه انرژی مدل ۲۱۱WR

چراغ جلو و عقب دوچرخه انرژی مدل 211WR

مشخصات

 • میزان روشنایی
  ۱۷۰ لومن
 • مناسب برای
  کلاه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۵ عدد
 • تعداد باتری
  ۲
 • اقلام همراه
  ۲ عدد بست نگهدارنده قابل نصب روی کلاه و فرمان ۲ عدد چسب نگهدارنده روی کلاه ۲ عدد کش نگهدارنده روی فرمانکابل شارژ
 • سایر توضیحات
  چراغ جلو دارای ۲ LED سفید دارای ۴ حالت نوردهی نور زیاد ۱.۵ ساعتنور متوسط ۳ ساعت نور کم ۶ ساعت فلش ۱۲ ساعتوزن چراغ :۲۰ گرمساخت تایوان قابل نصب روی کلاه و روی فرمان و لباس و کوله و ….باطری پلیمر لیتیومی یونیچراغ غقب دارای۳ LED قرمز دارای ۴ حالت نوردهی نور زیاد ۲ ساعتنور کم ۵ ساعت فلش ۱۲.۵ ساعت فلش۲ ۲۵ ساعتوزن چراغ :۱۶ گرمساخت تایوان قابل نصب روی کلاه و روی فرمان و لباس و کوله و ….باطری پلیمر لیتیومی یونی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A

چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A

مشخصات

 • برد
  ۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • اقلام همراه
  کابل USB برای شارژ کردن و بست مخصوص
 • سایر توضیحات
  دارای باتری شارژی ۳/۷ ولت لامپ ال ای دی ا نور مهتابی با توان ۶ واتبست اورسایز نور ثابت با قابلیت تنظیم و حالت فلاشری دارای نشانگر اخطار هنگام اتمام شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل Carbon

چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل Carbon

مشخصات

 • برد
  ۵۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۸۵ لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  آبی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۳ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما – کابل شارژر
 • سایر توضیحات
  رنگ نور چراغ آبی قرمز می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ چراغ جلوی دوچرخه مدل BE1108

چراغ جلوی دوچرخه مدل BE1108

مشخصات

 • برد
  ۱۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • مناسب برای
  استفاده روزمره
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  شارژی
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ چراغ دوچرخه مدل M01-1000

چراغ دوچرخه مدل M01-1000

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  پایه چراغ کابل شارژ پایه مخصوص برای دوربین وررشی
 • سایر توضیحات
  روشنایی بسیار ۱۰۰۰ لومن – بدنه فول سی ان سی – طراحی لنز کاملا تخصصی جهت ایجاد محیط وسیع روشنایی عرضی و همجنین عدم ایجاد خیره گی و گیجی چشم – پرتاب نور تا ۱۰۰ متر – دارای دو پایه نصب روی فرمان و جایگزین دوربین ورزشی برای نصب روی کلاه -روشنایی عریض تا ۱۶۰ درجه – دارای استاندارد IP66 ضد آب – نشانگر میزان شارژ چراغ به صورت تغییر رنگ نور کلید روشنایی – دارای ۴ حالت روشنایی سه حالت ثابت و یک حالت چشمک زن – درگاه خروجی ۲ آمپر جهت جهت پاور بانک و شارژ گوشی – مدت زمان روشنایی بالا ۲ ساعت متوسط ۴ ساعت پایین ۸ ساعت و چشمک زن ۹ ساعت – مدت زمان شارژ ۴ ساعت با شارژ استاندارد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ چراغ خطر دوچرخه وایب مدل ۰۲۵۰

چراغ خطر دوچرخه وایب مدل 0250

مشخصات

 • مناسب برای
  کلاه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  قرمز
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۲۹ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  راهنمایی شارژی وایرلس ریموت وایرلس کابل شارژبست نگهدارنده راهنما و ریموت
 • سایر توضیحات
  چراغ راهنمای وایرلس وایب اتصال بی سیم بین چراغ و کلیدهاباتری یون لیتیوم شارژی از طریق USBظرفیت ۸۰۰mAh برای چراغ باتری CR-2032 برای کلید ها (کنترلر) نشانگرکاهش میزان شارژ باتری روی کنترلردارای ۴ آیکن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ چراغ دوچرخه مدل M01

چراغ دوچرخه مدل M01

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  پایه چراغ کابل شارژپایه مخصوص برای دوربین وررشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A کد F2022

چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A کد F2022

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۵۰۰ لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  داخلی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • سایر توضیحات
  یک دکمه چند حالته: نور ثابت ۱۰۰%-نور ثابت ۷۰%-نور ثابت ۵۰%-نور ثابت ۲۵%- فلش(چشمک زن)-خاموشقدرت نوردهی فوق العاده بالا ۵۰۰ لومن ۶ وات ال ای دیقابل شارژ توسط کابل میکرو یو اس بی از طریق کامپیوتر/لپ تاپ/شارژر های گوشی های هوشمندضد آب IP44باطری شارژی ۳.۷V – ۲۰۰۰mAhدارای چراغ نمایشگر هشدار باطری ضعیف

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ چراغ جلوی دوچرخه مدل ۴ کاره ۳۱۹B-15W

چراغ جلوی دوچرخه مدل 4 کاره 319B-15W

مشخصات

 • برد
  ۳۰ متر
 • مناسب برای
  کمپینگ
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۳ عدد
 • اقلام همراه
  کابل شارژ FAST
 • سایر توضیحات
  – قابلیت نوردهی در سه حالت (نور کم، نور زیاد و حالت SOS)- دارای سه عدد لامپ LED پر قدرت T6 با برد بیش از ۳۰ متر- دارای پایه نگهدانده (هولدر) گوشی بسیار محکم و مقاوم- دارای قابلیت استفاده به صورت پاوربانک از طریق پورت USB- دارای یک عدد باتری لیتیومی ۲۴۰۰mAh قابل شارژ- دارای یک عدد چراغ led جهت نمایش هنگام شارژ چراغ- امکان نگه دارای گوشی های موبایل با ابعاد ۵۵mm الی ۸۰mm- دارای آژیر پر قدرت با خروجی ۱۳۰ دسی بل- دارای یک عدد کابل شارژر FAST- امکان چرخش و تنظیم ۳۰ درجه- امکان نگه دارای شارژ ۵ الی ۱۰ ساعت- قابلیت نصب روی انواع دوچرخه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل FEW

چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل FEW

مشخصات

 • برد
  ۱۰ متر
 • رنگ نور
  مهتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل TMS089B

چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل TMS089B

مشخصات

 • برد
  ۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۴۵۰ لومن
 • مناسب برای
  کلاه
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۲ لامپ LED عدد
 • سایر توضیحات
  دارای ۴ حالت روشنایی: ۱.۵ ساعت حالت مصرف زیاد ، ۳ ساعت در مصرف متوسط ، ۵ ساعت در مصرف کم ، ۱۰ ساعت در حالت چشمک زن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ چراغ دوچرخه مدل M1000

چراغ دوچرخه مدل M1000

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • مناسب برای
  هیبریدی
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  پایه چراغ کابل شارژپایه مخصوص برای دوربین وررشی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل TMS047

چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل TMS047

مشخصات

 • برد
  ۱۶۰۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۷۲ لومن
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی
 • رنگ نور
  قرمز
 • نوع باتری
  نیم قلمی
 • تعداد لامپ
  یک لامپ قرمز پر نور اصلی ، ۲ لامپ زرد ، ۲ لامپ قرمز عدد
 • تعداد باتری
  ۲
 • سایر توضیحات
  قابل نصب روی میله زین و کیف های تاپیک ، ۵ حالت روشنایی ، ۵ لامپ پر نور ، زاویه دیده شدن تا ۲۸۰ درجه/ ۵۰ ساعت حالت ثابت ۱۰۰ ساعت چشمک زن ۱۰۰ ساعت در دو حالت متوالی روشن ۵۰ ساعت حالت چشمک زن ترکیبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ چراغ جلوی دوچرخه انرژی مدل ۱۲۳P

چراغ جلوی دوچرخه انرژی مدل 123P

مشخصات

 • میزان روشنایی
  ۱۵۰ لومن
 • مناسب برای
  کلاه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۳ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  بست نگهدارنده وکش
 • سایر توضیحات
  ساختار آلومینیومینمای جانبینصب آساننشانگر باطریمحافظ باطریوزن چراغ:۵۲ گرمدارای سه LED سفیدساخت تایواندارای۴حالتنور زیاد دو ساعت نور متوسط ۴ ساعت نور کم ۹ ساعتنور فلش ۱۸ ساعت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل ۴۲۲۷

چراغ جلو و عقب دوچرخه مدل 4227

مشخصات

 • برد
  ۲۰ متر
 • رنگ نور
  مهتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ چراغ جلوی دوچرخه مدل ۰۱ BKE

چراغ جلوی دوچرخه مدل 01 BKE

مشخصات

 • برد
  ۱۰ متر
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • رنگ نور
  مهتابی
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • اقلام همراه
  یک عدد کابل micro USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ چراغ جلوی دوچرخه مدل BK02

چراغ جلوی دوچرخه مدل BK02

مشخصات

 • برد
  ۱۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۸۰۰ لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  کابل شارژ و بست سیلیکونی
 • سایر توضیحات
  شدت و پرتاب مستقیم نور تا ۸۰ مترروشنایی عریض تا ۱۶۰ درجهاستاندارد IPX-6 مقاوم در برابر آبدارای دو لنز با نور متفاوت ZOOM و WIDEجنس بدنه کامل آلومینیوم جهت انتقال حرارت و خنک شدندارای نشانگر میزان باطریدارای ۶ حالت روشنایی و چشمک زنحداقل ۳ ساعت و حداکثر ۶ ساعت مدت زمان کارکرد چراغدارای دو نور قرمز هشدار در طرفینقابل شارژ با انواع خروجی های USB

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل HEADLUX 150 AA

چراغ جلوی دوچرخه تاپیک مدل HEADLUX 150 AA

مشخصات

 • برد
  ۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۵۰ لومن
 • مناسب برای
  کلاه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  پوشش ضدآب و ضدآلودگی
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  قلمی
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد ال ای دی پر قدرت سفید عدد
 • تعداد باتری
  ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ چراغ دوچرخه کملیون مدل RS203-BP

چراغ دوچرخه کملیون مدل RS203-BP

مشخصات

 • برد
  ۵ متر
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  شارژی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ چراغ جلوی دوچرخه سیگما مدل SIGGI

چراغ جلوی دوچرخه سیگما مدل SIGGI

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A

چراغ جلوی دوچرخه مدل XC-222A

مشخصات

 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۱ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  کابل USB
 • سایر توضیحات
  دارای باتری شارژی ۳/۷ ولتلامپ ال ای دی با نور مهتابی با توان ۶ واتبست اورسایزنور ثابت با قابلیت تنظیم و حالت فلاشریمیزان روشنایی ۵۰۰ لومندارای نشانگر اخطار هنگام اتمام شارژ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل RedLite II Blk

چراغ خطر دوچرخه تاپیک مدل RedLite II Blk

مشخصات

 • برد
  ۲۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۵ لومن
 • مناسب برای
  پشت دوچرخه
 • رنگ نور
  قرمز
 • تعداد لامپ
  ۴ عدد ال ای دی بزرگ قرمز عدد
 • سایر توضیحات
  قابلیت دیده شدن تا ۲۲۰ درجه اطراف دوچرخه/ دارای دو حالت روشنایی : ۶۰ ساعت در حالت ثابت، ۱۰۰ ساعت در حالت چشمک زن/ قابل نصب روی لوله زین، کیف و ترکبند تاپیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ چراغ جلوی دوچرخه مدل دوکاره شارژی ۷۵۱

چراغ جلوی دوچرخه مدل دوکاره شارژی 751

مشخصات

 • برد
  ۱۵ متر
 • میزان روشنایی
  ۲۵۰ لومن
 • مناسب برای
  استفاده روزمره
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر شوک های ضربه ای
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  شارژی
 • تعداد لامپ
  ۳ عدد عدد
 • تعداد باتری
  یک عدد شارژی
 • اقلام همراه
  کابل شارژ.بست اور که در زیر نورافکن نصب شده است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ چراغ جلو دوچرخه اوکی مدل ۰۱

چراغ جلو دوچرخه اوکی مدل 01

مشخصات

 • برد
  ۱۰۰ متر
 • رنگ نور
  مهتابی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ چراغ جلوی دوچرخه کومت مدل HJ-035

چراغ جلوی دوچرخه کومت مدل HJ-035

مشخصات

 • برد
  ۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۵۰ لومن
 • رنگ نور
  مهتابی
 • سایر توضیحات
  دارای نور مهتابی، قرمز و آبی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ چراغ جلوی دوچرخه مدل BK04

چراغ جلوی دوچرخه مدل BK04

مشخصات

 • برد
  ۱۵۰ متر
 • میزان روشنایی
  ۱۰۰۰ لومن
 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  مهتابی
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۲ عدد
 • تعداد باتری
  ۱
 • اقلام همراه
  بست سیلیکونی به همراه کابل شارژ
 • سایر توضیحات
  شدت و پرتاب مستقیم نور تا ۱۰۰ مترروشنایی عریض ۱۶۰ درجهاستاندارد IPX-6 مقاوم در برابر آبدارای دو لنز با نور متفاوت ZOOM و WIDEجنس بدنه کامل آلومینیوم جهت انتقال حرارت و خنک شدندارای نشانگر میزان باطریدارای ۶ حالت روشنایی و چشمک زنباتری لیتیومی ۲۰۰۰MAحداقل ۴ ساعت و حداکثر ۸ ساعت مدت زمان کارکرد چراغقابل شارژ با انواع خروجی های USBخروجی USB جهت شارژ وسایل دیگر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی مدل xc-122

چراغ جلو و عقب دوچرخه اوکی مدل xc-122

مشخصات

 • مناسب برای
  جلوی دوچرخه
 • قابلیت‌های مقاومتی
  مقاوم در برابر آب
 • رنگ نور
  قرمز
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • تعداد لامپ
  ۵ عدد
 • تعداد باتری
  قابل شارژ
 • اقلام همراه
  ۱ عدد چراغ جلو با بست۱ عدد چراغ عقب با بستکابل مخصوص شارژ
 • سایر توضیحات
  در سه حالت روشن میشود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید چراغ‌دوچرخه در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید دوچرخه کوهستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا