کتاب و لوازم تحریرکتابخانه

راهنمای خرید انواع تخته وایت برد کودک و پایه‌دار ارزان+ قیمت روز

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید تخته وایت برد باید به آن ها توجه کنید.

اگر به یاد داشته باشید در گذشته بر روی دیوار تمام کلاس‌ها، تخته سیاه وجود داشت که لزوما برای نوشتن بر روی آنها باید از گچ استفاده می‌کردیم. بعدها در رنگ گچ هم تنوع ایجاد شد و شاهد گچ‌های رنگی زیادی بودیم. اما امروزه چون بسیاری از مدارس حالت هوشمند به خود گرفته‌اند و برای جلوگیری از ضررهای احتمالی استفاده از گچ برای دانش آموزان، مدیران حوزه‌ی آموزش و پرورش سراسر کشور، تخته وایت برد را جایگزین تخته سیاه کرده‌اند. البته ممکن است هنوز هم در بسیاری از شهرها و روستاها از تخته سیاه و گچ برای آموزش بهره برده شود. حتی در اغلب کشورهای جهان و یا ایران، ادارات دولتی و خصوصی زیادی برای نشان دادن اهداف خود از تخته وایت برد استفاده می‌کنند.

دانش آموزان در چند سال گذشته به دلیل استفاده از گچ دچار مشکلات تنفسی و حساسیت‌های پوستی می‌شدند، کم کم همه‌ی این عوارض دست به دست یکدیگر دادند و تخته سفید را جایگزین تخته سیاه کردند. تصمیمی که به لحاظ علمی و عملی کاملا به‌‌جا و درست اتخاذ شده بود. نوشتن بر روی تخته سفید و یا حتی پاک کردن مطالب از روی آن نسبت به مدل‌ قبلی بسیار راحت‌تر است، چون اگر می‌خواستیم نوشته‌ای را بر روی تخته سیاه پاک کنیم، فضای کلاس پر از گَرد گچ می‌شد، در نتیجه مجبور بودیم که تخته پاک‌کن را خیس کنیم تا گچ پخش نشود. اما تخته سفید به هیچ عنوان این دردسرها را ندارد.

این وسیله‌ی آموزشی در واقع یکی از ابزار لوازم التحریر است که یادگیری مباحث آموزشی، تجاری، کاری و… را بسیار راحت می‌کند. به گونه‌ای که بسیاری از شرکت‌ها برای توضیح اساسنامه‌ی خود و یا چارت کاری‌شان از این ابزار پرکاربرد بهره می‌برند. امروزه تولیدکنندگان این محصول انواع مختلفی از تخته وایت بردها را روانه‌ی بازار کرده‌اند که انتخاب یک مدل خاص نیاز به دقت خیلی بالا دارد. ما در رسانه‌ی کیمیک قصد داریم که به شما دوستان در خصوص خرید این کالا کمک نماییم تا از فروشگاهی معتبر و با قیمت مناسب این وسیله‌ی پرکاربرد را خریداری کنید. پس با ما همراه باشید.

منظور از تخته وایت‌برد چیست؟

تخته به طور کلی سطح وسیعی است که می‌توان بر روی آن نوشت، حال اگر این نوشتن از طریق گچ باشد به آن تخته سیاه می‌گویند و اگر از طریق ماژیک باشد به آن تخته سفید یا وایت برد گفته می‌شود. غالبا از تخته سفید و سیاه در مراکز آموزشی بهره برده خواهد شد. اگر هم بخواهید متنی که بر روی تخته نوشته‌اید را پاک کنید از یک وسیله‌ی شبیه به ابر استفاده می‌شود که کار آن پاک کردن تخته از اثر ماژیک و گچ می باشد. در حال حاضر در بسیاری از مدارس تخته‌ی سیاه جای خود را به تخته‌ی سفید داده که هم کارایی بیشتری دارد و هم اینکه باعث یادگیری بیشتر دروس هم خواهد شد.

اولین بار شخصی به نام مارتین هیت این وسیله‌ی پرکاربرد را اختراع کرد. در آن زمان اگر می خواستند متنی یا پیامی را یادداشت کنند از دیوار کناری تلفن کمک می‌گرفتند. بعدها این مرد وقتی که در حال کار کردن با نگاتیو فیلم‌ها بود، متوجه شد که می‌توان بر روی فیلم با ماژیک نوشت و به راحتی هم پاک می‌شود. با یافتن این روش، ایده‌ی ساخت اولین وایت برد به ذهنش آمد و وقتی که قصد معرفی اولین نمونه‌اش را داشت، متاسفانه در آتش سوخت، به همین دلیل او به ناچار ایده‌اش را به دَری مارک فروخت و این‌گونه شد که این دو شخص برای اولین بار تخته سفید را ساختند.

حتما بخوانید: راهنمای خرید کوله پشتی مدرسه

استفاده از تخته سفید چه مزایایی دارد:

 • همانطور که گفته شد، استفاده از گچ آلرژی زا است و ممکن است در آینده به انواع مشکلات پوستی و یا آسم دچار شوید، حال آنکه ماژیک به هیچ وجه این عوارض را ندارد.
 • امروزه چون بسیاری از مدارس هوشمند شده‌اند، در نتیجه از ویدئو پروژکتور استفاده می‌کنند. این دستگاه هم فقط بر روی تخته وایت برد به خوبی نوشته‌ها و تصاویر را نمایش می‌دهد.
 • استفاده از ماژیک و در دست گرفتن آن کار بسیار راحتی است در نتیجه اگر مشکل عضلانی دارید و یا اینکه معلول هستید، بهره بردن از تخته سفید برای شما بسیار آسان خواهد بود.
 • در صورت استفاده از تخته سفید، کمتر از کاغذ استفاده خواهید کرد.
 • درست است که تنوع گچ‌ها هم تا حدی زیاد است، اما در مقایسه با رنگ ماژیک‌ها مسلما تنوع رنگی بیشتری را مشاهده خواهید کرد.
 • تخته سفید یا همان وایت برد به راحتی قابل انتقال و جا‌به‌جایی است، اما تخته سیاه را نمی‌توان از یک مکان به مکان دیگر منتقل کرد.
 • اندازه و سایز این تخته‌ها هم بسیار متنوع است و هر سایزی که مورد پسندتان است را می‌توانید خریداری کنید.

آشنایی بیشتر با انواع مدل‌های تخته وایت برد:

 • مدل معمولی: همانطور که از نامشان مشخص است، اندازه‌های مختلفی دارند که می‌توان آنها را بر روی دیوار یا چهارپایه نصب کنید.
 • مدل مغناطیسی: می‌توان گفت مدل مغناطیسی، مانند مدل معمولی است، منتهی با این تفاوت که قابلیت جذب آهنربا دارند. بر روی این تخته‌ها به راحتی می‌توان ماژیک، تخته پاک‌کن و… را قرار داد، البته در صورتی که موارد گفته شده هم دارای آهنربا باشند.
 • مدل شیشه‌ای: زیباترین مدل تخته وایت برد، مدل شیشه‌ای است، چون سطح این مدل‌ها حالت براق و صیقلی دارد، ماژیک به خوبی بر روی آن حرکت می‌کند. متن یا تصاویر نوشته و پخش شده بر روی این تخته، قابلیت نمایش بیشتری دارند. در ضمن این تخته‌ها ضدلک و فرسایش هستند.
 • مدل سرامیکی: احتمالا تاکنون عبارت تخته‌ی سرامیکی را نشنیده باشید، چون به تازگی روانه‌ی بازار شده‌اند. چون جنس سرامیکی دارد ماژیک به خوبی بر روی آن حرکت خواهد کرد. هر نوشته‌ای بر روی آن حک کنید، امکان ندارد که نتوانید پاکش نمایید.
 • مدل هوشمند: بسیاری از مدارس هوشمند از این نوع تخته‌ها استفاده می‌کنند، بسیاری از مراکز آموزشی جهان مدل تخته‌ی هوشمند را برای آموزش و یادگیری انتخاب می‌کنند. تفاوت اصلی این تخته‌ها با تخته‌های معمولی در نوع قلم آنهاست، در تخته وایت برد هوشمند از قلم‌های مخصوصی استفاده می‌شود.

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید تخته وایت برد باید به آنها توجه نمود:

 • اولین نکته توجه به ابعاد این وسیله‌ی کاربردی است؛ قبل از خرید تخته سفید باید به محلی که قرار است آن را قرار دهید توجه داشته باشید، برای مثال اگر تخته را می‌خواهید در کلاس درس نصب نمایید، بهتر است به سراغ ابعاد بزرگ بروید، در غیر اینصورت برای استفاده‌ی خانگی مدل‌های کوچک‌تر جوابگوی نیاز شما خواهند بود.
 • نکته‌ی مهم بعدی که باید به آن توجه شود، دقت در وزن محصول می‌باشد. اگر بخواهید تخته را مدام جا‌به‌جا کنید، نباید خیلی سنگین باشد‌، چون عملا تغییر دادن مکان غیر قابل امکان خواهد بود.
 • به جنس تخته وایت برد حتما دقت کنید، در حال حاضر جنس‌هایی چون چوبی، فلزی، شیشه‌ای و… در بازار موجودند. هرکدام از این جنس‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند که شما دوستان باید مطابق با سلیقه و بودجه‌ی خود یک جنس خاص را انتخاب و خریداری کنید.
 • حتما توجه داشته باشید که برخی از مدل‌های تخته وایت برد فقط بر روی دیوار نصب می‌شوند که بیشتر برای مدارس مناسب هستند، برخی دیگر هم دارای چهارپایه هستند که برای نوشتن تسلط بیشتری داشته باشید.
 • مورد آخر هم دقت در قیمت محصول مورد نظر است، شما عزیزان باید با توجه به بودجه و سلیقه‌ی خود یک مدل خاص را خریداری نمایید. در حال حاضر قیمت این کالا از ارزان شروع می‌شود تا گران که فاکتورهای مهمی بر روی بالارفتن قیمت اثرگذار خواهند بود.

حتما بخوانید: راهنمای خرید انواع مداد رنگی

روش نگهداری از تخته وایت برد:

 • حتما از ماژیک‌های مرغوب و باکیفیت برای نوشتن بر روی تخته سفید استفاده کنید.
 • سعی کنید تخته پاک‌کن انتخابی شما زبر و خشن نباشد، چون بر روی سطح تخته، خط و خطوط ایجاد خواهد کرد.
 • سعی کنید نوشته مدت طولانی بر روی تخته سفید باقی نماند، چون پاک کردن آن بعدا سخت خواهد بود.
 • هیچ وقت از تینر و الکل برای پاک کردن تخته استفاده نکنید.
 • اگر می‌خواهید تخته سعید انتخابی شما مدت طولانی عمر کند، حداقل ماهی یکبار از اسپری پاک کننده وایت برد استفاده نمایید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید تخته وایت برد مورد نظر خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از بهترین نمونه‌‌های تخته سفید ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت کنید.


۱ تخته وایت برد مغناطیسی مدل بتا سایز ۲۰x 30 سانتی متر

تخته وایت برد مغناطیسی مدل بتا سایز 20x 30 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x30x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۵ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  آلومینیم
 • سایر توضیحات
  صفحه مغناطیسی و فریم آلومینیومی دارای قلاب نصب جنس رویه صفحه وایت برد مغناطیسی : ورق وایت بردی کُره ای درجه یک دو پوششه، پاک شدن آسان و راحت بدون ایجاد سایهفریم وایت بردمغناطیسی: آلومینیوم آنادایز شده اکسترود، قالب انحصاری شرکتدر تهیه پروفیل آلومینیوم های شرکت آسا برد از بیلت آلومینیوم استفاده میشود بااستفاده از مواد درجه یکــ (شمش)و عمل اکستروژن (شکل دهی و کشیده شدن)سپس عمل آنادایز( آبکاری) قاب الومینیوم مستحکم ،زیبا میشود همچنین مقاوم جهت ضد تاب برداشتن تخته میباشد فریم های الومینیوم وایت برد در رنگ نقره ای به صورت استاندارد میباشد گوشه های وایت برد مغناطیسی: پلاستیک تزریقی EBS انحصاری شرکت شکیل و زیباجنس پشت کار وایت برد مغناطیسی: ام د ی اف ۳ mil واناچای وسوماترا ( Vanachai و Sumatera وارداتی از کشور تایلند)مخصوص برای استفاده در هوای مرطوب و شرایط سخت مقاوم گردیده همچنین مقاوم جهت ضد تاب برداشتن تخته میباشد. ام دی اف نسبت به نئوپان و فیبرهای متفرقه مقاوم تر و سبک تر میباشد که باعث میشود محصول نهایی تولید شده با ظرافت، محکم وسبک باشد.همچنین به علت سطح صاف وکیفیت ام دی اف های وارداتی تشخیص ام دی اف از نئوپان و فیبر های متفرقه در پشت کار برای مصرف کنندگان بسیار راحت میباشد. طریقه نصب وایت بردمغناطیسی : تمامی وایت برد های شرکت آسا بُرد دارای قلاب نصب متصل در پشت تابلو میباشند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ تخته سیاه مدل Home سایز ۲۳*۲۳ سانتی متر

تخته سیاه مدل Home سایز 23*23 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱*۲۳*۲۳ سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۲ کیلوگرم
 • قطر
  ۲۳ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  تخته سیاه گچی هومهمراه با پایه به صورت رومیزیو قابل استفاده به صورت دیواریمناسب برای یادداشت های روزانه و منوی غذایی و یادداشت های عاشقانه دارای خاصیت نوشتن و پاک کردن آسانمناسب برای هدیه دادن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ تخته سیاه مدل Rz100 سایز ۶۰×۱۰۰ سانتی متر

تخته سیاه مدل Rz100 سایز 60×100 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x1x60 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۴ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  چوب
 • سایر توضیحات
  کالا تخته سیاه با حاشیه چوبی رنگ شده است.ابعاد محصول با احتساب حاشیه ۱۰۰×۶۰ میباشدبرای نوشت بر روی این نوع تخته باید از گچ استفاده کرد.تخته سیاه Rz100 گیره برای نصب آسان به دیوار دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ تخته وایت برد آفرین کد NE30 سایز ۴۰×۳۰ سانتی متر

 تخته وایت برد آفرین کد NE30 سایز 40×30 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۱x31x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۷ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  زهوار آلومینیومی ضخیم (۲ سانتی متری)قلاب ریلی جهت نصب و آویز نمودن آسانابعاد محصول با احتساب زهوار ۴۱×۳۱ سانتی متر می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ تخته وایت برد مدل انعطاف پذیر مغناطیسی سایز ۴۳×۲۸ سانتی متر به همراه ماژیک بسته ۳ عددی

تخته وایت برد مدل انعطاف پذیر مغناطیسی سایز 43x28 سانتی متر به همراه ماژیک بسته 3 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۳x28x0.6 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۳ کیلوگرم
 • قطر
  ۰.۶ سانتی‌متر
 • جنس
  پی وی سی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ تخته وایت برد آفرین کد N040 سایز ۶۰×۴۰ سانتی متر

 تخته وایت برد آفرین کد N040 سایز 60×40 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x40x1.5 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۱.۳ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  زهوار آلومینیومی ضخیم (۲ سانتی متری)قلاب ریلی جهت نصب و آویز نمودن آسانابعاد محصول با احتساب زهوار ۶۱×۴۱ سانتی متر می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ تخته سیاه گچی مدل خرسی سایز ۱۸×۲۶ سانتی متر

تخته سیاه گچی مدل خرسی سایز 18x26 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۶x18x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۳۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  نخته سیاه گچی فانتزی همراه با پایه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز ۶۰×۹۰ سانتی متر

تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز 60x90 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x90x2 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۳ کیلوگرم
 • قطر
  ۲ سانتی‌متر
 • جنس
  سرامیک
 • سایر توضیحات
  صفحه ی مغناطیسی با طول عمر بالا و فریم آلومینیوم رنگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ تخته وایت برد آسا برد مدل فرمیکا سایز ۹۰×۱۲۰ سانتی متر

 تخته وایت برد آسا برد مدل فرمیکا سایز 90×120 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x90x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۵ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ تخته وایت برد آفرین مدل M041 سایز ۶۲×۱۰۰ سانتی متر

تخته وایت برد آفرین مدل M041 سایز 62×100 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x1x62 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۳ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  چوب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز ۴۰×۶۰ سانتی متر

تخته وایت برد مغناطیسی آسا بُرد مدل بتا سایز 40x60 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x60x2 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۱.۷ کیلوگرم
 • قطر
  ۲ سانتی‌متر
 • جنس
  پلاستیک
 • سایر توضیحات
  روکش وایت برد درجه ۱ وارداتی مغناطیسی و قاب فلزی رنگ کاری شدهجنس رویه صفحه وایت برد مغناطیسی : ورق وایت بردی کُره ای درجه یک دو پوششه، پاک شدن آسان و راحت بدون ایجاد سایهفریم وایت بردمغناطیسی: آلومینیوم آنادایز شده اکسترود، قالب انحصاری شرکتدر تهیه پروفیل آلومینیوم های شرکت آسا برد از بیلت آلومینیوم استفاده میشود بااستفاده از مواد درجه یکــ (شمش)و عمل اکستروژن (شکل دهی و کشیده شدن)سپس عمل آنادایز( آبکاری) قاب الومینیوم مستحکم ،زیبا میشود همچنین مقاوم جهت ضد تاب برداشتن تخته میباشدفریم های الومینیوم وایت برد در رنگ نقره ای به صورت استاندارد میباشد گوشه های وایت برد مغناطیسی: پلاستیک تزریقی EBS انحصاری شرکت شکیل و زیباجنس پشت کار وایت برد مغناطیسی: ام د ی اف ۳ mil واناچای وسوماترا ( Vanachai و Sumatera وارداتی از کشور تایلند)مخصوص برای استفاده در هوای مرطوب و شرایط سخت مقاوم گردیده همچنین مقاوم جهت ضد تاب برداشتن تخته میباشد. ام دی اف نسبت به نئوپان و فیبرهای متفرقه مقاوم تر و سبک تر میباشد که باعث میشود محصول نهایی تولید شده با ظرافت، محکم وسبک باشد.همچنین به علت سطح صاف وکیفیت ام دی اف های وارداتی تشخیص ام دی اف از نئوپان و فیبر های متفرقه در پشت کار برای مصرف کنندگان بسیار راحت میباشد. طریقه نصب وایت بردمغناطیسی : تمامی وایت برد های شرکت آسا بُرد دارای قلاب نصب متصل در پشت تابلو میباشند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ تخته وایت برد سمات مدل رو یخچالی طرح مغناطیسی انعطاف پذیر سایز ۳۰×۲۰ سانتی متر به همراه ماژیک بسته ۲ عددی

تخته وایت برد سمات مدل رو یخچالی طرح مغناطیسی انعطاف پذیر سایز 30×20 سانتی متر به همراه ماژیک بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۰x30x0.052 سانتی‌متر
 • قطر
  ۰.۰۵۲ سانتی‌متر
 • جنس
  پی وی سی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ تخته وایت برد شیشه ای عکسنگ مدل CG18 سایز ۸۰ × ۱۲۰ سانتی متر

 تخته وایت برد شیشه ای عکسنگ مدل CG18 سایز ۸۰ × ۱۲۰ سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x80x0.7 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۷ کیلوگرم
 • قطر
  ۰.۷ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  سطح براق جنس مقاومتمام رنگی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ تخته وایت برد آفرین کد M02N سایز ۱۲۰×۹۰ سانتی متر

تخته وایت برد آفرین کد M02N سایز 120×90 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۵۰x2x90 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۹ کیلوگرم
 • قطر
  ۲ سانتی‌متر
 • جنس
  فلز

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ تخته وایت برد آسا برد مدل اکو سایز ۴۰×۶۰ سانتی متر

تخته وایت برد آسا برد مدل اکو سایز 40x60 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x40x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۲.۵ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  آلومینیوم و پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ تخته وایت برد شیشه‌ ای عکسنگ مدل CG12090 سایز ۱۲۰×۹۰ سانتی متر

تخته وایت برد شیشه‌ ای عکسنگ مدل CG12090 سایز 120x90 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۲۰x90x5 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۳ کیلوگرم
 • قطر
  ۰.۶ سانتی‌متر
 • جنس
  شیشه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ تخته وایت برد مدل P-S سایز ۶۰*۸۰ سانتی متر

تخته وایت برد مدل P-S سایز 60*80 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰*۶۰*۲ سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۲ کیلوگرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ تخته وایت برد آفرین کد ۳۱ سایز ۳۰×۲۰ سانتی متر

تخته وایت برد آفرین کد 31 سایز 30×20 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x30x1 سانتی‌متر
 • جنس
  MDF

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ تخته سیاه مدل روس سایز ۲۰×۳۶ سانتی متر

تخته سیاه مدل روس سایز 20×36 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x3x36 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۴۶۰ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  چوب
 • سایر توضیحات
  سایز دقیق مناسب برای آشپزخانه و رومیز مهمانی و تخته آموزش کودکان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ تخته سیاه مدل خانه کد ۱۰۱۲۴ سایز ۲۰*۲۵ سانتی متری

تخته سیاه مدل خانه کد 10124 سایز 20*25 سانتی متری

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰*۲۵ سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۲ کیلوگرم
 • قطر
  ۰.۵ سانتی‌متر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ تخته وایت برد مدل آلفا سایز ۳۰×۵۰ سانتی متر

تخته وایت برد مدل آلفا سایز 30x50 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x30x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۱ کیلوگرم
 • جنس
  آلومینیم
 • سایر توضیحات
  دارای روکش وایت برد کره ای به منطور پاکشوندگی راحت تر و تمیز تر.دارای قلاب فلزی جهت نصب بر روی دیوار.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ تخته وایت برد شیشه ای مدل BG96 سایز ۷۰ × ۱۰۰ سانتی متر

 تخته وایت برد شیشه ای مدل BG96 سایز 70 × 100 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x70x5 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۷ کیلوگرم
 • قطر
  ۰.۷ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  سطح براقسندبلاست شدهجنس مقاوم بی رنگ

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ تخته وایت برد آسا برد مدل اکو سایز ۹۰×۶۰ سانتی متر

تخته وایت برد آسا برد مدل اکو سایز 90×60 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۰x60x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۴ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  آلومینیوم و پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ تخته وایت برد آفرین کد N030 سایز ۳۰×۵۰ سانتی متر

تخته وایت برد آفرین کد N030 سایز 30×50 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x30x1.5 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۸ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  زهوار آلومینیومی ضخیم(۲ سانتی متری)قلاب ریلی جهت نصب و آویز نمودن آسانابعاد محصول با احتساب زهوار ۳۱×۵۰ سانتی متر می باشد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ تخته سیاه مدل کلبه کد ۱۰A سایز ۲۰×۲۵ سانتی متر

تخته سیاه مدل کلبه کد 10A سایز 20x25 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۲۰x2x25 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۶۰.۱۵ کیلوگرم
 • سایر توضیحات
  مناسب برای یادداشت های روزانه و منوی غذایی و یادداشت های عاشقانهدارای خاصیت نوشتن و پاک کردن آسانقابلیت استفاده هر ۲ طرفمناسب برای هدیه دادنهمراه یک عدد گچ سفید، ۲ عدد گچ رنگی و نیز یک تخته پاک کن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ تخته وایت برد آسا برد مدل فرمیکا سایز ۹۰×۶۰ سانتی متر

تخته وایت برد آسا برد مدل فرمیکا سایز 90×60 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۰x90x1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۵ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  آلومینیوم و پلاستیک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ تخته سیاه مدل Rz60 سایز ۶۰×۸۰ سانتی متر

تخته سیاه مدل Rz60 سایز 60×80 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x1x60 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۱.۶۰۰ کیلوگرم
 • قطر
  ۱ سانتی‌متر
 • جنس
  چوب
 • قابلیت‌ها
  قابلیت اتصال به دیوار
 • سایر توضیحات
  کالا تخته سیاه با حاشیه چوبی رنگ شده است.ابعاد محصول با احتساب حاشیه ۶۰ × ۸۰ میباشدبرای نوشت بر روی این نوع تخته باید از گچ استفاده کرد.تخته سیاه Rz60 گیره برای نصب آسان به دیوار دارد.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ تخته وایت برد چاپ بهار مدل مغناطیسی کد ۹ مجموعه ۳ عددی به همراه ماژیک 

تخته وایت برد چاپ بهار مدل مغناطیسی کد 9 مجموعه 3 عددی به همراه ماژیک 

مشخصات

 • ابعاد
  ۹x9x0.1 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۰.۰۵ کیلوگرم
 • جنس
  کاغذ گلاسه
 • قابلیت‌ها
  قابلیت شست‌و‌شو
 • سایر توضیحات
  ضد آب نیست ولی مقاوم در برابر آب هست با ماژیک وایت برد میشود روی این مگنتها نوشت و پاک کرد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ تخته سیاه مدل CAFE سایز ۵۵×۸۵ سانتی متر

تخته سیاه مدل CAFE سایز 55×85 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۵x55x5 سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۵ کیلوگرم
 • قطر
  ۱۰۰ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  تخته سیاه (گچ نویس) دو طرفه تا شوابعد مفید تخته سیاه در هر دو طرف ۷۰×۵۰ سانتی متر میباشد.زوار کار از چوب روسی تهیه شده است.

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ تخته سیاه گچی مدل دو رو به همراه وایت برد سایز ۳۵ در ۲۵ سانتی متر

تخته سیاه گچی مدل دو رو به همراه وایت برد سایز 35 در 25 سانتی متر

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵۰×۲۵۰ سانتی‌متر
 • وزن تقریبی
  ۲۶۰ کیلوگرم
 • قطر
  ۴۳ سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  دو رو ( تخته سیاه و تخته وایت برد )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید تخته وایت برد در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان ‌بگذارید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید ست لوازم اداری رومیزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا