لوازم یدکی خودرو

بلبرینگ چرخ، راهنمای خرید بلبرینگ چرخ جلو و عقب پراید، پژو، سمند، جک و لیفان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید بلبرینگ چرخ باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم یدکی مهم و ضروری در خودرو بلبرینگ چرخ می‌باشد. این قطعه درون کاسه چرخ خودرو قرار می‌گیرد و چرخ روان دیسک یا کاسه چرخ عقب را بر عهده دارد. بدون داشتن این قطعه چرخ خودرو شما حرکت نخواهد کرد و به عبارت بهتر قفل می‌شود. به دلیل اینکه بلبرینگ مدام در حال حرکت و تحت فشار قرار دارد، بنابراین باید از جنس سخت و مقاوم مانند فولاد ساخته شود. بلبرینگ چرخ خودرو یک قطعه مصرفی است و به مرور زمان فرسوده می‌شود و نیاز به تعمیر دارد بنابراین هر راننده‌ای باید با نحوه عمل کرد این قطعه، علائم و نشانه‌های خرابی آن و روش انتخاب بهترین نوع آن آشنایی داشته باشد.

هر گونه صدایی که از چرخ خودرو خود احساس می‌کنید را نباید به پلوس یا بلبرینگ پلوس نسبت دهید، بلکه قبل از تعویض این قطعات باید از سلامت بلبرینگ چرخ خود اطمینان حاصل کنید. برای این کار باید به یک مکانیک ماهر مراجعه نمائید و در صورت اطمینان از خرابی این قطعه نسبت به تعویض آن اقدام کنید. هر خودرو بلبرینگ چرخ مخصوص به خود را دارد، بنابراین شما باید در مورد این قطعه شکل و محل قرارگیری آن یک سری اطلاعات داشته باشید، تا به راحتی بتوانید بلبرینگ چرخ مربوط به خودرو خود را انتخاب و خریداری کنید. زیرا مدل‌های مختلفی از این قطعه در بازار وجود دارد که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به هم دارند و تنها با داشتن مهارت لازم می‌توانید نمونه اصلی از تقلبی آن‌ها را تفکیک کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بلبرینگ چرخ خودرو را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع بلبرینگ چرخ خودرو آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید بلبرینگ چرخ خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

بلبرینگ‌چرخ خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

بلبرینگ به انگلیسی ball bearing یا همان بال برینگ از تعدادی توپ یا ساچمه فولادی که درون دو حلقه فولادی قرار دارند و سبب چرخش این دو قسمت روی هم است، ساخته می‌شود. این قطعه برای قسمت‌های چرخان خودرو یا در اینجا توپی چرخ خودرو استفاده می‌شود. بدون بلبرینگ چرخش با گرمای زیادی همراه است، از این قطعه معمولا برای چرخش روان و بدون اصطکاک استفاده می‌شود، درون محفظه ساچمه‌ای را به وسیله گریس پر می‌کنند که از خوردگی‌ ساچمه‌ها جلوگیری کند و هنگام چرخش صدا ایجاد نشود. همچنین گریس به منظور چرخش روان‌تر و جلوگیری از تولید گرما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دیسک چرخ 

انواع بلبرینگ‌چرخ خودرو:

 1. بلبرینگ‌چرخ جلو خودرو: این قطعه معمولا درون توپی چرخ جلو خودرو نصب می‌شود و به منظور روان سازی چرخش و چرخ و جلوگیری از داغ شدن چرخ خودرو حین حرکت از آن استفاده می‌شود. برای دسترسی به این قطعه باید ابتدا سیستم ترمز روی چرخ باز شده، سپس دیسک چرخ را باز کنید و بعد با باز نمودن چند قطعه از جلوبندی به این قطعه دسترسی پیدا کنید، تعویض این قطعه معمولا به وسیله تراشکاری و ابزار مخصوص صورت می‌گیرد.
 2. بلبرینگ‌چرخ عقب کاسه‌ای: همان طور که می‌دانید سیستم ترمز خودروهای داخلی از دو نوع کاسه‌ای و دیسکی است. بسته به نوع سیستم ترمز شما نوع بلبرینگ به کار رفته در آن متفاوت می‌باشد. برای خودرویی که چرخ‌های عقب آن کاسه‌ای است، باید از بلبرینگ عقب کاسه‌ای استفاده کنید. برای دسترسی به این قطعه باید کاسه چرخ باز شده و سپس به این قطعه دسترسی پیدا کنید. برای تعویض باید از تراشکاری کمک گرفت.
 3. بلبرینگ‌چرخ عقب دیسکی: در خودروهایی که سیستم ترمز آن‌ها دیسکی است نمی‌توان از بلبرینگ نمونه کاسه‌ای استفاده کرد. زیرا از نظر محل قرار گیری و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. اگر خودرو شما از سیستم ترمز دیسکی بهره می‌برد به شما پیشنهاد می‌کنم، حتما از بلبرینگ عقب دیسکی استفاده کنید. برای این منظور حتما با باز کردن سیستم ترمز و دیسک ترمز عقب می‌توانید به این قطعه دسترسی داشته باشید. برای تعویض این قطعه بهتر است از تراشکار و ابزار مخصوص این کار کمک بگیرید.

مزایای استفاده از بلبرینگ چرخ خودرو:

 • نسبت به بلبرینگ سایر قسمت‌های خودرو طول عمر بیشتری دارد به همین علت از ارزش خرید بالایی برخوردار است.
 • سبب چرخش روان چرخ خودرو شده و از قفل کردن چرخ شما بر اثر گرما جلوگیری می‌کند. این قطعه از اتلاف انرژی بر اثر اصطکاک جلوگیری می‌نماید.
 • بدون وجود بلبرینگ، دو فلز روی روی یکدیگر با سرعت در اصطکاک هستند که همین امر سبب خورده شدن فلز و در نهایت بریدن یکی از آن‌ها می‌شود.
 • این قطعه باعث می‌شود، چرخش چرخ خودرو شما به راحتی و بدون سر و صدا ایجاد شود. هنگام خراب شدن این قطعه چرخ شما شروع به صدا دادن می‌کند.

بهترین مارک بلبرینگ چرخ خودرو:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک بلبرینگ‌چرخ به شما معرفی کنیم، شاید تا حد زیادی در حق سایر برندهای باکیفیت بازار کم لطفی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند و معرفی یک محصول خاص به عنوان بهترین مارک بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای بلبرینگ‌چرخ خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بلبرینگ‌چرخ جی تی
 • بلبرینگ‌چرخ جی کاگاوا
 • بلبرینگ‌چرخ بایسته
 • بلبرینگ‌چرخ اس تی
 • بلبرینگ‌چرخ اس کا اف
 • بلبرینگ‌چرخ اچ اس بی
 • بلبرینگ‌چرخ اف آ گ
 • بلبرینگ‌چرخ کانادا دیزل
 • بلبرینگ‌چرخ جی ام بی
 • بلبرینگ‌چرخ کویو
 • بلبرینگ‌چرخ دیناپارت

علائم و نشانه‌های خرابی بلبرینگ چرخ:

 • هنگام حرکت با سرعت بالا صدای ناهنجای از چرخی که بلبرینگ آن مشکل دارد، شنیده می‌شود.
 • اگر با علائم اولیه پی به خرابی این قطعه نبرید، می‌تواند باعث لرزش فرمان خودرو در سرعت‌های بالا می‌شود. این حالت در سرعت‌های پایین هم قابل احساس است.
 • در صورت خرابی این قطعه ممکن است با رها کردن فرمان خودرو به طرفی منحرف شود که بلبرینگ آن قسمت معیوب است.
 • در شرایط خاصی ممکن است به دلیل ضربه ناشی بر اثر خرابی بلبرینگ به ABS چراغ آن پشت صفحه کیلومتر شما روشن شود.
 • ممکن است هنگام حرکت بر سر پیچ‌ها صدای تق تق از چرخ‌ها شنیده‌ شود، این هم یک دلیل برای خرابی بلبرینگ است.
 • سایش نامتعارف لاستیک خودرو هم می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد، زیرا خرابی این قسمت سبب خرابی چرخ می‌شود.
 • داغ شدن بیش از اندازه چرخ هم می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد، زیرا اصطکاک بالا می‌رود.
 • در شرایطی ممکن است به علت عدم رسیدگی زود هنگام به این قطعه شکسته شود و چرخ خودرو شما قفل کند.

بلبرینگ چرخ خودرو از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این محصول وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید، بلبرینگ‌چرخ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای انتخاب روش خرید وجود ندارد و اگر بخواهیم تک تک روش‌ها را به شما معرفی کنیم، شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد. از آنجایی که این کار مستلزم صبر و حوصله زیادی است در ادامه دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می گیرد یعنی خرید حضوری و خرید اینترنتی را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید و از میان مدل‌های موجود یکی را انتخاب و خریداری کنید. در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی بلبرینگ‌چرخ: در این روش شما نیازی به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان مدل‌های موجود یکی را انتخاب و خریداری نمائید. شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر خود می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لنت ترمز

نکات مهم برای خرید بلبرینگ چرخ خودرو:

 1. قیمت بلبرینگ: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید بلبرینگ توجه به قیمت آن می‌باشد. همیشه از خرید اجناس خیلی ارزان خودداری نمائید، زیرا این محصولات معمولا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این وسایل وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید. البته منظور این نیست که همیشه اجناس گران قیمت باکیفیت هستند.
 2. نوع بلبرینگ: همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، این قطعه هم مانند سایر لوازم مربوط به خودرو انواع مختلفی دارد. این شما هستید که باید با توجه به مدل خودرو خود بهترین نوع بلبرینگ را برای خود انتخاب و خریداری کنید. البته بلبرینگ‌چرخ جلو و عقب با یکدیگر متفاوت است، شما مشخص کنید که این قطعه را برای خرج جلو می‌خواهید یا عقب، البته به سیستم ترمز خود هم توجه کنید.
 3. جنس بلبرینگ: این قطعه همیشه تحت فشار و چرخش است، بنابراین باید جنس بدنه آن قوی و مقاوم باشد. بهترین فلز برای تهیه بلبرینگ فلز فولاد است، زیرا علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار و چرخش ضد زنگ هم می‌باشد. توجه داشته باشید که اجناس ارزان قیمت از این جنس نیستند و معمولا از جنس آهن بوده و فاقد کیفیت می‌باشند.
 4. برند محصول: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا این محصولات معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند، تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای نا شناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.
 5. از فروشگاه معتبر خرید کنید: متاسفانه روزانه حجم زیادی جنس تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به اجناس اصلی دارند. تنها راه شناخت این محصولات از یکدیگر داشتن تجربه و مهارت در این زمینه است. پس اگر تجربه و مهارت لازم در زمینه تشخیص این محصولات از یکدیگر را ندارید حتما از یک فروشگاه معتبر خرید کنید تا کلاه سرتان نرود.
 6. لیبل و بسته بندی: همیشه محصولاتی را خریداری کنید که بسته بندی زیبا و شکیل دارند، بسته‌بندی نامناسب نشان دهنده تقلبی بودن کالا است. البته خیلی از شرکت‌های تولید کننده جنس تقلبی آن‌ها را درون بسته بندی کالای اصلی قرار می‌دهند، برای صحت اصل بودن کالا حتما باید درب بسته بندی آن با لیبل شرکت سازنده پلمپ شده باشد. در غیر این صورت شک نداشته باشید که جنس مورد نظر شما تقلبی است.

روش نگهداری از بلبرینگ چرخ خودرو:

 • توجه داشته باشید که با هر بار تعویض لنت باید بلبرینگ‌های چرخ خود را گریس کاری کنید، این کار سبب افزایش طول عمر آن می‌شود.
 • هنگام عبور از روی سرعت‌گیر با سرعت بالا نباید با ترمز گرفته شده از روی سرعت‌گیر عبور کنید، این کار به بلبرینگ‌ها آسیب می‌زند.
 • در صورت خرابی سیستم تعلیق خودرو هر چه سریع‌تر نسبت به رفع خرابی اقدام کنید، با این کار جلوی خراب شدن بلبرینگ‌ها را می‌گیرید.
 • در صورت شنیده شدن کوچکترین صدا از چرخ از سلامت این قطعه اطمینان حاصل کنید، در مواردی با یک گریس کاری ساده می‌توانید جلوی خراب شدن آن را بگیرید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بلبرینگ چرخ مورد نیازتان را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه بلبرینگ چرخ باکیفیت، ارزان و پرفروش موجود در بازار را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر محصول یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت کد ۵۰۳۰۲۲ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت کد 503022 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو – طرح جدید ( یک تیکه )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ بلبرینگ چرخ عقب ان دی بی مدل ۴۴۶۴۹ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب ان دی بی مدل 44649 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۴۶۴۹/۱۰
 • شماره
  ۴۴۶۴۹
 • مناسب برای خودرو
  پراید , سایپا پراید ۱۱۱ , سایپا پراید ۱۵۱ (وانت) , تیبا , تیبا ۲ , ساینا
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۴۶۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین
 • سایر توضیحات
  چرخ عقب پراید (بلبرینگ بزرگ)
 • مدل ۴۴۶۴۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ بلبرینگ چرخ جلو هرینگتون مدل f354821 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو هرینگتون مدل f354821 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  آهن
 • نوع بلبرینگ
  ۱ تیکه
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو ۱ تیکه طرح جدید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل TG107 مناسب برای پراید بسته ۲ عددی

بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل TG107 مناسب برای پراید بسته 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو ۱ تیکه
 • وزن
  ۸۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل AM 42820036 مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته ۲ عددی

بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل AM 42820036 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات

 • شماره
  DAC 42820036
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو ۱ تیکه(مدل بالا)
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بلبرینگ چرخ عقب مدل RR46 مناسب برای پراید مجموعه ۲ عددی

بلبرینگ چرخ عقب مدل RR46 مناسب برای پراید مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ عقب بزرگ و کوچک
 • طرح قدیم ( مدل های قبل ۸۸ )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ بلبرینگ چرخ جلو جی کاگاوا مدل DAC356535 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو جی کاگاوا مدل DAC356535 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت کد ۱۶۴ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت کد 164 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ بلبرینگ چرخ جلو لیفان ۶۲۰ مدل B30020

بلبرینگ چرخ جلو لیفان 620 مدل B30020

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان ۶۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ بلبرینگ چرخ جلو کویو مدل DAC356535 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو کویو مدل DAC356535 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  استیل
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۷۵۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ بلبرینگ چرخ جلو اس کا اف کد Dac356535 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو اس کا اف کد Dac356535 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  dac356535
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  ۱ تیکه
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  اسپانیا/چین/ آلمان

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر مدل GB40574S01 مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر مدل GB40574S01 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  استیل
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ بلبرینگ چرخ جلو اس تی ار مدل GB12438S01 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو اس تی ار مدل GB12438S01 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره
  GB12438S01
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  استیل
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ بلبرینگ چرخ جلو کانادا دیزل مدل ۳۵۶۵۰۰۳۵ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو کانادا دیزل مدل 35650035 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  DAC141- 35650035
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۴۶۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ بلبرینگ چرخ جلو لیفان X60 مدل X1010

بلبرینگ چرخ جلو لیفان X60 مدل X1010

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان X60

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ بلبرینگ چرخ عقب جی کاگاوا مدل G11749 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب جی کاگاوا مدل G11749 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ بلبرینگ چرخ جلو کویو کد Dac356535 مناسب برای تیبا

بلبرینگ چرخ جلو کویو کد Dac356535 مناسب برای تیبا

مشخصات

 • شماره فنی
  dac356535
 • مناسب برای خودرو
  تیبا
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  ۱تیکه
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن/ اسپانیا/ چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ بلبرینگ چرخ جلو کد ۰۱ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو کد 01 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  یک تیکه
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ بلبرینگ چرخ عقب کد ۰۱ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب کد 01 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  عقب
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ بلبرینگ چرخ عقب جی کاگاوا مدل G11949 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب جی کاگاوا مدل G11949 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • ساخت کشور
  ژاپن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ بلبرینگ چرخ عقب جی تی کد ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹ AM مناسب برای پراید مجموعه ۲ عددی

بلبرینگ چرخ عقب جی تی کد 44649/11949 AM مناسب برای پراید مجموعه 2 عددی

مشخصات

 • شماره
  ۱۱۹۴۹/۱۰ – ۴۴۶۴۹/۱۰
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ‌ کوچک چرخ عقب پراید جدید ۱۱۹۴۹/۱۰
 • بلبرینگ‌ بزرگ چرخ عقب پراید جدید ۴۴۶۴۹/۱۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ بلبرینگ چرخ جلو بایسته مدل BY445620 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو بایسته مدل BY445620 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  بلبرینگ چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ بلبرینگ چرخ جلو حامد کد ۱۲۴۳۱ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو حامد کد 12431 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره
  ۱۲۴۳۸
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ بلبرینگ چرخ جلو جی ام بی کد GH0050R0 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو جی ام بی کد GH0050R0 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره
  GH0050R0
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۱۰۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  رول برینگ ۲ ردیفه
 • وزن
  ۵۱۷ گرم
 • ساخت کشور
  کره
 • سایر توضیحات
  رول برینگ ۲ ردیفه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ بلبرینگ چرخ جلو لیفان ۵۲۰ مدل L3001103B1

بلبرینگ چرخ جلو لیفان 520 مدل L3001103B1

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  لیفان ۵۲۰

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ بلبرینگ چرخ جلو فرانتک کد ۴۱۵۵۷۳ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو فرانتک کد 415573 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو
 • طرح جدید ( مدل بعد ۸۹ )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ بلبرینگ چرخ جلو اچ اس بی مدل ami3565 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو اچ اس بی مدل ami3565 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو یک تکه
 • وزن
  ۴۶۵ گرم
 • سایر توضیحات
  مناسب برای پراید( یک تکه جلو )

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ بلبرینگ چرخ جلو ام وی ام ۳۱۵ مدل A13-3001030

بلبرینگ چرخ جلو ام وی ام 315 مدل A13-3001030

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام ۳۱۵ , ام وی ام ۳۱۵S
 • وزن
  ۹۰۳ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ بلبرینگ چرخ جلو ام وی ام ایکس ۳۳ مدل t113001030

بلبرینگ چرخ جلو ام وی ام ایکس 33 مدل t113001030

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  ام وی ام X33
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ بلبرینگ چرخ جلو کویو کد Dac356535 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو کویو کد Dac356535 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  dac356535
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  ۱ تیکه
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن/اسپانیا/چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید بلبرینگ چرخ در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سیفون ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا