لوازم یدکی خودرو

بلبرینگ چرخ، راهنمای خرید بلبرینگ چرخ جلو و عقب پراید، پژو، سمند، جک و لیفان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید بلبرینگ چرخ باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از لوازم یدکی مهم و ضروری در خودرو بلبرینگ چرخ می‌باشد. این قطعه درون کاسه چرخ خودرو قرار می‌گیرد و چرخ روان دیسک یا کاسه چرخ عقب را بر عهده دارد. بدون داشتن این قطعه چرخ خودرو شما حرکت نخواهد کرد و به عبارت بهتر قفل می‌شود. به دلیل اینکه بلبرینگ مدام در حال حرکت و تحت فشار قرار دارد، بنابراین باید از جنس سخت و مقاوم مانند فولاد ساخته شود. بلبرینگ چرخ خودرو یک قطعه مصرفی است و به مرور زمان فرسوده می‌شود و نیاز به تعمیر دارد بنابراین هر راننده‌ای باید با نحوه عمل کرد این قطعه، علائم و نشانه‌های خرابی آن و روش انتخاب بهترین نوع آن آشنایی داشته باشد.

هر گونه صدایی که از چرخ خودرو خود احساس می‌کنید را نباید به پلوس یا بلبرینگ پلوس نسبت دهید، بلکه قبل از تعویض این قطعات باید از سلامت بلبرینگ چرخ خود اطمینان حاصل کنید. برای این کار باید به یک مکانیک ماهر مراجعه نمائید و در صورت اطمینان از خرابی این قطعه نسبت به تعویض آن اقدام کنید. هر خودرو بلبرینگ چرخ مخصوص به خود را دارد، بنابراین شما باید در مورد این قطعه شکل و محل قرارگیری آن یک سری اطلاعات داشته باشید، تا به راحتی بتوانید بلبرینگ چرخ مربوط به خودرو خود را انتخاب و خریداری کنید. زیرا مدل‌های مختلفی از این قطعه در بازار وجود دارد که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به هم دارند و تنها با داشتن مهارت لازم می‌توانید نمونه اصلی از تقلبی آن‌ها را تفکیک کنید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید بلبرینگ چرخ خودرو را دارید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این وسیله ارزشمند به مشکل برخورده‌اید، اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع بلبرینگ چرخ خودرو آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید بلبرینگ چرخ خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

بلبرینگ‌چرخ خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

بلبرینگ به انگلیسی ball bearing یا همان بال برینگ از تعدادی توپ یا ساچمه فولادی که درون دو حلقه فولادی قرار دارند و سبب چرخش این دو قسمت روی هم است، ساخته می‌شود. این قطعه برای قسمت‌های چرخان خودرو یا در اینجا توپی چرخ خودرو استفاده می‌شود. بدون بلبرینگ چرخش با گرمای زیادی همراه است، از این قطعه معمولا برای چرخش روان و بدون اصطکاک استفاده می‌شود، درون محفظه ساچمه‌ای را به وسیله گریس پر می‌کنند که از خوردگی‌ ساچمه‌ها جلوگیری کند و هنگام چرخش صدا ایجاد نشود. همچنین گریس به منظور چرخش روان‌تر و جلوگیری از تولید گرما مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید دیسک چرخ 

انواع بلبرینگ‌چرخ خودرو:

 1. بلبرینگ‌چرخ جلو خودرو: این قطعه معمولا درون توپی چرخ جلو خودرو نصب می‌شود و به منظور روان سازی چرخش و چرخ و جلوگیری از داغ شدن چرخ خودرو حین حرکت از آن استفاده می‌شود. برای دسترسی به این قطعه باید ابتدا سیستم ترمز روی چرخ باز شده، سپس دیسک چرخ را باز کنید و بعد با باز نمودن چند قطعه از جلوبندی به این قطعه دسترسی پیدا کنید، تعویض این قطعه معمولا به وسیله تراشکاری و ابزار مخصوص صورت می‌گیرد.
 2. بلبرینگ‌چرخ عقب کاسه‌ای: همان طور که می‌دانید سیستم ترمز خودروهای داخلی از دو نوع کاسه‌ای و دیسکی است. بسته به نوع سیستم ترمز شما نوع بلبرینگ به کار رفته در آن متفاوت می‌باشد. برای خودرویی که چرخ‌های عقب آن کاسه‌ای است، باید از بلبرینگ عقب کاسه‌ای استفاده کنید. برای دسترسی به این قطعه باید کاسه چرخ باز شده و سپس به این قطعه دسترسی پیدا کنید. برای تعویض باید از تراشکاری کمک گرفت.
 3. بلبرینگ‌چرخ عقب دیسکی: در خودروهایی که سیستم ترمز آن‌ها دیسکی است نمی‌توان از بلبرینگ نمونه کاسه‌ای استفاده کرد. زیرا از نظر محل قرار گیری و اندازه با یکدیگر متفاوت هستند. اگر خودرو شما از سیستم ترمز دیسکی بهره می‌برد به شما پیشنهاد می‌کنم، حتما از بلبرینگ عقب دیسکی استفاده کنید. برای این منظور حتما با باز کردن سیستم ترمز و دیسک ترمز عقب می‌توانید به این قطعه دسترسی داشته باشید. برای تعویض این قطعه بهتر است از تراشکار و ابزار مخصوص این کار کمک بگیرید.

مزایای استفاده از بلبرینگ چرخ خودرو:

 • نسبت به بلبرینگ سایر قسمت‌های خودرو طول عمر بیشتری دارد به همین علت از ارزش خرید بالایی برخوردار است.
 • سبب چرخش روان چرخ خودرو شده و از قفل کردن چرخ شما بر اثر گرما جلوگیری می‌کند. این قطعه از اتلاف انرژی بر اثر اصطکاک جلوگیری می‌نماید.
 • بدون وجود بلبرینگ، دو فلز روی روی یکدیگر با سرعت در اصطکاک هستند که همین امر سبب خورده شدن فلز و در نهایت بریدن یکی از آن‌ها می‌شود.
 • این قطعه باعث می‌شود، چرخش چرخ خودرو شما به راحتی و بدون سر و صدا ایجاد شود. هنگام خراب شدن این قطعه چرخ شما شروع به صدا دادن می‌کند.

بهترین مارک بلبرینگ چرخ خودرو:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک بلبرینگ‌چرخ به شما معرفی کنیم، شاید تا حد زیادی در حق سایر برندهای باکیفیت بازار کم لطفی کرده باشیم. زیرا برندهای باکیفیت زیادی وجود دارند و معرفی یک محصول خاص به عنوان بهترین مارک بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای بلبرینگ‌چرخ خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

 • بلبرینگ‌چرخ جی تی
 • بلبرینگ‌چرخ جی کاگاوا
 • بلبرینگ‌چرخ بایسته
 • بلبرینگ‌چرخ اس تی
 • بلبرینگ‌چرخ اس کا اف
 • بلبرینگ‌چرخ اچ اس بی
 • بلبرینگ‌چرخ اف آ گ
 • بلبرینگ‌چرخ کانادا دیزل
 • بلبرینگ‌چرخ جی ام بی
 • بلبرینگ‌چرخ کویو
 • بلبرینگ‌چرخ دیناپارت

علائم و نشانه‌های خرابی بلبرینگ چرخ:

 • هنگام حرکت با سرعت بالا صدای ناهنجای از چرخی که بلبرینگ آن مشکل دارد، شنیده می‌شود.
 • اگر با علائم اولیه پی به خرابی این قطعه نبرید، می‌تواند باعث لرزش فرمان خودرو در سرعت‌های بالا می‌شود. این حالت در سرعت‌های پایین هم قابل احساس است.
 • در صورت خرابی این قطعه ممکن است با رها کردن فرمان خودرو به طرفی منحرف شود که بلبرینگ آن قسمت معیوب است.
 • در شرایط خاصی ممکن است به دلیل ضربه ناشی بر اثر خرابی بلبرینگ به ABS چراغ آن پشت صفحه کیلومتر شما روشن شود.
 • ممکن است هنگام حرکت بر سر پیچ‌ها صدای تق تق از چرخ‌ها شنیده‌ شود، این هم یک دلیل برای خرابی بلبرینگ است.
 • سایش نامتعارف لاستیک خودرو هم می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد، زیرا خرابی این قسمت سبب خرابی چرخ می‌شود.
 • داغ شدن بیش از اندازه چرخ هم می‌تواند یکی از دلایل خرابی این قطعه باشد، زیرا اصطکاک بالا می‌رود.
 • در شرایطی ممکن است به علت عدم رسیدگی زود هنگام به این قطعه شکسته شود و چرخ خودرو شما قفل کند.

بلبرینگ چرخ خودرو از کجا بخریم؟

به طور کلی روش‌های زیادی برای خرید این محصول وجود دارد که شما از طریق هر یک از این روش‌ها می‌توانید، بلبرینگ‌چرخ مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. در واقع هیچ محدودیتی برای انتخاب روش خرید وجود ندارد و اگر بخواهیم تک تک روش‌ها را به شما معرفی کنیم، شاید نیاز به یک مقاله جداگانه داشته باشد. از آنجایی که این کار مستلزم صبر و حوصله زیادی است در ادامه دو روش را که بیشتر از سایر روش‌ها مورد استفاده قرار می گیرد یعنی خرید حضوری و خرید اینترنتی را به شما معرفی می‌کنیم.

 1. خرید حضوری: در این روش شما باید از منزل و محل کار خود خارج شوید و به یک فروشگاه لوازم یدکی خودرو مراجعه کنید و از میان مدل‌های موجود یکی را انتخاب و خریداری کنید. در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید. زیرا جنس فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی‌شود.
 2. خرید اینترنتی بلبرینگ‌چرخ: در این روش شما نیازی به خروج از منزل و محل کار خود را ندارید و فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید و به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید و از میان مدل‌های موجود یکی را انتخاب و خریداری نمائید. شما هفت روز مهلت تست دارید و در صورت عدم رضایت از محصول مورد نظر خود می‌توانید آن را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید لنت ترمز

نکات مهم برای خرید بلبرینگ چرخ خودرو:

 1. قیمت بلبرینگ: اولین و مهمترین نکته در مورد خرید بلبرینگ توجه به قیمت آن می‌باشد. همیشه از خرید اجناس خیلی ارزان خودداری نمائید، زیرا این محصولات معمولا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این وسایل وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید. البته منظور این نیست که همیشه اجناس گران قیمت باکیفیت هستند.
 2. نوع بلبرینگ: همان طور که در ابتدای مطلب گفته شد، این قطعه هم مانند سایر لوازم مربوط به خودرو انواع مختلفی دارد. این شما هستید که باید با توجه به مدل خودرو خود بهترین نوع بلبرینگ را برای خود انتخاب و خریداری کنید. البته بلبرینگ‌چرخ جلو و عقب با یکدیگر متفاوت است، شما مشخص کنید که این قطعه را برای خرج جلو می‌خواهید یا عقب، البته به سیستم ترمز خود هم توجه کنید.
 3. جنس بلبرینگ: این قطعه همیشه تحت فشار و چرخش است، بنابراین باید جنس بدنه آن قوی و مقاوم باشد. بهترین فلز برای تهیه بلبرینگ فلز فولاد است، زیرا علاوه بر مقاومت بالا در برابر فشار و چرخش ضد زنگ هم می‌باشد. توجه داشته باشید که اجناس ارزان قیمت از این جنس نیستند و معمولا از جنس آهن بوده و فاقد کیفیت می‌باشند.
 4. برند محصول: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید. زیرا این محصولات معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند، تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای نا شناخته بازار بروید زیرا از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید این محصولات وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.
 5. از فروشگاه معتبر خرید کنید: متاسفانه روزانه حجم زیادی جنس تقلبی وارد بازار می‌شود که از نظر شکل ظاهری شباهت زیادی به اجناس اصلی دارند. تنها راه شناخت این محصولات از یکدیگر داشتن تجربه و مهارت در این زمینه است. پس اگر تجربه و مهارت لازم در زمینه تشخیص این محصولات از یکدیگر را ندارید حتما از یک فروشگاه معتبر خرید کنید تا کلاه سرتان نرود.
 6. لیبل و بسته بندی: همیشه محصولاتی را خریداری کنید که بسته بندی زیبا و شکیل دارند، بسته‌بندی نامناسب نشان دهنده تقلبی بودن کالا است. البته خیلی از شرکت‌های تولید کننده جنس تقلبی آن‌ها را درون بسته بندی کالای اصلی قرار می‌دهند، برای صحت اصل بودن کالا حتما باید درب بسته بندی آن با لیبل شرکت سازنده پلمپ شده باشد. در غیر این صورت شک نداشته باشید که جنس مورد نظر شما تقلبی است.

روش نگهداری از بلبرینگ چرخ خودرو:

 • توجه داشته باشید که با هر بار تعویض لنت باید بلبرینگ‌های چرخ خود را گریس کاری کنید، این کار سبب افزایش طول عمر آن می‌شود.
 • هنگام عبور از روی سرعت‌گیر با سرعت بالا نباید با ترمز گرفته شده از روی سرعت‌گیر عبور کنید، این کار به بلبرینگ‌ها آسیب می‌زند.
 • در صورت خرابی سیستم تعلیق خودرو هر چه سریع‌تر نسبت به رفع خرابی اقدام کنید، با این کار جلوی خراب شدن بلبرینگ‌ها را می‌گیرید.
 • در صورت شنیده شدن کوچکترین صدا از چرخ از سلامت این قطعه اطمینان حاصل کنید، در مواردی با یک گریس کاری ساده می‌توانید جلوی خراب شدن آن را بگیرید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بلبرینگ چرخ مورد نیازتان را خریداری کنید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه بلبرینگ چرخ باکیفیت، ارزان و پرفروش موجود در بازار را برای شما جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر محصول یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DU356500352RS مناسب برای پراید

 بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DU356500352RS مناسب برای پراید

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۷۰۰۰۰۰۱۱۰۱۲۶
 • شماره فنی
  DU356500352RS
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو پراید تقویتی
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ ام سی بی تقویتیکد اختصاصی محصول DU356500352RS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ بلبرینگ چرخ عقب کای وای کا مدل ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب کای وای کا مدل 44649/11949 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • شماره
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۳۶۰۰
 • نوع بلبرینگ
  خودرویی
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن
 • سایر توضیحات
  ساخت کشور ژاپنمناسب پراید مدل ۸۵ به بالایک عدد بلبرینگ بزرگ و یک عدد بلبرینگ کوچکبرند KYK (قدیمی)کیفیت عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر کد XGB41140.R00 مناسب برای ال ۹۰

 بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر کد XGB41140.R00 مناسب برای ال 90

مشخصات

 • شماره فنی
  XGB41140.R00
 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو ال۹۰ ABS
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو ال۹۰ ABS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ بلبرینگ بزرگ چرخ عقب پاسیکو مدل P851 مناسب برای پراید

بلبرینگ بزرگ چرخ عقب پاسیکو مدل P851 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره
  ۴۴۶۴۹/۱۰
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ بلبرینگ چرخ جلو جی تی کد ۸۸۶۱۰۰ مناسب برای پژو ۴۰۵ و سمند و پارس

بلبرینگ چرخ جلو جی تی کد 886100 مناسب برای پژو 405 و سمند و پارس

مشخصات

 • شماره
  DAC 42820036
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ بلبرینگ چرخ عقب کویو مدل ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹ مناسب برای پراید بسته دو عددی

بلبرینگ چرخ عقب کویو مدل 44649/11949 مناسب برای پراید بسته دو عددی

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • شماره
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • مناسب برای خودرو
  پیکان
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۴۵۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۲۴۵ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن
 • سایر توضیحات
  مناسب برای چرخ عقب پراید (مدل ۸۵ به بالا)مناسب برای چرخ جلو پیکان امکان بازگشت در صورت اصل نبودن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ بلبرینگ چرخ جلو اچ آی سی کد ۷۳۲۱ مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲

بلبرینگ چرخ جلو اچ آی سی کد 7321 مناسب برای پژو 206 تیپ 2

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۷۶۵۴۶۸۷۵۴۸۷۴۱۲
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلزی
 • حداکثر دور
  ۳۵۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۵۷۵ گرم
 • ساخت کشور
  ایران
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو پژو ۲۰۶ تیپ ۲

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ بلبرینگ چرخ عقب اچ آی سی مدل ۴۴۶۴۹ مناسب برای پراید

 بلبرینگ چرخ عقب اچ آی سی مدل 44649 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۱
 • نوع بلبرینگ
  استوانه ای
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۱۲۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت مدل BAH0185 مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو دیناپارت مدل BAH0185 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۹۰۴۸۱۲۲۰۴۵۳۴
 • شماره فنی
  BAH0185
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • حداکثر دور
  ۲۸۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۵۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ بلبرینگ چرخ عقب اس ان آر کد ۰۴۸۰۱۹

بلبرینگ چرخ عقب اس ان آر کد 048019

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  رنو ساندرو
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  استیل
 • حداکثر دور
  ۳۵۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • وزن
  ۴۸۸ گرم
 • ساخت کشور
  فرانسه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ بلبرینگ چرخ عقب تاپه مدل ۱۲۵۲ مناسب برای وانت نیسان

بلبرینگ چرخ عقب تاپه مدل 1252 مناسب برای وانت نیسان

مشخصات

 • شماره فنی
  CR1252L
 • مناسب برای خودرو
  نیسان زامیاد
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلزی و پلاستیکی
 • نوع بلبرینگ
  بلبرینگ
 • وزن
  ۷۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ بلبرینگ چرخ جلو عظام کد ۰۰۱ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو عظام کد 001 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولادی
 • نوع بلبرینگ
  ساچمه ای

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ بلبرینگ چرخ جلو هرینگتون مدل f354821 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو هرینگتون مدل f354821 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  آهن
 • نوع بلبرینگ
  ۱ تیکه
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو ۱ تیکه طرح جدید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل DAC428236 مناسب برای پژو ۲۰۶/تیپ ۵

بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل DAC428236 مناسب برای پژو 206/تیپ 5

مشخصات

 • شماره فنی
  DAC428236
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید شماره فنی محصول را با محصول مورد نظر خود تطابق دهید . مناسب برای ۲۰۶ تیپ ۵ و ۶

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ بلبرینگ چرخ جلو اچ اس بی مدل dac356 مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو اچ اس بی مدل dac356 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو یک تکه
 • وزن
  ۶۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ بلبرینگ چرخ جلو عظام کد ۳۱۵۴۰۱۶ مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو عظام کد 3154016 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • شماره فنی
  ۶۰۰۰۶۲۵۰
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰ دور بر دقیقه
 • نوع بلبرینگ
  بلبرینگ چرخ جلو
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۷۹۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ بلبرینگ چرخ جلو اچ آی سی کد ۵۰۳۵ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو اچ آی سی کد 5035 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۹۰۴۷۶۱۲۰۱۶۵۳
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلزی
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۲۱۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ بلبرینگ چرخ جلو کویو کد ۵۰۵ مناسب برای کاپرا

بلبرینگ چرخ جلو کویو کد 505 مناسب برای کاپرا

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  نیسان زامیاد
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلزی
 • نوع بلبرینگ
  ۱۰.۲۹.۴۹
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ژاپن
 • سایر توضیحات
  سایز ۱۰.۲۹.۴۹ مناسب کاپرا و لندمارک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DAC428200362RC مناسب برای پژو ۴۰۵

 بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DAC428200362RC مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۷۰۰۰۰۰۱۱۰۱۲۶
 • شماره فنی
  DAC428200362RC
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو پژو ۴۰۵
 • وزن
  ۵۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DAC356500352RS مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو ام سی بی کد DAC356500352RS مناسب برای پراید

مشخصات

 • شناسه کالا
  ۲۷۰۰۰۰۰۱۱۰۱۲۶
 • شماره فنی
  DAC356500352RS
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو پراید یک تکه
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ ام سی بیکد اختصاصی محصول DAC356500352RS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ بلبرینگ چرخ عقب اچ ای سی کد ۱۱۹۴۹ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ عقب اچ ای سی کد 11949 مناسب برای پراید

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  سایپا پراید ۱۱۱
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد الیاژی
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  دو تکه
 • نوع خودرو
  سواری
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ کوچک جدید چرخ عقب پراید شماره ۱۱۹۴۹

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر کد XGB41140.R00 مناسب برای ال ۹۰

 بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر کد XGB41140.R00 مناسب برای ال 90

مشخصات

 • شماره فنی
  XGB41140.R00
 • مناسب برای خودرو
  رنو L90
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو ال۹۰ ABS
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو ال۹۰ ABS

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ بلبرینگ چرخ عقب کانادا دیزل مدل ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹ مناسب برای پراید بسته دو عددی

بلبرینگ چرخ عقب کانادا دیزل مدل 44649/11949 مناسب برای پراید بسته دو عددی

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • شماره
  ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۲
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب( بسته دو عددی)
 • وزن
  ۲۴۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ بلبرینگ چرخ جلو پاسیکو مدل P854 مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو پاسیکو مدل P854 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
 • وزن
  ۱۲۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ بلبرینگ چرخ عقب جی تی کد ۴۴۶۴۹/۱۱۹۴۹ AM مناسب برای پراید مجموعه ۴ عددی

بلبرینگ چرخ عقب جی تی کد 44649/11949 AM مناسب برای پراید مجموعه 4 عددی

مشخصات

 • شماره
  ۱۱۹۴۹/۱۰ – ۴۴۶۴۹/۱۰
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۴
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ عقب
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ‌ کوچک چرخ عقب پراید جدید ۱۱۹۴۹/۱۰(۲عدد)بلبرینگ‌ بزرگ چرخ عقب پراید جدید ۴۴۶۴۹/۱۰(۲عدد)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر مدل S01.40574 مناسب برای پژو ۴۰۵

بلبرینگ چرخ جلو اس ان آر مدل S01.40574 مناسب برای پژو 405

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۰۵۷۴S01
 • شماره
  GB40574S01
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۴۰۵
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  استیل
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  اصلی
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۷۷۵ گرم
 • ساخت کشور
  فرانسه

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل DAC428236 مناسب برای پژو ۲۰۷

بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل DAC428236 مناسب برای پژو 207

مشخصات

 • شماره فنی
  DAC428236
 • مناسب برای خودرو
  پژو ۲۰۶
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۸۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید شماره فنی محصول را با محصول مورد نظر خود تطابق دهید.بلبرینگ فوق دوبل میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل GB12438S01 مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو تجارت بلبرینگ حامد مدل GB12438S01 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره فنی
  GB12438S01
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • ساخت کشور
  ایران
 • سایر توضیحات
  لطفا در هنگام خرید شماره فنی محصول را با محصول مورد نظر خود تطابق دهید.بلبرینگ فوق دوبل میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل ۳۵۶۵۰۰۳۵ مناسب برای پراید

بلبرینگ چرخ جلو جی تی مدل 35650035 مناسب برای پراید

مشخصات

 • شماره
  ۳۵۶۵۰۰۳۵ DAC
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فلز
 • نوع بلبرینگ
  چرخ جلو
 • سایر توضیحات
  بلبرینگ چرخ جلو – طرح جدید

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ بلبرینگ چرخ عقب حامد کد ۴۴۶۴۹/۱۰ ۱۱۹۴۹/۱۰ مناسب برای  پراید بسته دو عددی

بلبرینگ چرخ عقب حامد کد 44649/10 11949/10 مناسب برای  پراید بسته دو عددی

مشخصات

 • شماره فنی
  ۴۴۶۴۹/۱۰ ۱۱۹۴۹/۱۰
 • مناسب برای خودرو
  پراید
 • تعداد در بسته‌بندی
  ۱
 • جنس کالا
  فولاد
 • حداکثر دور
  ۳۰۰۰
 • نوع بلبرینگ
  مخروطی
 • نوع خودرو
  سواری
 • وزن
  ۱۵۰ گرم
 • ساخت کشور
  چین

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید بلبرینگ چرخ در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بیشتر بخوانید: راهنمای خرید سیفون ظرفشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا