لوازم جانبی خودرو

کیت مکش، راهنمای خرید انواع کیت مکش هوای خودرو حرفه‌ای و ارزان

نکات مهم و کاربردی که هنگام خرید کیت مکش هوای خودرو باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

یکی از وسایل ارزان قیمتی که به وسیله آن به راحتی می‌توان موتور خودرو را تقویت کرد کیت مکش هوای موتور خودرو است. این قطعه معمولا به جای هواکش فابریک خودرو نصب می‌شود و کار آن ورود هوای بیشتر به درون محفظه احتراق در نتیجه بالا رفتن راندمان و تقویت موتور خودرو می‌باشد. اگر نگاهی به داخل کاپوت تمامی ماشین‌های مسابقه‌ای بیاندازید، متوجه می‌شوید که روی تک تک آن‌ها کیت مکش نصب کرده‌اند. یکی از فاکتورهای مهم برای انجام احتراق و سوختن وجود هوا است، حال هر چه شما هوای بیشتری وارد محفظه احتراق کنید، سوختن بهتر صورت می‌گیرد در نتیجه علاوه بر کاهش مصرف سوخت و جلوگیری از احتراق ناقص راندمان موتور خودرو هم افزایش می‌یابد. البته به شرط اینکه خودرو شما همین اندازه که هوا را وارد موتور می‌کند، قدرت خارج کردن گازهای ناشی از سوختن را هم داشته باشد.

درست است که شما به نصب کیت مکش روی خودرو خود هوای بیشتری وارد موتور می‌کنید، اما کار اصولی و درست را زمانی انجام می‌دهید که خودرو شما به همین اندازه گازهای ناشی از سوختن را از اگزوز خارج کند. به همین علت شما باید همراه با کیت مکش یک هدرز باکیفیت هم جایگزین منیفولد فابریک خود کنید، تا راحت‌تر گازهای خروجی ناشی از سوختن از اگزوز خودرو شما خارج شود. یعنی اگر با نصب کیت مکش ۱۰ اسب بخار به قدرت موتور خور اضافه می‌کنید با نصب هدرز هم ۱۰ اسب بخار دیگر به قدرت موتور خود اضافه می‌کنید. در واقع این دو قطعه هدرز و کیت مکش مکمل یکدیگر هستند و بهتر است برای نتیجه گیری بهتر هر دو را روی وسیله نقلیه خود داشته باشید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید خودرو خود را از حالت فابریک خارج کنید و روی آن کیت مکش نصب کنید، شاید هم تصمیم خود را برای خرید کیت مکش گرفته باشید، اما با توجه به تنوع زیاد مدل‌ها و قیمت‌ها با خرید این قطعه ارزشمند به مشکل برخورده باشید، اما اصلا نگران نباشید. ما در این مقاله شما را با انواع کیت مکش خودرو آشنا می‌کنیم و به شما یک سری نکات مهم را که هنگام خرید کیت مکش باید به آن‌ها توجه داشته باشید را آموزش می‌دهیم.

کیت‌مکش خودرو چیست و چه کاربردی دارد؟

این کیت در واقع از یک لوله مستقیم ساخته می‌شود که فاقد هر گونه فیلتر و تجهیزات اضافی است به همین علت حجم هوای بیشتری را وارد موتور خودرو می‌کند. معمولا برای افزایش کارایی این قطعه روی آن یک توربو شارژ یا فن قرار می‌گیرد که میزان هوای بیشتری را وارد موتور کند. همان طور که می‌دانید هر چه هوای بیشتری وارد محفظه احتراق شود، سوختن آسان‌تر صورت می‌گیرد در نتیجه راندمان خودرو شما بالا می‌رود به همین علت است که از این قطعه برای تقویت کردن موتور خودرو استفاده می‌کنند. فراموش نکنید که با انجام دادن هر تغییر کوچک در موتور خودرو باید کامپیوتر آن را با شرایط جدید برنامه ریزی یا ریمپ کنید تا بیشترین نتیجه را داشته باشد.

حتما بخوانید: راهنمای خرید فرچه نظافت خودرو

انواع کیت‌مکش هوای موتور خودرو:

 1. کیت‌مکش هوای موتور ساده: ساده‌ترین کیت تقویت موتور که به جای هواکش اورجینال روی خودرو شما نصب می‌شود. این قطعه تنها یک لوله فلزی یا پلاستیکی بدون پیچ و خم بوده که نسبت به هواکش قبلی هوای بیشتری را وارد محفظه احتراق می‌کند.
 2. کیت‌مکش هوای موتور توبو فن: این مدل در واقع از نظر طراحی همان نمونه معمولی است با این تفاوت که روی آن یک توربو شارژر نصب می‌شود. توربو یا همان فن پره‌هایی دارد که با چرخش آن‌ها هوای بیشتری وارد موتور خودرو شما می‌شود. این توربو فن‌ها در دو نمونه برقی و مکانیکی موجود می‌باشند.
 3. کیت‌مکش هوای سرد: این کیت علاوه بر وارد کردن هوای بیشتر به درون محفظه احتراق و بالا بردن راندمان موتور سبب خنک شدن بیشتر موتور هم می‌شود. زیرا هوای سرد را مستقیم وارد موتور خودرو می‌کند. از نظر ساخت و طراحی همان نمونه معمولی هستند، تنها محل قرار گیری آن‌ها متفاوت است به طوری که سر کیت در مجاورت هوای آزاد قرار می‌گیرد و هوا را مستقیم وارد موتور می‌کند.
 4. کیت‌مکش فیلتر اسپورت: با توجه به اینکه این لوله مستقیم ضررهایی هم برای موتور خودرو دارد، مانند وارد کردن گرد و غبار و دوده به درون محفظه احتراق بهتر از یک فیلتر هوای اسپورت در قسمتی که کمترین میزان را روی ورودی هوا داشته باشد نصب شود. این کیت‌ها استانداردتر هستند و فشار کمتری به موتور خودرو وارد می‌کنند و نسبت به کیت‌های معمولی مصرف سوخت را هم بالا نمی‌برند.
 5. کیت‌مکش هوای سرد کوتاه: این مدل قیمت کمتری دارد، دسترسی به فیلتر هوای موتور آسان‌تر است در نتیجه نصب و راه اندازی آسان‌تری دارد. اگر می‌خواهید خودرو شما بیش از حد از حالت فابریک خارج نشود حتما این نمونه را خریداری کنید. زیرا انتهای لوله درون کاپوت قرار می‌گیرد و در مجاورت هوای آزاد قرار ندارد.
 6. کیت‌مکش هوای سرد واقعی: به دلیل افزایش اندازه این کیت نسبت به مدل‌های معمولی قیمت آن هم مقداری از نمونه قبلی گران‌تر است‌. نصب و راه اندازی آن‌ها نیاز به یک متخصص دارد چون خروجی این کیت باید در مجاورت هوای آزاد قرار بگیرد و نه هوای داخل کاپوت خودرو، در این مدل فیلتر هوا در خارجی‌ترین قسمت کیت قرار می‌گیرد.

دلیل عدم نصب کیت مکش توسط خودرو ساز روی خودرو چیست؟

 • اولین دلیلی که باعث می‌شود خودرو ساز این قطعه را روی خودرو نصب نمی‌کند، قیمت بالای این کیت نسبت به هواکش معمولی است. که این امر می‌تواند روی قیمت نهایی خودرو تاثیر زیادی داشته باشد.
 • دومین دلیل نصب نکردن این قطعه زمان بر بودن مراحل ساخت آن است به همین علت شرکت‌های سازنده خودرو برای صرفه جویی در زمان مدل فابریکی را به این کیت ترجیح می‌دهند.
 • همان طور که می‌دانید با نصب این قطعه صدای موتور خودرو بیشتر می‌شود که با یک سری از استاندارد‌های داخلی هم خوانی ندارد به همین علت نمونه فابریک را نصب می‌کنند.
 • طبق آزمایش‌های صورت گرفته به وسیله این شرکت‌ها ورود هوای بیشتر به داخل موتور باعث بالا رفتن مصرف سوخت می‌شود به هین علت به شما توصیه می‌کنیم، حتما بعد از نصب این قطعه خودرو خود را ریمپ کنید.

مزایای نصب کیت مکش هوای موتور روی خودرو:

 • نصب این قطعه روی خودرو باعث افزایش پنج تا ده درصدی قدرت موتور شما می‌شود، همان طور که می‌دانید این قطعه محدودیت‌های ورود هوا به داخل موتور را حذف می‌کند.
 • نصب و راه اندازی آن‌ها بسیار ساده است، یعنی شما به راحتی می‌توانید در عرض چند ساعت آن را روی خودرو خود نصب کنید، البته مدل‌هایی هم وجود دارند که نصب آن‌ها به زمان بیشتری نیاز دارد.
 • شما در صورت عدم رضایت از کاری که انجام داده‌اید به راحتی می‌توانید فیلتر هوای قبلی خود را جایگزین فیلتر اسپورت کنید، این کار معمولا زمان فروش خودرو صورت می‌گیرد.
 • اگر چه نصب این کیت روی موتور خودرو میزان گازهای خروجی را افزایش می‌دهد و هوا را بیشتر آلوده می‌کنید، اما در کاهش مصرف سوخت شما اثر چشمگیری دارد.
 • شاید داشتن صدای اسپورت برای خودرو شما یک مزیت مهم باشد، اما با نصب این قطعه روی موتور خودرو صدای زیبا و هیجان انگیزتری پیدا می‌کند‌.

بهترین مارک کیت مکش خودرو:

اگر بخواهیم تنها یک برند خاص را به عنوان بهترین مارک کیت‌مکش به شما معرفی کنیم، شاید تا حد زیادی در حق سایر برندهای باکیفیت بازار کم لطفی کرده باشیم، از طرفی معرفی یک محصول خاص به عنوان بهترین مارک هم بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و نه معرفی یک محصول خاص پس از آنجایی که وب سایت کیمیک یک رسانه علمی و آموزشی است و نه تبلیغاتی در ادامه لیستی از بهترین برندهای کیت‌مکش هوای موتور خودرو را به شما معرفی می‌کنیم.

 • کیت‌مکش هوای موتور کی اند ان
 • کیت‌مکش هوای موتور ای کی
 • کیت‌مکش هوای موتور وست گیت
 • کیت‌مکش هوای موتور جنت اینتر سامکو
 • کیت‌مکش هوای موتور اچ زد پاور
 • کیت‌مکش هوای موتور پی وای اس

راهنمای خرید کیت مکش هوای موتور خودرو:

اگر به دنبال یک راه آسان و سریع با پرداخت کم‌ترین هزینه برای تقویت موتور خودرو خود هستید، بهترین روش را انتخاب کرده‌اید. زیرا نسبت به روش‌های مشابه بیشترین تاثیر گذاری را روی خودرو شما دارد. مانند هر وسیله دیگر که برای تیونینگ موتور خودرو خود انتخاب می‌کنید، برای اینکه بیشترین نتیجه و کارایی را داشته باشید باید به یک سری نکات هنگام خرید کیت‌مکش خودرو توجه داشته باشید.

حتما بخوانید: راهنمای خرید هدلایت خودرو

نکات مهم برای خرید کیت مکش هوای موتور خودرو:

 1. تناسب با مدل خودرو: بیشتر شرکت‌های سازنده این قطعه را طوری طراحی می‌کنند که هر خودرو با توجه به نوع، سال تولید و مدل خود یک کیت مخصوص به خود را دارد. بهتر است قبل از اینکه سفارش خود را نهایی کنید و به مرحله پرداخت بروید، مطمئن شوید که کیت خریداری شده بیشترین میزان سازگاری را با خودرو مورد نظر شما دارد‌.
 2. جنس ماده سازنده: دومین نکته مهمی که هنگام خرید این وسیله باید به آن توجه داشته باشید، جنس ماده‌ای است که کیت مورد نظر شما از آن ساخته شده است. هدف این قطعه بعد از ورود هوای بیشتر وارد کردن هوای سرد به داخل موتور و خنک سازی این قسمت می‌باشد. به همین علت باید اطمینان حاصل کنید که جنس ماده‌ای که از آن ساخته شده مقاومت لازم در برابر اختلاف دما را داشته باشد.
 3. نوع سیستم هوای سرد: در حالت کلی دو نوع از این وسیله وجود دارد که شما باید با توجه به نیاز خود یکی از آن‌ها را انتخاب و خریداری کنید. سیستم مکش هوای کوتاه و سیستم مکش‌ هوای سرد واقعی، در نمونه اول دسترسی به فیلتر هوا آسان است و نصب و طراحی ساده‌تری دارند اما در نمونه دوم یعنی هوای سرد واقعی، فیلتر هوا در بیرونی‌ترین قسمت قرار دارد که همین امر سبب ورود هوای سرد بیشتر به درون موتور می‌شود.
 4. جریان ورودی لوله: شاید بهترین روش برای ارتقا پیدا کردن از یک نقطه به نقطه بالاتر مستقیم بودن مسیر باشد. به همین دلیل هنگام خرید این قطعه باید جریان لوله را هم در نظر بگیرید. در مورد سیستم هوای سرد واقعی این موضوع تفاوت بیشتری را نشان می‌دهد. زمانی که شما از یک لوله مستقیم استفاده می‌کنید، نسبت به حالتی که لوله انحنای زیادی دارد، جریان هوای بیشتری را ایجاد می‌کند.
 5. محافظت از ورود آب: در این کار فقط ورود هوای سرد اهمیت ندارد، بلکه مهم این است که آب یا رطوبت هوا وارد موتور خودرو نشود زیرا عواقب خطرناکی را به همراه خواهد داشت. اگر قصد خرید یک نمونه هوای سرد واقعی را دارید، حتما از یک متخصص تقویت موتور در این زمینه کمک بخواهید. به دنبال کسانی باشید که در مورد مدل خودرو شما بیشترین تخصص را دارند، این افراد به شما کمک زیادی در این مورد خواهند کرد.
 6. برند محصول: همیشه برندهای معروف و شناخته شده بازار را خریداری کنید، این محصولات معمولا باکیفیت هستند و از قبل امتحان خود را پس داده‌اند. تجربه ثابت کرده تا زمانی که یک برند معروف و شناخته شده وجود دارد، نباید به سراغ برندهای نا شناخته بازار بروید زیرا این محصولات از کیفیت لازم برخوردار نیستند و با خرید آن‌ها وقت و هزینه خود را هدر می‌دهید.

با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید کیت مکش خودرو مورد نیاز خود را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از چند نمونه کیت مکش خودرو ارزان، باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.


۱ کیت مکش هوای موتور خودرو ای کی مدل A0922 پژو ۲۰۶

کیت مکش هوای موتور خودرو ای کی مدل A0922 پژو 206

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۹×۳۲×۱۱ سانتی‌متر
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو ۲۰۶
 • سایر توضیحات
  – محفظه هوا- لوله آلومنیوم یکپارچه- لوله مخصوص بخار روغن- اتصال (جنت) لوله بخار روغن- فیلتر هوای اسپرت- اتصال (جنت) به ورودی دریچه گاز – بست – پیچ و مهره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲ کیت مکش هوای موتور خودرو کد ۰۱۲

کیت مکش هوای موتور خودرو کد 012

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x7x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  قابل نصب روی کلیه خودوها

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳ کیت مکش هوا خودرو مدل bf235

کیت مکش هوا خودرو مدل bf235

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x7x45 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب انواع خودرو های ایرانی و خارجی
 • اقلام همراه
  یک عدد کلیپس نگه دارنده و یک عدد زانو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۴ کیت مکش هوای موتور خودرو مدل p104 مناسب برای پراید

کیت مکش هوای موتور خودرو مدل p104 مناسب برای پراید

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x11x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پراید یورو ۲
 • سایر توضیحات
  این کیت مکش پشت منیفیلد هوا بسته میشود. دقیقا به جای واشر منیفلد هوا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۵ کیت مکش هوا خودرو مدل S2002

کیت مکش هوا خودرو مدل S2002

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۴x7x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۷۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای تمامی خودرو ها حتی خارجی و دوگانه سوز
 • اقلام همراه
  فیلترزانوبست فلزی
 • سایر توضیحات
  با قابلیت تنظیم ارتفاع در خودرو های ایرانی و خارجی با کمی تغییر قابل نصب میباشد. (رنگ فیلتر به صورت رندم ارسال میگردد)

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۶ کیت مکش هوا موتور مدل NSF415 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مجموعه دو عددی

 کیت مکش هوا موتور مدل NSF415 مناسب برای پژو 206 تیپ 2 مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x24x18 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۲ (موتور TU3)
 • اقلام همراه
  بست‌ها – فیلتر هوا
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۷ کیت مکش هوا موتور مدل NPF250 مناسب برای پراید

کیت مکش هوا موتور مدل NPF250 مناسب برای پراید

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x34x10 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  انواع پراید
 • اقلام همراه
  اتصالات – بست‌ها – فیلتر هوا
 • سایر توضیحات
  کیت مکش جنس آلومینیوم که باعث افزایش بیشتر بازدهی می‌شود به همراه فیلتر هوای با کیفیت که شما را از تهیه جداگانه آن بی‌نیاز می‌کند

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۸ کیت مکش مدل تورنادو کد vl850 مناسب برای پارس

کیت مکش مدل تورنادو کد vl850 مناسب برای پارس

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۷x36x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  انواع خودروهای دارای موتور tu5
 • اقلام همراه
  به همراه بست‌ها و اتصالات
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۹ کیت مکش هوا موتور مدل NERF215 مناسب برای دنا مجموعه دو عددی

 کیت مکش هوا موتور مدل NERF215 مناسب برای دنا مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۴x23x11 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  دنا – سمند – سورن معمولی – دنا – دنا پلاس (غیر توربو)
 • اقلام همراه
  بست‌ها – فیلتر هوای سیمی وارداتی
 • سایر توضیحات
  بازدهی عالی و استاندارد به دلیل استفاده از جنس آلومینیوم بدون آسیب موتور

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۰ کیت مکش هوا موتور مدل NL220 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵

 کیت مکش هوا موتور مدل NL220 مناسب برای پژو 206 تیپ 5

مشخصات

 • ابعاد
  ۱۰۰x30x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۸۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو ۲۰۶ تیپ ۵ – پژو ۲۰۷ – رانا
 • اقلام همراه
  بست ها و اتصالات – فیلتر هوا اسپرت

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۱ کیت مکش هوای موتور خودرو مدل p105 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲

کیت مکش هوای موتور خودرو مدل p105 مناسب برای پژو 206 تیپ 2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۱x6x0.1 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو ۲۰۶ تیپ ۲
 • سایر توضیحات
  این کیت مکش پشت منیفیلد هوا بسته میشود. دقیقا به جای واشر منیفلد هوا

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۲ کیت مکش هوا موتور مدل NLR220 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۵

کیت مکش هوا موتور مدل NLR220 مناسب برای پژو 206 تیپ 5

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۸x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای تمامی خودروهای دارای موتور TU5
 • اقلام همراه
  تمامی بست‌ها و اتصالات
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۳ کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای سمند xu7

کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای سمند xu7

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x14x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای خودروهای دارای موتور xu7 از جمله ۴۰۵ glx، پارس سال و سمند موتور xu7
 • اقلام همراه
  همراه لوله، اتصالات و بست فلزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۴ کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای ۴۰۵ xu7

کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای 405 xu7

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x14x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  خودروهای دارای موتور xu7
 • اقلام همراه
  همراه لوله، اتصالات و بست فلزی
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم – کیفیت عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۵ کیت مکش هوا موتور مدل NS215 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲

 کیت مکش هوا موتور مدل NS215 مناسب برای پژو 206 تیپ 2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  خودروهای دارای موتور TU3
 • اقلام همراه
  اتصالات کامل و بست
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم – کیفیت عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۶ کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای پارس

کیت مکش هوا موتور مدل NS200 مناسب برای پارس

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۰x14x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  خودروهای دارای موتور xu7
 • اقلام همراه
  همراه لوله، اتصالات و بست فلزی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۷ کیت مکش هوا موتور کارپلاس مدل simota مناسب برای پژو ۲۰۷ مجموعه ۶ عددی

 کیت مکش هوا موتور کارپلاس مدل simota مناسب برای پژو 207 مجموعه 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۹x33x13 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو ۲۰۷ – پژو پارس موتور TU5 – پژو ۴۰۵ موتور TU5 – رانا- رانا پلاس – انواع تیپ های پژو ۲۰۶ (هم موتور TU5 و هم موتور TU3)
 • اقلام همراه
  محفظه هوا – لوله‌‌های آلومنیوم -تمامی اتصالات و بست‌ها – فیلتر هوا – پیچ و مهره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۸ کیت مکش هوای خودرو مدل A1890

کیت مکش هوای خودرو مدل A1890

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۵x12x6 سانتی‌متر
 • وزن
  ۸۸۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب تمام خودروها
 • اقلام همراه
  زانو فیلتر
 • سایر توضیحات
  قابلیت کوتاه و بلند کردن برای جاگیری در موتور انواع خودرو

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۱۹ کیت مکش هوا خودرو مدل k2003

کیت مکش هوا خودرو مدل k2003

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۶x6x9 سانتی‌متر
 • وزن
  ۶۹۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای تمامی خودرو ها
 • اقلام همراه
  زانوفیلتر بست اهنی
 • سایر توضیحات
  با تغییر اندازه و ارتفاع برای تمای خودرو ها قابل نصب میباشد

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۰ کیت مکش هوا موتور خودرو مدل p103 مناسب برای پژو ۴۰۵ بسته ۲ عددی

کیت مکش هوا موتور خودرو مدل p103 مناسب برای پژو 405 بسته 2 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۶x11x2 سانتی‌متر
 • وزن
  ۵۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  هر نوع خودرو با موتور xu7
 • سایر توضیحات
  این قطعه پشت واشر منیفلد هوا نصب میشود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۱ کیت مکش هوا موتور مدل NSF445 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مجموعه دو عددی

 کیت مکش هوا موتور مدل NSF445 مناسب برای پژو 206 تیپ 2 مجموعه دو عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۵x24x18 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۵۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۲ (موتور TU3)
 • اقلام همراه
  بست‌ها – فیلتر هوا
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۲ کیت مکش هوا مدل pd4000 مناسب برای پراید

کیت مکش هوا مدل pd4000 مناسب برای پراید

مشخصات

 • ابعاد
  ۹۵x12x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای انواع مدل های پراید
 • اقلام همراه
  فیلترجنتزانوبست
 • سایر توضیحات
  لوله از جنس پی یو دی بوده و همانند استیل هوای داغ داخل موتور خودرو نمیشود

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۳ کیت مکش هوا موتور کارپلاس مدل simota مناسب برای پژو ۲۰۷ مجموعه ۶ عددی

 کیت مکش هوا موتور کارپلاس مدل simota مناسب برای پژو 207 مجموعه 6 عددی

مشخصات

 • ابعاد
  ۴۹x33x13 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۰۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو ۲۰۷ – پژو پارس موتور TU5 – پژو ۴۰۵ موتور TU5 – رانا- رانا پلاس – انواع تیپ های پژو ۲۰۶ (هم موتور TU5 و هم موتور TU3)
 • اقلام همراه
  محفظه هوا – لوله‌‌های آلومنیوم -تمامی اتصالات و بست‌ها – فیلتر هوا – پیچ و مهره

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۴ کیت مکش مدل cp مناسب برای پارس XU7

کیت مکش مدل cp مناسب برای پارس XU7

مشخصات

 • ابعاد
  ۵۰x23x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۱۱۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  پژو پارس مدل سال (موتور xu7) – پژو ۴۰۵ جی ال ایکس
 • اقلام همراه
  تمامی بست‌ها و اتصالات – لوله بخار روغن

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۵ کیت مکش هوا موتور مدل NS220 مناسب برای پژو پارس TU5

کیت مکش هوا موتور مدل NS220 مناسب برای پژو پارس TU5

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x14x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۳۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  خودروهای دارای موتور TU5
 • اقلام همراه
  اتصالات کامل و بست
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۶ کیت مکش هوا خودرو مدل BR2009

کیت مکش هوا خودرو مدل BR2009

مشخصات

 • ابعاد
  ۶۲x6x12 سانتی‌متر
 • وزن
  ۷۵۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  مناسب برای تمامی خودرو ها تنظیم ارتفاع لوله
 • اقلام همراه
  زانوفیلتر

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۷ کیت مکش مدل تورنادو کد vl750 مناسب برای سمند TU5

کیت مکش مدل تورنادو کد vl750 مناسب برای سمند TU5

مشخصات

 • ابعاد
  ۷۷x36x55 سانتی‌متر
 • وزن
  ۲۰۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  تمامی خودروهای دارای موتور TU5
 • اقلام همراه
  بست و اتصالات
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم درجه یک

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۸ کیت مکش هوا موتور مدل NS215 مناسب برای پژو ۲۰۶ تیپ ۲

 کیت مکش هوا موتور مدل NS215 مناسب برای پژو 206 تیپ 2

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۴x23x8 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  خودروهای دارای موتور TU3
 • اقلام همراه
  اتصالات کامل و بست
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم – کیفیت عالی

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۲۹ کیت مکش هوا موتور مدل NS220 مناسب برای پژو ۲۰۶ TU5

 کیت مکش هوا موتور مدل NS220 مناسب برای پژو 206 TU5

مشخصات

 • ابعاد
  ۳۵x14x7 سانتی‌متر
 • وزن
  ۴۰۰ گرم
 • توضیحات مدل خودرو
  ۲۰۶ تیپ ۵
 • اقلام همراه
  اتصالات کامل و بست
 • سایر توضیحات
  جنس آلومینیوم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

۳۰ کیت مکش هوا خودرو مدل TA1700 مناسب برای پژو ۲۰۶

کیت مکش هوا خودرو مدل TA1700 مناسب برای پژو 206

مشخصات

 • ابعاد
  ۸۰x7x90 سانتی‌متر
 • وزن
  ۹۰۰ گرم

تصاویر بیشتر، قیمت روز و خرید

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید کیت مکش هوای موتور خودرو در اختیار شما قرار دهد. سوالات خود را می توانید از طریق فرم ارسال دیدگاه ها با ما در میان بگذارید.

در ادامه بخوانید: راهنمای خرید حسگر ضربان قلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا